!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
ROYAL DANCE
Szczecin (Zachodniopomorskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Puchar WieczystegoKaczmarek IgorGromadzka Sara15 OPEN
Puchar WieczystegoJaworski AdrianOkarska Kornelia5 OPEN
Puchar WieczystegoWierzbicki SzymonSzymańska Klaudia7 OPEN
Puchar WieczystegoWierzbicki SzymonSzymańska Klaudia11 OPEN
Puchar WieczystegoKaczmarek IgorGromadzka Sara8 A
Puchar WieczystegoMikulski KamilDębniak Anna21 B
Puchar WieczystegoJaworski AdrianOkarska Kornelia1 B
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Szymoniak MikołajKravchenko Sofiia1 G
Mistrzostwa Polski Latin Kaczmarek IgorGromadzka Sara47 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Wierzbicki SzymonSzymańska Klaudia9 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Sozański MiłoszDoktorczyk Martyna30 OPEN
Nosalowy International Dance FestivalWierzbicki SzymonSzymańska Klaudia1 D
Nosalowy International Dance FestivalWierzbicki SzymonSzymańska Klaudia1 D
Nosalowy International Dance FestivalNowak AntoninoKoronowska-Roszak Dominika8 E
Nosalowy International Dance FestivalSzymoniak MikołajKravchenko Sofiia2 G
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówNowak AntoninoKoronowska-Roszak Dominika4 E
Puchar Klas C, B i A Mikulski KamilDębniak Anna1 C
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySzymoniak MikołajKravchenko Sofiia2 G
Otwarte Mistrzostwa Dzieci, Juniorów i Młodzieży WIELKOPOLAN CUP 2021 Szymoniak MikołajKravchenko Sofiia2 G
Otwarte Mistrzostwa Dzieci, Juniorów i Młodzieży WIELKOPOLAN CUP 2021 Nowak AntoninoKoronowska-Roszak Dominika5 E
Otwarte Mistrzostwa Dzieci, Juniorów i Młodzieży WIELKOPOLAN CUP 2021 Bronisz MikołajWilento Helena1 H
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Wierzbicki SzymonSzymańska Klaudia5 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Nowak AntoninoKoronowska-Roszak Dominika2 E
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Wierzbicki SzymonSzymańska Klaudia9 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Nowak AntoninoKoronowska-Roszak Dominika11 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Kaczmarek IgorGromadzka Sara4 OPEN
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Szymoniak MikołajKravchenko Sofiia1 G
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówNowak AntoninoKoronowska-Roszak Dominika2 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Wierzbicki SzymonSzymańska Klaudia1 E
Małe Grand Prix Nowak AntoninoKoronowska-Roszak Dominika3 F
Puchar Klas F, E i D Mikulski KamilDębniak Anna1 D
Grand Prix Polski PTT Sozański MiłoszDoktorczyk Martyna4 C
Grand Prix Polski PTT Jaworski AdrianNoska Zuzanna13 OPEN
Grand Prix Polski PTT Sozański MiłoszDoktorczyk Martyna10 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Nowak AntoninoKoronowska-Roszak Dominika2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Wierzbicki SzymonSzymańska Klaudia1 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Nowak AntoninoKoronowska-Roszak Dominika9 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Szymoniak MikołajKravchenko Sofiia1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Grydziuszko AntoniKoch Lena Aleksandra3 B
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Wierzbicki SzymonSzymańska Klaudia2 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Grydziuszko AntoniKoch Lena Aleksandra5 C
Grand Prix Polski PTT Kaczmarek IgorGromadzka Sara17 OPEN
Grand Prix Polski PTT Sozański MiłoszDoktorczyk Martyna6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Sozański MiłoszDoktorczyk Martyna20 OPEN
Polish Open Championships WDC Gołuch TomaszPilek Magdalena10 OPEN
Polish Open Championships WDC Gołuch TomaszPilek Magdalena11 OPEN
Polish Open Championships WDC Gołuch TomaszPilek Magdalena11 OPEN
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Nowak AntoninoKoronowska-Roszak Dominika3 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Bronisz MikołajWilento Helena1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Szymoniak MikołajKravchenko Sofiia1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Grydziuszko AntoniKoch Lena Aleksandra7 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Jaworski AdrianNoska Zuzanna1 B
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Grydziuszko AntoniKoch Lena Aleksandra4 B
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Nowak AntoninoKoronowska-Roszak Dominika12 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Wierzbicki SzymonSzymańska Klaudia3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Gołuch TomaszPilek Magdalena10 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Nowak AntoninoKoronowska-Roszak Dominika16 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Wierzbicki SzymonSzymańska Klaudia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Gołuch TomaszPilek Magdalena9 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Kaczmarek IgorGromadzka Sara6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Wierzbicki SzymonSzymańska Klaudia5 E
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Gołuch TomaszPilek Magdalena10 E
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Sozański MiłoszDoktorczyk Martyna10 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Jaworski AdrianNoska Zuzanna2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Sozański MiłoszDoktorczyk Martyna6 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Grydziuszko AntoniKoch Lena Aleksandra25 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Sozański MiłoszDoktorczyk Martyna15 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Wierzbicki SzymonSzymańska Klaudia5 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Wierzbicki SzymonSzymańska Klaudia11 OPEN
Cracow Dance Festival Wierzbicki SzymonSzymańska Klaudia4 E
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGONowak AntoninoKoronowska-Roszak Dominika3 F
Cracow Dance Festival Sozański MiłoszDoktorczyk Martyna10 B
Cracow Dance Festival Grydziuszko AntoniKoch Lena Aleksandra18 B
Cracow Dance Festival Sozański MiłoszDoktorczyk Martyna8 C
Cracow Dance Festival Grydziuszko AntoniKoch Lena Aleksandra11 C
ŚWIĘTO BZÓW Bronisz MikołajWilento Helena1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Gołuch TomaszPilek Magdalena6 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Wierzbicki SzymonSzymańska Klaudia1 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Nowak AntoninoKoronowska-Roszak Dominika8 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Szymoniak MikołajGołuch Jagna1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Bronisz MikołajWilento Helena2 H
MAŁE GRAND PRIX Gołuch TomaszPilek Magdalena8 E
Mistrzostwa Klas A, B i C Jaworski AdrianNoska Zuzanna6 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Sozański MiłoszDoktorczyk Martyna26 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Kaczmarek IgorGromadzka Sara15 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Sozański MiłoszDoktorczyk Martyna35 B
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Kaczmarek IgorGromadzka Sara11 OPEN
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Szymoniak MikołajGołuch Jagna1 H
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Nowak AntoninoKoronowska-Roszak Dominika5 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kaczmarek IgorGromadzka Sara34 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kaczmarek IgorGromadzka Sara5 A
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Gołuch TomaszPilek Magdalena2 E
47 Puchar Wieczystego Jaworski AdrianNoska Zuzanna18 OPEN
47 Puchar Wieczystego Wierzbicki SzymonSzymańska Klaudia15 OPEN
47 Puchar Wieczystego Sozański MiłoszDoktorczyk Martyna12 OPEN
47 Puchar Wieczystego Wierzbicki SzymonSzymańska Klaudia20 OPEN
47 Puchar Wieczystego Grydziuszko AntoniKoch Lena Aleksandra14 OPEN
47 Puchar Wieczystego Kaczmarek IgorGromadzka Sara29 OPEN
47 Puchar Wieczystego Figaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka32 OPEN
47 Puchar Wieczystego Drozd WiktorOkarska Kornelia18 D
47 Puchar Wieczystego Drozd WiktorOkarska Kornelia2 D
47 Puchar Wieczystego Kaczmarek IgorGromadzka Sara21 A
47 Puchar Wieczystego Figaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka34 A
47 Puchar Wieczystego Sozański MiłoszDoktorczyk Martyna5 C
47 Puchar Wieczystego Jaworski AdrianNoska Zuzanna1 C
47 Puchar Wieczystego Sozański MiłoszDoktorczyk Martyna2 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Gołuch TomaszPilek Magdalena1 F
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Gołuch TomaszPilek Magdalena6 F
Mistrzostwa Polski Latin Kaczmarek IgorGromadzka Sara37 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Drozd WiktorBaranowska Anastazja11 OPEN
Puchar Klas A,B i C Sozański MiłoszDoktorczyk Martyna11 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Drozd WiktorBaranowska Anastazja4 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Gołuch TomaszPilek Magdalena3 F
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Grabowski FilipKijewska Karolina1 B
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Drozd WiktorBaranowska Anastazja2 E
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Gołuch TomaszPilek Magdalena3 E
Puchar WieczystegoGrydziuszko AntoniOkarska Kornelia26 OPEN
Puchar WieczystegoSozański MiłoszDoktorczyk Martyna12 OPEN
Puchar WieczystegoWierzbicki SzymonSzymańska Klaudia21 OPEN
Puchar WieczystegoSozański MiłoszDoktorczyk Martyna10 D
Puchar WieczystegoSozański MiłoszDoktorczyk Martyna12 C
Puchar WieczystegoGrydziuszko AntoniOkarska Kornelia6 C
Puchar WieczystegoŚmiałkowski MikołajMycan Natalia30 C
Puchar WieczystegoŚmiałkowski MikołajMycan Natalia8 C
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Drozd WiktorBaranowska Anastazja2 F
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Wierzbicki SzymonSzymańska Klaudia2 E
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Drozd WiktorBaranowska Anastazja1 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Drozd WiktorBaranowska Anastazja7 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Wierzbicki SzymonSzymańska Klaudia3 E
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Wierzbicki SzymonSzymańska Klaudia1 F
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Drozd WiktorBaranowska Anastazja3 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Sozański MiłoszDoktorczyk Martyna2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Sozański MiłoszDoktorczyk Martyna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Drozd WiktorBaranowska Anastazja1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Wierzbicki SzymonSzymańska Klaudia4 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Grydziuszko AntoniOkarska Kornelia7 D
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Sozański MiłoszDoktorczyk Martyna5 D
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Sozański MiłoszDoktorczyk Martyna2 D
Liga Seniorów Bolesta RobertKatarzyńska Joanna6 F
Liga Seniorów Bolesta RobertKatarzyńska Joanna7 F
Polish Open Championships WDC Figaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka36 OPEN
Polish Open Championships WDC Grabowski FilipGromadzka Sara33 OPEN
Polish Open Championships WDC Figaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka8 A
Polish Open Championships WDC Grabowski FilipGromadzka Sara5 A
Polish Open Championships WDC Sozański MiłoszDoktorczyk Martyna1 D
Polish Open Championships WDC Sozański MiłoszDoktorczyk Martyna3 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Wierzbicki SzymonSzymańska Klaudia3 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Grydziuszko AntoniOkarska Kornelia5 C
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Sozański MiłoszDoktorczyk Martyna1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Grydziuszko AntoniOkarska Kornelia6 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Sozański MiłoszDoktorczyk Martyna3 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Bolesta RobertKatarzyńska Joanna5 F
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Bolesta RobertKatarzyńska Joanna10 F
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Śmiałkowski MikołajMycan Natalia4 C
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena3 C
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymBolesta RobertKatarzyńska Joanna8 F
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymBolesta RobertKatarzyńska Joanna10 F
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Figaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka5 A
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Grydziuszko AntoniOkarska Kornelia1 C
Polish Cup PTT; WDC AL Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena3 C
Polish Cup PTT; WDC AL Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena2 C
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Maj JakubPiórkowska Amelia2 G
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Grydziuszko AntoniOkarska Kornelia1 D
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Okarski DamianKoronowska-Roszak Dominika2 G
Polish Cup PTT; WDC AL Grydziuszko AntoniOkarska Kornelia8 OPEN
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Wierzbicki SzymonSzymańska Klaudia3 E
Polish Cup PTT; WDC AL Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena16 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena15 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Wierzbicki SzymonSzymańska Klaudia11 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Wierzbicki SzymonSzymańska Klaudia14 OPEN
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyWierzbicki SzymonSzymańska Klaudia4 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyGrydziuszko AntoniOkarska Kornelia7 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyLipiński DanielTyjewska Julia Magdalena3 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyŚmiałkowski MikołajMycan Natalia4 C
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena3 C
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena3 C
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Grydziuszko AntoniOkarska Kornelia3 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Grydziuszko AntoniOkarska Kornelia2 C
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena1 C
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena7 C
IX GPS \"Biała Dama\" Bolesta RobertKatarzyńska Joanna13 F
IX GPS \"Biała Dama\" Bolesta RobertKatarzyńska Joanna14 F
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Figaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka4 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Wierzbicki SzymonSzymańska Klaudia2 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Grydziuszko AntoniOkarska Kornelia5 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Grydziuszko AntoniOkarska Kornelia2 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Grabowski FilipGromadzka Sara2 OPEN
Mistrzostwa Klas A, B i C Grabowski FilipGromadzka Sara39 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Figaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka38 A
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena7 C
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena3 C
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Grydziuszko AntoniOkarska Kornelia4 D
XLV Puchar Wieczystego Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena12 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Grydziuszko AntoniDoktorczyk Martyna8 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena18 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena12 C
XLV Puchar Wieczystego Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena11 C
XLV Puchar Wieczystego Figaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka27 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Tomczyk ŁukaszOkarska Kornelia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Drozd WiktorBaranowska Anastazja6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Maj JakubPiórkowska Amelia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Stasiak MichałKoronowska-Roszak Dominika3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Wierzbicki SzymonSzymańska Klaudia1 G
Gwiazdkowy Turniej TańcaLipiński DanielTyjewska Julia Magdalena3 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaLipiński DanielTyjewska Julia Magdalena1 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaTomczyk ŁukaszOkarska Kornelia2 D
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Jaworski AdrianNoska Zuzanna18 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Grydziuszko AntoniDoktorczyk Martyna10 OPEN
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Tomczyk ŁukaszOkarska Kornelia1 D
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Śmiałkowski MikołajJaszek Weronika2 E
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Wierzbicki SzymonSzymańska Klaudia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Jaworski AdrianNoska Zuzanna1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Wierzbicki SzymonSzymańska Klaudia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Śmiałkowski MikołajJaszek Weronika1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Śmiałkowski MikołajJaszek Weronika1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Maj JakubPiórkowska Amelia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Tomczyk ŁukaszOkarska Kornelia1 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena14 OPEN
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Śmiałkowski MikołajJaszek Weronika1 E
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Śmiałkowski MikołajJaszek Weronika1 E
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Jaworski AdrianNoska Zuzanna1 C
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Błaszczuk MichałKijewska Karolina6 B
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Błaszczuk MichałKijewska Karolina4 B
OTTT RAWICZ 2018Śmiałkowski MikołajJaszek Weronika1 E
OTTT RAWICZ 2018Śmiałkowski MikołajJaszek Weronika1 E
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena1 C
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena3 C
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Śmiałkowski MikołajJaszek Weronika1 E
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Śmiałkowski MikołajJaszek Weronika1 E
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena2 C
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena11 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena6 C
Polish Open Championships Grydziuszko AntoniOkarska Kornelia9 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Grydziuszko AntoniOkarska Kornelia1 D
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOGrydziuszko AntoniOkarska Kornelia2 D
\"Taneczne Powitanie Lata\"Błaszczuk MichałKijewska Karolina2 C
\"Taneczne Powitanie Lata\"Grydziuszko AntoniOkarska Kornelia1 D
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Błaszczuk MichałKijewska Karolina3 C
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiGrydziuszko AntoniOkarska Kornelia3 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiLipiński DanielTyjewska Julia Magdalena7 C
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiLipiński DanielTyjewska Julia Magdalena6 C
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiGrydziuszko AntoniOkarska Kornelia1 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiUller MateuszGromadzka Sara22 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Figaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Figaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Grydziuszko AntoniOkarska Kornelia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Grydziuszko AntoniOkarska Kornelia4 D
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Błaszczuk MichałKijewska Karolina7 C
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Figaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka2 B
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Zubek JakubLewandowska Emilia9 C
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Błaszczuk MichałKijewska Karolina5 C
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Zubek JakubLewandowska Emilia12 C
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena11 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Grydziuszko AntoniOkarska Kornelia3 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Uller MateuszGromadzka Sara14 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena11 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Błaszczuk MichałKijewska Karolina4 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Błaszczuk MichałKijewska Karolina2 C
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Uller MateuszGromadzka Sara34 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Figaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka2 B
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Błaszczuk MichałKijewska Karolina1 C
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Błaszczuk MichałKijewska Karolina7 C
Polish Cup PTT WDC AL Okarski DamianZwierz Małgorzata7 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Figaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka1 B
Polish Cup PTT WDC AL Jaworski AdrianNoska Zuzanna10 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Grydziuszko AntoniOkarska Kornelia11 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena6 C
Polish Cup PTT WDC AL Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena2 C
Polish Cup PTT WDC AL Grydziuszko AntoniOkarska Kornelia11 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena15 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Jaworski AdrianNoska Zuzanna10 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena18 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Okarski DamianZwierz Małgorzata7 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena15 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena18 OPEN
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Pal RafałMajchrzak Hanna3 G
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Jaworski AdrianNoska Zuzanna1 D
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Maj JakubKoronowska-Roszak Dominika3 G
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Wierzbicki SzymonJesionowska Nikola3 G
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena3 C
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Zubek JakubLewandowska Emilia9 C
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Zubek JakubLewandowska Emilia6 C
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Figaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka1 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Uller MateuszGromadzka Sara6 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Figaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka21 B
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Grydziuszko AntoniOkarska Kornelia1 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Grydziuszko AntoniOkarska Kornelia2 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Zubek JakubLewandowska Emilia2 C
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Zubek JakubLewandowska Emilia5 C
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena3 C
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena2 C
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena4 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena3 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Jaworski AdrianNoska Zuzanna1 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Figaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka8 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Uller MateuszGromadzka Sara3 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Błaszczuk MichałKijewska Karolina3 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Błaszczuk MichałKijewska Karolina4 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Grydziuszko AntoniOkarska Kornelia3 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Jaworski AdrianNoska Zuzanna1 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Grydziuszko AntoniOkarska Kornelia8 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBłaszczuk MichałKijewska Karolina8 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBłaszczuk MichałKijewska Karolina15 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoŚmiałkowski MikołajChochulska Amelia22 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoŚmiałkowski MikołajChochulska Amelia18 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoUller MateuszGromadzka Sara36 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoFigaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka8 B
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardFigaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka2 B
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardBłaszczuk MichałKijewska Karolina5 C
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardBłaszczuk MichałKijewska Karolina7 C
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardŚmiałkowski MikołajChochulska Amelia7 D
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardŚmiałkowski MikołajChochulska Amelia6 D
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardGrydziuszko AntoniOkarska Kornelia5 D
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardJaworski AdrianNoska Zuzanna1 D
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardGrydziuszko AntoniOkarska Kornelia6 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Jaworski AdrianNoska Zuzanna3 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena2 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Grydziuszko AntoniOkarska Kornelia2 E
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Jaworski AdrianNoska Zuzanna5 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Błaszczuk MichałKijewska Karolina5 C
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Błaszczuk MichałKijewska Karolina7 C
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Figaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka4 B
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena2 D
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena1 D
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Grydziuszko AntoniOkarska Kornelia1 E
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Błaszczuk MichałKijewska Karolina6 C
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Błaszczuk MichałKijewska Karolina4 C
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena2 D
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena3 D
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Grydziuszko AntoniOkarska Kornelia1 E
OTTT Jesień 2017Grydziuszko AntoniOkarska Kornelia2 E
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIELipiński DanielTyjewska Julia Magdalena2 D
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIELipiński DanielTyjewska Julia Magdalena1 D
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSUller MateuszGromadzka Sara1 B
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALŚmiałkowski MikołajChochulska Amelia1 E
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALŚmiałkowski MikołajChochulska Amelia3 E
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2017\"Śmiałkowski MikołajChochulska Amelia1 E
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2017\"Śmiałkowski MikołajChochulska Amelia2 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Uller MateuszGromadzka Sara4 B
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena4 D
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena3 D
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Śmiałkowski MikołajChochulska Amelia2 E
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Śmiałkowski MikołajChochulska Amelia5 E
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Uller MateuszGromadzka Sara5 B
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiFigaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka9 B
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiGrydziuszko AntoniNoska Zuzanna5 D
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiLipiński DanielTyjewska Julia Magdalena1 D
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiLipiński DanielTyjewska Julia Magdalena2 D
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiUller MateuszGromadzka Sara3 B
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Śmiałkowski MikołajChochulska Amelia2 E
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Śmiałkowski MikołajChochulska Amelia3 E
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Śmiałkowski MikołajChochulska Amelia3 E
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Śmiałkowski MikołajChochulska Amelia2 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAUller MateuszGromadzka Sara1 B
ŚWIĘTO BZÓW Śmiałkowski MikołajChochulska Amelia1 E
ŚWIĘTO BZÓW Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena5 D
ŚWIĘTO BZÓW Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena2 D
ŚWIĘTO BZÓW Śmiałkowski MikołajChochulska Amelia2 E
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Uller MateuszGromadzka Sara1 B
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Śmiałkowski MikołajChochulska Amelia3 E
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Śmiałkowski MikołajChochulska Amelia3 E
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Jaworski AdrianKilińska Julia6 D
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Jaworski AdrianKilińska Julia7 D
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Uller MateuszGromadzka Sara1 B
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Figaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka6 B
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Piórkowski Konrad RafałLipowicz Natalia13 B
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena2 D
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Lipiński DanielTyjewska Julia Magdalena4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaJaworski AdrianKilińska Julia5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaJaworski AdrianKilińska Julia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaUller MateuszGromadzka Sara2 B
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Śmiałkowski MikołajChochulska Amelia1 E
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Śmiałkowski MikołajChochulska Amelia1 E
Powitanie WiosnyDrozd WiktorOkarska Kornelia9 E
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Figaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka7 B
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Drozd WiktorOkarska Kornelia3 E
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Śmiałkowski MikołajChochulska Amelia2 E
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Śmiałkowski MikołajChochulska Amelia4 E
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Uller MateuszGromadzka Sara1 B
Polish Cup PTT Drozd WiktorOkarska Kornelia5 E
Polish Cup PTT Uller MateuszGromadzka Sara3 B
Polish Cup PTT Figaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka6 B
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Figaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka2 B
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Jaworski AdrianKilińska Julia7 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Jaworski AdrianKilińska Julia4 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Jaworski AdrianKilińska Julia4 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Śmiałkowski MikołajChochulska Amelia1 F
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Śmiałkowski MikołajChochulska Amelia1 F
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Jaworski AdrianKilińska Julia9 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Grydziuszko AntoniNoska Zuzanna5 D
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Drozd WiktorOkarska Kornelia2 E
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Uller MateuszGromadzka Sara12 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Figaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka21 B
Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT, Elite Dance CupGrydziuszko AntoniNoska Zuzanna2 D
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDJaworski AdrianKilińska Julia3 E
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDGrydziuszko AntoniNoska Zuzanna6 D
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDGrydziuszko AntoniNoska Zuzanna2 D
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDFigaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka7 B
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICGrydziuszko AntoniNoska Zuzanna4 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICGrydziuszko AntoniNoska Zuzanna2 D
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Jaworski AdrianKilińska Julia1 E
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Grydziuszko AntoniNoska Zuzanna10 D
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Grydziuszko AntoniNoska Zuzanna2 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Grydziuszko AntoniNoska Zuzanna1 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Grydziuszko AntoniNoska Zuzanna4 D
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Grydziuszko AntoniNoska Zuzanna6 D
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Grydziuszko AntoniNoska Zuzanna6 D