!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
RESPECT DANCE
Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Mikołajkowy Respect Cup Skiba YakivBelinska Yevheniia4 E
Mikołajkowy Respect Cup Skiba YakivBelinska Yevheniia1 F
Mikołajkowy Respect Cup Maj BartoszLejzak Maja1 H
Mikołajkowy Respect Cup Senderk WojciechDębska Julia1 H
Mikołajkowy Respect Cup Cegliński AleksanderZielińska Julia2 H
Mikołajkowy Respect Cup Wodecki MichałWodecka Julia2 H
Mikołajkowy Respect Cup Duklas OlafDuklas Kaja1 F
Mikołajkowy Respect Cup Woźniak MaciejPółtorak Rozalia1 G
Mikołajkowy Respect Cup Świerczyński BorysKocia Dominika5 F
Mikołajkowy Respect Cup Senderek WojciechDębska Julia1 H
Mikołajkowy Respect Cup Banasik KarolMagdziarz Zuzanna2 E
Mikołajkowy Respect Cup Banasik KarolMagdziarz Zuzanna2 E
Mikołajkowy Respect Cup Borej JakubDulewicz Nina1 C
Mikołajkowy Respect Cup Skowron OliwierDobrowolska Iga2 E
Mikołajkowy Respect Cup Kuliński JakubPiwko Anna4 E
Puchar Wieczystego kategorie OPENWoźniak WojciechMichalska Patrycja8 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENWoźniak WojciechMichalska Patrycja9 OPEN
Puchar WieczystegoKuliński JakubPiwko Anna9 E
Puchar WieczystegoLejzak FilipMichalska Zuzanna2 E
Puchar WieczystegoBorej JakubDulewicz Nina11 C
Puchar WieczystegoBorej JakubDulewicz Nina13 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Woźniak WojciechMichalska Patrycja10 OPEN
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Borej JakubDulewicz Nina5 C
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Kuliński JakubPiwko Anna1 F
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Borej JakubDulewicz Nina5 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Woźniak WojciechMichalska Patrycja23 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Borej JakubDulewicz Nina3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Borej JakubDulewicz Nina3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Świerczyński BorysKocia Dominika8 F
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Maj BartoszLejzak Maja2 H
OTTT \"O Puchar Trójmiasta Ogrodów\" Lejzak FilipMichalska Zuzanna1 F
OTTT \"O Puchar Trójmiasta Ogrodów\" Świerczyński BorysKocia Dominika9 F
OTTT \"O Puchar Trójmiasta Ogrodów\" Duklas OlafDuklas Kaja7 F
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Woźniak MaciejPółtorak Rozalia3 G
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Maj BartoszLejzak Maja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Skowron OliwierDobrowolska Iga4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Borej JakubDulewicz Nina2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Borej JakubDulewicz Nina1 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Woźniak WojciechMichalska Patrycja22 OPEN
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Borej JakubDulewicz Nina4 C
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Borej JakubDulewicz Nina6 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Woźniak WojciechMichalska Patrycja1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Woźniak WojciechMichalska Patrycja3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Skiba YakivBelinska Yevheniia1 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Skiba YakivBelinska Yevheniia1 F
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Woźniak WojciechMichalska Patrycja13 OPEN
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortySkiba YakivBelinska Yevheniia5 F
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Skiba YakivBelinska Yevheniia4 F
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Woźniak MaciejPółtorak Rozalia1 H
PERFECT DANCE Kraków 2022Świerczyński BorysKocia Dominika10 F
PERFECT DANCE Kraków 2022Skiba YakivBelinska Yevheniia9 F
Polish Open ChampionshipsWoźniak WojciechMichalska Patrycja12 OPEN
Polish Open ChampionshipsWoźniak WojciechMichalska Patrycja7 OPEN
Polish Open ChampionshipsWoźniak WojciechMichalska Patrycja5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Skiba YakivBelinska Yevheniia3 F
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Woźniak WojciechMichalska Patrycja8 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Woźniak WojciechMichalska Patrycja14 OPEN
Puchar Klas F, E i D Banasik KarolMagdziarz Zuzanna20 E
Puchar Klas F, E i D Banasik KarolMagdziarz Zuzanna12 E
\"STARS PREMIUM\" Banasik KarolMagdziarz Zuzanna3 E
\"STARS PREMIUM\" Banasik KarolMagdziarz Zuzanna5 E
\"STARS PREMIUM\" Świerczyński BorysKocia Dominika7 F
\"STARS PREMIUM\" Duklas OlafDuklas Kaja6 F
\"STARS PREMIUM\" Woźniak MaciejPółtorak Rozalia1 H
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTWoźniak WojciechMichalska Patrycja7 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTWoźniak WojciechMichalska Patrycja23 OPEN
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Borej JakubDulewicz Nina6 C
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Borej JakubDulewicz Nina7 C
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Kuliński JakubMichalska Zuzanna1 F
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Woźniak MaciejPółtorak Rozalia1 H
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Kuliński JakubMichalska Zuzanna4 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Skowron OliwierDobrowolska Iga6 E
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Kuliński JakubMichalska Zuzanna4 F
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Woźniak WojciechMichalska Patrycja2 B
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Borej JakubDulewicz Nina25 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Woźniak WojciechMichalska Patrycja2 B
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Borej JakubDulewicz Nina23 C
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowek MateuszPiwko Anna8 E
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Woźniak WojciechMichalska Patrycja10 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Woźniak WojciechMichalska Patrycja8 OPEN
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Duklas OlafDuklas Kaja1 G
Puchar WieczystegoWoźniak WojciechMichalska Patrycja1 OPEN
Puchar WieczystegoWoźniak WojciechMichalska Patrycja6 OPEN
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Lejzak FilipStrzelec Natalia3 F
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Kuliński JakubMichalska Zuzanna1 F
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Nowek MateuszPiwko Anna7 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Woźniak WojciechMichalska Patrycja4 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Lejzak FilipStrzelec Natalia5 F
Mistrzostwa Polski Latin Woźniak WojciechMichalska Patrycja4 OPEN
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŁAGOWA Duklas OlafDuklas Kaja2 G
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŁAGOWA Maj BartoszNowak Lena2 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŁAGOWA Lejzak FilipStrzelec Natalia2 F
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŁAGOWA Nowek MateuszPiwko Anna1 F
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŁAGOWA Świerczyński BorysKocia Dominika6 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Borej JakubDulewicz Nina5 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Borej JakubDulewicz Nina4 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Lejzak FilipStrzelec Natalia2 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Świerczyński BorysKocia Dominika3 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Duklas OlafDuklas Kaja1 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Lejzak FilipStrzelec Natalia1 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Duklas OlafDuklas Kaja1 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Świerczyński BorysKocia Dominika2 G
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówNowek MateuszPiwko Anna4 F
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówDuklas OlafDuklas Kaja2 G
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówBorej JakubDulewicz Nina3 C
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówBorej JakubDulewicz Nina3 C
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówŚwierczyński BorysKocia Dominika1 G
Mistrzostwa Polski StandardWoźniak WojciechMichalska Patrycja15 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimLejzak FilipStrzelec Natalia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimŁukaski MikołajMatla Lena3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimWoźniak MaciejPółtorak Rozalia2 H
Puchar Klas C, B i A Borej JakubDulewicz Nina12 C
Puchar Klas C, B i A Borej JakubDulewicz Nina22 C
MAŁE GRAND PRIX Lejzak FilipStrzelec Natalia2 F
MAŁE GRAND PRIX Łukaski MikołajMatla Lena3 G
OTTT Respect Dance 2021 Łukaski MikołajMatla Lena3 G
OTTT Respect Dance 2021 Maj BartoszNowak Lena2 H
OTTT Respect Dance 2021 Woźniak MaciejPółtorak Rozalia2 H
OTTT Respect Dance 2021 Duklas OlafDuklas Kaja3 G
OTTT Respect Dance 2021 Świerczyński BorysKocia Dominika1 G
OTTT Respect Dance 2021 Lejzak FilipStrzelec Natalia2 F
OTTT Respect Dance 2021 Nowek MateuszPiwko Anna1 F
OTTT Respect Dance 2021 Skowron OliwierDobrowolska Iga2 E
OTTT Respect Dance 2021 Borej JakubDulewicz Nina1 C
OTTT Respect Dance 2021 Borej JakubDulewicz Nina2 C
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Woźniak WojciechMichalska Patrycja8 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Woźniak WojciechMichalska Patrycja13 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Woźniak WojciechMichalska Patrycja9 OPEN
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Skowron OliwierDobrowolska Iga4 E
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Łukaski MikołajMatla Lena1 H
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Woźniak MaciejPółtorak Rozalia2 H
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Duklas OlafDuklas Kaja2 G
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Kuliński JakubMichalska Zuzanna1 G
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Nowek MateuszPiwko Anna2 F
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Skórski MarcelRut Amelia11 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Woźniak WojciechMichalska Patrycja3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Woźniak WojciechMichalska Patrycja4 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Łukaski MikołajMatla Lena1 H
Małe Grand Prix Świerczyński BorysKocia Dominika2 G
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Lejzak FilipStrzelec Natalia6 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Nowek MateuszPiwko Anna2 F
Grand Prix Polski PTT Woźniak WojciechMichalska Patrycja5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Woźniak WojciechMichalska Patrycja3 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Nowek MateuszPiwko Anna3 F
MAŁE GRAND PRIX Świerczyński BorysKocia Dominika3 G
MAŁE GRAND PRIX Lejzak FilipStrzelec Natalia7 F
MAŁE GRAND PRIX Mendak MateuszPóltorak Łucja5 F
Grand Prix Polski PTT Woźniak WojciechMichalska Patrycja1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Woźniak WojciechMichalska Patrycja3 OPEN
CeA Spring Banasik KarolMagdziarz Zuzanna9 E
CeA Spring Banasik KarolMagdziarz Zuzanna6 E
CeA Spring Łukaski MikołajMatla Lena2 H
CeA Challenge Cup Spring Nowek MateuszPiwko Anna1 G
CeA Challenge Cup Spring Łukaski MikołajMatla Lena2 H
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Lejzak FilipStrzelec Natalia9 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Łukaski MikołajMatla Lena2 H
OTTT LIDER 2021Skowron OliwierDobrowolska Iga5 E
Cracow Dance Festival Banasik KarolMagdziarz Zuzanna9 E
Cracow Dance Festival Nowek MateuszPiwko Anna2 G
Cracow Dance Festival Banasik KarolMagdziarz Zuzanna10 E
Cracow Dance Festival Borej JakubDulewicz Nina15 C
Cracow Dance Festival Borej JakubDulewicz Nina20 C
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Banasik KarolMagdziarz Zuzanna10 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Banasik KarolMagdziarz Zuzanna7 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Skowron OliwierDobrowolska Iga3 F
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Kuliński JakubMichalska Zuzanna1 G
Grand Prix Polski PTT Woźniak WojciechMichalska Patrycja6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Woźniak WojciechMichalska Patrycja9 OPEN
Grand Prix Polski PTT Świerczyński BorysKocia Dominika1 H
MAŁE GRAND PRIX Świerczyński BorysKocia Dominika1 H
Mistrzostwa Klas A, B i C Starnawski PiotrKulińska Julia27 B
II OTTT Będzin 2021 Kuliński JakubMichalska Zuzanna1 G
CeA Puchar Nowek MateuszPiwko Anna2 G
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Skowron OliwierDobrowolska Iga6 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Woźniak WojciechMichalska Patrycja3 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Woźniak WojciechMichalska Patrycja4 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Woźniak WojciechMichalska Patrycja5 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Woźniak WojciechMichalska Patrycja4 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Nowek MateuszPiwko Anna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Mendak MateuszPóltorak Łucja3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Skowron OliwierDobrowolska Iga1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Świerczyński BorysKocia Dominika1 H
47 Puchar Wieczystego Woźniak WojciechMichalska Patrycja6 OPEN
47 Puchar Wieczystego Woźniak WojciechMichalska Patrycja5 OPEN
47 Puchar Wieczystego Woźniak WojciechMichalska Patrycja1 C
47 Puchar Wieczystego Woźniak WojciechMichalska Patrycja1 C
47 Puchar Wieczystego Starnawski PiotrKulińska Julia14 B
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORFigarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela5 D
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORFigarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela5 C
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Banasik KarolMagdziarz Zuzanna2 F
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Nowek MateuszPiwko Anna3 G
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Skowron OliwierDobrowolska Iga3 F
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Mendak MateuszPóltorak Łucja7 F
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Łukaski MikołajMatla Lena2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Banasik KarolMagdziarz Zuzanna9 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Mendak MateuszPóltorak Łucja5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Skowron OliwierDobrowolska Iga2 G
Mikołajowy OTTT Banasik KarolMagdziarz Zuzanna4 F
Mikołajowy OTTT Łukaski MikołajMatla Lena2 H
Mikołajowy OTTT Świerczyński BorysKocia Dominika2 H
Mikołajowy OTTT Borej JakubDulewicz Nina4 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Woźniak WojciechMichalska Patrycja8 OPEN
Mikołajowy OTTT Borej JakubDulewicz Nina3 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Świerczyński BorysKocia Dominika2 H
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Łukaski MikołajMatla Lena1 H
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Woźniak WojciechMichalska Patrycja2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Woźniak WojciechMichalska Patrycja3 OPEN
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Borej JakubDulewicz Nina6 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Borej JakubDulewicz Nina1 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Łukaski MikołajMatla Lena2 H
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Borej JakubDulewicz Nina2 D
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Lejzak FilipStrzelec Natalia3 G
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Borej JakubDulewicz Nina5 D
Mistrzostwa Polski Latin Woźniak WojciechMichalska Patrycja11 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Lejzak FilipStrzelec Natalia2 G
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Świerczyński BorysKocia Dominika1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Łukaski MikołajMatla Lena2 H
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Borej JakubDulewicz Nina8 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Mendak MateuszPóltorak Łucja8 F
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Borej JakubDulewicz Nina2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Mendak MateuszPóltorak Łucja1 G
Mistrzostwa Polski Standard Woźniak WojciechMichalska Patrycja8 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Borej JakubDulewicz Nina12 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Borej JakubDulewicz Nina1 E
MAŁE GRAND PRIX Skowron OliwierDobrowolska Iga1 G
MAŁE GRAND PRIX Lejzak FilipStrzelec Natalia1 H
Grand Prix Polski PTT Woźniak WojciechMichalska Patrycja7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Woźniak WojciechMichalska Patrycja9 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Mendak MateuszPóltorak Łucja1 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKABanasik KarolMagdziarz Zuzanna2 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKALejzak FilipStrzelec Natalia2 H
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAWiniarski WiktorLelonek Zuzanna9 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAWiniarski WiktorLelonek Zuzanna11 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Borej JakubDulewicz Nina1 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Borej JakubDulewicz Nina5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak WojciechMichalska Patrycja2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak WojciechMichalska Patrycja2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Borej JakubDulewicz Nina5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kleczaj KacperKulińska Julia14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kleczaj KacperKulińska Julia14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak WojciechMichalska Patrycja1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak WojciechMichalska Patrycja3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Borej JakubDulewicz Nina7 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaDuklas OlafDuklas Kaja1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaSitek SebastianAdamiec Wiktoria1 B
GPS PTT Kiepura Dance Cup Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela3 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Mendak MateuszPóltorak Łucja1 H
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Borej JakubDulewicz Nina4 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Borej JakubDulewicz Nina5 E
CeA Puchar Borej JakubDulewicz Nina6 E
CeA Puchar Borej JakubDulewicz Nina7 E
CeA Puchar Nowek MateuszMichalska Zuzanna3 G
CeA Puchar Mendak MateuszPóltorak Łucja1 H
CeA Puchar Lejzak FilipStrzelec Natalia1 H
CeA Senior Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela2 C
CeA Senior Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela3 D
Puchar WieczystegoWoźniak WojciechMichalska Patrycja5 OPEN
Puchar Wieczystego SeniorFigarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela1 D
Puchar Wieczystego SeniorFigarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela4 D
Puchar WieczystegoWoźniak WojciechMichalska Patrycja2 OPEN
Puchar WieczystegoKleczaj KacperKulińska Julia13 OPEN
Puchar WieczystegoSitek SebastianAdamiec Wiktoria21 B
Puchar WieczystegoKleczaj KacperKulińska Julia8 B
Puchar WieczystegoKleczaj KacperKulińska Julia15 B
Puchar WieczystegoWiniarski WiktorLelonek Zuzanna22 D
Puchar WieczystegoWiniarski WiktorLelonek Zuzanna11 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaBorej JakubDulewicz Nina10 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaBanasik KarolMagdziarz Zuzanna2 G
Christmas PartyMendak MateuszPóltorak Łucja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Borej JakubDulewicz Nina3 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Borej JakubDulewicz Nina2 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Skowron OliwierDobrowolska Iga1 H
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Woźniak WojciechMichalska Patrycja3 OPEN
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Sitek SebastianAdamiec Wiktoria1 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Mendak MateuszPóltorak Łucja2 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Duklas OlafDuklas Kaja1 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Sitek SebastianAdamiec Wiktoria1 B
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Sitek SebastianAdamiec Wiktoria1 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Winiarski WiktorLelonek Zuzanna4 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Winiarski WiktorLelonek Zuzanna4 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Borej JakubDulewicz Nina3 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Drogosz MateuszBryk Magdalena8 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Banasik KarolMagdziarz Zuzanna1 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Nowek MateuszMichalska Zuzanna2 G
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela4 D
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela1 D
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Woźniak WojciechMichalska Patrycja6 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Banasik KarolMagdziarz Zuzanna2 G
MAŁE GRAND PRIX Mendak MateuszPóltorak Łucja1 H
Puchar Rektora AGH Lejzak FilipStrzelec Natalia2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Kleczaj KacperKulińska Julia4 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Kleczaj KacperKulińska Julia2 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Winiarski WiktorLelonek Zuzanna9 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Winiarski WiktorLelonek Zuzanna8 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Woźniak WojciechMichalska Patrycja6 OPEN
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Drogosz MateuszBryk Magdalena1 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Drogosz MateuszBryk Magdalena2 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Sitek SebastianAdamiec Wiktoria3 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Winiarski WiktorLelonek Zuzanna3 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Winiarski WiktorLelonek Zuzanna5 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Sitek SebastianAdamiec Wiktoria7 B
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kleczaj KacperKulińska Julia3 B
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kleczaj KacperKulińska Julia1 B
MAŁE GRAND PRIX Banasik KarolMagdziarz Zuzanna3 G
MAŁE GRAND PRIX Drogosz MateuszBryk Magdalena1 D
MAŁE GRAND PRIX Drogosz MateuszBryk Magdalena8 D
MAŁE GRAND PRIX Skowron OliwierDobrowolska Iga1 H
MAŁE GRAND PRIX Lejzak FilipStrzelec Natalia2 H
GPS \" Bieruń 2019\" Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela6 C
GPS \" Bieruń 2019\" Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela5 C
GPS \" Bieruń 2019\" Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela3 D
GPS \" Bieruń 2019\" Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela1 D
Puchar Klas A, B i C Sitek SebastianAdamiec Wiktoria9 C
Puchar Klas A, B i C Kleczaj KacperKulińska Julia14 B
Puchar Klas A, B i C Kleczaj KacperKulińska Julia8 B
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Kleczaj KacperKulińska Julia4 B
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Sitek SebastianAdamiec Wiktoria2 B
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Kleczaj KacperKulińska Julia4 B
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Sitek SebastianAdamiec Wiktoria1 C
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Drogosz MateuszBryk Magdalena5 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Drogosz MateuszBryk Magdalena4 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Kleczaj KacperKulińska Julia1 B
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Kleczaj KacperKulińska Julia2 B
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Woźniak WojciechMichalska Patrycja27 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Woźniak WojciechMichalska Patrycja21 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Woźniak WojciechMichalska Patrycja14 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak WojciechMichalska Patrycja3 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak WojciechMichalska Patrycja3 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Drogosz MateuszBryk Magdalena1 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Drogosz MateuszBryk Magdalena7 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Skowron OliwierDobrowolska Iga1 H
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Drogosz MateuszBryk Magdalena5 D
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Drogosz MateuszBryk Magdalena8 D
Polish Open ChampionshipsWoźniak WojciechMichalska Patrycja4 OPEN
Polish Open Championships WDC Woźniak WojciechMichalska Patrycja4 OPEN
Polish Open Championships WDC Woźniak WojciechMichalska Patrycja3 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela5 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela6 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela2 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela3 C
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Drogosz MateuszBryk Magdalena6 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Drogosz MateuszBryk Magdalena6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak WojciechMichalska Patrycja1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak WojciechMichalska Patrycja2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaDuklas OlafDuklas Kaja2 H
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinKleczaj KacperKulińska Julia2 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinKleczaj KacperKulińska Julia3 B
MAŁE GRAND PRIX Skowron OliwierDobrowolska Iga2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Sitek SebastianAdamiec Wiktoria2 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Woźniak WojciechMichalska Patrycja4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Sitek SebastianAdamiec Wiktoria3 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kleczaj KacperKulińska Julia5 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kleczaj KacperKulińska Julia1 B
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Drogosz MateuszBryk Magdalena3 D
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Drogosz MateuszBryk Magdalena7 D
Majówka w Krakowie - OTTT Potrzeszcz WojciechKwapisz Natalia2 H
Majówka w Krakowie - OTTT Duklas OlafDuklas Kaja2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Woźniak WojciechMichalska Patrycja4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Woźniak WojciechMichalska Patrycja6 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Woźniak WojciechMichalska Patrycja8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiWoźniak WojciechMichalska Patrycja6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiWoźniak WojciechMichalska Patrycja2 OPEN
ArtDance Cup 2019Drogosz MateuszBryk Magdalena2 D
ArtDance Cup 2019Drogosz MateuszBryk Magdalena8 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Sitek SebastianAdamiec Wiktoria4 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Sitek SebastianAdamiec Wiktoria4 C
Polish Cup PTT; WDC AL Woźniak WojciechMichalska Patrycja9 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Woźniak WojciechMichalska Patrycja6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak WojciechMichalska Patrycja3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak WojciechMichalska Patrycja5 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Drogosz MateuszBryk Magdalena3 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Drogosz MateuszBryk Magdalena8 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela3 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela3 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela2 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela3 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Drogosz MateuszBryk Magdalena5 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Sitek SebastianAdamiec Wiktoria1 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Drogosz MateuszBryk Magdalena3 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Sitek SebastianAdamiec Wiktoria2 B
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Kleczaj KacperKulińska Julia6 B
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Kleczaj KacperKulińska Julia1 B
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Ogonowski JakubZiębora Kinga2 C
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Ogonowski JakubZiębora Kinga12 C
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Nowek MateuszMichalska Zuzanna1 H
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiOgonowski JakubZiębora Kinga30 C
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiSitek SebastianAdamiec Wiktoria15 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Kleczaj KacperKulińska Julia16 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Ogonowski JakubZiębora Kinga19 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Sitek SebastianAdamiec Wiktoria18 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Vichtiuk AndrzejRut Amelia42 A
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Sitek SebastianAdamiec Wiktoria6 B
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Kleczaj KacperKulińska Julia1 B
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Kleczaj KacperKulińska Julia6 B
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Ogonowski JakubZiębora Kinga3 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Sitek SebastianAdamiec Wiktoria1 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Winiarski WiktorLelonek Zuzanna5 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Winiarski WiktorLelonek Zuzanna2 E
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Vichtiuk AndrzejRut Amelia4 A
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Drogosz SzymonDulewicz Nina9 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Michalska ZuzannaNowek Mateusz1 H
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Drogosz MateuszBryk Magdalena9 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Drogosz MateuszBryk Magdalena3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nowek MateuszMichalska Zuzanna2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak WojciechMichalska Patrycja4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak WojciechMichalska Patrycja2 OPEN
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Nowek MateuszMichalska Zuzanna1 H
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Sitek SebastianAdamiec Wiktoria1 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Winiarski WiktorLelonek Zuzanna2 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Winiarski WiktorLelonek Zuzanna3 E
CeA GPSFigarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela6 D
CeA GPSFigarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela4 C
CeA GPSFigarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela11 OPEN
CeA GPSFigarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela3 D
CeA GPSFigarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela5 C
CeA GPSFigarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela7 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Kleczaj KacperKulińska Julia11 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Woźniak WojciechMichalska Patrycja5 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Kleczaj KacperKulińska Julia15 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Woźniak WojciechMichalska Patrycja4 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Ogonowski JakubZiębora Kinga18 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Ogonowski JakubZiębora Kinga6 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Sitek SebastianAdamiec Wiktoria1 C
OTTT Siewierz 2018Ogonowski JakubZiębora Kinga8 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Ogonowski JakubZiębora Kinga4 C
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Woźniak WojciechMichalska Patrycja5 OPEN
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Ogonowski JakubZiębora Kinga4 C
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Kleczaj KacperKulińska Julia13 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Ogonowski JakubZiębora Kinga7 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Sitek SebastianAdamiec Wiktoria7 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Sitek SebastianAdamiec Wiktoria1 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Drogosz SzymonDulewicz Nina10 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Winiarski WiktorLelonek Zuzanna2 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Borej JakubJędrzejczyk Marta1 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Drogosz MateuszBryk Magdalena3 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Drogosz MateuszBryk Magdalena4 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Toporek NorbertDrabik Kamila5 F
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Sitek SebastianAdamiec Wiktoria2 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Sitek SebastianAdamiec Wiktoria2 C
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Ogonowski JakubZiębora Kinga6 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela13 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela6 C
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Ogonowski JakubZiębora Kinga5 C
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Sitek SebastianAdamiec Wiktoria1 C
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Sitek SebastianAdamiec Wiktoria2 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Toporek NorbertDrabik Kamila6 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Woźniak WojciechMichalska Patrycja7 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kleczaj KacperKulińska Julia13 OPEN
DŻET 2018 Ogonowski JakubZiębora Kinga5 C
Mistrzostwa Polski Standard Woźniak WojciechMichalska Patrycja12 OPEN
Puchar Klas A,B i C Ogonowski JakubZiębora Kinga21 C
Puchar Klas A,B i C Sitek SebastianAdamiec Wiktoria5 C
KLASA 2018Winiarski WiktorLelonek Zuzanna3 E
KLASA 2018Drogosz MateuszBryk Magdalena6 D
KLASA 2018Drogosz MateuszBryk Magdalena6 D
KLASA 2018Drogosz SzymonDulewicz Nina8 E
KLASA 2018Borej JakubJędrzejczyk Marta7 E
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Kleczaj KacperKulińska Julia2 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Kleczaj KacperKulińska Julia4 OPEN
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela2 E
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela6 C
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana Izabela12 C
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Kleczaj KacperKulińska Julia2 C
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Woźniak WojciechMichalska Patrycja6 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Woźniak WojciechMichalska Patrycja5 OPEN
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Woźniak WojciechMichalska Patrycja1 D
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Drogosz MateuszBryk Magdalena2 E
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Borej JakubJędrzejczyk Marta3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiDrogosz MateuszBryk Magdalena2 E
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Toporek NorbertDrabik Kamila4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiKleczaj KacperKulińska Julia4 OPEN
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Winiarski WiktorLelonek Zuzanna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiKleczaj KacperKulińska Julia4 OPEN
PERFECT DANCE Drogosz SzymonDulewicz Nina7 F
PERFECT DANCE Woźniak WojciechMichalska Patrycja1 D
PERFECT DANCE Woźniak WojciechMichalska Patrycja1 D
PERFECT DANCE Borej JakubJędrzejczyk Marta3 E
PERFECT DANCE Drogosz MateuszBryk Magdalena2 E
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Weronowski Miłosz JakubŻłobecka Aleksandra2 C
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Toporek NorbertDrabik Kamila7 F
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Borej JakubJędrzejczyk Marta5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak WojciechMichalska Patrycja3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kleczaj KacperKulińska Julia8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak WojciechMichalska Patrycja6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kleczaj KacperKulińska Julia13 OPEN
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Woźniak WojciechMichalska Patrycja1 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Woźniak WojciechMichalska Patrycja3 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Drogosz SzymonDulewicz Nina13 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Woźniak WojciechMichalska Patrycja4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Toporek NorbertDrabik Kamila8 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Woźniak WojciechMichalska Patrycja6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Kleczaj KacperKulińska Julia11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Kleczaj KacperKulińska Julia13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Kleczaj KacperKulińska Julia2 C
Puchar Klas F, E i DWeronowski Miłosz JakubŻłobecka Aleksandra3 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Woźniak WojciechMichalska Patrycja3 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Woźniak WojciechMichalska Patrycja4 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Drogosz SzymonDulewicz Nina3 F
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Weronowski Miłosz JakubŻłobecka Aleksandra2 C
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Woźniak WojciechMichalska Patrycja2 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Woźniak WojciechMichalska Patrycja3 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Drogosz MateuszBryk Magdalena1 E
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Kleczaj KacperKulińska Julia1 C
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Winiarski WiktorLelonek Zuzanna1 E
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Drogosz SzymonDulewicz Nina5 F
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychBorej JakubJędrzejczyk Marta1 F
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychPiętak JakubChudzik Julia7 E
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychSitek SebastianKutera Julia5 B
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychToporek NorbertDrabik Kamila10 F
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychWiniarski WiktorLelonek Zuzanna4 E
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychDrogosz MateuszBryk Magdalena4 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Woźniak WojciechMichalska Patrycja3 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Woźniak WojciechMichalska Patrycja2 D
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychKleczaj KacperKulińska Julia2 C
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychWeronowski Miłosz JakubŻłobecka Aleksandra1 C
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychSkórski MarcelRut Amelia4 B
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Woźniak WojciechMichalska Patrycja1 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Woźniak WojciechMichalska Patrycja1 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Drogosz MateuszBryk Magdalena1 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Drogosz SzymonDulewicz Nina5 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Borej JakubJędrzejczyk Marta1 F
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Weronowski Miłosz JakubŻłobecka Aleksandra2 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Woźniak WojciechMichalska Patrycja2 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Woźniak WojciechMichalska Patrycja3 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Weronowski Miłosz JakubŻłobecka Aleksandra1 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Sitek SebastianKutera Julia1 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Skórski MarcelRut Amelia4 B
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Drogosz MateuszBryk Magdalena4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Woźniak WojciechMichalska Patrycja5 OPEN
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Borej JakubJędrzejczyk Marta1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Woźniak WojciechMichalska Patrycja2 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Drogosz SzymonDulewicz Nina3 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Sitek SebastianKutera Julia1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Woźniak WojciechMichalska Patrycja2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Woźniak WojciechMichalska Patrycja6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Skórski MarcelRut Amelia7 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Sitek SebastianKutera Julia37 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Ogonowski JakubCzaja Julia27 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Winiarski WiktorLelonek Zuzanna7 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Kleczaj KacperKulińska Julia3 C
Mistrzostwa Klas A,B,C Weronowski Miłosz JakubŻłobecka Aleksandra6 C
Mistrzostwa Klas A,B,C Ogonowski JakubCzaja Julia40 C
Mistrzostwa Klas A,B,C Sitek SebastianKutera Julia24 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Skórski MarcelRut Amelia29 B
Stars Final 2018 Skórski MarcelRut Amelia2 B
Stars Final 2018 Sitek SebastianKutera Julia1 B
Stars Final 2018 Borej JakubJędrzejczyk Marta2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sitek SebastianKutera Julia10 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sitek SebastianKutera Julia20 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak WojciechMichalska Patrycja3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kleczaj KacperKulińska Julia8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kleczaj KacperKulińska Julia6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Drogosz SzymonDulewicz Nina4 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak WojciechMichalska Patrycja3 OPEN
Mini Karnawałowy Pląs Borej JakubJędrzejczyk Marta1 F
II OTTT Respect Cup 2017 Toporek NorbertDrabik Kamila1 G
II OTTT Respect Cup 2017 Kleczaj KacperKulińska Julia2 C
II OTTT Respect Cup 2017 Winiarski WiktorLelonek Zuzanna4 E
II OTTT Respect Cup 2017 Piętak JakubChudzik Julia3 E
II OTTT Respect Cup 2017 Drogosz SzymonDulewicz Nina2 F
II OTTT Respect Cup 2017 Drogosz MateuszBryk Magdalena1 E
II OTTT Respect Cup 2017 Ogonowski JakubCzaja Julia6 C
II OTTT Respect Cup 2017 Ogonowski JakubCzaja Julia4 C
II OTTT Respect Cup 2017 Sitek SebastianKutera Julia3 B
II OTTT Respect Cup 2017 Skórski MarcelRut Amelia1 B
II OTTT Respect Cup 2017 Sitek SebastianKutera Julia2 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKleczaj KacperKulińska Julia7 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKleczaj KacperKulińska Julia5 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSkórski MarcelRut Amelia12 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSitek SebastianKutera Julia10 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWeronowski Miłosz JakubŻłobecka Aleksandra8 D
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Toporek NorbertDrabik Kamila2 G
Jubileuszowy - DŻET 2017 Woźniak WojciechMichalska Patrycja1 E
Jubileuszowy - DŻET 2017 Drogosz MateuszBryk Magdalena2 F
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyKleczaj KacperKulińska Julia17 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Piętak JakubChudzik Julia8 E
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Woźniak WojciechMichalska Patrycja3 E
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Winiarski WiktorLelonek Zuzanna5 E
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Sitek SebastianKutera Julia12 B
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Skórski MarcelRut Amelia3 B
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Sitek SebastianKutera Julia6 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Winiarski WiktorLelonek Zuzanna6 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Toporek NorbertDrabik Kamila1 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Woźniak WojciechMichalska Patrycja2 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Drogosz MateuszBryk Magdalena1 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Woźniak WojciechMichalska Patrycja8 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kleczaj KacperKulińska Julia17 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Drogosz MateuszBryk Magdalena13 OPEN
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówWoźniak WojciechMichalska Patrycja2 E
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówSkórski MarcelRut Amelia2 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Sitek SebastianKutera Julia5 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Sitek SebastianKutera Julia19 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Drogosz SzymonDulewicz Nina2 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Drogosz MateuszBryk Magdalena4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Woźniak WojciechMichalska Patrycja1 E
Klasa Leliwa 2017 Woźniak WojciechMichalska Patrycja1 E
Klasa Leliwa 2017 Drogosz MateuszBryk Magdalena2 F
Klasa Leliwa 2017 Drogosz SzymonDulewicz Nina2 G
Klasa Leliwa 2017 Borej JakubJędrzejczyk Marta1 G
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Kleczaj KacperKulińska Julia2 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Kleczaj KacperKulińska Julia5 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Kleczaj KacperKulińska Julia3 C
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Sitek SebastianKutera Julia5 B
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Sitek SebastianKutera Julia4 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Drogosz MateuszBryk Magdalena2 F
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Drogosz SzymonDulewicz Nina3 G
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Woźniak WojciechMichalska Patrycja3 F
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Borej JakubJędrzejczyk Marta1 G
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Toporek NorbertDrabik Kamila2 G
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Drogosz MateuszBryk Magdalena4 F
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Winiarski WiktorLelonek Zuzanna2 E
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Kleczaj KacperKulińska Julia1 C
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Ogonowski JakubCzaja Julia4 C
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Ogonowski JakubCzaja Julia6 C
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Sitek SebastianKutera Julia18 B
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Woźniak WojciechMichalska Patrycja6 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Woźniak WojciechMichalska Patrycja7 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Woźniak WojciechMichalska Patrycja8 OPEN
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Drogosz MateuszBryk Magdalena4 E
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Woźniak WojciechMichalska Patrycja1 E
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Woźniak WojciechMichalska Patrycja2 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Sitek SebastianKutera Julia9 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Sitek SebastianKutera Julia10 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Kleczaj KacperKulińska Julia6 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Kleczaj KacperKulińska Julia6 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Drogosz MateuszBryk Magdalena5 OPEN
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Kleczaj KacperKulińska Julia8 OPEN
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Sitek SebastianKutera Julia6 OPEN
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Winiarski WiktorLelonek Zuzanna2 F
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Woźniak WojciechMichalska Patrycja1 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Sitek SebastianKutera Julia3 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Sitek SebastianKutera Julia5 B
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Kleczaj KacperKulińska Julia3 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Kleczaj KacperKulińska Julia2 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Woźniak WojciechMichalska Patrycja2 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Drogosz MateuszBryk Magdalena5 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Kuźdub MaksymilianJeziorska Kinga1 H
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Borej JakubJędrzejczyk Marta1 G
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Toporek NorbertDrabik Kamila3 G
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Piętak JakubChudzik Julia2 F
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Winiarski WiktorLelonek Zuzanna1 F
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Sitek SebastianKutera Julia5 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Sitek SebastianKutera Julia4 B
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Ogonowski JakubCzaja Julia5 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Ogonowski JakubCzaja Julia5 C
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Winiarski WiktorLelonek Zuzanna1 F
OTTT DŻET 2017 Sitek SebastianKutera Julia7 B
OTTT DŻET 2017 Sitek SebastianKutera Julia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Piętak JakubChudzik Julia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Kleczaj KacperKulińska Julia6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Kleczaj KacperKulińska Julia1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Sitek SebastianKutera Julia7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Sitek SebastianKutera Julia10 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Drogosz MateuszBryk Magdalena6 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Sitek SebastianKutera Julia10 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Sitek SebastianKutera Julia4 B
Thomas Dance 2017 Piętak JakubChudzik Julia1 F
Stardance Finał Gwiazd 2017Weronowski Miłosz JakubRut Amelia1 D
Stardance Finał Gwiazd 2017Weronowski Miłosz JakubRut Amelia5 B
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaWoźniak WojciechMichalska Patrycja1 F
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaSitek SebastianKutera Julia1 B
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaSitek SebastianKutera Julia7 C
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Borej JakubJędrzejczyk Marta2 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Ogonowski JakubCzaja Julia8 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Ogonowski JakubCzaja Julia6 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Sitek SebastianKutera Julia4 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Sitek SebastianKutera Julia6 B
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Piętak JakubChudzik Julia7 F
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Ogonowski JakubCzaja Julia6 C
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Kleczaj KacperKulińska Julia10 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Kleczaj KacperKulińska Julia15 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Ogonowski JakubCzaja Julia8 C
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Kleczaj KacperKulińska Julia2 C
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Kleczaj KacperKulińska Julia6 C
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoSitek SebastianKutera Julia7 C
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoWoźniak WojciechMichalska Patrycja1 G
ArtDance Cup 2017Winiarski WiktorLelonek Zuzanna3 F
ArtDance Cup 2017Gołosz MichałKuźdub Julia2 G
ArtDance Cup 2017Kleczaj KacperKulińska Julia3 C
ArtDance Cup 2017Kleczaj KacperKulińska Julia10 C
ArtDance Cup 2017Weronowski Miłosz JakubRut Amelia6 B
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Sitek SebastianKutera Julia4 C
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Sitek SebastianKutera Julia9 B
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Weronowski Miłosz JakubRut Amelia11 B
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Weronowski Miłosz JakubRut Amelia2 D
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Woźniak WojciechMichalska Patrycja1 G
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Toporek NorbertDrabik Kamila1 G
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Piętak JakubChudzik Julia3 F
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Drogosz MateuszBryk Magdalena5 E
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Piętak JakubChudzik Julia1 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Woźniak WojciechMichalska Patrycja1 G
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Sitek SebastianKutera Julia4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyGołosz MichałKuźdub Julia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyKleczaj KacperKulińska Julia7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyKleczaj KacperKulińska Julia2 C
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaWoźniak WojciechMichalska Patrycja1 G
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Sitek SebastianKutera Julia18 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Sitek SebastianKutera Julia3 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Skórski MarcelKrupa Angelika6 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Weronowski Miłosz JakubRut Amelia25 B
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówSitek SebastianKutera Julia5 C
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówSitek SebastianKutera Julia2 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Weronowski Miłosz JakubRut Amelia8 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Weronowski Miłosz JakubRut Amelia1 D
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Skórski MarcelKrupa Angelika4 B
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Weronowski Miłosz JakubRut Amelia6 B
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Kleczaj KacperKulińska Julia12 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Kleczaj KacperKulińska Julia7 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Weronowski Miłosz JakubRut Amelia19 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Weronowski Miłosz JakubRut Amelia2 D
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Skórski MarcelKrupa Angelika37 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Sitek SebastianKutera Julia7 C
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Sitek SebastianKutera Julia4 C
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Kleczaj KacperKulińska Julia9 C
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Kleczaj KacperKulińska Julia3 C
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaSkórski MarcelKrupa Angelika1 B
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaWeronowski Miłosz JakubRut Amelia6 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Gołosz MichałKuźdub Julia3 G
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Skórski MarcelKrupa Angelika6 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kleczaj KacperKulińska Julia12 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kleczaj KacperKulińska Julia4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kleczaj KacperKulińska Julia13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kleczaj KacperKulińska Julia3 OPEN
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Toporek NorbertDrabik Kamila1 H
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Kuźdub MaksymilianJeziorska Kinga2 H
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKleczaj KacperKulińska Julia20 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKleczaj KacperKulińska Julia10 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJaworski JakubWrzesień Daria16 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJaworski JakubWrzesień Daria17 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWeronowski Miłosz JakubRut Amelia1 C
OTTT FAST-STEP MOTION Weronowski Miłosz JakubRut Amelia1 E
OTTT FAST-STEP MOTION Weronowski Miłosz JakubRut Amelia1 C
OTTT FAST-STEP MOTION Jaworski JakubWrzesień Daria7 C
OTTT FAST-STEP MOTION Woźniak WojciechMichalska Patrycja1 H
OTTT FAST-STEP MOTION Jaworski JakubWrzesień Daria6 C
Festiwal Tańca Emika 2016 Piętak JakubChudzik Julia1 G
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Weronowski Miłosz JakubRut Amelia1 C
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Kuźdub MaksymilianJeziorska Kinga1 H
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTToporek NorbertDrabik Kamila1 H
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTWoźniak WojciechMichalska Patrycja1 H
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTWeronowski Miłosz JakubRut Amelia1 C
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Piętak JakubChudzik Julia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Weronowski Miłosz JakubRut Amelia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Weronowski Miłosz JakubRut Amelia1 C
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Kleczaj KacperKulińska Julia15 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy, Seniorzy i MP Show w ST i LA Kleczaj KacperKulińska Julia18 OPEN
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasJaworski JakubWrzesień Daria5 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasWoźniak WojciechMichalska Patrycja1 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Winiarski WiktorLelonek Zuzanna2 G
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Weronowski Miłosz JakubRut Amelia1 E
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Weronowski Miłosz JakubRut Amelia3 C
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Kleczaj KacperKulińska Julia7 OPEN
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Weronowski Miłosz JakubRut Amelia3 C
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Jaworski JakubWrzesień Daria4 C
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Jaworski JakubWrzesień Daria6 C
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Weronowski Miłosz JakubRut Amelia1 E
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Jaworski JakubWrzesień Daria4 C
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Kleczaj KacperKulińska Julia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Kleczaj KacperKulińska Julia3 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Jaworski JakubWrzesień Daria6 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Jaworski JakubWrzesień Daria6 OPEN
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Weronowski Miłosz JakubRut Amelia1 D
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Jaworski JakubWrzesień Daria6 C
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJKleczaj KacperKulińska Julia11 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJKleczaj KacperKulińska Julia6 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJWeronowski Miłosz JakubRut Amelia14 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJJaworski JakubWrzesień Daria7 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoWeronowski Miłosz JakubRut Amelia1 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Weronowski Miłosz JakubRut Amelia1 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Jaworski JakubWrzesień Daria4 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Jaworski JakubWrzesień Daria3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Ambroziak DominikŚwierczewska Anna5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Skórski MarcelKrupa Angelika5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Ambroziak DominikŚwierczewska Anna5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jaworski JakubWrzesień Daria3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jaworski JakubWrzesień Daria2 C
OTTT Małe Mazowsze Winiarski WiktorLelonek Zuzanna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Weronowski Miłosz JakubRut Amelia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Weronowski Miłosz JakubRut Amelia9 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaGołosz MichałKuźdub Julia3 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaWeronowski Miłosz JakubRut Amelia1 D
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Winiarski WiktorLelonek Zuzanna4 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Kleczaj KacperKulińska Julia16 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Kleczaj KacperKulińska Julia18 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Sitek SebastianChmielewska Kamila4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Weronowski Miłosz JakubRut Amelia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Sitek SebastianChmielewska Kamila6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Weronowski Miłosz JakubRut Amelia2 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Weronowski Miłosz JakubRut Amelia1 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Weronowski Miłosz JakubRut Amelia3 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Skórski MarcelKrupa Angelika4 B
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejSitek SebastianChmielewska Kamila7 C
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejSkórski MarcelKrupa Angelika4 B
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejSitek SebastianChmielewska Kamila4 C
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejAmbroziak DominikŚwierczewska Anna11 C
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejAmbroziak DominikŚwierczewska Anna11 C
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejJaworski JakubWrzesień Daria4 C
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejToporek NorbertDrabik Kamila1 H
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejWeronowski Miłosz JakubRut Amelia1 D
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejJaworski JakubWrzesień Daria9 C
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejWiniarski WiktorLelonek Zuzanna1 G
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejPiętak JakubChudzik Julia3 G
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Sitek SebastianChmielewska Kamila10 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaWeronowski Miłosz JakubRut Amelia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaWeronowski Miłosz JakubRut Amelia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Winiarski WiktorLelonek Zuzanna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Jaworski JakubWrzesień Daria6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Jaworski JakubWrzesień Daria6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Kleczaj KacperKulińska Julia14 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Kleczaj KacperKulińska Julia8 OPEN
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Piętak JakubChudzik Julia3 G
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Sitek SebastianChmielewska Kamila6 C
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Skórski MarcelKrupa Angelika6 B
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Sitek SebastianChmielewska Kamila3 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Winiarski WiktorLelonek Zuzanna3 G
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Jaworski JakubWrzesień Daria7 C
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Jaworski JakubWrzesień Daria7 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Gołosz MichałKuźdub Julia3 G
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Piętak JakubChudzik Julia3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieSkórski MarcelKrupa Angelika3 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Sitek SebastianChmielewska Kamila4 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Jaworski JakubWrzesień Daria11 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Jaworski JakubWrzesień Daria6 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Winiarski WiktorLelonek Zuzanna1 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Piętak JakubChudzik Julia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Weronowski Miłosz JakubRut Amelia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Skórski MarcelKrupa Angelika9 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Jaworski JakubWrzesień Daria10 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Jaworski JakubWrzesień Daria15 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Kleczaj KacperKulińska Julia12 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Kleczaj KacperKulińska Julia7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Skórski MarcelKrupa Angelika19 B
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Weronowski Miłosz JakubRut Amelia7 E
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Weronowski Miłosz JakubRut Amelia2 D
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Weronowski Miłosz JakubRut Amelia18 D
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.plJaworski JakubWrzesień Daria4 C
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Weronowski Miłosz JakubRut Amelia3 E
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.plJaworski JakubWrzesień Daria4 C
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Kleczaj KacperKulińska Julia7 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Kleczaj KacperKulińska Julia5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Jaworski JakubWrzesień Daria8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Jaworski JakubWrzesień Daria4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Sitek SebastianMiernik Natalia Wiktoria6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Sitek SebastianMiernik Natalia Wiktoria7 C
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Piętak JakubChudzik Julia2 G
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Ambroziak DominikŚwierczewska Anna8 C
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Ambroziak DominikŚwierczewska Anna10 C
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Skórski MarcelKrupa Angelika39 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kleczaj KacperKulińska Julia8 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kleczaj KacperKulińska Julia2 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Weronowski Miłosz JakubRut Amelia3 D
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Skórski MarcelKrupa Angelika4 B
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Jaworski JakubWrzesień Daria5 C
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Jaworski JakubWrzesień Daria6 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSitek SebastianMiernik Natalia Wiktoria13 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJaworski JakubWrzesień Daria23 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJaworski JakubWrzesień Daria30 C
XXVI OTTT Klasa Leliwa 2015 Weronowski Miłosz JakubChmielewska Kamila4 OPEN
XXVI OTTT Klasa Leliwa 2015 Skórski MarcelKrupa Angelika2 B
XXVI OTTT Klasa Leliwa 2015 Weronowski Miłosz JakubChmielewska Kamila6 C
XVI Międzynarodowy TTT MAGIC-DANCE OLIMP CUP - 2015 o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego pod Patronatem Wójta Gminy Ludwin Jaworski JakubWrzesień Daria4 D
XVI Międzynarodowy TTT MAGIC-DANCE OLIMP CUP - 2015 o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego pod Patronatem Wójta Gminy Ludwin Jaworski JakubWrzesień Daria3 D