!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
DANCE CENTER
Poznań (Wielkopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
OTTT KRONO-CUP 2020 Szczecinek 19.12.2020Werner FranciszekJankowiak Julia1 D
OTTT KRONO-CUP 2020 Szczecinek 19.12.2020Werner FranciszekJankowiak Julia16 D
OTTT KRONO-CUP 2020 Szczecinek 19.12.2020Konowalczyk JakubBęben Julia4 C
OTTT KRONO-CUP 2020 Szczecinek 19.12.2020Lechowicz CzarekMuszyńska Weronika1 C
OTTT KRONO-CUP 2020 Szczecinek 19.12.2020Konowalczyk JakubBęben Julia2 C
Finał Grand Prix Seniorów PTT Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena3 A
Finał Grand Prix Seniorów PTT Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena3 OPEN
47 Puchar Wieczystego Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena3 OPEN
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORBielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena3 S
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORBielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena4 A
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORWyrwas PrzemysławWyrwas Lidia1 C
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORWyrwas PrzemysławWyrwas Lidia2 D
Mistrzostwa Polski FTS Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji StylĂłw, Akademickie Mistrzostwa PolskiPtak DanielRoth Weronika13 OPEN
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Konowalczyk JakubBęben Julia6 C
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Nikratowicz PawełBatkowiak Klaudia5 E
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Kański MarcinPolaszek Aleksandra6 E
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Werner FranciszekJankowiak Julia15 D
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Werner FranciszekJankowiak Julia1 D
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Głowacki AleksEwertowska Zofia2 D
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Lechowicz CzarekMuszyńska Weronika1 C
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Lechowicz CzarekMuszyńska Weronika1 C
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Głowacki AleksEwertowska Zofia3 C
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Konowalczyk JakubBęben Julia4 C
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Dudka JakubPanek Julia4 E
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Kliński FilipPrzybylska Maja2 B
Mistrzostwa Polski Latin Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena6 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena4 OPEN
MP FTS \"LA\" oraz MP FTS w klasie B \"ST\" Konin 07.11.2020Szmajda MirosławSzmajda Ewa2 OPEN
MP FTS \"LA\" oraz MP FTS w klasie B \"ST\" Konin 07.11.2020Szmajda MirosławSzmajda Ewa3 OPEN
MP FTS \"LA\" oraz MP FTS w klasie B \"ST\" Konin 07.11.2020Kliński FilipPrzybylska Maja11 B
MP FTS \"LA\" oraz MP FTS w klasie B \"ST\" Konin 07.11.2020Ptak DanielRoth Weronika20 OPEN
TOP DANCE OPEN 2020 PRUSZKĂ“W 10.10.2020Głowacki AleksEwertowska Zofia2 D
TOP DANCE OPEN 2020 PRUSZKĂ“W 10.10.2020Werner FranciszekJankowiak Julia1 D
TOP DANCE OPEN 2020 PRUSZKĂ“W 10.10.2020Werner FranciszekJankowiak Julia6 D
TOP DANCE OPEN 2020 PRUSZKĂ“W 10.10.2020Lechowicz CzarekMuszyńska Weronika1 C
TOP DANCE OPEN 2020 PRUSZKĂ“W 10.10.2020Lechowicz CzarekMuszyńska Weronika1 C
TOP DANCE OPEN 2020 PRUSZKĂ“W 10.10.2020Głowacki AleksEwertowska Zofia6 C
GRAND PRIX SENIORÓW Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena3 OPEN
GRAND PRIX SENIORÓW Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena2 OPEN
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena4 A
OTTT GEST o Puchar Burmistrza Ĺšrody Wlkp Ĺšroda Wielkopolska 07.03.2020Kliński FilipPrzybylska Maja4 B
OTTT GEST o Puchar Burmistrza Ĺšrody Wlkp Ĺšroda Wielkopolska 07.03.2020Szcześniak MarcelChomycz Amelia3 E
OTTT GEST o Puchar Burmistrza Ĺšrody Wlkp Ĺšroda Wielkopolska 07.03.2020Wosiak DawidNiewińska Antonina2 E
OTTT GEST o Puchar Burmistrza Ĺšrody Wlkp Ĺšroda Wielkopolska 07.03.2020Stefaniak HubertRepeć Wiktoria3 E
OTTT GEST o Puchar Burmistrza Ĺšrody Wlkp Ĺšroda Wielkopolska 07.03.2020Chylak JakubGramza Amelia Maria3 E
OTTT GEST o Puchar Burmistrza Ĺšrody Wlkp Ĺšroda Wielkopolska 07.03.2020Dudka JakubPanek Julia4 E
OTTT GEST o Puchar Burmistrza Ĺšrody Wlkp Ĺšroda Wielkopolska 07.03.2020Kowalewski AdamSielicka Barbara1 E
OTTT GEST o Puchar Burmistrza Ĺšrody Wlkp Ĺšroda Wielkopolska 07.03.2020Cichocki AndrzejSzczygieł Eliza Magdalena7 B
OTTT GEST o Puchar Burmistrza Ĺšrody Wlkp Ĺšroda Wielkopolska 07.03.2020Konowalczyk JakubBęben Julia6 C
OTTT GEST o Puchar Burmistrza Ĺšrody Wlkp Ĺšroda Wielkopolska 07.03.2020Lechowicz CzarekMuszyńska Weronika1 C
OTTT GEST o Puchar Burmistrza Ĺšrody Wlkp Ĺšroda Wielkopolska 07.03.2020Rajman Jakub DominikAndrzejewska Wiktoria11 C
OTTT GEST o Puchar Burmistrza Ĺšrody Wlkp Ĺšroda Wielkopolska 07.03.2020Lechowicz CzarekMuszyńska Weronika1 C
OTTT GEST o Puchar Burmistrza Ĺšrody Wlkp Ĺšroda Wielkopolska 07.03.2020Konowalczyk JakubBęben Julia4 C
OTTT GEST o Puchar Burmistrza Ĺšrody Wlkp Ĺšroda Wielkopolska 07.03.2020Rajman Jakub DominikAndrzejewska Wiktoria6 C
I OTTT o Puchar Burmistrza Żuromina Żuromin 01.03.2020Stefaniak HubertRepeć Wiktoria5 E
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi Czerwińsk nad Wisłą 29.02.2020Rajman Jakub DominikAndrzejewska Wiktoria7 C
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi Czerwińsk nad Wisłą 29.02.2020Rajman Jakub DominikAndrzejewska Wiktoria4 C
MISTRZOSTWA POLSKI FTS 10 Tańców Rumia 29.02.2020Ptak DanielRoth Weronika21 OPEN
TOP DANCE CUP 2020 PruszkĂłw 23.02.2020Konowalczyk JakubBęben Julia2 C
TOP DANCE CUP 2020 PruszkĂłw 23.02.2020Głowacki AleksEwertowska Zofia5 D
TOP DANCE CUP 2020 PruszkĂłw 23.02.2020Konowalczyk JakubBęben Julia3 C
TOP DANCE CUP 2020 PruszkĂłw 23.02.2020Głowacki AleksEwertowska Zofia6 C
TOP DANCE CUP 2020 PruszkĂłw 23.02.2020Cichocki AndrzejSzczygieł Eliza Magdalena15 B
GPS PTT Kiepura Dance Cup Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena2 OPEN
GPS PTT Kiepura Dance Cup Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena4 OPEN
AnaDens Cup III OTTT LĂłdĹş 11.01.2020Konowalczyk JakubBęben Julia1 C
CeA Senior Wyrwas PrzemysławWyrwas Lidia1 D
AnaDens Cup III OTTT LĂłdĹş 11.01.2020Konowalczyk JakubBęben Julia2 C
CeA Senior Wyrwas PrzemysławWyrwas Lidia2 C
FinaĹ‚ GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Szmajda MirosławSzmajda Ewa1 OPEN
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Szmajda MirosławSzmajda Ewa1 OPEN
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Ptak DanielRoth Weronika14 OPEN
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Ptak DanielRoth Weronika10 OPEN
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Szmajda MirosławSzmajda Ewa3 OPEN
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Ptak DanielRoth Weronika14 OPEN
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Ptak DanielRoth Weronika10 OPEN
FinaĹ‚ GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Szmajda MirosławSzmajda Ewa3 OPEN
Puchar WieczystegoBielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena3 OPEN
OTTS Szczecin 2019 Szczecin 14.12.2019Kliński FilipPrzybylska Maja1 B
OTTS Szczecin 2019 Szczecin 14.12.2019Rajman Jakub DominikAndrzejewska Wiktoria5 C
OTTS Szczecin 2019 Szczecin 14.12.2019Głowacki AleksEwertowska Zofia8 C
OTTS Szczecin 2019 Szczecin 14.12.2019Głowacki AleksEwertowska Zofia2 D
GPP MĹ‚odz. i MĹ‚odz. St. - MikoĹ‚ajkowy TT Szczecinek 30.11.2019Konowalczyk JakubBęben Julia8 C
GPP Młodz. i Młodz. St. - Mikołajkowy TT Szczecinek 30.11.2019Dudka JakubPanek Julia3 E
GPP Młodz. i Młodz. St. - Mikołajkowy TT Szczecinek 30.11.2019Werner FranciszekJankowiak Julia1 E
GPP MĹ‚odz. i MĹ‚odz. St. - MikoĹ‚ajkowy TT Szczecinek 30.11.2019Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika4 C
GPP MĹ‚odz. i MĹ‚odz. St. - MikoĹ‚ajkowy TT Szczecinek 30.11.2019Głowacki AleksEwertowska Zofia3 D
GPP MĹ‚odz. i MĹ‚odz. St. - MikoĹ‚ajkowy TT Szczecinek 30.11.2019Konowalczyk JakubBęben Julia2 C
GPP MĹ‚odz. i MĹ‚odz. St. - MikoĹ‚ajkowy TT Szczecinek 30.11.2019Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika6 C
GPP MĹ‚odz. i MĹ‚odz. St. - MikoĹ‚ajkowy TT Szczecinek 30.11.2019Kliński FilipPrzybylska Maja2 B
GPP MĹ‚odz. i MĹ‚odz. St. - MikoĹ‚ajkowy TT Szczecinek 30.11.2019Głowacki AleksEwertowska Zofia10 C
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Wyrwas PrzemysławWyrwas Lidia3 D
GAR DANCE CUP GPP EFTS Dol Liga Tan Wrocław 23.11.2019Konowalczyk JakubBęben Julia1 C
GAR DANCE CUP GPP EFTS Dol Liga Tan Wrocław 23.11.2019Konowalczyk JakubBęben Julia1 C
GAR DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS \r\nDolnoĹ›laska Liga Taneczna WrocĹ‚aw \r\n23.11.2019Konowalczyk JakubBęben Julia1 C
GAR DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS \r\nDolnoĹ›laska Liga Taneczna WrocĹ‚aw \r\n23.11.2019Konowalczyk JakubBęben Julia1 C
GAR DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS \r\nDolnoślaska Liga Taneczna Wrocław \r\n23.11.2019Ptak DanielRoth Weronika7 OPEN
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena3 OPEN
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Wyrwas PrzemysławWyrwas Lidia7 OPEN
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Wyrwas PrzemysławWyrwas Lidia2 C
GAR DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS \r\nDolnoślaska Liga Taneczna Wrocław \r\n23.11.2019Ptak DanielRoth Weronika8 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena8 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena6 OPEN
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Ptak DanielRoth Weronika7 OPEN
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Ptak DanielRoth Weronika8 OPEN
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła K-P Liga Nakło 10.11.2019Lechowicz CzarekEllmann Antonina1 C
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła K-P Liga Nakło 10.11.2019Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika1 D
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła K-P Liga Nakło 10.11.2019Chylak JakubGramza Amelia Maria5 E
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła K-P Liga Nakło 10.11.2019Głowacki AleksEwertowska Zofia7 D
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła K-P Liga Nakło 10.11.2019Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika11 C
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła K-P Liga Nakło 10.11.2019Konowalczyk JakubBęben Julia7 C
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła K-P Liga Nakło 10.11.2019Rajman Jakub DominikAndrzejewska Wiktoria8 C
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła K-P Liga Nakło 10.11.2019Konowalczyk JakubBęben Julia13 C
XX OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena1 A
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła K-P Liga Nakło 10.11.2019Werner FranciszekJankowiak Julia1 E
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła K-P Liga Nakło 10.11.2019Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika2 C
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła K-P Liga Nakło 10.11.2019Rajman Jakub DominikAndrzejewska Wiktoria9 C
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena2 B
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Szcześniak MarcelChomycz Amelia10 E
Polish Cup 2019 - WDSF ECH Show Dance Warszawa 09.11.2019Ptak DanielRoth Weronika54 OPEN
OTTT - IV Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 03.11.2019Lechowicz CzarekEllmann Antonina2 C
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Drozd DamianNiemasz Aleksandra20 B
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Ptak DanielRoth Weronika24 A
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Drozd DamianNiemasz Aleksandra23 A
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Szcześniak MarcelChomycz Amelia11 F
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Ptak DanielRoth Weronika25 A
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Ptak DanielRoth Weronika24 A
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Drozd DamianNiemasz Aleksandra23 A
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Ptak DanielRoth Weronika25 A
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Drozd DamianNiemasz Aleksandra20 B
II OTTT o Mistrzostwo Grodu Sambora Tczew 20.10.2019Drozd DamianNiemasz Aleksandra6 B
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika5 D
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Głowacki AleksEwertowska Zofia1 D
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Kowalewski AdamSielicka Barbara4 E
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Głowacki AleksEwertowska Zofia12 D
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Lechowicz CzarekEllmann Antonina8 C
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Konowalczyk JakubBęben Julia11 C
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Lechowicz CzarekEllmann Antonina4 C
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Konowalczyk JakubBęben Julia18 C
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika19 C
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Bosy Dominik WojciechCichańska Marta18 B
GPS \" Bieruń 2019\" Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena4 OPEN
GPS \" Bieruń 2019\" Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena2 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Ptak DanielRoth Weronika41 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Ptak DanielRoth Weronika45 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Drozd DamianNiemasz Aleksandra11 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Drozd DamianNiemasz Aleksandra12 OPEN
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Głowacki AleksEwertowska Zofia6 D
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika3 D
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Głowacki AleksEwertowska Zofia8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Szcześniak MarcelChomycz Amelia6 E
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika1 D
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Chylak JakubGramza Amelia Maria3 E
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Kliński FilipPrzybylska Maja11 B
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Rajman Jakub DominikAndrzejewska Wiktoria8 C
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Lechowicz CzarekEllmann Antonina2 C
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Rajman Jakub DominikAndrzejewska Wiktoria9 C
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Lechowicz CzarekEllmann Antonina1 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena3 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 29.09.2019Ptak DanielRoth Weronika28 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 29.09.2019Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika2 D
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 29.09.2019Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika4 D
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena4 OPEN
Kleczew Dance Festival 2019 Kleczew 21.09.2019Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika1 D
Kleczew Dance Festival 2019 Kleczew 21.09.2019Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika2 D
VRATISLAVIA Wrocław 14.09.2019Ptak DanielRoth Weronika26 OPEN
VRATISLAVIA Wrocław 14.09.2019Ptak DanielRoth Weronika37 OPEN
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Byszewski AntoniNiewińska Antonina3 E
PODWÓJNE PREMIUM !!! OTTT \"O TORUŃSKI PIERNIK\" Szcześniak MarcelChomycz Amelia3 F
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Lechowicz CzarekEllmann Antonina2 D
OTT o Koszyczek Truskawek ul.Krakowska 1 09.06.2019Głowacki AleksEwertowska Zofia1 E
OTT o Koszyczek Truskawek ul.Krakowska 1 09.06.2019Byszewski AntoniNiewińska Antonina1 E
OTT o Koszyczek Truskawek ul.Krakowska 1 09.06.2019Kowalski Maksymilian MaciejGrześkowiak Zofia3 E
OTT o Koszyczek Truskawek ul.Krakowska 1 09.06.2019Stefaniak HubertRepeć Wiktoria4 E
OTT o Koszyczek Truskawek ul.Krakowska 1 09.06.2019Głowacki AleksEwertowska Zofia9 D
OTT o Koszyczek Truskawek ul.Krakowska 1 09.06.2019Lechowicz CzarekEllmann Antonina1 D
OTT o Koszyczek Truskawek ul.Krakowska 1 09.06.2019Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika2 D
OTT o Koszyczek Truskawek ul.Krakowska 1 09.06.2019Lechowicz CzarekEllmann Antonina1 D
OTT o Koszyczek Truskawek ul.Krakowska 1 09.06.2019Głowacki AleksEwertowska Zofia8 D
OTT o Koszyczek Truskawek ul.Krakowska 1 09.06.2019Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika2 D
OTT o Koszyczek Truskawek ul.Krakowska 1 09.06.2019Konowalczyk JakubBęben Julia7 C
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Ptak DanielRoth Weronika8 OPEN
OTT o Koszyczek Truskawek ul.Krakowska 1 09.06.2019Konowalczyk JakubBęben Julia2 C
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Ptak DanielRoth Weronika11 OPEN
Polish Open ChampionshipsBielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena7 OPEN
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Lechowicz CzarekEllmann Antonina1 D
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Lechowicz CzarekEllmann Antonina1 D
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Ptak DanielRoth Weronika12 OPEN
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Ptak DanielRoth Weronika2 B
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Szcześniak MarcelChomycz Amelia5 F
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena6 C
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena4 C
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Lechowicz CzarekEllmann Antonina1 D
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Lechowicz CzarekEllmann Antonina1 D
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Ptak DanielRoth Weronika7 OPEN
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Werner FranciszekJankowiak Julia5 E
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Ptak DanielRoth Weronika2 B
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Werner FranciszekJankowiak Julia13 D
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Werner FranciszekJankowiak Julia13 D
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Rajman Jakub DominikAndrzejewska Wiktoria5 C
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena5 OPEN
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena4 C
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena6 C
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Rajman Jakub DominikAndrzejewska Wiktoria7 C
OTT PERLA BALTYKU XIV EDYCJA Międzyzdroje 25.05.2019Rajman Jakub DominikAndrzejewska Wiktoria6 C
OTT PERLA BALTYKU XIV EDYCJA MiÄ™dzyzdroje 25.05.2019Konowalczyk JakubBęben Julia5 C
OTT PERLA BALTYKU XIV EDYCJA Międzyzdroje 25.05.2019Rajman Jakub DominikAndrzejewska Wiktoria3 C
OTT PERLA BALTYKU XIV EDYCJA MiÄ™dzyzdroje 25.05.2019Głowacki AleksEwertowska Zofia9 D
OTT PERLA BALTYKU XIV EDYCJA MiÄ™dzyzdroje 25.05.2019Szmajda MirosławSzmajda Ewa1 OPEN
OTT PERLA BALTYKU XIV EDYCJA Międzyzdroje 25.05.2019Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena2 OPEN
OTT PERLA BALTYKU XIV EDYCJA Międzyzdroje 25.05.2019Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena2 OPEN
OTT PERLA BALTYKU XIV EDYCJA MiÄ™dzyzdroje 25.05.2019Konowalczyk JakubBęben Julia5 C
OTT PERLA BALTYKU XIV EDYCJA MiÄ™dzyzdroje 25.05.2019Głowacki AleksEwertowska Zofia8 D
OTT PERLA BALTYKU XIV EDYCJA MiÄ™dzyzdroje 25.05.2019Kliński FilipPrzybylska Maja5 B
OTT PERLA BALTYKU XIV EDYCJA MiÄ™dzyzdroje 25.05.2019Kliński FilipPrzybylska Maja4 B
OTT PERLA BALTYKU XIV EDYCJA MiÄ™dzyzdroje 25.05.2019Głowacki AleksEwertowska Zofia4 E
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Radzikowski PawełSadzka Natalia4 C
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Lechowicz CzarekEllmann Antonina1 D
OTT PERLA BALTYKU XIV EDYCJA MiÄ™dzyzdroje 25.05.2019Szmajda MirosławSzmajda Ewa1 OPEN
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Lechowicz CzarekEllmann Antonina1 D
OTT PERŁA BAŁTYKU XIV EDYCJA Międzyzdroje 25.05.2019Głowacki AleksEwertowska Zofia4 E
OTT PERŁA BAŁTYKU XIV EDYCJA Międzyzdroje 25.05.2019Szmajda MirosławSzmajda Ewa1 OPEN
OTT PERŁA BAŁTYKU XIV EDYCJA Międzyzdroje 25.05.2019Kliński FilipPrzybylska Maja4 B
OTT PERLA BALTYKU XIV EDYCJA MiÄ™dzyzdroje 25.05.2019Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika1 D
OTT PERLA BALTYKU XIV EDYCJA MiÄ™dzyzdroje 25.05.2019Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika1 D
OTT PERŁA BAŁTYKU XIV EDYCJA Międzyzdroje 25.05.2019Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena6 OPEN
OTT PERŁA BAŁTYKU XIV EDYCJA Międzyzdroje 25.05.2019Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena3 OPEN
OTT PERŁA BAŁTYKU XIV EDYCJA Międzyzdroje 25.05.2019Szmajda MirosławSzmajda Ewa3 OPEN
OTT PERŁA BAŁTYKU XIV EDYCJA Międzyzdroje 25.05.2019Konowalczyk JakubBęben Julia5 C
OTT PERŁA BAŁTYKU XIV EDYCJA Międzyzdroje 25.05.2019Rajman Jakub DominikAndrzejewska Wiktoria3 C
OTT PERŁA BAŁTYKU XIV EDYCJA Międzyzdroje 25.05.2019Rajman Jakub DominikAndrzejewska Wiktoria6 C
OTT PERŁA BAŁTYKU XIV EDYCJA Międzyzdroje 25.05.2019Konowalczyk JakubBęben Julia5 C
OTT PERŁA BAŁTYKU XIV EDYCJA Międzyzdroje 25.05.2019Głowacki AleksEwertowska Zofia9 D
OTT PERŁA BAŁTYKU XIV EDYCJA Międzyzdroje 25.05.2019Głowacki AleksEwertowska Zofia8 D
OTT PERŁA BAŁTYKU XIV EDYCJA Międzyzdroje 25.05.2019Kliński FilipPrzybylska Maja5 B
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz Gdański 19.05.2019Ptak DanielRoth Weronika7 B
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz Gdański 19.05.2019Ptak DanielRoth Weronika9 OPEN
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika6 D
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Lechowicz CzarekEllmann Antonina1 D
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika6 D
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Lechowicz CzarekEllmann Antonina1 D
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena5 C
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena8 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Szcześniak MarcelChomycz Amelia5 E
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena6 C
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymBielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena3 B
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymBielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena3 OPEN
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena9 C
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Szcześniak MarcelChomycz Amelia5 E
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Ptak DanielRoth Weronika13 OPEN
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Ptak DanielRoth Weronika4 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Szcześniak MarcelChomycz Amelia4 OPEN
XVI Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 06.04.2019Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena4 C
XVI Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 06.04.2019Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena7 C
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena2 B
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Ptak DanielRoth Weronika13 OPEN
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Ptak DanielRoth Weronika3 B
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena14 C
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena14 C
Polish Cup PTT; WDC AL Szcześniak MarcelChomycz Amelia13 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena8 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Szcześniak MarcelChomycz Amelia14 OPEN
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Szcześniak MarcelChomycz Amelia4 F
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Stefaniak HubertRepeć Wiktoria6 E
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Lechowicz CzarekEllmann Antonina1 D
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Głowacki AleksEwertowska Zofia3 E
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Werner FranciszekJankowiak Julia6 D
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Werner FranciszekJankowiak Julia8 D
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Byszewski AntoniNiewińska Antonina4 E
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Kowalski Maksymilian MaciejGrześkowiak Zofia5 E
IX GPS \"Biała Dama\" Wyrwas PrzemysławWyrwas Lidia6 C
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Werner FranciszekJankowiak Julia4 E
IX GPS \"Biała Dama\" Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena1 B
IX GPS \"Biała Dama\" Wyrwas PrzemysławWyrwas Lidia6 D
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Lechowicz CzarekEllmann Antonina1 D
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika3 D
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Ptak DanielRoth Weronika1 B
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika2 D
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Rajman Jakub DominikAndrzejewska Wiktoria14 C
IX GPS \"Biała Dama\" Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena5 OPEN
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Kliński FilipPrzybylska Maja4 B
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Kliński FilipPrzybylska Maja8 B
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Drozd DamianNiemasz Aleksandra4 B
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Szmajda MirosławSzmajda Ewa10 B
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Konowalczyk JakubBęben Julia7 C
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena2 C
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Radzikowski PawełSadzka Natalia11 C
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Rajman Jakub DominikAndrzejewska Wiktoria8 C
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena7 C
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Konowalczyk JakubBęben Julia2 C
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Szmajda MirosławSzmajda Ewa6 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Szmajda MirosławSzmajda Ewa5 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Ptak DanielRoth Weronika30 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Ptak DanielRoth Weronika30 OPEN
XX OTTT O MEMORIAL B.KRZYĹ».-KSOK Szczecinek 02.03.2019Lechowicz CzarekEllmann Antonina1 D
XX OTTT O MEMORIAL B.KRZYĹ».-KSOK Szczecinek 02.03.2019Lechowicz CzarekEllmann Antonina3 D
XX OTTT O MEMORIAL B.KRZYĹ».-KSOK Szczecinek 02.03.2019Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika4 D
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Szcześniak MarcelChomycz Amelia5 F
XX OTTT O MEMORIAL B.KRZYĹ».-KSOK Szczecinek 02.03.2019Kliński FilipPrzybylska Maja7 B
XX OTTT O MEMORIAL B.KRZYĹ».-KSOK Szczecinek 02.03.2019Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika2 D
XX OTTT O MEMORIAL B.KRZYĹ».-KSOK Szczecinek 02.03.2019Kliński FilipPrzybylska Maja5 B
XX OTTT O MEMORIAL B.KRZYĹ».-KSOK Szczecinek 02.03.2019Ptak DanielRoth Weronika8 B
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Głowacki AleksEwertowska Zofia9 E
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika5 D
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika4 D
CeA GPSBielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena5 OPEN
CeA GPSBielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena5 B
CeA GPSBielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena6 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Lechowicz CzarekEllmann Antonina7 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Lechowicz CzarekEllmann Antonina7 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Hańczyk ŁukaszRoth Weronika18 OPEN
Mikołajkowy Turniej Tańca Szczecinek 02.12.2018Werner FranciszekJankowiak Julia3 E
Mikołajkowy Turniej Tańca Szczecinek 02.12.2018Lechowicz CzarekEllmann Antonina7 D
MikoĹ‚ajkowy Turniej TaĹ„ca Szczecinek 02.12.2018Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika5 D
MikoĹ‚ajkowy Turniej TaĹ„ca Szczecinek 02.12.2018Głowacki AleksEwertowska Zofia1 E
Mikołajkowy Turniej Tańca Szczecinek 02.12.2018Lechowicz CzarekEllmann Antonina3 D
MikoĹ‚ajkowy Turniej TaĹ„ca Szczecinek 02.12.2018Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika5 D
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Szcześniak MarcelChomycz Amelia3 G
MikoĹ‚ajkowy Turniej TaĹ„ca Szczecinek 02.12.2018Głowacki AleksEwertowska Zofia7 D
MikoĹ‚ajkowy Turniej TaĹ„ca Szczecinek 02.12.2018Głowacki AleksEwertowska Zofia6 D
Mikołajkowy Turniej Tańca Szczecinek 02.12.2018Werner FranciszekJankowiak Julia12 D
MikoĹ‚ajkowy Turniej TaĹ„ca Szczecinek 02.12.2018Konowalczyk JakubBęben Julia8 C
Mikołajkowy Turniej Tańca Szczecinek 02.12.2018Werner FranciszekJankowiak Julia10 D
MikoĹ‚ajkowy Turniej TaĹ„ca Szczecinek 02.12.2018Konowalczyk JakubBęben Julia5 C
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena9 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena8 OPEN
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Hańczyk ŁukaszRoth Weronika17 OPEN
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICBielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena1 B
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika3 E
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Werner FranciszekJankowiak Julia7 E
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena2 B
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Głowacki AleksEwertowska Zofia5 E
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Lechowicz CzarekEllmann Antonina2 E
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Wyrwas PrzemysławWyrwas Lidia3 C
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika1 D
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika2 D
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Konowalczyk JakubBęben Julia2 D
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Konowalczyk JakubBęben Julia3 D
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Hańczyk ŁukaszRoth Weronika16 OPEN
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena2 C
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Hanczyk LukaszRoth Weronika40 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Szcześniak MarcelChomycz Amelia2 G
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Wyrwas PrzemysławWyrwas Lidia1 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena6 OPEN
VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL WrocĹ‚aw 02-03.11.2018Hańczyk ŁukaszRoth Weronika30 OPEN
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Lechowicz CzarekEllmann Antonina2 E
IV Kuj-Pom Festiwal TaĹ„ca Paterek 28.10.2018Głowacki AleksEwertowska Zofia7 E
IV Kuj-Pom Festiwal TaĹ„ca Paterek 28.10.2018Głowacki AleksEwertowska Zofia10 D
IV Kuj-Pom Festiwal TaĹ„ca Paterek 28.10.2018Głowacki AleksEwertowska Zofia10 D
IV Kuj-Pom Festiwal Tańca Paterek 28.10.2018Lechowicz CzarekEllmann Antonina6 D
IV Kuj-Pom Festiwal Tańca Paterek 28.10.2018Lechowicz CzarekEllmann Antonina8 D
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Szcześniak MarcelChomycz Amelia1 G
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Hańczyk ŁukaszRoth Weronika21 B
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Bosy Dominik WojciechCichańska Marta8 B
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Bosy Dominik WojciechCichańska Marta6 B
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Szmajda MirosławSzmajda Ewa40 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Szmajda MirosławSzmajda Ewa9 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Hańczyk ŁukaszRoth Weronika26 OPEN
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Wyrwas PrzemysławWyrwas Lidia6 OPEN
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Wyrwas PrzemysławWyrwas Lidia1 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena2 OPEN
OTTS Wolin-Wyspa TaĹ„ca XXII edycja Wolin 13.10.2018Głowacki AleksEwertowska Zofia11 D
OTTS Wolin-Wyspa TaĹ„ca XXII edycja Wolin 13.10.2018Głowacki AleksEwertowska Zofia4 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Wyrwas PrzemysławWyrwas Lidia3 C
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena2 C
OTTS Wolin-Wyspa TaĹ„ca XXII edycja Wolin 13.10.2018Głowacki AleksEwertowska Zofia11 D
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Szmajda MirosławSzmajda Ewa40 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Hańczyk ŁukaszRoth Weronika26 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Szmajda MirosławSzmajda Ewa9 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Konowalczyk JakubBęben Julia1 D
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika6 D
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Lechowicz CzarekEllmann Antonina5 D
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika5 D
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Lechowicz CzarekEllmann Antonina4 D
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Bosy Dominik WojciechCichańska Marta4 B
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Bosy Dominik WojciechCichańska Marta5 B
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Szmajda MirosławSzmajda Ewa9 B
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Kliński FilipPrzybylska Maja7 B
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Kliński FilipPrzybylska Maja8 B
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Radzikowski PawełSadzka Natalia10 C
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika4 E
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Lechowicz CzarekEllmann Antonina3 E
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Konowalczyk JakubBęben Julia2 D
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELARadzikowski PawełSadzka Natalia4 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Hanczyk LukaszRoth Weronika37 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAHanczyk LukaszRoth Weronika37 OPEN
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Kliński FilipPrzybylska Maja5 B
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Radzikowski PawełSadzka Natalia7 C
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Wyrwas PrzemysławWyrwas Lidia2 E
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena7 OPEN
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Wyrwas PrzemysławWyrwas Lidia4 C
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena3 C
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTBielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena5 OPEN
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTWiczyński RafałZamelczyk Agnieszka2 E
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Hańczyk ŁukaszRoth Weronika15 OPEN
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTBielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena2 C
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTWiczyński RafałZamelczyk Agnieszka5 C
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTSzcześniak MarcelChomycz Amelia2 G
KLECZEW DANCE FESTIVAL Kleczew 10.06.2018Lechowicz CzarekSzymczak Julia4 E
KLECZEW DANCE FESTIVAL Kleczew 10.06.2018Kowalski Maksymilian MaciejSielicka Barbara7 E
KLECZEW DANCE FESTIVAL Kleczew 10.06.2018Byszewski AntoniNiewińska Antonina6 E
KLECZEW DANCE FESTIVAL Kleczew 10.06.2018Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika3 E
KLECZEW DANCE FESTIVAL Kleczew 10.06.2018Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika5 D
KLECZEW DANCE FESTIVAL Kleczew 10.06.2018Matejczuk MaciejKuryłło Natasza4 E
KLECZEW DANCE FESTIVAL Kleczew 10.06.2018Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika6 C
KLECZEW DANCE FESTIVAL Kleczew 10.06.2018Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika11 C
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Hańczyk ŁukaszRoth Weronika12 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Lechowicz CzarekSzymczak Julia8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Radzikowski PawełSadzka Natalia6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Lechowicz CzarekSzymczak Julia9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Radzikowski PawełSadzka Natalia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Kowalski Maksymilian MaciejSielicka Barbara9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Byszewski AntoniNiewińska Antonina7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Lechowicz CzarekSzymczak Julia5 E
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Drozd DamianNiemasz Aleksandra3 B
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Radzikowski PawełSadzka Natalia5 D
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Radzikowski PawełSadzka Natalia4 D
Mistrzostwa Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji TaĹ„cĂłw / OTTS Pomosty ElblÄ…g 02.06.2018Radzikowski PawełSadzka Natalia5 D
Mistrzostwa Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji TaĹ„cĂłw / OTTS Pomosty ElblÄ…g 02.06.2018Radzikowski PawełSadzka Natalia4 D
Mistrzostwa Dzieci i Juniorów Młodszych w Kombinacji Tańców / OTTS Pomosty Elbląg 02.06.2018Drozd DamianNiemasz Aleksandra3 B
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Hańczyk ŁukaszRoth Weronika15 OPEN
XIII OTTT PERLA BALTYKU GPM SENIORĂ“W MiÄ™dzyzdroje 26.05.2018Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena3 C
XIII OTTT PERLA BALTYKU GPM SENIORĂ“W MiÄ™dzyzdroje 26.05.2018Kapała-Grygier JanKapała-Grygier Maria2 G
XIII OTTT PERLA BALTYKU GPM SENIORĂ“W MiÄ™dzyzdroje 26.05.2018Głowacki AleksEwertowska Zofia3 E
XIII OTTT PERLA BALTYKU GPM SENIORĂ“W MiÄ™dzyzdroje 26.05.2018Konowalczyk JakubBęben Julia3 D
XIII OTTT PERLA BALTYKU GPM SENIORĂ“W MiÄ™dzyzdroje 26.05.2018Głowacki AleksEwertowska Zofia6 D
XIII OTTT PERLA BALTYKU GPM SENIORĂ“W MiÄ™dzyzdroje 26.05.2018Konowalczyk JakubBęben Julia3 D
XIII OTTT PERLA BALTYKU GPM SENIORĂ“W MiÄ™dzyzdroje 26.05.2018Kapała-Grygier JanLemańczyk-Konopa Lena1 H
XIII OTTT PERLA BALTYKU GPM SENIORÓW Międzyzdroje 26.05.2018Werner FranciszekJankowiak Julia8 E
XIII OTTT PERLA BALTYKU GPM SENIORĂ“W MiÄ™dzyzdroje 26.05.2018Cwojdziński MikołajGramza Amelia Maria13 E
XIII OTTT PERLA BALTYKU GPM SENIORĂ“W MiÄ™dzyzdroje 26.05.2018Cwojdziński JanNiewińska Aleksandra14 E
XIII OTTT PERLA BALTYKU GPM SENIORĂ“W MiÄ™dzyzdroje 26.05.2018Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena5 C
XIII OTTT PERLA BALTYKU GPM SENIORĂ“W MiÄ™dzyzdroje 26.05.2018Głowacki AleksEwertowska Zofia7 D
Karkonosze Cup Karpacz 26.05.2018Hańczyk ŁukaszRoth Weronika23 OPEN
XIII OTTT PERLA BALTYKU GPM SENIORĂ“W MiÄ™dzyzdroje 26.05.2018Szmajda MirosławSzmajda Ewa4 B
XIII OTTT PERLA BALTYKU GPM SENIORÓW Międzyzdroje 26.05.2018Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika1 D
XIII OTTT PERLA BALTYKU GPM SENIORÓW Międzyzdroje 26.05.2018Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena2 OPEN
XIII OTTT PERLA BALTYKU GPM SENIORÓW Międzyzdroje 26.05.2018Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena3 OPEN
XIII OTTT PERLA BALTYKU GPM SENIORĂ“W MiÄ™dzyzdroje 26.05.2018Szmajda MirosławSzmajda Ewa2 OPEN
XIII OTTT PERLA BALTYKU GPM SENIORĂ“W MiÄ™dzyzdroje 26.05.2018Szmajda MirosławSzmajda Ewa1 OPEN
XIII OTTT PERLA BALTYKU GPM SENIORĂ“W MiÄ™dzyzdroje 26.05.2018Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika6 D
XIII OTTT PERLA BALTYKU GPM SENIORĂ“W MiÄ™dzyzdroje 26.05.2018Radzikowski PawełSadzka Natalia5 D
XIII OTTT PERLA BALTYKU GPM SENIORÓW Międzyzdroje 26.05.2018Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika4 D
XIII OTTT PERLA BALTYKU GPM SENIORĂ“W MiÄ™dzyzdroje 26.05.2018Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika6 D
XIII OTTT PERLA BALTYKU GPM SENIORĂ“W MiÄ™dzyzdroje 26.05.2018Radzikowski PawełSadzka Natalia2 D
II OTTT o Puchar Burmistrza Pruszcz Gdański 20.05.2018Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika3 D
II OTTT o Puchar Burmistrza Pruszcz Gdański 20.05.2018Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika4 D
OTTS BLACK DANCE WIOSENNA 2018 Gdańsk 13.05.2018Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika1 D
OTTT KING DANCE CUP Koszalin 13.05.2018Drozd DamianNiemasz Aleksandra2 B
OTTT KING DANCE CUP Koszalin 13.05.2018Drozd DamianNiemasz Aleksandra6 B
OTTS BLACK DANCE WIOSNA 2018 Gdańsk 13.05.2018Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika2 D
OTTS BLACK DANCE WIOSNA 2018 Gdańsk 13.05.2018Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika1 D
OTTT KING DANCE CUP Koszalin 13.05.2018Drozd DamianNiemasz Aleksandra7 OPEN
OTTS BLACK DANCE WIOSENNA 2018 Gdańsk 13.05.2018Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika2 D
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Wiczyński RafałZamelczyk Agnieszka2 C
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Wyrwas PrzemysławWyrwas Lidia1 F
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena2 C
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena5 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Wiczyński RafałZamelczyk Agnieszka1 E
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Wyrwas PrzemysławWyrwas Lidia1 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Wiczyński RafałZamelczyk Agnieszka5 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Szcześniak MarcelChomycz Amelia3 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena4 OPEN
V Gala Tańca OTTT o Puchar Burmistrza Chełmża 28.04.2018Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika5 D
V Gala Tańca OTTT o Puchar Burmistrza Chełmża 28.04.2018Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika2 D
V Gala TaĹ„ca OTTT o Puchar Burmistrza CheĹ‚mĹĽa 28.04.2018Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena5 C
V Gala TaĹ„ca OTTT o Puchar Burmistrza CheĹ‚mĹĽa 28.04.2018Hańczyk ŁukaszRoth Weronika10 C
V Gala TaĹ„ca OTTT o Puchar Burmistrza CheĹ‚mĹĽa 28.04.2018Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena7 C
Strefa Tańca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Drozd DamianNiemasz Aleksandra11 B
Strefa Tańca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Drozd DamianNiemasz Aleksandra3 B
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Hańczyk ŁukaszRoth Weronika14 OPEN
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Wiczyński RafałZamelczyk Agnieszka9 E
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORWyrwas PrzemysławWyrwas Lidia2 F
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORWiczyński RafałZamelczyk Agnieszka3 C
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORBielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena1 C
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORWiczyński RafałZamelczyk Agnieszka3 E
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORWyrwas PrzemysławWyrwas Lidia4 E
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORBielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena6 OPEN
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Drozd DamianNiemasz Aleksandra2 B
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika3 D
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika1 D
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena6 C
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena6 C
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Drozd DamianNiemasz Aleksandra9 B
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Hańczyk ŁukaszRoth Weronika19 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Głowacki AleksEwertowska Zofia4 E
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Głowacki AleksEwertowska Zofia9 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Głowacki AleksEwertowska Zofia11 D
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Hańczyk ŁukaszRoth Weronika7 B
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Promiński Piotr JakubDankowska Olga Katarzyna3 E
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena3 C
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Hańczyk ŁukaszRoth Weronika2 C
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena3 C
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Drozd DamianNiemasz Aleksandra5 B
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Talarek KrystianSzornak Nadia11 OPEN
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Drozd DamianNiemasz Aleksandra3 B
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Talarek KrystianSzornak Nadia9 B
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Marchewka Marcel OliwierCieślak Julia Teresa5 OPEN
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Wyrwas PrzemysławWyrwas Lidia1 E
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Konowalczyk JakubBęben Julia7 D
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Konowalczyk JakubBęben Julia5 D
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Drozd DamianNiemasz Aleksandra7 B
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Szcześniak MarcelChomycz Amelia2 G
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Hańczyk ŁukaszRoth Weronika5 C
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Konowalczyk JakubBęben Julia5 D
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Konowalczyk JakubBęben Julia9 D
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Hańczyk ŁukaszRoth Weronika9 B
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Talarek KrystianSzornak Nadia5 B
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika1 D
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Drozd DamianNiemasz Aleksandra1 B
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika4 D
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena7 OPEN
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Wiczyński RafałZamelczyk Agnieszka8 OPEN
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Wyrwas PrzemysławWyrwas Lidia1 E
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Hańczyk ŁukaszRoth Weronika2 C
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Hańczyk ŁukaszRoth Weronika12 B
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Drozd DamianNiemasz Aleksandra9 B
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Drozd DamianNiemasz Aleksandra2 B
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Wyrwas PrzemysławWyrwas Lidia2 F
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena4 C
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Wiczyński RafałZamelczyk Agnieszka1 E
Mistrzostwa Polski w TaĹ„cach Standardowy Konin 10-11.03.2018Marchewka Marcel OliwierCieślak Julia Teresa36 OPEN
OgĂłlnopolski Turniej TaĹ„ca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika2 E
OgĂłlnopolski Turniej TaĹ„ca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Konowalczyk JakubBęben Julia4 D
OgĂłlnopolski Turniej TaĹ„ca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Konowalczyk JakubBęben Julia6 D
OgĂłlnopolski Turniej TaĹ„ca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika6 D
OgĂłlnopolski Turniej TaĹ„ca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika10 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Radzikowski PawełSadzka Natalia1 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Głowacki AleksEwertowska Zofia8 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Konowalczyk JakubBęben Julia2 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Głowacki AleksEwertowska Zofia9 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Kapała-Grygier JanKapała-Grygier Maria2 G
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Matejczuk MaciejKuryłło Natasza1 G
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Matejczuk MaciejKuryłło Natasza5 E
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Werner FranciszekJankowiak Julia4 E
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Cwojdziński MikołajGramza Amelia Maria5 E
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Cwojdziński JanNiewińska Aleksandra6 E
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika1 E
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Szcześniak MarcelChomycz Amelia1 H
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Wiczyński RafałZamelczyk Agnieszka4 E
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Konowalczyk JakubBęben Julia2 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika2 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Kliński FilipPrzybylska Maja7 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Hańczyk ŁukaszRoth Weronika6 B
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Drozd DamianNiemasz Aleksandra3 B
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Hańczyk ŁukaszRoth Weronika1 C
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena1 C
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena2 C
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Marchewka Marcel OliwierCieślak Julia Teresa3 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Talarek KrystianSzornak Nadia5 B
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Drozd DamianNiemasz Aleksandra2 B
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Kliński FilipPrzybylska Maja6 B
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Sielicki Jan MarianMuszyńska Weronika4 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Radzikowski PawełSadzka Natalia3 D
MP FTS LATIN - OTTT o Memor. B.K-K Szczecinek 25.02.2018Szmajda MirosławSzmajda Ewa6 OPEN
MP FTS LATIN - OTTT o Memor. B.K-K Szczecinek 25.02.2018Szmajda MirosławSzmajda Ewa5 OPEN
MP FTS LATIN - OTTT o Memor. B.K-K Szczecinek 25.02.2018Bosy Dominik WojciechCichańska Marta4 C
OTTT o Puchar WĂłjta Gminy KurzÄ™tnik KurzÄ™tnik 13.01.2018Bosy Dominik WojciechCichańska Marta1 C
MARINA OTTT - Grand Prix Senior Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena2 C
OTTT o Puchar WĂłjta Gminy KurzÄ™tnik KurzÄ™tnik 13.01.2018Konowalczyk JakubBęben Julia7 D
OTTT o Puchar WĂłjta Gminy KurzÄ™tnik KurzÄ™tnik 13.01.2018Konowalczyk JakubBęben Julia4 D
MARINA OTTT - Grand Prix Senior Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena2 OPEN
OTTT o Puchar WĂłjta Gminy KurzÄ™tnik KurzÄ™tnik 13.01.2018Radzikowski PawełSadzka Natalia4 D
OTTT o Puchar WĂłjta Gminy KurzÄ™tnik KurzÄ™tnik 13.01.2018Radzikowski PawełSadzka Natalia4 D
OTTT o Puchar WĂłjta Gminy KurzÄ™tnik KurzÄ™tnik 13.01.2018Hańczyk ŁukaszRoth Weronika1 C
OTTT o Puchar WĂłjta Gminy KurzÄ™tnik KurzÄ™tnik 13.01.2018Hańczyk ŁukaszRoth Weronika4 B
OTTS o Puchar Wójta G. Łysomice KOPERNIK Turzno 17.12.2017Hańczyk ŁukaszRoth Weronika3 C
OTTS o Puchar Wójta G. Łysomice KOPERNIK Turzno 17.12.2017Hańczyk ŁukaszRoth Weronika6 C
OTTS o Puchar Wójta G. Łysomice KOPERNIK Turzno 17.12.2017Bosy Dominik WojciechCichańska Marta1 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Szcześniak MarcelChomycz Amelia1 H
Akad MP,MP FTS Dzieci i Jun I w Komb Wrocław 16.12.2017Marchewka Marcel OliwierCieślak Julia Teresa10 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Zając Daniel MichałKlimczak Maria15 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Marchewka Marcel OliwierCieślak Julia Teresa6 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoParuta TarasDrzewiecka Sylwia12 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWiczyński RafałZamelczyk Agnieszka3 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena2 C
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Ptak DanielCieślak Weronika Agnieszka18 OPEN
Mikołajkowy Turniej Tańca Szczecinek 03.12.2017Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika6 D
Mikołajkowy Turniej Tańca Szczecinek 03.12.2017Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika8 D
Mikołajkowy Turniej Tańca Szczecinek 03.12.2017Radzikowski PawełSadzka Natalia5 D
Mikołajkowy Turniej Tańca Szczecinek 03.12.2017Radzikowski PawełSadzka Natalia5 D
Mikołajkowy Turniej Tańca Szczecinek 03.12.2017Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena3 C
Mikołajkowy Turniej Tańca Szczecinek 03.12.2017Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena5 C
Mikołajkowy Turniej Tańca Szczecinek 03.12.2017Bosy Dominik WojciechCichańska Marta3 C
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyBielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena2 C
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Marchewka Marcel OliwierCieślak Julia Teresa4 OPEN
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Zając Daniel MichałKlimczak Maria11 OPEN
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Ptak DanielCieślak Weronika Agnieszka9 OPEN
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Ptak DanielCieślak Weronika Agnieszka7 B
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyBielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena9 OPEN
GPP EKS. - VII OTTT o Puchar Bur. Żukowa Żukowo 26.11.2017Ptak DanielCieślak Weronika Agnieszka14 OPEN
GPP EKS. - VII OTTT o Puchar Bur. Żukowa Żukowo 26.11.2017Marchewka Marcel OliwierCieślak Julia Teresa5 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w klasach A i B Żukowo 25.11.2017Ptak DanielCieślak Weronika Agnieszka14 B
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Szcześniak MarcelChomycz Amelia2 H
Mistrzostwa Polski FTS w klasach A i B Żukowo 25.11.2017Marchewka Marcel OliwierCieślak Julia Teresa18 A
Mistrzostwa Polski FTS w klasach A i B Żukowo 25.11.2017Drozd DamianNiemasz Aleksandra8 B
XV OTTS o Puchar Jezioraka IĹ‚awa 25.11.2017Radzikowski PawełSadzka Natalia8 D
XV OTTS o Puchar Jezioraka IĹ‚awa 25.11.2017Radzikowski PawełSadzka Natalia5 D
Mistrzostwa Polski FTS w klasach A i B Żukowo 25.11.2017Drozd DamianNiemasz Aleksandra16 B
XV OTTS o Puchar Jezioraka IĹ‚awa 25.11.2017Bosy Dominik WojciechCichańska Marta3 C
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Ptak DanielCieślak Weronika Agnieszka19 OPEN
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena7 C
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Zając Daniel MichałKlimczak Maria9 B
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena8 C
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Drozd DamianNiemasz Aleksandra8 B
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Ptak DanielCieślak Weronika Agnieszka7 B
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Zając Daniel MichałKlimczak Maria11 B
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena3 C
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Konowalczyk JakubBęben Julia8 D
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Konowalczyk JakubBęben Julia3 D
Charytatywny Turniej Tańca PASJA CUP Koszalin 04.11.2017Hańczyk ŁukaszRoth Weronika1 C
Charytatywny Turniej Tańca PASJA CUP Koszalin 04.11.2017Bosy Dominik WojciechCichańska Marta4 C
Charytatywny Turniej Tańca PASJA CUP Koszalin 04.11.2017Marchewka Marcel OliwierCieślak Julia Teresa3 OPEN
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena3 C
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Radzikowski PawełSadzka Natalia6 D
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Radzikowski PawełSadzka Natalia8 D
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Bosy Dominik WojciechCichańska Marta2 C
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena9 C
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Konowalczyk JakubBęben Julia4 D
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika6 D
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Konowalczyk JakubBęben Julia3 D
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika6 D
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Hańczyk ŁukaszRoth Weronika3 C
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Zając Daniel MichałKlimczak Maria5 B
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Zając Daniel MichałKlimczak Maria5 B
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Promiński Piotr JakubDankowska Olga Katarzyna3 G
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena2 C
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Wiczyński RafałZamelczyk Agnieszka4 E
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Marchewka Marcel OliwierCieślak Julia Teresa2 OPEN
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Chomycz AmeliaSzcześniak Marcel1 H
GPP EKS FTS PUCHAR REG POLSKI PŁN FTS Koszalin 21.10.2017Bosy Dominik WojciechCichańska Marta5 C
GPP EKS FTS PUCHAR REG POLSKI PŁN FTS Koszalin 21.10.2017Zając Daniel MichałKlimczak Maria12 OPEN
GPP EKS FTS PUCHAR REG POLSKI PŁN FTS Koszalin 21.10.2017Bosy Dominik WojciechCichańska Marta2 C
GPP EKS FTS PUCHAR REG POLSKI PŁN FTS Koszalin 21.10.2017Hańczyk ŁukaszRoth Weronika7 C
GPP EKS FTS PUCHAR REG POLSKI PŁN FTS Koszalin 21.10.2017Zając Daniel MichałKlimczak Maria9 OPEN
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017Radzikowski PawełSadzka Natalia6 D
GPP EKS FTS PUCHAR REG POLSKI PŁN FTS Koszalin 21.10.2017Hańczyk ŁukaszRoth Weronika1 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika10 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika8 D
GPP EKS FTS PUCHAR REG POLSKI PŁN FTS Koszalin 21.10.2017Zając Daniel MichałKlimczak Maria8 B
GPP EKS FTS PUCHAR REG POLSKI PŁN FTS Koszalin 21.10.2017Zając Daniel MichałKlimczak Maria8 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017Radzikowski PawełSadzka Natalia5 D
GPP EKS FTS PUCHAR REG POLSKI PŁN FTS Koszalin 21.10.2017Kliński FilipPrzybylska Maja1 C
GPP EKS FTS PUCHAR REG POLSKI PŁN FTS Koszalin 21.10.2017Kliński FilipPrzybylska Maja1 C
GPP EKS FTS PUCHAR REG POLSKI PŁN FTS Koszalin 21.10.2017Marchewka Marcel OliwierCieślak Julia Teresa5 OPEN
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Promiński Piotr JakubDankowska Olga Katarzyna3 G
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 15.10.2017Zając Daniel MichałKlimczak Maria33 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena2 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena7 OPEN
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 14.10.2017Zając Daniel MichałKlimczak Maria35 OPEN
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Bosy Dominik WojciechCichańska Marta1 C
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Radzikowski PawełSadzka Natalia3 D
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Bosy Dominik WojciechCichańska Marta3 C
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena7 C
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Radzikowski PawełSadzka Natalia4 D
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena7 C
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Kliński FilipPrzybylska Maja1 C
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Kliński FilipPrzybylska Maja2 C
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Kliński FilipPrzybylska Maja4 B
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Wiczyński RafałZamelczyk Agnieszka4 E
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena12 C
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Konowalczyk JakubBęben Julia8 D
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika11 D
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika2 D
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Konowalczyk JakubBęben Julia7 D
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Bosy Dominik WojciechCichańska Marta6 C
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena8 C
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Kliński FilipPrzybylska Maja2 C
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Hańczyk ŁukaszRoth Weronika7 C
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Kliński FilipPrzybylska Maja3 C
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Hańczyk ŁukaszRoth Weronika5 C
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Ptak DanielCieślak Weronika Agnieszka10 B
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Zając Daniel MichałKlimczak Maria7 B
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Marchewka Marcel OliwierCieślak Julia Teresa3 OPEN
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Marchewka Marcel OliwierCieślak Julia Teresa3 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena4 C
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena6 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena4 OPEN
TTT INTEGRACJA 2017 Wiczyński RafałZamelczyk Agnieszka3 F
OTT O Puchar Bur Beco D Cup GPE FTS Chojnice 17.06.2017Bosy Dominik WojciechCichańska Marta8 C
OTT O Puchar Bur Beco D Cup GPE FTS Chojnice 17.06.2017Bosy Dominik WojciechCichańska Marta2 C
OTT O Puchar Bur Beco D Cup GPE FTS Chojnice 17.06.2017Radzikowski PawełRejmisz Anna3 D
OTT O Puchar Bur Beco D Cup GPE FTS Chojnice 17.06.2017Konowalczyk JakubBęben Julia12 D
OTT O Puchar Bur Beco D Cup GPE FTS Chojnice 17.06.2017Konowalczyk JakubBęben Julia7 D
OTT O Puchar Bur Beco D Cup GPE FTS Chojnice 17.06.2017Ptak DanielCieślak Weronika Agnieszka7 B
OTT O Puchar Bur Beco D Cup GPE FTS Chojnice 17.06.2017Marchewka Marcel OliwierCieślak Julia Teresa6 OPEN
OTT O Puchar Bur Beco D Cup GPE FTS Chojnice 17.06.2017Bosy Dominik WojciechCichańska Marta7 B
Grand Prix Polski Seniorów PTT Wiczyński RafałZamelczyk Agnieszka1 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT Wiczyński RafałZamelczyk Agnieszka2 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena4 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena3 C
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Drozd DamianNiemasz Aleksandra1 C
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Ptak DanielCieślak Weronika Agnieszka7 B
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Zając Daniel MichałKlimczak Maria7 OPEN
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Zając Daniel MichałKlimczak Maria12 OPEN
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Ptak DanielCieślak Weronika Agnieszka14 OPEN
Polish Open Championships PTT Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena4 OPEN
OTTS POMOSTY Elbląg 04.06.2017Hańczyk ŁukaszRoth Weronika4 C
OTTS POMOSTY Elbląg 04.06.2017Hańczyk ŁukaszRoth Weronika1 D
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Radzikowski PawełRejmisz Anna4 D
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Hańczyk ŁukaszRoth Weronika2 C
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Drozd DamianNiemasz Aleksandra1 C
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Konowalczyk JakubBęben Julia5 D
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Konowalczyk JakubBęben Julia7 D
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Bosy Dominik WojciechCichańska Marta4 C
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena8 C
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Hańczyk ŁukaszRoth Weronika2 D
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Bosy Dominik WojciechCichańska Marta5 C
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Ptak DanielCieślak Weronika Agnieszka6 B
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Zając Daniel MichałKlimczak Maria11 OPEN
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Zając Daniel MichałKlimczak Maria10 OPEN
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena9 C
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Ptak DanielCieślak Weronika Agnieszka15 OPEN
GPP DOROSŁYCH JUNIOR II EKSTRAKLASA,OTTT Szczecinek 27.05.2017Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena9 C
GPP DOROSŁYCH JUNIOR II EKSTRAKLASA,OTTT Szczecinek 27.05.2017Kliński FilipPrzybylska Maja6 C
GPP DOROSŁYCH JUNIOR II EKSTRAKLASA,OTTT Szczecinek 27.05.2017Drozd DamianNiemasz Aleksandra1 C
GPP DOROSŁYCH JUNIOR II EKSTRAKLASA,OTTT Szczecinek 27.05.2017Kliński FilipPrzybylska Maja3 C
GPP DOROSŁYCH JUNIOR II EKSTRAKLASA,OTTT Szczecinek 27.05.2017Hańczyk ŁukaszRoth Weronika4 C
GPP DOROSŁYCH JUNIOR II EKSTRAKLASA,OTTT Szczecinek 27.05.2017Bosy Dominik WojciechCichańska Marta8 C
GPP DOROSŁYCH JUNIOR II EKSTRAKLASA,OTTT Szczecinek 27.05.2017Ptak DanielCieślak Weronika Agnieszka7 B
GPP DOROSŁYCH JUNIOR II EKSTRAKLASA,OTTT Szczecinek 27.05.2017Bosy Dominik WojciechCichańska Marta1 C
GPP DOROSŁYCH JUNIOR II EKSTRAKLASA,OTTT Szczecinek 27.05.2017Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena8 C
GPP DOROSŁYCH JUNIOR II EKSTRAKLASA,OTTT Szczecinek 27.05.2017Zając Daniel MichałKlimczak Maria7 OPEN
GPP DOROSŁYCH JUNIOR II EKSTRAKLASA,OTTT Szczecinek 27.05.2017Ptak DanielCieślak Weronika Agnieszka16 OPEN
GPP DOROSŁYCH JUNIOR II EKSTRAKLASA,OTTT Szczecinek 27.05.2017Hańczyk ŁukaszRoth Weronika1 D
Perła Bałtyku - XII Grand Prix Seniorów Międzyzdroje 20-21.05.2017Hańczyk ŁukaszRoth Weronika1 D
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Wilusz DominikSadzka Natalia9 D
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena4 C
Perła Bałtyku - XII Grand Prix Seniorów Międzyzdroje 20-21.05.2017Szmajda MirosławSzmajda Ewa3 OPEN
Perła Bałtyku - XII Grand Prix Seniorów Międzyzdroje 20-21.05.2017Hańczyk ŁukaszRoth Weronika2 D
Perła Bałtyku - XII Grand Prix Seniorów Międzyzdroje 20-21.05.2017Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika4 D
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena6 OPEN
Perła Bałtyku - XII Grand Prix Seniorów Międzyzdroje 20-21.05.2017Konowalczyk JakubBęben Julia8 D
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Wiczyński RafałZamelczyk Agnieszka4 E
Perła Bałtyku - XII Grand Prix Seniorów Międzyzdroje 20-21.05.2017Konowalczyk JakubBęben Julia3 D
Perła Bałtyku - XII Grand Prix Seniorów Międzyzdroje 20-21.05.2017Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika10 D
Perła Bałtyku - XII Grand Prix Seniorów Międzyzdroje 20-21.05.2017Kliński FilipPrzybylska Maja3 C
Perła Bałtyku - XII Grand Prix Seniorów Międzyzdroje 20-21.05.2017Drozd DamianNiemasz Aleksandra2 C
Perła Bałtyku - XII Grand Prix Seniorów Międzyzdroje 20-21.05.2017Kliński FilipPrzybylska Maja3 C
Perła Bałtyku - XII Grand Prix Seniorów Międzyzdroje 20-21.05.2017Hańczyk ŁukaszRoth Weronika4 C
Perła Bałtyku - XII Grand Prix Seniorów Międzyzdroje 20-21.05.2017Ptak DanielCieślak Weronika Agnieszka4 B
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Wiczyński RafałZamelczyk Agnieszka1 F
OTTS O Puchar Burmistrza Pruszcza Gd Pruszcz Gdański 14.05.2017Hańczyk ŁukaszRoth Weronika6 C
OTTS O Puchar Burmistrza Pruszcza Gd Pruszcz Gdański 14.05.2017Hańczyk ŁukaszRoth Weronika1 D
OTTS O Puchar Burmistrza Pruszcza Gd Pruszcz Gdański 14.05.2017Hańczyk ŁukaszRoth Weronika4 D
OTTS O Puchar Burmistrza Pruszcza Gd Pruszcz Gdański 14.05.2017Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena5 C
OTTS O Puchar Burmistrza Pruszcza Gd Pruszcz Gdański 14.05.2017Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena5 C
OTTT O Puchar Burmistrza Rypina Rypin 13.05.2017Bosy Dominik WojciechCichańska Marta3 C
OTTT O Puchar Burmistrza Rypina Rypin 13.05.2017Bosy Dominik WojciechCichańska Marta6 C
XI SŁONECZNY Turniej Tańca Sportowego Dziwnów 13.05.2017Kliński FilipPrzybylska Maja8 C
XI SŁONECZNY Turniej Tańca Sportowego Dziwnów 13.05.2017Kliński FilipPrzybylska Maja8 C
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena9 C
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena9 C
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Hańczyk ŁukaszRoth Weronika5 D
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Hańczyk ŁukaszRoth Weronika3 D
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Wilusz DominikSadzka Natalia5 D
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Wiczyński RafałZamelczyk Agnieszka6 E
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Wiczyński RafałZamelczyk Agnieszka2 F
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena8 OPEN
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena4 C
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Wiczyński RafałZamelczyk Agnieszka2 E
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Werner FranciszekJankowiak Julia7 E
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Kliński FilipPrzybylska Maja4 C
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Zając Daniel MichałKlimczak Maria10 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Zając Daniel MichałKlimczak Maria8 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika6 D
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Hańczyk ŁukaszRoth Weronika4 D
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Surmacz MateuszPiechel Monika5 D
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Radzikowski PawełRejmisz Anna4 D
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Hańczyk ŁukaszRoth Weronika6 D
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Surmacz MateuszPiechel Monika11 D
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Bałdyga MaciejFirlej Adrianna8 B
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Bałdyga MaciejFirlej Adrianna6 B
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Kliński FilipPrzybylska Maja9 C
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika8 D
OTTS WIOSNA - Mistrzostwa Przedszkoli WP Gdynia 22.04.2017Bosy Dominik WojciechCichańska Marta3 C
OTTS WIOSNA - Mistrzostwa Przedszkoli WP Gdynia 22.04.2017Bosy Dominik WojciechCichańska Marta5 C
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Promiński Piotr JakubDankowska Olga Katarzyna1 H
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Hańczyk ŁukaszRoth Weronika6 D
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Ptak DanielCieślak Weronika Agnieszka9 OPEN
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Hańczyk ŁukaszRoth Weronika10 D
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Marchewka Marcel OliwierCieślak Julia Teresa7 OPEN
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena9 C
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena7 C
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Zając Daniel MichałKlimczak Maria2 C
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Konowalczyk JakubBęben Julia10 D
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika7 D
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika13 D
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Konowalczyk JakubBęben Julia11 D
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Kula KajetanSzymczak Julia9 E
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Wilusz DominikSadzka Natalia9 D
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Ptak DanielCieślak Weronika Agnieszka2 B
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Zając Daniel MichałKlimczak Maria15 OPEN
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Zając Daniel MichałKlimczak Maria3 C
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Zając Daniel MichałKlimczak Maria13 OPEN
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Zając Daniel MichałKlimczak Maria5 C
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Surmacz MateuszPiechel Monika10 C
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Kliński FilipPrzybylska Maja1 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Surmacz MateuszPiechel Monika7 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Kliński FilipPrzybylska Maja2 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Surmacz MateuszPiechel Monika9 D
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika12 D
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Ptak DanielCieślak Weronika Agnieszka19 OPEN
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena9 C
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena11 C
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Radzikowski PawełRejmisz Anna4 D
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Kliński FilipPrzybylska Maja2 D
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Kliński FilipPrzybylska Maja3 D
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Marchewka Marcel OliwierCieślak Julia Teresa7 OPEN
Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 01.04.2017Bosy Dominik WojciechCichańska Marta1 C
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika13 D
Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 01.04.2017Bosy Dominik WojciechCichańska Marta7 C
Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 01.04.2017Cichocki AndrzejSzornak Nadia3 B
OTT o Puchar Prezydenta Miasta Zgierza Zgierz 26.03.2017Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika8 D
OTT o Puchar Prezydenta Miasta Zgierza Zgierz 26.03.2017Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika5 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Hańczyk ŁukaszRoth Weronika9 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Hańczyk ŁukaszRoth Weronika8 D
OTTS o Kwiat Krokusa Szczecin 19.03.2017Bałdyga MaciejFirlej Adrianna4 B
OTTS o Kwiat Krokusa Szczecin 19.03.2017Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika6 D
OTTS o Kwiat Krokusa Szczecin 19.03.2017Werner FranciszekJankowiak Julia10 E
OTTS o Kwiat Krokusa Szczecin 19.03.2017Bałdyga MaciejFirlej Adrianna5 B
OTTS o Kwiat Krokusa Szczecin 19.03.2017Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra Weronika5 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Wilusz DominikSadzka Natalia27 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Hańczyk ŁukaszRoth Weronika25 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Wilusz DominikSadzka Natalia16 E
XIII Wiosenny TTS Kamień Pomorski 18.03.2017Marchewka Marcel OliwierCieślak Julia Teresa2 B
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Promiński Piotr JakubDankowska Olga Katarzyna1 H
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena4 OPEN
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena5 OPEN
XIII Wiosenny TTS Kamień Pomorski 18.03.2017Zając Daniel MichałKlimczak Maria6 C
XIII Wiosenny TTS Kamień Pomorski 18.03.2017Bosy Dominik WojciechCichańska Marta8 C
XIII Wiosenny TTS Kamień Pomorski 18.03.2017Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena9 C
XIII Wiosenny TTS Kamień Pomorski 18.03.2017Bosy Dominik WojciechCichańska Marta3 C
XIII Wiosenny TTS Kamień Pomorski 18.03.2017Zając Daniel MichałKlimczak Maria7 C
XIII Wiosenny TTS Kamień Pomorski 18.03.2017Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena8 C
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach LA Ruda Śląska 11.03.2017Szmajda MirosławSzmajda Ewa8 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach LA Ruda Śląska 11.03.2017Szmajda MirosławSzmajda Ewa7 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach LA Ruda Śląska 11.03.2017Antkowiak JacekKorytowska Wiktoria40 OPEN
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Marchewka Marcel OliwierCieślak Julia Teresa2 B
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Kliński FilipPrzybylska Maja12 C
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Radzikowski PawełRejmisz Anna13 C
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Kliński FilipPrzybylska Maja12 C
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Zając Daniel MichałKlimczak Maria3 C
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Zając Daniel MichałKlimczak Maria2 C
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Radzikowski PawełRejmisz Anna4 D
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Kliński FilipPrzybylska Maja2 D
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Kliński FilipPrzybylska Maja1 D
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Ptak DanielCieślak Weronika Agnieszka1 C
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Ptak DanielCieślak Weronika Agnieszka5 B
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Bałdyga MaciejFirlej Adrianna7 B
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Bałdyga MaciejFirlej Adrianna8 B
XI OGÓLNOPOLSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAWilusz DominikSadzka Natalia7 E
Mistrzostwa Woj. Maz. OTTS o Puchar Bur. Hala Sportowa SP 127 18.12.2016Kliński FilipPrzybylska Maja3 D
Mistrzostwa Woj. Maz. OTTS o Puchar Bur. Hala Sportowa SP 127 18.12.2016Radzikowski PawełRejmisz Anna1 D
Mistrzostwa Woj. Maz. OTTS o Puchar Bur. Hala Sportowa SP 127 18.12.2016Radzikowski PawełRejmisz Anna1 D
Mistrzostwa Woj. Maz. OTTS o Puchar Bur. Hala Sportowa SP 127 18.12.2016Radzikowski PawełRejmisz Anna5 C
XI OGÓLNOPOLSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAWilusz DominikSadzka Natalia3 E
Mistrzostwa Woj. Maz. OTTS o Puchar Bur. Hala Sportowa SP 127 18.12.2016Kliński FilipPrzybylska Maja1 D
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Hańczyk ŁukaszRoth Weronika8 D
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Hańczyk ŁukaszRoth Weronika8 D
IV OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Deszczno 11.12.2016Zając Daniel MichałKlimczak Maria1 C
IV OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Deszczno 11.12.2016Kliński FilipPrzybylska Maja1 D
IV OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Deszczno 11.12.2016Zając Daniel MichałKlimczak Maria1 C
IV OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Deszczno 11.12.2016Kliński FilipPrzybylska Maja2 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPolitański WaldemarCooper Joanna2 F
Mistrzostwa i Puchar Woj. Zachodniopom. Kołobrzeg 11.12.2016Antkowiak JacekKorytowska Wiktoria12 OPEN
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TAŃCA Szczecinek 04.12.2016Cichocki AndrzejSzornak Nadia1 C
GPP HOLLYWOOD CUP - EKSTRAKLASA FTS Sierpc 04.12.2016Ptak DanielCieślak Weronika Agnieszka3 C
GPP HOLLYWOOD CUP - EKSTRAKLASA FTS Sierpc 04.12.2016Ptak DanielCieślak Weronika Agnieszka3 B
GPP HOLLYWOOD CUP - EKSTRAKLASA FTS Sierpc 04.12.2016Antkowiak JacekKorytowska Wiktoria11 OPEN
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TAŃCA Szczecinek 04.12.2016Zając Daniel MichałKlimczak Maria1 C
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TAŃCA Szczecinek 04.12.2016Zając Daniel MichałKlimczak Maria2 C
Finałowy Grand Prix Senior PTT Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena7 C
Finałowy Grand Prix Senior PTT Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena10 OPEN
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDHańczyk ŁukaszRoth Weronika5 D
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDHańczyk ŁukaszRoth Weronika8 D
MW POMORSKIEGO OTTS o Puchar Prezydenta Wejherowa Wejherowo 03.12.2016Cichocki AndrzejSzornak Nadia4 C
XIX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWYPolitański WaldemarCooper Joanna3 E
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Cichocki AndrzejSzornak Nadia2 C
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Zając Daniel MichałKlimczak Maria12 OPEN
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Zając Daniel MichałKlimczak Maria10 OPEN
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena2 D
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Kliński FilipPrzybylska Maja7 D
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena3 D
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Cichocki AndrzejSzornak Nadia8 C
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Radzikowski PawełRejmisz Anna7 D
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Radzikowski PawełRejmisz Anna4 D
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Zając Daniel MichałKlimczak Maria8 C
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Zając Daniel MichałKlimczak Maria7 C
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Kliński FilipPrzybylska Maja7 D
Polsko-Niemieckie Spotkania Taneczne o Kwiat Lipy Lipiany 19.11.2016Kliński FilipPrzybylska Maja3 D
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Laskowski FilipCieślak Julia Teresa7 B
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Laskowski FilipCieślak Julia Teresa8 B
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Antkowiak JacekKorytowska Wiktoria16 OPEN
Polsko-Niemieckie Spotkania Taneczne o Kwiat Lipy Lipiany 19.11.2016Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena1 D
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Laskowski FilipCieślak Julia Teresa11 OPEN
Polsko-Niemieckie Spotkania Taneczne o Kwiat Lipy Lipiany 19.11.2016Kliński FilipPrzybylska Maja2 D
Polsko-Niemieckie Spotkania Taneczne o Kwiat Lipy Lipiany 19.11.2016Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena3 D
Polsko-Niemieckie Spotkania Taneczne o Kwiat Lipy Lipiany 19.11.2016Ptak DanielCieślak Weronika Agnieszka2 C
Polsko-Niemieckie Spotkania Taneczne o Kwiat Lipy Lipiany 19.11.2016Cichocki AndrzejSzornak Nadia3 C
Polsko-Niemieckie Spotkania Taneczne o Kwiat Lipy Lipiany 19.11.2016Bałdyga MaciejFirlej Adrianna8 B
Polsko-Niemieckie Spotkania Taneczne o Kwiat Lipy Lipiany 19.11.2016Ptak DanielCieślak Weronika Agnieszka4 B
Polsko-Niemieckie Spotkania Taneczne o Kwiat Lipy Lipiany 19.11.2016Bałdyga MaciejFirlej Adrianna7 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 12.11.2016Kliński FilipPrzybylska Maja3 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 12.11.2016Kliński FilipPrzybylska Maja4 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 12.11.2016Zając Daniel MichałKlimczak Maria1 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 12.11.2016Zając Daniel MichałKlimczak Maria2 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 12.11.2016Cichocki AndrzejSzornak Nadia4 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 12.11.2016Bałdyga MaciejFirlej Adrianna6 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 12.11.2016Bałdyga MaciejFirlej Adrianna8 B
OTTT O MEMORIAŁ EDWARDA KOWALKE Starogard Gdański 12.11.2016Radzikowski PawełRejmisz Anna2 D
OTTT O MEMORIAŁ EDWARDA KOWALKE Starogard Gdański 12.11.2016Radzikowski PawełRejmisz Anna6 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICHańczyk ŁukaszRoth Weronika6 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICHańczyk ŁukaszRoth Weronika8 D
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena4 D
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Hańczyk ŁukaszRoth Weronika6 D
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Hańczyk ŁukaszRoth Weronika8 D
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Wilusz DominikSadzka Natalia4 E
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Wilusz DominikSadzka Natalia1 E
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Politański WaldemarCooper Joanna1 F
XIV OTTS o Puchar Jezioraka Iława 05.11.2016Bosy Dominik WojciechCichańska Marta8 C
XIV OTTS o Puchar Jezioraka Iława 05.11.2016Bosy Dominik WojciechCichańska Marta7 C
OTTT ZŁOTY JESIENNY LIŚĆ 05.11.2016Cichocki AndrzejSzornak Nadia3 C
OTTT ZŁOTY JESIENNY LIŚĆ 05.11.2016Cichocki AndrzejSzornak Nadia1 C
XIV OTTS o Puchar Jezioraka Iława 05.11.2016Bosy Dominik WojciechCichańska Marta3 D
XIV OTTS o Puchar Jezioraka Iława 05.11.2016Kliński FilipPrzybylska Maja4 D
XIV OTTS o Puchar Jezioraka Iława 05.11.2016Kliński FilipPrzybylska Maja3 D
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Świątek WiktorZamęska Zuzanna32 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL Konin 30.10.2016Antkowiak JacekKorytowska Wiktoria11 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL Konin 30.10.2016Bosy Dominik WojciechCichańska Marta16 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL Konin 30.10.2016Laskowski FilipCieślak Julia Teresa10 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL Konin 30.10.2016Zając Daniel MichałKlimczak Maria11 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL Konin 30.10.2016Zając Daniel MichałKlimczak Maria9 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Cichocki AndrzejSzornak Nadia5 C
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Radzikowski PawełRejmisz Anna1 D
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Radzikowski PawełRejmisz Anna4 D
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Cichocki AndrzejSzornak Nadia4 C
OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Łomża Piątnica 23.10.2016Radzikowski PawełRejmisz Anna1 D
OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Łomża Piątnica 23.10.2016Radzikowski PawełRejmisz Anna1 D
Charytatywny OTTT PASJA CUP Sianów 22.10.2016Kliński FilipPrzybylska Maja5 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Kurzętnik Kurzętnik 22.10.2016Radzikowski PawełRejmisz Anna2 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Kurzętnik Kurzętnik 22.10.2016Radzikowski PawełRejmisz Anna5 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Kurzętnik Kurzętnik 22.10.2016Cichocki AndrzejSzornak Nadia2 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Kurzętnik Kurzętnik 22.10.2016Cichocki AndrzejSzornak Nadia3 C
Charytatywny OTTT PASJA CUP Sianów 22.10.2016Kliński FilipPrzybylska Maja4 D
Charytatywny OTTT PASJA CUP Sianów 22.10.2016Bosy Dominik WojciechCichańska Marta3 D
Charytatywny OTTT PASJA CUP Sianów 22.10.2016Zając Daniel MichałKlimczak Maria4 C
Charytatywny OTTT PASJA CUP Sianów 22.10.2016Zając Daniel MichałKlimczak Maria6 C
Charytatywny OTTT PASJA CUP Sianów 22.10.2016Bosy Dominik WojciechCichańska Marta2 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Hańczyk ŁukaszRoth Weronika3 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Hańczyk ŁukaszRoth Weronika4 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Świątek WiktorZamęska Zuzanna4 C
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena3 E
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Bielewicz KrzysztofBielewicz Magdalena7 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Świątek WiktorZamęska Zuzanna5 C
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Świątek WiktorZamęska Zuzanna8 C
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Świątek WiktorZamęska Zuzanna7 C
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2016Świątek WiktorZamęska Zuzanna3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2016Świątek WiktorZamęska Zuzanna2 OPEN
Wolin - Wyspa Tańca Spokojna 1 Wolin 08.10.2016Bosy Dominik WojciechCichańska Marta3 D
Wolin - Wyspa Tańca Spokojna 1 Wolin 08.10.2016Bosy Dominik WojciechCichańska Marta1 D
Wolin - Wyspa Tańca Spokojna 1 Wolin 08.10.2016Kliński FilipPrzybylska Maja2 D
Wolin - Wyspa Tańca Spokojna 1 Wolin 08.10.2016Kliński FilipPrzybylska Maja1 D
Wolin - Wyspa Tańca Spokojna 1 Wolin 08.10.2016Radzikowski PawełRejmisz Anna4 D
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Golec BartoszSzczygieł Eliza Magdalena2 D
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Bosy Dominik WojciechCichańska Marta3 D
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Zając Daniel MichałKlimczak Maria4 C
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Bosy Dominik WojciechCichańska Marta2 D
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Bałdyga MaciejFirlej Adrianna13 B
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Laskowski FilipCieślak Julia Teresa11 B
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Bałdyga MaciejFirlej Adrianna10 B
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Zając Daniel MichałKlimczak Maria4 C
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Laskowski FilipCieślak Julia Teresa4 B
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Cichocki AndrzejSzornak Nadia5 C
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Ptak DanielCieślak Weronika Agnieszka1 C
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Cichocki AndrzejSzornak Nadia3 C
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Antkowiak JacekKorytowska Wiktoria12 OPEN
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra