!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
---
--- ()
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Mistrzostwa Polski Standard Ovchinnikov AleksandrDudek Ewa2 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Tomczak ŁukaszTomczak Aleksandra1 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Zaprawa MarcinJurga Aleksandra1 OPEN
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Sobolewski DawidOrlińska Paulina2 C
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Łapiński ŁukaszTębłowska Kamila4 C
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Jakubski JakubŚliwieńska Julia5 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJakubski JakubŚliwieńska Julia4 F
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoŁapiński ŁukaszTębłowska Kamila16 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCiok MichałMitka Katarzyna14 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCiok MichałMitka Katarzyna39 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKuźlak MarcinKosicka Weronika28 D
OTTT FAST-STEP MOTION Sobolewski DawidOrlińska Paulina2 C
OTTT FAST-STEP MOTION Łapiński ŁukaszTębłowska Kamila4 C
OTTT FAST-STEP MOTION Ciok MichałMitka Katarzyna6 B
OTTT FAST-STEP MOTION Ciok MichałMitka Katarzyna6 B
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Kuśpiel MarcinPietranek Monika11 C
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Kuśpiel MarcinPietranek Monika11 B
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTCiok MichałMitka Katarzyna4 B
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTCiok MichałMitka Katarzyna6 B
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTŁapiński ŁukaszTębłowska Kamila3 C
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Jakubski JakubŚliwieńska Julia4 E
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTSobolewski DawidOrlińska Paulina4 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Sobolewski DawidOrlińska Paulina3 C
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Sobolewski DawidOrlińska Paulina23 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Gumkowski MichałMadeńska Sylwia19 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Nowocin KacperSkóra Zuzanna29 OPEN
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Kuśpiel MarcinPietranek Monika8 C
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Kuśpiel MarcinPietranek Monika16 B
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Rojewski MateuszStyczyńska Justyna2 H
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Mikołajczak AdrianNowicka Dominika9 E
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Mirek TomaszStefańska Ilona4 F
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Kuźlak MarcinKosicka Weronika11 D
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Mirek TomaszStefańska Ilona3 F
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Cieślak WojciechMikusek Kamila2 E
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Lesiak GrzegorzWoźny Milena3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajczak AdrianNowicka Dominika7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Jóźwiak MateuszKrzyczkowska Katarzyna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Sobolewski DawidOrlińska Paulina2 OPEN
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Kuźlak MarcinKosicka Weronika14 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Sobolewski DawidOrlińska Paulina1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2016Burdziuk OlafBagrowska Julia2 OPEN
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Baszczowski BartoszKozioł Lena7 D
Mistrzostwa Royal Dance League Kuźlak MarcinKosicka Weronika4 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Srebro JakubKawa Klaudia2 B
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Gorla PiotrChłopek Gabriela5 D
Mistrzostwa Royal Dance League Surmacz MateuszCygan Wiktoria1 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Zmarzły OskarWięcek Kinga8 F
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Król WojciechSiemaszko Gabriela15 E
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Boda KamilPańczyk Natalia3 G
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Dybaś DominikWężowicz Wiktoria1 G
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Malec BartoszNiewola Wiktoria1 G
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Budzik TomaszMagiera Julia1 H
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Gorla PiotrChłopek Gabriela8 D
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Lesiak GrzegorzWoźny Milena2 D
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Surmacz MateuszCygan Wiktoria5 D
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Sobolewski DawidOrlińska Paulina2 C
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Gumkowski MichałMadeńska Sylwia5 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Jakubski JakubŚliwieńska Julia2 F
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJRozkuszka DawidBaniak Izabela4 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJNowocin KacperSkóra Zuzanna5 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJBudzik TomaszBartoszek Aleksandra6 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJBomba SebastianJakus Magdalena9 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJSobolewski DawidOrlińska Paulina10 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJSobolewski DawidOrlińska Paulina8 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJBudzik TomaszBartoszek Aleksandra4 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJBomba SebastianJakus Magdalena13 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJNowocin KacperSkóra Zuzanna17 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJBomba SebastianJakus Magdalena13 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJBudzik TomaszBartoszek Aleksandra1 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Gryboś TomaszSzymańska Aleksandra10 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Łapiński ŁukaszTębłowska Kamila6 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Burdziuk OlafBagrowska Julia5 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Gryboś TomaszSzymańska Aleksandra8 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Surmacz MateuszCygan Wiktoria7 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Lesiak GrzegorzWoźny Milena3 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Majchrzak PawełObroślińska Julia3 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Jóźwiak MateuszKrzyczkowska Katarzyna2 E
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna3 D
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Kuśpiel MarcinPietranek Monika10 B
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna3 B
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Kuśpiel MarcinPietranek Monika13 C
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna3 D
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna1 C
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Jakubski JakubŚliwieńska Julia3 F
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Gudajczyk BartoszKornalewicz Małgorzata1 E
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Dybaś DominikWężowicz Wiktoria2 G
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Boda KamilPańczyk Natalia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Cieślak WojciechMikusek Kamila2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Lesiak GrzegorzWoźny Milena1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Majchrzak PawełObroślińska Julia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Gryboś TomaszSzymańska Aleksandra4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Gryboś TomaszSzymańska Aleksandra4 D
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna13 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Olejnik BartoszNowak Natalia4 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Gumkowski MichałMadeńska Sylwia17 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Tylec MikołajBaszczowska Anna18 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna4 C
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Budzik TomaszBartoszek Aleksandra25 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Rozkuszka DawidBaniak Izabela16 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Piotrowski WojciechKrawczyk Małgorzata25 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Budzik TomaszBartoszek Aleksandra6 OPEN
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Musiałowicz FilipPoliszczuk Milena7 E
OTTT Małe Mazowsze Łapiński ŁukaszTębłowska Kamila3 C
OTTT Małe Mazowsze Cieślak WojciechMikusek Kamila2 E
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Piotrowski WojciechKrawczyk Małgorzata4 B
OTTT Małe Mazowsze Lesiak GrzegorzWoźny Milena1 E
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Surmacz MateuszCygan Wiktoria5 D
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Surmacz MateuszCygan Wiktoria8 D
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Jakubski JakubŚliwieńska Julia2 F
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Wytwer CezaryKrótkiewicz Aleksandra4 F
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Kuźlak MarcinKosicka Weronika3 E
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Gumkowski MichałMadeńska Sylwia20 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Olejnik BartoszNowak Natalia21 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Gułaj SebastianWidz Marcelina14 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Lorek BartoszRudkowska Barbara6 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Bomba SebastianJakus Magdalena10 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Lorek BartoszRudkowska Barbara3 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Krawczyk DawidPiskozub Martyna6 C
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Krawczyk DawidPiskozub Martyna4 C
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna1 D
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016WalatFTS PiotrKowalska Julia1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Gudajczyk BartoszKornalewicz Małgorzata2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Dybaś DominikWężowicz Wiktoria3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Boda KamilPańczyk Natalia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Zmarzły OskarWięcek Kinga6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Malec BartoszNiewola Wiktoria2 G
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Piotrowski WojciechKrawczyk Małgorzata16 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Gułaj SebastianWidz Marcelina18 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Gumkowski MichałMadeńska Sylwia11 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Rozkuszka DawidBaniak Izabela28 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Bomba SebastianJakus Magdalena26 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna25 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Nowocin KacperSkóra Zuzanna19 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna2 B
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Lorek BartoszRudkowska Barbara6 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Grzeszczuk MaciejPiekunko Wiktoria7 E
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Dziedzic MichałCzopnik Emilia4 D
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kuźlak MarcinKosicka Weronika4 E
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Piotrowski WojciechKrawczyk Małgorzata5 B
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Dziedzic MichałCzopnik Emilia7 D
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna2 C
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Czinar MateuszGrzechnik Ariana5 C
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Gułaj SebastianWidz Marcelina8 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekSuprun TomaszKarecka Gabriela4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Budzik TomaszBartoszek Aleksandra4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Gumkowski MichałMadeńska Sylwia11 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski WalatFTS PiotrKowalska Julia7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Sobolewski DawidOrlińska Paulina16 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Olejnik BartoszNowak Natalia2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski WalatFTS PiotrKowalska Julia33 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Srebro JakubKawa Klaudia29 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Rozkuszka DawidBaniak Izabela19 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Bomba SebastianJakus Magdalena13 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Bomba SebastianJakus Magdalena31 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Srebro JakubKawa Klaudia9 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Sobolewski DawidOrlińska Paulina1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Baszczowski BartoszKozioł Lena5 D
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Cieślak WojciechMikusek Kamila2 E
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Lesiak GrzegorzWoźny Milena1 E
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Łapiński ŁukaszTębłowska Kamila6 C
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Mikołajczak AdrianNowicka Dominika8 E
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Florkowski BrunoKołecka Natalia7 E
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Gotowalski JakubKarmonik Jagoda4 F
Powitanie Lata 2016Szwagrzyk WojciechOrzechowska Aurelia2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaSurmacz MateuszCygan Wiktoria4 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaSurmacz MateuszCygan Wiktoria4 D
Powitanie Lata 2016Czinar MateuszGrzechnik Ariana4 C
Powitanie Lata 2016Reszka HubertAdamczyk Patrycja9 D
Powitanie Lata 2016Kuźlak MarcinKosicka Weronika1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Baszczowski BartoszKozioł Lena7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" WalatFTS PiotrKowalska Julia3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kuźlak MarcinKosicka Weronika1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Dybaś DominikWężowicz Wiktoria1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Gorla PiotrChłopek Gabriela1 E
V OTT OSTRZESZOWSKA WIOSNA 2016 Royal Dance LeagueKasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna2 C
V OTT OSTRZESZOWSKA WIOSNA 2016 Royal Dance LeagueKasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna2 B
XVIII SOLNY OTTTKuźlak MarcinKosicka Weronika2 E
XVIII SOLNY OTTTBuchowski ArkadiuszStachowiak Agata7 C
XVIII SOLNY OTTTBuchowski ArkadiuszStachowiak Agata10 C
XVIII SOLNY OTTTNajdek PawełKościńska Marta9 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Gorla PiotrChłopek Gabriela1 E
XVIII SOLNY OTTTMizera BartoszTomyślak Julia2 H
XVIII SOLNY OTTTMizera FilipKaczmarek Aleksandra1 H
Festiwal Tańca Riviera 2016 Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna4 B
Festiwal Tańca Riviera 2016 Łapiński ŁukaszTębłowska Kamila8 C
Festiwal Tańca Riviera 2016 Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna3 C
Festiwal Tańca Riviera 2016 Cieślak WojciechMikusek Kamila1 E
Festiwal Tańca Riviera 2016 Majchrzak PawełObroślińska Julia2 E
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Rosik KarolLaurowska Anna1 D
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Kuźlak MarcinKosicka Weronika1 E
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Kaczmarek MikołajPiechel Monika2 E
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Plackowski JakubWawrzyniak Adrianna11 E
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Miś BartoszCzopko Milena15 E
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Biały MikołajWojdowska Julia9 E
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Musiałowicz FilipPoliszczuk Milena7 E
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Kluwak JulianTymkiewicz Martyna3 G
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Neumann KajetanZając Nikola2 H
MDT Cup 2016 Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego Malec BartoszNiewola Wiktoria2 G
MDT Cup 2016 Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego Zmarzły OskarWięcek Kinga3 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"KLASÓWKA TANECZNA\" Wytwer CezaryKrótkiewicz Aleksandra4 E
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Kuliński KarolAdamska Martyna7 E
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Jakubski JakubŚliwieńska Julia3 F
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Gorla PiotrChłopek Gabriela2 E
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna1 C
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Bździel GrzegorzSarnowska Zofia25 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Olejnik BartoszNowak Natalia10 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna2 B
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Lorek BartoszRudkowska Barbara3 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Najdek PawełKościńska Marta13 C
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Surmacz MateuszCygan Wiktoria7 D
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Surmacz MateuszCygan Wiktoria3 D
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Reszka HubertAdamczyk Patrycja9 D
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Piotrowski WojciechKrawczyk Małgorzata5 B
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna3 D
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna6 D
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Jóźwiak MateuszKrzyczkowska Katarzyna2 E
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Lesiak GrzegorzWoźny Milena1 E
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Wachowiak MateuszNyczka Marta3 G
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Gocoł JanBuczek Sandra2 G
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Srebro JakubKawa Klaudia20 B
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Góral DawidBudzik Aneta17 A
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Budzik TomaszBartoszek Aleksandra10 A
SALTATIO CUP Jóźwiak MateuszKrzyczkowska Katarzyna1 E
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Gułaj SebastianWidz Marcelina7 B
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna7 C
OTTT O Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca SMT SUKCES Złote Plastry MioduDziedzic MichałCzopnik Emilia3 D
OTTT O Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca SMT SUKCES Złote Plastry MioduDziedzic MichałCzopnik Emilia3 D
OTTT O Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca SMT SUKCES Złote Plastry MioduWytwer CezaryKrótkiewicz Aleksandra2 F
OTTT O Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca SMT SUKCES Złote Plastry MioduJakubski JakubŚliwieńska Julia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaMalec BartoszNiewola Wiktoria2 G
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Rosik KarolLaurowska Anna7 OPEN
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Rosik KarolLaurowska Anna2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaSrebro JakubKawa Klaudia1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaSrebro JakubKawa Klaudia2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaZaucha SzymonCzaja Weronika6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaBaszczowski BartoszKozioł Lena3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaBaszczowski BartoszKozioł Lena10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaGorla PiotrChłopek Gabriela2 E
SALTATIO CUP Gętkowski MateuszŻaba Weronika6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaKról WojciechSiemaszko Gabriela1 F
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Piotrowski WojciechKrawczyk Małgorzata13 B
SALTATIO CUP Gętkowski MateuszŻaba Weronika5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaDybaś DominikWężowicz Wiktoria2 G
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Nowocin KacperSkóra Zuzanna2 B
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna12 B
SALTATIO CUP Gorla PiotrChłopek Gabriela2 E
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Ciok MichałMitka Katarzyna16 B
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie WalatFTS PiotrKowalska Julia25 B
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Gułaj SebastianWidz Marcelina4 A
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Rozkuszka DawidBaniak Izabela20 A
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Budzik TomaszBartoszek Aleksandra27 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaZmarzły OskarWięcek Kinga3 F
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Surmacz MateuszCygan Wiktoria3 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice WalatFTS PiotrKowalska Julia2 B
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Najdek PawełKościńska Marta4 C
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Kaczmarek MikołajPiechel Monika3 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Reszka HubertAdamczyk Patrycja4 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Musiałowicz FilipPoliszczuk Milena3 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Kuliński KarolAdamska Martyna6 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Burdziuk OlafBagrowska Julia2 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Biały MikołajWojdowska Julia6 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Surmacz MateuszCygan Wiktoria6 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Baszczowski BartoszKozioł Lena8 D
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Krawczyk DawidPiskozub Martyna6 C
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Gocoł JanBuczek Sandra1 G
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna4 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Baszczowski BartoszKozioł Lena9 D
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Gudajczyk BartoszKornalewicz Małgorzata4 E
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Wytwer CezaryKrótkiewicz Aleksandra7 E
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna5 D
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Krawczyk DawidPiskozub Martyna4 C
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Jóźwiak MateuszKrzyczkowska Katarzyna2 E
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Kuźlak MarcinKosicka Weronika9 E
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Kuźlak MarcinKosicka Weronika3 E
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Gułaj SebastianWidz Marcelina2 B
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Gorla PiotrChłopek Gabriela2 E
ŚWIĘTO BZÓWGudajczyk BartoszKornalewicz Małgorzata2 E
ŚWIĘTO BZÓWSurmacz MateuszCygan Wiktoria10 D
ŚWIĘTO BZÓWSurmacz MateuszCygan Wiktoria5 D
ŚWIĘTO BZÓWKaczmarek MikołajPiechel Monika4 E
ŚWIĘTO BZÓWAntos AdrianLudkiewicz Katarzyna1 D
ŚWIĘTO BZÓWAntos AdrianLudkiewicz Katarzyna4 D
ŚWIĘTO BZÓWMusiałowicz FilipPoliszczuk Milena4 E
ŚWIĘTO BZÓWKuliński KarolAdamska Martyna6 E
ŚWIĘTO BZÓWGocoł JanBuczek Sandra1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Ciok MichałMitka Katarzyna4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Nowocin KacperSkóra Zuzanna1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Lesiak GrzegorzWoźny Milena3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Jóźwiak MateuszKrzyczkowska Katarzyna2 E
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Ciok MichałMitka Katarzyna2 B
O Puchar Dyrektora MCK Sokół Nowy Sącz WalatFTS PiotrKowalska Julia3 B
O Puchar Dyrektora MCK Sokół Nowy Sącz Zaucha SzymonCzaja Weronika2 C
O Puchar Dyrektora MCK Sokół Nowy Sącz Gętkowski MateuszŻaba Weronika5 D
O Puchar Dyrektora MCK Sokół Nowy Sącz Gętkowski MateuszŻaba Weronika5 D
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Lesiak GrzegorzWoźny Milena1 E
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Nowocin KacperSkóra Zuzanna1 B
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Cieślak WojciechMikusek Kamila2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Olejnik BartoszNowak Natalia12 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Budzik TomaszBartoszek Aleksandra24 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Rozkuszka DawidBaniak Izabela16 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Bomba SebastianJakus Magdalena11 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Bomba SebastianJakus Magdalena23 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Budzik TomaszBartoszek Aleksandra5 OPEN
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Sobolewski DawidOrlińska Paulina7 C
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Konowalczyk JakubBęben Julia11 D
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Surmacz MateuszCygan Wiktoria4 D
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Surmacz MateuszCygan Wiktoria11 D
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna6 B
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Wachowiak MateuszNyczka Marta1 G
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Buchowski ArkadiuszStachowiak Agata16 C
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Reszka HubertAdamczyk Patrycja9 D
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Konowalczyk JakubBęben Julia11 D
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Bździel GrzegorzSarnowska Zofia4 C
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna8 C
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Buchowski ArkadiuszStachowiak Agata10 C
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Kaczmarek MikołajPiechel Monika2 E
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Kuźlak MarcinKosicka Weronika8 E
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Kuźlak MarcinKosicka Weronika2 E
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Biały MikołajWojdowska Julia7 E
Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance Mróz OliwierJacher Oliwia3 G
XVII O.T.T.T. \"O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY\" Jasięga JoachimGradowska Laura6 E
XVII O.T.T.T. \"O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY\" Wytwer CezaryKrótkiewicz Aleksandra5 E
XVII O.T.T.T. \"O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY\" Gudajczyk BartoszKornalewicz Małgorzata3 E
XVII O.T.T.T. \"O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY\" Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna2 D
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Musiałowicz FilipPoliszczuk Milena7 E
Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance Zmarzły OskarWięcek Kinga1 G
Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance Malec BartoszNiewola Wiktoria2 G
XVII O.T.T.T. \"O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY\" Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna1 D
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Gorla PiotrChłopek Gabriela3 E
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 WalatFTS PiotrKowalska Julia5 B
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Zając NikolaNeumann Kajetan2 H
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Kaczmarek AleksandraMizera Filip1 H
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Plackowski JakubWawrzyniak Adrianna5 E
XVII O.T.T.T. \"O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY\" Gocoł JanBuczek Sandra1 G
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Tomyślak JuliaMizera Bartosz1 H
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Kotul HubertRojek Julia4 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Dybaś DominikWężowicz Wiktoria2 G
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Zmarzły OskarWięcek Kinga1 G
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Boda KamilPańczyk Natalia2 G
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Malec BartoszNiewola Wiktoria2 G
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaGudajczyk BartoszKornalewicz Małgorzata3 E
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaKuliński KarolAdamska Martyna11 E
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaBurdziuk OlafBagrowska Julia6 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieSobolewski DawidOrlińska Paulina2 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieSobolewski DawidOrlińska Paulina6 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieBździel GrzegorzSarnowska Zofia2 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieCiok MichałMitka Katarzyna1 B
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieLesiak GrzegorzWoźny Milena1 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieJóźwiak MateuszKrzyczkowska Katarzyna2 E
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Rosik KarolLaurowska Anna6 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Gorla PiotrChłopek Gabriela2 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Kotul HubertRojek Julia3 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna WalatFTS PiotrKowalska Julia4 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Srebro JakubKawa Klaudia2 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Srebro JakubKawa Klaudia2 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Gętkowski MateuszŻaba Weronika4 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Gętkowski MateuszŻaba Weronika4 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Król WojciechSiemaszko Gabriela1 F
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Jakubski JakubŚliwieńska Julia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Gudajczyk BartoszKornalewicz Małgorzata1 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Gorla PiotrChłopek Gabriela3 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Srebro JakubKawa Klaudia1 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Bomba SebastianJakus Magdalena4 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Srebro JakubKawa Klaudia6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Gocoł JanBuczek Sandra1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Pietrucha JakubSzemiel Kinga5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Dziedzic MichałCzopnik Emilia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Suchowolak OskarStefańska Karolina4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Krawczyk DawidPiskozub Martyna3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Krawczyk DawidPiskozub Martyna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Pietrucha JakubSzemiel Kinga3 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Kotul HubertRojek Julia5 E
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Olejnik BartoszNowak Natalia7 OPEN
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Boda KamilPańczyk Natalia4 G
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Biały MikołajWojdowska Julia8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Cieślak WojciechMikusek Kamila1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Lesiak GrzegorzWoźny Milena3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Sobolewski DawidOrlińska Paulina7 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Zmarzły OskarWięcek Kinga2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Sobolewski DawidOrlińska Paulina1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Ciok MichałMitka Katarzyna2 B
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Kurkowski MateuszGozdecka Alicja2 H
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Dankowska OlgaPromiński Piotr2 H
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Piotrowski WojciechKrawczyk Małgorzata10 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Surmacz MateuszCygan Wiktoria3 D
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna13 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Lorek BartoszRudkowska Barbara11 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Lorek BartoszRudkowska Barbara5 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Bździel GrzegorzSarnowska Zofia14 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Gumkowski MichałMadeńska Sylwia28 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Gułaj SebastianWidz Marcelina25 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Surmacz MateuszCygan Wiktoria5 D
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Buchowski ArkadiuszStachowiak Agata8 C
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaZmarzły OskarWięcek Kinga1 G
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaMalec BartoszNiewola Wiktoria3 G
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaMróz OliwierJacher Oliwia3 G
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaKról WojciechSiemaszko Gabriela2 F
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaGętkowski MateuszŻaba Weronika3 D
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaGętkowski MateuszŻaba Weronika7 D
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaGorla PiotrChłopek Gabriela2 E
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaSrebro JakubKawa Klaudia4 B
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaKotul HubertRojek Julia3 E
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaBaszczowski BartoszKozioł Lena9 D
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaSrebro JakubKawa Klaudia2 B
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna2 C
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaWalatFTS PiotrKowalska Julia5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaLesiak GrzegorzWoźny Milena1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaSobolewski DawidOrlińska Paulina1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaSobolewski DawidOrlińska Paulina1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaCiok MichałMitka Katarzyna3 B
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Buchowski ArkadiuszStachowiak Agata15 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaJóźwiak MateuszKrzyczkowska Katarzyna2 E
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Surmacz MateuszCygan Wiktoria4 D
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEPiotrowski WojciechKrawczyk Małgorzata3 B
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEDziedzic MichałCzopnik Emilia1 E
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNESuchowolak OskarStefańska Karolina4 E
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Surmacz MateuszCygan Wiktoria5 D
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEGudajczyk BartoszKornalewicz Małgorzata1 E
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEGocoł JanBuczek Sandra1 H
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEKrawczyk DawidPiskozub Martyna1 D
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEAntos AdrianLudkiewicz Katarzyna3 D
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEKrawczyk DawidPiskozub Martyna1 D
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEAntos AdrianLudkiewicz Katarzyna3 D
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEPietrucha JakubSzemiel Kinga4 B
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaBaszczowski BartoszKozioł Lena6 D
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEPietrucha JakubSzemiel Kinga5 B
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Mirek TomaszStefańska Ilona2 F
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Musiałowicz FilipPoliszczuk Milena5 E
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Promiński PiotrDankowska Olga1 H
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Kaczmarek MikołajPiechel Monika6 E
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Burdziuk OlafBagrowska Julia2 E
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Mirek TomaszStefańska Ilona1 F
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Biały MikołajWojdowska Julia8 E
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Konowalczyk JakubBęben Julia6 D
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Konowalczyk JakubBęben Julia6 D
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Plackowski JakubWawrzyniak Adrianna7 E
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Rosik KarolLaurowska Anna9 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Surmacz MateuszCygan Wiktoria4 D
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Surmacz MateuszCygan Wiktoria4 D
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Dankowska OlgaPromiński Piotr2 H
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Tudrujek MarcinJędrasik Julia5 E
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Tudrujek MarcinJędrasik Julia7 E
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Rosik KarolLaurowska Anna3 OPEN
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Gułaj SebastianWidz Marcelina4 B
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna2 B
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Tylec MikołajBaszczowska Anna9 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Bździel GrzegorzSarnowska Zofia1 C
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Budzik TomaszBartoszek Aleksandra17 OPEN
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 WalatFTS PiotrKowalska Julia7 B
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Gumkowski MichałMadeńska Sylwia23 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Bździel GrzegorzSarnowska Zofia7 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna14 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Bomba SebastianJakus Magdalena13 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Budzik TomaszBartoszek Aleksandra7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Bździel GrzegorzSarnowska Zofia4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Ryz MichałChmaj Wiktoria6 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Baszczowski BartoszKozioł Lena6 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Baszczowski BartoszKozioł Lena9 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Król WojciechSiemaszko Gabriela1 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Boda KamilPańczyk Natalia2 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Dybaś DominikWężowicz Wiktoria3 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Gorla PiotrChłopek Gabriela6 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Kotul HubertRojek Julia2 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Gętkowski MateuszŻaba Weronika7 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Mróz OliwierJacher Oliwia3 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Zmarzły OskarWięcek Kinga1 G
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyBuchowski ArkadiuszStachowiak Agata10 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyBuchowski ArkadiuszStachowiak Agata16 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyMusiałowicz FilipPoliszczuk Milena5 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyKaczmarek MikołajPiechel Monika5 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Gętkowski MateuszŻaba Weronika4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Gumkowski MichałMadeńska Sylwia17 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Bździel GrzegorzSarnowska Zofia3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Bździel GrzegorzSarnowska Zofia17 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Rozkuszka DawidBaniak Izabela6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Olejnik BartoszNowak Natalia4 OPEN
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Tylec MikołajBaszczowska Anna16 A
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Sztankowski JacekWysocka Milena31 A
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Góral DawidBudzik Aneta22 A
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Cieślak WojciechMikusek Kamila3 E
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Budzik TomaszBartoszek Aleksandra6 A
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Gułaj SebastianWidz Marcelina11 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Srebro JakubKawa Klaudia19 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Lorek BartoszRudkowska Barbara6 B
XXVII Międzyklubowy Turniej Tańca Towarzyskiego \"O KRAKOWSKĄ CZAPECZKĘ\"Zmarzły OskarWięcek Kinga1 G
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Lesiak GrzegorzWoźny Milena5 E
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl WalatFTS PiotrKowalska Julia48 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Budzik TomaszBartoszek Aleksandra24 A
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Gułaj SebastianWidz Marcelina6 A
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Lorek BartoszRudkowska Barbara3 A
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Bienert PawełGurazda Paula28 A
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Srebro JakubKawa Klaudia19 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Piotrowski WojciechKrawczyk Małgorzata15 B
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Gorla PiotrChłopek Gabriela6 E
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Kotul HubertRojek Julia3 E
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Ryz MichałChmaj Wiktoria15 E
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Ślipko MichałGrabowska Emilia8 F
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.plBździel GrzegorzSarnowska Zofia1 C
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Ciok MichałMitka Katarzyna18 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaKonowalczyk JakubBęben Julia12 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Sobolewski DawidOrlińska Paulina2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Sobolewski DawidOrlińska Paulina2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Suprun TomaszKarecka Gabriela13 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaKonowalczyk JakubBęben Julia11 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaKasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaKaczmarek MikołajPiechel Monika7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaKuźlak MarcinKosicka Weronika12 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaKuźlak MarcinKosicka Weronika8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaSurmacz MateuszCygan Wiktoria8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Jacniacki KonradKapica Marcelina7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Kuś JakubŚwica Aleksandra10 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaSurmacz MateuszCygan Wiktoria4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Tudrujek MarcinJędrasik Julia6 E
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Tylec MikołajBaszczowska Anna18 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Budzik TomaszBartoszek Aleksandra2 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Lorek BartoszRudkowska Barbara3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Kuś JakubŚwica Aleksandra10 E
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Budzik TomaszBartoszek Aleksandra9 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Rozkuszka DawidBaniak Izabela13 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Olejnik BartoszNowak Natalia2 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Król WojciechSiemaszko Gabriela5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaKaczmarek MikołajPiechel Monika2 E
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Srebro JakubKawa Klaudia8 B
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Gułaj SebastianWidz Marcelina14 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Tylec MikołajBaszczowska Anna33 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Srebro JakubKawa Klaudia3 B
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Góral DawidBudzik Aneta25 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Tudrujek MarcinJędrasik Julia6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Jacniacki KonradKapica Marcelina9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Borsuk PiotrKasza Martyna6 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Krawczyk DawidPiskozub Martyna1 D
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Srebro JakubKawa Klaudia3 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Czinar MateuszGrzechnik Ariana5 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Krawczyk DawidPiskozub Martyna2 D
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Tylec MikołajBaszczowska Anna5 B
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" WalatFTS PiotrKowalska Julia4 B
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" WalatFTS PiotrKowalska Julia11 B
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Bomba SebastianJakus Magdalena10 B
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Srebro JakubKawa Klaudia7 B
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Gułaj SebastianWidz Marcelina6 B
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Nazaruk MichałMorbitzer Justyna4 B
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Lorek BartoszRudkowska Barbara3 B
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Dybaś DominikWężowicz Wiktoria3 G
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Boda KamilPańczyk Natalia2 G
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Mróz OliwierJacher Oliwia3 G
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Malec BartoszNiewola Wiktoria3 G
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Zmarzły OskarWięcek Kinga1 G
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Sztankowski JacekWysocka Milena24 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna6 C
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Sobolewski DawidOrlińska Paulina1 C
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Sobolewski DawidOrlińska Paulina2 C
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bździel GrzegorzSarnowska Zofia1 C
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ciok MichałMitka Katarzyna33 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Surmacz MateuszCygan Wiktoria10 D
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna9 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Surmacz MateuszCygan Wiktoria7 D
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Budzik TomaszBartoszek Aleksandra8 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ciok MichałMitka Katarzyna5 B
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowocin KacperSkóra Zuzanna1 B
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowocin KacperSkóra Zuzanna10 B
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nazaruk MichałMorbitzer Justyna6 B
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Olejnik BartoszNowak Natalia3 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bździel GrzegorzSarnowska Zofia7 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Budzik TomaszBartoszek Aleksandra8 OPEN
Złote Pantofelki Gętkowski MateuszŻaba Weronika5 D
Złote Pantofelki Nazaruk MichałMorbitzer Justyna1 B
Złote Pantofelki Gętkowski MateuszŻaba Weronika7 D
Złote Pantofelki Kotul HubertRojek Julia5 E
Złote Pantofelki Ryz MichałChmaj Wiktoria8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaNazaruk MichałMorbitzer Justyna1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaTylec MikołajBaszczowska Anna9 B
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Srebro JakubKawa Klaudia1 B
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Gorla PiotrChłopek Gabriela7 E
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Srebro JakubKawa Klaudia1 B
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Gętkowski MateuszŻaba Weronika6 D
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Gętkowski MateuszŻaba Weronika10 D
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Malec BartoszNiewola Wiktoria3 G
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Mróz OliwierJacher Oliwia3 G
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Zmarzły OskarWięcek Kinga2 G
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Król WojciechSiemaszko Gabriela5 F
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKuźlak MarcinKosicka Weronika10 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoOlender MateuszMichalska Emilia6 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDudek KamilPiela Katarzyna19 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDudek KamilPiela Katarzyna20 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoOlender MateuszMichalska Emilia26 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKuźlak MarcinKosicka Weronika26 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoAugusewicz PiotrWądołowska Monika14 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoAugusewicz PiotrWądołowska Monika16 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWęgrzyn KamilMiśkiewicz Gabriela60 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCzort SzymonSpirytulska Alicja18 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCzinar MateuszGrzechnik Ariana18 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCzort SzymonSpirytulska Alicja35 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoNazaruk MichałMorbitzer Justyna16 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSrebro JakubKawa Klaudia29 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoTylec MikołajBaszczowska Anna21 A
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBomba SebastianJakus Magdalena64 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCiok MichałMitka Katarzyna20 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSrebro JakubKawa Klaudia29 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPuchałaFTS MateuszKsiążekFTS Izabela30 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoFejklowiczFTS PiotrNiedośpiałFTS Anna Maria2 A
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRozkuszka DawidBaniak Izabela23 A
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDrożdż WiktorJagła Karolina31 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZaucha SzymonCzaja Weronika32 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSobolewski DawidOrlińska Paulina17 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoŁysek JakubGas Weronika21 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"PIERWSZY KROK UWAGA ZMIANY W PROGRAMIE!\" Lewandowski JakubOchocka Julia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"PIERWSZY KROK UWAGA ZMIANY W PROGRAMIE!\" Karaszewski MarekKisek Marika3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"PIERWSZY KROK UWAGA ZMIANY W PROGRAMIE!\" Kuczyński AntoniPniewska Maria4 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"PIERWSZY KROK UWAGA ZMIANY W PROGRAMIE!\" Gotowalski JakubKarmonik Jagoda4 F
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDziuraFTS KajetanDzióbFTS Amelia18 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSurmacz MateuszCygan Wiktoria21 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDziuraFTS KajetanDzióbFTS Amelia23 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSurmacz MateuszCygan Wiktoria21 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoŁysek JakubGas Weronika9 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBełzFTS NicolasSłowiakFTS Adrianna16 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDrożdż WiktorJagła Karolina18 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZaucha SzymonCzaja Weronika21 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKlimek WojciechJałocha Wiktoria22 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSobolewski DawidOrlińska Paulina28 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBełzFTS NicolasSłowiakFTS Adrianna15 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKlimek WojciechJałocha Wiktoria16 C
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAAntos AdrianLudkiewicz Katarzyna6 D
FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski SeniorBomba SebastianJakus Magdalena12 OPEN
FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski SeniorNowocin KacperSkóra Zuzanna11 OPEN
FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski SeniorBudzik TomaszBartoszek Aleksandra2 OPEN
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAPietrucha JakubSzemiel Kinga6 B
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICABiazik Michał DamianStrochalska Klaudia3 B
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAPietrucha JakubSzemiel Kinga4 B
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICALorek BartoszRudkowska Barbara2 B
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAKuźlak MarcinKosicka Weronika7 E
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAKrawczyk DawidPiskozub Martyna3 D
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAKaczmarek MikołajPiechel Monika6 E
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAAntos AdrianLudkiewicz Katarzyna7 D
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICASzelecheda DominikMigda Weronika3 C
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAJasięga JoachimGradowska Laura16 E
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICADziedzic MichałCzopnik Emilia4 E
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAGocoł JanBuczek Sandra1 H
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAKuźlak MarcinKosicka Weronika8 E
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAKaczmarek MikołajPiechel Monika6 E
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICANajdek PawełKościńska Marta2 D
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICANajdek PawełKościńska Marta6 C
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAKrawczyk DawidPiskozub Martyna3 D
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaDomiter_FTS HubertWąsacz_FTS Karolina1 A
FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski SeniorŻytko PawełGórna Daria31 OPEN
FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski SeniorWojtkowiak MarcinGierłowska Justyna22 OPEN
FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski SeniorHarazim SzymonHarazim Kinga22 OPEN
FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski SeniorNowocin KacperSkóra Zuzanna10 OPEN
FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski SeniorBudzik TomaszBartoszek Aleksandra5 OPEN
FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski SeniorGumkowski MichałMadeńska Sylwia28 OPEN
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaNazaruk MichałMorbitzer Justyna1 B
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaOżóg SzymonGłodzik Justyna14 D
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaNazaruk MichałMorbitzer Justyna4 B
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaThomas DominikKaczówka Karolina4 D
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaDyrda MaciejMałajowicz Gabriela13 D
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaŚlipko MichałGrabowska Emilia8 F
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaDyrda MaciejMałajowicz Gabriela5 D
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaThomas DominikKaczówka Karolina6 D
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaOżóg SzymonGłodzik Justyna9 D
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaStrózik ArturSioła Oliwia5 F
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Nowocin KacperSkóra Zuzanna7 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Brodacki BartekKrupa Julia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Pięcek AleksanderPięcek Aneta3 E
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Gumkowski MichałMadeńska Sylwia7 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Sobolewski DawidOrlińska Paulina6 C
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Sobolewski DawidOrlińska Paulina5 C
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Nowocin KacperSkóra Zuzanna7 B
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Nowocin KacperSkóra Zuzanna2 B
XIII OGÓLNOPOLSKI TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJNajdek PawełKościńska Marta3 D
XIII OGÓLNOPOLSKI TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJKaczmarek MikołajPiechel Monika6 E
XIII OGÓLNOPOLSKI TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJKuźlak MarcinKosicka Weronika11 E
XIII OGÓLNOPOLSKI TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJKaczmarek MikołajPiechel Monika3 E
XIII OGÓLNOPOLSKI TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJKuźlak MarcinKosicka Weronika9 E
XIII OGÓLNOPOLSKI TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJNajdek PawełKościńska Marta2 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychTudrujek MarcinJędrasik Julia2 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychJacniacki KonradKapica Marcelina3 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychJacniacki KonradKapica Marcelina2 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychTudrujek MarcinJędrasik Julia3 E
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Nowocin KacperSkóra Zuzanna6 OPEN
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Nazaruk MichałMorbitzer Justyna3 B
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Pięcek AleksanderPięcek Aneta8 OPEN
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Nazaruk MichałMorbitzer Justyna1 B
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Gętkowski MateuszŻaba Weronika3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Pięcek AleksanderPięcek Aneta8 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Wołoszyn JakubŁukasik Izabela8 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Nosal PrzemysławRobak Wiktoria2 F
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Gętkowski MateuszŻaba Weronika3 OPEN
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Baszczowski BartoszKozioł Lena6 D
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela8 D
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela2 D
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Baszczowski BartoszKozioł Lena7 D
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Zaucha SzymonCzaja Weronika2 C
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Srebro JakubKawa Klaudia4 B
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Bomba SebastianJakus Magdalena1 B
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Tylec MikołajBaszczowska Anna5 B
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Srebro JakubKawa Klaudia6 B
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży WalatFTS PiotrKowalska Julia8 B
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Tylec MikołajBaszczowska Anna1 A
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Góral DawidBudzik Aneta4 A
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Rozkuszka DawidBaniak Izabela3 A
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra7 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra6 OPEN
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Bomba SebastianJakus Magdalena12 B
XI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY DŁUGOŁĘKA - Z M I A N A P R O G R A M U!!!! Pietrucha JakubSzemiel Kinga2 B
XI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY DŁUGOŁĘKA - Z M I A N A P R O G R A M U!!!! Jasięga JoachimGradowska Laura5 E
XI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY DŁUGOŁĘKA - Z M I A N A P R O G R A M U!!!! Dziedzic MichałCzopnik Emilia3 E
XI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY DŁUGOŁĘKA - Z M I A N A P R O G R A M U!!!! Lorek BartoszRudkowska Barbara2 B
XI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY DŁUGOŁĘKA - Z M I A N A P R O G R A M U!!!! Pietrucha JakubSzemiel Kinga3 B
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Nazaruk MichałMorbitzer Justyna3 B
XI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY DŁUGOŁĘKA - Z M I A N A P R O G R A M U!!!! Piotrowski WojciechDumańska Julia3 B
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Ożóg SzymonGłodzik Justyna6 D
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Thomas DominikKaczówka Karolina5 D
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Ożóg SzymonGłodzik Justyna6 D
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Nazaruk MichałMorbitzer Justyna5 B
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Gumkowski MichałMadeńska Sylwia11 OPEN
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Harazim SzymonHarazim Kinga12 OPEN
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Thomas DominikKaczówka Karolina3 D
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Brodacki BartekKrupa Julia4 OPEN
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTNajdek PawełKościńska Marta3 D
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Giglewicz PiotrGrygo Anna1 A
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTBiały MikołajWojdowska Julia7 E
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTMiś BartoszCzopko Milena11 E
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTPlackowski JakubWawrzyniak Adrianna8 E
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTSurmacz MateuszCygan Wiktoria7 D
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTSurmacz MateuszCygan Wiktoria4 D
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTNajdek PawełKościńska Marta4 D
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTBździel GrzegorzSarnowska Zofia7 C
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTMusiałowicz FilipPoliszczuk Milena8 E
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTSzelecheda DominikMigda Weronika2 C
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Okazaki NeotoRzeczkowska Martyna1 E
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Olender MateuszMichalska Emilia4 D
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Sobolewski DawidOrlińska Paulina10 C
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Sobolewski DawidOrlińska Paulina1 C
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Ciok MichałMitka Katarzyna5 B
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówKiszka MikołajPituch Pola2 F
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówJacniacki KonradKapica Marcelina2 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówJacniacki KonradKapica Marcelina4 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówTudrujek MarcinJędrasik Julia1 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówTudrujek MarcinJędrasik Julia3 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówWołoszyn JakubŁukasik Izabela1 F
Mistrzostwa Regionu Polski Południowej Polskiego Towarzystwa Tanecznego ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA II BLOKU Pietrucha JakubSzemiel Kinga5 B
Mistrzostwa Regionu Polski Południowej Polskiego Towarzystwa Tanecznego ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA II BLOKU Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna6 D
Mistrzostwa Regionu Polski Południowej Polskiego Towarzystwa Tanecznego ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA II BLOKU Krawczyk DawidPiskozub Martyna5 D
Mistrzostwa Regionu Polski Południowej Polskiego Towarzystwa Tanecznego ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA II BLOKU Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna5 D
Mistrzostwa Regionu Polski Południowej Polskiego Towarzystwa Tanecznego ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA II BLOKU Krawczyk DawidPiskozub Martyna3 D
Mistrzostwa Regionu Polski Południowej Polskiego Towarzystwa Tanecznego ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA II BLOKU Dziedzic MichałCzopnik Emilia2 E
Mistrzostwa Regionu Polski Południowej Polskiego Towarzystwa Tanecznego ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA II BLOKU Piotrowski WojciechDumańska Julia6 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2015 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŁAWYDziedzic MichałCzopnik Emilia1 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2015 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŁAWYAntos AdrianLudkiewicz Katarzyna4 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2015 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŁAWYKrawczyk DawidPiskozub Martyna3 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Jałocha SzymonPlinta Olga6 OPEN
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Srebro JakubKawa Klaudia16 OPEN
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Bomba SebastianJakus Magdalena12 OPEN
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Rozkuszka DawidBaniak Izabela11 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2015 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŁAWYAntos AdrianLudkiewicz Katarzyna3 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Tylec MikołajBaszczowska Anna5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2015 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŁAWYKrawczyk DawidPiskozub Martyna1 D
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gryboś TomaszSzymańska Aleksandra5 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2015 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŁAWYPiotrowski WojciechDumańska Julia6 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2015 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŁAWYSzelecheda DominikMigda Weronika2 C
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pięcek AleksanderPięcek Aneta2 E
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Majchrzak PawełObroślińska Julia3 E
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gryboś TomaszSzymańska Aleksandra6 D
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Okulski RadosławKiryluk Julia3 E
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Sobolewski DawidOrlińska Paulina4 C
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Brodacki BartekKrupa Julia1 C
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Sobolewski DawidOrlińska Paulina2 C
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Giglewicz PiotrGrygo Anna4 A
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Łysek JakubGas Weronika9 C
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Domiter_FTS HubertWąsacz_FTS Karolina1 OPEN
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Nazaruk MichałMorbitzer Justyna4 B
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I BełzFTS NicolasSłowiakFTS Adrianna8 C
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego, XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Olejnik BartoszNowak Natalia1 OPEN
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Klimek WojciechJałocha Wiktoria5 C
OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTTKaczmarek MikołajPiechel Monika2 E
OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTTKaczmarek MikołajPiechel Monika2 E
OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTTKonowalczyk JakubBęben Julia2 E
OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTTSurmacz MateuszCygan Wiktoria8 D
OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTTSurmacz MateuszCygan Wiktoria9 D
OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTTNajdek PawełKościńska Marta3 D
OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTTNajdek PawełKościńska Marta4 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Słomka MaciejGutowska Katarzyna4 E
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Oleksy Lukasz PiotrWłodarczyk Aleksandra9 E
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Nazaruk MichałMorbitzer Justyna4 B
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I WalatFTS PiotrKowalska Julia11 B
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I WalatFTS PiotrKowalska Julia10 B
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I KmiecikFTS JanGluzińskaFTS Katarzyna9 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I BełzFTS NicolasSłowiakFTS Adrianna9 C
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Łysek JakubGas Weronika8 C
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Klimek WojciechJałocha Wiktoria6 C
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia2 C
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I PuchałaFTS MateuszKsiążekFTS Izabela12 B
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Baszczowski BartoszKozioł Lena11 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela3 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I KmiecikFTS JanGluzińskaFTS Katarzyna16 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Baszczowski BartoszKozioł Lena13 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela11 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Strózik ArturSioła Oliwia4 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasNazaruk MichałMorbitzer Justyna5 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasSrebro JakubKawa Klaudia4 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasNazaruk MichałMorbitzer Justyna1 B
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Ciok MichałMitka Katarzyna8 B
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Bomba SebastianJakus Magdalena5 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Piekarz BartłomiejKapica Dominika3 F
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Okulski RadosławKiryluk Julia5 E
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Kuś JakubŚwica Aleksandra2 F
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Borsuk ŁukaszAdamczyk Oliwia1 F
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Wichuła HubertKuś Oliwia4 F
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Borsuk PiotrKasza Martyna3 F
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Kiszka MikołajPituch Pola2 F
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Wołoszyn JakubŁukasik Izabela1 F
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Nosal PrzemysławRobak Wiktoria4 F
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAMusiałowicz FilipPoliszczuk Milena6 E
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LANowocin KacperSkóra Zuzanna6 B
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LADrab MichałStefańska Karolina7 E
Mistrzostwa Okręgu PodlaskiegoHorosz PawełZaczkowska Weronika1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu PodlaskiegoSobolewski DawidOrlińska Paulina3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu PodlaskiegoSobolewski DawidOrlińska Paulina1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu PodlaskiegoHorosz PawełZaczkowska Weronika2 OPEN
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAKasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna4 OPEN
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LANowocin KacperSkóra Zuzanna1 B
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAKaczmarek MikołajPiechel Monika2 E
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LASzelecheda DominikMigda Weronika3 C
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAKaczmarek MikołajPiechel Monika4 E
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAKuźlak MarcinKosicka Weronika5 E
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAKuźlak MarcinKosicka Weronika3 E
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LANajdek PawełKościńska Marta3 D
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LANajdek PawełKościńska Marta3 D
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LANowocin KacperSkóra Zuzanna7 OPEN
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LANowocin KacperSkóra Zuzanna4 OPEN
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejNazaruk MichałMorbitzer Justyna3 B
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejSrebro JakubKawa Klaudia4 B
OTTT - Puchar XX-lecia UKS Hubal Białystok Sobolewski DawidOrlińska Paulina2 C
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejBomba SebastianJakus Magdalena1 B
II OTTT o Puchar BM SLAM 2015 pod patronatem Prezydenta Ostrowa Wlkp. Jasiński KamilBrożek Marta Maria3 C
OTTT - Puchar XX-lecia UKS Hubal Białystok Horosz PawełZaczkowska Weronika1 E
OTTT - Puchar XX-lecia UKS Hubal Białystok Szklarowicz KamilSmaka Maja4 E
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejBomba SebastianJakus Magdalena4 B
OTTT - Puchar XX-lecia UKS Hubal Białystok Sobolewski DawidOrlińska Paulina4 C
OTTT - Puchar XX-lecia UKS Hubal Białystok Augusewicz PiotrWądołowska Monika1 E
OTTT - Puchar XX-lecia UKS Hubal Białystok Ołdziej DawidGrabowska Paulina2 E
OTTT - Puchar XX-lecia UKS Hubal Białystok Augusewicz PiotrWądołowska Monika1 E
OTTT - Puchar XX-lecia UKS Hubal Białystok Giglewicz PiotrGrygo Anna2 A
II OTTT o Puchar BM SLAM 2015 pod patronatem Prezydenta Ostrowa Wlkp. Konowalczyk JakubBęben Julia1 E
II OTTT o Puchar BM SLAM 2015 pod patronatem Prezydenta Ostrowa Wlkp. Jasiński KamilBrożek Marta Maria2 C
OTTT - Puchar XX-lecia UKS Hubal Białystok Ołdziej DawidGrabowska Paulina2 E
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejWawak HubertMarecik Natalia1 F
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejDyrda MaciejMałajowicz Gabriela10 D
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejNazaruk MichałMorbitzer Justyna1 B
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejŚlipko MichałGrabowska Emilia5 F
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejDyrda MaciejMałajowicz Gabriela9 D
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejThomas DominikKaczówka Karolina2 D
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejOżóg SzymonGłodzik Justyna9 D
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejOżóg SzymonGłodzik Justyna5 D
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejThomas DominikKaczówka Karolina1 D
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejRyz MichałChmaj Wiktoria6 E
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejStrózik ArturSioła Oliwia4 F
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT BełzFTS NicolasSłowiakFTS Adrianna3 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Czajka MateuszKurleto Izabella6 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Czort SzymonSpirytulska Alicja5 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Czort SzymonSpirytulska Alicja9 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Dudek KamilPiela Katarzyna8 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Dudek KamilPiela Katarzyna7 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT BełzFTS NicolasSłowiakFTS Adrianna6 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Łysek JakubGas Weronika5 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Klimek WojciechJałocha Wiktoria3 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Klimek WojciechJałocha Wiktoria4 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Słomka MaciejGutowska Katarzyna6 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Łysek JakubGas Weronika1 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wawak HubertMarecik Natalia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Pierwszy krok\" Rodek MaciejPiotrowska Marta2 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Ożóg SzymonGłodzik Justyna7 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Szelecheda DominikMigda Weronika1 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Kuśpiel MarcinPietranek Monika8 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Kuśpiel MarcinPietranek Monika22 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT MłyńskiFTS MateuszFraniakFTS Emilia1 F
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Saganiewicz MikołajBełz Victoria3 F
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Ślipko MichałGrabowska Emilia6 F
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Oleksy Lukasz PiotrWłodarczyk Aleksandra5 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Ryz MichałChmaj Wiktoria10 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Ożóg SzymonGłodzik Justyna7 D
XII PUCHAR REKTORA AGHCzort SzymonSpirytulska Alicja9 C
XII PUCHAR REKTORA AGHOżóg SzymonGłodzik Justyna4 D
XII PUCHAR REKTORA AGHDyrda MaciejMałajowicz Gabriela7 D
XII PUCHAR REKTORA AGHCzort SzymonSpirytulska Alicja4 C
XII PUCHAR REKTORA AGHCzajka MateuszKurleto Izabella7 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO , OKRĘGU POMORSKIEGO , OKRĘGU KUJAWSKO - POMORSKIEGO oraz OTTT O Puchar Burmistrza Olsztynka WIKA CUP 2015 Brodacki BartekKrupa Julia1 C
XII PUCHAR REKTORA AGHDudek KamilPiela Katarzyna11 D
XII PUCHAR REKTORA AGHDudek KamilPiela Katarzyna8 D
XII PUCHAR REKTORA AGHNazaruk MichałMorbitzer Justyna1 B
XII PUCHAR REKTORA AGHNazaruk MichałMorbitzer Justyna3 B
XII PUCHAR REKTORA AGHSrebro JakubKawa Klaudia7 B
XII PUCHAR REKTORA AGHDyrda MaciejMałajowicz Gabriela8 D
XII PUCHAR REKTORA AGHThomas DominikKaczówka Karolina2 D
XXX NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Piotrowski WojciechDumańska Julia5 C
XII PUCHAR REKTORA AGHOżóg SzymonGłodzik Justyna6 D
XXX NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Pietrucha JakubSzemiel Kinga3 B
XXX NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Krawczyk DawidPiskozub Martyna4 D
XII PUCHAR REKTORA AGHThomas DominikKaczówka Karolina2 D
XXX NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna3 D
XXX NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Dziedzic MichałCzopnik Emilia2 E
XXX NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna5 D
XXX NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Gułaj SebastianWidz Marcelina1 B
XXX NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Krawczyk DawidPiskozub Martyna1 D
XXX NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Piotrowski WojciechDumańska Julia2 B
XII PUCHAR REKTORA AGHCiopałaFTS MichałPalmiFTS Alicja1 F
XII PUCHAR REKTORA AGHŚledźFTS MiłoszKrólFTS Emilia2 F
XII PUCHAR REKTORA AGHKucharekFTS MateuszJakubiecFTS Emilia3 F
XII PUCHAR REKTORA AGHMłyńskiFTS MateuszFraniakFTS Emilia5 F
XII PUCHAR REKTORA AGHŚlipko MichałGrabowska Emilia7 F
XII PUCHAR REKTORA AGHRyz MichałChmaj Wiktoria8 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna7 C
MISTRZOSTWA POLSKI SENIOR w 10 tańcach; MISTRZOSTWA POLSKI UNDER 21 w 10 tańcach Gułaj SebastianWidz Marcelina18 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Kuśpiel MarcinPietranek Monika15 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Pietrucha JakubSzemiel Kinga18 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna8 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Budzik TomaszBartoszek Aleksandra5 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Budzik TomaszBartoszek Aleksandra3 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Kuśpiel MarcinPietranek Monika6 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna8 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna5 D
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Nowak FilipWróblewska Sandra13 OPEN
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICKonowalczyk JakubBęben Julia1 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICMusiałowicz FilipPoliszczuk Milena4 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICNajdek PawełKościńska Marta3 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICNajdek PawełKościńska Marta2 D
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Gumkowski MichałMadeńska Sylwia16 OPEN
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT FejklowiczFTS PiotrNiedośpiałFTS Anna Maria21 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Kuźlak MarcinKosicka Weronika9 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Kuźlak MarcinKosicka Weronika5 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Dziedzic MichałCzopnik Emilia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Łomianek towarzyszacy Mistrzostwom klas A,B i C Brodacki BartekKrupa Julia1 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Rodek MaciejPiotrowska Marta2 E
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Gumkowski MichałMadeńska Sylwia4 A
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Nowocin KacperSkóra Zuzanna10 B
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Ciok MichałMitka Katarzyna7 B
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Nowocin KacperSkóra Zuzanna11 B
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Brodacki BartekKrupa Julia2 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Olender MateuszMichalska Emilia1 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Brodacki BartekKrupa Julia1 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Majchrzak PawełObroślińska Julia4 E
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Biały MikołajWojdowska Julia7 E
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Okazaki NeotoRzeczkowska Martyna1 E
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Kaczmarek MikołajPiechel Monika3 E
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Musiałowicz FilipPoliszczuk Milena6 E
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna4 OPEN
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Konowalczyk JakubBęben Julia2 E
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Plackowski JakubWawrzyniak Adrianna7 E
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Kaczmarek MikołajPiechel Monika4 E
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Surmacz MateuszCygan Wiktoria6 D
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Surmacz MateuszCygan Wiktoria1 D
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Bździel GrzegorzSarnowska Zofia2 C
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna3 C
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Jasiński KamilBrożek Marta Maria2 C
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Jasiński KamilBrożek Marta Maria4 C
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Rusin MateuszKnaś Gabriela8 D
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Harazim SzymonHarazim Kinga9 OPEN
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Grokholskyi DenysWyrwa Emilia8 E
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Grokholskyi DenysWyrwa Emilia2 E
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Rusin MateuszKnaś Gabriela4