!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
AKTAN
Wrocław (Dolnośląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Bielas AdamBiałek Julia8 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Bielas AdamBiałek Julia9 D
Puchar WieczystegoDmytrów PrzemysławŚwidzińska Julia6 OPEN
Puchar WieczystegoSierka FilipPalac Wiktoria29 E
Puchar WieczystegoMądry MateuszŁuczak Nikola14 E
Puchar WieczystegoWłodarczyk JarosławHerbut Maja8 F
Puchar WieczystegoBielas AdamBiałek Julia23 D
Puchar WieczystegoBielas AdamBiałek Julia19 D
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Myśliwiec RemigiuszMikosz Klaudia4 F
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Berliński FilipWaliczek Zuzanna2 H
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Siwek JerzySiwek Zofia13 F
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Dmytrów PawełŚwidzińska Amelia2 F
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Ciastowicz DominikKuś-Chorążyczewska Milena1 H
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Włodarczyk JarosławHerbut Maja5 F
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Bielas AdamBiałek Julia6 D
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Bielas AdamBiałek Julia3 D
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Machula AmadeuszBrzostek Julia2 H
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Mądry MateuszŁuczak Nikola8 E
O Świąteczną Bombkę Dmytrów PawełŚwidzińska Amelia1 F
O Świąteczną Bombkę Ciastowicz DominikKuś-Chorążyczewska Milena1 H
O Świąteczną Bombkę Magnowski MarcelRyng Julia1 H
O Świąteczną Bombkę Berliński FilipWaliczek Zuzanna2 H
O Świąteczną Bombkę Dmytrów PrzemysławŚwidzińska Julia1 G
O Świąteczną Bombkę Machula AmadeuszBrzostek Julia2 H
O Świąteczną Bombkę Palac PatrykJamborska Oliwia3 G
O Świąteczną Bombkę Siwek JerzySiwek Zofia11 F
O Świąteczną Bombkę Włodarczyk JarosławHerbut Maja7 F
O Świąteczną Bombkę Mądry MateuszŁuczak Nikola5 E
O Świąteczną Bombkę Sierka FilipPalac Wiktoria8 E
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Bielas AdamBiałek Julia3 D
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Bielas AdamBiałek Julia7 D
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Machula AmadeuszBrzostek Julia1 H
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Włodarczyk JarosławHerbut Maja6 F
XX OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Siwek JerzySiwek Zofia3 G
Oleski Festiwal Tańca 2019 Dmytrów PrzemysławŚwidzińska Julia1 G
Oleski Festiwal Tańca 2019 Ciastowicz DominikKuś-Chorążyczewska Milena1 H
Oleski Festiwal Tańca 2019 Machula AmadeuszBrzostek Julia1 H
Oleski Festiwal Tańca 2019 Magnowski MarcelRyng Julia1 H
Oleski Festiwal Tańca 2019 Siwek JerzySiwek Zofia2 G
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Bielas AdamBiałek Julia2 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Dmytrów PawełŚwidzińska Amelia4 F
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Bielas AdamBiałek Julia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Dmytrów PrzemysławŚwidzińska Julia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Machula AmadeuszBrzostek Julia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Bielas AdamBiałek Julia9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Bielas AdamBiałek Julia8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Siwek JerzySiwek Zofia3 G
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Włodarczyk JarosławHerbut Maja7 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Bielas AdamBiałek Julia11 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Bielas AdamBiałek Julia12 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Sierka FilipPalac Wiktoria2 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Dmytrów PawełŚwidzińska Amelia8 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Dmytrów PrzemysławŚwidzińska Julia2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Siwek JerzySiwek Zofia3 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Machula AmadeuszBrzostek Julia1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Palac PatrykJamborska Oliwia3 G
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Siwek JerzySiwek Zofia1 G
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Siwek JerzySiwek Zofia2 G
OTTT UŚMIECH DZIECKADziuba MateuszŁuczak Lena2 H
OTTT UŚMIECH DZIECKABerliński FilipWaliczek Zuzanna2 H
OTTT UŚMIECH DZIECKASiwek JerzySiwek Zofia3 G
OTTT UŚMIECH DZIECKADmytrów PrzemysławŚwidzińska Julia2 G
OTTT UŚMIECH DZIECKADmytrów PawełŚwidzińska Amelia5 F
OTTT UŚMIECH DZIECKAMagnowski MarcelRyng Julia2 H
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Włodarczyk JarosławHerbut Maja7 F
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Dmytrów PawełŚwidzińska Amelia7 F
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Ciastowicz DominikKuś-Chorążyczewska Milena2 H
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Siwek JerzySiwek Zofia3 G
Polish Open ChampionshipsDmytrów PrzemysławŚwidzińska Julia7 OPEN
Polish Open ChampionshipsDmytrów PawełŚwidzińska Amelia6 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicMachula AmadeuszBrzostek Julia2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicCiastowicz DominikKuś-Chorążyczewska Milena2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicBazylak FilipCzubala Maria2 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicSiwek JerzySiwek Zofia3 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicBielas AdamBiałek Julia13 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicDmytrów PawełŚwidzińska Amelia2 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicSierka FilipPalac Wiktoria6 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicBielas AdamBiałek Julia9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsBazylak FilipCzubala Maria1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsCiastowicz DominikKuś-Chorążyczewska Milena2 H
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Bazylak FilipCzubala Maria3 G
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Siwek JerzySiwek Zofia1 H
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Myśliwiec RemigiuszMikosz Klaudia2 G
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Sierka FilipPalac Wiktoria4 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Sierka FilipPalac Wiktoria2 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Bazylak FilipCzubala Maria3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Machula AmadeuszBrzostek Julia2 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Myśliwiec RemigiuszMikosz Klaudia1 G
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymBazylak FilipCzubala Maria2 G
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymMachula AmadeuszBrzostek Julia2 H
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymPalac PatrykJamborska Oliwia1 H
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymSiwek JerzySiwek Zofia1 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Włodarczyk JarosławHerbut Maja3 G
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Siwek JerzySiwek Zofia1 H
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Bazylak FilipCzubala Maria2 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Bielas AdamBiałek Julia7 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Sierka FilipPalac Wiktoria10 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Włodarczyk JarosławHerbut Maja1 G
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Siwek JerzySiwek Zofia1 H
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Dmytrów PawełŚwidzińska Amelia1 G
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Bazylak FilipCzubala Maria3 G
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Palac PatrykJamborska Oliwia2 H
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Bielas AdamBiałek Julia3 E
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Bielas AdamBiałek Julia9 E
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Siwek JerzySiwek Zofia2 H
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Włodarczyk JarosławHerbut Maja10 F
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Myśliwiec RemigiuszMikosz Klaudia10 F
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Sierka FilipPalac Wiktoria3 F
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Bielas AdamBiałek Julia5 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Bielas AdamBiałek Julia9 E
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Bazylak FilipCzubala Maria3 G
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Dmytrów PawełŚwidzińska Amelia1 G
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Dmytrów PrzemysławŚwidzińska Julia3 G
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiPalac PatrykJamborska Oliwia2 H
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiMyśliwiec RemigiuszMikosz Klaudia3 G
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiWłodarczyk JarosławHerbut Maja2 G
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiSiwek JerzySiwek Zofia2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Palac PatrykJamborska Oliwia1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Bielas AdamBiałek Julia3 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Bielas AdamBiałek Julia2 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Siwek JerzySiwek Zofia1 H
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Maślanka MateuszRudkowska Julita5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bielas AdamBiałek Julia2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bielas AdamBiałek Julia6 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Maślanka MateuszRudkowska Julita28 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Bielas AdamBiałek Julia8 E
XLV Puchar Wieczystego Sierka FilipPalac Wiktoria6 F
XLV Puchar Wieczystego Maślanka MateuszRudkowska Julita15 A
XLV Puchar Wieczystego Galik PrzemysławOrzech Weronika38 C
XLV Puchar Wieczystego Galik PrzemysławOrzech Weronika24 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Myśliwiec RemigiuszMikosz Klaudia3 G
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Sierka FilipPalac Wiktoria7 F
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Palac PatrykJamborska Oliwia1 H
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Świdziński WiktorSopuch Oliwia6 E
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Bielas AdamBiałek Julia2 E
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Dmytrów PrzemysławŚwidzińska Julia2 G
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Mądry MateuszŁuczak Nikola11 E
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Dmytrów PawełŚwidzińska Amelia2 G
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mądry MateuszŁuczak Nikola15 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaMaślanka MateuszRudkowska Julita4 A
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bielas AdamBiałek Julia4 E
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Bielas AdamBiałek Julia2 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Maślanka MateuszRudkowska Julita3 A
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Dmytrów PawełŚwidzińska Amelia3 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Bielas AdamBiałek Julia1 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Sierka FilipPalac Wiktoria6 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Palac PatrykJamborska Oliwia1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Bazylak FilipCzubala Maria1 H
OTTT Będzin 2018Sierka FilipPalac Wiktoria9 F
Mistrzostwa Polski Standard Maślanka MateuszRudkowska Julita34 OPEN
Milicz Dance Festival Bielas AdamBiałek Julia8 E
Milicz Dance Festival Dmytrów PawełŚwidzińska Amelia3 G
Milicz Dance Festival Dmytrów PrzemysławŚwidzińska Julia1 H
Puchar Klas A,B i C Maślanka MateuszRudkowska Julita22 A
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Maślanka MateuszRudkowska Julita7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mądry MateuszŁuczak Nikola4 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Włodarczyk JarosławHerbut Maja3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dmytrów PrzemysławŚwidzińska Julia1 H
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Mądry MateuszŁuczak Nikola3 F
Polish Open Championships Maślanka MateuszRudkowska Julita14 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Bielas AdamBiałek Julia6 E
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGODmytrów PrzemysławŚwidzińska Julia1 H
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOBielas AdamBiałek Julia7 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Dmytrów PrzemysławŚwidzińska Julia1 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Świdziński WiktorSopuch Oliwia7 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Mądry MateuszŁuczak Nikola3 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Dmytrów PawełŚwidzińska Amelia2 G
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Bielas AdamBiałek Julia5 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Mądry MateuszŁuczak Nikola6 F
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiMaślanka MateuszRudkowska Julita14 OPEN
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Palac PatrykJamborska Oliwia2 H
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Dmytrów PrzemysławŚwidzińska Julia1 H
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Mądry MateuszŁuczak Nikola8 F
XIX TRZEBNICA CUP O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY Palac PatrykJamborska Oliwia2 H
XIX TRZEBNICA CUP O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY Bazylak FilipCzubala Maria1 H
XIX TRZEBNICA CUP O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY Dmytrów PrzemysławŚwidzińska Julia1 H
XIX TRZEBNICA CUP O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY Sierka FilipPalac Wiktoria7 F
XIX TRZEBNICA CUP O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY Dmytrów PawełŚwidzińska Amelia3 G
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Mądry MateuszŁuczak Nikola7 F
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Włodarczyk JarosławHerbut Maja10 G
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYBazylak FilipCzubala Maria1 H
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Mądry MateuszŁuczak Nikola1 F
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Maślanka MateuszRudkowska Julita18 OPEN
I Ogólnopolski Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich - turniej towarzyszący GRAND PRIX SENIOR Świdziński WiktorSopuch Oliwia3 F
I Ogólnopolski Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich - turniej towarzyszący GRAND PRIX SENIOR Myśliwiec RemigiuszMikosz Klaudia2 G
I Ogólnopolski Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich - turniej towarzyszący GRAND PRIX SENIOR Mądry MateuszŁuczak Nikola3 F
I Ogólnopolski Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich - turniej towarzyszący GRAND PRIX SENIOR Włodarczyk JarosławHerbut Maja3 G
I Ogólnopolski Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich - turniej towarzyszący GRAND PRIX SENIOR Bazylak FilipCzubala Maria1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Bielas AdamBiałek Julia8 E
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Bielas AdamBiałek Julia6 E
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Bazylak FilipCzubala Maria2 H
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Dmytrów PawełŚwidzińska Amelia1 H
XXXIII Noworudzkie Spotkania Taneczne Włodarczyk JarosławHerbut Maja3 G
XXXIII Noworudzkie Spotkania Taneczne Bielas AdamBiałek Julia1 F
XXXIII Noworudzkie Spotkania Taneczne Mądry MateuszŁuczak Nikola8 F
XXXIII Noworudzkie Spotkania Taneczne Bazylak FilipCzubala Maria1 H
XXXIII Noworudzkie Spotkania Taneczne Dmytrów PawełŚwidzińska Amelia1 H
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Bielas AdamBiałek Julia3 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Dmytrów PawełŚwidzińska Amelia1 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Myśliwiec RemigiuszMikosz Klaudia1 G
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Bazylak FilipCzubala Maria2 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Mądry MateuszŁuczak Nikola7 F
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceWłodarczyk JarosławHerbut Maja3 G
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceBielas AdamBiałek Julia7 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bielas AdamBiałek Julia1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bielas AdamBiałek Julia1 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBielas AdamBiałek Julia7 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMaślanka MateuszRudkowska Julita1 B
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJŚwidziński WiktorSopuch Oliwia10 F
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJWłodarczyk JarosławHerbut Maja1 H
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJMyśliwiec RemigiuszMikosz Klaudia1 H
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJDmytrów PawełŚwidzińska Amelia1 H
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Dmytrów PawełŚwidzińska Amelia1 H
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Myśliwiec RemigiuszMikosz Klaudia2 H
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Włodarczyk JarosławHerbut Maja2 H
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Mądry MateuszŁuczak Nikola2 G
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Bielas AdamBiałek Julia11 E
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Sierka FilipPalac Wiktoria2 G
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Maślanka MateuszRudkowska Julita1 B
XXXII NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNESierka FilipPalac Wiktoria2 G
XXXII NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEMądry MateuszŁuczak Nikola1 G
XXXII NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEWłodarczyk JarosławHerbut Maja1 H
XXXII NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEMyśliwiec RemigiuszMikosz Klaudia1 H
XXXII NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEDmytrów PawełŚwidzińska Amelia1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Bielas AdamBiałek Julia4 F
XXXII NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEŚwidziński WiktorSopuch Oliwia7 F
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Sierka FilipPalac Wiktoria1 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Jagoda MaciejJaworska Wiktoria17 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Maślanka MateuszRudkowska Julita1 B
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Maślanka MateuszRudkowska Julita1 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Włodarczyk JarosławHerbut Maja1 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Maślanka MateuszRudkowska Julita4 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Galik PrzemysławOrzech Weronika1 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Galik PrzemysławOrzech Weronika2 D
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Galik PrzemysławOrzech Weronika5 D
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Galik PrzemysławOrzech Weronika4 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGO TURNIEJ TOWARZYSZĄCY GRAND PRIX SENIOR Sierka FilipPalac Wiktoria1 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGO TURNIEJ TOWARZYSZĄCY GRAND PRIX SENIOR Myśliwiec RemigiuszMikosz Klaudia2 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGO TURNIEJ TOWARZYSZĄCY GRAND PRIX SENIOR Mądry MateuszŁuczak Nikola2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Galik PrzemysławOrzech Weronika5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Galik PrzemysławOrzech Weronika4 D
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSGalik PrzemysławOrzech Weronika6 D
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSGalik PrzemysławOrzech Weronika9 D
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALSierka FilipPalac Wiktoria1 H
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALWłodarczyk JarosławHerbut Maja2 H
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALMądry MateuszŁuczak Nikola2 G
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Galik PrzemysławOrzech Weronika2 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Galik PrzemysławOrzech Weronika2 D
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Myśliwiec RemigiuszMikosz Klaudia1 H
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Mądry MateuszŁuczak Nikola2 G
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Jagoda MaciejJaworska Wiktoria5 B
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaGalik PrzemysławOrzech Weronika4 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaGalik PrzemysławOrzech Weronika6 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAGalik PrzemysławOrzech Weronika3 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAGalik PrzemysławOrzech Weronika1 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAJagoda MaciejJaworska Wiktoria8 B
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Galik PrzemysławOrzech Weronika5 D
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Włodarczyk JarosławHerbut Maja2 H
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Galik PrzemysławOrzech Weronika2 D
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Mądry MateuszŁuczak Nikola1 H
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Sierka FilipPalac Wiktoria1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaGalik PrzemysławOrzech Weronika3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaGalik PrzemysławOrzech Weronika4 D
Powitanie WiosnySierka FilipPalac Wiktoria2 H
Powitanie WiosnyJagoda MaciejJaworska Wiktoria1 B
Powitanie WiosnyWłodarczyk JarosławHerbut Maja2 H
Powitanie WiosnyŚwidziński WiktorSopuch Oliwia3 G
Powitanie WiosnyMyśliwiec RemigiuszMikosz Klaudia2 H
Powitanie WiosnyMądry MateuszŁuczak Nikola1 H
Powitanie WiosnyGalik PrzemysławOrzech Weronika7 D
Powitanie WiosnyGalik PrzemysławOrzech Weronika3 D
Powitanie WiosnyBielas AdamBiałek Julia9 E
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Galik PrzemysławOrzech Weronika2 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Galik PrzemysławOrzech Weronika4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Galik PrzemysławOrzech Weronika6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Galik PrzemysławOrzech Weronika8 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Galik PrzemysławOrzech Weronika3 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Galik PrzemysławOrzech Weronika1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Jagoda MaciejJaworska Wiktoria9 B
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Galik PrzemysławOrzech Weronika8 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Galik PrzemysławOrzech Weronika5 D
XI OGÓLNOPOLSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAJagoda MaciejJaworska Wiktoria4 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGalik PrzemysławOrzech Weronika8 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGalik PrzemysławOrzech Weronika15 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJagoda MaciejJaworska Wiktoria37 B
XIX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWYGalik PrzemysławOrzech Weronika5 D
XIX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWYGalik PrzemysławOrzech Weronika10 D
Wroclove Dance Festival Świdziński WiktorSopuch Oliwia2 G
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Galik PrzemysławOrzech Weronika5 D
Powitanie Lata 2016Świdziński WiktorSopuch Oliwia1 G
Powitanie Lata 2016Mądry MateuszSkotnicka Klaudia3 G
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Jagoda MaciejJaworska Wiktoria4 C
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Plata DawidRudkowska Julita7 B
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Jagoda MaciejJaworska Wiktoria5 C
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Jagoda MaciejJaworska Wiktoria6 C
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Jagoda MaciejJaworska Wiktoria6 C
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Mądry MateuszSkotnicka Klaudia3 G
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Świdziński WiktorSopuch Oliwia2 G
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Bielas AdamBiałek Julia3 G
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR STAROSTY WOŁOWSKIEGO ORAZ GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAJagoda MaciejJaworska Wiktoria1 C
XVII O.T.T.T. \"O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY\" Jagoda MaciejJaworska Wiktoria1 C
XVII O.T.T.T. \"O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY\" Mądry MateuszSkotnicka Klaudia3 G
XVII O.T.T.T. \"O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY\" Świdziński WiktorSopuch Oliwia2 G
XVII O.T.T.T. \"O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY\" Bielas AdamBiałek Julia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Bielas AdamBiałek Julia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Galik PrzemysławOrzech Weronika2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Galik PrzemysławOrzech Weronika3 E
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEGalik PrzemysławOrzech Weronika3 E
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEGalik PrzemysławOrzech Weronika3 E
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEBielas AdamBiałek Julia2 G
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyGalik PrzemysławOrzech Weronika2 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyGalik PrzemysławOrzech Weronika3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Plata DawidRudkowska Julita13 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Jagoda MaciejJaworska Wiktoria7 C
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Jagoda MaciejJaworska Wiktoria17 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Galik PrzemysławOrzech Weronika1 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Galik PrzemysławOrzech Weronika2 E
Złote Pantofelki Jagoda MaciejJaworska Wiktoria5 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGalik PrzemysławOrzech Weronika6 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGalik PrzemysławOrzech Weronika5 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJagoda MaciejJaworska Wiktoria6 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPlata DawidRudkowska Julita66 B
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAGalik PrzemysławOrzech Weronika4 E
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAGalik PrzemysławOrzech Weronika4 E
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAJagoda MaciejJaworska Wiktoria1 C
XIII OGÓLNOPOLSKI TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJGalik PrzemysławOrzech Weronika2 E
XIII OGÓLNOPOLSKI TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJGalik PrzemysławOrzech Weronika5 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2015 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŁAWYGalik PrzemysławOrzech Weronika1 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2015 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŁAWYGalik PrzemysławOrzech Weronika2 E