!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
ZORBA
Częstochowa (Śląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
CeA Challenge Cup Woźniak HubertMichalska Julia7 C
CeA Challenge Cup Cyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina2 C
CeA Challenge Cup Cyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina2 C
CeA Challenge Cup Woźniak HubertMichalska Julia2 D
Mikołajowy OTTT Pabian SebastianGosińska Kinga7 D
Mikołajowy OTTT Pabian SebastianGosińska Kinga5 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kowalski MiłoszGomoluch Natalia8 OPEN
Mikołajowy OTTT Panek MikołajMikołajczyk Sara1 H
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Cyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina1 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Tame MateuszTubielewicz Karolina1 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Psiuk DominikPerlińska Zofia3 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Brol JakubKołomycew Daria2 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Cyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina4 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Glanowski KarolLipnicka Patrycja2 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Glanowski KarolLipnicka Patrycja1 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Pabian SebastianGosińska Kinga6 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Cyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina5 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Cyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina3 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Tame MateuszTubielewicz Karolina1 H
Mistrzostwa Polski Latin Cyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina21 OPEN
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Wywiał ErykKsiężnik Kinga5 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Cyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina1 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Cyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina2 C
Mistrzostwa Polski Standard Kowalski MiłoszGomoluch Natalia13 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Cyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina16 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Goły FilipMazurek Martyna28 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Owczarek MateuszBrol Maja34 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Pernak MichałWójcicka Julka15 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Kierat DariuszGalewicz Agnieszka20 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Pszenica AntoniPanek Maja15 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Pszenica AntoniPanek Maja8 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Grobelak KacperStanek Anastazja1 H
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Goły FilipMazurek Martyna8 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Goły FilipMazurek Martyna7 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Pszenica AntoniPanek Maja18 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Pszenica AntoniPanek Maja8 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Badora JakubSiwek Celina3 G
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Żak IgorJuśkiewicz Zuzanna2 H
Grand Prix Polski PTT Kierat DariuszGalewicz Agnieszka13 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Pernak MichałWójcicka Julka7 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Kierat DariuszGalewicz Agnieszka12 OPEN
Puchar Klas A,B i C Kowalski MiłoszGomoluch Natalia4 B
Puchar Klas A,B i C Kowalski MiłoszGomoluch Natalia6 A
Puchar Okręgu Śląskiego Pabian SebastianGosińska Kinga5 D
Puchar Okręgu Śląskiego Wywiał ErykKsiężnik Kinga3 F
Puchar Okręgu Śląskiego Badora JakubSiwek Celina1 H
Puchar Okręgu Śląskiego Grobelak KacperStanek Anastazja2 H
Puchar Okręgu Śląskiego Tame MateuszTubielewicz Karolina1 H
Puchar Okręgu Śląskiego Psiuk DominikPerlińska Zofia3 G
Puchar Okręgu Śląskiego Wawrzyńczak MikołajKołdon Emilia3 G
Puchar Okręgu Śląskiego Cyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina5 C
Puchar Okręgu Śląskiego Cyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina4 C
Puchar Okręgu Śląskiego Wojtkowiak AleksSiwek Karolina2 F
Puchar Okręgu Śląskiego Wojtkowiak AleksSiwek Karolina1 F
Puchar Okręgu Śląskiego Skrobisz EmanuelKlebach Weronika9 B
Puchar Okręgu Śląskiego Wolny JakubKot Emilia7 D
Puchar Okręgu Śląskiego Wolny JakubKot Emilia8 D
Puchar Okręgu Śląskiego Pabian SebastianGosińska Kinga9 D
Puchar Okręgu Śląskiego Owczarek MateuszBrol Maja1 C
Puchar Okręgu Śląskiego Goły FilipMazurek Martyna5 C
Puchar Okręgu Śląskiego Goły FilipMazurek Martyna4 B
Puchar Okręgu Śląskiego Kowalski MiłoszGomoluch Natalia4 B
Puchar Okręgu Śląskiego Skrobisz EmanuelKlebach Weronika9 B
Puchar Okręgu Śląskiego Kowalski MiłoszGomoluch Natalia2 A
Puchar Okręgu Śląskiego Owczarek MateuszBrol Maja3 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Woźniak HubertMichalska Julia5 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Tame MateuszTubielewicz Karolina1 H
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Wywiał ErykKsiężnik Kinga7 F
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Badora JakubSiwek Celina1 H
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Woźniak HubertMichalska Julia6 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Wojtkowiak AleksSiwek Karolina3 F
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Wojtkowiak AleksSiwek Karolina2 F
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Wolny JakubKot Emilia5 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Owczarek MateuszBrol Maja9 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Goły FilipMazurek Martyna13 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Owczarek MateuszBrol Maja6 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kowalski MiłoszGomoluch Natalia1 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Wolny JakubKot Emilia11 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Pabian SebastianGosińska Kinga7 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Pabian SebastianGosińska Kinga5 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Wywiał ErykKsiężnik Kinga2 F
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Badora JakubSiwek Celina1 H
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Surgiel JakubZalewska Kaja2 G
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Tame MateuszTubielewicz Karolina1 H
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Grobelak BartoszSuszek Pola2 H
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Cyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina4 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Trzciński DominikFoina Barbara11 F
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Cyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina3 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Skrobisz EmanuelKlebach Weronika9 B
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Skrobisz EmanuelKlebach Weronika7 B
Majówka w Krakowie - OTTT Cyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina1 D
Majówka w Krakowie - OTTT Cyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina1 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKACyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina1 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKABadora JakubSiwek Celina1 H
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKACyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina1 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAPabian SebastianGosińska Kinga5 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAPabian SebastianGosińska Kinga15 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Kwiatkowski AdamMarynowska Pola7 F
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Jędrak MateuszJędrak Natalia3 G
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Brol JakubKołomycew Daria3 F
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Gałwa JakubKonieczek Maja6 F
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Wywiał ErykKsiężnik Kinga4 F
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Żak IgorJuśkiewicz Zuzanna2 H
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Owczarek MateuszBrol Maja11 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Owczarek MateuszBrol Maja1 C
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Wolny JakubKot Emilia7 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Trzciński DominikFoina Barbara7 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pabian SebastianGosińska Kinga4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wolny JakubKot Emilia7 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Glanowski KarolBrondel Patrycja5 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wojtkowiak AleksSiwek Karolina1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Glanowski KarolBrondel Patrycja5 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wojtkowiak AleksSiwek Karolina2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jędrak MateuszJędrak Natalia2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kwiatkowski AdamMarynowska Pola6 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wywiał ErykKsiężnik Kinga5 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brol JakubKołomycew Daria3 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Żak IgorJuśkiewicz Zuzanna2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wawrzyńczak MikołajKołdon Emilia3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pabian SebastianGosińska Kinga9 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Psiuk DominikPerlińska Zofia2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Tame MateuszTubielewicz Karolina1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wolny JakubKot Emilia10 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Owczarek MateuszBrol Maja2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wolny JakubKot Emilia10 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skrobisz EmanuelKlebach Weronika7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Polewski KamilMirczewska Marta3 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalski MiłoszGomoluch Natalia2 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Badora JakubSiwek Celina1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skrobisz EmanuelKlebach Weronika7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalski MiłoszGomoluch Natalia5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pakuła WojciechKęsik Natalia9 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Owczarek MateuszBrol Maja8 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pakuła WojciechKęsik Natalia8 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Goły FilipMazurek Martyna3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Owczarek MateuszBrol Maja2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Cyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Cyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szczepanowski MikołajWitkowska Maja1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Surgiel JakubZalewska Kaja2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Grobelak KacperStanek Anastazja1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Goły FilipMazurek Martyna4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wojtkowiak AleksSiwek Karolina1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wolny JakubKot Emilia20 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pabian SebastianGosińska Kinga13 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Żak IgorJuśkiewicz Zuzanna1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wolny JakubKot Emilia5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Glanowski KarolBrondel Patrycja3 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wywiał ErykKsiężnik Kinga4 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Glanowski KarolBrondel Patrycja6 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wojtkowiak AleksSiwek Karolina3 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Trzciński DominikFoina Barbara6 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kwiatkowski AdamMarynowska Pola5 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gałwa JakubKonieczek Maja3 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brol JakubKołomycew Daria2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wolny JakubKot Emilia17 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Owczarek MateuszBrol Maja7 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kierat DariuszGalewicz Agnieszka11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pabian SebastianGosińska Kinga18 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Goły FilipMazurek Martyna8 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skrobisz EmanuelKlebach Weronika12 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pakuła WojciechKęsik Natalia17 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skrobisz EmanuelKlebach Weronika8 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pakuła WojciechKęsik Natalia15 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalski MiłoszGomoluch Natalia16 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalski MiłoszGomoluch Natalia7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalski MiłoszGomoluch Natalia11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Owczarek MateuszBrol Maja2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Goły FilipMazurek Martyna5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pszenica AntoniPanek Maja1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Cyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Cyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skrobisz EmanuelKlebach Weronika16 OPEN
GPS PTT Kiepura Dance Cup Badora JakubSiwek Celina1 H
GPS PTT Kiepura Dance Cup Brol JakubKołomycew Daria3 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Polewski KamilMirczewska Marta6 A
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Pabian SebastianGosińska Kinga3 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Pabian SebastianGosińska Kinga1 E
Puchar WieczystegoKierat DariuszGalewicz Agnieszka7 OPEN
Puchar WieczystegoWolny JakubKot Emilia4 E
Puchar WieczystegoWolny JakubKot Emilia7 E
Puchar WieczystegoPabian SebastianGosińska Kinga26 E
Puchar WieczystegoPszenica AntoniPanek Maja27 E
Puchar WieczystegoKowalski MiłoszGomoluch Natalia23 A
Puchar WieczystegoPakuła WojciechKęsik Natalia60 B
Puchar WieczystegoSkrobisz EmanuelKlebach Weronika38 B
Puchar WieczystegoKowalski MiłoszGomoluch Natalia56 B
Puchar WieczystegoPolewski KamilJankowska Marta34 A
Puchar WieczystegoGoły FilipMazurek Martyna3 C
Puchar WieczystegoOwczarek MateuszBrol Maja9 C
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Pabian SebastianGosińska Kinga3 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaCyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina1 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaCyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina1 D
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Wolny JakubKot Emilia2 E
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Wolny JakubKot Emilia2 E
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Wolny JakubKot Emilia4 E
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Pszenica AntoniPanek Maja2 E
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Pabian SebastianGosińska Kinga4 E
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Brol JakubKołomycew Daria5 F
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Cyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina1 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Cyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina1 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Wolny JakubKot Emilia1 E
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Owczarek MateuszBrol Maja5 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Goły FilipMazurek Martyna3 C
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Owczarek MateuszBrol Maja5 C
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Skrobisz EmanuelKlebach Weronika6 B
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Kowalski MiłoszGomoluch Natalia5 A
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Kowalski MiłoszGomoluch Natalia3 B
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Skrobisz EmanuelKlebach Weronika16 B
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Cyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina16 OPEN
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Kwiatkowski AdamMarynowska Pola7 F
O Świąteczną Bombkę Pabian SebastianGosińska Kinga6 E
O Świąteczną Bombkę Pszenica AntoniPanek Maja4 E
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Surgiel JakubZalewska Kaja2 H
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Woźniak HubertMichalska Julia1 D
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Grobelak KacperStanek Anastazja1 H
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Wawrzyńczak MikołajKołdon Emilia3 G
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Gałwa JakubKonieczek Maja5 F
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Brol JakubKołomycew Daria6 F
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Goły FilipMazurek Martyna2 C
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Owczarek MateuszBrol Maja4 C
IV OTTT Czeladź 2019 Gałwa JakubKonieczek Maja6 E
IV OTTT Czeladź 2019 Grobelak KacperStanek Anastazja1 H
IV OTTT Czeladź 2019 Psiuk DominikPerlińska Zofia1 H
IV OTTT Czeladź 2019 Surgiel JakubZalewska Kaja1 H
IV OTTT Czeladź 2019 Jędrak MateuszJędrak Natalia3 G
IV OTTT Czeladź 2019 Pilarski BorysBanasiak Zofia3 G
IV OTTT Czeladź 2019 Kwiatkowski AdamMarynowska Pola4 E
IV OTTT Czeladź 2019 Wywiał ErykKsiężnik Kinga1 G
IV OTTT Czeladź 2019 Wawrzyńczak MikołajKołdon Emilia2 G
IV OTTT Czeladź 2019 Brol JakubKołomycew Daria2 F
IV OTTT Czeladź 2019 Pszenica AntoniPanek Maja1 E
IV OTTT Czeladź 2019 Wolny JakubKot Emilia3 E
IV OTTT Czeladź 2019 Wolny JakubKot Emilia3 E
IV OTTT Czeladź 2019 Goły FilipMazurek Martyna1 C
Puchar Rektora AGH Cyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina1 D
Puchar Rektora AGH Cyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina2 D
Puchar Rektora AGH Wywiał ErykKsiężnik Kinga1 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Pabian SebastianGosińska Kinga5 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Wawrzyńczak MikołajKołdon Emilia2 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Pilarski BorysBanasiak Zofia1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Brol JakubKołomycew Daria9 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Cyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina1 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Woźniak HubertMichalska Julia4 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Kowalski MiłoszGomoluch Natalia9 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Pszenica AntoniPanek Maja6 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Wolny JakubKot Emilia4 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Goły FilipMazurek Martyna1 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Owczarek MateuszBrol Maja3 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Kowalski MiłoszGomoluch Natalia1 A
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Wolny JakubKot Emilia1 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Wywiał ErykKsiężnik Kinga1 G
Oleski Festiwal Tańca 2019 Psiuk DominikPerlińska Zofia1 H
Oleski Festiwal Tańca 2019 Grobelak KacperStanek Anastazja2 H
Oleski Festiwal Tańca 2019 Pilarski BorysBanasiak Zofia1 H
Oleski Festiwal Tańca 2019 Wawrzyńczak MikołajKołdon Emilia2 G
Oleski Festiwal Tańca 2019 Jędrak MateuszJędrak Natalia3 G
Oleski Festiwal Tańca 2019 Trzciński DominikFoina Barbara1 G
Oleski Festiwal Tańca 2019 Surgiel JakubZalewska Kaja1 H
Oleski Festiwal Tańca 2019 Cyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina1 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Wolny JakubKot Emilia4 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Wolny JakubKot Emilia2 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Brol JakubKołomycew Daria9 F
Oleski Festiwal Tańca 2019 Woźniak HubertMichalska Julia5 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Goły FilipMazurek Martyna1 C
Oleski Festiwal Tańca 2019 Owczarek MateuszBrol Maja3 C
Oleski Festiwal Tańca 2019 Kowalski MiłoszGomoluch Natalia8 B
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Cyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina14 OPEN
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Pabian SebastianGosińska Kinga4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Wywiał ErykKsiężnik Kinga1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Jędrak MateuszJędrak Natalia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Woźniak HubertMichalska Julia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Trzciński DominikFoina Barbara3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Woźniak HubertMichalska Julia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Wolny JakubKot Emilia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Czerny SzymonGałwa Aleksandra3 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Pernak MichałWójcicka Julka15 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Wolny JakubKot Emilia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Owczarek MateuszBrol Maja2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Goły FilipMazurek Martyna3 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Kierat DariuszGalewicz Agnieszka25 OPEN
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Pszenica AntoniPanek Maja8 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Jędrak MateuszJędrak Natalia1 H
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Brol JakubKołomycew Daria6 F
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Surgiel JakubZalewska Kaja2 H
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Czerny SzymonGałwa Aleksandra7 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Pabian SebastianGosińska Kinga8 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Trzciński DominikFoina Barbara2 G
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Cyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina1 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Wolny JakubKot Emilia6 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Owczarek MateuszBrol Maja4 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Skrobisz EmanuelKlebach Weronika8 B
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kowalski MiłoszGomoluch Natalia8 B
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Pakuła WojciechKęsik Natalia11 B
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Wolny JakubKot Emilia3 E
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Cyran Juliusz KarolOrganiściak Karolina1 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Pszenica AntoniPanek Maja4 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Pabian SebastianGosińska Kinga3 E
GPS \" Bieruń 2019\" Trzciński DominikFoina Barbara1 G
Puchar Klas A, B i C Kowalski MiłoszGomoluch Natalia35 B
Puchar Klas A, B i C Kowalski MiłoszGomoluch Natalia26 A
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kowalski MiłoszGomoluch Natalia3 A
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Pakuła WojciechKęsik Natalia9 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Trzciński DominikFoina Barbara2 G
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kierat DariuszGalewicz Agnieszka7 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Pernak MichałWójcicka Julka5 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kowalski MiłoszGomoluch Natalia10 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Wolny JakubKot Emilia4 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Wolny JakubKot Emilia2 E
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Skrobisz EmanuelKlebach Weronika21 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Kierat DariuszGalewicz Agnieszka7 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Pszenica AntoniPanek Maja5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Pabian SebastianGosińska Kinga1 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Surgiel JakubZalewska Kaja1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Woźniak HubertMichalska Julia6 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Psiuk DominikPerlińska Zofia1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Jędrak MateuszJędrak Natalia1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Pilarski BorysBanasiak Zofia1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Brol JakubKołomycew Daria8 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Woźniak HubertMichalska Julia3 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Wolny JakubKot Emilia5 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Wolny JakubKot Emilia5 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Trzciński DominikFoina Barbara3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Wywiał ErykOrdon Oliwia3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Pabian SebastianGosińska Kinga2 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Surgiel JakubZalewska Kaja1 H
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Pszenica AntoniPanek Maja2 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Pabian SebastianGosińska Kinga5 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Czerny SzymonGałwa Aleksandra8 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Psiuk DominikPerlińska Zofia1 H
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Trzciński DominikFoina Barbara3 G
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Wawrzyńczak MikołajKołdon Emilia1 H
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Gałwa JakubKonieczek Maja5 F
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Polewski KamilJankowska Marta9 A
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Woźniak HubertMichalska Julia4 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Woźniak HubertMichalska Julia1 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Brol JakubKołomycew Daria13 F
Polish Open ChampionshipsPernak MichałWójcicka Julka8 OPEN
Polish Open ChampionshipsKierat DariuszGalewicz Agnieszka19 OPEN
Polish Open Championships WDC Kierat DariuszGalewicz Agnieszka13 OPEN
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Woźniak HubertMichalska Julia2 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Woźniak HubertMichalska Julia5 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Czerny SzymonGałwa Aleksandra9 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Pszenica AntoniPanek Maja4 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Suszek BłażejLipnicka Patrycja6 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Wawrzyńczak MikołajKołdon Emilia1 H
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Pabian SebastianGosińska Kinga2 F
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Woźniak HubertMichalska Julia5 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Woźniak HubertMichalska Julia4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kierat DariuszGalewicz Agnieszka6 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Kowalski MiłoszGomoluch Natalia2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaPabian SebastianGosińska Kinga4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaPilarski BorysBanasiak Zofia1 H
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinPszenica AntoniPanek Maja7 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicWolny JakubKot Emilia2 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicWolny JakubKot Emilia3 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinJędrak MateuszJędrak Natalia1 H
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinWawrzyńczak MikołajKołdon Emilia1 H
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Woźniak HubertMichalska Julia2 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Woźniak HubertMichalska Julia6 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Wolny JakubKot Emilia5 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Wolny JakubKot Emilia3 E
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Gałwa JakubKonieczek Maja1 G
Majówka w Krakowie - OTTT Wywiał ErykOrdon Oliwia2 G
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Trzciński DominikFoina Barbara3 G
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Kowalski MiłoszGomoluch Natalia2 B
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Pabian SebastianGosińska Kinga1 F
Majówka w Krakowie - OTTT Skrobisz EmanuelKlebach Weronika5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Wolny JakubKot Emilia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Wolny JakubKot Emilia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Suszek BłażejLipnicka Patrycja2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Woźniak HubertMichalska Julia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Woźniak HubertMichalska Julia3 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Woźniak HubertMichalska Julia7 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Trzciński DominikFoina Barbara2 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Wywiał ErykOrdon Oliwia3 G
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Pszenica AntoniPanek Maja3 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Pilarski BorysBanasiak Zofia2 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Gałwa JakubKonieczek Maja2 G
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Woźniak HubertMichalska Julia4 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Suszek BłażejLipnicka Patrycja3 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Kuban IgorBrzezińska-Śledzik Wiktoria7 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Kowalski MiłoszGomoluch Natalia3 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Skrobisz EmanuelKlebach Weronika4 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Trzciński DominikFoina Barbara1 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Wawrzyńczak MikołajKołdon Emilia1 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Grobelak KacperStanek Anastazja2 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Jędrak MateuszJędrak Natalia1 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Pilarski BorysBanasiak Zofia1 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Gałwa JakubKonieczek Maja1 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Kwiatkowski AdamMarynowska Pola1 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Psiuk DominikPerlińska Zofia2 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Wywiał ErykOrdon Oliwia1 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Kuban IgorBrzezińska-Śledzik Wiktoria7 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Pszenica AntoniPanek Maja6 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Wolny JakubKot Emilia7 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Suszek BłażejLipnicka Patrycja1 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Wolny JakubKot Emilia16 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Skrobisz EmanuelKlebach Weronika2 C
ArtDance Cup 2019Kwiatkowski AdamMarynowska Pola3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKierat DariuszGalewicz Agnieszka9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiSzymczak KamilMliczek Dominika8 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiSzymczak KamilMliczek Dominika7 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiKierat DariuszGalewicz Agnieszka10 OPEN
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Brol JakubKołomycew Daria13 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Wawrzyńczak MikołajKołdon Emilia1 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Grobelak KacperStanek Anastazja2 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Psiuk DominikPerlińska Zofia2 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Gałwa JakubKonieczek Maja2 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Trzciński DominikFoina Barbara1 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Suszek BłażejLipnicka Patrycja5 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Jędrak MateuszJędrak Natalia2 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Wywiał ErykOrdon Oliwia3 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kuban IgorBrzezińska-Śledzik Wiktoria10 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Woźniak HubertMichalska Julia5 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Woźniak HubertMichalska Julia3 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Wolny JakubKot Emilia10 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Wolny JakubKot Emilia22 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Skrobisz EmanuelKlebach Weronika4 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kowalski MiłoszGomoluch Natalia2 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pernak MichałWójcicka Julka8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szymczak KamilMliczek Dominika7 OPEN
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Kwiatkowski AdamMarynowska Pola1 G
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiKowalski MiłoszGomoluch Natalia25 B
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiBrol JakubKołomycew Daria1 G
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiTrzciński DominikFoina Barbara1 H
Mistrzostwa Klas A, B i C Skrobisz EmanuelKlebach Weronika21 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Polewski KamilJankowska Marta28 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Kowalski MiłoszGomoluch Natalia41 B
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Pernak MichałWójcicka Julka1 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Wolny JakubKot Emilia7 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Wolny JakubKot Emilia6 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kwiatkowski AdamMarynowska Pola6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuban IgorBrzezińska-Śledzik Wiktoria7 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Suszek BłażejLipnicka Patrycja9 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pabian SebastianGałwa Aleksandra8 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pilarski BorysBanasiak Zofia1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jędrak MateuszJędrak Natalia2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gałwa JakubKonieczek Maja1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kwiatkowski AdamMarynowska Pola3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Trzciński DominikFoina Barbara1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brol JakubKołomycew Daria3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gałwa JakubKonieczek Maja5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wawrzyńczak MikołajKołdon Emilia1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wolny JakubKot Emilia11 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pakuła WojciechKęsik Natalia13 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wolny JakubKot Emilia7 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Polewski KamilJankowska Marta7 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pakuła WojciechKęsik Natalia9 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skrobisz EmanuelKlebach Weronika7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Galewicz MarcinGalewicz Weronika11 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalski MiłoszGomoluch Natalia2 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Psiuk DominikPerlińska Zofia2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Grobelak KacperStanek Anastazja2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak HubertMichalska Julia7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brol JakubKołomycew Daria2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Suszek BłażejLipnicka Patrycja3 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Trzciński DominikFoina Barbara2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak HubertMichalska Julia4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak HubertMichalska Julia3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak HubertMichalska Julia9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuban IgorBrzezińska-Śledzik Wiktoria3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalski MiłoszGomoluch Natalia2 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Galewicz MarcinGalewicz Weronika6 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pakuła WojciechKęsik Natalia10 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pakuła WojciechKęsik Natalia13 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pabian SebastianGałwa Aleksandra6 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalski MiłoszGomoluch Natalia10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pernak MichałWójcicka Julka5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kierat DariuszGalewicz Agnieszka13 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Kierat DariuszGalewicz Agnieszka2 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Czerny SzymonOrganiściak Karolina19 E
XLV Puchar Wieczystego Polewski KamilJankowska Marta21 A
XLV Puchar Wieczystego Kowalski MiłoszGomoluch Natalia15 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Pszenica AntoniPanek Maja2 F
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Czerny SzymonOrganiściak Karolina6 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Brol JakubKołomycew Daria2 G
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Trzciński DominikFoina Barbara2 H
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Wywiał ErykOrdon Oliwia3 G
OTTT Siewierz 2018Kowalski MiłoszGomoluch Natalia3 B
OTTT Siewierz 2018Suszek BłażejLipnicka Patrycja2 F
OTTT Siewierz 2018Pszenica AntoniPanek Maja1 F
OTTT Siewierz 2018Brol JakubKołomycew Daria2 G
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kowalski MiłoszGomoluch Natalia3 B
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Suszek BłażejLipnicka Patrycja14 E
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pszenica AntoniPanek Maja12 E
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Brol JakubKołomycew Daria3 G
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Trzciński DominikFoina Barbara2 H
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wywiał ErykOrdon Oliwia1 H
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Kowalczyk KonradPszczoła Natalia7 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Szymczak KamilMliczek Dominika13 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Kowalski MiłoszGomoluch Natalia4 B
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Pszenica AntoniPanek Maja2 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Pabian SebastianGałwa Aleksandra8 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kierat DariuszGalewicz Agnieszka9 OPEN
OTTT Będzin 2018Czerny SzymonOrganiściak Karolina8 E
OTTT Będzin 2018Pabian SebastianGałwa Aleksandra5 E
Mistrzostwa Polski Standard Kierat DariuszGalewicz Agnieszka20 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Pernak MichałWójcicka Julka6 OPEN
Milicz Dance Festival Pabian SebastianGałwa Aleksandra7 E
Puchar Klas A,B i C Kowalczyk KonradPszczoła Natalia1 A
Puchar Klas A,B i C Kowalski MiłoszGomoluch Natalia20 B
Puchar Klas A,B i C Frach DominikPaprota Paulina Ewa1 A
Puchar Klas A,B i C Polewski KamilJankowska Marta30 A
Puchar Klas A,B i C Kierat DariuszGalewicz Agnieszka15 A
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Wolny JakubKot Emilia8 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Czerny SzymonOrganiściak Karolina6 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Pabian SebastianGałwa Aleksandra5 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Czerny SzymonOrganiściak Karolina4 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Wolny JakubKot Emilia5 F
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Czerny SzymonOrganiściak Karolina1 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Brol JakubKołomycew Daria3 G
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Wolny JakubKot Emilia2 F
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Szczepanowski MikołajWitkowska Maja3 G
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Wywiał ErykOrdon Oliwia1 H
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Suszek BłażejLipnicka Patrycja8 F
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Pszenica AntoniPanek Maja2 F
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kuban IgorBrzezińska-Śledzik Wiktoria9 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kowalski MiłoszGomoluch Natalia4 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kierat DariuszGalewicz Agnieszka9 A
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kowalczyk KonradPszczoła Natalia5 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Szymczak KamilMliczek Dominika3 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kierat DariuszGalewicz Agnieszka6 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Pernak MichałWójcicka Julka2 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kowalski MiłoszGomoluch Natalia10 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kowalczyk KonradPszczoła Natalia2 OPEN
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Wywiał ErykOrdon Oliwia1 H
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Suszek BłażejLipnicka Patrycja2 F
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Kwiatkowski AdamMarynowska Pola2 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Kowalski MiłoszGomoluch Natalia1 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Pabian SebastianGałwa Aleksandra4 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Suszek BłażejLipnicka Patrycja3 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Pszenica AntoniPanek Maja1 F
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Kierat DariuszGalewicz Agnieszka15 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Pernak MichałWójcicka Julka8 OPEN
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Czerny SzymonOrganiściak Karolina5 E
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Kierat DariuszGalewicz Agnieszka6 OPEN
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Pabian SebastianGałwa Aleksandra5 F
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Pabian SebastianGałwa Aleksandra7 F
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Suszek BłażejLipnicka Patrycja1 G
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Pszenica AntoniPanek Maja2 G
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Kwiatkowski AdamMarynowska Pola3 G
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Czerny SzymonOrganiściak Karolina7 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pabian SebastianGałwa Aleksandra9 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalski MiłoszGomoluch Natalia16 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kierat DariuszGalewicz Agnieszka6 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brol JakubKołomycew Daria2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Suszek BłażejLipnicka Patrycja1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pszenica AntoniPanek Maja1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalczyk KonradPszczoła Natalia6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Owczarek MateuszBrol Maja8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jadczak JakubBiskup Roksana16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kierat DariuszGalewicz Agnieszka8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szymczak KamilMliczek Dominika6 OPEN
Polish Open Championships Kierat DariuszGalewicz Agnieszka9 OPEN
PERFECT DANCE Pakuła WojciechKęsik Natalia8 B
Polish Open Championships Kierat DariuszGalewicz Agnieszka6 OPEN
PERFECT DANCE Pabian SebastianGałwa Aleksandra7 F
PERFECT DANCE Woźniak HubertMichalska Julia1 E
PERFECT DANCE Kuban IgorBrzezińska-Śledzik Wiktoria2 F
Polish Open Championships Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata15 OPEN
Polish Open Championships Kowalczyk KonradPszczoła Natalia8 OPEN
Polish Open Championships Owczarek MateuszBrol Maja20 OPEN
Polish Open Championships Kierat DariuszGalewicz Agnieszka16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalczyk KonradPszczoła Natalia5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Owczarek MateuszBrol Maja16 OPEN
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Czerny SzymonOrganiściak Karolina8 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Pabian SebastianGałwa Aleksandra10 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Woźniak HubertMichalska Julia2 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Kuban IgorBrzezińska-Śledzik Wiktoria6 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Jadczak JakubBiskup Roksana2 B
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Brol JakubKołomycew Daria1 H
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Grobelak BartoszKsiężnik Kinga1 H
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Kuban IgorBrzezińska-Śledzik Wiktoria3 F
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Woźniak HubertMichalska Julia1 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Czerny SzymonOrganiściak Karolina4 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Jadczak JakubBiskup Roksana7 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Kierat DariuszGalewicz Agnieszka4 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Czerny SzymonOrganiściak Karolina6 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Jadczak JakubBiskup Roksana7 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Kuban IgorBrzezińska-Śledzik Wiktoria8 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Suszek BłażejLipnicka Patrycja2 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Pszenica AntoniPanek Maja1 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Grobelak BartoszKsiężnik Kinga2 H
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Brol JakubKołomycew Daria1 H
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiSkrobisz EmanuelZagórska Małgorzata14 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Czerny SzymonOrganiściak Karolina7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kwiatkowski AdamMarynowska Pola3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Jadczak JakubBiskup Roksana5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kierat DariuszGalewicz Agnieszka3 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Pszenica AntoniPanek Maja2 G
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Kwiatkowski AdamMarynowska Pola2 G
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata4 B
XIX TRZEBNICA CUP O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY Pabian SebastianGałwa Aleksandra5 F
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Jadczak JakubBiskup Roksana2 B
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Grobelak BartoszKsiężnik Kinga1 H
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Brol JakubKołomycew Daria1 H
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Pabian SebastianGałwa Aleksandra9 F
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Kuban IgorBrzezińska-Śledzik Wiktoria4 F
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Suszek BłażejLipnicka Patrycja7 G
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Pszenica AntoniPanek Maja2 G
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Marynowski AntoniTądel Ewelina12 H
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Czerny SzymonOrganiściak Karolina3 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Czerny SzymonOrganiściak Karolina7 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Brol JakubKołomycew Daria1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Suszek BłażejLipnicka Patrycja1 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Pabian SebastianGałwa Aleksandra7 F
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTSzymczak KamilMliczek Dominika7 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Szymański KarolMazurek Martyna2 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Kowalski MiłoszGomoluch Natalia1 C
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTKierat DariuszGalewicz Agnieszka8 OPEN
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Woźniak HubertMichalska Julia1 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Brol JakubKołomycew Daria1 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Grobelak BartoszKsiężnik Kinga1 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Suszek BłażejLipnicka Patrycja3 G
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Czerny SzymonOrganiściak Karolina16 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Gałwa JakubKonieczek Maja3 G
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Szymański KarolMazurek Martyna9 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Jadczak JakubBiskup Roksana5 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Szymański KarolMazurek Martyna2 D
Polish Cup PTT WDC AL Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata16 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata8 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata8 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Czerny SzymonOrganiściak Karolina7 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata15 OPEN
XXIX O KRAKOWSKA CZAPECZKĘ Gałwa JakubKonieczek Maja2 G
XXIX O KRAKOWSKA CZAPECZKĘ Pabian SebastianGałwa Aleksandra1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Kierat DariuszGalewicz Agnieszka10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Pakuła WojciechKęsik Natalia21 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Jadczak JakubBiskup Roksana13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Szymczak KamilMliczek Dominika6 OPEN
Mistrzostwa Klas A,B,C Kierat DariuszGalewicz Agnieszka30 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Frach DominikWójcicka Julka36 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Kowalski MiłoszGomoluch Natalia27 C
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Czerny SzymonOrganiściak Karolina3 E
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Szymański KarolMazurek Martyna4 D
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Szymański KarolMazurek Martyna2 D
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Srokosz WojciechSrokosz Małgorzata4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak HubertMichalska Julia3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Grobelak BartoszKsiężnik Kinga1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kwiatkowski AdamMarynowska Pola1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brol JakubKołomycew Daria2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wywiał ErykOrdon Oliwia2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gałwa JakubKonieczek Maja3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuban IgorBrzezińska-Śledzik Wiktoria2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Oracz FabianGosińska Kinga5 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pabian SebastianGałwa Aleksandra2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pakuła WojciechKęsik Natalia17 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Owczarek MateuszBrol Maja6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalski MiłoszGomoluch Natalia8 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szymański KarolMazurek Martyna3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Polewski KamilJankowska Marta7 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jadczak JakubBiskup Roksana5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalski MiłoszGomoluch Natalia1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Suszek BłażejLipnicka Patrycja2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Marynowski AntoniTądel Ewelina2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szymański KarolMazurek Martyna4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czerny SzymonOrganiściak Karolina2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuban IgorBrzezińska-Śledzik Wiktoria2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pabian SebastianGałwa Aleksandra3 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalski MiłoszGomoluch Natalia4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalski MiłoszGomoluch Natalia10 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pakuła WojciechKęsik Natalia18 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pszenica AntoniPanek Maja1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Suszek BłażejLipnicka Patrycja2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jadczak JakubBiskup Roksana2 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Oracz FabianGosińska Kinga5 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Owczarek MateuszBrol Maja1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Owczarek MateuszBrol Maja6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jadczak JakubBiskup Roksana12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Frach DominikWójcicka Julka1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kierat DariuszGalewicz Agnieszka7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pakuła WojciechKęsik Natalia20 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szymczak KamilMliczek Dominika3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak HubertMichalska Julia2 E
Mini Karnawałowy Pląs Czerny SzymonOrganiściak Karolina6 F
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Pszenica AntoniPanek Maja1 H
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Pszenica AntoniPanek Maja1 H
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Kwiatkowski AdamMarynowska Pola1 H
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Marynowski AntoniTądel Ewelina2 H
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Woźniak HubertMichalska Julia2 E
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Czerny SzymonOrganiściak Karolina4 F
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Owczarek MateuszBrol Maja2 D
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Kuban IgorBrzezińska-Śledzik Wiktoria7 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKierat DariuszGalewicz Agnieszka7 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSkrobisz EmanuelZagórska Małgorzata12 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSkrobisz EmanuelZagórska Małgorzata6 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSzymański KarolMazurek Martyna17 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoOwczarek MateuszBrol Maja8 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSzymański KarolMazurek Martyna5 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPakuła WojciechKęsik Natalia5 C
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJOwczarek MateuszBrol Maja2 D
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata3 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Szymański KarolMazurek Martyna5 D
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowySrokosz WojciechSrokosz Małgorzata8 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Pszenica AntoniPanek Maja1 H
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Kwiatkowski AdamMarynowska Pola1 H
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Czerny SzymonOrganiściak Karolina5 F
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Suszek BłażejLipnicka Patrycja3 G
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Szymański KarolMazurek Martyna5 D
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyKowalczyk KonradŚroda Wiktoria7 OPEN
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata3 C
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Bigosiński KacperPszczoła Natalia15 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Jadczak JakubBiskup Roksana26 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Srokosz WojciechSrokosz Małgorzata3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Czerny SzymonOrganiściak Karolina3 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Kwiatkowski AdamMarynowska Pola1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Jendrusiak AndrzejSadziak Wiktoria7 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Srokosz WojciechSrokosz Małgorzata3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Pakuła WojciechKęsik Natalia3 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Woźniak HubertMichalska Julia2 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Szymański KarolMazurek Martyna3 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Szymański KarolMazurek Martyna3 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Czerny SzymonOrganiściak Karolina3 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Pabian SebastianGałwa Aleksandra3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Szymański KarolMazurek Martyna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Woźniak HubertMichalska Julia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Czerny SzymonOrganiściak Karolina2 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Jadczak JakubBiskup Roksana6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Szymański KarolMazurek Martyna3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata6 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata18 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kowalczyk MateuszStefaniak Zofia7 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kierat DariuszGalewicz Agnieszka10 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Bigosiński KacperPszczoła Natalia10 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Woźniak HubertMichalska Julia2 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Gałwa JakubKonieczek Maja1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Zagórski JanGalewicz Weronika3 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Jendrusiak AndrzejSadziak Wiktoria7 C
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Frach DominikWójcicka Julka2 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata14 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Kowalczyk MateuszStefaniak Zofia5 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Kierat DariuszGalewicz Agnieszka23 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Frach DominikWójcicka Julka8 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Pakuła WojciechKęsik Natalia35 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Bigosiński KacperPszczoła Natalia14 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Zagórski JanGalewicz Weronika6 C
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Zagórski JanGalewicz Weronika6 C
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Srokosz WojciechSrokosz Małgorzata9 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Frach DominikWójcicka Julka2 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata12 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Kowalczyk KonradŚroda Wiktoria22 OPEN
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Czerny SzymonOrganiściak Karolina3 F
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata5 C
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Szymański KarolMazurek Martyna6 D
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Szymański KarolMazurek Martyna3 D
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Jadczak JakubBiskup Roksana6 B
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Kowalski MiłoszGomoluch Natalia1 C
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Zagórski JanGalewicz Weronika4 C
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Kowalski MiłoszGomoluch Natalia2 C
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Zagórski JanGalewicz Weronika5 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata3 C
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Zagórski JanGalewicz Weronika5 C
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Zagórski JanGalewicz Weronika2 C
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata1 C
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Zagórski JanGalewicz Weronika11 C
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Bigosiński KacperPszczoła Natalia1 B
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata10 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Kowalczyk MateuszStefaniak Zofia6 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Kowalczyk KonradŚroda Wiktoria22 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Kierat DariuszGalewicz Agnieszka25 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata8 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Kowalczyk MateuszStefaniak Zofia5 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Kowalczyk KonradŚroda Wiktoria10 OPEN
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Czerny SzymonOrganiściak Karolina4 E
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Zagórski JanGalewicz Weronika1 C
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Zagórski JanGalewicz Weronika1 C
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata5 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTPakuła WojciechKęsik Natalia11 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTKowalski MiłoszGomoluch Natalia3 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTZagórski JanGalewicz Weronika4 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTZagórski JanGalewicz Weronika3 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTKowalski MiłoszGomoluch Natalia4 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTPakuła WojciechKęsik Natalia5 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTJadczak JakubBiskup Roksana3 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTFrach DominikWójcicka Julka1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTZagórski JanGalewicz Weronika9 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTKowalczyk KonradŚroda Wiktoria1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTZagórski JanGalewicz Weronika7 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTSkrobisz EmanuelZagórska Małgorzata7 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTKuban IgorBrzezińska-Śledzik Wiktoria6 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTSkrobisz EmanuelZagórska Małgorzata4 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTKowalczyk MateuszStefaniak Zofia2 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTSkrobisz EmanuelZagórska Małgorzata4 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTKowalczyk MateuszStefaniak Zofia5 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTWoźniak HubertMichalska Julia3 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTPakuła WojciechKęsik Natalia11 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTJadczak JakubBiskup Roksana9 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTFrach DominikWójcicka Julka1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTKierat DariuszGalewicz Agnieszka7 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTKowalczyk KonradŚroda Wiktoria1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTKierat DariuszGalewicz Agnieszka3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTKowalczyk KonradŚroda Wiktoria1 OPEN
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Piszczała WiktorBekus Aleksandra3 G
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Woźniak HubertMichalska Julia1 F
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Kowalski MiłoszGomoluch Natalia6 C
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Kowalski MiłoszGomoluch Natalia6 C
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Jendrusiak AndrzejSadziak Wiktoria8 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pakuła WojciechKęsik Natalia23 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jadczak JakubBiskup Roksana26 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalczyk MateuszStefaniak Zofia8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalczyk MateuszStefaniak Zofia1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ligus NorbertBrol Maja5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ligus NorbertBrol Maja4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kierat DariuszGalewicz Agnieszka12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Frach DominikWójcicka Julka3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szczepanowski MikołajŚleszyńska Oliwia1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak HubertMichalska Julia2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gałwa JakubKonieczek Maja1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jadczak JakubBiskup Roksana11 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jendrusiak AndrzejSadziak Wiktoria9 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalski MiłoszGomoluch Natalia7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Goły FilipSłocińska Iga3 D
Polish Open Championships PTT Frach DominikWójcicka Julka1 OPEN
Polish Open Championships PTT Kowalczyk MateuszStefaniak Zofia6 OPEN
Polish Open Championships PTT Kowalczyk MateuszStefaniak Zofia18 OPEN
Polish Open Championships PTT Frach DominikWójcicka Julka3 OPEN
Polish Open Championships PTT Frach DominikWójcicka Julka12 OPEN
Polish Open Championships PTT Szymczak KamilMliczek Dominika12 OPEN
Polish Open Championships PTT Kowalczyk MateuszStefaniak Zofia4 OPEN
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Srokosz WojciechSrokosz Małgorzata4 C
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Goły FilipSłocińska Iga1 D
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Goły FilipSłocińska Iga1 D
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Srokosz WojciechSrokosz Małgorzata3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Goły FilipSłocińska Iga1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Goły FilipSłocińska Iga3 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Klecha PawełKazimierczak Julia9 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Szymański KarolMazurek Martyna4 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Kowalski MiłoszGomoluch Natalia10 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Pakuła WojciechKęsik Natalia7 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Szymański KarolMazurek Martyna4 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Owczarek MateuszAndruszkiewicz Kamila3 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Goły FilipSłocińska Iga1 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Owczarek MateuszAndruszkiewicz Kamila6 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Kwiatkowski AdamMarynowska Pola2 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Goły FilipSłocińska Iga1 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Pabian SebastianGałwa Aleksandra3 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Czerny SzymonOrganiściak Karolina1 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Gałwa JakubKonieczek Maja1 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Misiak JakubDobrzańska Otylia5 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Marynowski AntoniTądel Ewelina1 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Jadczak JakubBiskup Roksana8 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Klecha PawełKazimierczak Julia9 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Pakuła WojciechKęsik Natalia5 B
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Pabian SebastianGałwa Aleksandra3 G
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Musiał DawidSuszek Pola2 H
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Gałwa JakubKonieczek Maja2 H
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Kwiatkowski AdamMarynowska Pola2 H
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Suszek BłażejLipnicka Patrycja3 G
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Piszczała WiktorBekus Aleksandra3 G
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Czerny SzymonOrganiściak Karolina1 G
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiSzymczak KamilMliczek Dominika4 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiSkrobisz EmanuelZagórska Małgorzata11 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKierat DariuszGalewicz Agnieszka13 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKowalczyk MateuszStefaniak Zofia6 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKowalczyk MateuszStefaniak Zofia1 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiGalewicz MarcinBociąga Katarzyna18 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiFrach DominikWójcicka Julka5 OPEN
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaSzczepanowski MikołajŚleszyńska Oliwia1 G
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaOwczarek MateuszAndruszkiewicz Kamila5 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaWoźniak HubertMichalska Julia4 F
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaPakuła WojciechKęsik Natalia7 B
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaPakuła WojciechKęsik Natalia15 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaCzerny SzymonOrganiściak Karolina1 G
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaKowalski MiłoszGomoluch Natalia4 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaSzymański KarolMazurek Martyna2 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaOwczarek MateuszAndruszkiewicz Kamila7 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaSzymański KarolMazurek Martyna4 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaGoły FilipSłocińska Iga1 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaPiszczała WiktorBekus Aleksandra2 G
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaGoły FilipSłocińska Iga4 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Goły FilipSłocińska Iga1 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Goły FilipSłocińska Iga1 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Kowalczyk MateuszStefaniak Zofia1 OPEN
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata12 OPEN
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Szczepanowski MikołajŚleszyńska Oliwia3 G
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Kowalczyk MateuszStefaniak Zofia1 OPEN
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Kwiatkowski AdamMarynowska Pola2 H
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Czerny SzymonOrganiściak Karolina1 G
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Gałwa JakubKonieczek Maja1 H
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoSrokosz WojciechSrokosz Małgorzata5 D
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoSrokosz WojciechSrokosz Małgorzata1 D
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata8 OPEN
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Frach DominikWójcicka Julka6 OPEN
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Szymczak KamilMliczek Dominika3 OPEN
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Wawrzak WiktorSkonieczna Dominika23 OPEN
ArtDance Cup 2017Goły FilipSłocińska Iga2 D
ArtDance Cup 2017Goły FilipSłocińska Iga1 D
ArtDance Cup 2017Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata7 C
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Kowalski MiłoszGomoluch Natalia6 C
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Owczarek MateuszAndruszkiewicz Kamila7 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Szmulka ŁukaszPiątek Magdalena2 C
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Owczarek MateuszAndruszkiewicz Kamila8 D
Polish Cup PTT Kowalczyk MateuszStefaniak Zofia13 OPEN
Polish Cup PTT Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata16 OPEN
Polish Cup PTT Kowalczyk MateuszStefaniak Zofia3 OPEN
Polish Cup PTT Szymczak KamilMliczek Dominika17 OPEN
Polish Cup PTT Frach DominikWójcicka Julka15 OPEN
Polish Cup PTT Szymczak KamilMliczek Dominika3 OPEN
Polish Cup PTT Frach DominikWójcicka Julka7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Kowalski MiłoszGomoluch Natalia5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Szmulka ŁukaszPiątek Magdalena3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Owczarek MateuszAndruszkiewicz Kamila5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Szczepanowski MikołajŚleszyńska Oliwia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Gałwa JakubKonieczek Maja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Kuban IgorBrzezińska-Śledzik Wiktoria2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Szymański KarolMazurek Martyna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Czerny SzymonOrganiściak Karolina2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Samorek NatanielKaroń Iga6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Szymański KarolMazurek Martyna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Owczarek MateuszAndruszkiewicz Kamila8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Szymański KarolMazurek Martyna6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Kowalski MiłoszGomoluch Natalia7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Pakuła WojciechKęsik Natalia15 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Klecha PawełKazimierczak Julia10 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Kowalczyk MateuszStefaniak Zofia2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Owczarek MateuszAndruszkiewicz Kamila7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Goły FilipSłocińska Iga1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Szymański KarolMazurek Martyna5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Owczarek MateuszAndruszkiewicz Kamila4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Ligus NorbertBrol Maja7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Samorek NatanielKaroń Iga2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Pszenica AntoniMożdżeń Maja2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Czerny SzymonOrganiściak Karolina1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Suszek BłażejLipnicka Patrycja3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Kuban IgorBrzezińska-Śledzik Wiktoria2 G
XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka SeniorSrokosz WojciechSrokosz Małgorzata6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Goły FilipSłocińska Iga1 D
XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka SeniorSrokosz WojciechSrokosz Małgorzata7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Kowalski MiłoszGomoluch Natalia8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Owczarek MateuszAndruszkiewicz Kamila3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Wawrzak WiktorSkonieczna Dominika6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Pakuła WojciechKęsik Natalia1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Szmulka ŁukaszPiątek Magdalena5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Zagórski JanWoźniak Ewelina8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Kosiński BartoszKubica Paulina17 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Klecha PawełKazimierczak Julia4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Pakuła WojciechKęsik Natalia11 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Jadczak JakubBiskup Roksana4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Klecha PawełKazimierczak Julia10 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Szymański KarolMazurek Martyna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Goły FilipSłocińska Iga2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Zagórski JanWoźniak Ewelina17 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Owczarek MateuszAndruszkiewicz Kamila9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Misiak JakubDobrzańska Otylia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Gałwa JakubKonieczek Maja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Samorek NatanielKaroń Iga7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Żurawski OliwierGworys Lena1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Kuban IgorBrzezińska-Śledzik Wiktoria1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Woźniak HubertMichalska Julia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Szymański KarolMazurek Martyna5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Suszek BłażejLipnicka Patrycja3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Czerny SzymonOrganiściak Karolina1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Oracz FabianGosińska Kinga2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Piszczała WiktorBekus Aleksandra3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Pszenica AntoniMożdżeń Maja3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Goły FilipSłocińska Iga3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Szczepanowski MikołajŚleszyńska Oliwia3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalczyk MateuszStefaniak Zofia2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Polewski KamilJankowska Marta45 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wawrzak WiktorSkonieczna Dominika42 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szymczak KamilMliczek Dominika12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Klich MateuszBociąga Katarzyna25 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Frach DominikWójcicka Julka11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalczyk MateuszStefaniak Zofia1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pabian SebastianGałwa Aleksandra1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jadczak JakubBiskup Roksana16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Klecha PawełKazimierczak Julia23 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pakuła WojciechKęsik Natalia22 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ligus NorbertBrol Maja7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ligus NorbertBrol Maja7 OPEN
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Zagórski JanWoźniak Ewelina45 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Frach DominikWójcicka Julka1 A
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Bigosiński KacperFrach Julia17 A
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Zagórski JanWoźniak Ewelina49 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Kierat DariuszGalewicz Agnieszka39 A
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Bigosiński KacperFrach Julia13 A
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Wawrzak WiktorSkonieczna Dominika8 C
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Pabian SebastianGałwa Aleksandra1 H
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Pakuła WojciechKęsik Natalia3 C
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Pakuła WojciechKęsik Natalia8 B
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Owczarek MateuszAndruszkiewicz Kamila7 D
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Owczarek MateuszAndruszkiewicz Kamila9 D
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Kuban IgorBrzezińska-Śledzik Wiktoria3 G
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Szczepanowski MikołajŚleszyńska Oliwia1 G
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Piszczała WiktorBekus Aleksandra1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluMisiak JakubDobrzańska Otylia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluOracz FabianGosińska Kinga1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluCzerny SzymonOrganiściak Karolina2 G