!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
TANGO
Gdynia (Pomorskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna1 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Semrau PiotrSemrau Stefania2 B
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Kanka KacperKlein-Kaska Anna1 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Kanka KacperKlein-Kaska Anna4 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Semrau PiotrSemrau Stefania3 B
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna5 B
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Semrau PiotrSemrau Stefania1 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna3 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Semrau PiotrSemrau Stefania2 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Kanka KacperKlein-Kaska Anna2 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Kanka KacperKlein-Kaska Anna5 C
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Semrau PiotrSemrau Stefania2 B
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Kanka KacperKlein-Kaska Anna3 D
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Falandysz LechOlszańska Agnieszka4 C
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna8 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Semrau PiotrSemrau Stefania5 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna6 B
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Jaczewski Jan JaczewskiJaczewska Ewelina8 D
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Kanka KacperKlein-Kaska Anna3 C
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Kasperkowiak EugeniuszKasperkowiak Krystyna3 E
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Chodyna MateuszGorczyńska Joanna4 E
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Geratowski MichałGeratowska Alicja2 E
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Skiba FranciszekSkiba Judyta1 E
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Skiba FranciszekSkiba Judyta1 E
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Kanka KacperKlein-Kaska Anna2 D
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Kasperkowiak EugeniuszKasperkowiak Krystyna2 E
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Chodyna MateuszGorczyńska Joanna4 E
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Geratowski MichałGeratowska Alicja3 E
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Jaczewski Jan JaczewskiJaczewska Ewelina8 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Owsianik MichałKoszucka Antonina2 E
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Brauer KrzysztofNowak Dobrochna1 E
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Brauer KrzysztofNowak Dobrochna1 E
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Falandysz LechOlszańska Agnieszka3 B
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Falandysz LechOlszańska Agnieszka3 C
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Owsianik MichałKoszucka Antonina2 E
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Semrau PiotrSemrau Stefania6 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Jaczewski Jan JaczewskiJaczewska Ewelina8 B
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Semrau PiotrSemrau Stefania5 B
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna1 C
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Kanka KacperKlein-Kaska Anna3 C
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Kasperkowiak EugeniuszKasperkowiak Krystyna4 E
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Kanka KacperKlein-Kaska Anna4 C
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Kanka KacperKlein-Kaska Anna4 C
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Kanka KacperKlein-Kaska Anna6 D
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Kanka KacperKlein-Kaska Anna2 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna2 C
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna2 B
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówKimmel MarekKrzynówek Anna4 C
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówKimmel MarekKrzynówek Anna2 E
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówKimmel MarekKrzynówek Anna1 E
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówKimmel MarekKrzynówek Anna3 D
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówSemrau PiotrSemrau Stefania3 OPEN
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówSemrau PiotrSemrau Stefania3 B
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówSemrau PiotrSemrau Stefania3 B
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówSemrau PiotrSemrau Stefania4 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Semrau PiotrSemrau Stefania5 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Semrau PiotrSemrau Stefania6 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Semrau PiotrSemrau Stefania4 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Semrau PiotrSemrau Stefania3 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Dorożyński PiotrPiwecka Wiktoria12 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Dorożyński PiotrPiwecka Wiktoria8 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Dorożyński PiotrPiwecka Wiktoria13 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Dorożyński PiotrPiwecka Wiktoria21 D
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Semrau PiotrSemrau Stefania4 OPEN
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Semrau PiotrSemrau Stefania2 C
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Jaczewski Jan JaczewskiJaczewska Ewelina1 C
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Jaczewski Jan JaczewskiJaczewska Ewelina2 C
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Semrau PiotrSemrau Stefania1 C
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Jaczewski Jan JaczewskiJaczewska Ewelina6 D
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorKanka KacperKlein-Kaska Anna2 E
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorKanka KacperKlein-Kaska Anna2 D
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorSemrau PiotrSemrau Stefania3 C
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorKanka KacperKlein-Kaska Anna2 E
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorKanka KacperKlein-Kaska Anna1 D
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorSemrau PiotrSemrau Stefania3 C
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorSemrau PiotrSemrau Stefania1 OPEN
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorSemrau PiotrSemrau Stefania1 D
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Semrau PiotrSemrau Stefania2 OPEN
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Semrau PiotrSemrau Stefania2 D
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Semrau PiotrSemrau Stefania5 C
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Semrau PiotrSemrau Stefania2 C
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Kanka KacperKlein-Kaska Anna1 E
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Habecki PiotrHabecka Anna3 F
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Geratowski MichałGeratowska Alicja1 F
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Falandysz LechOlszańska Agnieszka2 B
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Falandysz LechOlszańska Agnieszka6 C
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Kimmel MarekKrzynówek Anna4 C
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Semrau PiotrSemrau Stefania1 C
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Kanka KacperKlein-Kaska Anna1 E
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina2 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Habecki PiotrHabecka Anna4 E
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Geratowski MichałGeratowska Alicja3 E
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Habecki PiotrHabecka Anna3 F
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Chodyna MateuszGorczyńska Joanna2 F
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Geratowski MichałGeratowska Alicja1 F
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Geratowski MichałGeratowska Alicja4 E
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Kanka KacperKlein-Kaska Anna1 E
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina2 C
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Habecki PiotrHabecka Anna5 E
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Kanka KacperKlein-Kaska Anna2 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Semrau PiotrSemrau Stefania2 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Kimmel MarekKrzynówek Anna2 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Kimmel MarekKrzynówek Anna2 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Semrau PiotrSemrau Stefania4 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Jaczewski Jan JaczewskiJaczewska Ewelina6 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina1 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Kanka KacperKlein-Kaska Anna3 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina1 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Falandysz LechOlszańska Agnieszka7 C
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Kimmel MarekKrzynówek Anna5 C
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Jaczewski Jan JaczewskiJaczewska Ewelina5 C
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Semrau PiotrSemrau Stefania2 C
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Jaczewski Jan JaczewskiJaczewska Ewelina4 C
Oleski Festiwal Tańca 2021 Brauer KrzysztofGórecka Dorota9 E
Oleski Festiwal Tańca 2021 Brauer KrzysztofGórecka Dorota5 F
Oleski Festiwal Tańca 2021 Dorożyński PiotrPiwecka Wiktoria6 E
Oleski Festiwal Tańca 2021 Brauer KrzysztofGórecka Dorota4 F
Oleski Festiwal Tańca 2021 Dorożyński PiotrPiwecka Wiktoria6 E
Oleski Festiwal Tańca 2021 Brauer KrzysztofGórecka Dorota7 E
Oleski Festiwal Tańca 2021 Dorożyński PiotrPiwecka Wiktoria6 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Dorożyński PiotrPiwecka Wiktoria5 D
Mistrzostwa Polski StandardSemrau PiotrSemrau Stefania8 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Kanka KacperKlein-Kaska Anna1 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina1 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Kanka KacperKlein-Kaska Anna2 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina1 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Kanka KacperKlein-Kaska Anna2 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Semrau PiotrSemrau Stefania1 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Semrau PiotrSemrau Stefania1 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Semrau PiotrSemrau Stefania2 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Semrau PiotrSemrau Stefania3 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Semrau PiotrSemrau Stefania3 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina1 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina1 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT Semrau PiotrSemrau Stefania1 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT Kanka KacperKlein-Kaska Anna1 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT Kanka KacperKlein-Kaska Anna1 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT Kanka KacperKlein-Kaska Anna1 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT Kanka KacperKlein-Kaska Anna2 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina2 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina3 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT Jaczewski Jan JaczewskiJaczewska Ewelina1 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT Semrau PiotrSemrau Stefania4 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT Jaczewski Jan JaczewskiJaczewska Ewelina8 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT Semrau PiotrSemrau Stefania4 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna3 B
Grand Prix Polski Seniorów PTT Semrau PiotrSemrau Stefania2 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna5 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna5 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Jaczewski Jan JaczewskiJaczewska Ewelina1 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina1 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina1 C
Grand Prix Seniorów PTT Kanka KacperKlein-Kaska Anna2 E
Grand Prix Seniorów PTT Kanka KacperKlein-Kaska Anna1 E
Grand Prix Seniorów PTT Kanka KacperKlein-Kaska Anna1 F
Grand Prix Seniorów PTT Kanka KacperKlein-Kaska Anna1 F
CeA Challenge Cup Puchar Jaczewski Jan JaczewskiJaczewska Ewelina7 D
CeA Challenge Cup Puchar Geratowski MichałGeratowska Alicja1 F
CeA Challenge Cup Puchar Omernik GrzegorzKrzynówek Anna1 F
CeA Challenge Cup Puchar Kitowski MariuszKitowska Jolanta1 B
CeA Challenge Cup Puchar Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna2 B
CeA Challenge Cup Puchar Semrau PiotrSemrau Stefania1 C
CeA Challenge Cup Puchar Kanka KacperKlein-Kaska Anna1 F
CeA Challenge Cup Puchar Semrau PiotrSemrau Stefania2 D
CeA Challenge Cup Puchar Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina1 C
CeA Challenge Cup Puchar Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina1 D
CeA Challenge Cup Puchar Omernik GrzegorzKrzynówek Anna3 E
CeA Challenge Cup Puchar Kanka KacperKlein-Kaska Anna2 E
CeA Challenge Cup Puchar Omernik GrzegorzKrzynówek Anna2 F
CeA Challenge Cup Puchar Kanka KacperKlein-Kaska Anna1 E
CeA Challenge Cup Puchar Geratowski MichałGeratowska Alicja3 F
CeA Challenge Cup Puchar Kanka KacperKlein-Kaska Anna2 F
CeA Challenge Cup Puchar Jaczewski Jan JaczewskiJaczewska Ewelina2 D
CeA Challenge Cup Puchar Omernik GrzegorzKrzynówek Anna3 E
CeA Challenge Cup Puchar Brauer KrzysztofGórecka Dorota15 F
CeA Challenge Cup Puchar Dorożyński PiotrPiwecka Wiktoria10 D
CeA Challenge Cup Puchar Dorożyński PiotrPiwecka Wiktoria12 D
CeA Challenge Cup Puchar Dorożyński PiotrPiwecka Wiktoria13 E
CeA Challenge Cup Puchar Dorożyński PiotrPiwecka Wiktoria7 E
CeA Challenge Cup Puchar Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina2 D
CeA Challenge Cup Puchar Geratowski MichałGeratowska Alicja17 F
CeA Challenge Cup Puchar Geratowski MichałGeratowska Alicja15 F
CeA Challenge Cup Puchar Brauer KrzysztofGórecka Dorota14 F
CeA Challenge Cup Puchar Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna6 C
CeA Challenge Cup Puchar Jaczewski Jan JaczewskiJaczewska Ewelina2 C
CeA Challenge Cup Puchar Semrau PiotrSemrau Stefania1 C
CeA Challenge Cup Puchar Semrau PiotrSemrau Stefania1 D
CeA Challenge Cup Puchar Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina2 B
Finał Grand Prix Seniorów PTT Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna1 C
Finał Grand Prix Seniorów PTT Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna3 C
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORŁuczyński TomaszŁuczyńska Anna3 C
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORŁuczyński TomaszŁuczyńska Anna6 C
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORSemrau PiotrSemrau Stefania9 D
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORSemrau PiotrSemrau Stefania2 D
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORZwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina1 D
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORZwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina1 E
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORZwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina3 D
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORZwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina1 E
47 Puchar Wieczystego Geratowski MichałGeratowska Alicja5 F
47 Puchar Wieczystego Geratowski MichałGeratowska Alicja4 F
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna1 C
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Omernik GrzegorzKrzynówek Anna3 F
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Omernik GrzegorzKrzynówek Anna5 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Omernik GrzegorzKrzynówek Anna1 F
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Omernik GrzegorzKrzynówek Anna6 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna2 C
GPS PTT Kiepura Dance Cup Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina4 E
GPS PTT Kiepura Dance Cup Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina1 E
Puchar Wieczystego SeniorŁuczyński TomaszŁuczyńska Anna3 C
Puchar Wieczystego SeniorZwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina1 F
Puchar Wieczystego SeniorZwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina3 E
Puchar Wieczystego SeniorSemrau PiotrSemrau Stefania7 E
Puchar Wieczystego SeniorZwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina2 E
Puchar Wieczystego SeniorZwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina3 F
Puchar Wieczystego SeniorSemrau PiotrSemrau Stefania3 E
Puchar Wieczystego SeniorŁuczyński TomaszŁuczyńska Anna3 C
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina1 F
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina2 F
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina2 E
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Semrau PiotrSemrau Stefania4 E
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna4 C
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina2 E
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Semrau PiotrSemrau Stefania3 E
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna1 D
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Kitowski MariuszKitowska Jolanta4 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Klimaszyński PiotrTomaszewska Anna Magdalena2 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2019 Semrau PiotrSemrau Stefania4 E
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Stępiński KrzysztofStępińska Ewa3 F
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna3 D
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna4 B
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Stępiński KrzysztofStępińska Ewa3 F
Oleski Festiwal Tańca 2019 Semrau PiotrSemrau Stefania5 E
GPS \" Bieruń 2019\" Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina2 F
GPS \" Bieruń 2019\" Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina1 F
GPS \" Bieruń 2019\" Semrau PiotrSemrau Stefania3 E
GPS \" Bieruń 2019\" Semrau PiotrSemrau Stefania3 E
GPS \" Bieruń 2019\" Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina4 E
GPS \" Bieruń 2019\" Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina4 E
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Kitowski MariuszKitowska Jolanta2 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna5 C
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Semrau PiotrSemrau Stefania4 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna4 C
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Semrau PiotrSemrau Stefania9 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna2 D
Liga Seniorów Stępiński KrzysztofStępińska Ewa5 F
Liga Seniorów Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina5 D
Liga Seniorów Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska Paulina4 D
Liga Seniorów Stępiński KrzysztofStępińska Ewa4 F
Liga Seniorów Gąsiewski WojciechStojałowska Anna6 F
Liga Seniorów Gąsiewski WojciechStojałowska Anna7 F
Liga Seniorów Semrau PiotrSemrau Stefania3 E
Liga Seniorów Semrau PiotrSemrau Stefania4 E
Liga Seniorów Falandysz LechOlszańska Agnieszka3 C
Liga Seniorów Falandysz LechOlszańska Agnieszka3 C
OTT PERŁA BAŁTYKU XIV EDYCJA Międzyzdroje 25.05.2019Lech FalandyszOlszańska Agnieszka4 OPEN
OTT PERŁA BAŁTYKU XIV EDYCJA Międzyzdroje 25.05.2019Lech FalandyszOlszańska Agnieszka6 OPEN
OTT PERLA BALTYKU XIV EDYCJA MiÄ™dzyzdroje 25.05.2019Lech FalandyszOlszańska Agnieszka4 OPEN
OTT PERLA BALTYKU XIV EDYCJA MiÄ™dzyzdroje 25.05.2019Lech FalandyszOlszańska Agnieszka6 OPEN
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymSemrau PiotrSemrau Stefania6 E
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymSemrau PiotrSemrau Stefania7 E
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Semrau PiotrSemrau Stefania4 F
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Semrau PiotrSemrau Stefania1 F
IX GPS \"Biała Dama\" Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna6 C
IX GPS \"Biała Dama\" Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna4 C
IX GPS \"Biała Dama\" Semrau PiotrSemrau Stefania3 F
IX GPS \"Biała Dama\" Semrau PiotrSemrau Stefania2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Semrau PiotrSemrau Stefania1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Semrau PiotrSemrau Stefania2 F
CeA GPSSemrau PiotrSemrau Stefania1 F
CeA GPSSemrau PiotrSemrau Stefania2 F
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Kitowski MariuszKitowska Jolanta11 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Kuban AdrianUgowska Joanna3 OPEN
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Semrau PiotrSemrau Stefania6 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Semrau PiotrSemrau Stefania2 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna2 C
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna2 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna4 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna3 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Semrau PiotrSemrau Stefania2 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Semrau PiotrSemrau Stefania3 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kitowski MariuszKitowska Jolanta3 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Kitowski MariuszKitowska Jolanta7 OPEN
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna6 C
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna8 C
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Semrau PiotrSemrau Stefania5 F
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Semrau PiotrSemrau Stefania9 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Semrau PiotrSemrau Stefania7 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Semrau PiotrSemrau Stefania5 F
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna3 C
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna6 C
INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL OSTRÓDA Ostróda 12.05.2018Stępiński KrzysztofStępińska Ewa1 OPEN
INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL OSTRÓDA Ostróda 12.05.2018Semrau PiotrSemrau Stefania1 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna5 C
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna3 C
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018Semrau PiotrSemrau Stefania1 OPEN
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORŁuczyński TomaszŁuczyńska Anna5 C
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORŁuczyński TomaszŁuczyńska Anna3 C
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018Półbrat MarcinDempc Izabela Dempc1 OPEN
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018Stępiński KrzysztofStępińska Ewa1 OPEN
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORKitowski MariuszKitowska Jolanta6 OPEN
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORŁuczyński TomaszŁuczyńska Anna10 OPEN
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORKitowski MariuszKitowska Jolanta3 OPEN
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Kitowski MariuszKitowska Jolanta4 OPEN
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna11 OPEN
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Kitowski MariuszKitowska Jolanta7 OPEN
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna6 C
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna5 C
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyŁuczyński TomaszŁuczyńska Anna7 C
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyŁuczyński TomaszŁuczyńska Anna9 OPEN
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyŁuczyński TomaszŁuczyńska Anna5 C
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyKitowski MariuszKitowska Jolanta7 OPEN
XV OTTS o Puchar Jezioraka IĹ‚awa 25.11.2017Jaczewski Jan JaczewskiJaczewska Ewelina1 D
XV OTTS o Puchar Jezioraka IĹ‚awa 25.11.2017Jaczewski Jan JaczewskiJaczewska Ewelina1 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kitowski MariuszKitowska Jolanta1 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Kitowski MariuszKitowska Jolanta3 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna5 C
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna5 C
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Kitowski MariuszKitowska Jolanta3 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna10 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Kitowski MariuszKitowska Jolanta3 OPEN
OTTS POMOSTY 2017 Elbląg 03.06.2017Jaczewski JanJaczewska Ewelina1 D
OTTS POMOSTY 2017 Elbląg 03.06.2017Jaczewski JanJaczewska Ewelina3 OPEN
OTTS POMOSTY 2017 Elbląg 03.06.2017Jaczewski Jan JaczewskiJaczewska Ewelina1 D
OTTS POMOSTY 2017 Elbląg 03.06.2017Jaczewski Jan JaczewskiJaczewska Ewelina3 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna10 OPEN
IX OTTS o Puchar Wójta Gminy Wikielec Wikielec 20.05.2017Jaczewski JanJaczewska Ewelina3 D
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna7 C
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna5 C
OTTS O Puchar Burmistrza Pruszcza Gd Pruszcz Gdański 14.05.2017Jaczewski Jan JaczewskiJaczewska Ewelina3 OPEN
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Falandysz LechOlszańska Agnieszka7 C
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Falandysz LechOlszańska Agnieszka7 C
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna5 OPEN
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna5 OPEN
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca DANCE ARENA Gąsiewski JanFrączak Marta4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca DANCE ARENA Sas-Świstelnicki PatrykMarciniak Dorota5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca DANCE ARENA Matuszczak TomaszDempc Izabela Dempc6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca DANCE ARENA Demczyna FilipWilk Paulina7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca DANCE ARENA Kotarbiński MaciejMróz Natalia8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca DANCE ARENA Demczyna FilipWilk Paulina3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca DANCE ARENA Sas-Świstelnicki PatrykMarciniak Dorota4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca DANCE ARENA Matuszczak TomaszDempc Izabela Dempc5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca DANCE ARENA Kotarbiński MaciejMróz Natalia6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca DANCE ARENA Jaczewski JanJaczewska Ewelina3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca DANCE ARENA Gąsiewski JanFrączak Marta2 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna4 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna3 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna8 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna8 OPEN
Finałowy Grand Prix Senior PTT Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna6 OPEN
Finałowy Grand Prix Senior PTT Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna4 C
Finałowy Grand Prix Senior PTT Tomasz JesionekZiemniak Katarzyna4 OPEN
Finałowy Grand Prix Senior PTT Kacprzak PrzemysławKaczmarek-Kacprzak Agnieszka9 E
Finałowy Grand Prix Senior PTT Kacprzak PrzemysławKaczmarek-Kacprzak Agnieszka3 E
Finałowy Grand Prix Senior PTT Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna8 C
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Tomasz JesionekZiemniak Katarzyna4 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Kitowski MariuszKitowska Jolanta4 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy, Seniorzy i MP Show w ST i LA Kitowski MariuszKitowska Jolanta1 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna11 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Kitowski MariuszKitowska Jolanta8 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna4 D
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna5 C
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Tomasz JesionekZiemniak Katarzyna4 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Kacprzak PrzemysławKaczmarek-Kacprzak Agnieszka3 D
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Kacprzak PrzemysławKaczmarek-Kacprzak Agnieszka5 E
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Kacprzak PrzemysławKaczmarek-Kacprzak Agnieszka1 E
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna8 C
BAL 2016 Kacprzak PrzemysławKaczmarek-Kacprzak Agnieszka5 C
BAL 2016 Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna3 C
BAL 2016 Kacprzak PrzemysławKaczmarek-Kacprzak Agnieszka1 E
BAL 2016 Kacprzak PrzemysławKaczmarek-Kacprzak Agnieszka2 E
BAL 2016 Tomasz JesionekZiemniak Katarzyna3 OPEN
BAL 2016 Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna10 OPEN
BAL 2016 Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna4 C
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Tomasz JesionekZiemniak Katarzyna3 OPEN
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna9 OPEN
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Kacprzak PrzemysławKaczmarek-Kacprzak Agnieszka2 E
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Kacprzak PrzemysławKaczmarek-Kacprzak Agnieszka3 E
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna8 C
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna6 C
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna6 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna7 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Kacprzak PrzemysławKaczmarek-Kacprzak Agnieszka2 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Kacprzak PrzemysławKaczmarek-Kacprzak Agnieszka3 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Tomasz JesionekZiemniak Katarzyna2 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Łuczyński TomaszŁuczyńska Anna11 OPEN
OTTT Latino Cafe Cup - EKSTRAKLASA FTS Kolbudy 28.11.2015Tomasz JesionekZiemniak Katarzyna3 OPEN