!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
KTT DUET
WARSZAWA (Mazowieckie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Pałaszewski RafałPrusaczyk Iga8 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Pałaszewski RafałPrusaczyk Iga13 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
OTTS ArtDance Rypin 2022 Rypin 12.06.2022Cesarek MaciejGłówczak Magdalena2 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda4 OPEN
OTTS FALCON 2022 Maszewo DuĹĽe 11.06.2022Cesarek MaciejGłówczak Magdalena7 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
Gliwice Open Festival - EC YOUTH 10D Gliwice 11.06.2022Krysztofiński HubertMałczak Maja13 OPEN
Gliwice Open Festival - EC YOUTH 10D Gliwice 11.06.2022Lewandowski BartoszWalachowska Anna Karolina1 OPEN
Polish Open ChampionshipsAhvanian SerhiiMazhova Daria2 OPEN
I OTTS RejDance Cup 2022 Radom 04.06.2022Cesarek MaciejGłówczak Magdalena5 D
I OTTS RejDance Cup 2022 Radom 04.06.2022Cesarek MaciejGłówczak Magdalena7 D
I OTTS RejDance Cup 2022 Radom 04.06.2022Cesarek MaciejGłówczak Magdalena2 E
Polish Open ChampionshipsPałaszewski RafałPrusaczyk Iga15 OPEN
Polish Open ChampionshipsLe MichałJabłońska Sandra1 OPEN
Polish Open ChampionshipsRybak MaciejMatysiak Zofia Wanda7 OPEN
Polish Open ChampionshipsRybak MaciejMatysiak Zofia Wanda4 OPEN
Polish Open ChampionshipsPałaszewski RafałPrusaczyk Iga7 OPEN
Polish Open ChampionshipsPałaszewski RafałPrusaczyk Iga1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Krawczyk PawełLewicka Aleksandra11 C
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Krawczyk PawełLewicka Aleksandra5 C
XV BEMOWSKIE DNI TANECZNE WARSZAWA 28.05.2022Siatkowski FranciszekZackiewicz Iga1 G
XV BEMOWSKIE DNI TANECZNE WARSZAWA 28.05.2022Cesarek MaciejGłówczak Magdalena4 E
XV BEMOWSKIE DNI TANECZNE WARSZAWA 28.05.2022Shymanski MarcoHolosai Sofia2 H
XV BEMOWSKIE DNI TANECZNE WARSZAWA 28.05.2022Kulikowski TomaszDrapała Weronika2 H
XV BEMOWSKIE DNI TANECZNE WARSZAWA 28.05.2022Jaskowski JanIwańczuk Zuzanna2 H
XV BEMOWSKIE DNI TANECZNE WARSZAWA 28.05.2022Gąsecki JanMucha Kalina2 H
XV BEMOWSKIE DNI TANECZNE WARSZAWA 28.05.2022Wycech AleksanderSzwalek Zofia1 H
XV BEMOWSKIE DNI TANECZNE WARSZAWA 28.05.2022Szymanik AleksanderWandrowska Zuzanna1 H
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Pałaszewski RafałPrusaczyk Iga3 OPEN
IV Bursztynowy TTS o Puchar Burmistrza Miasta Pruszcz GdaĹ„ski 15.05.2022Jaźwiński LeonMazurowska Aniela3 D
IV Bursztynowy TTS o Puchar Burmistrza Miasta Pruszcz GdaĹ„ski 15.05.2022Jaźwiński LeonMazurowska Aniela6 D
OTTS King Dance Koszalin 07.05.2022Lewandowski BartoszWałachowska Anna Karolina1 OPEN
IX OTTS o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 07.05.2022Cesarek MaciejGłówczak Magdalena2 E
HASTON CUP 2022 Wrocław 30.04.2022Lewandowski BartoszWalachowska Anna Karolina1 OPEN
HASTON CUP 2022 Wrocław 30.04.2022Krysztofiński HubertMałczak Maja3 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTPałaszewski RafałPrusaczyk Iga16 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTPałaszewski RafałPrusaczyk Iga20 OPEN
Mistrzostwa Polski w LA - Kupiec Cup OTTS Konin 23.04.2022Lewandowski BartoszWałachowska Anna KarolinaQ OPEN
Mistrzostwa Polski w LA - Kupiec Cup OTTS Konin 23.04.2022Krysztofiński HubertMałczak MajaQ OPEN
Mistrzostwa Polski w LA - Kupiec Cup OTTS Konin 23.04.2022Gąsiński MichałPadarz Marta31 OPEN
Mistrzostwa Polski w LA - Kupiec Cup OTTS Konin 23.04.2022Niegowski MichałSawicka Klaudia19 OPEN
Mistrzostwa Polski w LA - Kupiec Cup OTTS Konin 23.04.2022Paul FilipŁabuz Justyna Teresa24 OPEN
Mistrzostwa Polski w LA - Kupiec Cup OTTS Konin 23.04.2022Walisiak PrzemysławMarcinkiewicz Klaudia Marianna7 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski Pałaszewski RafałPrusaczyk Iga14 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski Śledź KarolRodo Zofia5 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski Pałaszewski RafałPrusaczyk Iga12 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI ST - OTTS ZDROWIE D.F Ciechocinek 09.04.2022Cesarek MaciejGłówczak Magdalena7 E
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Bilski FilipBiesiekierska Karolina4 B
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda4 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Bilski FilipBiesiekierska Karolina4 B
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda3 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Pałaszewski RafałPrusaczyk Iga13 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda17 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Pałaszewski RafałPrusaczyk Iga10 OPEN
OTTS FEELING 2022 WARSZAWA 27.03.2022Rydz OliwierWasińska Lena2 H
OTTS FEELING 2022 WARSZAWA 27.03.2022Szymanik AleksanderWandrowska Zuzanna Łucja1 H
OTTS FEELING 2022 WARSZAWA 27.03.2022Borycki KacperHolosai Sofiia2 H
OTTS FEELING 2022 WARSZAWA 27.03.2022Wycech AleksanderSzwałek Zofia2 H
OTTS FEELING 2022 WARSZAWA 27.03.2022Gąsecki JanMucha Kalina1 H
OTTS FEELING 2022 WARSZAWA 27.03.2022Cesarek MaciejGłówczak Magdalena9 E
OTTS FEELING 2022 WARSZAWA 27.03.2022Jaźwiński LeonMazurowska Aniela5 D
OTTS FEELING 2022 WARSZAWA 27.03.2022Jaźwiński LeonMazurowska Aniela5 D
KrakĂłw Open Festival KrakĂłw 26.03.2022Krysztofiński HubertMałczak Maja8 OPEN
KrakĂłw Open Festival KrakĂłw 26.03.2022Lewandowski BartoszWalachowska Anna Karolina2 OPEN
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Siatkowski FranciszekZackiewicz Iga3 G
Mistrzostwa Polski FTS w 10 TaĹ„cach Kwidzyn 19.03.2022Maciejewski PrzemysławKowalska Paulina10 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Bilski FilipBiesiekierska Karolina2 B
OTTT GEST o Puchar Burmistrza Ĺšrody Wlkp Bydgoszcz 11.03.2022Jaźwiński LeonMazurowska Aniela7 D
OTTT GEST o Puchar Burmistrza Ĺšrody Wlkp Bydgoszcz 11.03.2022Jaźwiński LeonMazurowska Aniela7 D
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Bilski FilipBiesiekierska Karolina23 B
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bilski FilipBiesiekierska Karolina6 B
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bilski FilipBiesiekierska Karolina6 B
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda3 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda4 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Śledź KarolRodo Zofia4 OPEN
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Bilski FilipBiesiekierska Karolina1 B
OTTS o Puchar Starosty Żuromińskiego Żuromin 15.01.2022Alsharov DmytroSzelerska Magdalena1 E
OTTS o Puchar Starosty Ĺ»uromiĹ„skiego Ĺ»uromin 15.01.2022Cesarek MaciejGłówczak Magdalena2 E
Puchar WieczystegoRybak MaciejMatysiak Zofia Wanda9 OPEN
Puchar WieczystegoRybak MaciejMatysiak Zofia Wanda17 OPEN
Puchar WieczystegoRybak MaciejMatysiak Zofia Wanda9 OPEN
Puchar WieczystegoLe MichałJabłońska Sandra1 OPEN
Puchar WieczystegoPałaszewski RafałPrusaczyk Iga6 OPEN
Puchar WieczystegoPałaszewski RafałPrusaczyk Iga22 OPEN
XXIV OTTT, Mistrzostwa PZTS PiÄ…tnica 11.12.2021Tomecki OskarKowal Małgorzata4 OPEN
XXIV OTTT, Mistrzostwa PZTS PiÄ…tnica 11.12.2021Niegowski MichałSawicka Klaudia3 OPEN
XXIV OTTT, Mistrzostwa PZTS PiÄ…tnica 11.12.2021Cesarek MaciejGłówczak Magdalena2 E
X MAS HOLIDAY STOP WDSF INT SPORT DANCE WrocĹ‚aw 11.12.2021Grabiński MarcinJabłońska Michalina2 C
X MAS HOLIDAY STOP WDSF INT SPORT DANCE WrocĹ‚aw 11.12.2021Grabiński MarcinJabłońska Michalina2 C
MP FTS Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚., AMP Ciechocinek 04-05.12.2021Krysztofiński HubertMałczak Maja1 OPEN
MP FTS Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚., AMP Ciechocinek 04-05.12.2021Gąsiński MichałPadarz Marta4 OPEN
MP FTS Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚., AMP Ciechocinek 04-05.12.2021Niegowski MichałSawicka Klaudia12 OPEN
MP FTS Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚., AMP Ciechocinek 04-05.12.2021Cesarek MaciejGłówczak Magdalena6 E
MP FTS Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚., AMP Ciechocinek 04-05.12.2021Jaźwiński LeonMazurowska Aniela4 E
MP FTS Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚., AMP Ciechocinek 04-05.12.2021Grabiński MarcinJabłońska Michalina3 C
MP FTS Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚., AMP Ciechocinek 04-05.12.2021Grabiński MarcinJabłońska Michalina2 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda11 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Pałaszewski RafałPrusaczyk Iga13 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kucina WojciechAntczak Karolina Aleksandra44 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Ahvanian SerhiiMazhova Daria4 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Jarosz AndrzejKhrycheva Anna3 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Matuszewski PiotrGrabowska Karina Agnieszka3 A
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda1 A
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówBilski FilipBiesiekierska Karolina3 B
Mistrzostwa Polski StandardMatuszewski PiotrGrabowska Karina Agnieszka32 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardŚledź KarolRodo Zofia8 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardLe MichałJabłońska Sandra1 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardRybak MaciejMatysiak Zofia Wanda14 OPEN
Puchar Klas C, B i A Matuszewski PiotrGrabowska Karina Agnieszka16 A
Grand Prix Polski PTT Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Ahvanian SerhiiMazhova Daria1 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Śledź KarolRodo Zofia6 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Matuszewski PiotrGrabowska Karina Agnieszka6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Śledź KarolRodo Zofia1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda19 OPEN
Grand Prix Polski PTT Śledź KarolRodo Zofia8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda10 OPEN
Grand Prix Polski PTT Jarosz AndrzejKhrycheva Anna1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Ahvanian SerhiiMazhova Daria3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Ahvanian SerhiiMazhova Daria2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda17 OPEN
Grand Prix Polski PTT Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda7 OPEN
Polish Open Championships WDC Jarosz AndrzejKhrycheva Anna3 OPEN
Polish Open Championships WDC Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
Polish Open Championships WDC Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda20 OPEN
Polish Open Championships WDC Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda18 OPEN
Polish Open Championships WDC Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda8 OPEN
Polish Open Championships WDC Matuszewski PiotrGrabowska Karina Agnieszka20 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTMatuszewski PiotrGrabowska Karina Agnieszka17 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda20 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda12 OPEN
Grand Prix Polski PTT Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda13 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kuczyński FilipWiśniowska Katarzyna27 OPEN
Grand Prix Polski PTT Matuszewski PiotrGrabowska Karina Agnieszka23 OPEN
Grand Prix Polski PTT Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda18 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna13 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kuczyński FilipWiśniowska Katarzyna10 OPEN
Mistrzostwa Klas A, B i C Kuczyński FilipWiśniowska Katarzyna19 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Matuszewski PiotrGrabowska Karina Agnieszka9 A
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Jaźwiński LeonJeziorkowska Aleksandra5 D
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Jaźwiński LeonJeziorkowska Aleksandra8 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna5 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Jarosz AndrzejKhrycheva Anna2 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda19 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Matuszewski PiotrGrabowska Karina Agnieszka20 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kuczyński FilipWiśniowska Katarzyna18 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda7 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna2 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna10 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kuczyński FilipWiśniowska Katarzyna4 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda8 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna2 B
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kuczyński FilipWiśniowska Katarzyna13 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna17 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kuczyński FilipWiśniowska Katarzyna16 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda9 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Matuszewski PiotrGrabowska Karina Agnieszka17 OPEN
OTTS POMOSTY Mistrzostwa i Puchar Warmińsko - Mazurskiego Związku Sportu TanecznegoPuchar Regionów Polski Północnej12-13.12.2020Gąsiński MichałPadarz Marta2 E
47 Puchar Wieczystego Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda15 OPEN
47 Puchar Wieczystego Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
47 Puchar Wieczystego Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda8 OPEN
OTTS POMOSTY Mistrzostwa i Puchar Warmińsko - Mazurskiego Związku Sportu TanecznegoPuchar Regionów Polski Północnej12-13.12.2020Jaźwiński LeonJeziorkowska Aleksandra4 E
OTTS POMOSTY Mistrzostwa i Puchar Warmińsko - Mazurskiego Związku Sportu TanecznegoPuchar Regionów Polski Północnej12-13.12.2020Grabiński MarcinBogus Maja1 D
OTTS POMOSTY Mistrzostwa i Puchar Warmińsko - Mazurskiego Związku Sportu TanecznegoPuchar Regionów Polski Północnej12-13.12.2020Grabiński MarcinBogus Maja2 D
47 Puchar Wieczystego Matuszewski PiotrGrabowska Karina Agnieszka12 A
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych Mistrzostwa Polski FTS w klasie \"B\" LA Mistrzostwa Polski FTS PD Majster Cup Sierpc 5-6.12.2020Niegowski MichałSawicka Klaudia2 B
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych Mistrzostwa Polski FTS w klasie \"B\" LA Mistrzostwa Polski FTS PD Majster Cup Sierpc 5-6.12.2020Kwaśniak RobertBiskup Kinga8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna6 B
Mistrzostwa Polski FTS Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji StylĂłw, Akademickie Mistrzostwa PolskiKrysztofiński HubertMałczak Maja1 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji StylĂłw, Akademickie Mistrzostwa PolskiSnochowski WiktorMalinowska Justyna7 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji StylĂłw, Akademickie Mistrzostwa PolskiSnochowski WiktorMalinowska Justyna16 OPEN
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna1 B
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Śledź KarolPaprota Paulina Ewa2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Śledź KarolPaprota Paulina Ewa1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Matuszewski PiotrGrabowska Karina Agnieszka7 OPEN
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Grabiński MarcinBogus Maja5 D
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Grabiński MarcinBogus Maja1 D
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Jaźwiński LeonJeziorkowska Aleksandra3 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna4 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Matuszewski PiotrGrabowska Karina Agnieszka2 A
MP FTS \"LA\" oraz MP FTS w klasie B \"ST\" Konin 07.11.2020Krysztofiński HubertMałczak Maja1 OPEN
MP FTS \"LA\" oraz MP FTS w klasie B \"ST\" Konin 07.11.2020Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda20 OPEN
MP FTS \"LA\" oraz MP FTS w klasie B \"ST\" Konin 07.11.2020Lewandowski BartoszWałachowska Anna Karolina3 OPEN
MP FTS \"LA\" oraz MP FTS w klasie B \"ST\" Konin 07.11.2020Krysztofiński HubertMałczak Maja5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna3 B
Mistrzostwa Polski Standard Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna33 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Śledź KarolPaprota Paulina Ewa7 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Matuszewski PiotrGrabowska Karina Agnieszka36 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Kuczyński FilipWiśniowska Katarzyna9 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Śledź KarolPaprota Paulina Ewa1 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda14 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Kuczyński FilipWiśniowska Katarzyna34 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna9 B
Grand Prix Polski PTT Kuczyński FilipWiśniowska Katarzyna20 OPEN
Grand Prix Polski PTT Śledź KarolPaprota Paulina Ewa4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda8 OPEN
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Lewandowski BartoszWałachowska Anna Karolina1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kuczyński FilipWiśniowska Katarzyna7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Śledź KarolPaprota Paulina Ewa1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda12 OPEN
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Snochowski WiktorMalinowska Justyna7 OPEN
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Niegowski MichałSawicka Klaudia1 B
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Gąsiński MichałPadarz Marta3 E
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Krysztofiński HubertMałczak Maja2 OPEN
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Snochowski WiktorMalinowska Justyna5 OPEN
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Gąsiński MichałPadarz Marta1 D
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Gąsiński MichałPadarz Marta7 D
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Alsharov DmytroMarzec Amelia3 E
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Cesarek MaciejGłówczak Magdalena2 F
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Czuhan OktawianGwarecka Oliwia3 G
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Siedlanowski DanielSemeryłło Blanka2 G
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Gwarecki AlanKieczka Anna2 G
TOP DANCE OPEN 2020 PRUSZKĂ“W 10.10.2020Gąsiński MichałPadarz Marta1 E
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Matuszewski PiotrGrabowska Karina Agnieszka25 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna20 OPEN
Puchar Klas A,B i C Matuszewski PiotrGrabowska Karina Agnieszka15 A
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi Czerwińsk nad Wisłą 29.02.2020Gąsiński MichałPadarz Marta1 E
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi Czerwińsk nad Wisłą 29.02.2020Cesarek MaciejGłówczak Magdalena2 F
MISTRZOSTWA POLSKI FTS 10 Tańców Rumia 29.02.2020Snochowski WiktorMalinowska Justyna16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna2 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna2 B
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi Czerwińsk nad Wisłą 29.02.2020Cieślak SzymonWęgrzyniak Aleksandra3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna13 OPEN
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi CzerwiĹ„sk nad WisĹ‚Ä… 29.02.2020Cesarek MaciejGłówczak Magdalena2 F
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi CzerwiĹ„sk nad WisĹ‚Ä… 29.02.2020Gąsiński MichałPadarz Marta1 E
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi Czerwińsk nad Wisłą 29.02.2020Alsharov DmytroMarzec Amelia1 F
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi CzerwiĹ„sk nad WisĹ‚Ä… 29.02.2020Cieślak SzymonWęgrzyniak Aleksandra3 G
MISTRZOSTWA POLSKI FTS 10 Tańców Rumia 29.02.2020Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda18 OPEN
TOP DANCE CUP 2020 PruszkĂłw 23.02.2020Falkowski KrzysztofRychlik Weronika14 C
TOP DANCE CUP 2020 PruszkĂłw 23.02.2020Falkowski KrzysztofRychlik Weronika13 C
TOP DANCE CUP 2020 PruszkĂłw 23.02.2020Siatkowski FranekZackiewicz Iga1 H
TOP DANCE CUP 2020 Pruszków 23.02.2020Siatkowski FranekZackiewicz Iga1 H
XXXIV TURNIEJ ASĂ“W 2020 Zawiercie 09.02.2020Krysztofiński HubertMałczak Maja3 OPEN
XXXIV TURNIEJ ASĂ“W 2020 Zawiercie 09.02.2020Lewandowski BartoszWałachowska Anna Karolina1 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna4 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Niegowski MichałSawicka Klaudia10 B
AnaDens Cup III OTTT LĂłdĹş 11.01.2020Gąsiński MichałPadarz Marta2 E
AnaDens Cup III OTTT LĂłdĹş 11.01.2020Alsharov DmytroMarzec Amelia1 F
AnaDens Cup III OTTT LĂłdĹş 11.01.2020Cesarek MaciejGłówczak Magdalena3 F
FinaĹ‚ GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Grabiński MarcinDąbkowska Oliwia Monika7 D
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Grabiński MarcinDąbkowska Oliwia Monika7 D
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Snochowski WiktorMalinowska Justyna5 OPEN
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Sudin BorysPreś Ewelina17 OPEN
FinaĹ‚ GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Grabiński MarcinDąbkowska Oliwia Monika7 D
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Grabiński MarcinDąbkowska Oliwia Monika7 D
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda9 OPEN
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Snochowski WiktorMalinowska Justyna4 OPEN
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda4 OPEN
FinaĹ‚ GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Sudin BorysPreś Ewelina17 OPEN
Puchar WieczystegoKurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna31 B
Puchar WieczystegoKurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna23 B
Puchar WieczystegoNiegowski MichałSawicka Klaudia26 B
Puchar WieczystegoJagielski KarolKowal Stefania13 C
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Affre JulianRodo Zofia1 B
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Affre JulianRodo Zofia7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Niegowski MichałSawicka Klaudia1 B
GPP Ekstraklasa FTS Gr. Majster-CUP Sierpc 07.12.2019Grabiński MarcinDąbkowska Oliwia Monika3 D
GPP Ekstraklasa FTS Gr. Majster-CUP Sierpc 07.12.2019Sudin BorysPreś Ewelina11 OPEN
GPP Ekstraklasa FTS Gr. Majster-CUP Sierpc 07.12.2019Grabiński MarcinDąbkowska Oliwia Monika6 D
IX OTTS o Puchar Burmistrza Żukowa Żukowo 01.12.2019Sudin BorysPreś Ewelina6 OPEN
GPP Młodz. i Młodz. St. - Mikołajkowy TT Szczecinek 30.11.2019Snochowski WiktorMalinowska Justyna4 OPEN
GPP Młodz. i Młodz. St. - Mikołajkowy TT Szczecinek 30.11.2019Snochowski WiktorMalinowska Justyna6 OPEN
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Grabiński MarcinDąbkowska Oliwia Monika4 D
GAR DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS \r\nDolnoślaska Liga Taneczna Wrocław \r\n23.11.2019Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda2 OPEN
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Grabiński MarcinDąbkowska Oliwia Monika1 D
GAR DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS \r\nDolnoślaska Liga Taneczna Wrocław \r\n23.11.2019Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda2 OPEN
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Falkowski KrzysztofRychlik Weronika6 C
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Sudin BorysPreś Ewelina4 A
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Falkowski KrzysztofRychlik Weronika3 C
MP FTS Formacji Skierniewice Dance Festi Skierniewice 17.11.2019Grabiński MarcinDąbkowska Oliwia Monika3 D
MP FTS Formacji Skierniewice Dance Festi Skierniewice 17.11.2019Grabiński MarcinDąbkowska Oliwia Monika1 D
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Musiałkowski PiotrGaweł Paulina5 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Gałek MichałGałek Klaudia3 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Sharapov VolodymyrGłębocka Natalia2 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Ivanchenko TymofiiJanson Wiktoria31 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Jarosz AndrzejKhrycheva Anna6 OPEN
Mistrzostwa Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego, Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek m. St Warszawy Warszawa 15.11.2019Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda2 OPEN
Mistrzostwa Mazowieckiego ZwiÄ…zku TaĹ„ca Sportowego, OgĂłlnopolski Turniej TaĹ„ca Sportowego o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargĂłwek m. St Warszawy Warszawa 15.11.2019Cesarek MaciejGłówczak Magdalena1 G
Mistrzostwa Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego, Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek m. St Warszawy Warszawa 15.11.2019Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda2 OPEN
MW MZTS, OTTS o Puchar Burmistrza dz. Ta Warszawa 15.11.2019Grabiński MarcinDąbkowska Oliwia Monika1 E
MW MZTS, OTTS o Puchar Burmistrza dz. Ta Warszawa 15.11.2019Cesarek MaciejGłówczak Magdalena1 G
MW MZTS, OTTS o Puchar Burmistrza dz. Ta Warszawa 15.11.2019Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda2 OPEN
MW MZTS, OTTS o Puchar Burmistrza dz. Ta Warszawa 15.11.2019Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda2 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Affre JulianRodo Zofia9 B
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Snochowski WiktorMalinowska Justyna10 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Snochowski WiktorMalinowska Justyna11 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna4 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna8 B
OTTT - IV Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 03.11.2019Affre JulianRodo Zofia4 B
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Śledź KarolPaprota Paulina Ewa1 OPEN
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda16 B
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Affre JulianRodo Zofia14 B
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda14 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Affre JulianRodo Zofia2 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda16 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Affre JulianRodo Zofia14 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda14 B
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Śledź KarolPaprota Paulina Ewa5 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna24 OPEN
II OTTT o Mistrzostwo Grodu Sambora Tczew 20.10.2019Grabiński MarcinDąbkowska Oliwia Monika1 E
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Falkowski KrzysztofRychlik Weronika2 C
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Falkowski KrzysztofRychlik Weronika7 C
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Grabiński MarcinDąbkowska Oliwia Monika4 E
Puchar Klas A, B i C Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna24 B
Puchar Klas A, B i C Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna23 B
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Krysztofiński HubertMałczak Maja3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Ivanchenko TymofiiJanson Wiktoria5 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 29.09.2019Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda2 B
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 29.09.2019Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda6 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 29.09.2019Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda4 B
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 28.09.2019Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda7 OPEN
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Falkowski KrzysztofRychlik Weronika7 C
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Grabiński MarcinDąbkowska Oliwia Monika2 E
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Falkowski KrzysztofRychlik Weronika5 C
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Śledź KarolPaprota Paulina Ewa3 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Ivanchenko TymofiiJanson Wiktoria18 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Jarosz AndrzejKhrycheva Anna6 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Śledź KarolPaprota Paulina Ewa7 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
VRATISLAVIA Wrocław 14.09.2019Lewandowski BartoszWalachowska Anna Karolina1 OPEN
VRATISLAVIA Wrocław 14.09.2019Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda9 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna3 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna7 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Niegowski MichałKowalczyk Milena6 B
GPP EKS. FTS OTTT KING DANCE Koszalin 15.06.2019Snochowski WiktorMalinowska Justyna9 OPEN
GPP EKS. FTS OTTT KING DANCE Koszalin 15.06.2019Snochowski WiktorMalinowska Justyna6 OPEN
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Grabiński MarcinDąbkowska Oliwia Monika3 E
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Krysztofiński HubertMałczak Maja2 OPEN
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Cieślak SzymonWęgrzyniak Aleksandra2 H
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Skałkowska KamilaSkałkowska Kamila2 H
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Cesarek MaciejGłówczak Magda ===> Kl.F1 G
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Kravczuk PawełMarzec Amelka ===> Kl.F1 G
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Rzepczyński PiotrDomka Natalia ===> Kl.F1 G
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Kozubal KrzysztofŁańcucka Julia ===> Kl.F2 G
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Jasiński KacperUrbańska Agnieszka3 G
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Falkowski KrzysztofRychlik Weronika5 C
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Falkowski MikołajJędrzejczyk Wiktoria5 OPEN
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Snochowski WiktorMalinowska Justyna7 OPEN
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Grabiński MarcinDąbkowska Oliwia Monika1 E
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Falkowski KrzysztofRychlik Weronika7 C
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Snochowski WiktorMalinowska Justyna3 OPEN
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Snochowski WiktorMalinowska Justyna7 OPEN
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Falkowski KrzysztofRychlik Weronika4 B
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Krysztofiński HubertMałczak Maja1 OPEN
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Zając AdamKraśnicka Zofia8 OPEN
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Falkowski MikołajJędrzejczyk Wiktoria10 OPEN
Polish Open ChampionshipsLe MichałJabłońska Sandra1 OPEN
Polish Open Championships WDC Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna7 B
Polish Open Championships WDC Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna14 B
Polish Open Championships WDC Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna24 OPEN
Polish Open Championships WDC Jarosz AndrzejKhrycheva Anna3 OPEN
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna4 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna1 B
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Krysztofiński HubertMałczak Maja1 OPEN
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Falkowski MikołajJędrzejczyk Wiktoria11 OPEN
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Grabiński MarcinDąbkowska Oliwia Monika5 E
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna7 D
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna4 C
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Grabiński MarcinDąbkowska Oliwia Monika2 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinKurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna3 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinKurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna9 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinNiegowski MichałKowalczyk Milena9 B
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna10 D
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna1 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Niegowski MichałKowalczyk Milena9 B
International Dance Festival-Zabrze 2019 Zabrze 12.05.2019Krysztofiński HubertMałczak Maja3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna2 B
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna3 B
International Dance Festival-Zabrze 2019 Zabrze 12.05.2019Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda5 OPEN
International Dance Festival-Zabrze 2019 Zabrze 12.05.2019Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda14 OPEN
International Dance Festival-Zabrze 2019 Zabrze 12.05.2019Falkowski MikołajJędrzejczyk Wiktoria12 OPEN
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Affre JulianRodo Zofia6 B
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Affre JulianRodo Zofia8 B
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna5 D
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna9 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna5 B
Puchar Klas F, E i D Jagielski KarolKowal Stefania1 D
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Grabiński MarcinDąbkowska Oliwia Monika4 E
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Falkowski KrzysztofRychlik Weronika6 C
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Falkowski KrzysztofRychlik Weronika7 C
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Witkowski RafałBurzyńska Dominika3 G
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna2 D
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna2 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Jagielski KarolKowal Stefania1 D
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda8 OPEN
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna4 D
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna3 D
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Falkowski KrzysztofRychlik Weronika9 C
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Falkowski KrzysztofRychlik Weronika4 C
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda6 OPEN
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Zając AdamKraśnicka Zofia4 OPEN
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Krysztofiński HubertMałczak Maja1 OPEN
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Falkowski MikołajJędrzejczyk Wiktoria3 OPEN
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Kwaśniak RobertŁabuz Justyna Teresa2 OPEN
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna3 D
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Cesarek MaciejGłówczak Magdalena2 G
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Rzepczyński PiotrDomka Natalia2 G
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna5 D
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Falkowski KrzysztofRychlik Weronika13 C
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Falkowski KrzysztofRychlik Weronika12 C
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Snochowski BłażejRyś Zuzanna3 OPEN
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Krysztofiński HubertMałczak Maja1 OPEN
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Zając AdamKraśnicka Zofia10 OPEN
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Kwaśniak RobertŁabuz Justyna Teresa2 OPEN
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Snochowski BłażejRyś Zuzanna1 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Jarosz AndrzejKhrycheva Anna4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna6 B
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Kwaśniak RobertŁabuz Justyna Teresa4 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Snochowski BłażejRyś Zuzanna2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Fanelli NicolaSyzdoł Monika21 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda11 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Snochowski WiktorMalinowska Justyna7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Affre JulianRodo Zofia8 B
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Affre JulianRodo Zofia3 B
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna3 D
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna3 D
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiKurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna32 B
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Lewandowski BartoszWałachowska Anna Karolina4 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Falkowski MikołajJędrzejczyk Wiktoria9 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Krysztofiński HubertMałczak Maja2 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Kwaśniak RobertŁabuz Justyna Teresa5 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Snochowski BłażejRyś Zuzanna6 OPEN
Mistrzostwa Klas A, B i C Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna23 B
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna3 D
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Kwaśniak RobertŁabuz Justyna Teresa ==> Kl. S5 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Falkowski MikołajJędrzejczyk Wiktoria ==> Kl. S9 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna2 D
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda14 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Krysztofiński HubertMałczak Maja4 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Snochowski WiktorMalinowska Justyna19 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna6 OPEN
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Cesarek MaciejGłówczak Magdalena2 G
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Falkowski KrzysztofRychlik Weronika2 C
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna7 B
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna2 B
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Affre JulianRodo Zofia4 B
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Navatski MiraslauSawicka Klaudia6 B
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Affre JulianRodo Zofia14 B
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Snochowski WiktorMalinowska Justyna9 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda18 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Świtalski ŁukaszRompczyk Paulina19 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Snochowski BłażejRyś Zuzanna2 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Kwaśniak RobertŁabuz Justyna Teresa3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna10 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna10 B
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Cesarek MaciejGłówczak Magdalena3 G
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Kozubal KrzysztofŁańcucka Julia3 G
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Rzepczyński PiotrDomka Natalia3 G
XLV Puchar Wieczystego Sharapov VolodymyrTykhonova Kateryna1 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Kwaśniak RobertŁabuz Justyna Teresa4 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Kozubal KrzysztofŁańcucka Julia3 G
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda1 B
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda2 B
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Navatski MiraslauSawicka Klaudia6 B
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Falkowski MikołajJędrzejczyk Wiktoria8 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Krysztofiński HubertMałczak Maja1 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Kwaśniak RobertŁabuz Justyna Teresa6 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Snochowski BłażejRyś Zuzanna4 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Navatski MiraslauSawicka Klaudia19 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Świtalski ŁukaszRompczyk Paulina8 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Falkowski KrzysztofRychlik Weronika11 C
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Snochowski BłażejRyś Zuzanna1 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Falkowski KrzysztofRychlik Weronika11 C
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Snochowski WiktorMalinowska Justyna3 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Snochowski WiktorMalinowska Justyna2 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Dębkowska OliwiaDębkowska Oliwia6 F
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Affre JulianRodo Zofia4 B
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna4 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna4 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Cesarek MaciejGłówczak Magdalena1 H
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Siatkowski FranciszekZackiewicz Iga1 H
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Affre JulianRodo Zofia4 B
XLV Puchar Wieczystego Jagielski KarolKowalczyk Milena34 B
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna2 B
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Navatski MiraslauSawicka Klaudia7 B
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Jagielski KarolKowalczyk Milena4 B
XXXIII Turniej Asów Zawiercie 02.12.2018Lewandowski BartoszWałachowska Anna Karolina1 OPEN
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Affre JulianRodo Zofia5 B
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Affre JulianRodo Zofia6 B
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna3 D
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna3 D
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Snochowski WiktorMalinowska Justyna1 OPEN
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Rzepczyński PiotrDomka Natalia2 G
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Kozubal KrzysztofŁańcucka Julia3 G
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Snochowski WiktorMalinowska Justyna1 OPEN
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Świtalski ŁukaszRompczyk Paulina5 OPEN
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Kozubal KrzysztofŁańcucka Julia3 G
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Rzepczyński PiotrDomka Natalia2 G
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna4 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna3 D
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Ivanchenko TymofiiJanson Wiktoria14 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Jarosz AndrzejKhrycheva Anna3 OPEN
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Kwaśniak RobertŁabuz Justyna Teresa3 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Gałek MichałGałek Klaudia2 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Musiałkowski PiotrGaweł Paulina36 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Modrzyński PrzemysławŻybura Magdalena Ewa2 OPEN
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Kwaśniak RobertŁabuz Justyna Teresa2 OPEN
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Falkowski MikołajJędrzejczyk Wiktoria4 OPEN
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Świtalski ŁukaszRompczyk Paulina5 OPEN
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Falkowski MikołajJędrzejczyk Wiktoria3 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Więch MaciejDeluga Karolina6 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Więch MaciejDeluga Karolina42 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Więch MaciejDeluga Karolina10 OPEN
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda6 OPEN
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna10 OPEN
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda5 OPEN
VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL WrocĹ‚aw 02-03.11.2018Lewandowski BartoszWałachowska Anna Karolina3 OPEN
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna12 OPEN
VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL WrocĹ‚aw 02-03.11.2018Kwaśniak RobertŁabuz Justyna Teresa12 OPEN
VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL WrocĹ‚aw 02-03.11.2018Kwaśniak RobertŁabuz Justyna Teresa9 OPEN
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Świtalski ŁukaszRompczyk Paulina5 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Kucharczyk KamilKowalczyk Marta2 OPEN
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Snochowski WiktorMalinowska Justyna2 A
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Falkowski MikołajJędrzejczyk Wiktoria4 B
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Snochowski WiktorMalinowska Justyna7 A
Mistrzostwa Polski Standard Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Kucharczyk KamilKowalczyk Marta7 OPEN
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda1 OPEN
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda1 OPEN
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Snochowski WiktorMalinowska Justyna2 OPEN
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Snochowski WiktorMalinowska Justyna4 OPEN
Puchar Klas A,B i C Bojarski BartoszRychlica Katarzyna15 A
Puchar Klas A,B i C Spych AleksanderŁysik Agnieszka32 A
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna7 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Świtalski ŁukaszRompczyk Paulina9 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Snochowski WiktorMalinowska Justyna14 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Snochowski WiktorMalinowska Justyna7 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Kwaśniak RobertŁabuz Justyna Teresa4 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna13 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Snochowski BłażejRyś Zuzanna4 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Świtalski ŁukaszRompczyk Paulina32 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna14 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Snochowski WiktorMalinowska Justyna9 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Snochowski BłażejRyś Zuzanna8 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Snochowski WiktorMalinowska Justyna7 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Snochowski BłażejRyś Zuzanna4 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Kwaśniak RobertŁabuz Justyna Teresa4 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna7 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Świtalski ŁukaszRompczyk Paulina9 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Snochowski WiktorMalinowska Justyna14 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Snochowski WiktorMalinowska Justyna7 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Snochowski WiktorMalinowska Justyna7 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna13 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Świtalski ŁukaszRompczyk Paulina32 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna14 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Snochowski BłażejRyś Zuzanna8 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Snochowski WiktorMalinowska Justyna9 OPEN
GPEKSTRA FTS I OTTT PASJA CUP Koszalin 06.10.2018Snochowski WiktorMalinowska Justyna4 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Kucharczyk KamilKowalczyk Marta1 OPEN
GPEKSTRA FTS I OTTT PASJA CUP Koszalin 06.10.2018Snochowski WiktorMalinowska Justyna3 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Ivanchenko TymofiiJanson Wiktoria6 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Kucharczyk KamilKowalczyk Marta1 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Gałek MichałGałek Klaudia1 OPEN
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Spych AleksanderŁysik Agnieszka4 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTARybak MaciejMatysiak Zofia Wanda8 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTARybak MaciejMatysiak Zofia Wanda8 OPEN
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Falkowski KrzysztofRychlik Weronika4 C
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Falkowski KrzysztofRychlik Weronika6 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda8 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda8 OPEN
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Spych AleksanderŁysik Agnieszka2 A
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna1 D
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna2 D
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Falkowski KrzysztofRychlik Weronika5 C
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Falkowski KrzysztofRychlik Weronika5 C
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Le MichałJabłońska Sandra2 OPEN
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Niegowski MichałShesternenko Anastasiia6 B
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Musiałkowski PiotrSyzdoł Monika25 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gałek MichałGałek Klaudia1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bojarski BartoszRychlica Katarzyna11 OPEN
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Snochowski WiktorMalinowska Justyna4 OPEN
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Snochowski WiktorMalinowska Justyna2 OPEN
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Kwaśniak RobertŁabuz Justyna Teresa2 OPEN
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Kwaśniak RobertŁabuz Justyna Teresa1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bojarski BartoszRychlica Katarzyna2 B
Polish Open Championships Gałek MichałGałek Klaudia2 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Jagielski KarolKowalczyk Milena14 B
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Bojarski BartoszRychlica Katarzyna2 B
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Jagielski KarolKowalczyk Milena13 B
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Niegowski MichałShesternenko Anastasiia7 B
Polish Open Championships Bojarski BartoszRychlica Katarzyna19 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Rzepczyński PiotrDomka Natalia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Migacz AdrianŻuchowska Natalia2 G
Polish Open Championships Jagielski KarolKowalczyk Milena19 OPEN
Polish Open Championships Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda4 OPEN
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna12 OPEN
Mistrzostwa Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji TaĹ„cĂłw / OTTS Pomosty ElblÄ…g 02.06.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna12 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna4 C
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Bojarski BartoszRychlica Katarzyna1 B
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna3 C
Mistrzostwa Dzieci i Juniorów Młodszych w Kombinacji Tańców / OTTS Pomosty Elbląg 02.06.2018Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bojarski BartoszRychlica Katarzyna6 OPEN
GPP Dorosłych i Junior II O Koszyczek Tr OSiR 01.06.2018Świtalski ŁukaszRompczyk Paulina3 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Kozubal KrzysztofŁańcucka Julia1 H
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Cieślak SzymonMarzec Amelia1 H
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Sudin BorysDeluga Karolina4 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Snochowski BłażejRyś Zuzanna1 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Kwaśniak RobertŁabuz Justyna Teresa6 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Rzepczyński PiotrDomka Natalia1 H
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Gutowski MateuszTomczyk Kalina1 H
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Michalski KacperMakowska Laura1 H
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Falkowski KrzysztofRychlik Weronika1 D
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Sudin BorysDeluga Karolina7 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Kwaśniak RobertŁabuz Justyna Teresa6 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Snochowski BłażejRyś Zuzanna2 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Bartel LeonBogacka Gabrysia2 H
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Mędrzycki JakubRogowska Weronika1 H
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Snochowski WiktorMalinowska Justyna3 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna6 D
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Solo SoloBurzyńska Dominika3 G
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna5 D
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Sudin BorysDeluga Karolina4 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda2 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Falkowski KrzysztofRychlik Weronika6 C
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda1 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Placek KacperBystrzycka Zofia3 G
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Migacz AdrianŻuchowska Natalia2 G
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Solo SoloDąbkowska Oliwia Monika4 F
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Snochowski WiktorMalinowska Justyna3 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Sudin BorysDeluga Karolina5 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Snochowski BłażejRyś Zuzanna2 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 26.05.2018Rorat KarolinaGryczka Karolina4 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 26.05.2018Żero KarolinaWłodarczyk Wiktoria3 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 26.05.2018Cichocka KarolinaTomasik Karolina4 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 26.05.2018Wójcik AntoninaKopach Zuzia4 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 26.05.2018Affre EmiliaŻuromska Magda4 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 26.05.2018Kalisz MajaBulela Ines4 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 26.05.2018Fiuk PaulinaKołodziejczyk Klaudia3 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 26.05.2018Król AnnaNowakowska Patrycja4 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 26.05.2018Skrońska ZosiaIwanicka Iza4 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 26.05.2018Włodarczyk OliwiaBielonko Gosia4 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 26.05.2018Gockowiak MajaGockowiak Malwina4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Bojarski BartoszRychlica Katarzyna2 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna4 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna8 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Bojarski BartoszRychlica Katarzyna3 B
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiBojarski BartoszRychlica Katarzyna13 OPEN
Międzynarodowy Festiwal Tańca Zabrze 13.05.2018Sudin BorysDeluga Karolina8 OPEN
Międzynarodowy Festiwal Tańca Zabrze 13.05.2018Sudin BorysDeluga Karolina18 OPEN
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna1 C
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Bojarski BartoszRychlica Katarzyna3 B
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Ivanchenko TymofiiJanson Wiktoria10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Gałek MichałGałek Klaudia2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Krysztofiński HubertPaprota Paulina Ewa6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Krysztofiński HubertPaprota Paulina Ewa7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna9 C
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna4 D
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna4 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda2 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda3 OPEN
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Rzepczyński PiotrDomka Natalia2 H
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Cieślak SzymonMarzec Amelia1 H
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Kozubal KrzysztofŁańcucka Julia1 H
Strefa Tańca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Falkowski KrzysztofRychlik Weronika2 D
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna2 C
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna5 C
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna10 C
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna11 C
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Dąbkowska Oliwia MonikaSolo Solo4 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna1 C
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Krysztofiński HubertPaprota Paulina Ewa13 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Krysztofiński HubertPaprota Paulina Ewa2 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Ivanchenko TymofiiJanson Wiktoria7 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Musiałkowski PiotrSyzdoł Monika22 OPEN
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Rzepczyński PiotrDomka Natalia1 H
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Regeńczuk GrzegorzGłówczak Magdalena3 G
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna4 D
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna5 D
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Falkowski KrzysztofRychlik Weronika3 D
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Snochowski BłażejRyś Zuzanna1 OPEN
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Lewandowski BartoszWałachowska Anna Karolina1 OPEN
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Snochowski WiktorMalinowska Justyna7 OPEN
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Świtalski ŁukaszRompczyk Paulina5 OPEN
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Snochowski WiktorMalinowska Justyna7 OPEN
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Sudin BorysDeluga Karolina10 OPEN
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Snochowski BłażejRyś Zuzanna3 OPEN
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Kwaśniak RobertŁabuz Justyna Teresa5 OPEN
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Sudin BorysDeluga Karolina4 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTIvanchenko TymofiiJanson Wiktoria8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna3 C
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTMusiałkowski PiotrSyzdoł Monika16 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna4 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna3 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Falkowski KrzysztofRychlik Weronika2 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Falkowski KrzysztofRychlik Weronika5 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda2 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda3 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Więch MaciejJędrzejczyk Wiktoria5 OPEN
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Snochowski WiktorMalinowska Justyna2 OPEN
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Sudin BorysDeluga Karolina3 OPEN
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Sudin BorysDeluga Karolina2 OPEN
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna5 OPEN
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna5 OPEN
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna2 E
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Snochowski WiktorMalinowska Justyna3 OPEN
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Skałkowska Kamilasolo solo2 H
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Krysztofiński HubertPaprota Paulina Ewa4 OPEN
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Dąbkowska Oliwia MonikaDąbkowska Oliwia Monika1 F
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Kozubal KrzysztofŁańcucka Julia1 H
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Rzepczyński PiotrDomka Natalia1 H
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Zawitkowska Wiktoriasolo solo1 H
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Falkowski KrzysztofRychlik Weronika4 D
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Falkowski KrzysztofRychlik Weronika6 D
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup KoĹ‚obrzeg 24.03.2018Snochowski BłażejRyś Zuzanna4 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup Kołobrzeg 24.03.2018Snochowski BłażejRyś Zuzanna4 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup Kołobrzeg 24.03.2018Sudin BorysDeluga Karolina14 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Krysztofiński HubertPaprota Paulina Ewa8 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Ivanchenko TymofiiJanson Wiktoria24 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Krysztofiński HubertPaprota Paulina Ewa4 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup Kołobrzeg 24.03.2018Sudin BorysDeluga Karolina14 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Krysztofiński HubertPaprota Paulina Ewa8 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Krysztofiński HubertPaprota Paulina Ewa4 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Ivanchenko TymofiiJanson Wiktoria24 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup Kołobrzeg 24.03.2018Snochowski WiktorMalinowska Justyna9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Jagielski KarolKowalczyk Milena12 B
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna3 D
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna3 D
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Falkowski KrzysztofRychlik Weronika4 D
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Falkowski KrzysztofRychlik Weronika1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Jagielski KarolKowalczyk Milena15 OPEN
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna2 C
Mistrzostwa Polski w Tańcach Standardowy Konin 10-11.03.2018Sudin BorysDeluga Karolina13 OPEN
Mistrzostwa Klas A,B,C Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna11 C
Mistrzostwa Polski w Tańcach Standardowy Konin 10-11.03.2018Snochowski WiktorMalinowska Justyna14 OPEN
Mistrzostwa Polski w Tańcach Standardowy Konin 10-11.03.2018Duda DawidPrisiazhnaya Daria17 OPEN
Mistrzostwa Polski w Tańcach Standardowy Konin 10-11.03.2018Duda DawidPrisiazhnaya Daria32 OPEN
Mistrzostwa Polski w TaĹ„cach Standardowy Konin 10-11.03.2018Snochowski BłażejRyś Zuzanna1 OPEN
Mistrzostwa Klas A,B,C Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna18 C
Mistrzostwa Klas A,B,C Jagielski KarolKowalczyk Milena55 B
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna2 C
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna1 C
OTTT o Puchar Burmistrza Lubawy 03.03.2018Głuchowski JakubDrwięga Katarzyna1 E
MP FTS LATIN - OTTT o Memor. B.K-K Szczecinek 25.02.2018Duda DawidPrisiazhnaya Daria18 OPEN
MP FTS w tańcach latynoamerykańkich Szczecinek 24.02.2018Sudin BorysDeluga Karolina31 OPEN
MP FTS w tańcach latynoamerykańkich Szczecinek 24.02.2018Lewandowski BartoszWałachowska Anna Karolina3 OPEN
MP FTS w tańcach latynoamerykańkich Szczecinek 24.02.2018Więch MaciejJędrzejczyk Wiktoria18 OPEN
MP FTS w tańcach latynoamerykańkich Szczecinek 24.02.2018Snochowski BłażejRyś Zuzanna5 OPEN
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna1 C
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna2 C
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Jagielski KarolKowalczyk Milena6 B
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Falkowski KrzysztofRychlik Weronika3 D
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Placek KacperBystrzycka Zofia3 G
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Dębkowska Oliwiasolo solo1 F
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Regeńczuk GrzegorzGłówczak Magdalena2 G
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Rzepczyński PiotrDomka Natalia2 H
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Łańcucka Juliasolo solo1 H
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Skałkowska Kamilasolo solo2 H
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Dyś Agatasolo solo2 H
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Krawczyk Joannasolo solo2 OPEN
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Żuchowska Nataliasolo solo2 OPEN
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Zawitkowska Wiktoriasolo solo1 OPEN
OTTT o Puchar Wójta Gminy Kurzętnik Kurzętnik 13.01.2018Falkowski KrzysztofRychlik Weronika3 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Kurzętnik Kurzętnik 13.01.2018Falkowski KrzysztofRychlik Weronika3 D
II OTTT Respect Cup 2017 Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna5 C
Akad MP,MP FTS Dzieci i Jun I w Komb Wrocław 16.12.2017Lewandowski BartoszWałachowska Anna Karolina1 OPEN
Akad MP,MP FTS Dzieci i Jun I w Komb Wrocław 16.12.2017Tygielski Radosław KajetanKmiecik Wiktoria5 OPEN
Akad MP,MP FTS Dzieci i Jun I w Komb Wrocław 16.12.2017Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda11 OPEN
II OTTT Respect Cup 2017 Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna5 C
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Snochowski WiktorMalinowska Justyna14 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Sudin BorysDeluga Karolina9 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Sudin BorysDeluga Karolina17 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Snochowski WiktorMalinowska Justyna15 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Snochowski BłażejRyś Zuzanna4 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Affre JulianPreś Ewelina2 C
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Duda DawidPrisiazhnaya Daria7 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Snochowski BłażejRyś Zuzanna4 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBojarski BartoszRychlica Katarzyna6 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoChojnowski BartoszKłaput Natalia3 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJagielski KarolKowalczyk Milena43 B
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Chojnowski BartoszKłaput Natalia3 B
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Bojarski BartoszRychlica Katarzyna2 B
BIAŁYSTOK OPEN - VII OTTS TWIST 2017 Białystok 03.12.2017Affre JulianPreś Ewelina1 C
Mikołajkowy Turniej Tańca Szczecinek 03.12.2017Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda1 C
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Snochowski WiktorMalinowska Justyna6 OPEN
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Snochowski WiktorMalinowska Justyna6 OPEN
GPP EKS. - VII OTTT o Puchar Bur. Żukowa Żukowo 26.11.2017Duda DawidPrisiazhnaya Daria14 OPEN
GPP EKS. - VII OTTT o Puchar Bur. Żukowa Żukowo 26.11.2017Snochowski BłażejRyś Zuzanna3 OPEN
GPP EKS. - VII OTTT o Puchar Bur. Żukowa Żukowo 26.11.2017Sudin BorysDeluga Karolina13 OPEN
GPP EKS. - VII OTTT o Puchar Bur. Żukowa Żukowo 26.11.2017Snochowski WiktorMalinowska Justyna8 OPEN
GPP EKS. - VII OTTT o Puchar Bur. Żukowa Żukowo 26.11.2017Duda DawidPrisiazhnaya Daria4 OPEN
GPP EKS. - VII OTTT o Puchar Bur. Żukowa Żukowo 26.11.2017Snochowski WiktorMalinowska Justyna7 OPEN
GPP EKS. - VII OTTT o Puchar Bur. Żukowa Żukowo 26.11.2017Sudin BorysDeluga Karolina6 OPEN
GPP EKS. - VII OTTT o Puchar Bur. Żukowa Żukowo 26.11.2017Snochowski BłażejRyś Zuzanna2 OPEN
XV OTTS o Puchar Jezioraka IĹ‚awa 25.11.2017Affre JulianPreś Ewelina1 C
Mistrzostwa Polski FTS w klasach A i B Żukowo 25.11.2017Snochowski WiktorMalinowska Justyna3 B
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna7 C
Mistrzostwa Polski FTS w klasach A i B Żukowo 25.11.2017Snochowski WiktorMalinowska Justyna11 A
XV OTTS o Puchar Jezioraka IĹ‚awa 25.11.2017Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda1 C
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna3 C
XV OTTS o Puchar Jezioraka IĹ‚awa 25.11.2017Affre JulianPreś Ewelina3 C
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Sharapov VolodymyrGłębocka Natalia2 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Gałek MichałGałek Klaudia6 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Ptaszek JanuszŻybura Magdalena Ewa14 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Musiałkowski PiotrKłopotowska Magda40 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Krysztofiński HubertPaprota Paulina Ewa5 OPEN
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna6 C
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Affre JulianPreś Ewelina4 C
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda10 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Tygielski Radosław KajetanKmiecik Wiktoria6 OPEN
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna7 C
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Więch MaciejJędrzejczyk Wiktoria4 OPEN
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Affre JulianPreś Ewelina1 C
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Bojarski BartoszRychlica Katarzyna3 B
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Duda DawidPrisiazhnaya Daria14 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda7 OPEN
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Duda DawidPrisiazhnaya Daria30 OPEN
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Duda DawidPrisiazhnaya Daria49 OPEN
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Duda DawidPrisiazhnaya Daria22 OPEN
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Kieszek MichałStefanska Julia2 OPEN
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Kieszek MichałStefanska Julia29 OPEN
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Duda DawidPrisiazhnaya Daria49 OPEN
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Falkowski KrzysztofRychlik Weronika5 D
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Falkowski KrzysztofRychlik Weronika3 D
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Affre JulianPreś Ewelina3 C
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Affre JulianPreś Ewelina1 C
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda1 C
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda1 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Krysztofiński HubertPaprota Paulina Ewa3 OPEN
Charytatywny Turniej Tańca PASJA CUP Koszalin 04.11.2017Duda DawidPrisiazhnaya Daria9 OPEN
Charytatywny Turniej Tańca PASJA CUP Koszalin 04.11.2017Duda DawidPrisiazhnaya Daria3 OPEN
Skierniewice Dance Festival Skierniewice 04.11.2017Regeńczuk GrzegorzGłówczak Magdalena3 G
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Affre JulianPreś Ewelina1 C
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówJagielski KarolKowalczyk Milena6 B
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Tygielski Radosław KajetanKmiecik Wiktoria5 OPEN
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Affre JulianPreś Ewelina4 C
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Tygielski Radosław KajetanKmiecik Wiktoria1 OPEN
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda4 OPEN
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Tygielski Radosław KajetanKmiecik Wiktoria2 OPEN
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda4 OPEN
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Tygielski Radosław KajetanKmiecik Wiktoria3 OPEN
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Duda DawidPrisiazhnaya Daria10 OPEN
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Chojnowski BartoszKłaput Natalia3 B
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Duda DawidPrisiazhnaya Daria4 OPEN
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda1 C
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda1 C
XXI O.T.T.T. o Puchar MarszaĹ‚ka WojewĂłdztwa Podlaskiego, Starosty LomĹĽyĹ„skiego, Prezydenta Miasta LomĹĽa i Mistrzostwa Podlaskiego ZwiÄ…zku TaĹ„ca Sportowego 22-10-2017\r\nRodo PiotrŁabuz Justyna Teresa3 B
XXI O.T.T.T. o Puchar MarszaĹ‚ka WojewĂłdztwa Podlaskiego, Starosty LomĹĽyĹ„skiego, Prezydenta Miasta LomĹĽa i Mistrzostwa Podlaskiego ZwiÄ…zku TaĹ„ca Sportowego 22-10-2017\r\nAffre JulianPreś Ewelina1 C
XXI O.T.T.T. o Puchar MarszaĹ‚ka WojewĂłdztwa Podlaskiego, Starosty LomĹĽyĹ„skiego, Prezydenta Miasta LomĹĽa i Mistrzostwa Podlaskiego ZwiÄ…zku TaĹ„ca Sportowego 22-10-2017\r\nAffre JulianPreś Ewelina1 C
XXI O.T.T.T. o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Lomżyńskiego, Prezydenta Miasta Lomża i Mistrzostwa Podlaskiego Związku Tańca Sportowego 22-10-2017\r\nFalkowski KrzysztofRychlik Weronika5 D
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Kucharczyk KamilSemenova Polina1 OPEN
XXI O.T.T.T. o Puchar MarszaĹ‚ka WojewĂłdztwa Podlaskiego, Starosty LomĹĽyĹ„skiego, Prezydenta Miasta LomĹĽa i Mistrzostwa Podlaskiego ZwiÄ…zku TaĹ„ca Sportowego 22-10-2017\r\nRodo PiotrŁabuz Justyna Teresa4 B
XXI O.T.T.T. o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Lomżyńskiego, Prezydenta Miasta Lomża i Mistrzostwa Podlaskiego Związku Tańca Sportowego 22-10-2017\r\nFalkowski KrzysztofRychlik Weronika4 D
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Kucharczyk KamilSemenova Polina6 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Krysztofiński HubertPaprota Paulina Ewa14 OPEN
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda1 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda1 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017Falkowski KrzysztofRychlik Weronika6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Jagielski KarolKowalczyk Milena2 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017Falkowski KrzysztofRychlik Weronika2 D
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 15.10.2017Snochowski BłażejRyś Zuzanna34 OPEN
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 15.10.2017Tygielski Radosław KajetanKmiecik Wiktoria20 OPEN
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 15.10.2017Więch MaciejJędrzejczyk Wiktoria22 OPEN
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 15.10.2017Lewandowski BartoszWałachowska Anna Karolina19 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Chojnowski BartoszKłaput Natalia4 B
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Zając AdamŁysik Agnieszka30 OPEN
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 14.10.2017Duda DawidPrisiazhnaya Daria17 OPEN
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 14.10.2017Snochowski BłażejRyś Zuzanna24 OPEN
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 14.10.2017Tygielski Radosław KajetanKmiecik Wiktoria17 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Gałek MichałGałek Klaudia2 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Ptaszek JanuszŻybura Magdalena Ewa12 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Ivanchenko TymofiiJanson Wiktoria28 OPEN
WDSF North European Championships Elbląg 13.10.2017Snochowski BłażejRyś Zuzanna23 OPEN
WDSF North European Championships Elbląg 13.10.2017Snochowski BłażejRyś Zuzanna20 OPEN
WDSF North European Championships Elbląg 13.10.2017Więch MaciejJędrzejczyk Wiktoria17 OPEN
WDSF North European Championships Elbląg 13.10.2017Lewandowski BartoszWałachowska Anna Karolina3 OPEN
XIII OTTT Mazury 2017 Giżycko 07.10.2017Affre JulianPreś Ewelina4 C
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Krysztofiński HubertPaprota Paulina Ewa1 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Krysztofiński HubertPaprota Paulina Ewa1 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Ivanchenko TymofiiJanson Wiktoria5 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Zając AdamŁysik Agnieszka15 OPEN
XIII OTTT Mazury 2017 Giżycko 07.10.2017Affre JulianPreś Ewelina1 C
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Bojarski BartoszRychlica Katarzyna6 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Bojarski BartoszRychlica Katarzyna2 B
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Sharapov VolodymyrGłębocka Natalia1 OPEN
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Snochowski BłażejRyś Zuzanna2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Krysztofiński HubertPaprota Paulina Ewa3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Krysztofiński HubertPaprota Paulina Ewa10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gałek MichałGałek Klaudia2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ptaszek JanuszŻybura Magdalena Ewa11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ivanchenko TymofiiJanson Wiktoria17 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zając AdamŁysik Agnieszka18 OPEN
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Snochowski BłażejRyś Zuzanna2 OPEN
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Więch MaciejJędrzejczyk Wiktoria4 OPEN
XXXIII OTTS o Złotą Podwiązkę i Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Ostrołęka 30.09.2017Falkowski KrzysztofRychlik Weronika4 D
XXXIII OTTS o Złotą Podwiązkę i Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Ostrołęka 30.09.2017Falkowski KrzysztofRychlik Weronika5 D
XXXIII OTTS o Złotą Podwiązkę i Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Ostrołęka 30.09.2017Affre JulianPreś Ewelina2 C
XXXIII OTTS o Złotą Podwiązkę i Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Ostrołęka 30.09.2017Affre JulianPreś Ewelina1 C
XXXIII OTTS o Złotą Podwiązkę i Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Ostrołęka 30.09.2017Zaborowski MikołajRodo Zofia2 OPEN
XXXIII OTTS o Złotą Podwiązkę i Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Ostrołęka 30.09.2017Tygielski Radosław KajetanKmiecik Wiktoria1 OPEN
XXXIII OTTS o Złotą Podwiązkę i Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Ostrołęka 30.09.2017Zaborowski MikołajRodo Zofia3 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda6 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda1 C
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda1 C
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (SOBOTA)Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda7 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Kucharczyk KamilSemenova Polina1 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Zając AdamŁysik Agnieszka14 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Krysztofiński HubertPaprota Paulina Ewa6 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Kucharczyk KamilSemenova Polina7 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Krysztofiński HubertPaprota Paulina Ewa5 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Gałek MichałGałek Klaudia3 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Kucharczyk KamilSemenova Polina2 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Le MichałJabłońska Sandra1 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Kucharczyk KamilSemenova Polina1 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Musiałkowski PiotrKłopotowska Magda2 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Chojnowski BartoszKłaput Natalia2 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Święciak Damian -Krawczyk Barbara Małgorzata8 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Korczewski JuliuszSzczukiewicz Katarzyna8 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Zając AdamŁysik Agnieszka3 OPEN
XI OTTS PASJONAT Kąty k./Sochaczewa 18.06.2017Tygielski Radosław KajetanKmiecik Wiktoria2 C
XI OTTS PASJONAT Kąty k./Sochaczewa 18.06.2017Tygielski Radosław KajetanKmiecik Wiktoria1 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Chojnowski BartoszKłaput Natalia6 B
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Święciak Damian -Krawczyk Barbara Małgorzata9 B
II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza kl. HGF Kąty k./Sochaczewa 17.06.2017Jędruszczak AleksanderDąbkowska Oliwia Monika3 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ptaszek JanuszŻybura Magdalena Ewa4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Musiałkowski PiotrKłopotowska Magda20 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna6 C
Polish Open Championships PTT Krysztofiński HubertPaprota Paulina Ewa5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna7 C
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Jędruszczak AleksanderDąbkowska Oliwia Monika4 F
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Falkowski KrzysztofRychlik Weronika8 D
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Więch MaciejJędrzejczyk Wiktoria2 OPEN
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Snochowski BłażejRyś Zuzanna1 OPEN
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Affre JulianPreś Ewelina5 C
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Affre JulianPreś Ewelina4 C
Polish Open Championships PTT Sharapov VolodymyrGłębocka Natalia2 OPEN
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Falkowski KrzysztofRychlik Weronika4 D
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Tygielski Radosław KajetanKmiecik Wiktoria2 OPEN
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Rybak MaciejMatysiak Zofia Wanda4 OPEN
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Onieszczuk MaciejMorgaś Maja1 H
Polish Open Championships PTT Ptaszek JanuszŻybura Magdalena Ewa10 OPEN
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Hansdorfer FranciszekŻuchowska Natalia2 G
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Kowalkowski JacekJachowicz Malwina3 G<