!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GALA
Mielec (Podkarpackie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Wcisło OliwierSerafin Beata3 E
FINAŁ REKREACJI MAŁOPOLSKIEJ PTT 2023/2024 ORAZ KLASY H i G Gawroński ErykPieróg Karina1 H
FINAŁ REKREACJI MAŁOPOLSKIEJ PTT 2023/2024 ORAZ KLASY H i G Łagowski KajetanSerafin Klara3 G
FINAŁ REKREACJI MAŁOPOLSKIEJ PTT 2023/2024 ORAZ KLASY H i G Wideł TymoteuszReliga Julia1 H
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Wcisło OliwierSerafin Beata1 E
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Gawroński ErykPieróg Karina1 H
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Krupa SzymonPotoczna Lila1 H
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Wcisło OliwierSerafin Beata3 E
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Wideł TymoteuszReliga Julia1 H
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Kuc MateuszAdamarek Pola6 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Kuc MateuszAdamarek Pola6 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Krakowski GabrielPotoczna Alicja3 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Krakowski GabrielPotoczna Alicja4 OPEN
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Wcisło OliwierSerafin Beata4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Gracz BłażejAntoń Kamila2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Gracz BłażejAntoń Kamila7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Kuc MateuszAdamarek Pola1 F
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Krakowski GabrielPotoczna Alicja3 OPEN
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Więch BartłomiejWideł Rozalia1 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Bara MateuszOleksiewicz Klaudia1 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Wideł TymoteuszReliga Julia2 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kuc MateuszAdamarek Pola1 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kierys FranciszekMiller Laura2 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Małek MikołajDereń Amelia5 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Gracz BłażejAntoń Kamila7 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Gracz BłażejAntoń Kamila7 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Wcisło OliwierSerafin Beata4 E
XXXIV Turniej Tańca „O WAWELSKIEGO SMOKA” Wcisło OliwierSerafin Beata2 E
XXXIV Turniej Tańca „O WAWELSKIEGO SMOKA” Łagowski KajetanSerafin Klara1 H
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Krakowski GabrielPotoczna Alicja3 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Krakowski GabrielPotoczna Alicja2 OPEN
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Wcisło OliwierSerafin Beata2 E
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Bara MateuszOleksiewicz Klaudia1 H
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Gawroński ErykPieróg Karina1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI oraz V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Łagowski KajetanSerafin Klara1 H
V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Gracz BłażejAntoń Kamila9 D
V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Gracz BłażejAntoń Kamila9 D
V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Wcisło OliwierSerafin Beata1 E
V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Kierys FranciszekMiller Laura2 G
V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Gawroński ErykPieróg Karina1 H
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Jung NatanWielgosińska Barbara3 G
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Łagowski KajetanSerafin Klara1 H
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Gawroński ErykPieróg Karina1 H
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Kierys FranciszekMiller Laura1 G
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Wcisło OliwierSerafin Beata1 E
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Madej MikołajKorczak Klaudia5 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Bara MateuszOleksiewicz Klaudia1 H
Polish Cup PTT Krakowski GabrielPotoczna Alicja4 OPEN
Polish Cup PTT Krakowski GabrielPotoczna Alicja3 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Małek MikołajDereń Amelia1 F
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Gracz BłażejAntoń Kamila7 D
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Gracz BłażejAntoń Kamila8 D
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Krakowski GabrielPotoczna Alicja3 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Kuc MateuszAdamarek Pola2 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Kuc MateuszAdamarek Pola3 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Kierys FranciszekMiller Laura1 G
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Gawroński ErykPieróg Karina1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Jung NatanWielgosińska Barbara3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Koźbiel JakubSerafin Klara2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Madej MikołajKorczak Klaudia5 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Kierys FranciszekMiller Laura2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Małek MikołajDereń Amelia1 F
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENKrakowski GabrielPotoczna Alicja2 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENKrakowski GabrielPotoczna Alicja1 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENKuc MateuszAdamarek Pola5 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Głód HubertReliga Julia2 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Niedbała KacperKorczak Angelika1 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Niedbała KacperKorczak Angelika4 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Madej MikołajKorczak Klaudia3 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Małek MikołajDereń Amelia1 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Kierys FranciszekMiller Laura2 G
Puchar Krakowa Madej MikołajKorczak Klaudia6 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Kuc MateuszAdamarek Pola11 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Wcisło OliwierSerafin Beata9 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Krakowski GabrielPotoczna Alicja3 OPEN
XXVI TTT \"O Pierścień Św. Kingi\" Rekreacja Małopolska Niedbała KacperKorczak Angelika1 D
XXVI TTT \"O Pierścień Św. Kingi\" Rekreacja Małopolska Madej MikołajKorczak Klaudia2 D
OTTT STARDANCE PREMIUM Niedbała KacperKorczak Angelika1 D
OTTT STARDANCE PREMIUM Niedbała KacperKorczak Angelika1 D
OTTT STARDANCE PREMIUM Wcisło OliwierSerafin Beata1 F
OTTT STARDANCE PREMIUM Koźbiel JakubSerafin Klara3 G
OTTT STARDANCE PREMIUM Głód HubertReliga Julia2 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Niedbała KacperKorczak Angelika2 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Madej MikołajKorczak Klaudia5 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Niedbała KacperKorczak Angelika1 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Koźbiel JakubSerafin Klara3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Gracz BłażejAntoń Kamila2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Gracz BłażejAntoń Kamila1 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Wcisło OliwierSerafin Beata2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Kuc MateuszAdamarek Pola1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Małek MikołajDereń Amelia1 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Głód HubertReliga Julia1 H
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Jung NatanWielgosińska Barbara4 OPEN
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Wcisło OliwierSerafin Beata2 F
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Madej MikołajKorczak Klaudia2 D
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Gracz BłażejAntoń Kamila2 E
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Madej MikołajKorczak Klaudia1 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 OPEN
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Niedbała KacperKorczak Angelika1 D
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Małek MikołajDereń Amelia1 F
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Madej MikołajKorczak Klaudia5 D
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Wcisło OliwierSerafin Beata2 F
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Kuc MateuszAdamarek Pola1 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Madej MikołajKorczak Klaudia4 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Gracz BłażejAntoń Kamila5 E
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Krakowski GabrielPotoczna Alicja4 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Krakowski GabrielPotoczna Alicja6 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Krakowski GabrielPotoczna Alicja4 OPEN
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Madej MikołajKorczak Klaudia1 D
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Gracz BłażejAntoń Kamila3 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Skóra OskarKorczak Nikola8 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Cyrybał WiktorOręczak Kamila1 F
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wcisło OliwierSerafin Beata1 F
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kuczera KajetanKrzempek Anna3 G
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Działo KacperMiras Aleksandra2 G
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kierys FranciszekMiller Laura1 H
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Głód HubertReliga Julia2 H
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wcisło OliwierSerafin Beata2 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kierys FranciszekMiller Laura1 H
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Augustyn JakubHarla Alicja2 G
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kuczera KajetanKrzempek Anna2 G
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kuc MateuszAdamarek Pola1 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gracz BłażejAntoń Kamila4 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Cyrybał WiktorOręczak Kamila8 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Głód HubertReliga Julia2 H
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Madej MikołajKorczak Klaudia1 D
Polish Open Championships Krakowski GabrielPotoczna Alicja2 OPEN
Polish Open Championships Krakowski GabrielPotoczna Alicja3 OPEN
Polish Open Championships Krakowski GabrielPotoczna Alicja4 OPEN
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Madej MikołajKorczak Klaudia4 D
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Harla JakubKorczak Angelika5 D
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Harla JakubKorczak Angelika7 D
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Kierys FranciszekMiller Laura1 H
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Koźbiel JakubSerafin Klara1 H
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Jung NatanWielgosińska Barbara1 H
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Cyrybał WiktorOręczak Kamila2 F
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Augustyn JakubHarla Alicja3 G
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Kuc MateuszAdamarek Pola1 F
Perfect Dance Kraków 2023 Madej MikołajKorczak Klaudia8 D
Perfect Dance Kraków 2023 Kierys FranciszekMiller Laura1 H
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Augustyn JakubHarla Alicja2 G
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Jung NatanWielgosińska Barbara1 H
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Koźbiel JakubSerafin Klara1 H
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Głód HubertReliga Julia2 H
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Kierys FranciszekMiller Laura2 H
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Małek MikołajDereń Amelia1 G
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Madej MikołajKorczak Klaudia5 D
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Harla JakubKorczak Angelika4 D
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Harla JakubKorczak Angelika8 D
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Gracz BłażejAntoń Kamila7 E
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Krakowski GabrielPotoczna Alicja2 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Krakowski GabrielPotoczna Alicja2 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Głód HubertReliga Julia2 H
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Augustyn JakubHarla Alicja3 G
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Głód HubertReliga Julia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Świątek NikodemŁapa Joanna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Świątek NikodemŁapa Joanna3 D
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Jung NatanWielgosińska Barbara1 H
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Koźbiel JakubSerafin Klara1 H
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 OPEN
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Piasecki MichałWielgosińska Weronika1 G
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Kuczera KajetanKrzempek Anna3 G
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Madej MikołajKorczak Klaudia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Gracz BłażejAntoń Kamila2 E
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Piasecki MichałWielgosińska Weronika2 G
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Kuczera KajetanKrzempek Anna3 G
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Koźbiel JakubSerafin Klara1 H
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Augustyn JakubHarla Alicja2 G
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Kuc MateuszAdamarek Pola1 G
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Jung NatanWielgosińska Barbara1 H
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Gracz BłażejAntoń Kamila7 E
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Świątek NikodemŁapa Joanna1 D
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Madej MikołajKorczak Klaudia3 D
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Harla JakubKorczak Angelika6 D
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Harla JakubKorczak Angelika11 D
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Świątek NikodemŁapa Joanna2 D
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Krakowski GabrielPotoczna Alicja4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Harla JakubKorczak Angelika5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Harla JakubKorczak Angelika6 D
27 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Gracz BłażejAntoń Kamila1 E
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Skóra OskarKorczak Nikola7 E
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Gracz BłażejAntoń Kamila3 E
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Krakowski GabrielPotoczna Alicja2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Krakowski GabrielPotoczna Alicja2 OPEN
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Świątek NikodemŁapa Joanna3 D
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Głód HubertReliga Julia2 H
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Wcisło OliwierSerafin Beata1 G
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Koźbiel JakubSerafin Klara1 H
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Świątek NikodemŁapa Joanna3 D
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Harla JakubKorczak Angelika6 D
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Noga MateuszCzyrny Zuzanna5 D
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Harla JakubKorczak Angelika11 D
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Koźbiel JakubSerafin Klara1 H
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Piasecki MichałWielgosińska Weronika1 G
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Jung NatanWielgosińska Barbara1 H
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Kuc MateuszAdamarek Pola1 G
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Głód HubertReliga Julia2 H
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Wcisło OliwierSerafin Beata2 G
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Skóra OskarKorczak Nikola5 E
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Augustyn JakubHarla Alicja3 G
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Madej MikołajKorczak Klaudia2 D
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Noga MateuszCzyrny Zuzanna1 D
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Krakowski GabrielPotoczna Alicja2 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Krakowski GabrielPotoczna Alicja3 OPEN
STARDANCE - PREMIUM Noga MateuszCzyrny Zuzanna1 D
STARDANCE - PREMIUM Gracz BłażejAntoń Kamila3 E
STARDANCE - PREMIUM Piasecki MichałWielgosińska Weronika1 G
STARDANCE - PREMIUM Głód HubertReliga Julia2 H
STARDANCE - PREMIUM Jung NatanWielgosińska Barbara1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaPiasecki MichałWielgosińska Weronika2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaWcisło OliwierSerafin Beata1 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaAugustyn JakubHarla Alicja1 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaGracz BłażejAntoń Kamila6 E
Puchar Wieczystego kategorie OPENKrakowski GabrielPotoczna Alicja3 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENKrakowski GabrielPotoczna Alicja3 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENKuc MateuszAdamarek Pola3 OPEN
Puchar WieczystegoNiedbała KacperMadej Nadia22 C
Puchar WieczystegoNoga MateuszCzyrny Zuzanna13 D
Puchar WieczystegoNoga MateuszCzyrny Zuzanna23 D
Puchar WieczystegoBabula KacperMinorczyk Erita20 D
Puchar WieczystegoNiedbała KacperMadej Nadia19 C
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Świątek NikodemŁapa Joanna3 D
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Skóra OskarKorczak Nikola2 E
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Świątek NikodemŁapa Joanna2 D
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Harla JakubKorczak Angelika1 E
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Krępa AdamKrępa Iwona6 C
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Krępa AdamKrępa Iwona3 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Krakowski GabrielPotoczna Alicja4 OPEN
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Harla JakubKorczak Angelika3 E
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Krępa AdamKrępa Iwona2 C
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Krępa AdamKrępa Iwona3 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Krępa AdamKrępa Iwona2 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Harla JakubKorczak Angelika3 E
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Wcisło OliwierSerafin Beata1 G
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Krakowski GabrielPotoczna Alicja4 OPEN
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Kuc MateuszAdamarek Pola1 G
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Augustyn JakubHarla Alicja2 G
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Augustyn BartoszJemioło Marlena3 G
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Niedbała KacperMadej Nadia2 C
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Małek MikołajCieślak Vanessa6 F
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Gracz BłażejAntoń Kamila5 E
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Noga MateuszCzyrny Zuzanna4 D
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Niedbała KacperMadej Nadia2 C
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Babula KacperMinorczyk Erita3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Gracz BłażejAntoń Kamila6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Niedbała KacperMadej Nadia5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Niedbała KacperMadej Nadia7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Harla JakubKorczak Angelika2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Skóra OskarKorczak Nikola5 E
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Krępa AdamKrępa Iwona6 C
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Krępa AdamKrępa Iwona5 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Świątek NikodemŁapa Joanna2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Świątek NikodemŁapa Joanna2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Skóra OskarKorczak Nikola1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kuc MateuszAdamarek Pola1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Harla JakubKorczak Angelika1 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Harla JakubKorczak Angelika3 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Wcisło OliwierSerafin Beata1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Niedbała KacperMadej Nadia3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Niedbała KacperMadej Nadia4 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Krakowski GabrielPotoczna Alicja9 OPEN
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Niedbała KacperMadej Nadia7 C
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Niedbała KacperMadej Nadia7 C
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Noga MateuszCzyrny Zuzanna4 D
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Harla JakubKorczak Angelika4 E
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Wcisło OliwierSerafin Beata2 G
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Kuc MateuszAdamarek Pola1 G
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Krępa AdamKrępa Iwona2 C
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Krępa AdamKrępa Iwona2 D
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Krępa AdamKrępa Iwona3 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Krakowski GabrielPotoczna Alicja3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Krakowski GabrielPotoczna Alicja3 OPEN
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Kuc MateuszAdamarek Pola1 G
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Piasecki MichałWielgosińska Weronika3 G
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Małek MikołajCieślak Vanessa2 F
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Krakowski GabrielPotoczna Alicja4 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Krakowski GabrielPotoczna Alicja15 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Krakowski GabrielPotoczna Alicja8 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Krępa AdamKrępa Iwona5 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Krępa AdamKrępa Iwona4 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Krępa AdamKrępa Iwona1 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Krępa AdamKrępa Iwona6 D
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Krakowski GabrielPotoczna Alicja10 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Krakowski GabrielPotoczna Alicja3 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Krakowski GabrielPotoczna Alicja3 OPEN
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Kuczera KajetanKrzempek Anna1 H
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Kędzior FilipMiras Aleksandra3 G
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Harla JakubKorczak Angelika3 E
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Madej MikołajTyksińska Iga2 D
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Madej MikołajTyksińska Iga2 D
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Skóra OskarKorczak Nikola6 E
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Małek MikołajCieślak Vanessa3 F
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Augustyn BartoszJemioło Marlena2 H
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Krępa AdamKrępa Iwona2 D
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Krępa AdamKrępa Iwona2 D
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Krępa AdamKrępa Iwona7 C
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Krępa AdamKrępa Iwona2 C
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Augustyn JakubHarla Alicja2 H
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Augustyn BartoszJemioło Marlena1 H
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Kuczera KajetanKrzempek Anna1 H
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Małek MikołajCieślak Vanessa2 G
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Kędzior FilipMiras Aleksandra3 G
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Piasecki MichałWielgosińska Weronika3 G
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Trzpis MaciejSkóra Martyna1 F
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Trzpis MaciejSkóra Martyna1 F
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Piasecki MichałWielgosińska Weronika3 G
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Kuczera KajetanKrzempek Anna1 H
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Augustyn BartoszJemioło Marlena2 H
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Gancarz JakubKołek Hanna1 H
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Augustyn JakubHarla Alicja1 H
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Kędzior FilipMiras Aleksandra3 G
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Gracz BłażejAntoń Kamila2 F
Polish Open ChampionshipsKrakowski GabrielPotoczna Alicja1 OPEN
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Harla JakubKorczak Angelika5 E
PERFECT DANCE Kraków 2022Sala MateuszMieszkowicz Anna2 D
Polish Open ChampionshipsKrakowski GabrielPotoczna Alicja2 OPEN
Polish Open ChampionshipsKrakowski GabrielPotoczna Alicja2 OPEN
PERFECT DANCE Kraków 2022Gracz BłażejAntoń Kamila5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Krakowski GabrielPotoczna Alicja2 D
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Krakowski GabrielPotoczna Alicja5 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Krakowski GabrielPotoczna Alicja6 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Gracz BłażejAntoń Kamila7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Skóra OskarKorczak Nikola2 E
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Krakowski GabrielPotoczna Alicja3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Harla JakubKorczak Angelika4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Augustyn BartoszJemioło Marlena1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Kuc MateuszAdamarek Pola1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Wcisło OliwierSerafin Beata3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Kędzior FilipMiras Aleksandra3 G
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Krępa AdamKrępa Iwona1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Augustyn JakubHarla Alicja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Sala MateuszMieszkowicz Anna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Gracz BłażejAntoń Kamila13 F
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Gracz BłażejAntoń Kamila4 F
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Małek MikołajCieślak Vanessa2 G
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Augustyn JakubHarla Alicja2 H
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kuczera KajetanKrzempek Anna1 H
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Gancarz JakubKołek Hanna2 H
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Harla JakubKorczak Angelika1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „LIBIĄŻ DANCE FESTIVAL” Krępa AdamKrępa Iwona2 D
\"STARS PREMIUM\" Sala MateuszMieszkowicz Anna1 D
\"STARS PREMIUM\" Sala MateuszMieszkowicz Anna1 D
\"STARS PREMIUM\" Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 D
\"STARS PREMIUM\" Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 D
\"STARS PREMIUM\" Skóra OskarKorczak Nikola1 F
\"STARS PREMIUM\" Harla JakubKorczak Angelika4 E
\"STARS PREMIUM\" Gancarz JakubKołek Hanna1 H
\"STARS PREMIUM\" Małek MikołajCieślak Vanessa2 G
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Sala MateuszMieszkowicz Anna1 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Gancarz JakubKołek Hanna2 H
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Harla JakubKorczak Angelika6 E
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Niedbała KacperMadej Nadia8 C
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Sala MateuszMieszkowicz Anna3 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Niedbała KacperMadej Nadia5 C
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Krępa AdamKrępa Iwona1 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Krępa AdamKrępa Iwona3 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Skóra OskarKorczak Nikola1 F
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTKrakowski GabrielPotoczna Alicja4 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTKrakowski GabrielPotoczna Alicja8 OPEN
Cracow Dance FestivalKędzior FilipMiras Aleksandra3 G
Cracow Dance FestivalKuczera KajetanKrzempek Anna1 H
Cracow Dance FestivalGancarz JakubKołek Hanna2 H
Cracow Dance FestivalNiedbała KacperMadej Nadia7 C
Cracow Dance FestivalHarla JakubKorczak Angelika5 E
Cracow Dance FestivalNiedbała KacperMadej Nadia9 C
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówKrępa AdamKrępa Iwona4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Piasecki MichałWielgosińska Weronika1 H
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Skóra OskarKorczak Nikola1 F
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Gancarz JakubKołek Hanna2 H
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Kędzior FilipMiras Aleksandra3 G
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Kuc MateuszAdamarek Pola1 H
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Kuczera KajetanKrzempek Anna1 H
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Gracz BłażejAntoń Kamila6 F
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Krakowski GabrielPotoczna Alicja2 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Harla JakubKorczak Angelika1 E
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Sala MateuszMieszkowicz Anna7 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Sala MateuszMieszkowicz Anna4 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Krakowski GabrielPotoczna Alicja2 D
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Gracz BłażejAntoń Kamila5 F
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Wcisło OliwierSerafin Beata1 H
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Gancarz JakubKołek Hanna2 H
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Skóra OskarKorczak Nikola2 F
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Harla JakubKorczak Angelika3 E
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Gagat FranciszekŁagowska Sara3 D
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Gagat FranciszekŁagowska Sara5 D
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Sala MateuszMieszkowicz Anna4 D
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Sala MateuszMieszkowicz Anna3 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Krakowski GabrielPotoczna Alicja3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Krakowski GabrielPotoczna Alicja5 OPEN
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 D
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 D
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Madej MikołajTyksińska Iga4 D
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Madej MikołajTyksińska Iga4 D
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Gancarz JakubKołek Hanna2 H
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Skóra OskarKorczak Nikola3 F
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Gracz BłażejAntoń Kamila9 F
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Kuc MateuszAdamarek Pola1 H
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Wcisło OliwierSerafin Beata1 H
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Piasecki MichałWielgosińska Weronika1 H
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Serafin TomaszKorczak Klaudia12 F
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Świątek NikodemŁapa Joanna2 E
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Harla JakubKorczak Angelika3 E
CeA Challenge Cup Puchar Madej MikołajTyksińska Iga5 D
CeA Challenge Cup Puchar Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 D
CeA Challenge Cup Puchar Gagat FranciszekŁagowska Sara3 D
CeA Challenge Cup Puchar Świątek NikodemŁapa Joanna4 E
CeA Challenge Cup Puchar Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 D
CeA Challenge Cup Puchar Madej MikołajTyksińska Iga3 D
CeA Challenge Cup Puchar Sala MateuszMieszkowicz Anna1 D
CeA Challenge Cup Puchar Sala MateuszMieszkowicz Anna1 D
CeA Challenge Cup Puchar Harla JakubKorczak Angelika4 E
CeA Challenge Cup Puchar Gracz BłażejAntoń Kamila9 F
CeA Challenge Cup Puchar Krępa AdamKrępa Iwona2 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Krakowski GabrielPotoczna Alicja2 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 D
CeA Challenge Cup Puchar Gancarz JakubKołek Hanna2 H
CeA Challenge Cup Puchar Wcisło OliwierSerafin Beata1 H
CeA Challenge Cup Puchar Piasecki MichałWielgosińska Weronika1 H
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Skóra OskarKorczak Nikola7 F
Mysłowicki Festiwal Tańca Kuc MateuszAdamarek Pola1 H
Mysłowicki Festiwal Tańca Piasecki MichałWielgosińska Weronika1 H
Mysłowicki Festiwal Tańca Wcisło OliwierSerafin Beata1 H
Mysłowicki Festiwal Tańca Świątek NikodemŁapa Joanna5 E
Mysłowicki Festiwal Tańca Sala MateuszMieszkowicz Anna6 D
Mysłowicki Festiwal Tańca Sala MateuszMieszkowicz Anna4 D
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Szczęśniak BartłomiejTara Emilia5 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Świątek NikodemŁapa Joanna3 E
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Krępa AdamKrępa Iwona2 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Szczęśniak BartłomiejTara Emilia3 D
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Świątek NikodemŁapa Joanna1 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Żarów KarolTrzpis Helena3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Kędzior FilipMiras Aleksandra3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Wcisło OliwierSerafin Beata1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Piasecki MichałWielgosińska Weronika1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Kuc MateuszAdamarek Pola1 H
Puchar WieczystegoKrakowski GabrielPotoczna Alicja5 OPEN
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorKrępa AdamKrępa Iwona5 D
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorKrępa AdamKrępa Iwona2 D
Puchar WieczystegoSala MateuszMieszkowicz Anna8 D
Puchar WieczystegoSzczęśniak BartłomiejTara Emilia9 D
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Świątek NikodemŁapa Joanna1 E
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Skóra OskarKorczak Nikola1 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Krakowski GabrielPotoczna Alicja6 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Szczęśniak BartłomiejTara Emilia2 D
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Sala MateuszMieszkowicz Anna7 D
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Świątek NikodemŁapa Joanna1 E
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Skóra OskarKorczak Nikola1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Wcisło OliwierSerafin Beata1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Kuc MateuszAdamarek Pola1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Piasecki MichałWielgosińska Weronika1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Gracz BłażejAntoń Kamila2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Skóra OskarKorczak Nikola1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Żarów KarolTrzpis Helena3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Niedbała KacperMadej Nadia7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Serafin TomaszKorczak Klaudia8 F
CeA Challenge Cup Jesienny Świątek NikodemŁapa Joanna1 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŁAGOWA Gracz BłażejAntoń Kamila1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Szczęśniak BartłomiejTara Emilia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Niedbała KacperMadej Nadia7 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŁAGOWA Skóra OskarKorczak Nikola2 G
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŁAGOWA Gagat FranciszekŁagowska Sara3 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŁAGOWA Gagat FranciszekŁagowska Sara3 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŁAGOWA Madej MikołajTyksińska Iga4 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŁAGOWA Sala MateuszMieszkowicz Anna1 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŁAGOWA Sala MateuszMieszkowicz Anna5 D
CeA Challenge Cup Jesienny Babula KacperMinorczyk Erita1 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŁAGOWA Madej MikołajTyksińska Iga7 D
CeA Challenge Cup Jesienny Gracz BłażejAntoń Kamila1 G
CeA Challenge Cup Jesienny Haptaś SzymonStępień Ewa1 H
CeA Challenge Cup Jesienny Kędzior FilipMiras Aleksandra3 G
CeA Challenge Cup Jesienny Skóra OskarKorczak Nikola1 G
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Krępa AdamKrępa Iwona3 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Krępa AdamKrępa Iwona1 D
Nosalowy International Dance FestivalKrakowski GabrielPotoczna Alicja1 E
CeA Challenge Cup UskrzydloneKędzior FilipMiras Aleksandra3 G
CeA Challenge Cup UskrzydloneSkóra OskarKorczak Nikola1 G
CeA Challenge Cup UskrzydloneGracz BłażejAntoń Kamila2 G
CeA Challenge Cup UskrzydloneKrępa AdamKrępa Iwona2 D
CeA Challenge Cup UskrzydloneSala MateuszMieszkowicz Anna4 D
CeA Challenge Cup UskrzydloneKrępa AdamKrępa Iwona1 D
CeA Challenge Cup Uskrzydlone Walas DominikBodziony Amelia1 H
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Krakowski GabrielPotoczna Alicja2 E
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Haptaś SzymonStępień Ewa1 H
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Skóra OskarKorczak Nikola1 G
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Żarów KarolTrzpis Helena3 G
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Gracz BłażejAntoń Kamila2 G
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Babula KacperMinorczyk Erita1 D
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Szczęśniak BartłomiejTara Emilia5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimGagat FranciszekŁagowska Sara1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimGagat FranciszekŁagowska Sara4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimSala MateuszMieszkowicz Anna3 D
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Sala MateuszMieszkowicz Anna4 D
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Skóra OskarKorczak Nikola3 G
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Gracz BłażejAntoń Kamila2 G
OTTT DŻET 2021 Serafin TomaszKorczak Klaudia8 F
OTTT DŻET 2021 Szczęśniak BartłomiejTara Emilia5 D
OTTT DŻET 2021 Babula KacperMinorczyk Erita4 D
OTTT DŻET 2021 Sala MateuszMieszkowicz Anna2 D
OTTT DŻET 2021 Madej MikołajTyksińska Iga3 D
OTTT DŻET 2021 Madej MikołajTyksińska Iga3 D
OTTT Respect Dance 2021 Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 E
OTTT Respect Dance 2021 Świątek NikodemŁapa Joanna3 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Krępa AdamKrępa Iwona2 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Krępa AdamKrępa Iwona2 D
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Krakowski GabrielPotoczna Alicja2 E
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Gawryś HubertKlamka Weronika1 H
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Gagat FranciszekŁagowska Sara6 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Madej MikołajTyksińska Iga2 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Madej MikołajTyksińska Iga7 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Gagat FranciszekŁagowska Sara3 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Skóra OskarKorczak Nikola1 H
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Gracz BłażejAntoń Kamila1 H
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Świątek NikodemŁapa Joanna3 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Babula KacperMinorczyk Erita1 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Kędzior FilipMiras Aleksandra1 H
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Gawryś HubertKlamka Weronika2 H
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Niedbała KacperMadej Nadia7 C
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Serafin TomaszKorczak Klaudia2 G
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Skóra OskarKorczak Nikola1 H
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Gracz BłażejAntoń Kamila1 H
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Serafin TomaszKorczak Klaudia3 G
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Skóra OskarKorczak Nikola1 H
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Gawryś HubertKlamka Weronika2 H
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kędzior FilipMiras Aleksandra2 H
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Pyziński AdrianPluta Alicja3 G
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Świątek NikodemŁapa Joanna4 E
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Trzpis MaciejSkóra Martyna5 F
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Babula KacperMinorczyk Erita1 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT Krępa AdamKrępa Iwona4 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT Krępa AdamKrępa Iwona4 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT Krępa AdamKrępa Iwona6 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT Krępa AdamKrępa Iwona7 D
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Babula KacperMinorczyk Erita2 D
Grand Prix Polski PTT Gawryś HubertKlamka Weronika2 H
Grand Prix Polski PTT Kędzior FilipMiras Aleksandra1 H
Grand Prix Polski PTT Skóra OskarKorczak Nikola1 H
Grand Prix Polski PTT Gracz BłażejAntoń Kamila1 H
Grand Prix Polski PTT Krakowski GabrielPotoczna Alicja5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Serafin TomaszKorczak Klaudia2 G
Grand Prix Polski PTT Niedbała JakubJabłońska Maja3 G
CeA Spring Babula KacperMinorczyk Erita8 D
CeA Spring Krakowski GabrielPotoczna Alicja2 E
CeA Spring Skóra OskarKorczak Nikola1 H
CeA Challenge Cup Spring Gracz BłażejAntoń Kamila1 H
CeA Challenge Cup Spring Kędzior FilipMiras Aleksandra1 H
CeA Challenge Cup Spring Gawryś HubertKlamka Weronika2 H
CeA Challenge Cup Spring Bodziony AmeliaWalas Dominik2 H
CeA Challenge Cup Spring Sala MateuszMieszkowicz Anna1 E
CeA Challenge Cup Spring Babula KacperMinorczyk Erita2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Gawryś HubertKlamka Weronika2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Krakowski GabrielPotoczna Alicja2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Sala MateuszMieszkowicz Anna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Harla JakubMałek Adrianna5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Gracz BłażejAntoń Kamila1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Kędzior FilipMiras Aleksandra1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Bodziony AmeliaWalas Dominik2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Serafin TomaszKorczak Klaudia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Pyziński AdrianPluta Alicja3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Niedbała JakubJabłońska Maja3 G
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTKrępa AdamKrępa Iwona1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTKrępa AdamKrępa Iwona2 OPEN
Cracow Dance Festival Świątek NikodemŁapa Joanna5 E
Cracow Dance Festival Gawryś HubertKlamka Weronika1 H
Cracow Dance Festival Gracz BłażejAntoń Kamila1 H
Cracow Dance Festival Kędzior FilipMiras Aleksandra1 H
Cracow Dance Festival Pyziński AdrianPluta Alicja3 G
Cracow Dance Festival Walas DominikBodziony Amelia2 H
Cracow Dance Festival Krakowski GabrielPotoczna Alicja3 E
Cracow Dance Festival Sala MateuszMieszkowicz Anna1 E
Cracow Dance Festival Gagat FranciszekŁagowska Sara2 D
Cracow Dance Festival Madej MikołajTyksińska Iga6 D
Cracow Dance Festival Gagat FranciszekŁagowska Sara6 D
Cracow Dance Festival Babula KacperMinorczyk Erita1 D
Cracow Dance Festival Szczęśniak BartłomiejTara Emilia10 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Szczęśniak BartłomiejTara Emilia3 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Sala MateuszMieszkowicz Anna1 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Krakowski GabrielPotoczna Alicja2 E
CeA Puchar Krakowski GabrielPotoczna Alicja4 E
CeA Puchar Gawryś HubertKlamka Weronika2 H
CeA Puchar Gracz BłażejAntoń Kamila2 H
CeA Puchar Skóra OskarKorczak Nikola1 H
CeA Puchar Kędzior FilipMiras Aleksandra2 H
CeA Puchar Walas DominikBodziony Amelia2 H
CeA Puchar Pyziński AdrianPluta Alicja3 G
CeA Puchar Sala MateuszMieszkowicz Anna1 E
CeA Puchar Harla JakubMałek Adrianna10 E
CeA Puchar Serafin TomaszKorczak Klaudia3 G
CeA Challenge Cup Puchar Szczęśniak BartłomiejTara Emilia8 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Serafin TomaszKorczak Klaudia2 G
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Serafin TomaszKorczak Klaudia3 G
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORKrępa AdamKrępa Iwona4 E
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORKrępa AdamKrępa Iwona4 E
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Madej MikołajTyksińska Iga2 E
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Niedbała JakubJabłońska Maja2 H
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Serafin TomaszKorczak Klaudia3 G
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Szczęśniak BartłomiejTara Emilia5 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Krakowski GabrielPotoczna Alicja4 E
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Kłoda KacperBara Oliwia8 D
CeA Challenge Cup Kłoda KacperBara Oliwia8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Świątek NikodemŁapa Joanna1 F
CeA Challenge Cup Krakowski GabrielPotoczna Alicja8 E
CeA Challenge Cup Madej MikołajTyksińska Iga4 E
Mikołajowy OTTT Krępa AdamKrępa Iwona3 E
Mikołajowy OTTT Niedbała JakubJabłońska Maja2 H
Mikołajowy OTTT Świątek NikodemŁapa Joanna1 F
Mikołajowy OTTT Krępa AdamKrępa Iwona1 E
Mikołajowy OTTT Krępa AdamKrępa Iwona1 E
Mikołajowy OTTT Krępa AdamKrępa Iwona4 E
Mikołajowy OTTT Harla JakubMałek Adrianna3 F
Mikołajowy OTTT Noga MateuszSaj Karolina6 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Szczęśniak BartłomiejTara Emilia9 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Trzpis MaciejSkóra Martyna9 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Harla JakubMałek Adrianna5 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Krakowski GabrielPotoczna Alicja8 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Madej MikołajTyksińska Iga6 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Świątek NikodemŁapa Joanna4 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Niedbała JakubJabłońska Maja2 H
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Krępa AdamKrępa Iwona3 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Noga MateuszSaj Karolina5 D
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Krępa AdamKrępa Iwona6 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Niedbała KacperMadej Nadia1 D
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Babula KacperMinorczyk Erita4 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Gagat FranciszekŁagowska Sara3 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Madej MikołajTyksińska Iga6 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Gagat FranciszekŁagowska Sara3 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Harla JakubMałek Adrianna3 F
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Szczęśniak BartłomiejTara Emilia1 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Kłoda KacperBara Oliwia7 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Krakowski GabrielPotoczna Alicja2 F
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Świątek NikodemŁapa Joanna4 F
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Sala MateuszLisak Katarzyna7 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Babula KacperMinorczyk Erita2 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Niedbała KacperMadej Nadia4 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Niedbała KacperMadej Nadia4 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Noga MateuszSaj Karolina2 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Noga MateuszSaj Karolina3 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Niedbała KacperMadej Nadia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Babula KacperMinorczyk Erita4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Niedbała KacperMadej Nadia3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Gagat FranciszekŁagowska Sara2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Krakowski GabrielPotoczna Alicja4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Gagat FranciszekŁagowska Sara3 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Krakowski GabrielPotoczna Alicja7 F
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Madej MikołajTyksińska Iga3 F
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Krępa AdamKrępa Iwona1 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Świątek NikodemŁapa Joanna9 F
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Krępa AdamKrępa Iwona2 OPEN
Majówka w Krakowie - Senior Krępa AdamKrępa Iwona4 E
Majówka w Krakowie - Senior Krępa AdamKrępa Iwona4 E
Majówka w Krakowie - Senior Krępa AdamKrępa Iwona3 E
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Krępa AdamKrępa Iwona4 E
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Krakowski GabrielPotoczna Alicja2 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKANiedbała KacperMadej Nadia2 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAGagat FranciszekŁagowska Sara3 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKABabula KacperMinorczyk Erita2 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKANiedbała KacperMadej Nadia2 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKANoga MateuszSaj Karolina6 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKANoga MateuszSaj Karolina6 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKASzczęśniak BartłomiejTara Emilia1 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKłoda KacperBara Oliwia9 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaSzczęśniak BartłomiejTara Emilia1 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaHarla JakubMałek Adrianna8 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaNoga MateuszSaj Karolina7 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaNoga MateuszSaj Karolina5 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaPietruszka KrzysztofKuczera Lena3 G
GPS PTT Kiepura Dance Cup Krępa AdamKrępa Iwona3 E
GPS PTT Kiepura Dance Cup Krępa AdamKrępa Iwona5 E
CeA Senior Krępa AdamKrępa Iwona6 E
CeA Senior Krępa AdamKrępa Iwona5 E
Puchar WieczystegoNoga MateuszSaj Karolina15 OPEN
Puchar WieczystegoKrakowski GabrielPotoczna Alicja13 OPEN
Puchar WieczystegoNoga MateuszSaj Karolina16 OPEN
Puchar Wieczystego SeniorKrępa AdamKrępa Iwona8 E
Puchar Wieczystego SeniorKrępa AdamKrępa Iwona5 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaHarla JakubMałek Adrianna14 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaŚwiątek NikodemŁapa Joanna1 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaŻarów KarolTrzpis Helena2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaNoga MateuszSaj Karolina6 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaNoga MateuszSaj Karolina6 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaNiedbała JakubJabłońska Maja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Świątek NikodemŁapa Joanna1 G
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Krępa AdamKrępa Iwona3 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Niedbała KacperMadej Nadia5 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Noga MateuszSaj Karolina3 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Noga MateuszSaj Karolina8 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Niedbała KacperMadej Nadia5 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Serafin TomaszKorczak Klaudia2 H
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Krępa AdamKrępa Iwona2 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Serafin TomaszKorczak Klaudia2 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Marnik PiotrTyksińska Iga2 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Madej MikołajGrudnik Izabela1 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Sala MateuszLisak Katarzyna2 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Gagat FranciszekŁagowska Sara3 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pyziński AdrianPluta Alicja1 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Niedbała JakubJabłońska Maja2 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Noga MateuszSaj Karolina4 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Niedbała KacperMadej Nadia4 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Noga MateuszSaj Karolina6 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Niedbała KacperMadej Nadia1 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Babula KacperMinorczyk Erita4 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Trzpis MaciejSkóra Martyna2 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Krępa AdamKrępa Iwona1 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kłoda KacperBara Oliwia3 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Świątek NikodemŁapa Joanna1 G
Puchar Rektora AGH Niedbała KacperMadej Nadia6 D
Puchar Rektora AGH Świątek NikodemŁapa Joanna2 G
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAMadej MikołajGrudnik Izabela2 F
Puchar Rektora AGH Noga MateuszSaj Karolina8 D
Puchar Rektora AGH Noga MateuszSaj Karolina8 D
Puchar Rektora AGH Niedbała KacperMadej Nadia6 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Madej MikołajGrudnik Izabela3 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Świątek NikodemŁapa Joanna2 G
OTTT DŻET 2019 Trzpis MaciejSkóra Martyna2 G
OTTT DŻET 2019 Serafin TomaszKorczak Klaudia1 H
OTTT DŻET 2019 Sala MateuszLisak Katarzyna3 E
OTTT DŻET 2019 Gagat FranciszekŁagowska Sara4 E
OTTT DŻET 2019 Niedbała KacperMadej Nadia4 D
OTTT DŻET 2019 Niedbała KacperMadej Nadia5 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Krępa AdamKrępa Iwona2 F
Oleski Festiwal Tańca 2019 Krępa AdamKrępa Iwona5 F
Oleski Festiwal Tańca 2019 Krępa AdamKrępa Iwona4 E
OTTT DŻET 2019 Madej MikołajGrudnik Izabela3 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Babula KacperMinorczyk Erita1 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Serafin TomaszKorczak Klaudia2 H
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Pyziński AdrianPluta Alicja2 H
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Świątek NikodemŁapa Joanna3 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 G
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 G
GPS \" Bieruń 2019\" Krępa AdamKrępa Iwona9 E
GPS \" Bieruń 2019\" Krępa AdamKrępa Iwona5 E
GPS \" Bieruń 2019\" Krępa AdamKrępa Iwona6 F
GPS \" Bieruń 2019\" Krępa AdamKrępa Iwona4 F
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Rybka KonradSosińska Julia9 B
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Żarów KarolTrzpis Helena2 H
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Noga MateuszSaj Karolina2 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Marnik PiotrTyksińska Iga3 G
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Świątek NikodemŁapa Joanna2 G
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Pyziński AdrianPluta Alicja1 H
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Noga MateuszSaj Karolina3 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Krakowski GabrielPotoczna Alicja2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Noga MateuszSaj Karolina7 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Niedbała KacperMadej Nadia6 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Niedbała KacperMadej Nadia5 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Noga MateuszSaj Karolina3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Noga MateuszSaj Karolina2 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Krępa AdamKrępa Iwona7 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Krępa AdamKrępa Iwona3 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Krępa AdamKrępa Iwona4 F
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Krępa AdamKrępa Iwona6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Krakowski GabrielPotoczna Alicja2 G
Liga Seniorów Krępa AdamKrępa Iwona1 F
Liga Seniorów Krępa AdamKrępa Iwona1 F
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaNiedbała KacperMadej Nadia2 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaNiedbała JakubJabłońska Maja2 H
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaSerafin TomaszKorczak Klaudia2 H
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaRokita FranciszekMieszkowicz Anna8 E
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaPyziński AdrianPluta Alicja1 H
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaMarnik PiotrTyksińska Iga2 G
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaSzczęśniak BartłomiejTara Emilia5 E
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaNoga MateuszSaj Karolina4 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaNoga MateuszSaj Karolina4 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaPietruszka KrzysztofKuczera Lena1 H
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaBabula KacperMinorczyk Erita1 F
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaHarla JakubMałek Adrianna13 F
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaNiedbała KacperMadej Nadia2 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Madej MikołajGrudnik Izabela4 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Pietruszka KrzysztofKuczera Lena1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Trzpis MaciejSkóra Martyna3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Gagat FranciszekŁagowska Sara3 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Rzeźnik DawidCzyrny Zuzanna1 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Rokita FranciszekMieszkowicz Anna2 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Krępa AdamKrępa Iwona2 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Rybka KonradSosińska Julia7 B
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Krępa AdamKrępa Iwona2 F
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Noga MateuszSaj Karolina1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Niedbała KacperMadej Nadia3 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Noga MateuszSaj Karolina8 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Niedbała KacperMadej Nadia2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rybka KonradSosińska Julia11 OPEN
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Trzpis MaciejSkóra Martyna2 G
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Gagat FranciszekŁagowska Sara1 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Harla JakubMałek Adrianna14 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Babula KacperMinorczyk Erita1 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Rzeźnik DawidCzyrny Zuzanna1 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Pietruszka KrzysztofKuczera Lena1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Żarów KarolTrzpis Helena1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Niedbała JakubJabłońska Maja2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Szczęśniak BartłomiejTara Emilia3 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Niedbała KacperMadej Nadia4 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Niedbała KacperMadej Nadia3 D
Majówka w Krakowie - OTTT Szczęśniak BartłomiejTara Emilia6 E
Majówka w Krakowie - OTTT Marnik PiotrTyksińska Iga3 G
Majówka w Krakowie - OTTT Świątek NikodemŁapa Joanna1 H
Majówka w Krakowie - Senior Krępa AdamKrępa Iwona1 F
Majówka w Krakowie - Senior Krępa AdamKrępa Iwona2 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Marnik PiotrTyksińska Iga2 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Świątek NikodemŁapa Joanna1 H
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymKrępa AdamKrępa Iwona2 F
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymKrępa AdamKrępa Iwona4 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Rybka KonradSosińska Julia2 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceMarnik PiotrTyksińska Iga3 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceŚwiątek NikodemŁapa Joanna1 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceKrakowski GabrielPotoczna Alicja2 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DancePyziński AdrianPluta Alicja1 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceNiedbała JakubJabłońska Maja2 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceRzeźnik DawidCzyrny Zuzanna1 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceRybka KonradSosińska Julia3 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceSala MateuszLisak Katarzyna1 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceBabula KacperMinorczyk Erita2 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceMądry WiktorRzeźnik Anita2 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceNiedbała KacperMadej Nadia3 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceNiedbała KacperMadej Nadia2 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceSzczęśniak BartłomiejTara Emilia5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiRybka KonradSosińska Julia12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiŻuczek OskarMądry Emilia15 OPEN
ArtDance Cup 2019Rybka KonradSosińska Julia8 B
ArtDance Cup 2019Żuczek OskarMądry Emilia7 B
ArtDance Cup 2019Niedbała KacperMadej Nadia1 D
ArtDance Cup 2019Mądry WiktorRzeźnik Anita3 D
ArtDance Cup 2019Niedbała KacperMadej Nadia2 D
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Madej MikołajGrudnik Izabela3 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Mądry WiktorRzeźnik Anita1 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Sala MateuszLisak Katarzyna4 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Niedbała KacperMadej Nadia6 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Mądry WiktorRzeźnik Anita3 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Niedbała KacperMadej Nadia4 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Szczęśniak BartłomiejTara Emilia7 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Żuczek OskarMądry Emilia2 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Krępa AdamKrępa Iwona2 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Harla JakubMałek Adrianna1 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Mieszkowicz MikołajJeż Milena3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Serafin TomaszKorczak Klaudia1 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Pyziński AdrianPluta Alicja1 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Krakowski GabrielPotoczna Alicja2 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Żarów KarolTrzpis Helena2 H
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Madej MikołajGrudnik Izabela5 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Świątek NikodemŁapa Joanna1 H
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Pietruszka KrzysztofKuczera Lena2 H
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Marnik PiotrTyksińska Iga2 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Sala MateuszLisak Katarzyna1 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Harla JakubMałek Adrianna2 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Babula KacperMinorczyk Erita3 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Niedbała KacperMadej Nadia4 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Niedbała KacperMadej Nadia4 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Marnik PiotrTyksińska Iga3 G
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Serafin TomaszKorczak Klaudia1 H
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Niedbała JakubJabłońska Maja1 H
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Kłoda KacperBara Oliwia9 D
IX GPS \"Biała Dama\" Krępa AdamKrępa Iwona10 F
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Harla JakubMałek Adrianna3 G
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Mieszkowicz MikołajJeż Milena3 G
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Babula KacperMinorczyk Erita3 F
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Szczęśniak BartłomiejTara Emilia11 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Gagat FranciszekŁagowska Sara2 F
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Rokita FranciszekMieszkowicz Anna1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Gagat FranciszekŁagowska Sara2 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Rzeźnik DawidCzyrny Zuzanna1 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Sala MateuszLisak Katarzyna2 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Mieszkowicz MikołajJeż Milena3 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Marnik PiotrTyksińska Iga3 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Serafin TomaszKorczak Klaudia1 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Harla JakubMałek Adrianna3 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Babula KacperMinorczyk Erita1 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Niedbała JakubJabłońska Maja2 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Pyziński AdrianPluta Alicja1 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Gagat FranciszekŁagowska Sara5 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Madej MikołajGrudnik Izabela4 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Rokita FranciszekMieszkowicz Anna2 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Pietruszka KrzysztofKuczera Lena1 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Wal FilipBuziak Daria1 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Wołosz WiktorMaciołek Julia2 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Świątek NikodemŁapa Joanna2 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Żarów KarolTrzpis Helena2 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Szczęśniak BartłomiejTara Emilia6 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Kłoda KacperBara Oliwia2 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Żuczek OskarMądry Emilia3 B
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Rybka KonradSosińska Julia8 B
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Lebida OskarDudek Anna12 F
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaSzczęśniak BartłomiejTara Emilia6 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaRzeźnik DawidCzyrny Zuzanna3 G
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKrakowski GabrielPotoczna Alicja1 H
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaŚwiątek NikodemŁapa Joanna2 H
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaBabula KacperMinorczyk Erita1 G
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaMadej MikołajGrudnik Izabela3 F
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaHarla JakubMałek Adrianna2 G
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Madej MikołajGrudnik Izabela5 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Gagat FranciszekŁagowska Sara2 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Rzeźnik DawidCzyrny Zuzanna3 G
XLV Puchar Wieczystego Gagat FranciszekŁagowska Sara5 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Żuczek OskarMądry Emilia1 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Pyziński AdrianPluta Alicja2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Żarów KarolTrzpis Helena1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Noga MateuszSaj Karolina2 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Świątek NikodemŁapa Joanna1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Rzeźnik DawidCzyrny Zuzanna1 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Babula KacperMinorczyk Erita1 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Żuczek OskarMądry Emilia1 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Harla JakubMałek Adrianna3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Rokita FranciszekMieszkowicz Anna2 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Mądry WiktorRzeźnik Anita2 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Mądry WiktorRzeźnik Anita2 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Szczęśniak BartłomiejTara Emilia13 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Mazur BartoszTotoń Kamila9 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Noga MateuszSaj Karolina3 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Kłoda KacperBara Oliwia16 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Szczęśniak BartłomiejTara Emilia7 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Mądry WiktorRzeźnik Anita4 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Mądry WiktorRzeźnik Anita4 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Noga MateuszSaj Karolina4 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Rokita FranciszekMieszkowicz Anna3 F
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Babula KacperMinorczyk Erita2 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wołosz WiktorMaciołek Julia2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Żarów KarolTrzpis Helena2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Lebida OskarDudek Anna9 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wal FilipBuziak Daria2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pietruszka KrzysztofKuczera Lena1 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Babula KacperMinorczyk Erita1 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Mądry WiktorRzeźnik Anita2 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Noga MateuszSaj Karolina2 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Żuczek OskarMądry Emilia1 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Szczęśniak BartłomiejTara Emilia7 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Mądry WiktorRzeźnik Anita2 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Sala MateuszLisak Katarzyna14 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Rokita FranciszekMieszkowicz Anna4 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Madej MikołajGrudnik Izabela8 F
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Mądry WiktorRzeźnik Anita5 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Mądry WiktorRzeźnik Anita3 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Szczęśniak BartłomiejTara Emilia10 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Noga MateuszSaj Karolina2 E
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Noga MateuszSaj Karolina3 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Mądry WiktorRzeźnik Anita13 OPEN
OTTT Będzin 2018Mądry WiktorRzeźnik Anita6 D
DŻET 2018 Rokita FranciszekMieszkowicz Anna5 E
DŻET 2018 Noga MateuszSaj Karolina2 E
DŻET 2018 Żuczek OskarMądry Emilia1 C
OTTT Będzin 2018Mądry WiktorRzeźnik Anita2 D
DŻET 2018 Szczęśniak BartłomiejTara Emilia11 E
DŻET 2018 Kłoda KacperBara Oliwia2 D
Mistrzostwa Polski Standard Rybka KonradSosińska Julia15 OPEN
Puchar Klas A,B i C Żuczek OskarMądry Emilia5 C
KLASA 2018Lebida OskarDudek Anna10 F
KLASA 2018Babula KacperMinorczyk Erita2 G
KLASA 2018Mądry WiktorRzeźnik Anita3 D
KLASA 2018Rokita FranciszekMieszkowicz Anna2 F
KLASA 2018Madej MikołajGrudnik Izabela13 F
KLASA 2018Noga MateuszSaj Karolina9 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Mądry WiktorRzeźnik Anita2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Gagat FranciszekŁagowska Sara2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Niedbała KacperMadej Nadia3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Żuczek OskarMądry Emilia1 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Mądry WiktorRzeźnik Anita4 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Rybka KonradSosińska Julia4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Rybka KonradSosińska Julia6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Rybka KonradSosińska Julia2 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Żuczek OskarMądry Emilia7 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Rybka KonradSosińska Julia3 OPEN
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Kłoda KacperBara Oliwia1 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 H
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Szczęśniak BartłomiejTara Emilia7 E
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Kłoda KacperBara Oliwia1 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Szczęśniak BartłomiejTara Emilia6 E
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Mieszkowicz MikołajJeż Milena1 H
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Maziarz MaciejMałek Adrianna1 H
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiŻuczek OskarMądry Emilia7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiŻuczek OskarMądry Emilia4 C
PERFECT DANCE Mądry WiktorRzeźnik Anita3 D
PERFECT DANCE Gagat FranciszekŁagowska Sara1 G
PERFECT DANCE Mazur BartoszTotoń Kamila5 C
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Sala MateuszLisak Katarzyna7 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Kowalski KubaWilk Aleksandra1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Burghardt NorbertZielińska Zuzanna5 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Szczęśniak BartłomiejTara Emilia14 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Marnik PiotrTyksińska Iga1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Maziarz MaciejMałek Adrianna1