!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GALA
Mielec (Podkarpackie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Majówka w Krakowie - Senior Krępa AdamKrępa Iwona4 E
Majówka w Krakowie - Senior Krępa AdamKrępa Iwona4 E
Majówka w Krakowie - Senior Krępa AdamKrępa Iwona3 E
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Krępa AdamKrępa Iwona4 E
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Krakowski GabrielPotoczna Alicja2 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKASzczęśniak BartłomiejTara Emilia1 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKANoga MateuszSaj Karolina6 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKANoga MateuszSaj Karolina6 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKANiedbała KacperMadej Nadia2 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKANiedbała KacperMadej Nadia2 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKABabula KacperMinorczyk Erita2 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAGagat FranciszekŁagowska Sara3 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaNoga MateuszSaj Karolina7 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaPietruszka KrzysztofKuczera Lena3 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaNoga MateuszSaj Karolina5 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaHarla JakubMałek Adrianna8 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaSzczęśniak BartłomiejTara Emilia1 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKłoda KacperBara Oliwia9 D
GPS PTT Kiepura Dance Cup Krępa AdamKrępa Iwona3 E
GPS PTT Kiepura Dance Cup Krępa AdamKrępa Iwona5 E
CeA Senior Krępa AdamKrępa Iwona5 E
CeA Senior Krępa AdamKrępa Iwona6 E
Puchar WieczystegoNoga MateuszSaj Karolina15 OPEN
Puchar WieczystegoKrakowski GabrielPotoczna Alicja13 OPEN
Puchar WieczystegoNoga MateuszSaj Karolina16 OPEN
Puchar Wieczystego SeniorKrępa AdamKrępa Iwona8 E
Puchar Wieczystego SeniorKrępa AdamKrępa Iwona5 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaŚwiątek NikodemŁapa Joanna1 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaŻarów KarolTrzpis Helena2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaNiedbała JakubJabłońska Maja1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaHarla JakubMałek Adrianna14 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaNoga MateuszSaj Karolina6 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaNoga MateuszSaj Karolina6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Świątek NikodemŁapa Joanna1 G
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Niedbała KacperMadej Nadia5 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Krępa AdamKrępa Iwona2 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Krępa AdamKrępa Iwona3 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Niedbała KacperMadej Nadia5 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Noga MateuszSaj Karolina3 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Noga MateuszSaj Karolina8 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Serafin TomaszKorczak Klaudia2 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Gagat FranciszekŁagowska Sara3 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pyziński AdrianPluta Alicja1 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Noga MateuszSaj Karolina4 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Sala MateuszLisak Katarzyna2 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Madej MikołajGrudnik Izabela1 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Marnik PiotrTyksińska Iga2 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Serafin TomaszKorczak Klaudia2 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Niedbała JakubJabłońska Maja2 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Trzpis MaciejSkóra Martyna2 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Niedbała KacperMadej Nadia4 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Noga MateuszSaj Karolina6 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Niedbała KacperMadej Nadia1 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Babula KacperMinorczyk Erita4 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Krępa AdamKrępa Iwona1 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kłoda KacperBara Oliwia3 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Świątek NikodemŁapa Joanna1 G
Puchar Rektora AGH Niedbała KacperMadej Nadia6 D
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAMadej MikołajGrudnik Izabela2 F
Puchar Rektora AGH Świątek NikodemŁapa Joanna2 G
Puchar Rektora AGH Noga MateuszSaj Karolina8 D
Puchar Rektora AGH Niedbała KacperMadej Nadia6 D
Puchar Rektora AGH Noga MateuszSaj Karolina8 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Madej MikołajGrudnik Izabela3 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Świątek NikodemŁapa Joanna2 G
OTTT DŻET 2019 Niedbała KacperMadej Nadia4 D
OTTT DŻET 2019 Serafin TomaszKorczak Klaudia1 H
OTTT DŻET 2019 Gagat FranciszekŁagowska Sara4 E
OTTT DŻET 2019 Trzpis MaciejSkóra Martyna2 G
OTTT DŻET 2019 Sala MateuszLisak Katarzyna3 E
OTTT DŻET 2019 Niedbała KacperMadej Nadia5 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Krępa AdamKrępa Iwona2 F
Oleski Festiwal Tańca 2019 Krępa AdamKrępa Iwona5 F
Oleski Festiwal Tańca 2019 Krępa AdamKrępa Iwona4 E
OTTT DŻET 2019 Madej MikołajGrudnik Izabela3 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Świątek NikodemŁapa Joanna3 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Pyziński AdrianPluta Alicja2 H
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Serafin TomaszKorczak Klaudia2 H
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Babula KacperMinorczyk Erita1 E
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 G
GPS \" Bieruń 2019\" Krępa AdamKrępa Iwona4 F
GPS \" Bieruń 2019\" Krępa AdamKrępa Iwona6 F
GPS \" Bieruń 2019\" Krępa AdamKrępa Iwona9 E
GPS \" Bieruń 2019\" Krępa AdamKrępa Iwona5 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Marnik PiotrTyksińska Iga3 G
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Pyziński AdrianPluta Alicja1 H
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Świątek NikodemŁapa Joanna2 G
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Noga MateuszSaj Karolina2 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Żarów KarolTrzpis Helena2 H
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Rybka KonradSosińska Julia9 B
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Noga MateuszSaj Karolina2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Noga MateuszSaj Karolina3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Niedbała KacperMadej Nadia5 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Noga MateuszSaj Karolina3 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Noga MateuszSaj Karolina7 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Niedbała KacperMadej Nadia6 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Krakowski GabrielPotoczna Alicja2 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Krępa AdamKrępa Iwona7 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Krępa AdamKrępa Iwona3 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Krępa AdamKrępa Iwona4 F
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Krępa AdamKrępa Iwona6 F
Liga Seniorów Krępa AdamKrępa Iwona1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Krakowski GabrielPotoczna Alicja2 G
Liga Seniorów Krępa AdamKrępa Iwona1 F
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaHarla JakubMałek Adrianna13 F
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaBabula KacperMinorczyk Erita1 F
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaPietruszka KrzysztofKuczera Lena1 H
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaNoga MateuszSaj Karolina4 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaNiedbała KacperMadej Nadia2 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaNoga MateuszSaj Karolina4 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaNiedbała KacperMadej Nadia2 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaMarnik PiotrTyksińska Iga2 G
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaSzczęśniak BartłomiejTara Emilia5 E
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaRokita FranciszekMieszkowicz Anna8 E
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaSerafin TomaszKorczak Klaudia2 H
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaNiedbała JakubJabłońska Maja2 H
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaPyziński AdrianPluta Alicja1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Rzeźnik DawidCzyrny Zuzanna1 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Madej MikołajGrudnik Izabela4 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Pietruszka KrzysztofKuczera Lena1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Trzpis MaciejSkóra Martyna3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Gagat FranciszekŁagowska Sara3 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Rokita FranciszekMieszkowicz Anna2 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Krępa AdamKrępa Iwona2 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Krępa AdamKrępa Iwona2 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Rybka KonradSosińska Julia7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rybka KonradSosińska Julia11 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Niedbała KacperMadej Nadia2 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Noga MateuszSaj Karolina1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Noga MateuszSaj Karolina8 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Niedbała KacperMadej Nadia3 D
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Trzpis MaciejSkóra Martyna2 G
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Gagat FranciszekŁagowska Sara1 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Rzeźnik DawidCzyrny Zuzanna1 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Babula KacperMinorczyk Erita1 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Harla JakubMałek Adrianna14 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Niedbała KacperMadej Nadia3 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Niedbała KacperMadej Nadia4 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Szczęśniak BartłomiejTara Emilia3 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Niedbała JakubJabłońska Maja2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Żarów KarolTrzpis Helena1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Pietruszka KrzysztofKuczera Lena1 H
Majówka w Krakowie - OTTT Szczęśniak BartłomiejTara Emilia6 E
Majówka w Krakowie - OTTT Marnik PiotrTyksińska Iga3 G
Majówka w Krakowie - OTTT Świątek NikodemŁapa Joanna1 H
Majówka w Krakowie - Senior Krępa AdamKrępa Iwona1 F
Majówka w Krakowie - Senior Krępa AdamKrępa Iwona2 F
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymKrępa AdamKrępa Iwona4 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Marnik PiotrTyksińska Iga2 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Świątek NikodemŁapa Joanna1 H
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymKrępa AdamKrępa Iwona2 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Rybka KonradSosińska Julia2 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceRybka KonradSosińska Julia3 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceSzczęśniak BartłomiejTara Emilia5 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceNiedbała KacperMadej Nadia2 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceNiedbała KacperMadej Nadia3 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceMądry WiktorRzeźnik Anita2 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceSala MateuszLisak Katarzyna1 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceMarnik PiotrTyksińska Iga3 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceRzeźnik DawidCzyrny Zuzanna1 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceNiedbała JakubJabłońska Maja2 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DancePyziński AdrianPluta Alicja1 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceKrakowski GabrielPotoczna Alicja2 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceŚwiątek NikodemŁapa Joanna1 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceBabula KacperMinorczyk Erita2 F
ArtDance Cup 2019Żuczek OskarMądry Emilia7 B
ArtDance Cup 2019Rybka KonradSosińska Julia8 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiŻuczek OskarMądry Emilia15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiRybka KonradSosińska Julia12 OPEN
ArtDance Cup 2019Niedbała KacperMadej Nadia1 D
ArtDance Cup 2019Mądry WiktorRzeźnik Anita3 D
ArtDance Cup 2019Niedbała KacperMadej Nadia2 D
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Madej MikołajGrudnik Izabela3 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Żuczek OskarMądry Emilia2 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Szczęśniak BartłomiejTara Emilia7 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Niedbała KacperMadej Nadia4 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Mądry WiktorRzeźnik Anita1 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Niedbała KacperMadej Nadia6 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Mądry WiktorRzeźnik Anita3 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Sala MateuszLisak Katarzyna4 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Serafin TomaszKorczak Klaudia1 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Żarów KarolTrzpis Helena2 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Krakowski GabrielPotoczna Alicja2 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Pyziński AdrianPluta Alicja1 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Mieszkowicz MikołajJeż Milena3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Harla JakubMałek Adrianna1 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Krępa AdamKrępa Iwona2 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Sala MateuszLisak Katarzyna1 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Świątek NikodemŁapa Joanna1 H
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Pietruszka KrzysztofKuczera Lena2 H
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Marnik PiotrTyksińska Iga2 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Madej MikołajGrudnik Izabela5 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Harla JakubMałek Adrianna2 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Babula KacperMinorczyk Erita3 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Niedbała KacperMadej Nadia4 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Niedbała KacperMadej Nadia4 D
IX GPS \"Biała Dama\" Krępa AdamKrępa Iwona10 F
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Serafin TomaszKorczak Klaudia1 H
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Niedbała JakubJabłońska Maja1 H
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Harla JakubMałek Adrianna3 G
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Kłoda KacperBara Oliwia9 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Mieszkowicz MikołajJeż Milena3 G
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Marnik PiotrTyksińska Iga3 G
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Rokita FranciszekMieszkowicz Anna1 F
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Babula KacperMinorczyk Erita3 F
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Szczęśniak BartłomiejTara Emilia11 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Gagat FranciszekŁagowska Sara2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Gagat FranciszekŁagowska Sara2 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Rzeźnik DawidCzyrny Zuzanna1 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Sala MateuszLisak Katarzyna2 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Mieszkowicz MikołajJeż Milena3 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Marnik PiotrTyksińska Iga3 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Serafin TomaszKorczak Klaudia1 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Harla JakubMałek Adrianna3 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Babula KacperMinorczyk Erita1 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Niedbała JakubJabłońska Maja2 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Gagat FranciszekŁagowska Sara5 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Pyziński AdrianPluta Alicja1 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Madej MikołajGrudnik Izabela4 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Wal FilipBuziak Daria1 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Rokita FranciszekMieszkowicz Anna2 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Lebida OskarDudek Anna12 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Pietruszka KrzysztofKuczera Lena1 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Wołosz WiktorMaciołek Julia2 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Świątek NikodemŁapa Joanna2 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Żarów KarolTrzpis Helena2 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Szczęśniak BartłomiejTara Emilia6 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Kłoda KacperBara Oliwia2 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Żuczek OskarMądry Emilia3 B
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Rybka KonradSosińska Julia8 B
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKrakowski GabrielPotoczna Alicja1 H
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaŚwiątek NikodemŁapa Joanna2 H
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaRzeźnik DawidCzyrny Zuzanna3 G
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaSzczęśniak BartłomiejTara Emilia6 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaMadej MikołajGrudnik Izabela3 F
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaBabula KacperMinorczyk Erita1 G
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaHarla JakubMałek Adrianna2 G
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Madej MikołajGrudnik Izabela5 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Gagat FranciszekŁagowska Sara2 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Rzeźnik DawidCzyrny Zuzanna3 G
XLV Puchar Wieczystego Gagat FranciszekŁagowska Sara5 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Żuczek OskarMądry Emilia1 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Harla JakubMałek Adrianna3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Świątek NikodemŁapa Joanna1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Żarów KarolTrzpis Helena1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Pyziński AdrianPluta Alicja2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Babula KacperMinorczyk Erita1 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Rzeźnik DawidCzyrny Zuzanna1 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Rokita FranciszekMieszkowicz Anna2 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Mądry WiktorRzeźnik Anita2 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Mądry WiktorRzeźnik Anita2 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Szczęśniak BartłomiejTara Emilia13 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Noga MateuszSaj Karolina2 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Mazur BartoszTotoń Kamila9 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Żuczek OskarMądry Emilia1 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Noga MateuszSaj Karolina3 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Noga MateuszSaj Karolina4 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Babula KacperMinorczyk Erita2 G
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Rokita FranciszekMieszkowicz Anna3 F
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Mądry WiktorRzeźnik Anita4 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Mądry WiktorRzeźnik Anita4 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Szczęśniak BartłomiejTara Emilia7 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Kłoda KacperBara Oliwia16 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Mądry WiktorRzeźnik Anita2 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pietruszka KrzysztofKuczera Lena1 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wal FilipBuziak Daria2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wołosz WiktorMaciołek Julia2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Żarów KarolTrzpis Helena2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Babula KacperMinorczyk Erita1 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Lebida OskarDudek Anna9 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Żuczek OskarMądry Emilia1 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Mądry WiktorRzeźnik Anita2 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Rokita FranciszekMieszkowicz Anna4 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Madej MikołajGrudnik Izabela8 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Sala MateuszLisak Katarzyna14 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Noga MateuszSaj Karolina2 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Szczęśniak BartłomiejTara Emilia7 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 H
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Szczęśniak BartłomiejTara Emilia10 E
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Mądry WiktorRzeźnik Anita5 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Mądry WiktorRzeźnik Anita3 D
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Noga MateuszSaj Karolina2 E
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Noga MateuszSaj Karolina3 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Mądry WiktorRzeźnik Anita13 OPEN
DŻET 2018 Żuczek OskarMądry Emilia1 C
DŻET 2018 Kłoda KacperBara Oliwia2 D
DŻET 2018 Szczęśniak BartłomiejTara Emilia11 E
OTTT Będzin 2018Mądry WiktorRzeźnik Anita2 D
OTTT Będzin 2018Mądry WiktorRzeźnik Anita6 D
DŻET 2018 Noga MateuszSaj Karolina2 E
DŻET 2018 Rokita FranciszekMieszkowicz Anna5 E
Mistrzostwa Polski Standard Rybka KonradSosińska Julia15 OPEN
Puchar Klas A,B i C Żuczek OskarMądry Emilia5 C
KLASA 2018Mądry WiktorRzeźnik Anita3 D
KLASA 2018Babula KacperMinorczyk Erita2 G
KLASA 2018Lebida OskarDudek Anna10 F
KLASA 2018Madej MikołajGrudnik Izabela13 F
KLASA 2018Rokita FranciszekMieszkowicz Anna2 F
KLASA 2018Noga MateuszSaj Karolina9 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Żuczek OskarMądry Emilia7 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Rybka KonradSosińska Julia2 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Rybka KonradSosińska Julia6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Rybka KonradSosińska Julia4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Mądry WiktorRzeźnik Anita2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Żuczek OskarMądry Emilia1 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Niedbała KacperMadej Nadia3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Gagat FranciszekŁagowska Sara2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Mądry WiktorRzeźnik Anita4 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Rybka KonradSosińska Julia3 OPEN
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 H
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Szczęśniak BartłomiejTara Emilia7 E
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Kłoda KacperBara Oliwia1 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Kłoda KacperBara Oliwia1 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Szczęśniak BartłomiejTara Emilia6 E
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Mieszkowicz MikołajJeż Milena1 H
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Maziarz MaciejMałek Adrianna1 H
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiŻuczek OskarMądry Emilia7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiŻuczek OskarMądry Emilia4 C
PERFECT DANCE Mądry WiktorRzeźnik Anita3 D
PERFECT DANCE Gagat FranciszekŁagowska Sara1 G
PERFECT DANCE Mazur BartoszTotoń Kamila5 C
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Sala MateuszLisak Katarzyna7 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Rzeźnik DawidCzyrny Zuzanna1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Burghardt NorbertZielińska Zuzanna5 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Krakowski GabrielPotoczna Alicja1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Marnik PiotrTyksińska Iga1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Maziarz MaciejMałek Adrianna1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Mieszkowicz MikołajJeż Milena1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Pietruszka KrzysztofKuczera Lena1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Żarów KarolTrzpis Helena2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Babula KacperMinorczyk Erita1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Kowalski KubaWilk Aleksandra1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Szczęśniak BartłomiejTara Emilia14 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Zieliński AdamKopera Zuzanna1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Rokita FranciszekMieszkowicz Anna1 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Harla JakubJakubowska Julia2 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Rybka KonradSosińska Julia1 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Latawiec MaciejSidor Julia6 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Ziomek AdrianPszeniczny Emilia7 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Madej MikołajGrudnik Izabela11 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Kłoda KacperBara Oliwia11 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Gagat FranciszekŁagowska Sara1 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Kłoda KacperBara Oliwia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Gagat FranciszekŁagowska Sara2 G
MDT CUP - Nowy Sącz Rekreacja MałopolskaGagat FranciszekŁagowska Sara2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Rybka KonradSosińska Julia1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Rybka KonradSosińska Julia2 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Rzeźnik DawidCzyrny Zuzanna1 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Gagat FranciszekŁagowska Sara1 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Babula KacperMinorczyk Erita1 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Szczęśniak BartłomiejTara Emilia10 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Kłoda KacperBara Oliwia11 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Kłoda KacperBara Oliwia3 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Rybka KonradSosińska Julia2 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Bosak KamilKolisz Dominika4 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Bosak KamilKolisz Dominika7 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Rybka KonradSosińska Julia2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Rybka KonradSosińska Julia7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Rybka KonradSosińska Julia4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Rybka KonradSosińska Julia18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Rybka KonradSosińska Julia12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Niedbała KacperMadej Nadia5 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Mieszkowicz MikołajJeż Milena2 H
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Marnik PiotrTyksińska Iga1 H
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Maziarz MaciejMałek Adrianna1 H
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Niedbała KacperMadej Nadia1 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Gagat FranciszekŁagowska Sara1 G
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Rokita FranciszekMieszkowicz Anna1 G
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Harla JakubJakubowska Julia3 G
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Burghardt NorbertZielińska Zuzanna14 F
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Madej MikołajGrudnik Izabela1 G
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Rokita FranciszekMieszkowicz Anna1 G
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Harla JakubJakubowska Julia3 G
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Sala MateuszLisak Katarzyna6 F
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Rybka KonradSosińska Julia2 C
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Kowalski KubaWilk Aleksandra1 H
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Latawiec MaciejSidor Julia12 F
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Zieliński AdamKopera Zuzanna2 H
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Rybka KonradSosińska Julia2 C
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Trzpis MaciejMajewska Katarzyna12 F
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Babula KacperMinorczyk Erita1 H
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rzeźnik DawidCzyrny Zuzanna1 H
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kowalski KubaWilk Aleksandra2 H
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szczęśniak BartłomiejTara Emilia9 E
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Madej MikołajGrudnik Izabela1 G
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rokita FranciszekMieszkowicz Anna1 G
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Harla JakubJakubowska Julia3 G
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ziomek AdrianPszeniczny Emilia5 F
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Noga MateuszSaj Karolina1 F
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mądry WiktorRzeźnik Anita1 E
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Cisło BrajanBuziak Daria2 H
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kłoda KacperBara Oliwia5 D
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Marnik PiotrTyksińska Iga1 H
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Jachyra FilipBździkot Maja2 H
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kłoda KacperBara Oliwia7 D
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Żarów KarolTrzpis Helena1 H
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wal FilipŁuszcz Maja1 H
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mieszkowicz MikołajJeż Milena1 H
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Maziarz MaciejMałek Adrianna1 H
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychSala MateuszLisak Katarzyna10 F
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychMarnik PiotrTyksińska Iga1 H
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychMaziarz MaciejMałek Adrianna1 H
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychMieszkowicz MikołajJeż Milena1 H
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychGagat FranciszekŁagowska Sara1 G
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychLebida OskarDudek Anna9 F
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychMądry WiktorRzeźnik Anita2 E
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychSzczęśniak BartłomiejTara Emilia10 E
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychLatawiec MaciejSidor Julia7 F
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychRybka KonradSosińska Julia2 C
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychZiomek AdrianPszeniczny Emilia11 F
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychKłoda KacperBara Oliwia12 D
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychKłoda KacperBara Oliwia2 D
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychBabula KacperMinorczyk Erita1 H
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychRzeźnik DawidCzyrny Zuzanna1 H
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychMadej MikołajGrudnik Izabela1 G
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychRokita FranciszekMieszkowicz Anna1 G
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychRybka KonradSosińska Julia4 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Szczęśniak BartłomiejTara Emilia13 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Mieszkowicz MikołajJeż Milena1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Maziarz MaciejMałek Adrianna2 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Latawiec MaciejSidor Julia1 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Madej MikołajGrudnik Izabela1 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Rokita FranciszekMieszkowicz Anna1 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Noga MateuszSaj Karolina3 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Lebida OskarDudek Anna10 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Marnik PiotrTyksińska Iga1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Kłoda KacperBara Oliwia14 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Babula KacperMinorczyk Erita1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Rzeźnik DawidCzyrny Zuzanna1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Kowalski KubaWilk Aleksandra2 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Sala MateuszLisak Katarzyna7 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Ziomek AdrianPszeniczny Emilia13 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Mądry WiktorRzeźnik Anita2 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Krempa PawełLitwin Klaudia3 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Kłoda KacperBara Oliwia7 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Mieszkowicz MikołajJeż Milena1 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Wal FilipŁuszcz Maja2 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Radłowski KacperKołodziej Ewa2 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Pietruszka KrzysztofKuczera Lena2 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Jachyra FilipBździkot Maja2 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Cisło BrajanBuziak Daria2 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Rzeźnik DawidCzyrny Zuzanna1 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Maziarz MaciejMałek Adrianna1 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Marnik PiotrTyksińska Iga1 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Zieliński AdamKopera Zuzanna2 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Żarów KarolTrzpis Helena2 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Kowalski KubaWilk Aleksandra1 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Babula KacperMinorczyk Erita1 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Wołosz WiktorMaciołek Julia2 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Niedbała KacperMadej Nadia2 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Latawiec MaciejSidor Julia1 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Kłoda KacperBara Oliwia14 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Madej MikołajGrudnik Izabela1 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Bosak KamilKolisz Dominika12 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Szczęśniak BartłomiejTara Emilia15 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Misiak MateuszLampart Sandra5 B
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Kłoda KacperBara Oliwia5 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Bosak KamilKolisz Dominika6 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Mądry WiktorRzeźnik Anita2 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Burghardt NorbertZielińska Zuzanna13 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Lebida OskarDudek Anna10 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Noga MateuszSaj Karolina3 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Sala MateuszLisak Katarzyna8 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Harla JakubJakubowska Julia2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Rybka KonradSosińska Julia4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Rybka KonradSosińska Julia6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Rybka KonradSosińska Julia16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Rybka KonradSosińska Julia10 OPEN
Stars Final 2018 Madej MikołajGrudnik Izabela2 G
Stars Final 2018 Szczęśniak BartłomiejTara Emilia6 F
Stars Final 2018 Sala MateuszLisak Katarzyna2 G
Mini Karnawałowy Pląs Szczęśniak BartłomiejTara Emilia4 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Misiak MateuszLampart Sandra6 B
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Szczęśniak BartłomiejTara Emilia3 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Rybka JakubBździkot Nina7 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Niedbała KacperMadej Nadia4 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Kowalski KubaWilk Aleksandra2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Noga MateuszSaj Karolina2 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Rybka JakubBździkot Nina5 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Latawiec MaciejSidor Julia1 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Kłoda KacperBara Oliwia8 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Kłoda KacperBara Oliwia7 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Mądry WiktorRzeźnik Anita2 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Szczęśniak BartłomiejTara Emilia2 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Burghardt NorbertZielińska Zuzanna7 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Rybka KonradSosińska Julia2 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Żuczek OskarMądry Emilia4 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Rybka KonradSosińska Julia4 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Żuczek OskarMądry Emilia6 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Misiak MateuszLampart Sandra4 B
II OTTT Respect Cup 2017 Mądry WiktorRzeźnik Anita3 E
II OTTT Respect Cup 2017 Noga MateuszSaj Karolina7 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRybka KonradSosińska Julia11 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRybka KonradSosińska Julia10 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMisiak MateuszLampart Sandra32 B
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Trzpis MaciejMajewska Katarzyna2 G
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Krempa PawełLitwin Klaudia2 D
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Mądry WiktorRzeźnik Anita1 E
Jubileuszowy - DŻET 2017 Misiak MateuszLampart Sandra5 B
Jubileuszowy - DŻET 2017 Szczęśniak BartłomiejTara Emilia4 F
Jubileuszowy - DŻET 2017 Latawiec MaciejSidor Julia1 G
Jubileuszowy - DŻET 2017 Myjak AdamMieszkowicz Anna1 H
Jubileuszowy - DŻET 2017 Kowalski KubaWilk Aleksandra2 H
Jubileuszowy - DŻET 2017 Bosak KamilKolisz Dominika6 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Rybka KonradSosińska Julia3 C
Jubileuszowy - DŻET 2017 Rybka KonradSosińska Julia4 C
Jubileuszowy - DŻET 2017 Krempa PawełLitwin Klaudia1 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Niedbała KacperMadej Nadia3 E
Jubileuszowy - DŻET 2017 Rybka JakubBździkot Nina9 F
Jubileuszowy - DŻET 2017 Noga MateuszSaj Karolina5 F
Jubileuszowy - DŻET 2017 Mądry WiktorRzeźnik Anita1 F
Jubileuszowy - DŻET 2017 Trzpis MaciejMajewska Katarzyna1 G
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Trzpis MaciejMajewska Katarzyna3 G
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Kłoda KacperBara Oliwia7 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Gagat FranciszekŁagowska Sara3 G
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Myjak AdamMieszkowicz Anna1 H
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Sala MateuszLisak Katarzyna1 G
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Kłoda KacperBara Oliwia6 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Krempa PawełLitwin Klaudia4 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Madej MikołajGrudnik Izabela3 G
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Mądry WiktorRzeźnik Anita1 F
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Szczęśniak BartłomiejTara Emilia3 F
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyRybka KonradSosińska Julia24 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Trzpis MaciejMajewska Katarzyna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Sala MateuszLisak Katarzyna1 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Lebida OskarDudek Anna11 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Rokita FranciszekLewandowska Weronika3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Noga MateuszSaj Karolina7 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Mądry WiktorRzeźnik Anita3 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Myjak AdamMieszkowicz Anna2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Rybka KonradSosińska Julia3 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Gagat FranciszekŁagowska Sara3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Sala MateuszLisak Katarzyna2 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kowalski KubaWilk Aleksandra2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Madej MikołajGrudnik Izabela1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kłoda KacperBara Oliwia9 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Rybka JakubBździkot Nina13 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Rybka KonradSosińska Julia1 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kłoda KacperBara Oliwia6 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Latawiec MaciejSidor Julia3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Trzpis MaciejMajewska Katarzyna3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Niedbała KacperMadej Nadia5 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Muras SzymonOgiba Martyna10 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Szczęśniak BartłomiejTara Emilia10 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Burghardt NorbertZielińska Zuzanna11 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Krempa PawełLitwin Klaudia1 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Harla JakubJakubowska Julia3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Misiak MateuszLampart Sandra6 B
XV OTTT o Puchar Roztocza Szczęśniak BartłomiejTara Emilia9 F
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówNiedbała KacperMadej Nadia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Szczęśniak BartłomiejTara Emilia7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Trzpis MaciejMajewska Katarzyna1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Madej MikołajGrudnik Izabela1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Burghardt NorbertZielińska Zuzanna10 F
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Rybka KonradSosińska Julia20 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Sala MateuszLisak Katarzyna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Rybka JakubBździkot Nina10 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Gesing BartłomiejRzeźnik Anita8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Krempa PawełLitwin Klaudia9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Krempa PawełLitwin Klaudia1 D
Klasa Leliwa 2017 Sala MateuszLisak Katarzyna1 G
Klasa Leliwa 2017 Szczęśniak BartłomiejTara Emilia5 F
Klasa Leliwa 2017 Trzpis MaciejMajewska Katarzyna2 G
Klasa Leliwa 2017 Lebida OskarDudek Anna6 F
Klasa Leliwa 2017 Noga MateuszSaj Karolina9 F
Klasa Leliwa 2017 Gesing BartłomiejRzeźnik Anita13 F
Klasa Leliwa 2017 Rybka JakubBździkot Nina14 F
Klasa Leliwa 2017 Madej MikołajGrudnik Izabela1 H
Klasa Leliwa 2017 Niedbała KacperMadej Nadia2 E
Klasa Leliwa 2017 Krempa PawełLitwin Klaudia10 D
Klasa Leliwa 2017 Krempa PawełLitwin Klaudia2 D
Klasa Leliwa 2017 Rybka KonradSosińska Julia5 C
Klasa Leliwa 2017 Żuczek OskarMądry Emilia10 C
Klasa Leliwa 2017 Rybka KonradSosińska Julia5 C
Klasa Leliwa 2017 Żuczek OskarMądry Emilia6 C
Klasa Leliwa 2017 Misiak MateuszLampart Sandra3 B
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Sala MateuszLisak Katarzyna4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Krempa PawełLitwin Klaudia2 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Krempa PawełLitwin Klaudia2 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Madej MikołajGrudnik Izabela1 H
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Żuczek OskarMądry Emilia8 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Mazur BartoszTotoń Kamila3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Rybka KonradSosińska Julia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Rybka KonradSosińska Julia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Żuczek OskarMądry Emilia6 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Gagat FranciszekŁagowska Sara3 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Lebida OskarDudek Anna7 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Gesing BartłomiejRzeźnik Anita7 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Trzpis MaciejMajewska Katarzyna3 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Rybka JakubBździkot Nina6 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Noga MateuszSaj Karolina5 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Rybka KonradSosińska Julia5 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Harla JakubJakubowska Julia3 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Bauer PrzemysławLatawiec Katarzyna3 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Ziomek AdrianPszeniczny Emilia2 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Latawiec MaciejSidor Julia2 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Madej MikołajGrudnik Izabela1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Sala MateuszLisak Katarzyna3 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Rokita FranciszekLewandowska Weronika3 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Żuczek OskarMądry Emilia7 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Myjak AdamMieszkowicz Anna1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Kłoda KacperBara Oliwia7 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Mazur BartoszTotoń Kamila9 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Mazur BartoszTotoń Kamila3 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Kłoda KacperBara Oliwia6 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Krempa PawełLitwin Klaudia6 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Krempa PawełLitwin Klaudia3 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Szczęśniak BartłomiejTara Emilia6 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Burghardt NorbertZielińska Zuzanna7 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Żuczek OskarMądry Emilia1 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Rybka KonradSosińska Julia4 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Ortyl DamianŁukaszek Izabela4 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rybka KonradSosińska Julia10 OPEN
24 TTT o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Ortyl DamianŁukaszek Izabela4 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rybka KonradSosińska Julia8 OPEN
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Rybka KonradSosińska Julia11 OPEN
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Żuczek OskarMądry Emilia12 OPEN
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Szczęśniak BartłomiejTara Emilia2 G
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Noga MateuszSaj Karolina7 F
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Kowalski JakubWilk Aleksandra2 H
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Harla JakubJakubowska Julia1 H
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Rybka JakubBździkot Nina1 G
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Niedbała KacperMadej Nadia3 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Mazur BartoszTotoń Kamila2 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Mazur BartoszTotoń Kamila3 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Krempa PawełLitwin Klaudia1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Żuczek OskarMądry Emilia11 OPEN
OTTT DŻET 2017 Bosak KamilKolisz Dominika7 D
OTTT DŻET 2017 Misiak MateuszLampart Sandra5 B
OTTT DŻET 2017 Szczęśniak BartłomiejTara Emilia3 G
OTTT DŻET 2017 Ziomek AdrianPszeniczny Emilia1 G
OTTT DŻET 2017 Rybka JakubBździkot Nina1 G
OTTT DŻET 2017 Harla JakubJakubowska Julia1 H
OTTT DŻET 2017 Rokita FranciszekLewandowska Weronika1 H
OTTT DŻET 2017 Kowalski JakubWilk Aleksandra1 H
OTTT DŻET 2017 Gagat FranciszekŁagowska Sara1 H
OTTT DŻET 2017 Żuczek OskarMądry Emilia3 C
OTTT DŻET 2017 Krempa PawełLitwin Klaudia3 E
OTTT DŻET 2017 Rybka KonradSosińska Julia4 C
OTTT DŻET 2017 Rybka KonradSosińska Julia4 C
OTTT DŻET 2017 Mazur BartoszTotoń Kamila1 D
OTTT DŻET 2017 Mazur BartoszTotoń Kamila5 D
OTTT DŻET 2017 Niedbała KacperMadej Nadia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Gesing BartłomiejRzeźnik Anita1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Rybka JakubBździkot Nina2 G
Thomas Dance 2017 Żuczek OskarMądry Emilia4 C
Thomas Dance 2017 Żuczek OskarMądry Emilia2 D
Thomas Dance 2017 Noga MateuszSaj Karolina5 F
Thomas Dance 2017 Misiak MateuszLampart Sandra4 B
Thomas Dance 2017 Latawiec MaciejSidor Julia3 G
Thomas Dance 2017 Mądry WiktorJanusz Oliwia3 E
Thomas Dance 2017 Rybka JakubBździkot Nina1 G
Thomas Dance 2017 Gesing BartłomiejRzeźnik Anita2 G
Thomas Dance 2017 Szczęśniak BartłomiejTara Emilia2 G
Thomas Dance 2017 Burghardt NorbertZielińska Zuzanna1 G
Thomas Dance 2017 Harla JakubJakubowska Julia2 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Krempa PawełLitwin Klaudia1 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Żuczek OskarMądry Emilia3 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Żuczek OskarMądry Emilia3 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Mądry WiktorJanusz Oliwia1 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Gagat FranciszekŁagowska Sara1 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Szczęśniak BartłomiejTara Emilia3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Gesing BartłomiejRzeźnik Anita1 G
Stardance Finał Gwiazd 2017Kłoda KacperBara Oliwia6 D
Stardance Finał Gwiazd 2017Misiak MateuszLampart Sandra2 B
Stardance Finał Gwiazd 2017Żuczek OskarMądry Emilia2 D
Stardance Finał Gwiazd 2017Rybka KonradSosińska Julia4 C
Stardance Finał Gwiazd 2017Żuczek OskarMądry Emilia3 C
Stardance Finał Gwiazd 2017Rybka KonradSosińska Julia4 C
Stardance Finał Gwiazd 2017Krempa PawełLitwin Klaudia4 E
Stardance Finał Gwiazd 2017Kłoda KacperBara Oliwia6 D
Stardance Finał Gwiazd 2017Ziomek AdrianPszeniczny Emilia1 G
Stardance Finał Gwiazd 2017Sala MateuszLisak Katarzyna3 G
Stardance Finał Gwiazd 2017Muras SzymonOgiba Martyna4 F
Stardance Finał Gwiazd 2017Lebida OskarDudek Anna3 F
Stardance Finał Gwiazd 2017Bauer PrzemysławLatawiec Katarzyna3 G
Stardance Finał Gwiazd 2017Gesing BartłomiejRzeźnik Anita2 G
Stardance Finał Gwiazd 2017Hajduk MaciejGrudnik Izabela2 H
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Burghardt NorbertZielińska Zuzanna1 G
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Kolisz RobertGalek Natalia3 G
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Szczęśniak BartłomiejTara Emilia2 G
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Muras SzymonOgiba Martyna4 F
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Misiak MateuszLampart Sandra5 B
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Bosak KamilKolisz Dominika8 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Rybka KonradSosińska Julia16 OPEN
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Niedbała KacperMadej Nadia1 F
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Lebida OskarDudek Anna5 F
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Gagat FranciszekŁagowska Sara1 H
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Gesing BartłomiejRzeźnik Anita3 G
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Rybka JakubBździkot Nina1 G
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Harla JakubJakubowska Julia1 H
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Zieliński AdamJeż Milena2 H
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Rokita FranciszekLewandowska Weronika1 H
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Madej MikołajPikor Oliwia1 H
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Kowalski JakubWilk Aleksandra1 H
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Trzpis MaciejMajewska Katarzyna2 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Mazur BartoszTotoń Kamila5 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Misiak MateuszLampart Sandra6 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Bosak KamilKolisz Dominika5 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Żuczek OskarMądry Emilia2 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Mazur BartoszTotoń Kamila3 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Mądry WiktorJanusz Oliwia3 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Szczęśniak BartłomiejTara Emilia2 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Krempa PawełLitwin Klaudia1 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Harla JakubJakubowska Julia2 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Sala MateuszLisak Katarzyna1 H
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Misiak MateuszLampart Sandra4 B
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Ortyl DamianŁukaszek Izabela4 B
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Żuczek OskarMądry Emilia3 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Niedbała KacperMadej Nadia2 F
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Muras SzymonOgiba Martyna1 F
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Mazur BartoszTotoń Kamila4 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Mazur BartoszTotoń Kamila7 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Rybka JakubBździkot Nina3 G
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Latawiec MaciejSidor Julia3 G
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Gesing BartłomiejRzeźnik Anita2 G
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Noga MateuszSaj Karolina1 G
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Krempa PawełLitwin Klaudia2 E
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Sala MateuszLisak Katarzyna1 H
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Bauer PrzemysławLatawiec Katarzyna3 G
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoMuras SzymonOgiba Martyna4 F
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Rybka KonradSosińska Julia11 C
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoMisiak MateuszLampart Sandra2 B
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoZieliński AdamJeż Milena2 H
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoSala MateuszLisak Katarzyna1 H
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoRokita FranciszekLewandowska Weronika1 H
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoGagat FranciszekŁagowska Sara1 H
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoKłoda KacperBara Oliwia4 E
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoLebida OskarDudek Anna8 F
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoZiomek AdrianPszeniczny Emilia2 G
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoNiedbała KacperMadej Nadia2 F
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoTrzpis MaciejMajewska Katarzyna3 G
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoBauer PrzemysławLatawiec Katarzyna3 G
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoRybka JakubBździkot Nina2 G
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoLatawiec MaciejSidor Julia2 G
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoGesing BartłomiejRzeźnik Anita2 G
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoNoga MateuszSaj Karolina1 G
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoHarla JakubJakubowska Julia1 H
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Rybka KonradSosińska Julia4 C
ArtDance Cup 2017Muras SzymonOgiba Martyna2 F
ArtDance Cup 2017Gesing BartłomiejRzeźnik Anita3 G
ArtDance Cup 2017Rybka JakubBździkot Nina1 G
ArtDance Cup 2017Noga MateuszSaj Karolina2 G
ArtDance Cup 2017Mazur BartoszTotoń Kamila6 D
ArtDance Cup 2017Mazur BartoszTotoń Kamila5 D
ArtDance Cup 2017Żuczek OskarMądry Emilia2 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Ortyl DamianŁukaszek Izabela6 B
XIV OTTT o Puchar RoztoczaNoga MateuszSaj Karolina1 G
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Burghardt NorbertZielińska Zuzanna2 G
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Bosak KamilKolisz Dominika9 D
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Krempa PawełLitwin Klaudia4 E
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Szczęśniak BartłomiejTara Emilia3 G
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Kolisz RobertGalek Natalia3 G
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Gagat FranciszekŁagowska Sara2 H
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Harla JakubJakubowska Julia1 H
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Kowalski JakubWilk Aleksandra2 H
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Kłoda KacperBara Oliwia2 E
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Sala MateuszLisak Katarzyna1 H
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Mądry WiktorJanusz Oliwia2 E
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Bosak KamilKolisz Dominika11 D
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Lebida OskarDudek Anna6 E
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Trzpis MaciejMajewska Katarzyna3 G
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Niedbała KacperMadej Nadia3 E
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Noga MateuszSaj Karolina1 G
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Ziomek AdrianPszeniczny Emilia2 G
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Bauer PrzemysławLatawiec Katarzyna3 G
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Gesing BartłomiejRzeźnik Anita3 G
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Latawiec MaciejSidor Julia3 G
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Noga MateuszSaj Karolina1 G
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Muras SzymonOgiba Martyna2 F
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Ortyl DamianŁukaszek Izabela4 B
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaTrzpis MaciejMajewska Katarzyna3 G
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaBurghardt NorbertZielińska Zuzanna1 G
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaNiedbała KacperMadej Nadia6 F
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaRybka JakubBździkot Nina3 G
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaMyjak AdamHeske Nikola3 G
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaSzczęśniak BartłomiejTara Emilia2 G
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaKolisz RobertGalek Natalia2 G
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaBosak KamilKolisz Dominika12 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaMazur BartoszTotoń Kamila9 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaMazur BartoszTotoń Kamila3 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaKrempa PawełLitwin Klaudia3 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaŻuczek OskarMądry Emilia9 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaBosak KamilKolisz Dominika14 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaNoga MateuszSaj Karolina2 G
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaMisiak MateuszLampart Sandra3 B
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaZiomek AdrianPszeniczny Emilia2 G
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaMuras SzymonOgiba Martyna4 F
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaGesing BartłomiejRzeźnik Anita2 G
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaZieliński AdamJeż Milena2 H
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaGagat FranciszekŁagowska Sara1 H
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaRokita FranciszekLewandowska Weronika1 H
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaSala MateuszLisak Katarzyna1 H
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaHajduk MaciejGrudnik Izabela2 H
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaKowalski JakubWilk Aleksandra2 H
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaMadej MikołajPikor Oliwia2 H
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaBauer PrzemysławLatawiec Katarzyna1 H
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaKłoda KacperBara Oliwia10 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaHarla JakubJakubowska Julia1 H
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaLatawiec MaciejSidor Julia1 H
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaOrtyl DamianŁukaszek Izabela2 B
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaLebida OskarDudek Anna7 F
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaMądry WiktorJanusz Oliwia3 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaKasza KonradSkiba Wiktoria Sandra5 B
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Gagat FranciszekŁagowska Sara1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Noga MateuszSaj Karolina1 G
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Żuczek OskarMądry Emilia3 D
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Madej MikołajPikor Oliwia1 H
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaNiedbała KacperMadej Nadia9 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaŻuczek OskarMądry Emilia6 D
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaKasza KonradSkiba Wiktoria Sandra7 B
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaNoga MateuszSaj Karolina1 H
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaMisiak MateuszLampart Sandra8 B
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaNiedbała KacperMadej Nadia6 F
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaŻuczek OskarMądry Emilia4 D
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaŻuczek OskarMądry Emilia1 D
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaBosak KamilKolisz Dominika7 D
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaBosak KamilKolisz Dominika9 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Noga MateuszSaj Karolina1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Żuczek OskarMądry Emilia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaGagat FranciszekŁagowska Sara2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaMadej MikołajPikor Oliwia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaNiedbała KacperMadej Nadia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaNoga MateuszSaj Karolina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaBurghardt NorbertZielińska Zuzanna1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaŻuczek OskarMądry Emilia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaKasza KonradSkiba Wiktoria Sandra4 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoŻuczek OskarMądry Emilia4 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKasza KonradSkiba Wiktoria Sandra38 B
Festiwal Tańca Emika 2016 Muras SzymonOgiba Martyna13 F
Festiwal Tańca Emika 2016 Zieliński AdamJeż Milena2 H
Festiwal Tańca Emika 2016 Burghardt NorbertZielińska Zuzanna2 G
Festiwal Tańca Emika 2016 Noga MateuszSaj Karolina1 H
Festiwal Tańca Emika 2016 Hajduk MaciejGrudnik Izabela2 H
Festiwal Tańca Emika 2016 Mądry WiktorJanusz Oliwia8 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Rokita FranciszekLewandowska Weronika1 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Kowalski JakubWilk Aleksandra2 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Rzeszutek MateuszJakubowska Julia2 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Noga MateuszSaj Karolina1 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Żuczek OskarMądry Emilia4 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Żuczek OskarMądry Emilia2 D
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Niedbała KacperMadej Nadia1 G
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Żuczek OskarMądry Emilia2 D
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Mądry WiktorJanusz Oliwia7 E
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Myjak AdamHeske Nikola1 H
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Madej MikołajPikor Oliwia2 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasHajduk MaciejGrudnik Izabela2 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasNiedbała KacperMadej Nadia1 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasNoga MateuszSaj Karolina1 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasZieliński AdamJeż Milena2 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasRzeszutek MateuszJakubowska Julia2 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasMadej MikołajPikor Oliwia2 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasKowalski JakubWilk Aleksandra2 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasHarla JakubDudek Kaja1 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasMisiak MateuszLampart Sandra7 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasKasza KonradSkiba Wiktoria Sandra6 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasŻuczek OskarMądry Emilia2 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasRokita FranciszekLewandowska Weronika1 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasMyjak AdamHeske Nikola1 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasŻuczek OskarMądry Emilia8 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasMądry WiktorJanusz Oliwia7 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasBosak KamilKolisz Dominika2 E
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Misiak MateuszLampart Sandra4 B
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Misiak MateuszLampart Sandra5 B
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Myjak AdamHeske Nikola1 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Mądry WiktorJanusz Oliwia6 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Żuczek OskarMądry Emilia2 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Żuczek OskarMądry Emilia2 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Niedbała KacperMadej Nadia1 G
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Żuczek OskarMądry Emilia8 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Żuczek OskarMądry Emilia4 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Niedbała KacperMadej Nadia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Kasza KonradSkiba Wiktoria Sandra8 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Misiak MateuszLampart Sandra9 OPEN
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Bosak KamilKolisz Dominika5 E
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Żuczek OskarMądry Emilia4 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Misiak MateuszLampart Sandra10 B
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Żuczek OskarMądry Emilia3 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Mądry WiktorJanusz Oliwia3 F
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Babula JakubNiżnik Magdalena6 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Niedbała KacperMadej Nadia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Misiak MateuszLampart Sandra6 B
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Mądry WiktorJanusz Oliwia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Niedbała KacperMadej Nadia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Żuczek OskarMądry Emilia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Misiak MateuszLampart Sandra6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Żuczek OskarMądry Emilia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Mądry WiktorJanusz Oliwia3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Bosak KamilKolisz Dominika3 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Mądry WiktorJanusz Oliwia3 F
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Żuczek OskarMądry Emilia2 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Bosak KamilKolisz Dominika6 E
MDT Cup 2016 Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego Żuczek OskarMądry Emilia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaMyjak AdamHeske Nikola1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaMądry WiktorJanusz Oliwia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaMuras SzymonOgiba Martyna8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaMarcićkiewicz PatrykZielińska Zuzanna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaTrzpis MaciejMajewska Katarzyna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaŻuczek OskarMądry Emilia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaBosak KamilKolisz Dominika4 E
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Mądry WiktorJanusz Oliwia3 F
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Żuczek OskarMądry Emilia1 E
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Mądry WiktorJanusz Oliwia2 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Mądry WiktorJanusz Oliwia7 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Muras SzymonOgiba Martyna1 G
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Myjak AdamHeske Nikola1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Bosak KamilKolisz Dominika6 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Mądry WiktorJanusz Oliwia4 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Muras SzymonOgiba Martyna4 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Trzpis MaciejMajewska Katarzyna5 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Żuczek OskarMądry Emilia1 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Bosak KamilKolisz Dominika7 E
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaMyjak AdamHeske Nikola2 H
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaMądry WiktorJanusz Oliwia4 F
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaMuras SzymonOgiba Martyna1 G
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaMarcićkiewicz PatrykZielińska Zuzanna3 G
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaTrzpis MaciejMajewska Katarzyna3 G
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaŻuczek OskarMądry Emilia7 E
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Żuczek OskarMądry Emilia1 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Bosak KamilKolisz Dominika8 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Mądry WiktorJanusz Oliwia6 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Ortyl DamianŁukaszek Izabela2 B
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Żuczek OskarMądry Emilia1 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Paduch MarcinMadej Nadia3 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Trzpis MaciejMajewska Katarzyna3 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Babula JakubNiżnik Magdalena10 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Marcićkiewicz PatrykZielińska Zuzanna3 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Myjak AdamHeske Nikola1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Burghardt NorbertJaworska Julia3 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Rzeszutek KrzysztofSzot Milena9 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Muras SzymonOgiba Martyna1 G
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Żuczek OskarMądry Emilia1 F
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Ortyl DamianŁukaszek Izabela32 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Żuczek OskarMądry Emilia1 F
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Muras SzymonOgiba Martyna2 G
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Żuczek OskarMądry Emilia1 F
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Bosak KamilKolisz Dominika3 E
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Ortyl DamianŁukaszek Izabela6 B
Złote Pantofelki Żuczek OskarMądry Emilia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaTrzpis MaciejMajewska Katarzyna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaMądry WiktorJanusz Oliwia11 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaMuras SzymonOgiba Martyna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaMarcićkiewicz PatrykZielińska Zuzanna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaBurghardt NorbertJaworska Julia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaMyjak AdamHeske Nikola2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaRzeszutek KrzysztofSzot Milena2 H
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Muras SzymonOgiba Martyna1 H
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Trzpis MaciejMajewska Katarzyna2 H
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Bosak KamilKolisz Dominika4 E
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Myjak AdamHeske Nikola2 H
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Mądry WiktorJanusz Oliwia8 F
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMalinowski MikołajBrzezińska Aleksandra22 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Marcićkiewicz PatrykZielińska Zuzanna1 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Muras SzymonOgiba Martyna1 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Trzpis MaciejMajewska Katarzyna1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Gawryś KrzysztofGawryś Jolanta2 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Gawryś KrzysztofGawryś Jolanta2 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Żuczek OskarMądry Emilia3 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Kasza KonradSkiba Wiktoria Sandra5 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Malinowski MikołajBrzezińska Aleksandra4 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Malinowski MikołajBrzezińska Aleksandra4 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Bosak KamilKolisz Dominika3 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Mądry WiktorJanusz Oliwia1 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Paduch MarcinMadej Nadia2 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Trzpis MaciejMajewska Katarzyna2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Muras SzymonOgiba Martyna1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Marcićkiewicz PatrykZielińska Zuzanna1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Burghardt NorbertJaworska Julia1 H
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Ortyl DamianŁukaszek Izabela5 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasŻuczek OskarMądry Emilia12 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasKasza KonradSkiba Wiktoria Sandra9 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasOrtyl DamianŁukaszek Izabela8 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasMalinowski MikołajBrzezińska Aleksandra2 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasWęgierek MateuszMichoń Aleksandra10 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasBosak KamilKolisz Dominika3 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasWęgierek MateuszMichoń Aleksandra10 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasBurghardt NorbertJaworska Julia1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasPaduch MarcinMadej Nadia3 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasMądry WiktorJanusz Oliwia1 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasMuras SzymonOgiba Martyna2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasTrzpis MaciejMajewska Katarzyna1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasMarcićkiewicz PatrykZielińska Zuzanna1 H
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejMalinowski MikołajBrzezińska Aleksandra3 D
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejKasza KonradSkiba Wiktoria Sandra8 B
Mistrzostw Okręgu Podkarpackiego w Sportowym Tańcu Towarzyskim / Turnieje towarzyszące PREMIUM Żuczek OskarMądry Emilia12 F
Mistrzostw Okręgu Podkarpackiego w Sportowym Tańcu Towarzyskim / Turnieje towarzyszące PREMIUM Paduch MarcinMadej Nadia2 G
Mistrzostw Okręgu Podkarpackiego w Sportowym Tańcu Towarzyskim / Turnieje towarzyszące PREMIUM Mądry WiktorJanusz Oliwia1 G
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Malinowski MikołajBrzezińska Aleksandra13 D
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Malinowski MikołajBrzezińska Aleksandra6 D