!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
FAN
Toruń (Kujawsko-Pomorskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Jabłoński BartłomiejJaworska Klaudia9 E
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Jaguszewski MarekJaguszewska Grażyna5 C
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Jaguszewski MarekJaguszewska Grażyna1 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Jabłoński BartłomiejJaworska Klaudia9 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Jaguszewski MarekJaguszewska Grażyna2 D
PODWÓJNE PREMIUM !!! OTTT \"O TORUŃSKI PIERNIK\" Jabłoński BartłomiejJaworska Klaudia1 E
PODWÓJNE PREMIUM !!! OTTT \"O TORUŃSKI PIERNIK\" Jabłoński GrzegorzSzymańska Marta2 H
PODWÓJNE PREMIUM !!! OTTT \"O TORUŃSKI PIERNIK\" Żuchowski AdamKamińska Weronika1 H
PODWÓJNE PREMIUM !!! OTTT \"O TORUŃSKI PIERNIK\" Krystek JanTrzeciak Antonina2 H
PODWÓJNE PREMIUM !!! OTTT \"O TORUŃSKI PIERNIK\" Borowski WojciechBorowska Paulina1 H
PODWÓJNE PREMIUM !!! OTTT \"O TORUŃSKI PIERNIK\" Krystek JanSikora Aniela2 H
PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!! - II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka Borowski WojciechBorowska Paulina2 H
PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!! - II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka Krystek JanTrzeciak Antonina2 H
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymJaguszewski MarekJaguszewska Grażyna6 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Jabłoński BartłomiejJaworska Klaudia10 E
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Jaguszewski MarekJaguszewska Grażyna1 D
Okręgowa Liga TanecznaJabłoński GrzegorzSzymańska Marta2 H
Okręgowa Liga TanecznaŻuchowski AdamKamińska Weronika1 H
Okręgowa Liga TanecznaKrystek JanTrzeciak Antonina2 H
Okręgowa Liga TanecznaBorowski WojciechBorowska Paulina1 H
Okręgowa Liga TanecznaKrystek JanSikora Aniela2 H
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Janiszewski MichałTomczak Julia6 D
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Jabłoński BartłomiejJaworska Klaudia7 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Żuchowski AdamKamińska Weronika1 H
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Krystek JanTrzeciak Antonina1 H
IX GPS \"Biała Dama\" Jaguszewski MarekJaguszewska Grażyna5 D
IX GPS \"Biała Dama\" Jaguszewski MarekJaguszewska Grażyna6 C
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Jaguszewski MarekJaguszewska Grażyna6 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Jaguszewski MarekJaguszewska Grażyna14 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Jaguszewski MarekJaguszewska Grażyna13 OPEN
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Jaguszewski MarekJaguszewska Grażyna2 E
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Jaguszewski MarekJaguszewska Grażyna7 C
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTJaguszewski MarekJaguszewska Grażyna1 E
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTJaguszewski MarekJaguszewska Grażyna7 C
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Jaguszewski MarekJaguszewska Grażyna1 E
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Jaguszewski MarekJaguszewska Grażyna5 C
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORJaguszewski MarekJaguszewska Grażyna1 E
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORJaguszewski MarekJaguszewska Grażyna7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Bazylewicz JakubDroganowska Antonina3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Bazylewicz JakubDroganowska Antonina1 C
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Janiszewski MichałFiedorowicz Inka12 C
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Bazylewicz JakubDroganowska Antonina1 C
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Jabłoński BartłomiejJabłońska Oliwia6 D
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Jaguszewski MarekJaguszewska Grażyna7 C
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Jaguszewski MarekJaguszewska Grażyna1 E
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Janiszewski MichałFiedorowicz Inka8 C
MARINA OTTT - Grand Prix Senior Jaguszewski MarekJaguszewska Grażyna1 E
MARINA OTTT - Grand Prix Senior Jaguszewski MarekJaguszewska Grażyna8 C
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyJaguszewski MarekJaguszewska Grażyna3 E
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyJaguszewski MarekJaguszewska Grażyna2 F
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyBazylewicz JakubDroganowska Antonina13 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Bazylewicz JakubDroganowska Antonina9 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Janiszewski MichałFiedorowicz Inka8 C
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Bazylewicz JakubDroganowska Antonina3 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Bazylewicz JakubDroganowska Antonina3 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Janiszewski MichałFiedorowicz Inka11 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Bazylewicz JakubDroganowska Antonina3 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Bazylewicz JakubDroganowska Antonina3 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Przeździk SebastianZawadzińska Aleksandra3 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT Jaguszewski MarekJaguszewska Grażyna2 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT Jaguszewski MarekJaguszewska Grażyna1 F
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Jabłoński BartłomiejFrąckiewicz Kinga8 D
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Janiszewski MichałFiedorowicz Inka6 C
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Janiszewski MichałFiedorowicz Inka10 D
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Jabłoński BartłomiejFrąckiewicz Kinga8 D
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Jaguszewski MarekJaguszewska Grażyna3 E
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Jaguszewski MarekJaguszewska Grażyna2 F
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Janiszewski MichałFiedorowicz Inka14 D
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Janiszewski MichałFiedorowicz Inka9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Wajda JakubMachowska Maja4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Janiszewski MichałFiedorowicz Inka6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Janiszewski MichałFiedorowicz Inka6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Bazylewicz JakubDroganowska Antonina4 OPEN
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Janiszewski MichałFiedorowicz Inka39 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Janiszewski MichałFiedorowicz Inka2 C
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Bazylewicz JakubDroganowska Antonina7 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Bazylewicz JakubDroganowska Antonina7 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBazylewicz JakubDroganowska Antonina11 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBazylewicz JakubDroganowska Antonina13 OPEN
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Przeździk SebastianZawadzińska Aleksandra5 E
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Wajda JakubMachowska Maja8 E
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Bazylewicz JakubDroganowska Antonina15 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Bazylewicz JakubDroganowska Antonina6 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Bazylewicz JakubDroganowska Antonina3 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Szymkowiak DawidMikut Karolina8 OPEN
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Janiszewski MichałFiedorowicz Inka1 D
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Janiszewski MichałFiedorowicz Inka6 D
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Przeździk SebastianZawadzińska Aleksandra3 E
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Szymkowiak DawidMikut Karolina8 E
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Przeździk SebastianZawadzińska Aleksandra6 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Bazylewicz JakubDroganowska Antonina4 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Bazylewicz JakubDroganowska Antonina4 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Szymkowiak DawidMikut Karolina9 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Janiszewski MichałFiedorowicz Inka9 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Janiszewski MichałFiedorowicz Inka2 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Janiszewski MichałFiedorowicz Inka9 D
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Bazylewicz JakubDroganowska Antonina11 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Bazylewicz JakubDroganowska Antonina14 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Bazylewicz JakubDroganowska Antonina14 OPEN
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Przeździk SebastianZawadzińska Aleksandra6 E
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Wajda JakubMachowska Maja8 E
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Szymkowiak DawidMikut Karolina4 E
Festiwal Tańca Riviera 2016 Szymkowiak DawidMikut Karolina5 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Szymkowiak DawidMikut Karolina4 E
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Janiszewski MichałFiedorowicz Inka8 D
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Janiszewski MichałFiedorowicz Inka2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Szymkowiak DawidMikut Karolina3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaPrzeździk SebastianZawadzińska Aleksandra3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaJaniszewski MichałFiedorowicz Inka1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaJaniszewski MichałFiedorowicz Inka4 D
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Szymkowiak DawidMikut Karolina3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"PIERWSZY KROK UWAGA ZMIANY W PROGRAMIE!\" Wajda JakubMachowska Maja3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"PIERWSZY KROK UWAGA ZMIANY W PROGRAMIE!\" Przeździk SebastianZawadzińska Aleksandra1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"PIERWSZY KROK UWAGA ZMIANY W PROGRAMIE!\" Szymkowiak DawidMikut Karolina1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"PIERWSZY KROK UWAGA ZMIANY W PROGRAMIE!\" Dekowski RadosławJabłońska Oliwia2 E
Mistrzostwa Polski PTT Dzieci StarszychBazylewicz JakubDroganowska Antonina8 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT Dzieci StarszychSzymkowiak DawidMikut Karolina19 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT Dzieci StarszychBazylewicz JakubDroganowska Antonina15 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT Dzieci StarszychSzymkowiak DawidMikut Karolina25 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Łomianek towarzyszacy Mistrzostwom klas A,B i C Dekowski RadosławJabłońska Oliwia4 E
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Szymkowiak DawidMikut Karolina1 E
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Janiszewski MichałFiedorowicz Inka7 D
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Janiszewski MichałFiedorowicz Inka1 D
XIII Mława Open Janiszewski MichałFiedorowicz Inka4 D
XIII Mława Open Janiszewski MichałFiedorowicz Inka1 D