!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
ETIUDA
Radomsko (Łódzkie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Sobieraj MaciejStężała Aleksandra3 D
XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2021\" Kwarta KacperGrygiel Karolina1 E
XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2021\" Kokoszczyński JanDratwa Hanna2 G
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Kołodziej MaciejJaniszewska Joanna3 E
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Banaszek KacperBorowiecka Ewa1 E
Puchar WieczystegoGłogosz NorbertZielińska Klaudia2 OPEN
Puchar WieczystegoStrąkowski SzymonKarolczyk Weronika7 C
Puchar WieczystegoChojnacki HubertMorzyńska Oliwia21 D
Puchar WieczystegoStrąkowski SzymonKarolczyk Weronika15 C
Puchar WieczystegoHurko MarcelBroniszewska Hanna16 E
Puchar WieczystegoKwarta KacperGrygiel Karolina6 E
Puchar WieczystegoKawa KacperMielczarek Maja3 F
Puchar WieczystegoBanaszek KacperBorowiecka Ewa9 E
Puchar WieczystegoPiotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia15 D
Puchar WieczystegoOwczarek JakubKądzioła Maja5 F
Puchar WieczystegoJędrzejczyk HubertRobak Klaudia6 E
Puchar WieczystegoStępień JakubKopcik Julia1 E
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Sobieraj MaciejStężała Aleksandra4 D
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Jędrzejczyk HubertRobak Klaudia3 E
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Kołodziej MaciejJaniszewska Joanna1 E
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Hurko MarcelBroniszewska Hanna7 E
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Kwarta KacperGrygiel Karolina3 E
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Urbański KrzysztofOzga Joanna6 E
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Kokoszczyński JanDratwa Hanna2 G
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Stępień JakubKopcik Julia3 E
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Banaszek KacperBorowiecka Ewa5 E
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Kołodziej MaciejJaniszewska Joanna3 E
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Furmańczyk JakubArczewska Zofia4 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Jędrzejczyk HubertRobak Klaudia2 E
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Owczarek JakubKądzioła Maja7 F
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Kołodziej MaciejJaniszewska Joanna1 E
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Robaszek RobertGębicz Anna2 H
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Sadziński PiotrBaryś Roksana1 G
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Kokoszczyński JanDratwa Hanna2 G
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia2 D
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Kawa KacperMielczarek Maja4 F
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika3 C
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika2 C
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Banaszek KacperBorowiecka Ewa2 E
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Jędrzejczyk HubertRobak Klaudia4 E
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Sobieraj MaciejStężała Aleksandra8 D
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Furmańczyk JakubArczewska Zofia2 C
Mistrzostwa Polski Latin Arczewski SzymonMajchrzak Nikola28 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Głogosz NorbertZielińska Klaudia12 OPEN
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Sobieraj MaciejStężała Aleksandra2 D
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Kołodziej MaciejJaniszewska Joanna4 E
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Jędrzejczyk HubertRobak Klaudia3 E
CeA Challenge Cup Jesienny Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika4 C
CeA Challenge Cup Jesienny Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika5 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICKołodziej MaciejJaniszewska Joanna3 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICKołodziej MaciejJaniszewska Joanna3 E
CeA Challenge Cup Jesienny Kołodziej MaciejJaniszewska Joanna1 E
CeA Challenge Cup Jesienny Kołodziej MaciejJaniszewska Joanna2 E
CeA Challenge Cup Jesienny Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia6 D
CeA Challenge Cup Jesienny Furmańczyk JakubArczewska Zofia4 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Furmańczyk JakubArczewska Zofia2 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Sobieraj MaciejStężała Aleksandra2 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Kołodziej MaciejJaniszewska Joanna3 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Sadziński PiotrBaryś Roksana2 G
Oleski Festiwal Tańca 2021 Kawa KacperMielczarek Maja3 F
Oleski Festiwal Tańca 2021 Kołodziej MaciejJaniszewska Joanna2 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Jędrzejczyk HubertRobak Klaudia2 E
Oleski Festiwal Tańca 2021 Głogosz NorbertZielińska Klaudia2 OPEN
OTTT RYTM 2021 Kokoszczyński JanDratwa Hanna1 G
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Kołodziej MaciejJaniszewska Joanna2 E
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Kołodziej MaciejJaniszewska Joanna2 E
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Kawa KacperMielczarek Maja2 F
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Stępień JakubKopcik Julia1 F
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówJędrzejczyk HubertRobak Klaudia2 E
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia2 D
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Sadziński PiotrBaryś Roksana1 G
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Jędrzejczyk HubertRobak Klaudia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimBrzozowski AdrianSmużyńska Natalia1 B
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kokoszczyński JanDratwa Hanna2 G
XIII Silesian Cup 2021 Kawa KacperMielczarek Maja3 F
XIII Silesian Cup 2021 Kawa KacperMielczarek Maja2 F
Puchar Klas C, B i A Kokoszczyński JanDratwa Hanna2 G
MAŁE GRAND PRIX Kołodziej MaciejJaniszewska Joanna2 E
MAŁE GRAND PRIX Stępień JakubKopcik Julia1 F
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Kokoszczyński JanDratwa Hanna2 G
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Kawa KacperMielczarek Maja1 F
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Kawa KacperMielczarek Maja3 F
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia7 B
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Kokoszczyński JanDratwa Hanna1 H
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Malicki FilipBroniszewska Hanna3 E
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówKawa KacperMielczarek Maja3 F
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówKokoszczyński JanDratwa Hanna1 H
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówRobaszek RobertGębicz Anna2 H
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówBanaszek KacperBorowiecka Ewa2 F
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówKawa KacperMielczarek Maja5 F
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówStępień JakubKopcik Julia2 D
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówOwczarek KrzysztofGrzelak Angelika6 D
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówBrzozowski AdrianSmużyńska Natalia5 B
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówJędrzejczyk HubertRobak Klaudia4 E
Małe Grand Prix Kołodziej MaciejJaniszewska Joanna2 F
Małe Grand Prix Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia1 B
Małe Grand Prix Stępień JakubKopcik Julia3 D
Małe Grand Prix Kołodziej MaciejJaniszewska Joanna1 E
Małe Grand Prix Owczarek JakubRóżańska Weronika6 F
Małe Grand Prix Banaszek KacperBorowiecka Ewa2 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Kołodziej MaciejJaniszewska Joanna1 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Owczarek KrzysztofGrzelak Angelika7 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Stępień JakubKopcik Julia3 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Kołodziej MaciejJaniszewska Joanna1 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Kawa KacperMielczarek Maja2 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Kokoszczyński JanDratwa Hanna1 H
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Kwarta KacperGrygiel Karolina6 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Furmańczyk JakubArczewska Zofia4 C
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Kawa KacperMielczarek Maja5 F
Puchar Klas F, E i D Owczarek JakubRóżańska Weronika7 F
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia7 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Arczewski SzymonMajchrzak Nikola2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Głogosz NorbertZielińska Klaudia2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Zyzik KacperGurazda Milena3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Głogosz NorbertZielińska Klaudia4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Zyzik KacperGurazda Milena6 OPEN
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Malicki FilipBroniszewska Hanna1 F
Grand Prix Polski PTT Zyzik KacperGurazda Milena3 B
Grand Prix Polski PTT Głogosz NorbertZielińska Klaudia9 OPEN
Grand Prix Polski PTT Zyzik KacperGurazda Milena9 A
Grand Prix Polski PTT Kokoszczyński JanDratwa Hanna1 H
Grand Prix Polski PTT Arczewski SzymonMajchrzak Nikola12 OPEN
Grand Prix Polski PTT Głogosz NorbertZielińska Klaudia7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Hurko MarcelKopiec Oliwia4 E
Grand Prix Polski PTT Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika4 C
Grand Prix Polski PTT Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika4 C
MAŁE GRAND PRIX Banaszek KacperBorowiecka Ewa1 F
DANCE OSCARS 2021 Jędrzejczyk HubertRobak Klaudia6 E
DANCE OSCARS 2021 Furmańczyk JakubArczewska Zofia7 C
DANCE OSCARS 2021 Zyzik KacperGurazda Milena4 A
DANCE OSCARS 2021 Zyzik KacperGurazda Milena3 B
MAŁE GRAND PRIX Kawa KacperMielczarek Maja6 F
MAŁE GRAND PRIX Kawa KacperMielczarek Maja4 F
MAŁE GRAND PRIX Kołodziej MaciejJaniszewska Joanna1 E
MAŁE GRAND PRIX Kwarta KacperGrygiel Karolina3 E
MAŁE GRAND PRIX Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia4 E
MAŁE GRAND PRIX Kołodziej MaciejJaniszewska Joanna2 F
DANCE OSCARS 2021 Stępień JakubKopcik Julia3 D
Grand Prix Polski PTT Głogosz NorbertZielińska Klaudia4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Głogosz NorbertZielińska Klaudia14 OPEN
Grand Prix Polski PTT Arczewski SzymonMajchrzak Nikola8 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Zyzik KacperGurazda Milena5 B
DANCE OSCARS 2021 Stępień JakubKopcik Julia9 D
DANCE OSCARS 2021 Zyzik KacperGurazda Milena6 B
DANCE OSCARS 2021 Furmańczyk JakubArczewska Zofia5 C
CeA Spring Hurko MarcelKopiec Oliwia6 E
CeA Spring Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia4 E
CeA Spring Owczarek JakubRóżańska Weronika6 F
CeA Spring Furmańczyk JakubArczewska Zofia10 C
Polish Open Championships WDC Głogosz NorbertZielińska Klaudia4 OPEN
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia9 E
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kokoszczyński JanDratwa Hanna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Kołodziej MaciejJaniszewska Joanna2 F
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Malicki FilipBroniszewska Hanna2 F
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Urbański KrzysztofOzga Joanna6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Banaszek KacperBorowiecka Ewa8 F
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Hurko MarcelKopiec Oliwia10 E
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Zyzik KacperGurazda Milena4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Kołodziej MaciejJaniszewska Joanna7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia1 B
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Stępień JakubKopcik Julia9 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Furmańczyk JakubArczewska Zofia5 C
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Sadziński PiotrKarbownik Natalia3 F
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Głogosz NorbertZielińska Klaudia10 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Arczewski SzymonMajchrzak Nikola11 OPEN
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia1 B
Cracow Dance Festival Furmańczyk JakubArczewska Zofia16 C
Cracow Dance Festival Zyzik KacperGurazda Milena14 B
Cracow Dance Festival Banaszek KacperBorowiecka Ewa2 F
Cracow Dance Festival Malicki FilipBroniszewska Hanna3 F
Cracow Dance Festival Kokoszczyński JanDratwa Hanna2 H
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Kwarta KacperGrygiel Karolina4 E
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia3 E
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Sadziński PiotrKarbownik Natalia5 F
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Malicki FilipBroniszewska Hanna1 F
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Kołodziej MaciejJaniszewska Joanna3 F
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Hurko MarcelKopiec Oliwia8 E
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Kokoszczyński JanDratwa Hanna1 H
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Owczarek JakubRóżańska Weronika4 F
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Furmańczyk JakubArczewska Zofia3 C
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Zyzik KacperGurazda Milena3 B
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Kołodziej MaciejJaniszewska Joanna2 E
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Stępień JakubKopcik Julia2 D
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Jędrzejczyk HubertRobak Klaudia3 E
Grand Prix Polski PTT Głogosz NorbertZielińska Klaudia11 OPEN
Grand Prix Polski PTT Głogosz NorbertZielińska Klaudia11 OPEN
Grand Prix Polski PTT Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia6 B
Grand Prix Polski PTT Zyzik KacperGurazda Milena6 B
MAŁE GRAND PRIX Malicki FilipBroniszewska Hanna3 F
MAŁE GRAND PRIX Banaszek KacperBorowiecka Ewa1 F
MAŁE GRAND PRIX Kawa KacperMielczarek Maja2 F
MAŁE GRAND PRIX Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia5 E
MAŁE GRAND PRIX Owczarek JakubRóżańska Weronika3 F
MAŁE GRAND PRIX Kwarta KacperGrygiel Karolina9 E
MAŁE GRAND PRIX Jędrzejczyk HubertRobak Klaudia6 E
Mistrzostwa Klas A, B i C Zyzik KacperGurazda Milena35 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Arczewski SzymonMajchrzak Nikola24 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia25 B
II OTTT Będzin 2021 Sadziński PiotrKarbownik Natalia9 F
II OTTT Będzin 2021 Zyzik KacperGurazda Milena2 B
II OTTT Będzin 2021 Zyzik KacperGurazda Milena6 A
II OTTT Będzin 2021 Owczarek KrzysztofGrzelak Angelika13 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia6 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia5 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Zyzik KacperGurazda Milena8 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Arczewski SzymonMajchrzak Nikola12 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Arczewski SzymonMajchrzak Nikola6 A
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Głogosz NorbertZielińska Klaudia5 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Głogosz NorbertZielińska Klaudia8 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Urbański KrzysztofOzga Joanna14 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Sadziński PiotrKarbownik Natalia5 F
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia6 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kwarta KacperGrygiel Karolina10 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia4 B
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia7 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Owczarek KrzysztofGrzelak Angelika17 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Zyzik KacperGurazda Milena4 B
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia10 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kołodziej MaciejJaniszewska Joanna6 F
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Sadziński PiotrKarbownik Natalia7 F
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Zyzik KacperGurazda Milena10 B
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Malicki FilipBroniszewska Hanna1 G
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Głogosz NorbertZielińska Klaudia12 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Głogosz NorbertZielińska Klaudia10 OPEN
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia2 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Malicki FilipBroniszewska Hanna1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Pokora JakubBielas Wiktoria4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Zyzik KacperGurazda Milena3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Hurko MarcelKopiec Oliwia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Kwarta KacperGrygiel Karolina12 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Malicki FilipBroniszewska Hanna1 G
47 Puchar Wieczystego Głogosz NorbertZielińska Klaudia9 OPEN
47 Puchar Wieczystego Głogosz NorbertZielińska Klaudia8 OPEN
47 Puchar Wieczystego Hurko MarcelKopiec Oliwia4 F
47 Puchar Wieczystego Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia19 D
47 Puchar Wieczystego Pokora JakubBielas Wiktoria39 B
47 Puchar Wieczystego Kwarta KacperGrygiel Karolina19 E
47 Puchar Wieczystego Zyzik KacperGurazda Milena33 A
47 Puchar Wieczystego Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia56 B
47 Puchar Wieczystego Zyzik KacperGurazda Milena42 B
47 Puchar Wieczystego Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia8 C
47 Puchar Wieczystego Michalew IgorGładka Julia9 D
47 Puchar Wieczystego Holianskyi AndriiJanus Maria2 D
47 Puchar Wieczystego Sobieraj MaciejKopcik Julia3 E
47 Puchar Wieczystego Kołodziej MaciejJaniszewska Joanna1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia9 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Jędrzejczyk HubertRobak Klaudia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Hurko MarcelKopiec Oliwia5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Zyzik KacperGurazda Milena7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Pokora JakubBielas Wiktoria8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Michalew IgorGładka Julia6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Malicki FilipBroniszewska Hanna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Owczarek KrzysztofGrzelak Angelika1 E
CeA Challenge Cup Holianskyi AndriiJanus Maria1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Hurko MarcelKopiec Oliwia5 F
CeA Challenge Cup Zyzik KacperGurazda Milena7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Owczarek KrzysztofGrzelak Angelika3 E
CeA Challenge Cup Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia9 B
CeA Challenge Cup Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia4 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Głogosz NorbertZielińska Klaudia12 OPEN
Mikołajowy OTTT Owczarek KrzysztofGrzelak Angelika3 E
Mikołajowy OTTT Holianskyi AndriiJanus Maria7 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Holianskyi AndriiJanus Maria3 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Hurko MarcelKopiec Oliwia2 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Sobieraj MaciejKopcik Julia2 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Kwarta KacperGrygiel Karolina2 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Urbański KrzysztofOzga Joanna3 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Owczarek KrzysztofGrzelak Angelika6 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Sadziński PiotrKarbownik Natalia1 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia3 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Pokora JakubBielas Wiktoria11 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Owczarek KrzysztofGrzelak Angelika4 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Michalew IgorGładka Julia8 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia7 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Zyzik KacperGurazda Milena8 B
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika3 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika9 D
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Głogosz NorbertZielińska Klaudia2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Głogosz NorbertZielińska Klaudia1 OPEN
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia13 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika3 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kwarta KacperGrygiel Karolina4 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika7 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Michalew IgorGładka Julia15 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Owczarek KrzysztofGrzelak Angelika8 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia15 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Owczarek KrzysztofGrzelak Angelika17 E
Mistrzostwa Polski Latin Głogosz NorbertZielińska Klaudia15 OPEN
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia10 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Kwarta KacperGrygiel Karolina3 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Urbański KrzysztofOzga Joanna5 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Sadziński PiotrKarbownik Natalia1 G
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia9 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia6 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Sobieraj MaciejKopcik Julia1 F
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Głogosz NorbertZielińska Klaudia1 A
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Głogosz NorbertZielińska Klaudia2 A
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Owczarek KrzysztofGrzelak Angelika7 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Owczarek KrzysztofGrzelak Angelika9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Arczewski SzymonMajchrzak Nikola4 B
Mistrzostwa Polski Standard Głogosz NorbertZielińska Klaudia15 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia2 F
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia9 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia5 C
MAŁE GRAND PRIX Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia5 D
MAŁE GRAND PRIX Sadziński PiotrKarbownik Natalia2 G
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Arczewski SzymonMajchrzak Nikola2 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Owczarek KrzysztofGrzelak Angelika10 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia14 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kwarta KacperGrygiel Karolina5 F
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Sadziński PiotrKarbownik Natalia3 G
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Sadziński PiotrKarbownik Natalia3 G
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kołodziej MaciejJaniszewska Joanna11 F
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia9 F
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kołodziej MaciejJaniszewska Joanna7 F
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Jędrzejczyk HubertRobak Klaudia2 F
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Michalew IgorGładka Julia6 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Owczarek KrzysztofGrzelak Angelika1 F
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Sobieraj MaciejKopcik Julia8 F
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Owczarek KrzysztofGrzelak Angelika10 E
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika4 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika8 D
MAŁE GRAND PRIX Jeziorny KrzysztofBogdan Wiktoria1 F
MAŁE GRAND PRIX Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia2 F
MAŁE GRAND PRIX Michalew IgorGładka Julia2 E
MAŁE GRAND PRIX Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia11 C
MAŁE GRAND PRIX Holianskyi AndriiJanus Maria1 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAOwczarek JakubMielus Martyna5 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAOwczarek KrzysztofGrzelak Angelika5 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Michalew IgorGładka Julia5 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Owczarek KrzysztofGrzelak Angelika4 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Dubielski MaciejKokoszczyńska Lidia4 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Zyzik KacperGurazda Milena9 B
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Pokora JakubBielas Wiktoria9 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Głogosz NorbertZielińska Klaudia9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Głogosz NorbertZielińska Klaudia10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sobieraj MaciejKopcik Julia4 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sadziński PiotrKarbownik Natalia3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia4 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Owczarek KrzysztofGrzelak Angelika3 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Michalew IgorGładka Julia4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Holianskyi AndriiJanus Maria2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stępień JakubStężała Aleksandra7 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zyzik KacperGurazda Milena13 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Owczarek KrzysztofGrzelak Angelika4 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Michalew IgorGładka Julia3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dubielski MaciejKokoszczyńska Lidia6 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Holianskyi AndriiJanus Maria1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dubielski MaciejKokoszczyńska Lidia17 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stępień JakubStężała Aleksandra8 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Arczewski SzymonMajchrzak Nikola9 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pokora JakubBielas Wiktoria15 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Arczewski SzymonMajchrzak Nikola7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia10 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Głogosz NorbertZielińska Klaudia12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Głogosz NorbertZielińska Klaudia13 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Stępień JakubStężała Aleksandra8 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Zyzik KacperGurazda Milena4 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Stępień JakubStężała Aleksandra6 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Owczarek KrzysztofGrzelak Angelika4 F
Puchar WieczystegoGłogosz NorbertZielińska Klaudia13 OPEN
Puchar WieczystegoGłogosz NorbertZielińska Klaudia19 OPEN
Puchar WieczystegoDubielski MaciejKokoszczyńska Lidia6 E
Puchar WieczystegoPiotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia20 E
Puchar WieczystegoStępień JakubStężała Aleksandra22 D
Puchar WieczystegoStępień JakubStężała Aleksandra7 D
Puchar WieczystegoGłogosz NorbertZielińska Klaudia10 B
Christmas PartyMichalew IgorGładka Julia3 E
Christmas PartyStępień JakubStężała Aleksandra1 D
Christmas PartyStępień JakubStężała Aleksandra1 D
Christmas PartyStrąkowski SzymonKarolczyk Weronika5 D
Christmas PartyStrąkowski SzymonKarolczyk Weronika4 D
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Jeziorny KrzysztofBogdan Wiktoria7 F
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Głogosz NorbertZielińska Klaudia1 B
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia1 E
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Dubielski MaciejKokoszczyńska Lidia3 E
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Dubielski MaciejKokoszczyńska Lidia4 E
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Kwarta KacperGrygiel Karolina2 G
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Furmańczyk JakubArczewska Zofia2 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Arczewski SzymonMajchrzak Nikola4 B
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Głogosz NorbertZielińska Klaudia7 A
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Głogosz NorbertZielińska Klaudia2 B
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Sadziński PiotrKarbownik Natalia3 G
O Świąteczną Bombkę Sobieraj MaciejKopcik Julia1 G
O Świąteczną Bombkę Owczarek JakubMielus Martyna5 F
O Świąteczną Bombkę Jędrzejczyk HubertRobak Klaudia8 F
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Dubielski MaciejKokoszczyńska Lidia2 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Michalew IgorGładka Julia2 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Dubielski MaciejKokoszczyńska Lidia6 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Pokora JakubBielas Wiktoria5 C
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Pokora JakubBielas Wiktoria1 C
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Kołodziej MaciejJaniszewska Joanna2 G
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia7 C
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia5 F
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Kwarta KacperGrygiel Karolina2 G
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Furmańczyk JakubArczewska Zofia1 D
IV OTTT Czeladź 2019 Michalew IgorGładka Julia7 E
IV OTTT Czeladź 2019 Furmańczyk JakubArczewska Zofia2 D
IV OTTT Czeladź 2019 Dubielski MaciejKokoszczyńska Lidia4 E
IV OTTT Czeladź 2019 Pokora JakubBielas Wiktoria3 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Zyzik KacperGurazda Milena3 B
MAŁE GRAND PRIX Stępień JakubStężała Aleksandra4 D
MAŁE GRAND PRIX Furmańczyk JakubArczewska Zofia1 D
MAŁE GRAND PRIX Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia3 E
MAŁE GRAND PRIX Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia2 F
MAŁE GRAND PRIX Stępień JakubStężała Aleksandra3 D
MAŁE GRAND PRIX Owczarek JakubMielus Martyna6 F
MAŁE GRAND PRIX Jędrzejczyk HubertRobak Klaudia5 F
MAŁE GRAND PRIX Jeziorny KrzysztofBogdan Wiktoria3 F
MAŁE GRAND PRIX Michalew IgorGładka Julia1 E
MAŁE GRAND PRIX Dubielski MaciejKokoszczyńska Lidia3 E
Puchar Rektora AGH Furmańczyk JakubArczewska Zofia2 D
Puchar Rektora AGH Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika3 D
Puchar Rektora AGH Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika3 D
Puchar Rektora AGH Dubielski MaciejKokoszczyńska Lidia5 E
Puchar Rektora AGH Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia7 C
Puchar Rektora AGH Głogosz NorbertZielińska Klaudia1 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia9 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Urbański KrzysztofOzga Joanna1 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Kwarta KacperGrygiel Karolina2 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika5 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika3 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Jeziorny KrzysztofBogdan Wiktoria2 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia4 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Morawiec WiktorBłaszczyk Nikola8 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Dubielski MaciejKokoszczyńska Lidia5 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Pokora JakubBielas Wiktoria2 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia7 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Głogosz NorbertZielińska Klaudia2 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Zyzik KacperGurazda Milena6 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Arczewski SzymonMajchrzak Nikola5 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia11 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Głogosz NorbertZielińska Klaudia2 A
Oleski Festiwal Tańca 2019 Dubielski MaciejKokoszczyńska Lidia5 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Sobieraj MaciejKopcik Julia2 G
Oleski Festiwal Tańca 2019 Urbański KrzysztofOzga Joanna1 G
Oleski Festiwal Tańca 2019 Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika3 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika3 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Głogosz NorbertZielińska Klaudia1 B
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Furmańczyk JakubArczewska Zofia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia6 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Arczewski SzymonMajchrzak Nikola3 B
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Głogosz NorbertZielińska Klaudia1 B
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Pokora JakubBielas Wiktoria2 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Michalew IgorGładka Julia4 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Stępień JakubStężała Aleksandra9 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Furmańczyk JakubArczewska Zofia5 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Stępień JakubStężała Aleksandra9 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kwarta KacperGrygiel Karolina3 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Michalew IgorGładka Julia5 E
MAŁE GRAND PRIX Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika7 D
MAŁE GRAND PRIX Kwarta KacperGrygiel Karolina2 G
MAŁE GRAND PRIX Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika5 D
MAŁE GRAND PRIX Stępień JakubStężała Aleksandra2 D
MAŁE GRAND PRIX Morawiec WiktorBłaszczyk Nikola1 F
MAŁE GRAND PRIX Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia2 E
MAŁE GRAND PRIX Stępień JakubStężała Aleksandra3 D
MAŁE GRAND PRIX Furmańczyk JakubArczewska Zofia1 D
Puchar Klas A, B i C Głogosz NorbertZielińska Klaudia9 B
Puchar Klas A, B i C Pokora JakubBielas Wiktoria6 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika2 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia11 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia3 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Stępień JakubStężała Aleksandra8 D
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia3 B
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Głogosz NorbertZielińska Klaudia2 B
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Pokora JakubBielas Wiktoria4 C
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Stępień JakubStężała Aleksandra4 D
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Owczarek JakubMielus Martyna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Owczarek JakubMielus Martyna2 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Jeziorny KrzysztofBogdan Wiktoria4 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Morawiec WiktorBłaszczyk Nikola3 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Banaszek KacperBorowiecka Ewa3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika6 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika8 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia9 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Sobieraj MaciejKopcik Julia2 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Owczarek JakubMielus Martyna2 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Kawa KacperBiałecka Anna2 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia5 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Borczyk DamianMaks Karolina1 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Jędrzejczyk HubertRobak Klaudia5 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Arczewski SzymonMajchrzak Nikola2 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Michalew IgorGładka Julia2 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Holianskyi AndriiJanus Maria1 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Dubielski MaciejKokoszczyńska Lidia4 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Głogosz NorbertZielińska Klaudia1 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia3 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Pokora JakubBielas Wiktoria2 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Kwarta KacperGrygiel Karolina2 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Urbański KrzysztofOzga Joanna1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Stępień JakubStężała Aleksandra7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Stępień JakubStężała Aleksandra4 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Dubielski MaciejKokoszczyńska Lidia7 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Stępień JakubStężała Aleksandra7 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Furmańczyk JakubArczewska Zofia1 E
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Kawa KacperBiałecka Anna3 G
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Jeziorny KrzysztofBogdan Wiktoria1 G
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Sadziński PiotrKarbownik Natalia1 H
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Morawiec WiktorBłaszczyk Nikola6 F
Polish Open Championships WDC Arczewski SzymonMajchrzak Nikola4 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika7 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Pokora JakubBielas Wiktoria2 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika7 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia6 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Furmańczyk JakubArczewska Zofia1 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Sadziński PiotrKarbownik Natalia2 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Głogosz NorbertZielińska Klaudia2 B
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Kawa KacperBiałecka Anna3 G
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Arczewski SzymonMajchrzak Nikola2 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Pokora JakubBielas Wiktoria6 B
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Jędrzejczyk HubertRobak Klaudia1 G
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Michalew IgorGładka Julia4 F
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Stępień JakubStężała Aleksandra3 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Stępień JakubStężała Aleksandra8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaGłogosz NorbertZielińska Klaudia2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaFurmańczyk JakubArczewska Zofia2 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinHolianskyi AndriiJanus Maria3 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinJeziorny KrzysztofBogdan Wiktoria2 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinJędrzejczyk HubertRobak Klaudia3 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicPokora JakubBielas Wiktoria6 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinStępień JakubStężała Aleksandra3 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinStępień JakubStężała Aleksandra4 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinDubielski MaciejKokoszczyńska Lidia10 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinDubielski MaciejKokoszczyńska Lidia11 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinGłogosz NorbertZielińska Klaudia1 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinArczewski SzymonMajchrzak Nikola1 B
MAŁE GRAND PRIX Morawiec WiktorBłaszczyk Nikola5 F
MAŁE GRAND PRIX Holianskyi AndriiJanus Maria1 E
MAŁE GRAND PRIX Furmańczyk JakubArczewska Zofia2 E
MAŁE GRAND PRIX Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia5 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Głogosz NorbertZielińska Klaudia11 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Morawiec WiktorBłaszczyk Nikola3 F
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Pokora JakubBielas Wiktoria9 C
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia7 F
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Dubielski MaciejKokoszczyńska Lidia5 E
Majówka w Krakowie - OTTT Furmańczyk JakubArczewska Zofia3 E
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Zyzik KacperGurazda Milena1 B
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia5 B
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Dubielski MaciejKokoszczyńska Lidia8 E
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Stępień JakubStężała Aleksandra3 D
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Głogosz NorbertZielińska Klaudia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Głogosz NorbertZielińska Klaudia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Zyzik KacperGurazda Milena2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Stępień JakubStężała Aleksandra1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Sadziński PiotrKarbownik Natalia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Stępień JakubStężała Aleksandra4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Stępień JakubStężała Aleksandra3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Holianskyi AndriiJanus Maria2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Morawiec WiktorBłaszczyk Nikola4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Dubielski MaciejKokoszczyńska Lidia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Dubielski MaciejKokoszczyńska Lidia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Pokora JakubBielas Wiktoria2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Zyzik KacperGurazda Milena2 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Dubielski MaciejKokoszczyńska Lidia3 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Morawiec WiktorBłaszczyk Nikola5 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Furmańczyk JakubArczewska Zofia4 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika8 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika7 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Jędrzejczyk HubertRobak Klaudia2 G
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Zyzik KacperGurazda Milena5 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Dubielski MaciejKokoszczyńska Lidia3 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Zyzik KacperGurazda Milena1 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Pokora JakubBielas Wiktoria7 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Głogosz NorbertZielińska Klaudia6 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Arczewski SzymonMajchrzak Nikola4 B
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Zyzik KacperGurazda Milena1 B
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Zyzik KacperGurazda Milena3 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Jeziorny KrzysztofBogdan Wiktoria1 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceZyzik KacperGurazda Milena1 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceZyzik KacperGurazda Milena2 C
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Arczewski SzymonMajchrzak Nikola4 OPEN
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceDubielski MaciejKokoszczyńska Lidia3 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceDubielski MaciejKokoszczyńska Lidia1 F
ArtDance Cup 2019Dubielski MaciejKokoszczyńska Lidia2 F
ArtDance Cup 2019Dubielski MaciejKokoszczyńska Lidia3 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Zyzik KacperGurazda Milena3 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Arczewski SzymonMajchrzak Nikola1 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Zyzik KacperGurazda Milena8 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Furmańczyk JakubArczewska Zofia5 E
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Morawiec WiktorBłaszczyk Nikola2 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Jeziorny KrzysztofBogdan Wiktoria3 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Jędrzejczyk HubertRobak Klaudia2 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Zyzik KacperGurazda Milena2 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Zyzik KacperGurazda Milena3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sadziński PiotrKarbownik Natalia1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jędrzejczyk HubertRobak Klaudia2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia1 F
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Zyzik KacperGurazda Milena3 B
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Zyzik KacperGurazda Milena2 C
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Furmańczyk JakubArczewska Zofia4 E
Mistrzostwa Klas A, B i C Zyzik KacperGurazda Milena14 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Głogosz NorbertZielińska Klaudia5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zyzik KacperGurazda Milena7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Furmańczyk JakubArczewska Zofia5 E
Małe Grand Prix Sadziński PiotrKarbownik Natalia1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zyzik KacperGurazda Milena10 B
Małe Grand Prix Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Głogosz NorbertZielińska Klaudia4 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Głogosz NorbertZielińska Klaudia6 B
XLV Puchar Wieczystego Arczewski SzymonMajchrzak Nikola7 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Owczarek KrzysztofMalej Aleksandra2 F
XLV Puchar Wieczystego Owczarek KrzysztofMalej Aleksandra5 F
XLV Puchar Wieczystego Głogosz NorbertZielińska Klaudia11 B
XLV Puchar Wieczystego Pokora JakubBielas Wiktoria12 C
XLV Puchar Wieczystego Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia4 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Dubielski MaciejKokoszczyńska Lidia4 F
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Kawa KacperBiałecka Anna1 H
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Jędrzejczyk HubertRobak Klaudia3 G
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Kwarta KacperKopiec Oliwia3 G
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia5 F
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Morawiec WiktorBłaszczyk Nikola1 G
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Stępień JakubStężała Aleksandra1 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Zyzik KacperGurazda Milena4 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Pokora JakubBielas Wiktoria4 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Głogosz NorbertZielińska Klaudia1 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Zyzik KacperGurazda Milena8 B
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Jędrzejczyk HubertRobak Klaudia3 G
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Sadziński PiotrKarbownik Natalia2 H
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kawa KacperBiałecka Anna2 H
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Jeziorny KrzysztofBogdan Wiktoria2 G
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Stępień JakubStężała Aleksandra2 E
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Zyzik KacperGurazda Milena1 C
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pokora JakubBielas Wiktoria1 C
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Zyzik KacperGurazda Milena2 B
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Pokora JakubBielas Wiktoria5 C
OTTT Siewierz 2018Gawur JanBroniszewska Hanna1 H
OTTT Siewierz 2018Sadziński PiotrKarbownik Natalia1 H
OTTT Siewierz 2018Jeziorny KrzysztofBogdan Wiktoria2 G
OTTT Siewierz 2018Hurko MarcelGrygiel Karolina3 G
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Jędrzejczyk HubertRobak Klaudia2 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Kwarta KacperKopiec Oliwia3 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Kawa KacperBiałecka Anna1 H
OTTT Siewierz 2018Furmańczyk JakubArczewska Zofia3 E
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia9 F
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Morawiec WiktorBłaszczyk Nikola1 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Stępień JakubStężała Aleksandra1 E
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Stępień JakubStężała Aleksandra5 E
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Hurko MarcelGrygiel Karolina3 G
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Jeziorny KrzysztofBogdan Wiktoria3 G
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika1 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaBrzozowski AdrianSmużyńska Natalia3 C
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Zyzik KacperGurazda Milena3 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Owczarek KrzysztofMalej Aleksandra2 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Owczarek KrzysztofMalej Aleksandra3 F
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Głogosz NorbertZielińska Klaudia2 B
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Zyzik KacperGurazda Milena4 B
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Arczewski SzymonMajchrzak Nikola10 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Zyzik KacperGurazda Milena5 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICPokora JakubBielas Wiktoria1 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Zyzik KacperGurazda Milena1 B
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia2 C
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Głogosz NorbertZielińska Klaudia1 B
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Kawa KacperBiałecka Anna1 H
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Arczewski SzymonMajchrzak Nikola2 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika3 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia12 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Stępień JakubStężała Aleksandra7 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Pokora JakubBielas Wiktoria6 C
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Zyzik KacperGurazda Milena4 C
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Owczarek KrzysztofMalej Aleksandra2 F
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Owczarek KrzysztofMalej Aleksandra2 F
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Głogosz NorbertZielińska Klaudia2 B
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Zyzik KacperGurazda Milena3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia1 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika3 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia2 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Stępień JakubStężała Aleksandra3 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia6 C
OTTT Będzin 2018Głogosz NorbertZielińska Klaudia1 B
OTTT Będzin 2018Pokora JakubBielas Wiktoria6 C
OTTT Będzin 2018Arczewski SzymonMajchrzak Nikola1 C
OTTT Będzin 2018Owczarek KrzysztofMalej Aleksandra14 E
OTTT Będzin 2018Owczarek KrzysztofMalej Aleksandra7 E
OTTT Będzin 2018Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia4 F
Milicz Dance Festival Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia1 C
Milicz Dance Festival Stępień JakubStężała Aleksandra6 E
Milicz Dance Festival Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia3 G
Milicz Dance Festival Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika1 E
Milicz Dance Festival Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia4 F
Puchar Klas A,B i C Zyzik KacperGurazda Milena18 C
Puchar Klas A,B i C Pokora JakubBielas Wiktoria14 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Arczewski SzymonMajchrzak Nikola1 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia6 F
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika2 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Stępień JakubStężała Aleksandra3 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia3 G
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Zyzik KacperGurazda Milena6 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Pokora JakubBielas Wiktoria3 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia10 C
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika1 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Głogosz NorbertZielińska Klaudia4 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia3 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Pokora JakubBielas Wiktoria1 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Głogosz NorbertZielińska Klaudia1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Arczewski SzymonMajchrzak Nikola1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Arczewski SzymonMajchrzak Nikola1 OPEN
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Kawa KacperBiałecka Anna1 H
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia2 G
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Morawiec WiktorBłaszczyk Nikola1 G
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Stępień JakubStężała Aleksandra1 E
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Jeziorny KrzysztofBogdan Wiktoria1 H
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Sadziński PiotrKarbownik Natalia2 H
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia2 F
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika4 E
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Morawiec WiktorBłaszczyk Nikola2 G
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Gawur JanBroniszewska Hanna1 H
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Furmańczyk JakubArczewska Zofia1 F
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Stępień JakubStężała Aleksandra6 E
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Owczarek KrzysztofMalej Aleksandra5 F
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Owczarek KrzysztofMalej Aleksandra4 F
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia2 G
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Pokora JakubBielas Wiktoria4 C
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Jędrzejczyk HubertRobak Klaudia1 H
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Kwarta KacperKopiec Oliwia1 H
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Kawa KacperBiałecka Anna2 H
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Poteralski BartoszSiarka Julia2 H
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Zyzik KacperGurazda Milena2 C
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia3 C
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Głogosz NorbertZielińska Klaudia2 B
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Głogosz NorbertZielińska Klaudia3 B
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Zyzik KacperGurazda Milena4 B
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Mohana AdamKowalczyk Julia5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Hurko MarcelGrygiel Karolina1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Morawiec WiktorBłaszczyk Nikola3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mohana AdamKowalczyk Julia16 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Arczewski SzymonMajchrzak Nikola2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Arczewski SzymonMajchrzak Nikola2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Arczewski SzymonMajchrzak Nikola7 OPEN
PERFECT DANCE Głogosz NorbertZielińska Klaudia3 B
PERFECT DANCE Głogosz NorbertZielińska Klaudia3 B
PERFECT DANCE Furmańczyk JakubArczewska Zofia2 F
PERFECT DANCE Hurko MarcelGrygiel Karolina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Stępień JakubStężała Aleksandra3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Morawiec WiktorBłaszczyk Nikola1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Kawa KacperBiałecka Anna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Jeziorny KrzysztofBogdan Wiktoria1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Hurko MarcelGrygiel Karolina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia3 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Furmańczyk JakubArczewska Zofia4 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Jędrzejczyk HubertRobak Klaudia1 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia9 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia3 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Stępień JakubStężała Aleksandra6 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Gawur JanBroniszewska Hanna1 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Pokora JakubBielas Wiktoria8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika6 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Mohana AdamKowalczyk Julia15 B
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Głogosz NorbertZielińska Klaudia6 B
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia10 D
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Borczyk DamianMaks Karolina15 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Kwarta KacperKopiec Oliwia1 H
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Jeziorny KrzysztofBogdan Wiktoria1 H
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Hurko MarcelGrygiel Karolina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Jędrzejczyk HubertRobak Klaudia1 H
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Gawur JanBroniszewska Hanna1 H
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Owczarek KrzysztofMalej Aleksandra4 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Borczyk DamianMaks Karolina5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Morawiec WiktorBłaszczyk Nikola1 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia8 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Głogosz NorbertZielińska Klaudia12 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Stępień JakubStężała Aleksandra5 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia2 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Pokora JakubBielas Wiktoria2 C
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Zyzik KacperGurazda Milena8 C
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika2 E
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia4 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Jędrzejczyk HubertRobak Klaudia1 H
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Pokora JakubBielas Wiktoria3 C
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Zyzik KacperGurazda Milena7 B
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Głogosz NorbertZielińska Klaudia5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Arczewski SzymonMajchrzak Nikola2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Arczewski SzymonMajchrzak Nikola3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Arczewski SzymonMajchrzak Nikola9 OPEN
Puchar Klas F, E i DBrzozowski AdrianSmużyńska Natalia9 D
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Jędrzejczyk HubertRobak Klaudia1 H
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Hurko MarcelGrygiel Karolina1 H
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia9 C
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia2 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia2 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Jędrzejczyk HubertRobak Klaudia1 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia2 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika1 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Kwarta KacperKopiec Oliwia1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Jędrzejczyk HubertRobak Klaudia2 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia9 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Gawur JanBroniszewska Hanna1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia5 D
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Arczewski SzymonMajchrzak Nikola11 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Pokora JakubBielas Wiktoria1 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia13 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia5 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Pokora JakubBielas Wiktoria3 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Arczewski SzymonMajchrzak Nikola1 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Arczewski SzymonMajchrzak Nikola2 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Kwarta KacperKopiec Oliwia2 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia8 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Arczewski SzymonMajchrzak Nikola6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Arczewski SzymonMajchrzak Nikola3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Arczewski SzymonMajchrzak Nikola1 C
Mistrzostwa Klas A,B,C Głogosz NorbertZielińska Klaudia1 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Arczewski SzymonMajchrzak Nikola2 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Arczewski SzymonMajchrzak Nikola2 C
Mistrzostwa Klas A,B,C Mohana AdamKowalczyk Julia15 C
Mistrzostwa Klas A,B,C Zyzik KacperGurazda Milena5 C
Mistrzostwa Klas A,B,C Głogosz NorbertZielińska Klaudia1 C
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia10 D
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia3 G
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Pokora JakubBielas Wiktoria5 D
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Zyzik KacperGurazda Milena1 C
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Arczewski SzymonMajchrzak Nikola1 C
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Arczewski SzymonMajchrzak Nikola1 C
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Łyżwa AleksanderStadnik Wiktoria1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Łyżwa AleksanderStadnik Wiktoria1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pokora JakubBielas Wiktoria2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mohana AdamKowalczyk Julia3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Głogosz NorbertZielińska Klaudia2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zyzik KacperGurazda Milena7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Arczewski SzymonMajchrzak Nikola5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mohana AdamKowalczyk Julia5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zyzik KacperGurazda Milena2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Głogosz NorbertZielińska Klaudia1 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Zyzik KacperGurazda Milena1 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Głogosz NorbertZielińska Klaudia1 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Łyżwa AleksanderStadnik Wiktoria1 H
Gwiazdkowy TTT Łyżwa AleksanderStadnik Wiktoria1 H
II OTTT Respect Cup 2017 Owczarek KrzysztofMalej Aleksandra5 F
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Jeziorny KrzysztofBłoch Emilia1 H
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Kwarta KacperKopiec Oliwia2 H
II OTTT Respect Cup 2017 Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika5 E
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Stępień JakubStężała Aleksandra2 F
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Pokora JakubBielas Wiktoria4 D
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia7 D
II OTTT Respect Cup 2017 Głogosz NorbertZielińska Klaudia1 C
II OTTT Respect Cup 2017 Głogosz NorbertZielińska Klaudia1 C
II OTTT Respect Cup 2017 Mohana AdamKowalczyk Julia2 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGłogosz NorbertZielińska Klaudia4 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoArczewski SzymonMajchrzak Nikola4 C
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJStrąkowski SzymonKarolczyk Weronika4 F
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Łyżwa AleksanderStadnik Wiktoria1 H
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Zyzik KacperGurazda Milena1 C
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Mohana AdamKowalczyk Julia2 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Borczyk DamianMaks Karolina4 F
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia3 G
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Morawiec WiktorBłaszczyk Nikola1 H
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Stępień JakubStężała Aleksandra3 F
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Hurko MarcelGrygiel Karolina2 H
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Kwarta KacperKopiec Oliwia1 H
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyArczewski SzymonMajchrzak Nikola12 OPEN
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Jeziorny KrzysztofBłoch Emilia1 H
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Łyżwa AleksanderStadnik Wiktoria1 H
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika5 F
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Stępień JakubStężała Aleksandra7 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Gawur JanBroniszewska Hanna1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Hurko MarcelGrygiel Karolina2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Stępień JakubStężała Aleksandra5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Morawiec WiktorBłaszczyk Nikola1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Owczarek KrzysztofMalej Aleksandra6 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika3 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Pokora JakubBielas Wiktoria2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Głogosz NorbertZielińska Klaudia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Zyzik KacperGurazda Milena1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Głogosz NorbertZielińska Klaudia4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia2 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Hurko MarcelGrygiel Karolina1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kwarta KacperKopiec Oliwia1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Morawiec WiktorBłaszczyk Nikola1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Jędrzejczyk HubertRobak Klaudia2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kawa KacperBiałecka Anna2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Łyżwa AleksanderStadnik Wiktoria2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Borczyk DamianMaks Karolina2 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Urbański KrzysztofMielus Martyna2 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Owczarek KrzysztofMalej Aleksandra5 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Pokora JakubBielas Wiktoria5 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Pokora JakubBielas Wiktoria2 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Pokora JakubBielas Wiktoria1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Pokora JakubBielas Wiktoria3 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Pokora JakubBielas Wiktoria2 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Pokora JakubBielas Wiktoria4 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia3 G
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika2 F
Klasa Leliwa 2017 Głogosz NorbertZielińska Klaudia3 C
Klasa Leliwa 2017 Zyzik KacperGurazda Milena3 D
Klasa Leliwa 2017 Głogosz NorbertZielińska Klaudia1 C
Klasa Leliwa 2017 Zyzik KacperGurazda Milena3 C
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Arczewski SzymonMajchrzak Nikola3 OPEN
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia1 G
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Stępień JakubStężała Aleksandra2 F
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Arczewski SzymonMajchrzak Nikola4 OPEN
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika2 F
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Zyzik KacperGurazda Milena1 D
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Zyzik KacperGurazda Milena1 C
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Arczewski SzymonMajchrzak Nikola4 C
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Arczewski SzymonMajchrzak Nikola1 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia1 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Głogosz NorbertZielińska Klaudia2 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Głogosz NorbertZielińska Klaudia7 C
24 TTT o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Pokora JakubBielas Wiktoria1 D
24 TTT o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Pokora JakubBielas Wiktoria2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Arczewski SzymonMajchrzak Nikola6 OPEN
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Arczewski SzymonMajchrzak Nikola7 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Głogosz NorbertZielińska Klaudia3 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Głogosz NorbertZielińska Klaudia2 C
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Morawiec WiktorBłaszczyk Nikola1 H
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Michalew IgorGębołyś Zuzanna7 D
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Pokora JakubBielas Wiktoria2 D
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia1 D
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Michalew IgorGębołyś Zuzanna8 D
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia6 D
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Pokora JakubBielas Wiktoria4 D
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Zyzik KacperGurazda Milena4 C
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Głogosz NorbertZielińska Klaudia3 C
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Arczewski SzymonMajchrzak Nikola1 C
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Głogosz NorbertZielińska Klaudia4 C
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Arczewski SzymonMajchrzak Nikola2 C
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Kawa KacperBiałecka Anna2 H
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Jędrzejczyk HubertRobak Klaudia2 H
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Jeziorny KrzysztofBłoch Emilia1 H
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Furmańczyk JakubJanus Maria1 H
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia1 H
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Kwarta KacperKopiec Oliwia1 H
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Gawur JanBroniszewska Hanna2 H
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Hurko MarcelGrygiel Karolina2 H
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Urbański KrzysztofMielus Martyna1 G
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Stępień JakubStężała Aleksandra2 F
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Owczarek KrzysztofMalej Aleksandra1 G
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika2 F
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Piotrowski BartłomiejKrzciuk Natalia2 G
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Sobieraj MaciejKokoszczyńska Lidia3 G
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Borczyk DamianMaks Karolina3 F
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Zyzik KacperGurazda Milena1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Urbański KrzysztofMielus Martyna2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Arczewski SzymonMajchrzak Nikola10 OPEN
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Zyzik KacperGurazda Milena6 C
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia7 D
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Pokora JakubBielas Wiktoria5 D
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Zyzik KacperGurazda Milena4 D
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Głogosz NorbertZielińska Klaudia6 C
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Głogosz NorbertZielińska Klaudia3 C
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALUrbański KrzysztofMielus Martyna1 G
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALStępień JakubStężała Aleksandra4 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Strąkowski SzymonKarolczyk Weronika4 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Furmańczyk JakubJanus Maria1 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Stępień JakubStężała Aleksandra2 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia2 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Zyzik KacperGurazda Milena2 D
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Zyzik KacperGurazda Milena3 D
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Zyzik KacperGurazda Milena3 C
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Głogosz NorbertZielińska Klaudia7 C
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Głogosz NorbertZielińska Klaudia1 C
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Borczyk DamianMaks Karolina5 F
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Pokora JakubBielas Wiktoria4 D
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia2 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaBrzozowski AdrianSmużyńska Natalia5 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaPokora JakubBielas Wiktoria4 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaBrzozowski AdrianSmużyńska Natalia11 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaGłogosz NorbertZielińska Klaudia3 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaZyzik KacperGurazda Milena3 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaStępień JakubStężała Aleksandra4 F
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaFurmańczyk JakubJanus Maria1 H
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaStrąkowski SzymonKarolczyk Weronika8 F
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Chojnacki HubertMorzyńska Oliwia1 H
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Stępień JakubStężała Aleksandra6 E
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia2 D
ArtDance Cup 2017Głogosz NorbertZielińska Klaudia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Brzozowski AdrianSmużyńska Natalia8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Urbański KrzysztofMielus Martyna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Stępień JakubStężała Aleksandra2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA