!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GOLDEN DANCE
Przemyśl (Podkarpackie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimOlszański OskarSzołek Nina8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimBiały MichałMardosiewicz Emilia4 D
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Babiak MiłoszGłuszko Maria5 F
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Głowacz MichałSielska Jagoda8 C
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria10 C
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Głowacz MichałSielska Jagoda4 C
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimBabiak PawełJanusz Wiktoria2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimBiały MichałMardosiewicz Emilia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimBabiak PawełJanusz Wiktoria9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimŻygała MaciejDomka Emilia6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimPańko GabrielGaweł Karolina2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimPańko GabrielGaweł Karolina3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimŻygała MaciejDomka Emilia3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimOlszański OskarSzołek Nina5 B
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Biały MichałMardosiewicz Emilia1 D
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kordek MichałZybińska Zuzanna2 H
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Świerczek JanKędziora Martyna3 G
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Łocha JulianGawlik Małgorzata6 F
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Pacławski KamilZybinska Zofia2 E
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Głowacz MichałSielska Jagoda3 C
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Biały MichałMardosiewicz Emilia2 D
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria4 C
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Głowacz MichałSielska Jagoda5 C
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria4 C
Puchar Klas C, B i A Żygała MaciejDomka Emilia24 C
Puchar Klas C, B i A Żygała MaciejDomka Emilia18 B
OTTT DŻET 2021 Harłacz JakubKorpal Agata3 C
OTTT DŻET 2021 Kordek MichałZybińska Zuzanna1 H
OTTT DŻET 2021 Babiak MiłoszGłuszko Maria2 F
OTTT DŻET 2021 Misior PatrykDzięgielowska Emilia5 E
OTTT DŻET 2021 Babiak PawełJanusz Wiktoria8 D
OTTT DŻET 2021 Babiak PawełJanusz Wiktoria7 D
OTTT DŻET 2021 Olszański OskarSzołek Nina1 C
OTTT DŻET 2021 Łocha JulianGawlik Małgorzata2 F
OTTT DŻET 2021 Żygała MaciejDomka Emilia8 C
OTTT DŻET 2021 Olszański OskarSzołek Nina5 B
OTTT DŻET 2021 Partyka PiotrStochła Weronika15 D
OTTT DŻET 2021 Harłacz JakubKorpal Agata7 B
OTTT DŻET 2021 Pańko GabrielGaweł Karolina3 E
OTTT DŻET 2021 Żygała MaciejDomka Emilia4 B
OTTT DŻET 2021 Partyka PiotrStochła Weronika15 D
OTTT DŻET 2021 Pańko GabrielGaweł Karolina3 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Pańko GabrielGaweł Karolina4 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Łocha JulianGawlik Małgorzata1 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Biały MichałMardosiewicz Emilia3 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Biały MichałMardosiewicz Emilia8 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Pacławski KamilZybinska Zofia5 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Kordek MichałZybińska Zuzanna1 H
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Pańko GabrielGaweł Karolina2 E
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Misior PatrykDzięgielowska Emilia3 E
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Kordek MichałZybińska Zuzanna1 H
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Świerczek JanKędziora Martyna1 G
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Kędzierski MichałOlszańska Otylia3 G
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Kędzierski MarekMazur Maja1 H
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Zakielarz AdaśKlimczuk Kamila2 H
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Babiak MiłoszGłuszko Maria2 F
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Misior PatrykDzięgielowska Emilia2 E
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Pańko GabrielGaweł Karolina6 E
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Pańko GabrielGaweł Karolina6 E
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Pacławski KamilZybinska Zofia4 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Olszański OskarSzołek Nina11 B
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Żygała MaciejDomka Emilia10 B
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Żygała MaciejDomka Emilia10 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Olszański OskarSzołek Nina4 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Olszański OskarSzołek Nina9 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Babiak PawełJanusz Wiktoria2 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Olszański OskarSzołek Nina9 B
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Pańko GabrielGaweł Karolina3 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Kędzierski MarekMazur Maja1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Zakielarz AdaśKlimczuk Kamila1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Kordek MichałZybińska Zuzanna1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Wawro MichałPotocka Kinga2 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Świerczek GrzegorzRohan Milena2 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Bereś BłażejCharchan Maja2 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Kowalski KamilBanaś Sara3 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Kędzierski MichałOlszańska Otylia3 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Babiak MiłoszGłuszko Maria2 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Babiak PawełJanusz Wiktoria1 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Misior PatrykDzięgielowska Emilia3 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Łocha AntoniStecura Agnieszka2 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Łocha AntoniStecura Agnieszka1 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Pańko GabrielGaweł Karolina4 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Partyka PiotrStochła Weronika5 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Pogorzelec PawełKrupa Katarzyna5 B
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Żygała MaciejDomka Emilia6 B
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Żygała MaciejDomka Emilia2 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Olszański OskarSzołek Nina1 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Partyka PiotrStochła Weronika4 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Olszański OskarSzołek Nina3 B
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Głowacz MichałSielska Jagoda4 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Biały MichałMardosiewicz Emilia1 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Głowacz MichałSielska Jagoda4 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria3 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria2 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Biały MichałMardosiewicz Emilia2 D
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Biały MichałMardosiewicz Emilia2 D
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Biały MichałMardosiewicz Emilia6 D
Grand Prix Polski PTT Olszański OskarSzołek Nina7 C
CeA Spring Głowacz MichałSielska Jagoda6 C
CeA Spring Głowacz MichałSielska Jagoda9 C
CeA Spring Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria2 D
CeA Spring Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria1 D
CeA Spring Babiak PawełJanusz Wiktoria2 E
CeA Spring Babiak MiłoszGłuszko Maria4 F
CeA Challenge Cup Spring Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria3 D
CeA Challenge Cup Spring Misior PatrykDzięgielowska Emilia5 E
CeA Challenge Cup Spring Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria9 D
CeA Challenge Cup Spring Olszański OskarSzołek Nina8 C
OTTT LIDER 2021Biały MichałMardosiewicz Emilia14 D
OTTT LIDER 2021Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria3 D
OTTT LIDER 2021Biały MichałMardosiewicz Emilia13 D
OTTT LIDER 2021Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Misior PatrykDzięgielowska Emilia7 E
OTTT LIDER 2021Olszański OskarSzołek Nina4 C
Cracow Dance Festival Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria5 D
Cracow Dance Festival Babiak MiłoszGłuszko Maria7 F
Cracow Dance Festival Babiak PawełJanusz Wiktoria2 E
Cracow Dance Festival Misior PatrykDzięgielowska Emilia5 E
Cracow Dance Festival Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria1 D
Cracow Dance Festival Olszański OskarSzołek Nina7 C
Cracow Dance Festival Biały MichałMardosiewicz Emilia18 D
Cracow Dance Festival Biały MichałMardosiewicz Emilia20 D
Cracow Dance Festival Żygała MaciejDomka Emilia11 B
Cracow Dance Festival Żygała MaciejDomka Emilia18 C
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Babiak PawełJanusz Wiktoria3 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria3 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria3 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Łocha JulianGawlik Małgorzata2 G
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Babiak MiłoszGłuszko Maria7 F
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Pacławski KamilZybinska Zofia5 F
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Biały MichałMardosiewicz Emilia8 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Żygała MaciejDomka Emilia11 C
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Biały MichałMardosiewicz Emilia10 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Łocha AntoniStecura Agnieszka6 F
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Partyka PiotrStochła Weronika17 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Żygała MaciejDomka Emilia2 B
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Partyka PiotrStochła Weronika11 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Olszański OskarSzołek Nina3 C
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Łocha AntoniStecura Agnieszka4 F
Mistrzostwa Klas A, B i C Olszański OskarSzołek Nina19 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Olszański OskarSzołek Nina30 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Żygała MaciejDomka Emilia14 B
CeA Puchar Głowacz MichałSielska Jagoda4 D
CeA Puchar Łocha JulianGawlik Małgorzata2 G
CeA Puchar Pacławski KamilZybinska Zofia2 F
CeA Puchar Babiak MiłoszGłuszko Maria9 F
CeA Puchar Babiak PawełJanusz Wiktoria7 E
CeA Puchar Biały MichałMardosiewicz Emilia3 D
CeA Puchar Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria5 D
CeA Puchar Biały MichałMardosiewicz Emilia10 D
CeA Puchar Pańko GabrielGaweł Karolina4 E
CeA Puchar Pańko GabrielGaweł Karolina7 E
CeA Puchar Olszański OskarSzołek Nina4 C
CeA Puchar Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria6 D
CeA Challenge Cup Puchar Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria3 D
CeA Challenge Cup Puchar Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Głowacz MichałSielska Jagoda4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Głowacz MichałSielska Jagoda2 D
47 Puchar Wieczystego Żygała MaciejDomka Emilia20 B
47 Puchar Wieczystego Biały MichałMardosiewicz Emilia28 D
47 Puchar Wieczystego Biały MichałMardosiewicz Emilia22 D
47 Puchar Wieczystego Olszański OskarSzołek Nina20 C
47 Puchar Wieczystego Partyka PiotrStochła Weronika40 D
47 Puchar Wieczystego Partyka PiotrStochła Weronika38 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria7 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Łocha JulianGawlik Małgorzata1 G
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Głowacz MichałSielska Jagoda4 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria7 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Głowacz MichałSielska Jagoda3 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Misior PatrykJanusz Wiktoria7 E
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Pańko GabrielGaweł Karolina8 E
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Partyka PiotrStochła Weronika11 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Olszański OskarSzołek Nina8 C
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Partyka PiotrStochła Weronika10 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Żygała MaciejDomka Emilia6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria10 D
CeA Challenge Cup Babiak PawełDzięgielowska Emilia5 E
CeA Challenge Cup Misior PatrykJanusz Wiktoria6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Głowacz MichałSielska Jagoda7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Głowacz MichałSielska Jagoda8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria13 D
CeA Challenge Cup Partyka PiotrStochła Weronika6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Harłacz JakubKorpal Agata2 C
Mikołajowy OTTT Misior PatrykJanusz Wiktoria6 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Głowacz MichałSielska Jagoda5 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Głowacz MichałSielska Jagoda5 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Olszański OskarSzołek Nina4 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Głowacz MichałSielska Jagoda7 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Głowacz MichałSielska Jagoda9 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Misior PatrykJanusz Wiktoria8 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Harłacz JakubKorpal Agata7 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Partyka PiotrStochła Weronika11 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Olszański OskarSzołek Nina9 C
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Olszański OskarSzołek Nina4 C
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Harłacz JakubKorpal Agata3 C
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Harłacz JakubKorpal Agata6 D
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Żygała MaciejDomka Emilia4 D
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Harłacz JakubKorpal Agata6 C
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Olszański OskarSzołek Nina3 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Żygała MaciejDomka Emilia6 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Olszański OskarSzołek Nina5 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Żygała MaciejDomka Emilia16 D
Puchar Klas A,B i C Harłacz JakubKorpal Agata19 C
Puchar Klas A,B i C Olszański OskarSzołek Nina17 C
Puchar Klas A,B i C Żygała MaciejDomka Emilia8 C
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria6 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Głowacz MichałSielska Jagoda2 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria5 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Głowacz MichałSielska Jagoda3 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Misior PatrykJanusz Wiktoria9 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Żygała MaciejDomka Emilia16 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Harłacz JakubKorpal Agata3 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Marzec AntoniZakielarz Maria3 G
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Świerczek JanKędziora Martyna2 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Głowacz MichałSielska Jagoda2 OPEN
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Łocha JulianGawlik Małgorzata1 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Głowacz MichałSielska Jagoda2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Olszański OskarSzołek Nina8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Olszański OskarSzołek Nina8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Żygała MaciejDomka Emilia6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Harłacz JakubKorpal Agata3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Żygała MaciejDomka Emilia11 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Harłacz JakubKorpal Agata5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Biały MichałMardosiewicz Emilia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Misior PatrykJanusz Wiktoria3 F
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Biały MichałMardosiewicz Emilia6 E
Majówka w Krakowie - OTTT Olszański OskarSzołek Nina3 D
Majówka w Krakowie - OTTT Olszański OskarSzołek Nina7 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKABiały MichałMardosiewicz Emilia5 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKABłaszczyszyn KarolOlech Wiktoria3 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKABłaszczyszyn KarolOlech Wiktoria4 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAMisior PatrykJanusz Wiktoria6 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAOlszański OskarSzołek Nina6 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAŻygała MaciejDomka Emilia13 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAOlszański OskarSzołek Nina7 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAŻygała MaciejDomka Emilia10 C
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Partyka PiotrStochła Weronika4 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Partyka PiotrStochła Weronika4 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Biały MichałMardosiewicz Emilia5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Głowacz MichałSielska Jagoda3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Głowacz MichałSielska Jagoda6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Olszański OskarSzołek Nina7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Harłacz JakubKorpal Agata8 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Żygała MaciejDomka Emilia9 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Olszański OskarSzołek Nina3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Harłacz JakubKorpal Agata11 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Żygała MaciejDomka Emilia14 D
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Misior PatrykJanusz Wiktoria4 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaŻygała MaciejDomka Emilia15 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaOlszański OskarSzołek Nina6 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaOlszański OskarSzołek Nina12 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaŻygała MaciejDomka Emilia4 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaMisior PatrykJanusz Wiktoria3 F
Puchar WieczystegoOlszański OskarSzołek Nina16 D
Puchar WieczystegoPartyka PiotrStochła Weronika21 E
Puchar WieczystegoOlszański OskarSzołek Nina15 C
Puchar WieczystegoHarłacz JakubKorpal Agata25 D
Puchar WieczystegoŻygała MaciejDomka Emilia30 D
Puchar WieczystegoŻygała MaciejDomka Emilia13 C
Puchar WieczystegoHarłacz JakubKorpal Agata23 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaRadoń WojciechRatajczyk Karolina1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaRadoń BartoszJucha Kornelia3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKijanka DawidCharchan Maja2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaHarłacz JakubKorpal Agata7 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKitor OliwierJanowska Hanna2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaMarzec AntoniZakielarz Maria3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaŚwierczek JanKędziora Martyna3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaŁocha AntoniMuszyńska Martyna2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaPacławski KamilZybinska Zofia6 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaŁocha JulianGawlik Małgorzata2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKowalski KamilBanaś Sara1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKostka AntoniBukowska Malwina4 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaOlszański OskarSzołek Nina5 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaMisior PatrykJanusz Wiktoria11 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaŻygała MaciejDomka Emilia4 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaHarłacz JakubKorpal Agata9 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaŻygała MaciejDomka Emilia10 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaOlszański OskarSzołek Nina4 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaBabiak PawełDzięgielowska Emilia13 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaPańko GabrielMardosiewicz Emilia8 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaPartyka PiotrStochła Weronika4 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kitor OliwierJanowska Hanna2 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kowalski KamilBanaś Sara2 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Marzec AntoniZakielarz Maria2 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Świerczek JanKędziora Martyna3 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kijanka DawidCharchan Maja1 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Babiak MiłoszGłuszko Maria2 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Baran SzymonZubilewicz Karolina5 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kostka AntoniBukowska Malwina7 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Misior PatrykJanusz Wiktoria8 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria12 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Poliniewicz MiłoszWalczak Maja2 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria10 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Głowacz MichałSielska Jagoda14 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Głowacz MichałSielska Jagoda11 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Babiak PawełDzięgielowska Emilia15 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Łocha AntoniMuszyńska Martyna2 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Łocha JulianGawlik Małgorzata3 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Partyka PiotrStochła Weronika9 E
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAOlszański OskarSzołek Nina5 C
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAPartyka PiotrStochła Weronika4 E
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAOlszański OskarSzołek Nina1 D
Puchar Rektora AGH Żygała MaciejDomka Emilia4 C
Puchar Rektora AGH Żygała MaciejDomka Emilia12 D
OTTT DŻET 2019 Głowacz MichałSielska Jagoda10 D
OTTT DŻET 2019 Kijanka DawidCharchan Maja2 H
OTTT DŻET 2019 Wawro MichałCyrańska Jagoda2 H
OTTT DŻET 2019 Danko KarolZagrobelna Kamila1 H
OTTT DŻET 2019 Radoń WojciechRatajczyk Karolina1 H
OTTT DŻET 2019 Bereś BłażejCyranska Wiktoria2 H
OTTT DŻET 2019 Kowalski KamilBanaś Sara2 H
OTTT DŻET 2019 Poliniewicz MiłoszWalczak Maja2 H
OTTT DŻET 2019 Łocha AntoniMuszyńska Martyna2 H
OTTT DŻET 2019 Babiak MiłoszGłuszko Maria1 G
OTTT DŻET 2019 Kędzierski MichałKielar Aleksandra3 G
OTTT DŻET 2019 Łocha JulianGawlik Małgorzata3 G
OTTT DŻET 2019 Głowacz MichałSielska Jagoda9 D
OTTT DŻET 2019 Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria10 D
OTTT DŻET 2019 Franków AdrianOlszańska Otylia2 G
OTTT DŻET 2019 Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria11 D
OTTT DŻET 2019 Biały MichałGaweł Karolina11 E
OTTT DŻET 2019 Partyka PiotrStochła Weronika8 E
OTTT DŻET 2019 Żygała MaciejDomka Emilia10 D
OTTT DŻET 2019 Harłacz JakubKorpal Agata9 D
OTTT DŻET 2019 Szydłowski OliwiuszKwaśny Sara8 C
OTTT DŻET 2019 Harłacz JakubKorpal Agata7 C
OTTT DŻET 2019 Żygała MaciejDomka Emilia2 C
OTTT DŻET 2019 Babiak PawełDzięgielowska Emilia10 E
OTTT DŻET 2019 Baran SzymonZubilewicz Karolina9 F
OTTT DŻET 2019 Kostka AntoniBukowska Malwina8 F
OTTT DŻET 2019 Misior PatrykJanusz Wiktoria7 F
OTTT DŻET 2019 Pacławski KamilZybinska Zofia11 F
OTTT DŻET 2019 Olszański OskarSzołek Nina3 D
OTTT DŻET 2019 Olszański OskarSzołek Nina8 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Misior PatrykJanusz Wiktoria5 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Świerczek JanKędziora Martyna3 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Kędzierski MichałKielar Aleksandra3 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Łocha JulianGawlik Małgorzata1 H
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Łocha AntoniMuszyńska Martyna2 H
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Pacławski KamilZybinska Zofia8 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Marzec AntoniZakielarz Maria2 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Głowacz MichałSielska Jagoda5 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Głowacz MichałSielska Jagoda7 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Partyka PiotrStochła Weronika6 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Pańko GabrielMardosiewicz Emilia8 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Żygała MaciejDomka Emilia3 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Szydłowski OliwiuszKwaśny Sara5 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Żygała MaciejDomka Emilia8 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Żygała MaciejDomka Emilia2 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Żygała MaciejDomka Emilia3 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Misior PatrykJanusz Wiktoria8 F
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Kostka AntoniBukowska Malwina5 F
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Łocha JulianGawlik Małgorzata1 H
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Świerczek JanKędziora Martyna3 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Kitor OliwierJanowska Hanna4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Kijanka DawidCharchan Maja2 H
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Pacławski KamilZybinska Zofia2 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Baran SzymonZubilewicz Karolina5 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Kostka AntoniBukowska Malwina3 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Misior PatrykJanusz Wiktoria6 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Pańko GabrielMardosiewicz Emilia4 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Biały MichałGaweł Karolina11 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Olszański OskarSzołek Nina6 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Franków AdrianOlszańska Otylia3 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Świerczek JanKędziora Martyna5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Olszański OskarSzołek Nina6 C
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Marzec AntoniZakielarz Maria6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Głowacz MichałSielska Jagoda5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Głowacz MichałSielska Jagoda6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria9 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Głowacz MichałSielska Jagoda8 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Głowacz MichałSielska Jagoda9 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria8 D
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Danko KarolZagrobelna Kamila1 H
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Franków AdrianOlszańska Otylia3 G
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Bereś BłażejCyranska Wiktoria2 H
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Poliniewicz MiłoszWalczak Maja2 H
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Radoń WojciechRatajczyk Karolina2 H
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Stadnik KonradLaska Wiktoria2 H
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Łocha AntoniMuszyńska Martyna2 H
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Łocha JulianGawlik Małgorzata2 H
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Babiak MiłoszGłuszko Maria3 G
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Głowacz MichałSielska Jagoda2 E
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Kędzierski MichałKielar Aleksandra3 G
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Radoń BartoszJucha Kornelia3 G
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Pacławski KamilZybinska Zofia5 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Biały MichałGaweł Karolina7 E
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Pańko GabrielMardosiewicz Emilia9 E
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Baran SzymonZubilewicz Karolina5 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Misior PatrykJanusz Wiktoria14 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Partyka PiotrKijanka Oliwia7 F
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaBaran SzymonZubilewicz Karolina11 F
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaGłowacz MichałSielska Jagoda4 E
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaŚwierczek JanKędziora Martyna2 G
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaŻygała MaciejDomka Emilia9 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaŻygała MaciejDomka Emilia9 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaHarłacz JakubKorpal Agata9 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaHarłacz JakubKorpal Agata11 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Partyka PiotrKijanka Oliwia9 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kędzierski MichałKielar Aleksandra1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Poliniewicz MiłoszWalczak Maja2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Łocha AntoniMuszyńska Martyna2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Łocha JulianGawlik Małgorzata2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Pacławski KamilZybinska Zofia8 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Głowacz MichałSielska Jagoda1 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Biały MichałGaweł Karolina10 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Świerczek JanKędziora Martyna1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Olszański OskarSzołek Nina4 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Baran SzymonZubilewicz Karolina5 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kostka AntoniBukowska Malwina12 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Harłacz JakubKorpal Agata4 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Żygała MaciejDomka Emilia5 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Harłacz JakubKorpal Agata13 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Żygała MaciejDomka Emilia14 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Babiak PawełDzięgielowska Emilia2 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Pańko GabrielMardosiewicz Emilia6 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Olszański OskarSzołek Nina11 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Radoń WojciechRatajczyk Karolina1 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Pacławski KamilZybinska Zofia7 F
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Franków AdrianOlszańska Otylia3 G
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Babiak MiłoszGłuszko Maria3 G
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Łocha AntoniMuszyńska Martyna1 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Stadnik KonradLaska Wiktoria2 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Poliniewicz MiłoszWalczak Maja2 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Bereś BłażejCyranska Wiktoria2 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Świerczek GrzesiekCyrańska Jagoda2 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Kędzierski MichałKielar Aleksandra1 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Danko KarolZagrobelna Kamila1 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Marzec AntoniZakielarz Maria2 G
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Kitor OliwierJanowska Hanna1 G
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Wawro MichałRohan Milena2 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Kijanka DawidCharchan Maja2 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Świerczek JanKędziora Martyna1 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Radoń BartoszJucha Kornelia3 G
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Łocha JulianGawlik Małgorzata1 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Misior PatrykJanusz Wiktoria1 G
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Babiak PawełDzięgielowska Emilia2 F
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Partyka PiotrKijanka Oliwia2 F
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Pogorzelec PawełKwaśny Sara7 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Żygała MaciejDomka Emilia1 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Harłacz JakubKorpal Agata1 D
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja3 D
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Olszański OskarSzołek Nina1 D
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Pańko GabrielMardosiewicz Emilia1 E
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Olszański OskarSzołek Nina4 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Żygała MaciejDomka Emilia4 D
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja4 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Olszański OskarSzołek Nina2 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Biały MichałGaweł Karolina5 E
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria3 E
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Głowacz MichałSielska Jagoda1 E
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Kostka AntoniBukowska Malwina7 F
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Baran SzymonZubilewicz Karolina5 F
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Harłacz JakubKorpal Agata3 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria4 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Głowacz MichałSielska Jagoda5 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Harłacz JakubKorpal Agata8 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Harłacz JakubKorpal Agata2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Olszański OskarSzołek Nina1 D
Majówka w Krakowie - OTTT Olszański OskarSzołek Nina1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Olszański OskarSzołek Nina4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Głowacz MichałSielska Jagoda3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Olszański OskarSzołek Nina2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Pogorzelec PawełKwaśny Sara8 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Harłacz JakubKorpal Agata2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Harłacz JakubKorpal Agata3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Pogorzelec PawełKwaśny Sara4 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Babiak PawełDzięgielowska Emilia7 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Świerczek JanKędziora Martyna1 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kijanka DawidCharchan Maja2 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Wawro MichałRohan Milena2 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Pacławski KamilZybinska Zofia1 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Babiak MiłoszGłuszko Maria3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Franków AdrianOlszańska Otylia3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Łocha AntoniMuszyńska Martyna2 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Łocha JulianGawlik Małgorzata2 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Misior PatrykJanusz Wiktoria2 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria1 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Pogorzelec PawełKwaśny Sara7 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Głowacz MichałSielska Jagoda14 E
Puchar Klas F, E i D Harłacz JakubKorpal Agata10 D
Puchar Klas F, E i D Żygała MaciejDomka Emilia3 D
Puchar Klas F, E i D Żygała MaciejDomka Emilia18 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Olszański OskarSzołek Nina6 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Olszański OskarSzołek Nina1 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Marzec AntoniZakielarz Maria3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Partyka PiotrKijanka Oliwia5 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceHarłacz JakubKorpal Agata4 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceHarłacz JakubKorpal Agata6 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceOlszański OskarSzołek Nina4 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceSzydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja4 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceOlszański OskarSzołek Nina3 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DancePartyka PiotrKijanka Oliwia7 F
ArtDance Cup 2019Pańko GabrielMardosiewicz Emilia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Misior PatrykJanusz Wiktoria3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Głowacz MichałSielska Jagoda4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Partyka PiotrKijanka Oliwia7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Żygała MaciejDomka Emilia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Harłacz JakubKorpal Agata3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Harłacz JakubKorpal Agata4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Olszański OskarSzołek Nina7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Olszański OskarSzołek Nina3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Żygała MaciejDomka Emilia3 D
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Baran SzymonZubilewicz Karolina9 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Franków AdrianOlszańska Otylia1 H
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Kędzierski MichałKielar Aleksandra2 H
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Radoń WojciechRatajczyk Karolina2 H
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Radoń BartoszJucha Kornelia1 H
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Misior PatrykJanusz Wiktoria2 G
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Babiak PawełDzięgielowska Emilia7 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Pańko GabrielMardosiewicz Emilia6 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Kostka AntoniBukowska Malwina12 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Partyka PiotrKijanka Oliwia4 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Olszański OskarSzołek Nina3 D
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja4 D
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Żygała MaciejDomka Emilia1 D
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Olszański OskarSzołek Nina5 D
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Żygała MaciejDomka Emilia5 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Partyka PiotrKijanka Oliwia6 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria11 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Pańko GabrielMardosiewicz Emilia4 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Olszański OskarSzołek Nina2 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja5 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Żygała MaciejDomka Emilia3 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Żygała MaciejDomka Emilia12 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Olszański OskarSzołek Nina7 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Głowacz MichałSielska Jagoda1 F
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Olszański OskarSzołek Nina4 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja6 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Olszański OskarSzołek Nina8 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria3 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Biały MichałGaweł Karolina4 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Żygała MaciejDomka Emilia4 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Partyka PiotrKijanka Oliwia2 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Pańko GabrielMardosiewicz Emilia4 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Żygała MaciejDomka Emilia3 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Marzec AntoniZakielarz Maria1 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Danko KarolZagrobelna Kamila2 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Franków AdrianOlszańska Otylia2 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria10 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Głowacz MichałSielska Jagoda4 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Babiak PawełDzięgielowska Emilia10 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Babiak MiłoszZybinska Zofia3 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Olszański OskarSzołek Nina1 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Harłacz JakubKorpal Agata1 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Żygała MaciejDomka Emilia3 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja5 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Harłacz JakubKorpal Agata4 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Żygała MaciejDomka Emilia7 D
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaOlszański OskarSzołek Nina8 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKraśnik KacperStochła Weronika8 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKraśnik KacperStochła Weronika1 D
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Bereś BłażejCyranska Wiktoria2 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Pańko GabrielMardosiewicz Emilia4 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Partyka PiotrKijanka Oliwia3 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Misior PatrykPusz Zofia3 G
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Poliniewicz MiłoszWalczak Maja2 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Kitor OliwierJanowska Hanna3 G
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Kowalski KamilBanaś Sara2 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Danko KarolZagrobelna Kamila2 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Świerczek JanKędziora Martyna2 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Stadnik KonradLaska Wiktoria1 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Radoń WojciechRatajczyk Karolina1 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Kędzierski MichałKielar Aleksandra1 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Franków AdrianOlszańska Otylia1 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Wawro MichałRohan Milena2 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Kijanka DawidCharchan Maja2 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Marzec AntoniZakielarz Maria1 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Kitor OliwierJanowska Hanna1 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Babiak MiłoszZybinska Zofia3 G
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Marzec AntoniZakielarz Maria3 G
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Baran SzymonZubilewicz Karolina9 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Radoń BartoszJucha Kornelia1 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Biały MichałGaweł Karolina7 E
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Pogorzelec PawełKwaśny Sara7 C
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Żygała MaciejDomka Emilia7 D
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Łocha AntoniGłuszko Maria2 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Żygała MaciejDomka Emilia5 D
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Harłacz JakubKorpal Agata3 D
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja1 D
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Olszański OskarSzołek Nina1 E
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Harłacz JakubKorpal Agata2 D
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria3 E
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Pacławski KamilJanusz Wiktoria10 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Babiak PawełDzięgielowska Emilia8 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Kostka AntoniBukowska Malwina6 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Głowacz MichałSielska Jagoda1 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Kraśnik KacperStochła Weronika2 E
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Kraśnik KacperStochła Weronika1 E
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Łocha JulianGawlik Małgorzata2 H
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Kraśnik KacperStochła Weronika2 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Kraśnik KacperStochła Weronika8 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Harłacz JakubKorpal Agata5 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Harłacz JakubKorpal Agata5 D
XLV Puchar Wieczystego Olszański OskarSzołek Nina7 E
XLV Puchar Wieczystego Kraśnik KacperStochła Weronika6 E
XLV Puchar Wieczystego Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja14 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Radoń BartoszJucha Kornelia1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Kitor OliwierJanowska Hanna1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Kowalski KamilBanaś Sara2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Marzec AntoniZakielarz Maria2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Kędzierski MichałKielar Aleksandra2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Franków AdrianOlszańska Otylia1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Łocha JulianGawlik Małgorzata2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Łocha AntoniGłuszko Maria2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Kostka AntoniBukowska Malwina1 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Baran SzymonZubilewicz Karolina11 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Olszański OskarSzołek Nina1 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Kraśnik KacperStochła Weronika2 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja5 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Harłacz JakubKorpal Agata7 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Harłacz JakubKorpal Agata8 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Głowacz MichałSielska Jagoda9 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja4 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Kostka AntoniBukowska Malwina2 G
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja9 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Żygała MaciejDomka Emilia10 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Żygała MaciejDomka Emilia11 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja8 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Głowacz MichałSielska Jagoda10 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kostka AntoniBukowska Malwina2 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pacławski KamilJanusz Wiktoria1 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Świerczek JanCharchan Maja2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kitor OliwierJanowska Hanna1 H
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja7 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Baran SzymonZubilewicz Karolina10 F
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Kraśnik KacperSzołek Nina8 E
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja5 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Pogorzelec PawełKwaśny Sara4 B
DŻET 2018 Kraśnik KacperSzołek Nina8 E
DŻET 2018 Głowacz MichałDzięgielowska Emilia10 E
DŻET 2018 Partyka PiotrMardosiewicz Emilia7 F
DŻET 2018 Biały MichałGaweł Karolina10 E
DŻET 2018 Błaszczyszyn KarolSielska Jagoda9 E
DŻET 2018 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja4 D
DŻET 2018 Harłacz JakubStochła Weronika8 D
DŻET 2018 Harłacz JakubStochła Weronika10 D
DŻET 2018 Pogorzelec PawełKwaśny Sara4 B
KLASA 2018Baran SzymonZubilewicz Karolina9 F
KLASA 2018Kraśnik KacperSzołek Nina6 E
KLASA 2018Błaszczyszyn KarolSielska Jagoda8 E
KLASA 2018Pacławski KamilJanusz Wiktoria3 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Głowacz MichałDzięgielowska Emilia1 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Baran SzymonZubilewicz Karolina2 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Pacławski KamilJanusz Wiktoria3 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Partyka PiotrMardosiewicz Emilia4 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Pańko GabrielDudek Dorota5 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kitor OliwierJanowska Hanna5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kraśnik KacperSzołek Nina7 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja6 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Harłacz JakubStochła Weronika9 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Harłacz JakubStochła Weronika9 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Żygała MaciejDomka Emilia10 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Miara KacperKorpal Agata6 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Żygała MaciejDomka Emilia10 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Pacławski KamilJanusz Wiktoria3 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Głowacz MichałDzięgielowska Emilia1 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Baran SzymonZubilewicz Karolina2 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Kraśnik KacperSzołek Nina4 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Biały MichałGaweł Karolina5 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Błaszczyszyn KarolSielska Jagoda4 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Pogorzelec PawełKwaśny Sara2 B
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Harłacz JakubStochła Weronika6 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Kraśnik KacperSzołek Nina5 E
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Baran SzymonZubilewicz Karolina3 G
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Błaszczyszyn KarolSielska Jagoda4 E
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Pacławski KamilJanusz Wiktoria2 G
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Żygała MaciejDomka Emilia7 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Żygała MaciejDomka Emilia9 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Pogorzelec PawełKwaśny Sara3 B
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Harłacz JakubStochła Weronika8 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Łocha SzymonBłaszczyszyn Karolina3 G
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Kowalski KamilBanaś Sara2 H
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Marzec AntoniZakielarz Maria2 H
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Świerczek JanCharchan Maja2 H
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Kostka AntoniZybinska Zofia1 H
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Głowacz MichałDzięgielowska Emilia1 G
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Baran SzymonZubilewicz Karolina2 G
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Pacławski KamilJanusz Wiktoria3 G
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Radoń BartoszStadnik Julia2 H
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Olszański OskarDąbek Katarzyna9 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Kraśnik KacperSzołek Nina7 E
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Żygała MaciejDomka Emilia6 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja9 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Żygała MaciejDomka Emilia6 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja8 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Olszański OskarDąbek Katarzyna12 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Niedźwiedź JakubMartowicz Maja6 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Miara KacperKorpal Agata7 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria2 C
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Franków AdrianOlszańska Otylia2 H
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Kijanka DawidGłuszko Maria2 H
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria8 C
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Pogorzelec PawełKwaśny Sara7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiNiedźwiedź JakubMartowicz Maja4 D
PERFECT DANCE Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria5 C
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Pogorzelec PawełKwaśny Sara5 B
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria7 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Pacławski KamilJanusz Wiktoria3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Radoń BartoszStadnik Julia2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Misior PatrykSkubida Wiktoria3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Kraśnik KacperSzołek Nina7 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Niedźwiedź JakubMartowicz Maja7 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Kitor OliwierJanowska Hanna1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Kijanka DawidGłuszko Maria2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Kostka AntoniZybinska Zofia2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Baran SzymonZubilewicz Karolina3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Głowacz MichałDzięgielowska Emilia3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Niedźwiedź BartoszZagrobelna Emilia3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Kłusek WiktorOlech Wiktoria5 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Żygała MaciejDomka Emilia12 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Pogorzelec PawełKwaśny Sara6 B
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja8 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria4 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Pogorzelec PawełKwaśny Sara5 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja11 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Olszański OskarDąbek Katarzyna10 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Żygała MaciejDomka Emilia12 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Olszański OskarDąbek Katarzyna9 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Weimer KarolMuszyńska Martyna2 H
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Pogorzelec PawełKwaśny Sara12 B
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria2 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Niedźwiedź BartoszZagrobelna Emilia3 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Głowacz MichałDzięgielowska Emilia1 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Misior PatrykSkubida Wiktoria3 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Pańko GabrielDudek Dorota2 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Hop HubertPusz Zofia3 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Babiak MiłoszBukowska Malwina3 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Pacławski KamilJanusz Wiktoria2 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Franków AdrianOlszańska Otylia2 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Łocha JulianPusz Łucja2 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Łocha AntoniKrupa Marlena2 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Weimer KarolMuszyńska Martyna2 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Kostka AntoniZybinska Zofia1 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Kijanka DawidGłuszko Maria2 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Grzywacz AleksanderJędruch Julia2 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Marzec AntoniZakielarz Maria1 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Kitor OliwierJanowska Hanna1 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Kraśnik KacperSzołek Nina9 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Łocha SzymonBłaszczyszyn Karolina3 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Baran SzymonZubilewicz Karolina2 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Błaszczyszyn KarolSielska Jagoda3 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Harłacz JakubStochła Weronika12 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Kłusek WiktorOlech Wiktoria4 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Pogorzelec PawełKwaśny Sara2 B
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria2 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Miara KacperKorpal Agata6 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Niedźwiedź JakubMartowicz Maja3 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Miara KacperKorpal Agata6 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Niedźwiedź JakubMartowicz Maja5 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Pogorzelec PawełKwaśny Sara4 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja9 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Żygała MaciejDomka Emilia8 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Olszański OskarDąbek Katarzyna5 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Żygała MaciejDomka Emilia9 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Harłacz JakubStochła Weronika9 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja8 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Biały MichałGaweł Karolina3 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Olszański OskarDąbek Katarzyna5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Pogorzelec PawełKwaśny Sara11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Pogorzelec PawełKwaśny Sara7 B
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria5 C
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Kraśnik KacperSzołek Nina9 E
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Pogorzelec PawełKwaśny Sara5 B
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Partyka PiotrMardosiewicz Emilia11 F
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria1 C
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pańko GabrielDudek Dorota2 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Olszański OskarDąbek Katarzyna14 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Harłacz JakubStochła Weronika3 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Olszański OskarDąbek Katarzyna10 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja10 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Żygała MaciejDomka Emilia13 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Partyka PiotrMardosiewicz Emilia13 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja12 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Żygała MaciejDomka Emilia12 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Niedźwiedź JakubMartowicz Maja5 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Głowacz MichałDzięgielowska Emilia1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Kłusek WiktorOlech Wiktoria4 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Biały MichałGaweł Karolina13 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Miara KacperKorpal Agata10 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria6 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Pogorzelec PawełKwaśny Sara7 B
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Miara KacperKorpal Agata5 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Pacławski KamilJanusz Wiktoria1 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja10 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Głowacz MichałDzięgielowska Emilia1 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Błaszczyszyn KarolSielska Jagoda4 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Partyka PiotrMardosiewicz Emilia1 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Pańko GabrielDudek Dorota2 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Baran SzymonZubilewicz Karolina3 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Olszański OskarDąbek Katarzyna7 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Żygała MaciejDomka Emilia13 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Żygała MaciejDomka Emilia19 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja13 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Olszański OskarDąbek Katarzyna20 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Miara KacperKorpal Agata10 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria7 C
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Miara KacperKorpal Agata8 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Pogorzelec PawełKwaśny Sara6 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria23 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Olszański OskarDąbek Katarzyna5 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Olszański OskarDąbek Katarzyna5 D
Mistrzostwa Klas A,B,C Pogorzelec PawełKwaśny Sara36 B
Stars Final 2018 Kłusek WiktorOlech Wiktoria5 F
Stars Final 2018 Pogorzelec PawełKwaśny Sara8 B
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja7 D
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja6 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria8 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Niedźwiedź JakubMartowicz Maja7 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Kłusek WiktorOlech Wiktoria7 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja14 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja11 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Baran SzymonZubilewicz Karolina3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Żygała MaciejDomka Emilia9 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Kłusek WiktorOlech Wiktoria4 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Partyka PiotrMardosiewicz Emilia1 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Pacławski KamilJanusz Wiktoria1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Baran SzymonZubilewicz Karolina3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja7 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Olszański OskarDąbek Katarzyna9 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja9 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Misior PatrykSkubida Wiktoria3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Miara KacperKorpal Agata12 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Niedźwiedź JakubMartowicz Maja5 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Pogorzelec PawełKwaśny Sara8 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria2 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Pogorzelec PawełKwaśny Sara5 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Żygała MaciejDomka Emilia6 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Harłacz JakubStochła Weronika10 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Błaszczyszyn KarolSielska Jagoda8 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Miara KacperKorpal Agata11 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJucha JakubFalda Karina34 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPogorzelec PawełKwaśny Sara40 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPogorzelec PawełKwaśny Sara31 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPobidyński WiktorTurczak Wiktoria16 C
Jubileuszowy - DŻET 2017 Miara KacperKorpal Agata8 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Kłusek WiktorOlech Wiktoria8 F
Jubileuszowy - DŻET 2017 Błaszczyszyn KarolSielska Jagoda6 E
Jubileuszowy - DŻET 2017 Harłacz JakubStochła Weronika7 E
Jubileuszowy - DŻET 2017 Kraśnik KacperSzołek Nina6 E
Jubileuszowy - DŻET 2017 Żygała MaciejDomka Emilia10 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Żygała MaciejDomka Emilia5 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Niedźwiedź JakubMartowicz Maja4 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria4 C
Jubileuszowy - DŻET 2017 Pogorzelec PawełKwaśny Sara5 C
Jubileuszowy - DŻET 2017 Partyka PiotrMardosiewicz Emilia2 G
Jubileuszowy - DŻET 2017 Pańko GabrielDudek Dorota3 G
Jubileuszowy - DŻET 2017 Pogorzelec PawełKwaśny Sara4 B
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Pogorzelec PawełKwaśny Sara6 C
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria5 C
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Jucha JakubFalda Karina25 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Niedźwiedź JakubMartowicz Maja8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Niedźwiedź JakubMartowicz Maja7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Pogorzelec PawełKwaśny Sara1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Pogorzelec PawełKwaśny Sara3 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pogorzelec PawełKwaśny Sara3 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Partyka PiotrMardosiewicz Emilia3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Błaszczyszyn KarolSielska Jagoda9 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Olszański OskarDąbek Katarzyna7 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Harłacz JakubStochła Weronika4 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kłusek WiktorOlech Wiktoria5 F
XV OTTT o Puchar Roztocza Miara KacperKorpal Agata8 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Olszański OskarDąbek Katarzyna4 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Kłusek WiktorOlech Wiktoria4 F
XV OTTT o Puchar Roztocza Harłacz JakubStochła Weronika3 E
XV OTTT o Puchar Roztocza Niedźwiedź JakubMartowicz Maja6 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Niedźwiedź JakubMartowicz Maja5 D
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria3 C
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Pogorzelec PawełKwaśny Sara4 B
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Baran SzymonZubilewicz Karolina3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Pacławski KamilJanusz Wiktoria2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Kłusek WiktorOlech Wiktoria6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Partyka PiotrMardosiewicz Emilia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Miara KacperKorpal Agata11 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Żygała MaciejDomka Emilia8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Żygała MaciejDomka Emilia10 D
Klasa Leliwa 2017 Kraśnik KacperSzołek Nina8 E
Klasa Leliwa 2017 Partyka PiotrMardosiewicz Emilia3 G
Klasa Leliwa 2017 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja2 E
Klasa Leliwa 2017 Harłacz JakubStochła Weronika5 E
Klasa Leliwa 2017 Pogorzelec PawełKwaśny Sara3 B
Klasa Leliwa 2017 Błaszczyszyn KarolSielska Jagoda4 E
Klasa Leliwa 2017 Babiak PawełKomorek Aleksandra7 E
Klasa Leliwa 2017 Biały MichałGaweł Karolina8 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Żygała MaciejDomka Emilia7 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Harłacz JakubStochła Weronika5 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Olszański OskarDąbek Katarzyna5 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja3 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Olszański OskarDąbek Katarzyna6 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kraśnik KacperSzołek Nina4 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Żygała MaciejDomka Emilia5 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Miara KacperKorpal Agata3 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Jucha JakubFalda Karina1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Babiak MiłoszBukowska Malwina3 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Pańko GabrielDudek Dorota3 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Doroszuk OktawiuszKijanka Oliwia1 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Błaszczyszyn KarolSielska Jagoda4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja8 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Pogorzelec PawełKwaśny Sara3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Baran SzymonZubilewicz Karolina3 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Partyka PiotrMardosiewicz Emilia2 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja1 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Olszański OskarDąbek Katarzyna5 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Pogorzelec PawełKwaśny Sara3 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Miara KacperKorpal Agata3 E
24 TTT o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Pogorzelec PawełKwaśny Sara3 B
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Jucha JakubFalda Karina7 OPEN
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Pacławski KamilJanusz Wiktoria1 H
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria2 D
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Pogorzelec PawełKwaśny Sara7 B
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Niedźwiedź JakubMartowicz Maja8 D
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Basza MateuszSpołowicz Patrycja7 D
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Baran SzymonSkubida Wiktoria3 G
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Niedźwiedź JakubMartowicz Maja6 E
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Niedźwiedź BartoszZagrobelna Emilia3 G
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja2 E
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Doroszuk OktawiuszKijanka Oliwia5 F
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Miara KacperKorpal Agata5 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Niedźwiedź JakubMartowicz Maja7 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria5 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Niedźwiedź JakubMartowicz Maja9 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Pogorzelec PawełKwaśny Sara8 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jucha JakubFalda Karina23 OPEN
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria6 D
OTTT DŻET 2017 Partyka PiotrMardosiewicz Emilia3 G
OTTT DŻET 2017 Pańko GabrielDudek Dorota2 G
OTTT DŻET 2017 Kraśnik KacperSzołek Nina10 E
OTTT DŻET 2017 Kłusek WiktorOlech Wiktoria1 G
OTTT DŻET 2017 Pacławski KamilJanusz Wiktoria2 H
OTTT DŻET 2017 Pogorzelec PawełKwaśny Sara9 B
OTTT DŻET 2017 Baran SzymonSkubida Wiktoria3 G
OTTT DŻET 2017 Miara KacperKorpal Agata7 E
OTTT DŻET 2017 Niedźwiedź JakubMartowicz Maja6 D
OTTT DŻET 2017 Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria2 D
OTTT DŻET 2017 Olszański OskarDąbek Katarzyna7 D
OTTT DŻET 2017 Olszański OskarDąbek Katarzyna6 D
OTTT DŻET 2017 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja11 E
OTTT DŻET 2017 Doroszuk OktawiuszKijanka Oliwia4 F
OTTT DŻET 2017 Głowacz MichałPogorzelec Amelia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Niedźwiedź JakubMartowicz Maja5 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Kierkało MateuszKierkało Weronika4 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Olszański OskarDąbek Katarzyna4 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Miara KacperKorpal Agata4 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Kraśnik KacperSzołek Nina8 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Żygała MaciejDomka Emilia11 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Żygała MaciejDomka Emilia8 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Kierkało MateuszKierkało Weronika3 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Niedźwiedź JakubMartowicz Maja7 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Jucha JakubFalda Karina5 B
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Pogorzelec PawełKwaśny Sara5 B
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Niedźwiedź JakubMartowicz Maja5 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria4 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Basza MateuszSpołowicz Patrycja8 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria9 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Pogorzelec PawełKwaśny Sara5 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Biały MichałGaweł Karolina5 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Olszański OskarDąbek Katarzyna3 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Basza MateuszSpołowicz Patrycja6 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Babiak PawełKomorek Aleksandra3 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Radoń BartoszFranków Amelia3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Łocha AntoniZając Zuzanna1 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Łocha JulianŁyszczarz Gabriela2 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Łocha SzymonKatan Nikola2 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Kłusek WiktorOlech Wiktoria1 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Pacławski KamilJanusz Wiktoria1 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Baran SzymonSkubida Wiktoria3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Walczyszewska JoannaPartyka Małgorzata1 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Hop HubertŻurawska Martyna3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Doroszuk OktawiuszKijanka Oliwia1 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Pańko GabrielDudek Dorota1 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Niedźwiedź BartoszZagrobelna Emilia3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Partyka PiotrMardosiewicz Emilia3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Chomik JakubBłaszczyszyn Karolina7 F