!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GOLDEN DANCE
Przemyśl (Podkarpackie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Głowacz MichałSielska Jagoda2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Głowacz MichałSielska Jagoda4 D
47 Puchar Wieczystego Żygała MaciejDomka Emilia20 B
47 Puchar Wieczystego Biały MichałMardosiewicz Emilia28 D
47 Puchar Wieczystego Biały MichałMardosiewicz Emilia22 D
47 Puchar Wieczystego Olszański OskarSzołek Nina20 C
47 Puchar Wieczystego Partyka PiotrStochła Weronika40 D
47 Puchar Wieczystego Partyka PiotrStochła Weronika38 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Głowacz MichałSielska Jagoda3 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Łocha JulianGawlik Małgorzata1 G
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Misior PatrykJanusz Wiktoria7 E
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Głowacz MichałSielska Jagoda4 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria7 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Partyka PiotrStochła Weronika11 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria7 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Pańko GabrielGaweł Karolina8 E
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Partyka PiotrStochła Weronika10 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Olszański OskarSzołek Nina8 C
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Żygała MaciejDomka Emilia6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria10 D
CeA Challenge Cup Babiak PawełDzięgielowska Emilia5 E
CeA Challenge Cup Misior PatrykJanusz Wiktoria6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Głowacz MichałSielska Jagoda7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Harłacz JakubKorpal Agata2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Głowacz MichałSielska Jagoda8 D
CeA Challenge Cup Partyka PiotrStochła Weronika6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria13 D
Mikołajowy OTTT Misior PatrykJanusz Wiktoria6 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Głowacz MichałSielska Jagoda5 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Głowacz MichałSielska Jagoda5 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Głowacz MichałSielska Jagoda9 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Głowacz MichałSielska Jagoda7 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Misior PatrykJanusz Wiktoria8 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Partyka PiotrStochła Weronika11 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Olszański OskarSzołek Nina4 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Harłacz JakubKorpal Agata7 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Olszański OskarSzołek Nina9 C
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Olszański OskarSzołek Nina4 C
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Harłacz JakubKorpal Agata3 C
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Harłacz JakubKorpal Agata6 C
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Olszański OskarSzołek Nina3 C
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Harłacz JakubKorpal Agata6 D
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Żygała MaciejDomka Emilia4 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Żygała MaciejDomka Emilia16 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Żygała MaciejDomka Emilia6 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Olszański OskarSzołek Nina5 C
Puchar Klas A,B i C Harłacz JakubKorpal Agata19 C
Puchar Klas A,B i C Olszański OskarSzołek Nina17 C
Puchar Klas A,B i C Żygała MaciejDomka Emilia8 C
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria6 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Głowacz MichałSielska Jagoda2 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria5 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Głowacz MichałSielska Jagoda3 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Misior PatrykJanusz Wiktoria9 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Żygała MaciejDomka Emilia16 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Harłacz JakubKorpal Agata3 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Łocha JulianGawlik Małgorzata1 G
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Marzec AntoniZakielarz Maria3 G
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Świerczek JanKędziora Martyna2 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Głowacz MichałSielska Jagoda2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Głowacz MichałSielska Jagoda2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Misior PatrykJanusz Wiktoria3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Olszański OskarSzołek Nina8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Olszański OskarSzołek Nina8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Żygała MaciejDomka Emilia6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Harłacz JakubKorpal Agata3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Żygała MaciejDomka Emilia11 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Harłacz JakubKorpal Agata5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Biały MichałMardosiewicz Emilia3 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Biały MichałMardosiewicz Emilia6 E
Majówka w Krakowie - OTTT Olszański OskarSzołek Nina3 D
Majówka w Krakowie - OTTT Olszański OskarSzołek Nina7 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAŻygała MaciejDomka Emilia10 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAOlszański OskarSzołek Nina7 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAŻygała MaciejDomka Emilia13 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAOlszański OskarSzołek Nina6 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKABiały MichałMardosiewicz Emilia5 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKABłaszczyszyn KarolOlech Wiktoria4 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKABłaszczyszyn KarolOlech Wiktoria3 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAMisior PatrykJanusz Wiktoria6 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Biały MichałMardosiewicz Emilia5 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Partyka PiotrStochła Weronika4 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Partyka PiotrStochła Weronika4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Głowacz MichałSielska Jagoda3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Żygała MaciejDomka Emilia14 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Harłacz JakubKorpal Agata11 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Olszański OskarSzołek Nina3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Żygała MaciejDomka Emilia9 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Harłacz JakubKorpal Agata8 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Olszański OskarSzołek Nina7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Głowacz MichałSielska Jagoda6 D
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Misior PatrykJanusz Wiktoria4 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaŻygała MaciejDomka Emilia15 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaOlszański OskarSzołek Nina6 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaOlszański OskarSzołek Nina12 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaŻygała MaciejDomka Emilia4 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaMisior PatrykJanusz Wiktoria3 F
Puchar WieczystegoPartyka PiotrStochła Weronika21 E
Puchar WieczystegoOlszański OskarSzołek Nina15 C
Puchar WieczystegoOlszański OskarSzołek Nina16 D
Puchar WieczystegoHarłacz JakubKorpal Agata25 D
Puchar WieczystegoŻygała MaciejDomka Emilia30 D
Puchar WieczystegoHarłacz JakubKorpal Agata23 C
Puchar WieczystegoŻygała MaciejDomka Emilia13 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKostka AntoniBukowska Malwina4 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKijanka DawidCharchan Maja2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKowalski KamilBanaś Sara1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaRadoń WojciechRatajczyk Karolina1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaMarzec AntoniZakielarz Maria3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaŚwierczek JanKędziora Martyna3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaŁocha AntoniMuszyńska Martyna2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaPacławski KamilZybinska Zofia6 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaŁocha JulianGawlik Małgorzata2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaRadoń BartoszJucha Kornelia3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKitor OliwierJanowska Hanna2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaMisior PatrykJanusz Wiktoria11 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaHarłacz JakubKorpal Agata9 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaPartyka PiotrStochła Weronika4 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaHarłacz JakubKorpal Agata7 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaŻygała MaciejDomka Emilia10 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaŻygała MaciejDomka Emilia4 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaOlszański OskarSzołek Nina5 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaOlszański OskarSzołek Nina4 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaBabiak PawełDzięgielowska Emilia13 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaPańko GabrielMardosiewicz Emilia8 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kitor OliwierJanowska Hanna2 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kowalski KamilBanaś Sara2 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Marzec AntoniZakielarz Maria2 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Świerczek JanKędziora Martyna3 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kijanka DawidCharchan Maja1 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Baran SzymonZubilewicz Karolina5 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kostka AntoniBukowska Malwina7 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Misior PatrykJanusz Wiktoria8 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Babiak MiłoszGłuszko Maria2 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Poliniewicz MiłoszWalczak Maja2 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Głowacz MichałSielska Jagoda14 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Głowacz MichałSielska Jagoda11 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria12 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Babiak PawełDzięgielowska Emilia15 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Łocha AntoniMuszyńska Martyna2 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Łocha JulianGawlik Małgorzata3 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Partyka PiotrStochła Weronika9 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria10 D
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAOlszański OskarSzołek Nina5 C
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAOlszański OskarSzołek Nina1 D
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAPartyka PiotrStochła Weronika4 E
Puchar Rektora AGH Żygała MaciejDomka Emilia4 C
Puchar Rektora AGH Żygała MaciejDomka Emilia12 D
OTTT DŻET 2019 Głowacz MichałSielska Jagoda9 D
OTTT DŻET 2019 Łocha JulianGawlik Małgorzata3 G
OTTT DŻET 2019 Kędzierski MichałKielar Aleksandra3 G
OTTT DŻET 2019 Franków AdrianOlszańska Otylia2 G
OTTT DŻET 2019 Babiak MiłoszGłuszko Maria1 G
OTTT DŻET 2019 Łocha AntoniMuszyńska Martyna2 H
OTTT DŻET 2019 Kowalski KamilBanaś Sara2 H
OTTT DŻET 2019 Poliniewicz MiłoszWalczak Maja2 H
OTTT DŻET 2019 Bereś BłażejCyranska Wiktoria2 H
OTTT DŻET 2019 Radoń WojciechRatajczyk Karolina1 H
OTTT DŻET 2019 Danko KarolZagrobelna Kamila1 H
OTTT DŻET 2019 Wawro MichałCyrańska Jagoda2 H
OTTT DŻET 2019 Kijanka DawidCharchan Maja2 H
OTTT DŻET 2019 Głowacz MichałSielska Jagoda10 D
OTTT DŻET 2019 Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria10 D
OTTT DŻET 2019 Żygała MaciejDomka Emilia2 C
OTTT DŻET 2019 Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria11 D
OTTT DŻET 2019 Babiak PawełDzięgielowska Emilia10 E
OTTT DŻET 2019 Harłacz JakubKorpal Agata9 D
OTTT DŻET 2019 Szydłowski OliwiuszKwaśny Sara8 C
OTTT DŻET 2019 Harłacz JakubKorpal Agata7 C
OTTT DŻET 2019 Partyka PiotrStochła Weronika8 E
OTTT DŻET 2019 Biały MichałGaweł Karolina11 E
OTTT DŻET 2019 Żygała MaciejDomka Emilia10 D
OTTT DŻET 2019 Baran SzymonZubilewicz Karolina9 F
OTTT DŻET 2019 Misior PatrykJanusz Wiktoria7 F
OTTT DŻET 2019 Pacławski KamilZybinska Zofia11 F
OTTT DŻET 2019 Olszański OskarSzołek Nina3 D
OTTT DŻET 2019 Olszański OskarSzołek Nina8 C
OTTT DŻET 2019 Kostka AntoniBukowska Malwina8 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Głowacz MichałSielska Jagoda5 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Kędzierski MichałKielar Aleksandra3 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Łocha JulianGawlik Małgorzata1 H
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Łocha AntoniMuszyńska Martyna2 H
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Pacławski KamilZybinska Zofia8 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Misior PatrykJanusz Wiktoria5 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Pańko GabrielMardosiewicz Emilia8 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Głowacz MichałSielska Jagoda7 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Partyka PiotrStochła Weronika6 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Żygała MaciejDomka Emilia3 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Szydłowski OliwiuszKwaśny Sara5 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Żygała MaciejDomka Emilia8 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Marzec AntoniZakielarz Maria2 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Świerczek JanKędziora Martyna3 G
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Żygała MaciejDomka Emilia3 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Żygała MaciejDomka Emilia2 C
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Misior PatrykJanusz Wiktoria8 F
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Kostka AntoniBukowska Malwina5 F
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Łocha JulianGawlik Małgorzata1 H
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Świerczek JanKędziora Martyna3 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Kitor OliwierJanowska Hanna4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Kijanka DawidCharchan Maja2 H
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Franków AdrianOlszańska Otylia3 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Pacławski KamilZybinska Zofia2 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Baran SzymonZubilewicz Karolina5 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Kostka AntoniBukowska Malwina3 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Misior PatrykJanusz Wiktoria6 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Pańko GabrielMardosiewicz Emilia4 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Biały MichałGaweł Karolina11 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Olszański OskarSzołek Nina6 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Świerczek JanKędziora Martyna5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria9 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Głowacz MichałSielska Jagoda6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Olszański OskarSzołek Nina6 C
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Głowacz MichałSielska Jagoda5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Głowacz MichałSielska Jagoda8 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Głowacz MichałSielska Jagoda9 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria8 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Marzec AntoniZakielarz Maria6 OPEN
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Franków AdrianOlszańska Otylia3 G
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Bereś BłażejCyranska Wiktoria2 H
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Poliniewicz MiłoszWalczak Maja2 H
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Radoń WojciechRatajczyk Karolina2 H
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Stadnik KonradLaska Wiktoria2 H
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Łocha AntoniMuszyńska Martyna2 H
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Łocha JulianGawlik Małgorzata2 H
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Babiak MiłoszGłuszko Maria3 G
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Danko KarolZagrobelna Kamila1 H
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Kędzierski MichałKielar Aleksandra3 G
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Pacławski KamilZybinska Zofia5 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Głowacz MichałSielska Jagoda2 E
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Biały MichałGaweł Karolina7 E
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Pańko GabrielMardosiewicz Emilia9 E
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Baran SzymonZubilewicz Karolina5 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Misior PatrykJanusz Wiktoria14 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Partyka PiotrKijanka Oliwia7 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Radoń BartoszJucha Kornelia3 G
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaBaran SzymonZubilewicz Karolina11 F
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaGłowacz MichałSielska Jagoda4 E
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaŚwierczek JanKędziora Martyna2 G
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaHarłacz JakubKorpal Agata11 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaŻygała MaciejDomka Emilia9 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaHarłacz JakubKorpal Agata9 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaŻygała MaciejDomka Emilia9 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Partyka PiotrKijanka Oliwia9 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Świerczek JanKędziora Martyna1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kędzierski MichałKielar Aleksandra1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Poliniewicz MiłoszWalczak Maja2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Łocha AntoniMuszyńska Martyna2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Łocha JulianGawlik Małgorzata2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Pacławski KamilZybinska Zofia8 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Głowacz MichałSielska Jagoda1 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Biały MichałGaweł Karolina10 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Olszański OskarSzołek Nina4 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Babiak PawełDzięgielowska Emilia2 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Baran SzymonZubilewicz Karolina5 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kostka AntoniBukowska Malwina12 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Harłacz JakubKorpal Agata4 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Żygała MaciejDomka Emilia5 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Harłacz JakubKorpal Agata13 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Żygała MaciejDomka Emilia14 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Pańko GabrielMardosiewicz Emilia6 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Olszański OskarSzołek Nina11 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Radoń WojciechRatajczyk Karolina1 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Łocha AntoniMuszyńska Martyna1 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Pacławski KamilZybinska Zofia7 F
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Franków AdrianOlszańska Otylia3 G
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Babiak MiłoszGłuszko Maria3 G
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Stadnik KonradLaska Wiktoria2 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Poliniewicz MiłoszWalczak Maja2 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Bereś BłażejCyranska Wiktoria2 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Kitor OliwierJanowska Hanna1 G
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Kędzierski MichałKielar Aleksandra1 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Danko KarolZagrobelna Kamila1 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Marzec AntoniZakielarz Maria2 G
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Świerczek JanKędziora Martyna1 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Misior PatrykJanusz Wiktoria1 G
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Świerczek GrzesiekCyrańska Jagoda2 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Wawro MichałRohan Milena2 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Kijanka DawidCharchan Maja2 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Łocha JulianGawlik Małgorzata1 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Harłacz JakubKorpal Agata1 D
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Radoń BartoszJucha Kornelia3 G
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Partyka PiotrKijanka Oliwia2 F
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Żygała MaciejDomka Emilia4 D
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Harłacz JakubKorpal Agata3 D
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Pogorzelec PawełKwaśny Sara7 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Żygała MaciejDomka Emilia1 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Babiak PawełDzięgielowska Emilia2 F
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Olszański OskarSzołek Nina1 D
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Pańko GabrielMardosiewicz Emilia1 E
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja3 D
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Olszański OskarSzołek Nina4 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Olszański OskarSzołek Nina2 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Biały MichałGaweł Karolina5 E
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria3 E
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Głowacz MichałSielska Jagoda1 E
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Kostka AntoniBukowska Malwina7 F
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Baran SzymonZubilewicz Karolina5 F
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja4 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Głowacz MichałSielska Jagoda5 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria4 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Harłacz JakubKorpal Agata8 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Harłacz JakubKorpal Agata2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Olszański OskarSzołek Nina1 D
Majówka w Krakowie - OTTT Olszański OskarSzołek Nina1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Olszański OskarSzołek Nina4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Olszański OskarSzołek Nina2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Głowacz MichałSielska Jagoda3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Pogorzelec PawełKwaśny Sara8 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Harłacz JakubKorpal Agata2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Harłacz JakubKorpal Agata3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Pogorzelec PawełKwaśny Sara4 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Babiak PawełDzięgielowska Emilia7 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Świerczek JanKędziora Martyna1 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kijanka DawidCharchan Maja2 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Wawro MichałRohan Milena2 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Pacławski KamilZybinska Zofia1 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Babiak MiłoszGłuszko Maria3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Franków AdrianOlszańska Otylia3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Łocha AntoniMuszyńska Martyna2 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Misior PatrykJanusz Wiktoria2 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Łocha JulianGawlik Małgorzata2 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria1 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Pogorzelec PawełKwaśny Sara7 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Głowacz MichałSielska Jagoda14 E
Puchar Klas F, E i D Harłacz JakubKorpal Agata10 D
Puchar Klas F, E i D Żygała MaciejDomka Emilia3 D
Puchar Klas F, E i D Żygała MaciejDomka Emilia18 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Olszański OskarSzołek Nina6 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Olszański OskarSzołek Nina1 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Marzec AntoniZakielarz Maria3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Partyka PiotrKijanka Oliwia5 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceHarłacz JakubKorpal Agata4 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceHarłacz JakubKorpal Agata6 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceOlszański OskarSzołek Nina4 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceSzydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja4 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceOlszański OskarSzołek Nina3 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DancePartyka PiotrKijanka Oliwia7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Żygała MaciejDomka Emilia1 D
ArtDance Cup 2019Pańko GabrielMardosiewicz Emilia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Misior PatrykJanusz Wiktoria3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Partyka PiotrKijanka Oliwia7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Głowacz MichałSielska Jagoda4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Harłacz JakubKorpal Agata3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Harłacz JakubKorpal Agata4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Żygała MaciejDomka Emilia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Olszański OskarSzołek Nina7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Olszański OskarSzołek Nina3 D
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Baran SzymonZubilewicz Karolina9 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Franków AdrianOlszańska Otylia1 H
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Kędzierski MichałKielar Aleksandra2 H
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Radoń WojciechRatajczyk Karolina2 H
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Radoń BartoszJucha Kornelia1 H
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Misior PatrykJanusz Wiktoria2 G
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Babiak PawełDzięgielowska Emilia7 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Pańko GabrielMardosiewicz Emilia6 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Kostka AntoniBukowska Malwina12 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Partyka PiotrKijanka Oliwia4 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Olszański OskarSzołek Nina3 D
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja4 D
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Żygała MaciejDomka Emilia1 D
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Olszański OskarSzołek Nina5 D
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Żygała MaciejDomka Emilia5 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Żygała MaciejDomka Emilia3 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria11 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Pańko GabrielMardosiewicz Emilia4 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Partyka PiotrKijanka Oliwia6 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Olszański OskarSzołek Nina7 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Żygała MaciejDomka Emilia12 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Olszański OskarSzołek Nina2 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja5 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Olszański OskarSzołek Nina4 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja6 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Olszański OskarSzołek Nina8 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Głowacz MichałSielska Jagoda1 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria3 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Biały MichałGaweł Karolina4 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Żygała MaciejDomka Emilia4 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Partyka PiotrKijanka Oliwia2 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Pańko GabrielMardosiewicz Emilia4 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Żygała MaciejDomka Emilia3 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Babiak PawełDzięgielowska Emilia10 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Danko KarolZagrobelna Kamila2 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Franków AdrianOlszańska Otylia2 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Babiak MiłoszZybinska Zofia3 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria10 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Głowacz MichałSielska Jagoda4 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Harłacz JakubKorpal Agata1 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Marzec AntoniZakielarz Maria1 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Olszański OskarSzołek Nina1 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja5 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Żygała MaciejDomka Emilia3 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Harłacz JakubKorpal Agata4 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Żygała MaciejDomka Emilia7 D
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKraśnik KacperStochła Weronika1 D
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKraśnik KacperStochła Weronika8 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaOlszański OskarSzołek Nina8 E
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Kitor OliwierJanowska Hanna3 G
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Pańko GabrielMardosiewicz Emilia4 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Partyka PiotrKijanka Oliwia3 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Misior PatrykPusz Zofia3 G
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Poliniewicz MiłoszWalczak Maja2 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Kowalski KamilBanaś Sara2 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Danko KarolZagrobelna Kamila2 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Świerczek JanKędziora Martyna2 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Stadnik KonradLaska Wiktoria1 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Radoń WojciechRatajczyk Karolina1 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Kędzierski MichałKielar Aleksandra1 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Franków AdrianOlszańska Otylia1 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Babiak MiłoszZybinska Zofia3 G
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Wawro MichałRohan Milena2 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Kijanka DawidCharchan Maja2 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Marzec AntoniZakielarz Maria1 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Kitor OliwierJanowska Hanna1 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Marzec AntoniZakielarz Maria3 G
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Bereś BłażejCyranska Wiktoria2 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Radoń BartoszJucha Kornelia1 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Biały MichałGaweł Karolina7 E
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Pogorzelec PawełKwaśny Sara7 C
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Żygała MaciejDomka Emilia7 D
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Harłacz JakubKorpal Agata2 D
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Żygała MaciejDomka Emilia5 D
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Harłacz JakubKorpal Agata3 D
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja1 D
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Łocha AntoniGłuszko Maria2 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Olszański OskarSzołek Nina1 E
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Błaszczyszyn KarolOlech Wiktoria3 E
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Pacławski KamilJanusz Wiktoria10 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Baran SzymonZubilewicz Karolina9 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Babiak PawełDzięgielowska Emilia8 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Kostka AntoniBukowska Malwina6 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Głowacz MichałSielska Jagoda1 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Kraśnik KacperStochła Weronika2 E
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Kraśnik KacperStochła Weronika1 E
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Łocha JulianGawlik Małgorzata2 H
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Harłacz JakubKorpal Agata5 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Harłacz JakubKorpal Agata5 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Kraśnik KacperStochła Weronika8 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Kraśnik KacperStochła Weronika2 E
XLV Puchar Wieczystego Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja14 D
XLV Puchar Wieczystego Olszański OskarSzołek Nina7 E
XLV Puchar Wieczystego Kraśnik KacperStochła Weronika6 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Radoń BartoszJucha Kornelia1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Franków AdrianOlszańska Otylia1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Kitor OliwierJanowska Hanna1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Kowalski KamilBanaś Sara2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Marzec AntoniZakielarz Maria2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Kędzierski MichałKielar Aleksandra2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Łocha JulianGawlik Małgorzata2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Łocha AntoniGłuszko Maria2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Kostka AntoniBukowska Malwina1 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Głowacz MichałSielska Jagoda9 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Baran SzymonZubilewicz Karolina11 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Olszański OskarSzołek Nina1 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Kraśnik KacperStochła Weronika2 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja5 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Harłacz JakubKorpal Agata7 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Harłacz JakubKorpal Agata8 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja4 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja9 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Kostka AntoniBukowska Malwina2 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kostka AntoniBukowska Malwina2 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kitor OliwierJanowska Hanna1 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Świerczek JanCharchan Maja2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pacławski KamilJanusz Wiktoria1 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Żygała MaciejDomka Emilia10 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Głowacz MichałSielska Jagoda10 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Żygała MaciejDomka Emilia11 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja8 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja7 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Pogorzelec PawełKwaśny Sara4 B
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja5 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Kraśnik KacperSzołek Nina8 E
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Baran SzymonZubilewicz Karolina10 F
DŻET 2018 Biały MichałGaweł Karolina10 E
DŻET 2018 Błaszczyszyn KarolSielska Jagoda9 E
DŻET 2018 Głowacz MichałDzięgielowska Emilia10 E
DŻET 2018 Partyka PiotrMardosiewicz Emilia7 F
DŻET 2018 Pogorzelec PawełKwaśny Sara4 B
DŻET 2018 Kraśnik KacperSzołek Nina8 E
DŻET 2018 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja4 D
DŻET 2018 Harłacz JakubStochła Weronika8 D
DŻET 2018 Harłacz JakubStochła Weronika10 D
KLASA 2018Błaszczyszyn KarolSielska Jagoda8 E
KLASA 2018Pacławski KamilJanusz Wiktoria3 G
KLASA 2018Kraśnik KacperSzołek Nina6 E
KLASA 2018Baran SzymonZubilewicz Karolina9 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kraśnik KacperSzołek Nina7 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Głowacz MichałDzięgielowska Emilia1 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Miara KacperKorpal Agata6 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Żygała MaciejDomka Emilia10 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Harłacz JakubStochła Weronika9 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Żygała MaciejDomka Emilia10 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Harłacz JakubStochła Weronika9 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja6 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kitor OliwierJanowska Hanna5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Pańko GabrielDudek Dorota5 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Partyka PiotrMardosiewicz Emilia4 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Pacławski KamilJanusz Wiktoria3 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Baran SzymonZubilewicz Karolina2 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Pacławski KamilJanusz Wiktoria3 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Głowacz MichałDzięgielowska Emilia1 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Baran SzymonZubilewicz Karolina2 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Kraśnik KacperSzołek Nina4 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Biały MichałGaweł Karolina5 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Błaszczyszyn KarolSielska Jagoda4 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Pogorzelec PawełKwaśny Sara2 B
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Harłacz JakubStochła Weronika6 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Kraśnik KacperSzołek Nina5 E
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Baran SzymonZubilewicz Karolina3 G
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Błaszczyszyn KarolSielska Jagoda4 E
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Pacławski KamilJanusz Wiktoria2 G
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Żygała MaciejDomka Emilia7 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Harłacz JakubStochła Weronika8 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Żygała MaciejDomka Emilia9 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Pogorzelec PawełKwaśny Sara3 B
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Radoń BartoszStadnik Julia2 H
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Kijanka DawidGłuszko Maria2 H
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Kowalski KamilBanaś Sara2 H
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Marzec AntoniZakielarz Maria2 H
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Świerczek JanCharchan Maja2 H
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Kostka AntoniZybinska Zofia1 H
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Franków AdrianOlszańska Otylia2 H
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Głowacz MichałDzięgielowska Emilia1 G
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Baran SzymonZubilewicz Karolina2 G
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Pacławski KamilJanusz Wiktoria3 G
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Żygała MaciejDomka Emilia6 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Łocha SzymonBłaszczyszyn Karolina3 G
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Kraśnik KacperSzołek Nina7 E
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Żygała MaciejDomka Emilia6 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Olszański OskarDąbek Katarzyna9 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja9 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja8 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Olszański OskarDąbek Katarzyna12 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Niedźwiedź JakubMartowicz Maja6 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Miara KacperKorpal Agata7 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiNiedźwiedź JakubMartowicz Maja4 D
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Pogorzelec PawełKwaśny Sara7 B
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria8 C
PERFECT DANCE Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria5 C
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria7 C
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Pogorzelec PawełKwaśny Sara5 B
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Misior PatrykSkubida Wiktoria3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Głowacz MichałDzięgielowska Emilia3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Radoń BartoszStadnik Julia2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Niedźwiedź BartoszZagrobelna Emilia3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Kraśnik KacperSzołek Nina7 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Niedźwiedź JakubMartowicz Maja7 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Kitor OliwierJanowska Hanna1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Kijanka DawidGłuszko Maria2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Weimer KarolMuszyńska Martyna2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Baran SzymonZubilewicz Karolina3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Kostka AntoniZybinska Zofia2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Pacławski KamilJanusz Wiktoria3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja11 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Pogorzelec PawełKwaśny Sara6 B
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Kłusek WiktorOlech Wiktoria5 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria4 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Żygała MaciejDomka Emilia12 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Pogorzelec PawełKwaśny Sara5 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Olszański OskarDąbek Katarzyna10 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Żygała MaciejDomka Emilia12 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Olszański OskarDąbek Katarzyna9 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja8 D
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Pogorzelec PawełKwaśny Sara12 B
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria2 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Łocha JulianPusz Łucja2 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Misior PatrykSkubida Wiktoria3 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Pańko GabrielDudek Dorota2 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Hop HubertPusz Zofia3 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Babiak MiłoszBukowska Malwina3 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Pacławski KamilJanusz Wiktoria2 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Baran SzymonZubilewicz Karolina2 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Głowacz MichałDzięgielowska Emilia1 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Olszański OskarDąbek Katarzyna5 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Łocha AntoniKrupa Marlena2 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Weimer KarolMuszyńska Martyna2 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Kostka AntoniZybinska Zofia1 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Kijanka DawidGłuszko Maria2 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Grzywacz AleksanderJędruch Julia2 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Franków AdrianOlszańska Otylia2 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Marzec AntoniZakielarz Maria1 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Kitor OliwierJanowska Hanna1 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Łocha SzymonBłaszczyszyn Karolina3 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Niedźwiedź BartoszZagrobelna Emilia3 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja9 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Kraśnik KacperSzołek Nina9 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Harłacz JakubStochła Weronika12 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Pogorzelec PawełKwaśny Sara2 B
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Pogorzelec PawełKwaśny Sara4 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria2 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Miara KacperKorpal Agata6 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Błaszczyszyn KarolSielska Jagoda3 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Miara KacperKorpal Agata6 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Niedźwiedź JakubMartowicz Maja5 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Niedźwiedź JakubMartowicz Maja3 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Żygała MaciejDomka Emilia8 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Żygała MaciejDomka Emilia9 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Harłacz JakubStochła Weronika9 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja8 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Olszański OskarDąbek Katarzyna5 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Biały MichałGaweł Karolina3 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Kłusek WiktorOlech Wiktoria4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Pogorzelec PawełKwaśny Sara11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Pogorzelec PawełKwaśny Sara7 B
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria5 C
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Pogorzelec PawełKwaśny Sara5 B
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Kraśnik KacperSzołek Nina9 E
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Partyka PiotrMardosiewicz Emilia11 F
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria1 C
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pańko GabrielDudek Dorota2 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Pogorzelec PawełKwaśny Sara7 B
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Miara KacperKorpal Agata10 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Miara KacperKorpal Agata5 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria6 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Niedźwiedź JakubMartowicz Maja5 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Olszański OskarDąbek Katarzyna10 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Kłusek WiktorOlech Wiktoria4 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Pacławski KamilJanusz Wiktoria1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Głowacz MichałDzięgielowska Emilia1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Olszański OskarDąbek Katarzyna14 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Żygała MaciejDomka Emilia12 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja12 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Żygała MaciejDomka Emilia13 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja10 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Harłacz JakubStochła Weronika3 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Partyka PiotrMardosiewicz Emilia13 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Biały MichałGaweł Karolina13 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Pańko GabrielDudek Dorota2 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Baran SzymonZubilewicz Karolina3 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Olszański OskarDąbek Katarzyna20 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Partyka PiotrMardosiewicz Emilia1 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Błaszczyszyn KarolSielska Jagoda4 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Głowacz MichałDzięgielowska Emilia1 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja10 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Olszański OskarDąbek Katarzyna7 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria7 C
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Żygała MaciejDomka Emilia19 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja13 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Żygała MaciejDomka Emilia13 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Miara KacperKorpal Agata10 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Miara KacperKorpal Agata8 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Pogorzelec PawełKwaśny Sara6 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria23 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Olszański OskarDąbek Katarzyna5 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Olszański OskarDąbek Katarzyna5 D
Mistrzostwa Klas A,B,C Pogorzelec PawełKwaśny Sara36 B
Stars Final 2018 Pogorzelec PawełKwaśny Sara8 B
Stars Final 2018 Kłusek WiktorOlech Wiktoria5 F
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja6 D
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja7 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Niedźwiedź JakubMartowicz Maja7 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Kłusek WiktorOlech Wiktoria7 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja14 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja11 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Baran SzymonZubilewicz Karolina3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria8 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Żygała MaciejDomka Emilia6 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Żygała MaciejDomka Emilia9 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Partyka PiotrMardosiewicz Emilia1 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Pacławski KamilJanusz Wiktoria1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Baran SzymonZubilewicz Karolina3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Misior PatrykSkubida Wiktoria3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja7 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Olszański OskarDąbek Katarzyna9 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja9 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Błaszczyszyn KarolSielska Jagoda8 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Miara KacperKorpal Agata12 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Miara KacperKorpal Agata11 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Harłacz JakubStochła Weronika10 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Niedźwiedź JakubMartowicz Maja5 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria2 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Pogorzelec PawełKwaśny Sara8 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Pogorzelec PawełKwaśny Sara5 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Kłusek WiktorOlech Wiktoria4 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPogorzelec PawełKwaśny Sara31 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPobidyński WiktorTurczak Wiktoria16 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPogorzelec PawełKwaśny Sara40 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJucha JakubFalda Karina34 A
Jubileuszowy - DŻET 2017 Kraśnik KacperSzołek Nina6 E
Jubileuszowy - DŻET 2017 Harłacz JakubStochła Weronika7 E
Jubileuszowy - DŻET 2017 Błaszczyszyn KarolSielska Jagoda6 E
Jubileuszowy - DŻET 2017 Kłusek WiktorOlech Wiktoria8 F
Jubileuszowy - DŻET 2017 Miara KacperKorpal Agata8 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Żygała MaciejDomka Emilia10 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Żygała MaciejDomka Emilia5 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Niedźwiedź JakubMartowicz Maja4 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Pogorzelec PawełKwaśny Sara4 B
Jubileuszowy - DŻET 2017 Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria4 C
Jubileuszowy - DŻET 2017 Pogorzelec PawełKwaśny Sara5 C
Jubileuszowy - DŻET 2017 Partyka PiotrMardosiewicz Emilia2 G
Jubileuszowy - DŻET 2017 Pańko GabrielDudek Dorota3 G
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria5 C
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Pogorzelec PawełKwaśny Sara6 C
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Jucha JakubFalda Karina25 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Pogorzelec PawełKwaśny Sara3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Pogorzelec PawełKwaśny Sara1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Niedźwiedź JakubMartowicz Maja8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Niedźwiedź JakubMartowicz Maja7 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Olszański OskarDąbek Katarzyna7 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kłusek WiktorOlech Wiktoria5 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Harłacz JakubStochła Weronika4 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Partyka PiotrMardosiewicz Emilia3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Błaszczyszyn KarolSielska Jagoda9 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pogorzelec PawełKwaśny Sara3 B
XV OTTT o Puchar Roztocza Niedźwiedź JakubMartowicz Maja6 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Niedźwiedź JakubMartowicz Maja5 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Harłacz JakubStochła Weronika3 E
XV OTTT o Puchar Roztocza Miara KacperKorpal Agata8 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Olszański OskarDąbek Katarzyna4 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Kłusek WiktorOlech Wiktoria4 F
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria3 C
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Pogorzelec PawełKwaśny Sara4 B
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Baran SzymonZubilewicz Karolina3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Pacławski KamilJanusz Wiktoria2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Kłusek WiktorOlech Wiktoria6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Partyka PiotrMardosiewicz Emilia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Żygała MaciejDomka Emilia8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Miara KacperKorpal Agata11 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Żygała MaciejDomka Emilia10 D
Klasa Leliwa 2017 Kraśnik KacperSzołek Nina8 E
Klasa Leliwa 2017 Partyka PiotrMardosiewicz Emilia3 G
Klasa Leliwa 2017 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja2 E
Klasa Leliwa 2017 Harłacz JakubStochła Weronika5 E
Klasa Leliwa 2017 Błaszczyszyn KarolSielska Jagoda4 E
Klasa Leliwa 2017 Babiak PawełKomorek Aleksandra7 E
Klasa Leliwa 2017 Biały MichałGaweł Karolina8 E
Klasa Leliwa 2017 Pogorzelec PawełKwaśny Sara3 B
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja3 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Harłacz JakubStochła Weronika5 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Olszański OskarDąbek Katarzyna5 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Olszański OskarDąbek Katarzyna6 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kraśnik KacperSzołek Nina4 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Żygała MaciejDomka Emilia5 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Miara KacperKorpal Agata3 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Żygała MaciejDomka Emilia7 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Partyka PiotrMardosiewicz Emilia2 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Babiak MiłoszBukowska Malwina3 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Doroszuk OktawiuszKijanka Oliwia1 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Błaszczyszyn KarolSielska Jagoda4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja8 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Jucha JakubFalda Karina1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Pogorzelec PawełKwaśny Sara3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Baran SzymonZubilewicz Karolina3 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Pańko GabrielDudek Dorota3 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja1 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Olszański OskarDąbek Katarzyna5 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Pogorzelec PawełKwaśny Sara3 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Miara KacperKorpal Agata3 E
24 TTT o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Pogorzelec PawełKwaśny Sara3 B
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Jucha JakubFalda Karina7 OPEN
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Niedźwiedź JakubMartowicz Maja6 E
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Niedźwiedź JakubMartowicz Maja8 D
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Basza MateuszSpołowicz Patrycja7 D
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria2 D
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Baran SzymonSkubida Wiktoria3 G
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Miara KacperKorpal Agata5 E
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja2 E
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Doroszuk OktawiuszKijanka Oliwia5 F
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Niedźwiedź BartoszZagrobelna Emilia3 G
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Pogorzelec PawełKwaśny Sara7 B
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Pacławski KamilJanusz Wiktoria1 H
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Niedźwiedź JakubMartowicz Maja7 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria5 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Niedźwiedź JakubMartowicz Maja9 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Pogorzelec PawełKwaśny Sara8 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jucha JakubFalda Karina23 OPEN
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria6 D
OTTT DŻET 2017 Baran SzymonSkubida Wiktoria3 G
OTTT DŻET 2017 Kraśnik KacperSzołek Nina10 E
OTTT DŻET 2017 Partyka PiotrMardosiewicz Emilia3 G
OTTT DŻET 2017 Pańko GabrielDudek Dorota2 G
OTTT DŻET 2017 Kłusek WiktorOlech Wiktoria1 G
OTTT DŻET 2017 Pacławski KamilJanusz Wiktoria2 H
OTTT DŻET 2017 Pogorzelec PawełKwaśny Sara9 B
OTTT DŻET 2017 Miara KacperKorpal Agata7 E
OTTT DŻET 2017 Głowacz MichałPogorzelec Amelia3 G
OTTT DŻET 2017 Niedźwiedź JakubMartowicz Maja6 D
OTTT DŻET 2017 Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria2 D
OTTT DŻET 2017 Olszański OskarDąbek Katarzyna7 D
OTTT DŻET 2017 Olszański OskarDąbek Katarzyna6 D
OTTT DŻET 2017 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja11 E
OTTT DŻET 2017 Doroszuk OktawiuszKijanka Oliwia4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Niedźwiedź JakubMartowicz Maja5 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Jucha JakubFalda Karina5 B
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Olszański OskarDąbek Katarzyna4 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Miara KacperKorpal Agata4 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Kraśnik KacperSzołek Nina8 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Żygała MaciejDomka Emilia11 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Żygała MaciejDomka Emilia8 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Kierkało MateuszKierkało Weronika3 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Kierkało MateuszKierkało Weronika4 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Biały MichałGaweł Karolina5 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Pogorzelec PawełKwaśny Sara5 B
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Niedźwiedź JakubMartowicz Maja5 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria4 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Basza MateuszSpołowicz Patrycja6 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Niedźwiedź JakubMartowicz Maja7 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Basza MateuszSpołowicz Patrycja8 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria9 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Pogorzelec PawełKwaśny Sara5 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Babiak PawełKomorek Aleksandra3 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Olszański OskarDąbek Katarzyna3 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Radoń BartoszFranków Amelia3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Błaszczyszyn KarolSielska Jagoda2 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Babiak MiłoszBukowska Malwina3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Walczyszewska JoannaPartyka Małgorzata1 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Łocha AntoniZając Zuzanna1 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Łocha JulianŁyszczarz Gabriela2 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Łocha SzymonKatan Nikola2 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Kłusek WiktorOlech Wiktoria1 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Baran SzymonSkubida Wiktoria3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Hop HubertŻurawska Martyna3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Doroszuk OktawiuszKijanka Oliwia1 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Pańko GabrielDudek Dorota1 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Niedźwiedź BartoszZagrobelna Emilia3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Partyka PiotrMardosiewicz Emilia3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Chomik JakubBłaszczyszyn Karolina7 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja7 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Harłacz JakubStochła Weronika9 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Głowacz MichałPogorzelec Amelia2 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Pacławski KamilJanusz Wiktoria1 H
Stardance Finał Gwiazd 2017Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria6 D
Stardance Finał Gwiazd 2017Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria13 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaPobidyński WiktorTurczak Wiktoria13 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaPobidyński WiktorTurczak Wiktoria12 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria5 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria10 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Pogorzelec PawełKwaśny Sara8 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Kraśnik KacperSzołek Nina3 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Miara KacperKorpal Agata5 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Doroszuk OktawiuszKijanka Oliwia1 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Pańko GabrielDudek Dorota3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Harłacz JakubStochła Weronika11 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja14 E
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Niedźwiedź JakubMartowicz Maja3 E
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Jucha JakubFalda Karina3 B
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Olszański OskarDąbek Katarzyna9 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Olszański OskarDąbek Katarzyna10 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja5 E
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoKraśnik KacperSzołek Nina3 F
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoMiara KacperKorpal Agata8 E
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoPobidyński WiktorTurczak Wiktoria3 D
XIV OTTT o Puchar RoztoczaDoroszuk OktawiuszKijanka Oliwia1 G
XIV OTTT o Puchar RoztoczaBasza MateuszSpołowicz Patrycja4 D
XIV OTTT o Puchar RoztoczaPobidyński WiktorTurczak Wiktoria3 D
XIV OTTT o Puchar RoztoczaŻygała MaciejDomka Emilia7 D
XIV OTTT o Puchar RoztoczaŻygała MaciejDomka Emilia7 D
XIV OTTT o Puchar RoztoczaMiara KacperKorpal Agata4 E
XIV OTTT o Puchar RoztoczaKraśnik KacperSzołek Nina4 F
XIV OTTT o Puchar RoztoczaJucha JakubFalda Karina3 B
XIV OTTT o Puchar RoztoczaBaran SzymonSkubida Wiktoria3 G
XIV OTTT o Puchar RoztoczaSzydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja5 E
XIV OTTT o Puchar RoztoczaHarłacz JakubStochła Weronika4 E
XIV OTTT o Puchar RoztoczaChomik JakubBłaszczyszyn Karolina7 F
XIV OTTT o Puchar RoztoczaBłaszczyszyn KarolSielska Jagoda5 E
XIV OTTT o Puchar RoztoczaKłusek WiktorOlech Wiktoria2 G
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Jucha JakubFalda Karina6 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Miara KacperKorpal Agata7 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria5 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Niedźwiedź JakubMartowicz Maja9 E
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Niedźwiedź JakubMartowicz Maja4 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaKraśnik KacperSzołek Nina15 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaBasza MateuszSpołowicz Patrycja4 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaPobidyński WiktorTurczak Wiktoria3 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaJucha JakubFalda Karina1 B
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaNiedźwiedź JakubMartowicz Maja12 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaŻygała MaciejDomka Emilia10 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaŻygała MaciejDomka Emilia13 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaNiedźwiedź JakubMartowicz Maja7 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaOlszański OskarDąbek Katarzyna7 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaPańko GabrielDudek Dorota2 G
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaDoroszuk OktawiuszKijanka Oliwia1 G
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaBabiak PawełKomorek Aleksandra6 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaBłaszczyszyn KarolSielska Jagoda4 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaBabiak MiłoszBukowska Malwina3 G
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaPartyka PiotrMardosiewicz Emilia3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Kraśnik KacperSzołek Nina2 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Żygała MaciejDomka Emilia11 D
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Żygała MaciejDomka Emilia9 D
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Jucha JakubFalda Karina7 B
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Harłacz JakubStochła Weronika16 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja9 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Partyka PiotrMardosiewicz Emilia3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Doroszuk OktawiuszKijanka Oliwia2 G
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Baran SzymonSkubida Wiktoria2 G
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Pacławski KamilJanusz Wiktoria2 H
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Błaszczyszyn KarolSielska Jagoda6 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Chomik JakubBłaszczyszyn Karolina6 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria4 D
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Basza MateuszSpołowicz Patrycja10 D
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Basza MateuszSpołowicz Patrycja10 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaPobidyński WiktorTurczak Wiktoria6 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaJucha JakubFalda Karina3 B
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaŻygała MaciejDomka Emilia9 D
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaJucha JakubFalda Karina3 B
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaPobidyński WiktorTurczak Wiktoria3 D
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaNiedźwiedź JakubMartowicz Maja2 E
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaNiedźwiedź JakubMartowicz Maja7 E
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaChomik JakubBłaszczyszyn Karolina12 F
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaŻygała MaciejDomka Emilia10 D
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaKłusek WiktorOlech Wiktoria3 G
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaSzydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jucha JakubFalda Karina2 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jucha JakubFalda Karina10 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaKwaśny ArkadiuszKwaśny Sara5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaJucha JakubFalda Karina2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaJucha JakubFalda Karina7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaBabiak PawełKomorek Aleksandra7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaBasza MateuszSpołowicz Patrycja5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaKierkało MateuszKierkało Weronika8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaKierkało MateuszKierkało Weronika8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaOlszański OskarDąbek Katarzyna7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaŻygała MaciejDomka Emilia5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaŻygała MaciejDomka Emilia9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaOlszański OskarDąbek Katarzyna8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaKraśnik KacperSzołek Nina7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaBasza MateuszSpołowicz Patrycja8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaNiedźwiedź JakubMartowicz Maja6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaBabiak MiłoszBukowska Malwina3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaMiara KacperKorpal Agata4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaPacławski KamilJanusz Wiktoria2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaKłusek WiktorOlech Wiktoria2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaCiszkiewicz IgorPusz Zofia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaGłowacz MichałPogorzelec Amelia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaNiedźwiedź BartoszZagrobelna Emilia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaPańko GabrielDudek Dorota2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaBaran SzymonSkubida Wiktoria3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaHarłacz JakubStochła Weronika9 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoNiedźwiedź JakubMartowicz Maja8 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPobidyński WiktorTurczak Wiktoria34 D
Festiwal Tańca Emika 2016 Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria2 D
Festiwal Tańca Emika 2016 Jucha JakubFalda Karina2 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Olszański OskarDąbek Katarzyna12 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Jucha JakubFalda Karina2 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Basza MateuszSpołowicz Patrycja1 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Pobidyński WiktorTurczak Wiktoria2 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Basza MateuszSpołowicz Patrycja1 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Niedźwiedź JakubMartowicz Maja3 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Kraśnik KacperSzołek Nina7 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Żygała MaciejDomka Emilia10 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Olszański OskarDąbek Katarzyna13 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Żygała MaciejDomka Emilia12 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Niedźwiedź BartoszZagrobelna Emilia2 H
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Niedźwiedź JakubMartowicz Maja5 E
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Radoń WiktorMardosiewicz Emilia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Niedźwiedź JakubMartowicz Maja5 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasNiedźwiedź JakubMartowicz Maja8 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasHarłacz JakubStochła Weronika7 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasBasza MateuszSpołowicz Patrycja6 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasPobidyński WiktorTurczak Wiktoria9 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasBasza MateuszSpołowicz Patrycja4 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasPogorzelec PawełKrytak Małgorzata7 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasJucha JakubFalda Karina2 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasPogorzelec PawełKrytak Małgorzata4 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasMiara KacperKorpal Agata5 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasSzydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja13 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasGłowacz MichałPogorzelec Amelia1 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasPańko GabrielDudek Dorota1 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasKraśnik KacperSzołek Nina6 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasOlszański OskarDąbek Katarzyna4 E
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Szydłowski OliwiuszRozputyńska Patrycja4 E
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Żygała MaciejDomka Emilia7 D
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Żygała MaciejDomka Emilia6 D
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Niedźwiedź JakubMartowicz Maja4 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Jucha JakubFalda Karina3 B
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Niedźwiedź JakubMartowicz Maja6 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Jucha JakubFalda Karina7 B
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Głowacz MichałPogorzelec Amelia2 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Miara KacperKorpal Agata3 E
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Niedźwiedź JakubTurczak Wiktoria9 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Błaszczyszyn KarolSielska Jagoda4 OPEN