!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
SUKCES
Częstochowa (Śląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Tazbir JakubMiśtal Julia4 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Tazbir JakubMiśtal Julia1 D
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Tazbir JakubMiśtal Julia1 D
Mistrzostwa Polski Latin Miśtal SzymonDąbrowska Julia11 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna4 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina1 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Tazbir JakubMiśtal Julia1 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina1 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Tazbir JakubMiśtal Julia3 D
Puchar Klas A,B i C Lizura JakubKlekot Karolina9 B
Puchar Klas A,B i C Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna1 B
Puchar Okręgu Śląskiego Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina1 E
Puchar Okręgu Śląskiego Tazbir JakubMiśtal Julia5 D
Puchar Okręgu Śląskiego Lizura JakubKlekot Karolina5 B
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Tazbir JakubMiśtal Julia3 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Tazbir JakubMiśtal Julia1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lizura JakubKlekot Karolina1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lizura JakubKlekot Karolina2 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina1 E
Puchar WieczystegoLizura JakubKlekot Karolina2 C
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Tazbir JakubMiśtal Julia1 E
O Świąteczną Bombkę Tazbir JakubMiśtal Julia1 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Tazbir JakubMiśtal Julia3 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Miśtal SzymonDąbrowska Julia6 OPEN
IV OTTT Czeladź 2019 Lizura JakubKlekot Karolina2 C
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Miśtal SzymonDąbrowska Julia8 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Tazbir JakubMiśtal Julia3 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Lizura JakubKlekot Karolina4 C
Oleski Festiwal Tańca 2019 Tazbir JakubMiśtal Julia5 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Sobczyk WiktorKosętka Amanda7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Tazbir JakubMiśtal Julia3 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Miśtal SzymonDąbrowska Julia16 OPEN
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Tazbir JakubMiśtal Julia4 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Miśtal SzymonDąbrowska Julia2 A
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Miśtal SzymonDąbrowska Julia1 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Tazbir JakubMiśtal Julia2 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Miśtal SzymonDąbrowska Julia4 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Miśtal SzymonDąbrowska Julia5 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Miśtal SzymonDąbrowska Julia1 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Miśtal SzymonDąbrowska Julia18 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Sobczyk WiktorKosętka Amanda2 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Tazbir JakubMiśtal Julia1 F
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Sobczyk WiktorKosętka Amanda3 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Tazbir JakubMiśtal Julia5 F
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Sobczyk WiktorKosętka Amanda3 D
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina1 F
Polish Open Championships WDC Wręczycki PrzemysławLang Magdalena10 OPEN
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Tazbir JakubMiśtal Julia1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wręczycki PrzemysławLang Magdalena5 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina1 F
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Sobczyk WiktorKosętka Amanda1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaTazbir JakubMiśtal Julia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaSzczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina3 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinTazbir JakubMiśtal Julia1 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicSzczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina3 F
MAŁE GRAND PRIX Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina1 F
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Sobczyk WiktorKosętka Amanda2 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Tasarz FilipStelmach Natalia1 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Tasarz FilipStelmach Natalia1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Wręczycki PrzemysławLang Magdalena3 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna10 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Miśtal SzymonDąbrowska Julia8 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Grzywaczewski WiktorKazimierczak Julia3 B
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Tasarz FilipStelmach Natalia1 B
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Tasarz FilipStelmach Natalia2 B
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Sobczyk WiktorKosętka Amanda3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiTasarz FilipStelmach Natalia6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiMiśtal SzymonDąbrowska Julia5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiWręczycki PrzemysławLang Magdalena2 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Tasarz FilipStelmach Natalia19 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Tasarz FilipStelmach Natalia2 B
Polish Cup PTT; WDC AL Tasarz FilipStelmach Natalia6 B
Polish Cup PTT; WDC AL Grzywaczewski WiktorKazimierczak Julia1 B
Polish Cup PTT; WDC AL Wręczycki PrzemysławLang Magdalena9 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna12 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Grzywaczewski WiktorKazimierczak Julia24 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Tasarz FilipStelmach Natalia7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Tasarz FilipStelmach Natalia8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wręczycki PrzemysławLang Magdalena3 OPEN
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiPolaczkiewicz SzymonNicpoń Laura20 B
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiWręczycki PrzemysławLang Magdalena5 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Lizura JakubKlekot Karolina2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Grzywaczewski WiktorKazimierczak Julia1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lizura JakubKlekot Karolina1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Tasarz FilipStelmach Natalia2 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Tasarz FilipStelmach Natalia3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Tasarz FilipStelmach Natalia1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wręczycki PrzemysławLang Magdalena2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Grzywaczewski WiktorKazimierczak Julia2 B
XLV Puchar Wieczystego Wręczycki PrzemysławLang Magdalena3 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Polaczkiewicz SzymonNicpoń Laura10 B
XLV Puchar Wieczystego Miśtal SzymonDąbrowska Julia4 B
OTTT Siewierz 2018Lizura JakubKlekot Karolina1 C
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Tazbir JakubMiśtal Julia1 G
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Koścień BartoszHanulak Alicja20 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna15 OPEN
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Tazbir JakubMiśtal Julia1 G
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Lizura JakubKlekot Karolina1 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Miśtal SzymonDąbrowska Julia1 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Tazbir JakubMiśtal Julia1 G
Mistrzostwa Polski Standard Wręczycki PrzemysławLang Magdalena15 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Grzywaczewski WiktorKazimierczak Julia19 OPEN
Puchar Klas A,B i C Grzywaczewski WiktorKazimierczak Julia8 B
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Tazbir JakubMiśtal Julia1 G
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Koścień BartoszHanulak Alicja1 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Lizura JakubKlekot Karolina1 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Tazbir JakubMiśtal Julia1 G
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Miśtal SzymonDąbrowska Julia6 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Koścień BartoszHanulak Alicja5 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna3 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Grzywaczewski WiktorKazimierczak Julia3 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Wręczycki PrzemysławLang Magdalena6 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Wręczycki PrzemysławLang Magdalena3 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Droś AdrianNicpoń Marcelina17 OPEN
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Koścień BartoszHanulak Alicja1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Droś AdrianNicpoń Marcelina11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Polaczkiewicz SzymonNicpoń Laura13 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Koścień BartoszHanulak Alicja4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Janas AdrianBlukacz Weronika10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wręczycki PrzemysławLang Magdalena13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wręczycki PrzemysławLang Magdalena8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Grzywaczewski WiktorKazimierczak Julia10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Koścień BartoszHanulak Alicja9 OPEN
Polish Open Championships Miśtal SzymonDąbrowska Julia4 OPEN
Polish Open Championships Janas AdrianBlukacz Weronika8 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Lizura JakubKlekot Karolina2 D
Polish Open Championships Koścień BartoszHanulak Alicja12 OPEN
Polish Open Championships Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna11 OPEN
Polish Open Championships Grzywaczewski WiktorKazimierczak Julia15 OPEN
Polish Open Championships Wręczycki PrzemysławLang Magdalena12 OPEN
Polish Open Championships Miśtal SzymonDąbrowska Julia2 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Wręczycki PrzemysławLang Magdalena5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Janas AdrianBlukacz Weronika7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Janas AdrianBlukacz Weronika15 OPEN
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Wręczycki PrzemysławLang Magdalena7 B
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Wręczycki PrzemysławLang Magdalena2 B
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Lizura JakubKlekot Karolina1 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiKoścień BartoszHanulak Alicja8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Koścień BartoszHanulak Alicja14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Miśtal SzymonDąbrowska Julia7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Wręczycki PrzemysławLang Magdalena3 OPEN
Puchar Klas F, E i DLizura JakubKlekot Karolina13 D
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Wręczycki PrzemysławLang Magdalena1 B
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Koścień BartoszHanulak Alicja5 C
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Lizura JakubKlekot Karolina1 D
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Wręczycki PrzemysławLang Magdalena14 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Janas AdrianBlukacz Weronika5 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Lizura JakubKlekot Karolina1 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Wręczycki PrzemysławLang Magdalena1 B
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTPolaczkiewicz SzymonNicpoń Laura25 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Koścień BartoszHanulak Alicja13 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna5 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Miśtal SzymonDąbrowska Julia3 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Koścień BartoszHanulak Alicja9 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Wręczycki PrzemysławLang Magdalena1 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Lizura JakubKlekot Karolina1 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina1 G
Polish Cup PTT WDC AL Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna6 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Miśtal SzymonDąbrowska Julia3 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Miśtal SzymonDąbrowska Julia9 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna6 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Miśtal SzymonDąbrowska Julia3 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Miśtal SzymonDąbrowska Julia9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Janas AdrianBlukacz Weronika1 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Janas AdrianBlukacz Weronika5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Koścień BartoszHanulak Alicja8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Wręczycki PrzemysławLang Magdalena8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina1 G
Mistrzostwa Klas A,B,C Janas AdrianBlukacz Weronika5 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Droś AdrianNicpoń Marcelina2 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Polaczkiewicz SzymonNicpoń Laura15 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Wręczycki PrzemysławLang Magdalena8 B
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Wręczycki PrzemysławLang Magdalena1 B
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Lizura JakubKlekot Karolina1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Koścień BartoszHanulak Alicja5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Janas AdrianBlukacz Weronika3 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Droś AdrianNicpoń Marcelina1 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Janas AdrianBlukacz Weronika5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Koścień BartoszHanulak Alicja7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Droś AdrianNicpoń Marcelina7 OPEN
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Lizura JakubKlekot Karolina3 D
Gwiazdkowy TTT Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina1 G
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Wręczycki PrzemysławLang Magdalena8 B
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Lizura JakubKlekot Karolina4 D
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina1 G
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Tazbir JakubMiśtal Julia1 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJanas AdrianBlukacz Weronika3 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoLizura JakubKlekot Karolina1 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJanas AdrianBlukacz Weronika10 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDroś AdrianNicpoń Marcelina8 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWręczycki PrzemysławLang Magdalena19 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPolaczkiewicz SzymonNicpoń Laura14 B
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Kobędza KamilAłaszewska Sandra1 H
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina1 G
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Koścień BartoszHanulak Alicja2 B
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Koścień BartoszHanulak Alicja4 C
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyMiśtal SzymonDąbrowska Julia2 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyKalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna1 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Janas DawidKoza Dominika24 OPEN
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Wręczycki PrzemysławLang Magdalena8 B
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Polaczkiewicz SzymonNicpoń Laura5 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Kobędza KamilAłaszewska Sandra1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Tazbir JakubMiśtal Julia1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Koścień BartoszHanulak Alicja2 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Koścień BartoszHanulak Alicja4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Kobędza KamilAłaszewska Sandra1 H
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Miśtal SzymonDąbrowska Julia3 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Sobczyk WiktorNocoń Maja9 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kobędza KamilAłaszewska Sandra1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Koścień BartoszHanulak Alicja3 B
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Miśtal SzymonDąbrowska Julia17 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Grzywaczewski WiktorJerzyk Klaudia18 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Droś AdrianNicpoń Marcelina24 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Janas AdrianBlukacz Weronika32 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Sobczyk WiktorNocoń Maja1 F
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Janas DawidKoza Dominika12 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Droś AdrianNicpoń Marcelina8 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Miśtal SzymonDąbrowska Julia2 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna1 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Miśtal SzymonDąbrowska Julia9 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Koścień BartoszHanulak Alicja4 B
Klasa Leliwa 2017 Sobczyk WiktorNocoń Maja1 F
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Koścień BartoszHanulak Alicja2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Grzywaczewski WiktorJerzyk Klaudia5 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Polaczkiewicz SzymonNicpoń Laura13 B
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Sobczyk WiktorNocoń Maja2 F
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Droś AdrianNicpoń Marcelina12 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Sobczyk OktawiuszJanosz Aleksandra1 G
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Janas AdrianBlukacz Weronika7 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Miśtal SzymonDąbrowska Julia4 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Janas DawidKoza Dominika17 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna1 OPEN
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Sobczyk WiktorNocoń Maja3 E
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Miśtal SzymonDąbrowska Julia1 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Droś AdrianNicpoń Marcelina4 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTJanas AdrianBlukacz Weronika8 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTKalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna1 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTPolaczkiewicz SzymonNicpoń Laura3 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTDroś AdrianNicpoń Marcelina3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTKalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTMiśtal SzymonDąbrowska Julia2 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTSobczyk WiktorNocoń Maja2 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTGrzywaczewski WiktorJerzyk Klaudia6 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTJanas AdrianBlukacz Weronika7 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTJanas DawidKoza Dominika3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTMiśtal SzymonDąbrowska Julia1 C
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Sobczyk OktawiuszJanosz Aleksandra1 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Sobczyk OktawiuszJanosz Aleksandra1 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Polaczkiewicz SzymonNicpoń Laura4 B
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Tazbir JakubMiśtal Julia1 H
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Sobczyk OktawiuszJanosz Aleksandra1 G
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Kobędza KamilAłaszewska Sandra1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Janas AdrianBlukacz Weronika8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sobczyk OktawiuszJanosz Aleksandra1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Koścień BartoszHanulak Alicja6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Polaczkiewicz SzymonNicpoń Laura6 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Tazbir JakubMiśtal Julia1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Grzywaczewski WiktorJerzyk Klaudia5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Janas DawidKoza Dominika11 OPEN
Polish Open Championships PTT Janas AdrianBlukacz Weronika14 OPEN
Polish Open Championships PTT Janas DawidKoza Dominika16 OPEN
Polish Open Championships PTT Wręczycki PrzemysławNowak Zuzanna7 OPEN
Polish Open Championships PTT Droś AdrianNicpoń Marcelina16 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSMiśtal SzymonDąbrowska Julia1 C
Polish Open Championships PTT Grzywaczewski WiktorJerzyk Klaudia11 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSMiśtal SzymonDąbrowska Julia2 C
Polish Open Championships PTT Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna3 OPEN
Polish Open Championships PTT Miśtal SzymonDąbrowska Julia17 OPEN
Polish Open Championships PTT Wręczycki PrzemysławNowak Zuzanna2 OPEN
Polish Open Championships PTT Kotkowski KewinNowak Natalia24 OPEN
Polish Open Championships PTT Miśtal SzymonDąbrowska Julia7 OPEN
Polish Open Championships PTT Grzywaczewski WiktorJerzyk Klaudia18 OPEN
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Koścień BartoszHanulak Alicja4 C
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSDroś AdrianNicpoń Marcelina1 B
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSKotkowski KewinNowak Natalia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Koścień BartoszHanulak Alicja11 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Sobczyk OktawiuszJanosz Aleksandra1 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Kotkowski KewinNowak Natalia3 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Łyczba RadosławLang Magdalena10 B
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Tazbir JakubMiśtal Julia1 H
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Łyczba RadosławLang Magdalena15 B
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina1 G
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Kotkowski KewinNowak Natalia3 C
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Kobędza KamilAłaszewska Sandra1 H
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Grzywaczewski WiktorJerzyk Klaudia2 B
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiŁyczba RadosławLang Magdalena11 B
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiWręczycki PrzemysławNowak Zuzanna4 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiJanas DawidKoza Dominika9 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna1 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiMiśtal SzymonDąbrowska Julia2 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiJanas AdrianBlukacz Weronika6 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiDroś AdrianNicpoń Marcelina11 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiŁyczba RadosławLang Magdalena21 OPEN
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaKoścień BartoszHanulak Alicja6 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAGrzywaczewski WiktorJerzyk Klaudia2 B
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Janas AdrianBlukacz Weronika8 OPEN
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Koścień BartoszHanulak Alicja6 C
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Kotkowski KewinNowak Natalia3 C
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Janas DawidKoza Dominika10 B
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Łyczba RadosławLang Magdalena7 B
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Polaczkiewicz SzymonNicpoń Laura5 B
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Miśtal SzymonDąbrowska Julia2 C
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Grzywaczewski WiktorJerzyk Klaudia2 B
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Kotkowski KewinNowak Natalia1 C
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Miśtal SzymonDąbrowska Julia2 C
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Miśtal SzymonDąbrowska Julia10 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Droś AdrianNicpoń Marcelina9 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Janas AdrianBlukacz Weronika11 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Janas DawidKoza Dominika11 OPEN
Powitanie WiosnyJanas DawidKoza Dominika3 B
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Polaczkiewicz SzymonNicpoń Laura26 OPEN
ArtDance Cup 2017Sobczyk OktawiuszJanosz Aleksandra1 H
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Kotkowski KewinNowak Natalia1 C
Polish Cup PTT Wręczycki PrzemysławNowak Zuzanna4 OPEN
Polish Cup PTT Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Polaczkiewicz SzymonNicpoń Laura5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Sobczyk OktawiuszJanosz Aleksandra1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Grzywaczewski WiktorJerzyk Klaudia3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Sobczyk OktawiuszJanosz Aleksandra1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Janas AdrianBlukacz Weronika4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Miśtal SzymonDąbrowska Julia1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Grzywaczewski WiktorJerzyk Klaudia2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Sobczyk WiktorNocoń Maja1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Miśtal SzymonDąbrowska Julia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Sobczyk WiktorNocoń Maja1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Grzywaczewski WiktorJerzyk Klaudia5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Polaczkiewicz SzymonNicpoń Laura10 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Janosz AleksandraSobczyk Oktawiusz1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Miśtal SzymonDąbrowska Julia15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Janas DawidKoza Dominika8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Droś AdrianNicpoń Marcelina11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wręczycki PrzemysławNowak Zuzanna4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Łyczba RadosławLang Magdalena23 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Janas AdrianBlukacz Weronika6 OPEN
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Koścień BartoszHanulak Alicja22 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Droś AdrianNicpoń Marcelina8 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Grzywaczewski WiktorJerzyk Klaudia11 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Polaczkiewicz SzymonNicpoń Laura29 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Janas AdrianBlukacz Weronika8 A
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Janas DawidKoza Dominika2 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Droś AdrianNicpoń Marcelina1 C
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina1 H
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Sobczyk WiktorNocoń Maja1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluPolaczkiewicz SzymonNicpoń Laura3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluŁyczba RadosławLang Magdalena9 B
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaSobczyk WiktorNocoń Maja1 G
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Janas DawidKoza Dominika5 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Miśtal SzymonDąbrowska Julia3 C
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Droś AdrianNicpoń Marcelina1 C
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Koścień BartoszHanulak Alicja6 C
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna1 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Łyczba RadosławLang Magdalena19 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Janas AdrianBlukacz Weronika8 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Miśtal SzymonDąbrowska Julia10 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Droś AdrianNicpoń Marcelina9 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Łyczba RadosławLang Magdalena8 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Łyczba RadosławLang Magdalena6 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Janas AdrianBlukacz Weronika5 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Janas DawidKoza Dominika2 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Janas DawidKoza Dominika4 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Droś AdrianNicpoń Marcelina3 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Droś AdrianNicpoń Marcelina1 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Koścień BartoszHanulak Alicja2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Polaczkiewicz SzymonNicpoń Laura5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Janas DawidKoza Dominika4 OPEN
XI OGÓLNOPOLSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAPolaczkiewicz SzymonNicpoń Laura1 B
XI OGÓLNOPOLSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAJanas DawidKoza Dominika2 B
XI OGÓLNOPOLSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAJanas DawidKoza Dominika1 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKoścień BartoszHanulak Alicja6 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna2 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWręczycki PrzemysławNowak Zuzanna3 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKoścień BartoszHanulak Alicja1 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGrzywaczewski WiktorKosińska Maja7 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJanas DawidKoza Dominika26 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPolaczkiewicz SzymonNicpoń Laura34 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJanas AdrianBlukacz Weronika18 A
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Droś AdrianNicpoń Marcelina1 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Droś AdrianNicpoń Marcelina2 B
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Polaczkiewicz SzymonNicpoń Laura3 B
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Droś AdrianNicpoń Marcelina4 C
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Droś AdrianNicpoń Marcelina1 B
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Janas DawidKoza Dominika5 B
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Droś AdrianNicpoń Marcelina2 B
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Grzywaczewski WiktorKosińska Maja3 B
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTJanas DawidKoza Dominika1 B
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTDroś AdrianNicpoń Marcelina1 B
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTDroś AdrianNicpoń Marcelina2 C
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Wręczycki PrzemysławNowak Zuzanna4 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna5 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Koścień BartoszHanulak Alicja10 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Grzywaczewski WiktorKosińska Maja31 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Janas DawidKoza Dominika36 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy, Seniorzy i MP Show w ST i LA Wręczycki PrzemysławNowak Zuzanna4 OPEN
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Koścień BartoszHanulak Alicja6 C
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Koścień BartoszHanulak Alicja1 C
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Janas DawidKoza Dominika3 B
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Grzywaczewski WiktorKosińska Maja6 B
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Koścień BartoszHanulak Alicja4 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Droś AdrianNicpoń Marcelina2 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Sobczyk WiktorGadzalińska Zofia1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Koścień BartoszHanulak Alicja1 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Koścień BartoszHanulak Alicja1 C
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Wręczycki PrzemysławNowak Zuzanna12 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Janas AdrianBlukacz Weronika21 OPEN
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyJanas DawidKoza Dominika3 B
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwySobczyk WiktorGadzalińska Zofia1 H
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Sobczyk WiktorGadzalińska Zofia1 H
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna3 OPEN
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Wręczycki PrzemysławNowak Zuzanna4 OPEN
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Droś AdrianNicpoń Marcelina1 B
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieKalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna2 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieKoścień BartoszHanulak Alicja4 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieWręczycki PrzemysławNowak Zuzanna3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieJanas AdrianBlukacz Weronika3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieWręczycki PrzemysławNowak Zuzanna1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieGrzywaczewski WiktorKosińska Maja11 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieJanas DawidKoza Dominika5 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieKoścień BartoszHanulak Alicja1 C
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Grzywaczewski WiktorKosińska Maja10 B
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Janas AdrianBlukacz Weronika4 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Janas DawidKoza Dominika3 B
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Janas DawidKoza Dominika7 B
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Grzywaczewski WiktorKosińska Maja2 B
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Droś AdrianNicpoń Marcelina4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluJanas DawidKoza Dominika2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluDroś AdrianNicpoń Marcelina3 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Grzywaczewski WiktorKosińska Maja1 B
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Kotkowski KewinRubik Iga2 C
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Droś AdrianNicpoń Marcelina4 B
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Wręczycki PrzemysławNowak Zuzanna6 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Wręczycki PrzemysławNowak Zuzanna5 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Kotkowski KewinRubik Iga1 C
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Grzywaczewski WiktorKosińska Maja19 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Droś AdrianNicpoń Marcelina5 B
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Janas AdrianBlukacz Weronika12 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Droś AdrianNicpoń Marcelina4 B
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Koścień BartoszHanulak Alicja6 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Miśtal SzymonLang Magdalena9 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kotkowski KewinRubik Iga1 C
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Janas AdrianBlukacz Weronika9 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Janas DawidKoza Dominika29 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Miśtal SzymonLang Magdalena7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Koścień BartoszHanulak Alicja6 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaKotkowski KewinRubik Iga1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Miśtal SzymonLang Magdalena11 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Grzywaczewski WiktorKosińska Maja25 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Janas DawidKoza Dominika13 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Janas AdrianBlukacz Weronika6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kotkowski KewinRubik Iga1 C
V OTT OSTRZESZOWSKA WIOSNA 2016 Royal Dance LeagueKotkowski KewinRubik Iga1 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Kotkowski KewinRubik Iga1 C
Festiwal Tańca Riviera 2016 Janas DawidKoza Dominika1 B
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Sobczyk OktawiuszTkaczyńska Natalia1 H
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina1 H
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Kotkowski KewinRubik Iga1 C
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Janas DawidKoza Dominika3 B
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Janas AdrianBlukacz Weronika8 B
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna2 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Miśtal SzymonLang Magdalena9 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Koścień BartoszHanulak Alicja3 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Janas DawidKoza Dominika5 B
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Miśtal SzymonLang Magdalena17 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Grzywaczewski WiktorKosińska Maja19 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Janas DawidKoza Dominika8 OPEN
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Kotkowski KewinRubik Iga1 C
OTTT O Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca SMT SUKCES Złote Plastry MioduKotkowski KewinRubik Iga1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaKotkowski KewinRubik Iga2 C
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Kotkowski KewinRubik Iga1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Koścień BartoszHanulak Alicja6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Janas DawidKoza Dominika11 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Janas AdrianBlukacz Weronika11 OPEN
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Sobczyk OktawiuszTkaczyńska Natalia1 H
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina1 H
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Janas DawidKoza Dominika6 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Janas AdrianBlukacz Weronika4 B
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Janas DawidKoza Dominika3 B
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Janas AdrianBlukacz Weronika7 B
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Miśtal SzymonLang Magdalena19 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Wręczycki PrzemysławNowak Zuzanna4 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna1 OPEN
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Janas DawidKoza Dominika13 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Wręczycki PrzemysławNowak Zuzanna3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Wręczycki PrzemysławNowak Zuzanna2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Sobczyk WiktorMiśtal Julia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Janas AdrianBlukacz Weronika22 OPEN
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Janas DawidKoza Dominika3 C
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Janas AdrianBlukacz Weronika5 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Grzywaczewski WiktorKosińska Maja2 C
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Janas AdrianBlukacz Weronika8 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Wręczycki PrzemysławNowak Zuzanna1 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna2 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Wręczycki PrzemysławNowak Zuzanna3 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Janas AdrianBlukacz Weronika2 B
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Miśtal SzymonLang Magdalena11 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Janas AdrianBlukacz Weronika4 B
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Janas AdrianBlukacz Weronika12 OPEN
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKotkowski KewinRubik Iga2 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKotkowski KewinRubik Iga1 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKoścień BartoszKoza Dominika26 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJanas AdrianBlukacz Weronika37 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJanas DawidRoznowska Julia50 B
FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski SeniorKalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna1 OPEN
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaKotkowski KewinRubik Iga1 D
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaKotkowski KewinRubik Iga1 D
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaJanas AdrianBlukacz Weronika8 B
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaJanas DawidRoznowska Julia19 B
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaJanas DawidRoznowska Julia7 B
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Janas DawidRoznowska Julia5 B
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Kotkowski KewinRubik Iga1 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Kotkowski KewinRubik Iga3 D
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna1 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasKotkowski KewinRubik Iga3 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasKotkowski KewinRubik Iga1 D
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR z Turniejem Towarzyszącym Kotkowski KewinRubik Iga2 D
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR z Turniejem Towarzyszącym Kotkowski KewinRubik Iga1 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Kotkowski KewinRubik Iga2 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Kotkowski KewinRubik Iga1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Kotkowski KewinRubik Iga5 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Kotkowski KewinRubik Iga1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Koścień BartoszKoza Dominika7 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Kotkowski KewinRubik Iga3 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Kotkowski KewinRubik Iga1 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Koścień BartoszKoza Dominika5 C