!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
MERENGUE
Stalowa Wola (Podkarpackie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Cetnarski MateuszPiłka Natalia8 F
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówLitewka MichałWoźniak Emilia1 B
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Cetnarski MateuszPiłka Natalia7 F
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Chara OskarWoźniak Emilia13 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Chara OskarWoźniak Emilia12 E
Mistrzostwa Klas A, B i C Wołoszyn KamilŁukasik Izabela26 C
CeA Challenge Cup Puchar Chara OskarWoźniak Emilia8 E
CeA Challenge Cup Puchar Chara OskarWoźniak Emilia8 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Chara OskarWoźniak Emilia4 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Chara OskarWoźniak Emilia13 E
47 Puchar Wieczystego Litewka MichałMartyna Nikola1 OPEN
47 Puchar Wieczystego Litewka MichałMartyna Nikola2 A
47 Puchar Wieczystego Wołoszyn KamilŁukasik Izabela47 C
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Chara OskarWoźniak Emilia2 E
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Chara OskarWoźniak Emilia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Chara OskarWoźniak Emilia9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Wołoszyn KamilŁukasik Izabela11 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Wołoszyn KamilŁukasik Izabela1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Chara OskarWoźniak Emilia7 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Wołoszyn KamilŁukasik Izabela9 D
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Wołoszyn KamilŁukasik Izabela11 C
Puchar Klas A,B i C Litewka MichałMartyna Nikola8 A
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Wołoszyn KamilŁukasik Izabela10 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Chara OskarWoźniak Emilia1 F
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Chara OskarWoźniak Emilia2 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Litewka MichałMartyna Nikola2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Wołoszyn KamilŁukasik Izabela12 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wołoszyn KamilŁukasik Izabela6 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Chara OskarWoźniak Emilia4 F
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Chara OskarWoźniak Emilia3 F
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Pawłowski KornelKapuścińska Kamila4 C
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wołoszyn KamilŁukasik Izabela7 C
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Pawłowski KornelKapuścińska Kamila7 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Litewka MichałMartyna Nikola2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Litewka MichałMartyna Nikola13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiatrowicz MarcinKuśnierz Sylwia7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wołoszyn KamilŁukasik Izabela5 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaPawłowski KornelKapuścińska Kamila3 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaWołoszyn KamilŁukasik Izabela7 D
Puchar WieczystegoLitewka MichałMartyna Nikola9 OPEN
Puchar WieczystegoWiatrowicz MarcinKuśnierz Sylwia4 OPEN
Puchar WieczystegoLitewka MichałMartyna Nikola11 A
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaWołoszyn KamilŁukasik Izabela7 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaWołoszyn KamilŁukasik Izabela11 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wołoszyn KamilŁukasik Izabela9 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wołoszyn KamilŁukasik Izabela10 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Wołoszyn KamilŁukasik Izabela9 D
OTTT DŻET 2019 Wołoszyn KamilŁukasik Izabela9 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Wiatrowicz MarcinKuśnierz Sylwia17 OPEN
Puchar Klas A, B i C Litewka MichałMartyna Nikola6 A
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Wołoszyn KamilŁukasik Izabela13 C
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Wołoszyn KamilŁukasik Izabela6 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Wiatrowicz MarcinKuśnierz Sylwia1 OPEN
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Wołoszyn KamilŁukasik Izabela9 D
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Pliszka MiłoszWoźniak Emilia7 E
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Pawłowski KornelKapuścińska Kamila2 C
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Wołoszyn KamilŁukasik Izabela3 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaPawłowski KornelKapuścińska Kamila4 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaWołoszyn KamilŁukasik Izabela2 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaWołoszyn KamilŁukasik Izabela7 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Pawłowski KornelKapuścińska Kamila4 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Wołoszyn KamilŁukasik Izabela5 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Wołoszyn KamilŁukasik Izabela12 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Wołoszyn KamilŁukasik Izabela2 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Wołoszyn KamilŁukasik Izabela12 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiatrowicz MarcinKuśnierz Sylwia4 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Pawłowski KornelKapuścińska Kamila15 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaWołoszyn KamilŁukasik Izabela8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaWołoszyn KamilŁukasik Izabela8 D
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Pawłowski KornelKapuścińska Kamila2 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Wołoszyn KamilŁukasik Izabela2 D
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Wołoszyn KamilŁukasik Izabela6 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Laskowski MichałMartyna Nikola3 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Wołoszyn KamilŁukasik Izabela3 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Wołoszyn KamilŁukasik Izabela8 D
Majówka w Krakowie - OTTT Wołoszyn KamilŁukasik Izabela6 D
Majówka w Krakowie - OTTT Wołoszyn KamilŁukasik Izabela1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Wiatrowicz MarcinKuśnierz Sylwia5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Laskowski MichałMartyna Nikola7 B
Puchar Klas F, E i D Wołoszyn KamilŁukasik Izabela9 D
Puchar Klas F, E i D Wołoszyn KamilŁukasik Izabela4 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Pawłowski KornelKapuścińska Kamila5 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceWołoszyn KamilŁukasik Izabela2 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceLaskowski MichałMartyna Nikola7 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DancePawłowski KornelKapuścińska Kamila8 C
ArtDance Cup 2019Pawłowski KornelKapuścińska Kamila7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiWiatrowicz MarcinKuśnierz Sylwia5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Wołoszyn KamilŁukasik Izabela4 E
Akademickie Mistrzostwa PolskiWiatrowicz MarcinKuśnierz Sylwia4 OPEN
ArtDance Cup 2019Pawłowski KornelKapuścińska Kamila10 C
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Laskowski MichałMartyna Nikola6 B
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Wołoszyn KamilŁukasik Izabela1 E
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Wołoszyn KamilŁukasik Izabela3 E
Polish Cup PTT; WDC AL Wiatrowicz MarcinKuśnierz Sylwia13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiatrowicz MarcinKuśnierz Sylwia9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Laskowski MichałMartyna Nikola8 B
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Wołoszyn KamilŁukasik Izabela1 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Wołoszyn KamilŁukasik Izabela2 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Wołoszyn KamilŁukasik Izabela7 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Pliszka MiłoszWoźniak Emilia12 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Laskowski MichałMartyna Nikola2 B
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Wołoszyn KamilŁukasik Izabela2 E
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiLaskowski MichałMartyna Nikola16 B
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Laskowski MichałMartyna Nikola5 B
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Pawłowski KornelKapuścińska Kamila4 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Wołoszyn KamilŁukasik Izabela2 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Wołoszyn KamilŁukasik Izabela5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiatrowicz MarcinKuśnierz Sylwia7 OPEN
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Wołoszyn KamilŁukasik Izabela2 E
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Wołoszyn KamilŁukasik Izabela1 E
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Pliszka MiłoszWoźniak Emilia4 E
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Pawłowski KornelKapuścińska Kamila3 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Wołoszyn KamilŁukasik Izabela5 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Wołoszyn KamilŁukasik Izabela5 E
XLV Puchar Wieczystego Laskowski MichałMartyna Nikola18 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Pawłowski KornelKapuścińska Kamila7 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Laskowski MichałMartyna Nikola4 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Pawłowski KornelKapuścińska Kamila3 C
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Pawłowski KornelKapuścińska Kamila6 B
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Pawłowski KornelKapuścińska Kamila7 C
DŻET 2018 Pawłowski KornelKapuścińska Kamila6 C
DŻET 2018 Pawłowski KornelKapuścińska Kamila7 B
Mistrzostwa Polski Standard Litewka MichałPalak Natalia19 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Wiatrowicz MarcinKuśnierz Sylwia8 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Litewka MichałPalak Natalia2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Wiatrowicz MarcinKuśnierz Sylwia1 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Litewka MichałPalak Natalia16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Litewka MichałPalak Natalia7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiatrowicz MarcinKuśnierz Sylwia3 OPEN
Polish Open Championships Litewka MichałPalak Natalia5 OPEN
Polish Open Championships Litewka MichałPalak Natalia17 OPEN
Polish Open Championships Wiatrowicz MarcinKuśnierz Sylwia11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiatrowicz MarcinKuśnierz Sylwia2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Litewka MichałPalak Natalia5 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiWiatrowicz MarcinKuśnierz Sylwia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Litewka MichałPalak Natalia8 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Wiatrowicz MarcinKuśnierz Sylwia13 OPEN
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychPawłowski KornelKapuścińska Kamila7 B
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychPawłowski KornelKapuścińska Kamila8 C
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTLitewka MichałPalak Natalia10 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTWiatrowicz MarcinKuśnierz Sylwia4 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Litewka MichałPalak Natalia11 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Litewka MichałPalak Natalia11 OPEN
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Pawłowski KornelKapuścińska Kamila7 B
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Pawłowski KornelKapuścińska Kamila9 C
Mistrzostwa Klas A,B,C Pawłowski KornelKapuścińska Kamila42 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWiatrowicz MarcinWalo Monika8 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoLitewka MichałPalak Natalia5 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWiatrowicz MarcinWalo Monika5 A
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyStopyra HubertMartyna Nikola21 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pawłowski KornelKapuścińska Kamila2 C
XV OTTT o Puchar Roztocza Pawłowski KornelKapuścińska Kamila3 C
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Pawłowski KornelKapuścińska Kamila2 C
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Stopyra HubertMartyna Nikola22 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Litewka MichałPalak Natalia18 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Wiatrowicz MarcinWalo Monika26 OPEN
Klasa Leliwa 2017 Pawłowski KornelKapuścińska Kamila5 C
Klasa Leliwa 2017 Pawłowski KornelKapuścińska Kamila1 C
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Litewka MichałPalak Natalia9 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Wiatrowicz MarcinWalo Monika3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Litewka MichałPalak Natalia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Stopyra HubertMartyna Nikola4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Stopyra HubertMartyna Nikola4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiatrowicz MarcinWalo Monika6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Litewka MichałPalak Natalia7 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Litewka MichałPalak Natalia1 A
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Pawłowski KornelKapuścińska Kamila6 C
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Stopyra HubertMartyna Nikola11 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Stopyra HubertMartyna Nikola11 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Wiatrowicz MarcinWalo Monika23 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Litewka MichałPalak Natalia21 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Litewka MichałPalak Natalia5 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Stopyra HubertMartyna Nikola5 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Wiatrowicz MarcinWalo Monika7 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Stopyra HubertMartyna Nikola8 OPEN
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Stopyra HubertMartyna Nikola9 OPEN
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Litewka MichałPalak Natalia4 OPEN
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Pawłowski KornelKapuścińska Kamila6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Litewka MichałPalak Natalia6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiatrowicz MarcinWalo Monika8 OPEN
Polish Open Championships PTT Litewka MichałPalak Natalia11 OPEN
Polish Open Championships PTT Wiatrowicz MarcinWalo Monika16 OPEN
Polish Open Championships PTT Litewka MichałPalak Natalia22 OPEN
OTTT DŻET 2017 Pawłowski KornelKapuścińska Kamila5 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Pawłowski KornelKapuścińska Kamila3 C
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Stopyra HubertMartyna Nikola10 OPEN
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Pawłowski KornelKapuścińska Kamila5 C
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Stopyra HubertMartyna Nikola13 OPEN
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoPawłowski KornelKapuścińska Kamila5 C
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Wiatrowicz MarcinWalo Monika12 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Stopyra HubertMartyna Nikola11 OPEN
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Wiatrowicz MarcinWalo Monika11 OPEN
XIV OTTT o Puchar RoztoczaPawłowski KornelKapuścińska Kamila7 C
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Pawłowski KornelKapuścińska Kamila7 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Stopyra HubertMartyna Nikola4 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Pawłowski KornelKapuścińska Kamila9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyStopyra HubertMartyna Nikola3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyStopyra HubertMartyna Nikola3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyPawłowski KornelKapuścińska Kamila4 C
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaStopyra HubertMartyna Nikola3 C
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaStopyra HubertMartyna Nikola2 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Kogut MaciejKozdra Natalia10 D
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Stopyra HubertMartyna Nikola2 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Kogut MaciejKozdra Natalia5 D
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Pawłowski KornelKapuścińska Kamila2 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Stopyra HubertMartyna Nikola2 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Pawłowski KornelKapuścińska Kamila3 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Stopyra HubertMartyna Nikola2 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Stopyra HubertMartyna Nikola3 C
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKogut MaciejKozdra Natalia10 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKogut MaciejKozdra Natalia7 D
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaKogut MaciejKozdra Natalia5 D
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaKogut MaciejKozdra Natalia8 D
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaStopyra HubertMartyna Nikola4 C
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaPawłowski KornelKapuścińska Kamila1 C
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaTur SewerynWolicka Sandra5 C
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaMospan MateuszMajgier Martyna7 B
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaStopyra HubertMartyna Nikola5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stopyra HubertMartyna Nikola12 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stopyra HubertMartyna Nikola5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stopyra HubertMartyna Nikola11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stopyra HubertMartyna Nikola9 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaPawłowski KornelKapuścińska Kamila4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaStopyra HubertMartyna Nikola3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaStopyra HubertMartyna Nikola2 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoStopyra HubertMartyna Nikola20 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPawłowski KornelKapuścińska Kamila17 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoStopyra HubertMartyna Nikola19 C
Festiwal Tańca Emika 2016 Kogut MaciejKozdra Natalia9 D
Festiwal Tańca Emika 2016 Kogut MaciejKozdra Natalia9 D
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Kogut MaciejKozdra Natalia2 D
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Kogut MaciejKozdra Natalia6 D
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Stopyra HubertMartyna Nikola3 C
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Stopyra HubertMartyna Nikola5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Pawłowski KornelKapuścińska Kamila3 D
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Stopyra HubertMartyna Nikola24 OPEN
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasPawłowski KornelKapuścińska Kamila3 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasRozwadowski FilipNguyen Dac Paulina13 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasStopyra HubertMartyna Nikola3 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasPawłowski KornelKapuścińska Kamila1 D
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Wiatrowicz MarcinAdamiak Zuzanna11 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Litewka MichałMatoga Justyna13 OPEN
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Pawłowski KornelKapuścińska Kamila7 D
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Pawłowski KornelKapuścińska Kamila6 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Stopyra HubertMartyna Nikola2 C
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Wiatrowicz MarcinAdamiak Zuzanna2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Litewka MichałMatoga Justyna5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Kogut MaciejKozdra Natalia8 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Stopyra HubertMartyna Nikola6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Stopyra HubertMartyna Nikola6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Kogut MaciejKozdra Natalia8 OPEN
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Stopyra HubertMartyna Nikola2 C
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Stopyra HubertMartyna Nikola4 C
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJStopyra HubertMartyna Nikola12 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJStopyra HubertMartyna Nikola12 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJLitewka MichałMatoga Justyna5 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJWiatrowicz MarcinAdamiak Zuzanna7 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoPawłowski KornelKapuścińska Kamila3 C
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoRozwadowski FilipNguyen Dac Paulina3 E
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoPawłowski KornelKapuścińska Kamila4 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Pawłowski KornelKapuścińska Kamila8 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Stopyra HubertMartyna Nikola1 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Stopyra HubertMartyna Nikola5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Stopyra HubertMartyna Nikola4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Stopyra HubertMartyna Nikola8 C
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Kogut MaciejKozdra Natalia1 E
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Rozwadowski FilipNguyen Dac Paulina2 E
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Pawłowski KornelKapuścińska Kamila3 D
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Wiatrowicz MarcinAdamiak Zuzanna5 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Litewka MichałMatoga Justyna7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Kogut MaciejKozdra Natalia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Stopyra HubertMartyna Nikola3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Stopyra HubertMartyna Nikola3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Pawłowski KornelKapuścińska Kamila7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Stopyra HubertMartyna Nikola3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Litewka MichałMatoga Justyna7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Stopyra HubertMartyna Nikola4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Kogut MaciejKozdra Natalia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Stopyra HubertMartyna Nikola19 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Stopyra HubertMartyna Nikola18 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Pawłowski KornelKapuścińska Kamila3 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Kogut MaciejKozdra Natalia2 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Pawłowski KornelKapuścińska Kamila2 D
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejPawłowski KornelKapuścińska Kamila1 D
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejStopyra HubertMartyna Nikola5 C
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejStopyra HubertMartyna Nikola3 C
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejPawłowski KornelKapuścińska Kamila3 D
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Pawłowski KornelKapuścińska Kamila1 D
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Pawłowski KornelKapuścińska Kamila5 D
SALTATIO CUP Pawłowski KornelKapuścińska Kamila1 D
SALTATIO CUP Pawłowski KornelKapuścińska Kamila3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaPawłowski KornelKapuścińska Kamila3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaPawłowski KornelKapuścińska Kamila1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaKogut MaciejKozdra Natalia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaRozwadowski FilipNguyen Dac Paulina8 E
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Pawłowski KornelKapuścińska Kamila1 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Pawłowski KornelKapuścińska Kamila4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Litewka MichałMatoga Justyna6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Wiatrowicz MarcinAdamiak Zuzanna14 OPEN
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Kogut MaciejKozdra Natalia8 E
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Stopyra HubertMartyna Nikola3 C
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Stopyra HubertMartyna Nikola5 C
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Pawłowski KornelKapuścińska Kamila3 D
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Rozwadowski FilipNguyen Dac Paulina7 E
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Pawłowski KornelKapuścińska Kamila1 D
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Stopyra HubertMartyna Nikola2 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Stopyra HubertMartyna Nikola8 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Rozwadowski FilipNguyen Dac Paulina8 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Pawłowski KornelKapuścińska Kamila2 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Pawłowski KornelKapuścińska Kamila3 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Stopyra HubertMartyna Nikola9 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Stopyra HubertMartyna Nikola3 C
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaTur SewerynChyła Aleksandra2 D
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaKogut MaciejKozdra Natalia7 E
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaPawłowski KornelKapuścińska Kamila6 D
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaPawłowski KornelKapuścińska Kamila1 D
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Tur SewerynChyła Aleksandra5 D
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Stopyra HubertMartyna Nikola7 C
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Stopyra HubertMartyna Nikola6 C
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Pawłowski KornelKapuścińska Kamila2 D
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Pawłowski KornelKapuścińska Kamila2 D
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Rozwadowski FilipNguyen Dac Paulina5 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Kogut MaciejKozdra Natalia5 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Pawłowski KornelKapuścińska Kamila3 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Pawłowski KornelKapuścińska Kamila3 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Rozwadowski FilipNguyen Dac Paulina4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Tur SewerynChyła Aleksandra6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Tur SewerynChyła Aleksandra5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Stopyra HubertMartyna Nikola10 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Stopyra HubertMartyna Nikola16 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Litewka MichałMatoga Justyna12 OPEN
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Mospan MateuszMajgier Martyna1 C
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Mospan MateuszMajgier Martyna8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Stopyra HubertMartyna Nikola5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Kogut MaciejKozdra Natalia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Pawłowski KornelKapuścińska Kamila3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Taper JakubWolicka Sandra9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Pawłowski KornelKapuścińska Kamila5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Taper JakubWolicka Sandra6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Stopyra HubertMartyna Nikola3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Tur SewerynChyła Aleksandra5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Tur SewerynChyła Aleksandra12 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Rozwadowski FilipNguyen Dac Paulina5 E
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Tur SewerynChyła Aleksandra3 D
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Tur SewerynChyła Aleksandra6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaTur SewerynChyła Aleksandra4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaTur SewerynChyła Aleksandra5 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Kogut MaciejKozdra Natalia10 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Taper JakubWolicka Sandra3 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Rozwadowski FilipNguyen Dac Paulina6 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasMospan MateuszMajgier Martyna1 B
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Rozwadowski FilipNguyen Dac Paulina3 E
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Tur SewerynChyła Aleksandra4 D
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Tur SewerynChyła Aleksandra3 D
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Taper JakubWolicka Sandra5 C
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Taper JakubWolicka Sandra8 C
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Ples WojciechCzęczek Julia5 OPEN
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Litewka MichałMatoga Justyna10 OPEN
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Ples WojciechCzęczek Julia2 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Jarmuł KrystianOrkiszewska Aleksandra6 B