!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
MARGO
Leszno (Wielkopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Kahl MironAdamczyk Kasandra10 OPEN
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Duszewski MichałApolinarska Anna4 D
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Skorupiński JakubJurga Magdalena1 H
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Apolinarski MaksymilianObiora Dagmara2 H
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Welsant ErnestZawiślak Adrianna1 E
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Hernik MaciejKuśnierek Julia5 E
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Gorwa KonradSobasik Julia9 E
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Włodarczak KubaStam Zofia10 E
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Jabłoński WiktorFrąckowiak Olga1 H
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Bernath MatyasRatajszczak Marianna12 E
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Bernath MatyasRatajszczak Marianna15 E
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Prażak MaksymilianKuligowska Magdalena1 D
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Chorążak MaxymilianWłodarczak Agata1 H
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Prażak MaksymilianKuligowska Magdalena1 D
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Ignaszewski MaxwellBrodziak Barbara10 B
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Olejniczak MikołajStam Oliwia8 C
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Isidoris EricIsidoris Melissa10 C
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Olejniczak MikołajStam Oliwia8 C
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Isidoris EricIsidoris Melissa6 D
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Ignaszewski MaxwellBrodziak Barbara4 B
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Kieresz SzymonSobasik Marta6 B
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Kahl MironAdamczyk Kasandra9 B
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Kieresz SzymonSobasik Marta3 B
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Kahl MironAdamczyk Kasandra8 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Welsant ErnestZawiślak Adrianna2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zielinski JanZawiślak Aleksandra5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zielinski JanZawiślak Aleksandra6 OPEN
Puchar WieczystegoIgnaszewski MaxwellBrodziak Barbara18 OPEN
Puchar WieczystegoZielinski JanZawiślak Aleksandra5 OPEN
Puchar WieczystegoZielinski JanZawiślak Aleksandra7 OPEN
Puchar WieczystegoWelsant ErnestZawiślak Adrianna9 OPEN
Puchar WieczystegoIgnaszewski MaxwellBrodziak Barbara37 B
Puchar WieczystegoPrażak MaksymilianKuligowska Magdalena6 D
Puchar WieczystegoIsidoris EricIsidoris Melissa38 D
Puchar WieczystegoPrażak MaksymilianKuligowska Magdalena6 D
Puchar WieczystegoIsidoris EricIsidoris Melissa13 D
Puchar WieczystegoKieresz SzymonSobasik Marta22 B
Puchar WieczystegoFrodyma AmadeuszBunikowska Julia8 A
Puchar WieczystegoKahl MironAdamczyk Kasandra41 B
Puchar WieczystegoKahl MironAdamczyk Kasandra22 B
Puchar WieczystegoKieresz SzymonSobasik Marta15 B
Puchar WieczystegoFrodyma AmadeuszBunikowska Julia4 A
Puchar WieczystegoOlejniczak MikołajStam Oliwia31 C
Puchar WieczystegoIgnaszewski MaxwellBrodziak Barbara6 C
Puchar WieczystegoOlejniczak MikołajStam Oliwia37 C
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Kovryha RomanCieśla Aleksandra7 E
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Obiora DamianMocek Maja3 G
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Aleksanderek BartoszJakubowska Nikol3 G
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Włodarczak KubaStam Zofia2 F
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Hernik MaciejKuśnierek Julia4 F
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Ratajczak KacperBryl Aleksandra7 F
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Isidoris EricIsidoris Melissa3 D
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Duszewski MichałApolinarska Anna4 E
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Isidoris EricIsidoris Melissa1 D
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Skorupiński JakubJurga Magdalena1 H
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Olejniczak MikołajStam Oliwia4 C
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Olejniczak MikołajStam Oliwia4 C
O Świąteczną Bombkę Ratajczak KacperBryl Aleksandra7 F
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Jabłoński WiktorFrąckowiak Olga1 H
O Świąteczną Bombkę Kunce MaksymilianHarendarz Zuzanna6 F
O Świąteczną Bombkę Obiora DamianMocek Maja3 G
O Świąteczną Bombkę Apolinarski MaksymilianObiora Dagmara2 H
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Welsant ErnestZawiślak Adrianna11 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Gorwa KonradSobasik Julia6 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Zielinski JanZawiślak Aleksandra11 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Frodyma AmadeuszBunikowska Julia4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Kovryha RomanCieśla Aleksandra4 E
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Bernath MatyasRatajszczak Marianna3 F
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Isidoris EricIsidoris Melissa6 D
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Ratajczak KacperBryl Aleksandra5 F
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Włodarczak KubaStam Zofia4 F
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Hernik MaciejKuśnierek Julia2 F
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Duszewski MichałApolinarska Anna1 E
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Apolinarski MaksymilianObiora Dagmara2 H
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Bernath MatyasRatajszczak Marianna4 F
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Aleksanderek BartoszJakubowska Nikol3 G
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Jabłoński WiktorFrąckowiak Olga2 H
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Chorążak MaxymilianWłodarczak Agata2 H
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Skorupiński JakubJurga Magdalena1 H
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Obiora DamianMocek Maja2 G
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Isidoris EricIsidoris Melissa9 D
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Prażak MaksymilianKuligowska Magdalena2 D
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kovryha RomanCieśla Aleksandra9 E
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Welsant ErnestZawiślak Adrianna1 F
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kieresz SzymonSobasik Marta3 B
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Zielinski JanZawiślak Aleksandra1 OPEN
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Zielinski JanZawiślak Aleksandra1 OPEN
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Frodyma AmadeuszBunikowska Julia4 A
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Frodyma AmadeuszBunikowska Julia2 A
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kahl MironAdamczyk Kasandra5 B
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kahl MironAdamczyk Kasandra10 B
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kieresz SzymonSobasik Marta7 B
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Ignaszewski MaxwellBrodziak Barbara4 B
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Olejniczak MikołajStam Oliwia9 C
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Ignaszewski MaxwellBrodziak Barbara4 C
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Olejniczak MikołajStam Oliwia3 C
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Gorwa KonradSobasik Julia3 F
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kunce MaksymilianHarendarz Zuzanna8 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Duszewski MichałApolinarska Anna2 E
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Bernath MatyasRatajszczak Marianna6 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Bernath MatyasRatajszczak Marianna5 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Obiora DamianMocek Maja3 G
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Zielinski JanZawiślak Aleksandra7 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Frodyma AmadeuszBunikowska Julia11 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Burlaga RobertWitkowska Katarzyna5 OPEN
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Welsant ErnestZawiślak Adrianna1 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Gorwa KonradSobasik Julia3 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Kunce MaksymilianHarendarz Zuzanna7 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Skorupiński JakubJurga Magdalena1 H
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Jabłoński WiktorFrąckowiak Olga2 H
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Aleksanderek BartoszJakubowska Nikol1 G
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Apolinarski MaksymilianObiora Dagmara2 H
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Hernik MaciejKuśnierek Julia1 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Włodarczak KubaStam Zofia2 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Ratajczak KacperBryl Aleksandra3 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Kovryha RomanCieśla Aleksandra8 E
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Isidoris EricIsidoris Melissa1 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Isidoris EricIsidoris Melissa1 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Olejniczak MikołajStam Oliwia7 C
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Ignaszewski MaxwellBrodziak Barbara2 C
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Olejniczak MikołajStam Oliwia4 C
XX OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Isidoris EricIsidoris Melissa2 D
XX OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Isidoris EricIsidoris Melissa1 D
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Jabłoński WiktorFrąckowiak Olga2 H
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Obiora DamianMocek Maja3 G
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Gorwa KonradSobasik Julia5 F
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Duszewski MichałApolinarska Anna1 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Zielinski JanZawiślak Aleksandra13 OPEN
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Duszewski MichałApolinarska Anna1 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Frodyma AmadeuszBunikowska Julia16 OPEN
Puchar Klas A, B i C Frodyma AmadeuszBunikowska Julia12 A
Puchar Klas A, B i C Kahl MironAdamczyk Kasandra32 B
Puchar Klas A, B i C Kieresz SzymonSobasik Marta28 B
Puchar Klas A, B i C Frodyma AmadeuszBunikowska Julia13 A
Puchar Klas A, B i C Kahl MironAdamczyk Kasandra31 B
Puchar Klas A, B i C Kieresz SzymonSobasik Marta30 B
Puchar Klas A, B i C Ignaszewski MaxwellBrodziak Barbara2 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Włodarczak KubaStam Zofia3 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Gorwa KonradSobasik Julia4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Ratajczak KacperBryl Aleksandra9 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Welsant ErnestZawiślak Adrianna2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Zielinski JanZawiślak Aleksandra4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Zielinski JanZawiślak Aleksandra1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Welsant ErnestZawiślak Adrianna1 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Olejniczak MikołajStam Oliwia4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Duszewski MichałApolinarska Anna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Duszewski MichałApolinarska Anna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Isidoris EricIsidoris Melissa2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Isidoris EricIsidoris Melissa3 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Olejniczak MikołajStam Oliwia3 C
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Duszewski MichałApolinarska Anna3 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Obiora DamianMocek Maja3 G
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Aleksanderek BartoszJakubowska Nikol3 G
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Włodarczak KubaStam Zofia12 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Hernik MaciejKuśnierek Julia14 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Ratajczak KacperBryl Aleksandra15 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Welsant ErnestZawiślak Adrianna1 F
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Gorwa KonradSobasik Julia3 F
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Kunce MaksymilianHarendarz Zuzanna10 F
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Isidoris EricIsidoris Melissa1 D
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Duszewski MichałApolinarska Anna3 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Isidoris EricIsidoris Melissa2 D
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Olejniczak MikołajStam Oliwia3 C
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Olejniczak MikołajStam Oliwia4 C
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Kieresz SzymonSobasik Marta7 B
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Kahl MironAdamczyk Kasandra10 B
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Kieresz SzymonSobasik Marta4 B
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Kahl MironAdamczyk Kasandra5 B
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Welsant ErnestZawiślak Adrianna32 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Zielinski JanZawiślak Aleksandra28 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Zielinski JanZawiślak Aleksandra30 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Zielinski JanZawiślak Aleksandra26 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Welsant ErnestZawiślak Adrianna35 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Welsant ErnestZawiślak Adrianna30 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Zborowski WiktorBiegała Julia6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Zborowski WiktorBiegała Julia3 D
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Frodyma AmadeuszBunikowska Julia3 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Frodyma AmadeuszBunikowska Julia5 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zielinski JanZawiślak Aleksandra4 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zielinski JanZawiślak Aleksandra4 OPEN
OTTT UŚMIECH DZIECKAZborowski WiktorBiegała Julia5 D
OTTT UŚMIECH DZIECKAZborowski WiktorBiegała Julia2 D
OTTT UŚMIECH DZIECKAGorwa KonradSobasik Julia6 F
POWITANIE LATA Isidoris EricIsidoris Melissa1 D
POWITANIE LATA Obiora DamianMocek Maja1 G
POWITANIE LATA Kovryha RomanCieśla Aleksandra4 E
POWITANIE LATA Apolinarski MaksymilianObiora Dagmara2 H
POWITANIE LATA Zborowski WiktorBiegała Julia2 D
POWITANIE LATA Zborowski WiktorBiegała Julia2 D
POWITANIE LATA Isidoris EricIsidoris Melissa1 D
Polish Open ChampionshipsWelsant ErnestZawiślak Adrianna2 OPEN
Polish Open ChampionshipsRatajczak KacperBryl Aleksandra5 F
Polish Open ChampionshipsPrażak MaksymilianBrodziak Barbara9 C
Polish Open ChampionshipsPrażak MaksymilianBrodziak Barbara7 C
Polish Open ChampionshipsFrodyma AmadeuszBunikowska Julia14 OPEN
Polish Open ChampionshipsZielinski JanZawiślak Aleksandra6 OPEN
Polish Open ChampionshipsBurlaga RobertWitkowska Katarzyna5 OPEN
Polish Open Championships WDC Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata14 B
Polish Open Championships WDC Maślak JakubMatusiak Agata2 D
Polish Open Championships WDC Zborowski WiktorBiegała Julia3 D
Polish Open Championships WDC Chudziński BorysKuligowska Magdalena5 D
Polish Open Championships WDC Zborowski WiktorBiegała Julia3 D
Polish Open Championships WDC Olejniczak MikołajStam Oliwia3 C
Polish Open Championships WDC Olejniczak MikołajStam Oliwia7 C
Polish Open Championships WDC Maślak JakubMatusiak Agata9 C
Polish Open Championships WDC Kieresz SzymonSobasik Marta10 B
Polish Open Championships WDC Chudziński BorysKuligowska Magdalena8 D
Polish Open Championships WDC Kahl MironAdamczyk Kasandra16 B
Polish Open Championships WDC Frodyma AmadeuszBunikowska Julia2 A
Polish Open Championships WDC Zielinski JanZawiślak Aleksandra9 OPEN
Polish Open Championships WDC Frodyma AmadeuszBunikowska Julia16 OPEN
Polish Open Championships WDC Zielinski JanZawiślak Aleksandra5 OPEN
Polish Open Championships WDC Kahl MironAdamczyk Kasandra9 B
Polish Open Championships WDC Frodyma AmadeuszBunikowska Julia1 A
Polish Open Championships WDC Kieresz SzymonSobasik Marta11 B
Polish Open Championships WDC Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata11 B
Polish Open ChampionshipsFrodyma AmadeuszBunikowska Julia3 OPEN
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Maślak JakubMatusiak Agata4 C
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Hernik MaciejKuśnierek Julia2 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Ratajczak KacperBryl Aleksandra8 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Zborowski WiktorBiegała Julia5 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Maślak JakubMatusiak Agata7 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Zborowski WiktorBiegała Julia10 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Duszewski MichałApolinarska Anna2 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Duszewski MichałApolinarska Anna3 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Apolinarski MaksymilianObiora Dagmara2 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Obiora DamianMocek Maja2 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicMaślak JakubMatusiak Agata6 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicIsidoris EricIsidoris Melissa2 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicMaślak JakubMatusiak Agata6 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicZborowski WiktorBiegała Julia12 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicZborowski WiktorBiegała Julia8 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicIsidoris EricIsidoris Melissa13 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsZborowski WiktorBiegała Julia9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsApolinarski MaksymilianObiora Dagmara2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsPrażak MaksymilianBrodziak Barbara4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsPrażak MaksymilianBrodziak Barbara7 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Frodyma AmadeuszBunikowska Julia4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsZborowski WiktorBiegała Julia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsMaślak JakubMatusiak Agata6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsMaślak JakubMatusiak Agata10 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsKieresz SzymonSobasik Marta3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsIgnaszewski MaxwellWłodarczyk Agata4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsKieresz SzymonSobasik Marta2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsKahl MironAdamczyk Kasandra5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsIgnaszewski MaxwellWłodarczyk Agata6 B
ŚWIĘTO BZÓWIsidoris EricIsidoris Melissa1 D
ŚWIĘTO BZÓWApolinarski MaksymilianObiora Dagmara2 H
ŚWIĘTO BZÓWHernik MaciejKuśnierek Julia1 G
ŚWIĘTO BZÓWRatajczak KacperBryl Aleksandra1 G
ŚWIĘTO BZÓWDuszewski MichałApolinarska Anna2 E
ŚWIĘTO BZÓWDuszewski MichałApolinarska Anna3 E
ŚWIĘTO BZÓWAleksanderek BartoszJakubowska Nikol1 H
ŚWIĘTO BZÓWZborowski WiktorBiegała Julia3 D
ŚWIĘTO BZÓWZborowski WiktorBiegała Julia4 D
ŚWIĘTO BZÓWKieresz SzymonSobasik Marta5 B
ŚWIĘTO BZÓWKieresz SzymonSobasik Marta3 B
ŚWIĘTO BZÓWKahl MironAdamczyk Kasandra4 B
ŚWIĘTO BZÓWIsidoris EricIsidoris Melissa2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Kovryha RomanCieśla Aleksandra3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Ratajczak KacperBryl Aleksandra2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Zborowski WiktorBiegała Julia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Zborowski WiktorBiegała Julia10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Kahl MironAdamczyk Kasandra4 B
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Duszewski MichałApolinarska Anna3 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Gorwa KonradSobasik Julia1 G
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Kunce MaksymilianHarendarz Zuzanna2 G
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Hernik MaciejKuśnierek Julia1 G
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Ratajczak KacperBryl Aleksandra2 G
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Włodarczak KubaStam Zofia2 G
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Duszewski MichałApolinarska Anna2 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Obiora DamianMocek Maja1 H
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Olejniczak MikołajStam Oliwia5 C
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Kieresz SzymonSobasik Marta5 B
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata9 B
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Kahl MironAdamczyk Kasandra12 B
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Kahl MironAdamczyk Kasandra5 B
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Kieresz SzymonSobasik Marta6 B
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata7 B
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Olejniczak MikołajStam Oliwia7 C
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymZborowski WiktorBiegała Julia3 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymZborowski WiktorBiegała Julia3 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymKovryha RomanCieśla Aleksandra3 F
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Ratajczak KacperBryl Aleksandra2 G
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Hernik MaciejKuśnierek Julia2 G
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kovryha RomanCieśla Aleksandra5 F
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Obiora DamianMocek Maja2 H
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Gorwa KonradSobasik Julia1 G
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Maślak JakubMatusiak Agata4 D
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kieresz SzymonSobasik Marta7 B
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Maślak JakubMatusiak Agata7 C
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Zielinski JanZawiślak Aleksandra12 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Prażak MaksymilianBrodziak Barbara15 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kieresz SzymonSobasik Marta6 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Zborowski WiktorBiegała Julia6 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Welsant ErnestZawiślak Adrianna2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Olejniczak MikołajStam Oliwia8 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Olejniczak MikołajStam Oliwia7 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Zborowski WiktorBiegała Julia4 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Ratajczak KacperBryl Aleksandra1 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Włodarczak KubaStam Zofia1 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Gorwa KonradSobasik Julia1 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Hernik MaciejKuśnierek Julia1 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Aleksanderek BartoszJakubowska Nikol2 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Kunce MaksymilianHarendarz Zuzanna1 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Zielinski JanZawiślak Aleksandra3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Gorwa KonradSobasik Julia3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Zielinski JanZawiślak Aleksandra2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Frodyma AmadeuszBunikowska Julia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Kieresz SzymonSobasik Marta4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Kahl MironAdamczyk Kasandra5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Kieresz SzymonSobasik Marta4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Kahl MironAdamczyk Kasandra5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Prażak MaksymilianBrodziak Barbara2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Prażak MaksymilianBrodziak Barbara1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Kieresz SzymonSobasik Marta2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Frodyma AmadeuszBunikowska Julia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Kieresz SzymonSobasik Marta4 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiFrodyma AmadeuszBunikowska Julia17 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiFrodyma AmadeuszBunikowska Julia19 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata12 B
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Obiora DamianMocek Maja2 H
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Ratajczak KacperBryl Aleksandra3 G
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Włodarczak KubaStam Zofia1 G
Polish Cup PTT; WDC AL Frodyma AmadeuszBunikowska Julia16 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Frodyma AmadeuszBunikowska Julia10 OPEN
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Aleksanderek BartoszJakubowska Nikol2 H
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Kovryha RomanCieśla Aleksandra8 F
Polish Cup PTT; WDC AL Kieresz SzymonSobasik Marta8 B
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Maślak JakubMatusiak Agata2 D
Polish Cup PTT; WDC AL Kahl MironAdamczyk Kasandra7 B
Polish Cup PTT; WDC AL Kieresz SzymonSobasik Marta8 B
Polish Cup PTT; WDC AL Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata11 B
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Duszewski MichałApolinarska Anna13 E
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Duszewski MichałApolinarska Anna10 E
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Maślak JakubMatusiak Agata6 C
Polish Cup PTT; WDC AL Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata25 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata23 OPEN
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Hernik MaciejKuśnierek Julia2 G
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Kovryha RomanCieśla Aleksandra2 F
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Obiora DamianMocek Maja1 H
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Kunce MaksymilianHarendarz Zuzanna2 G
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Aleksanderek BartoszJakubowska Nikol2 H
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Gorwa KonradSobasik Julia1 G
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Włodarczak KubaStam Zofia2 G
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Ratajczak KacperBryl Aleksandra3 G
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Duszewski MichałApolinarska Anna14 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Duszewski MichałApolinarska Anna10 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Kahl MironAdamczyk Kasandra2 B
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiFrodyma AmadeuszBunikowska Julia9 A
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiKieresz SzymonSobasik Marta24 B
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiOlejniczak MikołajStam Oliwia34 C
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiIgnaszewski MaxwellWłodarczyk Agata9 C
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiRatajczak KacperBryl Aleksandra3 G
Mistrzostwa Klas A, B i C Kieresz SzymonSobasik Marta35 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Maślak JakubMatusiak Agata14 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Olejniczak MikołajStam Oliwia31 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Kahl MironAdamczyk Kasandra39 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Frodyma AmadeuszBunikowska Julia9 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata43 B
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Obiora DamianMocek Maja1 H
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Duszewski MichałApolinarska Anna4 E
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Duszewski MichałApolinarska Anna4 E
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Kunce MaksymilianHarendarz Zuzanna3 G
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Gorwa KonradSobasik Julia2 G
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Welsant ErnestZawiślak Adrianna1 G
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Prażak MaksymilianBrodziak Barbara4 C
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Prażak MaksymilianBrodziak Barbara3 C
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Zielinski JanZawiślak Aleksandra1 D
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Włodarczak KubaStam Zofia1 G
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Aleksanderek BartoszJakubowska Nikol2 H
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Ratajczak KacperBryl Aleksandra1 H
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Zborowski WiktorBiegała Julia2 D
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Maślak JakubMatusiak Agata1 D
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Zielinski JanZawiślak Aleksandra1 D
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Zborowski WiktorBiegała Julia4 D
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Kahl MironAdamczyk Kasandra8 OPEN
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Olejniczak MikołajStam Oliwia11 C
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Maślak JakubMatusiak Agata12 C
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Olejniczak MikołajStam Oliwia15 C
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Kieresz SzymonSobasik Marta4 B
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Kieresz SzymonSobasik Marta2 B
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Kahl MironAdamczyk Kasandra5 B
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata6 B
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata8 OPEN
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Kahl MironAdamczyk Kasandra5 C
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Kieresz SzymonSobasik Marta8 OPEN
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Kieresz SzymonSobasik Marta6 OPEN
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zielinski JanZawiślak Aleksandra6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zielinski JanZawiślak Aleksandra4 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Zielinski JanZawiślak Aleksandra15 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Zielinski JanZawiślak Aleksandra14 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata12 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Welsant ErnestZawiślak Adrianna6 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata9 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Kieresz SzymonSobasik Marta15 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Kahl MironAdamczyk Kasandra17 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Prażak MaksymilianBrodziak Barbara23 C
XLV Puchar Wieczystego Prażak MaksymilianBrodziak Barbara25 C
XLV Puchar Wieczystego Duszewski MichałApolinarska Anna22 E
XLV Puchar Wieczystego Zborowski WiktorBiegała Julia18 D
XLV Puchar Wieczystego Maślak JakubMatusiak Agata22 D
XLV Puchar Wieczystego Zborowski WiktorBiegała Julia24 D
XLV Puchar Wieczystego Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata7 C
XLV Puchar Wieczystego Kahl MironAdamczyk Kasandra16 C
XLV Puchar Wieczystego Olejniczak MikołajStam Oliwia20 C
XLV Puchar Wieczystego Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata37 B
XLV Puchar Wieczystego Maślak JakubMatusiak Agata29 C
XLV Puchar Wieczystego Kieresz SzymonSobasik Marta17 B
XLV Puchar Wieczystego Frodyma AmadeuszBunikowska Julia5 A
XLV Puchar Wieczystego Frodyma AmadeuszBunikowska Julia3 B
XLV Puchar Wieczystego Kahl MironAdamczyk Kasandra19 B
XLV Puchar Wieczystego Kieresz SzymonSobasik Marta23 B
XLV Puchar Wieczystego Olejniczak MikołajStam Oliwia31 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaPrażak MaksymilianBrodziak Barbara7 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaOlejniczak MikołajStam Oliwia5 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaKahl MironAdamczyk Kasandra4 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaIgnaszewski MaxwellWłodarczyk Agata2 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaRatajczak KacperBryl Aleksandra1 H
Gwiazdkowy Turniej TańcaPrażak MaksymilianBrodziak Barbara4 D
Gwiazdkowy Turniej TańcaWelsant ErnestZawiślak Adrianna1 G
Gwiazdkowy Turniej TańcaObiora DamianMocek Maja1 H
Gwiazdkowy Turniej TańcaZborowski WiktorBiegała Julia3 D
Gwiazdkowy Turniej TańcaOlejniczak MikołajStam Oliwia11 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaMaślak JakubMatusiak Agata10 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaAleksanderek BartoszJakubowska Nikol2 H
Gwiazdkowy Turniej TańcaHernik MaciejKuśnierek Julia1 G
Gwiazdkowy Turniej TańcaFrodyma AmadeuszBunikowska Julia1 B
Gwiazdkowy Turniej TańcaKahl MironAdamczyk Kasandra6 B
Gwiazdkowy Turniej TańcaKieresz SzymonSobasik Marta5 B
Gwiazdkowy Turniej TańcaFrodyma AmadeuszBunikowska Julia1 B
Gwiazdkowy Turniej TańcaKieresz SzymonSobasik Marta5 B
Gwiazdkowy Turniej TańcaIgnaszewski MaxwellWłodarczyk Agata9 B
Gwiazdkowy Turniej TańcaZielinski JanZawiślak Aleksandra1 D
Gwiazdkowy Turniej TańcaZielinski JanZawiślak Aleksandra4 D
Gwiazdkowy Turniej TańcaKunce MaksymilianHarendarz Zuzanna2 G
Gwiazdkowy Turniej TańcaGorwa KonradSobasik Julia2 G
Gwiazdkowy Turniej TańcaWłodarczak KubaStam Zofia1 G
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Burlaga RobertWitkowska Katarzyna7 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Frodyma AmadeuszBunikowska Julia17 OPEN
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICKahl MironAdamczyk Kasandra1 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICIgnaszewski MaxwellWłodarczyk Agata2 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICKahl MironAdamczyk Kasandra3 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Kieresz SzymonSobasik Marta6 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Kieresz SzymonSobasik Marta8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Zborowski WiktorBiegała Julia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Obiora DamianMocek Maja2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Gorwa KonradSobasik Julia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Włodarczak KubaStam Zofia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Prażak MaksymilianBrodziak Barbara7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Zborowski WiktorBiegała Julia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Kahl MironAdamczyk Kasandra3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Maślak JakubMatusiak Agata2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Welsant ErnestZawiślak Adrianna1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Prażak MaksymilianBrodziak Barbara7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Kahl MironAdamczyk Kasandra3 B
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Burlaga RobertWitkowska Katarzyna5 OPEN
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Zborowski WiktorBiegała Julia8 E
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Zborowski WiktorBiegała Julia5 E
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata4 C
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Kahl MironAdamczyk Kasandra7 C
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata1 C
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Kahl MironAdamczyk Kasandra6 B
Mistrzostwa Polski Standard Frodyma AmadeuszBunikowska Julia19 OPEN
Milicz Dance Festival Zborowski WiktorBiegała Julia3 E
Milicz Dance Festival Obiora DamianMocek Maja2 H
Milicz Dance Festival Gorwa KonradSobasik Julia1 H
Milicz Dance Festival Włodarczak KubaStam Zofia1 H
Milicz Dance Festival Ratajczak KacperBryl Aleksandra2 H
Milicz Dance Festival Prażak MaksymilianBrodziak Barbara6 D
Milicz Dance Festival Zborowski WiktorBiegała Julia3 E
Milicz Dance Festival Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata2 C
Milicz Dance Festival Olejniczak MikołajStam Oliwia1 D
Milicz Dance Festival Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata2 C
Milicz Dance Festival Kahl MironAdamczyk Kasandra4 C
Milicz Dance Festival Kieresz SzymonSobasik Marta4 B
Milicz Dance Festival Kahl MironAdamczyk Kasandra5 B
Milicz Dance Festival Olejniczak MikołajStam Oliwia2 D
OTTT RAWICZ 2018Olejniczak MikołajStam Oliwia1 D
OTTT RAWICZ 2018Aleksanderek BartoszJakubowska Nikol2 H
OTTT RAWICZ 2018Włodarczak KubaStam Zofia2 H
OTTT RAWICZ 2018Ratajczak KacperBryl Aleksandra2 H
OTTT RAWICZ 2018Zborowski WiktorBiegała Julia2 E
OTTT RAWICZ 2018Kunce MaksymilianHarendarz Zuzanna2 G
OTTT RAWICZ 2018Olejniczak MikołajStam Oliwia1 D
OTTT RAWICZ 2018Maślak JakubMatusiak Agata4 D
OTTT RAWICZ 2018Zborowski WiktorBiegała Julia2 E
Puchar Klas A,B i C Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata8 C
Puchar Klas A,B i C Frodyma AmadeuszBunikowska Julia10 B
Puchar Klas A,B i C Kieresz SzymonSobasik Marta26 B
Puchar Klas A,B i C Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata22 C
Puchar Klas A,B i C Frodyma AmadeuszBunikowska Julia6 B
Puchar Klas A,B i C Kahl MironAdamczyk Kasandra30 B
Puchar Klas A,B i C Kieresz SzymonSobasik Marta30 B
Puchar Klas A,B i C Kahl MironAdamczyk Kasandra19 C
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Burlaga RobertWitkowska Katarzyna4 OPEN
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Obiora DamianMocek Maja2 H
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Prażak MaksymilianBrodziak Barbara4 C
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Prażak MaksymilianBrodziak Barbara3 D
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Aleksanderek BartoszJakubowska Nikol2 H
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Hernik MaciejKuśnierek Julia1 H
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Gorwa KonradSobasik Julia1 H
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Ratajczak KacperBryl Aleksandra2 H
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Zborowski WiktorBiegała Julia5 E
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Zborowski WiktorBiegała Julia5 E
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Duszewski MichałApolinarska Anna6 E
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kowalski ŁukaszRatajszczak Marianna5 F
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kunce MaksymilianHarendarz Zuzanna2 G
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Maślak JakubMatusiak Agata3 D
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Olejniczak MikołajStam Oliwia1 D
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Włodarczak KubaStam Zofia1 H
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Maślak JakubMatusiak Agata1 D
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata2 C
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Burlaga RobertWitkowska Katarzyna2 OPEN
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kahl MironAdamczyk Kasandra10 B
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Frodyma AmadeuszBunikowska Julia1 B
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kieresz SzymonSobasik Marta7 B
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Frodyma AmadeuszBunikowska Julia1 B
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kieresz SzymonSobasik Marta8 B
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata3 C
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kahl MironAdamczyk Kasandra2 C
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Olejniczak MikołajStam Oliwia2 D
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Zielinski JanZawiślak Aleksandra1 D
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Zielinski JanZawiślak Aleksandra3 D
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Welsant ErnestZawiślak Adrianna1 G
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Zborowski WiktorBiegała Julia2 E
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Gorwa KonradSobasik Julia1 H
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Hernik MaciejKuśnierek Julia1 H
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Włodarczak KubaStam Zofia1 H
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Aleksanderek BartoszJakubowska Nikol2 H
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Kunce MaksymilianHarendarz Zuzanna3 G
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Kowalski ŁukaszRatajszczak Marianna8 F
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Welsant ErnestZawiślak Adrianna1 G
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Duszewski MichałApolinarska Anna6 E
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Zborowski WiktorBiegała Julia2 E
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Olejniczak MikołajStam Oliwia1 D
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Kieresz SzymonSobasik Marta5 B
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Maślak JakubMatusiak Agata2 D
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Maślak JakubMatusiak Agata1 D
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Olejniczak MikołajStam Oliwia3 D
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Kahl MironAdamczyk Kasandra1 C
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata4 C
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata2 C
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Kieresz SzymonSobasik Marta2 B
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Kahl MironAdamczyk Kasandra4 B
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Prażak MaksymilianBrodziak Barbara7 D
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Zborowski WiktorBiegała Julia2 E
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Zielinski JanZawiślak Aleksandra2 D
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Zielinski JanZawiślak Aleksandra4 D
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Prażak MaksymilianBrodziak Barbara8 C
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Burlaga RobertWitkowska Katarzyna4 OPEN
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Kieresz SzymonSobasik Marta4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Frodyma AmadeuszBunikowska Julia4 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kahl MironAdamczyk Kasandra16 B
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTRatajczak KacperBryl Aleksandra1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Frodyma AmadeuszBunikowska Julia1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Prażak MaksymilianBrodziak Barbara2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Prażak MaksymilianBrodziak Barbara1 D
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTHernik MaciejKuśnierek Julia1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Frodyma AmadeuszBunikowska Julia13 OPEN
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTMaślak JakubMatusiak Agata3 D
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTIgnaszewski MaxwellWłodarczyk Agata2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kahl MironAdamczyk Kasandra9 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Frodyma AmadeuszBunikowska Julia15 OPEN
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTMaślak JakubMatusiak Agata4 D
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTBurlaga RobertWitkowska Katarzyna3 OPEN
Polish Open Championships Zielinski JanZawiślak Aleksandra11 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Prażak MaksymilianBrodziak Barbara1 D
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Zielinski JanZawiślak Aleksandra2 E
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Prażak MaksymilianBrodziak Barbara2 D
Polish Open Championships Zielinski JanZawiślak Aleksandra8 OPEN
Polish Open Championships Welsant ErnestZawiślak Adrianna5 OPEN
Polish Open Championships Frodyma AmadeuszBunikowska Julia14 OPEN
Polish Open Championships Burlaga RobertWitkowska Katarzyna1 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Grygiel DawidWłodarczyk Agata9 C
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Maślak JakubMatusiak Agata5 D
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Maślak JakubMatusiak Agata2 D
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Zborowski WiktorMuszkieta Marta4 D
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Zborowski WiktorMuszkieta Marta4 D
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Kahl MironAdamczyk Kasandra4 C
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Kahl MironAdamczyk Kasandra10 B
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata2 C
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Frodyma AmadeuszBunikowska Julia1 B
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Frodyma AmadeuszBunikowska Julia1 B
Polish Open Championships Zielinski JanZawiślak Aleksandra10 OPEN
Polish Open Championships Frodyma AmadeuszBunikowska Julia17 OPEN
Polish Open Championships Kahl MironAdamczyk Kasandra28 OPEN
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOKieresz SzymonSobasik Marta1 C
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOMaślak JakubMatusiak Agata4 D
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOMaślak JakubMatusiak Agata4 D
\"Taneczne Powitanie Lata\"Maślak JakubMatusiak Agata5 D
\"Taneczne Powitanie Lata\"Hernik MaciejKuśnierek Julia1 H
\"Taneczne Powitanie Lata\"Kunce MaksymilianHarendarz Zuzanna1 H
\"Taneczne Powitanie Lata\"Włodarczak KubaStam Zofia1 H
\"Taneczne Powitanie Lata\"Prażak MaksymilianBrodziak Barbara3 D
\"Taneczne Powitanie Lata\"Gorwa KonradSobasik Julia1 H
\"Taneczne Powitanie Lata\"Ratajczak KacperBryl Aleksandra2 H
\"Taneczne Powitanie Lata\"Prażak MaksymilianBrodziak Barbara3 D
\"Taneczne Powitanie Lata\"Maślak JakubMatusiak Agata3 D
\"Taneczne Powitanie Lata\"Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata3 C
\"Taneczne Powitanie Lata\"Kahl MironAdamczyk Kasandra4 B
\"Taneczne Powitanie Lata\"Frodyma AmadeuszBunikowska Julia2 B
\"Taneczne Powitanie Lata\"Kieresz SzymonSobasik Marta1 C
\"Taneczne Powitanie Lata\"Kieresz SzymonSobasik Marta1 C
\"Taneczne Powitanie Lata\"Grygiel DawidWłodarczyk Agata5 C
\"Taneczne Powitanie Lata\"Kahl MironAdamczyk Kasandra4 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Kieresz SzymonSobasik Marta1 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Kieresz SzymonSobasik Marta5 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Gorwa KonradSobasik Julia2 H
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Maślak JakubMatusiak Agata5 D
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Włodarczak KubaStam Zofia1 H
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Kowalski ŁukaszRatajszczak Marianna13 F
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Zielinski JanZawiślak Aleksandra1 E
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Prażak MaksymilianBrodziak Barbara2 D
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Maślak JakubMatusiak Agata6 D
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Prażak MaksymilianBrodziak Barbara1 D
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Kieresz SzymonSobasik Marta1 C
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Kahl MironAdamczyk Kasandra5 C
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Grygiel DawidWłodarczyk Agata6 C
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Kieresz SzymonSobasik Marta1 C
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata5 C
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Kahl MironAdamczyk Kasandra6 B
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiPrażak MaksymilianBrodziak Barbara3 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiPrażak MaksymilianBrodziak Barbara5 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiFrodyma AmadeuszBunikowska Julia7 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiZielinski JanZawiślak Aleksandra2 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiFrodyma AmadeuszBunikowska Julia6 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiZborowski WiktorMuszkieta Marta7 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiMaślak JakubMatusiak Agata8 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiMaślak JakubMatusiak Agata4 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiZborowski WiktorMuszkieta Marta10 D
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Kieresz SzymonSobasik Marta4 C
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Gorwa KonradSobasik Julia1 H
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Hernik MaciejKuśnierek Julia1 H
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Welsant ErnestZawiślak Adrianna1 G
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Kowalski ŁukaszRatajszczak Marianna11 F
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Zyber-Moszak AmadeuszNowak Paulina7 E
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Niedzielski KacperMajchrzak Klaudia14 E
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Ratajczak KacperBryl Aleksandra1 H
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Kahl MironAdamczyk Kasandra8 C
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Kieresz SzymonSobasik Marta2 C
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata5 C
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Frodyma AmadeuszBunikowska Julia2 B
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Frodyma AmadeuszBunikowska Julia6 B
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Kahl MironAdamczyk Kasandra9 B
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Burlaga RobertWitkowska Katarzyna5 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Grygiel DawidWłodarczyk Agata10 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Żurek MikołajMichałowicz Wiktoria2 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Prażak MaksymilianBrodziak Barbara2 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Prażak MaksymilianBrodziak Barbara3 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Kieresz SzymonSobasik Marta2 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Grygiel DawidWłodarczyk Agata4 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Żurek MikołajMichałowicz Wiktoria5 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Kieresz SzymonSobasik Marta1 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Kieresz SzymonSobasik Marta3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata5 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Frodyma AmadeuszBunikowska Julia2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Frodyma AmadeuszBunikowska Julia2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Prażak MaksymilianBrodziak Barbara3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Prażak MaksymilianBrodziak Barbara3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Burlaga RobertWitkowska Katarzyna3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Kunce MaksymilianHarendarz Zuzanna2 H
XIX TRZEBNICA CUP O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY Zyber-Moszak AmadeuszNowak Paulina4 E
XIX TRZEBNICA CUP O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY Duszewski MichałApolinarska Anna6 E
XIX TRZEBNICA CUP O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY Kahl MironAdamczyk Kasandra7 B
XIX TRZEBNICA CUP O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY Kahl MironAdamczyk Kasandra6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Frodyma AmadeuszBunikowska Julia2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Frodyma AmadeuszBunikowska Julia1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Kowalski ŁukaszRatajszczak Marianna8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Duszewski MichałApolinarska Anna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Zyber-Moszak AmadeuszNowak Paulina1 E
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYMaślak JakubMatusiak Agata5 D
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYZielinski JanZawiślak Aleksandra1 E
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYPrażak MaksymilianBrodziak Barbara2 D
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYPrażak MaksymilianBrodziak Barbara2 D
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYMaślak JakubMatusiak Agata5 D
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYKieresz SzymonSobasik Marta4 C
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYKahl MironAdamczyk Kasandra6 C
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYKieresz SzymonSobasik Marta2 C
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYKahl MironAdamczyk Kasandra3 B
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Maślak JakubMatusiak Agata9 D
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Maślak JakubMatusiak Agata4 D
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Prażak MaksymilianBrodziak Barbara6 D
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Prażak MaksymilianBrodziak Barbara4 D
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Kunce MaksymilianHarendarz Zuzanna1 H
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORBurlaga RobertWitkowska Katarzyna5 OPEN
I Ogólnopolski Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich - turniej towarzyszący GRAND PRIX SENIOR Niedzielski KacperMajchrzak Klaudia2 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Kieresz SzymonSobasik Marta6 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Kieresz SzymonSobasik Marta5 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Zyber-Moszak AmadeuszNowak Paulina5 E
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kahl MironAdamczyk Kasandra13 B
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Ignaszewski MaxwellWłodarczyk Agata14 C
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Żurek MikołajMichałowicz Wiktoria11 C
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Prażak MaksymilianBrodziak Barbara8 D
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Welsant ErnestZawiślak Adrianna1 H
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kowalski ŁukaszRatajszczak Marianna9 F
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Zielinski JanZawiślak Aleksandra1 E
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Prażak MaksymilianBrodziak Barbara4 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Kunce MaksymilianHarendarz Zuzanna2 H
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kahl MironAdamczyk Kasandra9 C
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kieresz SzymonSobasik Marta11 C
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Grygiel DawidWłodarczyk Agata12 C
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Żurek MikołajMichałowicz Wiktoria14 C
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Olejniczak MikołajMuszkieta Magdalena18 C
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kieresz SzymonSobasik Marta5 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Kahl MironAdamczyk Kasandra6 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Kieresz SzymonSobasik Marta3 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Maślak JakubMatusiak Agata5 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Maślak JakubMatusiak Agata2 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Kahl MironAdamczyk Kasandra5 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Kieresz SzymonSobasik Marta4 C
Polish Cup PTT WDC AL Welsant ErnestZawiślak Adrianna6 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Zielinski JanZawiślak Aleksandra7 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Zielinski JanZawiślak Aleksandra7 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Welsant ErnestZawiślak Adrianna6 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Zielinski JanZawiślak Aleksandra7 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Zielinski JanZawiślak Aleksandra7 OPEN
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Maślak JakubMatusiak Agata1 E
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Duszewski MichałApolinarska Anna3 E
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Prażak MaksymilianBrodziak Barbara3 D
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Prażak MaksymilianBrodziak Barbara3 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Niedzielski KacperMajchrzak Klaudia2 G
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Henicz MiłoszRozmiarek Małgorzata7 D
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Henicz MiłoszRozmiarek Małgorzata10 D
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Olejniczak MikołajMuszkieta Magdalena1 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Maślak JakubMatusiak Agata6 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Kieresz SzymonSobasik Marta5 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Kahl MironAdamczyk Kasandra6 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Żurek MikołajMichałowicz Wiktoria8 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Kieresz SzymonSobasik Marta3 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Żurek MikołajMichałowicz Wiktoria9 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Kahl MironAdamczyk Kasandra9 B
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Burlaga RobertWitkowska Katarzyna6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Welsant ErnestZawiślak Adrianna1 H
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Kunce MaksymilianHarendarz Zuzanna1 H
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusicePrażak MaksymilianBrodziak Barbara2 D
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceKowalski ŁukaszRatajszczak Marianna10 F
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceZielinski JanZawiślak Aleksandra3 E
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceKunce MaksymilianHarendarz Zuzanna2 H
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceZyber-Moszak AmadeuszNowak Paulina5 E
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceDuszewski MichałApolinarska Anna6 E
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceKieresz SzymonSobasik Marta2 C
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusicePrażak MaksymilianBrodziak Barbara5 D
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceZborowski WiktorMuszkieta Marta3 E
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceKahl MironAdamczyk Kasandra5 C
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceGrygiel DawidWłodarczyk Agata6 C
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceWelsant ErnestZawiślak Adrianna1 H
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Zborowski WiktorMuszkieta Marta4 E
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Zielinski JanZawiślak Aleksandra1 E
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Kowalski ŁukaszRatajszczak Marianna5 E
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Prażak MaksymilianBrodziak Barbara2 D
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Welsant ErnestZawiślak Adrianna1 H
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Kunce MaksymilianHarendarz Zuzanna1 H
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Zyber-Moszak AmadeuszNowak Paulina3 E
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Maślak JakubMatusiak Agata1 E
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Prażak MaksymilianBrodziak Barbara2 D
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Maślak JakubMatusiak Agata5 D
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Żurek MikołajMichałowicz Wiktoria11 C
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Kahl MironAdamczyk Kasandra3 B
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Żurek MikołajMichałowicz Wiktoria7 C
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Kieresz SzymonSobasik Marta3 C
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Olejniczak MikołajMuszkieta Magdalena1 D
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Kahl MironAdamczyk Kasandra10 C
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Grygiel DawidWłodarczyk Agata8 C
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Zborowski WiktorMuszkieta Marta6 D
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Kieresz SzymonSobasik Marta9 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Zielinski JanZawiślak Aleksandra1 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Welsant ErnestZawiślak Adrianna1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Olejniczak MikołajMuszkieta Magdalena1 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Olejniczak MikołajMuszkieta Magdalena1 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZielinski JanZawiślak Aleksandra8 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPrażak MaksymilianBrodziak Barbara18 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPrażak MaksymilianBrodziak Barbara15 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBurlaga RobertWitkowska Katarzyna2 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDuszewski MichałApolinarska Anna3 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZborowski WiktorMuszkieta Marta9 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoChudziński BorysStam Oliwia15 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoChudziński BorysStam Oliwia13 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMaślak JakubMatusiak Agata11 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZborowski WiktorMuszkieta Marta21 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKieresz SzymonSobasik Marta4 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoOlejniczak MikołajMuszkieta Magdalena6 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKieresz SzymonSobasik Marta1 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoOlejniczak MikołajMuszkieta Magdalena8 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMaślak JakubMatusiak Agata13 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKahl MironAdamczyk Kasandra14 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGrygiel DawidWłodarczyk Agata6 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoŻurek MikołajMichałowicz Wiktoria22 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoŻurek MikołajMichałowicz Wiktoria26 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGrygiel DawidWłodarczyk Agata31 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKahl MironAdamczyk Kasandra29 B
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJKahl MironAdamczyk Kasandra9 C
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJPrażak MaksymilianBrodziak Barbara1 E
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJZielinski JanZawiślak Aleksandra2 F
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJWelsant ErnestZawiślak Adrianna1 H
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyBurlaga RobertWitkowska Katarzyna2 OPEN
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyBurlaga RobertWitkowska Katarzyna2 C
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyBurlaga RobertWitkowska Katarzyna6 OPEN
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Kunce MaksymilianHarendarz Zuzanna2 H
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Kowalski ŁukaszRatajszczak Marianna12 F
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Prażak MaksymilianBrodziak Barbara2 E
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Zyber-Moszak AmadeuszNowak Paulina7 E
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Duszewski MichałApolinarska Anna7 E
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Chudziński BorysStam Oliwia7 D
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Maślak JakubMatusiak Agata2 E
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Maślak JakubMatusiak Agata4 D
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Kahl MironAdamczyk Kasandra5 C
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Chudziński BorysStam Oliwia8 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Prażak MaksymilianBrodziak Barbara5 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Maślak JakubMatusiak Agata5 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Zielinski JanZawiślak Aleksandra2 F
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Niedzielski KacperMajchrzak Klaudia2 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Maślak JakubMatusiak Agata4 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Kahl MironAdamczyk Kasandra1 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Grygiel DawidWłodarczyk Agata6 C
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Zborowski WiktorMuszkieta Marta6 E
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Zielinski JanZawiślak Aleksandra2 F
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Prażak MaksymilianBrodziak Barbara6 E
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Zyber-Moszak AmadeuszNowak Paulina14 E
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kowalski ŁukaszRatajszczak Marianna17 E
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kunce MaksymilianHarendarz Zuzanna1 H
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Duszewski MichałApolinarska Anna2 F
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Niedzielski KacperMajchrzak Klaudia1 G
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Ignaszewski MaxwellGabrysz Zuzanna2 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Maślak JakubMatusiak Agata9 E
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kieresz SzymonSobasik Marta1 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Olejniczak MikołajMuszkieta Magdalena4 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kieresz SzymonSobasik Marta2 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Ignaszewski MaxwellGabrysz Zuzanna3 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Olejniczak MikołajMuszkieta Magdalena11 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Maślak JakubMatusiak Agata13 D
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Zborowski WiktorMuszkieta Marta1 E
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Olejniczak MikołajMuszkieta Magdalena7 D
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Prażak MaksymilianBrodziak Barbara6 E
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Chudziński BorysStam Oliwia7 D
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Chudziński BorysStam Oliwia8 D
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Kieresz SzymonSobasik Marta1 D
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Ignaszewski MaxwellGabrysz Zuzanna2 D
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Olejniczak MikołajMuszkieta Magdalena3 D
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Kieresz SzymonSobasik Marta3 D
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Ignaszewski MaxwellGabrysz Zuzanna8 D
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Zielinski JanZawiślak Aleksandra4 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Marcinkowski JanBunikowska Julia5 B
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Grygiel DawidWłodarczyk Agata10 C
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Kahl MironAdamczyk Kasandra11 C
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Żurek MikołajMichałowicz Wiktoria12 C
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Żurek MikołajMichałowicz Wiktoria15 C
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Grygiel DawidWłodarczyk Agata16 C
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Marcinkowski JanBunikowska Julia10 B
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Zborowski WiktorMuszkieta Marta2 E
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Zielinski JanZawiślak Aleksandra2 F
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Kunce MaksymilianHarendarz Zuzanna2 H
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Ignaszewski MaxwellGabrysz Zuzanna3 D
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Zborowski WiktorMuszkieta Marta4 E
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Żurek MikołajMatusiak Agata3 E
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Duszewski MichałApolinarska Anna7 E
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Prażak MaksymilianBrodziak Barbara5 E
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Kieresz SzymonSobasik Marta1 D
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Marcinkowski JanBunikowska Julia6 B
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Olejniczak MikołajMuszkieta Magdalena4 D
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Kahl MironAdamczyk Kasandra8 C
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Kieresz SzymonSobasik Marta1 D
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Grygiel DawidWłodarczyk Agata7 C
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Marcinkowski JanBunikowska Julia4 B
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Grygiel DawidWłodarczyk Agata7 C
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Olejniczak MikołajMuszkieta Magdalena5 D
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Kahl MironMatusiak Agata4 D
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Ignaszewski MaxwellGabrysz Zuzanna2 D
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Burlaga RobertWitkowska Katarzyna2 C
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Burlaga RobertWitkowska Katarzyna3 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Zielinski JanZawiślak Aleksandra5 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Burlaga RobertWitkowska Katarzyna2 C
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEGrygiel DawidWłodarczyk Agata4 C
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEKahl MironAdamczyk Kasandra4 C
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEIgnaszewski MaxwellMuszkieta Magdalena3 C
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEKahl MironAdamczyk Kasandra7 C
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEAleksanderek BartoszKuśnierek Julia1 H
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEGrygiel DawidWłodarczyk Agata1 D
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEZborowski WiktorMuszkieta Marta3 E
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEZborowski WiktorMuszkieta Marta5 E
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIENiedzielski KacperMajchrzak Klaudia3 G
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEGościniak JanZawiślak Aleksandra1 G
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEIgnaszewski MaxwellMuszkieta Magdalena2 D
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSŻurek MikołajMichałowicz Wiktoria10 C
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSMarcinkowski JanBunikowska Julia10 B
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSMarcinkowski JanBunikowska Julia7 B
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSŻurek MikołajMichałowicz Wiktoria11 C
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSKieresz SzymonKrajka Olga5 C
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSKahl MironAdamczyk Kasandra4 C
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSKieresz SzymonKrajka Olga11 C
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSIgnaszewski MaxwellMuszkieta Magdalena10 C
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSGrygiel DawidWłodarczyk Agata8 C
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSOlejniczak MikołajLopatnyuk Roksana5 C
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSOlejniczak MikołajLopatnyuk Roksana7 D
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSMaślak JakubSobasik Marta6 D
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSZborowski WiktorMuszkieta Marta2 E
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSGrygiel DawidWłodarczyk Agata3 D
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSMaślak JakubSobasik Marta7 D
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSIgnaszewski MaxwellMuszkieta Magdalena4 D
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSZborowski WiktorMuszkieta Marta1 E
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSKahl MironAdamczyk Kasandra6 C
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALZborowski WiktorMuszkieta Marta7 E
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALZborowski WiktorMuszkieta Marta7 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Kuśnierek JuliaAleksanderek Bartosz2 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Kahl MironAdamczyk Kasandra4 C
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Kahl MironAdamczyk Kasandra6 C
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Ignaszewski MaxwellMuszkieta Magdalena3 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Grygiel DawidWłodarczyk Agata8 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Maślak JakubSobasik Marta6 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Ignaszewski MaxwellMuszkieta Magdalena5 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Maślak JakubSobasik Marta4 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Niedzielski KacperMajchrzak Klaudia2 G
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Kahl MironAdamczyk Kasandra4 C
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Kahl MironAdamczyk Kasandra2 C
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiMarcinkowski JanBunikowska Julia9 B
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiMarcinkowski JanBunikowska Julia12 B
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKieresz SzymonKrajka Olga7 C
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKieresz SzymonKrajka Olga9 C
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKahl MironAdamczyk Kasandra8 C
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKahl MironAdamczyk Kasandra7 C
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Zborowski WiktorMuszkieta Marta5 E
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Zborowski WiktorMuszkieta Marta3 E
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Maślak JakubSobasik Marta4 D
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Ignaszewski MaxwellMuszkieta Magdalena6 D
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Żurek MikołajMichałowicz Wiktoria3 D
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Maślak JakubSobasik Marta6 D
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Ignaszewski MaxwellMuszkieta Magdalena7 D
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Olejniczak MikołajLopatnyuk Roksana9 D
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Burlaga RobertWitkowska Katarzyna2 C
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Duszewski MichałApolinarska Anna5 F
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Grygiel DawidWłodarczyk Agata4 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAGrygiel DawidWłodarczyk Agata8 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAKahl MironAdamczyk Kasandra5 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAMaślak JakubSobasik Marta9 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAIgnaszewski MaxwellMuszkieta Magdalena10 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAIgnaszewski MaxwellMuszkieta Magdalena5 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAŻurek MikołajMichałowicz Wiktoria4 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAMaślak JakubSobasik Marta7 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAZborowski WiktorMuszkieta Marta3 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAZborowski WiktorMuszkieta Marta7 E
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Marcinkowski JanBunikowska Julia8 B
ŚWIĘTO BZÓW Maślak JakubSobasik Marta9 D
ŚWIĘTO BZÓW Maślak JakubSobasik Marta2 D
ŚWIĘTO BZÓW Zyber-Moszak AmadeuszNowak Paulina7 E
ŚWIĘTO BZÓW Niedzielski KacperMajchrzak Klaudia3 G
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Marcinkowski JanBunikowska Julia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Marcinkowski JanBunikowska Julia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Burlaga RobertWitkowska Katarzyna1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Prażak MaksymilianStaducka Aleksandra2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Prażak MaksymilianStaducka Aleksandra1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Marcinkowski JanBunikowska Julia6 B
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Zborowski WiktorMuszkieta Marta2 E
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Kieresz SzymonKrajka Olga4 C
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Kahl MironAdamczyk Kasandra3 C
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Olejniczak MikołajLopatnyuk Roksana7 C
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Kahl MironAdamczyk Kasandra6 C
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Kieresz SzymonKrajka Olga3 C
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Olejniczak MikołajLopatnyuk Roksana7 D
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Ignaszewski MaxwellMuszkieta Magdalena2 D
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Żurek MikołajMichałowicz Wiktoria1 D
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Ignaszewski MaxwellMuszkieta Magdalena3 D
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Zborowski WiktorMuszkieta Marta4 E
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Burlaga RobertWitkowska Katarzyna1 C
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Ignaszewski MaxwellMuszkieta Magdalena3 D
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Żurek MikołajMichałowicz Wiktoria4 D
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Ignaszewski MaxwellMuszkieta Magdalena1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaKieresz SzymonKrajka Olga4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaMarcinkowski JanBunikowska Julia10 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaMarcinkowski JanBunikowska Julia4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaKieresz SzymonKrajka Olga3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaKahl MironAdamczyk Kasandra2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaGrygiel DawidWłodarczyk Agata7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaKahl MironAdamczyk Kasandra6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaŻurek MikołajMichałowicz Wiktoria1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaGrygiel DawidWłodarczyk Agata7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaŻurek MikołajMichałowicz Wiktoria5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaIgnaszewski MaxwellMuszkieta Magdalena3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaIgnaszewski MaxwellMuszkieta Magdalena5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaPrażak MaksymilianStaducka Aleksandra5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaZyber-Moszak AmadeuszNowak Paulina5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaGościniak JanZawiślak Aleksandra1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaPrażak MaksymilianStaducka Aleksandra4 D
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Kahl MironAdamczyk Kasandra4 C
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Kieresz SzymonKrajka Olga7 C
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Olejniczak MikołajLopatnyuk Roksana11 C
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Kahl MironAdamczyk Kasandra9 C
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Chudziński BorysStam Oliwia7 D