!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
CANTINERO
Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Bernat FranciszekKocik Antonina4 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Bernat FranciszekKocik Antonina6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gajek PiotrKuwerska Iga3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gabryelczyk FilipMichta Amelia2 G
GPS PTT Kiepura Dance Cup Łysik WojciechŻelazna-Łysik Iwona1 OPEN
GPS PTT Kiepura Dance Cup Łysik WojciechŻelazna-Łysik Iwona3 OPEN
Puchar WieczystegoPiwowarski MateuszWojciechowska Zuzanna14 E
Puchar WieczystegoDamek GabrielGruszczyńska Aleksandra1 C
Puchar WieczystegoCichoń MichałŁuczyńska Wiktoria44 B
Puchar WieczystegoPiwowarski MateuszWojciechowska Zuzanna2 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaBernat FranciszekKocik Antonina2 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaGajek PiotrKuwerska Iga1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaDrzewiecki StanisławGajek Weronika1 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaDamek GabrielGruszczyńska Aleksandra1 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaCichoń MichałŁuczyńska Wiktoria6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Damek GabrielGruszczyńska Aleksandra1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Bernat FranciszekKocik Antonina4 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Bernat FranciszekKocik Antonina6 E
IV OTTT Czeladź 2019 Piwowarski MateuszWojciechowska Zuzanna5 D
IV OTTT Czeladź 2019 Piwowarski MateuszWojciechowska Zuzanna5 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bernat FranciszekKocik Antonina7 E
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Łysik WojciechŻelazna-Łysik Iwona1 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Tatała LeszekTatała Anna2 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Łysik WojciechŻelazna-Łysik Iwona6 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Kazakov DenysKowalczyk Julia1 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Drzewiecki StanisławGajek Weronika5 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Gajek PiotrKuwerska Iga1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Bernat FranciszekKocik Antonina4 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Piwowarski MateuszWojciechowska Zuzanna6 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Damek GabrielGruszczyńska Aleksandra1 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Piwowarski MateuszWojciechowska Zuzanna3 D
OTTT DŻET 2019 Piwowarski MateuszWojciechowska Zuzanna6 D
OTTT DŻET 2019 Piwowarski MateuszWojciechowska Zuzanna3 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Damek GabrielGruszczyńska Aleksandra1 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Cichoń MichałŁuczyńska Wiktoria6 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Łysik WojciechŻelazna-Łysik Iwona1 OPEN
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Cichoń MichałŁuczyńska Wiktoria3 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Damek GabrielGruszczyńska Aleksandra1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Bernat FranciszekKocik Antonina7 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Damek GabrielGruszczyńska Aleksandra1 D
GPS \" Bieruń 2019\" Łysik WojciechŻelazna-Łysik Iwona3 OPEN
Puchar Klas A, B i C Cichoń MichałŁuczyńska Wiktoria6 C
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Cichoń MichałŁuczyńska Wiktoria5 C
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Damek GabrielGruszczyńska Aleksandra1 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Bernat FranciszekKocik Antonina3 E
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Piwowarski MateuszWojciechowska Zuzanna7 D
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Kazakov DenysKowalczyk Julia3 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Bernat FranciszekKocik Antonina8 E
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Fałek KonradKałuzińska Kaja2 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Cichoń MichałŁuczyńska Wiktoria2 C
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Damek GabrielGruszczyńska Aleksandra1 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Bernat FranciszekKocik Antonina3 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Fałek KonradKałuzińska Kaja4 A
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Cichoń MichałŁuczyńska Wiktoria8 C
Polish Open ChampionshipsFałek KonradKałuzińska Kaja11 OPEN
Polish Open ChampionshipsŁysik WojciechŻelazna-Łysik Iwona5 OPEN
Polish Open Championships WDC Fałek KonradKałuzińska Kaja10 OPEN
Polish Open Championships WDC Klekowski SewerynSojska Karolina8 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Damek GabrielGruszczyńska Aleksandra1 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Drzewiecki StanisławGajek Weronika2 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Bernat FranciszekKocik Antonina4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaDamek GabrielGruszczyńska Aleksandra1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaBernat FranciszekKocik Antonina4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaGabryelczyk FilipCieszyńska Lena1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaDrzewiecki StanisławGajek Weronika2 F
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Drzewiecki StanisławGajek Weronika1 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Gabryelczyk FilipCieszyńska Lena3 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Piwowarski MateuszWojciechowska Zuzanna1 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Piwowarski MateuszWojciechowska Zuzanna4 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Cichoń MichałŁuczyńska Wiktoria5 C
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Łysik WojciechŻelazna-Łysik Iwona1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Bernat FranciszekKocik Antonina3 F
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Piwowarski MateuszWojciechowska Zuzanna1 E
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Piwowarski MateuszWojciechowska Zuzanna9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Cichoń MichałŁuczyńska Wiktoria3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Bernat FranciszekKocik Antonina2 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Cichoń MichałŁuczyńska Wiktoria2 C
Puchar Klas F, E i D Piwowarski MateuszWojciechowska Zuzanna1 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Bernat FranciszekKocik Antonina3 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Gabryelczyk FilipCieszyńska Lena3 G
Puchar Klas F, E i D Damek GabrielGruszczyńska Aleksandra1 E
Puchar Klas F, E i D Piwowarski MateuszWojciechowska Zuzanna9 E
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymŁysik WojciechŻelazna-Łysik Iwona2 OPEN
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Piwowarski MateuszWojciechowska Zuzanna3 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Piwowarski MateuszWojciechowska Zuzanna1 E
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kazakov DenysKowalczyk Julia2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiGawlik MichałWalczyk Karolina40 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Łysik WojciechŻelazna-Łysik Iwona4 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Kazakov DenysKowalczyk Julia1 OPEN
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Cichoń MichałŁuczyńska Wiktoria4 C
Polish Cup PTT; WDC AL Tatała LeszekTatała Anna2 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Tatała LeszekTatała Anna2 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Łysik WojciechŻelazna-Łysik Iwona3 OPEN
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Damek GabrielGruszczyńska Aleksandra1 E
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Bernat FranciszekKocik Antonina2 F
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Gabryelczyk FilipCieszyńska Lena1 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Piwowarski MateuszWojciechowska Zuzanna2 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Piwowarski MateuszWojciechowska Zuzanna4 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Bernat FranciszekKocik Antonina4 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Cichoń MichałŁuczyńska Wiktoria2 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Damek GabrielGruszczyńska Aleksandra4 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Damek GabrielGruszczyńska Aleksandra1 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Gabryelczyk FilipCieszyńska Lena2 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Drzewiecki StanisławGajek Weronika1 G
IX GPS \"Biała Dama\" Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
IX GPS \"Biała Dama\" Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
Mistrzostwa Klas A, B i C Gawlik MichałWalczyk Karolina26 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Cichoń MichałŁuczyńska Wiktoria16 C
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Cichoń MichałŁuczyńska Wiktoria5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gawlik MichałWalczyk Karolina23 OPEN
CeA GPSŁysik WojciechŻelazna-Łysik Iwona1 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Łysik WojciechŻelazna-Łysik Iwona1 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Damek GabrielGruszczyńska Aleksandra2 F
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Drzewiecki StanisławGajek Weronika3 G
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bernat FranciszekKocik Antonina3 E
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Damek GabrielGruszczyńska Aleksandra2 E
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Łysik WojciechŻelazna-Łysik Iwona5 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Fałek KonradBalcerek Nela10 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Klekowski SewerynMłynarczyk Weronika6 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Gawlik MichałWalczyk Karolina46 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Fałek KonradBalcerek Nela10 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Cichoń MichałŁuczyńska Wiktoria2 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Bernat FranciszekKocik Antonina6 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Damek GabrielGruszczyńska Aleksandra5 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Drzewiecki StanisławGajek Weronika3 G
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Łysik WojciechŻelazna-Łysik Iwona3 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Tatała LeszekTatała Anna2 OPEN
Puchar Klas A,B i C Fałek KonradBalcerek Nela1 B
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Łysik WojciechŻelazna-Łysik Iwona1 OPEN
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Łysik WojciechŻelazna-Łysik Iwona2 OPEN
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Cichoń MichałŁuczyńska Wiktoria1 D
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Damek GabrielGruszczyńska Aleksandra7 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Bernat FranciszekKocik Antonina2 G
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Cichoń MichałŁuczyńska Wiktoria1 D
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Damek GabrielGruszczyńska Aleksandra3 E
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Bernat FranciszekKocik Antonina1 G
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Łysik WojciechŻelazna-Łysik Iwona5 OPEN
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Łysik WojciechŻelazna-Łysik Iwona1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Gawlik MichałWalczyk Karolina2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Fałek KonradBalcerek Nela2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Klekowski SewerynMłynarczyk Weronika1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Bernat FranciszekKocik Antonina3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Drzewiecki StanisławGajek Weronika4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Cichoń MichałŁuczyńska Wiktoria1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Sygitowicz MikołajSygitowicz Oliwia3 D
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Bernat FranciszekKocik Antonina2 G
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Sygitowicz MikołajSygitowicz Oliwia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiDrzewiecki StanisławGajek Weronika1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiBernat FranciszekKocik Antonina1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gawlik MichałWalczyk Karolina17 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Fałek KonradBalcerek Nela5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Klekowski SewerynMłynarczyk Weronika2 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Drzewiecki StanisławGajek Weronika2 G
Polish Open Championships Fałek KonradBalcerek Nela5 OPEN
Polish Open Championships Klekowski SewerynMłynarczyk Weronika5 OPEN
Polish Open Championships Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
Polish Open Championships Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gawlik MichałWalczyk Karolina10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Fałek KonradBalcerek Nela13 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Piwowarski MateuszŁuczyńska Wiktoria1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Klekowski SewerynMłynarczyk Weronika2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Piwowarski MateuszŁuczyńska Wiktoria2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Bernat FranciszekKocik Antonina1 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Bernat FranciszekKocik Antonina3 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Fałek KonradBalcerek Nela1 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Piwowarski MateuszŁuczyńska Wiktoria1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Bernat FranciszekKocik Antonina1 G
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiGawlik MichałWalczyk Karolina24 OPEN
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Piwowarski MateuszŁuczyńska Wiktoria5 E
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Klekowski SewerynMłynarczyk Weronika4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Gawlik MichałWalczyk Karolina26 OPEN
Puchar Klas F, E i DPiwowarski MateuszŁuczyńska Wiktoria4 E
Puchar Klas F, E i DPiwowarski MateuszŁuczyńska Wiktoria18 E
Puchar Klas F, E i DCichoń MichałMichalska Julia12 E
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Drzewiecki StanisławGajek Weronika1 G
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Sygitowicz MikołajSygitowicz Oliwia3 D
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bernat FranciszekKocik Antonina1 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Piwowarski MateuszŁuczyńska Wiktoria6 E
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORTatała LeszekTatała Anna1 OPEN
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORTatała LeszekTatała Anna1 OPEN
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Sygitowicz MikołajSygitowicz Oliwia7 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Piwowarski MateuszŁuczyńska Wiktoria2 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Bernat FranciszekKocik Antonina1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Drzewiecki StanisławGajek Weronika1 H
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Klekowski SewerynMłynarczyk Weronika8 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Kazakov DenysKowalczyk Julia5 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Kazakov DenysKowalczyk Julia5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Klekowski SewerynMłynarczyk Weronika2 OPEN
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
Mistrzostwa Klas A,B,C Klekowski SewerynMłynarczyk Weronika3 A
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Sygitowicz MikołajSygitowicz Oliwia4 D
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Piwowarski MateuszŁuczyńska Wiktoria2 E
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Piwowarski MateuszŁuczyńska Wiktoria6 E
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Cichoń MichałMichalska Julia5 E
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Drzewiecki StanisławGajek Weronika1 H
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Bernat FranciszekKocik Antonina1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bernat FranciszekKocik Antonina2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Drzewiecki StanisławGajek Weronika1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Piwowarski MateuszŁuczyńska Wiktoria8 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Piwowarski MateuszŁuczyńska Wiktoria3 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Drzewiecki StanisławGajek Weronika1 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoChernenko SergiiWarzyńska Angelika5 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSzejda PiotrRybińska - Szejda Barbara1 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPiwowarski MateuszŁuczyńska Wiktoria1 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCichoń MichałMichalska Julia12 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGawlik MichałWalczyk Karolina27 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBedla FilipKałuzińska Kaja4 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCichoń MichałMichalska Julia20 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Bedla FilipKałuzińska Kaja1 B
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Piwowarski MateuszŁuczyńska Wiktoria1 F
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Drzewiecki StanisławGajek Weronika1 H
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Bernat FranciszekKocik Antonina1 H
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyAlwasiak KarolBalcerek Nela14 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyKlekowski SewerynMłynarczyk Weronika12 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyTatała LeszekTatała Anna1 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Chernenko SergiiWarzyńska Angelika25 OPEN
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Piwowarski MateuszŁuczyńska Wiktoria6 E
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Bernat FranciszekKocik Antonina2 H
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Drzewiecki StanisławGajek Weronika1 H
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówCichoń MichałMichalska Julia1 D
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Cichoń MichałMichalska Julia3 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Cichoń MichałMichalska Julia3 D
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Cichoń MichałMichalska Julia5 D
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Fałek KonradSołtysiak Aleksandra5 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Gawlik MichałWalczyk Karolina11 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Chernenko SergiiWarzyńska Angelika5 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Cichoń MichałMichalska Julia2 D
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Klekowski SewerynMłynarczyk Weronika4 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Alwasiak KarolBalcerek Nela1 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Fałek KonradSołtysiak Aleksandra7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Chernenko SergiiWarzyńska Angelika12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Fałek KonradSołtysiak Aleksandra6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Alwasiak KarolBalcerek Nela2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gawlik MichałWalczyk Karolina21 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Alwasiak KarolBalcerek Nela8 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Gawlik MichałWalczyk Karolina32 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Chernenko SergiiWarzyńska Angelika14 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Cichoń MichałMichalska Julia4 D
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Gawlik MichałWalczyk Karolina4 OPEN
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Sygitowicz MikołajMisztela Wiktoria2 C
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Sygitowicz MikołajMisztela Wiktoria4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Fałek KonradSołtysiak Aleksandra14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Chernenko SergiiWarzyńska Angelika6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gawlik MichałWalczyk Karolina25 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Alwasiak KarolBalcerek Nela1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sygitowicz MikołajMisztela Wiktoria4 C
Polish Open Championships PTT Fałek KonradSołtysiak Aleksandra8 OPEN
Polish Open Championships PTT Chernenko SergiiWarzyńska Angelika19 OPEN
Polish Open Championships PTT Bedla FilipMłynarczyk Weronika23 OPEN
Polish Open Championships PTT Gawlik MichałWalczyk Karolina33 OPEN
Polish Open Championships PTT Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
Polish Open Championships PTT Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
Polish Open Championships PTT Gawlik MichałWalczyk Karolina32 OPEN
Polish Open Championships PTT Bedla FilipMłynarczyk Weronika28 OPEN
Polish Open Championships PTT Chernenko SergiiWarzyńska Angelika8 OPEN
Polish Open Championships PTT Fałek KonradSołtysiak Aleksandra9 OPEN
Polish Open Championships PTT Alwasiak KarolBalcerek Nela6 OPEN
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Cichoń MichałMichalska Julia4 D
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Cichoń MichałMichalska Julia5 D
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Fałek KonradSołtysiak Aleksandra1 B
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiGawlik MichałWalczyk Karolina20 OPEN
Stardance Finał Gwiazd 2017Cichoń MichałMichalska Julia8 D
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Cichoń MichałMichalska Julia3 D
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Cichoń MichałMichalska Julia6 D
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Cichoń MichałMichalska Julia6 D
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Gawlik MichałWalczyk Karolina20 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Fałek KonradSołtysiak Aleksandra8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Fałek KonradSołtysiak Aleksandra4 B
Powitanie WiosnyCichoń MichałMichalska Julia6 D
Polish Cup PTT Gawlik MichałWalczyk Karolina24 OPEN
Polish Cup PTT Klekowski SewerynKowalczyk Julia1 OPEN
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Sygitowicz MikołajMisztela Wiktoria5 C
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Cichoń MichałMichalska Julia2 F
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Cichoń MichałMichalska Julia13 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gawlik MichałWalczyk Karolina25 OPEN
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bedla FilipMłynarczyk Weronika33 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Just JosefZakrzewska Izabela15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Klekowski SewerynKowalczyk Julia2 OPEN
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Bedla FilipMłynarczyk Weronika19 A
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Gawlik MichałWalczyk Karolina35 A
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluCichoń MichałMichalska Julia1 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaCichoń MichałMichalska Julia2 E
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Klekowski SewerynKowalczyk Julia1 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Cichoń MichałMichalska Julia2 E
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Just JosefZakrzewska Izabela13 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Bedla FilipMłynarczyk Weronika15 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Gawlik MichałWalczyk Karolina21 OPEN
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaCichoń MichałMichalska Julia3 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Cichoń MichałMichalska Julia7 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Cichoń MichałMichalska Julia3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gawlik MichałWalczyk Karolina10 OPEN
XI OGÓLNOPOLSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICACichoń MichałMichalska Julia2 E
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Cichoń MichałMichalska Julia1 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGórczak KasperMałczak Maja4 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKlekowski SewerynKowalczyk Julia1 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCichoń MichałMichalska Julia4 F
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCichoń MichałMichalska Julia4 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSygitowicz MikołajMisztela Wiktoria7 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBedla FilipMłynarczyk Weronika13 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGawlik MichałWalczyk Karolina24 A
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJCichoń MichałMichalska Julia2 E
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTCichoń MichałMichalska Julia5 E
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTCichoń MichałMichalska Julia5 E
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Cichoń MichałMichalska Julia4 E
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Bedla FilipMłynarczyk Weronika18 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Cichoń MichałMichalska Julia4 E
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Górczak KasperMałczak Maja8 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Fałek KonradBalcerek Nela9 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Matłoka MateuszSołtysiak Aleksandra16 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Kotov ViacheslavJedwabna Weronika5 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Kosiński AlbertRóg Sandra28 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Chernenko SergiiKierasińska Wiktoria -25 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Gawlik MichałWalczyk Karolina52 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Kotov ViacheslavJedwabna Weronika22 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Sygitowicz MikołajMisztela Wiktoria42 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Wielgosz MaciejKałuzińska Kaja36 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Klekowski SewerynKowalczyk Julia2 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy, Seniorzy i MP Show w ST i LA Matłoka MateuszSołtysiak Aleksandra12 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy, Seniorzy i MP Show w ST i LA Fałek KonradBalcerek Nela16 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy, Seniorzy i MP Show w ST i LA Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Cichoń MichałMichalska Julia1 E
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Cichoń MichałMichalska Julia2 E
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Matłoka MateuszSołtysiak Aleksandra15 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyCichoń MichałMichalska Julia3 E
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Sygitowicz MikołajMisztela Wiktoria2 C
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Górczak KasperMałczak Maja5 OPEN
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Matłoka MateuszSołtysiak Aleksandra15 OPEN
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Fałek KonradBalcerek Nela16 OPEN
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Kotov ViacheslavJedwabna Weronika11 OPEN
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Kosiński AlbertRóg Sandra13 OPEN
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Chernenko SergiiKierasińska Wiktoria -17 OPEN
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Bedla FilipMłynarczyk Weronika27 OPEN
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.De Luca MichaelMoskaleva Yana50 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Bedla FilipMłynarczyk Weronika9 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Kotov ViacheslavJedwabna Weronika3 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Gawlik MichałWalczyk Karolina5 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Sygitowicz MikołajMisztela Wiktoria9 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoMatłoka MateuszSołtysiak Aleksandra3 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoRobak MaciejWłodarczyk Weronika3 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoGawlik MichałWalczyk Karolina6 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoRobak MaciejWłodarczyk Weronika6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluCichoń MichałMichalska Julia2 E
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoMatłoka MateuszSołtysiak Aleksandra2 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoGórczak KasperMałczak Maja1 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoFałek KonradBalcerek Nela4 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoFałek KonradBalcerek Nela4 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoWielgosz MaciejKałuzińska Kaja3 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoSygitowicz MikołajMisztela Wiktoria4 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoChernenko SergiiKierasińska Wiktoria -2 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoKosiński AlbertRóg Sandra3 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoKotov ViacheslavJedwabna Weronika4 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoSygitowicz MikołajMisztela Wiktoria3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Cichoń MichałMichalska Julia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Walas MateuszSołtysiak Aleksandra1 C
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Sygitowicz MikołajMisztela Wiktoria3 C
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Kosiński AlbertRóg Sandra7 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Chernenko SergiiKierasińska Wiktoria -3 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Walas MateuszSołtysiak Aleksandra10 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Górczak KasperMałczak Maja3 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Walas MateuszSołtysiak Aleksandra2 C
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Sygitowicz MikołajMisztela Wiktoria29 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Wielgosz MaciejKałuzińska Kaja23 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Klekowski SewerynKowalczyk Julia1 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Chernenko SergiiKierasińska Wiktoria -9 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Gawlik MichałWalczyk Karolina32 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kosiński AlbertRóg Sandra20 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Walas MateuszSołtysiak Aleksandra10 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kosiński AlbertRóg Sandra7 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Górczak KasperMałczak Maja3 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Sygitowicz MikołajMisztela Wiktoria2 C
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Klekowski SewerynKowalczyk Julia4 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Sygitowicz MikołajMisztela Wiktoria32 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Wielgosz MaciejKałuzińska Kaja33 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Chernenko SergiiKierasińska Wiktoria -6 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kosiński AlbertRóg Sandra10 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Górczak KasperMałczak Maja5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Gawlik MichałWalczyk Karolina19 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Chernenko SergiiKierasińska Wiktoria -17 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Walas MateuszSołtysiak Aleksandra8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Wielgosz MaciejKałuzińska Kaja31 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Walas MateuszSołtysiak Aleksandra2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Klekowski SewerynKowalczyk Julia2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Walas MateuszSołtysiak Aleksandra4 C
Festiwal Tańca Riviera 2016 Walas MateuszSołtysiak Aleksandra1 C
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Robak MaciejWłodarczyk Weronika1 E
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Kotov ViacheslavJedwabna Weronika12 OPEN
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Walas MateuszSołtysiak Aleksandra1 C
OTTT O Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca SMT SUKCES Złote Plastry MioduRobak MaciejWłodarczyk Weronika2 F
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Walas MateuszSołtysiak Aleksandra1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Walas MateuszSołtysiak Aleksandra13 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Kosiński AlbertRóg Sandra19 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Gawlik MichałWalczyk Karolina21 OPEN
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Robak MaciejWłodarczyk Weronika2 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Robak MaciejWłodarczyk Weronika2 E
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
Łódzka Liga Taneczna Robak MaciejWłodarczyk Weronika2 F
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Kosiński AlbertRóg Sandra5 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Kosiński AlbertRóg Sandra25 OPEN
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Robak MaciejWłodarczyk Weronika2 F
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Piwowarski MateuszNowicka Wiktoria6 F
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Walas MateuszSołtysiak Aleksandra10 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Fałek KonradBalcerek Nela16 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Fałek KonradBalcerek Nela10 OPEN
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Gawlik MichałWalczyk Karolina18 A
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Klekowski SewerynKowalczyk Julia4 A
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.plWalas MateuszSołtysiak Aleksandra3 C
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Fałek KonradBalcerek Nela8 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Fałek KonradBalcerek Nela4 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Walas MateuszSołtysiak Aleksandra9 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Walas MateuszSołtysiak Aleksandra2 C
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Fałek KonradBalcerek Nela10 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Fałek KonradBalcerek Nela2 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Walas MateuszSołtysiak Aleksandra5 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Klekowski SewerynKowalczyk Julia3 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kosiński AlbertRóg Sandra29 OPEN
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGawlik MichałWalczyk Karolina11 A
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDumanskyi DanyloKierasińska Wiktoria -9 A
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKubacki KacperKałuzińska Kaja6 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWalas MateuszSołtysiak Aleksandra11 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSygitowicz MikołajMisztela Wiktoria2 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWalas MateuszSołtysiak Aleksandra33 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRutkowski MichałMazur Weronika9 E
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaSygitowicz MikołajMisztela Wiktoria2 D
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówFałek KonradBalcerek Nela6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówKlekowski SewerynKowalczyk Julia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówWalas MateuszSołtysiak Aleksandra3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówFałek KonradBalcerek Nela5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówDumanskyi DanyloKierasińska Wiktoria -4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówKosiński AlbertRóg Sandra1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówGawlik MichałWalczyk Karolina4 OPEN
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAWalas MateuszSołtysiak Aleksandra7 OPEN
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAKubacki KacperKałuzińska Kaja4 C
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAWalas MateuszSołtysiak Aleksandra2 C
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAKlekowski SewerynKowalczyk Julia1 OPEN
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAFałek KonradBalcerek Nela5 OPEN
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Kosiński AlbertRóg Sandra18 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Rutkowski MichałMazur Weronika9 E
MISTRZOSTWA POLSKI SENIOR w 10 tańcach; MISTRZOSTWA POLSKI UNDER 21 w 10 tańcach Tatała LeszekTatała Anna1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Łomianek towarzyszacy Mistrzostwom klas A,B i C Rutkowski MichałMazur Weronika5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Łomianek towarzyszacy Mistrzostwom klas A,B i C Walas MateuszSołtysiak Aleksandra5 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Fałek KonradBalcerek Nela1 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Cygan PatrykMłynarczyk Weronika2 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Walas MateuszSołtysiak Aleksandra2 C
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Kosiński AlbertRóg Sandra11 OPEN
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Kosiński AlbertRóg Sandra7 OPEN
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyRutkowski MichałMazur Weronika3 E
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Cygan PatrykMłynarczyk Weronika1 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Gawlik MichałWalczyk Karolina1 B
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Chernenko SergiiSurówka Joanna23 OPEN
XIII Mława Open Walas MateuszSołtysiak Aleksandra2 C
Festiwal Tańca Riviera 2015 Walas MateuszSołtysiak Aleksandra2 C