!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
AKCENT - Będzin
--- ()
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Puchar Wieczystego kategorie OPENJakubik NatanielPielka Weronika8 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie SENIORNiemiec ŁukaszNiemiec Paulina5 E
Puchar Wieczystego kategorie SENIORNiemiec ŁukaszNiemiec Paulina3 F
Puchar WieczystegoJakubik NatanielPielka Weronika17 C
Puchar WieczystegoWojtasiewicz JacekSokotun Ivana52 B
Puchar WieczystegoNosek SebastianTerlikowska Maja4 B
Puchar WieczystegoSzczepaniak PiotrMargiel Kamila12 C
Puchar WieczystegoSzaleniec JakubGawron Kinga30 D
XIX Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Szaleniec JakubGawron Kinga4 D
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Kowalski WojciechCieślińska Hanna5 F
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Wojtasiewicz JacekSokotun Ivana6 B
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Nosek SebastianTerlikowska Maja1 B
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Wojtasiewicz JacekSokotun Ivana2 C
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Kowalski WojciechCieślińska Hanna4 F
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Wojtasiewicz JacekSokotun Ivana4 C
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Nosek SebastianTerlikowska Maja3 B
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Wojtasiewicz JacekSokotun Ivana2 B
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra6 B
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Szczepaniak PiotrMargiel Kamila2 C
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Nosek SebastianTerlikowska Maja1 C
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Wojtasiewicz JacekSokotun Ivana2 C
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Jakubik NatanielPielka Weronika2 C
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Szaleniec JakubGawron Kinga7 D
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kowalski WojciechCieślińska Hanna2 F
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Januszkiewicz JacekMendakiewicz Zofia1 H
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Grabowski MaciejPachla Maria4 E
Oleski Festiwal Tańca 2022 Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia2 D
Oleski Festiwal Tańca 2022 Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia3 D
Oleski Festiwal Tańca 2022 Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra7 B
Oleski Festiwal Tańca 2022 Szczepaniak PiotrMargiel Kamila4 C
Oleski Festiwal Tańca 2022 Wojtasiewicz JacekSokotun Ivana1 C
NitroErg Dance Festival Wojtasiewicz JacekSokotun Ivana9 B
NitroErg Dance Festival Nosek SebastianTerlikowska Maja2 B
NitroErg Dance Festival Wojtasiewicz JacekSokotun Ivana3 C
NitroErg Dance Festival Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia3 D
NitroErg Dance Festival Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia2 D
NitroErg Dance Festival Żołnierczyk SebastianWąsowicz Nina Maria10 F
NitroErg Dance Festival Januszkiewicz JacekMendakiewicz Zofia2 H
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Nosek SebastianTerlikowska Maja1 C
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Szaleniec JakubGawron Kinga7 D
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Dąbrowski DominikŻwilinkowska Amelia4 F
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Grabowski MaciejPachla Maria2 E
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Żołnierczyk SebastianWąsowicz Nina Maria4 F
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia1 D
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia1 D
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Wojtasiewicz JacekSokotun Ivana4 B
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Jakubik NatanielPielka Weronika3 C
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Wojtasiewicz JacekSokotun Ivana3 C
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Nosek SebastianTerlikowska Maja1 C
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Szczepaniak PiotrMargiel Kamila2 C
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra5 B
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Nosek SebastianTerlikowska Maja5 B
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia3 D
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Niemiec ŁukaszNiemiec Paulina2 F
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Szaleniec JakubGawron Kinga3 D
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia3 D
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Jakubik NatanielPielka Weronika4 C
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Wojtasiewicz JacekSokotun Ivana9 B
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Dąbrowski DominikŻwilinkowska Amelia10 F
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra11 B
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Grabowski MaciejPachla Maria6 E
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia6 D
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Jakubik NatanielPielka Weronika4 C
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Szaleniec JakubGawron Kinga5 D
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Szczepaniak PiotrMargiel Kamila5 C
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia3 D
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Jakubik NatanielPielka Weronika5 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia10 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia5 OPEN
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Tarasin JuliuszHodór Julia2 D
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Jakubik NatanielPielka Weronika13 OPEN
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022 Szczepaniak PiotrMargiel Kamila5 C
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022 Tarasin JuliuszHodór Julia2 D
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Tarasin JuliuszHodór Julia2 D
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Wojtasiewicz JacekSokotun Ivana1 C
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Wojtasiewicz JacekSokotun Ivana1 C
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra6 B
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Tarasin JuliuszHodór Julia4 D
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Dziobak NatanielWąsowicz Lilianna1 H
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Jakubik NatanielPielka Weronika1 C
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Jakubik NatanielPielka Weronika6 OPEN
II OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Wojtasiewicz JacekSokotun Ivana1 C
PERFECT DANCE Kraków 2022Wojtasiewicz JacekSokotun Ivana7 C
PERFECT DANCE Kraków 2022Tarasin JuliuszHodór Julia3 D
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Wojtasiewicz JacekSokotun Ivana3 C
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Jakubik NatanielPielka Weronika3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Niemiec ŁukaszNiemiec Paulina4 F
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia1 D
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Dziobak NatanielWąsowicz Lilianna1 H
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Żołnierczyk SebastianWąsowicz Nina Maria2 G
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Dąbrowski DominikŻwilinkowska Amelia3 F
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Boiko MykytaPawłowska Hanna5 E
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Tarasin JuliuszHodór Julia3 D
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia1 D
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Tarasin JuliuszHodór Julia2 D
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Niemiec ŁukaszNiemiec Paulina2 F
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Szaleniec JakubGawron Kinga3 D
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „LIBIĄŻ DANCE FESTIVAL” Szaleniec JakubGawron Kinga7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „LIBIĄŻ DANCE FESTIVAL” Dąbrowski DominikŻwilinkowska Amelia1 G
\"STARS PREMIUM\" Tarasin JuliuszHodór Julia2 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia5 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia5 D
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Żołnierczyk SebastianWąsowicz Nina Maria3 G
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia1 D
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Dziobak NatanielWąsowicz Lilianna1 H
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Dąbrowski DominikŻwilinkowska Amelia1 G
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Szaleniec JakubGawron Kinga3 D
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Tarasin JuliuszHodór Julia1 D
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Szczepaniak PiotrMargiel Kamila1 C
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Jakubik NatanielPielka Weronika3 C
Cracow Dance FestivalTarasin JuliuszHodór Julia2 D
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoSiudyka KacperŁukaszewicz Emilia4 D
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoSiudyka KacperŁukaszewicz Emilia2 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Jakubik NatanielPielka Weronika1 C
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Tarasin JuliuszHodór Julia2 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Dziobak NatanielWąsowicz Lilianna2 H
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Tarasin JuliuszHodór Julia3 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Żołnierczyk SebastianWąsowicz Nina Maria2 G
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Dąbrowski DominikŻwilinkowska Amelia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Jakubik NatanielPielka Weronika1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Tarasin JuliuszHodór Julia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Tarasin JuliuszHodór Julia6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Dąbrowski DominikŻwilinkowska Amelia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Białas WojciechKozłowska Zuzanna3 G
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Białas WojciechKozłowska Zuzanna3 G
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Boiko MykytaPawłowska Hanna6 E
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Dąbrowski DominikŻwilinkowska Amelia1 G
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia1 D
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia2 D
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Żołnierczyk SebastianWąsowicz Nina Maria2 G
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Tarasin JuliuszHodór Julia4 D
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Tarasin JuliuszHodór Julia2 D
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Jakubik NatanielPielka Weronika1 C
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Wojtasiewicz JacekRytwińska Aleksandra6 C
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Szczepaniak PiotrMargiel Kamila8 C
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Pielka KrzysztofSokotun Ivana12 C
Mysłowicki Festiwal Tańca Jakubik NatanielPielka Weronika1 C
Mysłowicki Festiwal Tańca Tarasin JuliuszHodór Julia6 D
Mysłowicki Festiwal Tańca Białas WojciechKozłowska Zuzanna3 G
Mysłowicki Festiwal Tańca Dąbrowski DominikŻwilinkowska Amelia1 G
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Szczepaniak PiotrMargiel Kamila22 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Wojtasiewicz JacekRytwińska Aleksandra20 C
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pielka KrzysztofSokotun Ivana12 C
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Jakubik NatanielPielka Weronika10 OPEN
XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2021\" Grabowski MaciejPachla Maria3 F
XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2021\" Szczepaniak PiotrMargiel Kamila2 D
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorNiemiec ŁukaszNiemiec Paulina1 E
Puchar WieczystegoSzczepaniak PiotrMargiel Kamila27 C
Puchar WieczystegoSzczepaniak PiotrMargiel Kamila16 D
Puchar WieczystegoSzaleniec JakubRytwińska Aleksandra26 D
Puchar WieczystegoKim KyuwonGawron Kinga18 D
Puchar WieczystegoKim KyuwonGawron Kinga10 D
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Tarasin JuliuszHodór Julia6 D
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Dąbrowski DominikŻwilinkowska Amelia3 G
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia9 OPEN
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Tarasin JuliuszHodór Julia3 D
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Białas WojciechKozłowska Zuzanna1 H
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Kowalski WojciechSztuka Pola6 F
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Żołnierczyk SebastianPawłowska Hanna9 F
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Dąbrowski DominikŻwilinkowska Amelia1 G
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Szczepaniak PiotrMargiel Kamila4 C
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Boiko MykytaJanik Julia6 D
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Niemiec ŁukaszNiemiec Paulina7 E
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Kim KyuwonGawron Kinga4 D
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra6 D
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Jakubik NatanielPielka Weronika1 C
CeA Challenge Cup Jesienny Niemiec ŁukaszNiemiec Paulina2 E
CeA Challenge Cup Jesienny Tarasin JuliuszHodór Julia1 E
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Niemiec ŁukaszNiemiec Paulina2 E
Oleski Festiwal Tańca 2021 Wojtasiewicz JacekWysocka Julia7 B
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grabowski MaciejPachla Maria1 F
Oleski Festiwal Tańca 2021 Białas WojciechKozłowska Zuzanna2 H
Nosalowy International Dance FestivalTarasin JuliuszHodór Julia2 E
OTTT RYTM 2021 Grabowski MaciejPachla Maria2 F
CeA Challenge Cup UskrzydloneSzczepaniak PiotrMargiel Kamila2 D
CeA Challenge Cup UskrzydloneSzczepaniak PiotrMargiel Kamila2 C
OTTT RYTM 2021 Dąbrowski DominikŻwilinkowska Amelia1 H
OTTT RYTM 2021 Wojtasiewicz JacekWysocka Julia2 B
OTTT RYTM 2021 Kowalski WojciechSztuka Pola3 F
OTTT RYTM 2021 Tarasin JuliuszHodór Julia1 E
OTTT RYTM 2021 Jakubik NatanielPielka Weronika2 C
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Szczepaniak PiotrMargiel Kamila1 D
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Dąbrowski DominikŻwilinkowska Amelia1 H
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Żołnierczyk SebastianPawłowska Hanna2 G
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Grabowski MaciejPachla Maria1 F
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Kowalski WojciechSztuka Pola3 F
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Białas WojciechKozłowska Zuzanna1 H
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Tarasin JuliuszHodór Julia2 E
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Niemiec ŁukaszNiemiec Paulina7 E
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Kim KyuwonGawron Kinga3 E
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Jakubik NatanielPielka Weronika1 C
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Szczepaniak PiotrMargiel Kamila2 C
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra4 D
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Wojtasiewicz JacekWysocka Julia2 B
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Kim KyuwonGawron Kinga1 E
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Tarasin JuliuszHodór Julia2 D
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Białas WojciechKozłowska Zuzanna1 H
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Dąbrowski DominikŻwilinkowska Amelia1 H
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Żołnierczyk SebastianPawłowska Hanna2 G
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kowalski WojciechSztuka Pola1 F
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Grabowski MaciejPachla Maria2 F
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Tarasin JuliuszHodór Julia2 E
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kim KyuwonGawron Kinga1 E
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Tarasin JuliuszHodór Julia2 D
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Szczepaniak PiotrMargiel Kamila1 D
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kim KyuwonGawron Kinga1 E
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Niemiec ŁukaszNiemiec Paulina7 E
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra7 D
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Wojtasiewicz JacekWysocka Julia1 B
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Jakubik NatanielPielka Weronika1 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Szczepaniak PiotrMargiel Kamila4 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Pielka KrzysztofSokotun Ivana1 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Żołnierczyk SebastianPawłowska Hanna3 G
Grand Prix Polski PTT Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Jakubik NatanielPielka Weronika10 OPEN
Grand Prix Polski PTT Tarasin JuliuszHodór Julia1 E
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia10 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia9 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia9 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Kowalski WojciechSztuka Pola5 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia2 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Wojtasiewicz JacekWysocka Julia7 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Wojtasiewicz JacekWysocka Julia6 B
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Szczepaniak PiotrMargiel Kamila3 C
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Jakubik NatanielPielka Weronika1 C
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Kim KyuwonGawron Kinga2 E
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Kim KyuwonGawron Kinga1 E
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Tarasin JuliuszHodór Julia2 E
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Kowalski WojciechSztuka Pola2 F
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Wojtasiewicz JacekWysocka Julia12 B
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Pielka KrzysztofSokotun Ivana7 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Pielka KrzysztofSokotun Ivana10 D
Puchar Klas F, E i D Pielka KrzysztofSokotun Ivana14 D
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Boiko MykytaHodór Julia1 F
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Wojtasiewicz JacekWysocka Julia6 B
Grand Prix Polski PTT Jakubik NatanielPielka Weronika2 D
Grand Prix Polski PTT Boiko MykytaHodór Julia1 F
Grand Prix Polski PTT Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia4 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Niemiec ŁukaszNiemiec Paulina7 E
DANCE OSCARS 2021 Jakubik NatanielPielka Weronika4 C
DANCE OSCARS 2021 Jakubik NatanielPielka Weronika2 D
DANCE OSCARS 2021 Niemiec ŁukaszNiemiec Paulina5 E
DANCE OSCARS 2021 Boiko MykytaHodór Julia2 F
DANCE OSCARS 2021 Żołnierczyk SebastianPawłowska Hanna2 G
Grand Prix Polski PTT Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia6 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Żołnierczyk SebastianPawłowska Hanna3 G
DANCE OSCARS 2021 Wojtasiewicz JacekWysocka Julia13 B
DANCE OSCARS 2021 Tarasin JuliuszPiskorska Amelia5 E
CeA Spring Pielka KrzysztofSokotun Ivana9 D
Polish Open Championships WDC Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia8 OPEN
Polish Open Championships WDC Kowalski WojciechSztuka Pola4 OPEN
Polish Open Championships WDC Jakubik NatanielPielka Weronika10 OPEN
Polish Open Championships WDC Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia4 OPEN
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Jakubik NatanielPielka Weronika1 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Grabowski MaciejPachla Maria1 G
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Żołnierczyk SebastianPawłowska Hanna2 G
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kowalski WojciechSztuka Pola3 F
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Boiko MykytaHodór Julia4 F
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Tarasin JuliuszPiskorska Amelia5 E
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Pielka KrzysztofSokotun Ivana3 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Jakubik NatanielPielka Weronika1 C
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Wojtasiewicz JacekWysocka Julia4 C
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Pielka KrzysztofSokotun Ivana1 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra7 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Wojtasiewicz JacekWysocka Julia3 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia6 OPEN
Cracow Dance Festival Żołnierczyk SebastianPawłowska Hanna3 G
Cracow Dance Festival Grabowski MaciejPachla Maria1 G
Cracow Dance Festival Pielka KrzysztofSokotun Ivana6 D
Cracow Dance Festival Pielka KrzysztofSokotun Ivana7 D
Cracow Dance Festival Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra17 D
Cracow Dance Festival Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra8 C
II OTTT Będzin 2021 Grabowski MaciejPachla Maria1 G
II OTTT Będzin 2021 Pielka KrzysztofSokotun Ivana2 D
II OTTT Będzin 2021 Wojtasiewicz JacekWysocka Julia6 C
II OTTT Będzin 2021 Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra4 C
II OTTT Będzin 2021 Pielka KrzysztofSokotun Ivana8 D
II OTTT Będzin 2021 Niemiec ŁukaszNiemiec Paulina8 E
II OTTT Będzin 2021 Tarasin JuliuszPiskorska Amelia5 E
II OTTT Będzin 2021 Kowalski WojciechSztuka Pola8 F
II OTTT Będzin 2021 Boiko MykytaHodór Julia3 F
II OTTT Będzin 2021 Żołnierczyk SebastianPawłowska Hanna2 G
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia4 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Jakubik NatanielJanik Julia8 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia3 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Jakubik NatanielJanik Julia4 OPEN
47 Puchar Wieczystego Pielka KrzysztofSokotun Ivana25 D
47 Puchar Wieczystego Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra18 C
47 Puchar Wieczystego Pielka KrzysztofSokotun Ivana29 D
47 Puchar Wieczystego Niemiec ŁukaszNiemiec Paulina1 F
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Żołnierczyk SebastianPawłowska Hanna1 H
CeA Challenge Cup Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra7 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia8 OPEN
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia1 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Żołnierczyk SebastianPawłowska Hanna2 H
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Kowalski WojciechSztuka Pola1 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Niemiec ŁukaszNiemiec Paulina6 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Jakubik NatanielJanik Julia1 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra3 C
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Żołnierczyk SebastianPawłowska Hanna2 H
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Szymczyk ŁukaszKubaszewska-Szymczyk Katarzyna1 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Szymczyk ŁukaszKubaszewska-Szymczyk Katarzyna9 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra4 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Szczepaniak PiotrPielka Weronika3 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia1 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Tarasin JuliuszPiskorska Amelia5 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Boiko MykytaHodór Julia1 G
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Tarasin JuliuszPiskorska Amelia2 F
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Boiko MykytaHodór Julia1 H
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Jakubik NatanielJanik Julia3 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kowalski WojciechSztuka Pola2 G
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia1 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Szczepaniak PiotrPielka Weronika4 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra5 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Janus JakubTerlikowska Maja3 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Niemiec ŁukaszNiemiec Paulina4 F
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Szymczyk ŁukaszKubaszewska-Szymczyk Katarzyna7 E
Puchar Okręgu Śląskiego Jakubik NatanielJanik Julia4 D
Puchar Okręgu Śląskiego Tarasin JuliuszPiskorska Amelia5 F
Puchar Okręgu Śląskiego Żołnierczyk SebastianPawłowska Hanna2 H
Puchar Okręgu Śląskiego Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia1 E
Puchar Okręgu Śląskiego Szczepaniak PiotrPielka Weronika4 D
Puchar Okręgu Śląskiego Jakubik NatanielJanik Julia1 D
Puchar Okręgu Śląskiego Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra6 C
Puchar Okręgu Śląskiego Niemiec ŁukaszNiemiec Paulina4 F
Puchar Okręgu Śląskiego Wojtasiewicz JacekWysocka Julia8 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Niemiec ŁukaszNiemiec Paulina10 F
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Tarasin JuliuszPiskorska Amelia2 F
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Jakubik NatanielJanik Julia3 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Jakubik NatanielJanik Julia1 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra3 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Żołnierczyk SebastianPawłowska Hanna1 H
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra3 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Janus JakubTerlikowska Maja1 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Szymczyk ŁukaszKubaszewska-Szymczyk Katarzyna7 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Wojtasiewicz JacekWysocka Julia7 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Wojtasiewicz JacekWysocka Julia10 B
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Janus JakubTerlikowska Maja2 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Jakubik NatanielJanik Julia2 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Jakubik NatanielJanik Julia5 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra2 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Tarasin JuliuszPiskorska Amelia8 F
Majówka w Krakowie - OTTT Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia1 F
Majówka w Krakowie - OTTT Grabowski MaciejŻwilinkowska Amelia2 G
Majówka w Krakowie - OTTT Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia6 OPEN
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra1 D
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Wojtasiewicz JacekWysocka Julia5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra8 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jakubik NatanielJanik Julia4 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaWojtasiewicz JacekWysocka Julia9 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaPielka KrzysztofMargiel Kamila5 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaPielka KrzysztofMargiel Kamila6 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaSzaleniec JakubRytwińska Aleksandra1 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaJakubik NatanielJanik Julia2 E
GPS PTT Kiepura Dance Cup Szymczyk ŁukaszKubaszewska-Szymczyk Katarzyna5 E
CeA Puchar Pielka KrzysztofMargiel Kamila3 D
CeA Puchar Pielka KrzysztofMargiel Kamila5 D
Puchar Wieczystego SeniorSzymczyk ŁukaszKubaszewska-Szymczyk Katarzyna3 E
Puchar WieczystegoSiudyka KacperŁukaszewicz Emilia4 OPEN
Puchar WieczystegoJakubik NatanielJanik Julia7 OPEN
Puchar WieczystegoPielka KrzysztofMargiel Kamila18 D
Puchar WieczystegoPielka KrzysztofMargiel Kamila15 D
Puchar WieczystegoSzaleniec JakubRytwińska Aleksandra12 D
Puchar WieczystegoWojtasiewicz JacekWysocka Julia65 B
Puchar WieczystegoWojtasiewicz JacekWysocka Julia36 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaPielka KrzysztofMargiel Kamila3 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaPielka KrzysztofMargiel Kamila2 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Tarasin JuliuszPiskorska Amelia2 G
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Wojtasiewicz JacekWysocka Julia9 C
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Pielka KrzysztofMargiel Kamila7 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Janus JakubTerlikowska Maja8 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Pielka KrzysztofMargiel Kamila7 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra6 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Jakubik NatanielJanik Julia1 E
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Kacuga OskarRudek Aneta4 E
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Grabara ArturStarzyńska Kamila8 F
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Kostarek NatanHodór Julia3 G
O Świąteczną Bombkę Szymczyk ŁukaszKubaszewska-Szymczyk Katarzyna3 E
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Wojtasiewicz JacekWysocka Julia5 C
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia1 F
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Tarasin JuliuszPiskorska Amelia2 G
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Pielka KrzysztofMargiel Kamila5 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra5 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Pielka KrzysztofMargiel Kamila3 D
IV OTTT Czeladź 2019 Grabowski MaciejŻwilinkowska Amelia3 G
IV OTTT Czeladź 2019 Tarasin JuliuszPiskorska Amelia1 G
IV OTTT Czeladź 2019 Kostarek NatanHodór Julia3 G
IV OTTT Czeladź 2019 Jakubik NatanielJanik Julia1 E
IV OTTT Czeladź 2019 Piątek JanPachla Maria1 H
IV OTTT Czeladź 2019 Kowalski WojciechSztuka Pola2 G
IV OTTT Czeladź 2019 Żołnierczyk SebastianBłażejak Pola2 H
IV OTTT Czeladź 2019 Grabara ArturStarzyńska Kamila6 F
IV OTTT Czeladź 2019 Siudyka KacperŁukaszewicz Emilia1 F
IV OTTT Czeladź 2019 Pielka KrzysztofMargiel Kamila3 D
IV OTTT Czeladź 2019 Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra6 D
IV OTTT Czeladź 2019 Pielka KrzysztofMargiel Kamila4 D
IV OTTT Czeladź 2019 Wojtasiewicz JacekWysocka Julia4 C
IV OTTT Czeladź 2019 Kacuga OskarRudek Aneta7 E
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Szymczyk ŁukaszKubaszewska-Szymczyk Katarzyna3 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Jakubik NatanielJanik Julia2 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Szymczyk ŁukaszKubaszewska-Szymczyk Katarzyna1 F
Oleski Festiwal Tańca 2019 Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra8 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Pielka KrzysztofMargiel Kamila7 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Szczepaniak PiotrLedwoń Kinga5 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Tarasin JuliuszPiskorska Amelia3 G
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Grabara ArturStarzyńska Kamila12 F
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Grabara OskarGawron Kinga3 G
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Grabowski MaciejŻwilinkowska Amelia2 G
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kowalski WojciechSztuka Pola3 G
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Szymczyk ŁukaszKubaszewska-Szymczyk Katarzyna1 F
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Pielka KrzysztofMargiel Kamila5 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Szaleniec JakubRytwińska Aleksandra6 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Pielka KrzysztofMargiel Kamila7 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Janus JakubPielka Weronika5 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Wojtasiewicz JacekWysocka Julia6 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Żołnierczyk SebastianBłażejak Pola1 H
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Pielka KrzysztofMargiel Kamila10 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Szczepaniak PiotrLedwoń Kinga5 E
MAŁE GRAND PRIX Jakubik NatanielJanik Julia5 E
Puchar Klas A, B i C Wojtasiewicz JacekWysocka Julia15 C
GPS \" Bieruń 2019\" Szymczyk ŁukaszKubaszewska-Szymczyk Katarzyna4 F
GPS \" Bieruń 2019\" Szymczyk ŁukaszKubaszewska-Szymczyk Katarzyna2 E
Puchar Klas A, B i C Wojtasiewicz JacekWysocka Julia2 C