!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
SzT eMiKa
Tarnów (Małopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
CeA Challenge Cup Małochleb MaciejPeroń Weronika12 C
CeA Challenge Cup Kotul HubertŻaba Weronika9 C
CeA Challenge Cup Łabno MateuszSobarnia Paulina8 C
CeA Challenge Cup Łabno MateuszSobarnia Paulina2 C
CeA Challenge Cup Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia3 D
Mikołajowy OTTT Jaśkiewicz KrzysztofJacher Oliwia3 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga5 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Baszczowski BartoszKozioł Lena25 OPEN
Mikołajowy OTTT Jaśkiewicz KrzysztofJacher Oliwia7 D
Mikołajowy OTTT Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia2 D
Mikołajowy OTTT Para MaksymilianSiemaszko Gabriela9 C
Mikołajowy OTTT Łabno MateuszSobarnia Paulina8 C
Mikołajowy OTTT Kotul HubertŻaba Weronika7 C
Mikołajowy OTTT Para MaksymilianSiemaszko Gabriela5 C
Mikołajowy OTTT Łabno MateuszSobarnia Paulina4 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Małochleb MaciejPeroń Weronika5 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kotul HubertŻaba Weronika13 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia12 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Jaśkiewicz KrzysztofJacher Oliwia11 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Baszczowski BartoszKozioł Lena23 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia5 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Jaśkiewicz KrzysztofJacher Oliwia11 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Baszczowski BartoszKozioł Lena17 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Plebanek MichałJanas Oliwia10 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Kotul HubertŻaba Weronika6 C
Mistrzostwa Polski Latin Podraza DanielPodraza Patrycja46 OPEN
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Kotul HubertŻaba Weronika8 C
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia12 D
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Podraza DanielPodraza Patrycja3 A
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia5 D
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Jaśkiewicz KrzysztofJacher Oliwia7 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Jaśkiewicz KrzysztofJacher Oliwia10 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Podraza DanielPodraza Patrycja3 A
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Gorla PiotrChłopek Gabriela11 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Łabno MateuszSobarnia Paulina6 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia13 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Jaśkiewicz KrzysztofJacher Oliwia14 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Gorla PiotrChłopek Gabriela12 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Łabno MateuszSobarnia Paulina12 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kotul HubertŻaba Weronika2 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia9 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Jaśkiewicz KrzysztofJacher Oliwia12 E
Grand Prix Polski PTT Podraza DanielPodraza Patrycja22 OPEN
Puchar Klas A,B i C Kotul HubertŻaba Weronika9 C
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia9 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia13 D
Puchar Klas A,B i C Baszczowski BartoszKozioł Lena18 B
Puchar Klas A,B i C Gorla PiotrChłopek Gabriela19 B
Puchar Klas A,B i C Gorla PiotrChłopek Gabriela27 B
Puchar Klas A,B i C Baszczowski BartoszKozioł Lena28 B
Puchar Klas A,B i C Podraza DanielPodraza Patrycja13 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia14 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Kotul HubertŻaba Weronika6 C
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Podraza DanielPodraza Patrycja4 OPEN
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAPolek IgorKapłońska Amelia2 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAJaworski NikodemWężowicz Wiktoria19 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAGętkowski MateuszMytkoś Oliwia7 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAGętkowski MateuszMytkoś Oliwia17 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAJaworski NikodemWężowicz Wiktoria14 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAStarostka MarcelJarosz Julia11 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAStarostka MarcelJarosz Julia13 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKASanak KonstantySzczepanik Gabriela3 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAWiśniewski DawidMotak Oliwia2 G
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Kotul HubertŻaba Weronika9 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Baszczowski BartoszKozioł Lena16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Baszczowski BartoszKozioł Lena12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Podraza DanielPodraza Patrycja11 OPEN
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Kotul HubertŻaba Weronika4 C
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Sanak KonstantySzczepanik Gabriela3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Podraza DanielPodraza Patrycja25 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Baszczowski BartoszKozioł Lena20 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Baszczowski BartoszKozioł Lena22 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaJaworski NikodemWężowicz Wiktoria12 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKról WojciechSiemaszko Gabriela11 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaPara MaksymilianPańczyk Natalia10 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaŁabno MateuszSobarnia Paulina1 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKotul HubertŻaba Weronika6 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaBaszczowski BartoszKozioł Lena3 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaGorla PiotrChłopek Gabriela7 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaPara MaksymilianPańczyk Natalia7 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaJaworski NikodemWężowicz Wiktoria15 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaŁabno MateuszSobarnia Paulina10 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKról WojciechSiemaszko Gabriela17 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaGorla PiotrChłopek Gabriela7 B
GPS PTT Kiepura Dance Cup Michałek AndrzejMichałek Elżbieta1 E
GPS PTT Kiepura Dance Cup Pytlik WojciechGłowacka Halina1 F
GPS PTT Kiepura Dance Cup Michałek AndrzejMichałek Elżbieta2 E
GPS PTT Kiepura Dance Cup Pytlik WojciechGłowacka Halina1 F
CeA Puchar Starostka MarcelJarosz Julia6 D
CeA Puchar Wiśniewski DawidMotak Oliwia2 G
CeA Puchar Sanak KonstantySzczepanik Gabriela3 G
CeA Puchar Starostka MarcelJarosz Julia9 D
CeA Puchar Polek IgorKapłońska Amelia1 G
CeA Puchar Kotul HubertŻaba Weronika4 C
CeA Puchar Król WojciechSiemaszko Gabriela5 C
CeA Puchar Baszczowski BartoszKozioł Lena1 C
CeA Puchar Król WojciechSiemaszko Gabriela6 C
CeA Puchar Baszczowski BartoszKozioł Lena3 B
CeA Senior Motak KrzysztofMotak Agnieszka5 E
CeA Senior Michałek AndrzejMichałek Elżbieta1 E
CeA Senior Motak KrzysztofMotak Agnieszka8 E
CeA Senior Niewola RafałNiewola Barbara1 E
CeA Senior Michałek AndrzejMichałek Elżbieta1 E
Puchar Wieczystego SeniorNiewola RafałNiewola Barbara5 E
Puchar Wieczystego SeniorNiewola RafałNiewola Barbara5 E
Puchar Wieczystego SeniorMotak KrzysztofMotak Agnieszka9 E
Puchar Wieczystego SeniorMichałek AndrzejMichałek Elżbieta2 F
Puchar Wieczystego SeniorMichałek AndrzejMichałek Elżbieta3 E
Puchar WieczystegoŁabno MateuszSobarnia Paulina19 C
Puchar WieczystegoŁabno MateuszSobarnia Paulina18 C
Puchar WieczystegoGorla PiotrChłopek Gabriela39 B
Puchar WieczystegoGorla PiotrChłopek Gabriela34 B
Puchar WieczystegoPodraza DanielPodraza Patrycja30 A
Puchar WieczystegoKotul HubertŻaba Weronika22 C
Puchar WieczystegoBaszczowski BartoszKozioł Lena17 C
Puchar WieczystegoMałochleb MaciejPeroń Weronika42 C
Puchar WieczystegoBaszczowski BartoszKozioł Lena48 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaŁabno MateuszSobarnia Paulina4 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaMalec BartoszNiewola Wiktoria8 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaStarostka MarcelJarosz Julia4 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaStarostka MarcelJarosz Julia6 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaBaszczowski BartoszKozioł Lena2 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaŁabno MateuszSobarnia Paulina5 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaJaworski NikodemWężowicz Wiktoria11 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaBaszczowski BartoszKozioł Lena7 B
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Podraza DanielPodraza Patrycja8 A
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Gorla PiotrChłopek Gabriela10 B
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Gorla PiotrChłopek Gabriela10 B
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Kotul HubertŻaba Weronika3 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Niewola RafałNiewola Barbara1 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Pacura BogusławPacura Marta1 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Starostka MarcelJarosz Julia8 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Starostka MarcelJarosz Julia7 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Niewola RafałNiewola Barbara1 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Malec BartoszNiewola Wiktoria6 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Motak KrzysztofMotak Agnieszka2 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Pytlik WojciechGłowacka Halina1 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Michałek AndrzejMichałek Elżbieta2 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Pytlik WojciechGłowacka Halina1 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Michałek AndrzejMichałek Elżbieta2 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Motak KrzysztofMotak Agnieszka1 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria13 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Mruk ArkadiuszJacher Oliwia8 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Starostka MarcelJarosz Julia6 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Starostka MarcelJarosz Julia3 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Malec BartoszNiewola Wiktoria8 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Baszczowski BartoszKozioł Lena3 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Gorla PiotrChłopek Gabriela6 B
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Gorla PiotrChłopek Gabriela4 B
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Baszczowski BartoszKozioł Lena5 B
Puchar Rektora AGH Starostka MarcelJarosz Julia6 D
Puchar Rektora AGH Mruk ArkadiuszJacher Oliwia3 E
Puchar Rektora AGH Plebanek MichałJanas Oliwia3 F
Puchar Rektora AGH Starostka MarcelJarosz Julia9 D
Puchar Rektora AGH Łabno MateuszSobarnia Paulina2 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Baszczowski BartoszKozioł Lena5 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Baszczowski BartoszKozioł Lena14 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Łabno MateuszSobarnia Paulina2 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Łabno MateuszSobarnia Paulina2 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Mruk ArkadiuszJacher Oliwia6 E
OTTT DŻET 2019 Gorla PiotrChłopek Gabriela3 B
OTTT DŻET 2019 Starostka MarcelJarosz Julia10 D
OTTT DŻET 2019 Łabno MateuszSobarnia Paulina3 C
OTTT DŻET 2019 Starostka MarcelJarosz Julia10 D
OTTT DŻET 2019 Łabno MateuszSobarnia Paulina4 C
OTTT DŻET 2019 Mruk ArkadiuszJacher Oliwia3 E
OTTT DŻET 2019 Niewola RafałNiewola Barbara1 E
OTTT DŻET 2019 Król WojciechSiemaszko Gabriela9 C
OTTT DŻET 2019 Gorla PiotrChłopek Gabriela8 B
OTTT DŻET 2019 Niewola RafałNiewola Barbara2 E
OTTT DŻET 2019 Król WojciechSiemaszko Gabriela5 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Łabno MateuszSobarnia Paulina1 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Plebanek MichałJanas Oliwia1 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Mruk ArkadiuszJacher Oliwia5 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Starostka MarcelJarosz Julia6 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Król WojciechSiemaszko Gabriela2 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Łabno MateuszSobarnia Paulina1 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Kotul HubertŻaba Weronika7 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Król WojciechSiemaszko Gabriela9 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Kotul HubertŻaba Weronika11 C
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Baszczowski BartoszKozioł Lena4 C
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Mruk ArkadiuszJacher Oliwia4 E
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Malec BartoszNiewola Wiktoria5 E
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria5 D
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Starostka MarcelJarosz Julia4 D
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Baszczowski BartoszKozioł Lena1 B
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Gorla PiotrChłopek Gabriela5 B
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Podraza DanielPodraza Patrycja4 OPEN
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Gorla PiotrChłopek Gabriela3 B
GPS \" Bieruń 2019\" Motak KrzysztofMotak Agnieszka8 E
GPS \" Bieruń 2019\" Niewola RafałNiewola Barbara3 E
GPS \" Bieruń 2019\" Motak KrzysztofMotak Agnieszka8 E
GPS \" Bieruń 2019\" Niewola RafałNiewola Barbara3 E
GPS \" Bieruń 2019\" Michałek AndrzejMichałek Elżbieta3 E
GPS \" Bieruń 2019\" Michałek AndrzejMichałek Elżbieta2 F
Puchar Klas A, B i C Podraza DanielPodraza Patrycja22 A
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Kotul HubertŻaba Weronika12 C
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Król WojciechSiemaszko Gabriela9 C
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Kotul HubertŻaba Weronika6 C
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria10 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Mruk ArkadiuszJacher Oliwia6 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Michałek AndrzejMichałek Elżbieta6 F
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga4 B
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Niewola RafałNiewola Barbara4 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Michałek AndrzejMichałek Elżbieta1 F
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga2 B
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Niewola RafałNiewola Barbara1 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Michałek AndrzejMichałek Elżbieta1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria4 E
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria3 E
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Kołodziej JulianBudzik Zofia3 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Małochleb MaciejPeroń Weronika8 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaKról WojciechSiemaszko Gabriela14 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaBaszczowski BartoszKozioł Lena14 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaKotul HubertŻaba Weronika7 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaŁabno MateuszSobarnia Paulina3 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaŁabno MateuszSobarnia Paulina5 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaPlebanek MichałJanas Oliwia7 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Niewola RafałNiewola Barbara5 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Pytlik WojciechGłowacka Halina2 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Niewola RafałNiewola Barbara3 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Michałek AndrzejMichałek Elżbieta1 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Pytlik WojciechGłowacka Halina3 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Michałek AndrzejMichałek Elżbieta5 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena5 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Michałek AndrzejMichałek Elżbieta3 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena1 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Baszczowski BartoszKozioł Lena4 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kotul HubertŻaba Weronika9 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Baszczowski BartoszKozioł Lena8 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Małochleb MaciejPeroń Weronika13 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Podraza DanielPodraza Patrycja6 A
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Gorla PiotrChłopek Gabriela9 B
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Gorla PiotrChłopek Gabriela6 B
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Król WojciechSiemaszko Gabriela16 C
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Kotul HubertŻaba Weronika8 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Podraza DanielPodraza Patrycja18 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Gętkowski MateuszTobjasz Wiktoria6 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Gętkowski MateuszTobjasz Wiktoria3 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Para MaksymilianKostecka Paulina1 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaGontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaBaszczowski BartoszKozioł Lena4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaJaworski NikodemWężowicz Wiktoria4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaGontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaGorla PiotrChłopek Gabriela12 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaKotul HubertŻaba Weronika8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaGorla PiotrChłopek Gabriela7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaBaszczowski BartoszKozioł Lena15 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Kotul HubertŻaba Weronika3 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Budzik TomaszFasula Marzena8 F
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Kołodziej JulianBudzik Zofia4 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Malec BartoszNiewola Wiktoria12 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Łabno MateuszSobarnia Paulina4 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Polek IgorKapłońska Amelia1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Wiśniewski DawidMotak Oliwia1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Mruk ArkadiuszJacher Oliwia5 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kotul HubertŻaba Weronika6 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Niewola BartoszMotak Weronika2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Łabno MateuszSobarnia Paulina3 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Łabno MateuszSobarnia Paulina5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Łabno MateuszSobarnia Paulina7 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Gorla PiotrChłopek Gabriela13 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria4 E
Majówka w Krakowie - OTTT Mruk ArkadiuszJacher Oliwia4 E
Majówka w Krakowie - OTTT Polek IgorKapłońska Amelia1 H
Majówka w Krakowie - OTTT Sanak KonstantySzczepanik Gabriela1 H
Majówka w Krakowie - OTTT Wiśniewski DawidMotak Oliwia1 H
Majówka w Krakowie - OTTT Niewola BartoszMotak Weronika2 H
Majówka w Krakowie - OTTT Małochleb MaciejPeroń Weronika1 D
Majówka w Krakowie - OTTT Para MaksymilianKostecka Paulina3 D
Majówka w Krakowie - OTTT Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria3 E
Majówka w Krakowie - OTTT Kotul HubertŻaba Weronika7 C
Majówka w Krakowie - OTTT Gorla PiotrChłopek Gabriela6 B
Majówka w Krakowie - OTTT Gorla PiotrChłopek Gabriela9 B
Majówka w Krakowie - Senior Niewola RafałNiewola Barbara1 E
Majówka w Krakowie - Senior Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena1 E
Majówka w Krakowie - Senior Motak KrzysztofMotak Agnieszka6 E
Majówka w Krakowie - Senior Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga5 B
Majówka w Krakowie - Senior Pytlik WojciechGłowacka Halina2 F
Majówka w Krakowie - Senior Michałek AndrzejMichałek Elżbieta1 F
Majówka w Krakowie - Senior Niewola RafałNiewola Barbara1 F
Majówka w Krakowie - Senior Michałek AndrzejMichałek Elżbieta2 E
Majówka w Krakowie - Senior Michałek AndrzejMichałek Elżbieta2 F
Majówka w Krakowie - Senior Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga4 B
Majówka w Krakowie - Senior Niewola RafałNiewola Barbara2 E
Majówka w Krakowie - Senior Pytlik WojciechGłowacka Halina1 F
Majówka w Krakowie - Senior Motak KrzysztofMotak Agnieszka7 E
Majówka w Krakowie - Senior Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena1 E
Majówka w Krakowie - Senior Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga4 B
Majówka w Krakowie - Senior Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga4 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Para MaksymilianKostecka Paulina3 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Polek IgorKapłońska Amelia1 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Wiśniewski DawidMotak Oliwia1 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Niewola BartoszMotak Weronika2 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Malec BartoszNiewola Wiktoria8 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Mruk ArkadiuszJacher Oliwia4 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Łabno MateuszSobarnia Paulina3 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Łabno MateuszSobarnia Paulina3 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Baszczowski BartoszKozioł Lena5 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kotul HubertŻaba Weronika6 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Baszczowski BartoszKozioł Lena8 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kotul HubertŻaba Weronika10 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria15 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria3 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceMruk ArkadiuszJacher Oliwia4 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DancePolek IgorKapłońska Amelia1 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceSanak KonstantySzczepanik Gabriela2 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceWiśniewski DawidMotak Oliwia2 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceKołodziej JulianBudzik Zofia3 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DancePlebanek MichałJanas Oliwia9 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceBudzik TomaszFasula Marzena10 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceMalec BartoszNiewola Wiktoria7 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceGętkowski MateuszTobjasz Wiktoria7 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DancePara MaksymilianKostecka Paulina8 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceStarostka MarcelJarosz Julia12 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceGętkowski MateuszTobjasz Wiktoria6 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceStarostka MarcelJarosz Julia7 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceŁabno MateuszSobarnia Paulina3 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceBaszczowski BartoszKozioł Lena4 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceKotul HubertŻaba Weronika5 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceBaszczowski BartoszKozioł Lena6 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceKotul HubertŻaba Weronika9 C
ArtDance Cup 2019Kotul HubertŻaba Weronika11 C
ArtDance Cup 2019Baszczowski BartoszKozioł Lena9 C
ArtDance Cup 2019Baszczowski BartoszKozioł Lena3 C
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Łabno MateuszSobarnia Paulina2 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria4 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria20 E
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Łabno MateuszSobarnia Paulina5 C
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Baszczowski BartoszKozioł Lena3 C
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Baszczowski BartoszKozioł Lena3 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Gorla PiotrChłopek Gabriela11 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Gorla PiotrChłopek Gabriela10 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Para MaksymilianKostecka Paulina2 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Kołodziej JulianBudzik Zofia2 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Budzik TomaszFasula Marzena10 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Plebanek MichałJanas Oliwia11 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Tomczyk FilipPtak Julia13 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Malec BartoszNiewola Wiktoria7 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Boda KamilPańczyk Natalia5 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Mruk ArkadiuszJacher Oliwia9 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria2 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria4 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Małochleb MaciejPeroń Weronika5 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Gętkowski MateuszTobjasz Wiktoria9 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Starostka MarcelJarosz Julia12 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Para MaksymilianKostecka Paulina1 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Gętkowski MateuszTobjasz Wiktoria4 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Baszczowski BartoszKozioł Lena4 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Gorla PiotrChłopek Gabriela5 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Gorla PiotrChłopek Gabriela4 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Król WojciechSiemaszko Gabriela12 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Małochleb MaciejPeroń Weronika5 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Kotul HubertŻaba Weronika10 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Kotul HubertŻaba Weronika11 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Król WojciechSiemaszko Gabriela9 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Baszczowski BartoszKozioł Lena7 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Łabno MateuszSobarnia Paulina1 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Starostka MarcelJarosz Julia7 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Łabno MateuszSobarnia Paulina3 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Pacura BogusławPacura Marta3 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Polek IgorKapłońska Amelia1 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Sanak KonstantySzczepanik Gabriela1 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Wiśniewski DawidMotak Oliwia1 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Niewola BartoszMotak Weronika2 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Niewola RafałNiewola Barbara3 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Motak KrzysztofMotak Agnieszka4 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena2 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Niewola RafałNiewola Barbara1 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena2 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Pacura BogusławPacura Marta6 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Pytlik WojciechGłowacka Halina1 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Michałek AndrzejMichałek Elżbieta2 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Motak KrzysztofMotak Agnieszka1 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Pytlik WojciechGłowacka Halina1 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Michałek AndrzejMichałek Elżbieta4 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Mruk ArkadiuszJacher Oliwia6 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Budzik TomaszFasula Marzena7 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Kołodziej JulianBudzik Zofia3 F
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Małochleb MaciejPeroń Weronika4 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Para MaksymilianKostecka Paulina6 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Plebanek MichałJanas Oliwia14 F
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Para MaksymilianKostecka Paulina8 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria8 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria15 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Kotul HubertŻaba Weronika6 C
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Baszczowski BartoszKozioł Lena5 C
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Kotul HubertŻaba Weronika10 C
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Baszczowski BartoszKozioł Lena5 C
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Gorla PiotrChłopek Gabriela7 B
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Gorla PiotrChłopek Gabriela13 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Podraza DanielPodraza Patrycja41 A
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Małochleb MaciejPeroń Weronika2 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria6 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria4 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Gętkowski MateuszTobjasz Wiktoria9 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Gętkowski MateuszTobjasz Wiktoria7 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Wiśniewski DawidMotak Oliwia1 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Sanak KonstantySzczepanik Gabriela1 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Polek IgorKapłońska Amelia1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria11 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Małochleb MaciejPeroń Weronika9 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Małochleb MaciejPeroń Weronika17 C
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaMałochleb MaciejPeroń Weronika11 C
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaBaszczowski BartoszKozioł Lena7 C
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaBaszczowski BartoszKozioł Lena3 C
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaMałochleb MaciejPeroń Weronika11 C
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaBaszczowski BartoszKozioł Lena7 C
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaMałochleb MaciejPeroń Weronika3 D
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaGętkowski MateuszTobjasz Wiktoria3 D
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaGętkowski MateuszTobjasz Wiktoria4 D
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaJaworski NikodemWężowicz Wiktoria4 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaJaworski NikodemWężowicz Wiktoria3 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaMruk ArkadiuszJacher Oliwia5 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaBoda KamilPańczyk Natalia4 E
CeA GPSPacura BogusławPacura Marta3 E
CeA GPSNiewola RafałNiewola Barbara3 E
CeA GPSNiewola RafałNiewola Barbara1 F
CeA GPSPacura BogusławPacura Marta3 E
CeA GPSMotak KrzysztofMotak Agnieszka5 F
XLV Puchar Wieczystego Podraza DanielPodraza Patrycja26 A
XLV Puchar Wieczystego Baszczowski BartoszKozioł Lena15 C
XLV Puchar Wieczystego Małochleb MaciejPeroń Weronika14 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Boda KamilPańczyk Natalia9 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Budzik TomaszFasula Marzena8 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Kołodziej JulianBudzik Zofia7 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria8 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Para MaksymilianKostecka Paulina6 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Para MaksymilianKostecka Paulina3 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Malec BartoszNiewola Wiktoria7 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Baszczowski BartoszKozioł Lena3 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Baszczowski BartoszKozioł Lena7 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Gętkowski MateuszTobjasz Wiktoria5 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Kołodziej JulianBudzik Zofia4 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Budzik TomaszFasula Marzena8 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Malec BartoszNiewola Wiktoria5 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria6 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Gętkowski MateuszTobjasz Wiktoria12 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Motak KrzysztofMotak Agnieszka2 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Małochleb MaciejPeroń Weronika2 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Niewola RafałNiewola Barbara1 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Niewola RafałNiewola Barbara2 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Motak KrzysztofMotak Agnieszka6 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Pacura BogusławPacura Marta1 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Para MaksymilianKostecka Paulina13 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Kołodziej JulianBudzik Zofia4 F
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Malec BartoszNiewola Wiktoria10 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria3 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Budzik TomaszFasula Marzena1 G
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Król WojciechSiemaszko Gabriela6 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Boda KamilPańczyk Natalia5 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Kotul HubertŻaba Weronika1 D
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga10 OPEN
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Baszczowski BartoszKozioł Lena1 C
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Baszczowski BartoszKozioł Lena6 C
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Kotul HubertŻaba Weronika7 C
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Para MaksymilianKostecka Paulina2 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria8 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Para MaksymilianKostecka Paulina3 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Król WojciechSiemaszko Gabriela6 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Para MaksymilianKostecka Paulina4 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Gorla PiotrChłopek Gabriela4 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kotul HubertŻaba Weronika2 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Baszczowski BartoszKozioł Lena6 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Gorla PiotrChłopek Gabriela4 B
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Podraza DanielPodraza Patrycja7 A
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Budzik TomaszFasula Marzena1 G
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Gętkowski MateuszTobjasz Wiktoria3 E
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Król WojciechSiemaszko Gabriela4 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Gorla PiotrChłopek Gabriela2 C
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Kotul HubertŻaba Weronika1 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Baszczowski BartoszKozioł Lena7 C
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Gorla PiotrChłopek Gabriela3 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Motak KrzysztofMotak Agnieszka1 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Motak KrzysztofMotak Agnieszka3 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Michałek AndrzejMichałek Elżbieta3 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Michałek AndrzejMichałek Elżbieta4 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena5 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Pacura BogusławPacura Marta6 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga7 OPEN
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Pacura BogusławPacura Marta2 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena4 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga7 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga6 OPEN
DŻET 2018 Budzik TomaszFasula Marzena1 G
DŻET 2018 Kołodziej JulianBudzik Zofia8 E
DŻET 2018 Para MaksymilianKostecka Paulina1 D
DŻET 2018 Para MaksymilianKostecka Paulina1 D
DŻET 2018 Gorla PiotrChłopek Gabriela4 C
DŻET 2018 Gorla PiotrChłopek Gabriela3 C
OTTT Będzin 2018Baszczowski BartoszKozioł Lena4 C
OTTT Będzin 2018Kotul HubertŻaba Weronika11 C
OTTT Będzin 2018Kotul HubertŻaba Weronika2 D
Puchar Klas A,B i C Podraza DanielPodraza Patrycja26 A
Puchar Klas A,B i C Gorla PiotrChłopek Gabriela25 C
Puchar Klas A,B i C Gorla PiotrChłopek Gabriela14 C
KLASA 2018Para MaksymilianKostecka Paulina1 D
KLASA 2018Kołodziej JulianBudzik Zofia10 F
KLASA 2018Para MaksymilianKostecka Paulina1 D
KLASA 2018Król WojciechSiemaszko Gabriela3 D
KLASA 2018Mruk ArkadiuszJacher Oliwia6 F
KLASA 2018Boda KamilPańczyk Natalia9 E
KLASA 2018Gętkowski MateuszTobjasz Wiktoria2 E
KLASA 2018Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria3 F
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Motak KrzysztofMotak Agnieszka3 F
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Niewola RafałNiewola Barbara4 F
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Motak KrzysztofMotak Agnieszka3 F
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Michałek AndrzejMichałek Elżbieta7 F
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Pacura BogusławPacura Marta6 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga5 OPEN
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena4 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Pacura BogusławPacura Marta3 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga4 OPEN
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena5 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Niewola RafałNiewola Barbara1 E
KLASA 2018Kotul HubertŻaba Weronika7 C
KLASA 2018Kotul HubertŻaba Weronika3 D
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Michałek AndrzejMichałek Elżbieta3 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Gorla PiotrChłopek Gabriela1 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Małochleb MaciejPeroń Weronika5 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Gorla PiotrChłopek Gabriela2 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria2 F
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁBoda KamilPańczyk Natalia4 E
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁMruk ArkadiuszJacher Oliwia3 F
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria3 F
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁMalec BartoszNiewola Wiktoria4 E
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁGętkowski MateuszTobjasz Wiktoria1 E
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁGorla PiotrChłopek Gabriela1 C
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁPara MaksymilianKostecka Paulina3 D
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁPara MaksymilianKostecka Paulina2 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Małochleb MaciejPeroń Weronika7 D
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁGorla PiotrChłopek Gabriela1 C
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁKról WojciechSiemaszko Gabriela7 D
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Michałek AndrzejMichałek Elżbieta4 F
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Motak KrzysztofMotak Agnieszka3 F
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Michałek AndrzejMichałek Elżbieta3 F
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Motak KrzysztofMotak Agnieszka5 F
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Niewola RafałNiewola Barbara1 F
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Pacura BogusławPacura Marta4 E
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Niewola RafałNiewola Barbara1 E
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Pacura BogusławPacura Marta3 E
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena6 E
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena5 E
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Gętkowski MateuszTobjasz Wiktoria1 E
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Mruk ArkadiuszJacher Oliwia4 F
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Malec BartoszNiewola Wiktoria5 E
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Boda KamilPańczyk Natalia6 E
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Kołodziej JulianBudzik Zofia3 F
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Małochleb MaciejPeroń Weronika5 D
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Budzik TomaszKrystek Kinga6 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Budzik TomaszKrystek Kinga8 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Budzik TomaszKrystek Kinga11 OPEN
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Gorla PiotrChłopek Gabriela2 C
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Gorla PiotrChłopek Gabriela4 C
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Małochleb MaciejPeroń Weronika3 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Gorla PiotrChłopek Gabriela3 C
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Gorla PiotrChłopek Gabriela3 C
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Boda KamilPańczyk Natalia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiBudzik TomaszKrystek Kinga2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiBudzik TomaszKrystek Kinga1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiBudzik TomaszKrystek Kinga1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiKołodziej JulianBudzik Zofia6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiPara MaksymilianKostecka Paulina8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiKról WojciechSiemaszko Gabriela4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiPara MaksymilianKostecka Paulina11 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiKról WojciechSiemaszko Gabriela5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiBudzik TomaszKrystek Kinga2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Budzik TomaszKrystek Kinga2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Budzik TomaszKrystek Kinga1 OPEN
PERFECT DANCE Malec BartoszNiewola Wiktoria11 E
Polish Open Championships Budzik TomaszKrystek Kinga3 OPEN
PERFECT DANCE Tomczyk FilipFrey Anita12 E
PERFECT DANCE Małochleb MaciejPeroń Weronika2 D
PERFECT DANCE Król WojciechSiemaszko Gabriela4 D
PERFECT DANCE Król WojciechSiemaszko Gabriela1 D
Polish Open Championships Budzik TomaszKrystek Kinga12 OPEN
Polish Open Championships Budzik TomaszKrystek Kinga3 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Malec BartoszNiewola Wiktoria8 E
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kołodziej JulianBudzik Zofia11 F
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Budzik TomaszMagiera Julia12 F
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Tomczyk FilipFrey Anita7 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Budzik TomaszKrystek Kinga8 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kotul HubertŻaba Weronika10 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Budzik TomaszKrystek Kinga1 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Boda KamilPańczyk Natalia6 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Budzik TomaszKrystek Kinga1 OPEN
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Małochleb MaciejPeroń Weronika9 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Król WojciechSiemaszko Gabriela2 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Król WojciechSiemaszko Gabriela3 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Padoł MiłoszKról Joanna2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Pacura BogusławPacura Marta1 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Mruk ArkadiuszJacher Oliwia3 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Gętkowski MateuszTobjasz Wiktoria5 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Boda KamilPańczyk Natalia3 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Niewola RafałNiewola Barbara5 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Małochleb MaciejPeroń Weronika4 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Pacura BogusławPacura Marta4 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Niewola RafałNiewola Barbara2 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Motak KrzysztofMotak Agnieszka7 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Motak KrzysztofMotak Agnieszka9 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena6 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena3 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Baszczowski BartoszKozioł Lena14 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Gorla PiotrChłopek Gabriela2 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Gorla PiotrChłopek Gabriela3 C
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Małochleb MaciejPeroń Weronika2 D
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Małochleb MaciejPeroń Weronika17 D
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Gorla PiotrChłopek Gabriela8 C
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Gorla PiotrChłopek Gabriela10 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Budzik TomaszKrystek Kinga1 OPEN
MDT CUP - Nowy Sącz Rekreacja MałopolskaKołodziej JulianBudzik Zofia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kotul HubertŻaba Weronika7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kotul HubertŻaba Weronika5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Para MaksymilianKostecka Paulina7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Król WojciechSiemaszko Gabriela2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Para MaksymilianKostecka Paulina6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Król WojciechSiemaszko Gabriela4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Tomczyk FilipFrey Anita5 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Gorla PiotrChłopek Gabriela3 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Gorla PiotrChłopek Gabriela1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Budzik TomaszKrystek Kinga1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Budzik TomaszKrystek Kinga8 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Król WojciechSiemaszko Gabriela3 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Kołodziej JulianBudzik Zofia1 G
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Budzik TomaszMagiera Julia11 F
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Król WojciechSiemaszko Gabriela6 D
Puchar Klas F, E i DKotul HubertŻaba Weronika9 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Gorla PiotrChłopek Gabriela4 C
Puchar Klas F, E i DMałochleb MaciejPeroń Weronika11 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Gorla PiotrChłopek Gabriela4 C
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Tomczyk FilipFrey Anita10 E
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Kołodziej JulianBudzik Zofia1 G
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Budzik TomaszMagiera Julia11 F
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Dybaś DominikWężowicz Wiktoria9 E
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Malec BartoszNiewola Wiktoria8 E
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Boda KamilPańczyk Natalia8 E
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Król WojciechSiemaszko Gabriela10 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Para MaksymilianKostecka Paulina12 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Król WojciechSiemaszko Gabriela3 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Para MaksymilianKostecka Paulina13 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Kotul HubertŻaba Weronika3 D
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gorla PiotrChłopek Gabriela3 C
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gorla PiotrChłopek Gabriela4 C
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kotul HubertŻaba Weronika7 D
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Budzik TomaszKrystek Kinga7 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Budzik TomaszKrystek Kinga6 OPEN
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychGorla PiotrChłopek Gabriela7 C
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychGorla PiotrChłopek Gabriela1 C
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Budzik TomaszKrystek Kinga9 OPEN
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Dybaś DominikWężowicz Wiktoria11 E
Polish Cup PTT WDC AL Budzik TomaszKrystek Kinga6 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Budzik TomaszKrystek Kinga10 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Budzik TomaszKrystek Kinga6 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Budzik TomaszKrystek Kinga10 OPEN
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Gorla PiotrChłopek Gabriela6 C
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Małochleb MaciejPeroń Weronika11 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Para MaksymilianKostecka Paulina3 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Gorla PiotrChłopek Gabriela9 C
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Małochleb MaciejPeroń Weronika7 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Kotul HubertŻaba Weronika2 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Król WojciechSiemaszko Gabriela4 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Król WojciechSiemaszko Gabriela12 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Tomczyk FilipFrey Anita8 E
XXIX O KRAKOWSKA CZAPECZKĘ Budzik TomaszMagiera Julia8 F
XXIX O KRAKOWSKA CZAPECZKĘ Kołodziej JulianBudzik Zofia2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Budzik TomaszKrystek Kinga2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Budzik TomaszKrystek Kinga10 OPEN
Stars Final 2018 Małochleb MaciejPeroń Weronika7 D
Stars Final 2018 Małochleb MaciejPeroń Weronika10 D
Stars Final 2018 Kotul HubertŻaba Weronika6 D
Stars Final 2018 Król WojciechSiemaszko Gabriela11 D
Stars Final 2018 Król WojciechSiemaszko Gabriela9 D
Stars Final 2018 Para MaksymilianKostecka Paulina2 E
Stars Final 2018 Tomczyk FilipFrey Anita3 E
Stars Final 2018 Budzik TomaszMagiera Julia2 G
Stars Final 2018 Kołodziej JulianBudzik Zofia1 G
Mini Karnawałowy Pląs Budzik TomaszMagiera Julia3 G
Mini Karnawałowy Pląs Kołodziej JulianBudzik Zofia3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Król WojciechSiemaszko Gabriela10 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Kołodziej JulianBudzik Zofia1 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Gętkowski MateuszFranus Emilia5 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Boda KamilPańczyk Natalia7 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Małochleb MaciejPeroń Weronika2 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Król WojciechSiemaszko Gabriela4 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Budzik TomaszMagiera Julia3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Tomczyk FilipFrey Anita2 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Małochleb MaciejPeroń Weronika2 D
MARINA OTTT - Grand Prix Senior Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga3 OPEN
MARINA OTTT - Grand Prix Senior Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga5 OPEN
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Boda KamilPańczyk Natalia13 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Kołodziej JulianBudzik Zofia1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Budzik TomaszMagiera Julia2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Gętkowski MateuszFranus Emilia9 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Małochleb MaciejPeroń Weronika1 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Dybaś DominikWężowicz Wiktoria15 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Gorla PiotrChłopek Gabriela7 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Małochleb MaciejPeroń Weronika3 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Gorla PiotrChłopek Gabriela6 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMałochleb MaciejPeroń Weronika9 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMałochleb MaciejPeroń Weronika24 D
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Para MaksymilianKostecka Paulina4 E
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Budzik TomaszMagiera Julia2 G
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Tomczyk FilipFrey Anita2 E
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Malec BartoszNiewola Wiktoria5 E
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Król WojciechSiemaszko Gabriela4 D
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Kotul HubertŻaba Weronika5 D
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Król WojciechSiemaszko Gabriela4 D
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Gętkowski MateuszFranus Emilia8 E
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Dybaś DominikWężowicz Wiktoria11 E
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Gorla PiotrChłopek Gabriela8 C
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Baszczowski BartoszKozioł Lena9 C
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Gorla PiotrChłopek Gabriela5 C
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Kotul HubertŻaba Weronika9 C
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Baszczowski BartoszKozioł Lena10 C
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Boda KamilPańczyk Natalia10 E
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyNiewola RafałNiewola Barbara3 F
Jubileuszowy - DŻET 2017 Małochleb MaciejPeroń Weronika8 D
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyNiewola RafałNiewola Barbara1 F
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyMotak KrzysztofMotak Agnieszka3 F
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyMotak KrzysztofMotak Agnieszka2 F
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyGontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena4 E
Jubileuszowy - DŻET 2017 Małochleb MaciejPeroń Weronika8 D
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyPacura BogusławPacura Marta2 E
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyBaszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga5 OPEN
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyBaszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga6 OPEN
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyGontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena4 E
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Małochleb MaciejPeroń Weronika2 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Małochleb MaciejPeroń Weronika5 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Król WojciechSiemaszko Gabriela7 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Król WojciechSiemaszko Gabriela10 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Tomczyk FilipFrey Anita2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Małochleb MaciejPeroń Weronika4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Dybaś DominikWężowicz Wiktoria2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Para MaksymilianKostecka Paulina5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Gętkowski MateuszFranus Emilia6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Kotul HubertŻaba Weronika7 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Motak KrzysztofMotak Agnieszka4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Małochleb MaciejPeroń Weronika3 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena4 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena4 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Motak KrzysztofMotak Agnieszka4 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Dybaś DominikWężowicz Wiktoria1 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Tomczyk FilipFrey Anita3 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Tomczyk FilipFrey Anita10 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Gętkowski MateuszFranus Emilia6 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Para MaksymilianKostecka Paulina11 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Budzik TomaszMagiera Julia2 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kotul HubertŻaba Weronika7 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Dybaś DominikWężowicz Wiktoria6 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga7 OPEN
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówMałochleb MaciejPeroń Weronika4 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówCinal KacperBaszczowska Anna7 B
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówTomczyk FilipFrey Anita1 F
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówMałochleb MaciejPeroń Weronika6 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówBudzik TomaszGil Wiktoria2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówBudzik TomaszGil Wiktoria6 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga12 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Dybaś DominikWężowicz Wiktoria5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Budzik TomaszMagiera Julia3 G
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Budzik TomaszGil Wiktoria5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Tomczyk FilipFrey Anita4 F
Klasa Leliwa 2017 Budzik TomaszMagiera Julia1 G
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena5 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Motak KrzysztofMotak Agnieszka6 F
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Motak KrzysztofMotak Agnieszka1 F
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena3 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Pacura BogusławPacura Marta5 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Pacura BogusławPacura Marta5 OPEN
Klasa Leliwa 2017 Gętkowski MateuszFranus Emilia7 E
Klasa Leliwa 2017 Para MaksymilianKostecka Paulina11 E
Klasa Leliwa 2017 Malec BartoszNiewola Wiktoria3 F
Klasa Leliwa 2017 Tomczyk FilipFrey Anita7 F
Klasa Leliwa 2017 Dybaś DominikWężowicz Wiktoria3 F
Klasa Leliwa 2017 Kotul HubertŻaba Weronika7 D
Klasa Leliwa 2017 Cinal KacperBaszczowska Anna5 B
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Cinal KacperBaszczowska Anna13 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Małochleb MaciejPeroń Weronika3 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Małochleb MaciejPeroń Weronika3 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Gętkowski MateuszFranus Emilia7 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Kotul HubertŻaba Weronika2 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Kotul HubertŻaba Weronika5 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Baszczowski BartoszKozioł Lena1 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Tomczyk FilipFrey Anita3 F
24 TTT o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Małochleb MaciejPeroń Weronika7 D
24 TTT o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Małochleb MaciejPeroń Weronika4 D
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga7 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga7 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Pacura BogusławPacura Marta3 E
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Pacura BogusławPacura Marta7 E
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena7 E
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena6 E
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Motak KrzysztofMotak Agnieszka6 F
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Motak KrzysztofMotak Agnieszka6 F
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Niewola RafałNiewola Barbara2 F
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Niewola RafałNiewola Barbara4 F
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Tomczyk FilipFrey Anita5 E
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga3 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga2 OPEN
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Budzik TomaszGil Wiktoria1 OPEN
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Gętkowski MateuszFranus Emilia5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Budzik TomaszGil Wiktoria2 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Motak KrzysztofMotak Agnieszka3 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT Motak KrzysztofMotak Agnieszka5 F
Polish Open Championships PTT Budzik TomaszGil Wiktoria6 OPEN
Polish Open Championships PTT Budzik TomaszGil Wiktoria3 OPEN
Polish Open Championships PTT Bomba SebastianJakus Magdalena18 OPEN
Polish Open Championships PTT Bomba SebastianJakus Magdalena22 OPEN
Polish Open Championships PTT Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga7 OPEN
Polish Open Championships PTT Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga5 OPEN
OTTT DŻET 2017 Kotul HubertŻaba Weronika6 D
OTTT DŻET 2017 Król WojciechSiemaszko Gabriela1 E
OTTT DŻET 2017 Baszczowski BartoszKozioł Lena4 D
OTTT DŻET 2017 Baszczowski BartoszKozioł Lena9 D
OTTT DŻET 2017 Gętkowski MateuszFranus Emilia10 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Budzik TomaszMagiera Julia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Baszczowski BartoszKozioł Lena6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Kotul HubertŻaba Weronika7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Baszczowski BartoszKozioł Lena5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Kotul HubertŻaba Weronika7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Cinal KacperBaszczowska Anna10 B
Thomas Dance 2017 Baszczowski BartoszKozioł Lena8 D
Thomas Dance 2017 Cinal KacperBaszczowska Anna3 B
Thomas Dance 2017 Baszczowski BartoszKozioł Lena4 D
Thomas Dance 2017 Kotul HubertŻaba Weronika2 D
Thomas Dance 2017 Malec BartoszNiewola Wiktoria3 F
Thomas Dance 2017 Kotul HubertŻaba Weronika7 D
Thomas Dance 2017 Boda KamilPańczyk Natalia2 F
Thomas Dance 2017 Król WojciechSiemaszko Gabriela4 E
Thomas Dance 2017 Budzik TomaszMagiera Julia3 G
Thomas Dance 2017 Gorla PiotrChłopek Gabriela1 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Gorla PiotrChłopek Gabriela1 D
Stardance Finał Gwiazd 2017Małochleb MaciejPeroń Weronika2 E
Stardance Finał Gwiazd 2017Małochleb MaciejPeroń Weronika7 D
Stardance Finał Gwiazd 2017Kotul HubertŻaba Weronika1 D
Stardance Finał Gwiazd 2017Baszczowski BartoszKozioł Lena4 D
Stardance Finał Gwiazd 2017Baszczowski BartoszKozioł Lena4 D
Stardance Finał Gwiazd 2017Król WojciechSiemaszko Gabriela5 E
Stardance Finał Gwiazd 2017Boda KamilPańczyk Natalia1 F
Stardance Finał Gwiazd 2017Zmarzły OskarWięcek Kinga6 F
Stardance Finał Gwiazd 2017Malec BartoszNiewola Wiktoria2 F
Stardance Finał Gwiazd 2017Krzekotowski MikołajFasula Marzena1 H
Stardance Finał Gwiazd 2017Dybaś DominikWężowicz Wiktoria4 F
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Dybaś DominikWężowicz Wiktoria9 F
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Srebro JakubKawa Klaudia12 OPEN
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Budzik TomaszGil Wiktoria2 OPEN
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Boda KamilPańczyk Natalia10 F
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Baszczowski BartoszKozioł Lena11 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Małochleb MaciejPeroń Weronika6 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Baszczowski BartoszKozioł Lena4 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Kotul HubertŻaba Weronika2 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Kotul HubertŻaba Weronika9 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Zmarzły OskarWięcek Kinga6 F
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Cinal KacperBaszczowska Anna16 OPEN
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Tomczyk FilipFrey Anita2 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Baszczowski BartoszKozioł Lena3 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Krzekotowski MikołajFasula Marzena1 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Budzik TomaszMagiera Julia2 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Tomczyk FilipFrey Anita2 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Malec BartoszNiewola Wiktoria4 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Zmarzły OskarWięcek Kinga5 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Król WojciechSiemaszko Gabriela2 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Boda KamilPańczyk Natalia4 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Gorla PiotrChłopek Gabriela7 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Baszczowski BartoszKozioł Lena8 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Małochleb MaciejPeroń Weronika2 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Małochleb MaciejPeroń Weronika1 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Srebro JakubKawa Klaudia2 B
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Małochleb MaciejPeroń Weronika4 E
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Kotul HubertŻaba Weronika13 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Baszczowski BartoszKozioł Lena7 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Kotul HubertŻaba Weronika8 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Małochleb MaciejPeroń Weronika1 E
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Srebro JakubKawa Klaudia1 B
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Cinal KacperBaszczowska Anna7 B
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Gorla PiotrChłopek Gabriela7 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Baszczowski BartoszKozioł Lena11 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Malec BartoszNiewola Wiktoria7 F
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Krzekotowski MikołajFasula Marzena1 H
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Budzik TomaszMagiera Julia3 G
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Tomczyk FilipFrey Anita1 G
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Zmarzły OskarWięcek Kinga3 F
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Król WojciechSiemaszko Gabriela1 E
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Dybaś DominikWężowicz Wiktoria6 F
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Boda KamilPańczyk Natalia3 F
ArtDance Cup 2017Malec BartoszNiewola Wiktoria5 F
ArtDance Cup 2017Tomczyk FilipFrey Anita2 G
ArtDance Cup 2017Cinal KacperBaszczowska Anna7 B
ArtDance Cup 2017Boda KamilPańczyk Natalia8 F
ArtDance Cup 2017Dybaś DominikWężowicz Wiktoria9 F
ArtDance Cup 2017Kotul HubertŻaba Weronika1 D
ArtDance Cup 2017Gorla PiotrChłopek Gabriela4 D
ArtDance Cup 2017Kotul HubertŻaba Weronika8 D
ArtDance Cup 2017Małochleb MaciejPeroń Weronika6 E
ArtDance Cup 2017Małochleb MaciejPeroń Weronika1 E
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Gorla PiotrChłopek Gabriela2 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Małochleb MaciejPeroń Weronika7 E
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Gorla PiotrChłopek Gabriela1 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Małochleb MaciejPeroń Weronika1 E
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Cinal KacperBaszczowska Anna7 B
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Dybaś DominikWężowicz Wiktoria6 F
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Boda KamilPańczyk Natalia3 F
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Król WojciechSiemaszko Gabriela5 E
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Zmarzły OskarWięcek Kinga3 F
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Budzik TomaszMagiera Julia3 G
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Gorla PiotrChłopek Gabriela1 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Srebro JakubKawa Klaudia3 B
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Małochleb MaciejPeroń Weronika1 E
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Małochleb MaciejPeroń Weronika4 E
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Baszczowski BartoszKozioł Lena7 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Baszczowski BartoszKozioł Lena4 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Gorla PiotrChłopek Gabriela6 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Dybaś DominikWężowicz Wiktoria12 F
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Malec BartoszNiewola Wiktoria3 F
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Budzik TomaszMagiera Julia3 G
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaGorla PiotrChłopek Gabriela8 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaCinal KacperBaszczowska Anna10 B
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaMałochleb MaciejPeroń Weronika1 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaMałochleb MaciejPeroń Weronika2 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaBaszczowski BartoszKozioł Lena7 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaGorla PiotrChłopek Gabriela5 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaBaszczowski BartoszKozioł Lena11 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaKról WojciechSiemaszko Gabriela5 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaDybaś DominikWężowicz Wiktoria8 F
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaBoda KamilPańczyk Natalia5 F
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaBudzik TomaszMagiera Julia3 G
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaZmarzły OskarWięcek Kinga14 F
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaMalec BartoszNiewola Wiktoria7 F
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Bomba SebastianJakus Magdalena18 B
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Górka KacperBabiarz Aleksandra9 B
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Baszczowski BartoszKozioł Lena2 D
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Baszczowski BartoszKozioł Lena4 D
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Gorla PiotrChłopek Gabriela8 D
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Gorla PiotrChłopek Gabriela4 D
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Bomba SebastianJakus Magdalena8 B
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Górka KacperBabiarz Aleksandra10 B
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Boda KamilPańczyk Natalia6 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Dybaś DominikWężowicz Wiktoria2 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga6 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Pacura BogusławPacura Marta3 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Pacura BogusławPacura Marta3 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena6 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena3 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga6 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Motak KrzysztofMotak Agnieszka7 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Niewola RafałNiewola Barbara4 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Motak KrzysztofMotak Agnieszka8 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Niewola RafałNiewola Barbara7 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Małochleb MaciejPeroń Weronika2 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Małochleb MaciejPeroń Weronika1 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaBomba SebastianJakus Magdalena4 B
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaGorla PiotrChłopek Gabriela2 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaSrebro JakubKawa Klaudia7 B
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaGórka KacperBabiarz Aleksandra11 B
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaCinal KacperBaszczowska Anna7 B
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaGórka KacperBabiarz Aleksandra10 B
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaTomczyk FilipFrey Anita2 G
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaGorla PiotrChłopek Gabriela7 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaDybaś DominikWężowicz Wiktoria8 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaBoda KamilPańczyk Natalia6 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaMalec BartoszNiewola Wiktoria11 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaZmarzły OskarWięcek Kinga9 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKrzekotowski MikołajFasula Marzena1 H
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaMałochleb MaciejPeroń Weronika2 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaMałochleb MaciejPeroń Weronika4 E
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaGorla PiotrChłopek Gabriela3 D
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaZmarzły OskarWięcek Kinga4 F
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaDybaś DominikWężowicz Wiktoria8 F
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaKról WojciechSiemaszko Gabriela4 E
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaGorla PiotrChłopek Gabriela1 D
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaKotul HubertŻaba Weronika7 D
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaKotul HubertŻaba Weronika10 D
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaMałochleb MaciejPeroń Weronika4 E
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaMałochleb MaciejPeroń Weronika7 E
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Cinal KacperBaszczowska Anna8 B
KARNAWAŁOWY mini pląs 2017 Dybaś DominikWężowicz Wiktoria5 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Malec BartoszNiewola Wiktoria8 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zmarzły OskarWięcek Kinga5 F
Puchar Seniorów Grand Prix Senior 2017Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga7 OPEN
Puchar Seniorów Grand Prix Senior 2017Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaDybaś DominikWężowicz Wiktoria16 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaGorla PiotrChłopek Gabriela5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaBaszczowski BartoszKozioł Lena7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaGorla PiotrChłopek Gabriela1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaBaszczowski BartoszKozioł Lena8 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGórka KacperBabiarz Aleksandra23 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGórka KacperBabiarz Aleksandra24 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBomba SebastianJakus Magdalena10 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRozkuszka DawidBaniak Izabela7 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBomba SebastianJakus Magdalena9 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBomba SebastianJakus Magdalena