!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
SzT eMiKa
Tarnów (Małopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Plebanek MichałJanas Oliwia4 B
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Plebanek MichałJanas Oliwia1 B
FINAŁ REKREACJI MAŁOPOLSKIEJ PTT 2023/2024 ORAZ KLASY H i G Mucha StanisławKryniewska Urszula2 H
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Plebanek MichałJanas Oliwia16 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Plebanek MichałJanas Oliwia9 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Konwaliowy Turniej Tańca 2024 Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga7 A
Grand Prix Seniorów PTT Konwaliowy Turniej Tańca 2024 Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga6 B
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Para MaksymilianSiemaszko Gabriela3 B
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Mikus KrzysztofKłusak Emilia2 E
PERFECT DANCE KRAKÓW 2023 Mucha StanisławKryniewska Urszula1 H
II OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY MORAWICA Para MaksymilianSiemaszko Gabriela2 B
II OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY MORAWICA Plebanek MichałJanas Oliwia1 B
II OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY MORAWICA Plebanek MichałJanas Oliwia3 B
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Plebanek MichałJanas Oliwia18 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Polek IgorKapłońska Amelia5 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Polek IgorKapłońska Amelia3 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Plebanek MichałJanas Oliwia9 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Gętkowski MateuszLubińska Katarzyna7 B
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Gętkowski MateuszLubińska Katarzyna15 C
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Mucha StanisławKryniewska Urszula1 H
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga3 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga10 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Michałek AndrzejMichałek Elżbieta8 C
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Michałek AndrzejMichałek Elżbieta2 D
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Mikus KrzysztofKłusak Emilia2 E
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Gabiga MilanGabiga Zoja2 H
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Para MaksymilianSiemaszko Gabriela2 B
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Gętkowski MateuszLubińska Katarzyna7 B
WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN YOUTH (UNDER 19) LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Plebanek MichałJanas Oliwia20 OPEN
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Polek IgorKapłońska Amelia9 OPEN
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Polek IgorKapłońska Amelia5 OPEN
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Plebanek MichałJanas Oliwia17 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Polek IgorKapłońska Amelia1 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Polek IgorKapłońska Amelia2 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Mucha StanisławKryniewska Urszula1 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Gabiga MilanGabiga Zoja2 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Mikus KrzysztofKłusak Emilia4 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Limanowski OliwierHrebik Barbara6 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Plebanek MichałJanas Oliwia1 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Para MaksymilianSiemaszko Gabriela5 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Plebanek MichałJanas Oliwia8 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Para MaksymilianSiemaszko Gabriela11 B
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kat. Senior Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś - Rekreacja Małopolska, Premium, Senior Michałek AndrzejMichałek Elżbieta4 C
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kat. Senior Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś - Rekreacja Małopolska, Premium, Senior Niewola RafałNiewola Barbara3 C
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kat. Senior Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś - Rekreacja Małopolska, Premium, Senior Michałek AndrzejMichałek Elżbieta3 D
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kat. Senior Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś - Rekreacja Małopolska, Premium, Senior Niewola RafałNiewola Barbara6 D
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Polek IgorKapłońska Amelia3 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Polek IgorKapłońska Amelia3 OPEN
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Starostka MarcelJacher Oliwia5 C
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Starostka MarcelJacher Oliwia8 C
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI oraz V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Plebanek MichałJanas Oliwia1 B
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI oraz V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Plebanek MichałJanas Oliwia2 B
V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Limanowski OliwierHrebik Barbara7 D
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga4 A
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga2 B
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Starostka MarcelJacher Oliwia13 C
V Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Michałek AndrzejMichałek Elżbieta2 C
V Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Michałek AndrzejMichałek Elżbieta2 C
V Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Niewola RafałNiewola Barbara1 C
V Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Michałek AndrzejMichałek Elżbieta4 D
V Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Niewola RafałNiewola Barbara1 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Limanowski OliwierHrebik Barbara3 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Mikus KrzysztofKłusak Emilia3 E
Polish Cup PTT Plebanek MichałJanas Oliwia11 OPEN
Polish Cup PTT Plebanek MichałJanas Oliwia15 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Niewola RafałNiewola Barbara1 C
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Niewola RafałNiewola Barbara1 C
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Michałek AndrzejMichałek Elżbieta1 D
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Michałek AndrzejMichałek Elżbieta5 C
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Mikus KrzysztofKłusak Emilia1 E
„ FINAŁ GWIAZD” - Pierwsze premium w 2024 Para MaksymilianSiemaszko Gabriela1 B
„ FINAŁ GWIAZD” - Pierwsze premium w 2024 Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia1 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Mikus KrzysztofKłusak Emilia5 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia1 C
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORBaszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga2 B
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORBaszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga1 B
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENPolek IgorKapłońska Amelia8 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENPolek IgorKapłońska Amelia8 OPEN
Puchar WieczystegoLimanowski OliwierHrebik Barbara2 D
Puchar WieczystegoLimanowski OliwierHrebik Barbara14 D
Puchar WieczystegoStarostka MarcelJacher Oliwia27 C
Puchar WieczystegoJaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia9 C
Puchar WieczystegoPara MaksymilianSiemaszko Gabriela24 B
Puchar WieczystegoJaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia15 D
Puchar WieczystegoStarostka MarcelJacher Oliwia22 C
Puchar WieczystegoPara MaksymilianSiemaszko Gabriela58 B
XII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia7 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Polek IgorKapłońska Amelia10 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga6 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Para MaksymilianSiemaszko Gabriela11 OPEN
eMotion Dance Festival IV Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Limanowski OliwierHrebik Barbara5 D
eMotion Dance Festival IV Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Limanowski OliwierHrebik Barbara3 D
XXVI TTT \"O Pierścień Św. Kingi\" Rekreacja Małopolska Mikus KrzysztofKłusak Emilia4 E
XXVI TTT \"O Pierścień Św. Kingi\" Rekreacja Małopolska Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia4 C
XXVI TTT \"O Pierścień Św. Kingi\" Rekreacja Małopolska Starostka MarcelJacher Oliwia6 C
XXVI TTT \"O Pierścień Św. Kingi\" Rekreacja Małopolska Starostka MarcelJacher Oliwia4 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Plebanek MichałJanas Oliwia19 OPEN
OTTT STARDANCE PREMIUM Para MaksymilianSiemaszko Gabriela10 B
OTTT STARDANCE PREMIUM Plebanek MichałJanas Oliwia8 B
OTTT STARDANCE PREMIUM Para MaksymilianSiemaszko Gabriela3 B
OTTT STARDANCE PREMIUM Plebanek MichałJanas Oliwia2 B
OTTT STARDANCE PREMIUM Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia3 C
OTTT STARDANCE PREMIUM Polek IgorKapłońska Amelia1 D
OTTT STARDANCE PREMIUM Polek IgorKapłońska Amelia1 D
OTTT STARDANCE PREMIUM Mikus KrzysztofKłusak Emilia5 E
Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów Niewola RafałNiewola Barbara3 D
Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów Michałek AndrzejMichałek Elżbieta1 D
Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów Michałek AndrzejMichałek Elżbieta2 D
Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów Niewola RafałNiewola Barbara1 C
Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga2 B
Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga1 B
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Para MaksymilianSiemaszko Gabriela7 B
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Plebanek MichałJanas Oliwia3 B
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Starostka MarcelJacher Oliwia2 C
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Starostka MarcelJacher Oliwia6 C
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia4 C
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego LIGA SENIORÓW Michałek AndrzejMichałek Elżbieta1 D
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego LIGA SENIORÓW Michałek AndrzejMichałek Elżbieta3 D
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego LIGA SENIORÓW Niewola RafałNiewola Barbara4 C
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego LIGA SENIORÓW Niewola RafałNiewola Barbara2 D
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Michałek AndrzejMichałek Elżbieta2 D
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Michałek AndrzejMichałek Elżbieta3 D
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga5 B
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga3 B
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia6 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Plebanek MichałJanas Oliwia17 OPEN
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Limanowski OliwierHrebik Barbara3 D
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Para MaksymilianSiemaszko Gabriela11 B
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Plebanek MichałJanas Oliwia7 B
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Para MaksymilianSiemaszko Gabriela5 B
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Plebanek MichałJanas Oliwia3 B
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Starostka MarcelJacher Oliwia9 C
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Starostka MarcelJacher Oliwia8 C
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia4 C
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Polek IgorKapłońska Amelia1 D
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Polek IgorKapłońska Amelia3 D
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Limanowski OliwierHrebik Barbara3 D
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Plebanek MichałJanas Oliwia17 B
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Plebanek MichałJanas Oliwia26 B
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Para MaksymilianSiemaszko Gabriela9 B
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Plebanek MichałJanas Oliwia7 B
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Plebanek MichałJanas Oliwia5 B
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Para MaksymilianSiemaszko Gabriela1 B
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia4 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia7 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Mikus KrzysztofKłusak Emilia9 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Limanowski OliwierHrebik Barbara4 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Plebanek MichałJanas Oliwia9 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Para MaksymilianSiemaszko Gabriela6 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Para MaksymilianSiemaszko Gabriela12 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Plebanek MichałJanas Oliwia14 B
Grand Prix Polski PTT Polek IgorKapłońska Amelia3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Polek IgorKapłońska Amelia3 OPEN
Polish Open Championships Plebanek MichałJanas Oliwia22 OPEN
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Limanowski OliwierHrebik Barbara3 D
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Limanowski OliwierHrebik Barbara4 D
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Starostka MarcelJacher Oliwia12 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia6 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Starostka MarcelJacher Oliwia11 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gętkowski MateuszPiotrowicz Paulina11 C
Polish Open Championships Plebanek MichałJanas Oliwia19 OPEN
Festival Tańca Zawirowani 2023 Gętkowski MateuszPiotrowicz Paulina9 B
Festival Tańca Zawirowani 2023 Gętkowski MateuszPiotrowicz Paulina5 C
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga7 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Niewola RafałNiewola Barbara3 D
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Niewola RafałNiewola Barbara1 D
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Michałek AndrzejMichałek Elżbieta2 D
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Michałek AndrzejMichałek Elżbieta4 D
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga3 B
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga2 B
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Plebanek MichałJanas Oliwia10 B
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga4 OPEN
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Starostka MarcelJacher Oliwia9 C
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Starostka MarcelJacher Oliwia8 C
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Plebanek MichałJanas Oliwia7 B
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Para MaksymilianSiemaszko Gabriela8 B
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Para MaksymilianSiemaszko Gabriela13 B
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia4 C
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia5 C
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Warzecha MaksymilianMorąg Milena3 F
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Polek IgorKapłońska Amelia1 E
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Michałek AndrzejMichałek Elżbieta3 D
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Michałek AndrzejMichałek Elżbieta4 D
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Starostka MarcelJacher Oliwia9 C
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Plebanek MichałJanas Oliwia3 B
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Para MaksymilianSiemaszko Gabriela4 B
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Para MaksymilianSiemaszko Gabriela9 B
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Plebanek MichałJanas Oliwia9 B
Perfect Dance Kraków 2023 Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia15 C
Perfect Dance Kraków 2023 Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia12 D
Perfect Dance Kraków 2023 Plebanek MichałJanas Oliwia2 C
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Plebanek MichałJanas Oliwia2 B
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Plebanek MichałJanas Oliwia3 C
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia5 C
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia9 D
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia10 C
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Polek IgorKapłońska Amelia1 E
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Warzecha MaksymilianMorąg Milena2 G
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Mikus KrzysztofKłusak Emilia6 E
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia6 D
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Gętkowski MateuszPiotrowicz Paulina14 B
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Plebanek MichałJanas Oliwia2 C
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Gętkowski MateuszPiotrowicz Paulina13 C
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Plebanek MichałJanas Oliwia5 B
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Para MaksymilianSiemaszko Gabriela7 B
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Para MaksymilianSiemaszko Gabriela12 B
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś - Rekreacja Małopolska, Senior i Solo Michałek AndrzejMichałek Elżbieta2 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Plebanek MichałJanas Oliwia13 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Gętkowski MateuszPiotrowicz Paulina19 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia7 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Gętkowski MateuszPiotrowicz Paulina17 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Gętkowski MateuszPiotrowicz Paulina12 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Plebanek MichałJanas Oliwia4 C
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia6 C
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Gętkowski MateuszPiotrowicz Paulina6 C
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Starostka MarcelJacher Oliwia7 C
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Plebanek MichałJanas Oliwia21 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Plebanek MichałJanas Oliwia24 OPEN
XXXIII Turniej Tańca O KRAKOWSKĄ CZAPECZKĘ Pytlik WojciechGłowacka Halina1 E
XXXIII Turniej Tańca O KRAKOWSKĄ CZAPECZKĘ Pytlik WojciechGłowacka Halina2 E
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Mikus KrzysztofKłusak Emilia9 E
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Warzecha MaksymilianMorąg Milena2 G
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Polek IgorKapłońska Amelia1 E
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Para MaksymilianSiemaszko Gabriela11 B
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Plebanek MichałJanas Oliwia4 C
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Plebanek MichałJanas Oliwia13 B
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Para MaksymilianSiemaszko Gabriela5 B
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Plebanek MichałJanas Oliwia4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Plebanek MichałJanas Oliwia7 OPEN
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Gętkowski MateuszPiotrowicz Paulina3 C
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Warzecha MaksymilianMorąg Milena3 G
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia5 C
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Starostka MarcelJacher Oliwia7 C
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia9 D
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Starostka MarcelJacher Oliwia6 C
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Para MaksymilianSiemaszko Gabriela3 B
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Gętkowski MateuszPiotrowicz Paulina8 B
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Para MaksymilianSiemaszko Gabriela2 B
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Pytlik WojciechGłowacka Halina2 E
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Pytlik WojciechGłowacka Halina1 E
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Para MaksymilianSiemaszko Gabriela4 B
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Gętkowski MateuszPiotrowicz Paulina8 B
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia5 D
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Para MaksymilianSiemaszko Gabriela7 B
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia5 C
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Gętkowski MateuszPiotrowicz Paulina7 C
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Mikus KrzysztofKłusak Emilia2 E
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Plebanek MichałJanas Oliwia9 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Plebanek MichałJanas Oliwia10 C
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Plebanek MichałJanas Oliwia10 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Plebanek MichałJanas Oliwia4 B
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gętkowski MateuszPiotrowicz Paulina12 B
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gętkowski MateuszPiotrowicz Paulina20 OPEN
STARDANCE - PREMIUM Para MaksymilianSiemaszko Gabriela5 B
STARDANCE - PREMIUM Gętkowski MateuszPiotrowicz Paulina12 B
STARDANCE - PREMIUM Para MaksymilianSiemaszko Gabriela5 B
STARDANCE - PREMIUM Plebanek MichałJanas Oliwia3 B
STARDANCE - PREMIUM Starostka MarcelJacher Oliwia14 C
STARDANCE - PREMIUM Gętkowski MateuszPiotrowicz Paulina13 C
STARDANCE - PREMIUM Plebanek MichałJanas Oliwia1 C
STARDANCE - PREMIUM Starostka MarcelJacher Oliwia12 C
STARDANCE - PREMIUM Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia9 C
STARDANCE - PREMIUM Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia4 D
STARDANCE - PREMIUM Mikus KrzysztofKłusak Emilia4 E
STARDANCE - PREMIUM Polek IgorKapłońska Amelia1 E
STARDANCE - PREMIUM Warzecha MaksymilianMorąg Milena2 G
STARDANCE - PREMIUM Niewola RafałNiewola Barbara1 D
STARDANCE - PREMIUM Michałek AndrzejMichałek Elżbieta3 D
STARDANCE - PREMIUM Michałek AndrzejMichałek Elżbieta1 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaStarostka MarcelJacher Oliwia17 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaGętkowski MateuszPiotrowicz Paulina10 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaPlebanek MichałJanas Oliwia7 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaStarostka MarcelJacher Oliwia9 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaJaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia5 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaPara MaksymilianSiemaszko Gabriela2 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaPara MaksymilianSiemaszko Gabriela5 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaMikus KrzysztofKłusak Emilia2 F
Puchar Wieczystego kategorie OPENPolek IgorKapłońska Amelia4 OPEN
Puchar WieczystegoStarostka MarcelJacher Oliwia36 C
Puchar WieczystegoPlebanek MichałJanas Oliwia1 C
Puchar WieczystegoGętkowski MateuszPiotrowicz Paulina5 C
Puchar WieczystegoStarostka MarcelJacher Oliwia27 C
Puchar WieczystegoPlebanek MichałJanas Oliwia8 C
Puchar WieczystegoPara MaksymilianSiemaszko Gabriela56 B
Puchar WieczystegoGętkowski MateuszPiotrowicz Paulina38 C
Puchar WieczystegoPara MaksymilianSiemaszko Gabriela37 B
Puchar WieczystegoŁabno MateuszSobarnia Paulina33 B
Puchar WieczystegoŁabno MateuszSobarnia Paulina36 B
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Gętkowski MateuszPiotrowicz Paulina14 C
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Gętkowski MateuszPiotrowicz Paulina1 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Plebanek MichałJanas Oliwia22 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga8 OPEN
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Niewola RafałNiewola Barbara1 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Limanowski OliwierHrebik Barbara2 E
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Niewola RafałNiewola Barbara2 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Michałek AndrzejMichałek Elżbieta2 E
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Michałek AndrzejMichałek Elżbieta2 D
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Starostka MarcelJacher Oliwia12 C
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Gętkowski MateuszPiotrowicz Paulina12 C
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Plebanek MichałJanas Oliwia10 C
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Starostka MarcelJacher Oliwia4 C
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Gętkowski MateuszPiotrowicz Paulina2 C
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Plebanek MichałJanas Oliwia1 C
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Limanowski OliwierHrebik Barbara1 E
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Mikus KrzysztofKłusak Emilia1 F
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga1 B
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga2 B
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Limanowski OliwierHrebik Barbara1 E
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Warzecha MaksymilianMorąg Milena2 G
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga9 OPEN
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Starostka MarcelJacher Oliwia7 C
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Warzecha MaksymilianMorąg Milena3 G
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Polek IgorKapłońska Amelia1 E
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Limanowski OliwierHrebik Barbara1 E
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia7 D
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Plebanek MichałJanas Oliwia2 C
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Mikus KrzysztofKłusak Emilia2 F
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia10 C
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Starostka MarcelJacher Oliwia9 C
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Łabno MateuszSobarnia Paulina7 B
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Para MaksymilianSiemaszko Gabriela6 B
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Łabno MateuszSobarnia Paulina9 B
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Plebanek MichałJanas Oliwia1 C
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Plebanek MichałJanas Oliwia1 C
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Mikus KrzysztofKłusak Emilia3 F
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Limanowski OliwierHrebik Barbara1 E
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Łabno MateuszSobarnia Paulina3 B
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Plebanek MichałJanas Oliwia3 C
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Para MaksymilianSiemaszko Gabriela7 B
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Para MaksymilianSiemaszko Gabriela5 B
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga1 B
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga2 B
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyMikus KrzysztofKłusak Emilia6 F
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyWarzecha MaksymilianMorąg Milena3 G
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Borzemski MAREKPater Liliana2 H
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Plebanek MichałJanas Oliwia13 C
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Plebanek MichałJanas Oliwia4 C
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Polek IgorKapłońska Amelia3 E
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Mikus KrzysztofKłusak Emilia3 F
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Limanowski OliwierHrebik Barbara5 E
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Łabno MateuszSobarnia Paulina10 B
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Łabno MateuszSobarnia Paulina11 B
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Borzemski MAREKPater Liliana2 H
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Niewola BartoszKot Izabela2 G
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Starostka MarcelJacher Oliwia7 C
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Starostka MarcelJacher Oliwia9 C
Polish Open ChampionshipsBaszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga8 OPEN
PERFECT DANCE Kraków 2022Łabno MateuszSobarnia Paulina4 B
PERFECT DANCE Kraków 2022Łabno MateuszSobarnia Paulina5 B
PERFECT DANCE Kraków 2022Plebanek MichałJanas Oliwia13 C
PERFECT DANCE Kraków 2022Plebanek MichałJanas Oliwia7 C
PERFECT DANCE Kraków 2022Limanowski OliwierHrebik Barbara7 E
PERFECT DANCE Kraków 2022Borzemski MAREKPater Liliana2 H
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Warzecha MaksymilianMorąg Milena3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Limanowski OliwierHrebik Barbara2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia10 D
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Michałek AndrzejMichałek Elżbieta3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Para MaksymilianSiemaszko Gabriela9 B
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Niewola RafałNiewola Barbara1 D
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Niewola RafałNiewola Barbara2 D
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Michałek AndrzejMichałek Elżbieta3 D
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Para MaksymilianSiemaszko Gabriela7 B
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Para MaksymilianSiemaszko Gabriela2 C
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Warzecha MaksymilianMorąg Milena3 G
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Mikus KrzysztofKłusak Emilia1 G
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Polek IgorKapłońska Amelia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „LIBIĄŻ DANCE FESTIVAL” Limanowski OliwierHrebik Barbara5 E
\"STARS PREMIUM\" Plebanek MichałJanas Oliwia3 C
\"STARS PREMIUM\" Polek IgorKapłońska Amelia1 E
\"STARS PREMIUM\" Limanowski OliwierHrebik Barbara2 E
\"STARS PREMIUM\" Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia8 D
\"STARS PREMIUM\" Para MaksymilianSiemaszko Gabriela2 C
\"STARS PREMIUM\" Plebanek MichałJanas Oliwia9 C
\"STARS PREMIUM\" Starostka MarcelJacher Oliwia12 C
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Warzecha MaksymilianMorąg Milena1 H
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Pytlik WojciechGłowacka Halina3 E
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Michałek AndrzejMichałek Elżbieta1 E
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Niewola RafałNiewola Barbara3 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Pytlik WojciechGłowacka Halina2 E
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Michałek AndrzejMichałek Elżbieta1 E
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Niewola RafałNiewola Barbara1 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTPolek IgorKapłońska Amelia5 OPEN
Cracow Dance FestivalBorzemski MAREKPater Liliana1 H
Cracow Dance FestivalNiewola BartoszKot Izabela3 G
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówNiewola RafałNiewola Barbara8 D
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówMichałek AndrzejMichałek Elżbieta2 E
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówMichałek AndrzejMichałek Elżbieta1 E
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówNiewola RafałNiewola Barbara6 D
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówBaszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga3 B
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówBaszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga4 B
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówMichałek AndrzejMichałek Elżbieta6 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Plebanek MichałJanas Oliwia1 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Warzecha MaksymilianMorąg Milena1 H
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Mikus KrzysztofKłusak Emilia1 G
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Limanowski OliwierHrebik Barbara3 E
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Borzemski MAREKPater Liliana2 H
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Starostka MarcelJacher Oliwia3 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Para MaksymilianSiemaszko Gabriela3 C
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Łabno MateuszSobarnia Paulina8 B
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Łabno MateuszSobarnia Paulina7 B
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia12 D
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Starostka MarcelJacher Oliwia8 D
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Niewola BartoszKot Izabela3 G
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Warzecha MaksymilianMorąg Milena1 H
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Mikus KrzysztofKłusak Emilia3 G
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Plebanek MichałJanas Oliwia1 D
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Para MaksymilianSiemaszko Gabriela10 C
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia12 D
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Para MaksymilianSiemaszko Gabriela3 C
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Łabno MateuszSobarnia Paulina5 B
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Łabno MateuszSobarnia Paulina11 B
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Mikus KrzysztofKłusak Emilia2 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Polek IgorKapłońska Amelia2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Łabno MateuszSobarnia Paulina4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Łabno MateuszSobarnia Paulina6 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Łabno MateuszSobarnia Paulina7 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Łabno MateuszSobarnia Paulina11 OPEN
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Starostka MarcelJacher Oliwia12 C
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Para MaksymilianSiemaszko Gabriela11 C
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Para MaksymilianSiemaszko Gabriela4 C
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Starostka MarcelJacher Oliwia3 D
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Plebanek MichałJanas Oliwia1 D
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Limanowski OliwierHrebik Barbara7 E
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Niewola BartoszKot Izabela3 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Michałek AndrzejMichałek Elżbieta1 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Michałek AndrzejMichałek Elżbieta1 E
CeA Challenge Cup Puchar Starostka MarcelJacher Oliwia1 D
CeA Challenge Cup Puchar Para MaksymilianSiemaszko Gabriela3 C
CeA Challenge Cup Puchar Para MaksymilianSiemaszko Gabriela6 C
CeA Challenge Cup Puchar Starostka MarcelJacher Oliwia8 C
CeA Challenge Cup Puchar Łabno MateuszSobarnia Paulina5 B
CeA Challenge Cup Puchar Łabno MateuszSobarnia Paulina7 B
CeA Challenge Cup Puchar Plebanek MichałJanas Oliwia9 C
CeA Challenge Cup Puchar Plebanek MichałJanas Oliwia1 D
CeA Challenge Cup Puchar Limanowski OliwierHrebik Barbara4 F
CeA Challenge Cup Puchar Michałek AndrzejMichałek Elżbieta3 E
CeA Challenge Cup Puchar Michałek AndrzejMichałek Elżbieta1 E
CeA Challenge Cup Puchar Mikus KrzysztofKłusak Emilia2 G
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Mikus KrzysztofKłusak Emilia2 G
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Starostka MarcelJacher Oliwia3 D
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Plebanek MichałJanas Oliwia1 D
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Polek IgorKapłońska Amelia1 F
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Limanowski OliwierHrebik Barbara3 F
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Limanowski OliwierHrebik Barbara3 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Starostka MarcelJacher Oliwia2 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Niewola BartoszKot Izabela3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia1 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Para MaksymilianSiemaszko Gabriela3 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia11 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Para MaksymilianSiemaszko Gabriela3 C
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorBaszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga2 B
Puchar WieczystegoPlebanek MichałJanas Oliwia20 D
Puchar WieczystegoPlebanek MichałJanas Oliwia13 D
Puchar WieczystegoJaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia28 D
Puchar WieczystegoGętkowski MateuszMytkoś Oliwia41 C
Puchar WieczystegoJaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia11 D
Puchar WieczystegoStarostka MarcelJacher Oliwia8 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga11 OPEN
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Plebanek MichałJanas Oliwia6 D
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Plebanek MichałJanas Oliwia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Ryczek Piasecki DominikMachowska Zuzanna8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia4 D
CeA Challenge Cup Jesienny Michałek AndrzejMichałek Elżbieta3 E
CeA Challenge Cup Jesienny Michałek AndrzejMichałek Elżbieta2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Limanowski OliwierHrebik Barbara3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Plebanek MichałJanas Oliwia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Plebanek MichałJanas Oliwia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Łabno MateuszSobarnia Paulina7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Polek IgorKapłońska Amelia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Para MaksymilianSiemaszko Gabriela7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Łabno MateuszSobarnia Paulina7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Para MaksymilianSiemaszko Gabriela5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia11 C
CeA Challenge Cup Jesienny Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia4 D
CeA Challenge Cup Jesienny Niewola BartoszKot Izabela3 G
CeA Challenge Cup Jesienny Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia7 C
CeA Challenge Cup Jesienny Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia10 C
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga3 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga5 OPEN
Nosalowy International Dance FestivalLimanowski OliwierHrebik Barbara2 F
Nosalowy International Dance FestivalWarzecha MaksymilianMorąg Milena1 H
CeA Challenge Cup UskrzydlonePytlik WojciechGłowacka Halina1 E
CeA Challenge Cup UskrzydlonePlebanek MichałJanas Oliwia3 D
CeA Challenge Cup UskrzydlonePlebanek MichałJanas Oliwia1 D
CeA Challenge Cup UskrzydloneNiewola RafałNiewola Barbara2 D
CeA Challenge Cup UskrzydloneMichałek AndrzejMichałek Elżbieta3 E
CeA Challenge Cup UskrzydlonePytlik WojciechGłowacka Halina4 E
CeA Challenge Cup UskrzydloneNiewola RafałNiewola Barbara1 D
CeA Challenge Cup UskrzydloneNiewola RafałNiewola Barbara1 D
CeA Challenge Cup UskrzydloneStarostka MarcelJacher Oliwia3 D
CeA Challenge Cup UskrzydloneMichałek AndrzejMichałek Elżbieta4 E
CeA Challenge Cup UskrzydloneJaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia2 D
CeA Challenge Cup UskrzydloneStarostka MarcelJacher Oliwia2 D
CeA Challenge Cup UskrzydloneGętkowski MateuszMytkoś Oliwia8 C
CeA Challenge Cup UskrzydloneGętkowski MateuszMytkoś Oliwia11 C
CeA Challenge Cup UskrzydloneŁabno MateuszSobarnia Paulina1 B
CeA Challenge Cup UskrzydloneŁabno MateuszSobarnia Paulina8 B
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Polek IgorKapłońska Amelia1 F
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Limanowski OliwierHrebik Barbara4 F
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Plebanek MichałJanas Oliwia3 D
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Mikus KrzysztofKłusak Emilia3 G
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Warzecha MaksymilianMorąg Milena2 H
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Borzemski MAREKPater Liliana2 H
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Ryczek Piasecki DominikMachowska Zuzanna4 E
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia4 D
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Plebanek MichałJanas Oliwia2 D
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Starostka MarcelJacher Oliwia3 D
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Starostka MarcelJacher Oliwia1 D
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Łabno MateuszSobarnia Paulina5 B
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Para MaksymilianSiemaszko Gabriela3 C
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Para MaksymilianSiemaszko Gabriela2 C
OTTT DŻET 2021 Plebanek MichałJanas Oliwia5 D
OTTT DŻET 2021 Plebanek MichałJanas Oliwia2 D
OTTT DŻET 2021 Para MaksymilianSiemaszko Gabriela4 C
OTTT DŻET 2021 Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia10 C
OTTT DŻET 2021 Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia6 C
OTTT DŻET 2021 Para MaksymilianSiemaszko Gabriela10 C
OTTT DŻET 2021 Łabno MateuszSobarnia Paulina5 B
OTTT DŻET 2021 Starostka MarcelJacher Oliwia3 D
OTTT DŻET 2021 Łabno MateuszSobarnia Paulina2 B
OTTT DŻET 2021 Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia1 D
OTTT DŻET 2021 Starostka MarcelJacher Oliwia8 D
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga6 OPEN
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Mikus KrzysztofKłusak Emilia1 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Borzemski MAREKPater Liliana2 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Warzecha MaksymilianMorąg Milena2 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Polek IgorKapłońska Amelia1 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Ryczek Piasecki DominikMachowska Zuzanna6 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Plebanek MichałJanas Oliwia1 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Plebanek MichałJanas Oliwia2 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Limanowski OliwierHrebik Barbara1 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia2 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Starostka MarcelJacher Oliwia8 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Starostka MarcelJacher Oliwia5 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia5 C
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia5 C
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Łabno MateuszSobarnia Paulina2 B
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Łabno MateuszSobarnia Paulina7 B
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Michałek AndrzejMichałek Elżbieta2 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Pytlik WojciechGłowacka Halina1 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Michałek AndrzejMichałek Elżbieta3 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Pytlik WojciechGłowacka Halina2 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Niewola BartoszKot Izabela1 H
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Starostka MarcelJacher Oliwia11 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia13 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Starostka MarcelJacher Oliwia7 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Łabno MateuszSobarnia Paulina7 B
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Łabno MateuszSobarnia Paulina4 B
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Starostka MarcelJacher Oliwia3 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Starostka MarcelJacher Oliwia8 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia5 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Plebanek MichałJanas Oliwia2 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Plebanek MichałJanas Oliwia10 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Limanowski OliwierHrebik Barbara1 H
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Polek IgorKapłońska Amelia4 F
Puchar Klas F, E i D Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia17 D
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Niewola BartoszKot Izabela2 H
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Warzecha MaksymilianMorąg Milena2 H
Puchar Klas F, E i D Starostka MarcelJacher Oliwia18 D
Puchar Klas F, E i D Starostka MarcelJacher Oliwia20 D
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Łabno MateuszSobarnia Paulina5 B
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Łabno MateuszSobarnia Paulina8 B
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Mikus KrzysztofKłusak Emilia1 H
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Łabno MateuszSobarnia Paulina5 B
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Łabno MateuszSobarnia Paulina5 B
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia8 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga2 B
Grand Prix Polski Seniorów PTT Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga1 B
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Plebanek MichałJanas Oliwia1 E
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Ryczek Piasecki DominikMachowska Zuzanna3 F
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Polek IgorKapłońska Amelia1 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT Michałek AndrzejMichałek Elżbieta4 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT Michałek AndrzejMichałek Elżbieta1 E
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Niewola BartoszKot Izabela2 H
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Limanowski OliwierHrebik Barbara1 H
Grand Prix Polski PTT Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia9 C
Grand Prix Polski PTT Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia12 C
Grand Prix Polski PTT Starostka MarcelJacher Oliwia3 D
Grand Prix Polski PTT Starostka MarcelJacher Oliwia9 D
Grand Prix Polski PTT Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia7 D
Grand Prix Polski PTT Borzemski MAREKPater Liliana2 H
CeA Spring Małochleb MaciejPeroń Weronika7 C
CeA Spring Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia13 D
CeA Spring Plebanek MichałJanas Oliwia1 E
CeA Spring Ryczek Piasecki DominikMachowska Zuzanna5 F
CeA Spring Limanowski OliwierHrebik Barbara1 H
CeA Challenge Cup Spring Plebanek MichałJanas Oliwia2 E
CeA Challenge Cup Spring Niewola BartoszKot Izabela1 H
CeA Challenge Cup Spring Borzemski MAREKPater Liliana2 H
CeA Challenge Cup Spring Limanowski OliwierHrebik Barbara1 H
CeA Challenge Cup Spring Ryczek Piasecki DominikMachowska Zuzanna5 F
CeA Challenge Cup Spring Małochleb MaciejPeroń Weronika13 C
CeA Challenge Cup Spring Starostka MarcelJacher Oliwia8 D
CeA Challenge Cup Spring Starostka MarcelJacher Oliwia4 D
CeA Challenge Cup Spring Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia15 C
CeA Challenge Cup Spring Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia13 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Polek IgorKapłońska Amelia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Niewola BartoszKot Izabela1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Mikus KrzysztofKłusak Emilia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Małochleb MaciejPeroń Weronika4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Plebanek MichałJanas Oliwia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Limanowski OliwierHrebik Barbara2 H
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Łabno MateuszSobarnia Paulina26 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Łabno MateuszSobarnia Paulina20 OPEN
Cracow Dance Festival Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia25 C
Cracow Dance Festival Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia6 C
Cracow Dance Festival Starostka MarcelJacher Oliwia13 D
Cracow Dance Festival Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia19 D
Cracow Dance Festival Starostka MarcelJacher Oliwia15 D
Cracow Dance Festival Plebanek MichałJanas Oliwia4 E
Cracow Dance Festival Ryczek Piasecki DominikMachowska Zuzanna5 F
Cracow Dance Festival Borzemski MAREKPater Liliana2 H
CeA Puchar Limanowski OliwierHrebik Barbara1 H
CeA Puchar Mikus KrzysztofKłusak Emilia1 H
CeA Puchar Borzemski MAREKPater Liliana2 H
CeA Puchar Stępień SławomirStach Elena2 H
CeA Puchar Warzecha MaksymilianMorąg Milena2 H
CeA Puchar Polek IgorKapłońska Amelia1 G
CeA Puchar Gorla PiotrKozioł Lena4 B
CeA Puchar Ryczek Piasecki DominikMachowska Zuzanna1 F
CeA Puchar Jaśkiewicz KrzysztofJarosz Julia8 D
CeA Puchar Starostka MarcelJacher Oliwia11 D
CeA Puchar Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia9 C
CeA Puchar Gorla PiotrKozioł Lena2 B
CeA Puchar Plebanek MichałJanas Oliwia3 E
CeA Challenge Cup Puchar Michałek AndrzejMichałek Elżbieta2 E
CeA Challenge Cup Puchar Michałek AndrzejMichałek Elżbieta2 E
CeA Challenge Cup Puchar Niewola RafałNiewola Barbara4 D
CeA Challenge Cup Puchar Michałek AndrzejMichałek Elżbieta5 E
47 Puchar Wieczystego Podraza DanielPodraza Patrycja33 OPEN
47 Puchar Wieczystego Baszczowski BartoszKozioł Lena57 B
47 Puchar Wieczystego Baszczowski BartoszKozioł Lena38 B
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORMichałek AndrzejMichałek Elżbieta2 E
47 Puchar Wieczystego Podraza DanielPodraza Patrycja29 A
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORMichałek AndrzejMichałek Elżbieta5 E
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTPodraza DanielPodraza Patrycja5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Podraza DanielPodraza Patrycja6 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kotul HubertŻaba Weronika5 C
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Ryczek Piasecki DominikMachowska Zuzanna3 F
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Starostka MarcelJarosz Julia8 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Starostka MarcelJarosz Julia10 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Jaśkiewicz KrzysztofJacher Oliwia13 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Łabno MateuszSobarnia Paulina2 C
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Para MaksymilianSiemaszko Gabriela5 C
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Łabno MateuszSobarnia Paulina3 C
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Para MaksymilianSiemaszko Gabriela11 C
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Małochleb MaciejPeroń Weronika12 C
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Kotul HubertŻaba Weronika5 C
CeA Challenge Cup Małochleb MaciejPeroń Weronika12 C
CeA Challenge Cup Kotul HubertŻaba Weronika9 C
CeA Challenge Cup Łabno MateuszSobarnia Paulina8 C
CeA Challenge Cup Łabno MateuszSobarnia Paulina2 C
CeA Challenge Cup Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia3 D
Mikołajowy OTTT Łabno MateuszSobarnia Paulina8 C
Mikołajowy OTTT Jaśkiewicz KrzysztofJacher Oliwia3 E
Mikołajowy OTTT Łabno MateuszSobarnia Paulina4 C
Mikołajowy OTTT Para MaksymilianSiemaszko Gabriela5 C
Mikołajowy OTTT Kotul HubertŻaba Weronika7 C
Mikołajowy OTTT Jaśkiewicz KrzysztofJacher Oliwia7 D
Mikołajowy OTTT Para MaksymilianSiemaszko Gabriela9 C
Mikołajowy OTTT Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia2 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Baszczowski BartoszKozioł Lena25 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga5 OPEN
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Małochleb MaciejPeroń Weronika5 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia5 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Plebanek MichałJanas Oliwia10 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Baszczowski BartoszKozioł Lena17 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Jaśkiewicz KrzysztofJacher Oliwia11 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kotul HubertŻaba Weronika13 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Baszczowski BartoszKozioł Lena23 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia12 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Jaśkiewicz KrzysztofJacher Oliwia11 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Kotul HubertŻaba Weronika6 C
Mistrzostwa Polski Latin Podraza DanielPodraza Patrycja46 OPEN
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Kotul HubertŻaba Weronika8 C
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia12 D
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Podraza DanielPodraza Patrycja3 A
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia5 D
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Jaśkiewicz KrzysztofJacher Oliwia7 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Jaśkiewicz KrzysztofJacher Oliwia10 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Podraza DanielPodraza Patrycja3 A
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Gorla PiotrChłopek Gabriela11 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Łabno MateuszSobarnia Paulina6 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia13 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Jaśkiewicz KrzysztofJacher Oliwia14 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Gorla PiotrChłopek Gabriela12 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Łabno MateuszSobarnia Paulina12 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kotul HubertŻaba Weronika2 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia9 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Jaśkiewicz KrzysztofJacher Oliwia12 E
Grand Prix Polski PTT Podraza DanielPodraza Patrycja22 OPEN
Puchar Klas A,B i C Baszczowski BartoszKozioł Lena18 B
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia9 D
Puchar Klas A,B i C Kotul HubertŻaba Weronika9 C
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia13 D
Puchar Klas A,B i C Gorla PiotrChłopek Gabriela19 B
Puchar Klas A,B i C Baszczowski BartoszKozioł Lena28 B
Puchar Klas A,B i C Podraza DanielPodraza Patrycja13 A
Puchar Klas A,B i C Gorla PiotrChłopek Gabriela27 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia14 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Gętkowski MateuszMytkoś Oliwia8 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Podraza DanielPodraza Patrycja4 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Kotul HubertŻaba Weronika6 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAStarostka MarcelJarosz Julia11 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAPolek IgorKapłońska Amelia2 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKASanak KonstantySzczepanik Gabriela3 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAStarostka MarcelJarosz Julia13 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAWiśniewski DawidMotak Oliwia2 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAJaworski NikodemWężowicz Wiktoria14 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAGętkowski MateuszMytkoś Oliwia17 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAGętkowski MateuszMytkoś Oliwia7 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAJaworski NikodemWężowicz Wiktoria19 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Kotul HubertŻaba Weronika9 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Podraza DanielPodraza Patrycja11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Baszczowski BartoszKozioł Lena12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Baszczowski BartoszKozioł Lena16 OPEN
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Sanak KonstantySzczepanik Gabriela3 G
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Kotul HubertŻaba Weronika4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Podraza DanielPodraza Patrycja25 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Baszczowski BartoszKozioł Lena20 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Baszczowski BartoszKozioł Lena22 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaBaszczowski BartoszKozioł Lena3 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaPara MaksymilianPańczyk Natalia10 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaJaworski NikodemWężowicz Wiktoria12 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaŁabno MateuszSobarnia Paulina1 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKotul HubertŻaba Weronika6 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKról WojciechSiemaszko Gabriela11 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaGorla PiotrChłopek Gabriela7 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaGorla PiotrChłopek Gabriela7 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKról WojciechSiemaszko Gabriela17 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaPara MaksymilianPańczyk Natalia7 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaŁabno MateuszSobarnia Paulina10 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaJaworski NikodemWężowicz Wiktoria15 D
GPS PTT Kiepura Dance Cup Michałek AndrzejMichałek Elżbieta1 E
GPS PTT Kiepura Dance Cup Pytlik WojciechGłowacka Halina1 F
GPS PTT Kiepura Dance Cup Michałek AndrzejMichałek Elżbieta2 E
GPS PTT Kiepura Dance Cup Pytlik WojciechGłowacka Halina1 F
CeA Puchar Starostka MarcelJarosz Julia6 D
CeA Puchar Polek IgorKapłońska Amelia1 G
CeA Puchar Wiśniewski DawidMotak Oliwia2 G
CeA Puchar Sanak KonstantySzczepanik Gabriela3 G
CeA Puchar Starostka MarcelJarosz Julia9 D
CeA Puchar Baszczowski BartoszKozioł Lena1 C
CeA Puchar Kotul HubertŻaba Weronika4 C
CeA Puchar Król WojciechSiemaszko Gabriela5 C
CeA Puchar Król WojciechSiemaszko Gabriela6 C
CeA Puchar Baszczowski BartoszKozioł Lena3 B
CeA Senior Niewola RafałNiewola Barbara1 E
CeA Senior Motak KrzysztofMotak Agnieszka5 E
CeA Senior Michałek AndrzejMichałek Elżbieta1 E
CeA Senior Motak KrzysztofMotak Agnieszka8 E
CeA Senior Michałek AndrzejMichałek Elżbieta1 E
Puchar Wieczystego SeniorNiewola RafałNiewola Barbara5 E
Puchar Wieczystego SeniorMotak KrzysztofMotak Agnieszka9 E
Puchar Wieczystego SeniorMichałek AndrzejMichałek Elżbieta3 E
Puchar Wieczystego SeniorMichałek AndrzejMichałek Elżbieta2 F
Puchar Wieczystego SeniorNiewola RafałNiewola Barbara5 E
Puchar WieczystegoŁabno MateuszSobarnia Paulina19 C
Puchar WieczystegoŁabno MateuszSobarnia Paulina18 C
Puchar WieczystegoGorla PiotrChłopek Gabriela39 B
Puchar WieczystegoGorla PiotrChłopek Gabriela34 B
Puchar WieczystegoPodraza DanielPodraza Patrycja30 A
Puchar WieczystegoKotul HubertŻaba Weronika22 C
Puchar WieczystegoBaszczowski BartoszKozioł Lena17 C
Puchar WieczystegoMałochleb MaciejPeroń Weronika42 C
Puchar WieczystegoBaszczowski BartoszKozioł Lena48 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaŁabno MateuszSobarnia Paulina4 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaStarostka MarcelJarosz Julia4 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaStarostka MarcelJarosz Julia6 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaMalec BartoszNiewola Wiktoria8 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaŁabno MateuszSobarnia Paulina5 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaJaworski NikodemWężowicz Wiktoria11 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaBaszczowski BartoszKozioł Lena2 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaBaszczowski BartoszKozioł Lena7 B
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Gorla PiotrChłopek Gabriela10 B
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Gorla PiotrChłopek Gabriela10 B
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Podraza DanielPodraza Patrycja8 A
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Pacura BogusławPacura Marta1 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Malec BartoszNiewola Wiktoria6 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Starostka MarcelJarosz Julia7 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Kotul HubertŻaba Weronika3 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Niewola RafałNiewola Barbara1 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Niewola RafałNiewola Barbara1 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Starostka MarcelJarosz Julia8 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Motak KrzysztofMotak Agnieszka2 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Pytlik WojciechGłowacka Halina1 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Michałek AndrzejMichałek Elżbieta2 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Pytlik WojciechGłowacka Halina1 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Michałek AndrzejMichałek Elżbieta2 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Motak KrzysztofMotak Agnieszka1 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Starostka MarcelJarosz Julia3 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Malec BartoszNiewola Wiktoria8 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Mruk ArkadiuszJacher Oliwia8 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Starostka MarcelJarosz Julia6 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Gorla PiotrChłopek Gabriela6 B
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria13 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Baszczowski BartoszKozioł Lena3 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Baszczowski BartoszKozioł Lena5 B
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Gorla PiotrChłopek Gabriela4 B
Puchar Rektora AGH Starostka MarcelJarosz Julia6 D
Puchar Rektora AGH Mruk ArkadiuszJacher Oliwia3 E
Puchar Rektora AGH Plebanek MichałJanas Oliwia3 F
Puchar Rektora AGH Łabno MateuszSobarnia Paulina2 C
Puchar Rektora AGH Starostka MarcelJarosz Julia9 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Baszczowski BartoszKozioł Lena5 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Baszczowski BartoszKozioł Lena14 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Łabno MateuszSobarnia Paulina2 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Łabno MateuszSobarnia Paulina2 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Mruk ArkadiuszJacher Oliwia6 E
OTTT DŻET 2019 Gorla PiotrChłopek Gabriela3 B
OTTT DŻET 2019 Mruk ArkadiuszJacher Oliwia3 E
OTTT DŻET 2019 Starostka MarcelJarosz Julia10 D
OTTT DŻET 2019 Łabno MateuszSobarnia Paulina3 C
OTTT DŻET 2019 Łabno MateuszSobarnia Paulina4 C
OTTT DŻET 2019 Starostka MarcelJarosz Julia10 D
OTTT DŻET 2019 Niewola RafałNiewola Barbara1 E
OTTT DŻET 2019 Król WojciechSiemaszko Gabriela5 C
OTTT DŻET 2019 Król WojciechSiemaszko Gabriela9 C
OTTT DŻET 2019 Gorla PiotrChłopek Gabriela8 B
OTTT DŻET 2019 Niewola RafałNiewola Barbara2 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Plebanek MichałJanas Oliwia1 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Mruk ArkadiuszJacher Oliwia5 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Starostka MarcelJarosz Julia6 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Łabno MateuszSobarnia Paulina1 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Król WojciechSiemaszko Gabriela2 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Łabno MateuszSobarnia Paulina1 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Kotul HubertŻaba Weronika7 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Król WojciechSiemaszko Gabriela9 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Kotul HubertŻaba Weronika11 C
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria5 D
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Malec BartoszNiewola Wiktoria5 E
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Mruk ArkadiuszJacher Oliwia4 E
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Starostka MarcelJarosz Julia4 D
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Podraza DanielPodraza Patrycja4 OPEN
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Baszczowski BartoszKozioł Lena4 C
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Gorla PiotrChłopek Gabriela3 B
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Gorla PiotrChłopek Gabriela5 B
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Baszczowski BartoszKozioł Lena1 B
Puchar Klas A, B i C Podraza DanielPodraza Patrycja22 A
GPS \" Bieruń 2019\" Michałek AndrzejMichałek Elżbieta2 F
GPS \" Bieruń 2019\" Michałek AndrzejMichałek Elżbieta3 E
GPS \" Bieruń 2019\" Motak KrzysztofMotak Agnieszka8 E
GPS \" Bieruń 2019\" Motak KrzysztofMotak Agnieszka8 E
GPS \" Bieruń 2019\" Niewola RafałNiewola Barbara3 E
GPS \" Bieruń 2019\" Niewola RafałNiewola Barbara3 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria10 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Mruk ArkadiuszJacher Oliwia6 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Kotul HubertŻaba Weronika12 C
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Kotul HubertŻaba Weronika6 C
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Król WojciechSiemaszko Gabriela9 C
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga4 B
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Niewola RafałNiewola Barbara4 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Michałek AndrzejMichałek Elżbieta1 F
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga2 B
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Niewola RafałNiewola Barbara1 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Michałek AndrzejMichałek Elżbieta1 F
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Michałek AndrzejMichałek Elżbieta6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria4 E
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Kołodziej JulianBudzik Zofia3 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Małochleb MaciejPeroń Weronika8 C
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria3 E
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaKról WojciechSiemaszko Gabriela14 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaBaszczowski BartoszKozioł Lena14 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaKotul HubertŻaba Weronika7 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaŁabno MateuszSobarnia Paulina3 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaŁabno MateuszSobarnia Paulina5 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaPlebanek MichałJanas Oliwia7 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Pytlik WojciechGłowacka Halina2 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Niewola RafałNiewola Barbara3 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Michałek AndrzejMichałek Elżbieta1 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Pytlik WojciechGłowacka Halina3 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Michałek AndrzejMichałek Elżbieta5 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena5 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Niewola RafałNiewola Barbara5 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Baszczowski BartoszKozioł Lena4 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Michałek AndrzejMichałek Elżbieta3 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena1 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kotul HubertŻaba Weronika9 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Baszczowski BartoszKozioł Lena8 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Małochleb MaciejPeroń Weronika13 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Podraza DanielPodraza Patrycja6 A
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Kotul HubertŻaba Weronika8 C
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Gorla PiotrChłopek Gabriela9 B
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Gorla PiotrChłopek Gabriela6 B
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Król WojciechSiemaszko Gabriela16 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Podraza DanielPodraza Patrycja18 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Gętkowski MateuszTobjasz Wiktoria6 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Gętkowski MateuszTobjasz Wiktoria3 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Para MaksymilianKostecka Paulina1 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaGorla PiotrChłopek Gabriela7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaGorla PiotrChłopek Gabriela12 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaBaszczowski BartoszKozioł Lena15 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaKotul HubertŻaba Weronika8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaBaszczowski BartoszKozioł Lena4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaGontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaGontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaJaworski NikodemWężowicz Wiktoria4 E
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Kołodziej JulianBudzik Zofia4 F
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Kotul HubertŻaba Weronika3 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Budzik TomaszFasula Marzena8 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Malec BartoszNiewola Wiktoria12 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Gorla PiotrChłopek Gabriela13 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Łabno MateuszSobarnia Paulina7 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Łabno MateuszSobarnia Paulina5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria4 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Łabno MateuszSobarnia Paulina3 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Łabno MateuszSobarnia Paulina4 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kotul HubertŻaba Weronika6 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Mruk ArkadiuszJacher Oliwia5 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Niewola BartoszMotak Weronika2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Wiśniewski DawidMotak Oliwia1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Polek IgorKapłońska Amelia1 H
Majówka w Krakowie - OTTT Mruk ArkadiuszJacher Oliwia4 E
Majówka w Krakowie - OTTT Polek IgorKapłońska Amelia1 H
Majówka w Krakowie - OTTT Sanak KonstantySzczepanik Gabriela1 H
Majówka w Krakowie - OTTT Wiśniewski DawidMotak Oliwia1 H
Majówka w Krakowie - OTTT Niewola BartoszMotak Weronika2 H
Majówka w Krakowie - OTTT Kotul HubertŻaba Weronika7 C
Majówka w Krakowie - OTTT Para MaksymilianKostecka Paulina3 D
Majówka w Krakowie - OTTT Gorla PiotrChłopek Gabriela6 B
Majówka w Krakowie - OTTT Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria3 E
Majówka w Krakowie - OTTT Gorla PiotrChłopek Gabriela9 B
Majówka w Krakowie - OTTT Małochleb MaciejPeroń Weronika1 D
Majówka w Krakowie - Senior Michałek AndrzejMichałek Elżbieta2 F
Majówka w Krakowie - Senior Michałek AndrzejMichałek Elżbieta2 E
Majówka w Krakowie - Senior Niewola RafałNiewola Barbara1 F
Majówka w Krakowie - Senior Michałek AndrzejMichałek Elżbieta1 F
Majówka w Krakowie - Senior Pytlik WojciechGłowacka Halina2 F
Majówka w Krakowie - Senior Niewola RafałNiewola Barbara1 E
Majówka w Krakowie - Senior Motak KrzysztofMotak Agnieszka6 E
Majówka w Krakowie - Senior Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena1 E
Majówka w Krakowie - Senior Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga4 B
Majówka w Krakowie - Senior Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga5 B
Majówka w Krakowie - Senior Pytlik WojciechGłowacka Halina1 F
Majówka w Krakowie - Senior Niewola RafałNiewola Barbara2 E
Majówka w Krakowie - Senior Motak KrzysztofMotak Agnieszka7 E
Majówka w Krakowie - Senior Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska Marzena1 E
Majówka w Krakowie - Senior Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga4 B
Majówka w Krakowie - Senior Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena Kinga4 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Niewola BartoszMotak Weronika2 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Malec BartoszNiewola Wiktoria8 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Wiśniewski DawidMotak Oliwia1 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Polek IgorKapłońska Amelia1 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Mruk ArkadiuszJacher Oliwia4 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Para MaksymilianKostecka Paulina3 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kotul HubertŻaba Weronika10 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Łabno MateuszSobarnia Paulina3 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Baszczowski BartoszKozioł Lena5 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kotul HubertŻaba Weronika6 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Baszczowski BartoszKozioł Lena8 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Łabno MateuszSobarnia Paulina3 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria15 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria3 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceGętkowski MateuszTobjasz Wiktoria7 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DancePolek IgorKapłońska Amelia1 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceWiśniewski DawidMotak Oliwia2 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceKołodziej JulianBudzik Zofia3 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DancePlebanek MichałJanas Oliwia9 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceBudzik TomaszFasula Marzena10 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceMalec BartoszNiewola Wiktoria7 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceMruk ArkadiuszJacher Oliwia4 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceSanak KonstantySzczepanik Gabriela2 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DancePara MaksymilianKostecka Paulina8 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceStarostka MarcelJarosz Julia12 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceGętkowski MateuszTobjasz Wiktoria6 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceStarostka MarcelJarosz Julia7 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceŁabno MateuszSobarnia Paulina3 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceBaszczowski BartoszKozioł Lena4 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceKotul HubertŻaba Weronika5 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceBaszczowski BartoszKozioł Lena6 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceKotul HubertŻaba Weronika9 C
ArtDance Cup 2019Kotul HubertŻaba Weronika11 C
ArtDance Cup 2019Baszczowski BartoszKozioł Lena9 C
ArtDance Cup 2019Baszczowski BartoszKozioł Lena3 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria4 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Jaworski NikodemWężowicz Wiktoria20 E
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Łabno MateuszSobarnia Paulina5 C
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Łabno MateuszSobarnia Paulina2 C
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Baszczowski BartoszKozioł Lena3 C
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Baszczowski BartoszKozioł Lena3 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Gorla PiotrChłopek Gabriela11 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Gorla PiotrChłopek Gabriela10 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Kołodziej JulianBudzik Zofia2 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Budzik TomaszFasula Marzena10 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Plebanek MichałJanas Oliwia11 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Tomczyk FilipPtak Julia13 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Malec BartoszNiewola Wiktoria7 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Boda KamilPańczyk Natalia5 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Mruk ArkadiuszJacher Oliwia9 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\"