!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Wrocław (Dolnośląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Mrozek DanielMatuszewska Oliwia6 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Ujczak PawełBudzińska Małgorzata5 OPEN
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn \"SWIVEL CUP 2022\" Młynarski MaciejGuettner Klara3 B
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Mrozek DanielMatuszewska Oliwia8 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Staśkowiak SzymonŻyła Roksana16 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Staśkowiak SzymonŻyła Roksana4 B
II OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Kakakis NikodemDominek Katarzyna4 A
Polish Open ChampionshipsUjczak PawełBudzińska Małgorzata1 OPEN
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Staśkowiak SzymonŻyła Roksana2 B
Polish Open ChampionshipsMazur JanuszSaj-Mazur Renata5 OPEN
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Woźniak JakubBieńczyk Maria4 C
Polish Open ChampionshipsMazur JanuszSaj-Mazur Renata9 OPEN
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Woźniak JakubBieńczyk Maria3 B
Polish Open ChampionshipsMrozek DanielMatuszewska Oliwia17 OPEN
Polish Open ChampionshipsUjczak PawełBudzińska Małgorzata1 OPEN
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Mazur JanuszSaj-Mazur Renata3 A
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Ogrodnik MarekKudełko Katarzyna5 D
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Staśkowiak SzymonŻyła Roksana4 B
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Ogrodnik MarekKudełko Katarzyna2 D
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Kakakis NikodemDominek Katarzyna5 OPEN
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Staśkowiak SzymonŻyła Roksana6 OPEN
Puchar Klas F, E i D Ogrodnik MarekKudełko Katarzyna9 D
Puchar Klas F, E i D Ogrodnik MarekKudełko Katarzyna8 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Ogrodnik MarekKudełko Katarzyna3 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Woźniak JakubBieńczyk Maria1 C
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Ogrodnik MarekKudełko Katarzyna2 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Hofbauer MikołajBiegała Julia2 C
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Woźniak JakubBieńczyk Maria1 B
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Woźniak JakubBieńczyk Maria13 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno „Kępińska Majówka 2022” Młynarski MaciejGuettner Klara3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno „Kępińska Majówka 2022” Hofbauer MikołajBiegała Julia3 C
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Woźniak JakubBieńczyk Maria6 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTUjczak PawełBudzińska Małgorzata4 OPEN
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówMazur JanuszSaj-Mazur Renata5 A
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówMazur JanuszSaj-Mazur Renata9 OPEN
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówMazur JanuszSaj-Mazur Renata3 A
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoOgrodnik MarekKudełko Katarzyna3 D
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoStaśkowiak SzymonŻyła Roksana1 B
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoOgrodnik MarekKudełko Katarzyna6 D
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoHofbauer MikołajBiegała Julia12 C
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoMrozek DanielMatuszewska Oliwia1 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski Mrozek DanielMatuszewska Oliwia13 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Gatnar JiriMycek Aleksandra2 OPEN
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Ogrodnik MarekKudełko Katarzyna5 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Staśkowiak SzymonŻyła Roksana2 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Mrozek DanielMatuszewska Oliwia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Staśkowiak SzymonŻyła Roksana4 OPEN
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Zawistowski KamilKorzeniowska Anna14 A
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Zawistowski KamilKorzeniowska Anna17 A
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lorek BartoszLitorowicz Sara1 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mrozek DanielMatuszewska Oliwia12 OPEN
Puchar WieczystegoKakakis NikodemDominek Katarzyna36 A
Puchar WieczystegoZawistowski KamilKorzeniowska Anna11 A
Puchar WieczystegoWoźniak JakubBieńczyk Maria1 C
Puchar WieczystegoZawistowski KamilKorzeniowska Anna27 A
Puchar WieczystegoPiotrowski WojciechRasz Natalia25 B
Puchar WieczystegoWoźniak JakubBieńczyk Maria47 C
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Woźniak JakubBieńczyk Maria1 C
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Piotrowski WojciechRasz Natalia8 B
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Woźniak JakubBieńczyk Maria5 C
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Mazur JanuszSaj-Mazur Renata3 OPEN
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Mazur JanuszSaj-Mazur Renata3 A
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Mazur JanuszSaj-Mazur Renata2 A
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Mazur JanuszSaj-Mazur Renata4 OPEN
Gwiazdkowy Turniej TańcaWoźniak JakubBieńczyk Maria4 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaWoźniak JakubBieńczyk Maria3 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Mazur JanuszSaj-Mazur Renata9 OPEN
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Piotrowski WojciechRasz Natalia3 B
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Woźniak JakubBieńczyk Maria1 C
Mistrzostwa Polski Latin Ujczak PawełBudzińska Małgorzata3 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Tomaszewski AlanJędras Wiktoria20 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Gatnar JiriMycek Aleksandra10 OPEN
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Piotrowski WojciechRasz Natalia3 B
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Mazur JanuszSaj-Mazur Renata5 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Mazur JanuszSaj-Mazur Renata4 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Mazur JanuszSaj-Mazur Renata4 A
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Mazur JanuszSaj-Mazur Renata3 A
OTTT RYTM 2021 Piotrowski WojciechRasz Natalia5 B
Mistrzostwa Polski StandardMazur JanuszSaj-Mazur Renata13 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardMrozek DanielMatuszewska Oliwia9 OPEN
Polish Dance Festival - WDC World Cup Pro-Am, WDC AL Super World CupMrozek DanielMatuszewska Oliwia4 OPEN
Puchar Klas C, B i A Tomaszewski AlanJędras Wiktoria14 A
Puchar Klas C, B i A Zawistowski KamilKorzeniowska Anna11 A
Puchar Klas C, B i A Zawistowski KamilKorzeniowska Anna13 A
Puchar Klas C, B i A Piotrowski WojciechRasz Natalia15 B
Puchar Klas C, B i A Woźniak JakubBieńczyk Maria14 C
Puchar Klas C, B i A Tomaszewski AlanJędras Wiktoria2 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Zawistowski KamilKorzeniowska Anna2 A
Grand Prix Polski PTT Tomaszewski AlanJędras Wiktoria5 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Mrozek DanielMatuszewska Oliwia1 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Niebylski MaciejDrozda Patrycja6 F
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Gatnar JiriMycek Aleksandra4 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Mrozek DanielMatuszewska Oliwia12 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Mazur JanuszSaj-Mazur Renata7 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Mrozek DanielMatuszewska Oliwia1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Tomaszewski AlanJędras Wiktoria2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Tomaszewski AlanJędras Wiktoria6 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Mrozek DanielMatuszewska Oliwia2 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Tomaszewski AlanJędras Wiktoria6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego Niebylski MaciejDrozda Patrycja6 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Niebylski MaciejDrozda Patrycja6 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Kettner JakubKorgul Dominika1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Młynarski MaciejGuettner Klara1 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Tomaszewski AlanJędras Wiktoria2 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Młynarski MaciejGuettner Klara10 B
Grand Prix Polski Seniorów PTT Mazur JanuszSaj-Mazur Renata6 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Mazur JanuszSaj-Mazur Renata2 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Kettner JakubKorgul Dominika2 H
Grand Prix Polski PTT Mrozek DanielMatuszewska Oliwia10 OPEN
Grand Prix Polski PTT Tomaszewski AlanJędras Wiktoria9 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Mazur JanuszSaj-Mazur Renata7 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Mazur JanuszSaj-Mazur Renata4 A
Grand Prix Polski PTT Gatnar JiriMycek Aleksandra3 OPEN
Polish Open Championships WDC Ujczak PawełBudzińska Małgorzata3 OPEN
Polish Open Championships WDC Mazur JanuszSaj-Mazur Renata9 OPEN
Polish Open Championships WDC Tomaszewski AlanJędras Wiktoria6 OPEN
Polish Open Championships WDC Tomaszewski AlanJędras Wiktoria10 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTMrozek DanielMatuszewska Oliwia6 OPEN
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Niebylski MaciejDrozda Patrycja10 F
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Niebylski MaciejDrozda Patrycja10 F
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Albekier GabrielDereń Blanka7 F
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Mrozek DanielMatuszewska Oliwia6 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Gatnar JiriMycek Aleksandra5 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Ujczak PawełBudzińska Małgorzata2 OPEN
ŚWIĘTO BZÓW Niebylski MaciejDrozda Patrycja7 F
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Albekier GabrielDereń Blanka9 F
Mistrzostwa Klas A, B i C Zawistowski KamilKorzeniowska Anna11 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Tomaszewski AlanJędras Wiktoria4 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Gruszecki WojciechSzawernoga Natalia1 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Klich MateuszKiełbik Natalia14 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Zawistowski KamilKorzeniowska Anna11 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Piotrowski WojciechRasz Natalia8 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Tomaszewski AlanJędras Wiktoria7 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Gruszecki WojciechSzawernoga Natalia5 C
II OTTT Będzin 2021 Piotrowski WojciechRasz Natalia6 B
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Piotrowski WojciechRasz Natalia3 B
CeA Challenge Cup Puchar Mazur JanuszSaj-Mazur Renata2 A
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Niebylski MaciejDrozda Patrycja7 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Piotrowski WojciechRasz Natalia11 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Ujczak PawełBudzińska Małgorzata1 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Mrozek DanielMatuszewska Oliwia5 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Zawistowski KamilKorzeniowska Anna2 A
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Zawistowski KamilKorzeniowska Anna6 A
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Klich MateuszKiełbik Natalia5 A
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Gruszecki WojciechSzawernoga Natalia1 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Rutka KacperLitorowicz Sara1 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Ujczak PawełBudzińska Małgorzata3 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Gruszecki WojciechSzawernoga Natalia3 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Zawistowski KamilKorzeniowska Anna20 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Lorek BartoszKarpińska Natalia3 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Rutka KacperLitorowicz Sara4 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Zawistowski KamilKorzeniowska Anna26 OPEN
47 Puchar Wieczystego Mrozek DanielMatuszewska Oliwia7 OPEN
47 Puchar Wieczystego Mrozek DanielMatuszewska Oliwia2 OPEN
47 Puchar Wieczystego Woźniak JakubBieńczyk Maria6 D
47 Puchar Wieczystego Klich MateuszKiełbik Natalia17 A
47 Puchar Wieczystego Piotrowski WojciechRasz Natalia29 B
47 Puchar Wieczystego Woźniak JakubBieńczyk Maria1 D
47 Puchar Wieczystego Tomaszewski AlanJędras Wiktoria2 C
47 Puchar Wieczystego Tomaszewski AlanJędras Wiktoria17 C
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Tomaszewski AlanJędras Wiktoria8 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Ujczak PawełBudzińska Małgorzata3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Ujczak PawełBudzińska Małgorzata1 OPEN
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Niebylski MaciejDrozda Patrycja1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Tomaszewski AlanJędras Wiktoria2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Tomaszewski AlanJędras Wiktoria5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Woźniak JakubBieńczyk Maria1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Woźniak JakubBieńczyk Maria3 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Tomaszewski AlanJędras Wiktoria1 C
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Tomaszewski AlanJędras Wiktoria2 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Niebylski MaciejDrozda Patrycja3 G
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Tomaszewski AlanJędras Wiktoria1 C
Mistrzostwa Polski Latin Rutka KacperLitorowicz Sara13 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Lorek BartoszKarpińska Natalia11 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Gatnar JiriMycek Aleksandra8 OPEN
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Woźniak JakubBieńczyk Maria1 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Tomaszewski AlanJędras Wiktoria6 D
Mistrzostwa Polski Latin Ujczak PawełBudzińska Małgorzata7 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Rutka KacperLitorowicz Sara2 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Lorek BartoszKarpińska Natalia1 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Tomaszewski AlanJędras Wiktoria15 OPEN
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Tomaszewski AlanJędras Wiktoria3 D
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Tomaszewski AlanJędras Wiktoria1 D
Mistrzostwa Polski Standard Mrozek DanielMatuszewska Oliwia2 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Mrozek DanielMatuszewska Oliwia16 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Piotrowski WojciechRasz Natalia12 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Piotrowski WojciechRasz Natalia11 B
Grand Prix Polski PTT Mrozek DanielMatuszewska Oliwia8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Mrozek DanielMatuszewska Oliwia2 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Lorek BartoszKarpińska Natalia3 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Mrozek DanielMatuszewska Oliwia5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Tomaszewski AlanJędras Wiktoria1 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Tomaszewski AlanJędras Wiktoria3 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Woźniak JakubBieńczyk Maria3 E
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Tomaszewski AlanJędras Wiktoria1 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Tomaszewski AlanJędras Wiktoria11 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Woźniak JakubBieńczyk Maria1 E
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Niebylski MaciejDrozda Patrycja3 G
MAŁE GRAND PRIX Tomaszewski AlanJędras Wiktoria1 D
MAŁE GRAND PRIX Tomaszewski AlanJędras Wiktoria5 D
MAŁE GRAND PRIX Iwanowski KacperNawrot Wiktoria4 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKATomaszewski AlanJędras Wiktoria3 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAIwanowski KacperNawrot Wiktoria9 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKATomaszewski AlanJędras Wiktoria2 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Piotrowski WojciechRasz Natalia7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Tomaszewski AlanJędras Wiktoria2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Tomaszewski AlanJędras Wiktoria2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak JakubBieńczyk Maria4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Piotrowski WojciechRasz Natalia7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lorek BartoszKarpińska Natalia1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Tomaszewski AlanJędras Wiktoria3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Tomaszewski AlanJędras Wiktoria2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lorek BartoszKarpińska Natalia5 OPEN
Puchar WieczystegoOżga ŁukaszPoprawa Aleksandra12 OPEN
Puchar WieczystegoMrozek DanielDomaradzka Julia5 OPEN
Puchar WieczystegoTomaszewski AlanJędras Wiktoria7 E
Puchar WieczystegoZawistowski KamilSzemiel Kinga24 A
Puchar WieczystegoMłynarski MaciejGuettner Klara37 B
Puchar WieczystegoPiotrowski WojciechRasz Natalia33 B
Puchar WieczystegoZawistowski KamilSzemiel Kinga28 A
Puchar WieczystegoHamulecki KrzysztofNiepsujewicz Oliwia13 A
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Niebylski MaciejDrozda Patrycja3 G
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Tomaszewski AlanJędras Wiktoria2 E
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Piotrowski WojciechRasz Natalia2 C
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Młynarski MaciejGuettner Klara6 B
O Świąteczną Bombkę Tomaszewski AlanJędras Wiktoria1 F
O Świąteczną Bombkę Niebylski MaciejDrozda Patrycja3 G
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Iwanowski KacperNawrot Wiktoria1 F
IV OTTT Czeladź 2019 Kakakis NikodemDominek Katarzyna3 B
IV OTTT Czeladź 2019 Tomaszewski AlanJędras Wiktoria1 F
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Niebylski MaciejDrozda Patrycja1 H
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Hamulecki KrzysztofNiepsujewicz Oliwia3 A
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kakakis NikodemDominek Katarzyna6 B
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Lorek BartoszKarpińska Natalia2 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Lorek BartoszKarpińska Natalia12 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Rutka KacperLitorowicz Sara1 OPEN
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Tomaszewski AlanJędras Wiktoria1 F
Puchar Rektora AGH Iwanowski KacperNawrot Wiktoria1 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Zawistowski KamilSzemiel Kinga3 A
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Zawistowski KamilSzemiel Kinga3 A
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Tomaszewski AlanJędras Wiktoria1 F
XX OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Iwanowski KacperNawrot Wiktoria2 F
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Iwanowski KacperNawrot Wiktoria3 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Mrozek DanielDomaradzka Julia6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Niebylski MaciejDrozda Patrycja2 H
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Hamulecki KrzysztofNiepsujewicz Oliwia17 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Zagurskas JustasMatuszewska Oliwia8 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Zagurskas JustasMatuszewska Oliwia19 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Rutka KacperLitorowicz Sara2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Tomaszewski AlanJędras Wiktoria4 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kakakis NikodemDominek Katarzyna13 B
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Piotrowski WojciechRasz Natalia9 B
Puchar Klas A, B i C Zawistowski KamilSzemiel Kinga17 A
Puchar Klas A, B i C Zawistowski KamilSzemiel Kinga22 A
Puchar Klas A, B i C Hamulecki KrzysztofNiepsujewicz Oliwia18 A
Puchar Klas A, B i C Piotrowski WojciechRasz Natalia15 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Zawistowski KamilSzemiel Kinga11 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Gatnar JiriMycek Aleksandra3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Zawistowski KamilSzemiel Kinga6 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Hamulecki KrzysztofNiepsujewicz Oliwia5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Hamulecki KrzysztofNiepsujewicz Oliwia2 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Zagurskas JustasMatuszewska Oliwia2 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Mrozek DanielDomaradzka Julia6 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Hamulecki KrzysztofNiepsujewicz Oliwia18 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Mrozek DanielDomaradzka Julia3 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Zagurskas JustasMatuszewska Oliwia8 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Rutka KacperLitorowicz Sara1 OPEN
OTTT UŚMIECH DZIECKANiebylski MaciejDrozda Patrycja2 H
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Młynarski MaciejGuettner Klara1 C
Polish Open ChampionshipsKlich MateuszKiełbik Natalia20 OPEN
Polish Open ChampionshipsMrozek DanielDomaradzka Julia5 OPEN
Polish Open ChampionshipsLorek BartoszKarpińska Natalia2 OPEN
Polish Open ChampionshipsRutka KacperLitorowicz Sara3 OPEN
Polish Open Championships WDC Piotrowski WojciechRasz Natalia9 B
Polish Open Championships WDC Zawistowski KamilSzemiel Kinga27 OPEN
Polish Open Championships WDC Klich MateuszKiełbik Natalia25 OPEN
Polish Open Championships WDC Mrozek DanielDomaradzka Julia5 OPEN
Polish Open Championships WDC Lorek BartoszKarpińska Natalia11 OPEN
Polish Open Championships WDC Rutka KacperLitorowicz Sara2 OPEN
Polish Open Championships WDC Lorek BartoszKarpińska Natalia2 OPEN
Polish Open Championships WDC Zawistowski KamilSzemiel Kinga10 A
Polish Open Championships WDC Zawistowski KamilSzemiel Kinga6 A
Polish Open Championships WDC Klich MateuszKiełbik Natalia4 A
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Iwanowski KacperNawrot Wiktoria4 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Młynarski MaciejGuettner Klara1 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicMłynarski MaciejGuettner Klara1 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicNiebylski MaciejDrozda Patrycja2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicAlbekier GabrielDereń Blanka2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicIwanowski KacperNawrot Wiktoria7 F
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Rutka KacperLitorowicz Sara1 OPEN
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Niebylski MaciejDrozda Patrycja1 H
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Szatkowski MiłoszZawada Emilia2 G
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Młynarski MaciejGuettner Klara1 C
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Cieśla MarcinBudkiewicz Zuzanna3 C
ŚWIĘTO BZÓWMłynarski MaciejGuettner Klara1 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Szatkowski MiłoszZawada Emilia3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Niebylski MaciejDrozda Patrycja2 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Albekier GabrielDereń Blanka2 H
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymSzatkowski MiłoszZawada Emilia2 G
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymNiebylski MaciejDrozda Patrycja2 H
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Albekier GabrielDereń Blanka2 H
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Iwanowski KacperNawrot Wiktoria6 F
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Niebylski MaciejDrozda Patrycja2 H
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Cieśla MarcinBudkiewicz Zuzanna6 C
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Lorek BartoszKarpińska Natalia2 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Lorek BartoszKarpińska Natalia2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiLorek BartoszKarpińska Natalia11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiLorek BartoszKarpińska Natalia2 OPEN
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Cieśla MarcinBudkiewicz Zuzanna5 C
Polish Cup PTT; WDC AL Zagurskas JustasMatuszewska Oliwia4 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Mrozek DanielDomaradzka Julia5 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Lorek BartoszKarpińska Natalia2 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Zagurskas JustasMatuszewska Oliwia14 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Lorek BartoszKarpińska Natalia3 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Mrozek DanielDomaradzka Julia5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lorek BartoszKarpińska Natalia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lorek BartoszKarpińska Natalia1 OPEN
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Iwanowski KacperNawrot Wiktoria6 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Iwanowski KacperNawrot Wiktoria8 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Szatkowski MiłoszZawada Emilia3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mrozek DanielDomaradzka Julia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lorek BartoszKarpińska Natalia3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lorek BartoszKarpińska Natalia1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zagurskas JustasMatuszewska Oliwia5 OPEN
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Szatkowski MiłoszZawada Emilia1 H
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Woźniak JakubJędras Wiktoria1 H