!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
EVOLUTION
Kraków (Małopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Andruszko MarekGębala Julia7 B
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Fijałkowski FranciszekAndruszko Dorota2 F
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Cepil WiktorKusia Eliza5 F
FINAŁ REKREACJI MAŁOPOLSKIEJ PTT 2023/2024 ORAZ KLASY H i G Ptak TomaszJurek Laura1 G
FINAŁ REKREACJI MAŁOPOLSKIEJ PTT 2023/2024 ORAZ KLASY H i G Ptak AleksanderTylek Ewelina3 G
FINAŁ REKREACJI MAŁOPOLSKIEJ PTT 2023/2024 ORAZ KLASY H i G Gaj WojciechPrzywara Hanna1 H
IV Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2024 Fijałkowski FranciszekAndruszko Dorota1 F
OTTT AKCENT CUP Miśkiewicz BartłomiejKazior Anna1 E
OTTT AKCENT CUP Miśkiewicz BartłomiejKazior Anna2 E
PERFECT DANCE KRAKÓW 2023 Gaj WojciechPrzywara Hanna1 H
PERFECT DANCE KRAKÓW 2023 Ptak TomaszJurek Laura1 G
VI Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Miśkiewicz BartłomiejKazior Anna1 E
VI Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Miśkiewicz BartłomiejKazior Anna9 E
VI Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Fijałkowski FranciszekAndruszko Dorota4 F
VI Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Cepil WiktorKusia Eliza5 F
VI Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Gaj WojciechPrzywara Hanna1 H
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Miśkiewicz BartłomiejKazior Anna2 E
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Miśkiewicz BartłomiejKazior Anna2 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Ptak TomaszJurek Laura2 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Musiał MateuszDyląg Julia1 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Gaj WojciechPrzywara Hanna1 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Ptak AleksanderTylek Ewelina1 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Fijałkowski FranciszekAndruszko Dorota4 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Miśkiewicz BartłomiejKazior Anna7 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Miśkiewicz BartłomiejKazior Anna4 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Andruszko MarekGębala Julia8 B
XXXIV Turniej Tańca „O WAWELSKIEGO SMOKA” Miśkiewicz BartłomiejKazior Anna2 E
XXXIV Turniej Tańca „O WAWELSKIEGO SMOKA” Miśkiewicz BartłomiejKazior Anna7 E
XXXIV Turniej Tańca „O WAWELSKIEGO SMOKA” Fijałkowski FranciszekAndruszko Dorota4 F
XXXIV Turniej Tańca „O WAWELSKIEGO SMOKA” Cepil WiktorKusia Eliza6 F
XXXIV Turniej Tańca „O WAWELSKIEGO SMOKA” Gaj WojciechPrzywara Hanna1 H
XXXIV Turniej Tańca „O WAWELSKIEGO SMOKA” Musiał MateuszDyląg Julia1 H
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Andruszko MarekGębala Julia7 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Ptak AleksanderTylek Ewelina2 H
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Ptak TomaszJurek Laura3 G
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Miśkiewicz BartłomiejKazior Anna3 E
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Miśkiewicz BartłomiejKazior Anna3 E
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI oraz V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Ptak AleksanderTylek Ewelina1 H
V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Fijałkowski FranciszekAndruszko Dorota3 F
V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Cepil WiktorKusia Eliza9 F
V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Musiał MateuszDyląg Julia1 H
„ FINAŁ GWIAZD” - Pierwsze premium w 2024 Cepil WiktorKusia Eliza4 F
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENAndruszko MarekGębala Julia14 OPEN
Puchar WieczystegoAndruszko MarekGębala Julia3 B
Puchar WieczystegoSiekański KrzysztofSiekańska Patrycja28 E
Puchar WieczystegoSiekański KrzysztofSiekańska Patrycja21 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Fijałkowski FranciszekAndruszko Dorota5 F
Puchar Krakowa Musiał MateuszDyląg Julia2 H
Puchar Krakowa Ptak AleksanderTylek Ewelina1 H
Puchar Krakowa Fijałkowski FranciszekAndruszko Dorota2 F
Puchar Krakowa Strumiński AleksanderStrumińska Lena3 G
OTTT STARDANCE PREMIUM Andruszko MarekGębala Julia2 B
OTTT STARDANCE PREMIUM Andruszko MarekGębala Julia7 B
OTTT STARDANCE PREMIUM Siekański KrzysztofSiekańska Patrycja6 E
OTTT STARDANCE PREMIUM Siekański KrzysztofSiekańska Patrycja6 E
OTTT STARDANCE PREMIUM Strumiński AleksanderStrumińska Lena3 G
OTTT STARDANCE PREMIUM Ptak AleksanderTylek Ewelina2 H
OTTT STARDANCE PREMIUM Musiał MateuszDyląg Julia1 H
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Miśkiewicz BartłomiejKazior Anna4 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Strumiński AleksanderStrumińska Lena2 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Andruszko MarekGębala Julia3 B
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Andruszko MarekGębala Julia6 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Andruszko MarekGębala Julia1 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Andruszko MarekGębala Julia11 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Miśkiewicz BartłomiejKazior Anna4 E
Turniej Tańca Towarzyskiego - MAŁE LATO Cepil WiktorCzerwiec Gabriela2 F
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Siekański KrzysztofSiekańska Patrycja5 E
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Ptak TomaszKusia Eliza3 G
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Fijałkowski FranciszekAndruszko Dorota1 G
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Ptak AleksanderTylek Ewelina1 H
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Siekański KrzysztofSiekańska Patrycja5 E
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Andruszko MarekGębala Julia4 B
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Andruszko MarekGębala Julia4 B
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Miśkiewicz BartłomiejKazior Anna6 E
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Miśkiewicz BartłomiejKazior Anna3 E
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Siekański KrzysztofSiekańska Patrycja7 E
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Siekański KrzysztofSiekańska Patrycja6 E
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Fijałkowski FranciszekAndruszko Dorota2 G
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Ptak TomaszKusia Eliza3 G
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Musiał MateuszDyląg Julia2 H
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Miśkiewicz BartłomiejKazior Anna4 E
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Musiał MateuszDyląg Julia2 H
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Ptak TomaszKusia Eliza3 G
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Miśkiewicz BartłomiejKazior Anna7 E
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Fijałkowski FranciszekAndruszko Dorota3 G
MISTRZOSTWA KLAS CBA Andruszko MarekGębala Julia9 B
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Andruszko MarekGębala Julia4 B
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Andruszko MarekGębala Julia11 B
STARDANCE - PREMIUM Miśkiewicz BartłomiejKazior Anna7 E
STARDANCE - PREMIUM Nowak AntoniKurpiel Amelia6 E
STARDANCE - PREMIUM Strumiński AleksanderStrumińska Lena3 G
STARDANCE - PREMIUM Fijałkowski FranciszekAndruszko Dorota1 G
STARDANCE - PREMIUM Ptak TomaszKusia Eliza3 G
STARDANCE - PREMIUM Musiał MateuszDyląg Julia2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaMiśkiewicz BartłomiejKazior Anna1 F
Puchar Wieczystego kategorie OPENCepil WiktorKnyziak Zuzanna10 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENAndruszko MarekGębala Julia13 OPEN
Puchar WieczystegoMiśkiewicz BartłomiejKazior Anna5 F
Puchar WieczystegoBoguta MaciejWoźniczka Alicja21 B
Puchar WieczystegoAndruszko MarekGębala Julia9 B
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Nowak AntoniKurpiel Amelia6 E
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Cepil WiktorKnyziak Zuzanna1 F
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Ptak TomaszKusia Eliza1 H
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Ptak TomaszKusia Eliza2 H
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Nowak AntoniKurpiel Amelia6 E
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Boguta MaciejWoźniczka Alicja7 B
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Andruszko MarekGębala Julia1 B
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Strumiński AleksanderStrumińska Lena2 G
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Cepil WiktorKnyziak Zuzanna1 F
Oleski Festiwal Tańca 2022 Boguta MaciejWoźniczka Alicja9 B
Oleski Festiwal Tańca 2022 Andruszko MarekGębala Julia4 B
Oleski Festiwal Tańca 2022 Cepil WiktorKnyziak Zuzanna2 F
Oleski Festiwal Tańca 2022 Ptak TomaszKusia Eliza2 H
NitroErg Dance Festival Cepil WiktorKnyziak Zuzanna4 F
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Cepil WiktorKnyziak Zuzanna2 F
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Ptak TomaszKusia Eliza2 H
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Nowak AntoniKurpiel Amelia2 F
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyNowak AntoniKurpiel Amelia7 F
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Solcan EmilKról Magdalena5 C
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Nowak AntoniKurpiel Amelia5 F
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Solcan EmilKról Magdalena5 C
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Walaszek KarolStawarz Aleksandra2 D
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Walaszek KarolStawarz Aleksandra12 C
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Andruszko MarekGębala Julia6 B
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Boguta MaciejWoźniczka Alicja5 B
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Andruszko MarekGębala Julia8 B
PERFECT DANCE Kraków 2022Nowak AntoniKurpiel Amelia4 F
Turniej Tańca Towarzyskiego - ROZTAŃCZONY DZIEŃ DZIECKA Strumiński AleksanderStrumińska Lena3 G
Turniej Tańca Towarzyskiego - ROZTAŃCZONY DZIEŃ DZIECKA Sokół SzymonAndruszko Dorota1 H
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Andruszko MarekGębala Julia9 B
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Myciński AlexChmura Kamila9 F
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Paszek AdamGugała Pola11 F
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Suong FilipStruska Maja1 F
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Miśkiewicz BartłomiejZontek Ingrid3 F
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Stochel MikołajPiasek Paulina9 B
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Andruszko MarekGębala Julia10 B
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Stochel MikołajPiasek Paulina8 B
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Stochel MikołajPiasek Paulina18 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Boguta MaciejWoźniczka Alicja12 B
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Solcan EmilKról Magdalena12 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Solcan EmilKról Magdalena13 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Cepil WiktorKnyziak Zuzanna3 F
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Stochel MikołajPiasek Paulina16 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Walaszek KarolStawarz Aleksandra2 D
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Gierdziewicz KrzysztofKowalska Karolina5 D
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Walaszek KarolStawarz Aleksandra21 C
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Gierdziewicz KrzysztofKowalska Karolina22 C
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Nowak AntoniKurpiel Amelia8 F
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Stochel MikołajPiasek Paulina5 OPEN
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Stochel MikołajPiasek Paulina4 B
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Miśkiewicz BartłomiejZontek Ingrid7 F
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Suong FilipStruska Maja1 F
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Myciński AlexChmura Kamila8 F
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Cepil WiktorKnyziak Zuzanna3 F
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Fijałkowski FranciszekNieć Maja3 G
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Paszek AdamGugała Pola4 F
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Stochel MikołajPiasek Paulina6 B
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Kącik KacperZgoda Natalia2 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTStochel MikołajPiasek Paulina19 OPEN
Cracow Dance FestivalStrumiński AleksanderStrumińska Lena3 G
Cracow Dance FestivalMiśkiewicz BartłomiejZontek Ingrid7 F
Cracow Dance FestivalCepil WiktorKnyziak Zuzanna7 F
Cracow Dance FestivalPaszek AdamGugała Pola9 F
Cracow Dance FestivalNowak AntoniKurpiel Amelia12 F
Cracow Dance FestivalMyciński AlexChmura Kamila13 F
Cracow Dance FestivalBoguta MaciejWoźniczka Alicja10 B
Cracow Dance FestivalGierdziewicz KrzysztofKowalska Karolina13 D
Cracow Dance FestivalGierdziewicz KrzysztofKowalska Karolina17 C
Cracow Dance FestivalStochel MikołajPiasek Paulina6 B
Cracow Dance FestivalAndruszko MarekGębala Julia7 B
Cracow Dance FestivalStochel MikołajPiasek Paulina8 B
Cracow Dance FestivalFijałkowski FranciszekNieć Maja2 G
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoKącik KacperZgoda Natalia3 D
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoKącik KacperZgoda Natalia2 D
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Boguta MaciejWoźniczka Alicja8 B
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Walaszek KarolStawarz Aleksandra11 D
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Miśkiewicz BartłomiejZontek Ingrid13 F
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Myciński AlexChmura Kamila11 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Stochel MikołajPiasek Paulina3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Kącik KacperZgoda Natalia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Kącik KacperZgoda Natalia1 D
KrakĂłw Open Festival KrakĂłw 26.03.2022Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna1 C
KrakĂłw Open Festival KrakĂłw 26.03.2022Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna1 C
KrakĂłw Open Festival KrakĂłw 26.03.2022Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna8 OPEN
Kraków Open Festival Kraków 26.03.2022Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna8 OPEN
Kraków Open Festival Kraków 26.03.2022Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna1 C
Kraków Open Festival Kraków 26.03.2022Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna1 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Andruszko MarekGębala Julia8 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Stochel MikołajPiasek Paulina6 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Kącik KacperZgoda Natalia5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Kącik KacperZgoda Natalia6 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Boguta MaciejWoźniczka Alicja4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Cepil WiktorKnyziak Zuzanna3 OPEN
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Fijałkowski FranciszekNieć Maja3 G
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Nowak AntoniKurpiel Amelia14 F
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Ptak TomaszKusia Eliza2 H
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Sokół SzymonAndruszko Dorota1 H
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Miśkiewicz BartłomiejZontek Ingrid4 F
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Stochel MikołajPiasek Paulina4 B
CeA Challenge Cup Puchar Kącik KacperZgoda Natalia2 D
CeA Challenge Cup Puchar Walaszek KarolStawarz Aleksandra6 D
CeA Challenge Cup Puchar Kącik KacperZgoda Natalia2 D
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Stochel MikołajPiasek Paulina30 B
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Boguta MaciejWoźniczka Alicja30 B
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Andruszko MarekGębala Julia19 B
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Boguta MaciejWoźniczka Alicja5 B
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Andruszko MarekGębala Julia3 B
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Solcan EmilKról Magdalena3 D
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Suong FilipStruska Maja4 F
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Stochel MikołajPiasek Paulina17 OPEN
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Nowak AntoniKurpiel Amelia9 F
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Ptak TomaszKusia Eliza1 H
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Sokół SzymonAndruszko Dorota1 H
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Strumiński AleksanderStrumińska Lena3 G
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Kącik KacperZgoda Natalia2 D
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Cepil WiktorKnyziak Zuzanna5 F
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Kącik KacperZgoda Natalia1 D
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Solcan EmilKról Magdalena1 D
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Solcan EmilKról Magdalena5 D
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Nowak AntoniKurpiel Amelia8 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Walaszek KarolStawarz Aleksandra6 D
XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2021\" Cepil WiktorKnyziak Zuzanna7 F
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Kącik KacperZgoda Natalia2 D
XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2021\" Krawczyk NikodemTucholska Nina2 G
XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2021\" Solcan EmilKról Magdalena1 D
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Kącik KacperZgoda Natalia3 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Walaszek KarolStawarz Aleksandra5 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Andruszko MarekGębala Julia1 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Stochel MikołajPiasek Paulina2 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Andruszko MarekGębala Julia1 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Boguta MaciejWoźniczka Alicja3 B
Puchar WieczystegoBoguta MaciejWoźniczka Alicja19 OPEN
Puchar WieczystegoAndruszko MarekGębala Julia18 OPEN
Puchar WieczystegoStochel MikołajPiasek Paulina13 OPEN
Puchar WieczystegoSolcan EmilKról Magdalena2 D
Puchar WieczystegoSolcan EmilKról Magdalena14 D
Puchar WieczystegoWalaszek KarolStawarz Aleksandra11 D
Puchar WieczystegoAndruszko MarekGębala Julia8 C
Puchar WieczystegoStochel MikołajPiasek Paulina34 B
Puchar WieczystegoAndruszko MarekGębala Julia11 C
Puchar WieczystegoBoguta MaciejWoźniczka Alicja29 B
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Miśkiewicz BartłomiejChachurska Anna4 F
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Fijałkowski FranciszekNieć Maja3 G
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Róg RonaldRogowska Amelia3 G
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Myciński AlexGumula Barbara2 G
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn Julia2 F
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Boguta MaciejWoźniczka Alicja4 B
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Walaszek KarolStawarz Aleksandra3 D
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Walaszek KarolStawarz Aleksandra5 D
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Andruszko MarekGębala Julia5 C
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Andruszko MarekGębala Julia1 C
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Nowak AntoniKurpiel Amelia13 F
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Cepil WiktorKnyziak Zuzanna2 G
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Fijałkowski FranciszekNieć Maja3 G
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Strzałkowski PatrickWoźniak Gabriela3 G
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Ruszkowski MaciejChmura Kamila3 G
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Miśkiewicz BartłomiejChachurska Anna2 F
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Sokół SzymonAndruszko Dorota2 H
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn Julia3 F
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Andruszko MarekGębala Julia1 C
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Kącik KacperZgoda Natalia5 D
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Suong FilipStruska Maja6 F
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Solcan EmilKról Magdalena6 D
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Solcan EmilKról Magdalena3 D
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Stochel MikołajPiasek Paulina1 C
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Andruszko MarekGębala Julia2 C
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Kącik KacperZgoda Natalia4 D
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Stochel MikołajPiasek Paulina1 B
CeA Challenge Cup Jesienny Solcan EmilKról Magdalena5 D
CeA Challenge Cup Jesienny Cierzak OlafStrzałkowska Jessica4 F
CeA Challenge Cup Jesienny Andruszko MarekGębala Julia1 C
CeA Challenge Cup Jesienny Andruszko MarekGębala Julia1 C
CeA Challenge Cup Jesienny Solcan EmilKról Magdalena4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Stochel MikołajPiasek Paulina3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Stochel MikołajPiasek Paulina4 B
CeA Challenge Cup Jesienny Stochel MikołajPiasek Paulina2 B
CeA Challenge Cup Jesienny Andruszko MarekGębala Julia1 C
CeA Challenge Cup Jesienny Andruszko MarekGębala Julia4 C
CeA Challenge Cup Jesienny Stochel MikołajPiasek Paulina3 C
CeA Challenge Cup Jesienny Cepil WiktorKnyziak Zuzanna2 G
CeA Challenge Cup UskrzydloneKącik KacperZgoda Natalia2 D
CeA Challenge Cup UskrzydloneCepil WiktorKnyziak Zuzanna1 G
CeA Challenge Cup UskrzydloneSokół SzymonAndruszko Dorota2 H
CeA Challenge Cup UskrzydloneFijałkowski FranciszekNieć Maja2 G
CeA Challenge Cup UskrzydloneStrumiński AleksanderStrumińska Lena3 G
CeA Challenge Cup UskrzydloneStrzałkowski PatrickWoźniak Gabriela3 G
CeA Challenge Cup UskrzydloneBoguta MaciejWoźniczka Alicja2 B
CeA Challenge Cup UskrzydloneKącik KacperZgoda Natalia1 D
CeA Challenge Cup UskrzydloneWalaszek KarolStawarz Aleksandra4 D
CeA Challenge Cup UskrzydloneWalaszek KarolStawarz Aleksandra1 D
CeA Challenge Cup UskrzydloneStochel MikołajPiasek Paulina6 C
CeA Challenge Cup UskrzydloneStochel MikołajPiasek Paulina3 B
CeA Challenge Cup Uskrzydlone Ptak TomaszKusia Eliza2 H
CeA Challenge Cup Uskrzydlone Krawczyk NikodemTucholska Nina2 G
CeA Challenge Cup Uskrzydlone Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn Julia2 F
CeA Challenge Cup Uskrzydlone Myciński AlexGumula Barbara1 G
CeA Challenge Cup Uskrzydlone Paszek AdamGugała Pola3 G
CeA Challenge Cup Uskrzydlone Ruszkowski MaciejChmura Kamila3 G
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Strumiński AleksanderStrumińska Lena3 G
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Ptak TomaszKusia Eliza1 H
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Rogowski OskarGugała Maja2 H
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Krawczyk NikodemTucholska Nina2 G
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Sokół SzymonAndruszko Dorota1 H
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Cepil WiktorKnyziak Zuzanna2 G
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Róg RonaldRogowska Amelia3 G
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Stochel MikołajPiasek Paulina2 B
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Strzałkowski PatrickWoźniak Gabriela3 G
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Myciński AlexGumula Barbara3 G
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Ruszkowski MaciejChmura Kamila3 G
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Cierzak OlafStrzałkowska Jessica9 F
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Boguta MaciejWoźniczka Alicja1 B
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Paszek AdamGugała Pola2 G
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Stochel MikołajPiasek Paulina4 C
Puchar Klas C, B i A Stochel MikołajPiasek Paulina17 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Kącik KacperZgoda Natalia1 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Krawczyk NikodemTucholska Nina3 G
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Róg RonaldRogowska Amelia1 H
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Sokół SzymonAndruszko Dorota2 H
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Cepil WiktorKnyziak Zuzanna2 G
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Miśkiewicz BartłomiejWójcik Oliwia6 F
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Gawęda WiktorCzech Nadia9 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Kącik KacperZgoda Natalia5 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Andruszko MarekGębala Julia7 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Krawczyk NikodemTucholska Nina3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn Julia6 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Walaszek KarolStawarz Aleksandra10 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Andruszko MarekGębala Julia6 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Boguta MaciejWoźniczka Alicja8 B
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Walaszek KarolStawarz Aleksandra8 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Boguta MaciejWoźniczka Alicja10 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Andruszko MarekGębala Julia12 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Paszek AdamGugała Pola2 G
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn Julia3 F
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Chełkowski MarcinBryjewska Amelia7 F
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Suong FilipStruska Maja3 F
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Myciński AlexGumula Barbara3 G
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Wiciński ŁukaszChachurska Anna3 G
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Ruszkowski MaciejChmura Kamila3 G
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Krawczyk NikodemTucholska Nina2 G
Grand Prix Polski PTT Walaszek KarolStawarz Aleksandra3 D
Grand Prix Polski PTT Strumiński AleksanderStrumińska Lena2 H
Grand Prix Polski PTT Fijałkowski FranciszekNieć Maja3 G
Grand Prix Polski PTT Strzałkowski PatrickWoźniak Gabriela2 H
Grand Prix Polski PTT Walaszek KarolStawarz Aleksandra1 D
Grand Prix Polski PTT Andruszko MarekGębala Julia6 C
Grand Prix Polski PTT Stochel MikołajPiasek Paulina8 C
Grand Prix Polski PTT Andruszko MarekGębala Julia5 C
DANCE OSCARS 2021 Stochel MikołajPiasek Paulina4 C
DANCE OSCARS 2021 Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn Julia2 F
Polish Open Championships WDC Boguta MaciejWoźniczka Alicja23 OPEN
CeA Spring Róg RonaldStrzałkowska Jessica2 H
CeA Spring Strzałkowski PatrickWoźniak Gabriela2 H
CeA Spring Paszek AdamGugała Pola2 G
CeA Spring Ptak TomaszKusia Eliza2 H
CeA Spring Myciński AlexGumula Barbara3 G
Polish Open Championships WDC Solcan EmilKról Magdalena9 OPEN
Polish Open Championships WDC Gawęda WiktorCzech Nadia10 OPEN
Polish Open Championships WDC Kącik KacperZgoda Natalia9 OPEN
CeA Spring Walaszek KarolStawarz Aleksandra7 D
Polish Open Championships WDC Stochel MikołajPiasek Paulina25 OPEN
CeA Spring Socha Oskar JanNiziurska Julia5 E
CeA Spring Walaszek KarolStawarz Aleksandra10 D
CeA Spring Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila12 D
CeA Spring Andruszko MarekGębala Julia3 C
CeA Spring Andruszko MarekGębala Julia6 C
CeA Spring Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila12 C
CeA Spring Socha Oskar JanNiziurska Julia2 E
CeA Challenge Cup Spring Flak DominikZontek Ingrid3 G
CeA Challenge Cup Spring Strumiłło HubertKurpiel Amelia2 H
CeA Challenge Cup Spring Strzałkowski PatrickWoźniak Gabriela2 H
CeA Challenge Cup Spring Cepil WiktorKnyziak Zuzanna3 G
CeA Challenge Cup Spring Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn Julia1 F
CeA Challenge Cup Spring Paszek AdamGugała Pola3 G
CeA Challenge Cup Spring Miśkiewicz BartłomiejWójcik Oliwia4 F
CeA Challenge Cup Spring Gawęda WiktorCzech Nadia7 E
CeA Challenge Cup Spring Ruszkowski MaciejChmura Kamila3 G
CeA Challenge Cup Spring Suong FilipStruska Maja6 F
CeA Challenge Cup Spring Solcan EmilKról Magdalena4 D
CeA Challenge Cup Spring Solcan EmilKról Magdalena6 D
Polish Open Championships WDC Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna15 OPEN
CeA Challenge Cup Spring Socha Oskar JanNiziurska Julia3 E
CeA Challenge Cup Spring Socha Oskar JanNiziurska Julia3 E
CeA Challenge Cup Spring Stochel MikołajPiasek Paulina7 C
CeA Challenge Cup Spring Laryś JakubPaszek Wiktoria7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Solcan EmilKról Magdalena6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Fijałkowski FranciszekNieć Maja1 H
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna1 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Laryś JakubPaszek Wiktoria8 E
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Krawczyk NikodemTucholska Nina1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Myciński AlexGumula Barbara1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Solcan EmilKról Magdalena9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Suong FilipStruska Maja4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Flak DominikZontek Ingrid3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Cepil WiktorKnyziak Zuzanna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Gawlas KacperMisiarz Zuzanna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Ptak TomaszKusia Eliza2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Róg RonaldStrzałkowska Jessica2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Strzałkowski PatrickWoźniak Gabriela1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Socha Oskar JanNiziurska Julia6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Strumiłło HubertKurpiel Amelia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Kącik KacperZgoda Natalia2 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Stochel MikołajPiasek Paulina9 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Walaszek KarolStawarz Aleksandra3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn Julia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Walaszek KarolStawarz Aleksandra4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Socha Oskar JanNiziurska Julia6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Kącik KacperZgoda Natalia1 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Boguta MaciejWoźniczka Alicja14 B
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Stochel MikołajPiasek Paulina6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Gawęda WiktorCzech Nadia8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Cierzak OlafDziurzyńska Wiktoria8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Miśkiewicz BartłomiejWójcik Oliwia6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Wiciński ŁukaszChachurska Anna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Ruszkowski MaciejChmura Kamila3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Paszek AdamGugała Pola2 G
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna8 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna9 OPEN
Cracow Dance Festival Krawczyk NikodemTucholska Nina2 G
Cracow Dance Festival Myciński AlexGumula Barbara2 H
Cracow Dance Festival Stochel MikołajPiasek Paulina13 C
Cracow Dance Festival Stochel MikołajPiasek Paulina2 C
II OTTT Będzin 2021 Gawęda WiktorCzech Nadia6 E
II OTTT Będzin 2021 Gawlas KacperMisiarz Zuzanna2 G
II OTTT Będzin 2021 Myciński AlexGumula Barbara1 H
II OTTT Będzin 2021 Cierzak OlafDziurzyńska Wiktoria11 F
II OTTT Będzin 2021 Fijałkowski FranciszekNieć Maja1 H
II OTTT Będzin 2021 Róg RonaldStrzałkowska Jessica1 H
II OTTT Będzin 2021 Strumiński AleksanderStrumińska Lena1 H
II OTTT Będzin 2021 Strzałkowski PatrickWoźniak Gabriela1 H
II OTTT Będzin 2021 Strumiłło HubertKurpiel Amelia2 H
CeA Puchar Wiciński ŁukaszChachurska Anna2 H
CeA Puchar Flak DominikZontek Ingrid3 G
II OTTT Będzin 2021 Andruszko MarekGębala Julia11 C
II OTTT Będzin 2021 Solcan EmilKról Magdalena6 D
II OTTT Będzin 2021 Solcan EmilKról Magdalena8 D
II OTTT Będzin 2021 Socha Oskar JanNiziurska Julia7 E
II OTTT Będzin 2021 Socha Oskar JanNiziurska Julia1 E
II OTTT Będzin 2021 Walaszek KarolStawarz Aleksandra7 D
II OTTT Będzin 2021 Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila13 D
II OTTT Będzin 2021 Andruszko MarekGębala Julia9 C
II OTTT Będzin 2021 Stochel MikołajPiasek Paulina10 C
II OTTT Będzin 2021 Walaszek KarolStawarz Aleksandra9 D
II OTTT Będzin 2021 Stochel MikołajPiasek Paulina2 C
II OTTT Będzin 2021 Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila7 C
CeA Challenge Cup Puchar Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna4 D
CeA Challenge Cup Puchar Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna4 D
CeA Challenge Cup Puchar Laryś JakubPaszek Wiktoria2 E
CeA Challenge Cup Puchar Solcan EmilKról Magdalena5 D
CeA Challenge Cup Puchar Solcan EmilKról Magdalena6 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn Julia7 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Paszek AdamGugała Pola2 G
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Krawczyk NikodemTucholska Nina1 H
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Cepil WiktorKnyziak Zuzanna3 G
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Miśkiewicz BartłomiejWójcik Oliwia6 F
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Cierzak OlafDziurzyńska Wiktoria7 F
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Gawęda WiktorCzech Nadia4 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Solcan EmilKról Magdalena3 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Solcan EmilKról Magdalena2 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Walaszek KarolStawarz Aleksandra7 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila10 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Socha Oskar JanNiziurska Julia8 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Socha Oskar JanNiziurska Julia6 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Myciński AlexGumula Barbara2 H
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Walaszek KarolStawarz Aleksandra14 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Ruszkowski MaciejChmura Kamila3 G
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Flak DominikZontek Ingrid2 G
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Boguta MaciejWoźniczka Alicja6 B
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Fijałkowski FranciszekNieć Maja1 H
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Stochel MikołajPiasek Paulina2 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Stochel MikołajPiasek Paulina5 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Andruszko MarekGębala Julia3 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Andruszko MarekGębala Julia3 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Strumiński AleksanderStrumińska Lena2 H
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Sokół SzymonAndruszko Dorota2 H
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Róg RonaldStrzałkowska Jessica2 H
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Strzałkowski PatrickWoźniak Gabriela1 H
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Gawlas KacperMisiarz Zuzanna1 H
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Strumiłło HubertKurpiel Amelia2 H
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kącik KacperZgoda Natalia10 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kącik KacperZgoda Natalia8 OPEN
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn Julia1 G
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Strzałkowski PatrickWoźniak Gabriela1 H
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Róg RonaldStrzałkowska Jessica2 H
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Laryś JakubPaszek Wiktoria6 E
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Gawęda WiktorCzech Nadia2 E
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Solcan EmilKról Magdalena5 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Solcan EmilKról Magdalena5 D
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTCzepiel BartłomiejMaślanka Martyna5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTObojski MateuszSobków Amelia7 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTSolcan EmilKról Magdalena6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTSolcan EmilKról Magdalena5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTDrechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn Julia7 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTKącik KacperZgoda Natalia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTCepil WiktorKnyziak Zuzanna2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTCzepiel BartłomiejMaślanka Martyna4 OPEN
47 Puchar Wieczystego Solcan EmilKról Magdalena17 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTObojski MateuszSobków Amelia6 OPEN
47 Puchar Wieczystego Obojski MateuszSobków Amelia19 OPEN
47 Puchar Wieczystego Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna16 OPEN
47 Puchar Wieczystego Solcan EmilKról Magdalena18 OPEN
47 Puchar Wieczystego Obojski MateuszSobków Amelia19 OPEN
47 Puchar Wieczystego Boguta MaciejWoźniczka Alicja20 OPEN
47 Puchar Wieczystego Stochel MikołajPiasek Paulina23 OPEN
47 Puchar Wieczystego Boguta MaciejWoźniczka Alicja34 B
47 Puchar Wieczystego Laryś JakubPaszek Wiktoria2 F
47 Puchar Wieczystego Stochel MikołajPiasek Paulina16 C
47 Puchar Wieczystego Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila9 E
47 Puchar Wieczystego Walaszek KarolStawarz Aleksandra32 D
47 Puchar Wieczystego Walaszek KarolStawarz Aleksandra30 D
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTStochel MikołajPiasek Paulina4 OPEN
47 Puchar Wieczystego Stochel MikołajPiasek Paulina21 C
47 Puchar Wieczystego Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila36 C
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTBoguta MaciejWoźniczka Alicja5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTStochel MikołajPiasek Paulina7 OPEN
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Myciński AlexGumula Barbara2 H
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Strumiński AleksanderStrumińska Lena1 H
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Strzałkowski PatrickWoźniak Gabriela2 H
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Cepil WiktorKnyziak Zuzanna3 G
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Krawczyk NikodemTucholska Nina1 H
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Paszek AdamGugała Pola1 H
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Miśkiewicz BartłomiejWójcik Oliwia8 F
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn Julia1 G
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Cierzak OlafDziurzyńska Wiktoria3 F
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Kula MarcelPłonka Hanna10 E
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna6 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna4 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Ruszkowski MaciejChmura Kamila3 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Walaszek KarolStawarz Aleksandra2 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Walaszek KarolStawarz Aleksandra3 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn Julia2 G
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Flak DominikZontek Ingrid1 H
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Cierzak OlafDziurzyńska Wiktoria7 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Ruszkowski MaciejChmura Kamila3 G
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Krawczyk NikodemWójcik Julia2 H
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Strumiłło HubertKurpiel Amelia2 H
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Paszek AdamGugała Pola2 H
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Myciński AlexGumula Barbara2 H
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Gawlas KacperMisiarz Zuzanna1 H
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Cepil WiktorKnyziak Zuzanna1 H
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kącik KacperZgoda Natalia3 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Obojski MateuszSobków Amelia2 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Miśkiewicz BartłomiejWójcik Oliwia8 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Boguta MaciejWoźniczka Alicja20 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Gawęda WiktorCzech Nadia6 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Andruszko MarekGębala Julia16 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Stochel MikołajPiasek Paulina12 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Socha Oskar JanNiziurska Julia11 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Socha Oskar JanNiziurska Julia14 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Stochel MikołajPiasek Paulina10 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Andruszko MarekGębala Julia6 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Laryś JakubPaszek Wiktoria1 G
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kula MarcelPłonka Hanna9 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Gawęda WiktorCzech Nadia12 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Obojski MateuszSobków Amelia7 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Solcan EmilKról Magdalena4 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Miśkiewicz BartłomiejWójcik Oliwia1 G
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Cierzak OlafDziurzyńska Wiktoria7 F
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Gawęda WiktorCzech Nadia2 F
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Myciński AlexGmula Barbara2 H
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Kącik KacperZgoda Natalia5 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Ruszkowski MaciejChmura Kamila3 G
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn Julia2 G
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Obojski MateuszSobków Amelia10 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Solcan EmilKról Magdalena6 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna5 D
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Kula MarcelPłonka Hanna11 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Stochel MikołajPiasek Paulina7 C
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Andruszko MarekGębala Julia9 C
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Boguta MaciejWoźniczka Alicja14 B
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Stochel MikołajPiasek Paulina7 C
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Andruszko MarekGębala Julia14 C
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Czepiel BartłomiejMaślanka Martyna4 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Obojski MateuszSobków Amelia6 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Socha Oskar JanNiziurska Julia3 F
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila6 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Socha Oskar JanNiziurska Julia3 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila7 D
Puchar Klas A,B i C Andruszko MarekGębala Julia26 C
Puchar Klas A,B i C Andruszko MarekGębala Julia20 C
Puchar Klas A,B i C Stochel MikołajPiasek Paulina21 C
Puchar Klas A,B i C Stochel MikołajPiasek Paulina16 C
Puchar Klas A,B i C Boguta MaciejWoźniczka Alicja21 B
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Flak DominikZontek Ingrid2 H
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Strumiński AleksanderStrumińska Lena2 H
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Cepil WiktorKnyziak Zuzanna1 H
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Miśkiewicz BartłomiejWójcik Oliwia2 G
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Laryś JakubPaszek Wiktoria3 G
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Paszek AdamGugała Pola2 H
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Walaszek KarolStawarz Aleksandra4 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Boguta MaciejWoźniczka Alicja8 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Obojski MateuszSobków Amelia2 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Cepil WiktorKnyziak Zuzanna2 H
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Socha Oskar JanNiziurska Julia5 F
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Socha Oskar JanNiziurska Julia5 F
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kącik KacperZgoda Natalia2 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila6 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila2 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Stochel MikołajPiasek Paulina10 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Andruszko MarekGębala Julia10 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Andruszko MarekGębala Julia11 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Stochel MikołajPiasek Paulina2 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Walaszek KarolStawarz Aleksandra3 E
Majówka w Krakowie - OTTT Laryś JakubPaszek Wiktoria1 G
Majówka w Krakowie - OTTT Myciński AlexKleszyk Martyna1 H
Majówka w Krakowie - OTTT Paszek AdamGugała Pola2 H
Majówka w Krakowie - OTTT Stochel MikołajPiasek Paulina4 C
Majówka w Krakowie - OTTT Kącik KacperZgoda Natalia2 F
Majówka w Krakowie - OTTT Stochel MikołajPiasek Paulina8 C
Majówka w Krakowie - OTTT Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila4 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAPaszek AdamGugała Pola2 H
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAGawlas KacperMisiarz Zuzanna1 H
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAMyciński AlexKleszyk Martyna2 H
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAGierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila9 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAStawowy StanisławPabian Zofia3 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAStrumiński AleksanderStrumińska Lena1 H
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAKrawczyk NikodemWójcik Julia1 H
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKARuszkowski MaciejKcharchenko Maria3 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAStrumiłło HubertKurpiel Amelia2 H
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAStochel MikołajPiasek Paulina17 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAFlak DominikZontek Ingrid1 H
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKASuong FilipKitzberger Katarzyna1 H
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAWiciński ŁukaszChachurska Anna2 H
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAKącik KacperZgoda Natalia3 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAObojski MateuszSobków Amelia9 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKASocha Oskar JanNiziurska Julia6 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKASocha Oskar JanNiziurska Julia5 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAStochel MikołajPiasek Paulina13 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Laryś JakubPaszek Wiktoria2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Boguta MaciejWoźniczka Alicja20 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Andruszko MarekGębala Julia11 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Andruszko MarekGębala Julia8 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Boguta MaciejWoźniczka Alicja19 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaFlak DominikZontek Ingrid1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaStochel MikołajPiasek Paulina11 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaObojski MateuszSobków Amelia7 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKącik KacperZgoda Natalia2 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaWiciński ŁukaszChachurska Anna1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaGierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila12 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaGawęda WiktorStruska Maja4 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaGierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila10 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaStochel MikołajPiasek Paulina17 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaMiśkiewicz BartłomiejWójcik Oliwia2 G
GPS PTT Kiepura Dance Cup Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn Julia2 G
GPS PTT Kiepura Dance Cup Paszek AdamGugała Pola1 H
GPS PTT Kiepura Dance Cup Myciński AlexKleszyk Martyna1 H
CeA Puchar Wiciński ŁukaszChachurska Anna2 H
CeA Puchar Strumiński AleksanderStrumińska Lena2 H
CeA Puchar Stawowy StanisławPabian Zofia3 G
CeA Puchar Myciński AlexKleszyk Martyna1 H
CeA Puchar Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn Julia3 G
CeA Puchar Ruszkowski MaciejKcharchenko Maria3 G
CeA Puchar Kącik KacperZgoda Natalia1 F
CeA Puchar Gawęda WiktorStruska Maja3 F
CeA Puchar Paszek AdamGugała Pola1 H
CeA Puchar Miśkiewicz BartłomiejWójcik Oliwia3 G
CeA Puchar Laryś JakubPaszek Wiktoria2 G
CeA Puchar Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila1 D
CeA Puchar Stochel MikołajPiasek Paulina6 C
CeA Puchar Andruszko MarekGębala Julia7 C
CeA Puchar Andruszko MarekGębala Julia5 C
CeA Puchar Stochel MikołajPiasek Paulina7 C
CeA Puchar Obojski MateuszSobków Amelia3 E
Puchar WieczystegoAndruszko MarekGębala Julia23 OPEN
Puchar WieczystegoGawęda WiktorStruska Maja26 OPEN
Puchar WieczystegoKącik KacperZgoda Natalia27 OPEN
Puchar WieczystegoStochel MikołajPiasek Paulina24 OPEN
Puchar WieczystegoAndruszko MarekGębala Julia27 OPEN
Puchar WieczystegoBoguta MaciejWoźniczka Alicja25 OPEN
Puchar WieczystegoStochel MikołajPiasek Paulina26 C
Puchar WieczystegoAndruszko MarekGębala Julia22 C
Puchar WieczystegoStochel MikołajPiasek Paulina30 C
Puchar WieczystegoAndruszko MarekGębala Julia23 C
Puchar WieczystegoGierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila21 E
Puchar WieczystegoPolcyn KamilSzczyrbak Gabriela10 F
Puchar WieczystegoBoguta MaciejWoźniczka Alicja58 B
Puchar WieczystegoGierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila15 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Wiciński ŁukaszChachurska Anna1 H
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Krawczyk NikodemWójcik Julia2 H
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Flak DominikZontek Ingrid2 H
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Laryś JakubPaszek Wiktoria3 G
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Gawlas KacperMisiarz Zuzanna1 H
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Ruszkowski MaciejKcharchenko Maria3 G
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Miśkiewicz BartłomiejWójcik Oliwia3 G
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Kącik KacperZgoda Natalia4 E
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Gawęda WiktorStruska Maja5 E
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Socha BrunoStawarz Aleksandra3 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila2 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila3 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Obojski MateuszSobków Amelia3 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Suong FilipKitzberger Katarzyna1 H
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Wiciński ŁukaszChachurska Anna2 H
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Myciński AlexKleszyk Martyna2 H
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn Julia2 G
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Strumiński AleksanderStrumińska Lena2 H
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Fijałkowski FranciszekDziurzyńska Wiktoria2 H
IV OTTT Czeladź 2019 Laryś JakubPaszek Wiktoria1 H
IV OTTT Czeladź 2019 Gawlas KacperMisiarz Zuzanna1 H
IV OTTT Czeladź 2019 Paszek AdamGugała Pola1 H
IV OTTT Czeladź 2019 Walaszek KarolKalicińska Natalia7 D
IV OTTT Czeladź 2019 Kącik KacperZgoda Natalia5 E
IV OTTT Czeladź 2019 Obojski MateuszSobków Amelia5 F
Puchar Rektora AGH Myciński AlexKleszyk Martyna2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Socha BrunoStawarz Aleksandra6 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Gawlas KacperMisiarz Zuzanna1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Fijałkowski FranciszekDziurzyńska Wiktoria2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Strumiński AleksanderStrumińska Lena2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Stawowy StanisławPabian Zofia3 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Gawęda WiktorStruska Maja7 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Kącik KacperZgoda Natalia8 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Suong FilipKitzberger Katarzyna1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Obojski MateuszSobków Amelia1 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Zając MaciejMarek Dominika7 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Polcyn KamilSzczyrbak Gabriela6 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Stochel MikołajPiasek Paulina4 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Andruszko MarekGębala Julia5 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Stochel MikołajPiasek Paulina4 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Andruszko MarekGębala Julia5 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Walaszek KarolKalicińska Natalia8 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila10 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Boguta MaciejWoźniczka Alicja10 B
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Stawowy StanisławPabian Zofia3 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Stochel MikołajPiasek Paulina2 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Stochel MikołajPiasek Paulina3 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Obojski MateuszSobków Amelia4 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Gawęda WiktorStruska Maja5 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Suong FilipKitzberger Katarzyna2 H
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Laryś JakubPaszek Wiktoria1 H
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Socha BrunoStawarz Aleksandra9 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Stochel MikołajPiasek Paulina6 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila13 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila9 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Socha BrunoStawarz Aleksandra6 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Obojski MateuszSobków Amelia3 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Laryś JakubPaszek Wiktoria2 H
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Stochel MikołajPiasek Paulina8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Andruszko MarekGębala Julia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Miśkiewicz BartłomiejWójcik Oliwia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Drechny-Mucha MaksymilianWiltowska Magdalena3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Stawowy StanisławPabian Zofia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Andruszko MarekGębala Julia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Gawęda WiktorStruska Maja5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Kącik KacperSerafin Zuzanna6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Walaszek KarolKalicińska Natalia3 D
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Laryś JakubPaszek Wiktoria1 H
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Boguta MaciejWoźniczka Alicja4 C
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Walaszek KarolKalicińska Natalia9 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Walaszek KarolKalicińska Natalia13 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Gawęda WiktorStruska Maja6 F
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila7 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Andruszko MarekGębala Julia4 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Boguta MaciejWoźniczka Alicja9 C
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Andruszko MarekGębala Julia4 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Stochel MikołajPiasek Paulina10 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaBoguta MaciejWoźniczka Alicja6 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaWalaszek KarolKalicińska Natalia7 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaAndruszko MarekGębala Julia5 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaAndruszko MarekGębala Julia4 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaSocha BrunoStawarz Aleksandra3 F
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaRuszkowski MaciejGórecka Martyna2 H
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Kącik KacperSerafin Zuzanna4 F
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Drechny-Mucha MaksymilianWiltowska Magdalena3 G
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Socha BrunoStawarz Aleksandra4 F
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Obojski MateuszSobków Amelia7 F
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Wiciński ŁukaszZontek Ingrid2 H
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Boguta MaciejWoźniczka Alicja18 C
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Gawęda WiktorStruska Maja8 F
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Walaszek KarolKalicińska Natalia6 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Laryś JakubPaszek Wiktoria1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Stochel MikołajPiasek Paulina8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaBoguta MaciejWoźniczka Alicja8 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinSocha Oskar JanObojska Julia10 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinObojski MateuszSobków Amelia7 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinWalaszek KarolKalicińska Natalia4 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinWalaszek KarolKalicińska Natalia9 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinSocha BrunoStawarz Aleksandra7 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinRuszkowski MaciejGórecka Martyna2 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Obojski MateuszSobków Amelia13 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Socha BrunoStawarz Aleksandra8 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Miśkiewicz BartłomiejWójcik Oliwia3 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Boguta MaciejWoźniczka Alicja6 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Stochel MikołajPiasek Paulina6 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Boguta MaciejWoźniczka Alicja5 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Laryś JakubPaszek Wiktoria2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Ruszkowski MaciejGórecka Martyna2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Stawowy StanisławPabian Zofia1 H
Majówka w Krakowie - OTTT Andruszko MarekGębala Julia2 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Ruszkowski MaciejGórecka Martyna2 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Andruszko MarekGębala Julia1 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Gawęda WiktorStruska Maja2 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Laryś JakubPaszek Wiktoria1 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Morawiec MichałNiziurska Julia15 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Andruszko MarekGębala Julia2 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Rachoń StanisławHennessy Emilia5 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Stochel MikołajPiasek Paulina5 C
Puchar Klas F, E i D Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila13 E
Puchar Klas F, E i D Walaszek KarolKalicińska Natalia12 D
Puchar Klas F, E i D Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila15 D
Puchar Klas F, E i D Walaszek KarolKalicińska Natalia15 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Boguta MaciejWoźniczka Alicja3 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceRachoń StanisławHennessy Emilia6 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceStawowy StanisławPabian Zofia1 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceObojski MateuszSobków Amelia7 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceGawęda WiktorStruska Maja2 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceAndruszko MarekGębala Julia1 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceStochel MikołajPiasek Paulina2 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceAndruszko MarekGębala Julia1 D
ArtDance Cup 2019Gawęda WiktorStruska Maja3 G
ArtDance Cup 2019Andruszko MarekGębala Julia1 D
ArtDance Cup 2019Andruszko MarekGębala Julia3 D
ArtDance Cup 2019Stochel MikołajPiasek Paulina1 D
ArtDance Cup 2019Socha BrunoStawarz Aleksandra5 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Stochel MikołajPiasek Paulina3 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Drechny-Mucha MaksymilianWiltowska Magdalena1 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Stawowy StanisławPabian Zofia1 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Wiciński ŁukaszZontek Ingrid2 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Miśkiewicz BartłomiejWójcik Oliwia3 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kącik KacperSerafin Zuzanna5 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Socha BrunoStawarz Aleksandra10 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Ruszkowski MaciejGórecka Martyna2 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Andruszko MarekGębala Julia7 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Walaszek KarolKalicińska Natalia2 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Boguta MaciejWoźniczka Alicja3 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila5 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Andruszko MarekGębala Julia3 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Walaszek KarolKalicińska Natalia7 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Stochel MikołajPiasek Paulina7 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila12 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Walaszek KarolKalicińska Natalia8 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Stochel MikołajPiasek Paulina2 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Stochel MikołajPiasek Paulina3 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Walaszek KarolKalicińska Natalia6 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Drechny-Mucha MaksymilianWiltowska Magdalena1 H
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Stawowy StanisławPabian Zofia2 H
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Walaszek KarolKalicińska Natalia1 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Walaszek KarolKalicińska Natalia3 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Morawiec MichałNiziurska Julia4 F
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Gawęda WiktorStruska Maja2 G
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Andruszko MarekGębala Julia2 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Stochel MikołajPiasek Paulina7 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Andruszko MarekGębala Julia1 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Rachoń StanisławHennessy Emilia6 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Obojski MateuszSobków Amelia2 G
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Wiciński ŁukaszZontek Ingrid2 H
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Ruszkowski MaciejGórecka Martyna2 H
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Socha BrunoStawarz Aleksandra6 F
Mistrzostwa Klas A, B i C Boguta MaciejWoźniczka Alicja27 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Socha BrunoStawarz Aleksandra10 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Miśkiewicz BartłomiejWójcik Oliwia1 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Stochel MikołajPiasek Paulina6 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Drechny-Mucha MaksymilianWiltowska Magdalena2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Andruszko MarekGębala Julia3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rachoń StanisławHennessy Emilia6 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Socha Oskar JanObojska Julia7 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gawęda WiktorStruska Maja2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Flak DominikChachurska Anna2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Obojski MateuszSobków Amelia3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ruszkowski MaciejGórecka Martyna2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Andruszko MarekGębala Julia3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila9 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Walaszek KarolKalicińska Natalia10 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Walaszek KarolKalicińska Natalia5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila8 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stawowy StanisławPabian Zofia1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Boguta MaciejWoźniczka Alicja13 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Socha BrunoStawarz Aleksandra2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Morawiec MichałNiziurska Julia4 F
XXXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Złote Pantofelki\"Wiciński ŁukaszZontek Ingrid2 H
XXXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Złote Pantofelki\"Miśkiewicz BartłomiejWójcik Oliwia1 H
XXXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Złote Pantofelki\"Kącik KacperSerafin Zuzanna4 F
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaMorawiec MichałNiziurska Julia6 F
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaDrechny-Mucha MaksymilianWiltowska Magdalena2 H
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaMiśkiewicz BartłomiejWójcik Oliwia1 H
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaRuszkowski MaciejGórecka Martyna2 H
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaWiciński ŁukaszZontek Ingrid2 H
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaGawęda WiktorStruska Maja3 G
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaZając MaciejMarek Dominika5 C
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaSocha Oskar JanObojska Julia7 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaWalaszek KarolKalicińska Natalia6 D
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaWalaszek KarolKalicińska Natalia3 D
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaBoguta MaciejWoźniczka Alicja3 C
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaStochel MikołajPiasek Paulina1 D
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaBoguta MaciejWoźniczka Alicja3 C
XLV Puchar Wieczystego Boguta MaciejWoźniczka Alicja21 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Kącik KacperSerafin Zuzanna11 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Walaszek KarolKalicińska Natalia21 D
XLV Puchar Wieczystego Walaszek KarolKalicińska Natalia22 D
XLV Puchar Wieczystego Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila22 E
XLV Puchar Wieczystego Stochel MikołajPiasek Paulina11 D
XLV Puchar Wieczystego Boguta MaciejWoźniczka Alicja13 C
XLV Puchar Wieczystego Andruszko MarekGębala Julia1 E
XLV Puchar Wieczystego Stochel MikołajPiasek Paulina25 C
XLV Puchar Wieczystego Korlatowicz PiotrSzylar Joanna22 D
XLV Puchar Wieczystego Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila25 D
XLV Puchar Wieczystego Zając MaciejMarek Dominika14 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Stawowy StanisławPabian Zofia2 H
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Ruszkowski MaciejGórecka Martyna2 H
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Drechny-Mucha MaksymilianWiltowska Magdalena1 H
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Flak DominikChachurska Anna1 H
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Obojski MateuszSobków Amelia3 G
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Miśkiewicz BartłomiejWójcik Oliwia2 H
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Morawiec MichałNiziurska Julia7 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila5 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Korlatowicz PiotrSzylar Joanna4 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila4 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Walaszek KarolKalicińska Natalia4 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Walaszek KarolKalicińska Natalia10 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Stochel MikołajPiasek Paulina6 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Andruszko MarekGębala Julia1 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Rachoń StanisławHennessy Emilia4 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Socha BrunoStawarz Aleksandra7 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Stochel MikołajPiasek Paulina8 D
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Boguta MaciejWoźniczka Alicja4 C
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Rachoń StanisławHennessy Emilia7 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Obojski MateuszSobków Amelia3 G
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Gawęda WiktorStruska Maja3 G
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Ruszkowski MaciejGórecka Martyna2 H
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Drechny-Mucha MaksymilianWiltowska Magdalena1 H
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Stawowy StanisławPabian Zofia2 H
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Rachoń StanisławHennessy Emilia3 E
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Ruszkowski MaciejGórecka Martyna2 H
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Stawowy StanisławPabian Zofia2 H
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Drechny-Mucha MaksymilianWiltowska Magdalena2 H
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Gawęda WiktorStruska Maja3 G
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Wiciński ŁukaszZontek Ingrid2 H
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Obojski MateuszSobków Amelia3 G
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila7 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Stochel MikołajPiasek Paulina11 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Stochel MikołajPiasek Paulina5 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Walaszek KarolKalicińska Natalia10 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Boguta MaciejWoźniczka Alicja7 C
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Korlatowicz PiotrSzylar Joanna8 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila6 E
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Walaszek KarolKalicińska Natalia11 D
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Socha BrunoStawarz Aleksandra1 F
OTTT Będzin 2018Rachoń StanisławHennessy Emilia9 E
OTTT Będzin 2018Stawowy StanisławPabian Zofia2 H
OTTT Będzin 2018Drechny-Mucha MaksymilianWiltowska Magdalena2 H
OTTT Będzin 2018Ruszkowski MaciejGórecka Martyna2 H
OTTT Będzin 2018Korlatowicz PiotrSzylar Joanna8 E
DŻET 2018 Boguta MaciejWoźniczka Alicja3 C
OTTT Będzin 2018Stochel MikołajPiasek Paulina6 D
OTTT Będzin 2018Stochel MikołajPiasek Paulina1 D
OTTT Będzin 2018Zieliński DawidŁokas Karolina13 C
KLASA 2018Morawiec MichałNiziurska Julia7 F
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Stochel MikołajPiasek Paulina4 D
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Walaszek KarolKalicińska Natalia5 D
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Walaszek KarolKalicińska Natalia4 D
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Stochel MikołajPiasek Paulina1 D
KLASA 2018Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila4 E
KLASA 2018Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila3 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Stochel MikołajPiasek Paulina1 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Stochel MikołajPiasek Paulina3 D
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁWalaszek KarolKalicińska Natalia5 D
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁWalaszek KarolKalicińska Natalia4 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Walaszek KarolKalicińska Natalia4 D
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Zając MaciejMarek Dominika5 C
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Stochel MikołajPiasek Paulina1 D
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Stochel MikołajPiasek Paulina7 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Stochel MikołajPiasek Paulina3 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Stochel MikołajPiasek Paulina7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiMorawiec MichałNiziurska Julia8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiGierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiKorlatowicz PiotrSzylar Joanna4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiStochel MikołajPiasek Paulina10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiStochel MikołajPiasek Paulina8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiSocha BrunoStawarz Aleksandra7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiAdamski KarolSzweblik Anna6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiRachoń StanisławHennessy Emilia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiObojski MateuszSobków Amelia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiFlak DominikKorpak Wiktoria2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiGierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiKącik KacperŻółtek Zuzanna2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiGawęda WiktorWójcik Oliwia4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiStochel MikołajPiasek Paulina7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Finał Rekreacji MałopolskiejGawęda WiktorWójcik Oliwia3 G
PERFECT DANCE Stochel MikołajPiasek Paulina12 D
PERFECT DANCE Gawęda WiktorWójcik Oliwia2 G
PERFECT DANCE Sadowski JanBorek Eliza1 G
PERFECT DANCE Morawiec MichałNiziurska Julia3 F
PERFECT DANCE Socha BrunoStawarz Aleksandra7 F
PERFECT DANCE Rachoń StanisławHennessy Emilia6 E
PERFECT DANCE Walaszek KarolKalicińska Natalia10 D
PERFECT DANCE Obojski MateuszSobków Amelia2 G
PERFECT DANCE Stochel MikołajPiasek Paulina2 D
PERFECT DANCE Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila9 E
PERFECT DANCE Korlatowicz PiotrSzylar Joanna1 E
PERFECT DANCE Gierdziewicz KrzysztofZaręba Kamila9 D
PERFECT DANCE Zając MaciejMarek Dominika4 C
PERFECT DANCE Sadowski RadosławWątor Natalia6 C
PERFECT DANCE Zieliński DawidŁokas Karolina14 C
PERFECT DANCE Walaszek KarolKalicińska Natalia9 D
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Stochel MikołajPiasek Paulina7 D
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Stochel MikołajPiasek Paulina6 D
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Zając MaciejMarek Dominika8 C
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Sadowski JanBorek Eliza1 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Korlatowicz PiotrSzylar Joanna4 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Rachoń StanisławHennessy Emilia7 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Flak DominikKorpak Wiktoria2 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Zając MaciejMarek Dominika2 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Sadowski RadosławWątor Natalia2 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Boguta MaciejWoźniczka Alicja6 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Sadowski RadosławWątor Natalia7 C
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Flak DominikKorpak Wiktoria2