!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
KIEPURA
Sosnowiec (Śląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Kulig JakubJanosz Dagmara2 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Kulig JakubJanosz Dagmara2 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Wojtoń AdamWojtoń Natalia2 G
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Kulig JakubJanosz Dagmara5 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Kulig JakubJanosz Dagmara5 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Wojtoń AdamWojtoń Natalia2 G
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Tutaj AntoniWłodarczyk Pola3 G
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Kulig JakubJanosz Dagmara1 D
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Tutaj AntoniWłodarczyk Pola1 G
DANCE OSCARS 2021 Wojtoń AdamWojtoń Natalia3 G
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kulig JakubJanosz Dagmara4 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kulig JakubJanosz Dagmara4 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Wojtoń AdamWojtoń Natalia2 G
CeA Puchar Kulig JakubJanosz Dagmara5 D
CeA Puchar Kacuga OskarLedwoń Kinga12 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Wojtoń AdamWojtoń Natalia1 H
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Tutaj AntoniWłodarczyk Pola1 H
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Kulig JakubJanosz Dagmara1 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Kulig JakubJanosz Dagmara2 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Wojtoń AdamWojtoń Natalia1 H
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Tutaj AntoniWłodarczyk Pola1 H
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Wojtoń AdamWojtoń Natalia2 H
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Tutaj AntoniWłodarczyk Pola1 H
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kulig JakubJanosz Dagmara2 E
Puchar Okręgu Śląskiego Kulig JakubJanosz Dagmara2 E
GPS PTT Kiepura Dance Cup Strojwąs JakubSkibińska Julia2 H
GPS PTT Kiepura Dance Cup Wojtoń AdamWojtoń Natalia2 H
GPS PTT Kiepura Dance Cup Tutaj AntoniWłodarczyk Pola1 H
GPS PTT Kiepura Dance Cup Kulig JakubJanosz Dagmara1 F
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Kulig JakubJanosz Dagmara1 F
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Kulig JakubJanosz Dagmara1 F
IV OTTT Czeladź 2019 Kulig JakubJanosz Dagmara1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaKulig JakubJanosz Dagmara6 F
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymDobrakowski JanuszMaliszewska Beata4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kulig JakubJanosz Dagmara1 G
IX GPS \"Biała Dama\" Dobrakowski JanuszMaliszewska Beata6 OPEN
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiKulig JakubJanosz Dagmara1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kulig JakubJanosz Dagmara2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kulig JakubJanosz Dagmara1 G
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Górski JędrzejGórska Iwona2 OPEN
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Dobrakowski JanuszMaliszewska Beata4 OPEN
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Dobrakowski JanuszMaliszewska Beata5 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Górski JędrzejGórska Iwona1 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Górski JędrzejGórska Iwona1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szlachtowski MichałFajkis Julia19 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KamilPolewska Sandra3 OPEN
Polish Open Championships Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna5 OPEN
Polish Open Championships Loppe DominikJokiel Maja10 OPEN
Polish Open Championships Kurasiński PatrykRąba Klaudia3 OPEN
Polish Open Championships Pieczyrak KamilPolewska Sandra5 OPEN
PERFECT DANCE Szczęśniak DorianNowak Julia1 D
Polish Open Championships Loppe DominikJokiel Maja11 OPEN
Polish Open Championships Talik MikołajLangier Julia15 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Szlachtowski MichałFajkis Julia4 A
Polish Open Championships Szlachtowski MichałFajkis Julia27 OPEN
Polish Open Championships Pieczyrak KamilPolewska Sandra7 OPEN
Polish Open Championships Loppe DominikJokiel Maja24 OPEN
Polish Open Championships Talik MikołajLangier Julia22 OPEN
Polish Open Championships Kurasiński PatrykRąba Klaudia13 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Ligenza JakubMakiejewska Natalia1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KamilPolewska Sandra2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Talik MikołajLangier Julia3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna2 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Suszek WitoldSuszek Natalia3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kurasiński PatrykRąba Klaudia3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KamilPolewska Sandra7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szlachtowski MichałFajkis Julia17 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Talik MikołajLangier Julia10 OPEN
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Ligenza JakubMakiejewska Natalia1 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Dziereń KamilHoppe Amelia6 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Suszek WitoldSuszek Natalia2 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Suszek WitoldSuszek Natalia2 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Suszek WitoldSuszek Natalia5 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 D
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Ligenza JakubMakiejewska Natalia1 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Talik MikołajLangier Julia3 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Talik MikołajLangier Julia6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Ligenza JakubMakiejewska Natalia1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Dziereń KamilHoppe Amelia7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Suszek WitoldSuszek Natalia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiPieczyrak KamilPolewska Sandra3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Kurasiński PatrykRąba Klaudia6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Talik MikołajLangier Julia5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Pieczyrak KamilPolewska Sandra1 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Dziereń KamilHoppe Amelia5 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Ligenza JakubMakiejewska Natalia1 C
XIX TRZEBNICA CUP O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY Suszek WitoldSuszek Natalia5 E
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Suszek WitoldSuszek Natalia1 E
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka8 B
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Ligenza JakubMakiejewska Natalia1 C
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 D
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Kurasiński PatrykRąba Klaudia12 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Talik MikołajLangier Julia6 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTTalik MikołajLangier Julia13 OPEN
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Ligenza JakubMakiejewska Natalia2 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Stefański TomaszŚliwka Urszula17 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Suszek WitoldSuszek Natalia6 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka13 B
Polish Cup PTT WDC AL Pieczyrak KamilPolewska Sandra10 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Pieczyrak KamilPolewska Sandra7 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Pieczyrak KamilPolewska Sandra10 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Pieczyrak KamilPolewska Sandra7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Talik MikołajLangier Julia3 OPEN
Mistrzostwa Klas A,B,C Loppe DominikJokiel Maja16 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Talik MikołajLangier Julia7 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka26 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Ligenza JakubMakiejewska Natalia7 C
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceSuszek WitoldSuszek Natalia4 E
Stars Final 2018 Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szlachtowski MichałFajkis Julia8 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Talik MikołajLangier Julia4 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szlachtowski MichałFajkis Julia14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kurasiński PatrykRąba Klaudia5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Talik MikołajLangier Julia9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KamilPolewska Sandra2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka13 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ligenza JakubMakiejewska Natalia2 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Muller MateuszPaczyńska Aleksandra2 H
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka3 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoHaduch JakubRytych Zuzanna16 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna3 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKurasiński PatrykRąba Klaudia2 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPieczyrak KamilPolewska Sandra1 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Kunda MateuszSzczepanek Iga12 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoLigenza JakubMakiejewska Natalia17 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSzczęśniak DorianNowak Julia2 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSzlachtowski MichałFajkis Julia24 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoLoppe DominikJokiel Maja7 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoTalik MikołajLangier Julia6 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKurasiński PatrykRąba Klaudia1 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoŚliwa PawełKarczmarz Agnieszka22 B
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Ligenza JakubMakiejewska Natalia6 C
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyGórski JędrzejGórska Iwona4 OPEN
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Szczęśniak DorianNowak Julia1 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Dziereń KamilHoppe Amelia2 D
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Pieczyrak KamilPolewska Sandra23 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w klasach A i B Żukowo 25.11.2017Kunda MateuszSzczepanek Iga6 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Szczęśniak DorianNowak Julia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Dziereń KamilHoppe Amelia3 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Dziereń KamilHoppe Amelia2 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Ligenza JakubMakiejewska Natalia2 C
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Kunda MateuszSzczepanek Iga7 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka7 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Dziereń KamilHoppe Amelia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Dziereń KamilHoppe Amelia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Ligenza JakubMakiejewska Natalia4 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Górski JędrzejGórska Iwona2 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Pieczyrak KamilPolewska Sandra5 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Pieczyrak KamilPolewska Sandra4 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Ligenza JakubMakiejewska Natalia7 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Haduch JakubRytych Zuzanna4 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Dziereń KamilHoppe Amelia2 D
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Pieczyrak KamilPolewska Sandra13 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Górski JędrzejGórska Iwona5 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Talik MikołajLangier Julia21 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Loppe DominikJokiel Maja16 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Loppe DominikJokiel Maja33 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Kurasiński PatrykRąba Klaudia19 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Pieczyrak KamilPolewska Sandra8 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Talik MikołajLangier Julia9 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Pieczyrak KamilPolewska Sandra2 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Kurasiński PatrykRąba Klaudia8 OPEN
Klasa Leliwa 2017 Ligenza JakubMakiejewska Natalia9 C
Klasa Leliwa 2017 Haduch JakubRytych Zuzanna6 C
Klasa Leliwa 2017 Dziereń KamilHoppe Amelia2 D
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Dziereń KamilHoppe Amelia2 D
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Stefański TomaszŚliwka Urszula9 B
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Ligenza JakubMakiejewska Natalia3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KamilPolewska Sandra1 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Kurasiński PatrykRąba Klaudia19 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna2 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Górski JędrzejGórska Iwona2 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Górski JędrzejGórska Iwona3 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Pieczyrak KamilPolewska Sandra5 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna2 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Górski JędrzejGórska Iwona2 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Górski JędrzejGórska Iwona1 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Pieczyrak KamilPolewska Sandra3 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Kurasiński PatrykRąba Klaudia6 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTStefański TomaszŚliwka Urszula8 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTGórski JędrzejGórska Iwona1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTGórski JędrzejGórska Iwona1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTLoppe DominikJokiel Maja5 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTPieczyrak KamilPolewska Sandra3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTHaduch JakubRytych Zuzanna6 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTLoppe DominikJokiel Maja7 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTKurasiński PatrykRąba Klaudia5 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTPieczyrak KamilPolewska Sandra4 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTPieczyrak KamilPolewska Sandra1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTHaduch JakubRytych Zuzanna3 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTJakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dziereń KamilHoppe Amelia3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Haduch JakubRytych Zuzanna4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kurasiński PatrykRąba Klaudia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Loppe DominikJokiel Maja14 OPEN
Polish Open Championships PTT Kurasiński PatrykRąba Klaudia4 OPEN
Polish Open Championships PTT Pieczyrak KamilPolewska Sandra5 OPEN
Polish Open Championships PTT Loppe DominikJokiel Maja16 OPEN
Polish Open Championships PTT Talik MikołajSergiel Weronika33 OPEN
Polish Open Championships PTT Loppe DominikJokiel Maja26 OPEN
Polish Open Championships PTT Kurasiński PatrykRąba Klaudia18 OPEN
Polish Open Championships PTT Talik MikołajSergiel Weronika20 OPEN
Polish Open Championships PTT Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna4 OPEN
Polish Open Championships PTT Kurasiński PatrykRąba Klaudia8 OPEN
Polish Open Championships PTT Pieczyrak KamilPolewska Sandra6 OPEN
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Kunda MateuszSzczepanek Iga8 OPEN
OTTT DŻET 2017 Dziereń KamilHoppe Amelia1 E
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Kunda MateuszSzczepanek Iga8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Dziereń KamilHoppe Amelia2 E
Thomas Dance 2017 Dziereń KamilHoppe Amelia2 E
Thomas Dance 2017 Loppe DominikJokiel Maja1 B
Thomas Dance 2017 Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 E
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Loppe DominikJokiel Maja1 B
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Haduch JakubRytych Zuzanna2 C
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Dziereń KamilHoppe Amelia1 E
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiJakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKurasiński PatrykRąba Klaudia9 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiLoppe DominikJokiel Maja22 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPieczyrak KamilPolewska Sandra4 OPEN
Stardance Finał Gwiazd 2017Dziereń KamilHoppe Amelia2 E
Stardance Finał Gwiazd 2017Haduch JakubRytych Zuzanna1 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaHaduch JakubRytych Zuzanna2 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaLoppe DominikJokiel Maja2 B
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaLigenza JakubMakiejewska Natalia9 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaDziereń KamilHoppe Amelia2 E
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Dziereń KamilHoppe Amelia1 E
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Pieczyrak KamilPolewska Sandra5 OPEN
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Loppe DominikJokiel Maja1 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Haduch JakubRytych Zuzanna3 C
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Pieczyrak KamilPolewska Sandra2 OPEN
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Haduch JakubRytych Zuzanna3 C
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Pieczyrak KamilPolewska Sandra2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Kurasiński PatrykRąba Klaudia8 OPEN
Powitanie WiosnyHaduch JakubRytych Zuzanna1 C
ArtDance Cup 2017Haduch JakubRytych Zuzanna4 C
ArtDance Cup 2017Loppe DominikJokiel Maja1 B
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Kunda MateuszSzczepanek Iga5 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Loppe DominikJokiel Maja1 B
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Kunda MateuszSzczepanek Iga13 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Loppe DominikJokiel Maja2 B
Polish Cup PTT Pieczyrak KamilPolewska Sandra5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Pieczyrak KamilPolewska Sandra1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Stefański TomaszŚliwka Urszula14 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KamilPolewska Sandra3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Talik MikołajSergiel Weronika27 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Pieczyrak KamilPolewska Sandra3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KamilPolewska Sandra3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Haduch JakubRytych Zuzanna8 C
XI OGÓLNOPOLSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICATalik MikołajSergiel Weronika2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaDziereń KamilHoppe Amelia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaLipnicki WojciechGryczka Marta1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaLipnicki WojciechGryczka Marta1 C
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Dziereń KamilHoppe Amelia4 E
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Talik MikołajSergiel Weronika1 B
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Lipnicki WojciechGryczka Marta1 C
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Lipnicki WojciechGryczka Marta1 C
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Chabowski BartoszTrząska Patrycja7 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoHaduch JakubRytych Zuzanna19 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoStefański TomaszŚliwka Urszula21 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPowichrowski KacperFrankiewicz Julia5 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPieczyrak KamilPolewska Sandra5 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGryboś BartoszKudzielko Zuzanna5 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPieczyrak KamilPolewska Sandra19 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGryczka AdamRytkowska Wiktoria14 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPieczyrak KamilPolewska Sandra3 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoTalik MikołajSergiel Weronika11 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoChabowski BartoszTrząska Patrycja36 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPowichrowski KacperFrankiewicz Julia23 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoChabowski BartoszTrząska Patrycja19 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoLipnicki WojciechGryczka Marta7 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoLipnicki WojciechGryczka Marta9 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoLigenza JakubMakiejewska Natalia1 D
Festiwal Tańca Emika 2016 Pieczyrak KamilPolewska Sandra1 B
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJLipnicki WojciechGryczka Marta4 C
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJLipnicki WojciechGryczka Marta1 C
Festiwal Tańca Emika 2016 Dziereń KamilHoppe Amelia2 F
Finałowy Grand Prix Senior PTT Górski JędrzejGórska Iwona3 OPEN
Finałowy Grand Prix Senior PTT Górski JędrzejGórska Iwona3 OPEN
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Muller MichałKubica Katarzyna1 D
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Lipnicki WojciechGryczka Marta1 C
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Lipnicki WojciechGryczka Marta1 C
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Chabowski BartoszTrząska Patrycja15 C
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Gryboś BartoszKudzielko Zuzanna6 C
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Chabowski BartoszTrząska Patrycja10 C
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Pieczyrak KamilPolewska Sandra1 B
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Talik MikołajSergiel Weronika4 B
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Ligenza JakubMakiejewska Natalia2 D
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Ligenza JakubMakiejewska Natalia3 D
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTLipnicki WojciechGryczka Marta5 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Dziereń KamilHoppe Amelia2 F
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTTalik MikołajSergiel Weronika2 B
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTLipnicki WojciechGryczka Marta2 C
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Ligenza JakubMakiejewska Natalia1 D
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Pieczyrak KamilPolewska Sandra2 B
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Ligenza JakubMakiejewska Natalia1 D
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTMuller MichałKubica Katarzyna4 D
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTGryboś BartoszKudzielko Zuzanna3 C
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Ligenza JakubMakiejewska Natalia1 D
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Ligenza JakubMakiejewska Natalia1 D
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Lipnicki WojciechGryczka Marta2 C
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Lipnicki WojciechGryczka Marta3 C
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Pieczyrak KamilPolewska Sandra1 B
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Górski JędrzejGórska Iwona6 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Pieczyrak KarolStelmach Natalia15 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Wilder ZygmuntWilder Katarzyna5 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Powichrowski KacperFrankiewicz Julia7 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Gryczka AdamRytkowska Wiktoria18 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Pieczyrak KamilPolewska Sandra25 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy, Seniorzy i MP Show w ST i LA Górski JędrzejGórska Iwona3 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Pieczyrak KamilPolewska Sandra13 OPEN
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Talik MikołajSergiel Weronika5 B
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Lipnicki WojciechGryczka Marta2 C
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Chabowski BartoszTrząska Patrycja9 C
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Lipnicki WojciechGryczka Marta3 C
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Pieczyrak KamilPolewska Sandra1 B
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Muller MichałKubica Katarzyna2 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Ligenza JakubMakiejewska Natalia1 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Suszek WitoldSuszek Natalia6 E
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Ligenza JakubMakiejewska Natalia5 D
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Lipnicki WojciechGryczka Marta1 C
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Chabowski BartoszTrząska Patrycja9 C
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Talik MikołajSergiel Weronika2 B
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Lipnicki WojciechGryczka Marta1 C
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Muller MichałKubica Katarzyna1 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasDziereń KamilHoppe Amelia1 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Ligenza JakubMakiejewska Natalia1 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Ligenza JakubMakiejewska Natalia1 D
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Pieczyrak KarolStelmach Natalia27 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Pieczyrak KamilPolewska Sandra13 OPEN
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyDziereń KamilHoppe Amelia6 E
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyGryczka AdamRytkowska Wiktoria1 B
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Wilder ZygmuntWilder Katarzyna7 OPEN
Wroclove Dance Festival Gryczka AdamRytkowska Wiktoria1 B
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Górski JędrzejGórska Iwona2 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Dobrakowski JanuszMaliszewska Beata3 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Górski JędrzejGórska Iwona3 OPEN
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Talik MikołajSergiel Weronika1 B
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Muller MichałKubica Katarzyna1 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Ligenza JakubMakiejewska Natalia1 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Ligenza JakubMakiejewska Natalia6 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Powichrowski KacperFrankiewicz Julia2 OPEN
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Pieczyrak KamilPolewska Sandra3 OPEN
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Gryczka AdamRytkowska Wiktoria1 B
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Pieczyrak KamilPolewska Sandra3 B
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Czarnik KamilLenarczyk Oliwia9 B
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Chabowski BartoszTrząska Patrycja8 C
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Powichrowski KacperFrankiewicz Julia7 OPEN
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Talik MikołajSergiel Weronika6 B
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Gryczka AdamRytkowska Wiktoria2 B
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Ligenza JakubMakiejewska Natalia3 D
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Chabowski BartoszTrząska Patrycja3 C
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Czarnik KamilLenarczyk Oliwia6 B
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Talik MikołajSergiel Weronika4 B
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Pieczyrak KamilPolewska Sandra2 B
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Gryczka AdamRytkowska Wiktoria1 B
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Bolek MarcelDomagała Oliwia5 C
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Lipnicki WojciechGryczka Marta2 C
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Lipnicki WojciechGryczka Marta1 C
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Dziereń KamilHoppe Amelia2 F
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Ligenza JakubMakiejewska Natalia2 D
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Haduch JakubRytych Zuzanna3 D
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Muller MichałKubica Katarzyna4 D
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Suszek WitoldSuszek Natalia10 E
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna2 E
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Górski JędrzejGórska Iwona1 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Górski JędrzejGórska Iwona1 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Powichrowski KacperFrankiewicz Julia2 OPEN
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Lipnicki WojciechGryczka Marta3 C
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Talik MikołajSergiel Weronika2 B
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Lipnicki WojciechGryczka Marta2 C
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna2 E
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Haduch JakubRytych Zuzanna1 D
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieMuller MichałKubica Katarzyna8 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskiePowichrowski KacperFrankiewicz Julia5 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieStefański TomaszŚliwka Urszula5 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskiePieczyrak KamilPolewska Sandra9 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskiePieczyrak KamilPolewska Sandra1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieChabowski BartoszTrząska Patrycja8 C
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieChabowski BartoszTrząska Patrycja5 C
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieGryczka AdamRytkowska Wiktoria6 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieJakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna2 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieLigenza JakubMakiejewska Natalia1 D
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieStefański TomaszŚliwka Urszula5 C
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieLigenza JakubMakiejewska Natalia2 D
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieLipnicki WojciechGryczka Marta3 C
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieLipnicki WojciechGryczka Marta3 C
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Gryczka AdamRytkowska Wiktoria4 B
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Talik MikołajSergiel Weronika10 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Talik MikołajSergiel Weronika6 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Talik MikołajSergiel Weronika6 B
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Pieczyrak KamilPolewska Sandra5 B
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Suszek WitoldSuszek Natalia3 E
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Haduch JakubRytych Zuzanna2 D
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Muller MichałKubica Katarzyna3 D
BAL 2016 Ligenza JakubMakiejewska Natalia3 D
BAL 2016 Górski JędrzejGórska Iwona3 OPEN
BAL 2016 Dobrakowski JanuszMaliszewska Beata5 OPEN
BAL 2016 Górski JędrzejGórska Iwona4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluLipnicki WojciechGryczka Marta2 C
BAL 2016 Ligenza JakubMakiejewska Natalia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluGryczka AdamRytkowska Wiktoria2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluHaduch JakubRytych Zuzanna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluLipnicki WojciechGryczka Marta2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluPieczyrak KamilPolewska Sandra3 B
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Ligenza JakubMakiejewska Natalia4 D
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Duda DawidMiterska Julia4 B
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Pieczyrak KamilPolewska Sandra2 B
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Duda DawidMiterska Julia3 B
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Suszek WitoldSuszek Natalia4 E
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Dziereń KamilSzpunar Anna5 E
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Muller MichałKubica Katarzyna4 D
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Haduch JakubRytych Zuzanna3 D
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Haduch JakubRytych Zuzanna3 D
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Duda DawidMiterska Julia10 B
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna1 D
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Powichrowski KacperFrankiewicz Julia7 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Pieczyrak KarolStelmach Natalia4 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Pieczyrak KamilPolewska Sandra11 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Gryczka AdamRytkowska Wiktoria6 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Lipnicki WojciechGryczka Marta4 C
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Muller MichałKubica Katarzyna7 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Duda DawidMiterska Julia24 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Loppe DominikWójcicka Julka16 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Pieczyrak KamilPolewska Sandra9 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Haduch JakubRytych Zuzanna6 D
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Muller MichałKubica Katarzyna3 D
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Haduch JakubRytych Zuzanna2 D
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Pieczyrak KamilPolewska Sandra2 B
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Pieczyrak KarolStelmach Natalia4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Dziereń KamilSzpunar Anna4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Haduch JakubRytych Zuzanna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Haduch JakubRytych Zuzanna5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Lipnicki WojciechGryczka Marta1 C
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Pieczyrak KarolStelmach Natalia20 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Duda DawidMiterska Julia8 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Talik MikołajSergiel Weronika24 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Powichrowski KacperFrankiewicz Julia13 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Pieczyrak KamilPolewska Sandra6 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Pieczyrak KamilPolewska Sandra1 B
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Duda DawidMiterska Julia4 B
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Gryczka AdamRytkowska Wiktoria3 B
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Duda DawidMiterska Julia14 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Pieczyrak KamilPolewska Sandra16 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Loppe DominikWójcicka Julka18 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Gryczka AdamRytkowska Wiktoria29 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Pieczyrak KamilPolewska Sandra34 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Pieczyrak KarolStelmach Natalia13 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Pieczyrak KarolStelmach Natalia10 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Gryczka AdamRytkowska Wiktoria11 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Gryczka AdamRytkowska Wiktoria3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Pieczyrak KamilPolewska Sandra1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Pieczyrak KarolStelmach Natalia4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Pieczyrak KamilPolewska Sandra17 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Pieczyrak KamilPolewska Sandra7 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaTalik MikołajSergiel Weronika1 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaRuszała KrzysztofKonkowska Zuzanna1 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaDziereń KamilSzpunar Anna5 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaSuszek WitoldSuszek Natalia3 F
Powitanie Lata 2016Haduch JakubRytych Zuzanna6 D
Powitanie Lata 2016Haduch JakubRytych Zuzanna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Pieczyrak KamilPolewska Sandra1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Chabowski BartoszTrząska Patrycja6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Chabowski BartoszTrząska Patrycja7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Ligenza JakubMakiejewska Natalia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Dziereń KamilSzpunar Anna5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Bolek MarcelDomagała Oliwia7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Haduch JakubRytych Zuzanna7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Haduch JakubRytych Zuzanna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Gryczka AdamRytkowska Wiktoria1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Suszek WitoldSuszek Natalia3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Pieczyrak KamilPolewska Sandra3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Talik MikołajSergiel Weronika3 B
V OTT OSTRZESZOWSKA WIOSNA 2016 Royal Dance LeagueGryczka AdamRytkowska Wiktoria1 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Duda DawidMiterska Julia5 B
Festiwal Tańca Riviera 2016 Talik MikołajSergiel Weronika3 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Pieczyrak KamilPolewska Sandra2 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Gryczka AdamRytkowska Wiktoria1 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Stefański TomaszŚliwka Urszula2 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Pieczyrak KamilPolewska Sandra2 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Chabowski BartoszTrząska Patrycja5 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Chabowski BartoszTrząska Patrycja10 C
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Chabowski BartoszTrząska Patrycja10 C
MDT Cup 2016 Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego Dziereń KamilSzpunar Anna7 F
MDT Cup 2016 Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego Suszek WitoldSuszek Natalia2 F
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Gryczka AdamRytkowska Wiktoria2 B
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Talik MikołajSergiel Weronika5 B
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Duda DawidMiterska Julia4 B
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Pieczyrak KamilPolewska Sandra1 B
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Pieczyrak KamilPolewska Sandra7 B
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Ligenza JakubMakiejewska Natalia4 D
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Haduch JakubRytych Zuzanna5 D
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Haduch JakubRytych Zuzanna2 D
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 E
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejBolek MarcelDomagała Oliwia7 C
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna1 D
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Chabowski BartoszTrząska Patrycja9 C
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Loppe DominikWójcicka Julka8 OPEN
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Gryczka AdamRytkowska Wiktoria2 B
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Pieczyrak KamilPolewska Sandra1 B
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Talik MikołajSergiel Weronika3 B
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Duda DawidMiterska Julia2 B
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Pieczyrak KamilPolewska Sandra1 B
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Haduch JakubRytych Zuzanna4 D
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna2 D
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna2 D
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Haduch JakubRytych Zuzanna3 D
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Bolek MarcelDomagała Oliwia4 C
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Janus MiłoszKieszkiewicz Matylda2 H
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Pieczyrak KarolStelmach Natalia4 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Pieczyrak KarolStelmach Natalia12 OPEN
SALTATIO CUP Federowicz MikołajNowak Julia5 E
Beskidiana 2016 Haduch JakubRytych Zuzanna1 D
Beskidiana 2016 Płatek MateuszGrudziecka Liwia3 G
Beskidiana 2016 Janus MiłoszKieszkiewicz Matylda2 H
Beskidiana 2016 Suszek WitoldSuszek Natalia1 F
Beskidiana 2016 Haduch JakubRytych Zuzanna3 D
Beskidiana 2016 Muller MichałKubica Katarzyna3 D
Beskidiana 2016 Powichrowski KacperFrankiewicz Julia1 D
Beskidiana 2016 Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna4 D
Beskidiana 2016 Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna2 D
Beskidiana 2016 Stefański TomaszŚliwka Urszula3 C
Beskidiana 2016 Lipnicki WojciechGryczka Marta7 C
Beskidiana 2016 Bolek MarcelDomagała Oliwia8 C
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Pieczyrak KamilPolewska Sandra5 B
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Duda DawidMiterska Julia16 B
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Górski JędrzejGórska Iwona3 OPEN
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Bolek MarcelDomagała Oliwia6 C
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Górski JędrzejGórska Iwona5 OPEN
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Lipnicki WojciechGryczka Marta9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaPowichrowski KacperFrankiewicz Julia2 D
SALTATIO CUP Suszek WitoldSuszek Natalia3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaMuller MichałKubica Katarzyna3 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Federowicz MikołajNowak Julia3 E
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna1 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Federowicz MikołajNowak Julia1 E
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna1 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Dziereń KamilSzpunar Anna7 F
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Suszek WitoldSuszek Natalia3 F
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR STAROSTY WOŁOWSKIEGO ORAZ GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAPieczyrak KamilPolewska Sandra1 B
O Puchar Dyrektora MCK Sokół Nowy Sącz Pieczyrak KamilPolewska Sandra1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Powichrowski KacperFrankiewicz Julia12 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Duda DawidMiterska Julia2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Loppe DominikWójcicka Julka8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Duda DawidMiterska Julia9 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Powichrowski KacperFrankiewicz Julia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Pieczyrak KarolStelmach Natalia7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Pieczyrak KarolStelmach Natalia3 OPEN
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Pieczyrak KamilPolewska Sandra4 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Bolek MarcelDomagała Oliwia3 C
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Dziereń KamilSzpunar Anna6 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Duda DawidMiterska Julia3 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna3 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna6 D
Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Bolek MarcelDomagała Oliwia7 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Talik MikołajSergiel Weronika2 B
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Federowicz MikołajNowak Julia5 E
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Dobrakowski JanuszMaliszewska Beata3 OPEN
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Górski JędrzejGórska Iwona5 OPEN
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Górski JędrzejGórska Iwona1 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Federowicz MikołajNowak Julia4 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Powichrowski KacperFrankiewicz Julia1 D
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Czarnik KamilKudzielko Zuzanna3 C
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Stefański TomaszŚliwka Urszula2 C
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Stefański TomaszŚliwka Urszula9 C
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Muller MichałKubica Katarzyna1 D
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Gryboś BartoszStolarska Ivetta6 C
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Czarnik KamilKudzielko Zuzanna1 C
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Gryboś BartoszStolarska Ivetta4 C
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna2 D
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Talik MikołajSergiel Weronika3 B
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna2 D
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Suszek WitoldSuszek Natalia4 F
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Powichrowski KacperFrankiewicz Julia1 D
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Federowicz MikołajNowak Julia4 E
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Federowicz MikołajNowak Julia4 E
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Kieszkiewicz MatyldaJanus Miłosz2 H
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Dziereń KamilSzpunar Anna3 F
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Płatek MateuszGrudziecka Liwia3 G
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 E
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Powichrowski KacperFrankiewicz Julia14 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Pieczyrak KarolStelmach Natalia13 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Pieczyrak KarolStelmach Natalia3 OPEN
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaSmaroń KonradRytych Zuzanna4 D
Łódzka Liga Taneczna Federowicz MikołajNowak Julia1 E
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaDuda DawidMiterska Julia7 B
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaPowichrowski KacperFrankiewicz Julia1 D
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaTalik MikołajSergiel Weronika1 B
Łódzka Liga Taneczna Federowicz MikołajNowak Julia1 E
Łódzka Liga Taneczna Dziereń KamilSzpunar Anna4 F
Łódzka Liga Taneczna Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 E
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaPieczyrak KamilPolewska Sandra5 B
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaDuda DawidMiterska Julia4 B
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Czarnik KamilKudzielko Zuzanna4 C
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Dobrakowski JanuszMaliszewska Beata5 OPEN
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Stefański TomaszŚliwka Urszula8 C
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Górski JędrzejGórska Iwona4 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Górski JędrzejGórska Iwona4 OPEN
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Czarnik KamilKudzielko Zuzanna10 C
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Federowicz MikołajNowak Julia8 E
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Federowicz MikołajNowak Julia3 E
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Pieczyrak KamilPolewska Sandra6 B
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Talik MikołajSergiel Weronika5 B
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Stefański TomaszŚliwka Urszula4 C
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna2 D
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna2 D
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Powichrowski KacperFrankiewicz Julia1 D
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Muller MichałKubica Katarzyna2 D
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Suszek WitoldSuszek Natalia6 F
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Dziereń KamilSzpunar Anna4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Talik MikołajSergiel Weronika7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Smaroń KonradRytych Zuzanna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Smaroń KonradRytych Zuzanna11 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Powichrowski KacperFrankiewicz Julia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Dziereń KamilSzpunar Anna3 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Federowicz MikołajNowak Julia3 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Federowicz MikołajNowak Julia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Pieczyrak KarolStelmach Natalia5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Pieczyrak KarolStelmach Natalia15 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Duda DawidMiterska Julia20 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Loppe DominikWójcicka Julka12 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Stefański TomaszŚliwka Urszula13 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Stefański TomaszŚliwka Urszula6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Ligenza JakubMakiejewska Natalia11 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna14 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Ligenza JakubMakiejewska Natalia10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Powichrowski KacperFrankiewicz Julia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Duda DawidMiterska Julia18 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Pieczyrak KamilPolewska Sandra7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Duda DawidMiterska Julia3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Powichrowski KacperFrankiewicz Julia16 OPEN
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Duda DawidMiterska Julia30 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Talik MikołajSergiel Weronika23 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Loppe DominikWójcicka Julka19 A
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Pieczyrak KamilPolewska Sandra9 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Czarnik KamilKudzielko Zuzanna5 C
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Lipnicki WojciechGryczka Marta3 D
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Powichrowski KacperFrankiewicz Julia5 D
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Smaroń KonradRytych Zuzanna7 D
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Gryboś BartoszStolarska Ivetta7 C
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Czarnik KamilKudzielko Zuzanna8 C
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Pieczyrak KarolStelmach Natalia4 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Pieczyrak KamilPolewska Sandra8 B
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Duda DawidMiterska Julia5 B
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Pieczyrak KarolStelmach Natalia5 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Loppe DominikWójcicka Julka14 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Duda DawidMiterska Julia13 OPEN
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Płatek MateuszGrudziecka Liwia3 G
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Powichrowski KacperFrankiewicz Julia1 D
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Lipnicki WojciechGryczka Marta4 D
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Gryboś BartoszStolarska Ivetta4 C
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Gryboś BartoszStolarska Ivetta3 C
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Pieczyrak KamilPolewska Sandra1 B
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Duda DawidMiterska Julia2 B
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Talik MikołajSergiel Weronika5 B
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Talik MikołajSergiel Weronika5 B
Złote Pantofelki Czarnik KamilKudzielko Zuzanna1 C
Złote Pantofelki Czarnik KamilKudzielko Zuzanna2 C
Złote Pantofelki Kużdżał DominikRyk Klaudia8 C
Złote Pantofelki Lipnicki WojciechGryczka Marta7 D
Złote Pantofelki Smaroń KonradRytych Zuzanna11 D
Złote Pantofelki Smaroń KonradRytych Zuzanna6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaLipnicki WojciechGryczka Marta6 D
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Muller MichałKubica Katarzyna2 D
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Lipnicki WojciechGryczka Marta2 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPowichrowski KacperFrankiewicz Julia3 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoLoppe DominikWójcicka Julka10 A
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoTalik MikołajSergiel Weronika42 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDuda DawidMiterska Julia38 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoStefański TomaszŚliwka Urszula27 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoStefański TomaszŚliwka Urszula12 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRuszała KrzysztofKonkowska Zuzanna7 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPowichrowski KacperFrankiewicz Julia7 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoFederowicz MikołajNowak Julia4 E
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAPłatek MateuszGrudziecka Liwia2 G
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICALipnicki WojciechGryczka Marta7 D
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICABolek MarcelDomagała Oliwia2 D
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaHaduch JakubPasamonik Ismena4 D
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaCiołczyk DominikSzymiec Wiktoria7 C
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaStefański TomaszŚliwka Urszula6 C
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaKużdżał DominikRyk Klaudia7 C
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaStefański TomaszŚliwka Urszula3 C
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaSmaroń KonradRytych Zuzanna10 D
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaBolek MarcelDomagała Oliwia7 D
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaLoppe DominikWójcicka Julka6 A
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaSmaroń KonradRytych Zuzanna15 D
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaChabowski BartoszTrząska Patrycja8 C
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaHaduch JakubPasamonik Ismena5 D
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaBolek MarcelDomagała Oliwia3 D
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaRuszała KrzysztofKonkowska Zuzanna3 D
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaFederowicz MikołajNowak Julia1 E
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaDziereń KamilSzpunar Anna6 F
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaLipnicki WojciechGryczka Marta8 D
IX OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy KępnoPłatek MateuszGrudziecka Liwia3 G
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Dziereń KamilSzpunar Anna6 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Bolek MarcelDomagała Oliwia1 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Bolek MarcelDomagała Oliwia3 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Lipnicki WojciechGryczka Marta1 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Smaroń KonradRytych Zuzanna3 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 F
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Smaroń KonradRytych Zuzanna4 E
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Haduch JakubPasamonik Ismena1 D
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Bolek MarcelDomagała Oliwia2 D
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Lipnicki WojciechGryczka Marta4 D
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Haduch JakubPasamonik Ismena1 D
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Lipnicki WojciechGryczka Marta3 D
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Bolek MarcelDomagała Oliwia4 D
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Lupa WitoldPieniak Rozalia6 H
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Kużdżał DominikRyk Klaudia4 C
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Suszek WitoldSuszek Natalia7 F
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Kużdżał DominikRyk Klaudia11 C
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Powichrowski KacperFrankiewicz Julia1 D
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Duda DawidMiterska Julia3 B
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Dziereń KamilSzpunar Anna5 F
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Ciołczyk DominikSzymiec Wiktoria9 C
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Stefański TomaszŚliwka Urszula6 C
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Powichrowski KacperFrankiewicz Julia1 C
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Stefański TomaszŚliwka Urszula2 C
Mistrzostwa Regionu Polski Południowej Polskiego Towarzystwa Tanecznego ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA II BLOKU Bolek MarcelDomagała Oliwia3 D
Mistrzostwa Regionu Polski Południowej Polskiego Towarzystwa Tanecznego ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA II BLOKU Bolek MarcelDomagała Oliwia2 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 F
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Bolek MarcelDomagała Oliwia5 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Bolek MarcelDomagała Oliwia8 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasDziereń KamilSzpunar Anna7 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasLipnicki WojciechGryczka Marta2 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasLipnicki WojciechGryczka Marta1 D
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LATalik MikołajSergiel Weronika1 B
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LASmaroń KonradRytych Zuzanna5 E
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LASuszek WitoldSuszek Natalia1 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Góra MateuszMaślanka Julia21 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Stefański TomaszŚliwka Urszula4 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Loppe DominikWójcicka Julka7 A
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Talik MikołajSergiel Weronika3 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Ciołczyk DominikSzymiec Wiktoria7 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Stefański TomaszŚliwka Urszula8 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Smaroń KonradRytych Zuzanna4 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Bolek MarcelDomagała Oliwia6 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Lipnicki WojciechGryczka Marta3 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Lipnicki WojciechGryczka Marta6 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Bolek MarcelDomagała Oliwia4 D
XXX NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Bolek MarcelDomagała Oliwia5 D
XXX NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Bolek MarcelDomagała Oliwia2 D
XII PUCHAR REKTORA AGHDziereń KamilSzpunar Anna6 F
XII PUCHAR REKTORA AGHLipnicki WojciechGryczka Marta7 D
XII PUCHAR REKTORA AGHLipnicki WojciechGryczka Marta1 D
XII PUCHAR REKTORA AGHDuda DawidMiterska Julia5 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Talik MikołajSergiel Weronika2 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Ciołczyk DominikSzymiec Wiktoria10 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Bolek MarcelDomagała Oliwia7 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Góra MateuszMaślanka Julia17 B
MISTRZOSTWA POLSKI SENIOR w 10 tańcach; MISTRZOSTWA POLSKI UNDER 21 w 10 tańcach Górski JędrzejGórska Iwona1 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Haduch JakubPasamonik Ismena4 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Lipnicki WojciechGryczka Marta9 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Lipnicki WojciechGryczka Marta1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Bolek MarcelDomagała Oliwia6 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Haduch JakubPasamonik Ismena4 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna8 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna9 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Smaroń KonradRytych Zuzanna3 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna5 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna3 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Gryboś BartoszStolarska Ivetta6 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Stefański TomaszŚliwka Urszula3 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Kużdżał DominikRyk Klaudia4 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Stefański TomaszŚliwka Urszula1 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Dziereń KamilSzpunar Anna2 F
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Lipnicki WojciechGryczka Marta4 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Bolek MarcelDomagała Oliwia7 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Lipnicki WojciechGryczka Marta2 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Bolek MarcelDomagała Oliwia3 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Smaroń KonradRytych Zuzanna2 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Gryczka AdamLenarczyk Oliwia6 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Duda DawidMiterska Julia10 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Góra MateuszMaślanka Julia14 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Loppe DominikWójcicka Julka6 A
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyRuszała KrzysztofKonkowska Zuzanna1 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyRuszała KrzysztofKonkowska Zuzanna3 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyLipnicki WojciechGryczka Marta1 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyLipnicki WojciechGryczka Marta2 D
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Haduch JakubPasamonik Ismena1 D
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Duda DawidMiterska Julia13 B
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Lipnicki WojciechGryczka Marta3 D
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Lipnicki WojciechGryczka Marta4 D
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Haduch JakubPasamonik Ismena1 D
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Duda DawidMiterska Julia22 B
O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun Ciołczyk DominikSzymiec Wiktoria3 C
O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun Ciołczyk DominikSzymiec Wiktoria3 C
O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun Stefański TomaszŚliwka Urszula2 C
O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun Smaroń KonradRytych Zuzanna3 E
O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun Bieliński MarcinSłaboń Weronika1 H
O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun Stefański TomaszŚliwka Urszula2 C
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Góra MateuszMaślanka Julia15 B
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Haduch JakubPasamonik Ismena1 D
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Lipnicki WojciechGryczka Marta5 D
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Bolek MarcelDomagała Oliwia2 D
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Haduch JakubPasamonik Ismena1 D
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Gryczka AdamLenarczyk Oliwia16 B
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Góra MateuszMaślanka Julia14 B
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Duda FabianTrząska Patrycja7 C
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Gryczka AdamLenarczyk Oliwia9 B
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Duda DawidMiterska Julia6 B
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Lipnicki WojciechGryczka Marta3 D
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Wardyń MiłoszArgasińska Natalia5 C
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Gryboś BartoszStolarska Ivetta4 C
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Duda FabianTrząska Patrycja5 C
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna3 D
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna3 D
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Bolek MarcelDomagała Oliwia2 D
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Kużdżał DominikRyk Klaudia5 C
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Loppe DominikWójcicka Julka9 OPEN
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Kużdżał DominikRyk Klaudia11 C
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Stefański TomaszŚliwka Urszula1 C
XXVI OTTT Klasa Leliwa 2015 Smaroń KonradRytych Zuzanna3 E
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Stefański TomaszŚliwka Urszula5 C
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Ciołczyk DominikSzymiec Wiktoria4 C
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Ciołczyk DominikSzymiec Wiktoria2 C
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Smaroń KonradRytych Zuzanna1 E
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Lipnicki WojciechGryczka Marta5 D
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Lipnicki WojciechGryczka Marta3 D
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Ciołczyk DominikSzymiec Wiktoria6 C
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Stefański TomaszŚliwka Urszula1 C
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Ciołczyk DominikSzymiec Wiktoria3 C
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Duda DawidMiterska Julia9 B
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Stefański TomaszŚliwka Urszula5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluLipnicki WojciechGryczka Marta3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluBolek MarcelDomagała Oliwia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluLipnicki WojciechGryczka Marta1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluBolek MarcelDomagała Oliwia7 D