!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
DANCE IMPERIUM - Poznań
--- ()
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Wielkopolan CUP 2022 Świerkowski MateuszDrobczyńska Katarzyna3 G
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Kuźlak MarcinStaniszewska Monika2 C
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Kuźlak MarcinStaniszewska Monika1 C
WIELKOPOLAN CUP 2022 Szachta WojciechZborowska Anna3 G
WIELKOPOLAN CUP 2022 Drobczyńska KatarzynaŚwierkowski Mateusz2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL 2022 Grzelak ŁukaszWesołowska Julia5 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wronek Drobczyńska KatarzynaŚwierkowski Mateusz1 H
Polish Open ChampionshipsFaracik SzymonSobasik Marta25 OPEN
Polish Open ChampionshipsSkórski MarcelSeydlewicz Daria21 OPEN
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Orwat KonradKuc Aleksandra2 B
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Kuźlak MarcinStaniszewska Monika2 C
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Wróbel MateuszWróbel Izabela1 D
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Kuźlak MarcinStaniszewska Monika3 D
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Wróbel MateuszWróbel Izabela2 D
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Jędro JacekJędro Emiliana8 B
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Drobczyńska KatarzynaŚwierkowski Mateusz2 H
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Jędro JacekJędro Emiliana8 OPEN
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Orwat KonradKuc Aleksandra6 B
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Ptak DanielRoth Weronika8 OPEN
TURNIEJ PREMIUM !!!! XLII WIOSNA 2022 OGÓLNOPOLSKI TSTT ; MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO 2022 Jędro JacekJędro Emiliana3 OPEN
TURNIEJ PREMIUM !!!! XLII WIOSNA 2022 OGÓLNOPOLSKI TSTT ; MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO 2022 Ptak DanielRoth Weronika11 OPEN
TURNIEJ PREMIUM !!!! XLII WIOSNA 2022 OGÓLNOPOLSKI TSTT ; MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO 2022 Skórski MarcelSeydlewicz Daria3 OPEN
TURNIEJ PREMIUM !!!! XLII WIOSNA 2022 OGÓLNOPOLSKI TSTT ; MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO 2022 Faracik SzymonSobasik Marta1 OPEN
TURNIEJ PREMIUM !!!! XLII WIOSNA 2022 OGÓLNOPOLSKI TSTT ; MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO 2022 Kutniakov OleksandrPiechocka Lidia4 OPEN
TURNIEJ PREMIUM !!!! XLII WIOSNA 2022 OGÓLNOPOLSKI TSTT ; MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO 2022 Babak MaksymKozelets Yelyzaveta3 OPEN
TURNIEJ PREMIUM !!!! XLII WIOSNA 2022 OGÓLNOPOLSKI TSTT ; MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO 2022 Babak MaksymKozelets Yelyzaveta3 OPEN
TURNIEJ PREMIUM !!!! XLII WIOSNA 2022 OGÓLNOPOLSKI TSTT ; MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO 2022 Wróbel MateuszWróbel Izabela4 OPEN
TURNIEJ PREMIUM !!!! XLII WIOSNA 2022 OGÓLNOPOLSKI TSTT ; MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO 2022 Wróbel MateuszWróbel Izabela2 OPEN
TURNIEJ PREMIUM !!!! XLII WIOSNA 2022 OGÓLNOPOLSKI TSTT ; MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO 2022 Kuźlak MarcinStaniszewska Monika2 OPEN
TURNIEJ PREMIUM !!!! XLII WIOSNA 2022 OGÓLNOPOLSKI TSTT ; MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO 2022 Kutniakov OleksandrPiechocka Lidia2 OPEN
TURNIEJ PREMIUM !!!! XLII WIOSNA 2022 OGÓLNOPOLSKI TSTT ; MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO 2022 Babak MaksymKozelets Yelyzaveta3 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca Jędro JacekJędro Emiliana3 B
KONWALIOWY Turniej Tańca Wróbel MateuszWróbel Izabela3 D
KONWALIOWY Turniej Tańca Wróbel MateuszWróbel Izabela1 E
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Ptak DanielRoth Weronika17 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Orwat KonradKuc Aleksandra17 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno „Kępińska Majówka 2022” Jędro JacekJędro Emiliana2 B
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Politański WaldemarSlavych Valeriia8 C
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Orwat KonradKuc Aleksandra10 B
WIELKOPOLAN CUP Wróbel MateuszWróbel Izabela3 E
WIELKOPOLAN CUP Drobczyńska KatarzynaŚwierkowski Mateusz1 H
WIELKOPOLAN CUP Wróbel MateuszWróbel Izabela1 E
WIELKOPOLAN CUP Politański WaldemarSlavych Valeriia5 C
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Politański WaldemarSlavych Valeriia13 C
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Wróbel MateuszWróbel Izabela2 E
WIELKOPOLAN CUP Świerkowski MateuszDrobczyńska Katarzyna2 H
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Kozieł JakubWandolska Zuzanna14 C
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Świerkowski MateuszDrobczyńska Katarzyna2 H
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 Surkov SemenGrudniak Blanka3 G
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 Świerkowski MateuszDrobczyńska Katarzyna1 H
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 Szelczyński JakubMaciejewska Maria4 B
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 Rybarczyk JakubWesołowska Julia4 E
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 Rybarczyk JakubWesołowska Julia5 E
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Kuźlak MarcinStaniszewska Monika1 C
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Kuźlak MarcinStaniszewska Monika1 D
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Wróbel MateuszWróbel Izabela3 E
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Wróbel MateuszWróbel Izabela5 E
Puchar WieczystegoSzelczyński JakubMaciejewska Maria28 B
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Wróbel MateuszWróbel Izabela5 E
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Wróbel MateuszWróbel Izabela4 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaSzelczyński JakubMaciejewska Maria5 B
Gwiazdkowy Turniej TańcaSurkov SemenGrudniak Blanka3 G
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Wróbel MateuszWróbel Izabela2 E
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Kuźlak MarcinStaniszewska Monika9 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Kuźlak MarcinStaniszewska Monika2 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Kuźlak MarcinStaniszewska Monika1 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Wróbel MateuszWróbel Izabela3 E
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Wróbel MateuszWróbel Izabela1 E
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Wróbel MateuszWróbel Izabela2 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Drobczyńska KatarzynaŚwierkowski Mateusz2 H
Grand Prix Polski PTT Niedośpiał MarcinSeydlewicz Daria17 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gzowski DominikŻegalski Alicja16 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Szelczyński JakubMaciejewska Maria2 B
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Drobczyńska KatarzynaŚwierkowski Mateusz2 H
Grand Prix Seniorów PTT Wróbel MateuszWróbel Izabela5 E
Grand Prix Polski PTT Gzowski DominikŻegalski Alicja9 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Kuźlak MarcinStaniszewska Monika1 C
Grand Prix Seniorów PTT Kuźlak MarcinStaniszewska Monika2 D
Grand Prix Seniorów PTT Wróbel MateuszWróbel Izabela3 E
Grand Prix Seniorów PTT Wróbel MateuszWróbel Izabela4 E
Grand Prix Seniorów PTT Wróbel MateuszWróbel Izabela3 E
Polish Open Championships WDC Niedośpiał MarcinSeydlewicz Daria19 OPEN
Polish Open Championships WDC Gzowski DominikŻegalski Alicja15 OPEN
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Szelczyński JakubMaciejewska Maria3 B
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Buchowski ArkadiuszSlavych Valeriia5 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Gałecki MichałGrudniak Blanka1 H
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOSzelczyński JakubMaciejewska Maria5 OPEN
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGONiedośpiał MarcinSeydlewicz Daria1 OPEN
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOGzowski DominikŻegalski Alicja3 OPEN
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOKuźlak MarcinStaniszewska Monika2 OPEN
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOGałecki MichałGrudniak Blanka2 H
Grand Prix Polski PTT Gzowski DominikŻegalski Alicja18 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Kuźlak MarcinStaniszewska Monika1 D
CeA Challenge Cup Puchar Wróbel MateuszWróbel Izabela8 E
CeA Challenge Cup Puchar Wróbel MateuszWróbel Izabela3 E
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Grzesiak TomaszZiętara Wiktoria10 D
Finał Grand Prix Seniorów PTT Wróbel MateuszWróbel Izabela4 E
Finał Grand Prix Seniorów PTT Kuźlak MarcinStaniszewska Monika1 E
Finał Grand Prix Seniorów PTT Wróbel MateuszWróbel Izabela1 E
Finał Grand Prix Seniorów PTT Wróbel MateuszWróbel Izabela2 E
47 Puchar Wieczystego Orwat KonradSeydlewicz Daria27 B
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Wróbel MateuszWróbel Izabela2 F
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Wróbel MateuszWróbel Izabela2 F
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Wróbel MateuszWróbel Izabela2 F
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Wróbel MateuszWróbel Izabela4 F
Mistrzostwa Polski Latin Orwat KonradSeydlewicz Daria16 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Gzowski DominikŻegalski Alicja27 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gzowski DominikŻegalski Alicja17 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Gzowski DominikŻegalski Alicja17 OPEN
Puchar Klas A,B i C Orwat KonradSeydlewicz Daria16 B
GRAND PRIX SENIORÓW Wróbel MateuszWróbel Izabela2 F
GRAND PRIX SENIORÓW Kuźlak MarcinStaniszewska Monika2 E
GRAND PRIX SENIORÓW Wróbel MateuszWróbel Izabela2 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Orwat KonradSeydlewicz Daria1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Orwat KonradSeydlewicz Daria2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Gzowski DominikŻegalski Alicja3 OPEN
Majówka w Krakowie - Senior Wróbel MateuszWróbel Izabela2 F
Majówka w Krakowie - Senior Wróbel MateuszWróbel Izabela2 F
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Wróbel MateuszWróbel Izabela5 F
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Wróbel MateuszWróbel Izabela3 F
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Shkilevych ArturShkilevych Magdalena3 OPEN
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Shkilevych ArturShkilevych Magdalena3 A
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Grzesiak TomaszZiętara Wiktoria8 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gzowski DominikŻegalski Alicja19 OPEN
Puchar WieczystegoWojdowski JonaszWojdowska Klaudia59 B
Puchar WieczystegoGzowski DominikŻegalski Alicja7 A
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Politański WaldemarKosicka Weronika12 C
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Shkilevych ArturShkilevych Magdalena11 A
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Wojdowski JonaszWojdowska Klaudia10 B
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Politański WaldemarKosicka Weronika6 C
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Wojdowski JonaszWojdowska Klaudia5 B
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Wojdowski JonaszWojdowska Klaudia13 B