!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
EMOTION
Warka (Mazowieckie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Mularczyk FilipPaczyńska Mariola6 F
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Konarski MichałRogozińska Anna4 F
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Bieniek PrzemysławLewicka Małgorzata4 F
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Mularczyk FilipPaczyńska Mariola3 F
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Konarski MichałRogozińska Anna2 F
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Rogoziński IgnacyMikus Wiktoria1 F
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Trociński SzymonWituszyńska Sara2 G
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA i STAROSTY POWIATU OTWOCKIEGO Mularczyk FilipPaczyńska Mariola1 F
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA i STAROSTY POWIATU OTWOCKIEGO Bieniek PrzemysławLewicka Małgorzata4 F
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA i STAROSTY POWIATU OTWOCKIEGO Konarski MichałRogozińska Anna2 F
II OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Bieniek PrzemysławLewicka Małgorzata3 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika2 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Mularczyk FilipPaczyńska Mariola5 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Bieniek PrzemysławLewicka Małgorzata4 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Kłos JoachimSzymańska Milena2 H
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Trociński SzymonWituszyńska Sara3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"VIVA DANCE CUP 2022 Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łodzi\". Konarski MichałRogozińska Anna2 F
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Bieniek PrzemysławLewicka Małgorzata8 F
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Trociński SzymonWituszyńska Sara3 G
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Kłos JoachimSzymańska Milena2 H
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Konarski MichałRogozińska Anna6 F
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Mularczyk FilipPaczyńska Mariola7 F
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Durajczyk MaciejKozicka Julia17 D
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Zając MieszkoRegulska Martyna2 E
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika2 D
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika4 C
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Durajczyk MaciejKozicka Julia8 D
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Jakubowski DamianWrzesińska Karolina13 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Zając MieszkoRegulska Martyna3 E
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Jakubowski DamianWrzesińska Karolina11 D
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika3 D
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Zając MieszkoRegulska Martyna3 E
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Mularczyk FilipPaczyńska Mariola4 F
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Konarski MichałRogozińska Anna3 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Konarski MichałRogozińska Anna5 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Zając MieszkoRegulska Martyna2 E
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Durajczyk MaciejKozicka Julia7 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Mularczyk FilipPaczyńska Mariola7 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Durajczyk MaciejKozicka Julia8 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Jakubowski DamianWrzesińska Karolina20 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika4 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Mularczyk FilipPaczyńska Mariola10 F
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Jakubowski DamianWrzesińska Karolina15 D
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Konarski MichałRogozińska Anna10 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Zając MieszkoRegulska Martyna3 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Mularczyk FilipPaczyńska Mariola2 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Konarski MichałRogozińska Anna4 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Durajczyk MaciejKozicka Julia11 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika1 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika2 C
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Durajczyk MaciejKozicka Julia9 D
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Herasym EnriKłos Jowita2 C
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika4 D
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Rogoziński IgnacyHerasym Melissa3 F
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Zając MieszkoRegulska Martyna2 E
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Durajczyk MaciejKozicka Julia5 D
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Herasym EnriKłos Jowita1 C
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Durajczyk MaciejKozicka Julia1 D
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Jakubowski DamianWrzesińska Karolina7 D
Puchar WieczystegoHerasym EnriKłos Jowita20 C
Puchar WieczystegoHerasym EnriKłos Jowita19 C
Puchar WieczystegoZając MieszkoRegulska Martyna11 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Bieniek PrzemysławLewicka Małgorzata1 G
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Mularczyk FilipPaczyńska Mariola3 F
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Zając MieszkoRegulska Martyna4 E
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Mularczyk FilipPaczyńska Mariola4 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Herasym EnriKłos Jowita3 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Trociński SzymonWituszyńska Sara3 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Rogoziński IgnacyHerasym Melissa4 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Bieniek PrzemysławLewicka Małgorzata3 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika3 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Herasym EnriKłos Jowita3 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Durajczyk MaciejKozicka Julia9 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Zając MieszkoRegulska Martyna3 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Durajczyk MaciejKozicka Julia6 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Jakubowski DamianWrzesińska Karolina6 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Zając MieszkoRegulska Martyna3 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Mularczyk FilipPaczyńska Mariola4 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Konarski MichałRogozińska Anna2 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Trociński SzymonWituszyńska Sara3 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Bieniek PrzemysławLewicka Małgorzata3 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Rogoziński IgnacyHerasym Melissa5 F
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówDurajczyk MaciejKozicka Julia6 D
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówDurajczyk MaciejKozicka Julia6 D
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówTrociński SzymonWituszyńska Sara1 H
Mistrzostwa Polski StandardJagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika15 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimDurajczyk MaciejKozicka Julia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimZając MieszkoRegulska Martyna5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimDurajczyk MaciejKozicka Julia6 D
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupJagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika5 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Bieniek PrzemysławLewicka Małgorzata2 G
MAŁE GRAND PRIX Zając MieszkoRegulska Martyna3 E
Grand Prix Polski PTT Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika6 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówJakubowski DamianWrzesińska Karolina1 D
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówKonarski MichałRogozińska Anna1 G
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Herasym EnriKłos Jowita9 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika8 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Herasym EnriKłos Jowita12 OPEN
Małe Grand Prix Herasym EnriKłos Jowita2 C
Małe Grand Prix Herasym EnriKłos Jowita4 C
Małe Grand Prix Konarski MichałRogozińska Anna1 G
Małe Grand Prix Bieniek PrzemysławLewicka Małgorzata3 G
Małe Grand Prix Trociński SzymonWituszyńska Sara1 H
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Trociński SzymonWituszyńska Sara1 H
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Zając MieszkoRegulska Martyna7 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Bieniek PrzemysławLewicka Małgorzata2 G
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Konarski MichałRogozińska Anna1 G
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Jakubowski DamianWrzesińska Karolina1 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika2 OPEN
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Bieniek PrzemysławLewicka Małgorzata2 G
MAŁE GRAND PRIX Konarski MichałRogozińska Anna2 G
MAŁE GRAND PRIX Herasym EnriKłos Jowita5 C
MAŁE GRAND PRIX Herasym EnriKłos Jowita2 C
MAŁE GRAND PRIX Trociński SzymonWituszyńska Sara1 H
MAŁE GRAND PRIX Jakubowski DamianWrzesińska Karolina5 D
MAŁE GRAND PRIX Durajczyk MaciejKozicka Julia11 D
MAŁE GRAND PRIX Zając MieszkoRegulska Martyna6 E
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Jakubowski DamianWrzesińska Karolina6 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Herasym EnriKłos Jowita16 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Herasym EnriKłos Jowita20 OPEN
Grand Prix Polski PTT Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika9 OPEN
Grand Prix Polski PTT Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Durajczyk MaciejKozicka Julia7 D
Grand Prix Polski PTT Jakubowski DamianWrzesińska Karolina4 D
Grand Prix Polski PTT Trociński SzymonWituszyńska Sara2 H
MAŁE GRAND PRIX Bieniek PrzemysławLewicka Małgorzata3 G
MAŁE GRAND PRIX Zając MieszkoRegulska Martyna10 E
MAŁE GRAND PRIX Trociński SzymonWituszyńska Sara1 H
MAŁE GRAND PRIX Konarski MichałRogozińska Anna1 G
MAŁE GRAND PRIX Herasym EnriKłos Jowita5 C
MAŁE GRAND PRIX Herasym EnriKłos Jowita6 C
MAŁE GRAND PRIX Jakubowski DamianWrzesińska Karolina12 D
MAŁE GRAND PRIX Durajczyk MaciejKozicka Julia15 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Durajczyk MaciejKozicka Julia17 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Jakubowski DamianWrzesińska Karolina6 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Zając MieszkoRegulska Martyna9 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Konarski MichałRogozińska Anna1 G
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Herasym EnriKłos Jowita15 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Herasym EnriKłos Jowita18 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika9 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika10 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Jakubowski DamianWrzesińska Karolina1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Durajczyk MaciejKozicka Julia8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Zając MieszkoRegulska Martyna12 E
47 Puchar Wieczystego Durajczyk MaciejKozicka Julia16 E
47 Puchar Wieczystego Jakubowski DamianWrzesińska Karolina35 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Jakubowski DamianWrzesińska Karolina2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Herasym EnriKłos Jowita2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika10 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika2 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Rogoziński IgnacyHerasym Melissa2 G
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Bieniek PrzemysławLewicka Małgorzata2 H
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Zając MieszkoRegulska Martyna6 F
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika5 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Durajczyk MaciejKozicka Julia6 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Herasym EnriKłos Jowita2 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Herasym EnriKłos Jowita3 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Jakubowski DamianWrzesińska Karolina6 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Jakubowski DamianWrzesińska Karolina15 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Jakubowski DamianWrzesińska Karolina7 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Jakubowski DamianWrzesińska Karolina3 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Zając MieszkoRegulska Martyna3 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Trociński SzymonWituszyńska Sara2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Rogoziński IgnacyHerasym Melissa1 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Mularczyk FilipPaczyńska Mariola2 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Konarski MichałRogozińska Anna3 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Jakubowski DamianWrzesińska Karolina3 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika2 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika5 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Durajczyk MaciejKozicka Julia4 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Jakubowski DamianWrzesińska Karolina5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Jakubowski DamianWrzesińska Karolina6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Jakubowski DamianWrzesińska Karolina2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Herasym EnriKłos Jowita1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Herasym EnriKłos Jowita1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Durajczyk MaciejKozicka Julia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Mularczyk FilipPaczyńska Mariola3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Bieniek PrzemysławLewicka Małgorzata2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Konarski MichałRogozińska Anna1 H
Mistrzostwa Polski Standard Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika19 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Bieniek PrzemysławLewicka Małgorzata1 H
MAŁE GRAND PRIX Jakubowski DamianWrzesińska Karolina3 E
MAŁE GRAND PRIX Jakubowski DamianWrzesińska Karolina4 E
MAŁE GRAND PRIX Herasym EnriKłos Jowita1 D
MAŁE GRAND PRIX Konarski MichałRogozińska Anna1 H
MAŁE GRAND PRIX Durajczyk MaciejKozicka Julia6 E
MAŁE GRAND PRIX Herasym EnriKłos Jowita1 D
Grand Prix Polski PTT Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Jakubowski DamianWrzesińska Karolina3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Jakubowski DamianWrzesińska Karolina1 F
MAŁE GRAND PRIX Durajczyk MaciejKozicka Julia5 E
MAŁE GRAND PRIX Zając MieszkoRegulska Martyna3 F
MAŁE GRAND PRIX Bieniek PrzemysławLewicka Małgorzata2 H
MAŁE GRAND PRIX Herasym EnriKłos Jowita2 D
MAŁE GRAND PRIX Herasym EnriKłos Jowita3 D
MAŁE GRAND PRIX Jakubowski DamianWrzesińska Karolina2 F
MAŁE GRAND PRIX Jakubowski DamianWrzesińska Karolina1 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Durajczyk MaciejKozicka Julia6 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Bieniek PrzemysławLewicka Małgorzata2 H
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Zając MieszkoRegulska Martyna4 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Jakubowski DamianWrzesińska Karolina1 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Jakubowski DamianWrzesińska Karolina4 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Herasym EnriKłos Jowita5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Herasym EnriKłos Jowita4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Piątek KrzysztofKordus Małgorzata3 G
Puchar WieczystegoJagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika15 OPEN
Puchar WieczystegoDurajczyk MaciejKozicka Julia34 E
Puchar WieczystegoJakubowski DamianWrzesińska Karolina4 F
Christmas PartyPiątek KrzysztofKordus Małgorzata3 G
Christmas PartyJasieńczuk RobertKordus Hanna2 H
Christmas PartyBieniek PrzemysławLewicka Małgorzata2 H
Christmas PartyJakubowski DamianWrzesińska Karolina1 F
Christmas PartyJagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika1 E
Christmas PartyRogoziński IgnacyPaczyńska Mariola6 E
Christmas PartyHerasym EnriKłos Jowita1 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Bieniek PrzemysławLewicka Małgorzata1 H
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Piątek KrzysztofKordus Małgorzata3 G
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Jasieńczuk RobertKordus Hanna2 H
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Zając MieszkoRegulska Martyna7 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika7 OPEN
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Rogoziński IgnacyPaczyńska Mariola8 F
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Durajczyk MaciejKozicka Julia4 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Herasym EnriKłos Jowita1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Zając MieszkoRegulska Martyna12 F
MAŁE GRAND PRIX Durajczyk MaciejKozicka Julia4 E
MAŁE GRAND PRIX Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika2 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Piątek KrzysztofKordus Małgorzata3 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Herasym EnriKłos Jowita2 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Zając MieszkoRegulska Martyna13 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Durajczyk MaciejKozicka Julia9 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Rogoziński IgnacyPaczyńska Mariola6 F
MAŁE GRAND PRIX Piątek KrzysztofKordus Małgorzata3 G
MAŁE GRAND PRIX Mularczyk FilipRogozińska Anna3 G
MAŁE GRAND PRIX Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika4 E
MAŁE GRAND PRIX Zając MieszkoRegulska Martyna8 F
MAŁE GRAND PRIX Durajczyk MaciejKozicka Julia6 E
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Durajczyk MaciejKozicka Julia1 F
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika23 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika31 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika18 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Bieniek PrzemysławLewicka Małgorzata2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Zając MieszkoRegulska Martyna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Rogoziński IgnacyPaczyńska Mariola1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Durajczyk MaciejKozicka Julia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Rogoziński JakubSzczurowska Julia3 F
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Rogoziński IgnacyPaczyńska Mariola1 G
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Jakubowski DamianWrzesińska Karolina11 F
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Rogoziński JakubSzczurowska Julia9 F
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Piasecki Tomasz FranciszekKłos Jowita9 F
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Durajczyk MaciejKozicka Julia5 F
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Mularczyk FilipRogozińska Anna3 G
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Zając MieszkoRegulska Martyna2 G
Polish Open Championships WDC Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika10 OPEN
Polish Open Championships WDC Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika8 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika5 OPEN
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Durajczyk MaciejKozicka Julia5 F
MAŁE GRAND PRIX Piasecki Tomasz FranciszekKłos Jowita6 F
MAŁE GRAND PRIX Durajczyk MaciejKozicka Julia3 F
MAŁE GRAND PRIX Rogoziński IgnacyPaczyńska Mariola1 G
Majówka w Krakowie - OTTT Durajczyk MaciejKozicka Julia7 F
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Durajczyk MaciejKozicka Julia8 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika2 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Bieniek PrzemysławLewicka Małgorzata2 H
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Mularczyk FilipRogozińska Anna3 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Rogoziński IgnacyPaczyńska Mariola3 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Durajczyk MaciejKozicka Julia2 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Piasecki Tomasz FranciszekKłos Jowita6 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Jakubowski DamianWrzesińska Karolina7 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Rogoziński JakubSzczurowska Julia8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika1 E
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mularczyk FilipRogozińska Anna3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rogoziński JakubSzczurowska Julia6 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Piasecki Tomasz FranciszekKłos Jowita10 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Durajczyk MaciejKozicka Julia1 G
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Durajczyk MaciejKozicka Julia2 G
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Rogoziński JakubSzczurowska Julia1 G
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Rogoziński IgnacyPaczyńska Mariola3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Piasecki Tomasz FranciszekKłos Jowita6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika1 F
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Durajczyk MaciejKozicka Julia1 G
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Mularczyk FilipRogozińska Anna3 G
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika4 E
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika5 OPEN
Małe Grand Prix Rogoziński IgnacyPaczyńska Mariola3 G
Małe Grand Prix Durajczyk MaciejKozicka Julia1 G
Małe Grand Prix Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria Weronika3 F
Małe Grand Prix Jakubowski DamianRosłonkiewicz Klaudia5 F
Małe Grand Prix Mularczyk FilipRogozińska Anna2 G