!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Stakato
Gdynia (Pomorskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
IX OTTS o Puchar Burmistrza Żukowa Żukowo 01.12.2019Szoła BorysBonk Zofia5 C
IX OTTS o Puchar Burmistrza Żukowa Żukowo 01.12.2019Zblewski MateuszBacławska Magdalena8 E
IX OTTS o Puchar Burmistrza Ĺ»ukowa Ĺ»ukowo 01.12.2019Zblewski MateuszBacławska Magdalena8 E
GPP MĹ‚odz. i MĹ‚odz. St. - MikoĹ‚ajkowy TT Szczecinek 30.11.2019Szoła BorysBonk Zofia3 C
GPP MĹ‚odz. i MĹ‚odz. St. - MikoĹ‚ajkowy TT Szczecinek 30.11.2019Zblewski MateuszBacławska Magdalena5 E
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Szoła BorysBonk Zofia3 C
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Kurkiewicz MariuszEich Martyna5 B
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Szoła BorysBonk Zofia1 C
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Zblewski MateuszBacławska Magdalena8 E
OTTT - IV Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 03.11.2019Kurkiewicz MariuszEich Martyna6 B
OTTT - IV MemoriaĹ‚ Edwarda Kowalke Starogard GdaĹ„ski 03.11.2019Szoła BorysBonk Zofia4 C
OTTT - IV MemoriaĹ‚ Edwarda Kowalke Starogard GdaĹ„ski 03.11.2019Zblewski MateuszBacławska Magdalena5 E
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Kurkiewicz MariuszEich Martyna21 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Kurkiewicz MariuszEich Martyna4 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Szoła BorysBonk Zofia7 C
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Szoła BorysBonk Zofia11 OPEN
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Zblewski MateuszBacławska Magdalena9 E
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Kurkiewicz MariuszEich Martyna21 B
II OTTT o Mistrzostwo Grodu Sambora Tczew 20.10.2019Zblewski MateuszBacławska Magdalena5 E
II OTTT o Mistrzostwo Grodu Sambora Tczew 20.10.2019Żemajtis JakubSroka Julia2 C
II OTTT o Mistrzostwo Grodu Sambora Tczew 20.10.2019Kurkiewicz MariuszEich Martyna9 B
II OTTT o Mistrzostwo Grodu Sambora Tczew 20.10.2019Żemajtis JakubSroka Julia9 B
II OTTT o Mistrzostwo Grodu Sambora Tczew 20.10.2019Kurkiewicz MariuszEich Martyna6 B
II OTTT o Mistrzostwo Grodu Sambora Tczew 20.10.2019Szoła BorysBonk Zofia1 C
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Szoła BorysBonk Zofia15 C
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Szoła BorysBonk Zofia2 D
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Kurkiewicz MariuszEich Martyna11 OPEN
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Szoła BorysBonk Zofia6 C
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Kurkiewicz MariuszEich Martyna7 B
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Szoła BorysBonk Zofia5 D
GPP EKS. FTS OTTT KING DANCE Koszalin 15.06.2019Żemajtis JakubSroka Julia5 C
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Zblewski MateuszBacławska Magdalena4 E
GPP EKS. FTS OTTT KING DANCE Koszalin 15.06.2019Żemajtis JakubSroka Julia9 B
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Szoła BorysBonk Zofia2 C
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Szoła BorysBonk Zofia7 D
GPP EKS. FTS OTTT KING DANCE Koszalin 15.06.2019Kurkiewicz MariuszEich Martyna9 OPEN
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Kurkiewicz MariuszEich Martyna1 B
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Żemajtis JakubSroka Julia4 C
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Szoła BorysBonk Zofia3 C
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Turski JanBonk Zuzanna2 B
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Szoła BorysBonk Zofia6 D
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Turski JanBonk Zuzanna2 B
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Kurkiewicz MariuszEich Martyna3 B
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Szoła BorysBonk Zofia9 C
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Żemajtis JakubSroka Julia6 C
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Szoła BorysBonk Zofia5 D
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Turski JanBonk Zuzanna3 B
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Żemajtis JakubSroka Julia16 B
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz GdaĹ„ski 19.05.2019Szoła BorysBonk Zofia7 D
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz GdaĹ„ski 19.05.2019Zblewski MateuszBacławska Magdalena13 E
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Szoła BorysBonk Zofia14 C
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Szoła BorysBonk Zofia13 D
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Żemajtis JakubSroka Julia7 C
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Turski JanBonk Zuzanna5 B
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Zblewski MateuszBacławska Magdalena12 E
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Turski JanBonk Zuzanna5 B
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Szoła BorysBonk Zofia9 D
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Szoła BorysBonk Zofia2 D
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Szoła BorysBonk Zofia6 D
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Szoła BorysBonk Zofia1 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Szoła BorysBonk Zofia1 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Zblewski MateuszBacławska Magdalena11 E
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Kurkiewicz MariuszEich Martyna8 B
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Szoła BorysBonk Zofia6 D
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Turski JanBonk Zuzanna5 OPEN
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Kurkiewicz MariuszEich Martyna2 OPEN
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Kurkiewicz MariuszEich Martyna6 OPEN
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Kurkiewicz MariuszEich Martyna7 B
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Kurkiewicz MariuszEich Martyna3 B
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Turski JanBonk Zuzanna2 B
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Turski JanBonk Zuzanna16 OPEN
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Kurkiewicz MariuszEich Martyna10 B
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Kurkiewicz MariuszEich Martyna7 B
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Zblewski MateuszBacławska Magdalena7 E
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Szoła BorysBonk Zofia6 D
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Szoła BorysBonk Zofia1 D
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Turski JanBonk Zuzanna3 B
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Żemajtis JakubSroka Julia10 C
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Kurkiewicz MariuszEich Martyna7 B
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Kurkiewicz MariuszEich Martyna8 B
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Szoła BorysBonk Zofia5 D
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Szoła BorysBonk Zofia8 D
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Szoła BorysBonk Zofia7 D
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Szoła BorysBonk Zofia3 D
XX OTTT O MEMORIAL B.KRZYĹ».-KSOK Szczecinek 02.03.2019Żemajtis JakubSroka Julia7 B
XX OTTT O MEMORIAL B.KRZYĹ».-KSOK Szczecinek 02.03.2019Żemajtis JakubSroka Julia7 C
XX OTTT O MEMORIAL B.KRZYĹ».-KSOK Szczecinek 02.03.2019Szoła BorysBonk Zofia8 D
XX OTTT O MEMORIAL B.KRZYĹ».-KSOK Szczecinek 02.03.2019Szoła BorysBonk Zofia9 D
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Turski JanBonk Zuzanna34 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Kurkiewicz MariuszEich Martyna22 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Turski JanBonk Zuzanna34 OPEN
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Żemajtis JakubSroka Julia6 C
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Kurkiewicz MariuszEich Martyna19 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Turski JanBonk Zuzanna16 OPEN
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Kurkiewicz MariuszEich Martyna15 OPEN
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Turski JanBonk Zuzanna12 OPEN
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Żemajtis JakubSroka Julia9 B
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Kurkiewicz MariuszEich Martyna7 B
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Turski JanBonk Zuzanna5 B
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Żemajtis JakubSroka Julia8 B
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Kurkiewicz MariuszEich Martyna7 B
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Zblewski MateuszBacławska Magdalena1 F
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Żemajtis JakubSroka Julia12 B
VIII OTTT o Puch. Bur. Żukowa i MWP Żukowo 25.11.2018Zblewski MateuszBaclawska Magdalena3 F
VIII OTTT o Puch. Bur. Żukowa i MWP Żukowo 25.11.2018Turski JanBonk Zuzanna8 B
VIII OTTT o Puch. Bur. Żukowa i MWP Żukowo 25.11.2018Kurkiewicz MariuszEich Martyna9 B
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Szoła BorysBonk Zofia5 D
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Szoła BorysBonk Zofia7 D
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Żemajtis JakubSroka Julia3 C
VIII OTTT o Puch. Bur. Żukowa i MWP Żukowo 25.11.2018Kurkiewicz MariuszEich Martyna6 B
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Zblewski MateuszBacławska Magda3 F
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Kurkiewicz MariuszEich Martyna18 OPEN
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Turski JanBonk Zuzanna15 OPEN
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Żemajtis JakubSroka Julia15 B
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Kurkiewicz MariuszEich Martyna13 B
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Turski JanBonk Zuzanna5 B
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Szoła BorysBonk Zofia6 D
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Szoła BorysBonk Zofia10 D
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Kurkiewicz MariuszEich Martyna12 B
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Żemajtis JakubSroka Julia11 B
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Szoła BorysBonk Zofia5 D
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Zblewski MateuszBacławska Magdalena2 F
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Kurkiewicz MariuszEich Martyna6 B
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Szoła BorysBonk Zofia5 D
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Kurkiewicz MariuszEich Martyna10 B
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Żemajtis JakubSroka Julia7 B
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Żemajtis JakubSroka Julia10 C
IV Kuj-Pom Festiwal TaĹ„ca Paterek 28.10.2018Żemajtis JakubSroka Julia6 C
IV Kuj-Pom Festiwal Tańca Paterek 28.10.2018Kurkiewicz MariuszEich Martyna8 B
IV Kuj-Pom Festiwal TaĹ„ca Paterek 28.10.2018Żemajtis JakubSroka Julia7 B
IV Kuj-Pom Festiwal Tańca Paterek 28.10.2018Turski JanBonk Zuzanna4 B
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Kurkiewicz MariuszEich Martyna8 B
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Szoła BorysBonk Zofia8 D
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Żemajtis JakubSroka Julia5 C
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Szoła BorysBonk Zofia10 D
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Turski JanBonk Zuzanna8 B
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Żemajtis JakubSroka Julia13 B
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Kurkiewicz MariuszEich Martyna6 B
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Żemajtis JakubSroka Julia9 C
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Żemajtis JakubSroka Julia9 B
GPEKSTRA FTS I OTTT PASJA CUP Koszalin 06.10.2018Turski JanBonk Zuzanna4 B
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Szoła BorysBonk Zofia13 D
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Szoła BorysBonk Zofia10 D
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Żemajtis JakubSroka Julia6 C
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Żemajtis JakubSroka Julia13 B
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Kurkiewicz MariuszEich Martyna10 B
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Turski JanBonk Zuzanna8 B
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Szoła BorysBonk Zofia8 D
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Szoła BorysBonk Zofia10 D
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Szoła BorysBonk Zofia6 D
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Szoła BorysBonk Zofia8 D
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Turski JanBonk Zuzanna2 B
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Kurkiewicz MariuszEich Martyna7 B
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Turski JanBonk Zuzanna16 OPEN
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Kurkiewicz MariuszEich Martyna10 B
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Turski JanBonk Zuzanna5 B
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Żemajtis JakubSroka Julia5 C
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Szoła BorysBonk Zofia10 D
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Szoła BorysBonk Zofia6 D
KLECZEW DANCE FESTIVAL Kleczew 10.06.2018Turski JanBonk Zuzanna6 B
KLECZEW DANCE FESTIVAL Kleczew 10.06.2018Żemajtis JakubSroka Julia5 C
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Turski JanBonk Zuzanna6 B
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Żemajtis JakubSroka Julia6 C
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Turski JanBonk Zuzanna4 B
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Szoła BorysBonk Zofia3 E
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Szoła BorysBonk Zofia3 E
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Żemajtis JakubSroka Julia7 C
Mistrzostwa Dzieci i Juniorów Młodszych w Kombinacji Tańców / OTTS Pomosty Elbląg 02.06.2018Turski JanBonk Zuzanna4 B
Mistrzostwa Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji TaĹ„cĂłw / OTTS Pomosty ElblÄ…g 02.06.2018Żemajtis JakubSroka Julia7 C
GPP Dorosłych i Junior II O Koszyczek Tr OSiR 01.06.2018Szoła BorysBonk Zofia2 E
II OTTT o Puchar Burmistrza Pruszcz GdaĹ„ski 20.05.2018Żemajtis JakubSroka Julia3 C
II OTTT o Puchar Burmistrza Pruszcz GdaĹ„ski 20.05.2018Szoła BorysBonk Zofia4 E
OTTS BLACK DANCE WIOSNA 2018 GdaĹ„sk 13.05.2018Żemajtis JakubSroka Julia3 C
OTTS BLACK DANCE WIOSNA 2018 Gdańsk 13.05.2018Turski JanBonk Zuzanna3 B
OTTS BLACK DANCE WIOSNA 2018 GdaĹ„sk 13.05.2018Szoła BorysBonk Zofia1 E
OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 05.05.2018Żemajtis JakubSroka Julia9 C
OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 05.05.2018Turski JanBonk Zuzanna5 B
OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 05.05.2018Żemajtis JakubSroka Julia2 C
OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 05.05.2018Szoła BorysBonk Zofia3 E
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Szoła BorysBonk Zofia4 E
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Żemajtis JakubSroka Julia10 C
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Żemajtis JakubSroka Julia4 C
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Turski JanBonk Zuzanna10 B
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Turski JanBonk Zuzanna3 C
V Gala TaĹ„ca OTTT o Puchar Burmistrza CheĹ‚mĹĽa 28.04.2018Żemajtis JakubSroka Julia8 C
V Gala TaĹ„ca OTTT o Puchar Burmistrza CheĹ‚mĹĽa 28.04.2018Żemajtis JakubSroka Julia6 C
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Żemajtis JakubSroka Julia7 C
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Turski JanBonk Zuzanna3 C
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Żemajtis JakubSroka Julia8 C
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Szoła BorysBonk Zofia7 E
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018Żemajtis JakubSroka Julia1 C
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018Turski JanBonk Zuzanna6 C
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018Żemajtis JakubSroka Julia3 C
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018Turski JanBonk Zuzanna6 B
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018Szoła BorysBonk Zofia5 E
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Turski JanBonk Zuzanna10 B
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Zblewski MateuszBacławska Magdalena18 F
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Szoła BorysBonk Zofia8 E
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Kurkiewicz MariuszEich Martyna12 B
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Turski JanBonk Zuzanna6 C
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Żemajtis JakubSroka Julia5 C
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Żemajtis JakubSroka Julia4 C
OTTT o Puchar Burmistrza Lubawy 03.03.2018Żemajtis JakubSroka Julia10 C
OTTT o Puchar Burmistrza Lubawy 03.03.2018Turski JanBonk Zuzanna8 C
OTTT o Puchar Burmistrza Lubawy 03.03.2018Turski JanBonk Zuzanna6 B
OTTT o Puchar Burmistrza Lubawy 03.03.2018Żemajtis JakubSroka Julia6 C
OTTS o Puchar Wójta G. Łysomice KOPERNIK Turzno 17.12.2017Żemajtis JakubSroka Julia6 C
OTTS o Puchar Wójta G. Łysomice KOPERNIK Turzno 17.12.2017Turski JanBonk Zuzanna4 C
OTTS o Puchar Wójta G. Łysomice KOPERNIK Turzno 17.12.2017Żemajtis JakubSroka Julia3 C
OTTS o Puchar Wójta G. Łysomice KOPERNIK Turzno 17.12.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna7 B
OTTS o Puchar Wójta G. Łysomice KOPERNIK Turzno 17.12.2017Turski JanBonk Zuzanna4 B
OTTT o Puchar Bur. Olsztynka - MWWM Olsztynek 16.12.2017Szoła BorysBonk Zofia6 E
OTTT o Puchar Bur. Olsztynka - MWWM Olsztynek 16.12.2017Turski JanBonk Zuzanna5 B
OTTT o Puchar Bur. Olsztynka - MWWM Olsztynek 16.12.2017Turski JanBonk Zuzanna6 C
OTTT o Puchar Bur. Olsztynka - MWWM Olsztynek 16.12.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna8 B
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna10 B
Mikołajkowy Turniej Tańca Szczecinek 03.12.2017Żemajtis JakubSroka Julia5 C
Mikołajkowy Turniej Tańca Szczecinek 03.12.2017Turski JanBonk Zuzanna2 C
Mikołajkowy Turniej Tańca Szczecinek 03.12.2017Żemajtis JakubSroka Julia2 C
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Turski JanBonk Zuzanna7 C
XV OTTS o Puchar Jezioraka IĹ‚awa 25.11.2017Żemajtis JakubSroka Julia11 C
XV OTTS o Puchar Jezioraka IĹ‚awa 25.11.2017Żemajtis JakubSroka Julia11 C
Mistrzostwa Polski FTS w klasach A i B Żukowo 25.11.2017Zblewski MateuszBacławska Magdalena12 F
XV OTTS o Puchar Jezioraka IĹ‚awa 25.11.2017Szoła BorysBonk Zofia8 E
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Żemajtis JakubSroka Julia4 C
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Szoła BorysBonk Zofia7 E
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Turski JanBonk Zuzanna4 C
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Żemajtis JakubSroka Julia6 C
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Turski JanBonk Zuzanna12 B
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna14 B
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Żemajtis JakubSroka Julia4 C
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Turski JanBonk Zuzanna1 C
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Żemajtis JakubSroka Julia2 C
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Szoła BorysBonk Zofia6 E
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Żemajtis JakubSroka Julia4 C
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Żemajtis JakubSroka Julia4 C
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Turski JanBonk Zuzanna2 C
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Szoła BorysBonk Zofia9 E
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Turski JanBonk Zuzanna6 B
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Żemajtis JakubSroka Julia5 C
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Turski JanBonk Zuzanna3 C
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Żemajtis JakubSroka Julia3 C
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Szoła BorysBonk Zofia6 E
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Zblewski MateuszBacławska Magdalena1 G
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Żemajtis JakubSroka Julia7 C
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Żemajtis JakubSroka Julia6 C
XI OTTS PASJONAT Kąty k./Sochaczewa 18.06.2017Turski JanBonk Zuzanna6 B
XI OTTS PASJONAT Kąty k./Sochaczewa 18.06.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna5 B
XI OTTS PASJONAT Kąty k./Sochaczewa 18.06.2017Turski JanBonk Zuzanna5 C
XI OTTS PASJONAT Kąty k./Sochaczewa 18.06.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna2 C
XI OTTS PASJONAT Kąty k./Sochaczewa 18.06.2017Turski JanBonk Zuzanna2 C
OTTS LEGA DANCE CUP 2017 Olecko 17.06.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna6 C
OTT O Puchar Bur Beco D Cup GPE FTS Chojnice 17.06.2017Szoła BorysBonk Zofia1 F
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna1 C
OTTS POMOSTY Elbląg 04.06.2017Żemajtis JakubSroka Julia3 D
OTTS POMOSTY Elbląg 04.06.2017Kowalczyk TomaszOsnowska Karolina1 G
OTTS POMOSTY Elbląg 04.06.2017Zblewski MateuszBacławska Magdalena1 G
OTTS POMOSTY Elbląg 04.06.2017Turski JanBonk Zuzanna6 C
OTTS POMOSTY Elbląg 04.06.2017Turski JanBonk Zuzanna1 C
OTTS POMOSTY Elbląg 04.06.2017Żemajtis JakubSroka Julia4 C
OTTS POMOSTY Elbląg 04.06.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna3 C
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Turski JanBonk Zuzanna7 C
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna4 C
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Turski JanBonk Zuzanna4 C
GPP DOROSŁYCH JUNIOR II EKSTRAKLASA,OTTT Szczecinek 27.05.2017Żemajtis JakubSroka Julia3 D
Grand Prix Latino Cafe 2017 Gdynia 27.05.2017Szoła BorysBonk Zofia3 F
GPP DOROSŁYCH JUNIOR II EKSTRAKLASA,OTTT Szczecinek 27.05.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna2 C
GPP DOROSŁYCH JUNIOR II EKSTRAKLASA,OTTT Szczecinek 27.05.2017Turski JanBonk Zuzanna6 C
GPP DOROSŁYCH JUNIOR II EKSTRAKLASA,OTTT Szczecinek 27.05.2017Turski JanBonk Zuzanna3 C
GPP DOROSŁYCH JUNIOR II EKSTRAKLASA,OTTT Szczecinek 27.05.2017Żemajtis JakubSroka Julia10 C
GPP DOROSŁYCH JUNIOR II EKSTRAKLASA,OTTT Szczecinek 27.05.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna9 C
IX OTTS o Puchar Wójta Gminy Wikielec Wikielec 20.05.2017Turski JanBonk Zuzanna4 C
IX OTTS o Puchar Wójta Gminy Wikielec Wikielec 20.05.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna2 C
IX OTTS o Puchar Wójta Gminy Wikielec Wikielec 20.05.2017Turski JanBonk Zuzanna2 C
IX OTTS o Puchar Wójta Gminy Wikielec Wikielec 20.05.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna1 C
OTTS O Puchar Burmistrza Pruszcza Gd Pruszcz Gdański 14.05.2017Żemajtis JakubSroka Julia4 D
OTTS O Puchar Burmistrza Pruszcza Gd Pruszcz Gdański 14.05.2017Turski JanBonk Zuzanna2 D
OTTS O Puchar Burmistrza Pruszcza Gd Pruszcz Gdański 14.05.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna3 C
OTTS O Puchar Burmistrza Pruszcza Gd Pruszcz Gdański 14.05.2017Turski JanBonk Zuzanna4 C
OTTS O Puchar Burmistrza Pruszcza Gd Pruszcz Gdański 14.05.2017Żemajtis JakubSroka Julia10 C
OTTS O Puchar Burmistrza Pruszcza Gd Pruszcz Gdański 14.05.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna7 C
OTTT O Puchar Burmistrza Rypina Rypin 13.05.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna1 C
OTTT O Puchar Burmistrza Rypina Rypin 13.05.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna2 C
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna5 C
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna6 C
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Żemajtis JakubSroka Julia5 D
IX O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Susza Susz 29.04.2017Żemajtis JakubSroka Julia4 D
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna5 C
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Żemajtis JakubSroka Julia8 C
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna5 C
IX O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Susza Susz 29.04.2017Turski JanBonk Zuzanna3 D
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Turski JanBonk Zuzanna4 C
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Żemajtis JakubSroka Julia7 D
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Turski JanBonk Zuzanna5 D
IX O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Susza Susz 29.04.2017Żemajtis JakubSroka Julia6 C
IX O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Susza Susz 29.04.2017Turski JanBonk Zuzanna3 C
IX O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Susza Susz 29.04.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna6 C
IX O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Susza Susz 29.04.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna7 C
OTTS JANTAR Elbląg 23.04.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna6 C
OTTS JANTAR Elbląg 23.04.2017Żemajtis JakubSroka Julia2 D
OTTS JANTAR Elbląg 23.04.2017Turski JanBonk Zuzanna3 D
OTTS JANTAR Elbląg 23.04.2017Turski JanBonk Zuzanna1 C
OTTS JANTAR Elbląg 23.04.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna4 C
OTTS JANTAR Elbląg 23.04.2017Żemajtis JakubSroka Julia5 C
OTTS JANTAR Elbląg 23.04.2017Zblewski MateuszBacławska Magdalena1 G
OTTS WIOSNA - Mistrzostwa Przedszkoli WP Gdynia 22.04.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna3 C
OTTS WIOSNA - Mistrzostwa Przedszkoli WP Gdynia 22.04.2017Żemajtis JakubSroka Julia4 C
OTTS WIOSNA - Mistrzostwa Przedszkoli WP Gdynia 22.04.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna2 C
OTTS WIOSNA - Mistrzostwa Przedszkoli WP Gdynia 22.04.2017Turski JanBonk Zuzanna4 D
OTTS WIOSNA - Mistrzostwa Przedszkoli WP Gdynia 22.04.2017Żemajtis JakubSroka Julia1 D
OTTS WIOSNA - Mistrzostwa Przedszkoli WP Gdynia 22.04.2017Turski JanBonk Zuzanna3 C
OTTS o Puchar Burmistrza Ostródy Ostróda 08.04.2017Żemajtis JakubSroka Julia14 C
OTTS o Puchar Burmistrza Ostródy Ostróda 08.04.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna11 C
OTTS o Puchar Burmistrza Ostródy Ostróda 08.04.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna5 C
OTTS o Puchar Burmistrza Ostródy Ostróda 08.04.2017Żemajtis JakubSroka Julia13 C
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Żemajtis JakubSroka Julia6 C
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Kosiorek KingaPartnerka 211 OPEN
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Jaszczak MateuszGrzankowska Oliwia1 G
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Zblewski MateuszBacławska Magdalena1 G
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Szoła BorysBonk Zofia1 F
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Turski JanBonk Zuzanna3 C
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna4 C
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Żemajtis JakubSroka Julia6 C
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna7 C
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Turski JanBonk Zuzanna9 C
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Błażek MałgorzataPartnerka 211 OPEN
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Turski JanBonk Zuzanna7 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Żemajtis JakubSroka Julia8 D
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna6 C
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Turski JanBonk Zuzanna7 C
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna4 C
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Żemajtis JakubSroka Julia12 C
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Szoła BorysBonk Zofia1 F
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Jaszczak MateuszGrzankowska Oliwia1 G
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Turski JanBonk Zuzanna7 C
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna13 C
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Kurkiewicz MariuszEich Martyna10 C
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Żemajtis JakubSroka Julia8 C
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Turski JanBonk Zuzanna5 C
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Żemajtis JakubSroka Julia7 D
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Turski JanBonk Zuzanna3 D
Mistrzostwa Okręgu OTTS Elbląg 17.12.2016Turski JanBonk Zuzanna4 C
Mistrzostwa Okręgu OTTS Elbląg 17.12.2016Turski JanBonk Zuzanna3 D
Mistrzostwa Okręgu OTTS Elbląg 17.12.2016Turski JanBonk Zuzanna2 D
Mistrzostwa Okręgu OTTS Elbląg 17.12.2016Szoła BorysBonk Zofia7 F
MW POMORSKIEGO OTTS o Puchar Prezydenta Wejherowa Wejherowo 03.12.2016Żemajtis JakubSroka Julia1 D
MW POMORSKIEGO OTTS o Puchar Prezydenta Wejherowa Wejherowo 03.12.2016Żemajtis JakubSroka Julia4 D
MW POMORSKIEGO OTTS o Puchar Prezydenta Wejherowa Wejherowo 03.12.2016Turski JanBonk Zuzanna1 D
MW POMORSKIEGO OTTS o Puchar Prezydenta Wejherowa Wejherowo 03.12.2016Turski JanBonk Zuzanna1 D
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Żemajtis JakubSroka Julia5 D
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Żemajtis JakubSroka Julia1 D
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Turski JanBonk Zuzanna4 D
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Turski JanBonk Zuzanna2 D
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Szoła BorysBonk Zofia5 F
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Jaszczak MateuszGrzankowska Oliwia2 G
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Turski JanBonk Zuzanna5 D
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Lubiński FilipWildman Daniela11 D
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Lubiński FilipWildman Daniela2 D
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Turski JanBonk Zuzanna5 D
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Jaszczak MateuszGrzankowska Oliwia1 G
OTTT O MEMORIAŁ EDWARDA KOWALKE Starogard Gdański 12.11.2016Szoła BorysBonk Zofia1 G
OTTT O MEMORIAŁ EDWARDA KOWALKE Starogard Gdański 12.11.2016Lubiński FilipWildman Daniela8 D
OTTT O MEMORIAŁ EDWARDA KOWALKE Starogard Gdański 12.11.2016Turski JanBonk Zuzanna3 D
OTTT O MEMORIAŁ EDWARDA KOWALKE Starogard Gdański 12.11.2016Zblewski MateuszBacławska Magdalena2 G
OTTT O MEMORIAŁ EDWARDA KOWALKE Starogard Gdański 12.11.2016Lubiński FilipWildman Daniela1 D
OTTT O MEMORIAŁ EDWARDA KOWALKE Starogard Gdański 12.11.2016Żemajtis JakubSroka Julia3 D
OTTT O MEMORIAŁ EDWARDA KOWALKE Starogard Gdański 12.11.2016Żemajtis JakubSroka Julia4 D
XIV OTTS o Puchar Jezioraka Iława 05.11.2016Żemajtis JakubSroka Julia2 D
XIV OTTS o Puchar Jezioraka Iława 05.11.2016Żemajtis JakubSroka Julia7 D
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Skrzypczak MarceliEich Martyna2 D
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Skrzypczak MarceliEich Martyna7 C
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Kurkiewicz MariuszSkrzypczak Aleksandra5 C
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Turski JanBonk Zuzanna5 D
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Kurkiewicz MariuszSkrzypczak Aleksandra3 D
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Turski JanBonk Zuzanna4 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Kurzętnik Kurzętnik 22.10.2016Żemajtis JakubSroka Julia4 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Kurzętnik Kurzętnik 22.10.2016Żemajtis JakubSroka Julia1 D
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Turski JanBonk Zuzanna6 D
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Turski JanBonk Zuzanna3 D
OTTT o Puch Bur Chojnic Beco Dance Chojnice 18.06.2016Skrzypczak MarceliEich Martyna9 C
OTTT o Puch Bur Chojnic Beco Dance Chojnice 18.06.2016Turski JanBonk Zuzanna2 D
OTTT o Puch Bur Chojnic Beco Dance Chojnice 18.06.2016Skrzypczak MarceliEich Martyna3 D
OTTT o Puch Bur Chojnic Beco Dance Chojnice 18.06.2016Turski JanBonk Zuzanna7 D
OTTT o Puch Bur Chojnic Beco Dance Chojnice 18.06.2016Kurkiewicz MariuszSkrzypczak Aleksandra6 D
OTTT o Puch Bur Chojnic Beco Dance Chojnice 18.06.2016Żemajtis JakubSroka Julia4 D
OTTT o Puch Bur Chojnic Beco Dance Chojnice 18.06.2016Lubiński FilipWildman Daniela7 D
OTTT o Puch Bur Chojnic Beco Dance Chojnice 18.06.2016Żemajtis JakubSroka Julia5 D
OTTT o Puch Bur Chojnic Beco Dance Chojnice 18.06.2016Lubiński FilipWildman Daniela11 D
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Turski JanBonk Zuzanna5 D
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Szoła BorysBonk Zofia1 G
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Turski JanBonk Zuzanna2 D
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Skrzypczak MarceliEich Martyna4 D
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Kurkiewicz MariuszSkrzypczak Aleksandra6 D
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Skrzypczak MarceliEich Martyna7 C
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Lubiński FilipWildman Daniela5 D
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Lubiński FilipWildman Daniela11 D
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Kurkiewicz MariuszSkrzypczak Aleksandra2 C
OTTT o Koszyczek Truskawek Szczecinek 05.06.2016Żemajtis JakubSroka Julia8 D
OTTT o Koszyczek Truskawek Szczecinek 05.06.2016Żemajtis JakubSroka Julia6 D
OTTT o Koszyczek Truskawek Szczecinek 05.06.2016Skrzypczak MarceliEich Martyna1 D
OTTS Pomosty 2016 Elbląg 04.06.2016Kurkiewicz MariuszSkrzypczak Aleksandra6 C
OTTS Pomosty 2016 Elbląg 04.06.2016Kurkiewicz MariuszSkrzypczak Aleksandra2 D
4 Bydgoszcz Dance Cup OTTS Bydgoszcz 04.06.2016Skrzypczak MarceliEich Martyna4 D
4 Bydgoszcz Dance Cup OTTS Bydgoszcz 04.06.2016Szoła BorysBonk Zofia9 G
Grand Prix LATINO CAFE Gdynia 21.05.2016Kolimas OliwerJarzyńska Karolina1 H
Grand Prix LATINO CAFE Gdynia 21.05.2016Jaszczak MateuszBłażek Małgorzata3 G
Grand Prix LATINO CAFE Gdynia 21.05.2016Zblewski MateuszBacławska Magdalena3 G
OTTS Mazury 2016 Giżycko 21.05.2016Skrzypczak MarceliEich Martyna3 D
OTTS Mazury 2016 Giżycko 21.05.2016Skrzypczak MarceliEich Martyna6 C
OTTS Mazury 2016 Giżycko 21.05.2016Kurkiewicz MariuszSkrzypczak Aleksandra1 D
OTTS Mazury 2016 Giżycko 21.05.2016Kurkiewicz MariuszSkrzypczak Aleksandra7 C
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 15.05.2016Kurkiewicz MariuszSkrzypczak Aleksandra7 C
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 15.05.2016Żemajtis JakubSroka Julia5 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 15.05.2016Kurkiewicz MariuszSkrzypczak Aleksandra4 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 15.05.2016Żemajtis JakubSroka Julia2 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 15.05.2016Kurkiewicz MariuszSkrzypczak Aleksandra1 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 15.05.2016Turski JanBonk Zuzanna5 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 15.05.2016Skrzypczak MarceliEich Martyna2 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 15.05.2016Skrzypczak MarceliEich Martyna2 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 15.05.2016Turski JanBonk Zuzanna1 D
Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca GPP Ext Bydgoszcz 30.04.2016Żemajtis JakubSroka Julia7 D
Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca GPP Ext Bydgoszcz 30.04.2016Skrzypczak MarceliEich Martyna5 D
Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca GPP Ext Bydgoszcz 30.04.2016Kurkiewicz MariuszSkrzypczak Aleksandra4 D
Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca GPP Ext Bydgoszcz 30.04.2016Lubiński FilipWildman Daniela10 D
Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca GPP Ext Bydgoszcz 30.04.2016Lubiński FilipWildman Daniela9 D
Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca GPP Ext Bydgoszcz 30.04.2016Żemajtis JakubSroka Julia9 D
Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca GPP Ext Bydgoszcz 30.04.2016Kurkiewicz MariuszSkrzypczak Aleksandra5 D
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Żemajtis JakubSroka Julia6 D
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Turski JanBonk Zuzanna1 D
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Skrzypczak MarceliEich Martyna2 D
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Turski JanBonk Zuzanna5 D
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Kurkiewicz MariuszSkrzypczak Aleksandra1 D
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Lubiński FilipWildman Daniela7 D
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Kurkiewicz MariuszSkrzypczak Aleksandra2 D
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Żemajtis JakubSroka Julia6 D
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Lubiński FilipWildman Daniela9 D
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Dobrzyński PatrykGromowska Daria10 C
OTTS JANTAR 2016 Elbląg 14.04.2016Żemajtis JakubSroka Julia9 D
OTTS JANTAR 2016 Elbląg 14.04.2016Turski JanBonk Zuzanna3 E
OTTS JANTAR 2016 Elbląg 14.04.2016Skrzypczak MarceliEich Martyna3 D
OTTS JANTAR 2016 Elbląg 14.04.2016Kurkiewicz MariuszSkrzypczak Aleksandra1 D
OTTS JANTAR 2016 Elbląg 14.04.2016Żemajtis JakubSroka Julia8 D
OTTS JANTAR 2016 Elbląg 14.04.2016Lubiński FilipWildman Daniela10 D
OTTS JANTAR 2016 Elbląg 14.04.2016Kurkiewicz MariuszSkrzypczak Aleksandra2 D
OTTS JANTAR 2016 Elbląg 14.04.2016Lubiński FilipWildman Daniela11 D
OTTS JANTAR 2016 Elbląg 14.04.2016Dobrzyński PatrykGromowska Daria6 C
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Kurkiewicz MariuszSkrzypczak Aleksandra8 D
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Żemajtis JakubSroka Julia7 D
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Żemajtis JakubSroka Julia9 D
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Kurkiewicz MariuszSkrzypczak Aleksandra3 D
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Skrzypczak MarceliEich Martyna4 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Żemajtis JakubSroka Julia10 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Skrzypczak MarceliEich Martyna8 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Turski JanBonk Zuzanna6 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Skrzypczak MarceliEich Martyna7 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Kurkiewicz MariuszSkrzypczak Aleksandra9 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Turski JanBonk Zuzanna3 E
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Lubiński FilipWildman Daniela11 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Żemajtis JakubSroka Julia10 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Lubiński FilipWildman Daniela12 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Dobrzyński PatrykGromowska Daria7 C
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Kurkiewicz MariuszSkrzypczak Aleksandra8 D
VIII OTTS O PUCHAR WÓJTA GMINY IŁAWA Wikielec 02.04.2016Skrzypczak MarceliEich Martyna4 D
VIII OTTS O PUCHAR WÓJTA GMINY IŁAWA Wikielec 02.04.2016Turski JanBonk Zuzanna1 E
VIII OTTS O PUCHAR WÓJTA GMINY IŁAWA Wikielec 02.04.2016Skrzypczak MarceliEich Martyna7 D
VIII OTTS O PUCHAR WÓJTA GMINY IŁAWA Wikielec 02.04.2016Kurkiewicz MariuszSkrzypczak Aleksandra3 D
VIII OTTS O PUCHAR WÓJTA GMINY IŁAWA Wikielec 02.04.2016Żemajtis JakubSroka Julia10 D
VIII OTTS O PUCHAR WÓJTA GMINY IŁAWA Wikielec 02.04.2016Kurkiewicz MariuszSkrzypczak Aleksandra8 D
VIII OTTS O PUCHAR WÓJTA GMINY IŁAWA Wikielec 02.04.2016Żemajtis JakubSroka Julia9 D
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Turski JanBonk Zuzanna2 E
OTTT o Puchar Burmistrza Ostródy 2016 Ostróda 19.03.2016Skrzypczak MarceliEich Martyna3 D
OTTT o Puchar Burmistrza Ostródy 2016 Ostróda 19.03.2016Kurkiewicz MariuszSkrzypczak Aleksandra3 D
OTTT o Puchar Burmistrza Ostródy 2016 Ostróda 19.03.2016Żemajtis JakubSroka Julia10 D
OTTT o Puchar Burmistrza Ostródy 2016 Ostróda 19.03.2016Kurkiewicz MariuszSkrzypczak Aleksandra8 D
OTTT o Puchar Burmistrza Ostródy 2016 Ostróda 19.03.2016Żemajtis JakubSroka Julia12 D
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Żemajtis JakubSroka Julia10 D
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Skrzypczak MarceliEich Martyna13 D
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Skrzypczak MarceliEich Martyna6 D
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Kurkiewicz MariuszSkrzypczak Aleksandra3 D
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Żemajtis JakubSroka Julia9 D
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Kurkiewicz MariuszSkrzypczak Aleksandra4 D
OTTT o Puchar Burmistrza Ostródy 2016 Ostróda 19.03.2016Turski JanBonk Zuzanna3 E
OTTT o Puchar Burmistrza Ostródy 2016 Ostróda 19.03.2016Skrzypczak MarceliEich Martyna9 D
OTTT O MEMORIAŁ B KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2016Skrzypczak MarceliEich Martyna4 D
OTTT O MEMORIAŁ B KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2016Skrzypczak MarceliEich Martyna11 D