!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
JEDYNKA
Łódź (Łódzkie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Polish Dance Festival - WDC World Cup Pro-Am, WDC AL Super World CupJanas AdrianBlukacz Weronika11 OPEN
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Kozyra BartłomiejGajdos Michalina3 E
Puchar Klas C, B i A Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria26 B
Puchar Klas C, B i A Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria7 B
OTTT Respect Dance 2021 Nakielski KrzysztofSerafin Julia2 H
OTTT Respect Dance 2021 Nakielski JakubSkowrońska Gabriela1 H
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra1 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra1 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówKasperek FilipNowakowska Olga2 H
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówPilarski BartoszStolarek Maria1 H
Małe Grand Prix Nakielski JakubSkowrońska Gabriela1 H
Małe Grand Prix Nakielski KrzysztofSerafin Julia2 H
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Kuraś JakubBanasiak Daria10 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Nakielski JakubSkowrońska Gabriela1 H
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Pilarski BartoszStolarek Maria1 H
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Schroeder JulianKaczuba Nadia3 G
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Kozyra BartłomiejGajdos Michalina5 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Nakielski KrzysztofSerafin Julia1 H
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Zajdler KrzysztofDrabarek Lena1 H
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Czernielewski JanBorkowska Natalia2 H
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Domagała BartłomiejKołodziejska Maja2 H
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Kuraś JakubBanasiak Daria6 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Kasperek FilipNowakowska Olga2 H
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria1 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria5 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Stawiński JanPawełczyk Magdalena2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Bolbotenko VadymBolbotenko Inga3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra1 OPEN
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Pietrzak OliwierMajcher Wiktoria3 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Kuraś JakubBanasiak Daria4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Kuraś JakubBanasiak Daria8 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Janas AdrianBlukacz Weronika2 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra2 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Janas AdrianBlukacz Weronika16 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Zajdler KrzysztofDrabarek Lena1 H
MAŁE GRAND PRIX Kozyra BartłomiejGajdos Michalina2 E
MAŁE GRAND PRIX Pietrzak OliwierMajcher Wiktoria1 F
Grand Prix Seniorów PTT Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra2 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra2 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Bolbotenko VadymBolbotenko Inga9 E
DANCE OSCARS 2021 Kozyra BartłomiejGajdos Michalina4 E
Polish Open Championships WDC Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra4 OPEN
Polish Open Championships WDC Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra2 OPEN
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria2 B
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria3 B
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Zajdler KrzysztofDrabarek Lena1 H
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Janas AdrianBlukacz Weronika18 OPEN
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Zajdler KrzysztofDrabarek Lena1 H
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Zajdler KrzysztofDrabarek Lena1 H
Grand Prix Polski PTT Janas AdrianBlukacz Weronika14 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Kuraś JakubBanasiak Daria2 C
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Kuraś JakubBanasiak Daria5 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria35 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria26 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Serafin BartłomiejFrątczak Anna13 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria18 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria13 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Janas AdrianBlukacz Weronika14 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria13 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria14 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Serafin BartłomiejFrątczak Anna3 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kozyra BartłomiejGajdos Michalina8 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria7 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria13 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria19 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Janas AdrianBlukacz Weronika14 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria12 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Nakielski KrzysztofSerafin Julia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Nakielski JakubSkowrońska Gabriela1 H
Finał Grand Prix Seniorów PTT Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra1 OPEN
Finał Grand Prix Seniorów PTT Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra3 OPEN
47 Puchar Wieczystego Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria26 B
47 Puchar Wieczystego Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria54 B
47 Puchar Wieczystego Daraż AdamMrowicka Paulina7 C
47 Puchar Wieczystego Daraż AdamMrowicka Paulina6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kozyra BartłomiejGajdos Michalina1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Serafin BartłomiejFrątczak Anna2 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Serafin BartłomiejFrątczak Anna2 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Nakielski KrzysztofSerafin Julia2 H
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Schroeder JulianKaczuba Nadia1 H
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Nakielski JakubSkowrońska Gabriela1 H
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria8 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Stawiński JanFijałkowska Małgorzata4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Janas AdrianBlukacz Weronika5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Dębski PatrykKlepczarek Justyna -3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria5 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra2 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Janas AdrianBlukacz Weronika31 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Dębski PatrykKlepczarek Justyna -13 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kuraś JakubBanasiak Daria12 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kuraś JakubBanasiak Daria16 C
Grand Prix Polski PTT Janas AdrianBlukacz Weronika17 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dębski PatrykKlepczarek Justyna -12 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Janas AdrianBlukacz Weronika27 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Dębski PatrykKlepczarek Justyna -8 OPEN
GRAND PRIX SENIORÓW Bolbotenko VadymBolbotenko Inga7 E
GRAND PRIX SENIORÓW Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra1 OPEN
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Serafin BartłomiejFrątczak Anna4 D
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Bolbotenko VadymBolbotenko Inga2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dębski PatrykKlepczarek Justyna -7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Janas AdrianBlukacz Weronika21 OPEN
GPS PTT Kiepura Dance Cup Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra1 OPEN
GPS PTT Kiepura Dance Cup Bolbotenko VadymBolbotenko Inga2 F
GPS PTT Kiepura Dance Cup Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra2 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Stawiński JanFijałkowska Małgorzata2 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Bolbotenko VadymBolbotenko Inga1 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria6 B
Puchar Wieczystego SeniorStawiński JanFijałkowska Małgorzata1 D
Puchar WieczystegoJanaszczyk MaciejSopata Wiktoria45 B
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Kozyra BartłomiejGajdos Michalina9 F
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Serafin BartłomiejFrątczak Anna4 D
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra1 OPEN
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra1 OPEN
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Stawiński JanFijałkowska Małgorzata2 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Latosiewicz SzymonZawieja Hanna3 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Drabarek WiktorDrabarek Lena1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Kozyra BartłomiejGajdos Michalina6 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Serafin BartłomiejFrątczak Anna2 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Lipiński FilipPospiszył Julia2 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Lipiński FilipPospiszył Julia7 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Daraż AdamMrowicka Paulina4 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Serafin BartłomiejFrątczak Anna11 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Kozyra BartłomiejGajdos Michalina8 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra2 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Janas AdrianBlukacz Weronika14 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Janas AdrianBlukacz Weronika19 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Dębski PatrykKlepczarek Justyna -12 OPEN
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Serafin BartłomiejFrątczak Anna7 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Serafin BartłomiejFrątczak Anna1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Serafin BartłomiejFrątczak Anna3 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Serafin BartłomiejFrątczak Anna14 D
MAŁE GRAND PRIX Kozyra BartłomiejGajdos Michalina4 F
Puchar Klas A, B i C Gajdos JulianRyfa Julia16 C
Puchar Klas A, B i C Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria3 C
Puchar Klas A, B i C Gajdos JulianRyfa Julia20 C
Puchar Klas A, B i C Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria3 C
GPS \" Bieruń 2019\" Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra1 OPEN
GPS \" Bieruń 2019\" Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra1 OPEN
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Serafin BartłomiejFrątczak Anna5 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Serafin BartłomiejFrątczak Anna5 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Lipiński FilipPospiszył Julia6 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Lipiński FilipPospiszył Julia6 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Serafin BartłomiejFrątczak Anna3 D
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Serafin BartłomiejFrątczak Anna2 D
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Janas AdrianBlukacz Weronika19 OPEN
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Serafin BartłomiejFrątczak Anna4 D
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Serafin BartłomiejFrątczak Anna1 D
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Janas AdrianBlukacz Weronika21 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Dębski PatrykKlepczarek Justyna -14 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Posieł MaksymilianZduńczyk Paulina10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Posieł MaksymilianZduńczyk Paulina4 D
Liga Seniorów Stawiński JanWysokińska - Woźniak Iwona3 D
Liga Seniorów Stawiński JanWysokińska - Woźniak Iwona5 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Urbaniak DawidGórecka Barbara7 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Serafin BartłomiejFrątczak Anna1 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Dziubiński KrzysztofMacoch Nadia2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Drabarek WiktorDrabarek Lena2 H
OTTT UŚMIECH DZIECKAKuraś JakubBanasiak Daria2 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Posieł MaksymilianZduńczyk Paulina3 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Posieł MaksymilianZduńczyk Paulina1 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Serafin BartłomiejFrątczak Anna2 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria3 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria4 C
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Dębski PatrykKlepczarek Justyna -3 OPEN
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Serafin BartłomiejFrątczak Anna11 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Kuraś JakubBanasiak Daria8 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Serafin BartłomiejFrątczak Anna4 D
Polish Open ChampionshipsDębski PatrykKlepczarek Justyna -17 OPEN
Polish Open ChampionshipsJanas AdrianBlukacz Weronika25 OPEN
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Kozyra BartłomiejGajdos Michalina6 F
Polish Open ChampionshipsJanas AdrianBlukacz Weronika16 OPEN
Polish Open Championships WDC Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra3 OPEN
Polish Open Championships WDC Janas AdrianBlukacz Weronika18 OPEN
Polish Open Championships WDC Dębski PatrykKlepczarek Justyna -7 OPEN
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Lipiński FilipPospiszył Julia8 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Lipiński FilipPospiszył Julia4 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Klar MikołajPijet Maja1 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Kozyra BartłomiejGajdos Michalina4 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Drabarek WiktorDrabarek Lena1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Stawiński JanWysokińska - Woźniak Iwona1 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Stawiński JanWysokińska - Woźniak Iwona1 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Serafin BartłomiejFrątczak Anna1 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Posieł MaksymilianZduńczyk Paulina4 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Kuraś JakubBanasiak Daria3 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Posieł MaksymilianZduńczyk Paulina6 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Serafin BartłomiejFrątczak Anna7 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria3 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Janas AdrianBlukacz Weronika8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Janas AdrianBlukacz Weronika6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaKlar MikołajPijet Maja2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaKuraś JakubBanasiak Daria2 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinKlar MikołajPijet Maja2 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinKuraś JakubBanasiak Daria2 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Klar MikołajPijet Maja3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsKuraś JakubBanasiak Daria2 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Kozyra BartłomiejGajdos Michalina5 F
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna10 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Gajdos JulianRyfa Julia11 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria7 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Gajdos JulianRyfa Julia13 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria9 C
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Gajdos JulianRyfa Julia9 C
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Kozyra BartłomiejGajdos Michalina5 F
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna3 B
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Gajdos JulianRyfa Julia7 C
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Karwas EmilJanik Klaudia4 C
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Gajdos JulianRyfa Julia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria3 C
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Kuraś JakubBanasiak Daria5 D
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Lipiński FilipPospiszył Julia9 E
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Lipiński FilipPospiszył Julia2 E
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Latosiewicz SzymonZawieja Hanna1 H
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria2 C
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Posieł MaksymilianZduńczyk Paulina6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Dębski PatrykKlepczarek Justyna -1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Stawiński JanWysokińska - Woźniak Iwona2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Janas AdrianBlukacz Weronika2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Kuraś JakubBanasiak Daria7 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Janas AdrianBlukacz Weronika1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Lipiński FilipPospiszył Julia9 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Posieł MaksymilianZduńczyk Paulina8 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Gajdos JulianRyfa Julia7 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria4 OPEN
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Lipiński FilipPospiszył Julia4 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Lipiński FilipPospiszył Julia3 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Kuraś JakubBanasiak Daria4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Kuraś JakubBanasiak Daria5 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Karwas EmilJanik Klaudia5 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Klar MikołajPijet Maja2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Janas AdrianBlukacz Weronika6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Koguciuk JakubGawlik Daria13 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Gajdos JulianRyfa Julia10 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Dębski PatrykKlepczarek Justyna -7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Janas AdrianBlukacz Weronika10 OPEN
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymMarkiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra4 OPEN
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymMarkiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra5 OPEN
Puchar Klas F, E i D Kuraś JakubBanasiak Daria9 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Kozyra BartłomiejGajdos Michalina6 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Urbaniak DawidGórecka Barbara2 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Klar MikołajPijet Maja4 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Kuraś JakubBanasiak Daria2 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria5 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria2 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceKlar MikołajPijet Maja4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiJanas AdrianBlukacz Weronika13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiDębski PatrykKlepczarek Justyna -6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiJanas AdrianBlukacz Weronika7 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiJanas AdrianBlukacz Weronika12 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiDębski PatrykKlepczarek Justyna -6 OPEN
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Klar MikołajPijet Maja6 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Urbaniak DawidGórecka Barbara1 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kuraś JakubBanasiak Daria3 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kuraś JakubBanasiak Daria5 D
Polish Cup PTT; WDC AL Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra4 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Koguciuk JakubGawlik Daria17 OPEN
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Urbaniak DawidGórecka Barbara2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Karwas EmilJanik Klaudia10 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria8 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuraś JakubBanasiak Daria2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipiński FilipPospiszył Julia7 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuraś JakubBanasiak Daria3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipiński FilipPospiszył Julia6 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Latosiewicz SzymonZawieja Hanna1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Łokiński Michał TomaszMichalecka Beata9 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Urbaniak DawidGórecka Barbara2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Janas AdrianBlukacz Weronika8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Janas AdrianBlukacz Weronika2 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dębski PatrykKlepczarek Justyna -11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Koguciuk JakubGawlik Daria15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Janas AdrianBlukacz Weronika20 OPEN
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Karwas EmilJanik Klaudia4 C
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Kozyra BartłomiejGajdos Michalina2 G
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Kuraś JakubBanasiak Daria2 D
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Kuraś JakubBanasiak Daria14 E
IX GPS \"Biała Dama\" Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra2 OPEN
IX GPS \"Biała Dama\" Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra5 OPEN
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Lipiński FilipPospiszył Julia14 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Lipiński FilipPospiszył Julia9 E
IX GPS \"Biała Dama\" Jabłoński AdamGłowacka Dorota7 F
IX GPS \"Biała Dama\" Bolbotenko VadymBolbotenko Inga9 F
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Daraż AdamMrowicka Paulina1 D
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiJanas AdrianBlukacz Weronika8 A
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiJanaszczyk MaciejSopata Wiktoria11 C
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Posieł MaksymilianZduńczyk Paulina4 D
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Kozyra BartłomiejGajdos Michalina1 G
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Posieł MaksymilianZduńczyk Paulina1 D
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria3 C
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria4 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Kuraś JakubBanasiak Daria3 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Daraż AdamMrowicka Paulina1 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Kuraś JakubBanasiak Daria4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sobieraj Paweł -Grabowska Karina Agnieszka6 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuraś JakubBanasiak Daria1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuraś JakubBanasiak Daria5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Urbaniak DawidGórecka Barbara3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kozyra BartłomiejGajdos Michalina2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sobieraj Paweł -Grabowska Karina Agnieszka5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Latosiewicz SzymonZawieja Hanna1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kozyra BartłomiejGajdos Michalina1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Urbaniak DawidGórecka Barbara3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Janas AdrianBlukacz Weronika11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Janas AdrianBlukacz Weronika26 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Koguciuk JakubGawlik Daria18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dębski PatrykKlepczarek Justyna -9 OPEN
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaUrbaniak DawidGórecka Barbara2 G
CeA GPSMarkiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra1 OPEN
CeA GPSMarkiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra2 OPEN
CeA GPSBolbotenko VadymBolbotenko Inga4 F
XLV Puchar Wieczystego Koguciuk JakubGawlik Daria4 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Dębski PatrykKlepczarek Justyna -1 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Kuraś JakubBanasiak Daria11 E
XLV Puchar Wieczystego Dębski PatrykKlepczarek Justyna -1 S
XLV Puchar Wieczystego Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria15 C
XLV Puchar Wieczystego Lipiński FilipPospiszył Julia10 F
XLV Puchar Wieczystego Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria14 C
XLV Puchar Wieczystego Kuraś JakubBanasiak Daria4 D
XLV Puchar Wieczystego Daraż AdamMrowicka Paulina7 D
XLV Puchar Wieczystego Janas AdrianBlukacz Weronika10 A
XLV Puchar Wieczystego Karwas EmilJanik Klaudia32 C
XLV Puchar Wieczystego Sobieraj Paweł -Grabowska Karina Agnieszka16 B
XLV Puchar Wieczystego Koguciuk JakubGawlik Daria2 A
XLV Puchar Wieczystego Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna40 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Urbaniak DawidGórecka Barbara3 G
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Latosiewicz SzymonZawieja Hanna1 H
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kozyra BartłomiejGajdos Michalina1 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Daraż AdamMrowicka Paulina1 D
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Kozyra BartłomiejGajdos Michalina3 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna7 B
OTTT Siewierz 2018Serafin BartłomiejFrątczak Anna1 E
Mikołaj ze Zdrowolubkiem Lipiński FilipPospiszył Julia3 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Lipiński FilipPospiszył Julia3 F
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kozyra BartłomiejGajdos Michalina2 G
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Kotkowski NikodemPijet Maja1 F
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Serafin BartłomiejFrątczak Anna1 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kotkowski NikodemPijet Maja6 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Latosiewicz SzymonZawieja Hanna1 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Kotkowski NikodemPijet Maja5 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Posieł MaksymilianZduńczyk Paulina10 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Latosiewicz SzymonZawieja Hanna1 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Posieł MaksymilianZduńczyk Paulina7 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Janas AdrianBlukacz Weronika4 A
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra3 OPEN
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Lipiński FilipPospiszył Julia3 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Klar MikołajKalynowycz Daria17 OPEN
OTTT Będzin 2018Sobieraj Paweł -Grabowska Karina Agnieszka8 B
OTTT Będzin 2018Kuraś JakubBanasiak Daria9 D
OTTT Będzin 2018Kuraś JakubBanasiak Daria6 E
OTTT Będzin 2018Lipiński FilipPospiszył Julia9 F
Mistrzostwa Polski Standard Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra4 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Janas AdrianBlukacz Weronika13 OPEN
Milicz Dance Festival Kuraś JakubBanasiak Daria3 D
Milicz Dance Festival Kotkowski NikodemPijet Maja4 F
Milicz Dance Festival Kuraś JakubBanasiak Daria4 E
Milicz Dance Festival Gajdos JulianRyfa Julia4 D
Mistrzostwa Polski Standard Łokiński Michał TomaszMichalecka Beata12 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Dębski PatrykKlepczarek Justyna -14 OPEN
Puchar Klas A,B i C Janas AdrianBlukacz Weronika20 A
Puchar Klas A,B i C Koguciuk JakubGawlik Daria11 A
Puchar Klas A,B i C Sobieraj Paweł -Grabowska Karina Agnieszka16 B
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra1 OPEN
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra1 OPEN
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Bolbotenko VadymBolbotenko Inga4 F
KLASA 2018Lipiński FilipPospiszył Julia5 F
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Kotkowski NikodemPijet Maja1 F
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Serafin BartłomiejFrątczak Anna2 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Urbaniak DawidGórecka Barbara1 H
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Kozyra BartłomiejGajdos Michalina1 H
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Urbaniak DawidGórecka Barbara1 H
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Klar MikołajKalynowycz Daria2 E
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Gajdos JulianRyfa Julia2 D
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Gajdos JulianRyfa Julia2 D
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Kozyra BartłomiejGajdos Michalina1 H
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Urbaniak DawidGórecka Barbara1 H
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Lipiński FilipPospiszył Julia3 F
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra3 OPEN
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra2 OPEN
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Urbaniak DawidGórecka Barbara1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Lipiński FilipPospiszył Julia2 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Serafin BartłomiejFrątczak Anna1 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Kuraś JakubBanasiak Daria3 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Lipiński FilipPospiszył Julia3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Gajdos JulianRyfa Julia3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Kuraś JakubBanasiak Daria4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Łokiński Michał TomaszMichalecka Beata1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Dębski PatrykKlepczarek Justyna -2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Klar MikołajKalynowycz Daria1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Gajdos JulianRyfa Julia2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Kuraś JakubBanasiak Daria4 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna4 B
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Janas AdrianBlukacz Weronika16 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Janas AdrianBlukacz Weronika16 OPEN
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Gajdos JulianRyfa Julia3 D
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Urbaniak DawidGórecka Barbara2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiKotkowski NikodemPijet Maja2 F
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Kuraś JakubBanasiak Daria1 F
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Gajdos JulianRyfa Julia3 D
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Gajdos JulianRyfa Julia3 D
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna5 C
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna10 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dębski PatrykKlepczarek Justyna -5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Łokiński Michał TomaszMichalecka Beata2 OPEN
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTBolbotenko VadymBolbotenko Inga4 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kotkowski NikodemPijet Maja5 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Urbaniak DawidGórecka Barbara1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka4 D
Polish Open Championships Dębski PatrykKlepczarek Justyna -4 OPEN
Polish Open Championships Dębski PatrykKlepczarek Justyna -3 OPEN
Polish Open Championships Kotkowski NikodemPijet Maja4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Serafin BartłomiejFrątczak Anna5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Kuraś JakubBanasiak Daria2 E
Polish Open Championships Dębski PatrykKlepczarek Justyna -10 OPEN
Polish Open Championships Łokiński Michał TomaszMichalecka Beata12 OPEN
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOBendinger KrystianRakowiecka Adrianna7 C
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOUrbaniak DawidGórecka Barbara1 H
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOPosieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka4 D
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOPosieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka2 D
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOSerafin BartłomiejFrątczak Anna4 E
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Klar MikołajKalynowycz Daria3 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Klar MikołajKalynowycz Daria2 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Gajdos JulianRyfa Julia3 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Gajdos JulianRyfa Julia7 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Serafin BartłomiejFrątczak Anna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Gajdos JulianRyfa Julia4 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Klar MikołajKalynowycz Daria1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Gajdos JulianRyfa Julia6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Serafin BartłomiejFrątczak Anna7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Karwas EmilJanik Klaudia5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Karwas EmilJanik Klaudia8 C
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Klar MikołajKalynowycz Daria2 F
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Gajdos JulianRyfa Julia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Gajdos JulianRyfa Julia4 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Kuraś JakubBanasiak Daria2 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiDębski PatrykKlepczarek Justyna -5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Klar MikołajKalynowycz Daria1 F
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna8 B
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra2 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Bolbotenko VadymBolbotenko Inga4 F
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Kuraś JakubBanasiak Daria6 E
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Karwas EmilJanik Klaudia4 C
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna6 C
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Lipiński FilipPospiszył Julia3 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria3 D
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Karwas EmilJanik Klaudia9 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Dębski PatrykKlepczarek Justyna -7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Łokiński Michał TomaszMichalecka Beata4 OPEN
Puchar Klas F, E i DNowaczyk MateuszMacuga Julia12 F
Puchar Klas F, E i DGajdos JulianRyfa Julia22 D
Puchar Klas F, E i DKuraś JakubBanasiak Daria2 E
Puchar Klas F, E i DNowaczyk MateuszMacuga Julia9 F
Puchar Klas F, E i DKuraś JakubBanasiak Daria5 F
Puchar Klas F, E i DGajdos JulianRyfa Julia11 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Kuraś JakubBanasiak Daria2 E
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Kuraś JakubBanasiak Daria9 F
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Klar MikołajKalynowycz Daria4 E
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka4 D
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka4 D
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Kuraś JakubBanasiak Daria1 E
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Kuraś JakubBanasiak Daria6 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Kuraś JakubBanasiak Daria5 E
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORStawiński JanFijałkowska Małgorzata1 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Kuraś JakubBanasiak Daria6 E
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychPosieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka9 D
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORBolbotenko VadymBolbotenko Inga2 F
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORMarkiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra5 OPEN
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORStawiński JanFijałkowska Małgorzata2 C
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORStawiński JanFijałkowska Małgorzata7 C
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Dębski PatrykKlepczarek Justyna -8 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Łokiński Michał TomaszMichalecka Beata11 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna3 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna6 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Kuraś JakubBanasiak Daria5 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Kuraś JakubBanasiak Daria3 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria1 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Kuraś JakubBanasiak Daria13 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Urbaniak DawidGórecka Barbara2 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria5 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Karwas EmilJanik Klaudia19 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Karwas EmilJanik Klaudia20 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Kuraś JakubBanasiak Daria5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Sobieraj Paweł -Grabowska Karina Agnieszka7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Lipiński FilipPospiszył Julia12 E
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Stawiński JanFijałkowska Małgorzata1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria2 D
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Dębski PatrykKlepczarek Justyna -9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Łokiński Michał TomaszMichalecka Beata7 OPEN
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Stawiński JanFijałkowska Małgorzata4 C
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Stawiński JanFijałkowska Małgorzata3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna5 C
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceKuraś JakubBanasiak Daria8 E
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceKuraś JakubBanasiak Daria14 E
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Gajdos JulianRyfa Julia2 D
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Urbaniak DawidGórecka Barbara2 H
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Klar MikołajKalynowycz Daria1 G
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Kuraś JakubBanasiak Daria3 E
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Nowaczyk MateuszMacuga Julia4 E
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Kuraś JakubBanasiak Daria3 E
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Nowaczyk MateuszMacuga Julia4 E
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Kotkowski NikodemPijet Maja7 F
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Serafin BartłomiejFrątczak Anna2 E
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Lipiński FilipPospiszył Julia5 E
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra1 B
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Gajdos JulianRyfa Julia5 D
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria2 D
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna4 B
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Stawiński JanFijałkowska Małgorzata1 D
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka3 D
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna4 C
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka3 D
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria1 D
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Kozyra BartłomiejGajdos Michalina1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuraś JakubBanasiak Daria15 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuraś JakubBanasiak Daria5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Klar MikołajKalynowycz Daria2 G
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Kozyra BartłomiejGajdos Michalina1 H
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gajdos JulianRyfa Julia2 D
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gajdos JulianRyfa Julia2 D
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka3 D
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka4 D
Mini Karnawałowy Pląs Klar MikołajKalynowycz Daria1 G
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Klar MikołajKalynowycz Daria2 G
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Serafin BartłomiejFrątczak Anna1 F
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Kuraś JakubBanasiak Daria8 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Kuraś JakubBanasiak Daria6 E
MARINA OTTT - Grand Prix Senior Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra1 OPEN
Gwiazdkowy TTT Gajdos JulianRyfa Julia1 D
Gwiazdkowy TTT Gajdos JulianRyfa Julia3 D
Gwiazdkowy TTT Kozyra BartłomiejGajdos Michalina1 H
Gwiazdkowy TTT Kotkowski NikodemPijet Maja1 G
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Sobieraj Paweł -Grabowska Karina Agnieszka8 B
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria10 D
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria5 D
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Klar MikołajKalynowycz Daria1 G
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Kotkowski NikodemPijet Maja1 G
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Urbaniak DawidGórecka Barbara2 H
II OTTT Respect Cup 2017 Serafin BartłomiejFrątczak Anna1 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDębski PatrykKlepczarek Justyna -6 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJanaszczyk MaciejSopata Wiktoria4 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPosieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka18 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPosieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka9 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJanaszczyk MaciejSopata Wiktoria12 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoNowaczyk MateuszMacuga Julia6 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDębski PatrykKlepczarek Justyna -1 S
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoŁokiński Michał TomaszMichalecka Beata2 S
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoNowaczyk MateuszMacuga Julia14 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBendinger KrystianRakowiecka Adrianna46 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSobieraj Paweł -Grabowska Karina Agnieszka25 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKarwas EmilJanik Klaudia40 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKarwas EmilJanik Klaudia32 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBendinger KrystianRakowiecka Adrianna7 C
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria1 D
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Kozyra BartłomiejGajdos Michalina1 H
MIKOŁAJ ZE ZDROWOLUBKIEM - Rekreacja MałopolskaKotkowski NikodemPijet Maja1 G
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria1 D
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna8 C
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Gajdos JulianRyfa Julia2 D
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Gajdos JulianRyfa Julia3 D
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna13 B
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyMarkiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Serafin BartłomiejFrątczak Anna2 F
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Kotkowski NikodemPijet Maja1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Kotkowski NikodemPijet Maja1 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Stawiński JanFijałkowska Małgorzata1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Stawiński JanFijałkowska Małgorzata4 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Stawiński JanFijałkowska Małgorzata1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka3 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria3 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Serafin BartłomiejFrątczak Anna1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Kotkowski NikodemPijet Maja1 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Klar MikołajKalynowycz Daria3 G
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka3 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka4 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Serafin BartłomiejFrątczak Anna1 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Sobieraj Paweł -Grabowska Karina Agnieszka8 B
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra7 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Dębski PatrykKlepczarek Justyna -8 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Dębski PatrykKlepczarek Justyna -25 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Łokiński Michał TomaszMichalecka Beata13 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Klar MikołajKalynowycz Daria2 G
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra4 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna10 OPEN
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Kotkowski NikodemPijet Maja1 H
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Urbaniak DawidGórecka Barbara2 H
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Dębski PatrykKlepczarek Justyna -2 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra4 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna5 C
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna8 B
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Łokiński Michał TomaszMichalecka Beata2 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Dębski PatrykKlepczarek Justyna -5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Łokiński Michał TomaszMichalecka Beata5 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna11 C
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Stawiński JanFijałkowska Małgorzata11 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Stawiński JanFijałkowska Małgorzata11 C
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Stawiński JanFijałkowska Małgorzata7 C
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Stawiński JanFijałkowska Małgorzata1 F
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Stawiński JanFijałkowska Małgorzata4 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra3 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Dębski PatrykKlepczarek Justyna -9 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Łokiński Michał TomaszMichalecka Beata5 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Dębski PatrykKlepczarek Justyna -5 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna3 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Kotkowski NikodemPijet Maja1 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna5 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Sobieraj Paweł -Grabowska Karina Agnieszka7 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Gajdos JulianRyfa Julia2 E
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna1 C
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Klar MikołajKalynowycz Daria1 H
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Chądzyński PiotrMacoch Nadia2 H
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Kuraś JakubBanasiak Daria2 G
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Serafin BartłomiejFrątczak Anna2 F
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria2 D
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria2 D
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pakuła Filip BartłomiejBińkowska Alicja15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dębski PatrykKlepczarek Justyna -9 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra1 OPEN
Polish Open Championships PTT Dębski PatrykKlepczarek Justyna -8 OPEN
Polish Open Championships PTT Dębski PatrykKlepczarek Justyna -25 OPEN
Polish Open Championships PTT Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra5 OPEN
Polish Open Championships PTT Dębski PatrykKlepczarek Justyna -13 OPEN
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna3 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Urbaniak DawidGórecka Barbara2 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna9 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Kotkowski NikodemPijet Maja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Kuraś JakubBanasiak Daria1 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Klar MikołajKalynowycz Daria1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Gajdos JulianRyfa Julia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Gajdos JulianRyfa Julia1 E
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Kotkowski NikodemPijet Maja1 H
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Klar MikołajKalynowycz Daria1 H
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Urbaniak DawidGórecka Barbara2 H
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Gajdos JulianRyfa Julia1 E
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Gajdos JulianRyfa Julia4 E
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiŁokiński Michał TomaszMichalecka Beata7 OPEN
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna5 C
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna5 C
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiDębski PatrykKlepczarek Justyna -11 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra6 OPEN
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaJanaszczyk MaciejSopata Wiktoria3 D
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Maźniewski PiotrSobczyk Aurika2 OPEN
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaJanaszczyk MaciejSopata Wiktoria6 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Serafin BartłomiejFrątczak Anna5 F
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria4 D
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Karwas EmilJanik Klaudia8 C
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Gajdos JulianRyfa Julia2 E
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Mielnicki MarcinJanaszczyk Maja1 E
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Gajdos JulianRyfa Julia2 E
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Mielnicki MarcinJanaszczyk Maja1 E
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Nowaczyk MateuszMacuga Julia2 F
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Nowaczyk MateuszMacuga Julia1 F
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka7 D
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria3 D
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka2 D
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Sobieraj Paweł -Grabowska Karina Agnieszka6 B
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Serafin BartłomiejFrątczak Anna5 E
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Kotkowski NikodemPijet Maja2 H
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Kuraś JakubBanasiak Daria3 G
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Lipiński FilipPospiszył Julia2 G
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Urbaniak DawidGórecka Barbara2 H
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Kozyra BartłomiejDawczyńska Blanka1 H
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Klar MikołajKalynowycz Daria1 H
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka2 D
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Karwas EmilJanik Klaudia8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyKuraś JakubBanasiak Daria1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyMielnicki MarcinJanaszczyk Maja1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyMielnicki MarcinJanaszczyk Maja3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna2 C
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Gajdos JulianRyfa Julia5 E
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Gajdos JulianRyfa Julia14 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna2 C
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Kuraś JakubBanasiak Daria1 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna6 C
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra5 OPEN
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Sobieraj Paweł -Grabowska Karina Agnieszka33 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Pulczyński MichałGawlik Daria4 B
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówBendinger KrystianRakowiecka Adrianna1 C
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówBendinger KrystianRakowiecka Adrianna6 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Maźniewski PiotrSobczyk Aurika2 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Pulczyński MichałGawlik Daria33 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna6 C
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna4 C
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Mielnicki MarcinJanaszczyk Maja4 E
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Mielnicki MarcinJanaszczyk Maja3 E
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Sobieraj Paweł -Grabowska Karina Agnieszka13 B
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Pulczyński MichałGawlik Daria1 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Andruch KrzysztofLisiewicz Anna3 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Maźniewski PiotrSobczyk Aurika1 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Pulczyński MichałGawlik Daria1 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna3 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Karwas EmilJanik Klaudia5 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna3 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria1 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka4 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Nowaczyk MateuszMacuga Julia7 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Cybart MikołajBatlińska Aniela6 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Mielnicki MarcinJanaszczyk Maja2 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Nowaczyk MateuszMacuga Julia9 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Cybart MikołajBatlińska Aniela6 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Mielnicki MarcinJanaszczyk Maja3 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Lipiński FilipPospiszył Julia3 G
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Kuraś JakubBanasiak Daria2 G
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka5 D
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria3 E
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Serafin BartłomiejFrątczak Anna2 G
XI OGÓLNOPOLSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICACybart MikołajBatlińska Aniela6 E
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna1 C
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna2 C
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Serafin BartłomiejFrątczak Anna1 G
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka3 D
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Gajdos JulianSzafarz Maria1 E
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Nowaczyk MateuszMacuga Julia7 E
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka4 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoAndruch KrzysztofLisiewicz Anna1 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoAndruch KrzysztofLisiewicz Anna2 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoStawiński JanFijałkowska Małgorzata3 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoAndruch KrzysztofLisiewicz Anna5 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoAndruch KrzysztofLisiewicz Anna2 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKarwas EmilJanik Klaudia31 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBendinger KrystianRakowiecka Adrianna22 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBendinger KrystianRakowiecka Adrianna21 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria1 E
OTTT FAST-STEP MOTION Gajdos JulianSzafarz Maria2 E
OTTT FAST-STEP MOTION Serafin BartłomiejFrątczak Anna1 G
OTTT FAST-STEP MOTION Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna3 C
OTTT FAST-STEP MOTION Pulczyński MichałGawlik Daria2 B
Finałowy Grand Prix Senior PTT Stawiński JanFijałkowska Małgorzata1 E
Finałowy Grand Prix Senior PTT Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra4 OPEN
Finałowy Grand Prix Senior PTT Stawiński JanFijałkowska Małgorzata5 OPEN
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Gajdos JulianSzafarz Maria3 E
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Pulczyński MichałGawlik Daria4 B
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTMielnicki MarcinJanaszczyk Maja3 E
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTSerafin BartłomiejFrątczak Anna2 G
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTJanaszczyk MaciejSopata Wiktoria3 E
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTGajdos JulianSzafarz Maria2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Serafin BartłomiejFrątczak Anna2 G
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria2 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Stawiński JanFijałkowska Małgorzata1 E
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra5 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Chrząstek MateuszMichalecka Beata16 OPEN
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyPulczyński MichałGawlik Daria4 B
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyKwapis ArturBroża Natalia9 B
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra3 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra2 C
Wroclove Dance Festival Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka4 D
Wroclove Dance Festival Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka8 D
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Kwapis ArturBroża Natalia8 B
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Pulczyński MichałGawlik Daria4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gajdos JulianSzafarz Maria4 E
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra2 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Stawiński JanFijałkowska Małgorzata2 OPEN
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Serafin BartłomiejFrątczak Anna3 G
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria1 E
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria3 E
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna4 C
BAL 2016 Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra2 C
BAL 2016 Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra3 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoPulczyński MichałGawlik Daria7 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoPulczyński MichałGawlik Daria4 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Nowaczyk MateuszMacuga Julia1 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Cybart MikołajBatlińska Aniela2 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Gajdos JulianSzafarz Maria1 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Pędziwiatr MichałBuczek Małgorzata1 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Pędziwiatr MichałBuczek Małgorzata9 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Serafin BartłomiejFrątczak Anna1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria2 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka9 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka8 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaPędziwiatr MichałBuczek Małgorzata3 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaPędziwiatr MichałBuczek Małgorzata8 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaCybart MikołajBatlińska Aniela1 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaNowaczyk MateuszMacuga Julia3 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaKuraś JakubRyfa Julia2 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaSerafin BartłomiejFrątczak Anna1 H
Festiwal Tańca Riviera 2016 Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria1 E
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Pędziwiatr MichałBuczek Małgorzata10 D
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna5 C
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Nowaczyk MateuszMacuga Julia2 G
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Karwas EmilJanik Klaudia4 D
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Cybart MikołajBatlińska Aniela1 G
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Karwas EmilJanik Klaudia3 D
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Pędziwiatr MichałBuczek Małgorzata6 D
SALTATIO CUP Pędziwiatr MichałBuczek Małgorzata6 D
SALTATIO CUP Pędziwiatr MichałBuczek Małgorzata7 D
OTTT O Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca SMT SUKCES Złote Plastry MioduJanaszczyk MaciejSopata Wiktoria1 F
OTTT O Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca SMT SUKCES Złote Plastry MioduKarwas EmilJanik Klaudia2 D
OTTT O Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca SMT SUKCES Złote Plastry MioduKarwas EmilJanik Klaudia8 D
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra3 C
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra5 OPEN
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Lipiński FilipPospiszył Julia2 G
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR STAROSTY WOŁOWSKIEGO ORAZ GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAMarkiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria2 E
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Karwas EmilJanik Klaudia2 D
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Karwas EmilJanik Klaudia2 D
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Serafin BartłomiejFrątczak Anna1 H
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka5 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Pulczyński MichałGawlik Daria7 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna4 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Pędziwiatr MichałBuczek Małgorzata3 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Karwas EmilJanik Klaudia1 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Pędziwiatr MichałBuczek Małgorzata3 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Latosiewicz SzymonWasilewska Zuzanna2 H
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Karwas EmilJanik Klaudia2 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka4 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Strzelecki StanisławPłusa Zuzanna2 H
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Sala DominikStrzelecka Zofia2 H
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Kuraś JakubRyfa Julia3 G
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Nowaczyk MateuszMacuga Julia2 G
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Cybart MikołajBatlińska Aniela2 G
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Lipiński FilipPospiszył Julia2 G
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria1 E
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra5 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieKarwas EmilJanik Klaudia2 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieKarwas EmilJanik Klaudia3 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowiePulczyński MichałGawlik Daria1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Karwas EmilJanik Klaudia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Gajdos JulianSzafarz Maria3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Karwas EmilJanik Klaudia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka6 D
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Dębski PatrykDomańska Patrycja9 OPEN
Łódzka Liga Taneczna Gajdos JulianSzafarz Maria3 E
Łódzka Liga Taneczna Strzelecki StanisławPłusa Zuzanna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaPędziwiatr MichałBuczek Małgorzata8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaPędziwiatr MichałBuczek Małgorzata5 D
Łódzka Liga Taneczna Kuraś JakubRyfa Julia3 G
Łódzka Liga Taneczna Cybart MikołajBatlińska Aniela1 G
Łódzka Liga Taneczna Nowaczyk MateuszMacuga Julia2 G
Łódzka Liga Taneczna Sala DominikStrzelecka Zofia2 H
Łódzka Liga Taneczna Latosiewicz SzymonWasilewska Zuzanna2 H
Łódzka Liga Taneczna Janaszczyk MaciejSopata Wiktoria1 F
Łódzka Liga Taneczna Serafin BartłomiejFrątczak Anna1 H
Łódzka Liga Taneczna Lipiński FilipPospiszył Julia3 G
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra10 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra5 OPEN
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Gajdos JulianSzafarz Maria3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Gajdos JulianSzafarz Maria9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Pędziwiatr MichałBuczek Małgorzata13 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Karwas EmilJanik Klaudia18 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Karwas EmilJanik Klaudia15 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Pędziwiatr MichałBuczek Małgorzata19 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Pulczyński MichałGawlik Daria10 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Dębski PatrykDomańska Patrycja14 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna12 C
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Pędziwiatr MichałBuczek Małgorzata3 D
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Pędziwiatr MichałBuczek Małgorzata9 D
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Bendinger KrystianRakowiecka Adrianna37 C
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Florek MaciejGrabowska Karina Agnieszka37 B
XXVIII Ogólnopolski T.T.T. O Wawelskiego Smoka\" - SENIOR Markiewicz MarekMarkiewicz Aleksandra3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Pulczyński MichałGawlik Daria1 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka4 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka3 D
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Karwas EmilJanik Klaudia5 D
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Karwas EmilJanik Klaudia4 D
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pulczyński MichałGawlik Daria3 B
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Dębski PatrykDomańska Patrycja11 OPEN
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKarwas EmilJanik Klaudia15 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKarwas EmilJanik Klaudia13 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoFlorek MaciejGrabowska Karina Agnieszka12 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPulczyński MichałGawlik Daria39 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSobieraj Paweł -Szafarz Aleksandra20 A
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBendinger KrystianRakowiecka Adrianna37 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPędziwiatr MichałBuczek Małgorzata24 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPędziwiatr MichałBuczek Małgorzata17 D
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Karwas EmilJanik Klaudia1 D
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Karwas EmilJanik Klaudia1 D
IX OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy KępnoPosieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka4 E
IX OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy KępnoGajdos JulianSzafarz Maria6 E
IX OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy KępnoBendinger KrystianRakowiecka Adrianna4 C
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Posieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka2 E
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Karwas EmilJanik Klaudia2 D
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Karwas EmilJanik Klaudia3 D
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR z Turniejem Towarzyszącym Pędziwiatr MichałBuczek Małgorzata6 D
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR z Turniejem Towarzyszącym Pędziwiatr MichałBuczek Małgorzata6 D
XII PUCHAR REKTORA AGHPosieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka1 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICPosieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka3 E
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Sobieraj Paweł -Szafarz Aleksandra3 A
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Sobieraj Paweł -Szafarz Aleksandra12 B
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Karwas EmilJanik Klaudia3 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Janaszczyk MaciejMoskwa Wiktoria5 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Janaszczyk MaciejMoskwa Wiktoria5 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Pulczyński MichałGawlik Daria1 B
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Karwas EmilJanik Klaudia2 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyPosieł MaksymilianMaliszewska Agnieszka2 E