!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
ANIMA DANZA
Głogów (Dolnośląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
XXXVI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE, Otwarte Mistrzostwa Klas E,D,C.B Okręgu Dolnośląskiego Wójcik SamuelTarejło Aleksandra3 C
XXXVI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE, Otwarte Mistrzostwa Klas E,D,C.B Okręgu Dolnośląskiego Wójcik SamuelTarejło Aleksandra1 C
XXXVI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE, Otwarte Mistrzostwa Klas E,D,C.B Okręgu Dolnośląskiego Kiełbus BorysRafałowicz Lena3 D
XXXVI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE, Otwarte Mistrzostwa Klas E,D,C.B Okręgu Dolnośląskiego Kiełbus BorysRafałowicz Lena5 D
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Leszczak AntoniOpiłowska Jowita10 OPEN
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Leszczak AntoniOpiłowska Jowita9 OPEN
Prusice Dance Festival 2024 Kiełbus BorysRafałowicz Lena3 D
Prusice Dance Festival 2024 Kiełbus BorysRafałowicz Lena3 D
Prusice Dance Festival 2024 Chodacki GustawSznajder Iga3 E
XLIV Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego Wiosna 2024 Kiełbus BorysRafałowicz Lena3 D
XLIV Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego Wiosna 2024 Kiełbus BorysRafałowicz Lena2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Otynia 2024 Bober GrzegorzLamla Karolina1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Otynia 2024 Bober GrzegorzLamla Karolina1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Otynia 2024 Chodacki GustawSznajder Iga1 E
4STEP FESTIVAL pod patronatem Burmistrza Siechnic Kiełbus BorysRafałowicz Lena2 D
4STEP FESTIVAL pod patronatem Burmistrza Siechnic Kiełbus BorysRafałowicz Lena2 D
XXX Srebrne Pantofelki 2024 Bober GrzegorzLamla Karolina3 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Nowak KrzysztofNowak Danuta2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Nowak KrzysztofNowak Danuta1 OPEN
XXX Srebrne Pantofelki 2024 Bober GrzegorzLamla Karolina2 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Leszczak AntoniOpiłowska Jowita4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Wójcik SamuelTarejło Aleksandra5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Kiełbus BorysRafałowicz Lena10 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Leszczak AntoniOpiłowska Jowita2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Wójcik SamuelTarejło Aleksandra4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Kiełbus BorysRafałowicz Lena10 OPEN
Polish Cup PTT Nowak KrzysztofNowak Danuta3 OPEN
Polish Cup PTT Leszczak AntoniOpiłowska Jowita10 OPEN
Polish Cup PTT Leszczak AntoniOpiłowska Jowita8 OPEN
Polish Cup PTT Nowak KrzysztofNowak Danuta4 OPEN
Polish Cup PTT Wójcik SamuelTarejło Aleksandra15 OPEN
Polish Cup PTT Leszczak AntoniOpiłowska Jowita17 OPEN
Polish Cup PTT Wójcik SamuelTarejło Aleksandra16 OPEN
Polish Cup PTT Leszczak AntoniOpiłowska Jowita19 OPEN
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ I PUCHAR BURMISTRZA MIĘKINI Drążek DawidMyciak Milena4 F
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ I PUCHAR BURMISTRZA MIĘKINI Kiełbus BorysRafałowicz Lena1 E
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORNowak KrzysztofNowak Danuta1 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORNowak KrzysztofNowak Danuta1 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENWójcik SamuelTarejło Aleksandra11 OPEN
Puchar WieczystegoWójcik SamuelTarejło Aleksandra17 C
Puchar WieczystegoWójcik SamuelTarejło Aleksandra19 C
Puchar WieczystegoKiełbus BorysRafałowicz Lena4 E
XX Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Kiełbus BorysRafałowicz Lena1 E
XX Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Leszczak AntoniOpiłowska Jowita1 D
OTTT Mikołajki 2023 Kiełbus BorysRafałowicz Lena1 E
XXIX OTTT Srebrne Pantofelki 2023 oraz Wielkopolan CUP 2023 Wójcik SamuelTarejło Aleksandra2 C
XXIX OTTT Srebrne Pantofelki 2023 oraz Wielkopolan CUP 2023 Wójcik SamuelTarejło Aleksandra2 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Bober GrzegorzLamla Karolina5 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Bober GrzegorzLamla Karolina3 E
XXIX OTTT Srebrne Pantofelki 2023 oraz Wielkopolan CUP 2023 Kiełbus BorysRafałowicz Lena3 E
XXIX OTTT Srebrne Pantofelki 2023 oraz Wielkopolan CUP 2023 Drążek DawidMyciak Milena1 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Nowak KrzysztofNowak Danuta1 OPEN
OTTT Swing with me Bober GrzegorzLamla Karolina1 E
OTTT Swing with me Kiełbus BorysRafałowicz Lena1 E
OTTT Swing with me Chodacki GustawSznajder Iga1 F
OTTT Swing with me Bober GrzegorzLamla Karolina5 E
OTTT Swing with me Wójcik SamuelTarejło Aleksandra2 D
OTTT Swing with me Wójcik SamuelTarejło Aleksandra3 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Leszczak AntoniOpiłowska Jowita12 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Nowak KrzysztofNowak Danuta1 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2023 Leszczak AntoniOpiłowska Jowita5 D
Oleski Festiwal Tańca 2023 Leszczak AntoniOpiłowska Jowita1 D
Festiwal Tańca Bober GrzegorzLamla Karolina2 E
Festiwal Tańca Kiełbus BorysRafałowicz Lena2 E
Festiwal Tańca Chodacki GustawSznajder Iga2 F
Festiwal Tańca Wójcik SamuelTarejło Aleksandra1 D
Festiwal Tańca Bober GrzegorzLamla Karolina3 E
Festiwal Tańca Leszczak AntoniOpiłowska Jowita1 D
Festiwal Tańca Leszczak AntoniOpiłowska Jowita3 D
Festiwal Tańca Wójcik SamuelTarejło Aleksandra2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Wytańcz Zdrowie” Bober GrzegorzLamla Karolina2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Wytańcz Zdrowie” Bober GrzegorzLamla Karolina2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Wytańcz Zdrowie” Wójcik SamuelTarejło Aleksandra2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Wytańcz Zdrowie” Wójcik SamuelTarejło Aleksandra1 D
JESIENNY Turniej Tańca Chodacki GustawSznajder Iga2 F
JESIENNY Turniej Tańca Drążek DawidMyciak Milena6 F
JESIENNY Turniej Tańca Kiełbus BorysRafałowicz Lena4 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Leszczak AntoniOpiłowska Jowita12 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Chodacki GustawSznajder Iga13 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „W Sercu Wielkopolski” (Premium, Open), Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego Seniorów Kiełbus BorysRafałowicz Lena3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „W Sercu Wielkopolski” (Premium, Open), Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego Seniorów Chodacki GustawSznajder Iga1 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Kiełbus BorysRafałowicz Lena4 E
Polish Open Championships Nowak KrzysztofNowak Danuta1 OPEN
Polish Open Championships Nowak KrzysztofNowak Danuta1 OPEN
Polish Open Championships Leszczak AntoniOpiłowska Jowita8 OPEN
KASZTELAŃSKI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Chodacki GustawSznajder Iga1 F
Polish Open Championships Leszczak AntoniOpiłowska Jowita12 OPEN
XLIII Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego \"Wiosna 2023\" (ogólnopolski, premium) Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT Wójcik SamuelTarejło Aleksandra4 C
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Nowak KrzysztofNowak Danuta1 OPEN
XLIII Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego \"Wiosna 2023\" (ogólnopolski, premium) Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT Wójcik SamuelTarejło Aleksandra3 D
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Nowak KrzysztofNowak Danuta1 OPEN
BAS Dance Festival 2023 o Puchar Burmistrza Miasta Trzebnicy Bober GrzegorzLamla Karolina8 E
BAS Dance Festival 2023 o Puchar Burmistrza Miasta Trzebnicy Leszczak AntoniOpiłowska Jowita1 D
BAS Dance Festival 2023 o Puchar Burmistrza Miasta Trzebnicy Bober GrzegorzLamla Karolina2 E
BAS Dance Festival 2023 o Puchar Burmistrza Miasta Trzebnicy Leszczak AntoniOpiłowska Jowita1 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Leszczak AntoniOpiłowska Jowita3 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Leszczak AntoniOpiłowska Jowita2 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Drążek DawidMyciak Milena2 F
Grand Prix Polski PTTLeszczak AntoniOpiłowska Jowita5 OPEN
Grand Prix Polski PTTLeszczak AntoniOpiłowska Jowita4 OPEN
Grand Prix Polski PTTWójcik SamuelTarejło Aleksandra5 D
Grand Prix Polski PTTWójcik SamuelTarejło Aleksandra2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT; KONWALIOWY Turniej Tańca; Leszczak AntoniOpiłowska Jowita3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT; KONWALIOWY Turniej Tańca; Leszczak AntoniOpiłowska Jowita3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT; KONWALIOWY Turniej Tańca; Bober GrzegorzLamla Karolina5 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTT; KONWALIOWY Turniej Tańca; Bober GrzegorzLamla Karolina3 E
II Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego Kiełbus BorysRafałowicz Lena5 E
II Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego Wójcik SamuelTarejło Aleksandra3 D
II Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego Wójcik SamuelTarejło Aleksandra4 D
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Nowak KrzysztofNowak Danuta1 OPEN
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Nowak KrzysztofNowak Danuta1 OPEN
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2023 Bober GrzegorzLamla Karolina5 E
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2023 Drążek DawidMyciak Milena3 F
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2023 Bober GrzegorzLamla Karolina3 E
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2023 Wojtun IgorLibner Zofia6 E
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2023 Kiełbus BorysRafałowicz Lena6 E
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2023 Wojtun IgorLibner Zofia6 E
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2023 Leszczak AntoniOpiłowska Jowita1 D
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2023 Leszczak AntoniOpiłowska Jowita5 D
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2023 Wójcik SamuelTarejło Aleksandra3 D
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2023 Wójcik SamuelTarejło Aleksandra4 D
XXXV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Wójcik SamuelTarejło Aleksandra4 D
XXXV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Wójcik SamuelTarejło Aleksandra6 D
4STEP FESTIVAL Wójcik SamuelTarejło Aleksandra3 D
4STEP FESTIVAL Wójcik SamuelTarejło Aleksandra5 D
Polish Cup Leszczak AntoniOpiłowska Jowita8 OPEN
Polish Cup Leszczak AntoniOpiłowska Jowita6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Leszczak AntoniOpiłowska Jowita1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Bober GrzegorzLamla Karolina5 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Kiełbus BorysRafałowicz Lena10 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Bober GrzegorzLamla Karolina1 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Leszczak AntoniOpiłowska Jowita1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Wójcik SamuelTarejło Aleksandra4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Wójcik SamuelTarejło Aleksandra5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Kamiennej Góry Wojtun IgorLibner Zofia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Kamiennej Góry Wojtun IgorLibner Zofia5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Kamiennej Góry Kiełbus BorysRafałowicz Lena6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Świąteczną Bombkę\" Bober GrzegorzLamla Karolina1 F
XIX Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Bober GrzegorzLamla Karolina1 F
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Kiełbus BorysRafałowicz Lena6 E
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Wojtun IgorLibner Zofia4 E
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Wojtun IgorLibner Zofia4 E
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Drążek DawidMyciak Milena2 G
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Nowak KrzysztofNowak Danuta1 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Wójcik SamuelTarejło Aleksandra10 OPEN
Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kiełbus BorysRafałowicz Lena1 F
Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Potulicki RyszardJarmolińska Dominika2 F
Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Drążek DawidMyciak Milena1 G
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Kiełbus BorysRafałowicz Lena1 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Nowak KrzysztofNowak Danuta1 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Wójcik SamuelTarejło Aleksandra11 OPEN
IV OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Wójcik SamuelTarejło Aleksandra2 D
IV OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Wójcik SamuelTarejło Aleksandra1 D
XXVIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI 2022 Wójcik SamuelTarejło Aleksandra5 D
XXVIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI 2022 Drążek DawidMyciak Milena1 G
XXVIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI 2022 Kiełbus BorysRafałowicz Lena6 F
XXVIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI 2022 Leszczak AntoniOpiłowska Jowita3 D
XXVIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI 2022 Wojtun IgorLibner Zofia3 E
XXVIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI 2022 Leszczak AntoniOpiłowska Jowita2 D
XXVIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI 2022 Wojtun IgorLibner Zofia5 E
XXVIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI 2022 Wójcik SamuelTarejło Aleksandra3 D
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Nowak KrzysztofNowak Danuta1 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Nowak KrzysztofNowak Danuta1 OPEN
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Wojtun IgorLibner Zofia2 E
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Wojtun IgorLibner Zofia3 E
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Chodacki GustawSznajder Iga5 F
IV OTTT MILICZ DANCE FESTIVAL 2022 Leszczak AntoniOpiłowska Jowita3 D
IV OTTT MILICZ DANCE FESTIVAL 2022 Wójcik SamuelTarejło Aleksandra2 D
IV OTTT MILICZ DANCE FESTIVAL 2022 Kiełbus BorysRafałowicz Lena11 F
IV OTTT MILICZ DANCE FESTIVAL 2022 Wójcik SamuelTarejło Aleksandra3 D
IV OTTT MILICZ DANCE FESTIVAL 2022 Leszczak AntoniOpiłowska Jowita4 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Nowak KrzysztofNowak Danuta2 OPEN
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Kiełbus BorysRafałowicz Lena7 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz JANAS LOGISTIC CUPWójcik SamuelTarejło Aleksandra4 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz JANAS LOGISTIC CUPLeszczak AntoniOpiłowska Jowita2 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz JANAS LOGISTIC CUPWójcik SamuelTarejło Aleksandra1 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz JANAS LOGISTIC CUPLeszczak AntoniOpiłowska Jowita6 D
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2022 Kiełbus BorysRafałowicz Lena1 F
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Wójcik SamuelTarejło Aleksandra1 D
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Wójcik SamuelTarejło Aleksandra3 D
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Wójcik SamuelTarejło Aleksandra3 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Wójcik SamuelTarejło Aleksandra3 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Nowak KrzysztofNowak Danuta1 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Nowak KrzysztofNowak Danuta1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL 2022 Mentel RyszardMurzyn Lena4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL 2022 Drążek DawidMyciak Milena2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL 2022 Mentel JanTarejło Karolina6 F
Polish Open ChampionshipsLeszczak AntoniOpiłowska Jowita5 OPEN
Polish Open ChampionshipsNowak KrzysztofNowak Danuta1 OPEN
Polish Open ChampionshipsNowak KrzysztofNowak Danuta1 OPEN
Polish Open ChampionshipsWójcik SamuelTarejło Aleksandra13 OPEN
Polish Open ChampionshipsWójcik SamuelTarejło Aleksandra13 OPEN
Polish Open ChampionshipsLeszczak AntoniOpiłowska Jowita6 OPEN
Polish Open ChampionshipsLeszczak AntoniOpiłowska Jowita5 OPEN
\"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL\" - Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego Wojtun IgorLibner Zofia5 E
\"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL\" - Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego Wojtun IgorLibner Zofia3 E
\"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL\" - Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego Kiełbus BorysRafałowicz Lena2 F
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Chodacki GustawSznajder Iga4 F
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Drążek DawidMyciak Milena2 G
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Mentel RyszardMurzyn Lena5 F
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Kiełbus BorysRafałowicz Lena7 F
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Mentel JanTarejło Karolina4 F
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Wójcik SamuelTarejło Aleksandra1 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Wójcik SamuelTarejło Aleksandra3 D
KONWALIOWY Turniej Tańca Bober GrzegorzLamla Karolina4 F
KONWALIOWY Turniej Tańca Kiełbus BorysRafałowicz Lena5 F
KONWALIOWY Turniej Tańca Drążek DawidMyciak Milena2 G
KONWALIOWY Turniej Tańca Mentel RyszardMurzyn Lena1 G
KONWALIOWY Turniej Tańca Chodacki GustawSznajder Iga1 G
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Wójcik SamuelTarejło Aleksandra9 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Wójcik SamuelTarejło Aleksandra2 D
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Potulicki RyszardJarmolińska Dominika2 F
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Wójcik SamuelTarejło Aleksandra4 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Wójcik SamuelTarejło Aleksandra2 D
VII Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Wojtun IgorLibner Zofia5 E
VII Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Wojtun IgorLibner Zofia5 E
VII Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Bober GrzegorzLamla Karolina2 F
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówNowak KrzysztofNowak Danuta2 OPEN
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówNowak KrzysztofNowak Danuta1 OPEN
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówNowak KrzysztofNowak Danuta2 OPEN
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoWójcik SamuelTarejło Aleksandra4 D
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoChodacki GustawSznajder Iga2 G
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoLeszczak AntoniOpiłowska Jowita3 D
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoLeszczak AntoniOpiłowska Jowita5 D
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoWójcik SamuelTarejło Aleksandra1 D
WIELKOPOLAN CUP Wojtun IgorLibner Zofia5 E
WIELKOPOLAN CUP Wojtun IgorLibner Zofia8 E
WIELKOPOLAN CUP Chodacki GustawSznajder Iga2 G
WIELKOPOLAN CUP Mentel RyszardMurzyn Lena1 G
WIELKOPOLAN CUP Drążek DawidMyciak Milena1 H
WIELKOPOLAN CUP Kiełbus BorysRafałowicz Lena4 F
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Kiełbus BorysRafałowicz Lena8 F
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Drążek DawidMyciak Milena1 H
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Potulicki RyszardJarmolińska Dominika2 F
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Wojtun IgorLibner Zofia6 E
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Wojtun IgorLibner Zofia8 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Nowak KrzysztofNowak Danuta1 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Nowak KrzysztofNowak Danuta1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Wojtun IgorLibner Zofia8 E
Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Wojtun IgorLibner Zofia6 E
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2022, Turniej Towarzyszący Szczecin Dance Festival Leszczak AntoniOpiłowska Jowita3 D
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2022, Turniej Towarzyszący Szczecin Dance Festival Leszczak AntoniOpiłowska Jowita4 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Nowak KrzysztofNowak Danuta2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Nowak KrzysztofNowak Danuta1 OPEN
WIELKOPOLAN CUP Wojtun IgorLibner Zofia4 E
WIELKOPOLAN CUP Wojtun IgorLibner Zofia3 E
WIELKOPOLAN CUP Chodacki GustawSznajder Iga2 G
WIELKOPOLAN CUP Drążek DawidMyciak Milena1 H
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Potulicki RyszardJarmolińska Dominika1 F
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Wojtun IgorLibner Zofia5 E
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Wojtun IgorLibner Zofia6 E
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Bober GrzegorzLamla Karolina4 F
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 Wójcik SamuelTarejło Aleksandra3 E
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Wójcik SamuelTarejło Aleksandra1 E
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Mentel RyszardMurzyn Lena2 G
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Kulik JakubSmuk Zuzanna5 D
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Kulik JakubSmuk Zuzanna4 D
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Chodacki GustawSznajder Iga1 G
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorNowak KrzysztofNowak Danuta1 OPEN
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorNowak KrzysztofNowak Danuta1 OPEN
Puchar WieczystegoLeszczak AntoniOpiłowska Jowita4 OPEN
Puchar WieczystegoWojtun IgorLibner Zofia30 E
Puchar WieczystegoWojtun IgorLibner Zofia26 E
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Bober GrzegorzLamla Karolina2 F
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Kiełbus BorysRafałowicz Lena6 F
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Wojtun IgorLibner Zofia5 E
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Wojtun IgorLibner Zofia7 E
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Kiełbus BorysRafałowicz Lena3 F
OTTT Mikołajki 2021 Wójcik SamuelTarejło Aleksandra2 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaWójcik SamuelTarejło Aleksandra1 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaWojtun IgorLibner Zofia6 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaWojtun IgorLibner Zofia4 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaKiełbus BorysRafałowicz Lena8 F
Gwiazdkowy Turniej TańcaMentel RyszardMurzyn Lena1 G
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Leszczak AntoniOpiłowska Jowita4 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Nowak KrzysztofNowak Danuta1 OPEN
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Chodacki GustawSznajder Iga2 G
Mistrzostwa Polski Latin Nowak KrzysztofNowak Danuta1 OPEN
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICWojtun IgorLibner Zofia6 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICWojtun IgorLibner Zofia7 E
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Wójcik SamuelTarejło Aleksandra2 E
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Leszczak AntoniOpiłowska Jowita1 E
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Wojtun IgorLibner Zofia6 E
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Wojtun IgorLibner Zofia8 E
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Wójcik SamuelTarejło Aleksandra2 E
Mistrzostwa Polski StandardNowak KrzysztofNowak Danuta2 OPEN
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyPotulicki RyszardJarmolińska Dominika2 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Wojtun IgorLibner Zofia9 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Wojtun IgorLibner Zofia9 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Kulik JakubSmuk Zuzanna5 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Kulik JakubSmuk Zuzanna3 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Leszczak AntoniOpiłowska Jowita1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego Potulicki RyszardJarmolińska Dominika2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego Drążek DawidHucaluk Adrianna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego Chodacki GustawSznajder Iga1 G
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Leszczak AntoniOpiłowska Jowita3 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Wójcik SamuelTarejło Aleksandra1 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Wójcik SamuelTarejło Aleksandra3 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Chodacki GustawSznajder Iga1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Potulicki RyszardJarmolińska Dominika1 G
Grand Prix Polski PTT Leszczak AntoniOpiłowska Jowita3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Chodacki GustawSznajder Iga1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Wójcik SamuelTarejło Aleksandra4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Mentel RyszardMurzyn Lena2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Potulicki RyszardJarmolińska Dominika1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Drążek DawidHucaluk Adrianna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Wojtun IgorLibner Zofia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Wojtun IgorLibner Zofia6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Kiełbus BorysRafałowicz Lena2 G
Grand Prix Polski Seniorów PTT Nowak KrzysztofNowak Danuta1 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Nowak KrzysztofNowak Danuta1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Kiełbus BorysRafałowicz Lena3 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Wojtun IgorLibner Zofia6 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Wojtun IgorLibner Zofia1 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Kulik JakubSmuk Zuzanna3 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Wójcik SamuelTarejło Aleksandra4 E
Grand Prix Polski PTT Leszczak AntoniOpiłowska Jowita7 OPEN
Polish Open Championships WDC Nowak KrzysztofNowak Danuta2 OPEN
Polish Open Championships WDC Nowak KrzysztofNowak Danuta3 OPEN
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Wojtun IgorLibner Zofia6 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Wojtun IgorLibner Zofia4 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Kiełbus BorysRafałowicz Lena1 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Mentel JanWójt Malwina1 H
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Wójcik SamuelTarejło Aleksandra6 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Drążek DawidHucaluk Adrianna1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Chodacki GustawSznajder Iga1 H
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Wójcik SamuelTarejło Aleksandra8 E
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Kulik JakubSmuk Zuzanna2 E
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria2 D
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria3 D
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Wójcik SamuelTarejło Aleksandra3 E
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Kulik JakubSmuk Zuzanna4 E
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOKulik JakubSmuk Zuzanna3 E
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOMentel RyszardMurzyn Lena2 G
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOMentel JanWójt Malwina1 H
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGODrążek DawidHucaluk Adrianna1 H
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOChodacki GustawSznajder Iga1 H
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Wojtun IgorLibner Zofia5 F
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Leszczak AntoniOpiłowska Jowita1 E
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Kulik JakubSmuk Zuzanna9 E
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Wojtun IgorLibner Zofia4 E
ŚWIĘTO BZÓW Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria2 D
ŚWIĘTO BZÓW Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Chodacki GustawSznajder Iga1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Kulik JakubSmuk Zuzanna4 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Wójcik SamuelTarejło Aleksandra4 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Kiełbus BorysRafałowicz Lena2 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Wojtun IgorLibner Zofia1 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Wojtun IgorLibner Zofia3 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Potulicki RyszardJarmolińska Dominika1 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Drążek DawidHucaluk Adrianna1 H
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Wojtun IgorLibner Zofia5 F
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Wojtun IgorLibner Zofia4 F
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Potulicki RyszardJarmolińska Dominika2 G
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria2 D
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria3 D
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Mentel RyszardMurzyn Lena3 G
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Drążek DawidHucaluk Adrianna1 H
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Chodacki GustawSznajder Iga1 H
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Kulik JakubSmuk Zuzanna3 E
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Wójcik SamuelTarejło Aleksandra2 F
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Kiełbus BorysRafałowicz Lena1 G
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Mentel JanWójt Malwina1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Leszczak AntoniOpiłowska Jowita5 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Wójcik SamuelTarejło Aleksandra1 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Kiełbus BorysRafałowicz Lena3 G
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Wojtun IgorLibner Zofia7 E
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kiełbus BorysRafałowicz Lena2 G
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kulik JakubSmuk Zuzanna8 E
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Wójcik SamuelTarejło Aleksandra4 F
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Drążek DawidHucaluk Adrianna1 H
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Potulicki RyszardJarmolińska Dominika2 G
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Wójcik SamuelTarejło Aleksandra1 G
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Wojtun IgorLibner Zofia4 F
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Leszczak AntoniOpiłowska Jowita3 F
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Potulicki RyszardJarmolińska Dominika1 H
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Mentel RyszardMurzyn Lena1 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Wójcik SamuelTarejło Aleksandra2 G
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Wójcik SamuelTarejło Aleksandra2 G
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Musiał AdrianTarejło Karolina8 E
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria5 D
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria9 D
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Mentel JanWójt Malwina1 H
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Mentel RyszardMurzyn Lena1 H
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Potulicki RyszardJarmolińska Dominika1 H
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Kiełbus BorysRafałowicz Lena1 H
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Wójcik SamuelTarejło Aleksandra1 G
Puchar WieczystegoLeszczak AntoniOpiłowska Jowita7 OPEN
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Mentel JanWójt Malwina2 H
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Kiełbus BorysRafałowicz Lena2 H
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Potulicki RyszardJarmolińska Dominika2 H
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Mentel RyszardMurzyn Lena2 H
O Świąteczną Bombkę Wojtun IgorLibner Zofia4 F
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Kiełbus BorysRafałowicz Lena1 H
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Leszczak AntoniOpiłowska Jowita1 F
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Mentel JanWójt Malwina1 H
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Potulicki RyszardJarmolińska Dominika1 H
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kiełbus BorysRafałowicz Lena1 H
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Mentel RyszardMurzyn Lena1 H
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Wójcik SamuelTarejło Aleksandra1 H
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Musiał AdrianTarejło Karolina12 E
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kulik JakubSmuk Zuzanna10 E
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Wojtun IgorLibner Zofia3 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Potulicki RyszardJarmolińska Dominika1 H
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Mentel RyszardMurzyn Lena1 H
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Wójcik SamuelTarejło Aleksandra1 H
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Kiełbus BorysRafałowicz Lena1 H
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Mentel JanWójt Malwina1 H
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Kulik JakubSmuk Zuzanna11 E
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Bober GrzegorzLamla Karolina11 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Musiał AdrianTarejło Karolina9 E
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Musiał JakubWojtun Lena9 E
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Wójcik SamuelTarejło Aleksandra1 H
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria4 D
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria2 D
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Musiał AdrianTarejło Karolina11 E
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Wójcik SamuelTarejło Aleksandra1 H
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Musiał JakubWojtun Lena5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Kulik JakubSmuk Zuzanna10 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Musiał AdrianTarejło Karolina9 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Musiał JakubWojtun Lena5 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria3 D
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria3 D
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Szymański FilipRakowska Katarzyna2 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Wojtun IgorLibner Zofia3 F
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Kiełbus BorysRafałowicz Lena1 H
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Leszczak AntoniOpiłowska Jowita2 F
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Bober GrzegorzLamla Karolina16 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Musiał AdrianTarejło Karolina11 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Kulik JakubSmuk Zuzanna7 E
OTTT UŚMIECH DZIECKASzymański FilipRakowska Katarzyna1 E
OTTT UŚMIECH DZIECKASzymański FilipRakowska Katarzyna4 E
OTTT UŚMIECH DZIECKAMusiał AdrianTarejło Karolina1 F
OTTT UŚMIECH DZIECKAMaliszewski DawidMaliszewska Marika1 H
POWITANIE LATA Wojtun IgorLibner Zofia5 F
Polish Open ChampionshipsMusiał AdrianTarejło Karolina3 F
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Kiełbus BorysRafałowicz Lena2 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Maliszewski DawidMaliszewska Marika1 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Leszczak AntoniOpiłowska Jowita1 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicMusiał JakubWojtun Lena7 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicMusiał AdrianTarejło Karolina5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsKulik JakubSmuk Zuzanna5 E
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Bober GrzegorzLamla Karolina7 F
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Musiał AdrianTarejło Karolina4 F
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Maliszewski DawidMaliszewska Marika1 H
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Szymański FilipRakowska Katarzyna4 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Szymański FilipRakowska Katarzyna2 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Kulik JakubSmuk Zuzanna8 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Musiał JakubWojtun Lena11 E
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymMusiał AdrianTarejło Karolina5 F
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Musiał AdrianTarejło Karolina4 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Kulik JakubSmuk Zuzanna9 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria4 E
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Kulik JakubSmuk Zuzanna4 E
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria1 E
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Musiał AdrianTarejło Karolina8 F
Polish Cup PTT; WDC AL Leszczak AntoniOpiłowska Jowita6 OPEN
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyMusiał JakubWojtun Lena3 F
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Musiał AdrianTarejło Karolina5 F
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Musiał JakubWojtun Lena3 F
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria2 E
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Leszczak AntoniOpiłowska Jowita1 G
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Maliszewski DawidMaliszewska Marika2 H
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Szymański FilipRakowska Katarzyna2 E
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Szymański FilipRakowska Katarzyna3 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Musiał AdrianTarejło Karolina5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Leszczak AntoniOpiłowska Jowita1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Musiał JakubWojtun Lena4 F
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Szymański FilipRakowska Katarzyna4 E
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Leszczak AntoniOpiłowska Jowita1 G
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Musiał AdrianTarejło Karolina5 F
Gwiazdkowy Turniej TańcaKulik JakubSmuk Zuzanna7 F
Gwiazdkowy Turniej TańcaMusiał AdrianTarejło Karolina5 F
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICMusiał AdrianTarejło Karolina8 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Leszczak AntoniOpiłowska Jowita1 G
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kulik JakubSmuk Zuzanna10 F
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Musiał JakubWojtun Lena4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Musiał AdrianTarejło Karolina8 E
Milicz Dance Festival Musiał AdrianTarejło Karolina7 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Musiał AdrianTarejło Karolina4 F
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria2 E
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Musiał JakubWojtun Lena2 F
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kulik JakubSmuk Zuzanna4 F
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria3 E
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Maliszewski DawidOpiłowska Jowita2 G
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Musiał AdrianTarejło Karolina9 F
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Kulik JakubSmuk Zuzanna1 F
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Kiełbus BorysOczadło Karolina2 H
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Chmara MaksymilianŁysiak Izabela2 G
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Leszczak AntoniLeszczak Sonia3 G
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Musiał JakubWojtun Lena1 F
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Zalewski ŁukaszJacyszyn Amelia5 F
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Szymański FilipRakowska Katarzyna5 E
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Musiał JakubWojtun Lena5 F
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Kulik JakubSmuk Zuzanna4 F
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTChmara MaksymilianŁysiak Izabela3 G
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTLeszczak AntoniLeszczak Sonia3 G
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTMusiał AdrianTarejło Karolina1 G
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTBłauciak MichałDemska Julia3 G
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTMaliszewski DawidOpiłowska Jowita2 G
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTTołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria7 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szymański FilipRakowska Katarzyna8 E
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Musiał JakubWojtun Lena1 F
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOTołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria2 E
\"Taneczne Powitanie Lata\"Błauciak MichałDemska Julia3 G
\"Taneczne Powitanie Lata\"Bober GrzegorzLamla Karolina1 G
\"Taneczne Powitanie Lata\"Musiał AdrianTarejło Karolina1 G
\"Taneczne Powitanie Lata\"Musiał JakubWojtun Lena9 E
\"Taneczne Powitanie Lata\"Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria7 E
\"Taneczne Powitanie Lata\"Maliszewski DawidOpiłowska Jowita3 G
\"Taneczne Powitanie Lata\"Szymański FilipRakowska Katarzyna4 E
\"Taneczne Powitanie Lata\"Kulik JakubSmuk Zuzanna12 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Kulik JakubSmuk Zuzanna6 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Musiał AdrianTarejło Karolina2 G
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Musiał JakubWojtun Lena1 G
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Gabrysz SzymonKałużna Hania1 E
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Kulik JakubSmuk Zuzanna8 F
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Musiał AdrianTarejło Karolina2 G
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Bober GrzegorzLamla Karolina1 G
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Chmara MaksymilianŁysiak Izabela1 H
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiGabrysz SzymonKałużna Hania3 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiTołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria9 E
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Szymański FilipRakowska Katarzyna8 E
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Gabrysz SzymonKałużna Hania2 E
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Maliszewski DawidOpiłowska Jowita2 G
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Chmara MaksymilianŁysiak Izabela1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Kulik JakubSmuk Zuzanna2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Bober GrzegorzLamla Karolina1 G
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYMusiał AdrianTarejło Karolina3 G
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYMusiał JakubWojtun Lena1 G
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria5 E
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Marcinkowski JanGabrysz Zuzanna12 C
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Marcinkowski JanGabrysz Zuzanna6 C
I Ogólnopolski Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich - turniej towarzyszący GRAND PRIX SENIOR Leszczak AntoniLeszczak Sonia1 H
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Gabrysz SzymonKałużna Hania3 OPEN
I Ogólnopolski Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich - turniej towarzyszący GRAND PRIX SENIOR Kulik JakubSmuk Zuzanna8 F
I Ogólnopolski Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich - turniej towarzyszący GRAND PRIX SENIOR Musiał JakubWojtun Lena2 G
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWA Turniej Towarzyszący AKADEMICKIM MISTRZOSTWOM POLSKI PTT, ZMIANY PROGRAMIE!!!!! Musiał AdrianTarejło Karolina3 G
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Leszczak AntoniLeszczak Sonia1 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Chmara MaksymilianŁysiak Izabela1 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Marcinkowski JanGabrysz Zuzanna1 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria2 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Gabrysz SzymonKałużna Hania3 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Błauciak MichałDemska Julia3 G
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Musiał AdrianTarejło Karolina2 G
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Bober GrzegorzLamla Karolina1 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Marcinkowski JanGabrysz Zuzanna5 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Gabrysz SzymonKałużna Hania1 E
XXXIII Noworudzkie Spotkania Taneczne Leszczak AntoniLeszczak Sonia1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Marcinkowski JanGabrysz Zuzanna2 C
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Marcinkowski JanGabrysz Zuzanna1 C
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Marcinkowski JanGabrysz Zuzanna6 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Gabrysz SzymonKałużna Hania1 E
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria1 E
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Szymański FilipRakowska Katarzyna2 E
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Leszczak AntoniLeszczak Sonia1 H
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Chmara MaksymilianŁysiak Izabela1 H
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Kulik JakubSmuk Zuzanna6 F
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Ering RafałŁysiak Aleksandra8 F
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceTołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria5 E
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Musiał AdrianTarejło Karolina3 G
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Maliszewski DawidOpiłowska Jowita1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"WALENTYNKI 2018\" Gabrysz SzymonKałużna Hania3 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Gabrysz SzymonKałużna Hania3 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria4 E
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJMaliszewski DawidOpiłowska Jowita2 H
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJGabrysz SzymonKałużna Hania7 F
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardTołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria4 E
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria2 F
XXXII NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEGabrysz SzymonKałużna Hania4 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Ering RafałŁysiak Aleksandra2 G
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Leszczak AntoniLeszczak Sonia2 H
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Kiełbus BorysOczadło Karolina2 H
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Maliszewski DawidOpiłowska Jowita1 H
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Maliszewski DawidOpiłowska Jowita1 H
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Leszczak AntoniLeszczak Sonia1 H
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kiełbus BorysOczadło Karolina1 H
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria5 F
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Gabrysz SzymonKałużna Hania3 F
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Gabrysz SzymonKałużna Hania2 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria4 F
OTTT Jesień 2017Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria2 E
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Bober GrzegorzLamla Karolina2 G
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria4 F
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Kiełbus BorysOczadło Karolina2 H
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Maliszewski DawidOpiłowska Jowita1 H
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Nieczypor BartłomiejJacyszyn Amelia3 G
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Heleniak KacperStachura Aleksandra3 G
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Błauciak MichałDemska Julia2 G
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Gabrysz SzymonKałużna Hania5 F
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Ering RafałŁysiak Aleksandra1 G
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEBłauciak MichałDemska Julia2 G
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIENieczypor BartłomiejJacyszyn Amelia3 G
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEHeleniak KacperStachura Aleksandra3 G
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEGabrysz SzymonKałużna Hania3 E
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEBober GrzegorzLamla Karolina2 G
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEEring RafałŁysiak Aleksandra1 G
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEMaliszewski DawidOpiłowska Jowita1 H
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIETołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria1 E
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIELeszczak AntoniLeszczak Sonia1 H
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEChmara MaksymilianŁysiak Izabela1 H
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALGabrysz SzymonKałużna Hania1 G
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Gabrysz SzymonKałużna Hania1 G
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Błauciak MichałDemska Julia3 G
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Ering RafałŁysiak Aleksandra2 G
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria1 G
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Nieczypor BartłomiejJacyszyn Amelia3 G
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Heleniak KacperStachura Aleksandra1 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Maliszewski DawidOpiłowska Jowita2 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Leszczak AntoniLeszczak Sonia2 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Chmara MaksymilianŁysiak Izabela1 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Bober GrzegorzLamla Karolina1 H
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Gabrysz SzymonKałużna Hania1 G
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAHeleniak KacperStachura Aleksandra2 H
ŚWIĘTO BZÓW Gabrysz SzymonKałużna Hania1 G
ŚWIĘTO BZÓW Ering RafałŁysiak Aleksandra2 G
ŚWIĘTO BZÓW Błauciak MichałDemska Julia2 G
ŚWIĘTO BZÓW Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria1 G
ŚWIĘTO BZÓW Chmara MaksymilianŁysiak Izabela1 H
ŚWIĘTO BZÓW Heleniak KacperStachura Aleksandra1 H
ŚWIĘTO BZÓW Maliszewski DawidOpiłowska Jowita1 H
ŚWIĘTO BZÓW Leszczak AntoniLeszczak Sonia1 H
ŚWIĘTO BZÓW Nieczypor BartłomiejJacyszyn Amelia3 G
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Gabrysz SzymonKałużna Hania3 G
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaBober GrzegorzLamla Karolina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaHeleniak KacperStachura Aleksandra2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaEring RafałŁysiak Aleksandra1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaGabrysz SzymonKałużna Hania1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaTołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaBłauciak MichałDemska Julia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaNieczypor BartłomiejJacyszyn Amelia3 G
Powitanie WiosnyTołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria1 G
Powitanie WiosnyNieczypor BartłomiejJacyszyn Amelia3 G
Powitanie WiosnyEring RafałŁysiak Aleksandra3 G
Powitanie WiosnyBłauciak MichałDemska Julia3 G
Powitanie WiosnyGabrysz SzymonKałużna Hania1 H
Powitanie WiosnyHeleniak KacperStachura Aleksandra2 H
Powitanie WiosnyBober GrzegorzLamla Karolina1 H
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Gabrysz SzymonKałużna Hania1 H
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Nieczypor BartłomiejJacyszyn Amelia1 H
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaGabrysz SzymonKałużna Hania1 H
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Ering RafałŁysiak Aleksandra1 H
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Nieczypor BartłomiejJacyszyn Amelia1 H
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Błauciak MichałDemska Julia1 H
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Bober GrzegorzLamla Karolina1 H
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Heleniak KacperStachura Aleksandra1 H
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria1 G
XI OGÓLNOPOLSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICATołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria3 G
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria2 G
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Nieczypor BartłomiejJacyszyn Amelia1 H
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Ering RafałŁysiak Aleksandra1 H
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJNieczypor BartłomiejJacyszyn Amelia2 H
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJEring RafałŁysiak Aleksandra2 H
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICBłauciak MichałDemska Julia2 H
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICBober GrzegorzLamla Karolina2 H
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICEring RafałŁysiak Aleksandra2 H
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICHeleniak KacperKałużna Hania2 H
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICNieczypor BartłomiejJacyszyn Amelia2 H
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICOleszczyk NataliaMarkulak Otylia2 H
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria1 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Nieczypor BartłomiejJacyszyn Amelia2 H
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria2 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria1 H
XVIII SOLNY OTTTBober GrzegorzMarkulak Otylia2 H
XVIII SOLNY OTTTHeleniak KacperOleszczyk Natalia2 H
XVIII SOLNY OTTTLudwisiak AlicjaStachura Aleksandra2 H
XVIII SOLNY OTTTBłauciak MichałDemska Julia1 H
XVIII SOLNY OTTTEring RafałŁysiak Aleksandra1 H
XVIII SOLNY OTTTTołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria1 H
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Ering RafałŁysiak Aleksandra1 H
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Błauciak MichałDemska Julia1 H
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Zielonka MikołajNapieralska Nadia2 H
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Oleszczyk NataliaMarkulak Otylia1 H
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria1 H
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Ludwisiak AlicjaStachura Aleksandra2 H
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Nieczypor BartłomiejJacyszyn Amelia2 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Oleszczyk NataliaStachura Aleksandra2 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria1 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Nieczypor BartłomiejLamla Karolina2 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Ludwisiak AlicjaMarkulak Otylia2 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Ering RafałŁysiak Aleksandra1 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Bober GrzegorzJacyszyn Amelia1 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Heleniak KacperKałużna Hania2 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Błauciak MichałDemska Julia1 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Zielonka MikołajNapieralska Nadia2 H
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Bober GrzegorzLamla Karolina1 H
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Błauciak MichałDemska Julia1 H
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Ering RafałŁysiak Aleksandra1 H
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Heleniak KacperKałużna Hania1 H
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria1 H
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaOleszczyk NataliaStachura Aleksandra2 H
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaHeleniak KacperKałużna Hania1 H
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaEring RafałŁysiak Aleksandra1 H
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaBłauciak MichałDemska Julia1 H
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaLudwisiak AlicjaMarkulak Otylia2 H
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaBober GrzegorzJacyszyn Amelia2 H
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaTołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria1 H
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaNieczypor BartłomiejLamla Karolina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Oleszczyk NataliaStachura Aleksandra2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Nieczypor BartłomiejLamla Karolina2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Ludwisiak AlicjaMarkulak Otylia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Heleniak KacperKałużna Hania2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Ering RafałŁysiak Aleksandra2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Błauciak MichałDemska Julia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Bober GrzegorzJacyszyn Amelia2 H
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Tołoczko PrzemysławKrauze Wiktoria1 H
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Bober GrzegorzJacyszyn Amelia2 H
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Ludwisiak AlicjaMarkulak Otylia2 H
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Nieczypor BartłomiejLamla Karolina2 H
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Oleszczyk NataliaStachura Aleksandra2 H