!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
PERFECT DANCE
Kraków (Małopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Robak JanPiotrowicz Paulina3 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Robak JanPiotrowicz Paulina7 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kowalski MateuszKohut Julia5 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Chrapek ErykKohut Natalia3 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Gaik GabrielLubojańska Kaja5 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Kowalski MateuszKohut Julia11 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Chrapek ErykKohut Natalia6 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Łyżwa FranciszekJamborska Gabriela4 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Robak JanPiotrowicz Paulina6 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Łyżwa FranciszekJamborska Gabriela1 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Łyżwa FranciszekJamborska Gabriela3 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Łyżwa FranciszekJamborska Gabriela2 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Łyżwa FranciszekJamborska Gabriela3 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Robak JanPiotrowicz Paulina5 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Więcek MarcelStrona Oliwia3 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAWięcek MarcelStrona Oliwia6 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAŁyżwa FranciszekJamborska Gabriela1 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAŁyżwa FranciszekJamborska Gabriela3 E
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Łyżwa FranciszekJamborska Gabriela1 E
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Łyżwa FranciszekJamborska Gabriela4 E
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Dudek MarcinRobak Aleksandra2 G
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Więcek MarcelStrona Oliwia3 F
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Chrapek ErykKohut Natalia2 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaŁyżwa FranciszekJamborska Gabriela1 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaŁyżwa FranciszekJamborska Gabriela11 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaRobak JanPiotrowicz Paulina8 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaChrapek ErykKohut Natalia1 F
CeA Puchar Więcek MarcelStrona Oliwia3 F
CeA Puchar Kowalski MateuszKohut Julia2 F
CeA Puchar Kardas KamilSkoczyńska Monika3 G
Puchar WieczystegoKowalski MateuszKohut Julia20 OPEN
Puchar WieczystegoKowalski MateuszKohut Julia23 OPEN
Puchar WieczystegoŁyżwa FranciszekJamborska Gabriela18 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKowalski MateuszKohut Julia3 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaRobak JanPiotrowicz Paulina4 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Łyżwa FranciszekJamborska Gabriela2 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Kowalski MateuszKohut Julia2 F
Puchar Rektora AGH Więcek MarcelStrona Oliwia5 F
Puchar Rektora AGH Kowalski MateuszKohut Julia4 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Więcek MarcelStrona Oliwia5 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Robak JanPiotrowicz Paulina3 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Kowalski MateuszKohut Julia2 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Puchała JanCisło Zofia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Puchała JanCisło Zofia3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia2 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia6 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia7 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Wiecheć JakubRobak Aleksandra2 G
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Dudek MarcinKohut Natalia11 F
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Chrapek ErykJulia Janas4 E
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Puchała JanCisło Zofia3 G
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Robak JanPiotrowicz Paulina5 F
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Więcek MarcelStrona Oliwia6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaWojtusik MikołajKosmacz Klaudia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaRobak JanPiotrowicz Paulina9 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaWięcek MarcelStrona Oliwia8 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Kowalski MateuszKohut Julia1 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Puchała JanCisło Zofia3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Dudek MarcinKohut Natalia7 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Robak JanPiotrowicz Paulina4 F
Majówka w Krakowie - OTTT Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia4 D
Majówka w Krakowie - OTTT Więcek MarcelStrona Oliwia6 F
Majówka w Krakowie - OTTT Robak JanPiotrowicz Paulina4 F
Majówka w Krakowie - OTTT Łyżwa FranciszekJamborska Gabriela1 F
Majówka w Krakowie - OTTT Puchała JanCisło Zofia3 G
Majówka w Krakowie - OTTT Kowalski MateuszKohut Julia2 G
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Kardas KamilSkoczyńska Monika3 G
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Łyżwa FranciszekJamborska Gabriela8 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kowalski MateuszKohut Julia1 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Chrapek ErykJulia Janas7 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Puchała JanCisło Zofia3 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Robak JanPiotrowicz Paulina6 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Więcek MarcelStrona Oliwia4 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Kardas KamilSkoczyńska Monika3 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceWięcek MarcelStrona Oliwia5 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceRobak JanPiotrowicz Paulina2 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DancePuchała JanCisło Zofia3 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceKowalski MateuszKohut Julia1 G
ArtDance Cup 2019Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia9 D
ArtDance Cup 2019Chrapek ErykJulia Janas4 E
ArtDance Cup 2019Więcek MarcelStrona Oliwia6 F
ArtDance Cup 2019Robak JanPiotrowicz Paulina3 F
ArtDance Cup 2019Dudek MarcinKohut Natalia6 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kardas KamilSkoczyńska Monika3 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia14 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Łyżwa FranciszekJamborska Gabriela5 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia10 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Kardas KamilSkoczyńska Monika3 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Łyżwa FranciszekJamborska Gabriela2 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Puchała JanCisło Zofia3 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Dudek MarcinKohut Natalia10 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Kowalski MateuszKohut Julia1 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Robak JanPiotrowicz Paulina4 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Więcek MarcelStrona Oliwia5 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia5 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Więcek MarcelStrona Oliwia13 F
XXXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Złote Pantofelki\"Wiecheć JakubRobak Aleksandra3 G
XXXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Złote Pantofelki\"Robak JanPiotrowicz Paulina5 F
XXXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Złote Pantofelki\"Więcek MarcelStrona Oliwia3 F
XXXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Złote Pantofelki\"Khorushko YegorUrbańska Natalia2 F
XXXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Złote Pantofelki\"Łyżwa FranciszekJamborska Gabriela1 F
XXXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Złote Pantofelki\"Puchała JanCisło Zofia3 G
XXXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Złote Pantofelki\"Kowalski MateuszKohut Julia2 G
XXXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Złote Pantofelki\"Dudek MarcinKohut Natalia1 G
XLV Puchar Wieczystego Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia19 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Dudek MarcinKohut Natalia3 G
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia7 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Robak JanPiotrowicz Paulina2 G
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Dudek MarcinKohut Natalia1 G
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Puchała JanCisło Zofia3 G
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia7 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Dudek MarcinKohut Natalia3 G
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Robak JanPiotrowicz Paulina2 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia1 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Więcek MarcelStrona Oliwia1 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Robak JanPiotrowicz Paulina1 G
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Dudek MarcinKohut Natalia2 G
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Wiecheć JakubRobak Aleksandra3 G
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia2 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Robak JanPiotrowicz Paulina2 G
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Puchała JanCisło Zofia3 G
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Khorushko YegorUrbańska Natalia6 F
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁWojtusik MikołajKosmacz Klaudia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiWojtusik MikołajKosmacz Klaudia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiWojtusik MikołajKosmacz Klaudia9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Finał Rekreacji MałopolskiejKhorushko YegorUrbańska Natalia8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Finał Rekreacji MałopolskiejRobak JanPiotrowicz Paulina3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Finał Rekreacji MałopolskiejDudek MarcinKohut Natalia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Finał Rekreacji MałopolskiejWięcek MarcelStrona Oliwia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Finał Rekreacji MałopolskiejWiecheć JakubRobak Aleksandra3 G
PERFECT DANCE Kardas KamilSkoczyńska Monika3 G
PERFECT DANCE Kowalski MateuszKohut Julia2 H
PERFECT DANCE Więcek MarcelStrona Oliwia1 G
PERFECT DANCE Dudek MarcinKohut Natalia2 G
PERFECT DANCE Puchała JanCisło Zofia3 G
PERFECT DANCE Robak JanPiotrowicz Paulina3 G
PERFECT DANCE Khorushko YegorUrbańska Natalia14 F
PERFECT DANCE Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia8 D
PERFECT DANCE Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia4 D
PERFECT DANCE Skupień FilipJurzec Amanda3 G
PERFECT DANCE Wiecheć JakubRobak Aleksandra3 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia7 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia7 D
MDT CUP - Nowy Sącz Rekreacja MałopolskaWięcek MarcelStrona Oliwia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia9 D
Puchar Klas F, E i DOnyszkiewicz KrzysztofMarkovych Olga15 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia6 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia4 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Khorushko YegorUrbańska Natalia6 F
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia4 D
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia7 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Dudek MarcinKohut Natalia3 G
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Więcek MarcelStrona Oliwia2 G
XXIX O KRAKOWSKA CZAPECZKĘ Puchała JanCisło Zofia3 G
XXIX O KRAKOWSKA CZAPECZKĘ Robak JanPiotrowicz Paulina2 G
XXIX O KRAKOWSKA CZAPECZKĘ Dudek MarcinKohut Natalia3 G
XXIX O KRAKOWSKA CZAPECZKĘ Więcek MarcelStrona Oliwia2 G
XXIX O KRAKOWSKA CZAPECZKĘ Khorushko YegorUrbańska Natalia3 F
Stars Final 2018 Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia5 D
Stars Final 2018 Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia11 D
Stars Final 2018 Khorushko YegorUrbańska Natalia12 F
Stars Final 2018 Kardas KamilSkoczyńska Monika3 G
Stars Final 2018 Wiecheć JakubRobak Aleksandra1 G
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Złote Pantofelki” Więcek MarcelStrona Oliwia3 G
Mini Karnawałowy Pląs Kardas KamilSkoczyńska Monika3 G
Mini Karnawałowy Pląs Dudek MarcinKohut Natalia3 G
Mini Karnawałowy Pląs Puchała JanCisło Zofia3 G
Mini Karnawałowy Pląs Robak JanPiotrowicz Paulina3 G
Mini Karnawałowy Pląs Więcek MarcelStrona Oliwia3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia13 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia11 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWojtusik MikołajKosmacz Klaudia5 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWojtusik MikołajKosmacz Klaudia16 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoOnyszkiewicz KrzysztofMarkovych Olga5 E
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Onyszkiewicz KrzysztofMarkovych Olga1 E
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia3 D
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia3 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Dudek MarcinKohut Natalia3 G
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Wiecheć JakubRobak Aleksandra3 G
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Zgłobicki SzymonKohut Julia3 G
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia11 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Kardas KamilSkoczyńska Monika3 G
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Więcek MarcelStrona Oliwia3 G
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Puchała JanCisło Zofia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Wiecheć JakubRobak Aleksandra3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Ciepiela JanCisło Adrianna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Dudek MarcinKohut Natalia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Zgłobicki SzymonKohut Julia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Robak JanPiotrowicz Paulina3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Khorushko YegorUrbańska Natalia4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Wojtusik MikołajKosmacz Klaudia2 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówOnyszkiewicz KrzysztofMarkovych Olga8 E
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówWojtusik MikołajKosmacz Klaudia3 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówWojtusik MikołajKosmacz Klaudia5 D
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Baran KamilCzęczek Julia11 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Baran KamilCzęczek Julia13 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Baran KamilCzęczek Julia3 OPEN
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Onyszkiewicz KrzysztofMarkovych Olga2 E
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Mnich MariuszSypek Beata12 D
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Woś KacperNiezabitowska Katarzyna1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Mnich MariuszSypek Beata5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Woś KacperNiezabitowska Katarzyna3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Woś KacperNiezabitowska Katarzyna3 B
Stardance Finał Gwiazd 2017Woś KacperNiezabitowska Katarzyna3 B
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaMnich MariuszSypek Beata14 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Woś KacperNiezabitowska Katarzyna6 B
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Woś KacperNiezabitowska Katarzyna3 B
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Mnich MariuszSypek Beata14 D
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Baran KamilCzęczek Julia4 OPEN
ArtDance Cup 2017Woś KacperNiezabitowska Katarzyna3 B
ArtDance Cup 2017Woś KacperNiezabitowska Katarzyna4 B
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Woś KacperNiezabitowska Katarzyna2 B
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Woś KacperNiezabitowska Katarzyna2 B
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Woś KacperNiezabitowska Katarzyna2 B
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Woś KacperNiezabitowska Katarzyna2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Woś KacperNiezabitowska Katarzyna6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Woś KacperNiezabitowska Katarzyna5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Baran KamilCzęczek Julia7 OPEN
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaWoś KacperNiezabitowska Katarzyna6 B
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaWoś KacperNiezabitowska Katarzyna5 B
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Baran KamilCzęczek Julia7 OPEN
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Woś KacperNiezabitowska Katarzyna4 B
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Woś KacperNiezabitowska Katarzyna3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Baran KamilCzęczek Julia2 OPEN
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Keshishyan ArmanSiwek Aleksandra1 D
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Keshishyan ArmanSiwek Aleksandra1 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKeshishyan ArmanSiwek Aleksandra23 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKeshishyan ArmanSiwek Aleksandra12 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBaran KamilCzęczek Julia3 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMnich MariuszSypek Beata24 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMnich MariuszSypek Beata37 D
Festiwal Tańca Emika 2016 Keshishyan ArmanSiwek Aleksandra1 D
Festiwal Tańca Emika 2016 Keshishyan ArmanSiwek Aleksandra1 D
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Keshishyan ArmanSiwek Aleksandra2 D
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Keshishyan ArmanSiwek Aleksandra1 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Keshishyan ArmanSiwek Aleksandra1 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Keshishyan ArmanSiwek Aleksandra1 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Woś KacperNiezabitowska Katarzyna1 B
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Keshishyan ArmanSiwek Aleksandra1 D
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Woś KacperNiezabitowska Katarzyna6 B
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Keshishyan ArmanSiwek Aleksandra1 D
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Woś KacperNiezabitowska Katarzyna2 B
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Mnich MariuszSypek Beata5 D
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Mnich MariuszSypek Beata4 D
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Woś KacperNiezabitowska Katarzyna29 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Keshishyan ArmanSiwek Aleksandra1 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Keshishyan ArmanSiwek Aleksandra1 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Borecki JanSzydłowska Anita1 OPEN
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Borecki JanSzydłowska Anita3 OPEN
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Woś KacperNiezabitowska Katarzyna4 B
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Woś KacperNiezabitowska Katarzyna6 OPEN
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Keshishyan ArmanSiwek Aleksandra1 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Keshishyan ArmanSiwek Aleksandra3 OPEN
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Keshishyan ArmanSiwek Aleksandra1 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Keshishyan ArmanSiwek Aleksandra3 OPEN
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Keshishyan ArmanSiwek Aleksandra4 D
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Keshishyan ArmanSiwek Aleksandra1 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Keshishyan ArmanSiwek Aleksandra1 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Keshishyan ArmanSiwek Aleksandra2 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Woś KacperNiezabitowska Katarzyna11 B
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Woś KacperNiezabitowska Katarzyna4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluWoś KacperNiezabitowska Katarzyna7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluWoś KacperNiezabitowska Katarzyna4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Szydłowski ŁukaszUrbańska Natalia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Jatczak MateuszSteczko Nikola3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Keshishyan ArmanSiwek Aleksandra2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Keshishyan ArmanSiwek Aleksandra1 D
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Borecki JanSzydłowska Anita10 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Ples WojciechCzęczek Julia9 OPEN
Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance Keshishyan ArmanSiwek Aleksandra1 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Keshishyan ArmanSiwek Aleksandra1 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Keshishyan ArmanSiwek Aleksandra1 E
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaKeshishyan ArmanSiwek Aleksandra2 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Keshishyan ArmanSiwek Aleksandra1 E
XXVII Międzyklubowy Turniej Tańca Towarzyskiego \"O KRAKOWSKĄ CZAPECZKĘ\"Jatczak MateuszSteczko Nikola1 H
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Keshishyan ArmanSiwek Aleksandra1 E
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Jatczak MateuszSteczko Nikola1 H
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Keshishyan ArmanSiwek Aleksandra1 E
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Szydłowski ŁukaszUrbańska Natalia3 G
Złote Pantofelki Keshishyan ArmanSiwek Aleksandra1 E