!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
TEAM - Ornontowice
Ornontowice (Śląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Klimek FilipSzkutnik Zofia23 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Trześniowski DawidKlejnot Vivien22 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Rachtan IgorGubas Nadia4 D
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Rusnachenko RuslanCzapla Julia5 C
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Trześniowski DawidKlejnot Vivien3 C
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Rusnachenko RuslanCzapla Julia2 C
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” ZORBA o Puchar Wójta Gminy Rędziny Rachtan IgorGubas Nadia4 D
OTTT AKCENT CUP Sekman KonradLamla Julia1 G
OTTT AKCENT CUP Gajda JakubSisman Małgorzata1 H
OTTT AKCENT CUP Rachtan IgorGubas Nadia2 D
OTTT AKCENT CUP Ogierman MateuszBaron Karolina3 G
OTTT AKCENT CUP Mazurek MichałPiotrowska Zuzanna2 F
PERFECT DANCE KRAKÓW 2023 Kühn TomaszFilipczyk Paulina6 B
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Rachtan IgorGubas Nadia1 D
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Kuchta DanielJurowicz Maja3 G
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Kruszyna MichałSobczyk Sybilla6 F
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Rachtan IgorGubas Nadia5 D
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Papierok KrzysztofRachtan Marta7 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Galwas MaksymilianKropidło Klaudia3 B
VI Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Mazurek MichałPiotrowska Zuzanna2 F
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Klimek FilipSzkutnik Zofia19 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Blacha LeszekBlacha Beata1 F
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Blacha LeszekBlacha Beata1 F
II OTTT SPRING WALTZ O PUCHAR WALCA BURISTRZA GŁOGÓWKA Rusnachenko RuslanCzapla Julia3 C
II OTTT SPRING WALTZ O PUCHAR WALCA BURISTRZA GŁOGÓWKA Rachtan IgorGubas Nadia1 D
II OTTT SPRING WALTZ O PUCHAR WALCA BURISTRZA GŁOGÓWKA Rachtan IgorGubas Nadia1 D
II OTTT SPRING WALTZ O PUCHAR WALCA BURISTRZA GŁOGÓWKA Mazurek MichałPiotrowska Zuzanna1 F
II OTTT SPRING WALTZ O PUCHAR WALCA BURISTRZA GŁOGÓWKA Sekman KonradLamla Julia1 G
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT Papierok KrzysztofRachtan Marta10 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT Klimek FilipSzkutnik Zofia8 OPEN
XXXVI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE, Otwarte Mistrzostwa Klas E,D,C.B Okręgu Dolnośląskiego Rachtan IgorGubas Nadia3 D
XXXVI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE, Otwarte Mistrzostwa Klas E,D,C.B Okręgu Dolnośląskiego Rachtan IgorGubas Nadia1 D
XIII OTTT o Puchar Burmistrza Czeladzi Mazurek MichałPiotrowska Zuzanna1 G
XIII OTTT o Puchar Burmistrza Czeladzi Malczyk MateuszKoczan Zofia7 B
XIII OTTT o Puchar Burmistrza Czeladzi Malczyk MateuszKoczan Zofia3 B
XIII OTTT o Puchar Burmistrza Czeladzi Galwas MaksymilianKropidło Klaudia2 B
XXXIV Turniej Tańca „O WAWELSKIEGO SMOKA” Rachtan IgorGubas Nadia5 D
XIII OTTT o Puchar Burmistrza Czeladzi Kowol TymoteuszGajda Oliwia2 F
XIII OTTT o Puchar Burmistrza Czeladzi Sekman KonradLamla Julia2 G
III Puchar Ziemi Oleskiej „ Aktywnie Rozwijamy Talenty” Rachtan IgorGubas Nadia3 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Rachtan IgorGubas Nadia5 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Kucza MaksymSzolc Liliana2 G
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Ogierman KrystianZimmermann Marianna3 G
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Łazarczyk MaksymilianŁazarczyk Kaja1 H
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Kuchta DanielJurowicz Maja2 G
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Mazurek MichałPiotrowska Zuzanna1 G
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Sekman KonradLamla Julia2 G
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Ogierman MateuszBaron Karolina3 G
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Kowol TymoteuszGajda Oliwia1 F
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Trześniowski DawidKlejnot Vivien5 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Rachtan IgorGubas Nadia5 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Rusnachenko RuslanCzapla Julia4 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Rusnachenko RuslanCzapla Julia8 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Kühn TomaszFilipczyk Paulina2 B
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Galwas MaksymilianKropidło Klaudia4 B
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Malczyk MateuszKoczan Zofia5 B
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Malczyk MateuszKoczan Zofia6 B
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Klimek FilipSzkutnik Zofia3 A
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Blacha LeszekBlacha Beata1 F
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Kucza MaksymSzolc Liliana3 G
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Łazarczyk MaksymilianŁazarczyk Kaja1 H
V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Mazurek MichałPiotrowska Zuzanna2 G
V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Sekman KonradLamla Julia3 G
V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Kuchta DanielJurowicz Maja1 G
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Skomorowski StanisławSkomorowska Anna1 E
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Blacha LeszekBlacha Beata2 F
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Skomorowski StanisławSkomorowska Anna1 E
V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Rachtan IgorGubas Nadia7 D
V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Rachtan IgorGubas Nadia2 D
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Klimek FilipSzkutnik Zofia10 A
V Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Blacha LeszekBlacha Beata2 F
V Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Kruszyna MichałSobczyk Sybilla2 F
V Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Blacha LeszekBlacha Beata1 F
V Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Ogierman KrystianZimmermann Marianna1 H
V Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Skomorowski StanisławSkomorowska Anna5 E
V Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Rachtan IgorGubas Nadia1 D
V Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Trześniowski DawidKlejnot Vivien1 D
V Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Skomorowski StanisławSkomorowska Anna4 E
Polish Cup PTT Klimek FilipSzkutnik Zofia12 OPEN
Polish Cup PTT Papierok KrzysztofRachtan Marta8 OPEN
Polish Cup PTT Papierok KrzysztofRachtan Marta9 OPEN
Polish Cup PTT Klimek FilipSzkutnik Zofia15 OPEN
„Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Trześniowski DawidKlejnot Vivien3 D
„Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika5 D
„Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rachtan IgorGubas Nadia2 D
„Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rachtan IgorGubas Nadia7 D
„Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika6 D
„Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kowol TymoteuszGajda Oliwia2 F
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Skomorowski StanisławSkomorowska Anna3 E
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Skomorowski StanisławSkomorowska Anna5 E
„ FINAŁ GWIAZD” - Pierwsze premium w 2024 Rachtan IgorGubas Nadia3 D
„ FINAŁ GWIAZD” - Pierwsze premium w 2024 Rachtan IgorGubas Nadia5 D
„ FINAŁ GWIAZD” - Pierwsze premium w 2024 Trześniowski DawidKlejnot Vivien2 C
„ FINAŁ GWIAZD” - Pierwsze premium w 2024 Trześniowski DawidKlejnot Vivien5 D
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Kühn TomaszFilipczyk Paulina3 B
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Trześniowski DawidKlejnot Vivien1 D
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Kuchta DanielJurowicz Maja2 G
Finałowe Grand Prix Seniorów PTT Skomorowski StanisławSkomorowska Anna1 E
Finałowe Grand Prix Seniorów PTT Skomorowski StanisławSkomorowska Anna2 E
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENMalczyk MateuszKoczan Zofia15 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENKucza MakarySkrzyp Marcelina12 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENRachtan IgorGubas Nadia15 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENRachtan IgorGubas Nadia12 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENGalwas MaksymilianKropidło Klaudia9 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENKucza MakarySkrzyp Marcelina13 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENKlimek FilipSzkutnik Zofia13 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORSkomorowski StanisławSkomorowska Anna1 E
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORBlacha LeszekBlacha Beata2 F
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORSkomorowski StanisławSkomorowska Anna1 E
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENPapierok KrzysztofRachtan Marta3 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORBlacha LeszekBlacha Beata2 F
Puchar WieczystegoKowol TymoteuszGajda Oliwia5 F
Puchar WieczystegoMalczyk WiktorSkrzypczak Weronika9 D
Puchar WieczystegoMalczyk WiktorSkrzypczak Weronika20 D
Puchar WieczystegoTrześniowski DawidKlejnot Vivien32 C
Puchar WieczystegoRusnachenko RuslanCzapla Julia3 D
Puchar WieczystegoGalwas MaksymilianKropidło Klaudia15 B
Puchar WieczystegoRusnachenko RuslanCzapla Julia2 D
Puchar WieczystegoTrześniowski DawidKlejnot Vivien16 D
Puchar WieczystegoKühn TomaszFilipczyk Paulina27 B
Puchar WieczystegoKlimek FilipSzkutnik Zofia8 A
ROZTAŃCZENI NA ŚWIĘTA Sekman KonradLamla Julia1 G
ROZTAŃCZENI NA ŚWIĘTA Łazarczyk MaksymilianŁazarczyk Kaja1 H
ROZTAŃCZENI NA ŚWIĘTA Ogierman KrystianZimmermann Marianna2 H
ROZTAŃCZENI NA ŚWIĘTA Rachtan IgorGubas Nadia2 D
ROZTAŃCZENI NA ŚWIĘTA Ogierman MateuszBaron Karolina2 G
ROZTAŃCZENI NA ŚWIĘTA Rachtan IgorGubas Nadia2 D
ROZTAŃCZENI NA ŚWIĘTA Klimek FilipSzkutnik Zofia3 A
XII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Trześniowski DawidKlejnot Vivien10 C
XII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Trześniowski DawidKlejnot Vivien6 D
XII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Rusnachenko RuslanCzapla Julia1 D
XII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Rusnachenko RuslanCzapla Julia3 D
XII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Sekman KonradLamla Julia2 G
XII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kucza MaksymSzolc Liliana2 G
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Kucza MakarySkrzyp Marcelina12 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Pasierb TadeuszPasierb Teresa2 OPEN
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Kuchta DanielJurowicz Maja3 G
eMotion Dance Festival IV Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Kruszyna MichałSobczyk Sybilla2 G
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Ogierman KrystianZimmermann Marianna2 H
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Łazarczyk MaksymilianŁazarczyk Kaja2 H
eMotion Dance Festival IV Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Skomorowski StanisławSkomorowska Anna1 E
eMotion Dance Festival IV Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Blacha LeszekBlacha Beata1 F
eMotion Dance Festival IV Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Blacha LeszekBlacha Beata1 F
eMotion Dance Festival IV Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Trześniowski DawidKlejnot Vivien2 D
eMotion Dance Festival IV Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Trześniowski DawidKlejnot Vivien3 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Klimek FilipSzkutnik Zofia17 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Pasierb TadeuszPasierb Teresa2 OPEN
OTTT STARDANCE PREMIUM Rachtan IgorGubas Nadia2 E
Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów Skomorowski StanisławSkomorowska Anna1 E
Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów Skomorowski StanisławSkomorowska Anna2 E
Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów Skomorowski StanisławSkomorowska Anna3 E
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika3 D
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Kruszyna MichałSobczyk Sybilla2 G
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Rachtan IgorGubas Nadia1 E
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika6 D
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Rusnachenko RuslanCzapla Julia1 D
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Rusnachenko RuslanCzapla Julia1 D
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Galwas MaksymilianKropidło Klaudia7 B
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego LIGA SENIORÓW Skomorowski StanisławSkomorowska Anna3 E
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego LIGA SENIORÓW Skomorowski StanisławSkomorowska Anna7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rusnachenko RuslanCzapla Julia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Galwas MaksymilianKropidło Klaudia3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kucza MakarySkrzyp Marcelina1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rusnachenko RuslanCzapla Julia1 E
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Rachtan IgorGubas Nadia3 E
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Rusnachenko RuslanCzapla Julia1 E
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kuchta DanielJurowicz Maja2 G
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Pasierb TadeuszPasierb Teresa4 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Papierok KrzysztofRachtan Marta11 OPEN
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Rusnachenko RuslanCzapla Julia1 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika2 D
V Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Rachtan IgorGubas Nadia2 E
V Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Rusnachenko RuslanCzapla Julia1 E
V Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Rusnachenko RuslanCzapla Julia1 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika3 D
V Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Łazarczyk MaksymilianŁazarczyk Kaja2 H
V Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Skomorowski StanisławSkomorowska Anna3 E
V Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Skomorowski StanisławSkomorowska Anna2 E
V Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Kucza MakarySkrzyp Marcelina2 D
V Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Kucza MakarySkrzyp Marcelina2 D
V Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Trześniowski DawidKlejnot Vivien5 D
V Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Galwas MaksymilianKropidło Klaudia1 B
V Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Kruszyna MichałSobczyk Sybilla2 G
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Klimek FilipSzkutnik Zofia15 A
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Rachtan IgorGubas Nadia1 E
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Pasierb TadeuszPasierb Teresa2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Pasierb TadeuszPasierb Teresa1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Kucza MakarySkrzyp Marcelina2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Kucza MakarySkrzyp Marcelina2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Klimek FilipSzkutnik Zofia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Kucza MaksymSzolc Liliana3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT OTTT Viva Dance Cup 2023 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zgierza Klimek FilipSzkutnik Zofia2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT OTTT Viva Dance Cup 2023 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zgierza Rachtan IgorGubas Nadia1 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT OTTT Viva Dance Cup 2023 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zgierza Papierok KrzysztofRachtan Marta1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT OTTT Viva Dance Cup 2023 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zgierza Kucza MakarySkrzyp Marcelina2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT OTTT Viva Dance Cup 2023 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zgierza Kucza MakarySkrzyp Marcelina1 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Kucza MaksymSzolc Liliana1 H
Grand Prix Polski PTT Galwas MaksymilianKropidło Klaudia6 B
Grand Prix Polski PTT Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika10 D
Grand Prix Polski PTT Kucza MakarySkrzyp Marcelina4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kucza MakarySkrzyp Marcelina4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Klimek FilipSzkutnik Zofia6 A
Grand Prix Polski PTT Kühn TomaszOprzędkiewicz Elżbieta7 B
Grand Prix Polski PTT Malczyk MateuszFilipczyk Paulina12 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kucza MakarySkrzyp Marcelina2 D
Grand Prix Polski PTT Kucza MakarySkrzyp Marcelina2 D
Grand Prix Polski PTT Papierok KrzysztofRachtan Marta8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Klimek FilipSzkutnik Zofia14 OPEN
Grand Prix Polski PTT Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika7 D
Polish Open Championships Klimek FilipSzkutnik Zofia17 OPEN
Polish Open Championships Klimek FilipSzkutnik Zofia12 OPEN
Polish Open Championships Papierok KrzysztofRachtan Marta16 OPEN
Festival Tańca Zawirowani 2023 Kuchta DanielJurowicz Maja1 H
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Trześniowski DawidKlejnot Vivien7 D
Festival Tańca Zawirowani 2023 Kucza MaksymSzolc Liliana1 H
Festival Tańca Zawirowani 2023 Sekman KonradLamla Julia1 H
Festival Tańca Zawirowani 2023 Ogierman KrystianDomin Olga2 H
Festival Tańca Zawirowani 2023 Kühn TomaszOprzędkiewicz Elżbieta6 B
Festival Tańca Zawirowani 2023 Ogierman MateuszBaron Karolina2 H
Festival Tańca Zawirowani 2023 Kucza MakarySkrzyp Marcelina3 D
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Klimek FilipSzkutnik Zofia5 A
Festival Tańca Zawirowani 2023 Kucza MakarySkrzyp Marcelina3 D
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Pasierb TadeuszPasierb Teresa2 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Pasierb TadeuszPasierb Teresa4 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Skomorowski StanisławSkomorowska Anna1 E
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Skomorowski StanisławSkomorowska Anna2 E
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Skomorowski StanisławSkomorowska Anna1 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kruszyna MichałSobczyk Sybilla2 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kucza MaksymSzolc Liliana1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kuchta DanielJurowicz Maja2 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Ogierman KrystianDomin Olga2 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Sekman KonradLamla Julia1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Trześniowski DawidKlejnot Vivien4 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika4 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika3 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Trześniowski DawidKlejnot Vivien6 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Krzemiński GrzegorzKajzer Karolina2 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Galwas MaksymilianKropidło Klaudia3 B
Perfect Dance Kraków 2023 Trześniowski DawidKlejnot Vivien9 C
Perfect Dance Kraków 2023 Trześniowski DawidKlejnot Vivien7 D
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach Senior + Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika5 D
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach Senior + Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2023\" Korlatowicz PiotrSisman Julia5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2023\" Kuchta DanielJurowicz Maja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2023\" Krzemiński GrzegorzKajzer Karolina4 B
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Korlatowicz PiotrSisman Julia6 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Korlatowicz PiotrSisman Julia5 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Krzemiński GrzegorzKajzer Karolina1 B
II Międzynarodowy Taneczny Festiwal Asów 2023 Klimek FilipSzkutnik Zofia2 A
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Krzemiński GrzegorzKajzer Karolina3 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Malczyk MateuszFilipczyk Paulina23 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Galwas MaksymilianKropidło Klaudia20 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Klimek FilipSzkutnik Zofia8 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Papierok KrzysztofRachtan Marta12 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Kühn TomaszOprzędkiewicz Elżbieta15 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Galwas MaksymilianKropidło Klaudia12 B
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2023 Kucza MakarySkrzyp Marcelina4 D
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2023 Kucza MakarySkrzyp Marcelina3 D
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Trześniowski DawidKlejnot Vivien8 D
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Łazarczyk KajaŁazarczyk Maksymilian2 H
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Kuchta DanielJurowicz Maja2 H
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Kruszyna MichałSobczyk Sybilla3 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Sekman KonradLamla Jula1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Kucza MaksymSzolc Liliana1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Kuchta DanielJurowicz Maja1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Łazarczyk MaksymilianŁazarczyk Kaja1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Ogierman KrystianDomin Olga2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Kucza MakarySkrzyp Marcelina3 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Kucza MakarySkrzyp Marcelina2 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Trześniowski DawidKlejnot Vivien7 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Galwas MaksymilianKropidło Klaudia5 B
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Krzemiński GrzegorzKajzer Karolina4 B
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Kühn TomaszOprzędkiewicz Elżbieta8 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Sekman KonradLamla Julia1 H
X OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Rusnachenko RuslanCzapla Julia1 E
X OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Krzemiński GrzegorzKajzer Karolina4 B
X OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Korlatowicz PiotrSisman Julia10 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Rusnachenko RuslanCzapla Julia1 E
Polish Cup Papierok KrzysztofRachtan Marta14 OPEN
Polish Cup Papierok KrzysztofRachtan Marta16 OPEN
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Copik MateuszJarczyk Roksana6 E
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Kucza MaksymSzolc Liliana1 H
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Kuchta DanielJurowicz Maja1 H
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Ogierman KrystianDomin Olga2 H
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Tomczyk JakubZimmermann Marianna2 H
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Łazarczyk MaksymilianŁazarczyk Kaja2 H
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Sekman KonradLamla Jula2 H
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Kruszyna MichałSobczyk Sybilla1 G
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Kowol TymoteuszGajda Oliwia4 F
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika3 D
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika2 D
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Rusnachenko RuslanCzapla Julia1 E
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Copik MateuszJarczyk Roksana3 E
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Rusnachenko RuslanCzapla Julia1 E
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Kucza MakarySkrzyp Marcelina3 D
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Kucza MakarySkrzyp Marcelina2 D
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Klimek FilipSzkutnik Zofia6 OPEN
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Krzemiński GrzegorzKajzer Karolina4 OPEN
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Papierok KrzysztofRachtan Marta3 OPEN
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Malczyk MateuszFilipczyk Paulina6 B
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Kühn TomaszOprzędkiewicz Elżbieta5 B
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Krzemiński GrzegorzKajzer Karolina2 B
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Galwas MaksymilianKropidło Klaudia1 B
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Malczyk MateuszFilipczyk Paulina7 C
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Trześniowski DawidKlejnot Vivien4 C
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Trześniowski DawidKlejnot Vivien8 D
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Korlatowicz PiotrSisman Julia6 D
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Korlatowicz PiotrSisman Julia9 D
MISTRZOSTWA KLAS CBA Klimek FilipSzkutnik Zofia30 A
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Kucza MakarySkrzyp Marcelina2 D
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Kucza MakarySkrzyp Marcelina1 D
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Rusnachenko RuslanCzapla Julia1 E
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Rusnachenko RuslanCzapla Julia1 E
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Galwas MaksymilianKropidło Klaudia2 B
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika7 D
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Malczyk MateuszFilipczyk Paulina6 B
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Malczyk MateuszFilipczyk Paulina4 C
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Kühn TomaszOprzędkiewicz Elżbieta5 B
III Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Rusnachenko RuslanCzapla Julia1 E
III Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Copik MateuszJarczyk Roksana2 F
III Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Rusnachenko RuslanCzapla Julia1 E
III Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Copik MateuszJarczyk Roksana8 E
III Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Sekman KonradLamla Jula2 H
III Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika4 D
III Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Krzemiński GrzegorzKajzer Karolina3 B
III Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Kühn TomaszOprzędkiewicz Elżbieta7 B
III Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Malczyk MateuszFilipczyk Paulina9 B
III Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Trześniowski DawidKlejnot Vivien3 D
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Malczyk MateuszFilipczyk Paulina6 C
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Copik MateuszJarczyk Roksana5 E
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Trześniowski DawidKlejnot Vivien2 D
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Korlatowicz PiotrSisman Julia8 D
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Krzemiński GrzegorzKajzer Karolina1 B
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Malczyk MateuszFilipczyk Paulina4 B
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kühn TomaszOprzędkiewicz Elżbieta3 B
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Klimek FilipSzkutnik Zofia6 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Klimek FilipSzkutnik Zofia10 A
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Krzemiński GrzegorzKajzer Karolina3 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2023 Korlatowicz PiotrSisman Julia8 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2023 Korlatowicz PiotrSisman Julia4 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaKlimek FilipSzkutnik Zofia1 B
Puchar Wieczystego kategorie OPENKucza MakarySkrzyp Marcelina7 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENKucza MakarySkrzyp Marcelina11 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENMalczyk WiktorSkrzypczak Weronika13 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie SENIORSkomorowski StanisławSkomorowska Anna1 F
Puchar Wieczystego kategorie OPENMalczyk MateuszFilipczyk Paulina11 OPEN
Puchar WieczystegoPapierok KrzysztofRachtan Marta4 S
Puchar WieczystegoMalczyk MateuszFilipczyk Paulina21 C
Puchar WieczystegoKlimek FilipSzkutnik Zofia12 B
Puchar WieczystegoGalwas MaksymilianKropidło Klaudia27 B
Puchar WieczystegoKühn TomaszOprzędkiewicz Elżbieta22 B
Puchar WieczystegoKorlatowicz PiotrSisman Julia26 D
Puchar WieczystegoKorlatowicz PiotrSisman Julia23 D
Puchar WieczystegoCopik MateuszJarczyk Roksana24 E
Puchar WieczystegoCopik MateuszJarczyk Roksana5 F
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Sekman KonradLamla Jula1 H
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Rachtan IgorDrapacz Laura4 E
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Malczyk MateuszFilipczyk Paulina2 C
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Korlatowicz PiotrSisman Julia6 D
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Korlatowicz PiotrSisman Julia7 D
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Krzemiński GrzegorzKajzer Karolina4 B
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Galwas MaksymilianKropidło Klaudia8 B
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Klimek FilipSzkutnik Zofia5 B
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Pasierb TadeuszPasierb Teresa2 OPEN
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Łazarczyk MaksymilianŁazarczyk Kaja2 H
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Kruszyna MichałSobczyk Sybilla2 G
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Rachtan IgorDrapacz Laura3 E
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Copik MateuszJarczyk Roksana4 E
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Copik MateuszJarczyk Roksana2 F
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Kühn TomaszOprzędkiewicz Elżbieta5 B
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Klimek FilipSzkutnik Zofia1 B
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Skomorowski StanisławSkomorowska Anna1 F
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Kucza MakarySkrzyp Marcelina2 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Rachtan IgorDrapacz Laura8 E
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Kucza MakarySkrzyp Marcelina6 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Skomorowski StanisławSkomorowska Anna1 F
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Kühn TomaszOprzędkiewicz Elżbieta6 B
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Copik MateuszJarczyk Roksana2 F
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Klimek FilipSzkutnik Zofia3 B
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Copik MateuszJarczyk Roksana10 E
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Krzemiński GrzegorzKajzer Karolina5 B
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Korlatowicz PiotrSisman Julia10 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Pasierb TadeuszPasierb Teresa4 OPEN
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Klimek FilipSzkutnik Zofia1 B
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kühn TomaszOprzędkiewicz Elżbieta4 B
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Korlatowicz PiotrSisman Julia3 D
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Skomorowski StanisławSkomorowska Anna2 F
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Skomorowski StanisławSkomorowska Anna1 F
Oleski Festiwal Tańca 2022 Kucza MakarySkrzyp Marcelina4 D
Oleski Festiwal Tańca 2022 Klimek FilipSzkutnik Zofia1 B
Oleski Festiwal Tańca 2022 Kucza MakarySkrzyp Marcelina4 D
NitroErg Dance Festival Klimek FilipSzkutnik Zofia3 B
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Copik MateuszJarczyk Roksana4 F
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Copik MateuszJarczyk Roksana3 F
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Klimek FilipSzkutnik Zofia1 B
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Korlatowicz PiotrSisman Julia3 D
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Korlatowicz PiotrSisman Julia5 D
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Malczyk MateuszFilipczyk Paulina2 C
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Mazurek MichałMałek Lilianna4 F
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Kucza MakarySkrzyp Marcelina1 D
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Kucza MakarySkrzyp Marcelina1 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Pasierb TadeuszPasierb Teresa5 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Papierok KrzysztofRachtan Marta12 OPEN
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Korlatowicz PiotrSisman Julia4 D
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Mazurek MichałMałek Lilianna5 F
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika1 E
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kucza MakarySkrzyp Marcelina2 D
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kucza MakarySkrzyp Marcelina3 D
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Trześniowski DawidKlejnot Vivien6 D
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Korlatowicz PiotrSisman Julia8 D
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Galwas MaksymilianKropidło Klaudia3 B
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Klimek FilipSzkutnik Zofia2 B
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Trześniowski DawidKlejnot Vivien5 C
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Skomorowski StanisławSkomorowska Anna2 F
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Mazurek MichałMałek Lilianna3 F
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika2 E
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Copik MateuszJarczyk Roksana1 F
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Kruszyna MichałSobczyk Sybilla2 G
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Skomorowski StanisławSkomorowska Anna1 F
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Kucza MakarySkrzyp Marcelina2 D
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Trześniowski DawidKlejnot Vivien7 D
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Trześniowski DawidKlejnot Vivien3 C
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Kucza MakarySkrzyp Marcelina1 D
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Kühn TomaszOprzędkiewicz Elżbieta29 B
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Krzemiński GrzegorzKajzer Karolina23 B
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Galwas MaksymilianKropidło Klaudia27 B
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Papierok KrzysztofRachtan Marta3 A
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Klimek FilipSzkutnik Zofia12 B
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Mazurek MichałMałek Lilianna6 F
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika4 E
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Rachtan IgorDrapacz Laura5 E
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Kucza MakarySkrzyp Marcelina3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Kucza MakarySkrzyp Marcelina5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Copik MateuszJarczyk Roksana7 E
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Krzemiński GrzegorzKajzer Karolina5 B
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Kühn TomaszOprzędkiewicz Elżbieta9 B
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Klimek FilipSzkutnik Zofia5 B
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Papierok KrzysztofRachtan Marta7 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Klimek FilipSzkutnik Zofia8 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Kucza MakarySkrzyp Marcelina1 D
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Trześniowski DawidKlejnot Vivien7 D
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Trześniowski DawidKlejnot Vivien7 C
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Malczyk MateuszFilipczyk Paulina6 C
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Korlatowicz PiotrSisman Julia5 D
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Korlatowicz PiotrSisman Julia2 D
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Malczyk MateuszFilipczyk Paulina4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Kucza MakarySkrzyp Marcelina5 D
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Klimek FilipSzkutnik Zofia2 B
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Korlatowicz PiotrSisman Julia2 D
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Kucza MakarySkrzyp Marcelina2 D
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Korlatowicz PiotrSisman Julia7 D
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Kühn TomaszOprzędkiewicz Elżbieta2 B
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Klimek FilipSzkutnik Zofia4 B
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Trześniowski DawidKlejnot Vivien1 D
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Kucza MakarySkrzyp Marcelina1 D
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Kucza MakarySkrzyp Marcelina2 D
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika4 E
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Mazurek MichałMałek Lilianna5 F
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Kruszyna MichałSobczyk Sybilla1 H
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Papierok KrzysztofRachtan Marta8 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Trześniowski DawidKlejnot Vivien8 D
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Trześniowski DawidKlejnot Vivien3 D
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Krzemiński GrzegorzKajzer Karolina6 B
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Kruszyna MichałSobczyk Sybilla1 H
Polish Open ChampionshipsRachtan IgorDrapacz Laura12 OPEN
Polish Open ChampionshipsKucza MakarySkrzyp Marcelina9 OPEN
Polish Open ChampionshipsKucza MakarySkrzyp Marcelina9 OPEN
Polish Open ChampionshipsPapierok KrzysztofRachtan Marta17 OPEN
Polish Open ChampionshipsPapierok KrzysztofRachtan Marta17 OPEN
Turniej Tańca Towarzyskiego - ROZTAŃCZONY DZIEŃ DZIECKA Kruszyna MichałSobczyk Sybilla1 H
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Papierok KrzysztofRachtan Marta6 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Klimek FilipSzkutnik Zofia11 B
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Korlatowicz PiotrSisman Julia5 D
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Korlatowicz PiotrSisman Julia4 D
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Trześniowski DawidKlejnot Vivien1 D
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Mazurek MichałMałek Lilianna6 F
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Trześniowski DawidKlejnot Vivien4 D
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Krzemiński GrzegorzKajzer Karolina5 B
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Trześniowski DawidKlejnot Vivien7 D
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Trześniowski DawidKlejnot Vivien2 D
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Mazurek MichałMałek Lilianna2 F
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTPapierok KrzysztofRachtan Marta5 OPEN
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Rachtan IgorDrapacz Laura7 E
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika5 E
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Malczyk MateuszFilipczyk Paulina2 C
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Trześniowski DawidKlejnot Vivien1 D
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Malczyk MateuszFilipczyk Paulina1 C
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Kühn TomaszOprzędkiewicz Elżbieta2 C
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoKrzemiński GrzegorzKajzer Karolina7 OPEN
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoKlimek FilipSzkutnik Zofia1 C
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoKühn TomaszOprzędkiewicz Elżbieta3 C
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoMalczyk MateuszFilipczyk Paulina1 C
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoMalczyk MateuszFilipczyk Paulina1 C
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoTrześniowski DawidKlejnot Vivien3 D
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoKucza MakarySkrzyp Marcelina2 E
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoPapierok KrzysztofRachtan Marta1 A
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoKrzemiński GrzegorzKajzer Karolina3 B
OTWARTE MISTRZOSTWA ZIEMI TARNOGÓRSKIEJ W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kowol TymoteuszDomin Marcelina6 F
OTWARTE MISTRZOSTWA ZIEMI TARNOGÓRSKIEJ W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka4 C
OTWARTE MISTRZOSTWA ZIEMI TARNOGÓRSKIEJ W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kühn TomaszOprzędkiewicz Elżbieta3 C
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Kühn TomaszOprzędkiewicz Elżbieta5 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Klimek FilipSzkutnik Zofia2 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Korlatowicz PiotrSisman Julia6 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Korlatowicz PiotrSisman Julia7 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Malczyk MateuszFilipczyk Paulina2 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Malczyk MateuszFilipczyk Paulina1 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Trześniowski DawidKlejnot Vivien4 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Trześniowski DawidKlejnot Vivien1 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Trześniowski DawidKlejnot Vivien5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Kruszyna MichałSobczyk Sybilla1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Kucza MakarySkrzyp Marcelina1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Rachtan IgorDrapacz Laura3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Trześniowski DawidKlejnot Vivien1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Kühn TomaszOprzędkiewicz Elżbieta3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Klimek FilipSzkutnik Zofia3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Krzemiński GrzegorzKajzer Karolina6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka4 C
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Korlatowicz PiotrSisman Julia2 D
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika3 E
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Rachtan IgorDrapacz Laura4 E
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Trześniowski DawidKlejnot Vivien3 D
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Trześniowski DawidKlejnot Vivien4 D
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka3 C
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Korlatowicz PiotrSisman Julia2 D
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Kühn TomaszOprzędkiewicz Elżbieta2 C
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Klimek FilipSzkutnik Zofia2 C
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka9 C
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Kucza MakarySkrzyp Marcelina1 E
CeA Challenge Cup Puchar Kucza MakarySkrzyp Marcelina1 E
CeA Challenge Cup Puchar Malczyk MateuszFilipczyk Paulina7 C
CeA Challenge Cup Puchar Malczyk MateuszFilipczyk Paulina6 C
CeA Challenge Cup Puchar Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka6 C
CeA Challenge Cup Puchar Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka4 C
Turniej Tańca Towarzyskiego - MAŁA WIOSNA Kowol TymoteuszDomin Marcelina1 G
Mysłowicki Festiwal Tańca Trześniowski DawidKlejnot Vivien5 D
Mysłowicki Festiwal Tańca Malczyk MateuszFilipczyk Paulina3 C
Mysłowicki Festiwal Tańca Kruszyna MichałSobczyk Sybilla1 H
Mysłowicki Festiwal Tańca Rachtan IgorDrapacz Laura2 F
Mysłowicki Festiwal Tańca Kucza MakarySkrzyp Marcelina2 E
Mysłowicki Festiwal Tańca Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika3 E
Mysłowicki Festiwal Tańca Trześniowski DawidKlejnot Vivien8 D
Mysłowicki Festiwal Tańca Malczyk MateuszFilipczyk Paulina2 C
Mysłowicki Festiwal Tańca Korlatowicz PiotrSisman Julia5 D
Mysłowicki Festiwal Tańca Korlatowicz PiotrSisman Julia5 D
Mysłowicki Festiwal Tańca Kühn TomaszOprzędkiewicz Elżbieta1 C
Mysłowicki Festiwal Tańca Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka2 C
Mysłowicki Festiwal Tańca Klimek FilipSzkutnik Zofia1 C
Mysłowicki Festiwal Tańca Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka5 C
Mysłowicki Festiwal Tańca Krzemiński GrzegorzKajzer Karolina2 B
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kühn TomaszOprzędkiewicz Elżbieta3 C
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rachtan IgorDrapacz Laura1 F
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Papierok KrzysztofRachtan Marta15 OPEN
XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2021\" Trześniowski DawidKlejnot Vivien2 D
XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2021\" Trześniowski DawidKlejnot Vivien3 D
XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2021\" Kowol TymoteuszDomin Marcelina2 G
XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2021\" Rachtan IgorDrapacz Laura2 F
Puchar WieczystegoMalczyk MateuszFilipczyk Paulina16 OPEN
Puchar WieczystegoKucza MakarySkrzyp Marcelina7 OPEN
Puchar WieczystegoPapierok KrzysztofRachtan Marta17 OPEN
Puchar WieczystegoTrześniowski DawidKlejnot Vivien17 D
Puchar WieczystegoMalczyk MateuszFilipczyk Paulina18 C
Puchar WieczystegoMalczyk MateuszFilipczyk Paulina26 C
Puchar WieczystegoTrześniowski DawidKlejnot Vivien29 D
Puchar WieczystegoKałuża MichałSkrzypczak Agnieszka23 C
Puchar WieczystegoKałuża MichałSkrzypczak Agnieszka27 C
Puchar WieczystegoKühn TomaszOprzędkiewicz Elżbieta20 C
Puchar WieczystegoPapierok KrzysztofRachtan Marta5 A
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Trześniowski DawidKlejnot Vivien2 D
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Kruszyna MichałSobczyk Sybilla1 H
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika4 E
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Trześniowski DawidKlejnot Vivien5 D
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Kowol TymoteuszDomin Marcelina2 G
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Malczyk MateuszFilipczyk Paulina2 C
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Malczyk MateuszFilipczyk Paulina4 C
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Malczyk MateuszFilipczyk Paulina3 OPEN
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Papierok KrzysztofRachtan Marta1 OPEN
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Kowol TymoteuszDomin Marcelina3 G
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Malczyk MateuszFilipczyk Paulina7 C
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Malczyk MateuszFilipczyk Paulina1 C
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Trześniowski DawidKlejnot Vivien8 D
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Trześniowski DawidKlejnot Vivien5 D
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika3 E
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Mazurek MichałMałek Lilianna5 F
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Rachtan IgorDrapacz Laura4 F
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Sekman KonradKurzeja Maja2 H
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Kowol TymoteuszDomin Marcelina2 G
CeA Challenge Cup Jesienny Kucza MakarySkrzyp Marcelina2 E
CeA Challenge Cup Jesienny Malczyk MateuszFilipczyk Paulina2 C
Nosalowy International Dance FestivalKucza MakarySkrzyp Marcelina2 E
Nosalowy International Dance FestivalMalczyk MateuszFilipczyk Paulina2 C
OTTT RYTM 2021 Klimek FilipKajzer Karolina4 B
OTTT RYTM 2021 Klimek FilipKajzer Karolina8 B
OTTT RYTM 2021 Rachtan IgorDrapacz Laura4 F
Mistrzostwa Polski StandardPapierok KrzysztofRachtan Marta19 OPEN
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka6 C
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka1 C
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Malczyk MateuszFilipczyk Paulina1 C
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Trześniowski DawidKlejnot Vivien4 D
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika3 E
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Rachtan IgorDrapacz Laura2 F
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Mazurek MichałMałek Lilianna1 G
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Sekman KonradKurzeja Maja2 H
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Kruszyna MichałSobczyk Sybilla2 H
XIII Silesian Cup 2021 Trześniowski DawidKlejnot Vivien7 D
XIII Silesian Cup 2021 Malczyk MateuszFilipczyk Paulina2 C
XIII Silesian Cup 2021 Trześniowski DawidKlejnot Vivien10 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka2 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka6 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Malczyk MateuszFilipczyk Paulina2 C
Grand Prix Polski PTT Papierok KrzysztofRachtan Marta7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kucza MakarySkrzyp Marcelina8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Klimek FilipKajzer Karolina6 B
Grand Prix Polski PTT Klimek FilipKajzer Karolina5 B
Grand Prix Polski PTT Trześniowski DawidKlejnot Vivien5 D
Grand Prix Polski PTT Trześniowski DawidKlejnot Vivien1 D
Grand Prix Polski PTT Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika6 E
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Papierok KrzysztofRachtan Marta10 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Papierok KrzysztofRachtan Marta9 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Trześniowski DawidKlejnot Vivien3 E
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Malczyk MateuszFilipczyk Paulina1 C
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika4 E
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Trześniowski DawidKlejnot Vivien3 E
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Malczyk MateuszFilipczyk Paulina6 C
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka6 C
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka3 C
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Papierok KrzysztofRachtan Marta8 OPEN
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Trześniowski DawidKlejnot Vivien2 E
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Kucza MakarySkrzyp Marcelina1 E
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Rachtan IgorDrapacz Laura3 E
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Chorowski PiotrGrzywok Dorota3 G
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika1 E
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Kowol TymoteuszDomin Marcelina3 G
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka2 C
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka3 C
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Klimek FilipKajzer Karolina1 B
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Klimek FilipKajzer Karolina2 B
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Malczyk MateuszFilipczyk Paulina1 OPEN
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Malczyk MateuszFilipczyk Paulina4 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówKühn TomaszKolenda Agnieszka4 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Kühn TomaszKolenda Agnieszka1 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Kühn TomaszKolenda Agnieszka1 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Mazurek MichałMałek Lilianna1 H
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Kucza MakarySkrzyp Marcelina1 F
Puchar Klas F, E i D Kühn TomaszKolenda Agnieszka18 D
Grand Prix Polski PTT Mazurek MichałMałek Lilianna1 H
Grand Prix Polski PTT Klimek FilipKajzer Karolina10 B
Grand Prix Polski PTT Kucza MakarySkrzyp Marcelina8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Klimek FilipKajzer Karolina10 B
Grand Prix Polski PTT Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika2 F
Grand Prix Polski PTT Malczyk MateuszFilipczyk Paulina5 C
Grand Prix Polski PTT Papierok KrzysztofRachtan Marta7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Trześniowski DawidKlejnot Vivien2 E
DANCE OSCARS 2021 Chorowski PiotrGrzywok Dorota3 G
DANCE OSCARS 2021 Kühn TomaszKolenda Agnieszka6 C
DANCE OSCARS 2021 Kühn TomaszKolenda Agnieszka4 D
DANCE OSCARS 2021 Malczyk MateuszFilipczyk Paulina3 C
Grand Prix Polski PTT Papierok KrzysztofRachtan Marta12 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Chorowski PiotrGrzywok Dorota3 G
DANCE OSCARS 2021 Mazurek MichałMałek Lilianna1 H
DANCE OSCARS 2021 Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka2 C
DANCE OSCARS 2021 Klimek FilipKajzer Karolina10 B
DANCE OSCARS 2021 Klimek FilipKajzer Karolina9 B
DANCE OSCARS 2021 Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka6 C
DANCE OSCARS 2021 Kühn TomaszKolenda Agnieszka3 D
CeA Spring Kühn TomaszKolenda Agnieszka3 D
Polish Open Championships WDC Papierok KrzysztofRachtan Marta21 OPEN
CeA Challenge Cup Spring Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka12 C
Polish Open Championships WDC Kucza MakarySkrzyp Marcelina9 OPEN
Polish Open Championships WDC Kucza MakarySkrzyp Marcelina7 OPEN
CeA Challenge Cup Spring Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika6 F
CeA Challenge Cup Spring Mazurek MichałMałek Lilianna1 H
Polish Open Championships WDC Klimek FilipKajzer Karolina9 OPEN
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Rachtan IgorDrapacz Laura5 F
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kucza MakarySkrzyp Marcelina2 F
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Mazurek MichałMałek Lilianna1 H
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kowol TymoteuszDomin Marcelina3 G
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Trześniowski DawidKlejnot Vivien7 E
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika5 F
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Chorowski PiotrGrzywok Dorota3 G
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Malczyk MateuszFilipczyk Paulina3 C
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Papierok KrzysztofRachtan Marta2 B
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Klimek FilipKajzer Karolina8 B
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kühn TomaszKolenda Agnieszka3 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka7 C
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Klimek FilipKajzer Karolina16 B
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Kempa PatrykKania Kamila7 F
Cracow Dance Festival Trześniowski DawidKlejnot Vivien9 E
Cracow Dance Festival Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika3 F
Cracow Dance Festival Malczyk MateuszFilipczyk Paulina13 C
Cracow Dance Festival Kühn TomaszKolenda Agnieszka6 D
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Malczyk MateuszFilipczyk Paulina2 C
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Trześniowski DawidKlejnot Vivien6 E
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika7 F
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Kucza MakarySkrzyp Marcelina1 F
II OTTT Będzin 2021 Trześniowski DawidKlejnot Vivien6 E
II OTTT Będzin 2021 Chorowski PiotrGrzywok Dorota3 G
II OTTT Będzin 2021 Kowol TymoteuszDomin Marcelina3 G
II OTTT Będzin 2021 Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika6 F
II OTTT Będzin 2021 Mazurek MichałMałek Lilianna2 H
II OTTT Będzin 2021 Kucza MakarySkrzyp Marcelina3 F
II OTTT Będzin 2021 Rachtan IgorDrapacz Laura9 F
II OTTT Będzin 2021 Klimek FilipKajzer Karolina6 B
II OTTT Będzin 2021 Nowakowski ŁukaszRachtan Marta12 B
II OTTT Będzin 2021 Klimek FilipKajzer Karolina14 B
II OTTT Będzin 2021 Papierok KrzysztofNowak Julia1 A
CeA Puchar Malczyk MateuszFilipczyk Paulina5 C
II OTTT Będzin 2021 Kühn TomaszKolenda Agnieszka4 D
II OTTT Będzin 2021 Nowakowski ŁukaszRachtan Marta9 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Malczyk MateuszFilipczyk Paulina5 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Nowakowski ŁukaszRachtan Marta8 B
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Nowakowski ŁukaszRachtan Marta8 C
47 Puchar Wieczystego Malczyk MateuszFilipczyk Paulina13 OPEN
47 Puchar Wieczystego Klimek FilipKajzer Karolina45 B
47 Puchar Wieczystego Klimek FilipKajzer Karolina32 B
47 Puchar Wieczystego Papierok KrzysztofNowak Julia7 B
47 Puchar Wieczystego Kühn TomaszKolenda Agnieszka8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Klimek FilipKajzer Karolina7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kühn TomaszKolenda Agnieszka2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Papierok KrzysztofNowak Julia3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kühn TomaszKolenda Agnieszka2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Klimek FilipKajzer Karolina9 B
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Malczyk MateuszFilipczyk Paulina5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Trześniowski DawidKlejnot Vivien4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Malczyk MateuszFilipczyk Paulina1 D
CeA Challenge Cup Trześniowski DawidKlejnot Vivien9 E
CeA Challenge Cup Nowakowski ŁukaszRachtan Marta7 C
CeA Challenge Cup Nowakowski ŁukaszRachtan Marta6 B
Mikołajowy OTTT Kühn TomaszKolenda Agnieszka1 D
Mikołajowy OTTT Kühn TomaszKolenda Agnieszka1 E
Mikołajowy OTTT Nowakowski ŁukaszRachtan Marta5 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Klimek FilipKajzer Karolina13 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Kühn TomaszKolenda Agnieszka5 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Klimek FilipKajzer Karolina14 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Nowakowski ŁukaszRachtan Marta9 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Papierok KrzysztofNowak Julia6 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Kühn TomaszKolenda Agnieszka2 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Malczyk MateuszFilipczyk Paulina6 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Trześniowski DawidKlejnot Vivien4 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Kowol TymoteuszDomin Marcelina1 H
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Rachtan IgorDrapacz Laura2 G
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kühn TomaszKolenda Agnieszka2 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Klimek FilipKajzer Karolina18 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Malczyk MateuszFilipczyk Paulina7 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Klimek FilipKajzer Karolina13 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kühn TomaszKolenda Agnieszka11 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Nowakowski ŁukaszRachtan Marta7 B
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Malczyk MateuszFilipczyk Paulina4 D
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Nowakowski ŁukaszRachtan Marta6 B
Mistrzostwa Polski Standard Papierok KrzysztofNowak Julia17 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Malczyk MateuszFilipczyk Paulina11 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Nowakowski ŁukaszRachtan Marta28 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Klimek FilipKajzer Karolina6 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Klimek FilipKajzer Karolina10 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Nowakowski ŁukaszRachtan Marta6 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Papierok KrzysztofNowak Julia4 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka6 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka4 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Kühn TomaszKolenda Agnieszka8 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Kühn TomaszKolenda Agnieszka2 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika7 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kühn TomaszKolenda Agnieszka1 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Malczyk MateuszFilipczyk Paulina3 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Malczyk MateuszFilipczyk Paulina5 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika10 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka3 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kühn TomaszKolenda Agnieszka11 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka7 D
Puchar Klas A,B i C Papierok KrzysztofNowak Julia9 B
Puchar Klas A,B i C Nowakowski ŁukaszRachtan Marta6 C
Puchar Okręgu Śląskiego Malczyk MateuszFilipczyk Paulina2 D
Puchar Okręgu Śląskiego Malczyk MateuszFilipczyk Paulina3 D
Puchar Okręgu Śląskiego Kühn TomaszKolenda Agnieszka2 F
Puchar Okręgu Śląskiego Kühn TomaszKolenda Agnieszka2 E
Puchar Okręgu Śląskiego Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka4 D
Puchar Okręgu Śląskiego Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka5 D
Puchar Okręgu Śląskiego Nowakowski ŁukaszRachtan Marta2 C
Puchar Okręgu Śląskiego Klimek FilipKajzer Karolina5 C
Puchar Okręgu Śląskiego Klimek FilipKajzer Karolina13 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Malczyk MateuszFilipczyk Paulina3 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Rachtan IgorDrapacz Laura1 H
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Trześniowski DawidKlejnot Vivien8 F
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika6 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kucza MakaryCzapla Julia9 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Malczyk MateuszFilipczyk Paulina1 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Nowakowski ŁukaszRachtan Marta6 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka2 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Papierok KrzysztofNowak Julia1 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Nowakowski ŁukaszRachtan Marta2 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Klimek FilipKajzer Karolina5 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Klimek FilipKajzer Karolina9 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka3 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka7 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Chorowski PiotrGrzywok Dorota1 H
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika1 G
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Kucza MakaryCzapla Julia7 F
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Trześniowski DawidKlejnot Vivien1 F
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Malczyk MateuszFilipczyk Paulina3 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Malczyk MateuszFilipczyk Paulina3 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Nowakowski ŁukaszRachtan Marta2 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka9 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Papierok KrzysztofNowak Julia3 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Klimek FilipKajzer Karolina4 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Nowakowski ŁukaszRachtan Marta6 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Klimek FilipKajzer Karolina2 C
Majówka w Krakowie - OTTT Nowakowski ŁukaszRachtan Marta4 C
Majówka w Krakowie - OTTT Nowakowski ŁukaszRachtan Marta2 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAKlimek FilipKajzer Karolina13 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAKlimek FilipKajzer Karolina11 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAKałuża MichałSkrzypczak Agnieszka15 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKANowakowski ŁukaszRachtan Marta5 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAKałuża MichałSkrzypczak Agnieszka7 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Malczyk MateuszFilipczyk Paulina4 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika1 G
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Kucza MakaryCzapla Julia6 F
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Trześniowski DawidKlejnot Vivien5 F
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Klimek FilipKajzer Karolina3 C
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Malczyk MateuszFilipczyk Paulina5 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Papierok KrzysztofNowak Julia3 C
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Klimek FilipKajzer Karolina4 C
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Nowakowski ŁukaszRachtan Marta7 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka11 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kühn TomaszKolenda Agnieszka2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Malczyk MateuszFilipczyk Paulina4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nowakowski ŁukaszRachtan Marta4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kühn TomaszKolenda Agnieszka2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nowakowski ŁukaszRachtan Marta11 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Papierok KrzysztofNowak Julia1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Klimek FilipKajzer Karolina9 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Klimek FilipKajzer Karolina3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka14 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKlimek FilipKajzer Karolina9 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaNowakowski ŁukaszRachtan Marta1 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaNowakowski ŁukaszRachtan Marta2 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKlimek FilipKajzer Karolina6 C
GPS PTT Kiepura Dance Cup Krzywiński KacperSzweda Maja4 F
GPS PTT Kiepura Dance Cup Trześniowski DawidKlejnot Vivien2 F
GPS PTT Kiepura Dance Cup Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika1 G
GPS PTT Kiepura Dance Cup Goralczyk TymoteuszPaholikova Monika2 H
GPS PTT Kiepura Dance Cup Mazurek MichałMałek Lilianna1 H
CeA Puchar Kühn TomaszKolenda Agnieszka3 F
CeA Puchar Klimek FilipKajzer Karolina2 C
CeA Puchar Klimek FilipKajzer Karolina3 C
CeA Puchar Nowakowski ŁukaszRachtan Marta3 D
CeA Puchar Nowakowski ŁukaszRachtan Marta1 D
Puchar WieczystegoMalczyk MateuszFilipczyk Paulina14 OPEN
Puchar WieczystegoKałuża MichałSkrzypczak Agnieszka21 D
Puchar WieczystegoNowakowski ŁukaszRachtan Marta4 D
Puchar WieczystegoKałuża MichałSkrzypczak Agnieszka27 D
Puchar WieczystegoNowakowski ŁukaszRachtan Marta17 D
Puchar WieczystegoKühn TomaszKolenda Agnieszka17 F
Puchar WieczystegoKühn TomaszKolenda Agnieszka7 F
Puchar WieczystegoKlimek FilipKajzer Karolina19 C
Puchar WieczystegoPapierok KrzysztofNowak Julia6 C
Puchar WieczystegoKlimek FilipKajzer Karolina19 C
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Nowakowski ŁukaszRachtan Marta5 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Malczyk MateuszFilipczyk Paulina4 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Chorowski PiotrGrzywok Dorota2 H
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Kucza MakaryCzapla Julia1 G
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika2 G
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Trześniowski DawidKlejnot Vivien6 F
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Papierok KrzysztofNowak Julia2 C
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Malczyk MateuszFilipczyk Paulina4 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Nowakowski ŁukaszRachtan Marta8 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Klimek FilipKajzer Karolina6 C
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Klimek FilipKajzer Karolina3 C
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Kolenda DominikKłapczyk Patrycja3 G
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Papierok KrzysztofNowak Julia1 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Malczyk MateuszFilipczyk Paulina7 D
IV OTTT Czeladź 2019 Nowakowski ŁukaszJarek Emilia5 D
IV OTTT Czeladź 2019 Trześniowski DawidKlejnot Vivien9 F
IV OTTT Czeladź 2019 Chorowski PiotrGrzywok Dorota2 H
IV OTTT Czeladź 2019 Klimek FilipKajzer Karolina9 C
IV OTTT Czeladź 2019 Klimek FilipKajzer Karolina1 C
IV OTTT Czeladź 2019 Kucza MakaryCzapla Julia2 G
Puchar Rektora AGH Nowakowski ŁukaszJarek Emilia1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Nowakowski ŁukaszJarek Emilia1 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Klimek FilipKajzer Karolina1 C
Oleski Festiwal Tańca 2019 Papierok KrzysztofNowak Julia5 C
Oleski Festiwal Tańca 2019 Nowakowski ŁukaszJarek Emilia5 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Kucza MakaryCzapla Julia1 G
Oleski Festiwal Tańca 2019 Chorowski PiotrGrzywok Dorota2 H
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Nowakowski ŁukaszJarek Emilia1 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Nowakowski ŁukaszJarek Emilia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Malczyk MateuszFilipczyk Paulina7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Malczyk MateuszFilipczyk Paulina6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Nowakowski ŁukaszJarek Emilia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Klimek FilipKajzer Karolina7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Klimek FilipKajzer Karolina7 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Chorowski PiotrGrzywok Dorota1 H
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Trześniowski DawidKlejnot Vivien7 F
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kucza MakaryCzapla Julia2 G
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika3 G
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Klimek FilipKajzer Karolina8 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kolenda DominikKłapczyk Patrycja2 G
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Nowakowski ŁukaszJarek Emilia1 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Nowakowski ŁukaszJarek Emilia8 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Nowakowski ŁukaszJarek Emilia2 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka1 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Malczyk MateuszFilipczyk Paulina4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Nowakowski ŁukaszJarek Emilia6 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Klimek FilipKajzer Karolina6 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Klimek FilipKajzer Karolina7 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika1 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Kucza MakaryCzapla Julia2 G
GPS \" Bieruń 2019\" Chorowski PiotrGrzywok Dorota2 H
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Klimek FilipKajzer Karolina8 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kucza MakaryCzapla Julia2 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Malczyk MateuszFilipczyk Paulina1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Chorowski PiotrGrzywok Dorota2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Klimek FilipKajzer Karolina5 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka1 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Trześniowski DawidKlejnot Vivien4 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Malczyk MateuszFilipczyk Paulina5 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Nowakowski ŁukaszJarek Emilia4 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Nowakowski ŁukaszJarek Emilia3 D
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka1 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Kucza MakaryCzapla Julia3 G
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Trześniowski DawidKlejnot Vivien12 F
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Nowakowski ŁukaszJarek Emilia5 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Grzywok DorotaChorowski Piotr2 H
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Malczyk MateuszFilipczyk Paulina7 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaNowakowski ŁukaszJarek Emilia10 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaNowakowski ŁukaszJarek Emilia5 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaMalczyk MateuszFilipczyk Paulina1 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Klimek FilipKajzer Karolina10 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Klimek FilipKajzer Karolina6 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Nowakowski ŁukaszJarek Emilia4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Nowakowski ŁukaszJarek Emilia5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaKałuża MichałSkrzypczak Agnieszka3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaMalczyk MateuszFilipczyk Paulina3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaKlimek FilipKajzer Karolina3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaPapierok KrzysztofAdamczyk Dagmara12 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinKucza MakaryCzapla Julia1 H
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinMalczyk MateuszFilipczyk Paulina5 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinKałuża MichałSkrzypczak Agnieszka8 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinNowakowski ŁukaszJarek Emilia2 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinKlimek FilipKajzer Karolina7 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinNowakowski ŁukaszJarek Emilia5 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Malczyk MateuszFilipczyk Paulina7 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara7 C
Majówka w Krakowie - OTTT Klimek FilipKajzer Karolina13 C
Majówka w Krakowie - OTTT Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara8 C
Majówka w Krakowie - OTTT Klimek FilipKajzer Karolina6 D
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Malczyk MateuszFilipczyk Paulina4 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Malczyk MateuszFilipczyk Paulina4 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka5 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika3 G
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Trześniowski DawidKlejnot Vivien8 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Klimek FilipKajzer Karolina4 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara11 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Klimek FilipKajzer Karolina15 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Malczyk MateuszFilipczyk Paulina4 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Klimek FilipKajzer Karolina8 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara3 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Klimek FilipKajzer Karolina5 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Batkiewicz AdrianKolenda Agnieszka11 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Batkiewicz AdrianKolenda Agnieszka7 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka5 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Nowakowski ŁukaszJarek Emilia2 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Malczyk MateuszFilipczyk Paulina5 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika3 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Czapla JuliaKucza Makary2 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceNowakowski ŁukaszJarek Emilia1 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceBatkiewicz AdrianKolenda Agnieszka2 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceBatkiewicz AdrianKolenda Agnieszka3 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Czapla JuliaKucza Makary1 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Klimek FilipKajzer Karolina13 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara5 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Klimek FilipKajzer Karolina8 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka6 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Nowakowski ŁukaszJarek Emilia2 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kolenda DominikKłapczyk Patrycja3 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Malczyk MateuszFilipczyk Paulina4 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Trześniowski DawidKlejnot Vivien2 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika1 H
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Nowakowski ŁukaszJarek Emilia2 E
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka5 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Klimek FilipKajzer Karolina15 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Batkiewicz AdrianKolenda Agnieszka5 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Nowakowski ŁukaszJarek Emilia4 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Batkiewicz AdrianKolenda Agnieszka6 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Malczyk MateuszFilipczyk Paulina13 E
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiKlimek FilipKajzer Karolina38 C
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiPapierok KrzysztofAdamczyk Dagmara25 C
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiMalczyk MateuszFilipczyk Paulina2 E
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiTrześniowski DawidKlejnot Vivien2 G
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiMalczyk WiktorSkrzypczak Weronika1 H
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiCzapla JuliaKucza Makary1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Batkiewicz AdrianKolenda Agnieszka6 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Batkiewicz AdrianKolenda Agnieszka7 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Malczyk MateuszFilipczyk Paulina2 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Klimek FilipKajzer Karolina6