!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
ELITA
Kraków (Małopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Pokuta JakubKopaczewska Maura2 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Sylwestrowicz MaciejKazior Anna8 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Płonka AdrianProchownik Kaja4 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Malec MichałChełkowska Oliwia10 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Sylwestrowicz MaciejKazior Anna9 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Jędrysiak IgorKranc Karolina8 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Batowski FilipKoperek Marlena7 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Mech KarolSilva Marta1 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Batowski FilipKoperek Marlena10 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Mech KarolSilva Marta1 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Jędrysiak IgorKranc Karolina6 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Szwej OlgierdDąbrowska Michalina7 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Stefanowicz KajetanMatuła Michalina10 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Krawczyk KubaJałocha Martyna1 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Jałocha TonyDuda Martyna4 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Szwej OlgierdDąbrowska Michalina7 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Stefanowicz KajetanMatuła Michalina8 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Krawczyk KubaJałocha Martyna2 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Jałocha TonyDuda Martyna1 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Płonka AdrianProchownik Kaja4 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Malec MichałChełkowska Oliwia8 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Raputa KacperTylek Wiktoria1 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Michalik KarolKopeć Daria5 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka2 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Domiter HubertWąsacz Karolina1 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Połec JakubBajor Karolina8 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Stanek MaciejDamska Anna7 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Raputa KacperTylek Wiktoria1 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Michalik KarolKopeć Daria4 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Małysa AdamFlaga Izabela6 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka3 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Stanek MaciejDamska Anna6 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Małysa AdamFlaga Izabela4 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka2 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Raputa KacperTylek Wiktoria1 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Połec JakubBajor Karolina7 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Stanek MaciejDamska Anna6 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Michalik KarolKopeć Daria4 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka3 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Raputa KacperTylek Wiktoria1 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Stanek MaciejDamska Anna6 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Michalik KarolKopeć Daria5 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Małysa AdamFlaga Izabela4 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych Mistrzostwa Polski FTS w klasie \"B\" LA Mistrzostwa Polski FTS PD Majster Cup Sierpc 5-6.12.2020Raputa KacperTylek Wiktoria10 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych Mistrzostwa Polski FTS w klasie \"B\" LA Mistrzostwa Polski FTS PD Majster Cup Sierpc 5-6.12.2020Vaikasas GabrieliusGrabowska Klaudia5 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych Mistrzostwa Polski FTS w klasie \"B\" LA Mistrzostwa Polski FTS PD Majster Cup Sierpc 5-6.12.2020Małysa AdamFlaga Izabela40 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych Mistrzostwa Polski FTS w klasie \"B\" LA Mistrzostwa Polski FTS PD Majster Cup Sierpc 5-6.12.2020Płonka AdrianProchownik Kaja13 B
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych Mistrzostwa Polski FTS w klasie \"B\" LA Mistrzostwa Polski FTS PD Majster Cup Sierpc 5-6.12.2020Michalik KarolKopeć Daria25 B
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych Mistrzostwa Polski FTS w klasie \"B\" LA Mistrzostwa Polski FTS PD Majster Cup Sierpc 5-6.12.2020Domiter HubertWąsacz Karolina23 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych Mistrzostwa Polski FTS w klasie \"B\" LA Mistrzostwa Polski FTS PD Majster Cup Sierpc 5-6.12.2020Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych Mistrzostwa Polski FTS w klasie \"B\" LA Mistrzostwa Polski FTS PD Majster Cup Sierpc 5-6.12.2020Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka7 B
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych Mistrzostwa Polski FTS w klasie \"B\" LA Mistrzostwa Polski FTS PD Majster Cup Sierpc 5-6.12.2020Mech KarolSilva Marta14 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji StylĂłw, Akademickie Mistrzostwa PolskiMech KarolSilva Marta4 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji StylĂłw, Akademickie Mistrzostwa PolskiKrawczyk KubaJałocha Martyna9 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji StylĂłw, Akademickie Mistrzostwa PolskiJałocha TonyDuda Martyna8 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji StylĂłw, Akademickie Mistrzostwa PolskiDomiter HubertWąsacz Karolina9 OPEN
OTTS o Puchar Burmistrza Ciechocinka Krawczyk KubaJałocha Martyna3 D
OTTS o Puchar Burmistrza Ciechocinka Krawczyk KubaJałocha Martyna3 D
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Stanek MaciejDamska Anna11 C
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Chełkowski MarcinKazior Helena4 F
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Szwej OlgierdDąbrowska Michalina6 F
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Krawczyk KubaJałocha Martyna5 D
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Krawczyk KubaJałocha Martyna2 D
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Malec MichałChełkowska Oliwia3 F
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Sylwestrowicz MaciejKazior Anna5 E
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Malec MichałChełkowska Oliwia6 E
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Siwik MateuszKiec Hanna5 D
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Siwik MateuszKiec Hanna9 C
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Batowski FilipKoperek Marlena13 D
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Stanek MaciejDamska Anna6 C
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Jędrysiak IgorKranc Karolina7 D
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Batowski FilipKoperek Marlena13 D
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Sylwestrowicz MaciejKazior Anna14 D
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Jędrysiak IgorKranc Karolina12 D
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Siwik MateuszKiec Hanna8 C
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Sylwestrowicz MaciejKazior Anna14 D
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Małysa AdamFlaga Izabela5 B
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Michalik KarolKopeć Daria6 B
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Michalik KarolKopeć Daria8 B
LĂłdĹş Open 2020 MP Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚ LĂłdĹş 15.11.2020Krawczyk KubaJałocha Martyna7 OPEN
LĂłdĹş Open 2020 MP Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚ LĂłdĹş 15.11.2020Jałocha TonyDuda Martyna6 OPEN
LĂłdĹş Open 2020 MP Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚ LĂłdĹş 15.11.2020Krawczyk KubaJałocha Martyna16 OPEN
LĂłdĹş Open 2020 MP Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚ LĂłdĹş 15.11.2020Jałocha TonyDuda Martyna15 OPEN
LĂłdĹş Open 2020 MP Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚ LĂłdĹş 15.11.2020Mech KarolSilva Marta7 OPEN
LĂłdĹş Open 2020 MP Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚ LĂłdĹş 15.11.2020Mech KarolSilva Marta6 OPEN
MP FTS \"LA\" oraz MP FTS w klasie B \"ST\" Konin 07.11.2020Raputa KacperTylek Wiktoria6 OPEN
MP FTS \"LA\" oraz MP FTS w klasie B \"ST\" Konin 07.11.2020Stawowy MateuszSilva Sara2 OPEN
MP FTS \"LA\" oraz MP FTS w klasie B \"ST\" Konin 07.11.2020Mech KarolSilva Marta12 OPEN
MP FTS \"LA\" oraz MP FTS w klasie B \"ST\" Konin 07.11.2020Michalik KarolKopeć Daria22 B
MP FTS \"LA\" oraz MP FTS w klasie B \"ST\" Konin 07.11.2020Małysa AdamFlaga Izabela15 B
MP FTS \"LA\" oraz MP FTS w klasie B \"ST\" Konin 07.11.2020Raputa KacperTylek Wiktoria3 OPEN
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Batowski FilipKoperek Marlena11 D
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Krawczyk KubaJałocha Martyna7 D
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Szwej OlgierdDąbrowska Michalina3 F
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Batowski FilipKoperek Marlena10 D
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Krawczyk KubaJałocha Martyna6 D
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Płonka AdrianProchownik Kaja4 B
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Siwik MateuszKiec Hanna7 C
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Michalik KarolKopeć Daria5 B
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Michalik KarolKopeć Daria7 B
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Siwik MateuszKiec Hanna13 C
TOP DANCE OPEN 2020 PRUSZKĂ“W 10.10.2020Krawczyk KubaJałocha Martyna2 D
TOP DANCE OPEN 2020 PRUSZKĂ“W 10.10.2020Szwej OlgierdDąbrowska Michalina3 F
TOP DANCE OPEN 2020 PRUSZKĂ“W 10.10.2020Malec MichałChełkowska Oliwia2 F
TOP DANCE OPEN 2020 PRUSZKĂ“W 10.10.2020Siwik MateuszKiec Hanna3 D
TOP DANCE OPEN 2020 PRUSZKĂ“W 10.10.2020Krawczyk KubaJałocha Martyna2 D
TOP DANCE OPEN 2020 PRUSZKĂ“W 10.10.2020Siwik MateuszKiec Hanna9 C
TOP DANCE OPEN 2020 PRUSZKĂ“W 10.10.2020Siwik MateuszKiec Hanna8 C
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Krawczyk KubaJałocha Martyna2 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Banaś MikołajKról Magdalena1 E
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Myśliwiec HubertMilewska Anna4 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Myśliwiec HubertMilewska Anna1 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskiego - Maków Podhalański 08.03.2020Stanek MaciejDamska Anna3 C
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Batowski FilipKoperek Marlena7 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Jędrysiak IgorKranc Karolina5 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Jałocha TonyDuda Martyna2 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Krawczyk KubaJałocha Martyna1 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Słomka MaciejTabaszewska Nadia5 C
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Jałocha TonyDuda Martyna1 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Jędrysiak IgorKranc Karolina8 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Batowski FilipKoperek Marlena6 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Siwik MateuszKiec Hanna4 C
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Słomka MaciejTabaszewska Nadia3 C
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Stanek MaciejDamska Anna1 C
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Siwik MateuszKiec Hanna4 C
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Stanek MaciejDamska Anna3 C
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Banaś MikołajKról Magdalena1 E
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Słomka MaciejTabaszewska Nadia5 C
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskiego - Maków Podhalański 08.03.2020Siwik MateuszKiec Hanna4 C
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Jałocha TonyDuda Martyna1 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskiego - Maków Podhalański 08.03.2020Stanek MaciejDamska Anna1 C
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Myśliwiec HubertMilewska Anna4 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Słomka MaciejTabaszewska Nadia3 C
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Michalik KarolKopeć Daria1 B
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Michalik KarolKopeć Daria3 B
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Małysa AdamFlaga Izabela1 B
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Połec JakubBajor Karolina2 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskiego - Maków Podhalański 08.03.2020Siwik MateuszKiec Hanna1 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Połec JakubBajor Karolina2 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskiego - Maków Podhalański 08.03.2020Siwik MateuszKiec Hanna1 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Drożdż KonradFlorczyk Nikola2 B
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Myśliwiec HubertMilewska Anna1 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Jędrysiak IgorKranc Karolina8 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskiego - Maków Podhalański 08.03.2020Batowski FilipKoperek Marlena6 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskiego - Maków Podhalański 08.03.2020Batowski FilipKoperek Marlena7 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Jędrysiak IgorKranc Karolina5 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Jałocha TonyDuda Martyna2 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Krawczyk KubaJałocha Martyna1 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Krawczyk KubaJałocha Martyna2 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskiego - Maków Podhalański 08.03.2020Siwik MateuszKiec Hanna4 C
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi Czerwińsk nad Wisłą 29.02.2020Siwik MateuszKiec Hanna6 D
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi Czerwińsk nad Wisłą 29.02.2020Siwik MateuszKiec Hanna1 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS 10 Tańców Rumia 29.02.2020Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka24 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS 10 Tańców Rumia 29.02.2020Raputa KacperTylek Wiktoria5 OPEN
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi Czerwińsk nad Wisłą 29.02.2020Rzepa NikodemKorenko PolinaQ C
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi Czerwińsk nad Wisłą 29.02.2020Siwik MateuszKiec Hanna1 D
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi Czerwińsk nad Wisłą 29.02.2020Siwik MateuszKiec Hanna6 D
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi Czerwińsk nad Wisłą 29.02.2020Rzepa NikodemKorenko Polina5 C
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi Czerwińsk nad Wisłą 29.02.2020Siwik MateuszKiec Hanna8 C
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi Czerwińsk nad Wisłą 29.02.2020Rzepa NikodemKorenko Polina9 C
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi Czerwińsk nad Wisłą 29.02.2020Siwik MateuszKiec Hanna10 C
MISTRZOSTWA POLSKI FTS 10 Tańców Rumia 29.02.2020Stawowy MateuszSilva Sara2 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS 10 Tańców Rumia 29.02.2020Jagła PiotrKrzemińska Kaja23 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS 10 Tańców Rumia 29.02.2020Raputa KacperTylek Wiktoria3 OPEN
TOP DANCE CUP 2020 PruszkĂłw 23.02.2020Banaś MikołajKról Magdalena11 E
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Jędrysiak IgorKranc Karolina1 E
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Jałocha TonyDuda Martyna1 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Krawczyk KubaJałocha Martyna5 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Krawczyk KubaJałocha Martyna1 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Jałocha TonyDuda Martyna4 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Myśliwiec HubertMilewska Anna5 OPEN
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Drożdż KonradFlorczyk Nikola5 OPEN
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Drożdż KonradFlorczyk Nikola1 C
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Myśliwiec HubertMilewska Anna3 C
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Połec JakubBajor Karolina3 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Siwik MateuszKiec Hanna2 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Małysa AdamFlaga Izabela5 C
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Stanek MaciejDamska Anna1 C
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Siwik MateuszKiec Hanna6 C
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Małysa AdamFlaga Izabela4 B
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Słomka MaciejTabaszewska Nadia3 C
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Stanek MaciejDamska Anna2 C
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Słomka MaciejTabaszewska Nadia4 C
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Siwik MateuszKiec Hanna3 C
XXXIV TURNIEJ ASĂ“W 2020 Zawiercie 09.02.2020Vaikasas GabrieliusGrabowska Klaudia3 OPEN
XXXIV TURNIEJ ASĂ“W 2020 Zawiercie 09.02.2020Domiter HubertWąsacz Karolina6 OPEN
AnaDens Cup III OTTT LĂłdĹş 11.01.2020Stanek MaciejDamska Anna2 C
AnaDens Cup III OTTT LĂłdĹş 11.01.2020Stanek MaciejDamska Anna7 C
AnaDens Cup III OTTT LĂłdĹş 11.01.2020Stanek MaciejDamska Anna2 D
AnaDens Cup III OTTT LĂłdĹş 11.01.2020Stanek MaciejDamska Anna4 D
CORDEX WINTER CUP MPP FTS WCSR AQUA ZDRĂ“J 21.12.2019Jałocha TonyDuda Martyna3 OPEN
CORDEX WINTER CUP MPP FTS WCSR AQUA ZDRĂ“J 21.12.2019Jałocha TonyDuda Martyna3 OPEN
CORDEX WINTER CUP MPP FTS WCSR AQUA ZDRĂ“J 21.12.2019Jałocha TonyDuda Martyna3 D
CORDEX WINTER CUP MPP FTS WCSR AQUA ZDRĂ“J 21.12.2019Jałocha TonyDuda Martyna2 D
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Siwik MateuszKiec Hanna4 D
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Siwik MateuszKiec Hanna5 D
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Siwik MateuszKiec Hanna4 D
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Siwik MateuszKiec Hanna5 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Krawczyk KubaJałocha Martyna17 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Słomka MaciejTabaszewska Nadia8 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Myśliwiec HubertMilewska Anna7 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Płonka AdrianProchownik Kaja5 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Jagła PiotrKrzemińska Kaja4 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Myśliwiec HubertMilewska Anna3 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Jałocha TonyDuda Martyna19 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Krawczyk KubaJałocha Martyna15 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Myśliwiec HubertMilewska Anna7 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Płonka AdrianProchownik Kaja2 C
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Jałocha TonyDuda Martyna6 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Słomka MaciejTabaszewska Nadia6 C
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka3 B
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Słomka MaciejTabaszewska Nadia7 C
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Banaś MikołajKról Magdalena17 E
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Jędrysiak IgorKranc Karolina10 E
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Krawczyk KubaJałocha Martyna4 E
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL Kraków 07.12.2019Słomka MaciejTabaszewska Nadia7 C
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL Kraków 07.12.2019Banaś MikołajKról Magdalena17 E
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL Kraków 07.12.2019Jędrysiak IgorKranc KarolinaQ E
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL Kraków 07.12.2019Krawczyk KubaJałocha MartynaQ E
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Jagła PiotrKrzemińska Kaja2 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Płonka AdrianProchownik Kaja5 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka2 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Gramatyka AntoniSiuda Emilia6 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka5 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Raputa KacperTylek Wiktoria2 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Banaś MikołajKról Magdalena12 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Krawczyk KubaJałocha Martyna9 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Jałocha TonyDuda Martyna8 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Zieliński IgorGałka Karolina1 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Płonka AdrianProchownik Kaja24 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Bartelik PawełKopiec Hanna2 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Raputa KacperTylek Wiktoria5 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Domiter HubertWąsacz Karolina2 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Gramatyka AntoniSiuda Emilia3 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Raputa KacperTylek Wiktoria1 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Banaś MikołajKról Magdalena12 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Jałocha TonyDuda Martyna10 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Krawczyk KubaJałocha Martyna2 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Myśliwiec HubertMilewska Anna9 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Słomka MaciejTabaszewska Nadia9 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Vaikasas GabrieliusGrabowska Klaudia1 OPEN
IX OTTS o Puchar Burmistrza Żukowa Żukowo 01.12.2019Bartelik PawełKopiec Hanna1 OPEN
GAR DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS \r\nDolnoĹ›laska Liga Taneczna WrocĹ‚aw \r\n23.11.2019Jędrysiak IgorKranc Karolina2 E
GAR DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS \r\nDolnoĹ›laska Liga Taneczna WrocĹ‚aw \r\n23.11.2019Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka7 OPEN
GAR DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS \r\nDolnoĹ›laska Liga Taneczna WrocĹ‚aw \r\n23.11.2019Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka7 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Jędrysiak IgorKranc Karolina20 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Krawczyk KubaJałocha Martyna22 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Jałocha TonyDuda Martyna13 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Gelardi GiovanniSabuda Amelia25 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Jagła PiotrKrzemińska Kaja12 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Gelardi GiovanniSabuda Amelia21 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Jałocha TonyDuda Martyna23 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Krawczyk KubaJałocha Martyna13 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Jędrysiak IgorKranc Karolina27 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Jagła PiotrKrzemińska Kaja16 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Domiter HubertWąsacz Karolina10 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Magnuski PiotrBudek Małgorzata14 OPEN
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła K-P Liga Nakło 10.11.2019Krawczyk KubaJałocha Martyna2 E
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła K-P Liga Nakło 10.11.2019Jędrysiak IgorKranc Karolina6 E
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła K-P Liga Nakło 10.11.2019Jałocha TonyDuda Martyna2 D
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła K-P Liga Nakło 10.11.2019Gelardi GiovanniSabuda Amelia6 D
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła K-P Liga Nakło 10.11.2019Jałocha TonyDuda Martyna4 D
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła K-P Liga Nakło 10.11.2019Gelardi GiovanniSabuda Amelia6 D
Polish Cup 2019 - WDSF ECH Show Dance Warszawa 09.11.2019Magnuski PiotrBudek Małgorzata12 OPEN
Polish Cup 2019 - WDSF ECH Show Dance Warszawa 09.11.2019Stawowy MateuszSilva Sara3 OPEN
Polish Cup 2019 - WDSF ECH Show Dance Warszawa 09.11.2019Stawowy MateuszSilva Sara3 OPEN
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Pokuta JakubKopaczewska Maura2 B
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Zieliński IgorGałka Karolina17 B
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka7 B
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Gwiżdż FilipJagła Karolina4 A
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka4 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka7 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Gwiżdż FilipJagła Karolina4 A
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka4 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Pokuta JakubKopaczewska Maura2 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Zieliński IgorGałka Karolina17 B
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Jałocha TonyDuda Martyna7 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Jędrysiak IgorKranc Karolina2 E
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Krawczyk KubaJałocha Martyna5 E
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Banaś MikołajKról Magdalena7 E
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Gelardi GiovanniSabuda Amelia2 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Jałocha TonyDuda Martyna1 D
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Jędrysiak IgorKranc Karolina2 E
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Krawczyk KubaJałocha Martyna5 E
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Banaś MikołajKról Magdalena7 E
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Gelardi GiovanniSabuda Amelia2 D
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Jałocha TonyDuda Martyna1 D
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Myśliwiec HubertMilewska Anna4 D
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Gelardi GiovanniSabuda Amelia4 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Myśliwiec HubertMilewska Anna4 D
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Myśliwiec HubertMilewska Anna4 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Gelardi GiovanniSabuda Amelia4 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Jałocha TonyDuda Martyna7 D
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Stanek MaciejKazior Małgorzata2 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Myśliwiec HubertMilewska Anna4 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Stanek MaciejKazior Małgorzata2 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Słomka MaciejTabaszewska Nadia2 C
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Stanek MaciejKazior Małgorzata3 C
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Płonka AdrianProchownik Kaja1 C
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Słomka MaciejTabaszewska Nadia3 C
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Stanek MaciejKazior Małgorzata2 C
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Małysa AdamFlaga Izabela4 C
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 29.09.2019Gwiżdż FilipJagła Karolina21 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 29.09.2019Rzepa NikodemDuda Nina10 C
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 29.09.2019Zieliński IgorGałka Karolina2 B
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 29.09.2019Gwiżdż FilipJagła Karolina10 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 29.09.2019Rzepa NikodemDuda Nina8 C
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 28.09.2019Jałocha TonyDuda Martyna7 D
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 28.09.2019Jałocha TonyDuda Martyna3 D
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 28.09.2019Jałocha TonyDuda Martyna5 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 28.09.2019Krawczyk KubaJałocha Martyna2 E
MISTRZOSTWA POLSKI - Kleczew 21.09.2019Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
VRATISLAVIA WrocĹ‚aw 14.09.2019Płonka AdrianProchownik Kaja18 OPEN
VRATISLAVIA Wrocław 14.09.2019Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
VRATISLAVIA Wrocław 14.09.2019Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
VRATISLAVIA Wrocław 14.09.2019Raputa KacperTylek Wiktoria8 OPEN
VRATISLAVIA WrocĹ‚aw 14.09.2019Domiter HubertWąsacz Karolina2 OPEN
VRATISLAVIA WrocĹ‚aw 14.09.2019Krawczyk KubaJałocha Martyna3 E
VRATISLAVIA Wrocław 14.09.2019Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
VRATISLAVIA Wrocław 14.09.2019Vaikasas GabrieliusGrabowska Klaudia8 OPEN
VRATISLAVIA WrocĹ‚aw 14.09.2019Płonka AdrianProchownik Kaja1 C
VRATISLAVIA Wrocław 14.09.2019Raputa KacperTylek Wiktoria14 OPEN
VRATISLAVIA WrocĹ‚aw 14.09.2019Domiter HubertWąsacz Karolina26 OPEN
VRATISLAVIA Wrocław 14.09.2019Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Stanek MaciejKazior Małgorzata5 D
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Stanek MaciejKazior Małgorzata5 C
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Stanek MaciejKazior Małgorzata2 D
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Siwik MateuszGrajny Dominika8 D
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Siwik MateuszGrajny Dominika10 D
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Siwik MateuszGrajny Dominika1 E
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Smerdzyński KrystianPodgórska Natalia1 D
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Smerdzyński KrystianPodgórska Natalia3 D
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Rzepa NikodemDuda Nina5 C
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Rzepa NikodemDuda Nina6 C
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Gwiżdż FilipJagła Karolina5 OPEN
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Jałocha TonyDuda Martyna6 OPEN
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Zieliński IgorGałka Karolina2 B
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Zieliński IgorGałka Karolina9 B
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Jałocha TonyDuda Martyna6 D
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Płonka AdrianProchownik Kaja1 C
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Rzepa NikodemDuda Nina9 C
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Jędrysiak IgorKranc Karolina2 E
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Jałocha TonyDuda Martyna3 OPEN
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Płonka AdrianProchownik Kaja9 B
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Jałocha TonyDuda Martyna9 D
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Rzepa NikodemDuda Nina13 C
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Siwik MateuszGrajny Dominika6 D
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Smerdzyński KrystianPodgórska Natalia1 E
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Vaikasas GabrieliusGrabowska Klaudia5 OPEN
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Smerdzyński KrystianPodgórska Natalia3 D
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Smerdzyński KrystianPodgórska Natalia6 D
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Siwik MateuszGrajny Dominika11 D
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Stanek MaciejKazior Małgorzata3 D
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Siwik MateuszGrajny Dominika2 E
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Siwik MateuszGrajny Dominika4 D
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Gramatyka AntoniPaczosa Kornelia1 B
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Smerdzyński KrystianPodgórska Natalia1 E
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Siwik MateuszGrajny Dominika5 D
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Smerdzyński KrystianPodgórska Natalia5 D
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Smerdzyński KrystianPodgórska Natalia3 D
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Gramatyka AntoniPaczosa Kornelia3 B
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Gramatyka AntoniPaczosa Kornelia9 OPEN
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Gramatyka AntoniPaczosa Kornelia17 OPEN
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Stanek MaciejKazior Małgorzata2 D
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Małysa AdamFlaga Izabela3 C
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Batowski FilipMałysa Emilia4 E
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Stanek MaciejKazior Małgorzata8 D
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Małysa AdamFlaga Izabela9 B
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Stanek MaciejKazior Małgorzata13 C
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Małysa AdamFlaga Izabela13 C
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Stanek MaciejKazior Małgorzata8 D
International Dance Festival-Zabrze 2019 Zabrze 12.05.2019Vaikasas GabrieliusGrabowska Klaudia2 OPEN
International Dance Festival-Zabrze 2019 Zabrze 12.05.2019Domiter HubertWąsacz Karolina11 OPEN
International Dance Festival-Zabrze 2019 Zabrze 12.05.2019Gramatyka AntoniPaczosa Kornelia15 OPEN
International Dance Festival-Zabrze 2019 Zabrze 12.05.2019Gramatyka AntoniPaczosa Kornelia16 OPEN
Energa Dance Festival KrakĂłw 27.04.2019Słomka MaciejTabaszewska Nadia4 C
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Stanek MaciejKazior Małgorzata1 D
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Małysa AdamFlaga Izabela9 D
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Stanek MaciejKazior Małgorzata7 D
Energa Dance Festival KrakĂłw 27.04.2019Batowski FilipMałysa Emilia3 E
Energa Dance Festival KrakĂłw 27.04.2019Myśliwiec HubertMilewska Anna2 C
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Stanek MaciejKazior Małgorzata3 C
Energa Dance Festival KrakĂłw 27.04.2019Myśliwiec HubertMilewska Anna3 C
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Małysa AdamFlaga Izabela5 C
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Stanek MaciejKazior Małgorzata8 C
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Małysa AdamFlaga Izabela13 C
Energa Dance Festival KrakĂłw 27.04.2019Słomka MaciejTabaszewska Nadia4 C
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Gramatyka AntoniPaczosa Kornelia5 B
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Sylwestrowicz JakubPasek Patrycja6 C
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Drożdż KonradFlorczyk Nikola7 C
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Drożdż KonradFlorczyk Nikola6 C
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Sylwestrowicz JakubPasek Patrycja8 C
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Rzepa NikodemDuda Nina9 C
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka9 B
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Gelardi GiovanniSabuda Amelia8 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Ożóg SzymonGłodzik Justyna15 B
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Jałocha TonyDuda Martyna6 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Jędrysiak IgorKranc Karolina9 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Wiercioch KonradKurleto Jessica12 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Batowski FilipMałysa Emilia19 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Myśliwiec HubertMilewska Anna6 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Słomka MaciejTabaszewska Nadia3 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Siwik MateuszGrajny Dominika9 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Rzepa NikodemDuda Nina5 C
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Gelardi GiovanniSabuda Amelia13 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Wiercioch KonradKurleto Jessica8 C
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Stanek MaciejKazior Małgorzata1 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Jędrysiak IgorKranc Karolina4 E
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Krawczyk JakubJałocha Martyna11 E
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Batowski FilipMałysa Emilia7 E
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Siwik MateuszGrajny Dominika3 E
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Kalandyk MateuszSkoczylas Agnieszka4 E
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Stanek MaciejKazior Małgorzata1 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Kunachowicz KacperBajor Karolina2 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Małysa AdamFlaga Izabela2 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Jagła PiotrSilva Marta7 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Smerdzyński KrystianPodgórska Natalia4 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Kunachowicz KacperBajor Karolina6 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Jagła PiotrSilva Marta2 C
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Wiercioch KonradKurleto Jessica8 C
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Gelardi GiovanniSabuda Amelia12 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Jałocha TonyDuda Martyna5 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Jałocha TonyDuda Martyna9 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Płonka AdrianProchownik Kaja1 C
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Zieliński IgorGałka Karolina2 B
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Gramatyka AntoniPaczosa Kornelia7 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Raputa KacperTylek Wiktoria1 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Zieliński IgorGałka Karolina7 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Sylwestrowicz JakubPasek Patrycja9 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Rzepa NikodemDuda Nina10 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Raputa KacperTylek Wiktoria2 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka9 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Płonka AdrianProchownik Kaja8 B
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Vaikasas GabrieliusGrabowska Klaudia2 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Zieliński IgorGałka Karolina5 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Jagła PiotrSilva Marta8 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Rzepa NikodemDuda Nina11 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Sylwestrowicz JakubPasek Patrycja11 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Płonka AdrianProchownik Kaja9 B
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Gramatyka AntoniPaczosa Kornelia5 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka4 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Zieliński IgorGałka Karolina7 B
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Wiercioch KonradKurleto Jessica19 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Drożdż KonradFlorczyk Nikola12 B
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Gramatyka AntoniPaczosa Kornelia1 B
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka2 B
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Małysa AdamFlaga Izabela6 B
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Jędrysiak IgorKranc Karolina6 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Jałocha TonyDuda Martyna5 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Gelardi GiovanniSabuda Amelia8 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Batowski FilipMałysa Emilia20 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Myśliwiec HubertMilewska Anna4 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Słomka MaciejTabaszewska Nadia3 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Siwik MateuszGrajny Dominika10 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Małysa AdamFlaga Izabela2 C
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Stanek MaciejKazior Małgorzata4 C
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Stanek MaciejKazior Małgorzata4 C
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Małysa AdamFlaga Izabela7 C
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Jagła PiotrSilva Marta3 C
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Batowski FilipMałysa Emilia7 E
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Siwik MateuszGrajny Dominika4 D
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Siwik MateuszGrajny Dominika6 D
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Batowski FilipMałysa Emilia11 D
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Batowski FilipMałysa Emilia10 D
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka9 OPEN
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka1 B
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka2 B
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka9 OPEN
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Domiter HubertWąsacz Karolina8 OPEN
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka12 OPEN
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka14 OPEN
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Rzepa NikodemDuda Nina8 C
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Rzepa NikodemDuda Nina8 C
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Raputa KacperTylek Wiktoria6 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Stawowy MateuszSilva Sara2 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka20 OPEN
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Jagła PiotrSilva Marta1 C
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Jagła PiotrSilva Marta1 C
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Jagła PiotrSilva Marta2 B
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Stawowy MateuszSilva Sara1 B
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Jagła PiotrSilva Marta3 B
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Stawowy MateuszSilva Sara1 B
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Raputa KacperTylek Wiktoria8 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Raputa KacperTylek Wiktoria ==> Kl. S8 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Stawowy MateuszSilva Sara2 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Zieliński IgorGałka Karolina9 OPEN
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Małysa AdamFlaga Izabela3 C
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Jałocha TonyDuda Martyna5 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Jałocha TonyDuda Martyna3 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Rzepa NikodemDuda Nina7 C
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Sylwestrowicz JakubPasek Patrycja5 C
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Wiercioch KonradKurleto Jessica6 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Stanek MaciejKazior Małgorzata6 C
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Sylwestrowicz JakubPasek Patrycja8 C
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Małysa AdamFlaga Izabela7 C
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Rzepa NikodemDuda Nina5 C
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Płonka AdrianProchownik Kaja3 C
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Wiercioch KonradKurleto Jessica5 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Siwik MateuszGrajny Dominika1 E
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Jędrysiak IgorKranc Karolina8 E
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Gelardi GiovanniSabuda Amelia8 E
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Jałocha TonyDuda Martyna4 E
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Stanek MaciejKazior Małgorzata6 C
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Płonka AdrianProchownik Kaja3 C
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Włudarz DominikDamska Anna6 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Płonka AdrianProchownik Kaja4 B
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Ożóg SzymonGłodzik Justyna4 B
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka1 B
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Małysa AdamFlaga Izabela3 B
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka1 B
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Kunachowicz KacperBajor Karolina6 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Włudarz DominikDamska Anna5 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Stanek MaciejKazior Małgorzata2 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Rzepa NikodemDuda Nina6 B
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Rzepa NikodemDuda Nina4 B
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Siwik MateuszGrajny Dominika7 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Małysa AdamFlaga Izabela3 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Siwik MateuszGrajny Dominika1 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Jagła PiotrSilva Marta1 C
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Jagła PiotrSilva Marta2 C
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Kunachowicz KacperBajor Karolina9 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Stanek MaciejKazior Małgorzata1 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Gramatyka AntoniPaczosa Kornelia15 OPEN
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Gramatyka AntoniPaczosa Kornelia15 OPEN
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Domiter HubertWąsacz Karolina26 OPEN
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Gwiżdż FilipJagła Karolina36 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Raputa KacperTylek Wiktoria5 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Domiter HubertWąsacz Karolina26 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Gwiżdż FilipJagła Karolina36 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Stawowy MateuszSilva Sara3 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Vaikasas GabrieliusGrabowska Klaudia14 OPEN
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Wiercioch KonradKurleto Jessica8 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Drożdż KonradFlorczyk Nikola9 B
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Wiercioch KonradKurleto Jessica4 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Sylwestrowicz JakubPasek Patrycja6 B
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Zieliński IgorGałka Karolina5 B
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Siwik MateuszGrajny Dominika3 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Siwik MateuszGrajny Dominika3 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Rzepa NikodemDuda Nina1 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Sylwestrowicz JakubPasek Patrycja10 B
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Małysa AdamFlaga Izabela4 C
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Zieliński IgorGałka Karolina1 B
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Batowski FilipMałysa Emilia6 E
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Stanek MaciejKazior Małgorzata2 C
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Stanek MaciejKazior Małgorzata4 C
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Małysa AdamFlaga Izabela1 C
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Gelardi GiovanniSabuda Amelia7 E
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Jędrysiak IgorKranc Karolina4 E
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Jałocha TonyDuda Martyna2 E
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Batowski FilipMałysa Emilia9 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Płonka AdrianProchownik Kaja7 B
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Batowski FilipMałysa Emilia11 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Stanek MaciejKazior Małgorzata1 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Sylwestrowicz JakubPasek Patrycja5 C
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Gramatyka AntoniPaczosa Kornelia3 B
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka1 B
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Małysa AdamFlaga Izabela5 B
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka3 B
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Gramatyka AntoniPaczosa Kornelia2 B
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Kunachowicz KacperBajor Karolina4 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Włudarz DominikDamska Anna3 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Małysa AdamFlaga Izabela2 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Kunachowicz KacperBajor Karolina3 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Włudarz DominikDamska Anna2 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Stanek MaciejKazior Małgorzata1 D
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Rzepa NikodemDuda Nina7 C
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Sylwestrowicz JakubPasek Patrycja6 C
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Drożdż KonradFlorczyk Nikola5 C
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Płonka AdrianProchownik Kaja2 C
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Drożdż KonradFlorczyk Nikola7 C
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Rzepa NikodemDuda Nina6 C
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Rzepa NikodemDuda Nina4 D
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Drożdż KonradFlorczyk Nikola4 C
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Zieliński IgorGałka Karolina1 C
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Płonka AdrianProchownik Kaja2 C
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Drożdż KonradFlorczyk Nikola5 C
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Rzepa NikodemDuda Nina6 C
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Płonka AdrianProchownik Kaja1 C
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Batowski FilipMałysa Emilia3 E
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Rzepa NikodemDuda Nina7 C
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Włudarz DominikDamska Anna4 D
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Małysa AdamFlaga Izabela2 D
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Stanek MaciejKazior Małgorzata3 D
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Włudarz DominikDamska Anna5 D
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Małysa AdamFlaga Izabela1 C
Winter Tatry Cup Nowy Targ 16.12.2018Stanek MaciejKazior Małgorzata3 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Jałocha TonyDuda Martyna3 E
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Vaikasas GabrieliusGrabowska Klaudia2 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Płonka AdrianProchownik Kaja5 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Jałocha TonyDuda Martyna8 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Krawczyk KubaJałocha Martyna9 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka2 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Drożdż KonradFlorczyk Nikola10 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Jagła PiotrSilva Marta2 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka4 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Zieliński IgorGałka Karolina3 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Rzepa NikodemDuda Nina13 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Zieliński IgorGałka Karolina5 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Ożóg SzymonGłodzik Justyna7 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Małysa AdamFlaga Izabela7 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Sylwestrowicz JakubPasek Patrycja8 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Gelardi GiovanniSabuda Amelia3 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Drożdż KonradFlorczyk Nikola12 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Zieliński IgorGałka Karolina5 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Małysa AdamFlaga Izabela8 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Drożdż KonradFlorczyk Nikola12 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Jagła PiotrSilva Marta2 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Płonka AdrianProchownik Kaja7 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Rzepa NikodemDuda Nina10 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Jędrysiak IgorKranc Karolina4 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Rzepa NikodemDuda Nina10 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Gelardi GiovanniSabuda Amelia4 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Jałocha TonyDuda Martyna6 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Krawczyk KubaJałocha Martyna9 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Jędrysiak IgorKranc Karolina4 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Jagła PiotrSilva Marta2 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Płonka AdrianProchownik Kaja7 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Stanek MaciejKazior Małgorzata9 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Jędrysiak IgorKranc Karolina10 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Sylwestrowicz JakubPasek Patrycja10 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Jaje JakubSiuda Emilia2 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Jaje JakubSiuda Emilia3 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Raputa KacperTylek Wiktoria1 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Małysa AdamFlaga Izabela7 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Sylwestrowicz JakubPasek Patrycja8 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Stanek MaciejKazior Małgorzata9 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Gramatyka AntoniPaczosa Kornelia3 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Raputa KacperTylek Wiktoria1 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Ożóg SzymonGłodzik Justyna7 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Małysa AdamFlaga Izabela8 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Sylwestrowicz JakubPasek Patrycja10 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Stanek MaciejKazior Małgorzata13 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Gwiżdż FilipJagła Karolina1 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Vaikasas GabrieliusGrabowska Klaudia2 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Gwiżdż FilipJagła Karolina3 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Gramatyka AntoniPaczosa Kornelia2 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Stanek MaciejKazior Małgorzata13 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka4 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Jędrysiak IgorKranc Karolina10 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka2 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Jałocha TonyDuda Martyna6 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Krawczyk KubaJałocha Martyna9 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Gelardi GiovanniSabuda Amelia3 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Jałocha TonyDuda Martyna8 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Krawczyk KubaJałocha Martyna9 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Gelardi GiovanniSabuda Amelia4 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Drożdż KonradFlorczyk Nikola10 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Płonka AdrianProchownik Kaja5 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Zieliński IgorGałka Karolina3 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Rzepa NikodemDuda Nina13 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Jagła PiotrSilva Marta2 OPEN
XXXIII Turniej Asów Zawiercie 02.12.2018Vaikasas GabrieliusGrabowska Klaudia2 OPEN
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Vaikasas GabrieliusGrabowska Klaudia2 OPEN
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Włudarz DominikDamska Anna8 D
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Sylwestrowicz JakubPasek Patrycja7 C
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Batowski FilipMałysa Emilia6 E
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Małysa AdamFlaga Izabela9 D
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Stanek MaciejKazior Małgorzata9 D
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Gelardi GiovanniSabuda Amelia7 E
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Jędrysiak IgorKranc Karolina7 E
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Sylwestrowicz JakubPasek Patrycja6 C
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Małysa AdamFlaga Izabela2 C
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Jałocha TonyDuda Martyna3 E
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Stanek MaciejKazior Małgorzata7 D
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Drożdż KonradFlorczyk Nikola6 C
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Włudarz DominikDamska Anna6 D
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Batowski FilipMałysa Emilia11 D
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Rzepa NikodemDuda Nina6 D
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Płonka AdrianProchownik Kaja3 C
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Drożdż KonradFlorczyk Nikola8 C
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Rzepa NikodemDuda Nina8 C
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka11 OPEN
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Stanek MaciejKazior Małgorzata1 E
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Ożóg SzymonGłodzik Justyna8 B
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Domiter HubertWąsacz Karolina4 OPEN
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Zieliński IgorGałka Karolina2 C
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Płonka AdrianProchownik Kaja4 C
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Batowski FilipMałysa Emilia9 D
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Gruszka BartłomiejJarmuła Izabella6 B
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Góra KrzysztofSzpałek Agnieszka1 B
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Vaikasas GabrieliusGrabowska Klaudia2 OPEN
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Drożdż KonradFlorczyk Nikola6 C
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Gelardi GiovanniSabuda Amelia2 E
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Jałocha TonyDuda Martyna3 E
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Jędrysiak IgorKranc Karolina4 E
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Batowski FilipMałysa Emilia9 E
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Rzepa NikodemDuda Nina6 D
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Zieliński IgorGałka Karolina6 C
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Płonka AdrianProchownik Kaja7 C
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Drożdż KonradFlorczyk Nikola10 C
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Zieliński IgorGałka Karolina3 C
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Płonka AdrianProchownik Kaja5 C
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Stanek MaciejKazior Małgorzata3 E
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Siwik MateuszGrajny Dominika6 E
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Małysa AdamFlaga Izabela1 D
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Włudarz DominikDamska Anna7 D
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Małysa AdamFlaga Izabela5 D
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Włudarz DominikDamska Anna7 D
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Rzepa NikodemDuda Nina11 C
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Jagła PiotrSilva Marta9 OPEN
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Jagła PiotrSilva Marta9 OPEN
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Płonka AdrianProchownik Kaja18 OPEN
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Zieliński IgorGałka Karolina7 OPEN
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Myśliwiec HubertKorenko Polina25 OPEN
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Myśliwiec HubertKorenko Polina24 OPEN
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Zieliński IgorGałka Karolina19 OPEN
VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL WrocĹ‚aw 02-03.11.2018Domiter HubertWąsacz Karolina12 OPEN
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Płonka AdrianProchownik Kaja21 OPEN
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Zieliński IgorGałka Karolina4 C
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Siwik MateuszGrajny Dominika2 E
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Stanek MaciejKazior Małgorzata1 E
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Myśliwiec HubertKorenko Polina8 C
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Rzepa NikodemDuda Nina7 C
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Płonka AdrianProchownik Kaja2 C
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Jałocha TonyDuda Martyna1 E
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Drożdż KonradFlorczyk Nikola5 C
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Jędrysiak IgorKranc Karolina4 E
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Gelardi GiovanniSabuda Amelia3 E
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Drożdż KonradFlorczyk Nikola7 C
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Płonka AdrianProchownik Kaja4 C
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Zieliński IgorGałka Karolina1 C
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Myśliwiec HubertKorenko Polina6 C
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Sylwestrowicz JakubPasek Patrycja4 C
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Sylwestrowicz JakubPasek Patrycja4 C
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Batowski FilipMałysa Emilia9 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Batowski FilipMałysa Emilia7 E
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Pochopień MateuszPająk Joanna4 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Siwik MateuszGrajny Dominika6 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Włudarz DominikDamska Anna5 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Stanek MaciejKazior Małgorzata2 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Małysa AdamFlaga Izabela1 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Pochopień MateuszPająk Joanna7 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Małysa AdamFlaga Izabela3 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Batowski FilipMałysa Emilia10 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Rzepa NikodemDuda Nina1 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Drożdż KonradFlorczyk Nikola2 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Siwik MateuszGrajny Dominika9 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Włudarz DominikDamska Anna7 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Stanek MaciejKazior Małgorzata4 D
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Domiter HubertWąsacz Karolina6 OPEN
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Gwiżdż FilipJagła Karolina1 B
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Małysa AdamFlaga Izabela1 D
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Małysa AdamFlaga Izabela8 D
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Jagła PiotrSilva Marta15 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Stawowy MateuszSilva Sara2 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Jagła PiotrSilva Marta10 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Vaikasas GabrieliusGrabowska Klaudia2 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Gwiżdż FilipJagła Karolina15 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Stawowy MateuszSilva Sara5 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Vaikasas GabrieliusGrabowska Klaudia25 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Gwiżdż FilipJagła Karolina44 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Jagła PiotrSilva Marta11 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Stawowy MateuszSilva Sara3 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Gwiżdż FilipJagła Karolina8 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Jagła PiotrSilva Marta15 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Stawowy MateuszSilva Sara2 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Vaikasas GabrieliusGrabowska Klaudia2 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Gwiżdż FilipJagła Karolina15 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Stawowy MateuszSilva Sara5 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Jagła PiotrSilva Marta10 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Vaikasas GabrieliusGrabowska Klaudia25 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Jagła PiotrSilva Marta11 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Stawowy MateuszSilva Sara3 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Gwiżdż FilipJagła Karolina8 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Gwiżdż FilipJagła Karolina44 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELAGwiżdż FilipJagła Karolina1 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELAGwiżdż FilipJagła Karolina7 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELASylwestrowicz JakubPasek Patrycja4 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELAGrzesiak Jakub AdamKurleto Izabella6 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELAMałysa AdamFlaga Izabela3 D
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELASylwestrowicz JakubPasek Patrycja7 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELAVaikasas GabrieliusGrabowska Klaudia7 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELAJaje JakubSiuda Emilia11 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELARaputa KacperTylek Wiktoria1 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELAMałysa AdamFlaga Izabela7 D
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Jaje JakubSiuda Emilia10 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Zieliński IgorGałka Karolina16 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Płonka AdrianProchownik Kaja21 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Drożdż KonradFlorczyk Nikola22 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Gelardi GiovanniSabuda Amelia3 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Raputa KacperTylek Wiktoria1 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Jałocha TonyDuda Martyna2 OPEN
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Batowski FilipMałysa Emilia7 D
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Jagła PiotrSilva Marta5 OPEN
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Stanek MaciejKazior Małgorzata1 E
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Jagła PiotrSilva Marta11 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Myśliwiec HubertKorenko Polina8 C
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Batowski FilipMałysa Emilia6 E
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Myśliwiec HubertKorenko Polina7 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Zieliński IgorGałka Karolina1 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Rzepa NikodemDuda Nina6 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Płonka AdrianProchownik Kaja3 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Drożdż KonradFlorczyk Nikola4 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Rzepa NikodemDuda Nina9 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Drożdż KonradFlorczyk Nikola17 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Płonka AdrianProchownik Kaja6 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Zieliński IgorGałka Karolina2 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Rzepa NikodemDuda Nina7 D
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Drożdż KonradFlorczyk Nikola5 D
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAStawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Batowski FilipMałysa Emilia8 D
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Stanek MaciejKazior Małgorzata7 D
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTARaputa KacperTylek Wiktoria1 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAJaje JakubSiuda Emilia10 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAMyśliwiec HubertKorenko Polina7 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAZieliński IgorGałka Karolina1 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTARzepa NikodemDuda Nina6 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAPłonka AdrianProchownik Kaja3 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTADrożdż KonradFlorczyk Nikola4 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTARzepa NikodemDuda Nina9 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAMyśliwiec HubertKorenko Polina8 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAZieliński IgorGałka Karolina2 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAPłonka AdrianProchownik Kaja6 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTARzepa NikodemDuda Nina7 D
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTADrożdż KonradFlorczyk Nikola5 D
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTADrożdż KonradFlorczyk Nikola22 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAPłonka AdrianProchownik Kaja21 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAZieliński IgorGałka Karolina16 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAStawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAJagła PiotrSilva Marta11 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTADrożdż KonradFlorczyk Nikola17 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAJagła PiotrSilva Marta5 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAGelardi GiovanniSabuda Amelia3 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAJałocha TonyDuda Martyna2 OPEN
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Stanek MaciejKazior Małgorzata7 D
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Małysa AdamFlaga Izabela2 D
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Małysa AdamFlaga Izabela9 D
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Małysa AdamFlaga Izabela1 D
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Małysa AdamFlaga Izabela10 D
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Zieliński IgorGałka Karolina1 C
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Płonka AdrianProchownik Kaja6 C
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Rzepa NikodemDuda Nina8 C
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Zieliński IgorGałka Karolina1 C
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Płonka AdrianProchownik Kaja4 C
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Rzepa NikodemDuda Nina2 D
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Rzepa NikodemDuda Nina3 D
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Kazlauskas LiudvikasWyszyńska Patrycja1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Małysa AdamFlaga Izabela5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Małysa AdamFlaga Izabela8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Małysa AdamFlaga Izabela3 E
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Zieliński IgorGałka Karolina10 OPEN
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Płonka AdrianProchownik Kaja17 OPEN
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Jagła PiotrSilva Marta8 OPEN
Mistrzostwa Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji TaĹ„cĂłw / OTTS Pomosty ElblÄ…g 02.06.2018Jagła PiotrSilva Marta8 OPEN
Mistrzostwa Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji TaĹ„cĂłw / OTTS Pomosty ElblÄ…g 02.06.2018Płonka AdrianProchownik Kaja17 OPEN
Mistrzostwa Dzieci i Juniorów Młodszych w Kombinacji Tańców / OTTS Pomosty Elbląg 02.06.2018Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
Mistrzostwa Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji TaĹ„cĂłw / OTTS Pomosty ElblÄ…g 02.06.2018Zieliński IgorGałka Karolina10 OPEN
Karkonosze Cup Karpacz 27.05.2018Małysa AdamFlaga Izabela2 D
Karkonosze Cup Karpacz 27.05.2018Rzepa NikodemDuda Nina1 D
Karkonosze Cup Karpacz 27.05.2018Rzepa NikodemDuda Nina1 D
Karkonosze Cup Karpacz 27.05.2018Małysa AdamFlaga Izabela4 D
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Gwiżdż FilipJagła Karolina4 OPEN
Międzynarodowy Festiwal Tańca Zabrze 13.05.2018Vaikasas GabrieliusGrabowska Klaudia1 OPEN
Międzynarodowy Festiwal Tańca Zabrze 13.05.2018Raputa KacperTylek Wiktoria2 OPEN
Międzynarodowy Festiwal Tańca Zabrze 13.05.2018Jaje JakubSiuda Emilia8 OPEN
Międzynarodowy Festiwal Tańca Zabrze 13.05.2018Raputa KacperTylek Wiktoria1 OPEN
Międzynarodowy Festiwal Tańca Zabrze 13.05.2018Jaje JakubSiuda Emilia8 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Góra KrzysztofKumar Nilam4 B
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Gruszka BartłomiejJarmuła Izabella6 B
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Góra KrzysztofKumar Nilam4 B
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Ożóg SzymonGłodzik Justyna5 B
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Jagła PiotrSilva Marta2 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Zieliński IgorGałka Karolina5 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Płonka AdrianProchownik Kaja6 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Rzepa NikodemDuda Nina9 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Myśliwiec HubertKorenko Polina8 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Rzepa NikodemDuda Nina10 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Drożdż KonradFlorczyk Nikola11 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Jagła PiotrSilva Marta3 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Jędrysiak IgorKranc Karolina9 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Zieliński IgorGałka Karolina4 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Płonka AdrianProchownik Kaja7 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Pokuta JakubSpirytulska Alicja2 B
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Grzesiak Jakub AdamKurleto Izabella3 B
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Kalandyk MateuszGrajny Dominika4 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Gwiżdż FilipJagła Karolina1 B
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Płonka AdrianProchownik Kaja3 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Kazlauskas LiudvikasWyszyńska Patrycja7 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Gorgosz JanPaprocka Polina11 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Małysa AdamFlaga Izabela1 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Klaja WiktorSkoczylas Agnieszka3 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Adamus MikołajKurleto Jessica9 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Drożdż KonradFlorczyk Nikola6 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Kiec MaciejGere Wiktoria9 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Rzepa NikodemDuda Nina4 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Włudarz DominikDamska Anna12 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Kazlauskas LiudvikasWyszyńska Patrycja13 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Sylwestrowicz JakubPasek Patrycja13 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Włudarz DominikDamska Anna14 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Adamus MikołajKurleto Jessica6 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Rzepa NikodemDuda Nina4 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Kazlauskas LiudvikasWyszyńska Patrycja7 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Kiec MaciejGere Wiktoria7 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Sylwestrowicz JakubPasek Patrycja7 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Myśliwiec HubertKorenko Polina9 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Włudarz DominikDamska Anna10 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Drożdż KonradFlorczyk Nikola11 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Płonka AdrianProchownik Kaja7 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Płonka AdrianProchownik Kaja9 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Myśliwiec HubertKorenko Polina13 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Drożdż KonradFlorczyk Nikola14 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Jaje JakubSiuda Emilia3 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Raputa KacperTylek Wiktoria1 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Stawowy MateuszSilva Sara1 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Zieliński IgorGałka Karolina6 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Myśliwiec HubertKorenko Polina12 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Zieliński IgorGałka Karolina6 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Drożdż KonradFlorczyk Nikola13 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Raputa KacperTylek Wiktoria1 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Jaje JakubSiuda Emilia2 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Vaikasas GabrieliusGrabowska Klaudia2 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Gwiżdż FilipJagła Karolina4 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Pokuta JakubSpirytulska Alicja5 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Grzesiak Jakub AdamKurleto Izabella6 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Małysa AdamFlaga Izabela4 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Jagła PiotrSilva Marta2 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Jagła PiotrSilva Marta2 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Stawowy MateuszSilva Sara1 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Jałocha TonyDuda Martyna2 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Ożóg SzymonGłodzik Justyna4 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Klaja WiktorSkoczylas Agnieszka9 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Sylwestrowicz JakubPasek Patrycja5 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Małysa AdamFlaga Izabela10 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Klaja WiktorSkoczylas Agnieszka12 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Ożóg SzymonGłodzik Justyna4 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Jałocha TonyDuda Martyna7 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Jałocha TonyDuda Martyna5 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Gelardi GiovanniSabuda Amelia4 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Pokuta JakubSpirytulska Alicja2 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Góra KrzysztofKumar Nilam3 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Włudarz DominikDamska Anna8 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Góra KrzysztofKumar Nilam3 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Gruszka BartłomiejJarmuła Izabella4 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Gwiżdż FilipJagła Karolina1 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Jaje JakubSiuda Emilia2 B
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Jaje JakubSiuda Emilia1 B
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Jagła PiotrSilva Marta2 C
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Rzepa NikodemDuda Nina11 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Rzepa NikodemDuda Nina10 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Małysa AdamFlaga Izabela7 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Sylwestrowicz JakubPasek Patrycja7 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Małysa AdamFlaga Izabela11 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Jałocha TonyDuda Martyna8 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Jałocha TonyDuda Martyna10 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Stawowy MateuszSilva Sara1 C
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Płonka AdrianProchownik Kaja5 C
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Jagła PiotrSilva Marta2 C
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Stawowy MateuszSilva Sara1 C
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Małysa AdamFlaga Izabela2 E
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Stawowy MateuszSilva Sara1 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Jagła PiotrSilva Marta3 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Jagła PiotrSilva Marta2 OPEN
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Batowski FilipMałysa Emilia2 F
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Małysa AdamFlaga Izabela9 D
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Sylwestrowicz JakubPasek Patrycja8 C
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Sylwestrowicz JakubPasek Patrycja7 D
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Małysa AdamFlaga Izabela8 D
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Grzesiak Jakub AdamKurleto Izabella1 B
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Gruszka BartłomiejJarmuła Izabella7 OPEN
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Gruszka BartłomiejJarmuła Izabella7 OPEN
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Vaikasas GabrieliusGrabowska Klaudia2 OPEN
TATRY CUP 2018 Nowy Targ 24.03.2018Kazlauskas LiudvikasWyszyńska Patrycja3 E
TATRY CUP 2018 Nowy Targ 24.03.2018Gorgosz JanPaprocka Polina10 E
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup Kołobrzeg 24.03.2018Jagła PiotrSilva Marta2 C
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup Kołobrzeg 24.03.2018Stawowy MateuszSilva Sara1 C
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup Kołobrzeg 24.03.2018Jagła PiotrSilva Marta4