!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
JANTAR
Elbląg (Warmińsko-Mazurskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
IV OTSTT o P. Burm. Wejherowa MW PZTS Wejherowo 08.12.2019Sarnowski ŁukaszReich Justyna Joanna1 E
IV OTSTT o P. Burm. Wejherowa MW PZTS Wejherowo 08.12.2019Smolarek FilipWalińska Otylia3 E
IV OTSTT o P. Burm. Wejherowa MW PZTS Wejherowo 08.12.2019Nowak Szymon PiotrOlejnik Paulina4 E
Mistrzostwa W-MZST oraz II OTTS Olsztyn 07.12.2019Zieliński JakubNycnerska Olga1 OPEN
GPP Ekstraklasa FTS Gr. Majster-CUP Sierpc 07.12.2019Sarnowski ŁukaszReich Justyna Joanna2 E
Mistrzostwa W-MZST oraz II OTTS Olsztyn 07.12.2019Józefowicz MarceliJankowska Patrycja1 OPEN
Mistrzostwa W-MZST oraz II OTTS Olsztyn 07.12.2019Pietras GabrielSowa Julia2 OPEN
Mistrzostwa W-MZST oraz II OTTS Olsztyn 07.12.2019Żmijewski MarcelCiechorska Michalina3 OPEN
Mistrzostwa W-MZST oraz II OTTS Olsztyn 07.12.2019Józefowicz MarceliJankowska Patrycja1 OPEN
Mistrzostwa W-MZST oraz II OTTS Olsztyn 07.12.2019Pietras GabrielSowa Julia2 OPEN
Mistrzostwa W-MZST oraz II OTTS Olsztyn 07.12.2019Żmijewski MarcelCiechorska Michalina3 OPEN
Mistrzostwa W-MZST oraz II OTTS Olsztyn 07.12.2019Szreder PawełSzymańska Wiktoria2 OPEN
Mistrzostwa W-MZST oraz II OTTS Olsztyn 07.12.2019Zieliński JakubNycnerska Olga2 OPEN
Mistrzostwa W-MZST oraz II OTTS Olsztyn 07.12.2019Szreder PawełSzymańska Wiktoria2 OPEN
Mistrzostwa W-MZST oraz II OTTS Olsztyn 07.12.2019Protsenko OleksiiWieteska Julia1 OPEN
Mistrzostwa W-MZST oraz II OTTS Olsztyn 07.12.2019Dziurawiec MariuszDziurawiec Agnieszka3 OPEN
Mistrzostwa W-MZST oraz II OTTS Olsztyn 07.12.2019Iwicki JakubLewandowska Weronika2 OPEN
Mistrzostwa W-MZST oraz II OTTS Olsztyn 07.12.2019Dziurawiec MariuszDziurawiec Agnieszka2 OPEN
Mistrzostwa W-MZST oraz II OTTS Olsztyn 07.12.2019Szar JarosławSzar Katarzyna1 OPEN
Mistrzostwa W-MZST oraz II OTTS Olsztyn 07.12.2019Tomczak RafałTomczak Barbara4 OPEN
Mistrzostwa W-MZST oraz II OTTS Olsztyn 07.12.2019Tomczak RafałTomczak Barbara3 OPEN
Mistrzostwa W-MZST oraz II OTTS Olsztyn 07.12.2019Szar JarosławSzar Katarzyna2 OPEN
Mistrzostwa W-MZST oraz II OTTS Olsztyn 07.12.2019Protsenko OleksiiWieteska Julia2 OPEN
Mistrzostwa W-MZST oraz II OTTS Olsztyn 07.12.2019Skwira PawełŁysko Natalia1 OPEN
Mistrzostwa W-MZST oraz II OTTS Olsztyn 07.12.2019Skwira PawełŁysko Natalia3 OPEN
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 01.12.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina2 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 01.12.2019Sarnowski ŁukaszReich Justyna Joanna2 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 01.12.2019Smolarek FilipWalińska Otylia2 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 01.12.2019Kodrzycki MaksymilianSkwira Julia4 C
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 01.12.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja7 C
IX OTTS o Puchar Burmistrza Żukowa Żukowo 01.12.2019Pilarski SzymonBoguska Laura4 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 01.12.2019Kodrzycki MaksymilianSkwira Julia6 C
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 01.12.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina1 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 01.12.2019Żmijewski MarcelCiechorska Michalina3 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 01.12.2019Wiśniewski KrzysztofBieraga Zofia4 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 01.12.2019Sokół TomaszWasiłyszyn Kornelia5 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 01.12.2019Józefowicz MarceliJankowska Patrycja1 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 01.12.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja4 C
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 01.12.2019Żmijewski MarcelCiechorska Michalina3 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 01.12.2019Sokół TomaszWasiłyszyn Kornelia5 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 01.12.2019Dreger MichałSokalska Kinga1 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 01.12.2019Arapinowicz JakubKurkowska Kamila5 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 01.12.2019Arapinowicz JakubKurkowska Kamila3 D
IX OTTS o Puchar Burmistrza Żukowa Żukowo 01.12.2019Koperczak KonradSroka Wiktoria2 G
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 01.12.2019Wiśniewski KrzysztofBieraga Zofia4 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 01.12.2019Dreger MichałSokalska Kinga3 C
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 01.12.2019Stańczewski NikodemFidut Julia4 C
IX OTTS o Puchar Burmistrza Żukowa Żukowo 01.12.2019Pilarski SzymonBoguska Laura4 F
IX OTTS o Puchar Burmistrza Żukowa Żukowo 01.12.2019Koperczak KonradSroka Wiktoria2 G
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 01.12.2019Pilarski MarcinJezierska Wiktoria7 B
IX OTTS o Puchar Burmistrza Żukowa Żukowo 01.12.2019Protsenko OleksiiWieteska Julia1 OPEN
GPP Młodz. i Młodz. St. - Mikołajkowy TT Szczecinek 30.11.2019Pilarski MarcinJezierska Wiktoria4 B
GPP MĹ‚odz. i MĹ‚odz. St. - MikoĹ‚ajkowy TT Szczecinek 30.11.2019Sarnowski ŁukaszReich Justyna Joanna3 E
GPP Młodz. i Młodz. St. - Mikołajkowy TT Szczecinek 30.11.2019Iwicki JakubLewandowska Weronika9 OPEN
GPP Młodz. i Młodz. St. - Mikołajkowy TT Szczecinek 30.11.2019Pilarski MarcinJezierska Wiktoria11 OPEN
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Smolarek FilipWalińska Otylia4 E
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina1 D
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina1 D
GAR DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS \r\nDolnoślaska Liga Taneczna Wrocław \r\n23.11.2019Zakowicz KacperSagan Weronika3 OPEN
GAR DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS \r\nDolnoĹ›laska Liga Taneczna WrocĹ‚aw \r\n23.11.2019Zieliński JakubNycnerska Olga6 OPEN
GAR DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS \r\nDolnoĹ›laska Liga Taneczna WrocĹ‚aw \r\n23.11.2019Zieliński JakubNycnerska Olga5 OPEN
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Kodrzycki MaksymilianSkwira Julia5 C
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Kodrzycki MaksymilianSkwira Julia5 C
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Dreger MichałSokalska Kinga7 D
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Szreder PawełSzymańska Wiktoria7 C
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Koperczak KonradSroka Wiktoria1 G
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Stańczewski NikodemFidut Julia3 C
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Dreger MichałSokalska Kinga4 C
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Pilarski SzymonBoguska Laura4 F
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Koperczak OskarWaluszkiewicz Emilia9 E
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola5 C
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Szreder PawełSzymańska Wiktoria6 C
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Iwicki JakubLewandowska Weronika16 OPEN
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Stańczewski NikodemFidut Julia8 C
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Skwira PawełŁysko Natalia13 OPEN
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Zakowicz KacperSagan Weronika1 OPEN
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka7 B
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Protsenko OleksiiWieteska Julia1 OPEN
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Pilarski MarcinJezierska Wiktoria19 OPEN
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka6 B
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Pilarski MarcinJezierska Wiktoria4 B
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola6 B
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Skwira PawełŁysko Natalia2 B
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina13 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina6 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Józefowicz MarceliJankowska Patrycja3 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Pietras GabrielSowa Julia5 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Śliwa KonradBuczek Hanna16 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Zamiara MariuszSaryk Amelia11 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja20 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Pietras GabrielSowa Julia5 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Józefowicz MarceliJankowska Patrycja6 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Śliwa KonradBuczek Hanna23 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Zamiara MariuszSaryk Amelia12 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Żmijewski MarcelCiechorska Michalina11 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja20 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Pilarski MarcinJezierska Wiktoria13 B
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła K-P Liga Nakło 10.11.2019Kędzierski ArturSzreder Katarzyna Alicja5 E
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła K-P Liga Nakło 10.11.2019Zieliński PawełKruzicka Halina4 E
Polish Cup 2019 - WDSF ECH Show Dance Warszawa 09.11.2019Zakowicz KacperSagan Weronika48 OPEN
Polish Cup 2019 - WDSF ECH Show Dance Warszawa 09.11.2019Protsenko OleksiiWieteska Julia17 OPEN
OTTT - IV MemoriaĹ‚ Edwarda Kowalke Starogard GdaĹ„ski 03.11.2019Dreger MichałSokalska Kinga7 D
OTTT - IV MemoriaĹ‚ Edwarda Kowalke Starogard GdaĹ„ski 03.11.2019Smolarek FilipWalińska Otylia1 E
OTTT - IV MemoriaĹ‚ Edwarda Kowalke Starogard GdaĹ„ski 03.11.2019Sarnowski ŁukaszReich Justyna Joanna2 E
OTTT - IV Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 03.11.2019Koperczak KonradSroka Wiktoria2 G
OTTT - IV MemoriaĹ‚ Edwarda Kowalke Starogard GdaĹ„ski 03.11.2019Dreger MichałSokalska Kinga1 C
OTTT - IV Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 03.11.2019Koperczak OskarWaluszkiewicz Emilia8 E
OTTT - IV MemoriaĹ‚ Edwarda Kowalke Starogard GdaĹ„ski 03.11.2019Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola4 C
OTTT - IV MemoriaĹ‚ Edwarda Kowalke Starogard GdaĹ„ski 03.11.2019Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola5 B
OTTT - IV MemoriaĹ‚ Edwarda Kowalke Starogard GdaĹ„ski 03.11.2019Zieliński JakubNycnerska Olga4 B
OTTT - IV Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 03.11.2019Arapinowicz JakubKurkowska Kamila3 D
OTTT - IV Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 03.11.2019Arapinowicz JakubKurkowska Kamila4 D
OTTT - IV MemoriaĹ‚ Edwarda Kowalke Starogard GdaĹ„ski 03.11.2019Zieliński JakubNycnerska Olga3 B
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Pilarski MarcinJezierska Wiktoria24 B
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka18 B
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Zieliński JakubNycnerska Olga20 B
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola21 B
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka13 B
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Zieliński JakubNycnerska Olga13 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Szreder PawełSzymańska Wiktoria7 C
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Walczak WiktorSowa Julia13 C
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Stańczewski NikodemFidut Julia4 C
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Kodrzycki MaksymilianSkwira Julia8 C
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola6 C
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Dreger MichałSokalska Kinga6 C
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Stańczewski NikodemFidut Julia10 C
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Walczak WiktorSowa Julia14 C
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Zieliński JakubNycnerska Olga10 OPEN
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Szreder PawełSzymańska Wiktoria6 C
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Kodrzycki MaksymilianSkwira Julia7 C
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Pilarski MarcinJezierska Wiktoria3 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka8 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Dziurawiec MariuszDziurawiec Agnieszka6 OPEN
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Szar JarosławSzar Katarzyna5 OPEN
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Zieliński JakubNycnerska Olga9 OPEN
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka6 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka18 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Zieliński JakubNycnerska Olga13 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Pilarski MarcinJezierska Wiktoria24 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka13 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Szar JarosławSzar Katarzyna1 D
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Zieliński JakubNycnerska Olga20 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola21 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Szar JarosławSzar Katarzyna1 D
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Sarnowski ŁukaszReich Justyna Joanna2 E
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Śliwa KonradBuczek Hanna1 F
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Śliwa KonradBuczek Hanna2 E
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Smolarek FilipWalińska Otylia3 E
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Dziurawiec MariuszDziurawiec Agnieszka4 OPEN
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Szar JarosławSzar Katarzyna3 OPEN
II OTTT o Mistrzostwo Grodu Sambora Tczew 20.10.2019Zamiara MariuszSaryk Amelia2 D
II OTTT o Mistrzostwo Grodu Sambora Tczew 20.10.2019Sarnowski ŁukaszReich Justyna Joanna3 E
II OTTT o Mistrzostwo Grodu Sambora Tczew 20.10.2019Szostak Krzysztof RyszardSzewczyk Amelia5 E
II OTTT o Mistrzostwo Grodu Sambora Tczew 20.10.2019Nowak Szymon PiotrOlejnik Paulina3 E
II OTTT o Mistrzostwo Grodu Sambora Tczew 20.10.2019Koperczak OskarWaluszkiewicz Emilia9 E
II OTTT o Mistrzostwo Grodu Sambora Tczew 20.10.2019Kuźniarski JurandDaraszkiewicz Zuzanna11 E
II OTTT o Mistrzostwo Grodu Sambora Tczew 20.10.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja6 C
II OTTT o Mistrzostwo Grodu Sambora Tczew 20.10.2019Zamiara MariuszSaryk Amelia2 D
II OTTT o Mistrzostwo Grodu Sambora Tczew 20.10.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja2 D
II OTTT o Mistrzostwo Grodu Sambora Tczew 20.10.2019Kodrzycki MaksymilianSkwira Julia4 C
II OTTT o Mistrzostwo Grodu Sambora Tczew 20.10.2019Iwicki JakubLewandowska Weronika2 B
II OTTT o Mistrzostwo Grodu Sambora Tczew 20.10.2019Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka7 B
II OTTT o Mistrzostwo Grodu Sambora Tczew 20.10.2019Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka8 B
II OTTT o Mistrzostwo Grodu Sambora Tczew 20.10.2019Kodrzycki MaksymilianSkwira Julia1 D
II OTTT o Mistrzostwo Grodu Sambora Tczew 20.10.2019Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola5 B
II OTTT o Mistrzostwo Grodu Sambora Tczew 20.10.2019Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola2 C
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Pietras GabrielSowa Julia3 D
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Kusiuk KamilDzida Oliwia3 G
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja6 C
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Sokół TomaszWasiłyszyn Kornelia5 E
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Józefowicz MarceliJankowska Patrycja4 D
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Koperczak OskarWaluszkiewicz Emilia7 E
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Józefowicz MarceliJankowska Patrycja2 D
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Kuźniarski JurandDaraszkiewicz Zuzanna9 E
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Nowak Szymon PiotrOlejnik Paulina8 E
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Smolarek FilipWalińska Otylia3 E
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Sarnowski ŁukaszReich Justyna Joanna2 E
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Pilarski SzymonBoguska Laura6 F
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Szreder PawełSzymańska Wiktoria3 D
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Szostak Krzysztof RyszardSzewczyk Amelia5 E
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Szreder PawełSzymańska Wiktoria3 C
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Walczak WiktorSowa Julia6 C
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Stańczewski NikodemFidut Julia12 C
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Stańczewski NikodemFidut Julia10 C
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Dreger MichałSokalska Kinga10 C
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola3 B
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola6 C
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Dreger MichałSokalska Kinga8 D
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Arapinowicz JakubKurkowska Kamila5 D
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Arapinowicz JakubKurkowska Kamila5 D
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Walczak WiktorSowa Julia1 D
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja2 D
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Wacławski DamianCiechorska Michalina29 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka12 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Pilarski MarcinJezierska Wiktoria15 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka10 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Kodrzycki MaksymilianSkwira Julia26 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja27 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Protsenko OleksiiWieteska Julia11 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Krawczyk OlafUlkowska Klaudia31 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Iwicki JakubLewandowska Weronika23 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Pilarski MarcinJezierska Wiktoria33 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Stańczewski NikodemFidut Julia35 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Józefowicz MarceliJankowska Patrycja8 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Stańczewski NikodemFidut Julia14 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Protsenko OleksiiWieteska Julia8 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Pietras GabrielSowa Julia9 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Zieliński JakubNycnerska Olga12 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Sarnowski ŁukaszReich Justyna Joanna18 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Szostak Krzysztof RyszardSzewczyk Amelia17 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Sokół TomaszWasiłyszyn Kornelia15 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Śliwa KonradBuczek Hanna4 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Zamiara MariuszSaryk Amelia13 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Szostak Krzysztof RyszardSzewczyk Amelia17 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Józefowicz MarceliJankowska Patrycja7 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina9 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Kodrzycki MaksymilianSkwira Julia8 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Skwira PawełŁysko Natalia8 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Wacławski DamianCiechorska Michalina16 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Krawczyk OlafUlkowska Klaudia15 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja11 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Zamiara MariuszSaryk Amelia16 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Pietras GabrielSowa Julia12 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Śliwa KonradBuczek Hanna17 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Penke OskarFalów Martyna36 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Szar JaroslawSzar Katarzyna11 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Dziurawiec MariuszDziurawiec Agnieszka10 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Pilarski MarcinJezierska Wiktoria11 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Protsenko OleksiiWieteska Julia3 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka43 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Stańczewski NikodemFidut Julia27 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Sarnowski ŁukaszReich Justyna Joanna19 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Szostak Krzysztof RyszardSzewczyk Amelia22 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Śliwa KonradBuczek Hanna20 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Sokół TomaszWasiłyszyn Kornelia19 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Zamiara MariuszSaryk Amelia18 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina16 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Pietras GabrielSowa Julia14 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Józefowicz MarceliJankowska Patrycja7 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Sarnowski ŁukaszReich Justyna Joanna23 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Wacławski DamianCiechorska Michalina34 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Pilarski MarcinJezierska Wiktoria45 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Smolarek FilipWalińska Otylia34 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Sokół TomaszWasiłyszyn Kornelia19 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Dziurawiec MariuszDziurawiec Agnieszka12 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Krainski JaroslawKraińska Anna7 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Zakowicz KacperSagan Weronika29 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Szar JaroslawSzar Katarzyna8 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Protsenko OleksiiWieteska Julia38 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka44 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Zieliński JakubNycnerska Olga26 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Kodrzycki MaksymilianSkwira Julia26 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja29 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Krawczyk OlafUlkowska Klaudia32 OPEN
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Koperczak OskarWaluszkiewicz Emilia9 E
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Szreder PawełSzymańska Wiktoria6 C
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Krawczyk OlafUlkowska Klaudia7 C
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Dreger MichałSokalska Kinga4 C
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Stańczewski NikodemFidut Julia1 C
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Penke OskarFalów Martyna4 E
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina3 D
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Stańczewski NikodemFidut Julia5 C
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Szreder PawełSzymańska Wiktoria10 D
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Krawczyk OlafUlkowska Klaudia13 D
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Dreger MichałSokalska Kinga11 D
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina3 D
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Pilarski MarcinJezierska Wiktoria12 B
MISTRZOSTWA POLSKI - Kleczew 21.09.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina7 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI - Kleczew 21.09.2019Śliwa KonradBuczek Hanna20 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI - Kleczew 21.09.2019Żmijewski MarcelFilipiak Zuzanna16 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI - Kleczew 21.09.2019Zamiara MariuszSaryk Amelia11 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI - Kleczew 21.09.2019Pietras GabrielSowa Julia3 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI - Kleczew 21.09.2019Józefowicz MarceliJankowska Patrycja4 OPEN
VRATISLAVIA Wrocław 14.09.2019Zakowicz KacperSagan Weronika28 OPEN
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Gajewski KrzysztofPredel Beata3 OPEN
GPP EKS. FTS OTTT KING DANCE Koszalin 15.06.2019Zacharewicz MichałCzyżyk Katarzyna1 OPEN
VI MiÄ™dzyklubowy Turniej TaĹ„ca Różnych F Olsztyn 15.06.2019Kuźniarski JurandDaraszkiewicz Zuzanna2 F
VI Międzyklubowy Turniej Tańca Różnych F Olsztyn 15.06.2019Koperczak OskarWaluszkiewicz Emilia1 F
VI Międzyklubowy Turniej Tańca Różnych F Olsztyn 15.06.2019Preuss JanWiktoria Rosenkiewicz3 G
VI Międzyklubowy Turniej Tańca Różnych F Olsztyn 15.06.2019Panek AdamRosenkiewicz Julia1 H
OTT o Koszyczek Truskawek ul.Krakowska 1 09.06.2019Zieliński JakubNycnerska Olga4 C
OTT o Koszyczek Truskawek ul.Krakowska 1 09.06.2019Pietras GabrielSowa Julia2 D
OTT o Koszyczek Truskawek ul.Krakowska 1 09.06.2019Pietras GabrielSowa Julia4 D
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Stańczewski NikodemFidut Julia7 C
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Stańczewski NikodemFidut Julia4 C
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Zakowicz KacperSagan Weronika6 OPEN
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Pilarski MarcinJezierska Wiktoria13 OPEN
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Zieliński JakubNycnerska Olga8 OPEN
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola9 OPEN
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola7 B
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Stańczewski NikodemFidut Julia7 C
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola6 C
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Pilarski MarcinJezierska Wiktoria6 B
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Stańczewski NikodemFidut Julia8 C
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Zieliński JakubNycnerska Olga4 C
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Tomczak RafałTomczak Barbara5 D
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja7 D
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Zieliński JakubNycnerska Olga3 C
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Szar JarosławSzar Katarzyna3 D
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Szar JarosławSzar Katarzyna4 D
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Gajewski KrzysztofPredel Beata7 D
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja1 D
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Tomczak RafałTomczak Barbara5 D
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Zakowicz KacperSagan Weronika6 OPEN
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Pietras GabrielSowa Julia3 OPEN
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Pietras GabrielSowa Julia2 D
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Pietras GabrielSowa Julia2 OPEN
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Skwira PawełŁysko Natalia5 B
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Pietras GabrielSowa Julia2 D
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Zacharewicz MichałCzyżyk Katarzyna1 OPEN
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Sokół TomaszWasiłyszyn Kornelia5 E
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja2 D
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Dreger MichałSokalska Kinga7 D
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Krawczyk OlafUlkowska Klaudia13 D
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Szreder PawełSzymańska Wiktoria5 D
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja2 D
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Wacławski DamianCiechorska Michalina6 D
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Penke OskarRybska Dominika9 D
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Śliwa KonradBuczek Hanna1 F
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Surowiec JarosławPuchalska Julia4 G
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Penke OskarRybska Dominika12 D
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Wacławski DamianCiechorska Michalina11 D
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Wiśniewski KrzysztofBieraga Zofia1 E
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Wiśniewski KrzysztofBieraga Zofia8 D
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Koperczak OskarWaluszkiewicz Emilia3 F
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Kuźniarski JurandDaraszkiewicz Zuzanna2 F
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Preuss JanRosenkiewicz Wiktoria2 G
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Pilarski SzymonBoguska Laura1 G
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Szostak Krzysztof RyszardSzewczyk Amelia2 F
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Rybicki MarekMalinowska Aleksandra7 E
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Zielińska NadiaZielińska Nadia1 OPEN
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Szarko EwelinaSzarko Ewelina1 OPEN
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Szostak MichalinaSzostak Michalina1 OPEN
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Smolarek FilipWalińska Otylia9 E
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Nowak Szymon PiotrOlejnik Paulina4 E
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Kuraś AdamKról Antonina1 H
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Zieliński PawełKruzicka Halina4 E
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Sarnowski ŁukaszReich Justyna Joanna7 E
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Zieliński JakubNycnerska Olga3 C
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Safijański WojciechRomanowska Marta7 E
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Arapinowicz JakubKurkowska Kamila4 D
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Kodrzycki MaksymilianSowa Julia8 C
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola7 C
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka5 B
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Bloch BartoszWieteska Julia6 B
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Pilarski MarcinJezierska Wiktoria10 B
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Bloch BartoszWieteska Julia9 B
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Skwira PawełŁysko Natalia6 B
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka4 B
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Dreger MichałSokalska Kinga8 C
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Kodrzycki MaksymilianSowa Julia6 C
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Zamiara MariuszSaryk Amelia7 D
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Żmijewski MarcelFilipiak Zuzanna6 D
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Pietras GabrielSowa Julia1 D
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Józefowicz MarceliJankowska Patrycja4 D
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina5 D
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Krawczyk OlafUlkowska Klaudia10 C
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Szreder PawełSzymańska Wiktoria9 C
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Zamiara MariuszSaryk Amelia7 D
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Wiśniewski KrzysztofBieraga Zofia7 D
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Żmijewski MarcelFilipiak Zuzanna6 D
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Pietras GabrielSowa Julia2 D
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Józefowicz MarceliJankowska Patrycja1 D
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina5 D
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Arapinowicz JakubKurkowska Kamila4 D
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Panek AdamRosenkiewicz Julia1 H
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz GdaĹ„ski 19.05.2019Wiśniewski KrzysztofBieraga Zofia5 E
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz GdaĹ„ski 19.05.2019Dreger MichałSokalska Kinga10 D
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz GdaĹ„ski 19.05.2019Sokół TomaszWasiłyszyn Kornelia6 E
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz GdaĹ„ski 19.05.2019Sarnowski ŁukaszReich Justyna Joanna ====> Kl.E1 F
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz Gdański 19.05.2019Pilarski SzymonBoguska Laura2 G
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz Gdański 19.05.2019Krawczyk OlafUlkowska Klaudia11 D
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz GdaĹ„ski 19.05.2019Skwira PawełŁysko Natalia8 B
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz GdaĹ„ski 19.05.2019Dreger MichałSokalska Kinga1 D
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz Gdański 19.05.2019Krawczyk OlafUlkowska Klaudia4 C
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz Gdański 19.05.2019Zakowicz KacperSagan Weronika1 OPEN
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Józefowicz MarceliJankowska Patrycja5 D
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Józefowicz MarceliJankowska Patrycja1 D
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Pietras GabrielSowa Julia5 D
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Wiśniewski KrzysztofBieraga Zofia1 E
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Pietras GabrielSowa Julia4 D
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Arapinowicz JakubKurkowska Kamila7 D
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Arapinowicz JakubKurkowska Kamila12 D
International Dance Festival-Zabrze 2019 Zabrze 12.05.2019Zakowicz KacperSagan Weronika21 OPEN
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja3 D
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Szostak Krzysztof RyszardSzewczyk Amelia1 F
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Sarnowski ŁukaszReich Justyna Joanna1 F
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Śliwa KonradBuczek Hanna1 F
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Smolarek FilipWalińska Otylia10 E
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Nowak Szymon PiotrOlejnik Paulina5 E
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Koperczak OskarWaluszkiewicz Emilia6 F
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Bloch BartoszWieteska Julia5 B
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Zieliński JakubNycnerska Olga4 C
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Bloch BartoszWieteska Julia9 B
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Dreger MichałSokalska Kinga13 D
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Wacławski DamianCiechorska Michalina12 D
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Kusiak PiotrSzczepańska Lena3 G
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Dreger MichałSokalska Kinga9 D
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Wacławski DamianCiechorska Michalina9 D
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Szreder PawełSzymańska Wiktoria8 D
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja3 D
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Kuźniarski JurandDaraszkiewicz Zuzanna4 F
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Koperczak OskarWaluszkiewicz Emilia4 F
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Pilarski SzymonBoguska Laura1 G
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Smolarek FilipWalińska Otylia7 E
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Sarnowski ŁukaszReich Justyna Joanna2 F
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Szostak Krzysztof RyszardSzewczyk Amelia1 F
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Wiśniewski KrzysztofBieraga Zofia3 E
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Szostak MichalinaSzostak Michalina1 OPEN
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Walczak WiktorSkwira Julia7 D
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Szreder PawełSzymańska Wiktoria7 C
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Wiśniewski KrzysztofBieraga Zofia3 E
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Pietras GabrielSowa Julia4 D
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja4 D
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Skwira PawełŁysko Natalia5 B
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Kędzierski ArturSzreder Katarzyna Alicja10 E
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Safijański WojciechRomanowska Marta7 E
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Zieliński PawełKruzicka Halina5 E
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Zamiara MariuszSaryk Amelia8 D
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Pietras GabrielSowa Julia2 D
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Józefowicz MarceliJankowska Patrycja1 D
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina7 D
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Krawczyk OlafUlkowska Klaudia7 C
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Zamiara MariuszSaryk Amelia8 D
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Żmijewski MarcelFilipiak Zuzanna7 D
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Żmijewski MarcelFilipiak Zuzanna6 D
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Józefowicz MarceliJankowska Patrycja1 D
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Walczak WiktorSkwira Julia12 C
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Penke OskarRybska Dominika13 D
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina5 D
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Wacławski DamianCiechorska Michalina16 D
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Arapinowicz JakubKurkowska Kamila3 D
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Arapinowicz JakubKurkowska Kamila4 D
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Zieliński JakubNycnerska Olga3 C
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Wacławski DamianCiechorska Michalina7 D
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja4 D
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Krawczyk OlafUlkowska Klaudia9 D
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Penke OskarRybska Dominika14 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Szreder PawełSzymańska Wiktoria8 C
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Szreder PawełSzymańska Wiktoria8 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Dreger MichałSokalska Kinga2 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Penke OskarRybska Dominika13 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Krawczyk OlafUlkowska Klaudia10 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Wacławski DamianCiechorska Michalina5 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja2 D
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina4 OPEN
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Penke OskarRybska Dominika11 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Dreger MichałSokalska Kinga7 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola6 C
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Zamiara MariuszSaryk Amelia2 OPEN
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Pietras GabrielSowa Julia3 OPEN
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Pietras GabrielSowa Julia3 OPEN
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Wacławski DamianCiechorska Michalina9 D
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Zamiara MariuszSaryk Amelia5 OPEN
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja3 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Sokół TomaszWasiłyszyn Kornelia3 E
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Krawczyk OlafUlkowska Klaudia4 D
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Pietras GabrielSowa Julia4 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Tomczak RafałTomczak Barbara2 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Smolarek FilipWalińska Otylia12 E
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Żmijewski MarcelFilipiak Zuzanna1 E
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Wiśniewski KrzysztofBieraga Zofia2 E
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Pilarski SzymonBoguska Laura2 G
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina6 D
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Zamiara MariuszSaryk Amelia3 D
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Pietras GabrielSowa Julia7 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Sarnowski ŁukaszReich Justyna Joanna5 F
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Kuźniarski JurandDaraszkiewicz Zuzanna7 F
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Koperczak OskarWaluszkiewicz Emilia11 F
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Zieliński PawełKruzicka Halina4 E
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Kędzierski ArturSzreder Katarzyna Alicja7 E
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina4 D
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Zamiara MariuszSaryk Amelia5 D
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina6 OPEN
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Sokół TomaszWasiłyszyn Kornelia3 E
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Tomczak RafałTomczak Barbara1 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Wacławski DamianCiechorska Michalina5 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Kędzierski ArturSzreder Katarzyna Alicja7 E
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Krawczyk OlafUlkowska Klaudia4 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Wacławski DamianCiechorska Michalina9 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja3 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Penke OskarRybska Dominika13 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Krawczyk OlafUlkowska Klaudia10 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja2 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Kuźniarski JurandDaraszkiewicz Zuzanna7 F
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Szreder PawełSzymańska Wiktoria8 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Penke OskarRybska Dominika11 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Szreder PawełSzymańska Wiktoria8 C
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola6 C
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Tomczak RafałTomczak Barbara2 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Tomczak RafałTomczak Barbara1 D
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina6 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Koperczak OskarWaluszkiewicz Emilia11 F
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Zieliński PawełKruzicka Halina4 E
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Smolarek FilipWalińska Otylia12 E
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina4 OPEN
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Pietras GabrielKawa Julia4 D
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Zamiara MariuszSaryk Amelia3 D
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina4 D
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Zamiara MariuszSaryk Amelia5 D
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Pietras GabrielKawa Julia7 D
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Zamiara MariuszSaryk Amelia2 OPEN
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Pilarski SzymonBoguska Laura2 G
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Pietras GabrielKawa Julia3 OPEN
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Pietras GabrielKawa Julia3 OPEN
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Zamiara MariuszSaryk Amelia5 OPEN
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina6 OPEN
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Żmijewski MarcelFilipiak Zuzanna1 E
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Wiśniewski KrzysztofBieraga Zofia2 E
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Sarnowski ŁukaszReich Justyna Joanna5 F
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Pilarski MarcinJezierska Wiktoria7 B
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Zakowicz KacperSagan Weronika5 OPEN
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Dreger MichałSokalska Kinga6 D
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Dreger MichałSokalska Kinga3 D
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Pilarski MarcinJezierska Wiktoria9 C
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola5 OPEN
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola4 OPEN
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Józefowicz MarceliJankowska Patrycja4 OPEN
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Śliwa KonradBuczek Hanna1 F
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Pietras GabrielSowa Julia1 OPEN
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Józefowicz MarceliJankowska Patrycja2 OPEN
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Zamiara MariuszSaryk Amelia3 OPEN
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Zamiara MariuszSaryk Amelia2 OPEN
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Pietras GabrielSowa Julia3 OPEN
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Józefowicz MarceliJankowska Patrycja1 E
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Wiśniewski KrzysztofBieraga Zofia8 E
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Józefowicz MarceliJankowska Patrycja2 E
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Sokół TomaszWasiłyszyn Kornelia7 E
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Dreger MichałSokalska Kinga3 D
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja1 D
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Krawczyk OlafUlkowska Klaudia12 D
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Penke OskarRybska Dominika13 D
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Śniecikowski WiktorSzatewicz Nancy2 H
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Szreder PawełSzymańska Wiktoria3 D
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Dreger MichałSokalska Kinga4 D
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Krawczyk OlafUlkowska Klaudia7 D
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Żmijewski MarcelFilipiak Zuzanna1 E
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Penke OskarRybska Dominika11 D
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja8 D
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Kuźniarski JurandDaraszkiewicz Zuzanna4 F
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Preuss JanRosenkiewicz Wiktoria3 G
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Sarnowski ŁukaszReich Justyna Joanna3 F
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Szostak Krzysztof RyszardSzewczyk Amelia1 F
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Kusiuk KamilDzida Oliwia3 G
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Pilarski SzymonBoguska Laura2 G
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Szar JaroslawSzar Katarzyna8 OPEN
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Wacławski DamianCiechorska Michalina1 E
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Penke OskarRybska Dominika11 D
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Dziurawiec MariuszDziurawiec Agnieszka5 OPEN
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Kodrzycki MaksymilianSowa Julia3 C
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Szar JarosławSzar Katarzyna3 OPEN
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Stańczewski NikodemFidut Julia9 OPEN
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Dziurawiec MariuszDziurawiec Agnieszka15 OPEN
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Szar JaroslawSzar Katarzyna13 OPEN
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Pilarski MarcinJezierska Wiktoria9 B
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Skwira PawełŁysko Natalia5 B
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola8 C
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Zieliński JakubNycnerska Olga1 C
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Stańczewski NikodemFidut Julia5 C
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka3 B
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Stańczewski NikodemFidut Julia4 C
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka1 B
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola3 C
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Szar JarosławSzar Katarzyna2 OPEN
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Gajewski KrzysztofPredel Beata5 E
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Tomczak RafałTomczak Barbara5 OPEN
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Pilarski MarcinJezierska Wiktoria3 B
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Jankowski WieslawJankowska Maria13 OPEN
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Kodrzycki MaksymilianSowa Julia2 C
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Zieliński JakubNycnerska Olga7 C
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Krawczyk OlafUlkowska Klaudia2 D
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Pilarski SzymonBoguska Laura2 G
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Kusiuk KamilDzida Oliwia3 G
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Kusiak PiotrSzczepańska Lena3 G
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Kuźniarski JurandDaraszkiewicz Zuzanna10 F
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Bloch BartoszWieteska Julia26 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka13 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Safijański WojciechRomanowska Marta5 E
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Zieliński PawełKruzicka Halina8 E
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Jankowski WiesławJankowska Maria2 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Dreger MichałSokalska Kinga2 D
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Wiśniewski KrzysztofBieraga Zofia5 E
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja5 D
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja4 D
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Szreder PawełSzymańska Wiktoria5 D
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Józefowicz MarceliJankowska Patrycja3 E
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Żmijewski MarcelFilipiak Zuzanna2 E
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Dreger MichałSokalska Kinga8 D
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Wacławski DamianCiechorska Michalina2 E
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Smolarek FilipWalińska Otylia13 E
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Dziurawiec MariuszDziurawiec Agnieszka3 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Krawczyk OlafUlkowska Klaudia12 D
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Preuss JanRosenkiewicz Wiktoria3 G
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Szreder PawełSzymańska Wiktoria4 D
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja5 D
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Kuźniarski JurandDaraszkiewicz Zuzanna5 F
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Smolarek FilipWalińska Otylia2 F
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Wacławski DamianCiechorska Michalina1 E
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Sarnowski ŁukaszReich Justyna Joanna3 F
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Szostak Krzysztof RyszardSzewczyk Amelia1 F
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Sokół TomaszWasiłyszyn Kornelia7 E
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Żmijewski MarcelFilipiak Zuzanna2 E
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Józefowicz MarceliJankowska Patrycja1 E
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola3 C
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Krawczyk OlafUlkowska Klaudia8 D
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Zamiara MariuszSaryk Amelia3 E
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Zieliński PawełKruzicka Halina6 E
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Dreger MichałSokalska Kinga7 D
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Pilarski MarcinJezierska Wiktoria5 C
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Krawczyk OlafUlkowska Klaudia2 D
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka12 B
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Bloch BartoszWieteska Julia11 B
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Dreger MichałSokalska Kinga1 D
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Bloch BartoszWieteska Julia13 B
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Pilarski MarcinJezierska Wiktoria8 B
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Szreder PawełSzymańska Wiktoria4 C
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola8 C
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja7 D
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka11 B
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Pietras GabrielSowa Julia3 D
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina7 D
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Pietras GabrielSowa Julia1 D
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Zieliński JakubNycnerska Olga5 C
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina8 D
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Zieliński JakubNycnerska Olga2 C
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Walczak WiktorSkwira Julia10 C
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Jankowski WiesławJankowska Maria1 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Szreder PawełSzymańska Wiktoria5 D
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Kodrzycki MaksymilianSowa Julia4 C
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Zieliński JakubNycnerska Olga9 C
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Szreder PawełSzymańska Wiktoria2 D
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Walczak WiktorSkwira Julia5 D
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Kodrzycki MaksymilianSowa Julia8 C
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Zieliński JakubNycnerska Olga6 C
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Szar JarosławSzar Katarzyna4 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Dziurawiec MariuszDziurawiec Agnieszka5 OPEN
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Kodrzycki MaksymilianSowa Julia1 C
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Śliwa KonradBuczek Hanna1 F
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina1 D
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina1 D
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Kodrzycki MaksymilianSowa Julia1 C
XX OTTT O MEMORIAL B.KRZYĹ».-KSOK Szczecinek 02.03.2019Zieliński JakubNycnerska Olga7 C
XX OTTT O MEMORIAL B.KRZYĹ».-KSOK Szczecinek 02.03.2019Zieliński JakubNycnerska Olga3 C
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina3 C
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Stańczewski NikodemFidut Julia11 C
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Dreger MichałSokalska Kinga12 C
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Gajewski KrzysztofPredel Beata13 OPEN
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Walczak WiktorSkwira Julia9 C
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Jankowski WiesławJankowska Maria8 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Pietras GabrielSowa Julia2 C
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina3 C
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Pietras GabrielSowa Julia2 C
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Dreger MichałSokalska Kinga1 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Sarnowski ŁukaszReich Justyna Joanna1 F
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Szostak Krzysztof RyszardSzewczyk Amelia3 F
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Smolarek FilipWalińska Otylia1 F
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Kuźniarski JurandDaraszkiewicz Zuzanna3 F
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Koperczak OskarWaluszkiewicz Emilia6 F
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Józefowicz MarceliJankowska Patrycja1 E
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Dreger MichałSokalska Kinga2 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Walczak WiktorSkwira Julia3 D
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Sokół TomaszWasiłyszyn Kornelia9 E
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Kodrzycki MaksymilianSowa Julia5 C
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina3 C
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Żmijewski MarcelFilipiak Zuzanna4 E
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Koperczak OskarWaluszkiewicz Emilia6 F
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Zamiara MariuszSaryk Amelia5 E
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina3 C
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Pietras GabrielSowa Julia2 C
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Sarnowski ŁukaszReich Justyna Joanna1 F
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Pietras GabrielSowa Julia2 C
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Szostak Krzysztof RyszardSzewczyk Amelia3 F
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Smolarek FilipWalińska Otylia1 F
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Kuźniarski JurandDaraszkiewicz Zuzanna3 F
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Dreger MichałSokalska Kinga1 D
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Zamiara MariuszSaryk Amelia5 E
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Dreger MichałSokalska Kinga2 D
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Walczak WiktorSkwira Julia3 D
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Skwira PawełŁysko Natalia33 OPEN
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Bloch BartoszWieteska Julia34 OPEN
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Pilarski MarcinJezierska Wiktoria34 OPEN
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka38 OPEN
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Zakowicz KacperSagan Weronika25 OPEN
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Józefowicz MarceliJankowska Patrycja1 E
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Wiśniewski KrzysztofBieraga Zofia6 E
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Wiśniewski KrzysztofBieraga Zofia6 E
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Szar JarosławSzar Katarzyna6 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Żmijewski MarcelFilipiak Zuzanna4 E
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Ploetzing AleksanderLewandowska Weronika22 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Zamiara TomaszOrzoł Kornelia3 E
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Arapinowicz JakubKurkowska Kamila3 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Arapinowicz JakubKurkowska Kamila3 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Penke OskarRybska Dominika6 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Krawczyk OlafUlkowska Klaudia2 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Sokół TomaszWasiłyszyn Kornelia9 E
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja10 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola29 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Krawczyk OlafUlkowska Klaudia4 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Penke OskarRybska Dominika1 E
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Szreder PawełSzymańska Wiktoria2 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja7 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Penke OskarRybska Dominika8 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Kraiński JarosławKraińska Anna4 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Dziurawiec MariuszDziurawiec Agnieszka7 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Tomczak RafałTomczak Barbara9 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Śmiechowski KrzysztofHajkowicz Marta10 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Kraiński JarosławKraińska Anna4 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Nowak Szymon PiotrOlejnik Paulina3 E
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Szreder PawełSzymańska Wiktoria1 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Zamiara MariuszSaryk Amelia3 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Ślusarski GrzegorzKarpińska Paulina20 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Kodrzycki MaksymilianSowa Julia5 C
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina2 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Stańczewski NikodemFidut Julia11 C
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Dreger MichałSokalska Kinga12 C
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Skwira PawełŁysko Natalia33 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Bloch BartoszWieteska Julia20 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Pilarski MarcinJezierska Wiktoria20 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Zacharewicz MichałCzyżyk Katarzyna3 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Walczak WiktorSkwira Julia9 C
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka38 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Pietras GabrielSowa Julia1 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Zakowicz KacperSagan Weronika25 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Zamiara MariuszSaryk Amelia3 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina2 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Pietras GabrielSowa Julia1 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Stańczewski NikodemFidut Julia9 C
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Kodrzycki MaksymilianSowa Julia6 C
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Jankowski WiesławJankowska Maria8 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Gajewski KrzysztofPredel Beata13 OPEN
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Stańczewski NikodemFidut Julia4 C
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Stańczewski NikodemFidut Julia4 C
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Wiśniewski KrzysztofBieraga Zofia5 E
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina3 D
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Pietras GabrielSowa Julia2 D
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Koperczak KonradSroka Wiktoria2 G
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Kusiak PiotrSzczepańska Lena2 G
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Szostak Krzysztof RyszardSzewczyk Amelia3 F
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Sarnowski ŁukaszReich Justyna Joanna2 F
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Nowak Szymon PiotrOlejnik Paulina7 E
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Żmijewski MarcelFilipiak Zuzanna4 E
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Zamiara MariuszSaryk Amelia3 E
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Józefowicz MarceliJankowska Patrycja2 E
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Surowiec JarosławPuchalska Julia2 G
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Śniecikowski-Orzeł WiktorSzatewicz Nancy2 H
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Penke OskarRybska Dominika3 E
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Pietras GabrielSowa Julia2 D
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Jezierski BłażejCybulska Malwina1 D
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Szar JarosławSzar Katarzyna1 D
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Kusiuk KamilDzida Oliwia3 G
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja1 D
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Śmiechowski KrzysztofHajkowicz Marta8 D
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Tomczak RafałTomczak Barbara4 D
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Szar JarosławSzar Katarzyna1 D
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Gajewski KrzysztofPredel Beata11 D
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Śmiechowski KrzysztofHajkowicz Marta9 D
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Tomczak RafałTomczak Barbara4 D
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Safijański WojciechRomanowska Marta7 E
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Arapinowicz JakubKurkowska Kamila1 E
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Koperczak OskarWaluszkiewicz Emilia5 F
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Smolarek FilipWalińska Otylia2 F
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Krawczyk OlafUlkowska Klaudia5 D
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Woliński BartoszKonarzewska Maja2 D
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Krawczyk OlafUlkowska Klaudia3 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Szreder PawełSzymańska Wiktoria9 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Zieliński JakubNycnerska Olga4 B
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Zieliński JakubNycnerska Olga6 C
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Zieliński JakubNycnerska Olga6 C
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Szreder PawełSzymańska Wiktoria5 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Pilarski MarcinJezierska Wiktoria17 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola9 C
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola10 C
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Pilarski MarcinJezierska Wiktoria7 C
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Bloch BartoszWieteska Julia15 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola18 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Pilarski MarcinJezierska Wiktoria8 B
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Krawczyk OlafUlkowska Klaudia7 D
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Walczak WiktorSkwira Julia4 D
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Walczak WiktorSkwira Julia2 D
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Sarnowski ŁukaszReich Justyna Joanna3 F
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Smolarek FilipWalińska Otylia2 F
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Sokół TomaszWasiłyszyn Kornelia1 F
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Stańczewski NikodemFidut Julia8 C
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola2 C
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Szreder PawełSzymańska Wiktoria4 D
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Jezierski BłażejCybulska Malwina4 E
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Pietras GabrielSowa Julia6 D
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Pietras GabrielSowa Julia9 D
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Wacławski DamianCiechorska Michalina9 E
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Józefowicz MarceliJankowska Patrycja3 E
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Zamiara MariuszSaryk Amelia2 E
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Woliński BartoszKonarzewska Maja1 E
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Safijański WojciechRomanowska Marta5 E
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Arapinowicz JakubKurkowska Kamila1 E
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Penke OskarRybska Dominika3 E
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Krawczyk OlafUlkowska Klaudia4 D
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Walczak WiktorSkwira Julia7 C
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Stańczewski NikodemFidut Julia4 C
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Szreder PawełSzymańska Wiktoria1 D
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Skwira PawełŁysko Natalia4 B
MikoĹ‚ajkowy Turniej TaĹ„ca Szczecinek 02.12.2018Mól DawidOzorowska Małgorzata2 E
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Gajewski KrzysztofPredel Beata2 OPEN
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Jankowski WiesławJankowska Maria1 OPEN
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Dziurawiec MariuszDziurawiec Agnieszka1 OPEN
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Dziurawiec MariuszDziurawiec Agnieszka2 OPEN
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Szar JarosławSzar Katarzyna1 OPEN
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Szar JarosławSzar Katarzyna1 OPEN
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka4 B
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Jankowski WiesławJankowska Maria1 OPEN
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Skwira PawełŁysko Natalia2 B
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka4 B
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Ploetzing AleksanderLewandowska Weronika6 B
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Gajewski KrzysztofPredel Beata2 E
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Szar JarosławSzar Katarzyna1 D
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Szar JarosławSzar Katarzyna2 D
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Bloch BartoszWieteska Julia5 B
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola3 C
MikoĹ‚ajkowy Turniej TaĹ„ca Szczecinek 02.12.2018Zieliński PawełKruzicka Halina3 E
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Kodrzycki MaksymilianSowa Julia1 D
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Zieliński JakubNycnerska Olga7 C
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Zieliński JakubNycnerska Olga6 C
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Stańczewski NikodemFidut Julia7 C
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Stańczewski NikodemFidut Julia4 C
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Ploetzing AleksanderLewandowska Weronika7 OPEN
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Bloch BartoszWieteska Julia12 OPEN
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Skwira PawełŁysko Natalia10 OPEN
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Wiśniewski KrzysztofBieraga Zofia10 E
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Leszczyński JakubSkwierz Olga2 H
VIII OTTT o Puch. Bur. Żukowa i MWP Żukowo 25.11.2018Penke OskarRybska Dominika5 E
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola5 C
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola7 C
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Sokół TomaszWasiłyszyn Kornelia1 F
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Smolarek FilipWalińska Otylia2 F
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Sarnowski ŁukaszReich Justyna Joanna2 F
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Woliński BartoszKonarzewska Maja2 E
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Wacławski DamianCiechorska Michalina4 E
VIII OTTT o Puch. Bur. Żukowa i MWP Żukowo 25.11.2018Zamiara MariuszSaryk Amelia5 E
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Józefowicz MarceliJankowska Patrycja9 E
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Jezierski BłażejCybulska Malwina1 E
VIII OTTT o Puch. Bur. Żukowa i MWP Żukowo 25.11.2018Pilarski MarcinJezierska Wiktoria6 B
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Mól DawidOzorowska Małgorzata12 E
VIII OTTT o Puch. Bur. Żukowa i MWP Żukowo 25.11.2018Walczak WiktorSkwira Julia4 D
VIII OTTT o Puch. Bur. Żukowa i MWP Żukowo 25.11.2018Walczak WiktorSkwira Julia4 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Pietras GabrielSowa Julia5 D
VIII OTTT o Puch. Bur. Żukowa i MWP Żukowo 25.11.2018Krawczyk OlafUlkowska Klaudia1 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Pietras GabrielSowa Julia5 D
VIII OTTT o Puch. Bur. Żukowa i MWP Żukowo 25.11.2018Pilarski MarcinJezierska Wiktoria5 C
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Kędzierski ArturSzreder Katarzyna Alicja11 E
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Safijański WojciechRomanowska Marta10 E
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Zieliński PawełKruzicka Halina9 E
VIII OTTT o Puch. Bur. Żukowa i MWP Żukowo 25.11.2018Arapinowicz JakubKurkowska Kamila1 E
VIII OTTT o Puch. Bur. Żukowa i MWP Żukowo 25.11.2018Krawczyk OlafUlkowska Klaudia8 D
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Zieliński JakubNycnerska Olga1 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Wiśniewski KrzysztofBieraga Zofia7 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Jezierski BłażejCybulska Malwina6 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Wacławski DamianCiechorska Michalina5 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Zamiara MariuszSaryk Amelia4 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Józefowicz MarceliJankowska Patrycja3 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Pietras GabrielSowa Julia2 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Wiśniewski KrzysztofBieraga Zofia7 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Wacławski DamianCiechorska Michalina6 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Jezierski BłażejCybulska Malwina5 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Kodrzycki MaksymilianSowa Julia2 D
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Józefowicz MarceliJankowska Patrycja3 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Pietras GabrielSowa Julia2 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Kuźniarski JurandDaraszkiewicz Zuzanna1 G
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Krawczyk OlafUlkowska Klaudia5 D
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Kodrzycki MaksymilianSowa Julia2 D
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Krawczyk OlafUlkowska Klaudia5 D
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Krawczyk OlafUlkowska Klaudia4 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Koperczak OskarWaluszkiewicz Emilia6 F
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Smolarek FilipWalińska Otylia4 F
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Sarnowski ŁukaszReich Justyna Joanna3 F
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Sokół TomaszWasiłyszyn Kornelia1 F
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Penke OskarRybska Dominika1 E
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Kodrzycki MaksymilianSowa Julia3 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Zamiara MariuszSaryk Amelia4 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Zieliński JakubNycnerska Olga1 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Dreger MichałSokalska Kinga6 D
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Skwira PawełŁysko Natalia1 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Pilarski MarcinJezierska Wiktoria6 C
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Stańczewski NikodemFidut Julia7 C
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola3 C
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Pilarski MarcinJezierska Wiktoria13 B
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Bernad MateuszKarman Marianna12 B
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka10 B
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola6 C
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka6 B
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Walczak WiktorSkwira Julia2 D
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Stańczewski NikodemFidut Julia8 C
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Walczak WiktorSkwira Julia1 D
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka1 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka1 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Pilarski MarcinJezierska Wiktoria4 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Pilarski MarcinJezierska Wiktoria3 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Bernad MateuszKarman Marianna2 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Stańczewski NikodemFidut Julia4 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola3 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Skwira PawełŁysko Natalia1 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Stańczewski NikodemFidut Julia5 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Dreger MichałSokalska Kinga2 D
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola3 OPEN
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Woliński BartoszKonarzewska Maja2 E
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Penke OskarRybska Dominika6 E
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Żmijewski MarcelFilipiak Zuzanna7 E
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Zamiara MariuszSaryk Amelia3 E
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Smolarek FilipWalińska Otylia2 F
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Wiśniewski KrzysztofBieraga Zofia10 E
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Wacławski DamianCiechorska Michalina5 E
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Józefowicz MarceliJankowska Patrycja10 E
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Jezierski BłażejCybulska Malwina4 E
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Sarnowski ŁukaszReich Justyna Joanna3 F
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Szostak Krzysztof RyszardSzewczyk Amelia3 F
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Śliwa KonradBuczek Hanna1 F
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Dreger MichałSokalska Kinga3 D
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Zieliński JakubNycnerska Olga3 C
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Ploetzing AleksanderLewandowska Weronika11 B
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Zieliński JakubNycnerska Olga6 C
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Ślusarski GrzegorzKarpińska Paulina7 OPEN
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Pietras GabrielSowa Julia4 D
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Dreger MichałSokalska Kinga5 D
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Krawczyk OlafUlkowska Klaudia11 D
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Kodrzycki MaksymilianSowa Julia2 D
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Krawczyk OlafUlkowska Klaudia3 D
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Kodrzycki MaksymilianSowa Julia2 D
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Pietras GabrielSowa Julia7 D
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Koperczak OskarWaluszkiewicz Emilia4 F
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Krawczyk OlafUlkowska Klaudia4 D
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Kodrzycki MaksymilianSowa Julia1 D
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Surowiec JarosławPuchalska Julia1 H
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Koperczak KonradSroka Wiktoria2 G
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Jezierski BłażejCybulska Malwina1 E
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Sarnowski ŁukaszReich Justyna Joanna4 F
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Penke OskarRybska Dominika4 E
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Smolarek FilipWalińska Otylia2 F
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Wiśniewski KrzysztofBieraga Zofia1 F
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Sokół TomaszWasiłyszyn Kornelia1 F
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Józefowicz MarceliJankowska Patrycja1 F
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Ławrynowicz MaciejFalów Martyna9 E
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Pilarski SzymonBoguska Laura2 H
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Dreger MichałSokalska Kinga5 D
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Szreder PawełSzymańska Wiktoria7 D
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Pilarski MarcinJezierska Wiktoria4 C
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Walczak WiktorSkwira Julia4 D
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Śliwa KonradBuczek Hanna1 F
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Pilarski MarcinJezierska Wiktoria1 C
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Safijański WojciechRomanowska Marta6 E
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Stańczewski NikodemFidut Julia8 C
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola6 C
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Dreger MichałSokalska Kinga9 D
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Szostak Krzysztof RyszardSzewczyk Amelia1 F
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Stańczewski NikodemFidut Julia9 C
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola7 C
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Krawczyk OlafUlkowska Klaudia10 D
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Szreder PawełSzymańska Wiktoria7 D
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Kodrzycki MaksymilianSowa Julia2 D
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Mól DawidOzorowska Małgorzata8 E
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Zieliński PawełKruzicka Halina7 E
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Zieliński JakubNycnerska Olga2 C
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Koperczak OskarWaluszkiewicz Emilia5 F
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Safijański WojciechRomanowska Marta9 E
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Mól DawidOzorowska Małgorzata10 E
VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL Wrocław 02-03.11.2018Zakowicz KacperSagan Weronika19 OPEN
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Tomczak RafałTomczak Barbara2 D
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Zieliński JakubNycnerska Olga1 C
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Szar JarosławSzar Katarzyna1 D
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Szar JarosławSzar Katarzyna1 D
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Tomczak RafałTomczak Barbara3 D
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Wacławski DamianCiechorska Michalina4 E
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Skwira PawełŁysko Natalia3 OPEN
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka5 B
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Pilarski MarcinJezierska Wiktoria4 C
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Skwira PawełŁysko Natalia6 B
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Tworkowski MarcelJankowska Agnieszka8 B
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola13 C
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Pilarski MarcinJezierska Wiktoria8 C
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Skwira PawełŁysko Natalia2 B
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Dolegała KrystianKnyszyńska Nikola7 C
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Jankowski WiesławJankowska Maria2 OPEN
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Jezierski BłażejCybulska Malwina5 E
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Józefowicz MarceliJankowska Patrycja1 F
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Woliński BartoszKonarzewska Maja3 E
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Zieliński JakubNycnerska Olga2 C
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Krawczyk OlafUlkowska Klaudia8 D
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Szreder PawełSzymańska Wiktoria7 D
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Kodrzycki MaksymilianSowa Julia5 D
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Krawczyk OlafUlkowska Klaudia9 D
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Szreder PawełSzymańska Wiktoria6 D
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Kodrzycki MaksymilianSowa Julia5 D
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Smolarek FilipWalińska Otylia4 F