!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Klub Tańca STRETTO
Radzymin (Mazowieckie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówRyng IgorNapiórkowska Daria2 E
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówRyng IgorNapiórkowska Daria4 E
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówStradowski ErykGołembiewska Maja5 E
Małe Grand Prix Łuczyk FilipWilkowska Joanna6 F
Małe Grand Prix Ryng HubertSikora Oliwia2 G
Małe Grand Prix Stradowski AleksanderKlepka Amelia3 G
Puchar Klas F, E i D Ryng IgorNapiórkowska Daria7 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Łuczyk FilipWilkowska Joanna8 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Ryng HubertSikora Oliwia2 G
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Stradowski AleksanderKlepka Amelia1 H
MAŁE GRAND PRIX Ryng HubertSikora Oliwia3 G
MAŁE GRAND PRIX Ryng IgorNapiórkowska Daria2 E
MAŁE GRAND PRIX Stradowski ErykGołembiewska Maja10 E
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Stradowski ErykGołembiewska Maja10 E
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Łuczyk FilipWilkowska Joanna8 F
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Ryng IgorNapiórkowska Daria6 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Ryng IgorNapiórkowska Daria14 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Łuczyk FilipWilkowska Joanna1 G
MAŁE GRAND PRIX Ryng IgorNapiórkowska Daria3 E
MAŁE GRAND PRIX Łuczyk FilipWilkowska Joanna3 G
MAŁE GRAND PRIX Stradowski AleksanderKlepka Amelia1 H
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Stradowski ErykGołembiewska Maja9 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Stradowski AleksanderKlepka Amelia1 H
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Ryng HubertSikora Oliwia3 G
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Ryng IgorNapiórkowska Daria9 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Ryng IgorNapiórkowska Daria3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Ryng IgorNapiórkowska Daria2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Stradowski ErykGołembiewska Maja11 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Ryng HubertSikora Oliwia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Łuczyk FilipWilkowska Joanna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Stradowski AleksanderKlepka Amelia1 H
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Stradowski ErykGołembiewska Maja2 F
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Ryng HubertSikora Oliwia3 G
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Stradowski ErykGołembiewska Maja11 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Ryng IgorNapiórkowska Daria6 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Łuczyk FilipWilkowska Joanna3 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Ryng HubertSikora Oliwia2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Łuczyk FilipWilkowska Joanna1 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Ryng IgorNapiórkowska Daria4 F
MAŁE GRAND PRIX Ryng IgorNapiórkowska Daria2 F
MAŁE GRAND PRIX Ryng HubertSikora Oliwia1 H
MAŁE GRAND PRIX Łuczyk FilipWilkowska Joanna2 G
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Łuczyk FilipWilkowska Joanna1 G
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Stradowski ErykGołembiewska Maja1 G
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Ryng HubertSikora Oliwia1 H
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Ryng IgorNapiórkowska Daria5 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Łuczyk FilipWilkowska Joanna3 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Stradowski ErykGołembiewska Maja1 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Ryng HubertSikora Oliwia2 H
Christmas PartyŁuczyk FilipWilkowska Joanna3 G
Christmas PartyRyng IgorNapiórkowska Daria2 F
Christmas PartyStradowski ErykGołembiewska Maja2 G
Christmas PartyStradowski AleksanderKlepka Amelia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Stradowski ErykGołembiewska Maja2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Ryng IgorNapiórkowska Daria1 F
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Stradowski AleksanderKlepka Amelia2 H
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Łuczyk FilipWilkowska Joanna3 G
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Stradowski ErykGołembiewska Maja1 G
MAŁE GRAND PRIX Łuczyk FilipWilkowska Joanna1 H
MAŁE GRAND PRIX Ryng IgorNapiórkowska Daria1 G
MAŁE GRAND PRIX Stradowski ErykSikora Oliwia3 G
MAŁE GRAND PRIX Stradowski AleksanderKlepka Amelia2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Stradowski AleksanderKlepka Amelia2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Stradowski ErykSikora Oliwia3 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Łuczyk FilipWiśniewska Blanka1 H
MAŁE GRAND PRIX Ryng IgorNapiórkowska Daria2 G
MAŁE GRAND PRIX Łuczyk FilipWilkowska Joanna2 H
MAŁE GRAND PRIX Stradowski ErykSikora Oliwia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Szymborski MichałGołembiewska Maja3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Łuczyk FilipSikora Oliwia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Stradowski ErykWilkowska Joanna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Szymborski JakubWiśniewska Blanka3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Ryng IgorNapiórkowska Daria1 G
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Szymborski JakubWiśniewska Blanka3 G
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Stradowski ErykWilkowska Joanna1 H
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Łuczyk FilipSikora Oliwia2 H
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Ryng IgorNapiórkowska Daria2 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinRyng IgorNapiórkowska Daria2 G
MAŁE GRAND PRIX Szymborski MichałGołembiewska Maja3 G
MAŁE GRAND PRIX Łuczyk FilipSikora Oliwia1 H
MAŁE GRAND PRIX Stradowski ErykWilkowska Joanna1 H
MAŁE GRAND PRIX Szymborski JakubWiśniewska Blanka1 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Łuczyk FilipSikora Oliwia2 H
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Stradowski ErykWilkowska Joanna1 H
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Szymborski JakubWiśniewska Blanka3 G
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Stradowski ErykWilkowska Joanna1 H
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Łuczyk FilipSikora Oliwia2 H
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Szymborski MichałGołembiewska Maja2 G
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Ryng IgorNapiórkowska Daria2 G
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Szymborski JakubWiśniewska Blanka1 H
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Szymborski MichałGołembiewska Maja1 H
Małe Grand Prix Szymborski JakubWiśniewska Blanka1 H
Małe Grand Prix Ryng IgorNapiórkowska Daria2 G
Małe Grand Prix Szymborski MichałGołembiewska Maja1 H
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szymborski MichałGołembiewska Maja1 H
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ryng IgorNapiórkowska Daria1 H
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szymborski JakubWiśniewska Blanka1 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Ryng IgorNapiórkowska Daria1 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Szymborski JakubWiśniewska Blanka1 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Szymborski MichałGołembiewska Maja2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Ryng IgorNapiórkowska Daria2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Szymborski MichałGołembiewska Maja2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Szymborski JakubWiśniewska Blanka2 H