!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
SUKCES
Jaworzno (Śląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Urbaniak DawidPiskorska Amelia1 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT Mazur MikołajJanosz Aleksandra1 OPEN
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Dziereń KamilKołodziej Marta1 B
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Klar MikołajSzmyl Agata1 D
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Larysz JakubTylikowska Paulina1 F
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Kuźma WojciechMorgese Chiara2 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Cyran Juliusz KarolNocoń Maja4 OPEN
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Dziereń KamilKołodziej Marta1 B
Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego Biskup GracjanChmiest Amelia1 F
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Jasiński KsawerySłota Nadia1 H
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Larysz JakubTylikowska Paulina1 F
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Dziereń KamilKołodziej Marta1 B
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Biskup GracjanChmiest Amelia2 F
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna2 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Mazur MikołajJanosz Aleksandra7 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Kruk DawidHaluch Nina3 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Koliński SzymonGuja Emilia3 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Klar MikołajSzmyl Agata1 D
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Dziereń KamilKołodziej Marta1 B
II OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Biskup GracjanChmiest Amelia2 F
Polish Open ChampionshipsKoliński SzymonGuja Emilia2 OPEN
Polish Open ChampionshipsBoczar KacperŻaba Karolina6 OPEN
II OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Larysz JakubTylikowska Paulina1 F
Polish Open ChampionshipsBoczar KacperŻaba Karolina5 OPEN
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Kotkowski NikodemHoppe Oriana1 C
Polish Open ChampionshipsKruk DawidHaluch Nina13 OPEN
Polish Open ChampionshipsMazur MikołajJanosz Aleksandra18 OPEN
Polish Open ChampionshipsKoliński SzymonGuja Emilia5 OPEN
PERFECT DANCE Kraków 2022Małachowski GabrielSkubis Julia1 H
PERFECT DANCE Kraków 2022Biskup GracjanChmiest Amelia1 F
PERFECT DANCE Kraków 2022Larysz JakubTylikowska Paulina2 F
Polish Open ChampionshipsSobczyk WiktorJaromin Katarzyna13 OPEN
PERFECT DANCE Kraków 2022Kotkowski NikodemHoppe Oriana1 C
Polish Open ChampionshipsKoliński SzymonGuja Emilia2 OPEN
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Dziereń KamilKołodziej Marta1 B
PERFECT DANCE Kraków 2022Klar MikołajSzmyl Agata1 D
PERFECT DANCE Kraków 2022Soboń PiotrSikora Natalia1 C
Polish Open ChampionshipsJakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna2 OPEN
Polish Open ChampionshipsPieczyrak KamilPolewska Sandra8 OPEN
Polish Open ChampionshipsBaryczka KrystianKaczmarek Ewelina15 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Koliński SzymonGuja Emilia3 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Biskup GracjanChmiest Amelia1 F
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Larysz JakubTylikowska Paulina2 F
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Klar MikołajSzmyl Agata1 D
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Koliński SzymonGuja Emilia3 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Pieczyrak KamilPolewska Sandra3 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna2 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Kruk DawidHaluch Nina2 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Mazur MikołajJanosz Aleksandra5 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Soboń PiotrSikora Natalia3 C
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Cyran Juliusz KarolNocoń Maja6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Kotkowski NikodemHoppe Oriana1 C
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Klar MikołajSzmyl Agata1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"VIVA DANCE CUP 2022 Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łodzi\". Klar MikołajSzmyl Agata1 D
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Dziereń KamilKołodziej Marta2 B
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kotkowski NikodemHoppe Oriana1 C
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Klar MikołajSzmyl Agata2 D
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Klar MikołajSzmyl Agata1 D
Puchar Klas F, E i D Maliszczak ŁukaszWolanin Martyna2 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Klar MikołajSzmyl Agata1 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Klar MikołajSzmyl Agata3 D
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Koliński SzymonGuja Emilia4 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Koliński SzymonGuja Emilia2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „LIBIĄŻ DANCE FESTIVAL” Maliszczak ŁukaszWolanin Martyna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „LIBIĄŻ DANCE FESTIVAL” Soboń PiotrSikora Natalia2 C
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna3 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Kruk DawidHaluch Nina5 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTKoliński SzymonGuja Emilia4 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTBoczar KacperŻaba Karolina3 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTMuller MichałWychowałek Wiktoria5 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTKoliński SzymonGuja Emilia3 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTKruk DawidHaluch Nina8 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTMazur MikołajJanosz Aleksandra13 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTDziereń KamilKołodziej Marta18 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTPieczyrak KamilPolewska Sandra6 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTBaryczka KrystianKaczmarek Ewelina8 OPEN
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Soboń PiotrSikora Natalia1 C
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTJakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna2 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTCyran Juliusz KarolNocoń Maja7 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTDziereń KamilKołodziej Marta25 OPEN
Cracow Dance FestivalSoboń PiotrSikora Natalia3 C
Cracow Dance FestivalKlar MikołajSzmyl Agata2 D
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoDziereń KamilKołodziej Marta3 B
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoPazdur DawidJanosz Dagmara2 D
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoMaliszczak ŁukaszWolanin Martyna1 D
Akademickie Mistrzostwa Polski Pieczyrak KamilPolewska Sandra12 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski Baryczka KrystianKaczmarek Ewelina9 OPEN
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Maliszczak ŁukaszWolanin Martyna1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA ZIEMI TARNOGÓRSKIEJ W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Soboń PiotrSikora Natalia1 C
OTWARTE MISTRZOSTWA ZIEMI TARNOGÓRSKIEJ W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pazdur DawidJanosz Dagmara1 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Klar MikołajSzmyl Agata2 D
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Dziereń KamilKołodziej Marta3 B
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina3 D
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Maliszczak ŁukaszWolanin Martyna1 D
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Klar MikołajSzmyl Agata2 D
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Koliński SzymonGuja Emilia1 OPEN
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Pazdur DawidJanosz Dagmara2 D
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Koliński SzymonGuja Emilia2 OPEN
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Pazdur DawidJanosz Dagmara1 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Maliszczak ŁukaszWolanin Martyna1 D
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Kruk DawidHaluch Nina6 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Mazur MikołajJanosz Aleksandra15 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Pieczyrak KamilPolewska Sandra4 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Baryczka KrystianKaczmarek Ewelina5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Dziereń KamilKołodziej Marta1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Klar MikołajSzmyl Agata3 D
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Koliński SzymonGuja Emilia2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Koliński SzymonGuja Emilia1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Dziereń KamilKołodziej Marta4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Kruk DawidHaluch Nina1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Mazur MikołajJanosz Aleksandra2 OPEN
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Dziereń KamilKołodziej Marta1 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Mazur MikołajJanosz Aleksandra1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Koliński SzymonGuja Emilia1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Koliński SzymonGuja Emilia1 OPEN
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Klar MikołajSzmyl Agata2 D
CeA Challenge Cup Puchar Pazdur DawidJanosz Dagmara1 D
CeA Challenge Cup Puchar Maliszczak ŁukaszWolanin Martyna2 D
CeA Challenge Cup Puchar Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina1 D
CeA Challenge Cup Puchar Pazdur DawidJanosz Dagmara2 D
Mysłowicki Festiwal Tańca Klar MikołajSzmyl Agata4 D
Mysłowicki Festiwal Tańca Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina1 D
Mysłowicki Festiwal Tańca Maliszczak ŁukaszWolanin Martyna2 D
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Kotkowski NikodemHoppe Oriana1 D
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Klar MikołajSzmyl Agata1 D
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina2 D
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Maliszczak ŁukaszWolanin Martyna1 D
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kuźma WojciechMorgese Chiara2 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pieczyrak KamilPolewska Sandra6 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mazur MikołajJanosz Aleksandra7 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kruk DawidHaluch Nina5 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Dziereń KamilKołodziej Marta14 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Maliszczak ŁukaszWolanin Martyna2 D
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina1 D
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Koliński SzymonGuja Emilia1 OPEN
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Kotkowski NikodemHoppe Oriana1 D
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Kotkowski NikodemHoppe Oriana1 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Soboń PiotrSikora Natalia4 C
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Kotkowski NikodemHoppe Oriana1 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Dziereń KamilKołodziej Marta2 B
XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2021\" Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina1 D
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Dziereń KamilKołodziej Marta1 B
Puchar WieczystegoKoliński SzymonGuja Emilia4 OPEN
Puchar WieczystegoKotkowski NikodemHoppe Oriana2 OPEN
Puchar WieczystegoKoliński SzymonGuja Emilia7 OPEN
Puchar WieczystegoLizura JakubKołosowska Julia10 OPEN
Puchar WieczystegoSzlachtowski MichałFajkis Julia12 A
Puchar WieczystegoDziereń KamilKołodziej Marta9 B
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Soboń PiotrSikora Natalia1 C
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Kotkowski NikodemHoppe Oriana1 D
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Kotkowski KewinSkrolecka Agata7 OPEN
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Kotkowski NikodemHoppe Oriana1 OPEN
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Mielczarek AdrianNowak Daria1 OPEN
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Mielczarek AdrianNowak Daria1 OPEN
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Soboń PiotrSikora Natalia4 C
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Szlachtowski MichałFajkis Julia3 A
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Kotkowski NikodemHoppe Oriana1 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Cyran Juliusz KarolNocoń Maja6 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Koliński SzymonGuja Emilia4 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Mielczarek AdrianNowak Daria1 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Dziereń KamilKołodziej Marta2 B
Mistrzostwa Polski Latin Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna3 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kalynowycz DmytroRadziwoniuk Nikola10 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kotkowski NikodemHoppe Oriana7 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Cyran Juliusz KarolNocoń Maja7 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Koliński SzymonGuja Emilia5 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Boczar KacperŻaba Karolina5 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Muller MichałWychowałek Wiktoria11 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kruk DawidHaluch Nina17 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kotkowski KewinSkrolecka Agata50 OPEN
CeA Challenge Cup Jesienny Mazur MikołajJanosz Aleksandra1 B
CeA Challenge Cup Jesienny Dziereń KamilKołodziej Marta3 B
Nosalowy International Dance FestivalMaliszczak ŁukaszWolanin Martyna1 E
Oleski Festiwal Tańca 2021 Szczepanik KrzysztofSzczepanik Paulina5 D
Nosalowy International Dance FestivalDziereń KamilKołodziej Marta2 B
OTTT RYTM 2021 Maliszczak ŁukaszWolanin Martyna1 E
OTTT RYTM 2021 Dziereń KamilKołodziej Marta1 B
Mistrzostwa Polski StandardSzlachtowski MichałFajkis Julia29 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardKurasiński PatrykRąba Klaudia12 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardBaryczka KrystianKaczmarek Ewelina11 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardPieczyrak KamilPolewska Sandra6 OPEN
CeA Challenge Cup Uskrzydlone Maliszczak ŁukaszWolanin Martyna1 E
Mistrzostwa Polski StandardMielczarek AdrianNowak Daria5 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardCyran Juliusz KarolNocoń Maja8 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardJakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardKoliński SzymonGuja Emilia8 OPEN
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Mazur MikołajJanosz Aleksandra1 B
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Klar MikołajSzmyl Agata5 D
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Dziereń KamilKołodziej Marta2 B
Polish Dance Festival - WDC World Cup Pro-Am, WDC AL Super World CupKurasiński PatrykRąba Klaudia5 OPEN
Polish Dance Festival - WDC World Cup Pro-Am, WDC AL Super World CupPieczyrak KamilPolewska Sandra3 OPEN
Polish Dance Festival - WDC World Cup Pro-Am, WDC AL Super World CupSzlachtowski MichałFajkis Julia13 OPEN
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Biskup GracjanChmiest Amelia1 G
XIII Silesian Cup 2021 Mazur MikołajJanosz Aleksandra1 B
XIII Silesian Cup 2021 Kotkowski NikodemHoppe Oriana1 D
Puchar Klas C, B i A Maliszczak ŁukaszWolanin Martyna2 E
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Koliński SzymonGuja Emilia1 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Biskup GracjanChmiest Amelia1 G
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Maliszczak ŁukaszWolanin Martyna1 E
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Koliński SzymonGuja Emilia1 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Soboń PiotrSikora Natalia1 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Dziereń KamilKołodziej Marta2 B
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Mazur MikołajJanosz Aleksandra2 B
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Kotkowski KewinSkrolecka Agata1 A
Grand Prix Polski PTT Mielczarek AdrianNowak Daria4 OPEN
OTTT Respect Dance 2021 Biskup GracjanChmiest Amelia1 G
Grand Prix Polski PTT Koliński SzymonGuja Emilia5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Cyran Juliusz KarolNocoń Maja5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Cyran Juliusz KarolNocoń Maja3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Mielczarek AdrianNowak Daria2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dziereń KamilKołodziej Marta15 OPEN
Grand Prix Polski PTT Boczar KacperŻaba Karolina1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Mazur MikołajJanosz Aleksandra11 OPEN
Grand Prix Polski PTT Szlachtowski MichałFajkis Julia5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kotkowski KewinSkrolecka Agata22 OPEN
OTTT Respect Dance 2021 Maliszczak ŁukaszWolanin Martyna1 E
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Cyran Juliusz KarolNocoń Maja9 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Cyran Juliusz KarolNocoń Maja10 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna6 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Muller MichałWychowałek Wiktoria7 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Mielczarek AdrianNowak Daria6 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Mielczarek AdrianNowak Daria7 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Boczar KacperŻaba Karolina4 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Kurasiński PatrykRąba Klaudia3 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Cyran Juliusz KarolNocoń Maja6 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Mielczarek AdrianNowak Daria2 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna3 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Pieczyrak KamilPolewska Sandra2 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Baryczka KrystianKaczmarek Ewelina8 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Kurasiński PatrykRąba Klaudia10 OPEN
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Maliszczak ŁukaszWolanin Martyna1 E
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Biskup GracjanChmiest Amelia1 G
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Mielczarek AdrianNowak Daria4 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Mielczarek AdrianNowak Daria1 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Koliński SzymonGuja Emilia2 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Kotkowski NikodemHoppe Oriana1 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Koliński SzymonGuja Emilia2 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Kotkowski KewinSkrolecka Agata4 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Cyran Juliusz KarolNocoń Maja3 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Cyran Juliusz KarolNocoń Maja2 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna3 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Dziereń KamilKołodziej Marta2 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Muller MichałWychowałek Wiktoria2 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Boczar KacperŻaba Karolina3 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Mazur MikołajJanosz Aleksandra4 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Szlachtowski MichałFajkis Julia7 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Maliszczak ŁukaszWolanin Martyna1 E
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Biskup GracjanChmiest Amelia1 G
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Cyran Juliusz KarolNocoń Maja4 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Koliński SzymonGuja Emilia2 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Kotkowski NikodemHoppe Oriana1 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Koliński SzymonGuja Emilia1 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Klar MikołajSzmyl Agata2 E
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Soboń PiotrSikora Natalia1 C
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Cyran Juliusz KarolNocoń Maja2 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Dziereń KamilKołodziej Marta3 B
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Mazur MikołajJanosz Aleksandra2 B
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Kotkowski KewinSkrolecka Agata1 A
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Boczar KacperŻaba Karolina1 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Sobczyk WiktorKosętka Amanda4 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Cyran Juliusz KarolNocoń Maja1 OPEN
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Klar MikołajSzmyl Agata1 E
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Maliszczak ŁukaszWolanin Martyna1 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Mazur MikołajJanosz Aleksandra5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Muller MichałWychowałek Wiktoria1 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Dziereń KamilKołodziej Marta6 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Maliszczak ŁukaszWolanin Martyna1 F
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Biskup GracjanChmiest Amelia1 H
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Larysz JakubTylikowska Paulina1 G
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Mazur MikołajJanosz Aleksandra5 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Klar MikołajSzmyl Agata1 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Dziereń KamilKołodziej Marta1 C
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Dziereń KamilKołodziej Marta2 C
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Koliński SzymonGuja Emilia1 E
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Biskup GracjanChmiest Amelia1 H
Grand Prix Polski PTT Koliński SzymonGuja Emilia1 E
Grand Prix Polski PTT Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka6 A
Grand Prix Polski PTT Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Cyran Juliusz KarolNocoń Maja10 OPEN
Grand Prix Polski PTT Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna4 OPEN
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Maliszczak ŁukaszWolanin Martyna1 F
Grand Prix Polski PTT Kotkowski KewinSkrolecka Agata23 OPEN
Grand Prix Polski PTT Pieczyrak KamilPolewska Sandra4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kurasiński PatrykRąba Klaudia9 OPEN
Grand Prix Polski PTT Baryczka KrystianKaczmarek Ewelina11 OPEN
Grand Prix Polski PTT Szlachtowski MichałFajkis Julia21 OPEN
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Dziereń KamilKołodziej Marta1 C
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Maliszczak ŁukaszWolanin Martyna1 F
DANCE OSCARS 2021 Dziereń KamilKołodziej Marta2 C
DANCE OSCARS 2021 Szlachtowski MichałFajkis Julia1 A
DANCE OSCARS 2021 Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka4 A
DANCE OSCARS 2021 Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka6 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Kotkowski KewinSkrolecka Agata4 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Maliszczak ŁukaszWolanin Martyna1 F
Grand Prix Polski PTT Koliński SzymonGuja Emilia1 E
Grand Prix Polski PTT Kotkowski NikodemHoppe Oriana2 E
Grand Prix Polski PTT Muller MichałWychowałek Wiktoria1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Biskup GracjanChmiest Amelia1 H
Grand Prix Polski PTT Boczar KacperŻaba Karolina2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Szlachtowski MichałFajkis Julia11 OPEN
Grand Prix Polski PTT Cyran Juliusz KarolNocoń Maja6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dziereń KamilKołodziej Marta1 C
Grand Prix Polski PTT Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna1 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Kotkowski KewinSkrolecka Agata1 A
DANCE OSCARS 2021 Dziereń KamilKołodziej Marta1 C
DANCE OSCARS 2021 Kotkowski NikodemHoppe Oriana1 E
DANCE OSCARS 2021 Maliszczak ŁukaszWolanin Martyna1 F
DANCE OSCARS 2021 Koliński SzymonGuja Emilia2 E
DANCE OSCARS 2021 Dziereń KamilKołodziej Marta1 C
DANCE OSCARS 2021 Dziereń KamilKołodziej Marta3 B
DANCE OSCARS 2021 Koliński SzymonGuja Emilia1 E
DANCE OSCARS 2021 Chrobok AdrianDyrcz Emilia1 G
DANCE OSCARS 2021 Biskup GracjanChmiest Amelia1 H
CeA Spring Kotkowski NikodemHoppe Oriana1 E
Polish Open Championships WDC Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna5 OPEN
CeA Spring Koliński SzymonGuja Emilia2 E
Polish Open Championships WDC Boczar KacperŻaba Karolina2 OPEN
CeA Spring Dziereń KamilKołodziej Marta2 C
Polish Open Championships WDC Muller MichałWychowałek Wiktoria4 OPEN
Polish Open Championships WDC Sobczyk WiktorKosętka Amanda7 OPEN
CeA Challenge Cup Spring Kotkowski NikodemHoppe Oriana1 E
Polish Open Championships WDC Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna2 OPEN
Polish Open Championships WDC Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna5 OPEN
CeA Challenge Cup Spring Koliński SzymonGuja Emilia2 E
CeA Challenge Cup Spring Dziereń KamilKołodziej Marta2 C
Polish Open Championships WDC Pieczyrak KamilPolewska Sandra6 OPEN
Polish Open Championships WDC Kurasiński PatrykRąba Klaudia11 OPEN
Polish Open Championships WDC Szlachtowski MichałFajkis Julia20 OPEN
Polish Open Championships WDC Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka21 OPEN
Polish Open Championships WDC Szlachtowski MichałFajkis Julia15 OPEN
Polish Open Championships WDC Kurasiński PatrykRąba Klaudia3 OPEN
Polish Open Championships WDC Pieczyrak KamilPolewska Sandra1 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTPieczyrak KamilPolewska Sandra3 OPEN
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Biskup GracjanChmiest Amelia1 H
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Larysz JakubTylikowska Paulina1 H
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Chrobok AdrianDyrcz Emilia1 G
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Koliński SzymonGuja Emilia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Dziereń KamilKołodziej Marta3 C
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTKurasiński PatrykRąba Klaudia10 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTBaryczka KrystianKaczmarek Ewelina7 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTSzlachtowski MichałFajkis Julia16 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTŚliwa PawełKarczmarz Agnieszka19 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Kotkowski NikodemHoppe Oriana1 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTBoczar KacperŻaba Karolina1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTBoczar KacperŻaba Karolina1 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Boczar KacperŻaba Karolina3 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Boczar KacperŻaba Karolina4 OPEN
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Kotkowski NikodemHoppe Oriana1 E
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Pogoda MaciejHaluch Nina7 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Cyran Juliusz KarolNocoń Maja12 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Muller MichałWychowałek Wiktoria2 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Kurasiński PatrykRąba Klaudia11 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Pieczyrak KamilPolewska Sandra4 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Baryczka KrystianKaczmarek Ewelina7 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Szlachtowski MichałFajkis Julia21 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka24 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Sobczyk WiktorKosętka Amanda4 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna5 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Muller MichałWychowałek Wiktoria3 OPEN
Cracow Dance Festival Larysz JakubTylikowska Paulina1 H
Cracow Dance Festival Chrobok AdrianDyrcz Emilia1 G
Cracow Dance Festival Kotkowski NikodemHoppe Oriana1 E
Cracow Dance Festival Dziereń KamilKołodziej Marta2 B
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Dziereń KamilKołodziej Marta5 B
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Kotkowski NikodemHoppe Oriana1 F
Grand Prix Polski PTT Pogoda MaciejHaluch Nina7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Sobczyk WiktorKosętka Amanda3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Pogoda MaciejHaluch Nina8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Muller MichałWychowałek Wiktoria2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Boczar KacperŻaba Karolina3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Pieczyrak KamilPolewska Sandra5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kurasiński PatrykRąba Klaudia6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Baryczka KrystianKaczmarek Ewelina8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Szlachtowski MichałFajkis Julia18 OPEN
II OTTT Będzin 2021 Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka6 A
II OTTT Będzin 2021 Dziereń KamilKołodziej Marta5 B
II OTTT Będzin 2021 Kotkowski NikodemHoppe Oriana1 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kotkowski KewinSkrolecka Agata1 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kotkowski NikodemHoppe Oriana1 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Baryczka KrystianKaczmarek Ewelina6 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Sobczyk WiktorKosętka Amanda2 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna4 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Pieczyrak KamilPolewska Sandra4 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Boczar KacperŻaba Karolina2 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kurasiński PatrykRąba Klaudia8 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Szlachtowski MichałFajkis Julia19 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Muller MichałWychowałek Wiktoria1 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Talik MikołajLangier Julia12 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kotkowski KewinSkrolecka Agata1 B
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kotkowski NikodemHoppe Oriana1 F
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna3 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kotkowski NikodemHoppe Oriana1 F
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kotkowski KewinSkrolecka Agata1 B
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Pogoda MaciejHaluch Nina5 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Sobczyk WiktorKosętka Amanda2 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Muller MichałWychowałek Wiktoria1 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Pogoda MaciejHaluch Nina4 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna4 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Boczar KacperŻaba Karolina3 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Pieczyrak KamilPolewska Sandra5 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Baryczka KrystianKaczmarek Ewelina6 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Talik MikołajLangier Julia8 OPEN
47 Puchar Wieczystego Pogoda MaciejHaluch Nina22 OPEN
47 Puchar Wieczystego Boczar KacperŻaba Karolina1 OPEN
47 Puchar Wieczystego Pogoda MaciejHaluch Nina6 OPEN
47 Puchar Wieczystego Sobczyk WiktorKosętka Amanda7 OPEN
47 Puchar Wieczystego Talik MikołajLangier Julia12 OPEN
47 Puchar Wieczystego Boczar KacperŻaba Karolina5 OPEN
47 Puchar Wieczystego Kurasiński PatrykRąba Klaudia4 OPEN
47 Puchar Wieczystego Pieczyrak KamilPolewska Sandra5 OPEN
47 Puchar Wieczystego Baryczka KrystianKaczmarek Ewelina8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Mazur MikołajJanosz Aleksandra1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Dziereń KamilKołodziej Marta1 C
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Pogoda MaciejHaluch Nina7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Koliński SzymonGuja Emilia1 F
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Mielczarek AdrianPasamonik Ismena2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Boczar KacperŻaba Karolina2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Mielczarek AdrianPasamonik Ismena7 OPEN
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Dziereń KamilKołodziej Marta1 C
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Pogoda MaciejHaluch Nina3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Sobczyk WiktorKosętka Amanda2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Talik MikołajLangier Julia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Pieczyrak KamilPolewska Sandra3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka10 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Szlachtowski MichałFajkis Julia10 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Kurasiński PatrykRąba Klaudia4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Mielczarek AdrianPasamonik Ismena3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Mielczarek AdrianPasamonik Ismena14 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Boczar KacperŻaba Karolina5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Muller MichałWychowałek Wiktoria3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
CeA Challenge Cup Mazur MikołajJanosz Aleksandra1 C
CeA Challenge Cup Dziereń KamilKołodziej Marta1 C
CeA Challenge Cup Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 D
Mikołajowy OTTT Dziereń KamilKołodziej Marta1 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna5 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Pogoda MaciejHaluch Nina15 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Mielczarek AdrianPasamonik Ismena2 OPEN
Mikołajowy OTTT Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 D
Mikołajowy OTTT Mazur MikołajJanosz Aleksandra1 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Mielczarek AdrianPasamonik Ismena6 OPEN
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Pazdur DawidJaromin Katarzyna2 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Mazur MikołajJanosz Aleksandra1 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Chrobok AdrianDyrcz Emilia1 H
Mistrzostwa Polski Latin Mielczarek AdrianPasamonik Ismena12 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Muller MichałWychowałek Wiktoria3 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kuźma WojciechNowak Daria2 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Pogoda MaciejHaluch Nina9 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna8 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Sobczyk WiktorKosętka Amanda6 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Boczar KacperŻaba Karolina8 OPEN
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka8 A
Mistrzostwa Polski Standard Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna2 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Mielczarek AdrianPasamonik Ismena7 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Pogoda MaciejHaluch Nina9 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Sobczyk WiktorKosętka Amanda20 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Kuźma WojciechNowak Daria2 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Pieczyrak KamilPolewska Sandra12 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Kurasiński PatrykRąba Klaudia11 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Talik MikołajLangier Julia20 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Szlachtowski MichałFajkis Julia41 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Baryczka KrystianKaczmarek Ewelina14 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Soboń PiotrSikora Natalia3 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Dziereń KamilKołodziej Marta1 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Soboń PiotrSikora Natalia2 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Soboń PiotrSikora Natalia2 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Dziereń KamilKołodziej Marta1 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Soboń PiotrSikora Natalia2 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kotkowski NikodemHoppe Oriana1 G
Grand Prix Polski PTT Sobczyk WiktorKosętka Amanda11 OPEN
Grand Prix Polski PTT Pogoda MaciejHaluch Nina4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Pieczyrak KamilPolewska Sandra9 OPEN
Grand Prix Polski PTT Sobczyk WiktorKosętka Amanda5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kurasiński PatrykRąba Klaudia10 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Talik MikołajLangier Julia15 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Pieczyrak KamilPolewska Sandra4 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Kurasiński PatrykRąba Klaudia6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Mielczarek AdrianPasamonik Ismena5 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Szlachtowski MichałFajkis Julia20 OPEN
Grand Prix Polski PTT Mielczarek AdrianPasamonik Ismena7 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Bednarski MaciejIzdebska Zuzanna15 OPEN
Puchar Klas A,B i C Mielczarek AdrianPasamonik Ismena5 B
Puchar Klas A,B i C Mielczarek AdrianPasamonik Ismena5 A
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Soboń PiotrSikora Natalia1 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Soboń PiotrSikora Natalia3 D
Puchar Okręgu Śląskiego Soboń PiotrSikora Natalia1 D
Puchar Okręgu Śląskiego Pazdur DawidJaromin Katarzyna4 D
Puchar Okręgu Śląskiego Kotkowski NikodemHoppe Oriana1 G
Puchar Okręgu Śląskiego Sobczyk WiktorKosętka Amanda3 C
Puchar Okręgu Śląskiego Pogoda MaciejHaluch Nina1 C
Puchar Okręgu Śląskiego Sobczyk WiktorKosętka Amanda2 C
Puchar Okręgu Śląskiego Soboń PiotrSikora Natalia1 D
Puchar Okręgu Śląskiego Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 D
Puchar Okręgu Śląskiego Kuźma WojciechNowak Daria1 B
Puchar Okręgu Śląskiego Mielczarek AdrianPasamonik Ismena2 B
Puchar Okręgu Śląskiego Boczar KacperŻaba Karolina3 B
Puchar Okręgu Śląskiego Mielczarek AdrianPasamonik Ismena1 A
Puchar Okręgu Śląskiego Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka3 A
Puchar Okręgu Śląskiego Muller MichałWychowałek Wiktoria1 A
Puchar Okręgu Śląskiego Kuźma WojciechNowak Daria1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Maliszczak ŁukaszWolanin Martyna1 G
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Pazdur DawidJaromin Katarzyna3 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Pazdur DawidJaromin Katarzyna5 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKASobczyk WiktorKosętka Amanda2 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAŻelazowski KamilSzmyl Agata1 G
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka6 A
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Żelazowski KamilSzmyl Agata1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mielczarek AdrianPasamonik Ismena5 OPEN
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Sobczyk WiktorKosętka Amanda1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mielczarek AdrianPasamonik Ismena7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KarolNowak Zuzanna2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KamilPolewska Sandra6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Talik MikołajLangier Julia12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bednarski MaciejCzerwik Klaudia7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Baryczka KrystianKaczmarek Ewelina8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka10 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mielczarek AdrianPasamonik Ismena7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KarolNowak Zuzanna3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pogoda MaciejHaluch Nina1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Muller MichałWychowałek Wiktoria2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mielczarek AdrianPasamonik Ismena2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KamilPolewska Sandra8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kurasiński PatrykRąba Klaudia10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Talik MikołajLangier Julia12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szlachtowski MichałFajkis Julia23 OPEN
Puchar WieczystegoTalik MikołajLangier Julia8 OPEN
Puchar WieczystegoSzyjka IgorŻaba Karolina17 C
Puchar WieczystegoMohana AdamRadziwoniuk Nikola1 C
Puchar WieczystegoMielczarek AdrianPasamonik Ismena1 B
Puchar WieczystegoŚliwa PawełKarczmarz Agnieszka16 A
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka4 A
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Mielczarek AdrianPasamonik Ismena1 B
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna4 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Tomiński MiłoszNocoń Maja13 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Sobczyk WiktorKosętka Amanda7 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Pogoda MaciejHaluch Nina6 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
IV OTTT Czeladź 2019 Koliński SzymonGuja Emilia1 G
IV OTTT Czeladź 2019 Maliszczak ŁukaszWolanin Martyna1 H
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Szyjka IgorŻaba Karolina5 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Tomiński MiłoszNocoń Maja13 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Pogoda MaciejHaluch Nina5 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna2 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Sobczyk WiktorKosętka Amanda1 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Pieczyrak KarolNowak Zuzanna3 OPEN
Puchar Rektora AGH Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 E
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Kotkowski KewinLipowska Olga13 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Muller MichałWychowałek Wiktoria7 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Bednarski MaciejCzerwik Klaudia16 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Soboń PiotrSikora Natalia1 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Żelazowski KamilSzmyl Agata1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Larysz JakubStec Anna1 H
Oleski Festiwal Tańca 2019 Mielczarek AdrianPasamonik Ismena2 B
OTTT DŻET 2019 Soboń PiotrSikora Natalia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Koliński SzymonGuja Emilia1 G
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Pogoda MaciejHaluch Nina7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Larysz JakubStec Anna1 H
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Soboń PiotrSikora Natalia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Żelazowski KamilSzmyl Agata1 H
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Pazdur DawidJaromin Katarzyna2 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Pieczyrak KamilPolewska Sandra4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Mazur MikołajJanosz Aleksandra1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Soboń PiotrSikora Natalia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Pazdur DawidJaromin Katarzyna2 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Mielczarek AdrianPasamonik Ismena15 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Pieczyrak KamilPolewska Sandra14 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Kurasiński PatrykRąba Klaudia16 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Baryczka KrystianKaczmarek Ewelina18 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Talik MikołajLangier Julia24 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Szlachtowski MichałFajkis Julia28 OPEN
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Koliński SzymonGuja Emilia1 G
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Kotkowski KewinLipowska Olga1 OPEN
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Mazur MikołajJanosz Aleksandra1 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Pazdur DawidJaromin Katarzyna3 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Soboń PiotrSikora Natalia1 E
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Soboń PiotrSikora Natalia1 E
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Pazdur DawidJaromin Katarzyna2 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Mazur MikołajJanosz Aleksandra1 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka6 A
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Szlachtowski MichałFajkis Julia4 A
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kotkowski KewinLipowska Olga3 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Muller MichałWychowałek Wiktoria1 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Koliński SzymonGuja Emilia1 G
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Bednarski MaciejCzerwik Klaudia2 A
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Soboń PiotrSikora Natalia1 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Pazdur DawidJaromin Katarzyna2 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Pogoda MaciejHaluch Nina3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Mazur MikołajJanosz Aleksandra1 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Szyjka IgorŻaba Karolina1 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Pieczyrak KamilPolewska Sandra3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Pogoda MaciejHaluch Nina3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Pieczyrak KarolNowak Zuzanna1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kotkowski KewinLipowska Olga5 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Muller MichałWychowałek Wiktoria6 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Pieczyrak KamilPolewska Sandra4 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kurasiński PatrykRąba Klaudia6 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Talik MikołajLangier Julia8 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Szlachtowski MichałFajkis Julia9 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Bednarski MaciejCzerwik Klaudia3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Szyjka IgorŻaba Karolina3 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Pogoda MaciejHaluch Nina18 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna11 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Pieczyrak KamilPolewska Sandra8 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Talik MikołajLangier Julia15 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Muller MichałWychowałek Wiktoria9 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Pieczyrak KarolNowak Zuzanna4 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Bednarski MaciejCzerwik Klaudia4 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Pieczyrak KamilPolewska Sandra1 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Bednarski MaciejCzerwik Klaudia18 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Kurasiński PatrykRąba Klaudia17 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Pieczyrak KamilPolewska Sandra13 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Baryczka KrystianKaczmarek Ewelina5 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Mohana AdamPasamonik Ismena4 B
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka2 B
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Szyjka IgorŻaba Karolina1 C
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Mohana AdamPasamonik Ismena3 B
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaMohana AdamPasamonik Ismena1 B
Polish Open ChampionshipsTalik MikołajLangier Julia26 OPEN
Polish Open ChampionshipsPieczyrak KamilPolewska Sandra16 OPEN
Polish Open ChampionshipsBaryczka KrystianKaczmarek Ewelina14 OPEN
Polish Open ChampionshipsKurasiński PatrykRąba Klaudia13 OPEN
Polish Open ChampionshipsMielczarek AdrianMartyniec Anastazja12 OPEN
Polish Open ChampionshipsPieczyrak KarolNowak Zuzanna5 OPEN
Polish Open ChampionshipsPawłowski KacperDederko Magdalena1 OPEN
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaŚliwa PawełKarczmarz Agnieszka2 B
Polish Open ChampionshipsSzlachtowski MichałFajkis Julia30 OPEN
Polish Open ChampionshipsKuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Polish Open ChampionshipsPogoda MaciejHaluch Nina3 OPEN
Polish Open ChampionshipsTalik MikołajLangier Julia10 OPEN
Polish Open ChampionshipsPieczyrak KamilPolewska Sandra4 OPEN
Polish Open Championships WDC Pogoda MaciejHaluch Nina7 OPEN
Polish Open Championships WDC Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Polish Open Championships WDC Dziereń KamilHoppe Amelia15 OPEN
Polish Open Championships WDC Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna2 OPEN
Polish Open Championships WDC Pogoda MaciejHaluch Nina3 OPEN
Polish Open Championships WDC Kotkowski KewinLipowska Olga1 B
Polish Open Championships WDC Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Polish Open Championships WDC Bednarski MaciejCzerwik Klaudia28 OPEN
Polish Open Championships WDC Muller MichałWychowałek Wiktoria3 OPEN
Polish Open Championships WDC Pieczyrak KamilPolewska Sandra2 OPEN
Polish Open Championships WDC Kurasiński PatrykRąba Klaudia4 OPEN
Polish Open Championships WDC Baryczka KrystianKaczmarek Ewelina8 OPEN
Polish Open Championships WDC Talik MikołajLangier Julia15 OPEN
Polish Open Championships WDC Szlachtowski MichałFajkis Julia23 OPEN
Polish Open ChampionshipsBednarski MaciejCzerwik Klaudia8 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Szyjka IgorŻaba Karolina8 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pogoda MaciejHaluch Nina3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dziereń KamilHoppe Amelia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KamilPolewska Sandra1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bednarski MaciejCzerwik Klaudia11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pawłowski KacperDederko Magdalena1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KamilPolewska Sandra5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szlachtowski MichałFajkis Julia13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Kotkowski KewinLipowska Olga1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pogoda MaciejHaluch Nina4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaPazdur DawidJaromin Katarzyna1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaŚliwa PawełKarczmarz Agnieszka3 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicPazdur DawidJaromin Katarzyna1 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinŚliwa PawełKarczmarz Agnieszka2 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsKotkowski KewinLipowska Olga6 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsSzyjka IgorŻaba Karolina1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Pieczyrak KamilPolewska Sandra9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Pieczyrak KarolNowak Zuzanna1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Pieczyrak KamilPolewska Sandra3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Pogoda MaciejHaluch Nina5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Koliński SzymonGuja Emilia1 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Koliński SzymonGuja Emilia1 H
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Dziereń KamilHoppe Amelia4 C
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kotkowski KewinLipowska Olga2 B
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Pogoda MaciejHaluch Nina4 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Pieczyrak KarolNowak Zuzanna3 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Muller MichałWychowałek Wiktoria3 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Pawłowski KacperDederko Magdalena1 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Mielczarek AdrianMartyniec Anastazja6 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Bednarski MaciejCzerwik Klaudia14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiDziereń KamilHoppe Amelia7 OPEN
ArtDance Cup 2019Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka6 B
ArtDance Cup 2019Kotkowski KewinLipowska Olga1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiJakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPogoda MaciejHaluch Nina3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPogoda MaciejHaluch Nina1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKuźma WojciechNowak Daria6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiBednarski MaciejCzerwik Klaudia23 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPieczyrak KamilPolewska Sandra2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiMielczarek AdrianMartyniec Anastazja9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPawłowski KacperDederko Magdalena1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPieczyrak KarolNowak Zuzanna2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKurasiński PatrykRąba Klaudia7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiTalik MikołajLangier Julia10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiSzlachtowski MichałFajkis Julia21 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiBednarski MaciejCzerwik Klaudia11 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiSzlachtowski MichałFajkis Julia25 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiTalik MikołajLangier Julia9 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiPieczyrak KamilPolewska Sandra5 OPEN
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Dziereń KamilHoppe Amelia4 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Paczyński MateuszŁyczko Daria3 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka3 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kotkowski KewinLipowska Olga12 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Ligenza JakubMakiejewska Natalia14 B
Polish Cup PTT; WDC AL Muller MichałWychowałek Wiktoria5 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna2 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Pieczyrak KamilPolewska Sandra6 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Bednarski MaciejCzerwik Klaudia19 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Talik MikołajLangier Julia14 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Baryczka KrystianKaczmarek Ewelina15 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Pieczyrak KamilPolewska Sandra17 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Talik MikołajLangier Julia22 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Pawłowski KacperDederko Magdalena2 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Pieczyrak KarolNowak Zuzanna4 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Kuźma WojciechNowak Daria3 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Kotkowski KewinLipowska Olga10 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pogoda MaciejHaluch Nina2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pogoda MaciejHaluch Nina6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dziereń KamilHoppe Amelia5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pawłowski KacperDederko Magdalena1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sobczyk OktawiuszJanosz Aleksandra1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kotkowski KewinLipowska Olga1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KamilPolewska Sandra3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kurasiński PatrykRąba Klaudia13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szyjka IgorŻaba Karolina1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bednarski MaciejCzerwik Klaudia14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dziereń KamilHoppe Amelia7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KarolNowak Zuzanna3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Talik MikołajLangier Julia17 OPEN
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Sobczyk OktawiuszJanosz Aleksandra1 E
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiSzlachtowski MichałFajkis Julia15 A
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiŚliwa PawełKarczmarz Agnieszka25 B
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiMielczarek AdrianMartyniec Anastazja6 B
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiSobczyk OktawiuszJanosz Aleksandra1 E
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Sobczyk OktawiuszJanosz Aleksandra1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pawłowski KacperDederko Magdalena1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pogoda MaciejHaluch Nina1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KamilPolewska Sandra6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pogoda MaciejHaluch Nina3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KarolNowak Zuzanna2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szlachtowski MichałFajkis Julia25 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bednarski MaciejCzerwik Klaudia16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mielczarek AdrianMartyniec Anastazja4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Talik MikołajLangier Julia23 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KamilPolewska Sandra14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kurasiński PatrykRąba Klaudia11 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Pieczyrak KarolNowak Zuzanna1 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Szlachtowski MichałFajkis Julia19 A
XLV Puchar Wieczystego Talik MikołajLangier Julia3 A
XLV Puchar Wieczystego Ligenza JakubMakiejewska Natalia25 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Szyjka IgorŻaba Karolina4 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka3 B
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Szyjka IgorŻaba Karolina4 C
OTTT Siewierz 2018Pogoda MaciejHaluch Nina1 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Suszek WitoldSuszek Natalia3 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Pogoda MaciejHaluch Nina1 D
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola6 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Muller MichałWychowałek Wiktoria3 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Pieczyrak KarolNowak Zuzanna7 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Pawłowski KacperDederko Magdalena3 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Bednarski MaciejCzerwik Klaudia34 OPEN
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Ligenza JakubMakiejewska Natalia4 B
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Suszek WitoldSuszek Natalia2 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Suszek WitoldSuszek Natalia5 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Ligenza JakubMakiejewska Natalia7 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Ligenza JakubMakiejewska Natalia4 B
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola2 OPEN
OTTT Będzin 2018Soboń PiotrSikora Natalia1 F
OTTT Będzin 2018Tomiński MiłoszNocoń Maja2 E
OTTT Będzin 2018Suszek WitoldSuszek Natalia2 D
OTTT Będzin 2018Ligenza JakubMakiejewska Natalia5 B
Mistrzostwa Polski Standard Talik MikołajLangier Julia15 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Pieczyrak KamilPolewska Sandra6 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Muller MichałWychowałek Wiktoria13 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola9 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna2 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Szlachtowski MichałFajkis Julia30 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Kurasiński PatrykRąba Klaudia17 OPEN
Puchar Klas A,B i C Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka16 B
Puchar Klas A,B i C Ligenza JakubMakiejewska Natalia13 B
Puchar Klas A,B i C Szlachtowski MichałFajkis Julia14 A
Puchar Klas A,B i C Talik MikołajLangier Julia8 A
KLASA 2018Soboń PiotrSikora Natalia1 F
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Suszek WitoldSuszek Natalia1 D
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Koliński SzymonGuja Emilia1 H
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁSuszek WitoldSuszek Natalia1 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Koliński SzymonGuja Emilia1 H
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Soboń PiotrSikora Natalia2 F
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Tomiński MiłoszNocoń Maja1 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Tomiński MiłoszNocoń Maja2 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Koliński SzymonGuja Emilia1 H
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Bednarski MaciejCzerwik Klaudia1 A
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka2 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Szlachtowski MichałFajkis Julia5 A
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Suszek WitoldSuszek Natalia1 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola3 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Muller MichałWychowałek Wiktoria4 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Muller MichałWychowałek Wiktoria4 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola3 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Pieczyrak KamilPolewska Sandra2 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Pawłowski KacperDederko Magdalena1 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Pieczyrak KarolNowak Zuzanna2 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kurasiński PatrykRąba Klaudia5 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Szlachtowski MichałFajkis Julia9 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Bednarski MaciejCzerwik Klaudia7 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Pieczyrak KamilPolewska Sandra12 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola6 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Pieczyrak KamilPolewska Sandra12 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Kurasiński PatrykRąba Klaudia14 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola6 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Muller MichałWychowałek Wiktoria5 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Kuźma WojciechNowak Daria3 OPEN
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Suszek WitoldSuszek Natalia1 D
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Tomiński MiłoszNocoń Maja2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Tomiński MiłoszNocoń Maja1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kleczko JakubBała Weronika1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Muller MichałWychowałek Wiktoria4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Muller MichałWychowałek Wiktoria3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KarolNowak Zuzanna4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bednarski MaciejCzerwik Klaudia11 OPEN
Polish Open Championships Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola10 OPEN
Polish Open Championships Muller MichałWychowałek Wiktoria7 OPEN
Polish Open Championships Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
PERFECT DANCE Kleczko JakubBała Weronika1 C
Polish Open Championships Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola4 OPEN
Polish Open Championships Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola3 OPEN
Polish Open Championships Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Polish Open Championships Kuźma WojciechNowak Daria3 OPEN
Polish Open Championships Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola6 OPEN
Polish Open Championships Muller MichałWychowałek Wiktoria8 OPEN
Polish Open Championships Kleczko JakubBała Weronika18 OPEN
Polish Open Championships Bednarski MaciejCzerwik Klaudia14 OPEN
Polish Open Championships Muller MichałWychowałek Wiktoria3 OPEN
Polish Open Championships Pieczyrak KarolNowak Zuzanna7 OPEN
Polish Open Championships Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola5 OPEN
Polish Open Championships Pawłowski KacperDederko Magdalena2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KarolNowak Zuzanna5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pawłowski KacperDederko Magdalena2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Muller MichałWychowałek Wiktoria3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kleczko JakubBała Weronika10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Muller MichałWychowałek Wiktoria5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuźma WojciechNowak Daria2 OPEN
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Kleczko JakubBała Weronika1 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 G
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kleczko JakubBała Weronika1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 G
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiPieczyrak KarolNowak Zuzanna4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Muller MichałWychowałek Wiktoria1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Kuźma WojciechNowak Daria2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Muller MichałWychowałek Wiktoria8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Pieczyrak KarolNowak Zuzanna8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Kuźma WojciechNowak Daria2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Pawłowski KacperDederko Magdalena2 OPEN
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Koliński SzymonGuja Emilia1 H
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 G
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Kleczko JakubBała Weronika1 C
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Kleczko JakubBała Weronika1 C
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Bednarski MaciejCzerwik Klaudia20 OPEN
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychKleczko JakubBała Weronika1 C
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola2 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kuźma WojciechNowak Daria2 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola7 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Muller MichałWychowałek Wiktoria6 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Pieczyrak KarolNowak Zuzanna8 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Pawłowski KacperDederko Magdalena2 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Bednarski MaciejCzerwik Klaudia22 OPEN
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Kleczko JakubBała Weronika1 C
Polish Cup PTT WDC AL Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola7 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola2 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola2 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Pieczyrak KarolNowak Zuzanna3 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Kuźma WojciechNowak Daria3 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Kuźma WojciechNowak Daria2 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Muller MichałWychowałek Wiktoria5 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola2 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola7 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola2 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Pieczyrak KarolNowak Zuzanna3 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Kuźma WojciechNowak Daria3 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Kuźma WojciechNowak Daria2 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Muller MichałWychowałek Wiktoria5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Pieczyrak KarolNowak Zuzanna1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Muller MichałWychowałek Wiktoria2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola3 OPEN
Mistrzostwa Klas A,B,C Kotkowski KewinLipowska Olga2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KarolNowak Zuzanna1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Muller MichałWychowałek Wiktoria2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Pieczyrak KarolNowak Zuzanna1 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Szyjka IgorŻaba Karolina1 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMielczarek AdrianPasamonik Ismena1 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMielczarek AdrianPasamonik Ismena2 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMazur MikołajBała Weronika8 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMazur MikołajBała Weronika5 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMuller MichałWychowałek Wiktoria2 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKleczko JakubRomanowska Oliwia1 D
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Szyjka IgorŻaba Karolina1 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Szyjka IgorŻaba Karolina1 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Pogoda MaciejHaluch Nina1 E
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyMielczarek AdrianPasamonik Ismena4 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyMazur MikołajBała Weronika12 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyStadler FranciszekRadziwoniuk Nikola3 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyKuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Szyjka IgorŻaba Karolina2 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Szyjka IgorŻaba Karolina1 D
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyMuller MichałWychowałek Wiktoria5 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Płocki MateuszSzafraniec Paulina15 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Bednarski MaciejCzerwik Klaudia36 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Szyjka IgorŻaba Karolina1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Szyjka IgorŻaba Karolina1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Pogoda MaciejHaluch Nina1 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Pogoda MaciejHaluch Nina1 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Szyjka IgorŻaba Karolina1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Szyjka IgorŻaba Karolina1 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Szyjka IgorŻaba Karolina1 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pogoda MaciejHaluch Nina1 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Szyjka IgorŻaba Karolina2 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Muller MichałWychowałek Wiktoria1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Pogoda MaciejHaluch Nina1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Szyjka IgorŻaba Karolina2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Szyjka IgorŻaba Karolina1 D