!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
SUKCES
Jaworzno (Śląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
CeA Challenge Cup Mazur MikołajJanosz Aleksandra1 C
CeA Challenge Cup Dziereń KamilKołodziej Marta1 C
CeA Challenge Cup Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Mielczarek AdrianPasamonik Ismena6 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Mikołajowy OTTT Mazur MikołajJanosz Aleksandra1 C
Mikołajowy OTTT Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 D
Mikołajowy OTTT Dziereń KamilKołodziej Marta1 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Mielczarek AdrianPasamonik Ismena2 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Pogoda MaciejHaluch Nina15 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna5 OPEN
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Mazur MikołajJanosz Aleksandra1 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Pazdur DawidJaromin Katarzyna2 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Chrobok AdrianDyrcz Emilia1 H
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 D
Mistrzostwa Polski Latin Mielczarek AdrianPasamonik Ismena12 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Boczar KacperŻaba Karolina8 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Muller MichałWychowałek Wiktoria3 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kuźma WojciechNowak Daria2 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Pogoda MaciejHaluch Nina9 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna8 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Sobczyk WiktorKosętka Amanda6 OPEN
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka8 A
Mistrzostwa Polski Standard Mielczarek AdrianPasamonik Ismena7 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna2 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Pogoda MaciejHaluch Nina9 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Sobczyk WiktorKosętka Amanda20 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Kuźma WojciechNowak Daria2 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Pieczyrak KamilPolewska Sandra12 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Kurasiński PatrykRąba Klaudia11 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Baryczka KrystianKaczmarek Ewelina14 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Talik MikołajLangier Julia20 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Szlachtowski MichałFajkis Julia41 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Soboń PiotrSikora Natalia3 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Dziereń KamilKołodziej Marta1 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Soboń PiotrSikora Natalia2 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Soboń PiotrSikora Natalia2 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Dziereń KamilKołodziej Marta1 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Soboń PiotrSikora Natalia2 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kotkowski NikodemHoppe Oriana1 G
Grand Prix Polski PTT Sobczyk WiktorKosętka Amanda11 OPEN
Grand Prix Polski PTT Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Pogoda MaciejHaluch Nina4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Sobczyk WiktorKosętka Amanda5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Pieczyrak KamilPolewska Sandra9 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kurasiński PatrykRąba Klaudia10 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Bednarski MaciejIzdebska Zuzanna15 OPEN
Grand Prix Polski PTT Mielczarek AdrianPasamonik Ismena7 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Szlachtowski MichałFajkis Julia20 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Talik MikołajLangier Julia15 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Kurasiński PatrykRąba Klaudia6 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Pieczyrak KamilPolewska Sandra4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Mielczarek AdrianPasamonik Ismena5 OPEN
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Soboń PiotrSikora Natalia3 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Soboń PiotrSikora Natalia1 D
Puchar Klas A,B i C Mielczarek AdrianPasamonik Ismena5 A
Puchar Klas A,B i C Mielczarek AdrianPasamonik Ismena5 B
Puchar Okręgu Śląskiego Soboń PiotrSikora Natalia1 D
Puchar Okręgu Śląskiego Kotkowski NikodemHoppe Oriana1 G
Puchar Okręgu Śląskiego Pazdur DawidJaromin Katarzyna4 D
Puchar Okręgu Śląskiego Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 D
Puchar Okręgu Śląskiego Sobczyk WiktorKosętka Amanda3 C
Puchar Okręgu Śląskiego Sobczyk WiktorKosętka Amanda2 C
Puchar Okręgu Śląskiego Soboń PiotrSikora Natalia1 D
Puchar Okręgu Śląskiego Pogoda MaciejHaluch Nina1 C
Puchar Okręgu Śląskiego Kuźma WojciechNowak Daria1 B
Puchar Okręgu Śląskiego Kuźma WojciechNowak Daria1 B
Puchar Okręgu Śląskiego Mielczarek AdrianPasamonik Ismena2 B
Puchar Okręgu Śląskiego Boczar KacperŻaba Karolina3 B
Puchar Okręgu Śląskiego Mielczarek AdrianPasamonik Ismena1 A
Puchar Okręgu Śląskiego Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka3 A
Puchar Okręgu Śląskiego Muller MichałWychowałek Wiktoria1 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Maliszczak ŁukaszWolanin Martyna1 G
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Pazdur DawidJaromin Katarzyna3 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Pazdur DawidJaromin Katarzyna5 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKASobczyk WiktorKosętka Amanda2 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAŻelazowski KamilSzmyl Agata1 G
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka6 A
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Żelazowski KamilSzmyl Agata1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mielczarek AdrianPasamonik Ismena7 OPEN
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Sobczyk WiktorKosętka Amanda1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KarolNowak Zuzanna2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mielczarek AdrianPasamonik Ismena5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KamilPolewska Sandra6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Baryczka KrystianKaczmarek Ewelina8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Talik MikołajLangier Julia12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bednarski MaciejCzerwik Klaudia7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka10 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KarolNowak Zuzanna3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szlachtowski MichałFajkis Julia23 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Talik MikołajLangier Julia12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kurasiński PatrykRąba Klaudia10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KamilPolewska Sandra8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mielczarek AdrianPasamonik Ismena7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Muller MichałWychowałek Wiktoria2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mielczarek AdrianPasamonik Ismena2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pogoda MaciejHaluch Nina1 D
Puchar WieczystegoTalik MikołajLangier Julia8 OPEN
Puchar WieczystegoSzyjka IgorŻaba Karolina17 C
Puchar WieczystegoMohana AdamRadziwoniuk Nikola1 C
Puchar WieczystegoMielczarek AdrianPasamonik Ismena1 B
Puchar WieczystegoŚliwa PawełKarczmarz Agnieszka16 A
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka4 A
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Mielczarek AdrianPasamonik Ismena1 B
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Tomiński MiłoszNocoń Maja13 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Sobczyk WiktorKosętka Amanda7 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Pogoda MaciejHaluch Nina6 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna4 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
IV OTTT Czeladź 2019 Koliński SzymonGuja Emilia1 G
IV OTTT Czeladź 2019 Maliszczak ŁukaszWolanin Martyna1 H
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Pogoda MaciejHaluch Nina5 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Sobczyk WiktorKosętka Amanda1 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna2 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Tomiński MiłoszNocoń Maja13 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Szyjka IgorŻaba Karolina5 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Bednarski MaciejCzerwik Klaudia16 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Kotkowski KewinLipowska Olga13 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Muller MichałWychowałek Wiktoria7 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Pieczyrak KarolNowak Zuzanna3 OPEN
Puchar Rektora AGH Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Soboń PiotrSikora Natalia1 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Żelazowski KamilSzmyl Agata1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Larysz JakubStec Anna1 H
OTTT DŻET 2019 Soboń PiotrSikora Natalia1 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Mielczarek AdrianPasamonik Ismena2 B
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Pieczyrak KamilPolewska Sandra4 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Pogoda MaciejHaluch Nina7 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Pazdur DawidJaromin Katarzyna2 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Soboń PiotrSikora Natalia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Żelazowski KamilSzmyl Agata1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Koliński SzymonGuja Emilia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Larysz JakubStec Anna1 H
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Mielczarek AdrianPasamonik Ismena15 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Mazur MikołajJanosz Aleksandra1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Soboń PiotrSikora Natalia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Pazdur DawidJaromin Katarzyna2 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Kurasiński PatrykRąba Klaudia16 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Pieczyrak KamilPolewska Sandra14 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Baryczka KrystianKaczmarek Ewelina18 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Talik MikołajLangier Julia24 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Szlachtowski MichałFajkis Julia28 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Kotkowski KewinLipowska Olga1 OPEN
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Mazur MikołajJanosz Aleksandra1 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Pazdur DawidJaromin Katarzyna3 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Soboń PiotrSikora Natalia1 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Koliński SzymonGuja Emilia1 G
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Pazdur DawidJaromin Katarzyna2 E
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Soboń PiotrSikora Natalia1 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Mazur MikołajJanosz Aleksandra1 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kotkowski KewinLipowska Olga3 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Koliński SzymonGuja Emilia1 G
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Muller MichałWychowałek Wiktoria1 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Bednarski MaciejCzerwik Klaudia2 A
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Szlachtowski MichałFajkis Julia4 A
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka6 A
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Pazdur DawidJaromin Katarzyna2 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Pogoda MaciejHaluch Nina3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Pogoda MaciejHaluch Nina3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Mazur MikołajJanosz Aleksandra1 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Soboń PiotrSikora Natalia1 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Pieczyrak KamilPolewska Sandra3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Szyjka IgorŻaba Karolina1 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Pieczyrak KarolNowak Zuzanna1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kotkowski KewinLipowska Olga5 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Muller MichałWychowałek Wiktoria6 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Pieczyrak KamilPolewska Sandra4 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kurasiński PatrykRąba Klaudia6 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Talik MikołajLangier Julia8 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Szlachtowski MichałFajkis Julia9 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Bednarski MaciejCzerwik Klaudia3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Szyjka IgorŻaba Karolina3 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Pogoda MaciejHaluch Nina18 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna11 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Talik MikołajLangier Julia15 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Pieczyrak KamilPolewska Sandra8 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Muller MichałWychowałek Wiktoria9 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Pieczyrak KarolNowak Zuzanna4 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Bednarski MaciejCzerwik Klaudia4 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Pieczyrak KamilPolewska Sandra1 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Kurasiński PatrykRąba Klaudia17 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Pieczyrak KamilPolewska Sandra13 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Baryczka KrystianKaczmarek Ewelina5 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Bednarski MaciejCzerwik Klaudia18 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Mohana AdamPasamonik Ismena4 B
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Mohana AdamPasamonik Ismena3 B
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka2 B
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Szyjka IgorŻaba Karolina1 C
Polish Open ChampionshipsPawłowski KacperDederko Magdalena1 OPEN
Polish Open ChampionshipsTalik MikołajLangier Julia10 OPEN
Polish Open ChampionshipsPieczyrak KamilPolewska Sandra4 OPEN
Polish Open ChampionshipsPogoda MaciejHaluch Nina3 OPEN
Polish Open ChampionshipsKuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaMohana AdamPasamonik Ismena1 B
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaŚliwa PawełKarczmarz Agnieszka2 B
Polish Open ChampionshipsTalik MikołajLangier Julia26 OPEN
Polish Open ChampionshipsPieczyrak KarolNowak Zuzanna5 OPEN
Polish Open ChampionshipsMielczarek AdrianMartyniec Anastazja12 OPEN
Polish Open ChampionshipsKurasiński PatrykRąba Klaudia13 OPEN
Polish Open ChampionshipsBaryczka KrystianKaczmarek Ewelina14 OPEN
Polish Open ChampionshipsPieczyrak KamilPolewska Sandra16 OPEN
Polish Open ChampionshipsSzlachtowski MichałFajkis Julia30 OPEN
Polish Open Championships WDC Kotkowski KewinLipowska Olga1 B
Polish Open Championships WDC Pogoda MaciejHaluch Nina3 OPEN
Polish Open Championships WDC Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna2 OPEN
Polish Open Championships WDC Pogoda MaciejHaluch Nina7 OPEN
Polish Open Championships WDC Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Polish Open Championships WDC Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Polish Open Championships WDC Muller MichałWychowałek Wiktoria3 OPEN
Polish Open Championships WDC Dziereń KamilHoppe Amelia15 OPEN
Polish Open Championships WDC Bednarski MaciejCzerwik Klaudia28 OPEN
Polish Open Championships WDC Pieczyrak KamilPolewska Sandra2 OPEN
Polish Open Championships WDC Kurasiński PatrykRąba Klaudia4 OPEN
Polish Open Championships WDC Baryczka KrystianKaczmarek Ewelina8 OPEN
Polish Open Championships WDC Talik MikołajLangier Julia15 OPEN
Polish Open Championships WDC Szlachtowski MichałFajkis Julia23 OPEN
Polish Open ChampionshipsBednarski MaciejCzerwik Klaudia8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KamilPolewska Sandra1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pogoda MaciejHaluch Nina4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pogoda MaciejHaluch Nina3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dziereń KamilHoppe Amelia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pawłowski KacperDederko Magdalena1 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Szyjka IgorŻaba Karolina8 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KamilPolewska Sandra5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szlachtowski MichałFajkis Julia13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bednarski MaciejCzerwik Klaudia11 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Kotkowski KewinLipowska Olga1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaŚliwa PawełKarczmarz Agnieszka3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaPazdur DawidJaromin Katarzyna1 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinŚliwa PawełKarczmarz Agnieszka2 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicPazdur DawidJaromin Katarzyna1 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsSzyjka IgorŻaba Karolina1 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsKotkowski KewinLipowska Olga6 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Pieczyrak KamilPolewska Sandra9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Pieczyrak KarolNowak Zuzanna1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Pieczyrak KamilPolewska Sandra3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Pogoda MaciejHaluch Nina5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Koliński SzymonGuja Emilia1 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Koliński SzymonGuja Emilia1 H
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Muller MichałWychowałek Wiktoria3 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kotkowski KewinLipowska Olga2 B
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Pogoda MaciejHaluch Nina4 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Dziereń KamilHoppe Amelia4 C
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Pawłowski KacperDederko Magdalena1 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Mielczarek AdrianMartyniec Anastazja6 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Bednarski MaciejCzerwik Klaudia14 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Pieczyrak KarolNowak Zuzanna3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiDziereń KamilHoppe Amelia7 OPEN
ArtDance Cup 2019Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka6 B
ArtDance Cup 2019Kotkowski KewinLipowska Olga1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiJakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPogoda MaciejHaluch Nina1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKuźma WojciechNowak Daria6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPogoda MaciejHaluch Nina3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPieczyrak KamilPolewska Sandra2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiMielczarek AdrianMartyniec Anastazja9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPawłowski KacperDederko Magdalena1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPieczyrak KarolNowak Zuzanna2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKurasiński PatrykRąba Klaudia7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiTalik MikołajLangier Julia10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiSzlachtowski MichałFajkis Julia21 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiBednarski MaciejCzerwik Klaudia23 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiPieczyrak KamilPolewska Sandra5 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiTalik MikołajLangier Julia9 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiSzlachtowski MichałFajkis Julia25 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiBednarski MaciejCzerwik Klaudia11 OPEN
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Ligenza JakubMakiejewska Natalia14 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kotkowski KewinLipowska Olga12 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka3 B
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Dziereń KamilHoppe Amelia4 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Paczyński MateuszŁyczko Daria3 E
Polish Cup PTT; WDC AL Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna2 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Pieczyrak KamilPolewska Sandra6 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Talik MikołajLangier Julia14 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Bednarski MaciejCzerwik Klaudia19 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Kuźma WojciechNowak Daria3 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Talik MikołajLangier Julia22 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Muller MichałWychowałek Wiktoria5 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Pieczyrak KamilPolewska Sandra17 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Baryczka KrystianKaczmarek Ewelina15 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Pawłowski KacperDederko Magdalena2 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Pieczyrak KarolNowak Zuzanna4 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Kotkowski KewinLipowska Olga10 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pogoda MaciejHaluch Nina2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pogoda MaciejHaluch Nina6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kotkowski KewinLipowska Olga1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sobczyk OktawiuszJanosz Aleksandra1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dziereń KamilHoppe Amelia5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KamilPolewska Sandra3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KarolNowak Zuzanna3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szyjka IgorŻaba Karolina1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bednarski MaciejCzerwik Klaudia14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dziereń KamilHoppe Amelia7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pawłowski KacperDederko Magdalena1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kurasiński PatrykRąba Klaudia13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Talik MikołajLangier Julia17 OPEN
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Sobczyk OktawiuszJanosz Aleksandra1 E
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiMielczarek AdrianMartyniec Anastazja6 B
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiSobczyk OktawiuszJanosz Aleksandra1 E
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiSzlachtowski MichałFajkis Julia15 A
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiŚliwa PawełKarczmarz Agnieszka25 B
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Sobczyk OktawiuszJanosz Aleksandra1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pawłowski KacperDederko Magdalena1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pogoda MaciejHaluch Nina3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pogoda MaciejHaluch Nina1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KamilPolewska Sandra6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KarolNowak Zuzanna2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mielczarek AdrianMartyniec Anastazja4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kurasiński PatrykRąba Klaudia11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KamilPolewska Sandra14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Talik MikołajLangier Julia23 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szlachtowski MichałFajkis Julia25 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bednarski MaciejCzerwik Klaudia16 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Pieczyrak KarolNowak Zuzanna1 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Ligenza JakubMakiejewska Natalia25 B
XLV Puchar Wieczystego Szlachtowski MichałFajkis Julia19 A
XLV Puchar Wieczystego Talik MikołajLangier Julia3 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka3 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Szyjka IgorŻaba Karolina4 C
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Szyjka IgorŻaba Karolina4 C
OTTT Siewierz 2018Pogoda MaciejHaluch Nina1 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Suszek WitoldSuszek Natalia3 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Pogoda MaciejHaluch Nina1 D
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Muller MichałWychowałek Wiktoria3 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola6 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Bednarski MaciejCzerwik Klaudia34 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Pieczyrak KarolNowak Zuzanna7 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Pawłowski KacperDederko Magdalena3 OPEN
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Ligenza JakubMakiejewska Natalia4 B
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Suszek WitoldSuszek Natalia2 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Suszek WitoldSuszek Natalia5 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Ligenza JakubMakiejewska Natalia7 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Ligenza JakubMakiejewska Natalia4 B
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola2 OPEN
OTTT Będzin 2018Soboń PiotrSikora Natalia1 F
OTTT Będzin 2018Tomiński MiłoszNocoń Maja2 E
OTTT Będzin 2018Suszek WitoldSuszek Natalia2 D
OTTT Będzin 2018Ligenza JakubMakiejewska Natalia5 B
Mistrzostwa Polski Standard Talik MikołajLangier Julia15 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Pieczyrak KamilPolewska Sandra6 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Muller MichałWychowałek Wiktoria13 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola9 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna2 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Szlachtowski MichałFajkis Julia30 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Kurasiński PatrykRąba Klaudia17 OPEN
Puchar Klas A,B i C Szlachtowski MichałFajkis Julia14 A
Puchar Klas A,B i C Talik MikołajLangier Julia8 A
Puchar Klas A,B i C Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka16 B
Puchar Klas A,B i C Ligenza JakubMakiejewska Natalia13 B
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Koliński SzymonGuja Emilia1 H
KLASA 2018Soboń PiotrSikora Natalia1 F
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Suszek WitoldSuszek Natalia1 D
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁSuszek WitoldSuszek Natalia1 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Koliński SzymonGuja Emilia1 H
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Soboń PiotrSikora Natalia2 F
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Tomiński MiłoszNocoń Maja1 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Tomiński MiłoszNocoń Maja2 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Koliński SzymonGuja Emilia1 H
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Śliwa PawełKarczmarz Agnieszka2 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Szlachtowski MichałFajkis Julia5 A
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Bednarski MaciejCzerwik Klaudia1 A
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Suszek WitoldSuszek Natalia1 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna1 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola3 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Muller MichałWychowałek Wiktoria4 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kurasiński PatrykRąba Klaudia5 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola3 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Muller MichałWychowałek Wiktoria4 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Pieczyrak KamilPolewska Sandra2 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Pawłowski KacperDederko Magdalena1 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Pieczyrak KarolNowak Zuzanna2 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Szlachtowski MichałFajkis Julia9 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Bednarski MaciejCzerwik Klaudia7 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola6 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Pieczyrak KamilPolewska Sandra12 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Pieczyrak KamilPolewska Sandra12 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Kurasiński PatrykRąba Klaudia14 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola6 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Muller MichałWychowałek Wiktoria5 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Kuźma WojciechNowak Daria3 OPEN
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Suszek WitoldSuszek Natalia1 D
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Tomiński MiłoszNocoń Maja2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Tomiński MiłoszNocoń Maja1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kleczko JakubBała Weronika1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Muller MichałWychowałek Wiktoria4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Muller MichałWychowałek Wiktoria3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KarolNowak Zuzanna4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bednarski MaciejCzerwik Klaudia11 OPEN
Polish Open Championships Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola10 OPEN
Polish Open Championships Muller MichałWychowałek Wiktoria7 OPEN
Polish Open Championships Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
PERFECT DANCE Kleczko JakubBała Weronika1 C
Polish Open Championships Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola4 OPEN
Polish Open Championships Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola3 OPEN
Polish Open Championships Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Polish Open Championships Kuźma WojciechNowak Daria3 OPEN
Polish Open Championships Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola6 OPEN
Polish Open Championships Kleczko JakubBała Weronika18 OPEN
Polish Open Championships Muller MichałWychowałek Wiktoria8 OPEN
Polish Open Championships Muller MichałWychowałek Wiktoria3 OPEN
Polish Open Championships Pawłowski KacperDederko Magdalena2 OPEN
Polish Open Championships Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola5 OPEN
Polish Open Championships Pieczyrak KarolNowak Zuzanna7 OPEN
Polish Open Championships Bednarski MaciejCzerwik Klaudia14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuźma WojciechNowak Daria2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KarolNowak Zuzanna5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pawłowski KacperDederko Magdalena2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Muller MichałWychowałek Wiktoria3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kleczko JakubBała Weronika10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Muller MichałWychowałek Wiktoria5 OPEN
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Kleczko JakubBała Weronika1 C
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 G
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiPieczyrak KarolNowak Zuzanna4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kleczko JakubBała Weronika1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Muller MichałWychowałek Wiktoria1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Kuźma WojciechNowak Daria2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Muller MichałWychowałek Wiktoria8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Kuźma WojciechNowak Daria2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Pawłowski KacperDederko Magdalena2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Pieczyrak KarolNowak Zuzanna8 OPEN
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Kleczko JakubBała Weronika1 C
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Koliński SzymonGuja Emilia1 H
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 G
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Kleczko JakubBała Weronika1 C
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychKleczko JakubBała Weronika1 C
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Bednarski MaciejCzerwik Klaudia20 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola2 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Bednarski MaciejCzerwik Klaudia22 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Pieczyrak KarolNowak Zuzanna8 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Pawłowski KacperDederko Magdalena2 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola7 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Muller MichałWychowałek Wiktoria6 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kuźma WojciechNowak Daria2 OPEN
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Kleczko JakubBała Weronika1 C
Polish Cup PTT WDC AL Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola2 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola2 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Pieczyrak KarolNowak Zuzanna3 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Kuźma WojciechNowak Daria3 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Kuźma WojciechNowak Daria2 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola7 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Muller MichałWychowałek Wiktoria5 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola2 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola2 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Pieczyrak KarolNowak Zuzanna3 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Kuźma WojciechNowak Daria3 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Kuźma WojciechNowak Daria2 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Muller MichałWychowałek Wiktoria5 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Muller MichałWychowałek Wiktoria2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Pieczyrak KarolNowak Zuzanna1 OPEN
Mistrzostwa Klas A,B,C Kotkowski KewinLipowska Olga2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pieczyrak KarolNowak Zuzanna1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Muller MichałWychowałek Wiktoria2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Pieczyrak KarolNowak Zuzanna1 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Szyjka IgorŻaba Karolina1 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMazur MikołajBała Weronika8 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMazur MikołajBała Weronika5 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMielczarek AdrianPasamonik Ismena1 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMielczarek AdrianPasamonik Ismena2 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMuller MichałWychowałek Wiktoria2 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKleczko JakubRomanowska Oliwia1 D
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Szyjka IgorŻaba Karolina1 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Pogoda MaciejHaluch Nina1 E
Jubileuszowy - DŻET 2017 Szyjka IgorŻaba Karolina1 D
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyMuller MichałWychowałek Wiktoria5 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyMielczarek AdrianPasamonik Ismena4 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyMazur MikołajBała Weronika12 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyStadler FranciszekRadziwoniuk Nikola3 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyKuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Szyjka IgorŻaba Karolina2 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Szyjka IgorŻaba Karolina1 D
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Bednarski MaciejCzerwik Klaudia36 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Płocki MateuszSzafraniec Paulina15 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Pogoda MaciejHaluch Nina1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Szyjka IgorŻaba Karolina1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Szyjka IgorŻaba Karolina1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Szyjka IgorŻaba Karolina1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Szyjka IgorŻaba Karolina1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Pogoda MaciejHaluch Nina1 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pogoda MaciejHaluch Nina1 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Szyjka IgorŻaba Karolina1 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Szyjka IgorŻaba Karolina2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Szyjka IgorŻaba Karolina1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Szyjka IgorŻaba Karolina2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Pogoda MaciejHaluch Nina1 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Muller MichałWychowałek Wiktoria1 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Mielczarek AdrianPasamonik Ismena1 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Pogoda MaciejHaluch Nina2 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Mazur MikołajBała Weronika6 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówMazur MikołajBała Weronika2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówSzyjka IgorŻaba Karolina5 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówMazur MikołajBała Weronika2 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Muller MichałWychowałek Wiktoria1 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Szyjka IgorŻaba Karolina1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Skórka JakubDomagała Oliwia8 C
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Mielczarek AdrianPasamonik Ismena4 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola4 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola3 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola2 OPEN
Klasa Leliwa 2017 Szyjka IgorŻaba Karolina1 D
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Pogoda MaciejHaluch Nina1 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Mielczarek AdrianPasamonik Ismena2 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Kleczko JakubRomanowska Oliwia13 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Mielczarek AdrianPasamonik Ismena3 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Muller MichałWychowałek Wiktoria4 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Bednarski MaciejCzerwik Klaudia36 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Pawłowski KacperDederko Magdalena1 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Płocki MateuszSzafraniec Paulina9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pogoda MaciejHaluch Nina1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mielczarek AdrianPasamonik Ismena1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mielczarek AdrianPasamonik Ismena1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pogoda MaciejHaluch Nina2 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola3 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Kuźma WojciechNowak Daria3 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola11 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Pogoda MaciejHaluch Nina2 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Pogoda MaciejHaluch Nina1 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Mielczarek AdrianPasamonik Ismena4 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Płocki MateuszSzafraniec Paulina14 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Pawłowski KacperDederko Magdalena2 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Mielczarek AdrianPasamonik Ismena5 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Mielczarek AdrianPasamonik Ismena5 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Muller MichałWychowałek Wiktoria7 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola3 OPEN
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Tomiński MiłoszSłaboń Weronika2 E
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Pogoda MaciejHaluch Nina2 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Płocki MateuszSzafraniec Paulina3 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Mielczarek AdrianPasamonik Ismena1 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Muller MichałWychowałek Wiktoria2 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Mielczarek AdrianPasamonik Ismena4 OPEN
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Mielczarek AdrianPasamonik Ismena1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTMuller MichałWychowałek Wiktoria2 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTPłocki MateuszSzafraniec Paulina1 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTStadler FranciszekRadziwoniuk Nikola3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTStadler FranciszekRadziwoniuk Nikola3 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTMazur MikołajBała Weronika5 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTKuźma WojciechNowak Daria1 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTStadler FranciszekRadziwoniuk Nikola3 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTPogoda MaciejHaluch Nina3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTMielczarek AdrianPasamonik Ismena1 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTMielczarek AdrianPasamonik Ismena2 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTKuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTTomiński MiłoszSłaboń Weronika1 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTMazur MikołajBała Weronika4 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTKuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTStadler FranciszekRadziwoniuk Nikola3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTMielczarek AdrianPasamonik Ismena1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTKleczko JakubRomanowska Oliwia5 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTMuller MichałWychowałek Wiktoria3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTMielczarek AdrianPasamonik Ismena4 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTPawłowski KacperDederko Magdalena1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTPłocki MateuszSzafraniec Paulina5 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTKuźma WojciechNowak Daria1 C
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Skórka JakubDomagała Oliwia3 C
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Skórka KacperWrzesień Wiktoria7 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Tomiński MiłoszSłaboń Weronika1 E
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Hrapkowicz SzymonStrycharska Aleksandra1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Muller MichałWychowałek Wiktoria3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skórka JakubDomagała Oliwia2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skórka KacperWrzesień Wiktoria13 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pogoda MaciejHaluch Nina3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Płocki MateuszSzafraniec Paulina10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bednarski MaciejCzerwik Klaudia14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mielczarek AdrianPasamonik Ismena2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mielczarek AdrianPasamonik Ismena5 OPEN
Polish Open Championships PTT Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Polish Open Championships PTT Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola2 OPEN
Polish Open Championships PTT Mielczarek AdrianPasamonik Ismena2 OPEN
Polish Open Championships PTT Płocki MateuszSzafraniec Paulina9 OPEN
Polish Open Championships PTT Pawłowski KacperDederko Magdalena1 OPEN
Polish Open Championships PTT Mielczarek AdrianPasamonik Ismena3 OPEN
Polish Open Championships PTT Muller MichałWychowałek Wiktoria2 OPEN
Polish Open Championships PTT Mielczarek AdrianPasamonik Ismena10 OPEN
Polish Open Championships PTT Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Polish Open Championships PTT Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola2 OPEN
Polish Open Championships PTT Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Polish Open Championships PTT Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola5 OPEN
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Skórka KacperWrzesień Wiktoria9 C
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Skórka JakubDomagała Oliwia2 C
OTTT DŻET 2017 Szyjka IgorŻaba Karolina2 E
OTTT DŻET 2017 Muller MichałWychowałek Wiktoria1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Szyjka IgorŻaba Karolina1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Skórka JakubDomagała Oliwia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Skórka KacperWrzesień Wiktoria8 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Pazdur DawidJaromin Katarzyna3 G
Thomas Dance 2017 Szyjka IgorŻaba Karolina1 E
Thomas Dance 2017 Muller MichałWychowałek Wiktoria1 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Szyjka IgorŻaba Karolina1 E
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 G
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Skórka JakubDomagała Oliwia4 C
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiMielczarek AdrianPasamonik Ismena3 OPEN
Stardance Finał Gwiazd 2017Szyjka IgorŻaba Karolina1 E
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPłocki MateuszSzafraniec Paulina12 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiMielczarek AdrianPasamonik Ismena4 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPogoda MaciejHaluch Nina4 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPawłowski KacperDederko Magdalena2 OPEN
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaSzyjka IgorŻaba Karolina1 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaMuller MichałWychowałek Wiktoria1 C
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Pogoda MaciejHaluch Nina2 OPEN
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Szyjka IgorŻaba Karolina2 E
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Mielczarek AdrianPasamonik Ismena6 OPEN
ŚWIĘTO BZÓW Szyjka IgorŻaba Karolina1 E
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Muller MichałWychowałek Wiktoria1 C
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Mielczarek AdrianPasamonik Ismena2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Pogoda MaciejHaluch Nina4 OPEN
Powitanie WiosnyMuller MichałWychowałek Wiktoria1 C
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Bednarski MaciejCzerwik Klaudia11 OPEN
ArtDance Cup 2017Pogoda MaciejHaluch Nina1 E
ArtDance Cup 2017Tomiński MiłoszSłaboń Weronika1 F
ArtDance Cup 2017Muller MichałWychowałek Wiktoria1 C
ArtDance Cup 2017Mielczarek AdrianPasamonik Ismena2 C
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Tomiński MiłoszSłaboń Weronika1 F
Polish Cup PTT Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Tomiński MiłoszSłaboń Weronika1 E
Polish Cup PTT Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Polish Cup PTT Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola7 OPEN
Polish Cup PTT Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola4 OPEN
Polish Cup PTT Bednarski MaciejCzerwik Klaudia32 OPEN
Polish Cup PTT Płocki MateuszSzafraniec Paulina13 OPEN
Polish Cup PTT Pawłowski KacperDederko Magdalena1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Mielczarek AdrianPasamonik Ismena3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Pogoda MaciejHaluch Nina1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaTomiński MiłoszSłaboń Weronika1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Mielczarek AdrianPasamonik Ismena4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Nowak TytusŻaba Karolina1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pawłowski KacperDederko Magdalena1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Płocki MateuszSzafraniec Paulina8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bednarski MaciejCzerwik Klaudia15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mazur MikołajRomanowska Oliwia6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pogoda MaciejHaluch Nina2 OPEN
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Bednarski MaciejCzerwik Klaudia1 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Płocki MateuszSzafraniec Paulina7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluTomiński MiłoszSłaboń Weronika1 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaPazdur DawidJaromin Katarzyna1 H
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaNowak TytusŻaba Karolina1 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaTomiński MiłoszSłaboń Weronika1 F
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Mazur MikołajRomanowska Oliwia6 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Bednarski MaciejCzerwik Klaudia18 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Pogoda MaciejHaluch Nina3 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola3 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Mazur MikołajRomanowska Oliwia8 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola6 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Nowak TytusŻaba Karolina1 F
KARNAWAŁOWY mini pląs 2017 Nowak TytusŻaba Karolina1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Płocki MateuszSzafraniec Paulina6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szyjka IgorSikora Natalia1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mazur MikołajRomanowska Oliwia6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mazur MikołajRomanowska Oliwia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bednarski MaciejCzerwik Klaudia7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaNowak TytusŻaba Karolina3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaPogoda MaciejHaluch Nina1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaSzyjka IgorSikora Natalia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaGędłek DawidKołodziej Marta2 F
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Hrapkowicz SzymonStrycharska Aleksandra1 H
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 H
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKuźma WojciechNowak Daria2 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoStadler FranciszekRadziwoniuk Nikola7 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoStadler FranciszekRadziwoniuk Nikola3 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPawłowski KacperDederko Magdalena1 OPEN
Festiwal Tańca Emika 2016 Szyjka IgorSikora Natalia1 F
Festiwal Tańca Emika 2016 Pogoda MaciejHaluch Nina1 F
Festiwal Tańca Emika 2016 Gędłek DawidKołodziej Marta3 F
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Płocki MateuszSzafraniec Paulina6 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Szyjka IgorSikora Natalia1 F
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Szyjka IgorSikora Natalia1 F
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Nowak TytusŻaba Karolina2 F
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Hrapkowicz SzymonStrycharska Aleksandra1 H
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Gędłek DawidKołodziej Marta2 F
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Pogoda MaciejHaluch Nina1 F
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Szyjka IgorSikora Natalia1 F
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Kleczko JakubWychowałek Wiktoria2 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola3 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Pawłowski KacperDederko Magdalena2 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Płocki MateuszSzafraniec Paulina17 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy, Seniorzy i MP Show w ST i LA Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy, Seniorzy i MP Show w ST i LA Kleczko JakubWychowałek Wiktoria3 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy, Seniorzy i MP Show w ST i LA Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola5 OPEN
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Płocki MateuszSzafraniec Paulina3 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasPogoda MaciejHaluch Nina1 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Hrapkowicz SzymonStrycharska Aleksandra1 H
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Kuźma WojciechNowak Daria2 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola4 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Kleczko JakubWychowałek Wiktoria11 OPEN
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola1 OPEN
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Kuźma WojciechNowak Daria3 OPEN
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Kleczko JakubWychowałek Wiktoria4 OPEN
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Pawłowski KacperDederko Magdalena2 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Kuźma WojciechNowak Daria2 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Pawłowski KacperDederko Magdalena1 OPEN
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Pogoda MaciejHaluch Nina1 E
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieStadler FranciszekRadziwoniuk Nikola4 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieKuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieKleczko JakubWychowałek Wiktoria2 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieMazur MikołajRomanowska Oliwia6 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieKleczko JakubWychowałek Wiktoria2 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieStadler FranciszekRadziwoniuk Nikola4 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieMazur MikołajRomanowska Oliwia5 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskiePawłowski KacperDederko Magdalena1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieKuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Pogoda MaciejHaluch Nina1 F
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Gędłek DawidKołodziej Marta4 F
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Płocki MateuszSzafraniec Paulina10 B
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Bednarski MaciejCzerwik Klaudia2 B
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Bednarski MaciejCzerwik Klaudia1 B
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Kuźma WojciechNowak Daria2 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Kleczko JakubWychowałek Wiktoria6 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola4 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Mazur MikołajRomanowska Oliwia6 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola4 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Kuźma WojciechNowak Daria2 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Kleczko JakubWychowałek Wiktoria5 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola3 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola2 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kuźma WojciechNowak Daria2 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kleczko JakubWychowałek Wiktoria3 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola5 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kuźma WojciechNowak Daria3 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kleczko JakubWychowałek Wiktoria5 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kuźma WojciechNowak Daria3 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola2 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kleczko JakubWychowałek Wiktoria8 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Płocki MateuszSzafraniec Paulina21 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Mazur MikołajRomanowska Oliwia12 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Kleczko JakubWychowałek Wiktoria6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Kuźma WojciechNowak Daria4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Kuźma WojciechNowak Daria2 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaSzyjka IgorSikora Natalia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Mazur MikołajRomanowska Oliwia8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Szyjka IgorSikora Natalia1 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Szyjka IgorSikora Natalia1 G
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Szyjka IgorSikora Natalia1 G
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Hrapkowicz SzymonStrycharska Aleksandra1 H
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 H
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Bednarski MaciejCzerwik Klaudia1 B
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Kleczko JakubWychowałek Wiktoria4 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Płocki MateuszSzafraniec Paulina11 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola3 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola3 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Kuźma WojciechNowak Daria2 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Kleczko JakubWychowałek Wiktoria6 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Kuźma WojciechNowak Daria2 OPEN
Beskidiana 2016 Kuczera KamilGalos Oliwia1 E
Beskidiana 2016 Szyjka IgorSikora Natalia1 G
OTTT O Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca SMT SUKCES Złote Plastry MioduSkórka KacperWrzesień Wiktoria1 D
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Skórka KacperWrzesień Wiktoria1 D
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Tomiński MiłoszSłaboń Weronika1 G
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Skórka KacperWrzesień Wiktoria2 D
ŚWIĘTO BZÓWSkórka KacperWrzesień Wiktoria2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Płocki MateuszSzafraniec Paulina9 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Kleczko JakubWychowałek Wiktoria3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Kleczko JakubWychowałek Wiktoria7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Kuźma WojciechNowak Daria4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola5 OPEN
Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance Tomiński MiłoszSłaboń Weronika1 G
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Skórka KacperWrzesień Wiktoria3 D
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Skórka KacperWrzesień Wiktoria6 D
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Tomiński MiłoszSłaboń Weronika1 G
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Płocki MateuszSzafraniec Paulina2 B
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Skórka KacperWrzesień Wiktoria2 D
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Skórka KacperWrzesień Wiktoria3 D
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Kuczera KamilGalos Oliwia1 E
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Płocki MateuszSzafraniec Paulina10 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola3 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Tomiński MiłoszSłaboń Weronika1 G
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaWidlarz SewerynZając Anna1 E
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaSkórka KacperWrzesień Wiktoria4 D
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaSkórka KacperWrzesień Wiktoria4 D
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Tomiński MiłoszSłaboń Weronika1 G
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Płocki MateuszSzafraniec Paulina7 B
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Widlarz SewerynZając Anna1 E
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Hrapkowicz SzymonStrycharska Aleksandra1 H
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Pazdur DawidJaromin Katarzyna1 H
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Skórka KacperWrzesień Wiktoria5 D
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Skórka KacperWrzesień Wiktoria2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Płocki MateuszSzafraniec Paulina7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Skórka KacperWrzesień Wiktoria5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Skórka KacperWrzesień Wiktoria6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Kleczko JakubWychowałek Wiktoria4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Kleczko JakubWychowałek Wiktoria2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Stadler FranciszekRadziwoniuk Nikola6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Widlarz SewerynZając Anna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Płocki MateuszSzafraniec Paulina7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Kuczera KamilGalos Oliwia2 E
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Nowak TytusŻaba Karolina1 G
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Skórka KacperWrzesień Wiktoria6 D
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Skórka KacperWrzesień Wiktoria4 D
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Gędłek DawidKołodziej Marta1 G
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Pogoda MaciejHaluch Nina1 G
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Nowak TytusŻaba Karolina1 G
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Skórka KacperWrzesień Wiktoria2 D
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Skórka KacperWrzesień Wiktoria3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaGędłek DawidKołodziej Marta1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaPogoda MaciejHaluch Nina1 G
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Pogoda MaciejHaluch Nina1 G
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Gędłek DawidKołodziej Marta1 G
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSkórka KacperWrzesień Wiktoria10 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPłocki MateuszSzafraniec Paulina35 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSkórka KacperWrzesień Wiktoria6 D
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICANowak TytusŻaba Karolina1 G
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaSkórka KacperWrzesień Wiktoria2 D
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaSkórka KacperWrzesień Wiktoria4 D
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaSkórka JakubDziąbor Emilia1 D
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaPłocki MateuszSzafraniec Paulina17 B
FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski SeniorPawłowski KacperMartyniec Anastazja2 OPEN
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Skórka JakubDziąbor Emilia1 D
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Kuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
IX OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy KępnoNowak TytusŻaba Karolina1 G
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Pawłowski KacperMartyniec Anastazja1 OPEN
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Skórka JakubDziąbor Emilia2 D
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Płocki MateuszSzafraniec Paulina8 B
Mistrzostwa Regionu Polski Południowej Polskiego Towarzystwa Tanecznego ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA II BLOKU Skórka JakubDziąbor Emilia1 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Skórka JakubDziąbor Emilia2 D
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejSkórka JakubDziąbor Emilia1 D
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAPawłowski KacperMartyniec Anastazja2 OPEN
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejWidlarz SewerynZając Anna1 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Pogoda MaciejHaluch Nina1 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Skórka JakubDziąbor Emilia1 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Kuczera KamilGalos Oliwia2 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Widlarz SewerynZając Anna1 E
XII PUCHAR REKTORA AGHSkórka JakubDziąbor Emilia3 D
Mistrzostwa Polski PTT Dzieci StarszychWidlarz SewerynZając Anna7 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT Dzieci StarszychKuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT Dzieci StarszychMazur MikołajRomanowska Oliwia2 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT Dzieci StarszychStadler FranciszekRadziwoniuk Nikola4 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT Dzieci StarszychKuźma WojciechNowak Daria1 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT Dzieci StarszychMazur MikołajRomanowska Oliwia2 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT Dzieci StarszychStadler FranciszekRadziwoniuk Nikola4 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Pogoda MaciejHaluch Nina1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Nowak TytusŻaba Karolina1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Skórka JakubDziąbor Emilia6 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Pawłowski KacperMartyniec Anastazja3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Skórka KacperWrzesień Wiktoria4 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Skórka KacperWrzesień Wiktoria4 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Kuczera KamilGalos Oliwia2 E
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Pawłowski KacperMartyniec Anastazja1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Widlarz SewerynZając Anna1 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Skórka JakubDziąbor Emilia1 D
O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun Pogoda MaciejHaluch Nina1 H
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Widlarz SewerynZając Anna1 E
O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun Nowak TytusŻaba Karolina1 H
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Nowak TytusŻaba Karolina1 H
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Pogoda MaciejHaluch Nina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluGędłek DawidKołodziej Marta1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluWidlarz SewerynZając Anna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluPogoda MaciejHaluch Nina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluNowak TytusŻaba Karolina1 H