!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
POLISH CLUB
WARSZAWA (Mazowieckie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Dobrovolskyi OlehBuczyńska Dominika2 C
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia1 C
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Dobrovolskyi OlehBuczyńska Dominika4 C
OTTT \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów\" Szymborski JakubKułakowska Nicola2 C
OTTT \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów\" Pękala JanStawicka Gemma1 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów\" Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia1 C
OTTT \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów\" Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia1 C
OTTT \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów\" Dobrovolskyi OlehBuczyńska Dominika2 C
OTTT \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów\" Szymborski JakubKułakowska Nicola8 C
Grand Prix Seniorów PTT , Mistrzostwa Okręgów PTT: Pomorskiego i Zachodniopomorskiego, Ogólnopolski Turniej Tańca ASTRA 2024 Ziółkowski PrzemysławZiółkowska Dorota1 C
Grand Prix Seniorów PTT , Mistrzostwa Okręgów PTT: Pomorskiego i Zachodniopomorskiego, Ogólnopolski Turniej Tańca ASTRA 2024 Ziółkowski PrzemysławZiółkowska Dorota1 D
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Pawłowski KacperFrankiewicz Julia14 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Pękala JanStawicka Gemma2 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia3 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Cyran JuliuszWierciszewska Aurelia3 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Szymczak KamilPszczoła Natalia4 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Kotarba SzymonAnderszewska Melody8 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Baibarak IvanSzumańska Kinga4 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Szor HubertKorzhanivska Violetta2 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Pacan AntoniBilińska Nikola1 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Kramarenko NazarRybka Sandra2 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Cyran JuliuszWierciszewska Aurelia3 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Czarnocki TomaszAugustyniak Nikola6 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia9 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa3 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa4 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna10 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia6 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Pawłowski KacperFrankiewicz Julia7 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna9 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia1 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia1 C
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Pawłowski KacperFrankiewicz Julia8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Czarnocki TomaszAugustyniak Nikola6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Baibarak IvanSzumańska Kinga1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Szymborski JakubKułakowska Nicola9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Pękala JanStawicka Gemma2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Dobrovolskyi OlehBuczyńska Dominika4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Dobrovolskyi OlehBuczyńska Dominika11 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Szymborski JakubKułakowska Nicola10 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna3 B
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia5 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna3 B
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Pacan AntoniBilińska Nikola2 OPEN
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Szymborski JakubKułakowska Nicola2 C
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Dobrovolskyi OlehBuczyńska Dominika5 C
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Dobrovolskyi OlehBuczyńska Dominika1 C
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Szymborski JakubKułakowska Nicola10 C
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna18 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia4 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Pacan AntoniBilińska Nikola1 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Kramarenko NazarRybka Sandra2 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Baibarak IvanSzumańska Kinga5 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Czarnocki TomaszAugustyniak Nikola10 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Augustyniak KrystianRosiak Victoria18 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Pawłowski KacperFrankiewicz Julia13 OPEN
Wielkopolan CUP 2024 (Liga Seniorów PTT) Ziółkowski PrzemysławZiółkowska Dorota2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca PTT „O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA” Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca PTT „O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA” Ksok PatrykKazubek Zuzanna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca PTT „O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA” Dobrovolskyi OlehBuczyńska Dominika2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca PTT „O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA” Dobrovolskyi OlehBuczyńska Dominika4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca PTT „O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA” Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia1 C
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Pękala JanStawicka Gemma7 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Radzymina Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna1 C
OTTT o Puchar Burmistrza Radzymina Szymborski JakubKułakowska Nicola5 C
OTTT o Puchar Burmistrza Radzymina Ksok PatrykKazubek Zuzanna1 E
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Pękala JanStawicka Gemma5 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Radzymina Szymborski JakubKułakowska Nicola6 C
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Augustyniak KrystianRosiak Victoria12 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa2 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Kramarenko NazarRybka Sandra2 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Czarnocki TomaszAugustyniak Nikola6 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa1 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Ziółkowski PrzemysławZiółkowska Dorota1 D
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Ziółkowski PrzemysławZiółkowska Dorota5 D
VIVA DANCE CUP 2024 Ksok PatrykKazubek Zuzanna1 E
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT Olczyk MariuszŁysik Agnieszka1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Pękala JanStawicka Gemma2 E
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT Kotarba SzymonAnderszewska Melody9 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT Brzeski BrunoArczyńska Daria15 OPEN
WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN YOUTH (UNDER 19) LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia18 OPEN
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Szymborski JakubKułakowska Nicola9 C
WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN YOUTH (UNDER 19) LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Cyran JuliuszWierciszewska Aurelia12 OPEN
WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN YOUTH (UNDER 19) LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Pacan AntoniBilińska Nikola2 OPEN
WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN YOUTH (UNDER 19) LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia18 OPEN
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Ksok PatrykKazubek Zuzanna2 E
WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN YOUTH (UNDER 19) LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Pękala JanStawicka Gemma2 OPEN
WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN YOUTH (UNDER 19) LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Ksok PatrykKazubek Zuzanna1 E
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Onisk WitoldSynenko Kateryna2 OPEN
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Onisk WitoldSynenko Kateryna3 OPEN
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Dębski DawidPiechocka Lidia15 OPEN
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Rzymkiewicz KrystianWiewiórka Julia29 OPEN
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Szor HubertKorzhanivska Violetta11 OPEN
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Szor HubertKorzhanivska Violetta7 OPEN
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna21 OPEN
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Yaman UmutSuda Oliwia4 OPEN
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia21 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna2 B
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna3 C
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia1 C
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia4 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Kulii OlehKanonchik Lyubov2 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia1 C
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Pękala JanStawicka Gemma5 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Ksok PatrykKazubek Zuzanna3 E
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa2 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa1 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Augustyniak KrystianRosiak Victoria7 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Pękala JanStawicka Gemma4 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia4 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Szor HubertKorzhanivska Violetta2 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Raczek HubertMliczek Dominika1 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Szymczak KamilPszczoła Natalia3 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Rzymkiewicz KrystianWiewiórka Julia10 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Kotarba SzymonAnderszewska Melody17 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Olczyk MariuszŁysik Agnieszka19 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Szor HubertKorzhanivska Violetta1 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Pacan AntoniBilińska Nikola1 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Kramarenko NazarRybka Sandra2 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Cyran JuliuszWierciszewska Aurelia3 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Czarnocki TomaszAugustyniak Nikola5 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna12 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Garwolin 2024 Pękala JanStawicka Gemma2 E
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna5 C
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Czarnocki TomaszAugustyniak Nikola6 A
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna10 B
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia1 C
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna2 C
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia1 C
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Ksok PatrykKazubek Zuzanna3 E
Polish Cup PTT Raczek HubertMliczek Dominika1 OPEN
Polish Cup PTT Kulii OlehKanonchik Lyubov4 OPEN
Polish Cup PTT Pękala JanStawicka Gemma3 OPEN
Polish Cup PTT Onisk WitoldSynenko Kateryna4 OPEN
Polish Cup PTT Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa2 OPEN
Polish Cup PTT Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa1 OPEN
Polish Cup PTT Augustyniak KrystianRosiak Victoria6 OPEN
Polish Cup PTT Onisk WitoldSynenko Kateryna8 OPEN
Polish Cup PTT Rzymkiewicz KrystianWiewiórka Julia2 OPEN
Polish Cup PTT Olczyk MariuszŁysik Agnieszka16 OPEN
Polish Cup PTT Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna6 OPEN
Polish Cup PTT Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia6 OPEN
Polish Cup PTT Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna7 OPEN
Polish Cup PTT Szor HubertKorzhanivska Violetta3 OPEN
Polish Cup PTT Pacan AntoniBilińska Nikola1 OPEN
Polish Cup PTT Kramarenko NazarRybka Sandra2 OPEN
Polish Cup PTT Czarnocki TomaszAugustyniak Nikola5 OPEN
Polish Cup PTT Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia4 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Kotarba SzymonAnderszewska Melody6 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Onisk WitoldSynenko Kateryna1 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia2 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Szor HubertKorzhanivska Violetta3 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Czarnocki TomaszAugustyniak Nikola3 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Onisk WitoldSynenko Kateryna4 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Kramarenko NazarRybka Sandra1 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna6 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna5 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Pękala JanStawicka Gemma1 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENPogorzelski KrzysztofKichuk Maryna6 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENSzymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia8 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENPogorzelski KrzysztofKichuk Maryna14 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENPękala JanStawicka Gemma6 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENSzymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia9 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENRencławowicz SzymonŻarłok Kinga3 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENRzymkiewicz KrystianWiewiórka Julia3 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENRencławowicz SzymonŻarłok Kinga6 OPEN
Puchar WieczystegoSzymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia13 C
Puchar WieczystegoPogorzelski KrzysztofKichuk Maryna7 C
Puchar WieczystegoPogorzelski KrzysztofKichuk Maryna17 C
Puchar WieczystegoSzymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia6 C
Puchar WieczystegoPrzemieniecki SzymonCzarnocka Alicja24 A
Puchar WieczystegoBrzeski BrunoArczyńska Daria14 A
XXIX OTTT Srebrne Pantofelki 2023 oraz Wielkopolan CUP 2023 Ziółkowski PrzemysławZiółkowska Dorota2 E
XXIX OTTT Srebrne Pantofelki 2023 oraz Wielkopolan CUP 2023 Ziółkowski PrzemysławZiółkowska Dorota1 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia10 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna7 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa4 OPEN
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Ksok PatrykKazubek Zuzanna3 F
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia1 C
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia1 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Gadko KonradTarnowska Magdalena2 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna9 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Yaman UmutGayretli Duru Nehir1 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Czarnocki TomaszAugustyniak Nikola11 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Pacan AntoniBilińska Nikola2 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Rzymkiewicz KrystianWiewiórka Julia21 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Olczyk MariuszŁysik Agnieszka19 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Główka TomaszBandelewicz Magdalena14 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Chernenko SergiiWarzyńska Angelika14 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Szymczak KamilPszczoła Natalia6 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Raczek HubertMliczek Dominika4 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa2 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Kulii OlehKanonchik Lyubov5 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Rencławowicz SzymonŻarłok Kinga3 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2023 Brzeski BrunoArczyńska Daria2 A
Oleski Festiwal Tańca 2023 Brzeski BrunoArczyńska Daria3 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2023 Olczyk MariuszŁysik Agnieszka1 OPEN
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia2 C
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia2 C
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego LIGA SENIORÓW Ziółkowski PrzemysławZiółkowska Dorota4 E
MISTRZOSTWA PTT OKRĘGÓW WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO I PODLASKIEGO, OTTT Warmia i Mazury 2023 - PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM Pękala JanStawicka Gemma1 F
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia3 C
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna2 C
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna2 C
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia1 C
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Ksok PatrykKazubek Zuzanna2 F
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Pękala JanStawicka Gemma2 F
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Ziółkowski PrzemysławZiółkowska Dorota3 E
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Pękala JanStawicka Gemma3 F
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Ksok PatrykKazubek Zuzanna2 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Kostenko OleksandrKvet Ana3 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Szor HubertWierciszewska Aurelia7 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Onisk WitoldSynenko Kateryna4 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Baiev MykhailoChlamtacz Zofia19 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa5 OPEN
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Czarnocki TomaszAugustyniak Nikola1 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Ksok PatrykKazubek Zuzanna1 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Czarnocki TomaszAugustyniak Nikola1 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna2 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia2 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna5 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia3 C
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Szor HubertWierciszewska Aurelia1 B
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Szor HubertWierciszewska Aurelia1 B
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Rzymkiewicz KrystianWiewiórka Julia1 A
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Niedośpiał MarcinWoźny Milena3 A
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Przemieniecki SzymonCzarnocka Alicja15 A
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Czarnocki TomaszAugustyniak Nikola2 A
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Czarnocki TomaszAugustyniak Nikola2 B
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Ziółkowski PrzemysławZiółkowska Dorota4 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT OTTT Viva Dance Cup 2023 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zgierza Pękala JanStawicka Gemma1 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia9 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia7 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna8 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna6 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Rencławowicz SzymonŻarłok Kinga3 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Rzymkiewicz KrystianWiewiórka Julia4 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Niedośpiał MarcinWoźny Milena5 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Przemieniecki SzymonCzarnocka Alicja6 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Rencławowicz SzymonŻarłok Kinga1 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Pękala JanStawicka Gemma2 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Kulii OlehKanonchik Lyubov1 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna3 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia6 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Kucherlavyl MykytaSuda Oliwia1 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa7 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia9 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Baibarak IvanRybka Sandra2 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Pękala JanStawicka Gemma2 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Pękala JanStawicka Gemma4 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Szor HubertWierciszewska Aurelia1 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Onisk WitoldSynenko Kateryna2 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Pacan AntoniBilińska Nikola1 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Onisk WitoldSynenko Kateryna7 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Szor HubertWierciszewska Aurelia3 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Czarnocki TomaszAugustyniak Nikola6 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia2 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna4 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Kucherlavyl MykytaSuda Oliwia1 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Pogorzelski KrzysztofKichuk Maryna4 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia6 OPEN
CeA Challenge Cup Letni Grand Prix Seniorów Ziółkowski PrzemysławZiółkowska Dorota1 E
CeA Challenge Cup Letni Grand Prix Seniorów Ziółkowski PrzemysławZiółkowska Dorota5 E
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Ziółkowski PrzemysławZiółkowska Dorota4 E
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Kostenko OleksandrKvet Ana8 OPEN
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Kulii OlehKanonchik Lyubov13 OPEN
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Pacan AntoniBilińska Nikola5 OPEN
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Rzymkiewicz KrystianWiewiórka Julia27 OPEN
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Kulii OlehKanonchik Lyubov20 OPEN
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Baibarak IvanRybka Sandra17 OPEN
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Grand Prix Senior Ziółkowski PrzemysławZiółkowska Dorota2 E
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Ksok PatrykKazubek Zuzanna2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka Szymborski JakubRudnicka Inga1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka Czarnocki TomaszAugustyniak Nikola3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka Przemieniecki SzymonCzarnocka Alicja2 A
Grand Prix Polski PTT Kucherlavyl MykytaSuda Oliwia1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Czarnocki TomaszAugustyniak Nikola13 OPEN
Grand Prix Polski PTT Baibarak IvanRybka Sandra2 OPEN
Polish Open Championships Pacan AntoniBilińska Nikola2 OPEN
Polish Open Championships Pacan AntoniBilińska Nikola2 OPEN
Polish Open Championships Rzymkiewicz KrystianWiewiórka Julia14 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Toruński Piernik” - PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM - !!! ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU !!! Szymborski JakubRudnicka Inga2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Toruński Piernik” - PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM - !!! ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU !!! Szymborski JakubRudnicka Inga9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Toruński Piernik” - PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM - !!! ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU !!! Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska Nicole5 C
Polish Open Championships Kulii OlehKanonchik Lyubov6 OPEN
Polish Open Championships Baibarak IvanRybka Sandra4 OPEN
Polish Open Championships Szymczak KamilPszczoła Natalia4 OPEN
Polish Open Championships Olczyk MariuszŁysik Agnieszka15 OPEN
Polish Open Championships Szor HubertWierciszewska Aurelia6 OPEN
Polish Open Championships Czarnocki TomaszAugustyniak Nikola17 OPEN
Polish Open Championships Kulii OlehKanonchik Lyubov8 OPEN
Polish Open Championships Szor HubertWierciszewska Aurelia2 OPEN
Polish Open Championships Augustyniak KrystianSzumańska Zuzanna Maria6 OPEN
Polish Open Championships Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa5 OPEN
Polish Open Championships Kucherlavyl MykytaSuda Oliwia1 OPEN
Polish Open Championships Szor HubertWierciszewska Aurelia1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Szymborski JakubRudnicka Inga2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Szymborski JakubRudnicka Inga1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Czarnocki TomaszAugustyniak Nikola1 B
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Czarnocki TomaszAugustyniak Nikola2 B
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Ziółkowski PrzemysławZiółkowska Dorota10 E
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia1 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa1 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa1 D
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach Senior + Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ziółkowski PrzemysławZiółkowska Dorota2 E
Grand Prix Polski PTTAugustyniak KrystianSzumańska Zuzanna Maria2 OPEN
Grand Prix Polski PTTKostenko OleksandrKvet Ana3 OPEN
Grand Prix Polski PTTAugustyniak KrystianSzumańska Zuzanna Maria5 OPEN
Perfect Dance Kraków 2023 Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia2 D
Perfect Dance Kraków 2023 Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Olsztyn 2023 - Podwójne punkty PREMIUM Ksok PatrykKazubek Zuzanna1 G
Grand Prix Polski PTTOlczyk MariuszŁysik Agnieszka6 OPEN
Turniej Tańca Towarzyskiego Takt Chełm \' 23 Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia1 D
Turniej Tańca Towarzyskiego Takt Chełm \' 23 Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia1 D
Turniej Tańca Towarzyskiego Takt Chełm \' 23 Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa1 D
Turniej Tańca Towarzyskiego Takt Chełm \' 23 Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa1 D
Turniej Tańca Towarzyskiego Takt Chełm \' 23 Ksok PatrykKazubek Zuzanna1 G
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Augustyniak KrystianSzumańska Zuzanna Maria4 OPEN
Viva Dance Cup 2023 o Puchar Rektora Politechniki Łódzkiej Ksok PatrykKazubek Zuzanna1 G
II Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa1 D
II Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa1 D
Viva Dance Cup 2023 o Puchar Rektora Politechniki Łódzkiej Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia1 D
Viva Dance Cup 2023 o Puchar Rektora Politechniki Łódzkiej Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia2 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Szor HubertWierciszewska Aurelia3 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Chernenko SergiiWarzyńska Angelika6 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Szor HubertWierciszewska Aurelia3 OPEN
Puchar Klas F, E i D Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa1 D
Puchar Klas F, E i D Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa1 D
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Szor HubertWierciszewska Aurelia1 OPEN
V OTTT \"O Złote Jabłko\" Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia1 D
V OTTT \"O Złote Jabłko\" Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia1 D
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Szor HubertWierciszewska Aurelia1 OPEN
V OTTT \"O Złote Jabłko\" Ksok PatrykKazubek Zuzanna1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa1 D
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia1 D
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska Nadia1 D
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT Młodzieży i Par Dorosłych Uller MateuszWoźny Milena15 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT Młodzieży i Par Dorosłych Olczyk MariuszŁysik Agnieszka10 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT, Grand Prix Polski Solo Dance Ksok PatrykKazubek Zuzanna1 G
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Szor HubertWierciszewska Aurelia3 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Pacan AntoniBilińska Nikola1 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Uller MateuszWoźny Milena8 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Olczyk MariuszŁysik Agnieszka5 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Chernenko SergiiWarzyńska Angelika2 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Szor HubertWierciszewska Aurelia3 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Kulii OlehKanonchik Lyubov1 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Augustyniak KrystianSzumańska Zuzanna Maria3 OPEN
Polish Cup Olczyk MariuszŁysik Agnieszka18 OPEN
Polish Cup Kulii OlehKanonchik Lyubov7 OPEN
Polish Cup Augustyniak KrystianSzumańska Zuzanna Maria2 OPEN
Polish Cup Raczek HubertMliczek Dominika4 OPEN
Polish Cup Szymczak KamilPszczoła Natalia10 OPEN
Polish Cup Pacan AntoniBilińska Nikola4 OPEN
Polish Cup Uller MateuszWoźny Milena19 OPEN
Polish Cup Szor HubertWierciszewska Aurelia4 OPEN
Polish Cup Szor HubertWierciszewska Aurelia3 OPEN
Polish Cup Kulii OlehKanonchik Lyubov5 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa2 D
MISTRZOSTWA KLAS CBA Niedośpiał MarcinIndyk Aleksandra12 B
MISTRZOSTWA KLAS CBA Pacan AntoniBilińska Nikola4 B
MISTRZOSTWA KLAS CBA Kardasz NikitaMazurczyk Aleksandra19 B
MISTRZOSTWA KLAS CBA Uller MateuszWoźny Milena7 A
MISTRZOSTWA KLAS CBA Grzywaczewski WiktorCabańska Izabela Katarzyna15 A
III Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa1 D
III Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa1 D
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Kardasz NikitaMazurczyk Aleksandra1 B
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Augustyniak KrystianSzumańska Zuzanna Maria3 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Olczyk MariuszŁysik Agnieszka9 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szymanowicz Kajetan BrunoRudnicka Inga9 D
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szymanowicz Kajetan BrunoRudnicka Inga1 D
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Augustyniak KrystianSzumańska Zuzanna Maria1 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2023 Szymanowicz Kajetan BrunoRudnicka Inga1 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Szymanowicz Kajetan BrunoRudnicka Inga1 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Pogorzelski KrzysztofSzelerska Magdalena Anna2 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Pogorzelski KrzysztofSzelerska Magdalena Anna2 D
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska Nicole2 D
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Pogorzelski KrzysztofSzelerska Magdalena Anna1 D
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Pogorzelski KrzysztofSzelerska Magdalena Anna2 D
Mikołajkowy Respect Cup Pogorzelski KrzysztofSzelerska Magdalena Anna3 D
Mikołajkowy Respect Cup Pogorzelski KrzysztofSzelerska Magdalena Anna1 D
Puchar Wieczystego kategorie OPENKrzemiński MaciejCzarnocka Ewa3 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENOlczyk MariuszŁysik Agnieszka3 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie SENIORZiółkowski PrzemysławZiółkowska Dorota2 F
Puchar Wieczystego kategorie OPENAugustyniak KrystianSzumańska Zuzanna Maria4 OPEN
Puchar WieczystegoPogorzelski KrzysztofSzelerska Magdalena Anna6 D
Puchar WieczystegoWrzesiński OliwierTengli-Radziszewska Nicole6 D
Puchar WieczystegoPogorzelski KrzysztofSzelerska Magdalena Anna7 D
Puchar WieczystegoWrzesiński OliwierTengli-Radziszewska Nicole11 D
Puchar WieczystegoCzarnocki TomaszWierciszewska Kornelia7 C
Puchar WieczystegoGrzywaczewski WiktorCabańska Izabela Katarzyna6 A
Puchar WieczystegoUller MateuszWoźny Milena7 A
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Czarnocki TomaszWierciszewska Kornelia2 C
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Pogorzelski KrzysztofSzelerska Magdalena Anna3 D
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska Nicole2 D
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Pogorzelski KrzysztofSzelerska Magdalena Anna3 D
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska Nicole2 D
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Szymanowicz Kajetan BrunoRudnicka Inga1 E
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Ziółkowski PrzemysławZiółkowska Dorota2 F
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Ziółkowski PrzemysławZiółkowska Dorota3 F
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Szymanowicz Kajetan BrunoRudnicka Inga1 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Szor HubertWierciszewska Aurelia1 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa3 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Augustyniak KrystianSzumańska Zuzanna Maria13 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Onisk WitoldRybka Sandra4 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Pacan AntoniBilińska Nikola2 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Szymczyk BartoszKvet Ana5 OPEN
Wielkopolan CUP 2022 Szymanowicz Kajetan BrunoRudnicka Inga2 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Dziedzic OskarTarnowska Magdalena4 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Augustyniak KrystianSzumańska Zuzanna Maria6 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Pacan AntoniBilińska Nikola1 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Szor HubertWierciszewska Aurelia2 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Szymczyk BartoszKvet Ana6 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Rencławowicz SzymonŻarłok Kinga3 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Onisk WitoldRybka Sandra4 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Chernenko SergiiWarzyńska Angelika20 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Raczek HubertMliczek Dominika7 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Szymczak KamilPszczoła Natalia13 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Wiercioch MateuszBandelewicz Magdalena17 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Olczyk MariuszŁysik Agnieszka32 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Uller MateuszWoźny Milena32 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Martsynyuk OleksandrSyta Daria8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Pogorzelski KrzysztofSzelerska Magdalena Anna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Broda KacperWróblewska Nadia5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Broda KacperWróblewska Nadia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Pogorzelski KrzysztofSzelerska Magdalena Anna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska Nicole2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska Nicole2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Czarnocki TomaszWierciszewska Kornelia4 C
Oleski Festiwal Tańca 2022 Olczyk MariuszŁysik Agnieszka2 OPEN
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska Nicole3 D
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska Nicole2 D
OTTT \"O Puchar Trójmiasta Ogrodów\" Pogorzelski KrzysztofSzelerska Magdalena Anna3 D
OTTT \"O Puchar Trójmiasta Ogrodów\" Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska Nicole2 D
OTTT \"O Puchar Trójmiasta Ogrodów\" Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska Nicole5 D
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Ziółkowski PrzemysławZiółkowska Dorota2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Czarnocki TomaszWierciszewska Kornelia4 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Szor HubertWierciszewska Aurelia2 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Baiev MykhailoGabrysz Zuzanna17 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Onisk WitoldRybka Sandra10 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Szymczyk BartoszKvet Ana8 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Pacan AntoniBilińska Nikola3 OPEN
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (III TURNIEJ CYKLU - FINAŁ) Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska Nicole2 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (III TURNIEJ CYKLU - FINAŁ) Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska Nicole3 D
WDO EUROPEAN AMATEUR BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS OPEN ICE ARENA CUP Czarnocki TomaszWierciszewska Kornelia2 C
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Ziółkowski PrzemysławZiółkowska Dorota5 F
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Ziółkowski PrzemysławZiółkowska Dorota6 F
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Uller MateuszWoźny Milena5 A
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Grzywaczewski WiktorCabańska Izabela Katarzyna4 A
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Czarnocki TomaszWierciszewska Kornelia6 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Pacan AntoniBilińska Nikola2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Rencławowicz SzymonŻarłok Kinga1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska Nicole1 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska Nicole1 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Augustyniak KrystianSzumańska Zuzanna Maria2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Pacan AntoniBilińska Nikola1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Onisk WitoldRybka Sandra1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Onisk WitoldRybka Sandra1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Dziedzic OskarTarnowska Magdalena2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Chernenko SergiiWarzyńska Angelika5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Wiercioch MateuszBandelewicz Magdalena6 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Rencławowicz SzymonŻarłok Kinga10 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Główka TomaszToczek Paulina8 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska Nicole1 D
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska Nicole1 D
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Onisk WitoldRybka Sandra1 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Rencławowicz SzymonŻarłok Kinga6 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Grzywaczewski WiktorCabańska Izabela Katarzyna9 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Uller MateuszWoźny Milena14 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Szor HubertWierciszewska Aurelia2 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Pacan AntoniBilińska Nikola1 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Szor HubertWierciszewska Aurelia7 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Baiev MykhailoGabrysz Zuzanna12 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Dziedzic OskarTarnowska Magdalena4 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Baiev MykhailoGabrysz Zuzanna2 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Szor HubertWierciszewska Aurelia1 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Szymczyk BartoszKvet Ana6 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Onisk WitoldRybka Sandra11 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Pacan AntoniBilińska Nikola4 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Onisk WitoldRybka Sandra8 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Rencławowicz SzymonŻarłok Kinga5 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Augustyniak KrystianSzumańska Zuzanna Maria11 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Martsynyuk OleksandrSyta Daria5 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Chernenko SergiiWarzyńska Angelika11 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Szymczak KamilPszczoła Natalia12 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Osadchiy RomanToth Eniko14 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Główka TomaszToczek Paulina16 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Olczyk MariuszŁysik Agnieszka20 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Wiercioch MateuszBandelewicz Magdalena10 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Uller MateuszWoźny Milena20 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Olczyk MariuszŁysik Agnieszka12 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Czarnocki TomaszWierciszewska Kornelia1 C
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Martsynyuk OleksandrSyta Daria3 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Baiev MykhailoGabrysz Zuzanna9 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Onisk WitoldRybka Sandra4 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Onisk WitoldRybka Sandra8 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Szymczyk BartoszKvet Ana9 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Szor HubertWierciszewska Aurelia3 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Pacan AntoniBilińska Nikola1 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Szymczyk BartoszKvet Ana8 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Pacan AntoniBilińska Nikola4 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Szor HubertWierciszewska Aurelia2 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Rencławowicz SzymonŻarłok Kinga3 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa2 OPEN
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyZiółkowski PrzemysławZiółkowska Dorota3 F
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyZiółkowski PrzemysławZiółkowska Dorota4 F
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Broda KacperRudnicka Inga1 E
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa1 E
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Pogorzelski KrzysztofWróblewska Nadia6 D
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Pogorzelski KrzysztofWróblewska Nadia4 D
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn \"SWIVEL CUP 2022\" Dyrin OleksandrBaldzhy Viktoriia5 D
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn \"SWIVEL CUP 2022\" Pogorzelski KrzysztofWróblewska Nadia3 D
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn \"SWIVEL CUP 2022\" Pogorzelski KrzysztofWróblewska Nadia4 D
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Czarnocki TomaszWierciszewska Kornelia5 C
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Czarnocki TomaszWierciszewska Kornelia9 C
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa1 E
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Broda KacperRudnicka Inga1 E
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Hrytseniuk MakarPietrych Nela4 F
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Ziółkowski PrzemysławZiółkowska Dorota1 F
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Ziółkowski PrzemysławZiółkowska Dorota4 F
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Broda KacperRudnicka Inga3 E
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Szor HubertWierciszewska Aurelia1 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Pacan AntoniBilińska Nikola3 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Pacan AntoniBilińska Nikola1 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Szymczyk BartoszKvet Ana6 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Szor HubertWierciszewska Aurelia2 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Szymczyk BartoszKvet Ana6 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Dziedzic OskarTarnowska Magdalena1 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Olczyk MariuszŁysik Agnieszka7 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Główka TomaszToczek Paulina5 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Baiev MykhailoGabrysz Zuzanna5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Czarnocki TomaszWierciszewska Kornelia3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Czarnocki TomaszWierciszewska Kornelia3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa2 E
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Rencławowicz SzymonŻarłok Kinga1 OPEN
II OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Czarnocki TomaszWierciszewska Kornelia2 C
Polish Open ChampionshipsRencławowicz SzymonŻarłok Kinga7 OPEN
Polish Open ChampionshipsKrzemiński MaciejCzarnocka Ewa8 OPEN
II OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Czarnocki TomaszWierciszewska Kornelia6 C
Polish Open ChampionshipsOlczyk MariuszŁysik Agnieszka18 OPEN
Polish Open ChampionshipsMartsynyuk OleksandrSyta Daria5 OPEN
Polish Open ChampionshipsChernenko SergiiWarzyńska Angelika13 OPEN
Polish Open ChampionshipsSzymczak KamilPszczoła Natalia7 OPEN
Polish Open ChampionshipsWiercioch MateuszBandelewicz Magdalena8 OPEN
Polish Open ChampionshipsSzor HubertWierciszewska Aurelia5 OPEN
Polish Open ChampionshipsSzor HubertWierciszewska Aurelia1 OPEN
Polish Open ChampionshipsOnisk WitoldRybka Sandra7 OPEN
Polish Open ChampionshipsSzymczyk BartoszKvet Ana13 OPEN
Polish Open ChampionshipsPacan AntoniBilińska Nikola1 OPEN
Polish Open ChampionshipsSzymczyk BartoszKvet Ana15 OPEN
Polish Open ChampionshipsRencławowicz SzymonŻarłok Kinga6 OPEN
Polish Open ChampionshipsOlczyk MariuszŁysik Agnieszka11 OPEN
Polish Open ChampionshipsUller MateuszWoźny Milena17 OPEN
Polish Open ChampionshipsHarazim SzymonHarazim Kinga3 OPEN
Polish Open ChampionshipsOnisk WitoldRybka Sandra3 OPEN
Polish Open ChampionshipsSzymczyk BartoszKvet Ana11 OPEN
Polish Open ChampionshipsOnisk WitoldRybka Sandra3 OPEN
Polish Open ChampionshipsPacan AntoniBilińska Nikola2 OPEN
Polish Open ChampionshipsSzor HubertWierciszewska Aurelia1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa2 E
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Pogorzelski KrzysztofWróblewska Nadia4 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa1 E
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Pogorzelski KrzysztofWróblewska Nadia3 D
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Baiev MykhailoGabrysz Zuzanna8 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Olczyk MariuszŁysik Agnieszka5 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Szymczak KamilPszczoła Natalia3 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa2 OPEN
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Pogorzelski KrzysztofWróblewska Nadia3 D
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Pogorzelski KrzysztofWróblewska Nadia4 D
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Uller MateuszWoźny Milena14 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Olczyk MariuszŁysik Agnieszka8 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Główka TomaszToczek Paulina7 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTSzymczyk BartoszKvet Ana2 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTRencławowicz SzymonŻarłok Kinga2 OPEN
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa2 E
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTSzymczyk BartoszKvet Ana7 OPEN
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska Nicole1 E
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTSzymczak KamilPszczoła Natalia7 OPEN
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Czarnocki TomaszWierciszewska Kornelia3 C
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTChernenko SergiiWarzyńska Angelika5 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTGłówka TomaszToczek Paulina10 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTOlczyk MariuszŁysik Agnieszka12 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTUller MateuszWoźny Milena25 OPEN
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoOlczyk MariuszŁysik Agnieszka6 OPEN
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoRencławowicz SzymonŻarłok Kinga5 OPEN
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoPawłowski KacperKreczman Amelia4 OPEN
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoRaczek HubertWierciszewska Laura1 OPEN
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoCzarnocki TomaszWierciszewska Kornelia7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa2 E
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska Nicole1 E
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Pogorzelski KrzysztofWróblewska Nadia2 D
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Pogorzelski KrzysztofWróblewska Nadia2 D
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Raczek HubertWierciszewska Laura1 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa4 E
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Szor HubertWierciszewska Aurelia1 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Pacan AntoniBilińska Nikola2 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Szymczyk BartoszKvet Ana10 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Pacan AntoniBilińska Nikola1 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Szymczyk BartoszKvet Ana6 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Szor HubertWierciszewska Aurelia2 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska Nicole1 E
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Onisk WitoldRybka Sandra5 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Onisk WitoldRybka Sandra3 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Baiev MykhailoGabrysz Zuzanna11 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Dziedzic OskarTarnowska Magdalena1 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Chernenko SergiiWarzyńska Angelika4 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Olczyk MariuszŁysik Agnieszka8 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Uller MateuszWoźny Milena19 OPEN
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Pogorzelski KrzysztofWróblewska Nadia3 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska Nicole1 E
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Pogorzelski KrzysztofWróblewska Nadia4 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Szor HubertWierciszewska Aurelia1 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska Nicole1 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Pogorzelski KrzysztofWróblewska Nadia2 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Pogorzelski KrzysztofWróblewska Nadia2 D
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska Nicole1 E
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Kardasz NikitaPajerska Dominika27 B
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Kardasz NikitaPajerska Dominika26 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Uller MateuszWoźny Milena13 A
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pogorzelski KrzysztofWróblewska Nadia2 D
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pogorzelski KrzysztofWróblewska Nadia6 D
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Raczek HubertWierciszewska Laura1 OPEN
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Kardasz NikitaPajerska Dominika5 C
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska Nicole1 E
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa6 OPEN
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Pogorzelski KrzysztofWróblewska Nadia2 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Pogorzelski KrzysztofWróblewska Nadia2 D
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wiercioch MateuszBandelewicz Magdalena2 OPEN
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Kardasz NikitaPajerska Dominika1 C
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szymczak KamilPszczoła Natalia3 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Główka TomaszToczek Paulina4 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Olczyk MariuszŁysik Agnieszka6 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Uller MateuszWoźny Milena13 OPEN
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Kardasz NikitaPajerska Dominika5 C
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Kardasz NikitaPajerska Dominika2 C
Puchar WieczystegoBaiev MykhailoGabrysz Zuzanna2 OPEN
Puchar WieczystegoRencławowicz SzymonWiewiórka Julia3 OPEN
Puchar WieczystegoSzymczyk BartoszKvet Ana6 OPEN
Puchar WieczystegoBaiev MykhailoGabrysz Zuzanna4 OPEN
Puchar WieczystegoSemenchenko MykytaMiller Anastasia9 OPEN
Puchar WieczystegoOlczyk MariuszŁysik Agnieszka10 OPEN
Puchar WieczystegoKardasz NikitaPajerska Dominika25 C
Puchar WieczystegoKardasz NikitaPajerska Dominika37 C
Puchar WieczystegoSzuba MichałCzarnocka Alicja2 B
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Kardasz NikitaPajerska Dominika1 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska Nicole5 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Pogorzelski KrzysztofWróblewska Nadia1 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa1 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia4 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Wojciechowski StanisławŻarłok Kinga7 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Pacan AntoniBilińska Nikola3 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Demianiuk AdrianSuda Oliwia3 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Krzemiński MaciejCzarnocka Ewa1 F
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Pogorzelski KrzysztofWróblewska Nadia2 E
Mistrzostwa Polski Latin Gadko KonradJaszewska Angelika10 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Demianiuk AdrianSuda Oliwia1 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Pacan AntoniBilińska Nikola1 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Szymczyk BartoszKvet Ana9 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Raczek HubertWierciszewska Laura1 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Wojciechowski StanisławŻarłok Kinga7 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Brzeski BrunoGomułka Krystyna13 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia3 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Martsynyuk OleksandrSyta Daria5 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Pawłowski KacperDederko Magdalena2 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Chernenko SergiiWarzyńska Angelika13 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Jesionek KarolHanulak Alicja21 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Szymczak KamilPszczoła Natalia22 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Główka TomaszToczek Paulina31 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Wojszel PrzemysławŚroda Wiktoria32 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Wiercioch MateuszBandelewicz Magdalena20 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Biały TomaszWenerska Zuzanna42 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Bartkiewicz MichałOmyła Wiktoria2 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Harazim SzymonHarazim Kinga3 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Szczotka MiłoszDąbrowska Julia21 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska Nicole11 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Pogorzelski KrzysztofWróblewska Nadia1 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Pogorzelski KrzysztofWróblewska Nadia2 E
Oleski Festiwal Tańca 2021 Główka TomaszToczek Paulina1 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska Nicole4 E
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówPogorzelski KrzysztofWróblewska Nadia1 E
Mistrzostwa Polski StandardPacan AntoniBilińska Nikola10 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardOnisk WitoldWierciszewska Aurelia2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimPogorzelski KrzysztofWróblewska Nadia3 E
Polish Dance Festival - WDC World Cup Pro-Am, WDC AL Super World CupOnisk WitoldWierciszewska Aurelia4 OPEN
Polish Dance Festival - WDC World Cup Pro-Am, WDC AL Super World CupPacan AntoniBilińska Nikola4 OPEN
Polish Dance Festival - WDC World Cup Pro-Am, WDC AL Super World CupOnisk WitoldWierciszewska Aurelia1 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupRencławowicz SzymonWiewiórka Julia12 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupWojciechowski StanisławŻarłok Kinga18 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupOnisk WitoldWierciszewska Aurelia4 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupPacan AntoniBilińska Nikola3 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupBrzeski BrunoGomułka Krystyna19 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupDemianiuk AdrianSuda Oliwia4 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupRencławowicz SzymonWiewiórka Julia15 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupPawłowski KacperDederko Magdalena5 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupRaczek HubertWierciszewska Laura3 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupDemianiuk AdrianSuda Oliwia6 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupSzymczyk BartoszKvet Ana11 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupWojszel PrzemysławŚroda Wiktoria21 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupDziedzic OskarTarnowska Magdalena4 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupGadko KonradJaszewska Angelika12 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupWiercioch MateuszBandelewicz Magdalena13 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupSzymczak KamilPszczoła Natalia15 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupChernenko SergiiWarzyńska Angelika16 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupGłówka TomaszToczek Paulina19 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupMartsynyuk OleksandrSyta Daria10 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupOlczyk MariuszŁysik Agnieszka28 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupBiały TomaszWenerska Zuzanna31 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupSemenchenko MykytaMiller Anastasia32 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupHarazim SzymonHarazim Kinga38 OPEN
Puchar Klas C, B i A Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia4 B
Puchar Klas C, B i A Kardasz NikitaPajerska Dominika16 C
Puchar Klas C, B i A Brzeski BrunoGomułka Krystyna15 A
Puchar Klas C, B i A Kardasz NikitaPajerska Dominika11 C
Puchar Klas C, B i A Wojciechowski StanisławŻarłok Kinga2 A
MAŁE GRAND PRIX Pogorzelski KrzysztofWróblewska Nadia3 E
Grand Prix Polski PTT Chernenko SergiiWarzyńska Angelika11 OPEN
Grand Prix Polski PTT Wojszel PrzemysławŚroda Wiktoria7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Główka TomaszToczek Paulina5 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Pawłowski KacperDederko Magdalena1 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Demianiuk AdrianSuda Oliwia1 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Onisk WitoldWierciszewska Aurelia3 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Onisk WitoldWierciszewska Aurelia1 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Raczek HubertWierciszewska Laura2 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Wojciechowski StanisławŻarłok Kinga10 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Raczek HubertWierciszewska Laura1 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia6 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Pawłowski KacperDederko Magdalena1 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Rosiński MarcinWdowicz Katarzyna2 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Główka TomaszToczek Paulina6 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Wiercioch MateuszBandelewicz Magdalena5 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Szymczak KamilPszczoła Natalia3 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Martsynyuk OleksandrSyta Daria1 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Onisk WitoldWierciszewska Aurelia2 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Wojciechowski StanisławŻarłok Kinga5 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Demianiuk AdrianSuda Oliwia4 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Onisk WitoldWierciszewska Aurelia1 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Onisk WitoldWierciszewska Aurelia1 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Wojciechowski StanisławŻarłok Kinga4 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Raczek HubertWierciszewska Laura2 OPEN
Mistrzostwa Formacji Tanecznych, Mistrzostwa Polski Show Bartkiewicz MichałOmyła Wiktoria1 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Wojciechowski StanisławŻarłok Kinga4 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówŚwiniarski MarcinSnopkowska Monika3 B
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Wojciechowski StanisławŻarłok Kinga4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Onisk WitoldWierciszewska Aurelia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Pacan AntoniRybka Sandra5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Demianiuk AdrianSuda Oliwia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Onisk WitoldWierciszewska Aurelia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Pacan AntoniRybka Sandra2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Pawłowski KacperDederko Magdalena1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Raczek HubertWierciszewska Laura2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Jesionek KarolHanulak Alicja3 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Świniarski MarcinSnopkowska Monika6 B
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Rosiński MarcinWdowicz Katarzyna3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Dziedzic OskarTarnowska Magdalena1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Rosiński MarcinWdowicz Katarzyna4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Biały TomaszWenerska Zuzanna6 OPEN
Małe Grand Prix Pogorzelski KrzysztofWróblewska Nadia1 F
Małe Grand Prix Sułkowski DominikOtocka Michalina4 F
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Świniarski MarcinSnopkowska Monika7 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Wojciechowski StanisławŻarłok Kinga4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Wojciechowski StanisławŻarłok Kinga3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Świniarski MarcinSnopkowska Monika4 B
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Pogorzelski KrzysztofWróblewska Nadia1 F
Grand Prix Polski PTT Świniarski MarcinSnopkowska Monika8 B
Grand Prix Polski PTT Onisk WitoldWierciszewska Aurelia2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Pacan AntoniRybka Sandra7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Onisk WitoldWierciszewska Aurelia1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Pacan AntoniRybka Sandra2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia2 OPEN
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Świniarski MarcinSnopkowska Monika8 B
Grand Prix Polski PTT Jesionek KarolHanulak Alicja8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Wiercioch MateuszBandelewicz Magdalena8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Biały TomaszWenerska Zuzanna15 OPEN
Grand Prix Polski PTT Szymczak KamilPszczoła Natalia6 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Sułkowski DominikOtocka Michalina4 F
MAŁE GRAND PRIX Pogorzelski KrzysztofWróblewska Nadia1 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Słomski MateuszCzarnocka Ewa2 F
DANCE OSCARS 2021 Słomski MateuszCzarnocka Ewa1 F
Polish Open Championships WDC Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia8 OPEN
Polish Open Championships WDC Pawłowski KacperDederko Magdalena1 OPEN
Polish Open Championships WDC Wojciechowski StanisławŻarłok Kinga10 OPEN
Polish Open Championships WDC Szymczak KamilPszczoła Natalia21 OPEN
Polish Open Championships WDC Dziedzic OskarTarnowska Magdalena2 OPEN
Polish Open Championships WDC Chernenko SergeyWarzyńska Angelika10 OPEN
Polish Open Championships WDC Wiercioch MateuszBandelewicz Magdalena12 OPEN
Polish Open Championships WDC Demianiuk AdrianSuda Oliwia11 OPEN
Polish Open Championships WDC Biały TomaszWenerska Zuzanna18 OPEN
Polish Open Championships WDC Szymczak KamilPszczoła Natalia4 OPEN
Polish Open Championships WDC Wiercioch MateuszBandelewicz Magdalena3 OPEN
Polish Open Championships WDC Demianiuk AdrianSuda Oliwia1 OPEN
Polish Open Championships WDC Onisk WitoldWierciszewska Aurelia2 OPEN
Polish Open Championships WDC Pacan AntoniRybka Sandra1 OPEN
Polish Open Championships WDC Pacan AntoniRybka Sandra11 OPEN
Polish Open Championships WDC Onisk WitoldWierciszewska Aurelia6 OPEN
CeA Challenge Cup Spring Słomski MateuszCzarnocka Ewa2 F
Polish Open Championships WDC Pacan AntoniRybka Sandra3 OPEN
Polish Open Championships WDC Onisk WitoldWierciszewska Aurelia1 OPEN
Polish Open Championships WDC Rosiński MarcinWdowicz Katarzyna1 OPEN
Polish Open Championships WDC Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia4 OPEN
Polish Open Championships WDC Onisk WitoldWierciszewska Aurelia3 OPEN
OTTT LIDER 2021Sułkowski DominikOtocka Michalina7 F
OTTT LIDER 2021Pogorzelski KrzysztofWróblewska Nadia3 F
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Słomski MateuszCzarnocka Ewa4 F
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTJesionek KarolHanulak Alicja8 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTGrzywaczewski WiktorWoźny Milena20 OPEN
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Sułkowski DominikOtocka Michalina4 F
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Wiercioch MateuszBandelewicz Magdalena10 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Chernenko SergeyWarzyńska Angelika9 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Szymczak KamilPszczoła Natalia8 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Onisk WitoldWierciszewska Aurelia2 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Pacan AntoniRybka Sandra1 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia4 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Pacan AntoniRybka Sandra5 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Onisk WitoldWierciszewska Aurelia2 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Wojciechowski StanisławŻarłok Kinga7 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Pawłowski KacperDederko Magdalena1 OPEN
Cracow Dance Festival Sułkowski DominikOtocka Michalina9 F
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Drozdowicz BrunoTengli-Radziszewska Nicole1 F
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Sułkowski DominikOtocka Michalina1 G
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Sułkowski DominikOtocka Michalina1 G
Grand Prix Polski PTT Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Martsynyuk OleksandrSyta Daria2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Świniarski MarcinSnopkowska Monika1 B
Grand Prix Polski PTT Onisk WitoldWierciszewska Aurelia1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Pacan AntoniRybka Sandra2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Wojciechowski StanisławŻarłok Kinga5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Onisk WitoldWierciszewska Aurelia2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Pacan AntoniRybka Sandra9 OPEN
Grand Prix Polski PTT Wiercioch MateuszBandelewicz Magdalena9 OPEN
Grand Prix Polski PTT Chernenko SergeyWarzyńska Angelika8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Biały TomaszWenerska Zuzanna15 OPEN
Grand Prix Polski PTT Jesionek KarolHanulak Alicja16 OPEN
Grand Prix Polski PTT Semenchenko MykytaMiller Anastasia19 OPEN
Grand Prix Polski PTT Shkilevych ArturShkilevych Magdalena21 OPEN
Grand Prix Polski PTT Wojciechowski StanisławŻarłok Kinga21 OPEN
Grand Prix Polski PTT Antosz GrzegorzRoszkowska Maria23 OPEN
Mistrzostwa Klas A, B i C Biały TomaszWenerska Zuzanna2 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Świniarski MarcinSnopkowska Monika15 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Wojciechowski StanisławŻarłok Kinga3 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Wojciechowski StanisławŻarłok Kinga7 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Antosz GrzegorzRoszkowska Maria13 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Grzywaczewski WiktorWoźny Milena13 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia4 B
II OTTT Będzin 2021 Słomski MateuszCzarnocka Ewa5 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Drozdowicz BrunoTengli-Radziszewska Nicole4 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Pogorzelski KrzysztofWróblewska Nadia2 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Słomski MateuszCzarnocka Ewa2 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Antosz GrzegorzRoszkowska Maria23 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Jesionek KarolHanulak Alicja21 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Chernenko SergeyWarzyńska Angelika12 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Martsynyuk OleksandrSyta Daria9 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia3 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wojciechowski StanisławŻarłok Kinga4 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Onisk WitoldWierciszewska Aurelia1 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Onisk WitoldWierciszewska Aurelia2 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Wojciechowski StanisławŻarłok Kinga9 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Onisk WitoldWierciszewska Aurelia2 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Onisk WitoldWierciszewska Aurelia1 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Jesionek KarolHanulak Alicja17 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia2 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Chernenko SergeyWarzyńska Angelika10 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Gmochowski MateuszPajerska Dominika4 D
47 Puchar Wieczystego Wojciechowski StanisławŻarłok Kinga6 OPEN
47 Puchar Wieczystego Pacan AntoniRybka Sandra2 OPEN
47 Puchar Wieczystego Pacan AntoniRybka Sandra1 OPEN
47 Puchar Wieczystego Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia3 OPEN
47 Puchar Wieczystego Onisk WitoldWierciszewska Aurelia3 OPEN
47 Puchar Wieczystego Onisk WitoldWierciszewska Aurelia5 OPEN
47 Puchar Wieczystego Wiercioch MateuszBandelewicz Magdalena8 OPEN
47 Puchar Wieczystego Semenchenko MykytaMiller Anastasia13 OPEN
47 Puchar Wieczystego Jesionek KarolHanulak Alicja16 OPEN
47 Puchar Wieczystego Dudzik OliwerJureczko Marta17 OPEN
47 Puchar Wieczystego Wojciechowski StanisławŻarłok Kinga21 OPEN
47 Puchar Wieczystego Harazim SzymonHarazim Kinga24 OPEN
47 Puchar Wieczystego Jesionek KarolHanulak Alicja2 A
47 Puchar Wieczystego Świniarski MarcinSnopkowska Monika28 B
47 Puchar Wieczystego Wojciechowski StanisławŻarłok Kinga4 B
47 Puchar Wieczystego Gmochowski MateuszPajerska Dominika27 D
47 Puchar Wieczystego Gmochowski MateuszPajerska Dominika42 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Wojciechowski StanisławŻarłok Kinga1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Świniarski MarcinSnopkowska Monika11 B
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Rosiński MarcinWdowicz Katarzyna2 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Baiev MykhailoWierciszewska Laura1 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia8 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Baiev MykhailoWierciszewska Laura1 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Onisk WitoldWierciszewska Aurelia2 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Pacan AntoniRybka Sandra1 OPEN
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Słomski MateuszCzarnocka Ewa1 G
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Wojciechowski StanisławŻarłok Kinga1 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Drozdowicz BrunoTengli-Radziszewska Nicole1 G
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Pawłowski KacperDederko Magdalena1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Onisk WitoldWierciszewska Aurelia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Onisk WitoldWierciszewska Aurelia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Pacan AntoniRybka Sandra1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Baiev MykhailoWierciszewska Laura2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Shkilevych ArturShkilevych Magdalena9 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Baiev MykhailoWierciszewska Laura3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Rosiński MarcinWdowicz Katarzyna4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Pawłowski KacperDederko Magdalena1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Rosiński MarcinWdowicz Katarzyna3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Wojciechowski StanisławŻarłok Kinga6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Michalak KrystianWoźniak Ewelina8 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Wojciechowski StanisławŻarłok Kinga6 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Wojciechowski StanisławŻarłok Kinga13 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Martsynyuk OleksandrSyta Daria3 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia6 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Onisk WitoldWierciszewska Aurelia7 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Grzywaczewski WiktorWoźny Milena12 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Baiev MykhailoWierciszewska Laura6 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Pawłowski KacperDederko Magdalena3 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Gadko KonradJaszewska Angelika10 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Pacan AntoniRybka Sandra1 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Bartkiewicz MichałOmyła Wiktoria4 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Dziedzic OskarTarnowska Magdalena2 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kuroczko KamilMliczek Dominika12 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Wiercioch MateuszBandelewicz Magdalena21 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Wojszel PrzemysławKusy Teresa22 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Rosiński MarcinWdowicz Katarzyna23 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Dudzik OliwerJureczko Marta25 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Jesionek KarolHanulak Alicja31 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Shkilevych ArturShkilevych Magdalena32 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Semenchenko MykytaMiller Anastasia34 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Telpukhovskiy DanilaPszczoła Natalia35 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Michalak KrystianWoźniak Ewelina51 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Chernenko SergeyWarzyńska Angelika19 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Słomski MateuszCzarnocka Ewa1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Drozdowicz BrunoTengli-Radziszewska Nicole2 G
Mistrzostwa Polski Standard Rosiński MarcinWdowicz Katarzyna23 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia21 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Baiev MykhailoWierciszewska Laura4 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Onisk WitoldWierciszewska Aurelia6 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Drozdowicz BrunoTengli-Radziszewska Nicole1 G
MAŁE GRAND PRIX Słomski MateuszCzarnocka Ewa1 G
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Słomski MateuszCzarnocka Ewa1 H
Grand Prix Polski PTT Baiev MykhailoWierciszewska Laura4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Pawłowski KacperDederko Magdalena1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Baiev MykhailoWierciszewska Laura4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Grzywaczewski WiktorWoźny Milena8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Onisk WitoldWierciszewska Aurelia2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Onisk WitoldWierciszewska Aurelia3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Martsynyuk OleksandrSyta Daria1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dziedzic OskarTarnowska Magdalena3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kuroczko KamilMliczek Dominika6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Pawłowski KacperDederko Magdalena10 OPEN
Grand Prix Polski PTT Wojszel PrzemysławKusy Teresa13 OPEN