!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
AKADEMIA TAŃCA AS
Sosnowiec (Śląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
CeA Challenge Cup Federowicz MikołajHyży Emilia4 B
CeA Challenge Cup Federowicz MikołajHyży Emilia10 B
CeA Challenge Cup Dziereń KamilKołodziej Marta1 C
CeA Challenge Cup Wolski JakubBober Hanna5 D
CeA Challenge Cup Łazarczyk GabrielKozieł Karolina2 F
Mikołajowy OTTT Dziereń KamilKołodziej Marta1 C
Mikołajowy OTTT Łazarczyk GabrielKozieł Karolina5 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Federowicz MikołajHyży Emilia6 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Federowicz MikołajHyży Emilia13 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Kościelniak WojciechGarus Anna2 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Łazarczyk GabrielKozieł Karolina6 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Paczyński MateuszKrólczyk Julia1 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kościelniak WojciechGarus Anna1 F
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Kościelniak WojciechGarus Anna1 F
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Wolski JakubBober Hanna1 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Bilnik WojciechBilnik Ewa5 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Dziereń KamilKołodziej Marta1 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Dziereń KamilKołodziej Marta1 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Bilnik WojciechBilnik Ewa7 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Bilnik WojciechBilnik Ewa5 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Wolski JakubBober Hanna1 E
Puchar Okręgu Śląskiego Kuś DawidJózefowska Patrycja3 C
Puchar Okręgu Śląskiego Kaleta OliwierSmól Julia2 E
Puchar Okręgu Śląskiego Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna5 A
Puchar Okręgu Śląskiego Góra MateuszBaniusiewicz Anna4 A
Puchar Okręgu Śląskiego Gędłek DawidOrządała Malwina6 C
Puchar Okręgu Śląskiego Gędłek DawidOrządała Malwina7 C
Puchar Okręgu Śląskiego Bilnik WojciechBilnik Ewa4 C
Puchar Okręgu Śląskiego Bilnik WojciechBilnik Ewa5 D
Puchar Okręgu Śląskiego Różalski MiłoszSebesta Oliwia5 E
Puchar Okręgu Śląskiego Wolski JakubBober Hanna3 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Wolski JakubBober Hanna3 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Różalski MiłoszSebesta Oliwia5 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kaleta OliwierSmól Julia1 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Bilnik WojciechBilnik Ewa4 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kuś DawidJózefowska Patrycja4 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Kuś DawidJózefowska Patrycja7 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Bilnik WojciechBilnik Ewa7 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Bilnik WojciechBilnik Ewa5 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAJędrycha DamianNowak Wiktoria3 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKABilnik WojciechBilnik Ewa3 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAKaleta OliwierSmól Julia1 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna7 A
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Kaleta OliwierSmól Julia1 E
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Jędrycha DamianNowak Wiktoria2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna8 A
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Wolski JakubBober Hanna7 E
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Kaleta OliwierSmól Julia2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gędłek DawidOrządała Malwina8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jędrycha DamianNowak Wiktoria4 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaGędłek DawidOrządała Malwina1 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaRóżalski MiłoszSebesta Oliwia3 F
Puchar WieczystegoBilnik WojciechBilnik Ewa11 OPEN
Puchar WieczystegoJędrycha DamianNowak Wiktoria9 C
Puchar WieczystegoFederowicz MikołajHyży Emilia51 B
Puchar WieczystegoFederowicz MikołajHyży Emilia44 B
Puchar WieczystegoRuszała KrzysztofKonkowska Zuzanna26 A
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna6 A
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Jędrycha DamianNowak Wiktoria2 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Bilnik WojciechBilnik Ewa3 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Kaleta OliwierSmól Julia5 E
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Wolski JakubBober Hanna2 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Bilnik WojciechBilnik Ewa4 D
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Różalski MiłoszSebesta Oliwia2 F
IV OTTT Czeladź 2019 Federowicz MikołajHyży Emilia6 B
IV OTTT Czeladź 2019 Bilnik WojciechBilnik Ewa1 D
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Powichrowski KacperSlobodchik Mariia6 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Powichrowski KacperSlobodchik Mariia5 OPEN
Puchar Rektora AGH Bilnik WojciechBilnik Ewa4 D
Puchar Rektora AGH Bilnik WojciechBilnik Ewa1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Bilnik WojciechBilnik Ewa1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Bilnik WojciechBilnik Ewa1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna7 C
Oleski Festiwal Tańca 2019 Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna5 C
Oleski Festiwal Tańca 2019 Bilnik WojciechBilnik Ewa2 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Wolski JakubBober Hanna5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Kaleta OliwierSmól Julia9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Wolski JakubBober Hanna2 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Bilnik WojciechBilnik Ewa1 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Bilnik WojciechBilnik Ewa5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Bilnik WojciechBilnik Ewa5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Bilnik WojciechBilnik Ewa1 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna5 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Paczyński MateuszRączka Julia5 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Jędrycha DamianNowak Wiktoria2 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Jędrycha DamianNowak Wiktoria2 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna4 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Wolski JakubBober Hanna4 F
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Bilnik WojciechBilnik Ewa2 D
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Jędrycha DamianNowak Wiktoria1 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna8 C
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Federowicz MikołajHyży Emilia2 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaFederowicz MikołajHyży Emilia6 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Kaleta OliwierSmól Julia2 F
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna12 C
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Wolski JakubBober Hanna6 F
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Kaleta OliwierSmól Julia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaRuszała KrzysztofKonkowska Zuzanna7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaKaleta OliwierSmól Julia5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaJanus MiłoszSłaboń Weronika6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaWolski JakubBober Hanna2 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinJanus MiłoszSłaboń Weronika6 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinRuszała KrzysztofKonkowska Zuzanna3 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Kaleta OliwierSmól Julia5 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Janus MiłoszSłaboń Weronika10 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Wolski JakubBober Hanna1 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Federowicz MikołajHyży Emilia8 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Bilnik WojciechBilnik Ewa7 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna6 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Bilnik WojciechBilnik Ewa7 D
Majówka w Krakowie - OTTT Zużałek SzymonLenarczyk Oliwia2 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna3 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Federowicz MikołajHyży Emilia4 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Janus MiłoszSłaboń Weronika5 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Kaleta OliwierSmól Julia5 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Wolski JakubBober Hanna1 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Janus MiłoszSłaboń Weronika6 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kaleta OliwierSmól Julia1 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Federowicz MikołajHyży Emilia5 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Janus MiłoszSłaboń Weronika3 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Wolski JakubBober Hanna1 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceGędłek DawidOrządała Malwina5 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceFederowicz MikołajHyży Emilia3 C
ArtDance Cup 2019Janus MiłoszSłaboń Weronika3 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna7 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Gędłek DawidOrządała Malwina4 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Gędłek DawidOrządała Malwina10 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kaleta OliwierSmól Julia8 F
Polish Cup PTT; WDC AL Powichrowski KacperFrankiewicz Julia11 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Powichrowski KacperFrankiewicz Julia9 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Gędłek DawidOrządała Malwina1 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Gędłek DawidOrządała Malwina6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Powichrowski KacperFrankiewicz Julia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Powichrowski KacperFrankiewicz Julia3 OPEN
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Kaleta OliwierSmól Julia5 F
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Gędłek DawidOrządała Malwina3 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Gędłek DawidOrządała Malwina5 D
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiRuszała KrzysztofKonkowska Zuzanna37 B
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiFederowicz MikołajHyży Emilia20 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Zużałek SzymonLenarczyk Oliwia29 B
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Gędłek DawidOrządała Malwina3 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Gędłek DawidOrządała Malwina2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Federowicz MikołajHyży Emilia9 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna4 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Powichrowski KacperFrankiewicz Julia3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Powichrowski KacperFrankiewicz Julia2 OPEN
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaRuszała KrzysztofKonkowska Zuzanna6 B
XLV Puchar Wieczystego Czarnik KamilKawa Julia45 B
XLV Puchar Wieczystego Federowicz MikołajHyży Emilia14 C
XLV Puchar Wieczystego Zużałek SzymonLenarczyk Oliwia5 C
XLV Puchar Wieczystego Federowicz MikołajHyży Emilia11 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Wolski JakubBober Hanna1 G
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Federowicz MikołajHyży Emilia3 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Kaleta OliwierSmól Julia3 F
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Janus TobiaszShapoval Iwanna2 H
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Federowicz MikołajHyży Emilia5 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna8 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Zużałek SzymonLenarczyk Oliwia1 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Czarnik KamilKawa Julia7 B
OTTT Siewierz 2018Federowicz MikołajHyży Emilia1 C
OTTT Siewierz 2018Janus TobiaszShapoval Iwanna1 H
OTTT Siewierz 2018Wolski JakubBober Hanna1 G
OTTT Siewierz 2018Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna4 B
OTTT Siewierz 2018Zużałek SzymonLenarczyk Oliwia2 C
OTTT Siewierz 2018Federowicz MikołajHyży Emilia4 C
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna4 B
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Federowicz MikołajHyży Emilia3 C
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Federowicz MikołajHyży Emilia5 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Czarnik KamilKawa Julia3 B
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bilnik WojciechBilnik Ewa4 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Bilnik WojciechBilnik Ewa6 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Federowicz MikołajHyży Emilia3 C
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Federowicz MikołajHyży Emilia3 C
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Powichrowski KacperFrankiewicz Julia12 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Powichrowski KacperFrankiewicz Julia8 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bilnik WojciechBilnik Ewa5 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Federowicz MikołajHyży Emilia7 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna5 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Federowicz MikołajHyży Emilia5 C
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Federowicz MikołajHyży Emilia3 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Bilnik WojciechBilnik Ewa7 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Czarnik KamilKawa Julia7 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Federowicz MikołajHyży Emilia7 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Zużałek SzymonLenarczyk Oliwia1 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Federowicz MikołajHyży Emilia4 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna6 B
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Bilnik WojciechBilnik Ewa4 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Czarnik KamilKawa Julia3 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Federowicz MikołajHyży Emilia4 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Zużałek SzymonLenarczyk Oliwia1 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Janus MiłoszOrządała Malwina2 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Lipnicki WojciechGryczka Marta10 OPEN
OTTT Będzin 2018Bilnik WojciechBilnik Ewa4 E
OTTT Będzin 2018Janus TobiaszShapoval Iwanna1 H
OTTT Będzin 2018Janus MiłoszOrządała Malwina6 F
OTTT Będzin 2018Kaleta OliwierSmól Julia9 F
OTTT Będzin 2018Wolski JakubBober Hanna2 G
OTTT Będzin 2018Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna8 B
OTTT Będzin 2018Federowicz MikołajHyży Emilia3 C
OTTT Będzin 2018Bolek MarcelRyk Klaudia7 C
OTTT Będzin 2018Zużałek SzymonLenarczyk Oliwia4 C
OTTT Będzin 2018Federowicz MikołajHyży Emilia7 C
OTTT Będzin 2018Bolek MarcelRyk Klaudia14 B
Mistrzostwa Polski Standard Lipnicki WojciechGryczka Marta17 OPEN
Milicz Dance Festival Bolek MarcelRyk Klaudia7 B
Milicz Dance Festival Bolek MarcelRyk Klaudia6 C
Puchar Klas A,B i C Powichrowski KacperFrankiewicz Julia3 A
Puchar Klas A,B i C Federowicz MikołajHyży Emilia16 C
Puchar Klas A,B i C Lipnicki WojciechGryczka Marta10 A
Puchar Klas A,B i C Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna19 B
Puchar Klas A,B i C Federowicz MikołajHyży Emilia13 C
KLASA 2018Bilnik WojciechBilnik Ewa4 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Federowicz MikołajHyży Emilia7 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Janus MiłoszOrządała Malwina2 F
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Kaleta OliwierSmól Julia4 F
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Federowicz MikołajHyży Emilia6 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Bilnik WojciechBilnik Ewa3 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna3 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Lipnicki WojciechGryczka Marta10 A
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Powichrowski KacperFrankiewicz Julia2 A
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Lipnicki WojciechGryczka Marta2 A
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Bolek MarcelRyk Klaudia9 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna6 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna8 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Federowicz MikołajHyży Emilia5 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Bilnik WojciechBilnik Ewa4 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kaleta OliwierSmól Julia7 F
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Janus MiłoszOrządała Malwina4 F
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Gędłek DawidKołodziej Marta1 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Gędłek DawidKołodziej Marta4 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Powichrowski KacperFrankiewicz Julia3 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Lipnicki WojciechGryczka Marta2 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Lipnicki WojciechGryczka Marta11 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Powichrowski KacperFrankiewicz Julia4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Powichrowski KacperFrankiewicz Julia1 A
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Powichrowski KacperFrankiewicz Julia1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Powichrowski KacperFrankiewicz Julia2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Powichrowski KacperFrankiewicz Julia1 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Lipnicki WojciechGryczka Marta13 OPEN
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna5 B
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Federowicz MikołajHyży Emilia6 C
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Federowicz MikołajHyży Emilia1 C
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Lipnicki WojciechGryczka Marta11 OPEN
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Lipnicki WojciechGryczka Marta3 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Powichrowski KacperFrankiewicz Julia9 OPEN
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Kaleta OliwierSmól Julia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiRuszała KrzysztofKonkowska Zuzanna5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiPowichrowski KacperFrankiewicz Julia1 OPEN
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Federowicz MikołajHyży Emilia10 C
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Federowicz MikołajHyży Emilia2 C
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Czarnik KamilKawa Julia9 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiPowichrowski KacperFrankiewicz Julia1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiRuszała KrzysztofKonkowska Zuzanna3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czarnik KamilKawa Julia18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Powichrowski KacperFrankiewicz Julia6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gędłek DawidKołodziej Marta5 OPEN
PERFECT DANCE Federowicz MikołajHyży Emilia7 C
PERFECT DANCE Wolski JakubBober Hanna1 H
PERFECT DANCE Kaleta OliwierSmól Julia2 G
PERFECT DANCE Bilnik WojciechBilnik Ewa1 F
Polish Open Championships Lipnicki WojciechGryczka Marta5 OPEN
PERFECT DANCE Gędłek DawidKołodziej Marta3 D
PERFECT DANCE Federowicz MikołajHyży Emilia4 C
PERFECT DANCE Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna2 B
PERFECT DANCE Czarnik KamilKawa Julia7 B
Polish Open Championships Lipnicki WojciechGryczka Marta3 OPEN
PERFECT DANCE Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna6 C
Polish Open Championships Lipnicki WojciechGryczka Marta4 OPEN
Polish Open Championships Powichrowski KacperFrankiewicz Julia4 OPEN
Polish Open Championships Lipnicki WojciechGryczka Marta6 OPEN
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOBilnik WojciechBilnik Ewa1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Powichrowski KacperFrankiewicz Julia8 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kaleta OliwierSmól Julia1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gędłek DawidKołodziej Marta2 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Czarnik KamilKawa Julia4 B
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna10 B
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna11 C
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Federowicz MikołajHyży Emilia8 C
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Federowicz MikołajHyży Emilia9 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Lipnicki WojciechGryczka Marta2 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna5 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna9 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Czarnik KamilKawa Julia10 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Bolek MarcelRyk Klaudia13 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Federowicz MikołajHyży Emilia10 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Federowicz MikołajHyży Emilia7 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Bilnik WojciechBilnik Ewa1 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Kaleta OliwierSmól Julia2 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Wolski JakubBober Hanna1 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Janus MiłoszOrządała Malwina10 F
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna5 B
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Bilnik WojciechBilnik Ewa2 F
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Lipnicki WojciechGryczka Marta7 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Lipnicki WojciechGryczka Marta4 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna12 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Janus MiłoszOrządała Malwina9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kaleta OliwierSmól Julia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Bilnik WojciechBilnik Ewa4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Janus MiłoszOrządała Malwina2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Lipnicki WojciechGryczka Marta1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Lipnicki WojciechGryczka Marta3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna4 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna3 B
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Lipnicki WojciechGryczka Marta5 B
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Lipnicki WojciechGryczka Marta1 B
XIX TRZEBNICA CUP O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY Lipnicki WojciechGryczka Marta3 A
XIX TRZEBNICA CUP O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY Lipnicki WojciechGryczka Marta2 B
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Gędłek DawidKołodziej Marta6 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Bilnik WojciechBilnik Ewa1 F
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Bilnik WojciechBilnik Ewa8 F
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Wolski JakubBober Hanna1 H
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Janus MiłoszOrządała Malwina5 F
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Federowicz MikołajHyży Emilia12 C
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Janus TobiaszGawin Maja2 H
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Gędłek DawidKołodziej Marta8 D
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Lipnicki WojciechGryczka Marta6 B
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Lipnicki WojciechGryczka Marta1 B
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Federowicz MikołajHyży Emilia9 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Gędłek DawidKołodziej Marta6 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Lipnicki WojciechGryczka Marta1 B
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Lipnicki WojciechGryczka Marta4 B
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Lipnicki WojciechGryczka Marta13 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Lipnicki WojciechGryczka Marta4 B
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Lipnicki WojciechGryczka Marta1 B
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Federowicz MikołajHyży Emilia17 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Lipnicki WojciechGryczka Marta9 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna12 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Lipnicki WojciechGryczka Marta3 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Bolek MarcelRyk Klaudia18 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Federowicz MikołajHyży Emilia10 C
Polish Cup PTT WDC AL Lipnicki WojciechGryczka Marta12 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Lipnicki WojciechGryczka Marta15 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Lipnicki WojciechGryczka Marta12 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Lipnicki WojciechGryczka Marta15 OPEN
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Lipnicki WojciechGryczka Marta1 B
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Lipnicki WojciechGryczka Marta3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Powichrowski KacperFrankiewicz Julia5 OPEN
Mistrzostwa Klas A,B,C Lipnicki WojciechGryczka Marta10 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Powichrowski KacperFrankiewicz Julia8 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Lipnicki WojciechGryczka Marta11 B
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceGędłek DawidKołodziej Marta6 D
Stars Final 2018 Lipnicki WojciechGryczka Marta3 B
Stars Final 2018 Lipnicki WojciechGryczka Marta1 B
Stars Final 2018 Gędłek DawidKołodziej Marta3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta2 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Powichrowski KacperFrankiewicz Julia1 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Powichrowski KacperFrankiewicz Julia2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta4 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta2 B
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Lipnicki WojciechGryczka Marta3 B
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Lipnicki WojciechGryczka Marta3 B
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Gędłek DawidKołodziej Marta2 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna11 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Lipnicki WojciechGryczka Marta2 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Lipnicki WojciechGryczka Marta4 B
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Kaleta OliwierSmól Julia3 G
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Gelardi GiovanniSebesta Oliwia2 G
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Hardy AdamManowska Michalina2 H
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Wolski JakubBober Hanna1 H
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Janus TobiaszGawin Maja2 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoLipnicki WojciechGryczka Marta5 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoLipnicki WojciechGryczka Marta5 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRuszała KrzysztofKonkowska Zuzanna28 C
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJBolek MarcelRyk Klaudia9 C
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Gędłek DawidKołodziej Marta3 D
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Bilnik WojciechBilnik Ewa1 G
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Janus TobiaszGawin Maja1 H
Jubileuszowy - DŻET 2017 Gędłek DawidKołodziej Marta4 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna4 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Janus MiłoszOrządała Malwina2 G
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyPowichrowski KacperFrankiewicz Julia15 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyLipnicki WojciechGryczka Marta11 OPEN
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Bolek MarcelRyk Klaudia1 C
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Gędłek DawidKołodziej Marta3 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Gędłek DawidKołodziej Marta5 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Bilnik WojciechBilnik Ewa1 G
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Kaleta OliwierSmól Julia1 H
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Janus TobiaszGawin Maja2 H
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Powichrowski KacperFrankiewicz Julia15 OPEN
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Janus MiłoszOrządała Malwina1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Bilnik WojciechBilnik Ewa1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Janus MiłoszOrządała Malwina1 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Janus TobiaszGawin Maja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Gędłek DawidKołodziej Marta4 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Kaleta OliwierSmól Julia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Gędłek DawidKołodziej Marta2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Bolek MarcelRyk Klaudia4 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Bolek MarcelRyk Klaudia2 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna2 C
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Gelardi GiovanniSebesta Oliwia2 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Gędłek DawidKołodziej Marta3 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Gędłek DawidKołodziej Marta4 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Bilnik WojciechBilnik Ewa1 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Janus MiłoszOrządała Malwina2 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Federowicz MikołajHyży Emilia1 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Bolek MarcelRyk Klaudia8 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Gędłek DawidKołodziej Marta2 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Gędłek DawidKołodziej Marta3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Janus TobiaszGawin Maja2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Kaleta OliwierSmól Julia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Gelardi GiovanniSebesta Oliwia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Janus MiłoszOrządała Malwina1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Bilnik WojciechBilnik Ewa2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Hardy AdamManowska Michalina2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Gędłek DawidKołodziej Marta2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Federowicz MikołajHyży Emilia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Bolek MarcelRyk Klaudia1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Gędłek DawidKołodziej Marta5 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Lipnicki WojciechGryczka Marta10 OPEN
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówFederowicz MikołajHyży Emilia2 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówBolek MarcelRyk Klaudia1 C
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówGędłek DawidKołodziej Marta1 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówGędłek DawidKołodziej Marta7 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Gędłek DawidKołodziej Marta7 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kaleta OliwierSmól Julia2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Gelardi GiovanniSebesta Oliwia2 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Bilnik WojciechBilnik Ewa1 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Janus MiłoszOrządała Malwina2 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna5 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Gędłek DawidKołodziej Marta3 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Federowicz MikołajHyży Emilia2 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Federowicz MikołajHyży Emilia4 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna1 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Bolek MarcelRyk Klaudia1 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Janus TobiaszGawin Maja1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Hardy AdamManowska Michalina2 H
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Lipnicki WojciechGryczka Marta10 OPEN
Klasa Leliwa 2017 Federowicz MikołajHyży Emilia2 D
Klasa Leliwa 2017 Federowicz MikołajHyży Emilia1 D
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Lipnicki WojciechGryczka Marta7 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Lipnicki WojciechGryczka Marta5 OPEN
Klasa Leliwa 2017 Bolek MarcelRyk Klaudia1 C
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Kaleta OliwierSmól Julia1 H
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Federowicz MikołajHyży Emilia6 D
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Gelardi GiovanniSebesta Oliwia1 H
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Janus TobiaszGawin Maja2 H
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Bilnik WojciechBilnik Ewa1 H
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Federowicz MikołajHyży Emilia2 D
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna5 C
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Gryboś BartoszKudzielko Zuzanna10 C
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Bolek MarcelRyk Klaudia4 C
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna7 C
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Gryboś BartoszKudzielko Zuzanna11 B
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Gelardi GiovanniSebesta Oliwia1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Gędłek DawidKołodziej Marta1 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Gędłek DawidKołodziej Marta3 D
24 TTT o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Federowicz MikołajHyży Emilia2 D
24 TTT o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Federowicz MikołajHyży Emilia3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Powichrowski KacperFrankiewicz Julia5 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Janus TobiaszGawin Maja2 H
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Janus MiłoszOrządała Malwina1 H
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Gelardi GiovanniSebesta Oliwia1 H
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Bilnik EwaBilnik Wojciech1 H
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Lipnicki WojciechGryczka Marta7 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Kaleta OliwierSmól Julia2 H
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Powichrowski KacperFrankiewicz Julia13 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Lipnicki WojciechGryczka Marta12 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Lipnicki WojciechGryczka Marta9 OPEN
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Federowicz MikołajHyży Emilia3 D
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Federowicz MikołajHyży Emilia1 D
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Powichrowski KacperFrankiewicz Julia2 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Lipnicki WojciechGryczka Marta8 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Lipnicki WojciechGryczka Marta6 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Powichrowski KacperFrankiewicz Julia2 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTRuszała KrzysztofKonkowska Zuzanna7 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTGelardi GiovanniSebesta Oliwia1 H
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTGelardi GiovanniSebesta Oliwia2 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTRuszała KrzysztofKonkowska Zuzanna2 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTGryboś BartoszKudzielko Zuzanna7 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTBolek MarcelRyk Klaudia6 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTLipnicki WojciechGryczka Marta3 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTGryboś BartoszKudzielko Zuzanna7 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTGędłek DawidKołodziej Marta2 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTGędłek DawidKołodziej Marta2 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTLipnicki WojciechGryczka Marta1 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTPowichrowski KacperFrankiewicz Julia3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTFederowicz MikołajHyży Emilia3 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTJanus MiłoszOrządała Malwina1 H
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTFederowicz MikołajHyży Emilia3 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTBilnik EwaBilnik Wojciech1 H
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTLipnicki WojciechGryczka Marta3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTLipnicki WojciechGryczka Marta6 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTPowichrowski KacperFrankiewicz Julia6 OPEN
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna5 C
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna1 C
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Janus MiłoszOrządała Malwina1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bilnik WojciechBilnik Ewa1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Powichrowski KacperFrankiewicz Julia6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta6 OPEN
Polish Open Championships PTT Lipnicki WojciechGryczka Marta9 OPEN
Polish Open Championships PTT Powichrowski KacperFrankiewicz Julia10 OPEN
Polish Open Championships PTT Lipnicki WojciechGryczka Marta11 OPEN
Polish Open Championships PTT Lipnicki WojciechGryczka Marta13 OPEN
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Bilnik EwaBilnik Wojciech1 H
Polish Open Championships PTT Powichrowski KacperFrankiewicz Julia10 OPEN
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Orządała MalwinaJanus Miłosz1 H
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALGelardi GiovanniSebesta Oliwia1 H
OTTT DŻET 2017 Gędłek DawidKołodziej Marta4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Gędłek DawidKołodziej Marta3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna5 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna6 C
Thomas Dance 2017 Gędłek DawidKołodziej Marta3 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Bolek MarcelRyk Klaudia2 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Gelardi GiovanniSebesta Oliwia2 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Federowicz MikołajHyży Emilia6 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Federowicz MikołajHyży Emilia2 D
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna9 C
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Bolek MarcelRyk Klaudia9 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Gędłek DawidKołodziej Marta2 E
Stardance Finał Gwiazd 2017Gędłek DawidKołodziej Marta3 E
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiLipnicki WojciechGryczka Marta6 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPowichrowski KacperFrankiewicz Julia6 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiGryczka AdamRytkowska Wiktoria13 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiLipnicki WojciechGryczka Marta8 OPEN
Stardance Finał Gwiazd 2017Federowicz MikołajHyży Emilia4 D
Stardance Finał Gwiazd 2017Federowicz MikołajHyży Emilia6 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaGędłek DawidKołodziej Marta5 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaGrzędzińska ZofiaPiotrowski Jakub2 H
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaGelardi GiovanniSebesta Oliwia1 H
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaFederowicz MikołajHyży Emilia10 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaHardy AdamNowak Oliwia2 H
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaOrządała MalwinaJanus Miłosz1 H
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaKaleta OliwierSmól Julia1 H
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaFederowicz MikołajHyży Emilia5 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaRuszała KrzysztofKonkowska Zuzanna12 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAGędłek DawidKołodziej Marta1 E
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Lipnicki WojciechGryczka Marta7 OPEN
ŚWIĘTO BZÓW Gędłek DawidKołodziej Marta2 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Gędłek DawidKołodziej Marta1 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Gryboś BartoszKudzielko Zuzanna8 B
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Lipnicki WojciechGryczka Marta9 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Lipnicki WojciechGryczka Marta5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Gryczka AdamRytkowska Wiktoria4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Powichrowski KacperFrankiewicz Julia6 OPEN
ArtDance Cup 2017Gędłek DawidKołodziej Marta1 F
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Gędłek DawidKołodziej Marta1 F
Polish Cup PTT Powichrowski KacperFrankiewicz Julia9 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Federowicz MikołajHyży Emilia8 D
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Gryboś BartoszKudzielko Zuzanna7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Federowicz MikołajHyży Emilia10 D
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Gędłek DawidKołodziej Marta1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Hardy AdamNowak Oliwia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Kaleta OliwierSmól Julia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Janus MiłoszOrządała Malwina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Bilnik EwaBilnik Wojciech1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Bugajski KarolManowska Michalina2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna8 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta5 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna6 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gryczka AdamRytkowska Wiktoria11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Powichrowski KacperFrankiewicz Julia7 OPEN
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Powichrowski KacperFrankiewicz Julia5 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Gryczka AdamRytkowska Wiktoria6 A
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Federowicz MikołajHyży Emilia10 D
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Federowicz MikołajHyży Emilia8 D
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna5 C
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna9 C
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Powichrowski KacperFrankiewicz Julia1 B
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Gryczka AdamRytkowska Wiktoria2 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Powichrowski KacperFrankiewicz Julia3 OPEN
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Powichrowski KacperFrankiewicz Julia1 B
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Ruszała KrzysztofKonkowska Zuzanna2 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Powichrowski KacperFrankiewicz Julia1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Powichrowski KacperFrankiewicz Julia3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gryczka AdamRytkowska Wiktoria2 OPEN