!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
IMPET TEAM
WARSZAWA (Mazowieckie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
CeA Challenge Cup Puchar Stepuch RobertStepuch Edyta3 B
CeA Challenge Cup Puchar Stepuch RobertStepuch Edyta3 C
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Paterek KacperNowak Zuzanna1 B
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Paterek KacperNowak Zuzanna1 B
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Wawrzusiszyn DominikTomaszewska Aleksandra1 C
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Banasiewicz WitoldFic Natalia10 D
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Laskus FranciszekKraus Zofia6 D
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Banasiewicz WitoldFic Natalia7 D
Mistrzostwa Województwa PZT Stars Winter CUP Białystok 19.12.2020Laskus FranciszekKraus Zofia3 D
OTTS POMOSTY Mistrzostwa i Puchar Warmińsko - Mazurskiego Związku Sportu TanecznegoPuchar Regionów Polski Północnej12-13.12.2020Paterek KacperNowak Zuzanna2 B
OTTS POMOSTY Mistrzostwa i Puchar Warmińsko - Mazurskiego Związku Sportu TanecznegoPuchar Regionów Polski Północnej12-13.12.2020Banasiewicz WitoldFic Natalia3 E
OTTS POMOSTY Mistrzostwa i Puchar Warmińsko - Mazurskiego Związku Sportu TanecznegoPuchar Regionów Polski Północnej12-13.12.2020Laskus FranciszekKraus Zofia2 E
OTTS POMOSTY Mistrzostwa i Puchar Warmińsko - Mazurskiego Związku Sportu TanecznegoPuchar Regionów Polski Północnej12-13.12.2020Dylon MateuszKrajewska Zuzanna3 E
OTTS POMOSTY Mistrzostwa i Puchar Warmińsko - Mazurskiego Związku Sportu TanecznegoPuchar Regionów Polski Północnej12-13.12.2020Wawrzusiszyn DominikTomaszewska Aleksandra9 C
OTTS POMOSTY Mistrzostwa i Puchar Warmińsko - Mazurskiego Związku Sportu TanecznegoPuchar Regionów Polski Północnej12-13.12.2020Paterek KacperNowak Zuzanna2 B
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORStepuch RobertStepuch Edyta4 C
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych Mistrzostwa Polski FTS w klasie \"B\" LA Mistrzostwa Polski FTS PD Majster Cup Sierpc 5-6.12.2020Maliszewski JakubDziashkevich Marta29 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych Mistrzostwa Polski FTS w klasie \"B\" LA Mistrzostwa Polski FTS PD Majster Cup Sierpc 5-6.12.2020Paterek KacperNowak Zuzanna28 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych Mistrzostwa Polski FTS w klasie \"B\" LA Mistrzostwa Polski FTS PD Majster Cup Sierpc 5-6.12.2020Niezhentsev MykytaFilińska Zofia7 OPEN
OTTS o Puchar Burmistrza Ciechocinka Maliszewski JakubDziashkevich Marta4 OPEN
OTTS o Puchar Burmistrza Ciechocinka Stepuch MaciekOlesiejuk Hanna7 E
Mistrzostwa Polski FTS Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji StylĂłw, Akademickie Mistrzostwa PolskiZięba MichałOlesiejuk Natalia4 OPEN
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Laskus FranciszekKraus Zofia8 D
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Laskus FranciszekKraus Zofia1 E
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Banasiewicz WitoldFic Natalia3 E
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Stepuch MaciekOlesiejuk Hanna4 E
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Laskus FranciszekKraus Zofia6 D
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Banasiewicz WitoldFic Natalia4 D
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Banasiewicz WitoldFic Natalia10 D
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Stepuch MaciekOlesiejuk Hanna11 D
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Stepuch MaciekOlesiejuk Hanna11 D
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Paterek KacperNowak Zuzanna3 B
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Paterek KacperNowak Zuzanna2 B
GAR Dance CUP 2020 Wrocław 21.11.2020Wawrzusiszyn DominikTomaszewska Aleksandra8 C
LĂłdĹş Open 2020 MP Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚ LĂłdĹş 15.11.2020Zięba MichałOlesiejuk Natalia5 OPEN
LĂłdĹş Open 2020 MP Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚ LĂłdĹş 15.11.2020Zięba MichałOlesiejuk Natalia3 OPEN
MP FTS \"LA\" oraz MP FTS w klasie B \"ST\" Konin 07.11.2020Paterek KacperNowak Zuzanna17 OPEN
MP FTS \"LA\" oraz MP FTS w klasie B \"ST\" Konin 07.11.2020Paterek KacperNowak Zuzanna16 B
MP FTS \"LA\" oraz MP FTS w klasie B \"ST\" Konin 07.11.2020Maliszewski JakubDziashkevich Marta6 B
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Dylon MateuszKrajewska Zuzanna6 E
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Zięba MichałOlesiejuk Natalia3 D
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Zięba MichałOlesiejuk Natalia4 D
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Zięba MichałOlesiejuk Natalia4 E
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Maliszewski JakubDziashkevich Marta1 B
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Paterek KacperNowak Zuzanna3 B
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Niezhentsev MykytaFilińska Zofia2 OPEN
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Paterek KacperNowak Zuzanna2 B
OTTT GEST o Puchar Burmistrza Ĺšrody Wlkp Ĺšroda Wielkopolska 07.03.2020Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela5 B
XII o Puch. WĂłjta Gminy IĹ‚awa - Wikielec Wikielec 07.03.2020Paterek KacperNowak Zuzanna9 B
XII o Puch. WĂłjta Gminy IĹ‚awa - Wikielec Wikielec 07.03.2020Banasiewicz WitoldFic Natalia2 E
XII o Puch. WĂłjta Gminy IĹ‚awa - Wikielec Wikielec 07.03.2020Paterek KacperNowak Zuzanna3 B
OTTT GEST o Puchar Burmistrza Ĺšrody Wlkp Ĺšroda Wielkopolska 07.03.2020Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela6 B
I OTTT o Puchar Burmistrza Żuromina Żuromin 01.03.2020Banasiewicz WitoldFic Natalia2 E
I OTTT o Puchar Burmistrza Żuromina Żuromin 01.03.2020Końsko FranciszekOlesiejuk Hanna4 E
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi CzerwiĹ„sk nad WisĹ‚Ä… 29.02.2020Zięba MichałOlesiejuk Natalia1 E
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi Czerwińsk nad Wisłą 29.02.2020Końsko FranciszekOlesiejuk Hanna7 E
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi Czerwińsk nad Wisłą 29.02.2020Zięba MichałOlesiejuk Natalia1 E
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi Czerwińsk nad Wisłą 29.02.2020Dylon MateuszKrajewska Zuzanna8 E
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi Czerwińsk nad Wisłą 29.02.2020Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra9 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Łyda KonradGastoł Daria5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Łyda KonradGastoł Daria4 OPEN
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi CzerwiĹ„sk nad WisĹ‚Ä… 29.02.2020Końsko FranciszekOlesiejuk Hanna7 E
MISTRZOSTWA POLSKI FTS 10 Tańców Rumia 29.02.2020Paterek KacperNowak Zuzanna5 B
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi Czerwińsk nad Wisłą 29.02.2020Dylon MateuszKrajewska Zuzanna8 E
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi CzerwiĹ„sk nad WisĹ‚Ä… 29.02.2020Jura KamilŁapa Gabriela4 E
MISTRZOSTWA POLSKI FTS 10 Tańców Rumia 29.02.2020Paterek KacperNowak Zuzanna1 B
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi CzerwiĹ„sk nad WisĹ‚Ä… 29.02.2020Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra9 D
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi CzerwiĹ„sk nad WisĹ‚Ä… 29.02.2020Zięba MichałOlesiejuk Natalia1 D
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi CzerwiĹ„sk nad WisĹ‚Ä… 29.02.2020Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra3 C
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi CzerwiĹ„sk nad WisĹ‚Ä… 29.02.2020Zięba MichałOlesiejuk Natalia1 D
TOP DANCE CUP 2020 PruszkĂłw 23.02.2020Jura KamilŁapa Gabriela8 E
TOP DANCE CUP 2020 PruszkĂłw 23.02.2020Zięba MichałOlesiejuk Natalia3 E
TOP DANCE CUP 2020 PruszkĂłw 23.02.2020Dylon MateuszKrajewska Zuzanna11 E
TOP DANCE CUP 2020 PruszkĂłw 23.02.2020Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra10 D
TOP DANCE CUP 2020 PruszkĂłw 23.02.2020Maliszewski JakubDziashkevich Marta5 B
TOP DANCE CUP 2020 PruszkĂłw 23.02.2020Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra3 C
GPS PTT Kiepura Dance Cup Stepuch RobertStepuch Edyta3 B
AnaDens Cup III OTTT LĂłdĹş 11.01.2020Kaniewski GrzegorzKusina Natalia3 C
FinaĹ‚ GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Ślesicki ŁukaszZawadka Julia8 C
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna5 C
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Końsko FranciszekOlesiejuk Hanna3 E
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Kaniewski GrzegorzKusina Natalia4 C
FinaĹ‚ GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Końsko FranciszekOlesiejuk Hanna3 E
FinaĹ‚ GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna5 C
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Kaniewski GrzegorzKusina Natalia4 C
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Paterek KacperNowak Zuzanna6 B
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela13 B
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Paterek KacperNowak Zuzanna6 B
FinaĹ‚ GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Ślesicki ŁukaszZawadka Julia10 B
Puchar WieczystegoŁyda KonradGastoł Daria4 OPEN
FinaĹ‚ GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina9 B
Puchar WieczystegoŁyda KonradGastoł Daria5 B
GPP Ekstraklasa FTS Gr. Majster-CUP Sierpc 07.12.2019kl.G Dulas IgorPopielska MariaQ H
GPP Ekstraklasa FTS Gr. Majster-CUP Sierpc 07.12.2019Końsko FranciszekOlesiejuk Hanna4 E
GPP Ekstraklasa FTS Gr. Majster-CUP Sierpc 07.12.2019Jura KamilŁapa Gabriela8 E
GPP Ekstraklasa FTS Gr. Majster-CUP Sierpc 07.12.2019Stepuch MaciekKońsko Antonina3 E
GPP Ekstraklasa FTS Gr. Majster-CUP Sierpc 07.12.2019Kieliszczyk JakubZawadka Antonina1 G
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Zięba MichałOlesiejuk Natalia2 E
GPP Ekstraklasa FTS Gr. Majster-CUP Sierpc 07.12.2019Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina4 B
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Paterek KacperNowak Zuzanna1 B
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Paterek KacperNowak Zuzanna4 B
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra4 C
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra5 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Łyda KonradGastoł Daria5 OPEN
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 01.12.2019Maliszewski JakubDziashkevich Marta3 B
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 01.12.2019Jura KamilŁapa Gabriela5 E
GPP MĹ‚odz. i MĹ‚odz. St. - MikoĹ‚ajkowy TT Szczecinek 30.11.2019Niezhentsev MykytaFilińska Zofia1 OPEN
GPP MĹ‚odz. i MĹ‚odz. St. - MikoĹ‚ajkowy TT Szczecinek 30.11.2019Niezhentsev MykytaFilińska Zofia1 OPEN
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra2 D
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra7 C
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela4 B
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Łyda KonradGastoł Daria6 OPEN
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Paterek KacperNowak Zuzanna2 B
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra5 D
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra4 C
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Paterek KacperNowak Zuzanna4 B
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Paterek KacperNowak Zuzanna1 B
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Maliszewski JakubDziashkevich Marta3 B
GAR DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS \r\nDolnoĹ›laska Liga Taneczna WrocĹ‚aw \r\n23.11.2019Niezhentsev MykytaFilińska Zofia1 OPEN
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Końsko FranciszekOlesiejuk Hanna9 E
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Paterek KacperNowak Zuzanna5 B
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Stepuch RobertStepuch Edyta1 C
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela9 B
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Ślesicki ŁukaszZawadka Julia9 C
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Kaniewski GrzegorzKusina Natalia2 C
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna4 C
MP FTS Formacji Skierniewice Dance Festi Skierniewice 17.11.2019Ślesicki ŁukaszZawadka Julia4 C
MP FTS Formacji Skierniewice Dance Festi Skierniewice 17.11.2019Końsko FranciszekOlesiejuk Hanna4 E
MP FTS Formacji Skierniewice Dance Festi Skierniewice 17.11.2019Jura KamilŁapa Gabriela3 E
Mistrzostwa Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego, Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek m. St Warszawy Warszawa 15.11.2019Kieliszczyk JakubZawadka Antonina3 G
Mistrzostwa Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego, Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek m. St Warszawy Warszawa 15.11.2019Dylon MateuszKrajewska Zuzanna3 OPEN
Mistrzostwa Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego, Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek m. St Warszawy Warszawa 15.11.2019Maliszewski JakubDziashkevich Marta8 OPEN
Mistrzostwa Mazowieckiego ZwiÄ…zku TaĹ„ca Sportowego, OgĂłlnopolski Turniej TaĹ„ca Sportowego o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargĂłwek m. St Warszawy Warszawa 15.11.2019Niezhentsev MykytaFilińska Zofia1 OPEN
Mistrzostwa Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego, Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek m. St Warszawy Warszawa 15.11.2019Schindler SebastianKantor Klaudia1 H
Mistrzostwa Mazowieckiego ZwiÄ…zku TaĹ„ca Sportowego, OgĂłlnopolski Turniej TaĹ„ca Sportowego o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargĂłwek m. St Warszawy Warszawa 15.11.2019Załuska GabrielGawron Aleksandra2 G
Mistrzostwa Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego, Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek m. St Warszawy Warszawa 15.11.2019Dulas IgorPopielska Maria2 G
Mistrzostwa Mazowieckiego ZwiÄ…zku TaĹ„ca Sportowego, OgĂłlnopolski Turniej TaĹ„ca Sportowego o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargĂłwek m. St Warszawy Warszawa 15.11.2019Kieliszczyk MichałŁukasiewicz Julia1 H
MW MZTS, OTTS o Puchar Burmistrza dz. Ta Warszawa 15.11.2019Schindler SebastianKantor Klaudia1 H
Mistrzostwa Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego, Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek m. St Warszawy Warszawa 15.11.2019Dylon MateuszKrajewska Zuzanna3 OPEN
MW MZTS, OTTS o Puchar Burmistrza dz. Ta Warszawa 15.11.2019Dulas IgorPopielska Maria2 G
MW MZTS, OTTS o Puchar Burmistrza dz. Ta Warszawa 15.11.2019Kieliszczyk MichałŁukasiewicz Julia1 H
MW MZTS, OTTS o Puchar Burmistrza dz. Ta Warszawa 15.11.2019Załuska GabrielGawron Aleksandra2 G
MW MZTS, OTTS o Puchar Burmistrza dz. Ta Warszawa 15.11.2019Kieliszczyk JakubZawadka Antonina3 G
MW MZTS, OTTS o Puchar Burmistrza dz. Ta Warszawa 15.11.2019Dylon MateuszKrajewska Zuzanna3 OPEN
MW MZTS, OTTS o Puchar Burmistrza dz. Ta Warszawa 15.11.2019Dylon MateuszKrajewska Zuzanna3 OPEN
MW MZTS, OTTS o Puchar Burmistrza dz. Ta Warszawa 15.11.2019Niezhentsev MykytaFilińska Zofia2 OPEN
MW MZTS, OTTS o Puchar Burmistrza dz. Ta Warszawa 15.11.2019Maliszewski JakubDziashkevich Marta8 OPEN
MW MZTS, OTTS o Puchar Burmistrza dz. Ta Warszawa 15.11.2019Końsko FranciszekOlesiejuk Hanna6 E
MW MZTS, OTTS o Puchar Burmistrza dz. Ta Warszawa 15.11.2019Jura KamilŁapa Gabriela8 E
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła K-P Liga Nakło 10.11.2019Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra5 D
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła K-P Liga Nakło 10.11.2019Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra4 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Łyda KonradGastoł Daria1 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Łyda KonradGastoł Daria1 B
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Maliszewski JakubDziashkevich Marta12 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Maliszewski JakubDziashkevich Marta12 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Dylon MateuszKrajewska Zuzanna4 E
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Ślesicki ŁukaszZawadka Julia9 C
II OTTT o Mistrzostwo Grodu Sambora Tczew 20.10.2019Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela11 B
II OTTT o Mistrzostwo Grodu Sambora Tczew 20.10.2019Paterek KacperNowak Zuzanna10 B
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Stepuch MaciekKońsko Antonina6 E
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Końsko FranciszekOlesiejuk Hanna5 E
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Ślesicki ŁukaszZawadka Julia2 C
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Schindler SebastianKantor Klaudia1 H
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Kieliszczyk JakubZawadka Antonina1 H
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra6 D
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Kaniewski GrzegorzKusina Natalia7 C
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna11 D
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna4 D
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Dmowski HubertBożek Magdalena4 C
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra9 C
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Kaniewski GrzegorzKusina Natalia8 C
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Paterek KacperNowak Zuzanna9 B
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela8 B
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Ślesicki ŁukaszZawadka Julia3 C
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Ślesicki ŁukaszZawadka Julia7 C
Puchar Klas A, B i C Łyda KonradGastoł Daria27 B
Puchar Klas A, B i C Łyda KonradGastoł Daria7 B
GPS \" Bieruń 2019\" Stepuch RobertStepuch Edyta5 OPEN
GPS \" Bieruń 2019\" Stepuch RobertStepuch Edyta3 C
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna10 D
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna5 D
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra5 D
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Kieliszczyk JakubZawadka Antonina1 H
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Załuska GabrielGawron Aleksandra2 H
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Końsko FranciszekOlesiejuk Hanna7 E
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra1 D
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Kaniewski GrzegorzKusina Natalia1 C
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Kaniewski GrzegorzKusina Natalia3 C
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Ślesicki ŁukaszZawadka Julia2 C
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela6 B
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela8 C
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Ślesicki ŁukaszZawadka Julia10 C
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Kieliszczyk MichałŁukasiewicz Julia1 H
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Sindler SebastianKantor Klaudia2 H
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Łyda KonradGastoł Daria21 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Łyda KonradGastoł Daria16 OPEN
Kleczew Dance Festival 2019 Kleczew 21.09.2019Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra2 D
Kleczew Dance Festival 2019 Kleczew 21.09.2019Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra1 D
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Łyda KonradGastoł Daria16 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Stepuch RobertStepuch Edyta3 C
Liga Seniorów Stepuch RobertStepuch Edyta2 D
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna7 D
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Schlinder SebastianKantor Klaudia1 H
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Wasilewski DominikGawron Aleksandra1 H
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Kieliszczyk JakubZawadka Antonina2 H
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Załuska GabrielOlesiejuk Natalia2 G
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna2 D
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Kaniewski GrzegorzKusina Natalia6 C
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra4 D
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Kaniewski GrzegorzKusina Natalia1 C
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra1 D
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Ślesicki ŁukaszZawadka Julia1 C
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna5 D
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina2 B
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela2 B
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Ślesicki ŁukaszZawadka Julia1 C
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Kaniewski GrzegorzKusina Natalia3 C
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela2 C
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra4 D
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Ślesicki ŁukaszZawadka Julia2 D
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra1 D
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra1 D
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna4 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Stepuch RobertStepuch Edyta1 D
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna8 D
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Ślesicki ŁukaszZawadka Julia4 C
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Ślesicki ŁukaszZawadka Julia5 D
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela12 B
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela7 C
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra5 D
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra2 D
MAŁE GRAND PRIX Stepuch RobertStepuch Edyta3 B
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Ślesicki ŁukaszZawadka Julia5 D
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Ślesicki ŁukaszZawadka Julia1 C
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Kaniewski GrzegorzKusina Natalia7 C
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Ślesicki ŁukaszZawadka Julia1 C
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymStepuch RobertStepuch Edyta3 C
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Ślesicki ŁukaszZawadka Julia7 D
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Kaniewski GrzegorzKusina Natalia9 C
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Kaniewski GrzegorzKusina Natalia5 C
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymStepuch RobertStepuch Edyta1 D
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Nagrabski MichałFilińska Zofia4 OPEN
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Kaniewski GrzegorzKusina Natalia4 C
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Kaniewski GrzegorzKusina Natalia5 C
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Nagrabski MichałFilińska Zofia4 OPEN
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Stepuch RobertStepuch Edyta1 D
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Kaniewski GrzegorzKusina Natalia1 C
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Bieniek KevinKrajewska Zuzanna1 G
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Kaniewski GrzegorzKusina Natalia2 C
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra4 D
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Końsko FranciszekOlesiejuk Hanna11 E
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Jura KamilŁapa Gabriela13 E
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Stepuch MaciekKońsko Antonina13 E
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela7 B
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Celmerowski KacperGastoł Daria1 B
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna11 D
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra6 D
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Okoń FilipNowak Zuzanna5 D
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela2 D
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Ślesicki ŁukaszZawadka Julia10 D
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Celmerowski KacperGastoł Daria4 B
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna10 D
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Okoń FilipNowak Zuzanna2 C
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Ślesicki ŁukaszZawadka Julia4 C
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Nagrabski MichałFilińska Zofia6 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Celmerowski KacperGastoł Daria15 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Celmerowski KacperGastoł Daria2 B
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Celmerowski KacperGastoł Daria1 B
IX GPS \"Biała Dama\" Stepuch RobertStepuch Edyta2 D
IX GPS \"Biała Dama\" Stepuch RobertStepuch Edyta8 C
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Mikoś RobertSzpondowska Klaudia20 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Bieniek KevinKrajewska Zuzanna1 H
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Okoń FilipNowak Zuzanna1 D
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra5 D
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Celmerowski KacperGastoł Daria37 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Mikoś RobertSzpondowska Klaudia20 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra3 D
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Stepuch MaciekKońsko Antonina8 E
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Jura KamilŁapa Gabriela10 E
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna10 D
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Olesiejuk NataliaSolo Solo21 G
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Antonina ZawadkaSolo Solo43 G
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Końsko FranciszekOlesiejuk Hanna9 E
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna6 D
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela2 D
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna3 D
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Stepuch RobertStepuch Edyta2 OPEN
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Ślesicki ŁukaszZawadka Julia4 D
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Okoń FilipNowak Zuzanna1 C
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Okoń FilipNowak Zuzanna1 D
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna5 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna12 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna5 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Nagrabski MichałFilińska Zofia12 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Celmerowski KacperGastoł Daria31 OPEN
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Okoń FilipNowak Zuzanna7 D
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Kaniewski GrzegorzKusina Natalia3 D
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela5 D
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Ślesicki ŁukaszZawadka Julia8 D
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Okoń FilipNowak Zuzanna4 C
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Ślesicki ŁukaszZawadka Julia6 C
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela11 B
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Kaniewski GrzegorzKusina Natalia2 C
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Kaniewski GrzegorzKusina Natalia2 C
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Celmerowski KacperGastoł Daria31 OPEN
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna5 D
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna6 D
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Kaniewski GrzegorzKusina Natalia5 C
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Kaniewski GrzegorzKusina Natalia6 C
CeA GPSStepuch RobertStepuch Edyta4 C
CeA GPSStepuch RobertStepuch Edyta3 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Ślesicki ŁukaszZawadka Julia1 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Kaniewski GrzegorzKusina Natalia2 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Kaniewski GrzegorzKusina Natalia4 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Celmerowski KacperGastoł Daria7 B
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Celmerowski KacperGastoł Daria14 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Mikoś RobertSzpondowska Klaudia10 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Celmerowski KacperGastoł Daria11 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Nagrabski MichałFilińska Zofia7 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Mikoś RobertSzpondowska Klaudia7 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra3 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna12 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna11 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Celmerowski KacperGastoł Daria2 B
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Okoń FilipNowak Zuzanna4 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Kaniewski GrzegorzKusina Natalia9 C
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela7 B
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Okoń FilipNowak Zuzanna5 C
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Kaniewski GrzegorzKusina Natalia3 C
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Ślesicki ŁukaszZawadka Julia10 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra9 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela5 D
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Okoń FilipNowak Zuzanna3 C
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Ślesicki ŁukaszZawadka Julia1 D
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Ślesicki ŁukaszZawadka Julia7 D
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela4 D
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Okoń FilipNowak Zuzanna2 D
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Kaniewski GrzegorzKusina Natalia4 D
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Kaniewski GrzegorzKusina Natalia1 D
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Kaniewski GrzegorzKusina Natalia3 D
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Kaniewski GrzegorzKusina Natalia1 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Stepuch RobertStepuch Edyta1 D
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Mikoś RobertSzpondowska Klaudia8 OPEN
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Mikoś RobertSzpondowska Klaudia8 OPEN
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Kaniewski GrzegorzKusina Natalia4 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela1 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Kaniewski GrzegorzKusina Natalia1 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra2 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Nagrabski MichałFilińska Zofia2 A
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Ślesicki ŁukaszZawadka Julia6 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Okoń FilipNowak Zuzanna3 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Ślesicki ŁukaszZawadka Julia1 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra7 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Kaniewski GrzegorzKusina Natalia8 C
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela6 B
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna7 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Kaniewski GrzegorzKusina Natalia4 C
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Okoń FilipNowak Zuzanna1 C
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna7 D
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Nagrabski MichałFilińska Zofia6 OPEN
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Celmerowski KacperGastoł Daria3 B
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Celmerowski KacperGastoł Daria5 B
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Celmerowski KacperGastoł Daria13 OPEN
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Celmerowski KacperGastoł Daria13 OPEN
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Mikoś RobertSzpondowska Klaudia6 OPEN
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Mikoś RobertSzpondowska Klaudia5 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Ślesicki ŁukaszZawadka Julia1 D
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Celmerowski KacperGastoł Daria2 B
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela8 B
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Celmerowski KacperGastoł Daria1 B
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Okoń FilipNowak Zuzanna3 D
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela2 D
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Okoń FilipNowak Zuzanna2 C
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Ślesicki ŁukaszZawadka Julia5 D
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Celmerowski KacperGastoł Daria11 OPEN
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Dmowski HubertPlata Izabela2 C
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna2 E
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina1 C
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Celmerowski KacperGastoł Daria1 B
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Celmerowski KacperGastoł Daria2 B
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Nagrabski MichałFilińska Zofia5 OPEN
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra1 E
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Mikoś RobertSzpondowska Klaudia4 OPEN
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Celmerowski KacperGastoł Daria11 OPEN
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Mikoś RobertSzpondowska Klaudia8 OPEN
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Stepuch RobertStepuch Edyta8 OPEN
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Stepuch RobertStepuch Edyta5 C
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra2 E
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra3 E
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Kaniewski GrzegorzKusina Natalia1 D
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Okoń FilipNowak Zuzanna5 D
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela4 D
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Ślesicki ŁukaszZawadka Julia10 D
VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL WrocĹ‚aw 02-03.11.2018Mikoś RobertSzpondowska Klaudia31 OPEN
VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL WrocĹ‚aw 02-03.11.2018Nagrabski MichałFilińska Zofia11 OPEN
VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL WrocĹ‚aw 02-03.11.2018Mikoś RobertSzpondowska Klaudia30 OPEN
VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL WrocĹ‚aw 02-03.11.2018Nagrabski MichałFilińska Zofia22 OPEN
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Ślesicki ŁukaszZawadka Julia2 D
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Kaniewski GrzegorzKusina Natalia3 D
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Okoń FilipNowak Zuzanna8 C
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Kaniewski GrzegorzKusina Natalia8 C
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina2 C
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela6 B
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Mikoś RobertSzpondowska Klaudia11 OPEN
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Mikoś RobertSzpondowska Klaudia6 OPEN
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Kaniewski GrzegorzKusina Natalia9 C
IV Kuj-Pom Festiwal Tańca Paterek 28.10.2018Kaniewski GrzegorzKusina Natalia9 D
IV Kuj-Pom Festiwal TaĹ„ca Paterek 28.10.2018Okoń FilipNowak Zuzanna2 D
IV Kuj-Pom Festiwal Tańca Paterek 28.10.2018Kaniewski GrzegorzKusina Natalia2 D
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Mikoś RobertSzpondowska Klaudia7 OPEN
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Celmerowski KacperGastoł Daria1 B
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Mikoś RobertSzpondowska Klaudia11 OPEN
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Okoń FilipNowak Zuzanna1 C
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Dmowski HubertPlata Izabela2 C
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela6 B
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Celmerowski KacperGastoł Daria1 B
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Okoń FilipNowak Zuzanna4 D
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Celmerowski KacperGastoł Daria14 B
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna9 E
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Celmerowski KacperGastoł Daria10 B
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Mikoś RobertSzpondowska Klaudia11 A
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Mikoś RobertSzpondowska Klaudia11 A
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Ślesicki ŁukaszZawadka Julia5 D
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina2 C
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Kaniewski GrzegorzKusina Natalia3 D
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Okoń FilipNowak Zuzanna4 C
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Kaniewski GrzegorzKusina Natalia2 D
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela2 D
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Stepuch RobertStepuch Edyta5 OPEN
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Stepuch RobertStepuch Edyta3 C
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela8 B
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Jura KamilŁapa Gabriela2 H
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Końsko FranciszekOlesiejuk Hanna2 G
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Celmerowski KacperGastoł Daria2 B
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna2 E
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Kaniewski GrzegorzKusina Natalia2 D
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Kaniewski GrzegorzKusina Natalia2 D
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela1 D
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Okoń FilipNowak Zuzanna3 D
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Okoń FilipNowak Zuzanna2 C
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Stepuch RobertStepuch Edyta2 C
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Kaniewski GrzegorzKusina Natalia2 D
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Kaniewski GrzegorzKusina Natalia4 D
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela3 B
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Okoń FilipNowak Zuzanna2 C
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Kaniewski GrzegorzKusina Natalia2 D
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Kaniewski GrzegorzKusina Natalia4 D
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Okoń FilipNowak Zuzanna2 C
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela3 B
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Jura KamilŁapa Gabriela1 H
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Kaniewski GrzegorzKusina Natalia1 D
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Kaniewski GrzegorzKusina Natalia3 D
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTStepuch RobertStepuch Edyta2 E
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTStepuch RobertStepuch Edyta5 C
Polish Open Championships Szymański JanOlesiejuk Natalia1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nagrabski MichałFilińska Zofia2 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kaniewski GrzegorzKusina Natalia8 D
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kaniewski GrzegorzKusina Natalia8 D
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Celmerowski KacperGastoł Daria6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela2 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Mikoś RobertSzpondowska Klaudia4 A
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Mikoś RobertSzpondowska Klaudia3 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Kaniewski GrzegorzKusina Natalia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Okoń FilipNowak Zuzanna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Końsko FranciszekOlesiejuk Hanna3 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela3 C
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra3 E
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela5 C
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Okoń FilipNowak Zuzanna1 D
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Celmerowski KacperGastoł Daria7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Nagrabski MichałFilińska Zofia5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Celmerowski KacperGastoł Daria19 OPEN
Puchar Klas F, E i DKłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra7 F
Puchar Klas F, E i DDmowski HubertPlata Izabela2 D
Puchar Klas F, E i DOkoń FilipNowak Zuzanna9 D
Puchar Klas F, E i DKłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra11 F
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela8 C
Puchar Klas F, E i DWawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela20 D
Puchar Klas F, E i DOkoń FilipNowak Zuzanna26 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna7 E
VIII OTTT O Puchar Burmistrza Moniek Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela3 C
VIII OTTT O Puchar Burmistrza Moniek Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela2 D
VIII OTTT O Puchar Burmistrza Moniek Jura KamilŁapa Gabriela1 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Dmowski HubertPlata Izabela4 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra8 E
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORStepuch RobertStepuch Edyta6 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Końsko FranciszekOlesiejuk Hanna3 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna3 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska Aleksandra8 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Okoń FilipNowak Zuzanna5 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela6 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Kaniewski GrzegorzKusina Natalia4 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela4 C
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Nagrabski MichałFilińska Zofia16 OPEN
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORStepuch RobertStepuch Edyta1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Jura KamilŁapa Gabriela2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Okoń FilipNowak Zuzanna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Szymański JanOlesiejuk Natalia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Końsko FranciszekOlesiejuk Hanna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Dermanowski WiktorModzelewska Aneta4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Okoń FilipNowak Zuzanna7 D
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Celmerowski KacperGastoł Daria7 B
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela12 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Dermanowski WiktorModzelewska Aneta8 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Celmerowski KacperGastoł Daria3 B
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela9 D
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Okoń FilipNowak Zuzanna7 D
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Okoń FilipNowak Zuzanna3 D
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Szymański JanOlesiejuk Natalia1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Okoń FilipNowak Zuzanna1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Jura KamilŁapa Gabriela2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Końsko FranciszekOlesiejuk Hanna2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Okoń FilipNowak Zuzanna7 D
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Stepuch RobertStepuch Edyta1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Nagrabski MichałFilińska Zofia5 OPEN
Mistrzostwa Klas A,B,C Nagrabski MichałFilińska Zofia23 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela14 C
Mistrzostwa Klas A,B,C Dermanowski WiktorModzelewska Aneta42 B
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Okoń FilipNowak Zuzanna3 D
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela7 D
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Okoń FilipNowak Zuzanna8 D
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela3 C
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Dermanowski WiktorModzelewska Aneta2 B
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Dermanowski WiktorModzelewska Aneta7 B
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela3 C
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Dermanowski WiktorModzelewska Aneta2 C
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Okoń FilipNowak Zuzanna7 D
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela4 D
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Okoń FilipNowak Zuzanna1 D
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Końsko FranciszekOlesiejuk Hanna3 G
MARINA OTTT - Grand Prix Senior Stepuch RobertStepuch Edyta1 E
Gwiazdkowy TTT Okoń FilipNowak Zuzanna1 E
Gwiazdkowy TTT Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela5 D
Gwiazdkowy TTT Końsko FranciszekOlesiejuk Hanna2 G
Gwiazdkowy TTT Dmowski HubertZawadka Julia3 E
Gwiazdkowy TTT Dermanowski WiktorModzelewska Aneta3 C
Gwiazdkowy TTT Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela1 C
Gwiazdkowy TTT Celmerowski KacperGastoł Daria3 B
Gwiazdkowy TTT Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra5 B
II OTTT Respect Cup 2017 Dermanowski WiktorModzelewska Aneta3 B
II OTTT Respect Cup 2017 Dermanowski WiktorModzelewska Aneta2 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoNagrabski MichałFilińska Zofia6 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoOkoń FilipNowak Zuzanna12 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoOkoń FilipNowak Zuzanna3 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDmowski HubertZawadka Julia13 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoStepuch RobertStepuch Edyta3 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMikoś RobertSzpondowska Klaudia17 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoNagrabski MichałFilińska Zofia23 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSzymczak MateuszKaczmarek Aleksandra40 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela19 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela23 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDmowski HubertZawadka Julia21 D
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Dmowski HubertZawadka Julia7 D
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Końsko FranciszekOlesiejuk Hanna3 G
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna8 E
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Okoń FilipNowak Zuzanna1 E
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Dmowski HubertZawadka Julia2 E
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Dermanowski WiktorModzelewska Aneta7 C
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela5 D
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela4 C
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Celmerowski KacperGastoł Daria4 B
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Dermanowski WiktorModzelewska Aneta7 B
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyStepuch RobertStepuch Edyta2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Okoń FilipNowak Zuzanna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Dmowski HubertZawadka Julia5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Dmowski HubertZawadka Julia5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela4 C
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyMikoś RobertSzpondowska Klaudia20 OPEN
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Bętlejewski KacperFurgała Karolina3 D
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Okoń FilipNowak Zuzanna1 E
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Okoń FilipNowak Zuzanna1 E
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Dmowski HubertZawadka Julia3 E
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna5 E
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela1 D
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Dmowski HubertZawadka Julia4 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina8 C
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela5 C
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Szymański JanOlesiejuk Natalia3 G
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Dermanowski WiktorModzelewska Aneta8 C
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra2 C
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Celmerowski KacperGastoł Daria5 B
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Dermanowski WiktorModzelewska Aneta7 B
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Mikoś RobertSzpondowska Klaudia12 OPEN
XV OTTT o Puchar Roztocza Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Dmowski HubertZawadka Julia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Dmowski HubertZawadka Julia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Dermanowski WiktorModzelewska Aneta7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra1 C
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Nagrabski MichałFilińska Zofia12 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra2 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Dermanowski WiktorModzelewska Aneta5 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela6 D
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela6 D
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Dmowski HubertZawadka Julia7 E
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina6 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Mikoś RobertSzpondowska Klaudia8 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna4 E
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Dmowski HubertZawadka Julia1 E
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina4 C
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Szymański JanOlesiejuk Natalia6 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Dermanowski WiktorModzelewska Aneta10 C
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra5 C
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Nagrabski MichałFilińska Zofia3 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Celmerowski KacperGastoł Daria10 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Nagrabski MichałFilińska Zofia3 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra6 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra2 C
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina7 C
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Nagrabski MichałFilińska Zofia3 B
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina7 C
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Mikoś RobertSzpondowska Klaudia16 A
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Mikoś RobertSzpondowska Klaudia16 A
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Celmerowski KacperGastoł Daria18 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Nagrabski MichałFilińska Zofia13 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Mikoś RobertSzpondowska Klaudia8 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Mikoś RobertSzpondowska Klaudia7 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Celmerowski KacperGastoł Daria7 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Nagrabski MichałFilińska Zofia4 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Dermanowski WiktorModzelewska Aneta9 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Dmowski HubertZawadka Julia6 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Szymański JanOlesiejuk Natalia1 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Okoń FilipNowak Zuzanna9 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela10 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Dmowski HubertZawadka Julia3 E
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Bętlejewski KacperFurgała Karolina6 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Szymański JanOlesiejuk Natalia1 H
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Końsko FranciszekOlesiejuk Hanna3 G
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Dmowski HubertZawadka Julia3 E
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Okoń FilipNowak Zuzanna5 E
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Okoń FilipNowak Zuzanna3 E
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Dmowski HubertZawadka Julia4 E
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Kamiński MarekKońsko Antonina1 H
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Bętlejewski KacperFurgała Karolina4 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela5 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Bętlejewski KacperFurgała Karolina5 D
Polish Open Championships PTT Mikoś RobertSzpondowska Klaudia14 OPEN
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2017\"Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela3 D
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2017\"Dermanowski WiktorModzelewska Aneta3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Szymański JanOlesiejuk Natalia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Kamiński MarekKońsko Antonina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela2 D
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela4 D
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Dermanowski WiktorModzelewska Aneta3 C
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Dermanowski WiktorModzelewska Aneta1 C
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Dermanowski WiktorModzelewska Aneta11 C
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Dermanowski WiktorModzelewska Aneta8 C
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Dmowski HubertZawadka Julia3 E
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Końsko FranciszekOlesiejuk Hanna1 H
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Szymański JanOlesiejuk Natalia2 H
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Dmowski HubertZawadka Julia3 E
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Dermanowski WiktorModzelewska Aneta1 C
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Dermanowski WiktorModzelewska Aneta3 C
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Kamiński MarekKońsko Antonina2 H
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Mikoś RobertSzpondowska Klaudia19 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Dermanowski WiktorModzelewska Aneta5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Szymański JanOlesiejuk Natalia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Końsko FranciszekOlesiejuk Hanna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Kamiński MarekKońsko Antonina2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Dmowski HubertZawadka Julia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Dmowski HubertZawadka Julia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Dermanowski WiktorModzelewska Aneta4 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna6 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Dmowski HubertZawadka Julia5 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Dmowski HubertZawadka Julia4 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Szymański JanOlesiejuk Natalia2 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Kamiński MarekKońsko Antonina2 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Końsko FranciszekOlesiejuk Hanna1 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Dermanowski WiktorModzelewska Aneta8 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Dermanowski WiktorModzelewska Aneta15 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyDermanowski WiktorModzelewska Aneta5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyDmowski HubertZawadka Julia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyŚwiątkiewicz PawełNasiłowska Anna4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyDmowski HubertZawadka Julia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyWawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyDermanowski WiktorModzelewska Aneta6 C
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Dmowski HubertZawadka Julia7 E
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela19 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Dmowski HubertZawadka Julia2 F
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mikoś RobertSzpondowska Klaudia21 OPEN
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Mikoś RobertSzpondowska Klaudia19 A
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówSzymczak MateuszTasinkevych Anastasiia1 C
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówDermanowski WiktorModzelewska Aneta7 C
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówDermanowski WiktorModzelewska Aneta8 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Lorenc EmilOkoń Maja4 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Lorenc EmilOkoń Maja5 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela2 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna3 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Dmowski HubertZawadka Julia8 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela5 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Dmowski HubertZawadka Julia4 E
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Dmowski HubertZawadka Julia4 E
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela5 E
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Dmowski HubertZawadka Julia6 E
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela3 D
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Mikoś RobertSzpondowska Klaudia28 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Dermanowski WiktorModzelewska Aneta9 C
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Dermanowski WiktorModzelewska Aneta8 C
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Szymczak MateuszTasinkevych Anastasiia4 C
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Szymczak MateuszTasinkevych Anastasiia6 C
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Dermanowski WiktorModzelewska Aneta4 C
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Dermanowski WiktorModzelewska Aneta2 C
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela2 D
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Dmowski HubertZawadka Julia4 E
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela2 E
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Dmowski HubertZawadka Julia1 E
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Świątkiewicz PawełNasiłowska Anna2 E
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Olesiejuk HannaKońsko Franciszek2 H
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMikoś RobertSzpondowska Klaudia15 A
OTTT FAST-STEP MOTION Szymański JanOlesiejuk Natalia2 H
OTTT FAST-STEP MOTION Kamiński MarekKońsko Antonina2 H
OTTT FAST-STEP MOTION Końsko FranciszekOlesiejuk Hanna2 H
OTTT FAST-STEP MOTION Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela2 E
OTTT FAST-STEP MOTION Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela2 D
OTTT FAST-STEP MOTION Bętlejewski KacperFurgała Karolina7 D
OTTT FAST-STEP MOTION Dermanowski WiktorModzelewska Aneta5 C
OTTT FAST-STEP MOTION Dermanowski WiktorModzelewska Aneta6 C
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTDermanowski WiktorModzelewska Aneta2 C
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTDermanowski WiktorModzelewska Aneta4 C
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTWawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela3 D
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTKońsko FranciszekOlesiejuk Hanna2 H
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTŚwiątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina6 C
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTDmowski HubertZawadka Julia7 E
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTWawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela4 E
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTDmowski HubertZawadka Julia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Dermanowski WiktorModzelewska Aneta6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Dermanowski WiktorModzelewska Aneta4 C
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Mikoś RobertSzpondowska Klaudia28 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy, Seniorzy i MP Show w ST i LA Mikoś RobertSzpondowska Klaudia10 OPEN
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Dmowski HubertZawadka Julia3 F
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Dmowski HubertZawadka Julia4 F
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela1 E
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela9 E
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela5 E
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela4 E
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina5 C
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Mikoś RobertSzpondowska Klaudia3 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Mikoś RobertSzpondowska Klaudia5 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJMikoś RobertSzpondowska Klaudia13 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJMikoś RobertSzpondowska Klaudia7 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Bętlejewski KacperFurgała Karolina6 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Szymczak MateuszTasinkevych Anastasiia2 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Szymczak MateuszTasinkevych Anastasiia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Szymczak MateuszTasinkevych Anastasiia1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Szymczak MateuszTasinkevych Anastasiia3 C
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra1 C
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra1 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekSołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra2 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekSołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra2 C
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Bętlejewski KacperFurgała Karolina2 D
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Szymczak MateuszTasinkevych Anastasiia1 C
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Bętlejewski KacperFurgała Karolina1 D
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Szymczak MateuszTasinkevych Anastasiia3 C
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra1 C
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra3 C
V OTT OSTRZESZOWSKA WIOSNA 2016 Royal Dance LeagueSołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra1 C
V OTT OSTRZESZOWSKA WIOSNA 2016 Royal Dance LeagueSołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra9 C
Festiwal Tańca Riviera 2016 Szymczak MateuszTasinkevych Anastasiia1 C
Festiwal Tańca Riviera 2016 Szymczak MateuszTasinkevych Anastasiia3 C
Festiwal Tańca Riviera 2016 Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra1 C
Festiwal Tańca Riviera 2016 Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra5 C
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejSołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra3 C
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejSołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra5 C
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejSzymczak MateuszTasinkevych Anastasiia1 C
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejŚwiątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina5 C
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejSzymczak MateuszTasinkevych Anastasiia2 C
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejŚwiątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina8 D
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra4 C
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaSołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaSołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Szymczak MateuszTasinkevych Anastasiia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Wawrzusiszyn DominikJurkiewicz Weronika4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Wawrzusiszyn DominikJurkiewicz Weronika3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Bętlejewski KacperFurgała Karolina2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Bętlejewski KacperFurgała Karolina2 D
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina6 D
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Szymczak MateuszTasinkevych Anastasiia1 C
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina4 C
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Bętlejewski KacperFurgała Karolina1 D
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Bętlejewski KacperFurgała Karolina4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra3 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina7 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina5 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Bętlejewski KacperFurgała Karolina1 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Bętlejewski KacperFurgała Karolina2 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra3 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra2 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieSołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra3 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieSołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra1 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieBętlejewski KacperFurgała Karolina3 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieBętlejewski KacperFurgała Karolina6 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieSzymczak MateuszTasinkevych Anastasiia1 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieŚwiątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Bętlejewski KacperFurgała Karolina2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Bętlejewski KacperFurgała Karolina4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaBętlejewski KacperFurgała Karolina5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaWawrzusiszyn DominikJurkiewicz Weronika6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaSołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaWawrzusiszyn DominikJurkiewicz Weronika6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaSołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaBętlejewski KacperFurgała Karolina2 D
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina8 D
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra16 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Bętlejewski KacperFurgała Karolina11 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Bętlejewski KacperFurgała Karolina7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina11 D
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Wawrzusiszyn DominikJurkiewicz Weronika7 D
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Bętlejewski KacperFurgała Karolina3 D
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Bętlejewski KacperFurgała Karolina2 D
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Wawrzusiszyn DominikJurkiewicz Weronika4 D
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Banaś MaciejTruszkowska Gabriela1 E
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Banaś MaciejTruszkowska Gabriela3 E
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Banaś MaciejTruszkowska Gabriela3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Banaś MaciejTruszkowska Gabriela3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Bętlejewski KacperFurgała Karolina5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Wawrzusiszyn DominikJurkiewicz Weronika11 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Bętlejewski KacperFurgała Karolina7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Wawrzusiszyn DominikJurkiewicz Weronika10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina6 D
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Mikoś RobertSzpondowska Klaudia1 B
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bętlejewski KacperFurgała Karolina5 D
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina5 D
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bętlejewski KacperFurgała Karolina1 D
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina4 D
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikoś RobertSzpondowska Klaudia7 B
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Banaś MaciejTruszkowska Gabriela2 E
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Banaś MaciejTruszkowska Gabriela1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaŚwiątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaŚwiątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina7 D
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina6 D
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina3 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMikoś RobertSzpondowska Klaudia16 B
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAMikoś RobertSzpondowska Klaudia2 B
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina6 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina3 D
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Bętlejewski KacperFurgała Karolina3 D
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina2 D
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Wawrzusiszyn DominikJurkiewicz Weronika7 D
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Bętlejewski KacperFurgała Karolina4 D
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Mikoś RobertSzpondowska Klaudia3 B
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Wawrzusiszyn DominikJurkiewicz Weronika2 D
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Mikoś RobertSzpondowska Klaudia8 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Mikoś RobertSzpondowska Klaudia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina3 OPEN
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Mikoś RobertSzpondowska Klaudia3 B
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Bętlejewski KacperFurgała Karolina2 D
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Bętlejewski KacperFurgała Karolina6 D
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina1 D
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina3 D
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikoś RobertSzpondowska Klaudia2 B
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina4 D
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina1 D
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wawrzusiszyn DominikJurkiewicz Weronika3 D
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wawrzusiszyn DominikJurkiewicz Weronika5 D
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasMikoś RobertSzpondowska Klaudia7 B
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina9 D
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejMikoś RobertSzpondowska Klaudia7 B
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejMikoś RobertSzpondowska Klaudia2 A
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina13 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina8 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina6 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina2 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina6 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina1 D
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Mikoś RobertSzpondowska Klaudia5 B
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Mikoś RobertSzpondowska Klaudia6 A
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Mikoś RobertSzpondowska Klaudia1 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina4 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina4 D
XXVI OTTT Klasa Leliwa 2015 Mikoś RobertSzpondowska Klaudia1 B
XIII Mława Open Mikoś RobertSzpondowska Klaudia1 B
Festiwal Tańca Riviera 2015 Bętlejewski KacperFurgała Karolina2 D
Festiwal Tańca Riviera 2015 Bętlejewski KacperFurgała Karolina3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluMikoś RobertSzpondowska Klaudia4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluMikoś RobertSzpondowska Klaudia9 A