!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
DANCE IMPERIUM
Pruszków (Mazowieckie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Rumiński GracjanWoźniak Natalia2 OPEN
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Rumiński GracjanWoźniak Natalia2 OPEN
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Syguła AleksanderSuda Oliwia7 D
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Syguła AleksanderSuda Oliwia6 D
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Boginics VladimirsStopczyńska Anna4 E
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Rumiński GracjanWoźniak Natalia2 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Kaźmierczak DamianSadowska Marianna8 C
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Kaźmierczak DamianSadowska Marianna3 C
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Mech KarolWyporska Nela11 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Kaźmierczak DamianSadowska Marianna13 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Rumiński GracjanWoźniak Natalia2 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Mech KarolWyporska Nela8 OPEN
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Kowalczyk AdamWojciechowska Wiktoria7 D
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Boginics VladimirsStopczyńska Anna3 E
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Czajkowski KrzysztofDasiewicz Joanna4 E
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Zięba MichałGastoł Wiktoria2 F
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Syguła AleksanderSuda Oliwia8 D
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Boginics VladimirsStopczyńska Anna10 D
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Syguła AleksanderSuda Oliwia4 OPEN
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Syguła AleksanderSuda Oliwia6 D
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Boginics VladimirsStopczyńska Anna9 D
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Zięba MichałGastoł Wiktoria2 F
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Kowalczyk AdamWojciechowska Wiktoria9 D
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Syguła AleksanderSuda Oliwia5 OPEN
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Mech KarolWyporska Nela2 OPEN
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Mech KarolWyporska Nela3 OPEN
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Kaźmierczak DamianSadowska Marianna5 C
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Aderek DawidZimak Blanka4 F
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Kaźmierczak DamianSadowska Marianna2 C
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Tomczyk MaksymilianMisztal Natalia1 H
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Zięba MichałGastoł Wiktoria2 F
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Czajkowski KrzysztofDasiewicz Joanna9 E
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Szostek FilipSiwek Zuzanna1 H
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Niewola JakubPłotnikiewicz Gabriela1 H
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Wodecki TomaszKilińska Amelia1 H
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Kossiński JacekJanicka Wiktoria2 H
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Pargulski KacperRadlińska Julia1 G
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Rutkowski JanDziewulska Gabriela1 G
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Malesiński KrzysztofKur Julia2 G
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Wysocki MaksymilianSapieja Amelia ===> Kl. E2 F
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Mech KarolWyporska Nela2 D
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Kowalczyk AdamWojciechowska Wiktoria3 D
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Kowalczyk AdamWojciechowska Wiktoria6 D
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Latoszek JakubBociąg Marika7 OPEN
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Szafrański JakubRychlica Katarzyna3 OPEN
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Latoszek JakubBociąg Marika4 OPEN
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Czajkowski KrzysztofDasiewicz Joanna8 E
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Syguła AleksanderSuda Oliwia6 D
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Boginics VladimirsStopczyńska Anna7 E
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Rumiński GracjanWoźniak Natalia2 C
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Piątek SewerynOlszańska Magdalena2 D
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Piątek SewerynOlszańska Magdalena3 D
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Syguła AleksanderSuda Oliwia2 D
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Boginics VladimirsStopczyńska Anna9 D
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Boginics VladimirsStopczyńska Anna9 D
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Biernacki OlivierCzochal Gabriela4 E
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Latoszek JakubBociąg Marika5 B
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Latoszek JakubBociąg Marika2 B
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Czajkowski KrzysztofDasiewicz Joanna3 E
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Mech KarolWyporska Nela1 D
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Mech KarolWyporska Nela1 D
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Kowalczyk AdamWojciechowska Wiktoria2 E
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Kowalczyk AdamWojciechowska Wiktoria11 D
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Kowalczyk AdamWojciechowska Wiktoria11 D
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Syguła AleksanderSuda Oliwia2 D
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Rutkowski JanDziewulska Gabriela1 G
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Pargulski KacperRadlińska Julia2 G
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Aderek DawidZimak Blanka2 F
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Zięba MichałGastoł Wiktoria3 F
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Piątek SewerynOlszańska Magdalena4 D
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Syguła AleksanderSuda Oliwia1 E
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Czajkowski KrzysztofDasiewicz Joanna2 E
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Wach MaciejMaślińska Małgorzata3 F
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Syguła AleksanderSuda Oliwia2 D
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Piątek SewerynOlszańska Magdalena4 D
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Biernacki OlivierCzochal Gabriela5 E
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Kowalczyk AdamWojciechowska Wiktoria2 E
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Kaźmierczak DamianSadowska Marianna2 D
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Kaźmierczak DamianSadowska Marianna1 D
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Piątek SewerynOlszańska Magdalena4 C
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Piątek SewerynOlszańska Magdalena5 C
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Malesiński KrzysztofKur Julia3 G
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Rumiński GracjanWoźniak Natalia1 C
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Rumiński GracjanWoźniak Natalia1 C
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Rumiński GracjanWoźniak Natalia1 C
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Syguła AleksanderSuda Oliwia8 E
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Rumiński GracjanWoźniak Natalia1 C
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Szafrański JakubRychlica Katarzyna10 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Kowalczyk AdamWojciechowska Wiktoria2 E
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Syguła AleksanderSuda Oliwia8 E
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Syguła AleksanderSuda Oliwia1 E
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Aderek DawidZimak Blanka1 E
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Szostek FilipSiwek Zuzanna1 H
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Tomczyk MaksymilianMisztal Natalia1 H
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Boginics VladimirsStopczyńska Anna3 E
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Czajkowski KrzysztofDasiewicz Joanna2 E
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Malesiński KrzysztofKur Julia2 G
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Aderek DawidZimak Blanka1 F
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Pargulski KacperRadlińska Julia2 G
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Rutkowski JanDziewulska Gabriela1 G
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Wodecki TomaszKilińska Amelia1 H
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Niewola JakubPłotnikiewicz Gabriela1 H
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Syguła AleksanderSuda Oliwia3 D
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Boginics VladimirsStopczyńska Anna2 D
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Zięba MichałGastoł Wiktoria2 F
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Czajkowski KrzysztofDasiewicz Joanna5 D
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Syguła AleksanderSuda Oliwia2 D
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Piątek SewerynOlszańska Magdalena6 C
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Piątek SewerynOlszańska Magdalena7 C
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Mech KarolWyporska Nela2 D
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Mech KarolWyporska Nela2 D
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Kaźmierczak DamianSadowska Marianna1 D
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Kaźmierczak DamianSadowska Marianna1 D
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Kowalczyk AdamWojciechowska Wiktoria1 E
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Biernacki OlivierCzochal Gabriela5 E
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Wysocki MaksymilianSapieja Amelia2 F
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Wach MaciejMaślińska Małgorzata2 F
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Czajkowski KrzysztofDasiewicz Joanna5 D
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Boginics VladimirsStopczyńska Anna4 D
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Jurak JakubChechłacz Julia2 E
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Sapieja AmeliaSolo_23 Solo3 F
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Rutkowski JanDziewulska Gabriela1 G
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna8 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Wach MaciejMaślińska Małgorzata3 F
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Malesiński KrzysztofKur Julia2 G
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Zięba MichałGastoł Wiktoria2 F
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Aderek DawidZimak Blanka1 F
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Suchomski ŁukaszKruk Natalia11 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Piątek SewerynOlszańska Magdalena12 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Pargulski KacperRadlińska Julia2 G
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Piątek SewerynOlszańska Magdalena6 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Kaźmierczak DamianSadowska Marianna2 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Mech KarolWyporska Nela5 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia2 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Kaźmierczak DamianSadowska Marianna3 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Mech KarolWyporska Nela6 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Jurak JakubChechłacz Julia4 E
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Biernacki OlivierCzochal Gabriela9 E
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Syguła AleksanderSuda Oliwia2 E
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Czajkowski KrzysztofDasiewicz Joanna6 E
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Boginics VladimirsStopczyńska Anna ===> kl.E1 F
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Mech KarolWyporska Nela3 D
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Kaźmierczak DamianSadowska Marianna2 D
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Kaźmierczak DamianSadowska Marianna3 D
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Mech KarolWyporska Nela1 D
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Mech KarolWyporska Nela4 D
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia1 D
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Mech KarolWyporska Nela7 D
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia1 D
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Suchomski ŁukaszKruk Natalia7 OPEN
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Rutkowski JanDziewulska Gabriela2 G
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Boginics VladimirsStopczyńska Anna1 F
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Kaźmierczak DamianSadowska Marianna1 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Kaźmierczak DamianSadowska Marianna1 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Biernacki OlivierCzochal Gabriela9 E
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Piątek SewerynOlszańska Magdalena2 E
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Pargulski KacperRadlińska Julia3 G
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Suchomski ŁukaszKruk Natalia7 OPEN
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna4 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Boginics VladimirsStopczyńska Anna2 F
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Rutkowski JanDziewulska Gabriela3 G
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna2 OPEN
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Czajkowski KrzysztofDasiewicz Joanna4 E
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Latoszek JakubBociąg Marika1 C
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Wach MaciejMaslinska Malgorzata4 F
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Latoszek JakubBociąg Marika1 C
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Suchomski ŁukaszKruk Natalia10 OPEN
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Jurak JakubChechłacz Julia4 E
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia3 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia5 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Latoszek JakubBociąg Marika13 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna24 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Aderek DawidZimak Blanka3 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Aderek DawidZimak Blanka3 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia2 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna20 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Latoszek JakubBociąg Marika17 OPEN
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Biernacki OlivierCzochal Gabriela10 E
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Latoszek JakubBociąg Marika21 OPEN
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra12 OPEN
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia7 OPEN
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Mech KarolSadowska Marianna11 OPEN
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Latoszek JakubBociąg Marika15 OPEN
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Mech KarolSadowska Marianna10 OPEN
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia5 OPEN
VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL WrocĹ‚aw 02-03.11.2018Suchomski ŁukaszKruk Natalia31 OPEN
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra17 OPEN
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Syguła AleksanderSuda Oliwia5 E
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Czajkowski KrzysztofDasiewicz Joanna8 E
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Suchomski ŁukaszKruk Natalia13 OPEN
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Piątek SewerynOlszańska Magdalena9 D
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Stopczyńska AnnaSolo Solo8 F
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Rutkowski JanDziewulska Gabriela2 G
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna4 OPEN
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Latoszek JakubBociąg Marika3 C
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Mech KarolSadowska Marianna2 D
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Mech KarolSadowska Marianna2 D
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Piątek SewerynOlszańska Magdalena14 D
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Suchomski ŁukaszKruk Natalia13 A
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna8 A
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Latoszek JakubBociąg Marika2 C
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Jurak JakubChechłacz Julia6 E
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Piątek SewerynOlszańska Magdalena8 E
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Aderek DawidZimak Blanka2 F
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Zięba MichałGastoł Wiktoria7 F
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Mech KarolSadowska Marianna15 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia11 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Suchomski ŁukaszKruk Natalia46 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna20 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra10 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Czajkowski KrzysztofDasiewicz Joanna5 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Mech KarolSadowska Marianna17 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia12 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra11 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra11 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Mech KarolSadowska Marianna17 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia11 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Mech KarolSadowska Marianna15 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia12 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra10 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna20 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Czajkowski KrzysztofDasiewicz Joanna5 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Suchomski ŁukaszKruk Natalia46 OPEN
GPEKSTRA FTS I OTTT PASJA CUP Koszalin 06.10.2018Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna4 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Latoszek JakubBociąg Marika3 C
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Latoszek JakubBociąg Marika4 C
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Piątek SewerynOlszańska Magdalena7 E
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELASzafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna15 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELASzafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna8 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELASuchomski ŁukaszKruk Natalia29 OPEN
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Latoszek JakubBociąg Marika1 C
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Piątek SewerynOlszańska Magdalena1 E
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Piątek SewerynOlszańska Magdalena4 D
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Syguła AleksanderSuda Oliwia6 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Syguła AleksanderSuda Oliwia12 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia5 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra9 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia4 OPEN
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Kaźmierczak DamianWyporska Nela2 D
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra6 OPEN
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Kaźmierczak DamianWyporska Nela1 D
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Aderek DawidZimak Blanka2 F
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Latoszek JakubBociąg Marika2 C
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Pargulski KacperRadlińska Julia2 G
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Zięba MichałGastoł Wiktoria1 G
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Wach MaciejMaślińska Małgorzata1 G
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Rutkowski JanDziewulska Gabriela2 G
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra3 D
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Syguła AleksanderSuda Oliwia16 OPEN
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Piątek SewerynOlszańska Magdalena6 D
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra4 D
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTARumiński GracjanWoźniak Natalia5 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTASyguła AleksanderSuda Oliwia12 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTARumiński GracjanWoźniak Natalia4 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTASyguła AleksanderSuda Oliwia16 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTASyguła AleksanderSuda Oliwia6 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTATkachenko AndriiRybka Sandra6 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTATkachenko AndriiRybka Sandra9 OPEN
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra8 D
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra3 D
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Latoszek JakubBociąg Marika1 C
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Latoszek JakubBociąg Marika1 C
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Jurak JakubChechłacz Julia6 E
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Piątek SewerynKoza Magdalena2 E
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Jurak JakubChechłacz Julia10 D
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Jurak JakubChechłacz Julia11 D
III OTWARTE MISTZROSTWA MAZOWSZA HGF Sochaczew 16.06.2018Aderek DawidZimak Blanka2 F
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna3 OPEN
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna4 OPEN
III OTWARTE MISTZROSTWA MAZOWSZA HGF Sochaczew 16.06.2018Stopczyńska AnnaSolo Solo1 F
KLECZEW DANCE FESTIVAL Kleczew 10.06.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra1 C
KLECZEW DANCE FESTIVAL Kleczew 10.06.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra1 C
KLECZEW DANCE FESTIVAL Kleczew 10.06.2018Poździak RafałPrzyborska Natalia4 D
KLECZEW DANCE FESTIVAL Kleczew 10.06.2018Poździak RafałPrzyborska Natalia5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Piątek SewerynKoza Magdalena6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Pargulski KacperRadlińska Julia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Wach MaciejMaślińska Małgorzata3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Poździak RafałPrzyborska Natalia5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Sapieja AmeliaSolo Solo3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Jurak JakubChechłacz Julia7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Poździak RafałPrzyborska Natalia3 D
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Zięba MichałGastoł Wiktoria2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Wysocki MaksymilianSapieja Amelia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra1 C
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra7 OPEN
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Syguła AleksanderSuda Oliwia18 OPEN
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia6 OPEN
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Mech KarolSadowska Marianna8 OPEN
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Kaźmierczak DamianWyporska Nela9 OPEN
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra1 C
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia1 D
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Latoszek JakubBociąg Marika4 C
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Syguła AleksanderSuda Oliwia1 E
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Jurak JakubChechłacz Julia4 E
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Latoszek JakubBociąg Marika3 C
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Latoszek JakubBociąg Marika13 OPEN
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Syguła AleksanderSuda Oliwia1 E
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Latoszek JakubBociąg Marika1 D
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra1 C
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Poździak RafałPrzyborska Natalia4 D
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Latoszek JakubBociąg Marika1 D
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Poździak RafałPrzyborska Natalia4 D
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Poździak RafałPrzyborska Natalia8 D
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia1 D
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia1 D
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra1 C
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Latoszek JakubBociąg Marika4 C
Mistrzostwa Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji TaĹ„cĂłw / OTTS Pomosty ElblÄ…g 02.06.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia6 OPEN
Mistrzostwa Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji TaĹ„cĂłw / OTTS Pomosty ElblÄ…g 02.06.2018Jurak JakubChechłacz Julia4 E
Mistrzostwa Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji TaĹ„cĂłw / OTTS Pomosty ElblÄ…g 02.06.2018Kaźmierczak DamianWyporska Nela9 OPEN
Mistrzostwa Dzieci i Juniorów Młodszych w Kombinacji Tańców / OTTS Pomosty Elbląg 02.06.2018Mech KarolSadowska Marianna8 OPEN
Mistrzostwa Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji TaĹ„cĂłw / OTTS Pomosty ElblÄ…g 02.06.2018Syguła AleksanderSuda Oliwia18 OPEN
Mistrzostwa Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji TaĹ„cĂłw / OTTS Pomosty ElblÄ…g 02.06.2018Latoszek JakubBociąg Marika13 OPEN
Mistrzostwa Dzieci i Juniorów Młodszych w Kombinacji Tańców / OTTS Pomosty Elbląg 02.06.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra7 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Rutkowski JanDziewulska Gabriela1 H
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Pargulski KacperRadlińska Julia1 H
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Latoszek JakubBociąg Marika3 D
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna5 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Wodecki TomaszŻaczek Natalia1 H
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Szostek FilipPruchniak Karolina1 H
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra8 D
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Kossiński JacekJanicka Wiktoria1 H
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia1 D
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Poździak RafałPrzyborska Natalia7 D
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Latoszek JakubBociąg Marika1 D
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Poździak RafałPrzyborska Natalia9 D
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra7 D
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Piątek SewerynKoza Magdalena3 E
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Kaźmierczak DamianWyporska Nela3 D
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Mech KarolSadowska Marianna2 D
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Stopczyńska AnnaSolo Solo3 F
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra1 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Kaźmierczak DamianWyporska Nela3 D
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Wysocki MaksymilianSapieja Amelia3 F
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Solo SoloŻakieta Aleksandra2 G
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Solo SoloZawitkowska Wiktoria2 G
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra2 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Wach MaciejMaślińska Małgorzata2 G
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Solo SoloGłówczak Magda2 G
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Zięba MichałGastoł Wiktoria1 G
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna6 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Mech KarolSadowska Marianna2 D
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia1 D
Karkonosze Cup Karpacz 26.05.2018Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna10 OPEN
O Puchar Wójta Gminy Mała Młodzieszyn Janów 26.05.2018Mroczkowska JuliannaSolo Solo3 G
O Puchar Wójta Gminy Mała Młodzieszyn Janów 26.05.2018Radlińska JuliaSolo Solo3 G
O Puchar Wójta Gminy Mała Młodzieszyn Janów 26.05.2018Orzechowska AnnaSolo Solo2 G
O Puchar Wójta Gminy Mała Młodzieszyn Janów 26.05.2018Kielan MateuszRączkowska Nikola2 G
O Puchar Wójta Gminy Mała Młodzieszyn Janów 26.05.2018Zięba MichałGastoł Wiktoria1 G
O Puchar Wójta Gminy Mała Młodzieszyn Janów 26.05.2018Aderek DawidZimak Blanka2 F
MiÄ™dzynarodowy Festiwal TaĹ„ca Zabrze 13.05.2018Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna7 OPEN
OTTS BLACK DANCE WIOSENNA 2018 Gdańsk 13.05.2018Mech KarolSadowska Marianna2 OPEN
OTTS BLACK DANCE WIOSENNA 2018 Gdańsk 13.05.2018Mech KarolSadowska Marianna1 E
OTTS BLACK DANCE WIOSNA 2018 Gdańsk 13.05.2018Mech KarolSadowska Marianna2 OPEN
OTTS BLACK DANCE WIOSENNA 2018 Gdańsk 13.05.2018Mech KarolSadowska Marianna2 OPEN
OTTS BLACK DANCE WIOSNA 2018 Gdańsk 13.05.2018Mech KarolSadowska Marianna2 OPEN
OTTS BLACK DANCE WIOSNA 2018 Gdańsk 13.05.2018Mech KarolSadowska Marianna1 E
INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL OSTRÓDA Ostróda 12.05.2018Latoszek JakubBociąg Marika6 D
INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL OSTRÓDA Ostróda 12.05.2018Latoszek JakubBociąg Marika1 D
INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL OSTRÓDA Ostróda 12.05.2018Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra2 E
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia1 D
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia1 D
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Jurak JakubChechłacz Julia4 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Mech KarolSadowska Marianna4 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Mech KarolSadowska Marianna1 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Mech KarolSadowska Marianna4 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Mech KarolSadowska Marianna4 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra4 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Mech KarolSadowska Marianna4 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra4 C
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Jurak JakubChechłacz Julia9 D
Strefa Tańca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Aderek DawidZimak Blanka1 G
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Pargulski KacperRadlińska Julia1 H
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Wach MaciejMaślińska Małgorzata1 G
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Zięba MichałGastoł Wiktoria1 G
Strefa Tańca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Czajkowski KrzysztofDasiewicz Joanna1 F
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Jurak JakubChechłacz Julia7 E
Strefa Tańca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Rutkowski JanDziewulska Gabriela1 H
Strefa Tańca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Szostek FilipSiwek Zuzanna1 H
Strefa Tańca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Wysocki MaksymilianSapieja Amelia2 F
Strefa Tańca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra3 E
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Latoszek JakubBociąg Marika3 D
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Zięcik MajaSolo Solo13 G
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Poździak RafałPrzyborska Natalia5 D
Strefa Tańca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Kowalska KingaSolo Solo13 G
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Poździak RafałPrzyborska Natalia5 D
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Latoszek JakubBociąg Marika2 D
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Jurak JakubChechłacz Julia12 D
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Piątek SewerynKoza Magdalena6 E
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Kowalska KingaSolo Solo2 G
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Czajkowski KrzysztofDasiewicz Joanna2 F
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Malesiński KrzysztofHawryluk Oliwia2 G
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Radlińska JuliaSolo Solo3 G
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra1 C
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Kur JuliaSolo Solo3 G
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Andrzejak HannaSolo Solo3 G
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Kujawa WiktoriaSolo Solo2 G
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Kasprzak MajaSolo Solo2 H
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Kielan MateuszRączkowska Nikola2 G
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Zięba MichałGastoł Wiktoria1 G
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Wach MaciejMaślińska Małgorzata1 G
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Aderek DawidZimak Blanka1 G
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Dworak EmiliaSolo Solo3 G
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Pargulski KacperRadlińska Julia1 H
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Wodecki TomaszŻaczek Natalia1 H
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Szostek FilipSiwek Zuzanna1 H
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Rutkowski JanDziewulska Gabriela1 H
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Stopczyńska AnnaSolo Solo3 F
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Orzechowska AnnaSolo Solo3 G
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Mroczkowska JuliannaSolo Solo3 G
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia7 D
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Wysocki MaksymilianSapieja Amelia2 F
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna5 OPEN
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Jurak JakubChechłacz Julia8 D
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Jurak JakubChechłacz Julia5 D
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Poździak RafałPrzyborska Natalia6 D
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Latoszek JakubBociąg Marika2 D
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Poździak RafałPrzyborska Natalia9 D
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Latoszek JakubBociąg Marika2 D
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra1 C
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Kaźmierczak DamianWyporska Nela6 D
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Opasiński JakubGrabowska Aleksandra9 C
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Mech KarolSadowska Marianna3 D
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Piątek SewerynKoza Magdalena5 E
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra3 E
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Opasiński JakubGrabowska Aleksandra9 C
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia2 D
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Kaźmierczak DamianWyporska Nela5 D
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Mech KarolSadowska Marianna7 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia2 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Kaźmierczak DamianWyporska Nela6 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia1 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Latoszek JakubBociąg Marika2 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Poździak RafałPrzyborska Natalia9 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra14 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Latoszek JakubBociąg Marika4 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Poździak RafałPrzyborska Natalia9 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Kaźmierczak DamianWyporska Nela3 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Kaźmierczak DamianWyporska Nela2 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia4 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Piątek SewerynKoza Magdalena5 E
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Mech KarolSadowska Marianna3 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna4 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra3 C
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra3 C
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra10 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra3 E
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Mech KarolSadowska Marianna4 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia5 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Kaźmierczak DamianWyporska Nela6 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Syguła AleksanderSuda Oliwia8 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Syguła AleksanderSuda Oliwia9 OPEN
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Mroczkowska JuliannaSolo Solo2 H
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna2 OPEN
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Rutkowski JanDziewulska Gabriela1 H
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Pargulski KacperRadlińska Julia1 H
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Aderek DawidZimak Blanka1 G
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Zięba MichałGastoł Wiktoria1 G
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Kielan MateuszRączkowska Nikola2 G
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Wach MaciejMaślińska Małgorzata2 G
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Radlińska JuliaSolo Solo3 G
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Czajkowski KrzysztofDasiewicz Joanna1 F
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Jurak JakubChechłacz Julia1 E
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra2 E
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Piątek SewerynKoza Magdalena6 E
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Malesiński KrzysztofHawryluk Oliwia2 G
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Wysocki MaksymilianSapieja Amelia1 G
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra1 D
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Poździak RafałPrzyborska Natalia4 D
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra6 D
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Latoszek JakubBociąg Marika1 D
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Poździak RafałPrzyborska Natalia3 D
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra4 D
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Latoszek JakubBociąg Marika2 D
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Mech KarolSadowska Marianna4 OPEN
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Mech KarolSadowska Marianna1 E
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Mech KarolSadowska Marianna4 OPEN
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra1 D
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Stopczyńska AnnaSolo Solo1 F
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Piątek SewerynKoza Magdalena2 F
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra2 E
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Latoszek JakubBociąg Marika4 D
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Latoszek JakubBociąg Marika6 D
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra1 D
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Wysocki MaksymilianSapieja Amelia1 G
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia1 D
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Kaźmierczak DamianWyporska Nela2 D
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia1 D
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Kaźmierczak DamianWyporska Nela2 D
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Jurak JakubChechłacz Julia1 E
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra1 C
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra1 C
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Mech KarolSadowska Marianna1 E
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Jurak JakubChechłacz Julia4 E
OgĂłlnopolski Turniej TaĹ„ca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia3 D
OgĂłlnopolski Turniej TaĹ„ca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Latoszek JakubBociąg Marika3 D
OgĂłlnopolski Turniej TaĹ„ca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia6 D
OgĂłlnopolski Turniej TaĹ„ca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Kaźmierczak DamianWyporska Nela2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Mech KarolSadowska Marianna3 OPEN
OgĂłlnopolski Turniej TaĹ„ca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Kaźmierczak DamianWyporska Nela2 D
Mistrzostwa Polski w TaĹ„cach Standardowy Konin 10-11.03.2018Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna18 OPEN
Mistrzostwa Polski w TaĹ„cach Standardowy Konin 10-11.03.2018Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna15 OPEN
OgĂłlnopolski Turniej TaĹ„ca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Poździak RafałPrzyborska Natalia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra1 D
OgĂłlnopolski Turniej TaĹ„ca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Latoszek JakubBociąg Marika5 D
OgĂłlnopolski Turniej TaĹ„ca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Poździak RafałPrzyborska Natalia7 D
OgĂłlnopolski Turniej TaĹ„ca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Kaźmierczak DamianWyporska Nela4 OPEN
OgĂłlnopolski Turniej TaĹ„ca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Mech KarolSadowska Marianna6 OPEN
OgĂłlnopolski Turniej TaĹ„ca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia6 OPEN
OgĂłlnopolski Turniej TaĹ„ca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Kaźmierczak DamianWyporska Nela7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra1 C
FLEXI-DANCE 2018 Hala Sportowa 04.03.2018Mroczkowska JuliannaSolo Solo4 H
FLEXI-DANCE 2018 Hala Sportowa 04.03.2018Kielan MateuszRączkowska Nikola1 G
FLEXI-DANCE 2018 Hala Sportowa 04.03.2018Czajkowski KrzysztofDasiewicz Joanna2 F
FLEXI-DANCE 2018 Hala Sportowa 04.03.2018Stopczyńska AnnaSolo Solo1 F
FLEXI-DANCE 2018 Hala Sportowa 04.03.2018Aderek DawidZimak Blanka1 G
FLEXI-DANCE 2018 Hala Sportowa 04.03.2018Szostek FilipSiwek Zuzanna1 H
FLEXI-DANCE 2018 Hala Sportowa 04.03.2018Rutkowski JanDziewulska Gabriela1 H
FLEXI-DANCE 2018 Hala Sportowa 04.03.2018Wodecki TomaszStopczyńska Anna1 H
FLEXI-DANCE 2018 Hala Sportowa 04.03.2018Dworak EmiliaSolo Solo3 G
FLEXI-DANCE 2018 Hala Sportowa 04.03.2018Wysocki MaksymilianSapieja Amelia1 G
FLEXI-DANCE 2018 Hala Sportowa 04.03.2018Kowalska KingaSolo Solo3 G
FLEXI-DANCE 2018 Hala Sportowa 04.03.2018Piątek SewerynKoza Magdalena1 F
FLEXI-DANCE 2018 Hala Sportowa 04.03.2018Kur JuliaSolo Solo3 G
FLEXI-DANCE 2018 Hala Sportowa 04.03.2018Kujawa WiktoriaSolo Solo2 G
FLEXI-DANCE 2018 Hala Sportowa 04.03.2018Orzechowska AnnaSolo Solo3 G
FLEXI-DANCE 2018 Hala Sportowa 04.03.2018Malesiński KrzysztofHawryluk Oliwia1 G
FLEXI-DANCE 2018 Hala Sportowa 04.03.2018Kielan MateuszRączkowska Nikola3 G
FLEXI-DANCE 2018 Hala Sportowa 04.03.2018Radlińska JuliaSolo Solo2 G
FLEXI-DANCE 2018 Hala Sportowa 04.03.2018Wach MaciejMaślińska Małgorzata2 G
FLEXI-DANCE 2018 Hala Sportowa 04.03.2018Zięba MichałGastoł Wiktoria2 G
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia1 E
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Mech KarolSadowska Marianna3 E
OTTT o Puchar Burmistrza Lubawy 03.03.2018Jurak JakubChechłacz Julia3 E
OTTT o Puchar Burmistrza Lubawy 03.03.2018Jurak JakubChechłacz Julia13 D
OTTT o Puchar Burmistrza Lubawy 03.03.2018Poździak RafałPrzyborska Natalia9 D
OTTT o Puchar Burmistrza Lubawy 03.03.2018Poździak RafałPrzyborska Natalia8 D
OTTT o Puchar Burmistrza Lubawy 03.03.2018Jurak JakubChechłacz Julia12 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Kaźmierczak DamianWyporska Nela1 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia5 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia4 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Kaźmierczak DamianWyporska Nela5 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra1 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Latoszek JakubBociąg Marika3 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Latoszek JakubBociąg Marika3 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra4 C
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra3 C
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna4 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Suchomski ŁukaszKruk Natalia5 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra1 D
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Opas LeaSolo Solo2 H
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Kur JuliaSolo Solo3 G
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Orzechowska AnnaSolo Solo3 G
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Wysocki MaksymilianSapieja Amelia1 G
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Malesiński KrzysztofHawryluk Oliwia3 G
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Czajkowski KrzysztofDasiewicz Joanna1 F
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Syguła AleksanderSuda Oliwia ===> E1 F
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Stopczyńska AnnaSolo Solo2 F
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Sapieja Ameliasolo solo ===> F1 G
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Kowalska KingaSolo Solo2 G
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Andrzejak Hannasolo solo ====> G1 H
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Zięba MichałGastoł Wiktoria3 G
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Wach MaciejMaślińska Małgorzata2 G
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Semerak JuliaSolo Solo1 H
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Radlińska Juliasolo solo ====> G1 H
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Pargulski KacperKasprzak Maja2 H
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Opas KonstantyZięcik Maja2 H
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Woźniak WeronikaSolo Solo2 OPEN
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Zadura PatrycjaSolo Solo1 OPEN
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Dworak EmiliaSolo Solo1 OPEN
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Syguła AleksanderSuda Oliwia2 E
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Piątek SewerynKoza Magdalena1 F
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Aderek DawidZimak Blanka1 G
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia1 E
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra7 D
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Opasiński JakubGrabowska Aleksandra5 C
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Opasiński JakubGrabowska Aleksandra6 C
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna3 OPEN
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Suchomski ŁukaszKruk Natalia2 OPEN
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Jurak JakubChechłacz Julia10 D
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia2 D
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Kaźmierczak DamianWyporska Nela3 D
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Mech KarolSadowska Marianna2 E
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia2 D
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Kaźmierczak DamianWyporska Nela3 D
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra1 D
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Latoszek JakubBociąg Marika3 D
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Jurak JakubChechłacz Julia9 D
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra8 D
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra1 D
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Poździak RafałPrzyborska Natalia6 D
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Latoszek JakubBociąg Marika3 D
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Jurak JakubChechłacz Julia4 E
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra4 E
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Poździak RafałPrzyborska Natalia6 D
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra1 D
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Syguła AleksanderSuda Oliwia2 E
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia1 E
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia1 D
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Tkachenko AndriiRybka Sandra1 D
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Rumiński GracjanWoźniak Natalia1 D
OTTS o Puchar Wójta G. Łysomice KOPERNIK Turzno 17.12.2017Tkachenko AndriiRybka Sandra2 D
OTTS o Puchar Wójta G. Łysomice KOPERNIK Turzno 17.12.2017Aderek DawidZimak Blanka2 G
OTTS o Puchar Wójta G. Łysomice KOPERNIK Turzno 17.12.2017Kaźmierczak DamianWyporska Nela1 E
OTTS o Puchar Wójta G. Łysomice KOPERNIK Turzno 17.12.2017Mech KarolSadowska Marianna3 E
Mikołajkowy Międzynarodowy Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Augustowa 17.12.2017Jurak JakubChechłacz Julia3 F
Mikołajkowy Międzynarodowy Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Augustowa 17.12.2017Poździak RafałPrzyborska Natalia4 E
OTTS o Puchar Wójta G. Łysomice KOPERNIK Turzno 17.12.2017Tkachenko AndriiRybka Sandra2 D
OTTS o Puchar Wójta G. Łysomice KOPERNIK Turzno 17.12.2017Kaźmierczak DamianWyporska Nela7 D
Mikołajkowy Międzynarodowy Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Augustowa 17.12.2017Poździak RafałPrzyborska Natalia3 D
OTTS o Puchar Wójta G. Łysomice KOPERNIK Turzno 17.12.2017Suchomski ŁukaszKruk Natalia6 OPEN
OTTS o Puchar Wójta G. Łysomice KOPERNIK Turzno 17.12.2017Kaźmierczak DamianWyporska Nela7 D
Mikołajkowy Międzynarodowy Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Augustowa 17.12.2017Poździak RafałPrzyborska Natalia3 D
OTTT o Puchar Bur. Olsztynka - MWWM Olsztynek 16.12.2017Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna2 B
OTTT o Puchar Bur. Olsztynka - MWWM Olsztynek 16.12.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra9 C
OTTT o Puchar Bur. Olsztynka - MWWM Olsztynek 16.12.2017Poździak RafałPrzyborska Natalia3 E
OTTT o Puchar Bur. Olsztynka - MWWM Olsztynek 16.12.2017Kaźmierczak DamianWyporska Nela2 E
OTTT o Puchar Bur. Olsztynka - MWWM Olsztynek 16.12.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra3 D
Akad MP,MP FTS Dzieci i Jun I w Komb Wrocław 16.12.2017Tkachenko AndriiRybka Sandra7 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Mech KarolSadowska Marianna1 F
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Poździak RafałPrzyborska Natalia1 E
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna2 B
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna6 OPEN
Mikołajkowy Turniej Tańca Szczecinek 03.12.2017Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna2 B
BIAŁYSTOK OPEN - VII OTTS TWIST 2017 Białystok 03.12.2017Latoszek JakubBociąg Marika1 E
BIAŁYSTOK OPEN - VII OTTS TWIST 2017 Białystok 03.12.2017Latoszek JakubBociąg Marika2 D
BIAŁYSTOK OPEN - VII OTTS TWIST 2017 Białystok 03.12.2017Latoszek JakubBociąg Marika2 D
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Malesiński KrzysztofHawryluk Oliwia2 G
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Poździak RafałPrzyborska Natalia4 E
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Latoszek JakubBociąg Marika1 E
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Kaźmierczak DamianWyporska Nela3 E
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Mech KarolSadowska Marianna2 F
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Aderek DawidZimak Blanka2 G
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra7 E
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra6 C
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Jurak JakubChechłacz Julia1 F
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Piątek SewerynKoza Magdalena2 F
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra2 D
Turniej Młodych Talentów Elbląg 02.12.2017Rumiński GracjanWoźniak Natalia1 E
Turniej Młodych Talentów Elbląg 02.12.2017Czajkowski KrzysztofDasiewicz Joanna6 F
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna10 OPEN
GPP EKS. - VII OTTT o Puchar Bur. Żukowa Żukowo 26.11.2017Suchomski ŁukaszKruk Natalia15 OPEN
XV OTTS o Puchar Jezioraka IĹ‚awa 25.11.2017Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna1 B
XV OTTS o Puchar Jezioraka IĹ‚awa 25.11.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra4 C
XV OTTS o Puchar Jezioraka IĹ‚awa 25.11.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra3 D
Mistrzostwa Polski FTS w klasach A i B Żukowo 25.11.2017Suchomski ŁukaszKruk Natalia23 A
XV OTTS o Puchar Jezioraka IĹ‚awa 25.11.2017Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra5 E
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Rumiński GracjanWoźniak Natalia18 OPEN
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Mech KarolSadowska Marianna2 F
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Tkachenko AndriiRybka Sandra13 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Rumiński GracjanWoźniak Natalia20 OPEN
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna3 B
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Tkachenko AndriiRybka Sandra14 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Zięba MichałGastoł Wiktoria2 G
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Stopczyńska AnnaSolo Solo5 F
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Wysocki MaksymilianStopczyńska Anna4 F
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra10 D
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Latoszek JakubBociąg Marika7 D
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra10 D
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Latoszek JakubBociąg Marika8 D
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Rumiński GracjanWoźniak Natalia4 OPEN
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Rumiński GracjanWoźniak Natalia4 OPEN
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna17 OPEN
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Rumiński GracjanWoźniak Natalia5 OPEN
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Latoszek JakubBociąg Marika10 D
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra6 E
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Mech KarolSadowska Marianna2 F
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Kaźmierczak DamianWyporska Nela2 E
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Latoszek JakubBociąg Marika4 E
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Poździak RafałPrzyborska Natalia5 E
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Żmijewski KlemensCzochal Gabriela4 E
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Rumiński GracjanWoźniak Natalia1 E
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Poździak RafałPrzyborska Natalia5 D
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Latoszek JakubBociąg Marika11 D
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Poździak RafałPrzyborska Natalia4 D
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Kaźmierczak DamianWyporska Nela4 D
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra2 D
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna1 B
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra5 C
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Kaźmierczak DamianWyporska Nela3 D
Skierniewice Dance Festival Skierniewice 04.11.2017Kielan MateuszRączkowska Nikola1 H
Skierniewice Dance Festival Skierniewice 04.11.2017Syguła AleksanderSuda Oliwia1 G
Skierniewice Dance Festival Skierniewice 04.11.2017Aderek DawidZimak Blanka2 G
Skierniewice Dance Festival Skierniewice 04.11.2017Czajkowski KrzysztofDasiewicz Joanna2 F
Skierniewice Dance Festival Skierniewice 04.11.2017Malesiński KrzysztofHawryluk Oliwia2 G
Skierniewice Dance Festival Skierniewice 04.11.2017Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra__klasyfikacja -->E1 F
Skierniewice Dance Festival Skierniewice 04.11.2017Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra__klasyfikacja -->E1 F
Charytatywny Turniej Tańca PASJA CUP Koszalin 04.11.2017Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna1 B
Skierniewice Dance Festival Skierniewice 04.11.2017Piątek SewerynKoza Magdalena2 F
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra3 C
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra1 D
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra2 D
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Poździak RafałPrzyborska Natalia2 E
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna1 B
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Rumiński GracjanWoźniak Natalia5 OPEN
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Rumiński GracjanWoźniak Natalia5 OPEN
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Mech KarolSadowska Marianna1 F
XXI O.T.T.T. o Puchar MarszaĹ‚ka WojewĂłdztwa Podlaskiego, Starosty LomĹĽyĹ„skiego, Prezydenta Miasta LomĹĽa i Mistrzostwa Podlaskiego ZwiÄ…zku TaĹ„ca Sportowego 22-10-2017\r\nSuchomski ŁukaszKruk Natalia5 OPEN
XXI O.T.T.T. o Puchar MarszaĹ‚ka WojewĂłdztwa Podlaskiego, Starosty LomĹĽyĹ„skiego, Prezydenta Miasta LomĹĽa i Mistrzostwa Podlaskiego ZwiÄ…zku TaĹ„ca Sportowego 22-10-2017\r\nLatoszek JakubBociąg Marika1 E
XXI O.T.T.T. o Puchar MarszaĹ‚ka WojewĂłdztwa Podlaskiego, Starosty LomĹĽyĹ„skiego, Prezydenta Miasta LomĹĽa i Mistrzostwa Podlaskiego ZwiÄ…zku TaĹ„ca Sportowego 22-10-2017\r\nKaźmierczak DamianWyporska Nela2 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017Piątek SewerynKoza Magdalena2 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017Latoszek JakubBociąg Marika9 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017Jurak JakubChechłacz Julia4 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017Czajkowski KrzysztofDasiewicz Joanna2 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra1 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017Latoszek JakubBociąg Marika1 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017Poździak RafałPrzyborska Natalia5 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017Kaźmierczak DamianWyporska Nela2 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017Syguła AleksanderSuda Oliwia1 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017Latoszek JakubBociąg Marika10 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra1 D
GPP EKS FTS PUCHAR REG POLSKI PŁN FTS Koszalin 21.10.2017Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna1 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra1 D
GPP EKS FTS PUCHAR REG POLSKI PŁN FTS Koszalin 21.10.2017Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna6 OPEN
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra1 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017Piątek SewerynKoza Magdalena2 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017Jurak JakubChechłacz Julia4 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017Czajkowski KrzysztofDasiewicz Joanna2 G
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 15.10.2017Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna26 OPEN
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 14.10.2017Rumiński GracjanWoźniak Natalia5 OPEN
XIII OTTT Mazury 2017 Giżycko 07.10.2017Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna1 C
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Głuchowski JakubRybka Sandra6 D
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Głuchowski JakubRybka Sandra5 D
XIII OTTT Mazury 2017 Giżycko 07.10.2017Mech KarolSadowska Marianna1 F
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Poździak RafałPrzyborska Natalia9 E
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna3 C
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Głuchowski JakubRybka Sandra5 E
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Kaźmierczak DamianWyporska Nela4 E
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Latoszek JakubBociąg Marika4 E
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Suchomski ŁukaszKruk Natalia6 OPEN
XXXIII OTTS o Złotą Podwiązkę i Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Ostrołęka 30.09.2017Żmijewski KlemensCzochal Gabriela8 E
XXXIII OTTS o Złotą Podwiązkę i Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Ostrołęka 30.09.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra3 D
XXXIII OTTS o Złotą Podwiązkę i Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Ostrołęka 30.09.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra3 D
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (SOBOTA)Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna4 C
Otwarte Mistrzostwa Woj. Kujawsko-pomorskiego w kl.HGF o Puchar Burmmistrza Ciechocinka - 16.09.2017Syguła AleksanderSuda Oliwia1 G
Otwarte Mistrzostwa Woj. Kujawsko-pomorskiego w kl.HGF o Puchar Burmmistrza Ciechocinka - 16.09.2017Jurak JakubChechłacz Julia1 F
Otwarte Mistrzostwa Woj. Kujawsko-pomorskiego w kl.HGF o Puchar Burmmistrza Ciechocinka - 16.09.2017Zięba MichałGastoł Wiktoria1 G
Otwarte Mistrzostwa Woj. Kujawsko-pomorskiego w kl.HGF o Puchar Burmmistrza Ciechocinka - 16.09.2017Mech KarolSadowska Marianna2 F
Wakacyjny Turniej Tańca Rumia 18.06.2017Rumiński GracjanWoźniak Natalia2 F
Wakacyjny Turniej Tańca Rumia 18.06.2017Rumiński GracjanWoźniak Natalia2 F
II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza kl. HGF Kąty k./Sochaczewa 17.06.2017Czajkowski KrzysztofDasiewicz Joanna1 G
II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza kl. HGF Kąty k./Sochaczewa 17.06.2017Aderek DawidZimak Blanka2 G
II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza kl. HGF Kąty k./Sochaczewa 17.06.2017Wójcik MikołajPrądzyńska Oliwia3 G
II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza kl. HGF Kąty k./Sochaczewa 17.06.2017Rumiński GracjanWoźniak Natalia1 F
II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza kl. HGF Kąty k./Sochaczewa 17.06.2017Kielan MateuszRączkowska Nikola1 H
II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza kl. HGF Kąty k./Sochaczewa 17.06.2017Zięba MichałGastoł Wiktoria1 H
II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza kl. HGF Kąty k./Sochaczewa 17.06.2017Wasilewski MarcinSobolewska Klaudia3 G
II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza kl. HGF Kąty k./Sochaczewa 17.06.2017Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra2 F
II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza kl. HGF Kąty k./Sochaczewa 17.06.2017Piątek SewerynKoza Magdalena3 F
OTTS LEGA DANCE CUP 2017 Olecko 17.06.2017Mech KarolSadowska Marianna2 F
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Mech KarolSadowska Marianna4 F
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Górski SzymonRząca Karolina2 H
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Jurak JakubChechłacz Julia2 F
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Piątek SewerynKoza Magdalena3 F
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Borowski OlafDolatowska Maja1 H
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Wach MaciejKujawa Wiktoria1 H
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra2 F
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Czajkowski KrzysztofDasiewicz Joanna1 G
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Syguła AleksanderSuda Oliwia1 G
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Malesiński KrzysztofHawryluk Oliwia2 G
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Aderek DawidZimak Blanka3 G
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Głuchowski JakubRybka Sandra1 E
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra2 D
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra4 D
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Kaźmierczak DamianWyporska Nela1 F
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Rumiński GracjanWoźniak Natalia3 F
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Mech KarolSadowska Marianna1 F
Grand Prix Latino Cafe 2017 Gdynia 27.05.2017Rumiński GracjanWoźniak Natalia2 F
OTTT O Puchar Burmistrza Rypina Rypin 13.05.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra5 D
OTTT O Puchar Burmistrza Rypina Rypin 13.05.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra4 D
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Głuchowski JakubRybka Sandra3 E
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Piątek SewerynKoza Magdalena4 F
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra1 F
International Dance Sport Gala Łódź OPEN Łódź 06.05.2017Latoszek JakubPrzyborska Natalia8 E
XI OTTS PROMENADA CUP 2017 Augustów 06.05.2017Malesiński KrzysztofSapieja Amelia2 G
International Dance Sport Gala Łódź OPEN Łódź 06.05.2017Głuchowski JakubRybka Sandra1 E
International Dance Sport Gala Łódź OPEN Łódź 06.05.2017Kaźmierczak DamianWyporska Nela1 F
International Dance Sport Gala Łódź OPEN Łódź 06.05.2017Rumiński GracjanWoźniak Natalia2 F
International Dance Sport Gala Łódź OPEN Łódź 06.05.2017Głuchowski JakubRybka Sandra2 D
International Dance Sport Gala Łódź OPEN Łódź 06.05.2017Głuchowski JakubRybka Sandra3 D
International Dance Sport Gala Łódź OPEN Łódź 06.05.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra2 D
International Dance Sport Gala Łódź OPEN Łódź 06.05.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra5 D
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Szafrański JakubSabanovic Isabella9 C
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra10 D
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra3 D
IX O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Susza Susz 29.04.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra8 D
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Szafrański JakubSabanovic Isabella5 D
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Latoszek JakubPrzyborska Natalia8 E
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Głuchowski JakubRybka Sandra2 E
IX O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Susza Susz 29.04.2017Szafrański JakubSabanovic Isabella8 D
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Jurak JakubChechłacz Julia2 F
IX O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Susza Susz 29.04.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra9 D
IX O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Susza Susz 29.04.2017Szafrański JakubSabanovic Isabella5 C
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Wysocki MaksymilianAdamska Hanna6 F
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Mech KarolSadowska Marianna3 F
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Rumiński GracjanWoźniak Natalia2 F
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Kaźmierczak DamianWyporska Nela1 F
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra1 F
OTTS JANTAR Elbląg 23.04.2017Szafrański JakubSabanovic Isabella3 D
OTTS JANTAR Elbląg 23.04.2017Szafrański JakubSabanovic Isabella4 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Głuchowski JakubRybka Sandra2 E
OTTS WIOSNA - Mistrzostwa Przedszkoli WP Gdynia 22.04.2017Szafrański JakubSabanovic Isabella6 D
OTTS WIOSNA - Mistrzostwa Przedszkoli WP Gdynia 22.04.2017Szafrański JakubSabanovic Isabella8 C
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Szafrański JakubSabanovic Isabella3 D
OTTS o Puchar Burmistrza Ostródy Ostróda 08.04.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra6 D
OTTS o Puchar Burmistrza Ostródy Ostróda 08.04.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra2 D
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Szafrański JakubSabanovic Isabella8 C
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Szafrański JakubSabanovic Isabella7 C
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Szafrański JakubSabanovic Isabella9 D
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Malesiński KrzysztofSapieja Amelia2 G
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Czajkowski KrzysztofDasiewicz Joanna1 G
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Głuchowski JakubRybka Sandra3 E
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Jurak JakubChechłacz Julia4 F
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Czarnecki MarcelBociąg Marika4 F
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Szafrański JakubSabanovic Isabella7 C
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra14 D
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra6 D
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Wach MaciejKujawa Wiktoria1 H
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Szafrański JakubSabanovic Isabella7 D
OTT o Puchar Prezydenta Miasta Zgierza Zgierz 26.03.2017Szafrański JakubSabanovic Isabella5 D
OTT o Puchar Prezydenta Miasta Zgierza Zgierz 26.03.2017Głuchowski JakubRybka Sandra4 E
VIII OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Ełk Ełk 18.03.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra6 D
VIII OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Ełk Ełk 18.03.2017Latoszek JakubPrzyborska Natalia5 F
VIII OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Ełk Ełk 18.03.2017Kaźmierczak DamianWyporska Nela4 F
VIII OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Ełk Ełk 18.03.2017Opasiński JakubGrabowska Aleksandra16 D
OTTT o Puchar Burmistrza Biskupca Biskupiec 05.03.2017Szafrański JakubSabanovic Isabella4 D
OTTT o Puchar Burmistrza Biskupca Biskupiec 05.03.2017Szafrański JakubSabanovic Isabella7 C
OTTT o Puchar Burmistrza Biskupca Biskupiec 05.03.2017Szafrański JakubSabanovic Isabella2 D
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Szafrański JakubSabanovic Isabella6 C
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Szafrański JakubSabanovic Isabella3 D
OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK Szczecinek 04.03.2017Szafrański JakubSabanovic Isabella9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Elbląg 26.02.2017Latoszek JakubPrzyborska Natalia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Elbląg 26.02.2017Głuchowski JakubRybka Sandra1 F
Mistrzostwa Woj. Maz. OTTS o Puchar Bur. Hala Sportowa SP 127 18.12.2016Opasiński JakubGrabowska Aleksandra3 D
Mistrzostwa Woj. Maz. OTTS o Puchar Bur. Hala Sportowa SP 127 18.12.2016Piątek SewerynKoza Magdalena4 F
Mistrzostwa Woj. Maz. OTTS o Puchar Bur. Hala Sportowa SP 127 18.12.2016Aderek DawidZimak Blanka1 H
Mistrzostwa Woj. Maz. OTTS o Puchar Bur. Hala Sportowa SP 127 18.12.2016Malesiński KrzysztofSapieja Amelia1 H
Mistrzostwa Woj. Maz. OTTS o Puchar Bur. Hala Sportowa SP 127 18.12.2016Czajkowski KrzysztofDasiewicz Joanna2 G
Mistrzostwa Woj. Maz. OTTS o Puchar Bur. Hala Sportowa SP 127 18.12.2016Szafrański JakubSabanovic Isabella2 D
Mistrzostwa Woj. Maz. OTTS o Puchar Bur. Hala Sportowa SP 127 18.12.2016Szafrański JakubSabanovic Isabella3 D
Mistrzostwa Woj. Maz. OTTS o Puchar Bur. Hala Sportowa SP 127 18.12.2016Kaźmierczak DamianWyporska Nela2 F
Mistrzostwa Woj. Maz. OTTS o Puchar Bur. Hala Sportowa SP 127 18.12.2016Opasiński JakubGrabowska Aleksandra6 D
Mistrzostwa Woj. Maz. OTTS o Puchar Bur. Hala Sportowa SP 127 18.12.2016Kowalczyk AdamChechłacz Julia2 F
Mistrzostwa Okręgu OTTS Elbląg 17.12.2016Szafrański JakubSabanovic Isabella5 D
Mistrzostwa Okręgu OTTS Elbląg 17.12.2016Szafrański JakubSabanovic Isabella1 D
GPP HOLLYWOOD CUP - EKSTRAKLASA FTS Sierpc 04.12.2016Szafrański JakubSabanovic Isabella2 D
GPP HOLLYWOOD CUP - EKSTRAKLASA FTS Sierpc 04.12.2016Latoszek JakubPrzyborska Natalia3 F
GPP HOLLYWOOD CUP - EKSTRAKLASA FTS Sierpc 04.12.2016Czajkowski KrzysztofDasiewicz Joanna1 H
GPP HOLLYWOOD CUP - EKSTRAKLASA FTS Sierpc 04.12.2016Wysocki MaksymilianAdamska Hanna3 G
GPP HOLLYWOOD CUP - EKSTRAKLASA FTS Sierpc 04.12.2016Piątek SewerynKoza Magdalena1 G
GPP HOLLYWOOD CUP - EKSTRAKLASA FTS Sierpc 04.12.2016Czarnecki MarcelBociąg Marika1 G
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Głuchowski JakubRybka Sandra3 F
GPP HOLLYWOOD CUP - EKSTRAKLASA FTS Sierpc 04.12.2016Aderek DawidZimak Blanka1 H
GPP HOLLYWOOD CUP - EKSTRAKLASA FTS Sierpc 04.12.2016Szafrański JakubSabanovic Isabella5 D
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Szafrański JakubSabanovic Isabella6 D
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Szafrański JakubSabanovic Isabella1 D
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Szafrański JakubSabanovic Isabella8 D
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Szafrański JakubSabanovic Isabella4 D
Jesienny Turniej Tańca o Puchar Prezesa Skawina 19.11.2016Szafrański JakubSabanovic Isabella2 D
Jesienny Turniej Tańca o Puchar Prezesa Skawina 19.11.2016Szafrański JakubSabanovic Isabella3 D
OTTT O MEMORIAŁ EDWARDA KOWALKE Starogard Gdański 12.11.2016Głuchowski JakubRybka Sandra4 F
V OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 12.11.2016Szafrański JakubSabanovic Isabella6 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 12.11.2016Szafrański JakubSabanovic Isabella2 D
XIV OTTS o Puchar Jezioraka Iława 05.11.2016Opasiński JakubGrabowska Aleksandra9 D
XIV OTTS o Puchar Jezioraka Iława 05.11.2016Opasiński JakubGrabowska Aleksandra3 D
ESCUDO DANCE FESTIVAL Konin 30.10.2016Suchomski ŁukaszKruk Natalia15 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Szafrański JakubSabanovic Isabella3 D
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Suchomski ŁukaszKruk Natalia12 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Opasiński JakubGrabowska Aleksandra5 D
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Opasiński JakubGrabowska Aleksandra3 D
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Szafrański JakubSabanovic Isabella5 D
OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Łomża Piątnica 23.10.2016Suchomski ŁukaszKruk Natalia1 OPEN
OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Łomża Piątnica 23.10.2016Szafrański JakubSabanovic Isabella6 D
OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Łomża Piątnica 23.10.2016Szafrański JakubSabanovic Isabella1 D
OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Łomża Piątnica 23.10.2016Czarnecki MarcelWoźniak Natalia3 F
OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Łomża Piątnica 23.10.2016Głuchowski JakubRybka Sandra1 F
OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Łomża Piątnica 23.10.2016Malesiński KrzysztofSuda Oliwia1 H
XVII Turniej Tańca o Puchar Burmistrza C Choroszcz 12.06.2016Chrobot KrzysztofPerzyna Maja4 D
XVII Turniej Tańca o Puchar Burmistrza C Choroszcz 12.06.2016Chrobot KrzysztofPerzyna Maja5 D
XVII Turniej TaĹ„ca o Puchar Burmistrza C Choroszcz 12.06.2016Opasiński JakubGrabowska Aleksandra2 E
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Kopczyński DawidPopek Małgorzata12 OPEN
OTTS Pomosty 2016 Elbląg 04.06.2016Opasiński JakubGrabowska Aleksandra1 E
OTTS Mazury 2016 Giżycko 21.05.2016Opasiński JakubGrabowska Aleksandra10 D
OTTS Mazury 2016 Giżycko 21.05.2016Opasiński JakubGrabowska Aleksandra1 E
OTTS Mazury 2016 Giżycko 21.05.2016Opasiński JakubGrabowska Aleksandra12 D
X Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 07.05.2016Suchomski ŁukaszKruk Natalia3 A
X Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 07.05.2016Opasiński JakubGrabowska Aleksandra4 D
X Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 07.05.2016Opasiński JakubGrabowska Aleksandra5 D
X Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 07.05.2016Opasiński JakubGrabowska Aleksandra1 E
HOLLYWOOD CUP Puchar Polski Dorośli Hala ORLEN ARENA 23.04.2016Chrobot KrzysztofPerzyna Maja6 D
HOLLYWOOD CUP Puchar Polski Dorośli Hala ORLEN ARENA 23.04.2016Opasiński JakubGrabowska Aleksandra4 E
HOLLYWOOD CUP Puchar Polski Dorośli Hala ORLEN ARENA 23.04.2016Chrobot KrzysztofPerzyna Maja7 D
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Kopczyński DawidPopek Małgorzata19 A
VIII OTTS O PUCHAR WÓJTA GMINY IŁAWA Wikielec 02.04.2016Opasiński JakubGrabowska Aleksandra15 D
VIII OTTS O PUCHAR WÓJTA GMINY IŁAWA Wikielec 02.04.2016Chrobot KrzysztofPerzyna Maja11 D
VIII OTTS O PUCHAR WÓJTA GMINY IŁAWA Wikielec 02.04.2016Opasiński JakubGrabowska Aleksandra11 D
VIII OTTS O PUCHAR WÓJTA GMINY IŁAWA Wikielec 02.04.2016Chrobot KrzysztofPerzyna Maja8 D
VIII OTTS O PUCHAR WÓJTA GMINY IŁAWA Wikielec 02.04.2016Opasiński JakubGrabowska Aleksandra4 E
VIII OTTS O PUCHAR WÓJTA GMINY IŁAWA Wikielec 02.04.2016Chrobot KrzysztofPerzyna Maja1 E
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Chrobot KrzysztofPerzyna Maja2 E
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Kopczyński DawidPopek Małgorzata7 B
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Kopczyński DawidPopek Małgorzata14 OPEN
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Chrobot KrzysztofPerzyna Maja10 D
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Chrobot KrzysztofPerzyna Maja8 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Ełku Ełk 12.03.2016Kopczyński DawidPopek Małgorzata14 B
VII OTTT o Puchar Prezydenta Ełku Ełk 12.03.2016Człapski MichałWojcieszak Klaudia7 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Ełku Ełk 12.03.2016Opasiński JakubGrabowska Aleksandra6 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Ełku Ełk 12.03.2016Chrobot KrzysztofPerzyna Maja2 E
Mistrzostwa Polski FTS w TaĹ„cach ST 2016 KoĹ‚obrzeg 27.02.2016 - sobotaSuchomski ŁukaszKruk Natalia41 OPEN
OTTT FEELING 2016 Warszawa 20.02.2016Kowalska KingaHawryluk Oliwia1 H
OTTT FEELING 2016 Warszawa 20.02.2016Strojek MichałBociąg Marika1 G
OTTT FEELING 2016 Warszawa 20.02.2016Piątek SewerynKoza Magdalena1 G
OTTT FEELING 2016 Warszawa 20.02.2016Kaźmierczak DamianIzabela Gajownik2 G
OTTT FEELING 2016 Warszawa 20.02.2016Jakub PaczuskiCzochal Gabriela2 G
OTTT FEELING 2016 Warszawa 20.02.2016Wysocki MaksymilianAdamska Hanna3 G
OTTT FEELING 2016 Warszawa 20.02.2016Aderek DawidZimak Blanka1 H
OTTT FEELING 2016 Warszawa 20.02.2016Głuchowski JakubSucharska Zofia1 H
OTTT FEELING 2016 Warszawa 20.02.2016Czarnecki MarcelMichalska Aleksandra2 G
OTTT FEELING 2016 Warszawa 20.02.2016Kubała EmiliaDziubak Zofia1 H
OTTT FEELING 2016 Warszawa 20.02.2016Wyporska NelaWoźniak Natalia1 H
OTTT FEELING 2016 Warszawa 20.02.2016Czajkowski KrzysztofDasiewicz Joanna2 H
OTTT FEELING 2016 Warszawa 20.02.2016Wojdalski KrzysztofMoszczyńska Alicja1 G
OTTT FEELING 2016 Warszawa 20.02.2016Kowalczyk AdamChechłacz Julia2 F
OTTT FEELING 2016 Warszawa 20.02.2016Chrobot KrzysztofPerzyna Maja2 E
OTTT FEELING 2016 Warszawa 20.02.2016Opasiński JakubGrabowska Aleksandra9 E
OTTT FEELING 2016 Warszawa 20.02.2016Kopczyński DawidPopek Małgorzata10 B
XXXII OTTT \"O Złotą Podwiązkę\" Ostrołęka 14.02.2016Kowalczyk AdamMichalska Aleksandra1 G
XXXII OTTT \"O Złotą Podwiązkę\" Ostrołęka 14.02.2016Strojek MichałBociąg Marika1 G
XXXII OTTT \"O Złotą Podwiązkę\" Ostrołęka 14.02.2016Piątek SewerynKoza Magdalena3 G
XXXII OTTT \"O Złotą Podwiązkę\" Ostrołęka 14.02.2016Woźniak NataliaWyporska Nela1 H
XXXII OTTT \"O Złotą Podwiązkę\" Ostrołęka 14.02.2016Czajkowski KrzysztofDasiewicz Joanna20 H
XXXII OTTT \"O Złotą Podwiązkę\" Ostrołęka 14.02.2016Głuchowski JakubSucharska Zofia20 H
XXXII OTTT \"O Złotą Podwiązkę\" Ostrołęka 14.02.2016Czarnecki MarcelMichalska Aleksandra1 G
XXXII OTTT \"O Złotą Podwiązkę\" Ostrołęka 14.02.2016Chrobot KrzysztofPerzyna Maja7 D
XXXII OTTT \"O Złotą Podwiązkę\" Ostrołęka 14.02.2016Chrobot KrzysztofPerzyna Maja9 D
OTTS Mazovia Open 2016 Pruszków 23.01.2016Kopczyński DawidPopek Małgorzata4 OPEN
OTTS Mazovia Open 2016 Pruszków 23.01.2016Dębski PrzemysławMaciocha Marta4 OPEN
OTTS Mazovia Open 2016 Pruszków 23.01.2016Człapski MichałWojcieszak Klaudia5 E
OTTS Mazovia Open 2016 Pruszków 23.01.2016Opasiński JakubGrabowska Aleksandra4 E
OTTS Mazovia Open 2016 Pruszków 23.01.2016Chrobot KrzysztofPerzyna Maja3 E
OTTS Mazovia Open 2016 Pruszków 23.01.2016Jurak JakubKowalska Maja3 F
OTTS Mazovia Open 2016 Pruszków 23.01.2016Kowalczyk AdamChechłacz Julia2 F
OTTS Mazovia Open 2016 Pruszków 23.01.2016Wojdalski KrzysztofMoszczyńska Alicja1 G
OTTS Mazovia Open 2016 Pruszków 23.01.2016Czarnecki MarcelMichalska Aleksandra1 G
SALT CUP 2015 Wieliczka 13.12.2015Kopczyński DawidPopek Małgorzata15 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Dębski PrzemysławMaciocha Marta9 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Kowalczyk AdamChechłacz Julia7 F
XIII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 14.11.2015Dębski PrzemysławMaciocha Marta3 A
XIX OTTT - IX Dziecięca Gala Taneczna Piątnieca k.Łomży 07.11.2015Suchomski ŁukaszKruk Natalia3 OPEN