!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
MCT
Wieliczka (Małopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Kruszyna WojciechSłowiak Adrianna3 OPEN
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia1 D
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Kudlik MarcelGruszczak Lilla2 E
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Gucwa WojciechBatko Martyna5 E
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia1 C
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Kudlik MiłoszWróbel Oliwia4 C
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia3 C
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Kuźma FranciszekZaczyńska Laura5 D
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia1 D
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Kuźma FranciszekZaczyńska Laura2 D
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia4 D
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Kudlik MiłoszWróbel Oliwia1 C
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Kudlik MiłoszWróbel Oliwia6 D
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Kudlik MiłoszWróbel Oliwia2 D
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Kruszyna WojciechSłowiak Adrianna1 B
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Śledź MiłoszDziób Amelia2 B
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Ciopała MichałNawalany Julia3 B
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Ciopała MichałNawalany Julia2 OPEN
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Śledź MiłoszDziób Amelia3 OPEN
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Śledź MiłoszDziób Amelia1 OPEN
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Ciopała MichałNawalany Julia2 OPEN
III OTT Astra Dance Cup 2021 Lączany 07.03.2021Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia3 D
CeA Challenge Cup Puchar Gucwa WojciechBatko Martyna2 E
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Beltrani JanBeltrani Jagoda15 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Napora KarolBajdała Lena8 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Kudlik MarcelGruszczak Lilla5 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Gucwa WojciechBatko Martyna6 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Beltrani JanBeltrani Jagoda10 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Gucwa WojciechBatko Martyna5 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Stachura PatrykMól Sylwia13 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia3 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Usarz MaksymilianHobeletska Katarzyna10 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Napora KarolBajdała Lena8 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Kudlik MarcelGruszczak Lilla6 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Usarz MaksymilianHobeletska Katarzyna14 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia3 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Ciopała MichałNawalany Julia2 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Stachura PatrykMól Sylwia15 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Śledź MiłoszDziób Amelia2 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Kudlik MiłoszWróbel Oliwia5 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia4 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Kudlik MiłoszWróbel Oliwia3 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia4 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Szwed JakubMazur Inga3 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Ciopała MichałNawalany Julia3 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Szwed JakubMazur Inga2 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Śledź MiłoszDziób Amelia3 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Śledź MiłoszDziób Amelia2 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Śledź MiłoszDziób Amelia3 OPEN
47 Puchar Wieczystego Michniak ArkadiuszSioła Oliwia26 C
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych Mistrzostwa Polski FTS w klasie \"B\" LA Mistrzostwa Polski FTS PD Majster Cup Sierpc 5-6.12.2020Szwed JakubMazur Inga9 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych Mistrzostwa Polski FTS w klasie \"B\" LA Mistrzostwa Polski FTS PD Majster Cup Sierpc 5-6.12.2020Ciopała MichałNawalany Julia7 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych Mistrzostwa Polski FTS w klasie \"B\" LA Mistrzostwa Polski FTS PD Majster Cup Sierpc 5-6.12.2020Szwed JakubMazur Inga2 B
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych Mistrzostwa Polski FTS w klasie \"B\" LA Mistrzostwa Polski FTS PD Majster Cup Sierpc 5-6.12.2020Ciopała MichałNawalany Julia10 B
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych Mistrzostwa Polski FTS w klasie \"B\" LA Mistrzostwa Polski FTS PD Majster Cup Sierpc 5-6.12.2020Śledź MiłoszDziób Amelia28 OPEN
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Kudlik MiłoszWróbel Oliwia3 D
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia10 D
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Kudlik MiłoszWróbel Oliwia8 D
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia8 D
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia1 D
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia3 D
GAR Dance CUP 2020 WrocĹ‚aw 21.11.2020Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia1 E
LĂłdĹş Open 2020 MP Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚ LĂłdĹş 15.11.2020Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia8 OPEN
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Gucwa WojciechBatko Martyna11 E
LĂłdĹş Open 2020 MP Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚ LĂłdĹş 15.11.2020Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia11 OPEN
LĂłdĹş Open 2020 MP Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚ LĂłdĹş 15.11.2020Połętek PatrykKról Emilia5 A
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Gucwa WojciechBatko Martyna3 F
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Michniak ArkadiuszSioła Oliwia7 D
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Gucwa WojciechBatko Martyna4 F
MP FTS \"LA\" oraz MP FTS w klasie B \"ST\" Konin 07.11.2020Połętek PatrykKról Emilia13 OPEN
MP FTS \"LA\" oraz MP FTS w klasie B \"ST\" Konin 07.11.2020Ciopała MichałNawalany Julia15 OPEN
MP FTS \"LA\" oraz MP FTS w klasie B \"ST\" Konin 07.11.2020Szwed JakubMazur Inga8 OPEN
MP FTS \"LA\" oraz MP FTS w klasie B \"ST\" Konin 07.11.2020Śledź MiłoszDziób Amelia9 B
MP FTS \"LA\" oraz MP FTS w klasie B \"ST\" Konin 07.11.2020Połętek PatrykKról Emilia17 OPEN
MP FTS \"LA\" oraz MP FTS w klasie B \"ST\" Konin 07.11.2020Szwed JakubMazur Inga2 B
MP FTS \"LA\" oraz MP FTS w klasie B \"ST\" Konin 07.11.2020Ciopała MichałNawalany Julia1 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Michniak ArkadiuszSioła Oliwia9 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Michniak ArkadiuszSioła Oliwia4 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Michniak ArkadiuszSioła Oliwia8 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Kudlik MiłoszWróbel Oliwia4 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Kudlik MiłoszWróbel Oliwia2 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Kudlik MiłoszWróbel Oliwia4 D
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa PodhalaĹ„skiego - MakĂłw PodhalaĹ„ski 08.03.2020Kudlik MiłoszWróbel Oliwia2 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS 10 Tańców Rumia 29.02.2020Szwed JakubMazur Inga22 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS 10 Tańców Rumia 29.02.2020Ciopała MichałNawalany Julia8 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS 10 Tańców Rumia 29.02.2020Młyński MateuszPalmi Alicja33 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS 10 Tańców Rumia 29.02.2020Śledź MiłoszDziób Amelia26 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS 10 Tańców Rumia 29.02.2020Połętek PatrykKról Emilia19 OPEN
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Michniak ArkadiuszSioła Oliwia2 D
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Michniak ArkadiuszSioła Oliwia2 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Kudlik MiłoszWróbel Oliwia6 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Kudlik MiłoszWróbel Oliwia4 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia2 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Kuźma FranekZaczyńska Laura2 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Michniak ArkadiuszSioła Oliwia19 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Michniak ArkadiuszSioła Oliwia9 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Tomczyk AntoniBatko Martyna4 E
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia1 E
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia5 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia4 D
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Ciopała MichałNawalany Julia1 OPEN
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Szwed JakubMazur Inga2 OPEN
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Szwed JakubMazur Inga1 OPEN
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Ciopała MichałNawalany Julia2 OPEN
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Śledź MiłoszDziób Amelia1 B
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Młyński MateuszPalmi Alicja2 B
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Młyński MateuszPalmi Alicja2 B
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Kuźma FranekZaczyńska Laura2 D
CeA Puchar Michniak ArkadiuszSioła Oliwia6 D
CeA Puchar Michniak ArkadiuszSioła Oliwia5 D
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Podolak WitoldMarcisz Roksana6 OPEN
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Podolak WitoldMarcisz Roksana12 D
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Podolak WitoldMarcisz Roksana2 E
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Podolak WitoldMarcisz Roksana7 OPEN
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Podolak WitoldMarcisz Roksana13 D
Puchar WieczystegoMichniak ArkadiuszSioła Oliwia35 D
Puchar WieczystegoMichniak ArkadiuszSioła Oliwia22 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia12 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Kucharek MateuszFraniek Emilia4 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Kudlik MiłoszWróbel Oliwia8 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Szwed JakubMazur Inga2 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Kucharek MateuszFraniek Emilia9 B
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Kuźma FranekZaczyńska Laura15 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Kuźma FranekZaczyńska Laura8 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia15 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Kudlik MiłoszWróbel Oliwia9 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia6 E
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL Kraków 07.12.2019Kudlik MiłoszWróbel Oliwia12 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL Kraków 07.12.2019Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaQ E
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Młyński MateuszPalmi Alicja3 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Ciopała MichałNawalany Julia1 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Kudlik MiłoszWróbel Oliwia12 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Śledź MiłoszDziób Amelia2 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Szwed JakubMazur Inga10 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Kuźma FranekZaczyńska Laura6 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia4 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Szwed JakubMazur Inga8 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Kuźma FranekZaczyńska Laura7 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia5 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Kucharek MateuszFraniek Emilia7 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Śledź MiłoszDziób Amelia2 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Młyński MateuszPalmi Alicja6 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Ciopała MichałNawalany Julia3 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Szwed JakubMazur Inga3 OPEN
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Michniak ArkadiuszSioła Oliwia6 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Michniak ArkadiuszSioła Oliwia7 D
Puchar Rektora AGH Michniak ArkadiuszSioła Oliwia9 D
Puchar Rektora AGH Michniak ArkadiuszSioła Oliwia11 D
Puchar Rektora AGH Tomczyk AntoniBatko Martyna6 E
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Szwed JakubMazur Inga8 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia19 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Szwed JakubMazur Inga9 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia19 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Michniak ArkadiuszSioła Oliwia6 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Michniak ArkadiuszSioła Oliwia2 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Tomczyk AntoniBatko Martyna8 E
Polish Cup 2019 - WDSF ECH Show Dance Warszawa 09.11.2019Szwed JakubMazur Inga16 OPEN
Polish Cup 2019 - WDSF ECH Show Dance Warszawa 09.11.2019Szwed JakubMazur Inga18 OPEN
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Młyński MateuszPalmi Alicja9 B
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Tomczyk AntoniBatko Martyna3 F
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Śledź MiłoszDziób Amelia8 B
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Młyński MateuszPalmi Alicja10 B
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Michniak ArkadiuszSioła Oliwia4 D
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Śledź MiłoszDziób Amelia6 B
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Ciopała MichałNawalany Julia15 B
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Michniak ArkadiuszSioła Oliwia2 D
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Ciopała MichałNawalany Julia13 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Michniak ArkadiuszSioła Oliwia14 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Michniak ArkadiuszSioła Oliwia9 D
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Młyński MateuszPalmi Alicja10 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Śledź MiłoszDziób Amelia8 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Młyński MateuszPalmi Alicja9 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Śledź MiłoszDziób Amelia6 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Ciopała MichałNawalany Julia15 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Ciopała MichałNawalany Julia13 B
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia6 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia1 E
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia3 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Kuźma FranekZaczyńska Laura6 D
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia1 E
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia3 D
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Kuźma FranekZaczyńska Laura6 D
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia6 D
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Tomczyk AntoniBatko Martyna7 D
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia7 D
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Kuźma FranekZaczyńska Laura5 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Kuźma FranekZaczyńska Laura5 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia3 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Kudlik MiłoszWróbel Oliwia5 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Tomczyk AntoniBatko Martyna7 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Kudlik MiłoszWróbel Oliwia3 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Tomczyk AntoniBatko Martyna7 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia7 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Kucharek MateuszFraniek Emilia4 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Michniak ArkadiuszSioła Oliwia5 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Michniak ArkadiuszSioła Oliwia9 D
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Michniak ArkadiuszSioła Oliwia2 D
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Michniak ArkadiuszSioła Oliwia5 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Michniak ArkadiuszSioła Oliwia17 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Michniak ArkadiuszSioła Oliwia9 D
GPS \" Bieruń 2019\" Tomczyk AntoniBatko Martyna2 F
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Szwed JakubMazur Inga21 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Szwed JakubMazur Inga17 OPEN
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Michniak ArkadiuszSioła Oliwia7 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Michniak ArkadiuszSioła Oliwia13 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Tomczyk AntoniBatko Martyna4 F
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 29.09.2019Kucharek MateuszFraniek Emilia5 C
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 29.09.2019Ciopała MichałNawalany Julia3 B
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 29.09.2019Śledź MiłoszDziób Amelia1 B
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 29.09.2019Ciopała MichałNawalany Julia6 B
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 29.09.2019Kucharek MateuszFraniek Emilia10 B
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 29.09.2019Śledź MiłoszDziób Amelia1 B
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 28.09.2019Szwed JakubMazur Inga6 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 28.09.2019Szwed JakubMazur Inga4 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI - Kleczew 21.09.2019Szwed JakubMazur Inga11 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI - Kleczew 21.09.2019Kuźma FranekZaczyńska Laura15 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI - Kleczew 21.09.2019Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia14 OPEN
VRATISLAVIA Wrocław 14.09.2019Kucharek MateuszFraniek Emilia19 OPEN
VRATISLAVIA WrocĹ‚aw 14.09.2019Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia7 D
VRATISLAVIA WrocĹ‚aw 14.09.2019Kuźma FranekZaczyńska Laura8 D
VRATISLAVIA WrocĹ‚aw 14.09.2019Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia6 D
VRATISLAVIA WrocĹ‚aw 14.09.2019Kuźma FranekZaczyńska Laura8 D
VRATISLAVIA WrocĹ‚aw 14.09.2019Kuźma FranekZaczyńska Laura6 OPEN
VRATISLAVIA WrocĹ‚aw 14.09.2019Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia2 E
VRATISLAVIA Wrocław 14.09.2019Szwed JakubMazur Inga9 OPEN
VRATISLAVIA Wrocław 14.09.2019Kucharek MateuszFraniek Emilia2 C
VRATISLAVIA WrocĹ‚aw 14.09.2019Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia5 D
VRATISLAVIA WrocĹ‚aw 14.09.2019Kudlik MiłoszWróbel Oliwia7 D
VRATISLAVIA Wrocław 14.09.2019Szwed JakubMazur Inga5 OPEN
VRATISLAVIA WrocĹ‚aw 14.09.2019Kudlik MiłoszWróbel Oliwia3 D
VRATISLAVIA WrocĹ‚aw 14.09.2019Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia7 D
VRATISLAVIA WrocĹ‚aw 14.09.2019Kuźma FranekZaczyńska Laura4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Michniak ArkadiuszSioła Oliwia5 D
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Kuźma FranekZaczyńska Laura2 E
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaTomczyk AntoniBatko Martyna8 F
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Różycki PawełKmiecik Klaudia9 OPEN
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Bełz NicolasSłowiak Adrianna1 B
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Śledź MiłoszDziób Amelia5 B
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Ciopała MichałNawalany Julia6 B
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Ciopała MichałNawalany Julia1 B
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Śledź MiłoszDziób Amelia3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaTomczyk AntoniBatko Martyna8 F
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Kuźma FranekZaczyńska Laura8 D
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Kuźma FranekZaczyńska Laura9 D
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Kuźma FranekZaczyńska Laura7 E
Energa Dance Festival KrakĂłw 27.04.2019Kuźma FranekZaczyńska Laura1 E
Energa Dance Festival KrakĂłw 27.04.2019Tomczyk AntoniBatko Martyna4 E
Energa Dance Festival KrakĂłw 27.04.2019Kucharek MateuszFraniek Emilia3 C
Energa Dance Festival KrakĂłw 27.04.2019Kucharek MateuszFraniek Emilia2 C
Energa Dance Festival KrakĂłw 27.04.2019Kuźma FranekZaczyńska Laura4 D
Energa Dance Festival KrakĂłw 27.04.2019Kuźma FranekZaczyńska Laura2 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia2 E
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Kuźma FranekZaczyńska Laura9 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Kuźma FranekZaczyńska Laura13 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Ciopała MichałNawalany Julia1 C
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Bełz NicolasSłowiak Adrianna1 B
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Kudlik MiłoszWróbel Oliwia15 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia18 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Ciopała MichałNawalany Julia6 B
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Szwed JakubMazur Inga8 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Śledź MiłoszDziób Amelia7 B
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Kudlik MiłoszWróbel Oliwia12 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia14 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Szwed JakubMazur Inga5 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Ciopała MichałNawalany Julia3 B
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Śledź MiłoszDziób Amelia4 B
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Kuźma FranekZaczyńska Laura5 E
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Kudlik MiłoszWróbel Oliwia8 D
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Kudlik MiłoszWróbel Oliwia3 D
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Ciopała MichałNawalany Julia1 C
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Ciopała MichałNawalany Julia16 OPEN
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Ciopała MichałNawalany Julia5 B
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Ciopała MichałNawalany Julia6 B
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Ciopała MichałNawalany Julia1 C
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Ciopała MichałNawalany Julia2 C
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Różycki PawełKmiecik Klaudia26 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Młyński MateuszPalmi Alicja19 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Śledź MiłoszDziób Amelia18 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Różycki PawełKmiecik Klaudia26 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Bełz NicolasSłowiak Adrianna29 OPEN
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia7 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Młyński MateuszPalmi Alicja2 C
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Ciopała MichałNawalany Julia1 C
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia4 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia4 E
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia7 E
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Kuźma FranekZaczyńska Laura2 E
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Kucharek MateuszFraniek Emilia7 C
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Młyński MateuszPalmi Alicja2 B
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Ciopała MichałNawalany Julia1 C
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Szwed JakubMazur Inga1 C
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Ciopała MichałNawalany Julia1 B
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Kucharek MateuszFraniek Emilia2 C
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Młyński MateuszPalmi Alicja1 B
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Ciopała MichałNawalany Julia2 B
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Kucharek MateuszFraniek Emilia3 B
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela3 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Ciopała MichałNawalany Julia1 C
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Ciopała MichałNawalany Julia1 C
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Śledź MiłoszDziób Amelia23 OPEN
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Ciopała MichałNawalany Julia1 C
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Ciopała MichałNawalany Julia26 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Szwed JakubMazur Inga2 C
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Szwed JakubMazur Inga3 C
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Śledź MiłoszDziób Amelia3 B
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia1 E
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Ciopała MichałNawalany Julia4 B
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Młyński MateuszPalmi Alicja6 B
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Śledź MiłoszDziób Amelia2 B
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Kucharek MateuszFraniek Emilia8 B
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Ciopała MichałNawalany Julia2 B
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Ciopała MichałNawalany Julia1 C
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Młyński MateuszPalmi Alicja4 B
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Młyński MateuszPalmi Alicja2 C
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Kucharek MateuszFraniek Emilia4 C
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Ciopała MichałNawalany Julia3 C
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Kucharek MateuszFraniek Emilia4 C
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Bełz NicolasSłowiak Adrianna2 B
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Kuźma FranekZaczyńska Laura3 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaMichniak ArkadiuszPastuch Gabriela14 C
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaMichniak ArkadiuszPastuch Gabriela14 C
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaBełz NicolasSłowiak Adrianna1 B
XLV Puchar Wieczystego Ciopała MichałNawalany Julia13 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Szwed JakubMazur Inga10 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Ciopała MichałNawalany Julia12 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Szwed JakubMazur Inga10 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Szwed JakubMazur Inga2 C
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Bełz NicolasSłowiak Adrianna8 B
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Bełz NicolasSłowiak Adrianna20 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Szwed JakubMazur Inga2 C
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Różycki PawełKmiecik Klaudia13 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Młyński MateuszPalmi Alicja1 C
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Młyński MateuszPalmi Alicja16 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Młyński MateuszPalmi Alicja12 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela35 C
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Kudlik MiłoszWróbel Oliwia8 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Ciopała MichałNawalany Julia7 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Kudlik MiłoszWróbel Oliwia6 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia8 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Kuźma FranekZaczyńska Laura2 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Szwed JakubMazur Inga6 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Ciopała MichałNawalany Julia4 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Ciopała MichałNawalany Julia4 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia10 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia1 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Kuźma FranekZaczyńska Laura2 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Kudlik MiłoszWróbel Oliwia8 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia10 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Szwed JakubMazur Inga6 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Bełz NicolasSłowiak Adrianna6 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Szwed JakubMazur Inga6 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia7 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Kucharek MateuszFraniek Emilia9 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Ciopała MichałNawalany Julia7 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Młyński MateuszPalmi Alicja7 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Kucharek MateuszFraniek Emilia9 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Śledź MiłoszDziób Amelia4 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Młyński MateuszPalmi Alicja6 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Bełz NicolasSłowiak Adrianna6 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Szwed JakubMazur Inga6 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Kudlik MiłoszWróbel Oliwia6 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Kucharek MateuszFraniek Emilia8 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia8 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Kucharek MateuszFraniek Emilia8 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia7 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Kuźma FranekZaczyńska Laura2 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia1 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Kuźma FranekZaczyńska Laura2 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Śledź MiłoszDziób Amelia6 OPEN
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Różycki PawełKmiecik Klaudia7 OPEN
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Szwed JakubMazur Inga4 C
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Śledź MiłoszDziób Amelia6 B
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Śledź MiłoszDziób Amelia4 B
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Kudlik MiłoszWróbel Oliwia9 D
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Kudlik MiłoszWróbel Oliwia10 D
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Bełz NicolasSłowiak Adrianna3 B
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Szwed JakubMazur Inga5 C
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Ciopała MichałNawalany Julia1 C
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Różycki PawełKmiecik Klaudia6 OPEN
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Ciopała MichałNawalany Julia5 C
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Kucharek MateuszFraniek Emilia5 C
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Kucharek MateuszFraniek Emilia7 C
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Młyński MateuszPalmi Alicja3 C
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Kuźma FranekZaczyńska Laura8 E
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia5 E
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Szwed JakubMazur Inga8 C
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Ciopała MichałNawalany Julia4 C
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Szwed JakubMazur Inga5 C
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Ciopała MichałNawalany Julia9 C
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Młyński MateuszPalmi Alicja3 C
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Bełz NicolasSłowiak Adrianna1 B
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Młyński MateuszPalmi Alicja1 C
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Kucharek MateuszFraniek Emilia2 C
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Kucharek MateuszFraniek Emilia4 C
DSE Children European Grand Prix and DSE EUROPEAN CHAMPIOSHIPS OF NATIONAL TEAMS Wałbrzych 04.11.2018Szwed JakubMazur Inga8 OPEN
VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL WrocĹ‚aw 02-03.11.2018Śledź MiłoszDziób Amelia19 OPEN
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Ciopała MichałNawalany Julia21 OPEN
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Szwed JakubMazur Inga18 OPEN
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Ciopała MichałNawalany Julia8 OPEN
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Szwed JakubMazur Inga16 OPEN
VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL WrocĹ‚aw 02-03.11.2018Różycki PawełKmiecik Klaudia30 OPEN
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Szwed JakubMazur Inga8 OPEN
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Młyński MateuszPalmi Alicja2 C
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Kucharek MateuszFraniek Emilia7 C
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Kucharek MateuszFraniek Emilia2 C
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Młyński MateuszPalmi Alicja1 C
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia4 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia2 E
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia6 E
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Szwed JakubMazur Inga3 C
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Młyński MateuszPalmi Alicja1 C
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Kucharek MateuszFraniek Emilia3 C
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Młyński MateuszPalmi Alicja1 C
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Kucharek MateuszFraniek Emilia2 C
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Kudlik MiłoszWróbel Oliwia2 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Kuźma FranekZaczyńska Laura4 E
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Kudlik MiłoszWróbel Oliwia5 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia6 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela3 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela2 C
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Szwed JakubMazur Inga3 C
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Bełz NicolasSłowiak Adrianna7 B
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELAMłyński MateuszPalmi Alicja20 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELAMłyński MateuszPalmi Alicja6 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELAŚledź MiłoszDziób Amelia11 B
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELAŚledź MiłoszDziób Amelia6 B
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELAMłyński MateuszPalmi Alicja2 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELAŚledź MiłoszDziób Amelia17 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAKuźma FranekZaczyńska Laura4 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTACiopała MichałNawalany Julia1 D
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia8 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Ciopała MichałNawalany Julia10 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Śledź MiłoszDziób Amelia16 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAŻebrowski MichałBurnatowska Oliwia8 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTACiopała MichałNawalany Julia10 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTACiopała MichałNawalany Julia18 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAŚledź MiłoszDziób Amelia16 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Młyński MateuszPalmi Alicja19 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAMłyński MateuszPalmi Alicja19 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Ciopała MichałNawalany Julia18 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Ciopała MichałNawalany Julia1 D
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Kuźma FranekZaczyńska Laura4 OPEN
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Szwed JakubMazur Inga3 C
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Ciopała MichałNawalany Julia5 C
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Ciopała MichałNawalany Julia5 C
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Szwed JakubMazur Inga3 C
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Ciopała MichałNawalany Julia1 D
PIENINY CUP Szczawnica 17.06.2018Ciopała MichałNawalany Julia1 D
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Szwed JakubMazur Inga9 OPEN
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Ciopała MichałNawalany Julia13 OPEN
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Ciopała MichałNawalany Julia1 D
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Ciopała MichałNawalany Julia7 C
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Ciopała MichałNawalany Julia2 D
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Szwed JakubMazur Inga5 C
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Ciopała MichałNawalany Julia2 C
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Ciopała MichałNawalany Julia2 D
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Ciopała MichałNawalany Julia1 D
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Ciopała MichałNawalany Julia7 C
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Szwed JakubMazur Inga5 C
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Szwed JakubMazur Inga5 C
Mistrzostwa Dzieci i Juniorów Młodszych w Kombinacji Tańców / OTTS Pomosty Elbląg 02.06.2018Szwed JakubMazur Inga9 OPEN
Mistrzostwa Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji TaĹ„cĂłw / OTTS Pomosty ElblÄ…g 02.06.2018Ciopała MichałNawalany Julia13 OPEN
Karkonosze Cup Karpacz 26.05.2018Bełz NicolasSłowiak Adrianna21 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Zeliuk SerhiiVasylenko Iana6 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Kucharek MateuszJakubiec Emilia9 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Śledź MiłoszDziób Amelia7 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Zeliuk SerhiiVasylenko Iana8 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Młyński MateuszFraniek Emilia5 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Kudlik MiłoszWróbel Oliwia3 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Ciopała MichałNawalany Julia1 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela2 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Tomczyk AntoniBolek Aleksandra8 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Kogut MaciejGruszczak Wiktoria7 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Ciopała MichałNawalany Julia2 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Ciopała MichałNawalany Julia10 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Śledź MiłoszDziób Amelia4 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Kucharek MateuszJakubiec Emilia10 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Bełz NicolasSłowiak Adrianna2 B
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Zeliuk SerhiiVasylenko Iana8 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela3 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Kuźma FranekZaczyńska Laura3 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Szwed JakubMazur Inga5 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Ciopała MichałNawalany Julia3 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Szwed JakubMazur Inga5 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Różycki PawełKmiecik Klaudia4 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Młyński MateuszFraniek Emilia8 C
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Śledź MiłoszDziób Amelia2 C
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Ciopała MichałNawalany Julia1 D
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Ciopała MichałNawalany Julia1 D
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Śledź MiłoszDziób Amelia2 C
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Różycki PawełKmiecik Klaudia11 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Ciopała MichałNawalany Julia2 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Bełz NicolasSłowiak Adrianna6 B
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Ciopała MichałNawalany Julia5 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Szwed JakubMazur Inga6 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Ciopała MichałNawalany Julia4 C
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Szwed JakubMazur Inga9 C
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Ciopała MichałNawalany Julia9 C
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Szwed JakubMazur Inga11 C
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Kudlik MiłoszWróbel Oliwia7 OPEN
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Kudlik MiłoszWróbel Oliwia5 E
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Kudlik MiłoszWróbel Oliwia7 OPEN
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Młyński MateuszFraniek Emilia4 C
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Śledź MiłoszDziób Amelia2 C
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Zeliuk SerhiiVasylenko Iana7 C
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Kucharek MateuszJakubiec Emilia10 C
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Śledź MiłoszDziób Amelia8 OPEN
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Zeliuk SerhiiVasylenko Iana5 D
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Śledź MiłoszDziób Amelia8 C
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Kucharek MateuszJakubiec Emilia9 C
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Śledź MiłoszDziób Amelia7 OPEN
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Młyński MateuszFraniek Emilia9 OPEN
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Młyński MateuszFraniek Emilia8 OPEN
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Młyński MateuszFraniek Emilia5 C
TATRY CUP 2018 Nowy Targ 24.03.2018Kogut MaciejGruszczak Wiktoria3 E
TATRY CUP 2018 Nowy Targ 24.03.2018Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia4 E
TATRY CUP 2018 Nowy Targ 24.03.2018Kudlik MiłoszWróbel Oliwia1 E
TATRY CUP 2018 Nowy Targ 24.03.2018Ciopała MichałNawalany Julia2 D
TATRY CUP 2018 Nowy Targ 24.03.2018Ciopała MichałNawalany Julia2 D
Mistrzostwa Klas A,B,C Bełz NicolasSłowiak Adrianna41 B
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Śledź MiłoszDziób Amelia1 C
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia4 E
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Kudlik MiłoszWróbel Oliwia2 E
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Szwed JakubMazur Inga4 C
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Szwed JakubMazur Inga4 C
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Śledź MiłoszDziób Amelia1 C
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Młyński MateuszFraniek Emilia3 C
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Kucharek MateuszJakubiec Emilia4 C
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Szwed JakubMazur Inga3 D
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Młyński MateuszFraniek Emilia2 C
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Kucharek MateuszJakubiec Emilia3 C
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Zeliuk SerhiiVasylenko Iana4 D
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Młyński MateuszFraniek Emilia2 D
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Szwed JakubMazur Inga2 D
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Kucharek MateuszJakubiec Emilia2 D
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Zeliuk SerhiiVasylenko Iana1 D
MP FTS w tańcach latynoamerykańkich Szczecinek 24.02.2018Różycki PawełKmiecik Klaudia30 OPEN
MP FTS w tańcach latynoamerykańkich Szczecinek 24.02.2018Fejklowicz PiotrNiedośpiał Anna21 OPEN
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela3 C
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Kudlik MiłoszWróbel Oliwia5 E
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Kucharek MateuszJakubiec Emilia2 C
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Młyński MateuszFraniek Emilia1 D
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Młyński MateuszFraniek Emilia1 D
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela4 D
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Kucharek MateuszJakubiec Emilia4 D
Akad MP,MP FTS Dzieci i Jun I w Komb Wrocław 16.12.2017Szwed JakubMazur Inga10 OPEN
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela4 D
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Kudlik MiłoszWróbel Oliwia4 E
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia8 E
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Rzepa NikodemNawalany Julia2 E
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Kucharek MateuszJakubiec Emilia7 D
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Młyński MateuszFraniek Emilia2 D
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Zeliuk SerhiiVasylenko Iana3 D
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Szwed JakubMazur Inga3 D
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Młyński MateuszFraniek Emilia6 D
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Zeliuk SerhiiVasylenko Iana5 D
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Rzepa NikodemNawalany Julia7 D
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Szwed JakubMazur Inga1 D
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Zeliuk SerhiiVasylenko Iana5 C
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Śledź MiłoszDziób Amelia3 C
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Młyński MateuszFraniek Emilia6 C
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Śledź MiłoszDziób Amelia2 C
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Kucharek MateuszJakubiec Emilia4 C
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Młyński MateuszFraniek Emilia5 C
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela3 C
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela4 C
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela3 C
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela1 B
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Puchała MateuszKsiążek Izabela3 B
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Fejklowicz PiotrNiedośpiał Anna7 OPEN
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Kogut MaciejGruszczak Wiktoria3 E
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Fejklowicz PiotrNiedośpiał Anna6 OPEN
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Różycki PawełKmiecik Klaudia8 OPEN
Turniej Asów Zawiercie 26.11.2017Fejklowicz PiotrNiedośpiał Anna7 OPEN
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Różycki PawełKmiecik Klaudia16 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia4 F
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Kuźma FranekZaczyńska Laura3 F
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Napora KarolLowas Magdalena1 G
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Kudlik MarcelMusiał Zofia1 G
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Bochenek MaksymilianBatko Martyna1 G
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Gumulec KonradMól Sylwia1 H
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Bajdała NikodemWójcik Nina1 H
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Kucharek MateuszJakubiec Emilia30 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Ciopała MichałPalmi Alicja19 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia26 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Szwed JakubMazur Inga9 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Kogut MaciejGruszczak Wiktoria23 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Śledź MiłoszDziób Amelia25 OPEN
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Fejklowicz PiotrNiedośpiał Anna5 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Kucharek MateuszJakubiec Emilia24 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Ciopała MichałPalmi Alicja16 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Kudlik MiłoszWróbel Oliwia21 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Śledź MiłoszDziób Amelia19 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Szwed JakubMazur Inga12 OPEN
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Szwed JakubMazur Inga1 D
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Szwed JakubMazur Inga2 D
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela9 D
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela4 D
XXI O.T.T.T. o Puchar MarszaĹ‚ka WojewĂłdztwa Podlaskiego, Starosty LomĹĽyĹ„skiego, Prezydenta Miasta LomĹĽa i Mistrzostwa Podlaskiego ZwiÄ…zku TaĹ„ca Sportowego 22-10-2017\r\nFejklowicz PiotrNiedośpiał Anna3 OPEN
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Zeliuk SerhiiVasylenko Iana7 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Zeliuk SerhiiVasylenko Iana8 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Kucharek MateuszJakubiec Emilia7 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Rzepa NikodemNawalany Julia11 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Kucharek MateuszJakubiec Emilia1 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Rzepa NikodemNawalany Julia7 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Bełz NicolasSłowiak Adrianna4 B
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela2 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela5 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela1 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela3 B
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Bełz NicolasSłowiak Adrianna5 B
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Puchała MateuszKsiążek Izabela2 B
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela7 C
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela5 C
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela3 B
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela6 C
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Ślęczka KsaweryPotempa Oliwia4 F
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Tomczyk AntoniBolek Aleksandra7 E
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Kudlik MiłoszWróbel Oliwia5 E
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Śledź MiłoszDziób Amelia2 C
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Kogut MaciejGruszczak Wiktoria3 E
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia6 E
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia3 F
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Makucki WładysławAdamska Alicja4 F
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Zeliuk SerhiiVasylenko Iana6 C
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Szwed JakubMazur Inga1 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Szwed JakubMazur Inga1 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Kucharek MateuszJakubiec Emilia5 C
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Zeliuk SerhiiVasylenko Iana7 C
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Śledź MiłoszDziób Amelia2 C
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Kucharek MateuszJakubiec Emilia3 C
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Bełz NicolasSłowiak Adrianna5 B
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Rzepa NikodemNawalany Julia4 E
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Szwed JakubMazur Inga1 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela6 C
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Puchała MateuszKsiążek Izabela2 B
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Bełz NicolasSłowiak Adrianna4 B
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela1 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela5 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela2 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Zeliuk SerhiiVasylenko Iana7 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Rzepa NikodemNawalany Julia7 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Kucharek MateuszJakubiec Emilia1 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Rzepa NikodemNawalany Julia11 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Zeliuk SerhiiVasylenko Iana8 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Kucharek MateuszJakubiec Emilia7 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela5 C
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela7 C
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Zeliuk SerhiiVasylenko Iana6 C
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Kudlik MiłoszWróbel Oliwia5 E
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Makucki WładysławAdamska Alicja4 F
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Śledź MiłoszDziób Amelia2 C
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Zeliuk SerhiiVasylenko Iana7 C
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Kucharek MateuszJakubiec Emilia5 C
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Śledź MiłoszDziób Amelia2 C
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Rzepa NikodemNawalany Julia4 E
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Tomczyk AntoniBolek Aleksandra7 E
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Kucharek MateuszJakubiec Emilia3 C
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Kogut MaciejGruszczak Wiktoria3 E
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia6 E
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Szwed JakubMazur Inga1 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia3 F
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Ślęczka KsaweryPotempa Oliwia4 F
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Kudlik MarcelMusiał Zofia9 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Różycki PawełKmiecik Klaudia5 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Bochenek MaksymilianBatko Martyna13 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Fejklowicz PiotrNiedośpiał Anna2 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Puchała MateuszKsiążek Izabela5 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Napora KarolLowas Magdalena15 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela6 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Bełz NicolasSłowiak Adrianna7 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Bełz NicolasSłowiak Adrianna7 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Puchała MateuszKsiążek Izabela5 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Rzepa NikodemNawalany Julia10 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Śledź MiłoszDziób Amelia2 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Młyński MateuszFraniek Emilia4 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Kucharek MateuszJakubiec Emilia7 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Ciopała MichałPalmi Alicja3 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia18 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Tomczyk AntoniBolek Aleksandra13 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Szwed JakubMazur Inga3 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Kudlik MiłoszWróbel Oliwia11 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Kogut MaciejGruszczak Wiktoria10 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Bochenek MaksymilianBatko Martyna13 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia7 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Żebrowski MichałBurnatowska Oliwia5 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Kuźma FranekZaczyńska Laura4 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Kudlik MarcelMusiał Zofia10 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Śledź MiłoszDziób Amelia3 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Rzepa NikodemNawalany Julia10 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Młyński MateuszFraniek Emilia6 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Kucharek MateuszJakubiec Emilia5 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Ciopała MichałPalmi Alicja2 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Kogut MaciejGruszczak Wiktoria20 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Tomczyk AntoniBolek Aleksandra10 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Szwed JakubMazur Inga4 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Kudlik MiłoszWróbel Oliwia8 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia10 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Napora KarolLowas Magdalena14 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Kuźma FranekZaczyńska Laura4 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Zeliuk SerhiiVasylenko Iana22 D
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Młyński MateuszFraniek Emilia9 D
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Kucharek MateuszJakubiec Emilia10 D
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Kucharek MateuszJakubiec Emilia13 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Śledź MiłoszDziób Amelia11 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Ciopała MichałPalmi Alicja11 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Śledź MiłoszDziób Amelia10 C
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Młyński MateuszFraniek Emilia13 D
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Kucharek MateuszJakubiec Emilia9 D
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Śledź MiłoszDziób Amelia6 D
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Zeliuk SerhiiVasylenko Iana17 D
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (SOBOTA)Szwed JakubMazur Inga11 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (SOBOTA)Ciopała MichałPalmi Alicja11 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (SOBOTA)Śledź MiłoszDziób Amelia12 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (SOBOTA)Fejklowicz PiotrNiedospial Anna27 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (SOBOTA)Szwed JakubMazur Inga5 D
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (SOBOTA)Szwed JakubMazur Inga11 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (SOBOTA)Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela4 D
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (SOBOTA)Szwed JakubMazur Inga8 D
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (SOBOTA)Różycki PawełKmiecik Klaudia15 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (SOBOTA)Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela5 D
Mistrzostwa Polski FTS Formacji oraz Towarzyszący OTTS Kraków 16.09.2017Młyński MateuszFraniek Emilia2 D
Mistrzostwa Polski FTS Formacji oraz Towarzyszący OTTS Kraków 16.09.2017Śledź MiłoszDziób Amelia1 D
Mistrzostwa Polski FTS Formacji oraz Towarzyszący OTTS Kraków 16.09.2017Kudlik MiłoszWróbel Oliwia1 E
Mistrzostwa Polski FTS Formacji oraz Towarzyszący OTTS Kraków 16.09.2017Zeliuk SerhiiVasylenko Iana7 D
Mistrzostwa Polski FTS Formacji oraz Towarzyszący OTTS Kraków 16.09.2017Zeliuk SerhiiVasylenko Iana3 D
Mistrzostwa Polski FTS Formacji oraz Towarzyszący OTTS Kraków 16.09.2017Kucharek MateuszJakubiec Emilia10 D
Mistrzostwa Polski FTS Formacji oraz Towarzyszący OTTS Kraków 16.09.2017Śledź MiłoszDziób Amelia1 D
Mistrzostwa Polski FTS Formacji oraz Towarzyszący OTTS Kraków 16.09.2017Młyński MateuszFraniek Emilia2 D
Mistrzostwa Polski FTS Formacji oraz Towarzyszący OTTS Kraków 16.09.2017Kucharek MateuszJakubiec Emilia3 D
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Fejklowicz PiotrNiedośpiał Anna2 OPEN
Taneczna Majówka Kraków 28.05.2017Ślęczka KsaweryPotempa Oliwia9 F
Taneczna Majówka Kraków 28.05.2017Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela6 D
Taneczna Majówka Kraków 28.05.2017Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela5 D
Taneczna Majówka Kraków 28.05.2017Kmiecik JanGluzińska Katarzyna1 D
Taneczna Majówka Kraków 28.05.2017Saganiewicz MikołajBełz Victoria9 D
Taneczna Majówka Kraków 28.05.2017Wawak HubertMarecik Natalia6 D
Taneczna Majówka Kraków 28.05.2017Młyński MateuszFraniek Emilia3 D
Taneczna Majówka Kraków 28.05.2017Saganiewicz MikołajBełz Victoria6 D
Taneczna Majówka Kraków 28.05.2017Wawak HubertMarecik Natalia4 D
Taneczna Majówka Kraków 28.05.2017Młyński MateuszFraniek Emilia2 D
Taneczna Majówka Kraków 28.05.2017Rzepa NikodemNawalany Julia7 E
Taneczna Majówka Kraków 28.05.2017Makucki WładysławAla Adamska10 F
Taneczna Majówka Kraków 28.05.2017Ślęczka KsaweryPotempa Oliwia9 F
International Dance Sport Gala Łódź OPEN Łódź 06.05.2017Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela5 D
International Dance Sport Gala Łódź OPEN Łódź 06.05.2017Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela3 D
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Szwed JakubMazur Inga2 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Szwed JakubMazur Inga3 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Szwed JakubMazur Inga1 D
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Szwed JakubMazur Inga3 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela9 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Ciopała MichałPalmi Alicja7 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Kucharek MateuszJakubiec Emilia9 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Saganiewicz MikołajBełz Victoria7 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Śledź MiłoszKról Emilia6 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Kucharek MateuszJakubiec Emilia10 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela3 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Śledź MiłoszKról Emilia10 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Kmiecik JanGluzińska Katarzyna10 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Kucharek MateuszJakubiec Emilia2 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Młyński MateuszFraniek Emilia4 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Wawak HubertMarecik Natalia6 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Kucharek MateuszJakubiec Emilia1 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Szwed JakubMazur Inga6 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Wawak HubertMarecik Natalia6 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Młyński MateuszFraniek Emilia7 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Saganiewicz MikołajBełz Victoria11 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela8 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Śledź MiłoszKról Emilia10 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Szwed JakubMazur Inga7 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Szwed JakubMazur Inga7 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Fejklowicz PiotrNiedośpiał Anna7 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Różycki PawełKmiecik Klaudia8 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Ciopała MichałPalmi Alicja9 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Kmiecik JanGluzińska Katarzyna8 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Rzepa NikodemNawalany Julia13 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Kudlik MiłoszWróbel Oliwia8 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Kogut MaciejGruszczak Wiktoria6 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Szwed JakubMazur Inga3 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Dąbrowski WiesławSłowiak Amelia10 E
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Saganiewicz MikołajBełz Victoria11 D
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Młyński MateuszFraniek Emilia10 D
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Kucharek MateuszJakubiec Emilia5 D
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Śledź MiłoszKról Emilia2 D
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Ciopała MichałPalmi Alicja1 D
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Ciopała MichałPalmi Alicja1 D
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Młyński MateuszFraniek Emilia6 D
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Kucharek MateuszJakubiec Emilia4 D
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela3 D
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Szwed JakubMazur Inga3 D
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Szwed JakubMazur Inga2 E
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Saganiewicz MikołajBełz Victoria10 D
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Szwed JakubMazur Inga4 D
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Kmiecik JanGluzińska Katarzyna5 D
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Kmiecik JanGluzińska Katarzyna10 C
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela6 D
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Różycki PawełKmiecik Klaudia8 OPEN
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Puchała MateuszKsiążek Izabela7 OPEN
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Bełz NicolasSłowiak Adrianna6 B
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Puchała MateuszKsiążek Izabela3 B
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela6 C
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Kucharek MateuszJakubiec Emilia5 C
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Śledź MiłoszKról Emilia3 C
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Ciopała MichałPalmi Alicja2 C
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Kucharek MateuszJakubiec Emilia4 C
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Śledź MiłoszKról Emilia2 C
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Ciopała MichałPalmi Alicja1 C
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela6 D
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Śledź MiłoszKról Emilia5 D
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Ciopała MichałPalmi Alicja1 D
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Ciopała MichałPalmi Alicja1 D
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Śledź MiłoszKról Emilia2 D
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Szwed JakubMazur Inga1 E
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Puchała MateuszKsiążek Izabela3 B
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Ciopała MichałPalmi Alicja4 C
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Śledź MiłoszKról Emilia7 C
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Ciopała MichałPalmi Alicja6 C
TATRY CUP Nowy Targ 01.04.2017Wawak HubertMarecik Natalia2 D
TATRY CUP Nowy Targ 01.04.2017Wawak HubertMarecik Natalia2 D
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Fejklowicz PiotrNiedośpiał Anna11 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Szwed JakubMazur Inga1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Kogut MaciejGruszczak Wiktoria3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Kudlik MiłoszWróbel Oliwia5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Dąbrowski WiesławCholewa Hanna6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Rzepa NikodemNawalany Julia12 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Śledź MiłoszKról Emilia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Kmiecik JanGluzińska Katarzyna7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Ciopała MichałPalmi Alicja1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Kucharek MateuszJakubiec Emilia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Śledź MiłoszKról Emilia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Kmiecik JanGluzińska Katarzyna5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Ciopała MichałPalmi Alicja3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Kucharek MateuszJakubiec Emilia4 D
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach LA Ruda Śląska 11.03.2017Fejklowicz PiotrNiedośpiał Anna23 OPEN
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela6 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Rzepa NikodemNawalany Julia3 F
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Szwed JakubMazur Inga3 E
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Kudlik MiłoszWróbel Oliwia7 E
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Dąbrowski WiesławCholewa Hanna8 E
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Saganiewicz MikołajBełz Victoria3 E
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Bełz NicolasSłowiak Adrianna4 B
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela2 C
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela4 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Kmiecik JanGluzińska Katarzyna1 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Kmiecik JanGluzińska Katarzyna7 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Śledź MiłoszKról Emilia1 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Saganiewicz MikołajBełz Victoria10 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Wawak HubertMarecik Natalia7 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Młyński MateuszFraniek Emilia6 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Kucharek MateuszJakubiec Emilia5 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Ciopała MichałPalmi Alicja3 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Śledź MiłoszKról Emilia2 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Saganiewicz MikołajBełz Victoria8 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Wawak HubertMarecik Natalia7 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Ciopała MichałPalmi Alicja3 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Kucharek MateuszJakubiec Emilia4 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Młyński MateuszFraniek Emilia6 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela5 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoŚledź MiłoszKról Emilia27 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSzwed JakubMazur Inga12 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCiopała MichałPalmi Alicja17 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCiopała MichałPalmi Alicja20 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKucharek MateuszJakubiec Emilia28 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMłyński MateuszFraniek Emilia32 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoŚledź MiłoszKról Emilia22 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKucharek MateuszJakubiec Emilia27 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMłyński MateuszFraniek Emilia30 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBełz NicolasSłowiak Adrianna21 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoFejklowicz PiotrNiedośpiał Anna6 OPEN
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Puchała MateuszKsiążek Izabela5 B
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela2 E
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Młyński MateuszFraniek Emilia9 D
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Kucharek MateuszJakubiec Emilia7 D
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Śledź MiłoszKról Emilia3 D
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela2 C
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Młyński MateuszFraniek Emilia6 D
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Lebiest BrunoSłowiak Amelia7 F
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Śledź MiłoszKról Emilia3 D
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Rzepa NikodemNawalany Julia8 F
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Kucharek MateuszJakubiec Emilia7 D
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Makucki WładysławAdamska Alicja10 F
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Ślęczka KsaweryPotempa Oliwia12 F
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Szwed JakubMazur Inga4 E
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Kogut MaciejGruszczak Wiktoria3 OPEN
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Saganiewicz MikołajBełz Victoria2 E
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Dziura KajetanDziób Amelia1 D
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Kmiecik JanGluzińska Katarzyna6 D
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela8 D
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Dziura KajetanDziób Amelia4 D
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela6 D
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela7 D
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Tomczyk AntoniBolek Aleksandra6 OPEN
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Śledź MiłoszKról Emilia19 OPEN
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Kogut MaciejGruszczak Wiktoria2 OPEN
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Różycki PawełKmiecik Klaudia2 OPEN
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Kucharek MateuszJakubiec Emilia21 OPEN
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Kmiecik JanGluzińska Katarzyna3 D
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Ciopała MichałPalmi Alicja19 OPEN
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Kucharek MateuszJakubiec Emilia21 OPEN
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Ciopała MichałPalmi Alicja18 OPEN
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Tomczyk AntoniBolek Aleksandra6 OPEN
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Śledź MiłoszKról Emilia22 OPEN
Jesienny Turniej Tańca o Puchar Prezesa Skawina 19.11.2016Młyński MateuszFraniek Emilia1 D
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Fejklowicz PiotrNiedośpiał Anna9 OPEN
Jesienny Turniej Tańca o Puchar Prezesa Skawina 19.11.2016Rzepa NikodemNawalany Julia6 F
Jesienny Turniej Tańca o Puchar Prezesa Skawina 19.11.2016Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela1 E
Jesienny Turniej Tańca o Puchar Prezesa Skawina 19.11.2016Szwed JakubMazur Inga1 E
Jesienny Turniej Tańca o Puchar Prezesa Skawina 19.11.2016Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela4 D
Jesienny Turniej Tańca o Puchar Prezesa Skawina 19.11.2016Młyński MateuszFraniek Emilia2 D
Jesienny Turniej Tańca o Puchar Prezesa Skawina 19.11.2016Dziura KajetanDziób Amelia1 D
Jesienny Turniej Tańca o Puchar Prezesa Skawina 19.11.2016Kmiecik JanGluzińska Katarzyna5 D
Jesienny Turniej Tańca o Puchar Prezesa Skawina 19.11.2016Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela6 D
Jesienny Turniej Tańca o Puchar Prezesa Skawina 19.11.2016Kmiecik JanGluzińska Katarzyna2 D
Jesienny Turniej Tańca o Puchar Prezesa Skawina 19.11.2016Dziura KajetanDziób Amelia5 D
Jesienny Turniej Tańca o Puchar Prezesa Skawina 19.11.2016Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela1 D
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela4 E
22. POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS - BALTIC CUP Elbląg 14.10.2016Bednarz JanLassak Wiktoria4 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Rzepa NikodemNawalany Julia15 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Dziura KajetanDziób Amelia13 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Dąbrowski WiesławCholewa Hanna4 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Kogut MaciejGruszczak Wiktoria2 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Dziura KajetanDziób Amelia13 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela11 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Kmiecik JanGluzińska Katarzyna11 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela6 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Bełz NicolasSłowiak Adrianna4 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Bednarz JanLassak Wiktoria2 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela14 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela10 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Kmiecik JanGluzińska Katarzyna10 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Tomczyk AntoniBolek Aleksandra6 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Bednarz JanLassak Wiktoria1 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Wawak HubertMarecik Natalia11 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Rzepa NikodemNawalany Julia10 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Szwed JakubMazur Inga9 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Bednarz SzymonPietrzak Dasza2 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Tomczyk AntoniBolek Aleksandra6 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Szwed JakubMazur Inga11 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Wawak HubertMarecik Natalia8 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Bednarz SzymonPietrzak Dasza3 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Kudlik MiłoszWróbel Oliwia5 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Bełz NicolasSłowiak Adrianna6 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Lebiest BrunoSłowiak Amelia8 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Ciopała MichałPalmi Alicja8 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Kudlik MiłoszWróbel Oliwia4 F
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Ślęczka KsaweryPotempa Oliwia9 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela2 E
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Młyński MateuszFraniek Emilia1 E
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Rzepa NikodemNawalany Julia4 F
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Różycki PawełKmiecik Klaudia5 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Puchała MateuszKsiążek Izabela3 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Młyński MateuszFraniek Emilia13 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Tomczyk AntoniBolek Aleksandra6 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Kucharek MateuszJakubiec Emilia9 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Śledź MiłoszKról Emilia5 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Kucharek MateuszJakubiec Emilia11 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Śledź MiłoszKról Emilia8 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Młyński MateuszFraniek Emilia6 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Ciopała MichałPalmi Alicja4 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Ślęczka KsaweryPotempa Oliwia8 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Lebiest BrunoSłowiak Amelia7 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Tomczyk AntoniBolek Aleksandra6 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Kudlik MiłoszWróbel Oliwia5 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Dąbrowski WiesławCholewa Hanna3 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Kogut MaciejGruszczak Wiktoria2 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Lebiest BrunoSłowiak Amelia7 F
Karkonosze Open 2016 Jelenia Góra 24.09.2016Bednarz JanLassak Wiktoria1 OPEN
Karkonosze Open 2016 Jelenia Góra 24.09.2016Bednarz JanLassak Wiktoria3 OPEN
Karkonosze Open 2016 Jelenia Góra 24.09.2016Bednarz SzymonPietrzak Dasza9 OPEN
Karkonosze Open 2016 Jelenia Góra 24.09.2016Bednarz SzymonPietrzak Dasza12 OPEN
O PUCHAR PRZEWODNICĄCEGO RADY m.KRAKOWA Kraków 17.09.2016Saganiewicz MikołajBełz Victoria2 E
Taneczna Czerwcówka Kraków 11.06.2016Kucharek MateuszJakubiec Emilia3 D
Taneczna Czerwcówka Kraków 11.06.2016Wawak HubertMarecik Natalia2 E
Taneczna Czerwcówka Kraków 11.06.2016Wawak HubertMarecik Natalia3 D
Taneczna Czerwcówka Kraków 11.06.2016Wawak HubertMarecik Natalia2 D
Taneczna Czerwcówka Kraków 11.06.2016Młyński MateuszFraniek Emilia1 E
Taneczna Czerwcówka Kraków 11.06.2016Saganiewicz MikołajBełz Victoria2 E
Taneczna Czerwcówka Kraków 11.06.2016Ciopała MichałPalmi Alicja1 D
Taneczna Czerwcówka Kraków 11.06.2016Kucharek MateuszJakubiec Emilia3 D
Taneczna Czerwcówka Kraków 11.06.2016Ciopała MichałPalmi Alicja2 D
Taneczna Czerwcówka Kraków 11.06.2016Młyński MateuszFraniek Emilia6 D
Taneczna Czerwcówka Kraków 11.06.2016Młyński MateuszFraniek Emilia5 D
Taneczna Czerwcówka Kraków 11.06.2016Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela5 D
Taneczna Czerwcówka Kraków 11.06.2016Michniak ArkadiuszPastuch Gabriela6 E
Taneczna Czerwcówka Kraków 11.06.2016Bełz NicolasSłowiak Adrianna2 C
Taneczna Czerwcówka Kraków 11.06.2016Bełz NicolasSłowiak Adrianna2 C
Taneczna Czerwcówka Kraków 11.06.2016Dziura KajetanDziób Amelia4 D
Taneczna Czerwcówka Kraków 11.06.2016Kmiecik JanGluzińska Katarzyna2 D
Taneczna Czerwcówka Kraków 11.06.2016Dziura KajetanDziób Amelia6 D
Taneczna Czerwcówka Kraków 11.06.2016Kmiecik JanGluzińska Katarzyna2 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2016 Wieliczka 28.05.2016Kucharek MateuszJakubiec Emilia4 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2016 Wieliczka 28.05.2016Bednarz SzymonPietrzak Dasza4 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2016 Wieliczka 28.05.2016Bednarz SzymonPietrzak Dasza4 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2016 Wieliczka 28.05.2016