!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
MAESTRO
Opole (Opolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Włochowicz MateuszKubiak Julia6 B
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Rudnicki JakubOzon Olivia2 H
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Fiedler AleksanderNowara Lena3 G
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Rogala TomaszSaj Liliana10 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Skrzyszewski SzymonJędrychowska Maria1 H
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Otto AdamWolny Jadwiga9 F
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika5 C
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika6 C
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Włochowicz MateuszKubiak Julia6 B
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Kubicz JakubBaryliszyn Maria3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsLenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsLenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika4 D
Majówka w Krakowie - Senior Juszczyk ZdzisławFassa Wanda5 C
Majówka w Krakowie - Senior Juszczyk ZdzisławFassa Wanda4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Włochowicz MateuszKubiak Julia3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Włochowicz MateuszKubiak Julia2 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Borbot RostislavPodborowska Anastazja8 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Borbot RostislavPodborowska Anastazja9 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymJuszczyk ZdzisławFassa Wanda5 C
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymJuszczyk ZdzisławFassa Wanda4 C
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kubicz JakubBaryliszyn Maria10 B
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika1 D
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Borbot RostislavPodborowska Anastazja2 D
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Borbot RostislavPodborowska Anastazja6 D
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Fiedler AleksanderNowara Lena1 H
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Skrzyszewski SzymonJędrychowska Maria1 H
ArtDance Cup 2019Borbot RostislavPodborowska Anastazja7 D
ArtDance Cup 2019Borbot RostislavPodborowska Anastazja6 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika4 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Włochowicz MateuszKubiak Julia6 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Włochowicz MateuszKubiak Julia4 B
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika3 D
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Rogala TomaszSaj Liliana3 F
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Skrzyszewski SzymonJędrychowska Maria2 H
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Rogala TomaszSaj Liliana7 F
IX GPS \"Biała Dama\" Juszczyk ZdzisławFassa Wanda6 C
IX GPS \"Biała Dama\" Juszczyk ZdzisławFassa Wanda8 C
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiFiedler AleksanderNowara Lena1 H
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiSkrzyszewski SzymonJędrychowska Maria1 H
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiKubicz JakubBaryliszyn Maria34 C
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiWłochowicz MateuszKubiak Julia19 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Warsitz JakubBrzozowska Agata42 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Włochowicz MateuszKubiak Julia34 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Kubicz JakubBaryliszyn Maria15 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Reginek FilipJankowska Magdalena33 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Kubicz JakubBaryliszyn Maria4 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Rogala TomaszSaj Liliana4 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Włochowicz MateuszKubiak Julia8 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Włochowicz MateuszKubiak Julia13 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Włochowicz MateuszKubiak Julia4 B
XLV Puchar Wieczystego Borbot RostislavPodborowska Anastazja10 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Reginek FilipJankowska Magdalena12 D
XLV Puchar Wieczystego Reginek FilipJankowska Magdalena24 C
XLV Puchar Wieczystego Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika9 D
XLV Puchar Wieczystego Warsitz JakubBrzozowska Agata29 B
XLV Puchar Wieczystego Warsitz JakubBrzozowska Agata35 B
XLV Puchar Wieczystego Kubicz JakubBaryliszyn Maria1 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Rogala TomaszSaj Liliana1 F
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Kubicz JakubBaryliszyn Maria2 C
OTTT Siewierz 2018Rogala TomaszSaj Liliana4 F
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Warsitz JakubBrzozowska Agata8 B
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Warsitz JakubBrzozowska Agata8 B
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kubicz JakubBaryliszyn Maria1 C
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Reginek FilipJankowska Magdalena5 C
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Reginek FilipJankowska Magdalena3 D
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika2 D
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rogala TomaszSaj Liliana2 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICRogala TomaszSaj Liliana5 F
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICOtto AdamPawełczak Paulina12 F
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Borbot RostislavPodborowska Anastazja5 OPEN
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Warsitz JakubBrzozowska Agata7 B
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika8 C
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika3 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Stefaniszyn BłażejWandzioch Maja2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Kubicz JakubBaryliszyn Maria3 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Fiedler AleksanderNowara Lena1 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Skrzyszewski SzymonJędrychowska Maria2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Otto AdamPawełczak Paulina7 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Kubicz JakubBaryliszyn Maria8 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Rogala TomaszSaj Liliana2 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika4 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Reginek FilipJankowska Magdalena5 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Reginek FilipJankowska Magdalena4 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika5 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Reginek FilipJankowska Magdalena4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Skrzyszewski SzymonJędrychowska Maria2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Fiedler AleksanderNowara Lena1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Włochowicz MateuszKubiak Julia3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Włochowicz MateuszKubiak Julia3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Warsitz JakubBrzozowska Agata3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Warsitz JakubBrzozowska Agata5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Reginek FilipJankowska Magdalena7 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika6 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Włochowicz MateuszKubiak Julia5 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Warsitz JakubBrzozowska Agata8 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Włochowicz MateuszKubiak Julia6 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Warsitz JakubBrzozowska Agata10 B
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Borbot RostislavPodborowska Anastazja15 OPEN
OTTT Będzin 2018Włochowicz MateuszKubiak Julia10 B
OTTT Będzin 2018Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika5 D
OTTT Będzin 2018Włochowicz MateuszKubiak Julia5 B
Mistrzostwa Polski Standard Argier AdamSapińska Iwona25 OPEN
Milicz Dance Festival Włochowicz MateuszKubiak Julia2 B
Milicz Dance Festival Reginek FilipJankowska Magdalena8 D
Milicz Dance Festival Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika5 D
Milicz Dance Festival Skubański MarcelBiliczak Anna-Wiktoria15 F
Milicz Dance Festival Rogala TomaszSaj Liliana10 F
Puchar Klas A,B i C Włochowicz MateuszKubiak Julia23 B
Puchar Klas A,B i C Włochowicz MateuszKubiak Julia18 B
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika3 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Włochowicz MateuszKubiak Julia4 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Włochowicz MateuszKubiak Julia6 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kubicz JakubSnitsar Anastasia10 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika9 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Reginek FilipJankowska Magdalena9 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Otto AdamPawełczak Paulina8 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skubański MarcelBiliczak Anna-Wiktoria9 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata9 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Włochowicz MateuszKubiak Julia11 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Włochowicz MateuszKubiak Julia12 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata19 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kubicz DominikBańkowska Magdalena3 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skrzyszewski SzymonJędrychowska Maria2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Fiedler AleksanderNowara Lena1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stefaniszyn BłażejWandzioch Maja2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Reginek FilipJankowska Magdalena15 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata19 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rogala TomaszSaj Liliana6 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kubicz JakubSnitsar Anastasia7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika11 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Warsitz JakubBrzozowska Agata15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Borbot RostislavPodborowska Anastazja4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Włochowicz MateuszKubiak Julia20 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Włochowicz MateuszKubiak Julia17 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Argier AdamSapińska Iwona9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata23 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kubicz DominikBańkowska Magdalena25 OPEN
Polish Open Championships Argier AdamSapińska Iwona20 OPEN
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Reginek FilipJankowska Magdalena3 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Skrzyszewski SzymonJędrychowska Maria2 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika7 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika3 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika3 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Warsitz JakubBrzozowska Agata7 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika3 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Borbot RostislavPodborowska Anastazja5 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Borbot RostislavPodborowska Anastazja5 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Warsitz JakubBrzozowska Agata7 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika3 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika3 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiArgier AdamSapińska Iwona10 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Włochowicz MateuszKubiak Julia8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Włochowicz MateuszKubiak Julia5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Reginek FilipJankowska Magdalena5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Reginek FilipJankowska Magdalena13 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika11 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiBorbot RostislavPodborowska Anastazja5 OPEN
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika3 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Otto AdamPawełczak Paulina3 G
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Reginek FilipJankowska Magdalena6 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Reginek FilipJankowska Magdalena5 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika1 D
XIX TRZEBNICA CUP O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY Rogala TomaszSaj Liliana2 G
XIX TRZEBNICA CUP O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY Włochowicz MateuszKubiak Julia5 B
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Otto AdamPawełczak Paulina7 G
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Skubański MarcelBiliczak Anna-Wiktoria3 F
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Reginek FilipJankowska Magdalena6 D
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Skrzyszewski SzymonJędrychowska Maria2 H
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Otto AdamPawełczak Paulina2 G
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Stefaniszyn BłażejWandzioch Maja1 H
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika7 D
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Reginek FilipJankowska Magdalena1 D
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika3 D
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Włochowicz MateuszKubiak Julia4 B
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Włochowicz MateuszKubiak Julia4 B
I Ogólnopolski Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich - turniej towarzyszący GRAND PRIX SENIOR Otto AdamPawełczak Paulina2 G
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTArgier AdamSapińska Iwona17 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Reginek FilipJankowska Magdalena2 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika8 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Wojciechowski MichałDrabik Oliwia10 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Rogala TomaszSaj Liliana2 G
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika4 D
XXXIII Noworudzkie Spotkania Taneczne Włochowicz MateuszKubiak Julia3 B
XXXIII Noworudzkie Spotkania Taneczne Włochowicz MateuszKubiak Julia2 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Wojciechowski MichałDrabik Oliwia15 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Włochowicz MateuszKubiak Julia8 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Warsitz JakubBrzozowska Agata6 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Warsitz JakubBrzozowska Agata7 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Włochowicz MateuszKubiak Julia5 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Wojciechowski MichałDrabik Oliwia4 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Wojciechowski MichałDrabik Oliwia5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Borbot RostislavPodborowska Anastazja10 OPEN
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Reginek FilipJankowska Magdalena4 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika2 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Reginek FilipJankowska Magdalena8 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika6 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Otto AdamPawełczak Paulina3 G
Mistrzostwa Klas A,B,C Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata33 B
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceLenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika7 D
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceWojciechowski MichałDrabik Oliwia7 C
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceReginek FilipJankowska Magdalena5 D
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceLenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika3 D
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceReginek FilipJankowska Magdalena2 D
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceWojciechowski MichałDrabik Oliwia9 D
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceRogala TomaszSaj Liliana1 G
Mistrzostwa Klas A,B,C Piłat JędrzejBaryliszyn Maria45 B
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceWłochowicz MateuszKubiak Julia1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wojciechowski MichałDrabik Oliwia12 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wojciechowski MichałDrabik Oliwia5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Reginek FilipJankowska Magdalena4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Reginek FilipJankowska Magdalena4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rogala TomaszSaj Liliana3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Argier AdamSapińska Iwona12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Warsitz JakubBrzozowska Agata14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Warsitz JakubBrzozowska Agata9 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Warsitz JakubBrzozowska Agata19 B
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Otto AdamPawełczak Paulina3 G
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Kubicz JakubSnitsar Anastasia3 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoReginek FilipJankowska Magdalena15 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoReginek FilipJankowska Magdalena9 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKubicz DominikBańkowska Magdalena30 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoArgier AdamSapińska Iwona4 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWarsitz JakubBrzozowska Agata28 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCzyrnia TobiaszIdzik Małgorzata29 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWarsitz JakubBrzozowska Agata26 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKubicz DominikBańkowska Magdalena3 C
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJRogala TomaszSaj Liliana3 G
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJWojciechowski MichałDrabik Oliwia1 D
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJWojciechowski MichałDrabik Oliwia7 C
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJPiłat JędrzejBaryliszyn Maria2 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Piłat JędrzejBaryliszyn Maria1 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Kubicz JakubSnitsar Anastasia1 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Kubicz JakubSnitsar Anastasia2 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Stefaniszyn BłażejWandzioch Maja2 H
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Rogala TomaszSaj Liliana3 G
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Reginek FilipJankowska Magdalena5 D
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Borbot RostislavPodborowska Anastazja2 E
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Kubicz JakubSnitsar Anastasia4 D
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Otto AdamPawełczak Paulina3 G
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Piłat JędrzejBaryliszyn Maria2 C
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Kubicz JakubSnitsar Anastasia1 D
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata8 B
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Włochowicz MateuszKubiak Julia11 B
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Reginek FilipJankowska Magdalena5 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Otto AdamPawełczak Paulina3 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Włochowicz MateuszKubiak Julia9 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Kubicz JakubSnitsar Anastasia1 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Reginek FilipJankowska Magdalena3 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Kubicz JakubSnitsar Anastasia1 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Frydel AdamKwiek Paulina4 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Włochowicz MateuszKubiak Julia12 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata12 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Warsitz JakubBrzozowska Agata7 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Kubicz DominikBańkowska Magdalena5 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Warsitz JakubBrzozowska Agata7 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata6 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Piłat JędrzejBaryliszyn Maria2 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Wojciechowski MichałDrabik Oliwia3 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Fiedler AleksanderNowara Lena1 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Skrzyszewski SzymonJędrychowska Maria2 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Stefaniszyn BłażejWandzioch Maja1 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Reginek FilipJankowska Magdalena2 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Borbot RostislavPodborowska Anastazja3 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Wojciechowski MichałDrabik Oliwia9 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Kubicz DominikBańkowska Magdalena2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Argier AdamSapińska Iwona1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Włochowicz MateuszKubiak Julia7 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Warsitz JakubBrzozowska Agata4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Piłat JędrzejBaryliszyn Maria1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Wojciechowski MichałDrabik Oliwia10 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Warsitz JakubBrzozowska Agata7 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Kubicz JakubSnitsar Anastasia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Włochowicz MateuszKubiak Julia3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Borbot RostislavPodborowska Anastazja1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Reginek FilipJankowska Magdalena3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Kubicz JakubSnitsar Anastasia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Reginek FilipJankowska Magdalena2 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Reginek FilipJankowska Magdalena5 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Rogala TomaszSaj Liliana3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Frydel AdamKwiek Paulina8 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Skrzyszewski SzymonJędrychowska Maria2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Stefaniszyn BłażejWandzioch Maja2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Fiedler AleksanderNowara Lena2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Wojciechowski MichałDrabik Oliwia1 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika2 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Kubicz JakubSnitsar Anastasia1 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Otto AdamPawełczak Paulina2 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Wojciechowski MichałDrabik Oliwia5 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Kubicz JakubSnitsar Anastasia1 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Piłat JędrzejBaryliszyn Maria2 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Kubicz DominikBańkowska Magdalena4 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata8 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Warsitz JakubBrzozowska Agata9 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Włochowicz MateuszKubiak Julia12 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Warsitz JakubBrzozowska Agata11 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata14 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Włochowicz MateuszKubiak Julia17 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Reginek FilipJankowska Magdalena2 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Borbot RostislavPodborowska Anastazja13 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Włochowicz MateuszKubiak Julia23 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Włochowicz MateuszKubiak Julia13 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata11 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Włochowicz MateuszKubiak Julia10 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Otto AdamPawełczak Paulina1 G
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Włochowicz MateuszKubiak Julia16 B
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Włochowicz MateuszKubiak Julia15 B
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata15 B
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Frydel AdamKwiek Paulina10 E
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika4 E
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Kubicz JakubSnitsar Anastasia1 D
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Kubicz JakubSnitsar Anastasia4 D
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Reginek FilipJankowska Magdalena4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kubicz JakubSnitsar Anastasia2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Argier AdamSapińska Iwona11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Frydel BartoszJędrzej Martyna1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Włochowicz MateuszKubiak Julia28 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Warsitz JakubBrzozowska Agata22 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Włochowicz MateuszKubiak Julia17 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Borbot RostislavPodborowska Anastazja5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Borbot RostislavPodborowska Anastazja3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rogala TomaszSaj Liliana3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Otto AdamPawełczak Paulina3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Fiedler AleksanderNowara Lena2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stefaniszyn BłażejWandzioch Maja2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Warsitz JakubBrzozowska Agata28 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Włochowicz MateuszKubiak Julia17 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Włochowicz MateuszKubiak Julia11 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata13 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Reginek FilipJankowska Magdalena5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wojciechowski MichałDrabik Oliwia2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kubicz JakubSnitsar Anastasia1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata14 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata21 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Warsitz JakubBrzozowska Agata8 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Warsitz JakubBrzozowska Agata19 B
Polish Open Championships PTT Argier AdamSapińska Iwona27 OPEN
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALBorbot RostislavPodborowska Anastazja2 E
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALFrydel BartoszJędrzej Martyna1 H
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALRogala TomaszSaj Liliana3 G
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALFrydel AdamKwiek Paulina5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Warsitz JakubBrzozowska Agata8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Warsitz JakubBrzozowska Agata9 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Kubicz JakubSnitsar Anastasia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Kubicz JakubSnitsar Anastasia2 D
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Wojciechowski MichałDrabik Oliwia4 D
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Wojciechowski MichałDrabik Oliwia7 D
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Otto AdamPawełczak Paulina3 G
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Borbot RostislavPodborowska Anastazja2 E
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Kubicz JakubSnitsar Anastasia5 D
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Reginek FilipJankowska Magdalena6 D
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Kubicz JakubSnitsar Anastasia3 D
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Reginek FilipJankowska Magdalena6 D
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata7 B
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Warsitz JakubBrzozowska Agata9 B
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika3 E
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiArgier AdamSapińska Iwona16 OPEN
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaLenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika7 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAWojciechowski MichałDrabik Oliwia12 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Włochowicz MateuszKubiak Julia4 B
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Włochowicz MateuszKubiak Julia9 B
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Włochowicz MateuszKubiak Julia18 OPEN
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAWojciechowski MichałDrabik Oliwia9 D
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Borbot RostislavPodborowska Anastazja2 E
Powitanie WiosnyWojciechowski MichałDrabik Oliwia5 D
Powitanie WiosnyOtto AdamPawełczak Paulina3 G
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Argier AdamSapińska Iwona12 OPEN
Powitanie WiosnyWojciechowski MichałDrabik Oliwia8 D
Powitanie WiosnyBorbot RostislavPodborowska Anastazja5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Włochowicz MateuszKubiak Julia8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Warsitz JakubBrzozowska Agata13 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Reginek FilipJankowska Magdalena6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Reginek FilipJankowska Magdalena5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Włochowicz MateuszKubiak Julia11 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Warsitz JakubBrzozowska Agata7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Rogala TomaszSaj Liliana1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Włochowicz MateuszKubiak Julia7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Lenarczyk ŁukaszLewandowska Weronika3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Borbot RostislavPodborowska Anastazja2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Warsitz JakubBrzozowska Agata8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Reginek FilipJankowska Magdalena9 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Wojciechowski MichałDrabik Oliwia15 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Reginek FilipJankowska Magdalena11 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Włochowicz MateuszKubiak Julia27 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Argier AdamSapińska Iwona20 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Warsitz JakubBrzozowska Agata27 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Włochowicz MateuszKubiak Julia24 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Warsitz JakubBrzozowska Agata31 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluRogala TomaszSaj Liliana1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluOtto AdamPawełczak Paulina3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluWojciechowski MichałDrabik Oliwia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluWarsitz JakubBrzozowska Agata5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluWłochowicz MateuszKubiak Julia7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluWarsitz JakubBrzozowska Agata10 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluWojciechowski MichałDrabik Oliwia9 D
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Kubicz JakubSnitsar Anastasia1 E
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Wojciechowski MichałDrabik Oliwia1 D
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Wojciechowski MichałDrabik Oliwia6 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWłochowicz MateuszKubiak Julia22 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWłochowicz MateuszKubiak Julia28 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCzyrnia TobiaszIdzik Małgorzata33 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoArgier AdamSapińska Iwona6 A
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Frydel AdamKwiek Paulina1 G
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJWojciechowski MichałDrabik Oliwia7 D
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJWojciechowski MichałDrabik Oliwia6 D
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTWarsitz JakubBrzozowska Agata3 B
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTNiedzielski TomaszSurówka Joanna1 OPEN
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTKubicz DominikBańkowska Magdalena2 OPEN
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTArgier AdamSapińska Iwona1 OPEN
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTCzyrnia TobiaszIdzik Małgorzata2 OPEN
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTWarsitz JakubBrzozowska Agata1 OPEN
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTWarsitz JakubBrzozowska Agata3 OPEN
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTCzyrnia TobiaszIdzik Małgorzata4 B
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTCzyrnia TobiaszIdzik Małgorzata1 OPEN
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTWarsitz JakubBrzozowska Agata4 B
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTReginek FilipJankowska Magdalena6 D
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTKubicz DominikBańkowska Magdalena6 C
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTReginek FilipJankowska Magdalena7 D
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTWłochowicz MateuszKubiak Julia1 OPEN
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTWłochowicz MateuszKubiak Julia1 OPEN
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTReginek FilipJankowska Magdalena4 OPEN
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTKubicz JakubSnitsar Anastasia2 OPEN
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTReginek FilipJankowska Magdalena4 OPEN
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTKubicz JakubSnitsar Anastasia2 OPEN
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTCzyrnia TobiaszIdzik Małgorzata3 B
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy, Seniorzy i MP Show w ST i LA Włochowicz MateuszKubiak Julia22 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Borbot RostislavMach Wiktoria22 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Warsitz JakubBrzozowska Agata30 OPEN
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Warsitz JakubBrzozowska Agata13 B
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata11 B
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Warsitz JakubBrzozowska Agata7 B
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata7 B
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Wojciechowski MichałDrabik Oliwia1 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Kubicz DominikBańkowska Magdalena7 C
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Wojciechowski MichałDrabik Oliwia5 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Kubicz DominikBańkowska Magdalena4 B
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Reginek FilipJankowska Magdalena7 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Stefaniszyn BłażejWandzioch Maja2 H
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Reginek FilipJankowska Magdalena8 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Fiedler AleksanderJędrzej Martyna2 H
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Frydel BartoszNowara Lena2 H
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Rogala TomaszSaj Liliana1 H
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Frydel AdamKwiek Paulina1 G
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Kubicz JakubSnitsar Anastasia2 E
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Otto AdamPawełczak Paulina2 G
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Borbot RostislavMach Wiktoria6 E
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Kubicz JakubSnitsar Anastasia4 E
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Wojciechowski MichałDrabik Oliwia6 D
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Kubicz DominikBańkowska Magdalena2 B
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Wojciechowski MichałDrabik Oliwia1 D
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Włochowicz MateuszKubiak Julia30 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Argier AdamSapińska Iwona31 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Kubicz DominikBańkowska Magdalena33 OPEN
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyRogala TomaszSaj Liliana1 H
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyBorbot RostislavMach Wiktoria6 E
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyKubicz JakubSnitsar Anastasia5 E
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyCzyrnia TobiaszIdzik Małgorzata7 B
Wroclove Dance Festival Warsitz JakubBrzozowska Agata5 B
Wroclove Dance Festival Warsitz JakubBrzozowska Agata3 B
Wroclove Dance Festival Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata2 B
Wroclove Dance Festival Reginek FilipJankowska Magdalena2 E
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Kubicz DominikBańkowska Magdalena4 B
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Warsitz JakubBrzozowska Agata17 B
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Włochowicz MateuszKubiak Julia19 OPEN
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Wojciechowski MichałDrabik Oliwia6 D
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Wojciechowski MichałDrabik Oliwia1 D
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Reginek FilipJankowska Magdalena9 E
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Niedzielski TomaszSurówka Joanna4 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Kubicz DominikBańkowska Magdalena10 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Argier AdamSapińska Iwona9 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Warsitz JakubBrzozowska Agata10 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata11 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Kubicz DominikBańkowska Magdalena10 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Włochowicz MateuszKubiak Julia9 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Włochowicz MateuszKubiak Julia6 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Warsitz JakubBrzozowska Agata11 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluKubicz JakubSnitsar Anastasia7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluReginek FilipJankowska Magdalena8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluRogala TomaszSaj Liliana1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluWojciechowski MichałDrabik Oliwia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluWojciechowski MichałDrabik Oliwia10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluKubicz DominikBańkowska Magdalena5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluKubicz DominikBańkowska Magdalena1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluCzyrnia TobiaszIdzik Małgorzata10 B
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Reginek FilipJankowska Magdalena3 E
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Kubicz DominikBańkowska Magdalena1 B
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata15 B
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Reginek FilipJankowska Magdalena6 E
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Kubicz JakubSnitsar Anastasia3 E
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Niedzielski TomaszSurówka Joanna10 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Kubicz DominikBańkowska Magdalena28 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Argier AdamSapińska Iwona10 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Kubicz DominikBańkowska Magdalena5 C
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Frydel AdamKwiek Paulina3 G
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Warsitz JakubBrzozowska Agata34 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Frydel BartoszNowara Lena2 H
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Kubicz DominikBańkowska Magdalena4 B
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata33 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Otto AdamPawełczak Paulina3 G
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Wojciechowski MichałDrabik Oliwia2 D
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Warsitz JakubBrzozowska Agata7 B
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Wojciechowski MichałDrabik Oliwia3 D
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Rogala TomaszSaj Liliana1 H
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Fiedler AleksanderJędrzej Martyna2 H
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Nowara IgorKopeć Sandra2 H
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Stefaniszyn BłażejWandzioch Maja2 H
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Rączkowski MiłoszJontza Anna1 H
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Niedzielski TomaszSurówka Joanna28 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Argier AdamSapińska Iwona16 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kubicz DominikBańkowska Magdalena23 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaFrydel AdamKwiek Paulina3 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaCzyrnia TobiaszIdzik Małgorzata3 C
V OTT OSTRZESZOWSKA WIOSNA 2016 Royal Dance LeagueKubicz DominikBańkowska Magdalena1 B
V OTT OSTRZESZOWSKA WIOSNA 2016 Royal Dance LeagueCzyrnia TobiaszIdzik Małgorzata3 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Kubicz JakubSnitsar Anastasia1 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Włochowicz MateuszKubiak Julia1 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Wojciechowski MichałDrabik Oliwia5 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata6 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Kubicz DominikBańkowska Magdalena4 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Wojciechowski MichałDrabik Oliwia6 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"KLASÓWKA TANECZNA\" Rogala TomaszSaj Liliana1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"KLASÓWKA TANECZNA\" Otto AdamPawełczak Paulina3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"KLASÓWKA TANECZNA\" Reginek FilipJankowska Magdalena1 E
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Frydel AdamKwiek Paulina3 G
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Wojciechowski MichałDrabik Oliwia5 D
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata4 C
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Kubicz DominikBańkowska Magdalena7 B
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Niedzielski TomaszSurówka Joanna17 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Włochowicz MateuszKubiak Julia17 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Kubicz DominikBańkowska Magdalena20 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Argier AdamSapińska Iwona8 OPEN
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Reginek FilipJankowska Magdalena4 E
Beskidiana 2016 Włochowicz MateuszKubiak Julia1 C
OTTT O Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca SMT SUKCES Złote Plastry MioduKubicz JakubSnitsar Anastasia2 E
OTTT O Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca SMT SUKCES Złote Plastry MioduReginek FilipJankowska Magdalena4 E
OTTT O Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca SMT SUKCES Złote Plastry MioduCzyrnia TobiaszIdzik Małgorzata2 C
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Kubicz DominikBańkowska Magdalena23 B
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Włochowicz MateuszKubiak Julia2 C
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Otto AdamPawełczak Paulina3 G
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Włochowicz MateuszKubiak Julia3 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR STAROSTY WOŁOWSKIEGO ORAZ GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAReginek FilipJankowska Magdalena2 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR STAROSTY WOŁOWSKIEGO ORAZ GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAKubicz DominikBańkowska Magdalena2 B
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Włochowicz MateuszKubiak Julia3 C
XVII O.T.T.T. \"O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY\" Reginek FilipJankowska Magdalena3 E
XVII O.T.T.T. \"O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY\" Kubicz JakubSnitsar Anastasia1 E
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Frydel AdamKwiek Paulina2 G
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Reginek FilipJankowska Magdalena6 E
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Włochowicz MateuszKubiak Julia2 C
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Kubicz DominikBańkowska Magdalena6 B
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Włochowicz MateuszKubiak Julia12 OPEN
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEFrydel AdamKwiek Paulina3 G
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEWarsitz JakubBrzozowska Agata2 C
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEKubicz DominikBańkowska Magdalena2 B
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Reginek FilipJankowska Magdalena4 E
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Włochowicz MateuszKubiak Julia1 C
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Włochowicz MateuszKubiak Julia4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Włochowicz MateuszKubiak Julia18 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Włochowicz MateuszKubiak Julia11 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Reginek FilipJankowska Magdalena4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Kubicz DominikBańkowska Magdalena4 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Warsitz JakubBrzozowska Agata19 C
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Argier AdamSapińska Iwona1 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Kubicz DominikBańkowska Magdalena43 B
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Włochowicz MateuszKubiak Julia4 C
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Włochowicz MateuszKubiak Julia11 OPEN
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Reginek FilipJankowska Magdalena3 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Warsitz JakubBrzozowska Agata4 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Frydel AdamKwiek Paulina2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaWarsitz JakubBrzozowska Agata1 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWłochowicz MateuszKubiak Julia9 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWarsitz JakubBrzozowska Agata8 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCzyrnia TobiaszIdzik Małgorzata6 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKubicz DominikBańkowska Magdalena26 B
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAReginek FilipJankowska Magdalena15 E
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAWłochowicz MateuszKubiak Julia2 C
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaWłochowicz MateuszKubiak Julia3 C
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaKubicz DominikBańkowska Magdalena13 B
IX OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy KępnoFrydel AdamKwiek Paulina1 H
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Warsitz JakubBrzozowska Agata2 C
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Warsitz JakubBrzozowska Agata2 C
Mistrzostwa Regionu Polski Południowej Polskiego Towarzystwa Tanecznego ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA II BLOKU Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata7 B
Mistrzostwa Regionu Polski Południowej Polskiego Towarzystwa Tanecznego ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA II BLOKU Warsitz JakubBrzozowska Agata2 C
Mistrzostwa Regionu Polski Południowej Polskiego Towarzystwa Tanecznego ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA II BLOKU Kubicz DominikBańkowska Magdalena4 B
Mistrzostwa Regionu Polski Południowej Polskiego Towarzystwa Tanecznego ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA II BLOKU Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata2 C
Mistrzostwa Regionu Polski Południowej Polskiego Towarzystwa Tanecznego ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA II BLOKU Warsitz JakubBrzozowska Agata1 C
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego, XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kubicz DominikBańkowska Magdalena3 OPEN
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego, XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata2 OPEN
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego, XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Warsitz JakubBrzozowska Agata2 OPEN
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego, XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata1 OPEN
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego, XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Włochowicz MateuszKubiak Julia3 C
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego, XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Włochowicz MateuszKubiak Julia1 OPEN
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego, XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kubicz DominikBańkowska Magdalena1 OPEN
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego, XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Warsitz JakubBrzozowska Agata1 OPEN
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego, XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Włochowicz MateuszKubiak Julia3 OPEN
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego, XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Reginek FilipJankowska Magdalena6 E
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego, XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Otto AdamPawełczak Paulina1 H
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego, XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Frydel AdamKwiek Paulina1 H
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego, XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mach DawidLewandowska Weronika3 E
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego, XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Warsitz JakubBrzozowska Agata2 OPEN
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego, XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Warsitz JakubBrzozowska Agata1 C
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego, XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kubicz DominikBańkowska Magdalena2 B
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego, XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata4 C
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego, XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata4 B
II OTTT o Puchar BM SLAM 2015 pod patronatem Prezydenta Ostrowa Wlkp. Kubicz DominikBańkowska Magdalena2 B
II OTTT o Puchar BM SLAM 2015 pod patronatem Prezydenta Ostrowa Wlkp. Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata5 B
II OTTT o Puchar BM SLAM 2015 pod patronatem Prezydenta Ostrowa Wlkp. Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata2 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Warsitz JakubBrzozowska Agata5 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata5 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Warsitz JakubBrzozowska Agata3 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Kubicz DominikBańkowska Magdalena13 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Włochowicz MateuszKubiak Julia6 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Wojciechowski MichałDrabik Oliwia2 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Frydel AdamKwiek Paulina1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Otto AdamPawełczak Paulina2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Reginek FilipJankowska Magdalena11 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Wojciechowski MichałDrabik Oliwia3 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata17 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Kubicz DominikBańkowska Magdalena11 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Włochowicz MateuszKubiak Julia8 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata3 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Warsitz JakubBrzozowska Agata2 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Warsitz JakubBrzozowska Agata3 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Włochowicz MateuszKubiak Julia6 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Kubicz JakubSnitsar Anastasia5 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Mach DawidLewandowska Weronika9 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Reginek FilipJankowska Magdalena9 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Jędryszczak PawełStaś Pola1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Frydel AdamKwiek Paulina1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Otto AdamPawełczak Paulina13 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Jamróz KacperŚciubidło Natalia13 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Nowara IgorKopeć Sandra1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Frydel BartoszNowara Lena1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Stefaniszyn BłażejWandzioch Maja1 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyOtto AdamPawełczak Paulina2 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyWojciechowski MichałDrabik Oliwia2 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyWłochowicz MateuszKubiak Julia6 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyCzyrnia TobiaszIdzik Małgorzata4 C
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Wojciechowski MichałDrabik Oliwia2 E
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Włochowicz MateuszKubiak Julia3 C
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Kubicz DominikBańkowska Magdalena20 B
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Argier AdamSakidon Bożena7 A
V Ogólnopolski Turniej o Puchar Ziemi Strzelińskiej Warsitz JakubBrzozowska Agata1 C
V Ogólnopolski Turniej o Puchar Ziemi Strzelińskiej Warsitz JakubBrzozowska Agata1 C
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Warsitz JakubBrzozowska Agata2 C
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Wojciechowski MichałDrabik Oliwia3 E
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Warsitz JakubBrzozowska Agata4 C
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Kubicz DominikBańkowska Magdalena10 B
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Włochowicz MateuszKubiak Julia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluCzyrnia TobiaszIdzik Małgorzata4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluMach DawidMach Wiktoria6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluOtto AdamPawełczak Paulina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluWłochowicz MateuszKubiak Julia5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluWarsitz JakubBrzozowska Agata1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluOkon SebastianSmolarek Agata2 C