!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
DZIUPLA
Poznań (Wielkopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Szewczykowski FilipKlupa Natalia6 B
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Szewczykowski FilipKlupa Natalia6 B
Majówka w Krakowie - OTTT Bryła TadeuszPiechocka Lidia1 E
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Kashyna AdamKashyna Marta7 F
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Kashyna AdamKashyna Marta6 F
MAŁE GRAND PRIX Chmiel JakubMalinowska Natalia2 C
MAŁE GRAND PRIX Chmiel JakubMalinowska Natalia5 C
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Kashyna AdamKashyna Marta2 F
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Kashyna AdamKashyna Marta6 F
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Chmiel JakubMalinowska Natalia9 OPEN
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Szewczykowski FilipKlupa Natalia6 B
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Szewczykowski FilipKlupa Natalia7 B
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Chmiel JakubMalinowska Natalia1 C
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Bryła TadeuszPiechocka Lidia5 E
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Surkov SemenWolniak Pola2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szewczykowski FilipKlupa Natalia18 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szewczykowski FilipKlupa Natalia11 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra9 OPEN
Puchar WieczystegoBurdziuk OlafMalinowska Natalia31 OPEN
Puchar WieczystegoBurdziuk OlafMalinowska Natalia24 OPEN
Puchar WieczystegoBurdziuk OlafMalinowska Natalia25 C
Puchar WieczystegoBurdziuk OlafMalinowska Natalia31 C
Puchar WieczystegoChmiel JakubZalewska Kaja8 C
Puchar WieczystegoSzewczykowski FilipKlupa Natalia48 B
Puchar WieczystegoSzewczykowski FilipKlupa Natalia47 B
Puchar WieczystegoŚwiątek WiktorRoszkowska Aleksandra8 B
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Szewczykowski FilipKlupa Natalia8 B
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Szewczykowski FilipKlupa Natalia6 B
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Burdziuk OlafMalinowska Natalia1 D
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Bryła TadeuszWiatrowska Julia3 E
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Kashyna TomaszPrzybyszewska Wiktoria1 H
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia2 E
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Fuliński AntoniKról Julia1 H
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Surkov SemenWolniak Pola2 G
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Burdziuk OlafMalinowska Natalia3 D
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Surkov KostiantynKashyna Barbara6 F
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Bryła TadeuszWiatrowska Julia3 E
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Kashyna AdamKashyna Marta1 F
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Kashyna AdamKashyna Marta2 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Burdziuk OlafMalinowska Natalia1 D
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Szewczykowski FilipKlupa Natalia8 B
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Szewczykowski FilipKlupa Natalia12 B
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra3 B
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Burdziuk OlafMalinowska Natalia4 D
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Bryła TadeuszWiatrowska Julia7 E
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Surkov KostiantynKashyna Barbara1 G
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Surkov SemenWolniak Pola3 G
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Fuliński AntoniKról Julia2 H
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Chmiel JakubZalewska Kaja2 C
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Burdziuk OlafMalinowska Natalia5 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Burdziuk OlafMalinowska Natalia3 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia5 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Bryła TadeuszWiatrowska Julia9 E
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia4 E
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Surkov KostiantynKashyna Barbara2 G
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Bryła TadeuszWiatrowska Julia2 E
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Fuliński AntoniKról Julia1 H
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Kashyna TomaszPrzybyszewska Wiktoria1 H
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Surkov SemenWolniak Pola3 G
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Kashyna AdamKashyna Marta4 F
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Burdziuk OlafMalinowska Natalia4 D
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Kashyna AdamKashyna Marta4 F
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Burdziuk OlafMalinowska Natalia4 C
Oleski Festiwal Tańca 2019 Szewczykowski FilipKlupa Natalia12 B
Oleski Festiwal Tańca 2019 Szewczykowski FilipKlupa Natalia10 B
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Kashyna TomaszPrzybyszewska Wiktoria1 H
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Fuliński AntoniKról Julia2 H
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Bryła TadeuszWiatrowska Julia6 E
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia3 E
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Burdziuk OlafMalinowska Natalia3 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra21 OPEN
Puchar Klas A, B i C Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra11 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Bryła TadeuszWiatrowska Julia8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia3 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra8 B
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra7 B
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Bryła TadeuszWiatrowska Julia6 E
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra4 B
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra1 B
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Burdziuk OlafMalinowska Natalia2 D
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra7 OPEN
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Szewczykowski FilipKlupa Natalia6 C
Polish Open Championships WDC Burdziuk OlafMalinowska Natalia9 OPEN
Polish Open Championships WDC Burdziuk OlafMalinowska Natalia1 D
Polish Open Championships WDC Burdziuk OlafMalinowska Natalia10 OPEN
Polish Open Championships WDC Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra15 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Burdziuk OlafMalinowska Natalia4 C
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Burdziuk OlafMalinowska Natalia4 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Chmiel JakubZalewska Kaja2 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Szewczykowski FilipKlupa Natalia3 C
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Bryła TadeuszWiatrowska Julia4 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Surkov KostiantynZdych Eliza7 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia1 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Kashyna TomaszPrzybyszewska Wiktoria2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Surkov SemenWolniak Pola1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Fuliński AntoniKról Julia1 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Bryła TadeuszWiatrowska Julia6 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Krzyszkowski MariuszKrzyszkowska Jolanta4 F
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Kashyna AdamKashyna Marta9 F
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Kashyna AdamKashyna Marta8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaSzewczykowski FilipKlupa Natalia11 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinChmiel JakubZalewska Kaja4 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicBryła TadeuszWiatrowska Julia5 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsChmiel JakubZalewska Kaja3 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Szewczykowski FilipKlupa Natalia4 C
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Szewczykowski FilipKlupa Natalia1 C
ŚWIĘTO BZÓWSzewczykowski FilipKlupa Natalia4 C
ŚWIĘTO BZÓWBurdziuk OlafMalinowska Natalia4 D
ŚWIĘTO BZÓWBurdziuk OlafMalinowska Natalia5 D
ŚWIĘTO BZÓWChmiel JakubZalewska Kaja2 D
ŚWIĘTO BZÓWBryła TadeuszWiatrowska Julia7 E
ŚWIĘTO BZÓWSurkov SemenWolniak Pola1 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Burdziuk OlafMalinowska Natalia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Burdziuk OlafMalinowska Natalia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Szewczykowski FilipKlupa Natalia4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Bryła TadeuszWiatrowska Julia5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra8 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Szewczykowski FilipKlupa Natalia4 C
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Burdziuk OlafMalinowska Natalia3 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Burdziuk OlafMalinowska Natalia9 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Chmiel JakubZalewska Kaja7 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Surkov KostiantynZdych Eliza2 G
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia2 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Kashyna TomaszPrzybyszewska Wiktoria2 H
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Surkov SemenWolniak Pola1 H
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymKrzyszkowski MariuszKrzyszkowska Jolanta4 F
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia2 E
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Surkov KostiantynZdych Eliza3 G
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Chmiel JakubZalewska Kaja2 D
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Surkov SemenWolniak Pola1 H
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Kashyna TomaszPrzybyszewska Wiktoria1 H
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Bryła TadeuszWiatrowska Julia3 E
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Bryła StanisławSurmacz Joanna2 H
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Burdziuk OlafMalinowska Natalia3 D
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra4 C
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Szewczykowski FilipKlupa Natalia5 C
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra4 B
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Szewczykowski FilipKlupa Natalia10 B
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Burdziuk OlafMalinowska Natalia1 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Surkov SemenWolniak Pola1 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Surkov KostiantynZdych Eliza2 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Bryła TadeuszWiatrowska Julia5 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia1 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra2 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Burdziuk OlafMalinowska Natalia3 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Chmiel JakubZalewska Kaja4 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Burdziuk OlafMalinowska Natalia1 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Bryła TadeuszWiatrowska Julia5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Bryła TadeuszWiatrowska Julia5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Chmiel JakubZalewska Kaja3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Burdziuk OlafMalinowska Natalia5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Chmiel JakubZalewska Kaja1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Burdziuk OlafMalinowska Natalia3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Szewczykowski FilipKlupa Natalia2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Szewczykowski FilipKlupa Natalia3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra5 OPEN
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Krzyszkowski MariuszKrzyszkowska Jolanta2 F
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Burdziuk OlafMalinowska Natalia1 D
Polish Cup PTT; WDC AL Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra1 C
Polish Cup PTT; WDC AL Szewczykowski FilipKlupa Natalia6 C
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Chmiel JakubZalewska Kaja2 D
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Burdziuk OlafMalinowska Natalia4 D
Polish Cup PTT; WDC AL Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra4 C
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Chmiel JakubZalewska Kaja3 C
Polish Cup PTT; WDC AL Burdziuk OlafMalinowska Natalia18 OPEN
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Bryła TadeuszWiatrowska Julia5 E
Polish Cup PTT; WDC AL Szewczykowski FilipKlupa Natalia16 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Szewczykowski FilipKlupa Natalia25 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra21 OPEN
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyMalinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia2 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyBryła TadeuszWiatrowska Julia8 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyChmiel JakubZalewska Kaja3 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyBurdziuk OlafMalinowska Natalia8 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyŚwiątek WiktorRoszkowska Aleksandra1 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyBurdziuk OlafMalinowska Natalia3 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySzewczykowski FilipKlupa Natalia2 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyŚwiątek WiktorRoszkowska Aleksandra5 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySzewczykowski FilipKlupa Natalia6 C
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Bryła TadeuszWiatrowska Julia4 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Surkov SemenWolniak Pola1 H
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Surkov KostiantynZdych Eliza2 G
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia1 F
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Chmiel JakubZalewska Kaja1 D
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Burdziuk OlafMalinowska Natalia2 D
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Burdziuk OlafMalinowska Natalia6 D
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Szewczykowski FilipKlupa Natalia2 C
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra4 C
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Szewczykowski FilipKlupa Natalia9 C
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra1 C
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Szewczykowski FilipKlupa Natalia3 C
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Bryła TadeuszWiatrowska Julia2 E
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Szewczykowski FilipKlupa Natalia5 C
IX GPS \"Biała Dama\" Krzyszkowski MariuszKrzyszkowska Jolanta6 F
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiSzewczykowski FilipKlupa Natalia8 C
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiŚwiątek WiktorRoszkowska Aleksandra6 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Szewczykowski FilipKlupa Natalia8 C
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Surkov KostiantynZdych Eliza2 G
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra4 C
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra4 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Szewczykowski FilipKlupa Natalia2 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Szewczykowski FilipKlupa Natalia1 C
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia3 F
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Bryła TadeuszWiatrowska Julia2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szewczykowski FilipKlupa Natalia3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szewczykowski FilipKlupa Natalia6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szewczykowski FilipKlupa Natalia17 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szewczykowski FilipKlupa Natalia17 OPEN
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Szewczykowski FilipKlupa Natalia5 C
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra4 C
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra4 C
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Szewczykowski FilipKlupa Natalia3 C
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Bryła TadeuszWiatrowska Julia2 F
XLV Puchar Wieczystego Szewczykowski FilipKlupa Natalia19 C
XLV Puchar Wieczystego Szewczykowski FilipKlupa Natalia9 C
XLV Puchar Wieczystego Chmiel JakubZalewska Kaja8 D
XLV Puchar Wieczystego Chmiel JakubZalewska Kaja2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Szewczykowski FilipKlupa Natalia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Bryła TadeuszWiatrowska Julia3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Szewczykowski FilipKlupa Natalia2 C
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Burdziuk OlafMalinowska Natalia4 D
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Burdziuk OlafMalinowska Natalia5 D
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia6 F
Gwiazdkowy Turniej TańcaŚwiątek WiktorRoszkowska Aleksandra7 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaMalinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia7 F
Gwiazdkowy Turniej TańcaSurkov KostiantynZdych Eliza2 G
Gwiazdkowy Turniej TańcaŚwiątek WiktorRoszkowska Aleksandra1 C
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szewczykowski FilipKlupa Natalia6 C
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szewczykowski FilipKlupa Natalia2 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaBurdziuk OlafMalinowska Natalia6 D
Gwiazdkowy Turniej TańcaBurdziuk OlafMalinowska Natalia4 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICBryła TadeuszWiatrowska Julia12 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia2 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Bryła TadeuszWiatrowska Julia4 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Burdziuk OlafMalinowska Natalia2 D
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Burdziuk OlafMalinowska Natalia1 D
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Surkov KostiantynZdych Eliza3 G
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Chmiel JakubZalewska Kaja5 D
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra3 C
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra3 C
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Shkilevych ArturJankowska Magdalena4 A
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Chmiel JakubZalewska Kaja3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Chmiel JakubZalewska Kaja3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Chmiel JakubZalewska Kaja3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Szewczykowski FilipKlupa Natalia6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Szewczykowski FilipKlupa Natalia6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Bryła TadeuszWiatrowska Julia6 F
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Burdziuk OlafMalinowska Natalia3 D
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Bryła TadeuszWiatrowska Julia7 F
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Chmiel JakubZalewska Kaja1 D
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia5 F
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Chmiel JakubZalewska Kaja1 D
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Burdziuk OlafMalinowska Natalia2 D
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Szewczykowski FilipKlupa Natalia3 C
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra2 C
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra4 C
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Szewczykowski FilipKlupa Natalia2 C
Mistrzostwa Polski Standard Miklas MikołajTomczak Barbara6 OPEN
Milicz Dance Festival Chmiel JakubZalewska Kaja3 D
Milicz Dance Festival Bryła TadeuszWiatrowska Julia7 F
Milicz Dance Festival Chmiel JakubZalewska Kaja7 D
Milicz Dance Festival Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia7 F
Milicz Dance Festival Burdziuk OlafMalinowska Natalia5 D
Milicz Dance Festival Burdziuk OlafMalinowska Natalia6 D
Milicz Dance Festival Kuźlak MarcinNiedośpiał Monika9 D
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Miklas MikołajTomczak Barbara1 OPEN
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra5 C
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra5 C
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kuźlak MarcinNiedośpiał Monika8 D
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Szewczykowski FilipKlupa Natalia5 C
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Szewczykowski FilipKlupa Natalia6 C
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Bryła TadeuszWiatrowska Julia7 F
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Kuźlak MarcinNiedośpiał Monika6 D
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Kuźlak MarcinNiedośpiał Monika6 E
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Świątek WiktorRoszkowska Aleksandra3 C
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Shkilevych ArturJankowska Magdalena8 OPEN
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Szewczykowski FilipKlupa Natalia4 C
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Szewczykowski FilipKlupa Natalia5 C
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Burdziuk OlafMalinowska Natalia6 D
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Chmiel JakubZalewska Kaja5 D
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Chmiel JakubZalewska Kaja5 D
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Shkilevych ArturJankowska Magdalena5 A
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia6 E
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Bryła TadeuszWiatrowska Julia8 F
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Burdziuk OlafMalinowska Natalia7 D
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Burdziuk OlafMalinowska Natalia1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Chmiel JakubZalewska Kaja7 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Chmiel JakubZalewska Kaja8 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Borówka PawełRoszkowska Maria23 OPEN
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTMiklas MikołajTomczak Barbara2 OPEN
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTMiklas MikołajTomczak Barbara2 OPEN
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTBurdziuk OlafMalinowska Natalia3 E
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTMalinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia4 E
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOBurdziuk OlafMalinowska Natalia3 E
\"Taneczne Powitanie Lata\"Burdziuk OlafMalinowska Natalia5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Borówka PawełRoszkowska Maria4 A
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Burdziuk OlafMalinowska Natalia5 E
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Chmiel JakubZalewska Kaja4 D
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Chmiel JakubZalewska Kaja7 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiKuźlak MarcinNiedośpiał Monika4 E
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Miklas MikołajTomczak Barbara3 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Miklas MikołajTomczak Barbara5 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Krzyszkowski MariuszKrzyszkowska Jolanta4 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Kuźlak MarcinNiedośpiał Monika2 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Chmiel JakubZalewska Kaja2 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Chmiel JakubZalewska Kaja3 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Burdziuk OlafMalinowska Natalia2 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Szewczykowski FilipKlupa Natalia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Burdziuk OlafMalinowska Natalia3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Burdziuk OlafMalinowska Natalia3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Chmiel JakubZalewska Kaja2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Szewczykowski FilipKlupa Natalia2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Winkler MiłoszSeydlewicz Daria3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Winkler MiłoszSeydlewicz Daria6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Miklas MikołajTomczak Barbara1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Chmiel JakubZalewska Kaja1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Miklas MikołajTomczak Barbara1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Borówka PawełRoszkowska Maria18 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Burdziuk OlafMalinowska Natalia2 E
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Chmiel JakubZalewska Kaja6 D
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Bryła TadeuszWiatrowska Julia1 G
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Burdziuk OlafMalinowska Natalia1 E
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Szewczykowski FilipKlupa Natalia1 D
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia1 G
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Szewczykowski FilipKlupa Natalia2 D
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Kuźlak MarcinNiedośpiał Monika4 E
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Borówka PawełRoszkowska Maria4 A
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Winkler MiłoszSeydlewicz Daria7 A
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Chmiel JakubZalewska Kaja7 D
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Szewczykowski FilipKlupa Natalia12 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Szewczykowski FilipKlupa Natalia10 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Chmiel JakubZalewska Kaja12 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Chmiel JakubZalewska Kaja13 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Bryła TadeuszWiatrowska Julia1 G
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORKrzyszkowski MariuszKrzyszkowska Jolanta4 F
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Winkler MiłoszSeydlewicz Daria27 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Borówka PawełRoszkowska Maria31 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Burdziuk OlafMalinowska Natalia1 E
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Szewczykowski FilipKlupa Natalia3 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Bryła TadeuszWiatrowska Julia1 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Szewczykowski FilipKlupa Natalia3 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Szewczykowski FilipKlupa Natalia2 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Burdziuk OlafMalinowska Natalia3 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Bryła TadeuszWiatrowska Julia1 G
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Chmiel JakubZalewska Kaja5 D
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Kuźlak MarcinNiedośpiał Monika2 E
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia2 G
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Burdziuk OlafMalinowska Natalia3 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Szewczykowski FilipKlupa Natalia5 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Szewczykowski FilipKlupa Natalia8 D
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Winkler MiłoszSeydlewicz Daria2 B
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Winkler MiłoszSeydlewicz Daria4 A
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Chmiel JakubZalewska Kaja6 D
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Bryła TadeuszWiatrowska Julia1 G
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Miklas MikołajTomczak Barbara3 OPEN
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Miklas MikołajTomczak Barbara3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Borówka PawełRoszkowska Maria21 OPEN
Mistrzostwa Klas A,B,C Borówka PawełRoszkowska Maria29 A
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceSzewczykowski FilipKlupa Natalia6 D
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceSzewczykowski FilipKlupa Natalia3 D
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceBurdziuk OlafMalinowska Natalia6 E
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Chmiel JakubZalewska Kaja8 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Szewczykowski FilipKlupa Natalia2 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Chmiel JakubZalewska Kaja4 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Szewczykowski FilipKlupa Natalia2 D
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Winkler MiłoszSeydlewicz Daria5 A
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia2 G
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Burdziuk OlafMalinowska Natalia3 E
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Bryła TadeuszWiatrowska Julia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"WALENTYNKI 2018\" Burdziuk OlafMalinowska Natalia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"WALENTYNKI 2018\" Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia1 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Musiałowicz FilipKlupa Natalia5 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Musiałowicz FilipKlupa Natalia5 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Burdziuk OlafMalinowska Natalia2 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia2 G
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMiklas MikołajTomczak Barbara3 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMiklas MikołajTomczak Barbara2 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSzewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra19 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSzewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra18 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBorówka PawełRoszkowska Maria29 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWinkler MiłoszSeydlewicz Daria2 C
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJWinkler MiłoszSeydlewicz Daria1 B
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJBurdziuk OlafMalinowska Natalia3 F
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardMusiałowicz FilipKlupa Natalia3 D
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyMiklas MikołajTomczak Barbara5 C
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardMusiałowicz FilipKlupa Natalia5 D
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardSzewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra7 C
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardSzewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra8 C
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyMiklas MikołajTomczak Barbara3 OPEN
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra6 C
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra5 C
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Burdziuk OlafMalinowska Natalia5 F
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Winkler MiłoszSeydlewicz Daria1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Musiałowicz FilipKlupa Natalia6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Musiałowicz FilipKlupa Natalia7 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Chmiel JakubZalewska Kaja4 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia2 G
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Bryła TadeuszWiatrowska Julia3 G
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Musiałowicz FilipKlupa Natalia4 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Musiałowicz FilipKlupa Natalia5 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra6 C
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Winkler MiłoszSeydlewicz Daria1 C
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Winkler MiłoszSeydlewicz Daria2 B
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra6 C
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Winkler MiłoszSeydlewicz Daria1 C
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Burdziuk OlafMalinowska Natalia3 E
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Bryła TadeuszWiatrowska Julia3 G
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra7 C
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Krzyszkowski MariuszKrzyszkowska Jolanta4 F
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Musiałowicz FilipKlupa Natalia3 D
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Musiałowicz FilipKlupa Natalia4 D
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Musiałowicz FilipKlupa Natalia11 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra11 C
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Musiałowicz FilipKlupa Natalia9 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Miklas MikołajTomczak Barbara1 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra3 C
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra5 C
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Bryła TadeuszWiatrowska Julia3 G
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra5 C
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Winkler MiłoszSeydlewicz Daria1 C
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra4 C
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Winkler MiłoszSeydlewicz Daria2 B
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra8 C
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra3 C
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Miklas MikołajTomczak Barbara3 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Krzyszkowski MariuszKrzyszkowska Jolanta6 F
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia3 G
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Miklas MikołajTomczak Barbara1 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra10 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra9 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Chmiel JakubZalewska Kaja6 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Chmiel JakubZalewska Kaja8 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Chmiel JakubZalewska Kaja1 E
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Bryła TadeuszWiatrowska Julia3 G
TTT INTEGRACJA 2017 Bryła TadeuszWiatrowska Julia1 H
TTT INTEGRACJA 2017 Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia1 H
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEBryła TadeuszWiatrowska Julia1 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Musiałowicz FilipKlupa Natalia6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Musiałowicz FilipKlupa Natalia6 D
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra1 D
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Burdziuk OlafBagrowska Julia4 E
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiWinkler MiłoszSeydlewicz Daria10 B
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiSzewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra4 D
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiMusiałowicz FilipKlupa Natalia12 D
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiMusiałowicz FilipKlupa Natalia8 D
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Chmiel JakubZalewska Kaja6 E
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Paluszkiewicz JanTomczak Barbara3 E
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Burdziuk OlafBagrowska Julia5 E
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Winkler MiłoszSeydlewicz Daria4 B
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Musiałowicz FilipKlupa Natalia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Chmiel JakubZalewska Kaja3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Musiałowicz FilipKlupa Natalia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Winkler MiłoszSeydlewicz Daria7 OPEN
ŚWIĘTO BZÓW Bryła TadeuszWiatrowska Julia1 H
ŚWIĘTO BZÓW Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra3 D
ŚWIĘTO BZÓW Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra4 D
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Paluszkiewicz JanTomczak Barbara1 E
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Musiałowicz FilipKlupa Natalia8 D
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Musiałowicz FilipKlupa Natalia9 D
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra1 D
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaSzewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaSzewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaMusiałowicz FilipKlupa Natalia8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaMusiałowicz FilipKlupa Natalia9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaBryła TadeuszWiatrowska Julia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaMalinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia1 H
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Musiałowicz FilipKlupa Natalia5 D
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Winkler MiłoszSeydlewicz Daria3 B
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra2 D
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra1 D
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Musiałowicz FilipKlupa Natalia4 D
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Burdziuk OlafBagrowska Julia6 E
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Chmiel JakubZalewska Kaja5 E
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Bryła TadeuszWiatrowska Julia2 H
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia1 H
Polish Cup PTT Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra2 D
Polish Cup PTT Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra1 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Musiałowicz FilipKlupa Natalia6 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra1 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra1 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Burdziuk OlafBagrowska Julia4 E
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Musiałowicz FilipKlupa Natalia9 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Chmiel JakubZalewska Kaja6 E
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Bryła TadeuszWiatrowska Julia1 H
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Chmiel JakubZalewska Kaja2 E
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Burdziuk OlafBagrowska Julia3 E
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Musiałowicz FilipKlupa Natalia7 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Musiałowicz FilipKlupa Natalia5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaSzewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaSzewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra1 D
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia1 H
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Bryła TadeuszWiatrowska Julia2 H
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Grzelczak RobertPośpiech Katarzyna3 OPEN
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Grzelczak RobertPośpiech Katarzyna4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca DANCE ARENA Grzelczak RobertPośpiech Katarzyna2 D
Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT, Elite Dance CupSzewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra1 D
Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT, Elite Dance CupSzewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra1 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra1 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra3 D
XI OGÓLNOPOLSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAMusiałowicz FilipKlupa Natalia2 E
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Musiałowicz FilipKlupa Natalia3 E
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Burdziuk OlafBagrowska Julia4 E
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra2 D
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra2 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSzewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra15 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSzewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra9 D
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJMusiałowicz FilipKlupa Natalia2 E
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJBurdziuk OlafBagrowska Julia3 E
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDSzewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra5 D
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDSzewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra4 D
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDMusiałowicz FilipKlupa Natalia4 E
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTMusiałowicz FilipKlupa Natalia3 E
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTBurdziuk OlafBagrowska Julia4 E
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTSzewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra3 D
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTSzewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra2 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Kotz JanMalinowska Natalia3 G
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Musiałowicz FilipKlupa Natalia4 E
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra6 D
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Burdziuk OlafBagrowska Julia6 E
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra5 D
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Kotz JanMalinowska Natalia3 G
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Malinowski MaksymilianWójkiewicz Amelia2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Paluszkiewicz JanTomczak Barbara1 E
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Paluszkiewicz JanTomczak Barbara4 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra5 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra5 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Musiałowicz FilipKlupa Natalia6 E
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra8 D
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra7 D
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2016Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2016Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra5 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra8 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra10 OPEN
XVIII SOLNY OTTTKotz JanMalinowska Natalia1 H
XVIII SOLNY OTTTSzewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra8 D
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Kotz JanMalinowska Natalia1 H
ŚWIĘTO BZÓWKotz JanMalinowska Natalia1 H
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Kotz JanMalinowska Natalia1 H
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Kotz JanMalinowska Natalia1 H
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra4 E
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Malinowska NataliaKotz Jan1 H
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra4 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySzewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra3 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"PIERWSZY KROK UWAGA ZMIANY W PROGRAMIE!\" Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra2 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKoźlak SzymonKiersnowska Maria28 A
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICASzewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra11 E
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTSzewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra2 E
II OTTT o Puchar BM SLAM 2015 pod patronatem Prezydenta Ostrowa Wlkp. Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra7 E
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAGawron WawrzyniecOlewicz Julia7 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICSzewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra8 E
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra5 E
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Gawron WawrzyniecOlewicz Julia2 C
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Koźlak SzymonKiersnowska Maria17 OPEN
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Koźlak SzymonKiersnowska Maria7 A
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra4 E
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Koźlak SzymonKiersnowska Maria14 OPEN
OTTT o Puchar Wójta Tarnowa Podgórnego Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra3 E
V Ogólnopolski Turniej o Puchar Ziemi Strzelińskiej Szewczykowski FilipRoszkowska Aleksandra3 E