!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
S.T. Krystian Krzemiński
Błonie (Mazowieckie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn \"SWIVEL CUP 2022\" Wojciechowski KacperMikołajczyk Nikola3 F
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Halicki MichałMandelska Maja3 F
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Halicki MichałMandelska Maja3 F
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Wojciechowski KacperMikołajczyk Nikola6 F
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Jędrasik KacperJurczak Julia4 F
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Kostecki MaksymilianChmura Kinga3 G
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Szymański JakubRacinowska Lena3 G
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna2 B
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna3 B
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA i STAROSTY POWIATU OTWOCKIEGO Jędrasik KacperJurczak Julia9 F
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA i STAROSTY POWIATU OTWOCKIEGO Wojciechowski KacperMikołajczyk Nikola2 G
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA i STAROSTY POWIATU OTWOCKIEGO Rasalski JakubCieślak Justyna5 F
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA i STAROSTY POWIATU OTWOCKIEGO Szymański JakubRacinowska Lena3 G
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA i STAROSTY POWIATU OTWOCKIEGO Kowalewski JakubZiubińska Zuzanna2 G
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA i STAROSTY POWIATU OTWOCKIEGO Andruszczak KonradSygocka Maria3 G
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA i STAROSTY POWIATU OTWOCKIEGO Jakubowski FranekKsit Hanna3 G
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Wojciechowski KacperMikołajczyk Nikola3 G
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Kowalewski JakubZiubińska Zuzanna1 G
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Andruszczak KonradSygocka Maria3 G
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Jakubowski FranekKsit Hanna3 G
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Szymański JakubRacinowska Lena3 G
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Jędrasik KacperJurczak Julia7 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Rasalski JakubCieślak Justyna7 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Uramowski MarcelGóźdź Gabrysia9 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Halicki MichałMandelska Maja7 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Rusinowicz MiłoszKowalska Wiktoria1 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Halicki MichałMandelska Maja4 F
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Lis RomualdLis Ewa1 D
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Lis RomualdLis Ewa1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"VIVA DANCE CUP 2022 Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łodzi\". Wojciechowski KacperMikołajczyk Nikola3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"VIVA DANCE CUP 2022 Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łodzi\". Rasalski JakubCieślak Justyna4 F
KONWALIOWY Turniej Tańca Lis RomualdLis Ewa1 D
KONWALIOWY Turniej Tańca Lis RomualdLis Ewa1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno „Kępińska Majówka 2022” Jędrasik KacperJurczak Julia4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno „Kępińska Majówka 2022” Rasalski JakubCieślak Justyna3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno „Kępińska Majówka 2022” Wojciechowski KacperMikołajczyk Nikola3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno „Kępińska Majówka 2022” Szymański JakubRacinowska Lena3 G
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Rusinowicz MiłoszKowalska Wiktoria3 F
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Jędrasik KacperJurczak Julia10 F
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Rasalski JakubCieślak Justyna7 F
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Andruszczak KonradSygocka Maria3 G
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Kowalewski JakubZiubińska Zuzanna2 G
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Jakubowski FranekKsit Hanna2 G
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Wojciechowski KacperMikołajczyk Nikola3 G
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Kostecki MaksymilianChmura Kinga3 G
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Uramowski MarcelGóźdź Gabrysia2 G
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówLis RomualdLis Ewa2 D
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówLis RomualdLis Ewa1 D
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoUramowski MarcelGóźdź Gabrysia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Uramowski MarcelGóźdź Gabrysia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Jędrasik KacperJurczak Julia1 G
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Wojciechowski KacperMikołajczyk Nikola3 G
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Rusinowicz MiłoszKowalska Wiktoria4 F
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Rasalski JakubCieślak Justyna7 F
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Kowalewski JakubZiubińska Zuzanna3 G
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Jakubowski FranekKsit Hanna3 G
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Andruszczak KonradSygocka Maria3 G
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Kostecki MaksymilianChmura Kinga3 G
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Uramowski MarcelGóźdź Gabrysia2 G
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Jędrasik KacperJurczak Julia2 G
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Szymański JakubRacinowska Lena3 G
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Jakubowski FranekKsit Hanna3 G
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Rasalski JakubCieślak Justyna11 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Jędrasik KacperJurczak Julia2 G
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Kostecki MaksymilianChmura Kinga1 H
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Kowalewski JakubZiubińska Zuzanna3 G
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Wojciechowski KacperMikołajczyk Nikola3 G
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Halicki MichałOgińska Maja Anna6 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Rusinowicz MiłoszKowalska Wiktoria3 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Poślad JanMandelska Maja6 E
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Poślad JanMandelska Maja5 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Halicki MichałOgińska Maja Anna7 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Lis RomualdLis Ewa3 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Lis RomualdLis Ewa3 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Wojciechowski KacperMikołajczyk Nikola3 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Uramowski MarcelGóźdź Gabrysia2 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Kostecki MaksymilianChmura Kinga1 H
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Jędrasik KacperJurczak Julia1 H
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Szymański JakubRacinowska Lena3 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Andruszczak KonradSygocka Maria3 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Kowalewski JakubZiubińska Zuzanna2 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Jakubowski FranekKsit Hanna3 G
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Uramowski MarcelGóźdź Gabrysia1 G
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Chmura ErykWawryło Aleksandra37 B
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Kostecki MaksymilianChmura Kinga1 H
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Szymański JakubRacinowska Lena3 G
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Jędrasik KacperJurczak Julia1 H
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Wojciechowski KacperMikołajczyk Nikola3 G
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Andruszczak KonradSygocka Maria3 G
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Jakubowski FranekKsit Hanna3 G
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Chmura ErykWawryło Aleksandra6 B
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Poślad JanMandelska Maja10 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Rusinowicz MiłoszKowalska Wiktoria5 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Rasalski JakubCieślak Justyna9 F
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Jakubowski FranekKsit Hanna3 G
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Rasalski JakubCieślak Justyna4 F
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Kowalewski JakubZiubińska Zuzanna2 G
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Andruszczak KonradSygocka Maria3 G
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Szymański JakubRacinowska Lena3 G
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Kostecki MaksymilianChmura Kinga1 H
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Halicki MichałOgińska Maja Anna3 F
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Rusinowicz MiłoszKowalska Wiktoria1 F
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Halicki MichałOgińska Maja Anna2 E
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Wojciechowski KacperMikołajczyk Nikola3 G
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna2 OPEN
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Lis RomualdLis Ewa4 D
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Lis RomualdLis Ewa3 D
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna3 OPEN
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona1 OPEN
Puchar WieczystegoPoślad JanMandelska Maja24 E
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Wojciechowski KacperMikołajczyk Nikola3 G
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Rasalski JakubCieślak Justyna1 G
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Chmura ErykWawryło Aleksandra7 B
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Halicki MichałOgińska Maja Anna4 E
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Halicki MichałOgińska Maja Anna1 F
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Halicki MichałOgińska Maja Anna6 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Wojciechowski KacperMikołajczyk Nikola1 H
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Rasalski JakubCieślak Justyna1 G
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna4 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Lis RomualdLis Ewa3 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona2 OPEN
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Halicki MichałOgińska Maja Anna5 E
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Poślad JanMandelska Maja2 E
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Szymański JakubRacinowska Lena3 G
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŁAGOWA Szymański JakubRacinowska Lena3 G
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona1 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna5 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona5 A
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Rusinowicz MiłoszKowalska Wiktoria13 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Halicki MichałOgińska Maja Anna5 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Poślad JanMandelska Maja7 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Poślad JanMandelska Maja2 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Rusinowicz MiłoszKowalska Wiktoria1 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Szymański JakubRacinowska Lena3 G
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówWojciechowski KacperMikołajczyk Nikola1 H
CeA Challenge Cup UskrzydloneJancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1 B
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówSzymański JakubRacinowska Lena3 G
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówRasalski JakubCieślak Justyna1 G
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówRusinowicz MiłoszKowalska Wiktoria1 F
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówUramowski MarcelGóźdź Gabrysia3 G
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówPoślad JanMandelska Maja1 E
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówHalicki MichałOgińska Maja Anna2 E
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówRusinowicz MiłoszKowalska Wiktoria6 E
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówHalicki MichałOgińska Maja Anna7 E
CeA Challenge Cup UskrzydloneJancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna2 B
Mistrzostwa Polski StandardJancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimPoślad JanMandelska Maja6 E
Puchar Klas C, B i A Uramowski MarcelGóźdź Gabrysia1 H
Puchar Klas C, B i A Wojciechowski KacperMikołajczyk Nikola2 H
Puchar Klas C, B i A Chmura ErykWawryło Aleksandra2 C
OTTT Respect Dance 2021 Chmura ErykWawryło Aleksandra1 C
OTTT Respect Dance 2021 Poślad JanMandelska Maja2 E
OTTT Respect Dance 2021 Wojciechowski KacperMikołajczyk Nikola1 H
OTTT Respect Dance 2021 Uramowski MarcelGóźdź Gabrysia1 H
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówWojciechowski KacperMikołajczyk Nikola1 H
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówKucharski KamilŚwietlicka Małgosia2 H
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówSzymański JakubRacinowska Lena2 H
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówRasalski JakubCieślak Justyna2 G
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówJędrasik KacperJurczak Julia1 H
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówHalicki MichałOgińska Maja Anna4 F
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówPoślad JanMandelska Maja4 F
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówPoślad JanMandelska Maja3 E
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówChmura ErykWawryło Aleksandra3 C
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówHalicki MichałOgińska Maja Anna1 F
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Chmura ErykWawryło Aleksandra6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Damski BartłomiejDamska Agnieszka2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Lis RomualdLis Ewa1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Lis RomualdLis Ewa2 OPEN
Małe Grand Prix Chmura ErykWawryło Aleksandra1 C
Małe Grand Prix Poślad JanMandelska Maja1 F
Małe Grand Prix Wojciechowski KacperMikołajczyk Nikola1 H
Małe Grand Prix Uramowski MarcelGóźdź Gabrysia1 H
Małe Grand Prix Jędrasik KacperJurczak Julia1 H
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Uramowski MarcelGóźdź Gabrysia1 H
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Bojarski WiktorOlczak Lena2 H
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Kucharski KamilŚwietlicka Małgosia2 H
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Szymański JakubRacinowska Lena2 H
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Jędrasik KacperJurczak Julia1 H
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Chmura ErykWawryło Aleksandra1 C
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Wojciechowski KacperMikołajczyk Nikola2 H
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Halicki MichałOgińska Maja Anna6 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Poślad JanMandelska Maja2 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Halicki MichałOgińska Maja Anna2 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Poślad JanMandelska Maja3 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT Lis RomualdLis Ewa3 B
Grand Prix Polski Seniorów PTT Damski BartłomiejDamska Agnieszka1 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT Damski BartłomiejDamska Agnieszka6 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT Lis RomualdLis Ewa2 B
Grand Prix Polski Seniorów PTT Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona1 A
Grand Prix Polski Seniorów PTT Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona2 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Lis RomualdLis Ewa5 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Lis RomualdLis Ewa4 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Kostecki MaksymilianDudkiewicz Dominika2 H
MAŁE GRAND PRIX Bojarski WiktorOlczak Lena2 H
MAŁE GRAND PRIX Kucharski KamilŚwietlicka Małgosia2 H
MAŁE GRAND PRIX Szymański JakubRacinowska Lena1 H
MAŁE GRAND PRIX Jędrasik KacperJurczak Julia1 H
MAŁE GRAND PRIX Halicki MichałOgińska Maja Anna6 F
MAŁE GRAND PRIX Wojciechowski KacperMikołajczyk Nikola2 H
MAŁE GRAND PRIX Rasalski JakubCieślak Justyna3 G
MAŁE GRAND PRIX Poślad JanMandelska Maja3 F
MAŁE GRAND PRIX Poślad JanMandelska Maja2 E
MAŁE GRAND PRIX Halicki MichałOgińska Maja Anna5 F
Polish Open Championships WDC Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Uramowski MarcelGóźdź Gabrysia1 H
Grand Prix Polski PTT Kostecki MaksymilianDudkiewicz Dominika1 H
Grand Prix Polski PTT Bojarski WiktorOlczak Lena2 H
Grand Prix Polski PTT Szymański JakubRacinowska Lena1 H
MAŁE GRAND PRIX Szymański JakubRacinowska Lena1 H
MAŁE GRAND PRIX Poślad JanMandelska Maja4 F
MAŁE GRAND PRIX Halicki MichałOgińska Maja Anna9 F
MAŁE GRAND PRIX Halicki MichałOgińska Maja Anna4 F
MAŁE GRAND PRIX Poślad JanMandelska Maja5 E
MAŁE GRAND PRIX Rasalski JakubCieślak Justyna3 G
MAŁE GRAND PRIX Kostecki MaksymilianDudkiewicz Dominika2 H
MAŁE GRAND PRIX Uramowski MarcelGóźdź Gabrysia2 H
CeA Challenge Cup Puchar Damski BartłomiejDamska Agnieszka1 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Halicki MichałOgińska Maja Anna5 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Halicki MichałOgińska Maja Anna9 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Uramowski MarcelGóźdź Gabrysia2 H
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kostecki MaksymilianDudkiewicz Dominika2 H
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Rasalski JakubCieślak Justyna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Bojarski WiktorOlczak Lena2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Poślad JanMandelska Maja2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Halicki MichałOgińska Maja Anna3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Rasalski JakubCieślak Justyna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Uramowski MarcelGóźdź Gabrysia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Szymański JakubRacinowska Lena2 H
Finał Grand Prix Seniorów PTT Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna2 B
Finał Grand Prix Seniorów PTT Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1 A
Finał Grand Prix Seniorów PTT Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna5 A
47 Puchar Wieczystego Chmura ErykWawryło Aleksandra8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Chmura ErykWawryło Aleksandra3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Chmura ErykWawryło Aleksandra1 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1 OPEN
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Rasalski JakubCieślak Justyna1 H
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Bojarski WiktorOlczak Lena1 H
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Szymański JakubRacinowska Lena2 H
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Halicki MichałOgińska Maja Anna5 F
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Chmura ErykWawryło Aleksandra1 E
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna2 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Rasalski JakubCieślak Justyna1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Szymański JakubRacinowska Lena2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Jaworski SzymonSłowińska Maja2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Bojarski WiktorOlczak Lena2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Jaworski SzymonSłowińska Maja2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Bojarski WiktorOlczak Lena2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Chmura ErykWawryło Aleksandra1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Rasalski JakubCieślak Justyna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Chmura ErykWawryło Aleksandra1 F
MAŁE GRAND PRIX Chmura ErykWawryło Aleksandra1 F
MAŁE GRAND PRIX Rasalski JakubCieślak Justyna2 H
MAŁE GRAND PRIX Chmura ErykWawryło Aleksandra1 E
MAŁE GRAND PRIX Szymański JakubRacinowska Lena2 H
MAŁE GRAND PRIX Bojarski WiktorOlczak Lena2 H
Puchar Wieczystego SeniorJancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna2 C
Puchar Wieczystego SeniorKacprzak DariuszKacprzak Joanna4 C
Puchar Wieczystego SeniorKacprzak DariuszKacprzak Joanna2 C
Puchar Wieczystego SeniorJancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Lis RomualdLis Ewa3 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna3 OPEN
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Kacprzak DariuszKacprzak Joanna2 C
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Damski BartłomiejDamska Agnieszka1 E
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna5 OPEN
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Damski BartłomiejDamska Agnieszka1 E
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona4 OPEN
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona4 B
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Kacprzak DariuszKacprzak Joanna1 C
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna2 B
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona1 B
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna3 C
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Lis RomualdLis Ewa5 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona1 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna11 OPEN
XX OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Kacprzak DariuszKacprzak Joanna2 A
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1 B
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1 B
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Lis RomualdLis Ewa4 OPEN
GPS \" Bieruń 2019\" Lis RomualdLis Ewa1 D
GPS \" Bieruń 2019\" Bareła JarosławWieczorek-Bareła Monika8 D
GPS \" Bieruń 2019\" Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona1 C
GPS \" Bieruń 2019\" Lis RomualdLis Ewa3 D
GPS \" Bieruń 2019\" Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona6 B
GPS \" Bieruń 2019\" Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna3 B
GPS \" Bieruń 2019\" Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona3 C
GPS \" Bieruń 2019\" Bareła JarosławWieczorek-Bareła Monika5 C
GPS \" Bieruń 2019\" Kacprzak DariuszKacprzak Joanna2 C
GPS \" Bieruń 2019\" Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1 C
GPS \" Bieruń 2019\" Kacprzak DariuszKacprzak Joanna1 C
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna6 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Lis RomualdLis Ewa2 D
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Bareła JarosławWieczorek-Bareła Monika8 D
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Lis RomualdLis Ewa5 D
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Bareła JarosławWieczorek-Bareła Monika9 C
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Kacprzak DariuszKacprzak Joanna2 C
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Kacprzak DariuszKacprzak Joanna1 C
Liga Seniorów Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1 C
Liga Seniorów Kacprzak DariuszKacprzak Joanna1 C
Liga Seniorów Kacprzak DariuszKacprzak Joanna1 C
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna3 OPEN
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna4 OPEN
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1 C
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna2 C
MAŁE GRAND PRIX Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1 B
MAŁE GRAND PRIX Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna2 B
Majówka w Krakowie - Senior Lis RomualdLis Ewa5 B
Majówka w Krakowie - Senior Nyrek JerzyKenig Aleksandra3 F
Majówka w Krakowie - Senior Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona3 B
Majówka w Krakowie - Senior Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona1 C
Majówka w Krakowie - Senior Lis RomualdLis Ewa4 D
Majówka w Krakowie - Senior Lis RomualdLis Ewa3 B
Majówka w Krakowie - Senior Lis RomualdLis Ewa4 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymLis RomualdLis Ewa3 C
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymLis RomualdLis Ewa4 C
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymWójcicki GrzegorzWójcicka Iwona1 C
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymKacprzak DariuszKacprzak Joanna1 C
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymKacprzak DariuszKacprzak Joanna4 B
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymLis RomualdLis Ewa9 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymLis RomualdLis Ewa6 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymWójcicki GrzegorzWójcicka Iwona1 B
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Damski BartłomiejDamska Agnieszka1 F
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Kacprzak DariuszKacprzak Joanna2 C
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Lis RomualdLis Ewa2 C
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona1 C
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Lis RomualdLis Ewa2 C
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona1 B
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Nyrek JerzyKenig Aleksandra4 F
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Damski BartłomiejDamska Agnieszka2 E
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Lis RomualdLis Ewa2 D
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Lis RomualdLis Ewa2 D
IX GPS \"Biała Dama\" Kacprzak DariuszKacprzak Joanna1 D
IX GPS \"Biała Dama\" Kacprzak DariuszKacprzak Joanna3 C
IX GPS \"Biała Dama\" Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna4 C
IX GPS \"Biała Dama\" Damski BartłomiejDamska Agnieszka2 F
IX GPS \"Biała Dama\" Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna4 B
IX GPS \"Biała Dama\" Lis RomualdLis Ewa9 D
IX GPS \"Biała Dama\" Lis RomualdLis Ewa6 D
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Lis RomualdLis Ewa2 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Lis RomualdLis Ewa4 OPEN
CeA GPSWójcicki GrzegorzWójcicka Iwona5 OPEN
CeA GPSJancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna3 OPEN
CeA GPSWójcicki GrzegorzWójcicka Iwona1 B
CeA GPSJancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna2 B
CeA GPSJancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1 C
CeA GPSJancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1 D
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna5 B
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna2 B
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona9 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna6 OPEN
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Lis RomualdLis Ewa4 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Lis RomualdLis Ewa4 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Lis RomualdLis Ewa7 C
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna4 OPEN
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona7 C
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1 C
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona5 F
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona5 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna3 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Lis RomualdLis Ewa3 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Lis RomualdLis Ewa5 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona2 OPEN
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona4 OPEN
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna4 OPEN
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona6 F
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona2 C
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1 C
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTWójcicki GrzegorzWójcicka Iwona4 OPEN
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTJancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna4 OPEN
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTLis RomualdLis Ewa6 E
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTLis RomualdLis Ewa9 C
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTWójcicki GrzegorzWójcicka Iwona6 C
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTJancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna2 C
Polish Open Championships Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna6 OPEN
Polish Open Championships Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona7 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona5 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Lis RomualdLis Ewa5 E
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Lis RomualdLis Ewa6 C
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona1 C
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORJancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna4 OPEN
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORLis RomualdLis Ewa5 E
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORLis RomualdLis Ewa7 C
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORJancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna3 C
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna5 OPEN
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Lis RomualdLis Ewa5 E
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Lis RomualdLis Ewa3 C
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna3 C
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyKacprzak DariuszKacprzak Joanna4 C
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyJancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna6 C
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyJancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1 C
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyWójcicki GrzegorzWójcicka Iwona2 C
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyWójcicki GrzegorzWójcicka Iwona4 OPEN
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyJancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna4 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyWójcicki GrzegorzWójcicka Iwona6 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyJancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna6 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna6 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Wasiak AdrianSzmania Izabela10 E
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Wasiak AdrianSzmania Izabela8 E
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona5 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Bareła JarosławWieczorek-Bareła Monika6 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Kacprzak DariuszKacprzak Joanna3 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Lis RomualdLis Ewa9 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Lis RomualdLis Ewa8 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna6 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona7 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna3 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Kacprzak DariuszKacprzak Joanna4 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Lis RomualdLis Ewa3 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona2 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Lis RomualdLis Ewa4 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Lis RomualdLis Ewa12 C
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Kacprzak DariuszKacprzak Joanna2 C
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna3 C
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Lis RomualdLis Ewa13 C
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona8 C
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona9 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Bareła JarosławWieczorek-Bareła Monika3 E
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Lis RomualdLis Ewa3 E
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna4 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Kacprzak DariuszKacprzak Joanna5 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna6 C
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona3 D
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona3 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona7 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Kacprzak DariuszKacprzak Joanna5 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona6 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT Bareła JarosławWieczorek-Bareła Monika1 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT Lis RomualdLis Ewa5 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT Lis RomualdLis Ewa4 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna3 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Kacprzak DariuszKacprzak Joanna5 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna4 C
Polish Open Championships PTT Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona4 OPEN
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1 D
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Lis RomualdLis Ewa2 E
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Lis RomualdLis Ewa2 E
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona2 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna5 C
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1 C
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Lis RomualdLis Ewa2 E
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona4 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Lis RomualdLis Ewa4 E
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona3 C
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Bareła JarosławWieczorek-Bareła Monika3 E
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Kacprzak DariuszKacprzak Joanna1 E
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Bareła JarosławWieczorek-Bareła Monika9 E
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona3 C
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona6 OPEN
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna3 OPEN
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Lis RomualdLis Ewa4 E
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1 C
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna4 C
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Lis RomualdLis Ewa2 E
XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka SeniorKacprzak DariuszKacprzak Joanna1 E
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Kacprzak DariuszKacprzak Joanna1 OPEN
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Bareła JarosławWieczorek-Bareła Monika3 OPEN
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Lis RomualdLis Ewa4 OPEN
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Lis RomualdLis Ewa2 OPEN
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna7 OPEN
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna2 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Bareła JarosławWieczorek-Bareła Monika2 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Lis RomualdLis Ewa4 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Lis RomualdLis Ewa4 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Kacprzak DariuszKacprzak Joanna1 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna4 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna4 OPEN
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Lis RomualdLis Ewa3 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona2 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Lis RomualdLis Ewa5 C
Puchar Seniorów Grand Prix Senior 2017Kacprzak DariuszKacprzak Joanna1 E
Puchar Seniorów Grand Prix Senior 2017Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona3 OPEN
Puchar Seniorów Grand Prix Senior 2017Bareła JarosławWieczorek-Bareła Monika2 E
Puchar Seniorów Grand Prix Senior 2017Lis RomualdLis Ewa5 E
Puchar Seniorów Grand Prix Senior 2017Lis RomualdLis Ewa4 E
Puchar Seniorów Grand Prix Senior 2017Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna2 C
Puchar Seniorów Grand Prix Senior 2017Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna2 C
Puchar Seniorów Grand Prix Senior 2017Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona4 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoNowak RafałNowak Agnieszka5 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoNowak RafałNowak Agnieszka5 E
Finałowy Grand Prix Senior PTT Kacprzak DariuszKacprzak Joanna1 E
Finałowy Grand Prix Senior PTT Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna11 OPEN
Finałowy Grand Prix Senior PTT Lis RomualdLis Ewa4 E
Finałowy Grand Prix Senior PTT Lis RomualdLis Ewa6 E
Finałowy Grand Prix Senior PTT Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona4 D
Finałowy Grand Prix Senior PTT Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona9 C
Finałowy Grand Prix Senior PTT Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna6 C
Finałowy Grand Prix Senior PTT Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna2 D
Finałowy Grand Prix Senior PTT Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1 D
Finałowy Grand Prix Senior PTT Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona6 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona6 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna7 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Bareła JarosławWieczorek-Bareła Monika5 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona3 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna2 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Lis RomualdLis Ewa5 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Kacprzak DariuszKacprzak Joanna2 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Lis RomualdLis Ewa3 E
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Nowak RafałNowak Agnieszka6 E
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna2 D
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Lis RomualdLis Ewa7 E
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Kacprzak DariuszKacprzak Joanna2 E
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Lis RomualdLis Ewa6 E
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna3 E
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Nowak RafałNowak Agnieszka4 E
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna6 C
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Lis RomualdLis Ewa3 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona2 OPEN
BAL 2016 Kacprzak DariuszKacprzak Joanna1 E
BAL 2016 Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona8 OPEN
BAL 2016 Lis RomualdLis Ewa3 E
BAL 2016 Lis RomualdLis Ewa6 E
BAL 2016 Kacprzak DariuszKacprzak Joanna3 F
BAL 2016 Nowak RafałNowak Agnieszka4 E
BAL 2016 Nowak RafałNowak Agnieszka3 E
BAL 2016 Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona11 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Lis RomualdLis Ewa7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Lis RomualdLis Ewa2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Damski BartłomiejDamska Agnieszka1 E
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Kacprzak DariuszKacprzak Joanna1 F
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Lis RomualdLis Ewa4 E
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Lis RomualdLis Ewa2 E
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona5 C
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Nowak RafałNowak Agnieszka3 E
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Lis RomualdLis Ewa4 E
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Lis RomualdLis Ewa8 E
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Damski BartłomiejDamska Agnieszka1 E
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Bareła JarosławWieczorek-Bareła Monika4 E
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Damski BartłomiejDamska Agnieszka9 C
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Bareła JarosławWieczorek-Bareła Monika5 E
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Aszer RajmundJóźwiak Wioletta3 F
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Aszer RajmundJóźwiak Wioletta5 F
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona8 C
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Nowak RafałNowak Agnieszka4 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Kacprzak DariuszKacprzak Joanna3 F
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Damski BartłomiejDamska Agnieszka3 OPEN
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna3 OPEN
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Lis RomualdLis Ewa6 E
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Lis RomualdLis Ewa6 OPEN
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona8 OPEN
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna2 OPEN
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona8 C
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna3 C
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Damski BartłomiejDamska Agnieszka8 C
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Kacprzak DariuszKacprzak Joanna1 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Aszer RajmundJóźwiak Wioletta7 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Kacprzak DariuszKacprzak Joanna1 F
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Damski BartłomiejDamska Agnieszka6 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona8 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Lis RomualdLis Ewa6 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Lis RomualdLis Ewa6 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna7 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona8 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Nowak RafałNowak Agnieszka6 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Bareła JarosławWieczorek-Bareła Monika5 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna3 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Damski BartłomiejDamska Agnieszka12 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Nowak RafałNowak Agnieszka6 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Bareła JarosławWieczorek-Bareła Monika4 OPEN
XXVIII Ogólnopolski T.T.T. O Wawelskiego Smoka\" - SENIOR Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna2 E
XXVIII Ogólnopolski T.T.T. O Wawelskiego Smoka\" - SENIOR Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna3 C