!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
POEZJA
Kościan (Wielkopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Wielkopolan CUP 2022 Kaczmarek AdamBobkiewicz Joanna4 F
WIELKOPOLAN CUP 2022 Serafin MiłoszWojdowska Julia2 B
WIELKOPOLAN CUP 2022 Serafin MiłoszWojdowska Julia3 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wronek Plackowski JakubPiechel Monika2 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wronek Plackowski JakubPiechel Monika6 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wronek Duszak MiłoszŻak Gabriela4 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wronek Kapała-Grygier JanKędzierska Olga3 G
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wronek Kaczmarek AdamBobkiewicz Joanna2 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"WoodHoo Praviv HarryStańczak Anna2 H
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Kniaziev YevhenChrzanowska Patrycja1 E
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Kniaziev YevhenChrzanowska Patrycja1 E
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Duszak MiłoszŻak Gabriela7 F
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Kaczmarek AdamBobkiewicz Joanna1 G
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Kapała-Grygier JanKędzierska Olga3 G
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Przedwojski MikołajMielcarek Zofia3 F
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Serafin MiłoszWojdowska Julia8 B
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Serafin MiłoszWojdowska Julia6 C
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Serafin MiłoszWojdowska Julia7 OPEN
TURNIEJ PREMIUM !!!! XLII WIOSNA 2022 OGÓLNOPOLSKI TSTT ; MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO 2022 Plackowski JakubPiechel Monika2 D
TURNIEJ PREMIUM !!!! XLII WIOSNA 2022 OGÓLNOPOLSKI TSTT ; MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO 2022 Kaczmarek AdamBobkiewicz Joanna3 G
TURNIEJ PREMIUM !!!! XLII WIOSNA 2022 OGÓLNOPOLSKI TSTT ; MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO 2022 Kapała-Grygier JanKędzierska Olga3 G
TURNIEJ PREMIUM !!!! XLII WIOSNA 2022 OGÓLNOPOLSKI TSTT ; MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO 2022 Plackowski JakubPiechel Monika5 D
TURNIEJ PREMIUM !!!! XLII WIOSNA 2022 OGÓLNOPOLSKI TSTT ; MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO 2022 Serafin MiłoszWojdowska Julia4 B
TURNIEJ PREMIUM !!!! XLII WIOSNA 2022 OGÓLNOPOLSKI TSTT ; MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO 2022 Przedwojski MikołajMielcarek Zofia5 F
TURNIEJ PREMIUM !!!! XLII WIOSNA 2022 OGÓLNOPOLSKI TSTT ; MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO 2022 Duszak MiłoszŻak Gabriela8 F
TURNIEJ PREMIUM !!!! XLII WIOSNA 2022 OGÓLNOPOLSKI TSTT ; MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO 2022 Serafin MiłoszWojdowska Julia9 OPEN
TURNIEJ PREMIUM !!!! XLII WIOSNA 2022 OGÓLNOPOLSKI TSTT ; MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO 2022 Serafin MiłoszWojdowska Julia6 OPEN
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówKniaziev YevhenChrzanowska Patrycja2 E
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówKniaziev YevhenChrzanowska Patrycja1 E
WIELKOPOLAN CUP Duszak MiłoszŻak Gabriela9 F
WIELKOPOLAN CUP Kaczmarek AdamBobkiewicz Joanna3 G
WIELKOPOLAN CUP Przedwojski MikołajMielcarek Zofia6 F
WIELKOPOLAN CUP Kaczmarek AntoniNaskręt Laura4 F
WIELKOPOLAN CUP Kaczmarek AntoniNaskręt Laura4 F
WIELKOPOLAN CUP Łukaszewski KacperSzlafka Zofia3 D
WIELKOPOLAN CUP Łukaszewski KacperSzlafka Zofia6 D
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Plackowski JakubPiechel Monika11 D
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Kaczmarek AdamBobkiewicz Joanna3 G
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Przedwojski MikołajMielcarek Zofia7 F
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Duszak MiłoszŻak Gabriela11 F
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Kaczmarek AntoniNaskręt Laura8 F
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Kniaziev YevhenChrzanowska Patrycja1 E
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Łukaszewski KacperSzlafka Zofia6 D
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Kaczmarek AntoniNaskręt Laura7 F
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Łukaszewski KacperSzlafka Zofia6 D
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Plackowski JakubPiechel Monika9 D
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Łukaszewski KacperSzlafka Zofia8 OPEN
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Plackowski JakubPiechel Monika9 OPEN
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Plackowski JakubPiechel Monika9 OPEN
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Łukaszewski KacperSzlafka Zofia10 OPEN
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Olejnik KonradUrbańska-Olejnik Agnieszka3 F
WIELKOPOLAN CUP Kaczmarek AdamBobkiewicz Joanna3 G
WIELKOPOLAN CUP Kaczmarek AntoniNaskręt Laura5 F
WIELKOPOLAN CUP Kaczmarek AntoniNaskręt Laura5 F
WIELKOPOLAN CUP Plackowski JakubPiechel Monika7 D
WIELKOPOLAN CUP Plackowski JakubPiechel Monika6 D
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 Łukaszewski KacperSzlafka Zofia7 D
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 Plackowski JakubPiechel Monika5 D
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 Plackowski JakubPiechel Monika9 D
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 Łukaszewski KacperSzlafka Zofia6 D
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 Kaczmarek AdamBobkiewicz Joanna3 G
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 Duszak MiłoszŻak Gabriela3 G
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 Sporny KacperPiechel Zuzanna2 H
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Kniaziev YevhenChrzanowska Patrycja1 E
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Olejnik KonradUrbańska-Olejnik Agnieszka6 F
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Kniaziev YevhenChrzanowska Patrycja1 E
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorKniaziev YevhenChrzanowska Patrycja4 E
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorKniaziev YevhenChrzanowska Patrycja1 F
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Plackowski JakubPiechel Monika3 D
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Plackowski JakubPiechel Monika8 D
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Olejnik KonradUrbańska-Olejnik Agnieszka7 F
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Kniaziev YevhenChrzanowska Patrycja1 F
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Łukaszewski KacperSzlafka Zofia3 D
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Łukaszewski KacperSzlafka Zofia1 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICMaślak JakubWojdowska Julia2 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICMaślak JakubWojdowska Julia4 C
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Kniaziev YevhenChrzanowska Patrycja1 F
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Kniaziev YevhenChrzanowska Patrycja1 F
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Łukaszewski KacperSzlafka Zofia4 E
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Duszak MiłoszŻak Gabriela3 G
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Przedwojski MikołajMielcarek Zofia7 F
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Sporny KacperPiechel Zuzanna2 H
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Łukaszewski KacperSzlafka Zofia4 D
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Maślak JakubWojdowska Julia1 C
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Maślak JakubWojdowska Julia2 C
Puchar Klas C, B i A Maślak JakubWojdowska Julia16 C
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyPrzedwojski MikołajMielcarek Zofia3 G
Otwarte Mistrzostwa Dzieci, Juniorów i Młodzieży WIELKOPOLAN CUP 2021 Maślak JakubWojdowska Julia5 C
Otwarte Mistrzostwa Dzieci, Juniorów i Młodzieży WIELKOPOLAN CUP 2021 Przedwojski MikołajMielcarek Zofia3 G
Otwarte Mistrzostwa Dzieci, Juniorów i Młodzieży WIELKOPOLAN CUP 2021 Maślak JakubWojdowska Julia2 C
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Maślak JakubWojdowska Julia10 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego Plackowski JakubPiechel Monika2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego Plackowski JakubPiechel Monika4 D
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Maślak JakubWojdowska Julia3 C
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Maślak JakubWojdowska Julia5 C
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Przedwojski MikołajMielcarek Zofia3 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Łukaszewski KacperSzlafka Zofia1 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Sporny KacperPiechel Zuzanna2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" WoodHoo Praviv HarryJakubiak Lena2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Łukaszewski KacperSzlafka Zofia9 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Maślak JakubWojdowska Julia7 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Maślak JakubWojdowska Julia3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Duszak MiłoszŻak Gabriela3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Przedwojski MikołajMielcarek Zofia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Różycki MikołajDaś Zuzanna7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Różycki MikołajDaś Zuzanna8 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT Kniaziev YevhenChrzanowska Patrycja2 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT Kniaziev YevhenChrzanowska Patrycja2 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Różycki MikołajDaś Zuzanna7 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" WoodHoo Praviv HarryJakubiak Lena2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Sporny KacperPiechel Zuzanna2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Przedwojski MikołajMielcarek Zofia2 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Duszak MiłoszŻak Gabriela3 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Łupicki NorbertBobkiewicz Joanna3 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Różycki MikołajDaś Zuzanna6 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Łukaszewski KacperSzlafka Zofia4 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Plackowski JakubPiechel Monika10 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Plackowski JakubPiechel Monika11 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Łukaszewski KacperSzlafka Zofia11 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Maślak JakubWojdowska Julia7 C
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Maślak JakubWojdowska Julia1 C
Grand Prix Seniorów PTT Kniaziev YevhenChrzanowska Patrycja2 F
Grand Prix Seniorów PTT Kniaziev YevhenChrzanowska Patrycja3 F
Grand Prix Seniorów PTT Sowiński PawełSzubert Aurelia3 F
Grand Prix Seniorów PTT Olejnik KonradUrbańska-Olejnik Agnieszka6 F
Grand Prix Seniorów PTT Sowiński PawełSzubert Aurelia8 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Różycki MikołajDaś Zuzanna7 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021WoodHoo Praviv HarryJakubiak Lena2 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Sporny KacperPiechel Zuzanna2 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Duszak MiłoszŻak Gabriela3 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Przedwojski MikołajMielcarek Zofia3 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Różycki MikołajDaś Zuzanna7 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Maślak JakubWojdowska Julia2 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Kaczmarek AntoniNaskręt Laura8 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Łukaszewski KacperSzlafka Zofia5 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Plackowski JakubPiechel Monika13 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Plackowski JakubPiechel Monika11 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Maślak JakubWojdowska Julia10 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Łukaszewski KacperSzlafka Zofia5 E
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Łukaszewski KacperSzlafka Zofia3 E
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" WoodHoo Praviv HarryJakubiak Lena2 H
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Łukaszewski KacperSzlafka Zofia4 E
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Łupicki NorbertBobkiewicz Joanna3 G
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Duszak MiłoszŻak Gabriela3 G
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Maślak JakubWojdowska Julia5 C
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Maślak JakubWojdowska Julia4 C
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOŁukaszewski KacperSzlafka Zofia1 E
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOWoodHoo Praviv HarryJakubiak Lena2 H
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOPrzedwojski MikołajMielcarek Zofia3 G
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOŁupicki NorbertBobkiewicz Joanna3 G
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOKaczmarek AntoniNaskręt Laura8 F
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOŁukaszewski KacperSzlafka Zofia3 E
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGODuszak MiłoszŻak Gabriela3 G
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOPlackowski JakubPiechel Monika11 D
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOPlackowski JakubPiechel Monika13 D
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOMaślak JakubWojdowska Julia5 OPEN
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOŁukaszewski KacperSzlafka Zofia8 OPEN
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOMaślak JakubWojdowska Julia4 OPEN
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOŁukaszewski KacperSzlafka Zofia7 OPEN
ŚWIĘTO BZÓW Łukaszewski KacperSzlafka Zofia5 E
ŚWIĘTO BZÓW Łukaszewski KacperSzlafka Zofia4 E
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Łupicki NorbertBobkiewicz Joanna2 H
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Przedwojski MikołajMielcarek Zofia3 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" WoodHoo Praviv HarryJakubiak Lena2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Sporny KacperPiechel Zuzanna2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Różycki MikołajDaś Zuzanna6 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Różycki MikołajDaś Zuzanna6 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Łupicki NorbertBobkiewicz Joanna2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Kaczmarek AdamSowińska Oliwia3 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Duszak MiłoszŻak Gabriela3 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Przedwojski MikołajMielcarek Zofia3 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Kaczmarek AntoniNaskręt Laura6 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Olejnik KonradUrbańska-Olejnik Agnieszka7 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Kniaziev YevhenChrzanowska Patrycja1 F
Mistrzostwa Klas A, B i C Maślak JakubWojdowska Julia11 C
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Łukaszewski KacperSzlafka Zofia5 E
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Duszak MiłoszŻak Gabriela3 G
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Bobkiewicz JoannaŁupicki Norbert2 H
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Przedwojski MikołajMielcarek Zofia3 G
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Kaczmarek AntoniNaskręt Laura9 F
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Jakubiak LenaWoodHoo Praviv Harry2 H
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Piechel ZuzannaSporny Kacper2 H
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Różycki MikołajDaś Zuzanna10 F
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Różycki MikołajDaś Zuzanna14 F
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Kaczmarek AdamSowińska Oliwia3 G
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Łukaszewski KacperSzlafka Zofia6 E
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Sowiński PawełSzubert Aurelia4 E
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Plackowski JakubPiechel Monika11 D
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Sowiński PawełSzubert Aurelia4 E
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Olejnik KonradUrbańska-Olejnik Agnieszka3 F
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Maślak JakubWojdowska Julia2 C
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Kniaziev YevhenChrzanowska Patrycja3 E
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Sowiński PawełSzubert Aurelia5 E
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Kniaziev YevhenChrzanowska Patrycja2 E
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Plackowski JakubPiechel Monika12 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Plackowski JakubPiechel Monika7 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Plackowski JakubPiechel Monika4 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Łukaszewski KacperSzlafka Zofia3 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Łukaszewski KacperSzlafka Zofia4 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Kaczmarek AdamSowińska Oliwia1 H
Finał Grand Prix Seniorów PTT Sowiński PawełSzubert Aurelia3 E
Finał Grand Prix Seniorów PTT Sowiński PawełSzubert Aurelia2 F
47 Puchar Wieczystego Maślak JakubWojdowska Julia13 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Duszak MiłoszŻak Gabriela2 H
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Sowiński PawełSzubert Aurelia2 F
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kaczmarek AdamSowińska Oliwia2 H
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Duszak MiłoszŻak Gabriela2 H
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Kaczmarek AdamSowińska Oliwia1 H
GRAND PRIX SENIORÓW Sowiński PawełSzubert Aurelia4 F
GRAND PRIX SENIORÓW Sowiński PawełSzubert Aurelia9 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Łukaszewski KacperSzlafka Zofia9 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Buchowski ArkadiuszCebula Katarzyna8 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Biały MikołajWojdowska Julia7 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Biały MikołajWojdowska Julia9 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Łukaszewski KacperSzlafka Zofia7 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Duszak MiłoszŻak Gabriela1 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Bobkiewicz JoannaŁupicki Norbert2 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Sowińska OliwiaKaczmarek Adam1 H
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Kaczmarek AdamSowińska Oliwia1 H
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Bobkiewicz JoannaŁupicki Norbert2 H
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Łukaszewski KacperSzlafka Zofia4 E
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Piechel ZuzannaSporny Kacper2 H
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Kaczmarek AntoniNaskręt Laura2 G
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Duszak MiłoszŻak Gabriela2 H
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Łukaszewski KacperSzlafka Zofia8 E
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Sowiński PawełSzubert Aurelia4 F
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Biały MikołajWojdowska Julia5 D
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Biały MikołajWojdowska Julia4 D
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Plackowski JakubPiechel Monika7 D
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Buchowski ArkadiuszCebula Katarzyna5 B
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Buchowski ArkadiuszCebula Katarzyna8 OPEN
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Biały MikołajWojdowska Julia11 OPEN
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Sowiński PawełSzubert Aurelia5 F
GPS PTT Kiepura Dance Cup Sowiński PawełSzubert Aurelia3 F
GPS PTT Kiepura Dance Cup Sowiński PawełSzubert Aurelia3 F
Puchar WieczystegoŁukaszewski KacperSzlafka Zofia14 F
Puchar WieczystegoŁukaszewski KacperSzlafka Zofia13 F
Puchar WieczystegoBiały MikołajWojdowska Julia34 D
Puchar WieczystegoBiały MikołajWojdowska Julia31 D
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Biały MikołajWojdowska Julia10 D
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Biały MikołajWojdowska Julia8 D
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Sowiński PawełSzubert Aurelia3 F
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Biały MikołajWojdowska Julia7 D
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Biały MikołajWojdowska Julia8 D
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Łukaszewski KacperSzlafka Zofia1 F
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Łukaszewski KacperSzlafka Zofia3 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Sowiński PawełSzubert Aurelia6 E
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Łukaszewski KacperSzlafka Zofia2 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Łukaszewski KacperSzlafka Zofia1 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Biały MikołajWojdowska Julia7 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Biały MikołajWojdowska Julia8 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Sowiński PawełSzubert Aurelia7 F
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Biały MikołajWojdowska Julia4 D
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Biały MikołajWojdowska Julia5 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Sowiński PawełSzubert Aurelia3 F
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Łukaszewski KacperSzlafka Zofia4 E
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Łukaszewski KacperSzlafka Zofia4 E
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Plackowski JakubPiechel Monika2 E
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Biały MikołajWojdowska Julia3 D
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Biały MikołajWojdowska Julia6 D
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Łukaszewski KacperSzlafka Zofia6 E
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Łukaszewski KacperSzlafka Zofia3 E
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Plackowski JakubPiechel Monika2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Biały MikołajWojdowska Julia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Biały MikołajWojdowska Julia5 D
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Łukaszewski KacperSzlafka Zofia1 F
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Łukaszewski KacperSzlafka Zofia3 F
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Biały MikołajWojdowska Julia5 D
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Plackowski JakubPiechel Monika6 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Biały MikołajWojdowska Julia5 D
OTTT UŚMIECH DZIECKABiały MikołajWojdowska Julia6 D
OTTT UŚMIECH DZIECKABiały MikołajWojdowska Julia3 D
POWITANIE LATA Biały MikołajWojdowska Julia4 D
POWITANIE LATA Biały MikołajWojdowska Julia4 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Sowiński PawełSzubert Aurelia3 F
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Plackowski JakubPiechel Monika4 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicBiały MikołajWojdowska Julia10 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicBiały MikołajWojdowska Julia14 D
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Sowiński PawełSzubert Aurelia7 F
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Kaczmarek AntoniNaskręt Laura3 G
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymBiały MikołajWojdowska Julia4 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymSowiński PawełSzubert Aurelia5 F
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymBiały MikołajWojdowska Julia5 D
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Kaczmarek AntoniNaskręt Laura3 G
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Plackowski JakubPiechel Monika8 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Kaczmarek AntoniNaskręt Laura3 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Buchowski ArkadiuszCebula Katarzyna7 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Biały MikołajWojdowska Julia7 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Biały MikołajWojdowska Julia6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Buchowski ArkadiuszCebula Katarzyna4 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Biały MikołajWojdowska Julia6 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Biały MikołajWojdowska Julia7 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Plackowski JakubPiechel Monika4 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Plackowski JakubPiechel Monika6 E
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Chudziński ZbigniewChudzińska Aldona7 F
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Sowiński PawełSzubert Aurelia10 F
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Plackowski JakubPiechel Monika7 E
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Buchowski ArkadiuszCebula Katarzyna3 C
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Biały MikołajWojdowska Julia8 D
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Biały MikołajWojdowska Julia12 D
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Łukaszewski KacperSzlafka Zofia10 E
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Plackowski JakubPiechel Monika5 E
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Łukaszewski KacperSzlafka Zofia12 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyPlackowski JakubPiechel Monika4 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyŁukaszewski KacperSzlafka Zofia3 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyŁukaszewski KacperSzlafka Zofia3 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyBiały MikołajWojdowska Julia4 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyPlackowski JakubPiechel Monika6 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyBuchowski ArkadiuszCebula Katarzyna2 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyBiały MikołajWojdowska Julia2 D
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Bobkiewicz JoannaKaczmarek Jan2 H
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Plackowski JakubPiechel Monika19 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Kaczmarek AntoniNaskręt Laura3 G
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Łukaszewski KacperSzlafka Zofia15 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Duszak MiłoszŻak Gabriela2 H
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Plackowski JakubPiechel Monika13 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Biały MikołajWojdowska Julia5 D
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Biały MikołajWojdowska Julia6 D
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Buchowski ArkadiuszCebula Katarzyna5 C
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Łukaszewski KacperSzlafka Zofia15 E
IX GPS \"Biała Dama\" Sowiński PawełSzubert Aurelia13 F
IX GPS \"Biała Dama\" Chudziński ZbigniewChudzińska Aldona9 F
Mistrzostwa Klas A, B i C Buchowski ArkadiuszCebula Katarzyna14 C
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Plackowski JakubPiechel Monika3 E
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Chudziński MaksymKaczmarek Marta2 G
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Bobkiewicz JoannaKaczmarek Jan2 H
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Duszak MiłoszŻak Gabriela2 H
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Łukaszewski KacperSzlafka Zofia7 E
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Plackowski JakubPiechel Monika8 E
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Kaczmarek AntoniNaskręt Laura3 G
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Łukaszewski KacperSzlafka Zofia8 E
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Biały MikołajWojdowska Julia3 D
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Buchowski ArkadiuszCebula Katarzyna2 C
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Chudziński ZbigniewChudzińska Aldona3 E
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Sowiński PawełSzubert Aurelia4 E
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Biały MikołajWojdowska Julia4 D
XLV Puchar Wieczystego Łukaszewski KacperSzlafka Zofia11 F
XLV Puchar Wieczystego Plackowski JakubPiechel Monika18 E
XLV Puchar Wieczystego Łukaszewski KacperSzlafka Zofia6 F
XLV Puchar Wieczystego Plackowski JakubPiechel Monika23 E
XLV Puchar Wieczystego Biały MikołajWojdowska Julia21 D
XLV Puchar Wieczystego Biały MikołajWojdowska Julia29 D
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Chudziński MaksymKaczmarek Marta3 G
Gwiazdkowy Turniej TańcaBuchowski ArkadiuszCebula Katarzyna4 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaChudziński MaksymKaczmarek Marta2 G
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Buchowski ArkadiuszCebula Katarzyna5 C
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Sowiński PawełSzubert Aurelia7 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Chudziński ZbigniewChudzińska Aldona4 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Biały MikołajWojdowska Julia4 D
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Łukaszewski KacperSzlafka Zofia10 E
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Łukaszewski KacperSzlafka Zofia10 E
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Duszak MiłoszŻak Gabriela2 H
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Chudziński MaksymKaczmarek Marta2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Biały MikołajWojdowska Julia3 E
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Biały MikołajWojdowska Julia9 E
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Chudziński MaksymKaczmarek Marta1 G
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Łukaszewski KacperSzlafka Zofia13 E
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Łukaszewski KacperSzlafka Zofia12 E
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Biały MikołajWojdowska Julia3 D
Milicz Dance Festival Buchowski ArkadiuszCebula Katarzyna4 C
Milicz Dance Festival Biały MikołajWojdowska Julia5 D
Milicz Dance Festival Łukaszewski KacperSzlafka Zofia9 E
Milicz Dance Festival Łukaszewski KacperSzlafka Zofia12 E
Milicz Dance Festival Biały MikołajWojdowska Julia9 E
Milicz Dance Festival Plackowski JakubRyks Magdalena10 E
Milicz Dance Festival Chudziński MaksymKaczmarek Marta3 G
OTTT RAWICZ 2018Łukaszewski KacperSzlafka Zofia5 F
OTTT RAWICZ 2018Duszak MiłoszŻak Gabriela2 H
OTTT RAWICZ 2018Chudziński MaksymKaczmarek Marta3 G
OTTT RAWICZ 2018Łukaszewski KacperSzlafka Zofia5 F
OTTT RAWICZ 2018Biały MikołajWojdowska Julia4 E
OTTT RAWICZ 2018Biały MikołajWojdowska Julia5 D
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Buchowski ArkadiuszCebula Katarzyna3 C
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Biały MikołajWojdowska Julia5 D
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Łukaszewski KacperSzlafka Zofia7 E
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Łukaszewski KacperSzlafka Zofia8 E
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Biały MikołajWojdowska Julia7 E
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Plackowski JakubRyks Magdalena7 E
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Biały MikołajWojdowska Julia1 E
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Buchowski ArkadiuszCebula Katarzyna3 C
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Biały MikołajWojdowska Julia4 D
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Chudziński MaksymKaczmarek Marta3 G
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Biały MikołajWojdowska Julia2 E
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Plackowski JakubRyks Magdalena3 E
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Buchowski ArkadiuszCebula Katarzyna4 C
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Łukaszewski KacperSzlafka Zofia8 E
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Biały MikołajWojdowska Julia2 D
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Łukaszewski KacperSzlafka Zofia8 E
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTSowiński PawełSzubert Aurelia8 F
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTChudziński ZbigniewChudzińska Aldona6 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Biały MikołajWojdowska Julia5 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Biały MikołajWojdowska Julia10 E
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Chudziński MaksymKaczmarek Marta1 H
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiŁukaszewski KacperSzlafka Zofia10 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiŁukaszewski KacperSzlafka Zofia10 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiRadoła MateuszPiechel Monika11 E
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Chudziński ZbigniewChudzińska Aldona9 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Biały MikołajWojdowska Julia3 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Biały MikołajWojdowska Julia2 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Chudziński MaksymKaczmarek Marta1 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Duszak MiłoszŻak Gabriela2 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Łupicki NorbertSowińska Oliwia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Chudziński MaksymKaczmarek Marta1 H
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Biały MikołajWojdowska Julia5 E
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Biały MikołajWojdowska Julia5 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Chudziński MaksymKaczmarek Marta1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Chudziński MaksymKaczmarek Marta1 H
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Biały MikołajWojdowska Julia6 D
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Biały MikołajWojdowska Julia11 E
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Plackowski JakubRyks Magdalena5 E
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Chudziński MaksymKaczmarek Marta2 H
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Łupicki NorbertSowińska Oliwia2 H
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Duszak MiłoszŻak Gabriela2 H
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Chudziński ZbigniewChudzińska Aldona4 F
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Sowiński PawełSzubert Aurelia6 F
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceBiały MikołajWojdowska Julia5 D
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceBiały MikołajWojdowska Julia11 E
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceŁupicki NorbertSowińska Oliwia2 H
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusicePlackowski JakubRyks Magdalena10 E
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Galus WitoldNyczka Marta8 E
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Łupicki NorbertSowińska Oliwia2 H
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Duszak MiłoszŻak Gabriela2 H
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Chudziński MaksymKaczmarek Marta1 H
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Plackowski JakubRyks Magdalena5 E
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Biały MikołajWojdowska Julia2 E
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Buchowski ArkadiuszStachowiak Agata5 C
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Galus WitoldNyczka Marta6 E
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Biały MikołajWojdowska Julia4 D
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Buchowski ArkadiuszStachowiak Agata14 C
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Chudziński ZbigniewChudzińska Aldona1 F
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Sowiński PawełSzubert Aurelia2 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPlackowski JakubRyks Magdalena16 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBiały MikołajWojdowska Julia4 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBiały MikołajWojdowska Julia10 E
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJBuchowski ArkadiuszStachowiak Agata7 C
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJBuchowski ArkadiuszStachowiak Agata7 C
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJBiały MikołajWojdowska Julia3 E
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJBiały MikołajWojdowska Julia6 E
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Plackowski JakubRyks Magdalena6 E
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Bossy MateuszOlejnik Karolina2 F
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Biały MikołajWojdowska Julia8 E
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Bossy MateuszOlejnik Karolina11 E
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Biały MikołajWojdowska Julia6 E
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Buchowski ArkadiuszStachowiak Agata4 C
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Buchowski ArkadiuszStachowiak Agata9 C
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Biały MikołajWojdowska Julia2 E
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Biały MikołajWojdowska Julia7 E
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Bossy MateuszOlejnik Karolina10 E
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Bossy MateuszOlejnik Karolina7 E
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Buchowski ArkadiuszStachowiak Agata10 C
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Buchowski ArkadiuszStachowiak Agata8 C
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Biały MikołajWojdowska Julia3 E
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Buchowski ArkadiuszStachowiak Agata4 C
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Buchowski ArkadiuszStachowiak Agata5 C
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Galus WitoldSzlafka Zofia6 E
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Plackowski JakubRyks Magdalena5 E
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Bossy MateuszOlejnik Karolina3 E
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Biały MikołajWojdowska Julia1 E
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Bossy MateuszOlejnik Karolina4 E
TTT INTEGRACJA 2017 Plackowski JakubRyks Magdalena4 E
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEBossy MateuszOlejnik Karolina6 E
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEBossy MateuszOlejnik Karolina6 E
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEBuchowski ArkadiuszStachowiak Agata8 C
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEBuchowski ArkadiuszStachowiak Agata6 C
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Buchowski ArkadiuszStachowiak Agata5 C
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Buchowski ArkadiuszStachowiak Agata6 C
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Plackowski JakubRyks Magdalena8 E
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Biały MikołajWojdowska Julia6 E
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Biały MikołajWojdowska Julia6 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWABiały MikołajWojdowska Julia5 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWABiały MikołajWojdowska Julia5 E
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Bossy MateuszOlejnik Karolina4 E
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Bossy MateuszOlejnik Karolina7 E
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Biały MikołajWojdowska Julia2 E
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Plackowski JakubRyks Magdalena3 E
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Biały MikołajWojdowska Julia3 E
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Galus WitoldSzlafka Zofia5 E
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Wachowiak MateuszNyczka Marta4 E
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Buchowski ArkadiuszStachowiak Agata7 C
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Plackowski JakubRyks Magdalena8 E
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Wachowiak MateuszNyczka Marta9 E
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Galus WitoldSzlafka Zofia11 E
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Biały MikołajWojdowska Julia6 E
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Biały MikołajWojdowska Julia5 E
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Buchowski ArkadiuszStachowiak Agata10 C
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Plackowski JakubRyks Magdalena5 E
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Wachowiak MateuszNyczka Marta10 E
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Galus WitoldSzlafka Zofia12 E
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Buchowski ArkadiuszStachowiak Agata6 C
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Plackowski JakubRyks Magdalena2 E
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Wachowiak MateuszNyczka Marta3 E
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Galus WitoldSzlafka Zofia5 E
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Bossy MateuszOlejnik Karolina6 F
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Biały MikołajWojdowska Julia11 E
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Bossy MateuszOlejnik Karolina6 F
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Biały MikołajWojdowska Julia5 E
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Buchowski ArkadiuszStachowiak Agata12 C
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Biały MikołajWojdowska Julia7 E
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Buchowski ArkadiuszStachowiak Agata9 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Biały MikołajWojdowska Julia3 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICBuchowski ArkadiuszStachowiak Agata11 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICBuchowski ArkadiuszStachowiak Agata7 C
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Neumann KajetanZając Nikola2 H
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Biały MikołajWojdowska Julia4 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Biały MikołajWojdowska Julia7 E
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Buchowski ArkadiuszStachowiak Agata12 C
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Buchowski ArkadiuszStachowiak Agata9 C
Mistrzostwa Royal Dance League Buchowski ArkadiuszStachowiak Agata4 C
Mistrzostwa Royal Dance League Buchowski ArkadiuszStachowiak Agata3 C
Mistrzostwa Royal Dance League Biały MikołajWojdowska Julia3 E