!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
CIEŚLAK
Jelenia Góra (Dolnośląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego Kamionka KonradIaroshenko Yaroslava1 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Chen FilipNiciejewska Alicja1 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Chen FilipNiciejewska Alicja5 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Żabiński MateuszBromblik Maria6 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Kamionka KonradIaroshenko Yaroslava1 H
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Szczytowski AndrzejMaciejewska Danuta2 C
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Szczytowski AndrzejMaciejewska Danuta2 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Pilarski MaximilianMateuszów Lena3 F
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Kamionka KonradIaroshenko Yaroslava1 H
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Górecki JanPilarska Róża1 G
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Szczygieł MateuszJugo Kaja3 G
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Kubuj FilipGurak Kornelia2 G
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Banaszak TomaszSztela Julia6 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Banaszak TomaszSztela Julia6 D
KONWALIOWY Turniej Tańca Szczytowski AndrzejMaciejewska Danuta3 D
KONWALIOWY Turniej Tańca Szczytowski AndrzejMaciejewska Danuta4 C
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówSzczytowski AndrzejMaciejewska Danuta5 OPEN
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówSzczytowski AndrzejMaciejewska Danuta4 D
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoKubuj FilipGurak Kornelia2 G
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoKosiński AntoniWolańska Aleksandra2 F
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoŻabiński MateuszBromblik Maria1 G
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoStępień AleksanderPawliszak Nikola6 E
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Banaszak TomaszSztela Julia3 D
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Banaszak TomaszSztela Julia3 D
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Stępień AleksanderPawliszak Nikola5 E
Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Górecki JanPilarska Róża1 G
Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Pilarski MaximilianMateuszów Lena5 F
Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Łukasiak JakubJakubowska Dominika1 H
Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Kamionka KonradIaroshenko Yaroslava2 H
Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Stępień AleksanderPawliszak Nikola2 E
Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Kosiński AntoniWolańska Aleksandra1 G
Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Żabiński MateuszBromblik Maria1 G
Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Szczygieł MateuszJugo Kaja2 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Szczytowski AndrzejMaciejewska Danuta3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Banaszak TomaszSztela Julia2 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Banaszak TomaszSztela Julia2 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Górecki JanPilarska Róża1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Kosiński AntoniWolańska Aleksandra2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Kubuj FilipGurak Kornelia3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Banaszak TomaszSztela Julia2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Stępień AleksanderPawliszak Nikola3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Pilarski MaximilianMateuszów Lena4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Stępień AleksanderPawliszak Nikola2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Banaszak TomaszSztela Julia3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Suszczewski AdamKról Elżbieta3 OPEN
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Żabiński MateuszBromblik Maria2 G
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Kosiński AntoniWolańska Aleksandra1 G
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Stępień AleksanderPawliszak Nikola2 E
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Kamionka KonradIaroshenko Yaroslava1 H
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Pilarski MaximilianMateuszów Lena1 G
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Górecki JanPilarska Róża1 G
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Szczytowski AndrzejMaciejewska Danuta2 D
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Szczytowski AndrzejMaciejewska Danuta2 C
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Szczytowski AndrzejMaciejewska Danuta2 OPEN
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Chen FilipNiciejewska Alicja5 E
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Pilarski MaximilianMateuszów Lena2 G
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Szczytowski AndrzejMaciejewska Danuta1 OPEN
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Szczytowski AndrzejMaciejewska Danuta4 D
Gwiazdkowy Turniej TańcaChen FilipNiciejewska Alicja8 E
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Chen FilipNiciejewska Alicja3 E
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Chwedczuk DanielPawliszak Oliwia5 F
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Stępień AleksanderPawliszak Nikola2 E
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Pilarski MaximilianMateuszów Lena2 G
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Kubuj FilipKozaczkiewicz Kornelia1 G
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICGórecki JanPilarska Róża1 H
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICŁukasiak JakubJakubowska Dominika2 H
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICPilarski MaximilianMateuszów Lena1 G
Mistrzostwa Polski StandardSuszczewski AdamKról Elżbieta4 OPEN
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyKosiński AntoniWolańska Aleksandra1 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Banaszak TomaszSztela Julia3 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Banaszak TomaszSztela Julia3 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Kubuj FilipKozaczkiewicz Kornelia3 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Pilarski MaximilianMateuszów Lena2 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Zagulski IgorWojciechowska Monika5 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Chen FilipNiciejewska Alicja2 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Chwedczuk DanielPawliszak Oliwia3 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Stępień AleksanderPawliszak Nikola1 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Kosiński AntoniWolańska Aleksandra6 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Stępień AleksanderPawliszak Nikola3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Górecki JanPilarska Róża1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Szczytowski AndrzejMaciejewska Danuta2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Banaszak TomaszSztela Julia4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Banaszak TomaszSztela Julia4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego Wojno EmilGrabska Amelia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego Pilarski MaximilianMateuszów Lena1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego Kosiński AntoniWolańska Aleksandra1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego Chen FilipNiciejewska Alicja3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego Stępień AleksanderPawliszak Nikola1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego Banaszak TomaszSztela Julia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego Banaszak TomaszSztela Julia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego Górecki JanPilarska Róża1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Stępień AleksanderPawliszak Nikola1 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Kubuj FilipKozaczkiewicz Kornelia2 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Pilarski MaximilianMateuszów Lena3 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Górecki JanPilarska Róża1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Chen FilipNiciejewska Alicja7 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Szczygieł MateuszBromblik Maria5 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Chwedczuk DanielPawliszak Oliwia6 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Zagulski IgorWojciechowska Monika6 E
Grand Prix Seniorów PTT Szczytowski AndrzejMaciejewska Danuta3 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Szczytowski AndrzejMaciejewska Danuta3 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Szczygieł MateuszBromblik Maria5 F
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Zagulski IgorWojciechowska Monika8 E
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia3 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia12 C
II OTTT Będzin 2021 Stępień AleksanderPawliszak Nikola4 F
II OTTT Będzin 2021 Chwedczuk DanielPawliszak Oliwia4 F
II OTTT Będzin 2021 Szczygieł MateuszBromblik Maria11 F
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Chen FilipNiciejewska Alicja5 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Chen FilipNiciejewska Alicja1 F
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kosiński AntoniWolańska Aleksandra1 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Chen FilipNiciejewska Alicja2 F
Finał Grand Prix Seniorów PTT Szczytowski AndrzejMaciejewska Danuta1 OPEN
Finał Grand Prix Seniorów PTT Szczytowski AndrzejMaciejewska Danuta3 D
Finał Grand Prix Seniorów PTT Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz Małgorzata6 C
Finał Grand Prix Seniorów PTT Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz Małgorzata2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Witkowski MichałBurzyńska Agnieszka8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Witkowski MichałBurzyńska Agnieszka6 E
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Kosiński AntoniWolańska Aleksandra2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Szczygieł MateuszBromblik Maria1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Banaszak TomaszSztela Julia2 E
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Szczytowski AndrzejMaciejewska Danuta2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Kubuj FilipKozaczkiewicz Kornelia4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Banaszak TomaszSztela Julia7 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Suszczewski AdamKról Elżbieta1 OPEN
Mikołajowy OTTT Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz Małgorzata1 C
Mikołajowy OTTT Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz Małgorzata3 C
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Pilarski MaximilianMateuszów Lena1 H
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia11 C
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia3 C
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Wojno EmilGrabska Amelia1 H
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Kubuj FilipKozaczkiewicz Kornelia1 H
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Witkowski MichałBurzyńska Agnieszka1 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Witkowski MichałBurzyńska Agnieszka1 F
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Witkowski MichałBurzyńska Agnieszka9 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Witkowski MichałBurzyńska Agnieszka11 E
Mistrzostwa Polski Standard Szczytowski AndrzejMaciejewska Danuta2 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Suszczewski AdamKról Elżbieta3 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia11 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia13 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Witkowski MichałBurzyńska Agnieszka7 F
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Witkowski MichałBurzyńska Agnieszka6 F
GRAND PRIX SENIORÓW Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz Małgorzata6 C
GRAND PRIX SENIORÓW Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz Małgorzata2 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Witkowski MichałBurzyńska Agnieszka5 E
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Witkowski MichałBurzyńska Agnieszka6 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAWitkowski MichałBurzyńska Agnieszka4 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAWitkowski MichałBurzyńska Agnieszka7 F
GPS PTT Kiepura Dance Cup Pałka TomaszKozłowska Edyta3 OPEN
GPS PTT Kiepura Dance Cup Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz Małgorzata12 OPEN
GPS PTT Kiepura Dance Cup Szczytowski AndrzejMaciejewska Danuta6 D
GPS PTT Kiepura Dance Cup Szczytowski AndrzejMaciejewska Danuta5 C
GPS PTT Kiepura Dance Cup Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz Małgorzata2 C
CeA Senior Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz Małgorzata5 B
CeA Senior Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz Małgorzata2 C
Puchar WieczystegoPałka TomaszKozłowska Edyta2 OPEN
Puchar WieczystegoPałka TomaszKozłowska Edyta4 OPEN
Puchar WieczystegoStępień AleksanderPawliszak Nikola10 OPEN
Puchar Wieczystego SeniorStasiewicz TadeuszStasiewicz Anna2 C
Puchar Wieczystego SeniorStasiewicz TadeuszStasiewicz Anna3 C
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Kuliś DorianWójcik Julia1 H
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Zagulski IgorWojciechowska Monika8 E
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia8 C
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia8 C
O Świąteczną Bombkę Zagulski IgorWojciechowska Monika6 E
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Banaszak TomaszSztela Julia4 E
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz Małgorzata3 C
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Pałka TomaszKozłowska Edyta2 OPEN
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna2 B
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna2 C
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna5 OPEN
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Szczygieł MateuszBromblik Maria1 G
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna3 OPEN
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Bartczak BartoszKuryś Aleksandra1 H
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Zagulski IgorWojciechowska Monika9 E
XX OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Pałka TomaszKozłowska Edyta1 A
Oleski Festiwal Tańca 2019 Labak IgorŚroda Katarzyna3 G
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Suszczewski AdamKról Elżbieta4 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Pałka TomaszKozłowska Edyta7 OPEN
GPS \" Bieruń 2019\" Pałka TomaszKozłowska Edyta3 OPEN
GPS \" Bieruń 2019\" Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz Małgorzata4 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Zagulski IgorWojciechowska Monika4 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Stępień AleksanderPawliszak Nikola1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Baran KamilGórka Oliwia5 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Szczygieł MateuszBromblik Maria5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Chwedczuk DanielPawliszak Oliwia5 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Banaszak TomaszSztela Julia3 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Górecki JanPilarska Róża1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Bartczak BartoszKuryś Aleksandra1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Kosiński AntoniWolańska Aleksandra4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Górecki JanPilarska Róża6 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Bartczak BartoszKuryś Aleksandra7 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Banaszak TomaszSztela Julia4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Chwedczuk DanielPawliszak Oliwia6 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Dygoń MikołajKot Maja9 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Witkowski MichałBurzyńska Agnieszka7 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Kuliś DorianWójcik Julia1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Dygoń MikołajKot Maja3 OPEN
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Kosiński AntoniWolańska Aleksandra2 G
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Chwedczuk DanielPawliszak Oliwia6 F
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Stępień AleksanderPawliszak Nikola1 F
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna7 C
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna5 B
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Suszczewski AdamKról Elżbieta2 OPEN
Liga Seniorów Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna3 C
Liga Seniorów Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna2 C
OTTT UŚMIECH DZIECKASzczygieł MateuszBromblik Maria1 H
OTTT UŚMIECH DZIECKABartczak BartoszKuryś Aleksandra1 H
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Zagulski IgorWojciechowska Monika5 E
Polish Open ChampionshipsBanaszak TomaszSztela Julia4 OPEN
Polish Open ChampionshipsZagulski IgorWojciechowska Monika3 E
Polish Open ChampionshipsBanaszak TomaszSztela Julia3 F
Polish Open ChampionshipsStępień AleksanderPawliszak Nikola5 OPEN
Polish Open ChampionshipsGórecki JanTalaga Viktoria9 OPEN
Polish Open ChampionshipsChwedczuk DanielPawliszak Oliwia4 F
Polish Open Championships WDC Suszczewski AdamKról Elżbieta4 OPEN
Polish Open Championships WDC Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna4 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna2 C
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Pałka TomaszKozłowska Edyta4 OPEN
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna2 C
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz Małgorzata3 C
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna3 C
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz Małgorzata6 C
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Pałka TomaszKozłowska Edyta2 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicKaczmarek MichałGórka Agata1 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicBaran KamilGórka Oliwia8 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicSzczygieł MateuszBromblik Maria1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicKosiński AntoniWolańska Aleksandra1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicBartczak BartoszKuryś Aleksandra1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsKosiński AntoniWolańska Aleksandra1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsSzczygieł MateuszBromblik Maria1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsŁuszczyszyn PiotrKogut Kornelia7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsŁuszczyszyn PiotrKogut Kornelia4 C
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Labak IgorŚroda Katarzyna3 G
Majówka w Krakowie - Senior Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna2 B
Majówka w Krakowie - Senior Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna2 C
Majówka w Krakowie - Senior Pałka TomaszKozłowska Edyta1 B
Majówka w Krakowie - Senior Pałka TomaszKozłowska Edyta1 B
Majówka w Krakowie - Senior Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz Małgorzata1 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Banaszak TomaszSztela Julia3 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Kosiński AntoniWolańska Aleksandra1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Baran KamilGórka Oliwia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Kaczmarek MichałGórka Agata4 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymSzczygieł MateuszBromblik Maria1 H
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymBartczak BartoszKuryś Aleksandra2 H
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymPałka TomaszKozłowska Edyta2 B
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymBanaszak TomaszSztela Julia1 F
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymKaczmarek MichałGórka Agata1 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymStasiewicz TadeuszStasiewicz Anna2 C
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymPałka TomaszKozłowska Edyta7 OPEN
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymPałka TomaszKozłowska Edyta1 B
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymStasiewicz TadeuszStasiewicz Anna6 B
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymWolak AdamRutkowska-Wojtarowicz Małgorzata3 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymPałka TomaszKozłowska Edyta5 OPEN
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymStasiewicz TadeuszStasiewicz Anna6 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Górecki JanTalaga Viktoria1 H
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kosiński AntoniWolańska Aleksandra1 H
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Szczygieł MateuszBromblik Maria1 H
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Zagulski IgorWojciechowska Monika4 E
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Bartczak BartoszKuryś Aleksandra2 H
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Banaszak TomaszSztela Julia3 F
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Chwedczuk DanielPawliszak Oliwia5 F
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna2 D
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz Małgorzata2 D
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna1 D
Polish Cup PTT; WDC AL Stępień AleksanderPawliszak Nikola5 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Banaszak TomaszSztela Julia7 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Dygoń MikołajHomenda Maja16 OPEN
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Szczygieł MateuszBromblik Maria1 H
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Bartczak BartoszKuryś Aleksandra1 H
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Kosiński AntoniWolańska Aleksandra1 H
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Dygoń MikołajHomenda Maja4 D
Polish Cup PTT; WDC AL Dygoń MikołajHomenda Maja29 OPEN
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Banaszak TomaszSztela Julia5 E
Polish Cup PTT; WDC AL Pałka TomaszKozłowska Edyta8 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Suszczewski AdamKról Elżbieta3 OPEN
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Kaczmarek MichałGórka Agata5 D
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Kaczmarek MichałGórka Agata5 D
Polish Cup PTT; WDC AL Pałka TomaszKozłowska Edyta8 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna1 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna1 D
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Baran KamilGórka Oliwia3 E
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Banaszak TomaszSztela Julia1 E
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Chwedczuk DanielPawliszak Oliwia3 E
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Chen FilipKozdraś Wanessa8 F
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Kosiński AntoniWolańska Aleksandra1 H
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Zagulski IgorWojciechowska Monika6 E
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Kaczmarek MichałGórka Agata2 D
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Kaczmarek MichałGórka Agata3 D
IX GPS \"Biała Dama\" Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna3 C
IX GPS \"Biała Dama\" Pałka TomaszKozłowska Edyta3 OPEN
IX GPS \"Biała Dama\" Pałka TomaszKozłowska Edyta2 OPEN
IX GPS \"Biała Dama\" Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz Małgorzata2 D
IX GPS \"Biała Dama\" Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna5 D
IX GPS \"Biała Dama\" Pałka TomaszKozłowska Edyta1 B
IX GPS \"Biała Dama\" Pałka TomaszKozłowska Edyta2 B
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiLabak IgorŚroda Katarzyna3 G
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiŁuszczyszyn PiotrKogut Kornelia16 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia9 C
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia8 C
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia7 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Kaczmarek MichałGórka Agata2 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Kaczmarek MichałGórka Agata2 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Stasiak KarolMielniczek Gabriela2 H
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Dygoń MikołajHomenda Maja5 C
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Dygoń MikołajHomenda Maja8 D
CeA GPSPałka TomaszKozłowska Edyta2 B
CeA GPSPałka TomaszKozłowska Edyta4 OPEN
CeA GPSPałka TomaszKozłowska Edyta3 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna2 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Labak IgorŚroda Katarzyna3 G
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Pałka TomaszKozłowska Edyta3 B
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Kaczmarek MichałGórka Agata4 D
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Kaczmarek MichałGórka Agata3 D
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Chen FilipKozdraś Wanessa11 F
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Stasiak KarolMielniczek Gabriela1 H
Gwiazdkowy Turniej TańcaŁuszczyszyn PiotrKogut Kornelia2 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaDygoń MikołajHomenda Maja8 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaŁuszczyszyn PiotrKogut Kornelia2 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaDygoń MikołajHomenda Maja6 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICPałka TomaszKozłowska Edyta1 B
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICChwedczuk DanielPawliszak Oliwia9 F
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICStępień AleksanderPawliszak Nikola1 G
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Stępień AleksanderPawliszak Nikola1 G
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Dygoń MikołajHomenda Maja5 C
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Banaszak TomaszSztela Julia1 G
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Chwedczuk DanielPawliszak Oliwia1 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Kaczmarek MichałGórka Agata4 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Dygoń MikołajHomenda Maja7 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Zagulski IgorWojciechowska Monika6 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Kaczmarek MichałGórka Agata7 D
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Pałka TomaszKozłowska Edyta4 OPEN
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Wolak AdamOziemska Kalina11 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia4 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Sakun FedorCieślak Patrycja5 OPEN
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Stępień AleksanderPawliszak Nikola1 G
Mistrzostwa Polski Standard Suszczewski AdamKról Elżbieta3 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Pałka TomaszKozłowska Edyta6 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Pałka TomaszKozłowska Edyta5 OPEN
Milicz Dance Festival Chwedczuk DanielPawliszak Oliwia1 G
Milicz Dance Festival Zagulski IgorWojciechowska Monika3 F
Milicz Dance Festival Chen FilipKozdraś Wanessa5 F
Milicz Dance Festival Kaczmarek MichałGórka Agata8 D
Milicz Dance Festival Kaczmarek MichałGórka Agata3 D
Mistrzostwa Polski Standard Sakun FedorCieślak Patrycja23 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Kaczmarek MichałGórka Agata2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Stasiak KarolMielniczek Gabriela1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Banaszak TomaszSztela Julia1 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Stępień AleksanderPawliszak Nikola2 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Chwedczuk DanielPawliszak Oliwia1 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Zagulski IgorWojciechowska Monika2 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Baran KamilGórka Oliwia1 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Chen FilipKozdraś Wanessa2 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Kaczmarek MichałGórka Agata1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Zagulski IgorWojciechowska Monika3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Dygoń MikołajHomenda Maja3 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Banaszak TomaszSztela Julia1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Dygoń MikołajHomenda Maja4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Pałka TomaszKozłowska Edyta1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Suszczewski AdamKról Elżbieta1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Szczytowski AndrzejMaciejewska Danuta3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Stępień AleksanderPawliszak Nikola2 OPEN
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Banaszak TomaszSztela Julia1 G
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Chen FilipKozdraś Wanessa5 F
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Zagulski IgorWojciechowska Monika2 F
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Chwedczuk DanielPawliszak Oliwia1 G
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Stępień AleksanderPawliszak Nikola1 G
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia6 C
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Dygoń MikołajHomenda Maja6 C
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia4 C
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Dygoń MikołajHomenda Maja10 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Banaszak TomaszSztela Julia2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Labak IgorŚroda Katarzyna3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Chen FilipKozdraś Wanessa5 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zagulski IgorWojciechowska Monika3 F
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTWolak AdamOziemska Kalina4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sakun FedorCieślak Patrycja6 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Labak IgorŚroda Katarzyna5 F
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Baran KamilGórka Oliwia1 F
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Chen FilipKozdraś Wanessa2 F
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Dawidowicz IreneuszHomenda Emilia5 E
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Chwedczuk DanielPawliszak Oliwia3 G
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Kaczmarek MichałGórka Agata4 D
Polish Open Championships Sakun FedorCieślak Patrycja8 OPEN
Polish Open Championships Sakun FedorCieślak Patrycja4 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Kaczmarek MichałGórka Agata3 D
Polish Open Championships Stępień AleksanderPawliszak Nikola11 OPEN
Polish Open Championships Banaszak TomaszSztela Julia7 OPEN
Polish Open Championships Suszczewski AdamKról Elżbieta3 OPEN
Polish Open Championships Sakun FedorCieślak Patrycja14 OPEN
Polish Open Championships Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia21 OPEN
Polish Open Championships Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia22 OPEN
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOChen FilipKozdraś Wanessa4 F
\"Taneczne Powitanie Lata\"Dawidowicz IreneuszHomenda Emilia6 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Chen FilipKozdraś Wanessa1 G
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Kaczmarek MichałGórka Agata4 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Kaczmarek MichałGórka Agata7 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Baran KamilGórka Oliwia2 F
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia7 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiŁuszczyszyn PiotrKogut Kornelia4 C
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiŁuszczyszyn PiotrKogut Kornelia2 C
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiSakun FedorCieślak Patrycja6 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiŁuszczyszyn PiotrKogut Kornelia12 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiŁuszczyszyn PiotrKogut Kornelia8 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Pałka TomaszKozłowska Edyta4 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Szczytowski AndrzejMaciejewska Danuta11 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Chen FilipKozdraś Wanessa1 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Chwedczuk DanielPawliszak Oliwia2 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Stępień AleksanderPawliszak Nikola2 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Banaszak TomaszSztela Julia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Banaszak TomaszSztela Julia1 G
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYZagulski IgorWojciechowska Monika2 F
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYKaczmarek MichałGórka Agata3 D
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYKaczmarek MichałGórka Agata3 D
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYBaran KamilGórka Oliwia1 F
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYChwedczuk DanielPawliszak Oliwia2 G
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYChen FilipKozdraś Wanessa1 G
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORSuszczewski AdamKról Elżbieta2 OPEN
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORPałka TomaszKozłowska Edyta7 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Sakun FedorCieślak Patrycja9 OPEN
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORStasiewicz TadeuszStasiewicz Anna5 C
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORSzczytowski AndrzejMaciejewska Danuta9 C
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTSakun FedorCieślak Patrycja6 OPEN
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWA Turniej Towarzyszący AKADEMICKIM MISTRZOSTWOM POLSKI PTT, ZMIANY PROGRAMIE!!!!! Chen FilipKozdraś Wanessa1 G
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia3 C
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Dygoń MikołajKot Maja3 C
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia4 C
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Banaszak TomaszSztela Julia1 H
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kaczmarek MichałGórka Agata5 D
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kaczmarek MichałGórka Agata5 D
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kukuła KacperPawlewska Joanna2 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna5 C
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Stępień AleksanderPawliszak Nikola1 H
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Chwedczuk DanielPawliszak Oliwia1 H
XXXIII Noworudzkie Spotkania Taneczne Szczytowski AndrzejMaciejewska Danuta4 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia8 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia9 C
XXXIII Noworudzkie Spotkania Taneczne Chen FilipKozdraś Wanessa1 G
XXXIII Noworudzkie Spotkania Taneczne Baran KamilGórka Oliwia3 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Chen FilipKozdraś Wanessa1 G
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Stępień AleksanderPawliszak Nikola1 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Żyłkiewicz SzymonMielniczek Gabriela2 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Kaczmarek MichałGórka Agata4 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Kaczmarek MichałGórka Agata5 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Mielniczuk KonradĆwiąkała Julia7 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Mielniczuk KonradĆwiąkała Julia9 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Pałka RafałDeckas Kornelia8 B
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Suszczewski AdamKról Elżbieta2 OPEN
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Pałka TomaszKozłowska Edyta10 OPEN
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceKaczmarek MichałGórka Agata7 D
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceZagulski IgorWojciechowska Monika5 F
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceBaran KamilGórka Oliwia9 F
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceChwedczuk DanielPawliszak Oliwia1 H
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceKaczmarek MichałGórka Agata4 D
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceŁuszczyszyn PiotrKogut Kornelia2 C
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceChen FilipKozdraś Wanessa1 G
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceStępień AleksanderPawliszak Nikola1 H
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceŁuszczyszyn PiotrKogut Kornelia2 C
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusicePałka RafałDeckas Kornelia4 B
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Pałka TomaszKozłowska Edyta2 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dygoń MikołajKot Maja12 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPałka TomaszKozłowska Edyta1 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSuszczewski AdamKról Elżbieta2 A
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJChwedczuk DanielPawliszak Oliwia1 H
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJStępień AleksanderPawliszak Nikola1 H
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJKaczmarek MichałGórka Agata3 D
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJKaczmarek MichałGórka Agata2 D
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJBanaszak TomaszSztela Julia1 H
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJZagulski IgorWojciechowska Monika1 G
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJBaran KamilGórka Oliwia1 G
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJKukuła KacperPawlewska Joanna3 D
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJChen FilipKozdraś Wanessa1 H
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJDawidowicz IreneuszKrzywicka Magdalena7 E
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJPałka RafałDeckas Kornelia5 B
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowySuszczewski AdamKról Elżbieta1 OPEN
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyPałka TomaszKozłowska Edyta7 OPEN
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyPałka TomaszKozłowska Edyta4 C
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Baran KamilGórka Oliwia1 G
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Banaszak TomaszSztela Julia1 H
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Chwedczuk DanielPawliszak Oliwia1 H
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Stępień AleksanderPawliszak Nikola1 H
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Chen FilipKozdraś Wanessa1 H
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Żyłkiewicz SzymonMielniczek Gabriela1 H
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Zagulski IgorWojciechowska Monika1 G
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Dawidowicz IreneuszKrzywicka Magdalena3 F
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Kaczmarek MichałGórka Agata6 D
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Kaczmarek MichałGórka Agata7 D
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia4 C
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia4 C
XXXII NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEBanaszak TomaszSztela Julia1 H
XXXII NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEChwedczuk DanielPawliszak Oliwia1 H
XXXII NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEStępień AleksanderPawliszak Nikola1 H
XXXII NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEŻyłkiewicz SzymonMielniczek Gabriela1 H
XXXII NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEBaran KamilGórka Oliwia1 G
XXXII NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEZagulski IgorWojciechowska Monika2 G
XXXII NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEChen FilipKozdraś Wanessa1 H
XXXII NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNESzczytowski AndrzejMaciejewska Danuta4 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Dawidowicz IreneuszKrzywicka Magdalena3 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Żyłkiewicz SzymonMielniczek Gabriela1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Baran KamilGórka Oliwia1 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Dawidowicz IreneuszKrzywicka Magdalena3 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Banaszak TomaszSztela Julia1 H
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Chwedczuk DanielPawliszak Oliwia1 H
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Pałka TomaszKozłowska Edyta1 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Kaczmarek MichałGórka Agata6 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Stępień AleksanderPawliszak Nikola2 H
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Zagulski IgorWojciechowska Monika1 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Kaczmarek MichałGórka Agata4 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Sakun FedorCieślak Patrycja6 OPEN
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Szczytowski AndrzejMaciejewska Danuta2 E
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Suszczewski AdamKról Elżbieta2 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Pałka TomaszKozłowska Edyta9 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Sakun FedorCieślak Patrycja22 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Kaczmarek MichałGórka Agata6 D
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Szczytowski AndrzejMaciejewska Danuta8 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Pałka TomaszKozłowska Edyta1 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna4 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Kaczmarek MichałGórka Agata6 D
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna8 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Sakun FedorCieślak Patrycja9 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Pałka TomaszKozłowska Edyta2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Chwedczuk DanielPawliszak Oliwia2 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Banaszak TomaszSztela Julia2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Zagulski IgorWojciechowska Monika2 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Baran KamilGórka Oliwia1 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Chen FilipKozdraś Wanessa1 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Stępień AleksanderPawliszak Nikola2 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Dawidowicz IreneuszKrzywicka Magdalena1 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Żyłkiewicz SzymonMielniczek Gabriela1 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Banaszak TomaszSztela Julia1 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Dawidowicz IreneuszKrzywicka Magdalena2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Dygoń MikołajKot Maja1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Zagulski IgorWojciechowska Monika4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Baran KamilGórka Oliwia3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Suszczewski AdamKról Elżbieta1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Pałka TomaszKozłowska Edyta1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Szczytowski AndrzejMaciejewska Danuta7 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Suszczewski AdamKról Elżbieta2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Wolak AdamBarciś Wioletta8 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Banaszak TomaszSztela Julia1 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Pałka RafałLaska Natalia3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Pałka RafałLaska Natalia4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Pałka TomaszKozłowska Edyta4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Banaszak TomaszSztela Julia2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Sakun FedorCieślak Patrycja3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Kaczmarek MichałGórka Agata2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Kaczmarek MichałGórka Agata2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Sakun FedorCieślak Patrycja1 OPEN
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia3 C
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Zagulski IgorWojciechowska Monika1 G
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia4 C
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Wolak AdamBarciś Wioletta4 C
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Pałka RafałLaska Natalia6 B
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Pałka RafałLaska Natalia11 B
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna3 C
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Pałka TomaszKozłowska Edyta6 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Pałka TomaszKozłowska Edyta3 C
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna5 D
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pałka RafałLaska Natalia31 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Szczytowski AndrzejMaciejewska Danuta4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sakun FedorCieślak Patrycja5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pałka RafałLaska Natalia18 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pałka RafałLaska Natalia21 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zagulski IgorWojciechowska Monika1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pałka RafałLaska Natalia16 B
Grand Prix Polski Seniorów PTT Szczytowski AndrzejMaciejewska Danuta7 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kozłowski RobertBrodacka Nikola11 C
Polish Open Championships PTT Sakun FedorCieślak Patrycja7 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSKaczmarek MichałGórka Agata3 D
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSŁuszczyszyn PiotrKogut Kornelia13 C
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSŁuszczyszyn PiotrKogut Kornelia12 C
Polish Open Championships PTT Pałka RafałLaska Natalia18 OPEN
Polish Open Championships PTT Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia9 OPEN
Polish Open Championships PTT Sakun FedorCieślak Patrycja3 OPEN
Polish Open Championships PTT Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia11 OPEN
Polish Open Championships PTT Sakun FedorCieślak Patrycja20 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSKozłowski RobertBrodacka Nikola9 C
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSPałka RafałLaska Natalia8 B
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSIglewski MateuszDeckas Kornelia12 B
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSPałka RafałLaska Natalia11 B
Polish Open Championships PTT Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia10 OPEN
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALZagulski IgorWojciechowska Monika1 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Pałka TomaszKozłowska Edyta1 C
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Mączyński AdamGóral Pola2 H
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Kozłowski RobertBrodacka Nikola6 C
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiSakun FedorCieślak Patrycja9 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Pałka TomaszKozłowska Edyta4 C
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Pałka TomaszKozłowska Edyta7 OPEN
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAPałka TomaszKozłowska Edyta1 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAMączyński AdamGóral Pola2 H
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAPałka RafałLaska Natalia9 B
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAPałka RafałLaska Natalia9 B
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Pałka TomaszKozłowska Edyta2 C
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Pałka TomaszKozłowska Edyta5 OPEN
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Dygoń MikołajKot Maja1 D
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Zagulski IgorWojciechowska Monika1 H
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Mączyński AdamGóral Pola2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaDygoń MikołajKot Maja7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaPałka TomaszKozłowska Edyta1 D
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoStasiewicz TadeuszStasiewicz Anna3 D
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoStasiewicz TadeuszStasiewicz Anna1 D
Powitanie WiosnyStasiewicz TadeuszStasiewicz Anna2 C
Powitanie WiosnyŁuszczyszyn PiotrKogut Kornelia5 C
Powitanie WiosnyIglewski MateuszDeckas Kornelia4 B
Powitanie WiosnyStasiewicz TadeuszStasiewicz Anna2 C
Powitanie WiosnyKaczmarek MichałGórka Agata1 E
Powitanie WiosnyŁuszczyszyn PiotrKogut Kornelia4 C
Powitanie WiosnyBaran KamilGórka Oliwia1 G
Powitanie WiosnyChen FilipKrzywicka Magdalena1 H
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Dygoń MikołajKot Maja1 D
Polish Cup PTT Sakun FedorCieślak Patrycja22 OPEN
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Dygoń MikołajKot Maja4 D
XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka SeniorStasiewicz TadeuszStasiewicz Anna4 D
XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka SeniorStasiewicz TadeuszStasiewicz Anna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Soból SzymonTrojak Marta5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia5 C
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Dygoń MikołajKot Maja3 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Chen FilipKrzywicka Magdalena1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Kozłowski RobertSiemaszko Wiktoria9 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Kaczmarek MichałGórka Agata1 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Zagulski IgorWojciechowska Monika1 H
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna5 OPEN
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna5 OPEN
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluDygoń MikołajKot Maja3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluIglewski MateuszDeckas Kornelia6 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sakun FedorCieślak Patrycja7 OPEN
XI OGÓLNOPOLSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICABaran KamilGórka Oliwia1 H
XI OGÓLNOPOLSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAKaczmarek MichałGórka Agata2 E
XI OGÓLNOPOLSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICADygoń MikołajKot Maja1 D
XI OGÓLNOPOLSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAKozłowski RobertSiemaszko Wiktoria2 C
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Urban MarcelBrodacka Nikola1 D
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Urban MarcelBrodacka Nikola10 D
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJUrban MarcelBrodacka Nikola5 D
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJChen FilipKrzywicka Magdalena1 H
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJKukuła KacperHołub Gabriela4 D
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJKukuła KacperHołub Gabriela4 D
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJUrban MarcelBrodacka Nikola3 D
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJBaran KamilGórka Oliwia1 H
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJKaczmarek MichałGórka Agata1 E
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJZabłocki GracjanŚroda Katarzyna9 E
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJZagulski IgorWojciechowska Monika1 H
XIX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWYUrban MarcelBrodacka Nikola5 D
XIX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWYDygoń MikołajKot Maja2 D
XIX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWYKukuła KacperHołub Gabriela5 D
XIX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWYKozłowski RobertSiemaszko Wiktoria3 C
XIX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWYKukuła KacperHołub Gabriela4 D
XIX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWYUrban MarcelBrodacka Nikola6 D
XIX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWYKaczmarek MichałGórka Agata4 E
XIX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWYGóral PolaMączyński Adam1 H
XIX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWYZagulski IgorWojciechowska Monika2 H
XIX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWYBaran KamilGórka Oliwia1 H
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy, Seniorzy i MP Show w ST i LA Sakun FedorCieślak Patrycja4 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Dawidowicz IreneuszMłynarska Julia5 OPEN
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICKaczmarek MichałGórka Agata2 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICDygoń MikołajKot Maja1 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICDygoń MikołajKot Maja4 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICZagulski IgorWojciechowska Monika1 H
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICGórecki PawełPawlewska Joanna11 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICKozłowski RobertSiemaszko Wiktoria1 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICIglewski MateuszDeckas Kornelia6 B
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICGórecki PawełPawlewska Joanna5 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Wolak AdamBarciś Wioletta4 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Wolak AdamBarciś Wioletta5 E
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Sakun FedorCieślak Patrycja6 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Wolak AdamBarciś Wioletta8 E
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Wolak AdamBarciś Wioletta5 D
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna2 E
Wroclove Dance Festival Dygoń MikołajKot Maja3 D
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna1 E
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia11 OPEN
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Staniszewski DawidBień Hanna11 C
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Kozłowski RobertSiemaszko Wiktoria5 C
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Iglewski MateuszDeckas Kornelia11 B
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Dygoń MikołajKot Maja4 D
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Kaczmarek MichałGórka Agata7 E
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Baran KamilGórka Oliwia1 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Sakun FedorCieślak Patrycja4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Górecki PawełPawlewska Joanna5 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Górecki PawełPawlewska Joanna2 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Urban MarcelBrodacka Nikola4 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Urban MarcelBrodacka Nikola3 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Sakun FedorCieślak Patrycja4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Mączyński AdamGóral Pola2 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Dawidowicz IreneuszMłynarska Julia3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Dygoń MikołajKot Maja1 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Kaczmarek MichałGórka Agata1 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Chen FilipKrzywicka Magdalena1 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Baran KamilGórka Oliwia1 H
BAL 2016 Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna13 C
BAL 2016 Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna2 E
BAL 2016 Wolak AdamBarciś Wioletta3 E
BAL 2016 Wolak AdamBarciś Wioletta6 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Pałka RafałLaska Natalia3 C
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Pałka RafałLaska Natalia4 C
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Pałka RafałLaska Natalia4 C
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Chen FilipKrzywicka Magdalena1 H
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Góral PolaMączyński Adam2 H
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Pałka RafałLaska Natalia5 C
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Kozłowski RobertSiemaszko Wiktoria6 C
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Pałka RafałLaska Natalia7 C
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Sakun FedorCieślak Patrycja17 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Urban MarcelBrodacka Nikola3 D
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Urban MarcelBrodacka Nikola3 D
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Dawidowicz IreneuszMłynarska Julia8 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kukuła KacperHołub Gabriela5 D
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kukuła KacperHołub Gabriela6 D
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Urban MarcelBrodacka Nikola7 D
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Urban MarcelBrodacka Nikola3 D
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Dawidowicz IreneuszMłynarska Julia8 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia12 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Sakun FedorCieślak Patrycja14 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Sakun FedorCieślak Patrycja12 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Iglewski MateuszDeckas Kornelia7 B
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Iglewski MateuszDeckas Kornelia30 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia18 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia19 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Dygoń MikołajKot Maja18 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Dawidowicz IreneuszMłynarska Julia7 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kozłowski RobertSiemaszko Wiktoria4 C
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Pałka RafałLaska Natalia9 C
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Pałka RafałLaska Natalia3 C
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Górecki PawełPawlewska Joanna4 D
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Górecki PawełPawlewska Joanna3 D
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Dygoń MikołajKot Maja9 D
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Dygoń MikołajKot Maja6 D
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia3 D
Powitanie Lata 2016Staniszewski DawidBień Hanna5 C
Powitanie Lata 2016Pałka RafałLaska Natalia2 C
Powitanie Lata 2016Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia1 D
Powitanie Lata 2016Kozłowski RobertSiemaszko Wiktoria4 C
Powitanie Lata 2016Pałka RafałLaska Natalia3 C
Powitanie Lata 2016Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Pałka RafałLaska Natalia1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Pałka RafałLaska Natalia2 C
XVIII SOLNY OTTTPałka RafałLaska Natalia3 C
XVIII SOLNY OTTTStaniszewski DawidBień Hanna4 C
XVIII SOLNY OTTTPałka RafałLaska Natalia1 C
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Pałka RafałLaska Natalia3 C
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Sakun FedorCieślak Patrycja13 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Iglewski MateuszDeckas Kornelia13 B
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia8 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia12 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia3 D
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Staniszewski DawidBień Hanna10 C
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia3 D
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Kozłowski RobertSiemaszko Wiktoria9 C
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Iglewski MateuszDeckas Kornelia20 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Urban MarcelBrodacka Nikola8 D
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Urban MarcelBrodacka Nikola10 D
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Pałka RafałLaska Natalia7 C
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Pałka RafałLaska Natalia17 C
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Iglewski MateuszDeckas Kornelia25 B
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Sakun FedorCieślak Patrycja9 A
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Pałka RafałLaska Natalia14 C
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Pałka RafałLaska Natalia1 C
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Pałka RafałLaska Natalia2 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR STAROSTY WOŁOWSKIEGO ORAZ GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAIglewski MateuszDeckas Kornelia8 B
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR STAROSTY WOŁOWSKIEGO ORAZ GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAKozłowski RobertSiemaszko Wiktoria8 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR STAROSTY WOŁOWSKIEGO ORAZ GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAPałka RafałLaska Natalia3 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR STAROSTY WOŁOWSKIEGO ORAZ GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAPałka RafałLaska Natalia4 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR STAROSTY WOŁOWSKIEGO ORAZ GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAKaczmarek MichałGórka Agata4 E
XVII O.T.T.T. \"O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY\" Pałka RafałLaska Natalia4 C
XVII O.T.T.T. \"O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY\" Pałka RafałLaska Natalia2 C
XVII O.T.T.T. \"O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY\" Kaczmarek MichałGórka Agata5 E
XVII O.T.T.T. \"O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY\" Urban MarcelBrodacka Nikola5 D
XVII O.T.T.T. \"O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY\" Urban MarcelBrodacka Nikola4 D
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia3 D
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Górecki PawełPawlewska Joanna8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Baran KamilGórka Oliwia1 H
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Sakun FedorCieślak Patrycja12 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Urban MarcelBrodacka Nikola7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Kukuła KacperHołub Gabriela9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Kukuła KacperHołub Gabriela7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Urban MarcelBrodacka Nikola8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Górecki PawełPawlewska Joanna6 D
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEKukuła KacperHołub Gabriela2 D
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEPałka RafałLaska Natalia3 C
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEPałka RafałLaska Natalia3 C
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEUrban MarcelBrodacka Nikola4 D
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEIglewski MateuszDeckas Kornelia5 B
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEKukuła KacperHołub Gabriela4 D
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEUrban MarcelBrodacka Nikola2 D
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEBaran KamilGórka Oliwia2 H
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEKaczmarek MichałGórka Agata2 E
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia3 D
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia2 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyŁuszczyszyn PiotrKogut Kornelia3 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyŁuszczyszyn PiotrKogut Kornelia2 D
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Sakun FedorCieślak Patrycja7 A
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Sakun FedorCieślak Patrycja40 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaŁuszczyszyn PiotrKogut Kornelia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaDygoń MikołajKot Maja10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaŁuszczyszyn PiotrKogut Kornelia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaDygoń MikołajKot Maja13 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia2 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia1 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Urban MarcelBrodacka Nikola5 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Pałka RafałLaska Natalia10 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Pałka RafałLaska Natalia3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaDygoń MikołajKot Maja5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"PIERWSZY KROK UWAGA ZMIANY W PROGRAMIE!\" Dygoń MikołajKot Maja3 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoIglewski MateuszDeckas Kornelia61 B
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAKozłowski RobertSiemaszko Wiktoria1 D
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAŁuszczyszyn PiotrKogut Kornelia8 D
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAKozłowski RobertSiemaszko Wiktoria4 D
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAKaczmarek MichałGórka Agata14 E
FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski SeniorNiemczyk MaksymilianJavurek Nicola6 OPEN
XIII OGÓLNOPOLSKI TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJKozłowski RobertSiemaszko Wiktoria9 D
XIII OGÓLNOPOLSKI TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJIglewski MateuszDeckas Kornelia4 B
XIII OGÓLNOPOLSKI TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJKozłowski RobertSiemaszko Wiktoria1 D
XIII OGÓLNOPOLSKI TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJUrban MarcelBrodacka Nikola5 D
XIII OGÓLNOPOLSKI TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJUrban MarcelBrodacka Nikola4 D
XIII OGÓLNOPOLSKI TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJŁuszczyszyn PiotrKogut Kornelia4 D
XIII OGÓLNOPOLSKI TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJDygoń MikołajKot Maja2 E
XIII OGÓLNOPOLSKI TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJKaczmarek MichałGórka Agata5 E
XI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY DŁUGOŁĘKA - Z M I A N A P R O G R A M U!!!! Kaczmarek MichałGórka Agata6 E
Mistrzostwa Regionu Polski Południowej Polskiego Towarzystwa Tanecznego ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA II BLOKU Dygoń MikołajKot Maja1 E
Mistrzostwa Regionu Polski Południowej Polskiego Towarzystwa Tanecznego ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA II BLOKU Łuszczyszyn PiotrKogut Kornelia4 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2015 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŁAWYKaczmarek MichałGórka Agata3 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2015 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŁAWYGórecki PawełPawlewska Joanna3 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2015 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŁAWYKozłowski RobertSiemaszko Wiktoria2 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2015 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŁAWYGórecki PawełPawlewska Joanna3 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2015 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŁAWYKozłowski RobertSiemaszko Wiktoria1 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2015 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŁAWYStaniszewski DawidBień Hanna3 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2015 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŁAWYKukuła KacperHołub Gabriela3 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2015 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŁAWYKukuła KacperHołub Gabriela3 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2015 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŁAWYPałka RafałLaska Natalia2 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2015 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŁAWYPałka RafałLaska Natalia8 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2015 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŁAWYUrban MarcelBrodacka Nikola4 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2015 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŁAWYŁuszczyszyn PiotrKogut Kornelia2 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2015 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŁAWYUrban MarcelBrodacka Nikola2 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2015 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŁAWYZabłocki GracjanŚroda Katarzyna7 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2015 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŁAWYDygoń MikołajKot Maja2 E
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LANiemczyk MaksymilianJavurek Nicola4 OPEN
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAKozłowski RobertSiemaszko Wiktoria5 D
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAKozłowski RobertSiemaszko Wiktoria1 D
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAIglewski MateuszDeckas Kornelia5 B
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LADygoń MikołajKot Maja1 E
XXX NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Dygoń MikołajKot Maja1 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICDygoń MikołajKot Maja2 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICKozłowski RobertSiemaszko Wiktoria1 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICGórecki PawełPawlewska Joanna6 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICKozłowski RobertSiemaszko Wiktoria4 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICGórecki PawełPawlewska Joanna5 D
MISTRZOSTWA POLSKI SENIOR w 10 tańcach; MISTRZOSTWA POLSKI UNDER 21 w 10 tańcach Sakun FedorCieślak Patrycja11 OPEN
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Kozłowski RobertSiemaszko Wiktoria7 D
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Iglewski MateuszDeckas Kornelia17 B
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Kukuła KacperHołub Gabriela4 D
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Kukuła KacperHołub Gabriela7 D
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Kaczmarek MichałGórka Agata4 E
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Kozłowski RobertSiemaszko Wiktoria1 D
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Staniszewski DawidBień Hanna10 C
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluUrban MarcelBrodacka Nikola6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluUrban MarcelBrodacka Nikola8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluKozłowski RobertSiemaszko Wiktoria2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluKozłowski RobertSiemaszko Wiktoria2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluIglewski MateuszDeckas Kornelia14 B