!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
IMPERIA
Kraków (Małopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
IX Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kowalski MateuszBatko Milena3 B
IX Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Górny MateuszBazylińska Amelia2 B
IX Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bożek BartoszPrzepłata Weronika10 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kowalski MateuszBatko Milena7 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bożek BartoszPrzepłata Weronika2 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Rogala RajanSkórnicka Aleksandra1 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Rogala RajanSkórnicka Aleksandra4 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Myciński AlexGrzywnowicz Natasza6 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Ruszkowski MaciejLorek Maja4 F
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Ostryzhniuk TarasFatyga Justyna27 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia2 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Obojski MateuszSokołowska Wiktoria4 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Gaik GabrielŁucarz Natalia13 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Maciąg AndrzejMaciąg Joanna8 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Jaworek TomaszTarnowska Jaworek Anna1 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Fronc JeremiaszWolska Zuzanna23 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Serafin MaksymilianMajerowska Weronika1 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Szymański CezaryDomaradzka Julia1 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Serafin MaksymilianMajerowska Weronika2 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Gędłek JakubWięckowska Maja4 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Żygała MaciejDomka Emilia13 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Sabat AntoniWoch Małgorzata4 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Kowalski MateuszBatko Milena19 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Malec MichałKranc Karolina16 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Żygała MaciejDomka Emilia2 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Stal KacperGawor Jowita3 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia2 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Obojski MateuszSokołowska Wiktoria4 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Gaik GabrielŁucarz Natalia14 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Gaik GabrielŁucarz Natalia13 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia5 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Obojski MateuszSokołowska Wiktoria18 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Fronc JeremiaszWolska Zuzanna19 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Żygała MaciejDomka Emilia8 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Malec MichałKranc Karolina7 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Ruszkowski MaciejLorek Maja7 F
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Malec MichałKranc Karolina16 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Myciński AlexGrzywnowicz Natasza7 D
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Żygała MaciejDomka Emilia3 B
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Sabat AntoniWoch Małgorzata2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Obojski MateuszSokołowska Wiktoria6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Gaik GabrielŁucarz Natalia15 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Gaik GabrielŁucarz Natalia8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Ostryzhniuk TarasFatyga Justyna21 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Żygała MaciejDomka Emilia12 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Szymański CezaryDomaradzka Julia1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Malec MichałKranc Karolina12 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Fronc JeremiaszWolska Zuzanna19 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Pach MateuszGóral Gabriela19 OPEN
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Górny MateuszBazylińska Amelia4 B
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Kowalczyk AntoniPośpiech Julia2 F
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Smirnov MihailUkrainets-Krachetova Zlata3 F
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Rogala RajanSkórnicka Aleksandra3 E
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Rogala RajanSkórnicka Aleksandra1 E
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Myciński AlexGrzywnowicz Natasza6 D
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Bożek BartoszPrzepłata Weronika1 C
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Sarota ArkadiuszSzramik Julia6 C
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Laryś JakubCisło Adrianna9 C
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Sarota ArkadiuszSzramik Julia10 C
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Malec MichałKranc Karolina5 B
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Laryś JakubCisło Adrianna8 B
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Malec MichałKranc Karolina2 B
FINAŁ REKREACJI MAŁOPOLSKIEJ PTT 2023/2024 ORAZ KLASY H i G Koresandovych DanyloBilashova Daria1 H
IV Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2024 Ruszkowski MaciejLorek Maja6 F
IV Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2024 Kowalczyk AntoniPośpiech Julia2 F
IV Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2024 Myciński AlexGrzywnowicz Natasza5 D
FINAŁ REKREACJI MAŁOPOLSKIEJ PTT 2023/2024 ORAZ KLASY H i G Koresandovych ViktorYemelyanova Viktoriia1 H
IV Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2024 Rogala RajanSkórnicka Aleksandra1 E
IV Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2024 Malec MichałKranc Karolina2 B
IV Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2024 Rogala RajanSkórnicka Aleksandra3 E
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Gaik GabrielŁucarz Natalia14 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Ostryzhniuk TarasFatyga Justyna3 A
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia3 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Gaik GabrielŁucarz Natalia6 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia6 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Fronc JeremiaszWolska Zuzanna4 A
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Obojski MateuszSokołowska Wiktoria8 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Malec MichałKranc Karolina16 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Malec MichałKranc Karolina13 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Fronc JeremiaszWolska Zuzanna18 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Ostryzhniuk TarasFatyga Justyna23 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” ZORBA o Puchar Wójta Gminy Rędziny Bożek BartoszPrzepłata Weronika3 C
OTTT AKCENT CUP Kowalczyk AntoniPośpiech Julia1 F
OTTT AKCENT CUP Ruszkowski MaciejLorek Maja3 F
OTTT AKCENT CUP Rogala RajanSkórnicka Aleksandra1 F
OTTT AKCENT CUP Rogala RajanSkórnicka Aleksandra3 E
OTTT AKCENT CUP Malec MichałKranc Karolina2 B
OTTT AKCENT CUP Pach MateuszGóral Gabriela5 B
PERFECT DANCE KRAKÓW 2023 Bożek BartoszPrzepłata Weronika5 C
PERFECT DANCE KRAKÓW 2023 Koresandovych ViktorYemelyanova Viktoriia2 H
PERFECT DANCE KRAKÓW 2023 Kowalczyk AntoniPośpiech Julia1 F
PERFECT DANCE KRAKÓW 2023 Myciński AlexGrzywnowicz Natasza4 D
PERFECT DANCE KRAKÓW 2023 Rogala RajanSkórnicka Aleksandra1 F
PERFECT DANCE KRAKÓW 2023 Rogala RajanSkórnicka Aleksandra2 E
PERFECT DANCE KRAKÓW 2023 Koresandovych DanyloBilashova Daria1 H
PERFECT DANCE KRAKÓW 2023 Sarota ArkadiuszSzramik Julia9 C
PERFECT DANCE KRAKÓW 2023 Bożek BartoszPrzepłata Weronika9 C
PERFECT DANCE KRAKÓW 2023 Górny MateuszBazylińska Amelia3 B
PERFECT DANCE KRAKÓW 2023 Malec MichałKranc Karolina5 B
PERFECT DANCE KRAKÓW 2023 Malec MichałKranc Karolina2 B
PERFECT DANCE KRAKÓW 2023 Sarota ArkadiuszSzramik Julia7 C
II OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY MORAWICA Kowalczyk AntoniPośpiech Julia2 F
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Sarota ArkadiuszSzramik Julia10 C
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Malec MichałKranc Karolina3 B
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Laryś JakubCisło Adrianna7 B
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Malec MichałKranc Karolina6 B
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Kowalski MateuszBatko Milena2 B
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Bożek BartoszPrzepłata Weronika15 C
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Górny MateuszBazylińska Amelia1 C
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Laryś JakubCisło Adrianna7 C
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Sarota ArkadiuszSzramik Julia11 C
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Bożek BartoszPrzepłata Weronika3 C
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Żygała MaciejDomka Emilia12 B
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Rogala RajanSkórnicka Aleksandra2 E
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Smirnov MihailUkrainets-Krachetova Zlata2 F
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Kowalczyk AntoniPośpiech Julia1 G
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Obojski MateuszSokołowska Wiktoria9 B
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Pach MateuszGóral Gabriela11 B
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia4 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Żygała MaciejDomka Emilia9 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Ostryzhniuk TarasFatyga Justyna22 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Stal KacperGawor Jowita2 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Olszański OskarSzewc Emilia1 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Gaik GabrielŁucarz Natalia10 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia2 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Malec MichałKranc Karolina16 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Gędłek JakubWięckowska Maja2 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Malec MichałKranc Karolina21 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Kowalski MateuszBatko Milena19 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Górny MateuszBazylińska Amelia14 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Obojski MateuszSokołowska Wiktoria4 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Sabat AntoniWoch Małgorzata2 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Gaik GabrielŁucarz Natalia13 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Maciąg AndrzejMaciąg Joanna7 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Jaworek TomaszTarnowska Jaworek Anna1 OPEN
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Laryś JakubCisło Adrianna4 C
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Smirnov MihailUkrainets-Krachetova Zlata2 F
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Myciński AlexGrzywnowicz Natasza1 E
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Kowalczyk AntoniPośpiech Julia1 G
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Rogala RajanSkórnicka Aleksandra1 F
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Górny MateuszBazylińska Amelia1 C
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Sarota ArkadiuszSzramik Julia3 C
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Sarota ArkadiuszSzramik Julia2 C
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Rogala RajanSkórnicka Aleksandra2 F
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Kowalski MateuszBatko Milena7 C
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Kowalski MateuszBatko Milena5 B
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Malec MichałKranc Karolina6 B
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Laryś JakubCisło Adrianna10 B
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Kijania SebastianWróbel Oliwia3 B
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Obojski MateuszSokołowska Wiktoria4 B
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Malec MichałKranc Karolina5 B
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Obojski MateuszSokołowska Wiktoria1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Drzazga KrzysztofSmoleń-Drzazga Katarzyna1 C
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT Gędłek JakubWięckowska Maja3 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT Żygała MaciejDomka Emilia11 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT Fronc JeremiaszWolska Zuzanna19 OPEN
WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN YOUTH (UNDER 19) LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Obojski MateuszSokołowska Wiktoria10 OPEN
WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN YOUTH (UNDER 19) LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Obojski MateuszSokołowska Wiktoria10 OPEN
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Serafin MaksymilianMajerowska Weronika1 OPEN
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Serafin MaksymilianMajerowska Weronika1 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Sarota ArkadiuszSzramik Julia7 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Smirnov MihailUkrainets-Krachetova Zlata1 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Myciński AlexGrzywnowicz Natasza6 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kowalczyk AntoniPośpiech Julia1 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Rogala RajanSkórnicka Aleksandra1 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Górny MateuszBazylińska Amelia3 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Górny MateuszBazylińska Amelia2 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Rogala RajanSkórnicka Aleksandra2 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Salamon TymoteuszPaszek Wiktoria8 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Sarota ArkadiuszSzramik Julia8 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Malec MichałKranc Karolina3 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Ryz MichałŁopata Aleksandra7 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Michalik KarolFatyga Agata1 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kijania SebastianWróbel Oliwia2 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Malec MichałKranc Karolina3 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Salamon TymoteuszPaszek Wiktoria1 C
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kat. Senior Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś - Rekreacja Małopolska, Premium, Senior Maciąg AndrzejMaciąg Joanna3 D
XIII OTTT o Puchar Burmistrza Czeladzi Rogala RajanSkórnicka Aleksandra1 F
XIII OTTT o Puchar Burmistrza Czeladzi Smirnov MihailUkrainets-Krachetova Zlata2 F
XXXIV Turniej Tańca „O WAWELSKIEGO SMOKA” Koresandovych DanyloBilashova Daria1 H
XXXIV Turniej Tańca „O WAWELSKIEGO SMOKA” Koresandovych ViktorYemelyanova Viktoriia1 H
XIII OTTT o Puchar Burmistrza Czeladzi Rogala RajanSkórnicka Aleksandra1 F
XIII OTTT o Puchar Burmistrza Czeladzi Myciński AlexGrzywnowicz Natasza4 E
XIII OTTT o Puchar Burmistrza Czeladzi Górny MateuszBazylińska Amelia2 D
XIII OTTT o Puchar Burmistrza Czeladzi Salamon TymoteuszPaszek Wiktoria5 C
XIII OTTT o Puchar Burmistrza Czeladzi Salamon TymoteuszPaszek Wiktoria2 C
XIII OTTT o Puchar Burmistrza Czeladzi Michalik KarolFatyga Agata1 B
XIII OTTT o Puchar Burmistrza Czeladzi Górny MateuszBazylińska Amelia1 C
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Obojski MateuszSokołowska Wiktoria6 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Gędłek JakubWięckowska Maja5 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Szymański CezaryDomaradzka Julia1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Salamon TymoteuszPaszek Wiktoria3 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Rogala RajanSkórnicka Aleksandra3 F
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Rogala RajanSkórnicka Aleksandra1 F
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Górny MateuszBazylińska Amelia6 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Górny MateuszBazylińska Amelia1 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Michalik KarolFatyga Agata2 B
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Pach MateuszGóral Gabriela1 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Salamon TymoteuszPaszek Wiktoria4 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Laryś JakubCisło Adrianna6 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Fronc JeremiaszWolska Zuzanna2 A
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI oraz V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Sarota ArkadiuszSzramik Julia3 C
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI oraz V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Sarota ArkadiuszSzramik Julia3 C
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI oraz V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Bożek BartoszPrzepłata Weronika6 C
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI oraz V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Michalik KarolFatyga Agata1 B
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI oraz V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Żygała MaciejDomka Emilia4 B
V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Gucwa WojciechBatko Martyna4 D
V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Koresandovych DanyloBilashova Daria2 H
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Malec MichałKranc Karolina3 C
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Muniak MaciejBabraj Katarzyna1 B
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Kowalski MateuszBatko Milena9 B
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Ryz MichałŁopata Aleksandra21 B
V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Koresandovych ViktorYemelyanova Viktoriia1 H
V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Kowalczyk AntoniPośpiech Julia1 G
V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Myciński AlexGrzywnowicz Natasza1 E
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Salamon TymoteuszPaszek Wiktoria17 C
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Malec MichałKranc Karolina2 C
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Kijania SebastianWróbel Oliwia15 B
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Pach MateuszGóral Gabriela4 C
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Fronc JeremiaszWolska Zuzanna5 A
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Muniak MaciejBabraj Katarzyna27 B
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Michalik KarolFatyga Agata7 B
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Kowalski MateuszBatko Milena17 C
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Laryś JakubCisło Adrianna16 C
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Salamon TymoteuszPaszek Wiktoria5 C
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Myciński AlexGrzywnowicz Natasza1 E
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Sarota ArkadiuszSzramik Julia7 C
V Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Drzazga KrzysztofSmoleń-Drzazga Katarzyna2 C
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Malec MichałKranc Karolina1 C
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Salamon TymoteuszPaszek Wiktoria8 C
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Malec MichałKranc Karolina1 C
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Pach MateuszGóral Gabriela3 C
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Laryś JakubCisło Adrianna6 C
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Stal KacperGawor Jowita1 B
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Bożek BartoszPrzepłata Weronika12 C
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Salamon TymoteuszPaszek Wiktoria13 C
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Kijania SebastianWróbel Oliwia2 B
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Ryz MichałŁopata Aleksandra3 B
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Kijania SebastianWróbel Oliwia3 B
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Michalik KarolFatyga Agata6 B
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Fronc JeremiaszWolska Zuzanna1 A
Polish Cup PTT Madej MichałMilewska Anna11 OPEN
Polish Cup PTT Żygała MaciejDomka Emilia7 OPEN
Polish Cup PTT Gędłek JakubWięckowska Maja6 OPEN
Polish Cup PTT Gędłek JakubWięckowska Maja3 OPEN
Polish Cup PTT Serafin MaksymilianMajerowska Weronika1 OPEN
Polish Cup PTT Fronc JeremiaszWolska Zuzanna18 OPEN
Polish Cup PTT Madej MichałMilewska Anna15 OPEN
Polish Cup PTT Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia1 OPEN
Polish Cup PTT Jaworek TomaszTarnowska Jaworek Anna1 OPEN
Polish Cup PTT Serafin MaksymilianMajerowska Weronika1 OPEN
Polish Cup PTT Szymański CezaryDomaradzka Julia1 OPEN
Polish Cup PTT Obojski MateuszSokołowska Wiktoria1 OPEN
Polish Cup PTT Malec MichałKranc Karolina5 OPEN
Polish Cup PTT Obojski MateuszSokołowska Wiktoria14 OPEN
Polish Cup PTT Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia2 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Myciński AlexGrzywnowicz Natasza11 E
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Gucwa WojciechBatko Martyna8 D
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Gucwa WojciechBatko Martyna5 D
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Malec MichałKranc Karolina1 C
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Michalik KarolFatyga Agata2 B
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Malec MichałKranc Karolina2 C
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Madej MichałMilewska Anna2 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Żygała MaciejDomka Emilia10 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Gędłek JakubWięckowska Maja3 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Obojski MateuszSokołowska Wiktoria5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Fronc JeremiaszWolska Zuzanna2 OPEN
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Gaik GabrielBazylińska Amelia2 D
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENSkwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia2 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENSkwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia4 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENObojski MateuszSokołowska Wiktoria1 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENMadej MichałMilewska Anna4 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENGórny MateuszKobyłecka Martyna5 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENMalec MichałKranc Karolina7 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENMalec MichałKranc Karolina5 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENObojski MateuszSokołowska Wiktoria12 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENOstryzhniuk TarasPawlikowska Amelia4 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENKijania SebastianWróbel Oliwia11 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENŻygała MaciejDomka Emilia2 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENOlszański OskarSzewc Emilia5 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENMuniak MaciejBabraj Katarzyna8 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENStal KacperGawor Jowita9 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENSzymański CezaryDomaradzka Julia1 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENFronc JeremiaszWolska Zuzanna10 OPEN
Puchar WieczystegoGaik GabrielBazylińska Amelia9 C
Puchar WieczystegoObojski MateuszSokołowska Wiktoria2 C
Puchar WieczystegoGaik GabrielBazylińska Amelia16 D
Puchar WieczystegoMalec MichałKranc Karolina11 C
Puchar WieczystegoMalec MichałKranc Karolina6 C
Puchar WieczystegoGórny MateuszKobyłecka Martyna4 C
Puchar WieczystegoMyciński AlexGrzywnowicz Natasza7 E
Puchar WieczystegoBożek BartoszPrzepłata Weronika5 D
Puchar WieczystegoPach MateuszGóral Gabriela7 C
Puchar WieczystegoSalamon TymoteuszPaszek Wiktoria17 C
Puchar WieczystegoŻygała MaciejDomka Emilia2 C
Puchar WieczystegoLaryś JakubCisło Adrianna3 C
Puchar WieczystegoBożek BartoszPrzepłata Weronika7 D
Puchar WieczystegoNowak GrzegorzOlbrot Natalia12 E
Puchar WieczystegoNowak GrzegorzOlbrot Natalia22 E
Puchar WieczystegoRobak JanBaranowska Anna38 C
Puchar WieczystegoLaryś JakubCisło Adrianna21 C
Puchar WieczystegoSalamon TymoteuszPaszek Wiktoria10 C
Puchar WieczystegoRyz MichałŁopata Aleksandra44 C
Puchar WieczystegoŻygała MaciejDomka Emilia6 A
Puchar WieczystegoStępień JarosławBysina Martyna23 A
Puchar WieczystegoFronc JeremiaszWolska Zuzanna15 A
Puchar WieczystegoMadej MichałMilewska Anna2 A
Puchar WieczystegoMuniak MaciejBabraj Katarzyna53 B
Puchar WieczystegoStal KacperGawor Jowita29 B
Puchar WieczystegoKijania SebastianWróbel Oliwia7 B
Puchar WieczystegoMichalik KarolFatyga Agata10 B
Puchar WieczystegoRyz MichałŁopata Aleksandra41 B
Puchar WieczystegoRobak JanBaranowska Anna39 B
Puchar WieczystegoZaręba JakubOprzędkiewicz Elżbieta34 B
Puchar WieczystegoKijania SebastianWróbel Oliwia26 B
Puchar WieczystegoKowalski MateuszBatko Milena23 B
Puchar WieczystegoStal KacperGawor Jowita14 B
Puchar WieczystegoMuniak MaciejBabraj Katarzyna6 B
Puchar WieczystegoOlszański OskarSzewc Emilia2 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Salamon TymoteuszPaszek Wiktoria6 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Smirnov MihailUkrainets-Krachetova Zlata1 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Myciński AlexGrzywnowicz Natasza2 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Gaik GabrielBazylińska Amelia5 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Malec MichałKranc Karolina1 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Malec MichałKranc Karolina1 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Bożek BartoszPrzepłata Weronika2 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Laryś JakubCisło Adrianna2 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Robak JanBaranowska Anna6 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Pach MateuszGóral Gabriela1 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Muniak MaciejBabraj Katarzyna1 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Robak JanBaranowska Anna6 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Skowronek KrzysztofBaran Julia7 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Muniak MaciejBabraj Katarzyna1 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Skowronek KrzysztofBaran Julia3 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Salamon TymoteuszPaszek Wiktoria2 C
Puchar Krakowa Olszański OskarSzewc Emilia1 B
Puchar Krakowa Kowalczyk AntoniPośpiech Julia1 G
Puchar Krakowa Smirnov MihailUkrainets-Krachetova Zlata1 G
Puchar Krakowa Myciński AlexGrzywnowicz Natasza5 E
Puchar Krakowa Gaik GabrielBazylińska Amelia2 D
Puchar Krakowa Kijania SebastianWróbel Oliwia1 B
Puchar Krakowa Muniak MaciejBabraj Katarzyna2 B
Puchar Krakowa Stal KacperGawor Jowita3 B
Puchar Krakowa Ryz MichałŁopata Aleksandra6 B
Puchar Krakowa Muniak MaciejBabraj Katarzyna2 B
XII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Żygała MaciejDomka Emilia2 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Obojski MateuszSokołowska Wiktoria4 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Ostryzhniuk TarasPawlikowska Amelia2 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia3 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Żygała MaciejDomka Emilia8 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Malec MichałKranc Karolina8 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Gędłek JakubWięckowska Maja3 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Sabat AntoniProchownik Kaja1 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Kijania SebastianWróbel Oliwia12 OPEN
eMotion Dance Festival IV Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Ryz MichałŁopata Aleksandra5 B
eMotion Dance Festival IV Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Stal KacperGawor Jowita2 B
eMotion Dance Festival IV Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Bożek BartoszPrzepłata Weronika1 D
eMotion Dance Festival IV Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Bożek BartoszPrzepłata Weronika1 D
eMotion Dance Festival IV Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Gaik GabrielBazylińska Amelia6 D
eMotion Dance Festival IV Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Myciński AlexGrzywnowicz Natasza5 E
eMotion Dance Festival IV Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Smirnov MihailUkrainets-Krachetova Zlata1 G
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia4 OPEN
XXVI TTT \"O Pierścień Św. Kingi\" Rekreacja Małopolska Kowalczyk AntoniPośpiech Julia2 G
XXVI TTT \"O Pierścień Św. Kingi\" Rekreacja Małopolska Gaik GabrielBazylińska Amelia3 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Ostryzhniuk TarasPawlikowska Amelia12 OPEN
XXVI TTT \"O Pierścień Św. Kingi\" Rekreacja Małopolska Żygała MaciejDomka Emilia1 C
XXVI TTT \"O Pierścień Św. Kingi\" Rekreacja Małopolska Robak JanBaranowska Anna5 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Madej MichałMilewska Anna12 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Fronc JeremiaszWolska Zuzanna31 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Sabat AntoniProchownik Kaja7 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Malec MichałKranc Karolina12 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Obojski MateuszSokołowska Wiktoria15 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Kijania SebastianWróbel Oliwia17 OPEN
OTTT STARDANCE PREMIUM Kowalczyk AntoniPośpiech Julia1 G
OTTT STARDANCE PREMIUM Stal KacperGawor Jowita1 B
OTTT STARDANCE PREMIUM Górny MateuszKobyłecka Martyna2 C
OTTT STARDANCE PREMIUM Żygała MaciejDomka Emilia2 C
OTTT STARDANCE PREMIUM Ryz MichałŁopata Aleksandra9 C
OTTT STARDANCE PREMIUM Kijania SebastianWróbel Oliwia10 B
OTTT STARDANCE PREMIUM Ryz MichałŁopata Aleksandra7 B
OTTT STARDANCE PREMIUM Kijania SebastianWróbel Oliwia1 B
OTTT STARDANCE PREMIUM Michalik KarolFatyga Agata4 B
OTTT STARDANCE PREMIUM Zaręba JakubOprzędkiewicz Elżbieta13 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Robak JanBaranowska Anna6 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Malec MichałKranc Karolina3 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Malec MichałKranc Karolina2 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Gaik GabrielBazylińska Amelia2 D
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Malec MichałKranc Karolina4 C
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gaik GabrielBazylińska Amelia1 D
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gaik GabrielBazylińska Amelia4 D
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Malec MichałKranc Karolina4 C
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Zaręba JakubOprzędkiewicz Elżbieta9 B
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Michalik KarolFatyga Agata1 B
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Bożek BartoszPrzepłata Weronika1 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Bożek BartoszPrzepłata Weronika1 D
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego LIGA SENIORÓW Drzazga KrzysztofSmoleń-Drzazga Katarzyna1 B
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Ruszkowski MaciejOlbrot Natalia2 F
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Michalik KarolFatyga Agata6 B
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kijania SebastianWróbel Oliwia4 B
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kijania SebastianWróbel Oliwia4 B
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Stal KacperGawor Jowita1 B
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Stal KacperGawor Jowita3 B
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Gaik GabrielBazylińska Amelia2 D
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Gaik GabrielBazylińska Amelia1 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Gędłek JakubWięckowska Maja5 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia3 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Serafin MaksymilianMajerowska Weronika1 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Jaworek TomaszTarnowska Jaworek Anna1 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Żygała MaciejDomka Emilia16 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Górny MateuszKobyłecka Martyna16 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Szymański CezaryDomaradzka Julia3 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Serafin MaksymilianMajerowska Weronika1 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Sabat AntoniProchownik Kaja10 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Obojski MateuszSokołowska Wiktoria7 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Gędłek JakubWięckowska Maja16 OPEN
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Stal KacperGawor Jowita2 B
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Stal KacperGawor Jowita4 B
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Ruszkowski MaciejOlbrot Natalia8 F
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Gaik GabrielBazylińska Amelia4 D
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Gaik GabrielBazylińska Amelia1 D
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Żygała MaciejDomka Emilia5 C
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Olszański OskarSzewc Emilia5 B
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Muniak MaciejBabraj Katarzyna10 B
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Kijania SebastianWróbel Oliwia23 B
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Żygała MaciejDomka Emilia7 A
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Madej MichałMilewska Anna5 A
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Kijania SebastianWróbel Oliwia5 B
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Muniak MaciejBabraj Katarzyna18 B
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Michalik KarolFatyga Agata25 B
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Fronc JeremiaszWolska Zuzanna9 A
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Stępień JarosławBysina Martyna13 A
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Madej MichałMilewska Anna3 A
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Michalik KarolFatyga Agata7 B
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Kijania SebastianWróbel Oliwia4 B
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Kijania SebastianWróbel Oliwia9 B
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Olszański OskarSzewc Emilia2 B
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Gaik GabrielBazylińska Amelia2 D
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Gaik GabrielBazylińska Amelia7 D
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Obojski MateuszSokołowska Wiktoria2 C
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Laryś JakubCisło Adrianna1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT OTTT Viva Dance Cup 2023 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zgierza Malec MichałKranc Karolina5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT OTTT Viva Dance Cup 2023 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zgierza Malec MichałKranc Karolina7 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT OTTT Viva Dance Cup 2023 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zgierza Malec MichałKranc Karolina5 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT OTTT Viva Dance Cup 2023 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zgierza Żygała MaciejDomka Emilia3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT OTTT Viva Dance Cup 2023 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zgierza Żygała MaciejDomka Emilia4 C
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Gędłek JakubWięckowska Maja1 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Obojski MateuszSokołowska Wiktoria3 OPEN
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Serafin MaksymilianMajerowska Weronika1 OPEN
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Gędłek JakubWięckowska Maja10 OPEN
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Serafin MaksymilianMajerowska Weronika2 OPEN
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Gaik GabrielBazylińska Amelia4 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Gaik GabrielBazylińska Amelia7 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Laryś JakubPaszek Wiktoria5 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Laryś JakubPaszek Wiktoria3 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Michalik KarolFatyga Agata2 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Ryz MichałŁopata Aleksandra10 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Ryz MichałŁopata Aleksandra16 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Żygała MaciejDomka Emilia6 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kowalczyk AntoniPośpiech Julia1 H
Grand Prix Polski PTT Kijania SebastianWróbel Oliwia2 B
Grand Prix Polski PTT Skalski Paweł OlafDrabczyk Karolina6 A
Grand Prix Polski PTT Żygała MaciejDomka Emilia2 A
Grand Prix Polski PTT Muniak MaciejBabraj Katarzyna15 B
Grand Prix Polski PTT Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kijania SebastianWróbel Oliwia8 B
Grand Prix Polski PTT Muniak MaciejBabraj Katarzyna3 B
Grand Prix Polski PTT Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kowalczyk AntoniPośpiech Julia1 H
Grand Prix Polski PTT Skalski Paweł OlafDrabczyk Karolina9 A
Grand Prix Polski PTT Malec MichałKranc Karolina7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Malec MichałKranc Karolina1 C
Grand Prix Polski PTT Muniak MaciejBabraj Katarzyna11 OPEN
Grand Prix Polski PTT Ostryzhniuk TarasPawlikowska Amelia6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Ostryzhniuk TarasPawlikowska Amelia4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Żygała MaciejDomka Emilia8 C
Grand Prix Polski PTT Madej MichałMilewska Anna9 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kijania SebastianWróbel Oliwia14 OPEN
Grand Prix Polski PTT Fronc JeremiaszWolska Zuzanna12 OPEN
Grand Prix Polski PTT Żygała MaciejDomka Emilia5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kijania SebastianWróbel Oliwia11 OPEN
Polish Open Championships Madej MichałMilewska Anna14 OPEN
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Myciński AlexChmura Kamila10 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gaik GabrielBazylińska Amelia1 D
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gaik GabrielBazylińska Amelia3 D
Polish Open Championships Sabat AntoniProchownik Kaja5 OPEN
Polish Open Championships Ostryzhniuk TarasPawlikowska Amelia11 OPEN
Polish Open Championships Fronc JeremiaszWolska Zuzanna21 OPEN
Polish Open Championships Jaworek TomaszTarnowska Jaworek Anna1 OPEN
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Laryś JakubPaszek Wiktoria1 D
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Laryś JakubPaszek Wiktoria10 C
Polish Open Championships Jaworek TomaszTarnowska Jaworek Anna1 OPEN
Polish Open Championships Szymański CezaryDomaradzka Julia2 OPEN
Polish Open Championships Fronc JeremiaszWolska Zuzanna10 OPEN
Polish Open Championships Sabat AntoniProchownik Kaja5 OPEN
Polish Open Championships Ostryzhniuk TarasPawlikowska Amelia16 OPEN
Polish Open Championships Gędłek JakubWięckowska Maja1 OPEN
Polish Open Championships Obojski MateuszGóral Gabriela12 OPEN
Polish Open Championships Obojski MateuszGóral Gabriela13 OPEN
Polish Open Championships Obojski MateuszGóral Gabriela7 OPEN
Polish Open Championships Sabat AntoniProchownik Kaja2 OPEN
Polish Open Championships Gędłek JakubWięckowska Maja3 OPEN
Polish Open Championships Ostryzhniuk TarasPawlikowska Amelia2 OPEN
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Laryś JakubPaszek Wiktoria5 C
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Kowalczyk AntoniPośpiech Julia1 H
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Jedynak FranciszekPospelova Varvara2 F
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Ruszkowski MaciejOlbrot Natalia4 F
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Gaik GabrielBazylińska Amelia2 D
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Gaik GabrielBazylińska Amelia6 D
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Sarota ArkadiuszSzramik Julia1 D
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Sarota ArkadiuszSzramik Julia2 D
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Laryś JakubPaszek Wiktoria5 D
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Salamon TymoteuszBatko Milena4 C
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Skalski Paweł OlafDrabczyk Karolina4 A
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Żygała MaciejDomka Emilia7 C
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Muniak MaciejBabraj Katarzyna7 B
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Muniak MaciejBabraj Katarzyna5 A
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Skalski Paweł OlafDrabczyk Karolina2 A
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Żygała MaciejDomka Emilia1 A
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Ryz MichałŁopata Aleksandra8 C
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Michalik KarolFatyga Agata3 B
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Kijania SebastianWróbel Oliwia3 B
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Muniak MaciejBabraj Katarzyna1 B
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Kijania SebastianWróbel Oliwia2 B
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Drzazga KrzysztofSmoleń-Drzazga Katarzyna2 C
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Drzazga KrzysztofSmoleń-Drzazga Katarzyna1 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Obojski MateuszGóral Gabriela1 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Jedynak FranciszekPospelova Varvara3 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Gaik GabrielBazylińska Amelia2 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Paszek AdamGugała Pola2 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Obojski MateuszGóral Gabriela2 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Laryś JakubPaszek Wiktoria4 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Laryś JakubPaszek Wiktoria2 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Żygała MaciejDomka Emilia2 C
Grand Prix Polski PTTSkwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia2 OPEN
Grand Prix Polski PTTSkwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia1 OPEN
Perfect Dance Kraków 2023 Koresandovych ViktorSpinova Alika1 H
Perfect Dance Kraków 2023 Jedynak FranciszekPospelova Varvara2 F
Grand Prix Polski PTTObojski MateuszGóral Gabriela12 OPEN
Grand Prix Polski PTTMalec MichałKranc Karolina7 OPEN
Grand Prix Polski PTTObojski MateuszGóral Gabriela11 OPEN
Grand Prix Polski PTTŻygała MaciejDomka Emilia8 OPEN
Grand Prix Polski PTTMuniak MaciejBabraj Katarzyna13 OPEN
Grand Prix Polski PTTMuniak MaciejBabraj Katarzyna9 OPEN
Perfect Dance Kraków 2023 Ryz MichałŁopata Aleksandra3 C
Grand Prix Polski PTTSabat AntoniProchownik Kaja2 OPEN
Grand Prix Polski PTTKijania SebastianWróbel Oliwia11 OPEN
Grand Prix Polski PTTSabat AntoniProchownik Kaja4 OPEN
Grand Prix Polski PTTFronc JeremiaszWolska Zuzanna8 OPEN
Grand Prix Polski PTTŻygała MaciejDomka Emilia3 C
Grand Prix Polski PTTKijania SebastianWróbel Oliwia15 OPEN
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Paszek AdamGugała Pola6 F
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Robak JanBaranowska Anna4 C
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Sarota ArkadiuszSzramik Julia2 D
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Sarota ArkadiuszSzramik Julia3 D
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Salamon TymoteuszBatko Milena5 C
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Muniak MaciejBabraj Katarzyna7 B
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Muniak MaciejBabraj Katarzyna2 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia3 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Kijania SebastianWróbel Oliwia1 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Muniak MaciejBabraj Katarzyna3 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Kijania SebastianWróbel Oliwia2 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Michalik KarolFatyga Agata3 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Muniak MaciejBabraj Katarzyna5 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Paszek AdamGugała Pola2 F
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Górny MateuszKobyłecka Martyna8 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Sarota ArkadiuszSzramik Julia1 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Sarota ArkadiuszSzramik Julia2 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Serafin MaksymilianMajerowska Weronika2 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Żygała MaciejDomka Emilia16 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia1 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Gędłek JakubWięckowska Maja4 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Ryz MichałŁopata Aleksandra1 C
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Obojski MateuszGóral Gabriela6 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Robak JanBaranowska Anna3 C
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Sabat AntoniProchownik Kaja6 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Serafin MaksymilianMajerowska Weronika1 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Obojski MateuszGóral Gabriela11 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Malec MichałKranc Karolina7 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Fronc JeremiaszWolska Zuzanna20 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Gędłek JakubWięckowska Maja8 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Kijania SebastianWróbel Oliwia14 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Sabat AntoniProchownik Kaja6 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Salamon TymoteuszBatko Milena5 C
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Żygała MaciejDomka Emilia2 C
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Szymański CezaryDomaradzka Julia2 OPEN
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Jaworek TomaszTarnowska Jaworek Anna1 OPEN
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Drzazga KrzysztofSmoleń-Drzazga Katarzyna2 C
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Myciński AlexChmura Kamila4 E
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Obojski MateuszGóral Gabriela3 OPEN
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Górny MateuszKobyłecka Martyna6 D
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Górny MateuszKobyłecka Martyna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Obojski MateuszGóral Gabriela1 C
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Paszek AdamGugała Pola3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Obojski MateuszGóral Gabriela4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Malec MichałKranc Karolina1 C
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Ostryzhniuk TarasPawlikowska Amelia3 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Sabat AntoniProchownik Kaja2 OPEN
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Smirnov MihailUkrainets-Krachetova Zlata1 G
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Sarota ArkadiuszSzramik Julia2 D
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Laryś JakubPaszek Wiktoria1 D
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Sarota ArkadiuszSzramik Julia7 D
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Ryz MichałŁopata Aleksandra1 C
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Robak JanBaranowska Anna6 C
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Laryś JakubPaszek Wiktoria9 C
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Salamon TymoteuszBatko Milena9 C
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Żygała MaciejDomka Emilia1 C
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Salamon TymoteuszBatko Milena4 C
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Sabat AntoniProchownik Kaja2 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Ostryzhniuk TarasPawlikowska Amelia2 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT Młodzieży i Par Dorosłych Fronc JeremiaszWolska Zuzanna23 OPEN
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Robak JanBaranowska Anna5 C
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Ryz MichałŁopata Aleksandra2 C
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Sarota ArkadiuszSzramik Julia7 D
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Laryś JakubPaszek Wiktoria2 D
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Sarota ArkadiuszSzramik Julia4 D
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Gaik GabrielLubojańska Kaja9 D
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Górny MateuszKobyłecka Martyna4 D
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Gaik GabrielLubojańska Kaja5 D
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Górny MateuszKobyłecka Martyna1 D
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Smirnov MihailUkrainets-Krachetova Zlata2 G
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia5 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia1 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Serafin MaksymilianMajerowska Weronika1 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Gędłek JakubWięckowska Maja3 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Gędłek JakubWięckowska Maja8 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Serafin MaksymilianMajerowska Weronika1 OPEN
X OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Malec MichałKranc Karolina2 C
X OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Gaik GabrielLubojańska Kaja6 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Gaik GabrielLubojańska Kaja6 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Górny MateuszKobyłecka Martyna1 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Laryś JakubPaszek Wiktoria2 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Myciński AlexChmura Kamila2 F
Polish Cup Jaworek TomaszTarnowska Jaworek Anna2 OPEN
Polish Cup Serafin MaksymilianMajerowska Weronika2 OPEN
Polish Cup Gędłek JakubWięckowska Maja5 OPEN
Polish Cup Gędłek JakubWięckowska Maja8 OPEN
Polish Cup Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia2 OPEN
Polish Cup Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia1 OPEN
Polish Cup Kijania SebastianWróbel Oliwia9 OPEN
Polish Cup Jaworek TomaszTarnowska Jaworek Anna2 OPEN
Polish Cup Szymański CezaryDomaradzka Julia4 OPEN
Polish Cup Kijania SebastianWróbel Oliwia12 OPEN
Polish Cup Serafin MaksymilianMajerowska Weronika2 OPEN
Polish Cup Sabat AntoniProchownik Kaja13 OPEN
Polish Cup Sabat AntoniProchownik Kaja10 OPEN
27 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Smirnov MihailUkrainets-Krachetova Zlata1 G
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Myciński AlexChmura Kamila2 F
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Paszek AdamGugała Pola3 F
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Górny MateuszKobyłecka Martyna1 D
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Malec MichałKranc Karolina1 C
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Sarota ArkadiuszSzramik Julia8 D
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Sarota ArkadiuszSzramik Julia4 D
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Ostryzhniuk TarasPawlikowska Amelia1 OPEN
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Ostryzhniuk TarasPawlikowska Amelia3 OPEN
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Fronc JeremiaszWolska Zuzanna4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Obojski MateuszGóral Gabriela1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Ostryzhniuk TarasPawlikowska Amelia2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Żygała MaciejDomka Emilia5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Muniak MaciejBabraj Katarzyna6 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Ostryzhniuk TarasPawlikowska Amelia1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Obojski MateuszGóral Gabriela2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Serafin MaksymilianMajerowska Weronika1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Sabat AntoniProchownik Kaja3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Kijania SebastianWróbel Oliwia8 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Sabat AntoniProchownik Kaja1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Kijania SebastianWróbel Oliwia2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Fronc JeremiaszWolska Zuzanna4 OPEN
MISTRZOSTWA KLAS CBA Ryz MichałŁopata Aleksandra30 C
MISTRZOSTWA KLAS CBA Ryz MichałŁopata Aleksandra8 C
MISTRZOSTWA KLAS CBA Muniak MaciejBabraj Katarzyna9 B
MISTRZOSTWA KLAS CBA Kijania SebastianWróbel Oliwia19 B
MISTRZOSTWA KLAS CBA Nowosiad TomaszShokola Olena12 A
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Smirnov MihailUkrainets-Krachetova Zlata1 H
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Myciński AlexChmura Kamila1 F
MISTRZOSTWA KLAS CBA Kijania SebastianWróbel Oliwia1 C
MISTRZOSTWA KLAS CBA Salamon TymoteuszBatko Milena5 C
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Gaik GabrielLubojańska Kaja10 D
MISTRZOSTWA KLAS CBA Muniak MaciejBabraj Katarzyna32 B
MISTRZOSTWA KLAS CBA Fronc JeremiaszWolska Zuzanna9 A
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Gaik GabrielLubojańska Kaja2 D
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Obojski MateuszGóral Gabriela2 C
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Obojski MateuszGóral Gabriela2 C
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Malec MichałKranc Karolina4 C
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Sarota ArkadiuszSzramik Julia4 D
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Sarota ArkadiuszSzramik Julia6 D
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Robak JanBaranowska Anna3 C
III Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Myciński AlexChmura Kamila2 F
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Kijania SebastianWróbel Oliwia3 B
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Kijania SebastianWróbel Oliwia1 B
III Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Malec MichałKranc Karolina1 D
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Gędłek JakubWięckowska Maja2 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Salamon TymoteuszBatko Milena11 C
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Sabat AntoniProchownik Kaja4 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Gędłek JakubWięckowska Maja5 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Obojski MateuszGóral Gabriela4 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Sabat AntoniProchownik Kaja1 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Fronc JeremiaszWolska Zuzanna6 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia4 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia2 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Myciński AlexChmura Kamila2 F
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Malec MichałKranc Karolina1 D
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gaik GabrielLubojańska Kaja7 D
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia1 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia2 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Obojski MateuszGóral Gabriela9 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Malec MichałKranc Karolina4 D
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gędłek JakubWięckowska Maja1 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Malec MichałKranc Karolina2 D
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gaik GabrielLubojańska Kaja11 D
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Sabat AntoniProchownik Kaja6 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Sabat AntoniProchownik Kaja2 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gędłek JakubWięckowska Maja7 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Fronc JeremiaszWolska Zuzanna13 OPEN
STARDANCE - PREMIUM Drzazga KrzysztofSmoleń-Drzazga Katarzyna1 C
Puchar Wieczystego kategorie OPENSabat AntoniProchownik Kaja4 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENSkwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia1 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENKijania SebastianWróbel Oliwia3 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENObojski MateuszGóral Gabriela5 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENKijania SebastianWróbel Oliwia5 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENSabat AntoniProchownik Kaja7 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENSkwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia8 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENGędłek JakubWięckowska Maja1 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENOstryzhniuk TarasPawlikowska Amelia9 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENOstryzhniuk TarasPawlikowska Amelia1 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENStępień JarosławBysina Martyna3 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENFronc JeremiaszWolska Zuzanna8 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENBińkowski MichałFatyga Justyna9 OPEN
Puchar WieczystegoObojski MateuszGóral Gabriela15 C
Puchar WieczystegoGórny MateuszKobyłecka Martyna5 D
Puchar WieczystegoSarota ArkadiuszSzramik Julia18 D
Puchar WieczystegoGórny MateuszKobyłecka Martyna12 D
Puchar WieczystegoSarota ArkadiuszSzramik Julia15 D
Puchar WieczystegoKijania SebastianWróbel Oliwia1 C
Puchar WieczystegoObojski MateuszGóral Gabriela5 C
Puchar WieczystegoKijania SebastianWróbel Oliwia6 C
Puchar WieczystegoSabat AntoniProchownik Kaja8 A
Puchar WieczystegoRyz MichałBaranowska Anna46 B
Puchar WieczystegoSkalski Paweł OlafDrabczyk Karolina28 A
Puchar WieczystegoFronc JeremiaszWolska Zuzanna19 A
Puchar WieczystegoBińkowski MichałFatyga Justyna17 A
Puchar WieczystegoSabat AntoniProchownik Kaja2 A
Puchar WieczystegoStępień JarosławBysina Martyna2 B
Puchar WieczystegoSkalski Paweł OlafDrabczyk Karolina16 A
Puchar WieczystegoLaryś JakubPaszek Wiktoria4 D
Puchar WieczystegoLaryś JakubPaszek Wiktoria21 D
Puchar WieczystegoSalamon TymoteuszBatko Milena22 C
Puchar WieczystegoMuniak MaciejBabraj Katarzyna2 C
Puchar WieczystegoSalamon TymoteuszBatko Milena14 C
Puchar WieczystegoŻygała MaciejDomka Emilia32 C
Puchar WieczystegoŻygała MaciejDomka Emilia5 B
Puchar WieczystegoNowosiad TomaszShokola Olena9 A
Puchar WieczystegoMuniak MaciejBabraj Katarzyna18 B
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Drzazga KrzysztofSmoleń-Drzazga Katarzyna3 C
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Drzazga KrzysztofSmoleń-Drzazga Katarzyna3 B
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Sabat AntoniProchownik Kaja7 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Kijania SebastianWróbel Oliwia8 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia5 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Ostryzhniuk TarasPawlikowska Amelia2 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Gędłek JakubWięckowska Maja1 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Gędłek JakubWięckowska Maja4 OPEN
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Obojski MateuszGóral Gabriela3 C
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Obojski MateuszGóral Gabriela1 C
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Malec MichałKranc Karolina2 D
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Malec MichałKranc Karolina1 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Ryz MichałBaranowska Anna6 C
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Drzazga KrzysztofSmoleń-Drzazga Katarzyna2 C
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Malec MichałKranc Karolina2 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Sarota ArkadiuszSzramik Julia4 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Malec MichałKranc Karolina3 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Sarota ArkadiuszSzramik Julia5 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Ryz MichałBaranowska Anna8 B
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Nowak GrzegorzZajdel Alicja12 E
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Nowak GrzegorzZajdel Alicja1 E
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Żygała MaciejDomka Emilia4 C
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Żygała MaciejDomka Emilia4 B
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Gaik GabrielLubojańska Kaja9 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Gaik GabrielLubojańska Kaja9 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Stępień JarosławBysina Martyna13 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia15 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Kijania SebastianWróbel Oliwia10 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Ostryzhniuk TarasPawlikowska Amelia15 OPEN
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Smirnov MihailUkrainets-Krachetova Zlata1 H
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Sabat AntoniProchownik Kaja12 OPEN
NitroErg Dance Festival Malec MichałKranc Karolina4 D
NitroErg Dance Festival Gaik GabrielLubojańska Kaja4 D
NitroErg Dance Festival Malec MichałKranc Karolina3 D
NitroErg Dance Festival Sarota ArkadiuszSzramik Julia6 D
NitroErg Dance Festival Gaik GabrielLubojańska Kaja5 D
NitroErg Dance Festival Sarota ArkadiuszSzramik Julia10 D
NitroErg Dance Festival Laryś JakubPaszek Wiktoria2 D
NitroErg Dance Festival Laryś JakubPaszek Wiktoria3 D
NitroErg Dance Festival Bińkowski MichałFatyga Justyna2 A
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Fronc JeremiaszWolska Zuzanna3 A
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Laryś JakubPaszek Wiktoria3 D
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Nowak GrzegorzZajdel Alicja3 E
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Obojski MateuszGóral Gabriela2 C
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Górny MateuszKobyłecka Martyna8 D
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Sarota ArkadiuszSzramik Julia4 D
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Laryś JakubPaszek Wiktoria1 D
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Nowak GrzegorzZajdel Alicja2 E
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Obojski MateuszGóral Gabriela2 C
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Sarota ArkadiuszSzramik Julia6 D
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Górny MateuszKobyłecka Martyna1 D
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Laryś JakubPaszek Wiktoria2 D
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Obojski MateuszGóral Gabriela1 C
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Laryś JakubPaszek Wiktoria7 D
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Obojski MateuszGóral Gabriela4 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Nowosiad TomaszShokola Olena26 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Szymański CezaryDomaradzka Julia5 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Sabat AntoniProchownik Kaja19 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Serafin MaksymilianMajerowska Weronika1 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Jaworek TomaszTarnowska Jaworek Anna2 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Ostryzhniuk TarasPawlikowska Amelia14 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Gędłek JakubWięckowska Maja9 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Serafin MaksymilianMajerowska Weronika1 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Kijania SebastianWróbel Oliwia13 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia8 OPEN
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Malec MichałKranc Karolina2 D
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Laryś JakubPaszek Wiktoria2 D
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Laryś JakubPaszek Wiktoria5 D
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Malec MichałKranc Karolina2 D
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Obojski MateuszGóral Gabriela2 C
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Obojski MateuszGóral Gabriela2 C
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Obojski MateuszGóral Gabriela2 C
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Obojski MateuszGóral Gabriela1 C
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Sarota ArkadiuszSzramik Julia10 D
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Malec MichałKranc Karolina3 D
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Malec MichałKranc Karolina4 D
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Muniak MaciejBabraj Katarzyna1 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Kijania SebastianWróbel Oliwia4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Kijania SebastianWróbel Oliwia1 OPEN
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Sabat AntoniProchownik Kaja2 B
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Stępień JarosławBysina Martyna10 B
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Bińkowski MichałFatyga Justyna10 A
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Fronc JeremiaszWolska Zuzanna24 A
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Fronc JeremiaszWolska Zuzanna5 B
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Malec MichałKranc Karolina4 D
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Gędłek JakubWięckowska Maja2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Ostryzhniuk TarasPawlikowska Amelia4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Ostryzhniuk TarasPawlikowska Amelia3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Fronc JeremiaszWolska Zuzanna6 B
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Malec MichałKranc Karolina1 D
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Gędłek JakubWięckowska Maja6 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Nowosiad TomaszShokola Olena10 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Kijania SebastianWróbel Oliwia6 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Gędłek JakubWięckowska Maja14 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Serafin MaksymilianMajerowska Weronika5 OPEN
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Fronc JeremiaszWolska Zuzanna6 B
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Szymański CezaryDomaradzka Julia3 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Nowosiad TomaszShokola Olena15 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Serafin MaksymilianMajerowska Weronika3 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Nowosiad TomaszShokola Olena10 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Nowosiad TomaszShokola Olena12 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Bińkowski MichałFatyga Justyna15 OPEN
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022 Malec MichałKranc Karolina2 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022 Malec MichałKranc Karolina4 D
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Ostryzhniuk TarasPawlikowska Amelia2 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Fronc JeremiaszWolska Zuzanna3 B
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Skwarnicki PiotrLykhodid Anastasiia2 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Sabat AntoniProchownik Kaja1 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Kijania SebastianWróbel Oliwia4 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Ostryzhniuk TarasPawlikowska Amelia2 OPEN
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyLaryś JakubPaszek Wiktoria1 E
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Malec MichałKranc Karolina5 D
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Malec MichałKranc Karolina3 D
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Laryś JakubPaszek Wiktoria1 E
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Laryś JakubPaszek Wiktoria1 E
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Nowak GrzegorzZajdel Alicja2 F
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Nowak GrzegorzZajdel Alicja1 F
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Malec MichałKranc Karolina2 D
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kruszyna WojciechLorencik Katarzyna Maria8 B
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Obojski MateuszGóral Gabriela4 C
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Skalski Paweł OlafDrabczyk Karolina5 A
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Skalski Paweł OlafDrabczyk Karolina2 A
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Laryś JakubPaszek Wiktoria2 E
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Laryś JakubPaszek Wiktoria1 E
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Szymański CezaryDomaradzka Julia2 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Ostryzhniuk TarasPawlikowska Amelia8 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Ostryzhniuk TarasPawlikowska Amelia2 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Sabat AntoniProchownik Kaja5 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Serafin MaksymilianMajerowska Weronika1 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Kijania SebastianWróbel Oliwia5 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Kijania SebastianWróbel Oliwia9 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Serafin MaksymilianMajerowska Weronika1 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Sabat AntoniProchownik Kaja9 OPEN
Polish Open ChampionshipsJaworek TomaszTarnowska Jaworek Anna2 OPEN
Polish Open ChampionshipsMadej MichałNędza Oliwia11 OPEN
Polish Open ChampionshipsSabat AntoniProchownik Kaja10 OPEN
Polish Open ChampionshipsStępień JarosławBysina Martyna17 OPEN
Polish Open ChampionshipsOstryzhniuk TarasPawlikowska Amelia11 OPEN
Polish Open ChampionshipsSerafin MaksymilianMajerowska Weronika4 OPEN
PERFECT DANCE Kraków 2022Obojski MateuszGóral Gabriela5 C
PERFECT DANCE Kraków 2022Nowak GrzegorzZajdel Alicja2 F
PERFECT DANCE Kraków 2022Nowak GrzegorzZajdel Alicja1 F
PERFECT DANCE Kraków 2022Laryś JakubPaszek Wiktoria3 E
Polish Open ChampionshipsSerafin MaksymilianMajerowska Weronika1 OPEN
PERFECT DANCE Kraków 2022Laryś JakubPaszek Wiktoria6 E
Polish Open ChampionshipsSabat AntoniProchownik Kaja13 OPEN
Polish Open ChampionshipsMadej MichałNędza Oliwia26 OPEN
Polish Open ChampionshipsSzymański CezaryDomaradzka Julia7 OPEN
Polish Open ChampionshipsFronc JeremiaszWolska Zuzanna20 OPEN
Polish Open ChampionshipsOstryzhniuk TarasPawlikowska Amelia2 OPEN
Polish Open ChampionshipsMadej MichałNędza Oliwia5 OPEN
Polish Open ChampionshipsSabat AntoniProchownik Kaja2 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Kijania SebastianWróbel Oliwia7 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Serafin MaksymilianMajerowska Weronika1 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Ostryzhniuk TarasPawlikowska Amelia10 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Ostryzhniuk TarasPawlikowska Amelia4 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Stępień JarosławBysina Martyna8 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Kijania SebastianWróbel Oliwia7 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Bińkowski MichałFatyga Justyna13 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Serafin MaksymilianMajerowska Weronika1 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Madej MichałNędza Oliwia7 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Nowosiad TomaszShokola Olena17 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Sabat AntoniProchownik Kaja9 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Sabat AntoniProchownik Kaja3 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Madej MichałNędza Oliwia11 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Ostryzhniuk TarasPawlikowska Amelia4 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Madej MichałNędza Oliwia3 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Sabat AntoniProchownik Kaja1 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Ostryzhniuk TarasPawlikowska Amelia2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „LIBIĄŻ DANCE FESTIVAL” Laryś JakubPaszek Wiktoria1 E
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Serafin MaksymilianMajerowska Weronika1 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Stępień JarosławBysina Martyna4 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Serafin MaksymilianMajerowska Weronika1 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Madej MichałNędza Oliwia17 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Madej MichałNędza Oliwia7 OPEN
\"STARS PREMIUM\" Obojski MateuszGóral Gabriela5 C
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Drzazga DanielSendecka Aleksandra6 B
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Obojski MateuszGóral Gabriela3 C
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTKijania SebastianWróbel Oliwia12 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTStępień JarosławBysina Martyna12 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTOstryzhniuk TarasPawlikowska Amelia10 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTKijania SebastianWróbel Oliwia8 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTSabat AntoniProchownik Kaja6 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTOstryzhniuk TarasPawlikowska Amelia8 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTMadej MichałNędza Oliwia11 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTBronowski KarolMatlęga Karolina20 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTSzymański CezaryDomaradzka Julia4 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTFronc JeremiaszWolska Zuzanna18 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTNowosiad TomaszShokola Olena19 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTSabat AntoniProchownik Kaja9 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTMadej MichałNędza Oliwia22 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTSerafin MaksymilianMajerowska Weronika1 OPEN
Cracow Dance FestivalStępień JarosławBysina Martyna2 B
Cracow Dance FestivalLaryś JakubPaszek Wiktoria2 E
Cracow Dance FestivalObojski MateuszGóral Gabriela4 C
Cracow Dance FestivalLaryś JakubPaszek Wiktoria2 E
Akademickie Mistrzostwa Polski Szymański CezaryDomaradzka Julia2 OPEN
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Laryś JakubPaszek Wiktoria3 E
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Laryś JakubPaszek Wiktoria1 E
Akademickie Mistrzostwa Polski Bińkowski MichałFatyga Justyna19 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski Fronc JeremiaszWolska Zuzanna13 OPEN
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Obojski MateuszGóral Gabriela1 D
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Radliński PiotrJamka Gabriela9 F
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Sarota ArkadiuszSobków Amelia10 D
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Sarota ArkadiuszSobków Amelia6 D
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Laryś JakubPaszek Wiktoria1 E
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Fronc JeremiaszWolska Zuzanna17 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Nowosiad TomaszShokola Olena17 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Bronowski KarolMatlęga Karolina15 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Szymański CezaryDomaradzka Julia3 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Sabat AntoniProchownik Kaja11 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Sabat AntoniProchownik Kaja11 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Gędłek JakubWięckowska Maja6 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Madej MichałNędza Oliwia3 OPEN
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Obojski MateuszGóral Gabriela3 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Gędłek JakubWięckowska Maja1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Ostryzhniuk TarasPawlikowska Amelia2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Ostryzhniuk TarasPawlikowska Amelia2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Stępień JarosławBysina Martyna3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Sabat AntoniProchownik Kaja2 OPEN
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Obojski MateuszGóral Gabriela1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Sabat AntoniProchownik Kaja4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Madej MichałNędza Oliwia7 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Gędłek JakubWięckowska Maja2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Bronowski KarolMatlęga Karolina4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Nowosiad TomaszShokola Olena5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Fronc JeremiaszWolska Zuzanna8 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Bińkowski MichałFatyga Justyna10 OPEN
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Drzazga DanielSendecka Aleksandra14 B