!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
LIDER
Lublin (Lubelskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Barczyński MateuszBeksiak Blanka9 C
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Smoliński WiktorBrzozowska Alicja2 D
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Smoliński WiktorBrzozowska Alicja1 D
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Smagowski MiłoszStępniak Aleksandra4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca PTT „O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA” Smoliński WiktorBrzozowska Alicja5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca PTT „O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA” Smoliński WiktorBrzozowska Alicja1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca PTT „O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA” Tulej KrzysztofHorecka Maria1 F
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia2 D
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia1 D
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia6 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Kwiatosz MarcelWolińska Nikola2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Tulej KrzysztofHorecka Maria3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Smagowski MiłoszStępniak Aleksandra2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Brzozowski TomaszBarczyńska Maja5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Kozieł AntoniSzymańska Alicja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Łazorczyk MichałKałdonek Emilia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Chajkowski AdamKałdonek Natalia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Smoliński WiktorBrzozowska Alicja3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Smoliński WiktorBrzozowska Alicja6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Chajkowski AdamKałdonek Natalia11 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Barczyński MateuszBeksiak Blanka5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Barczyński MateuszBeksiak Blanka6 B
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Barczyński MateuszBeksiak Blanka7 B
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Barczyński MateuszBeksiak Blanka10 C
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Chajkowski AdamKałdonek Natalia11 D
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Chajkowski AdamKałdonek Natalia5 E
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Brzozowski TomaszBarczyńska Maja4 E
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Tulej KrzysztofHorecka Maria3 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia1 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia2 D
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Chajkowski AdamKałdonek Natalia7 D
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Chajkowski AdamKałdonek Natalia6 E
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Smoliński WiktorBrzozowska Alicja3 D
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Smoliński WiktorBrzozowska Alicja9 D
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Savchuk OleksandrTyc Weronika4 B
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Barczyński MateuszBeksiak Blanka7 B
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Łazorczyk MichałKałdonek Emilia9 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Kwiatosz MarcelWolińska Nikola6 D
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Chłopek AdamSzymańska Agnieszka12 F
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Tulej KrzysztofHorecka Maria6 F
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia5 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia4 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Łazorczyk MichałKałdonek Emilia8 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Sidor MikołajRejak Martyna9 E
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Brzozowski TomaszBarczyńska Maja8 E
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Smagowski MiłoszStępniak Aleksandra7 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2024 Kwiatosz MarcelWolińska Nikola2 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2024 Kwiatosz MarcelWolińska Nikola3 D
XIX OTTT o Puchar Roztocza Łazorczyk MichałKałdonek Emilia1 F
XIX OTTT o Puchar Roztocza Smoliński WiktorBrzozowska Alicja1 D
XIX OTTT o Puchar Roztocza Kozieł AntoniSzymańska Alicja1 H
XIX OTTT o Puchar Roztocza Smagowski MiłoszStępniak Aleksandra2 E
XIX OTTT o Puchar Roztocza Chłopek AdamSzymańska Agnieszka6 F
XIX OTTT o Puchar Roztocza Smoliński WiktorBrzozowska Alicja5 D
XIX OTTT o Puchar Roztocza Sidor MikołajRejak Martyna3 E
XIX OTTT o Puchar Roztocza Kowalczyk KacperWasilewska Gabriela3 F
XIX OTTT o Puchar Roztocza Chajkowski AdamKałdonek Natalia4 E
XIX OTTT o Puchar Roztocza Chajkowski AdamKałdonek Natalia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Garwolin 2024 Smoliński KarolTulej Antonina3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Garwolin 2024 Łazorczyk MichałKałdonek Emilia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Garwolin 2024 Sidor MikołajRejak Martyna9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Garwolin 2024 Smagowski MiłoszStępniak Aleksandra5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Garwolin 2024 Brzozowski TomaszBarczyńska Maja3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Garwolin 2024 Tulej KrzysztofHorecka Maria5 F
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Kwiatosz MarcelWolińska Nikola3 D
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Chajkowski AdamKałdonek Natalia5 E
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia1 D
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Kwiatosz MarcelWolińska Nikola4 D
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia1 D
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Smoliński WiktorBrzozowska Alicja2 D
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Smoliński WiktorBrzozowska Alicja12 D
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Barczyński MateuszBeksiak Blanka6 C
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Savchuk OleksandrTyc Weronika15 B
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Chajkowski AdamKałdonek Natalia9 D
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Smoliński WiktorBrzozowska Alicja3 D
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Łazorczyk MichałKałdonek Emilia2 F
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Brzozowski TomaszBarczyńska Maja4 E
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Tulej KrzysztofHorecka Maria6 F
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Chajkowski AdamKałdonek Natalia3 E
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Barczyński MateuszBeksiak Blanka4 C
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Smoliński WiktorBrzozowska Alicja3 D
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Chajkowski AdamKałdonek Natalia6 D
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Kwiatosz MarcelWolińska Nikola1 D
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Kwiatosz MarcelWolińska Nikola2 D
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Mizura DawidTulej Michalina3 G
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Kwiatosz MarcelWolińska Nikola2 D
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Kwiatosz MarcelWolińska Nikola4 D
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Barczyński MateuszBeksiak Blanka3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa Barczyński MateuszBeksiak Blanka1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa Łazorczyk MichałKałdonek Emilia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Brzozowski TomaszBarczyńska Maja5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Mizura DawidTulej Michalina3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Łazorczyk MichałKałdonek Emilia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Sidor MikołajRejak Martyna2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Tulej KrzysztofWasilewska Gabriela7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Kowalczyk KacperHorecka Maria8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Smagowski MiłoszStępniak Aleksandra1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Smoliński KarolTulej Antonina4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Kwiatosz MarcelWolińska Nikola1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Kwiatosz MarcelWolińska Nikola2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Chajkowski AdamKałdonek Natalia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Smoliński WiktorBrzozowska Alicja1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Smoliński WiktorBrzozowska Alicja2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Chajkowski AdamKałdonek Natalia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Barczyński MateuszBeksiak Blanka1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Savchuk OleksandrTyc Weronika1 B
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENŁazorczyk MichałKałdonek Emilia5 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENSmagowski MiłoszStępniak Aleksandra8 OPEN
Puchar WieczystegoSavchuk OleksandrTyc Weronika27 B
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Chajkowski AdamKałdonek Natalia6 D
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Chajkowski AdamKałdonek Natalia6 E
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Tulej KrzysztofWasilewska Gabriela6 F
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Kowalczyk KacperHorecka Maria1 G
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Smagowski MiłoszStępniak Aleksandra2 E
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Kosior MikołajPoroch Nadia2 G
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Sidor MikołajRejak Martyna1 F
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Barczyński MateuszBeksiak Blanka3 C
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Chajkowski AdamKałdonek Natalia5 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Chajkowski AdamKałdonek Natalia9 E
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Tulej KrzysztofWasilewska Gabriela6 F
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Smoliński KarolTulej Antonina4 F
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Brzozowski TomaszBarczyńska Maja6 E
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Kowalczyk KacperHorecka Maria1 G
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Smagowski MiłoszStępniak Aleksandra15 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia3 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Kwiatosz MarcelWolińska Nikola11 OPEN
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Smoliński KarolTulej Antonina3 F
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Barczyński MateuszBeksiak Blanka4 C
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Savchuk OleksandrTyc Weronika2 B
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Kwiatosz MarcelWolińska Nikola11 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Smagowski MiłoszStępniak Aleksandra11 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia4 OPEN
OTTT STARDANCE PREMIUM Smagowski MiłoszStępniak Aleksandra3 E
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Savchuk OleksandrTyc Weronika2 B
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Barczyński MateuszBeksiak Blanka1 D
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Brzozowski TomaszBarczyńska Maja4 E
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Kwiatosz MarcelWolińska Nikola2 D
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Kwiatosz MarcelWolińska Nikola3 D
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Chajkowski AdamKałdonek Natalia4 E
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Chajkowski AdamKałdonek Natalia2 D
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Barczyński MateuszBeksiak Blanka1 C
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Tulej KrzysztofWasilewska Gabriela1 G
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Smoliński WiktorBrzozowska Alicja4 D
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Smoliński WiktorBrzozowska Alicja3 D
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Kowalczyk KacperHorecka Maria2 G
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Kwiatosz MarcelWolińska Nikola5 D
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Kwiatosz MarcelWolińska Nikola1 D
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Smoliński WiktorBrzozowska Alicja3 D
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Smoliński KarolTulej Antonina1 G
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Smoliński KarolTulej Antonina7 F
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Smoliński WiktorBrzozowska Alicja2 D
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Barczyński MateuszBeksiak Blanka7 D
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Barczyński MateuszBeksiak Blanka2 C
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Smoliński WiktorBrzozowska Alicja4 D
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Kosior MikołajPoroch Nadia3 G
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Kowalczyk KacperHorecka Maria2 G
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Łazorczyk MichałKałdonek Emilia4 F
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Kwiatosz MarcelWolińska Nikola2 D
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Tulej KrzysztofWasilewska Gabriela3 G
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Smoliński WiktorBrzozowska Alicja6 D
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Chajkowski AdamKałdonek Natalia10 E
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Barczyński MateuszBeksiak Blanka2 D
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Chajkowski AdamKałdonek Natalia4 D
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Barczyński MateuszBeksiak Blanka1 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Smoliński WiktorBrzozowska Alicja6 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Łazorczyk MichałKałdonek Emilia2 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia1 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Sidor MikołajKozłowska Kamila3 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Tulej KrzysztofWasilewska Gabriela1 G
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Kowalczyk KacperHorecka Maria2 G
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Kwiatosz MarcelWolińska Nikola2 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Kwiatosz MarcelWolińska Nikola1 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Smoliński WiktorBrzozowska Alicja4 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Kwiatosz MarcelWolińska Nikola3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Łazorczyk MichałKałdonek Emilia3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Sidor MikołajKozłowska Kamila4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Kwiatosz MarcelWolińska Nikola4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Barczyński MateuszBeksiak Blanka3 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Savchuk OleksandrTyc Weronika4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Chajkowski AdamKałdonek Natalia7 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Chajkowski AdamKałdonek Natalia1 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Barczyński MateuszBeksiak Blanka2 D
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Savchuk OleksandrTyc Weronika13 B
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Barczyński MateuszBeksiak Blanka10 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Smoliński WiktorBrzozowska Alicja3 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Łazorczyk MichałKałdonek Emilia2 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia1 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Brzozowski TomaszBarczyńska Maja1 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Kwiatosz MarcelWolińska Nikola2 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Savchuk OleksandrTyc Weronika6 B
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Smoliński WiktorBrzozowska Alicja6 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Chajkowski AdamKałdonek Natalia1 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Barczyński MateuszBeksiak Blanka2 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Barczyński MateuszBeksiak Blanka4 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Chajkowski AdamKałdonek Natalia7 E
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Smoliński KarolTulej Antonina2 G
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Kowalczyk KacperHorecka Maria1 G
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Kwiatosz MarcelWolińska Nikola10 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Kwiatosz MarcelWolińska Nikola8 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Łazorczyk MichałKałdonek Emilia5 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Sidor MikołajKozłowska Kamila7 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia5 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Sidor MikołajKozłowska Kamila7 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia5 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Łazorczyk MichałKałdonek Emilia5 OPEN
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Savchuk OleksandrTyc Weronika6 B
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Smoliński KarolTulej Antonina2 G
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Savchuk OleksandrTyc Weronika6 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Chajkowski AdamKałdonek Natalia5 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Chajkowski AdamKałdonek Natalia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka Brzozowski TomaszBarczyńska Maja9 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Chajkowski AdamKałdonek Natalia2 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Chajkowski AdamKałdonek Natalia6 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kowalczyk KacperHorecka Maria1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Kowalczyk KacperHorecka Maria1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Smagowski MiłoszWitek Patrycja6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Brzozowski TomaszBarczyńska Maja7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Kosior MikołajPoroch Nadia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Tulej KrzysztofWasilewska Gabriela2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Smoliński KarolTulej Antonina2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Smoliński WiktorBrzozowska Alicja1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Sidor MikołajKozłowska Kamila3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Chajkowski AdamKałdonek Natalia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Chajkowski AdamKałdonek Natalia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Łazorczyk MichałKałdonek Emilia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Kwiatosz MarcelWolińska Nikola3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Kwiatosz MarcelWolińska Nikola2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Barczyński MateuszBeksiak Blanka1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Savchuk OleksandrTyc Weronika5 B
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Barczyński MateuszBeksiak Blanka4 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Barczyński MateuszBeksiak Blanka1 D
Turniej Tańca Towarzyskiego Takt Chełm \' 23 Kosior MikołajPoroch Nadia2 G
Turniej Tańca Towarzyskiego Takt Chełm \' 23 Chajkowski AdamKałdonek Natalia1 E
Turniej Tańca Towarzyskiego Takt Chełm \' 23 Chajkowski AdamKałdonek Natalia6 E
Turniej Tańca Towarzyskiego Takt Chełm \' 23 Smoliński WiktorBrzozowska Alicja3 E
Turniej Tańca Towarzyskiego Takt Chełm \' 23 Tulej KrzysztofWasilewska Gabriela3 G
Puchar Klas F, E i D Barczyński MateuszBeksiak Blanka4 D
Puchar Klas F, E i D Barczyński MateuszBeksiak Blanka19 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Barczyński MateuszBeksiak Blanka1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Brzozowski TomaszBarczyńska Maja4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Smagowski MiłoszWitek Patrycja5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Kwiatosz MarcelWolińska Nikola2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Kwiatosz MarcelWolińska Nikola2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Barczyński MateuszBeksiak Blanka1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Smoliński WiktorBrzozowska Alicja1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Chajkowski AdamKałdonek Natalia7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Chajkowski AdamKałdonek Natalia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Smoliński KarolTulej Antonina3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Tulej KrzysztofWasilewska Gabriela2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Mizura DawidKrzyżanek Julia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Kosior MikołajPoroch Nadia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Chłopek AdamSzymańska Agnieszka2 G
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT, Grand Prix Polski Solo Dance Brzozowski TomaszBarczyńska Maja10 F
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT, Grand Prix Polski Solo Dance Kosior MikołajPoroch Nadia3 G
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT, Grand Prix Polski Solo Dance Mizura DawidKrzyżanek Julia3 G
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT, Grand Prix Polski Solo Dance Smoliński WiktorBrzozowska Alicja1 E
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT, Grand Prix Polski Solo Dance Barczyński MateuszBeksiak Blanka1 D
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT, Grand Prix Polski Solo Dance Barczyński MateuszBeksiak Blanka3 D
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Savchuk OleksandrTyc Weronika7 C
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia4 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia5 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Kwiatosz MarcelWolińska Nikola2 D
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Kwiatosz MarcelWolińska Nikola4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Smoliński KarolTulej Antonina2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Chłopek AdamSzymańska Agnieszka2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Kosior MikołajPoroch Nadia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Mizura DawidKrzyżanek Julia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Sidor MikołajKozłowska Kamila1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Tulej KrzysztofWasilewska Gabriela2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Smagowski MiłoszWitek Patrycja5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Savchuk OleksandrTyc Weronika10 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Smoliński WiktorBrzozowska Alicja4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Brzozowski TomaszBarczyńska Maja3 F
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Tulej KrzysztofWasilewska Gabriela1 H
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Kwiatosz MarcelWolińska Nikola4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Brzozowski TomaszBarczyńska Maja5 F
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Smagowski MiłoszWitek Patrycja10 F
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Smoliński WiktorBrzozowska Alicja4 E
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Kwiatosz MarcelWolińska Nikola3 D
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Barczyński MateuszBeksiak Blanka1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Barczyński MateuszBeksiak Blanka7 D
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Savchuk OleksandrTyc Weronika2 C
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Sidor MikołajKozłowska Kamila2 F
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Barczyński MateuszBeksiak Blanka6 D
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Chajkowski AdamKałdonek Natalia4 E
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Barczyński MateuszBeksiak Blanka1 D
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Chajkowski AdamKałdonek Natalia5 E
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Smoliński WiktorBrzozowska Alicja1 E
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Kwiatosz MarcelWolińska Nikola2 D
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Kwiatosz MarcelWolińska Nikola3 D
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Brzozowski TomaszBarczyńska Maja3 F
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Tulej KrzysztofWasilewska Gabriela1 H
MISTRZOSTWA KLAS CBA Savchuk OleksandrTyc Weronika17 C
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Smoliński WiktorBrzozowska Alicja10 E
Ogólnopolski Bajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Honorowym Patronatem Wojewody Lubelskiego Lecha Sprawki Brzozowski TomaszBarczyńska Maja2 F
Ogólnopolski Bajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Honorowym Patronatem Wojewody Lubelskiego Lecha Sprawki Tulej KrzysztofWasilewska Gabriela1 H
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia3 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia3 OPEN
Ogólnopolski Bajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Honorowym Patronatem Wojewody Lubelskiego Lecha Sprawki Smoliński WiktorBrzozowska Alicja2 E
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Chajkowski AdamKałdonek Natalia8 E
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Chajkowski AdamKałdonek Natalia5 E
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Savchuk OleksandrTyc Weronika3 C
STARDANCE - PREMIUM Savchuk OleksandrTyc Weronika2 C
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Kwiatosz MarcelWolińska Nikola1 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Sidor MikołajKozłowska Kamila1 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Brzozowski TomaszBarczyńska Maja4 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Chajkowski AdamKałdonek Natalia5 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Chajkowski AdamKałdonek Natalia8 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Barczyński MateuszBeksiak Blanka2 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Barczyński MateuszBeksiak Blanka4 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaSavchuk OleksandrTyc Weronika2 C
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Kwiatosz MarcelWolińska Nikola1 E
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Smoliński WiktorBrzozowska Alicja5 E
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Sidor MikołajKozłowska Kamila3 F
Mikołajkowy Respect Cup Smoliński WiktorBrzozowska Alicja5 E
Mikołajkowy Respect Cup Kwiatosz MarcelWolińska Nikola1 E
Mikołajkowy Respect Cup Chajkowski AdamKałdonek Natalia7 E
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Savchuk OleksandrTyc Weronika3 C
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Barczyński MateuszBeksiak Blanka3 D
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Barczyński MateuszBeksiak Blanka1 D
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Smoliński WiktorBrzozowska Alicja4 E
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Chajkowski AdamKałdonek Natalia2 F
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Kwiatosz MarcelWolińska Nikola5 E
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Brzozowski TomaszBarczyńska Maja4 F
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia1 F
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Kosior MikołajPoroch Nadia3 G
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Mizura DawidKrzyżanek Julia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Sidor MikołajKozłowska Kamila2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Tulej KrzysztofWasilewska Gabriela1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Kosior MikołajPoroch Nadia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Chłopek AdamSzymańska Agnieszka3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Brzozowski TomaszBarczyńska Maja1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Kwiatosz MarcelWolińska Nikola2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Barczyński MateuszBeksiak Blanka1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Smoliński WiktorBrzozowska Alicja4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Savchuk OleksandrTyc Weronika2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Chajkowski AdamKałdonek Natalia3 F
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Kwiatosz MarcelWolińska Nikola1 E
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia1 F
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Brzozowski TomaszBarczyńska Maja3 G
OTTT \"O Puchar Trójmiasta Ogrodów\" Kwiatosz MarcelWolińska Nikola1 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Savchuk OleksandrTyc Weronika4 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Kostrzewa PawełLewandowska Martyna1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Sidor MikołajKozłowska Kamila2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Kosior MikołajPoroch Nadia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Łazorczyk MichałKowalska Adriana2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Chłopek AdamSzymańska Agnieszka3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Brzozowski TomaszBarczyńska Maja2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Mitura KacperWitek Patrycja4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Smoliński WiktorBrzozowska Alicja1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Barczyński MateuszBeksiak Blanka1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Savchuk OleksandrTyc Weronika2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Kwiatosz MarcelWolińska Nikola1 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Kostrzewa PawełLewandowska Martyna2 OPEN
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (III TURNIEJ CYKLU - FINAŁ) Kwiatosz MarcelWolińska Nikola3 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Łazorczyk MichałKowalska Adriana2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Barczyński MateuszBeksiak Blanka1 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Kwiatosz MarcelWolińska Nikola4 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Savchuk OleksandrTyc Weronika1 C
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Barczyński MateuszBeksiak Blanka2 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Barczyński MateuszBeksiak Blanka1 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Kwiatosz MarcelWolińska Nikola2 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia1 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Brzozowski TomaszBarczyńska Maja2 G
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Łazorczyk MichałKowalska Adriana2 G
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Kosior MikołajPoroch Nadia1 H
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Barczyński MateuszBeksiak Blanka1 E
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Kostrzewa PawełLewandowska Martyna3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Łazorczyk MichałKowalska Adriana2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Mizura DawidWasilewska Gabriela1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Brzozowski TomaszKowalska Liliana3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Mitura KacperWitek Patrycja3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Smoliński WiktorMarek Julia4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Kwiatosz MarcelWolińska Nikola3 E
Polish Open ChampionshipsKostrzewa PawełLewandowska Martyna5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Brzozowski TomaszKowalska Liliana2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Kosior MikołajPoroch Nadia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Mizura DawidWasilewska Gabriela1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Łazorczyk MichałKowalska Adriana2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Mitura KacperWitek Patrycja4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Kwiatosz MarcelWolińska Nikola3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Smoliński WiktorMarek Julia4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Barczyński MateuszMordel Julia2 E
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Kostrzewa PawełLewandowska Martyna2 OPEN
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Kwiatosz MarcelWolińska Nikola1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"VIVA DANCE CUP 2022 Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łodzi\". Kwiatosz MarcelWolińska Nikola2 F
Puchar Klas F, E i D Savchuk OleksandrTyc Weronika1 D
\"STARS PREMIUM\" Kwiatosz MarcelWolińska Nikola6 F
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Kwiatosz MarcelWolińska Nikola3 F
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTKostrzewa PawełLewandowska Martyna2 OPEN
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Kwiatosz MarcelWolińska Nikola4 F
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Sidor MikołajKozłowska Kamila5 F
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia4 F
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Savchuk OleksandrTyc Weronika1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Kwiatosz MarcelWolińska Nikola6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Savchuk OleksandrTyc Weronika1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Barczyński MateuszMordel Julia9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Smoliński WiktorMarek Julia6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Mitura KacperWitek Patrycja6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Sidor MikołajKozłowska Kamila5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Kosior MikołajPoroch Nadia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Brzozowski TomaszKowalska Liliana3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Mizura DawidWasilewska Gabriela1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Łazorczyk MichałKowalska Adriana1 G
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Kosior MikołajPoroch Nadia2 H
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Kwiatosz MarcelWolińska Nikola2 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Mitura KacperWitek Patrycja6 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Kwiatosz MarcelWolińska Nikola7 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Barczyński MateuszMordel Julia1 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Kosior MikołajPoroch Nadia1 H
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Smoliński WiktorMarek Julia12 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Barczyński MateuszMordel Julia2 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Kwiatosz MarcelWolińska Nikola7 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Mitura KacperWitek Patrycja8 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Sidor MikołajKozłowska Kamila7 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia5 F
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia6 F
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Kosior MikołajPoroch Nadia2 H
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Łazorczyk MichałKowalska Adriana1 G
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Brzozowski TomaszKowalska Liliana2 G
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Chłopek AdamSzymańska Agnieszka3 G
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Mizura DawidWasilewska Gabriela2 H
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Mitura KacperWitek Patrycja10 F
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Kwiatosz MarcelWolińska Nikola9 F
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Barczyński MateuszMordel Julia3 F
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Smoliński WiktorMarek Julia6 F
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Sidor MikołajKozłowska Kamila11 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Brzozowski TomaszKowalska Liliana3 G
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Mitura KacperWitek Patrycja1 G
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Kwiatosz MarcelWolińska Nikola12 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia5 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Sidor MikołajKozłowska Kamila6 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Barczyński MateuszMordel Julia3 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Smoliński WiktorMarek Julia6 F
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kostrzewa PawełLewandowska Martyna2 OPEN
Puchar WieczystegoPuszka MichałNasalska Izabela22 A
Puchar WieczystegoPuszka MichałNasalska Izabela25 A
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Brzozowski TomaszKowalska Liliana2 H
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Łazorczyk MichałKowalska Adriana3 G
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Chłopek AdamSzymańska Agnieszka2 G
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Barczyński MateuszMordel Julia6 F
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Smoliński WiktorMarek Julia7 F
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Sidor MikołajKozłowska Kamila6 F
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia5 F
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Łazorczyk MichałKowalska Adriana1 H
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Brzozowski TomaszKowalska Liliana1 H
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Sidor MikołajKozłowska Kamila1 G
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia5 F
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Barczyński MateuszMordel Julia4 F
Mistrzostwa Polski Latin Izzo LorenzoLubaszewska Magdalena4 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Puszka MichałNasalska Izabela60 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardPuszka MichałNasalska Izabela32 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimSmoliński KarolBarczyńska Maja3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimŁazorczyk MichałKowalska Adriana1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimMizura DawidWasilewska Gabriela2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimSidor MikołajKozłowska Kamila2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimSmoliński WiktorMarek Julia7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimŁazorczyk KrzysztofDuda Amelia6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimBarczyński MateuszMordel Julia5 F
Polish Dance Festival - WDC World Cup Pro-Am, WDC AL Super World CupPuszka MichałNasalska Izabela16 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupPuszka MichałNasalska Izabela41 OPEN
Puchar Klas C, B i A Puszka MichałNasalska Izabela17 A
Puchar Klas C, B i A Puszka MichałNasalska Izabela7 A
Grand Prix Polski PTT Puszka MichałNasalska Izabela11 OPEN
Grand Prix Polski PTT Puszka MichałNasalska Izabela26 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Puszka MichałNasalska Izabela23 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Puszka MichałNasalska Izabela21 OPEN
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Barczyński MateuszMordel Julia4 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Smoliński WiktorMarek Julia5 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia8 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Smoliński KarolBarczyńska Maja3 G
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Brzozowski TomaszKowalska Liliana1 H
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Sidor MikołajKozłowska Kamila1 G
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Łazorczyk MichałKowalska Adriana1 H
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Puszka MichałNasalska Izabela9 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Puszka MichałNasalska Izabela11 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Puszka MichałNasalska Izabela5 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Smoliński WiktorMarek Julia5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2021 Mitura KacperZielińska Hanna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2021 Łazorczyk MichałKowalska Adriana1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2021 Brzozowski TomaszKowalska Liliana1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2021 Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2021 Barczyński MateuszMordel Julia1 G
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Puszka MichałNasalska Izabela6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2021 Smoliński WiktorMarek Julia3 G
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Puszka MichałNasalska Izabela4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Puszka MichałNasalska Izabela24 OPEN
Grand Prix Polski PTT Puszka MichałNasalska Izabela23 OPEN
Polish Open Championships WDC Kostrzewa PawełLewandowska Martyna4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTPuszka MichałNasalska Izabela2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTPuszka MichałNasalska Izabela3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTKostrzewa PawełLewandowska Martyna1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTŁazorczyk KrzysztofDuda Amelia6 OPEN
OTTT LIDER 2021Barczyński MateuszMordel Julia2 G
OTTT LIDER 2021Smoliński KarolBarczyńska Maja3 G
OTTT LIDER 2021Chłopek AdamKozłowska Kamila3 G
OTTT LIDER 2021Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia2 G
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTIzzo LorenzoLubaszewska Magdalena1 OPEN
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia2 G
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Mitura KacperZielińska Hanna3 G
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Chłopek AdamKozłowska Kamila3 G
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Smoliński KarolBarczyńska Maja3 G
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Smoliński WiktorMarek Julia2 G
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Barczyński MateuszMordel Julia2 G
Grand Prix Polski PTT Puszka MichałNasalska Izabela31 OPEN
Grand Prix Polski PTT Puszka MichałNasalska Izabela28 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kostrzewa PawełLewandowska Martyna3 OPEN
Mistrzostwa Klas A, B i C Puszka MichałNasalska Izabela12 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Puszka MichałNasalska Izabela19 A
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia2 G
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Chłopek AdamKozłowska Kamila3 G
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Smoliński KarolBarczyńska Maja3 G
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Smoliński WiktorMarek Julia3 G
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Barczyński MateuszMordel Julia3 G
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Puszka MichałNasalska Izabela29 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Puszka MichałNasalska Izabela21 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Puszka MichałNasalska Izabela28 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Puszka MichałNasalska Izabela15 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Przybyła SzymonWawrzykowska Aleksandra10 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Smoliński WiktorMarek Julia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Smoliński KarolBarczyńska Maja3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Mitura KacperZielińska Hanna3 G
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Gołębiowski DanielSidor Paulina14 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Puszka MichałNasalska Izabela13 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Wosiak RafałKarwatowska Marzena4 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Jeleń ErnestFaber Agata5 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Kostrzewa PawełLewandowska Martyna3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kostrzewa PawełLewandowska Martyna3 OPEN
Puchar Klas A,B i C Puszka MichałNasalska Izabela15 A
Puchar Klas A,B i C Puszka MichałNasalska Izabela11 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Chłopek AdamKozłowska Kamila3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Jankowski KamilKrysa Aleksandra2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Mitura KacperZielińska Hanna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Smoliński WiktorMarek Julia3 G
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Chłopek AdamKozłowska Kamila8 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Mitura KacperZielińska Hanna7 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia5 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Kostrzewa PawełLewandowska Martyna1 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Jeleń ErnestFaber Agata1 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Puszka MichałNasalska Izabela3 OPEN
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Mitura KacperZielińska Hanna2 G
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia3 G
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Chłopek AdamKozłowska Kamila3 G
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Jankowski KamilKrysa Aleksandra2 E
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Smoliński KarolBarczyńska Maja3 G
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Smoliński WiktorMarek Julia2 G
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Jankowski KamilKrysa Aleksandra5 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Smoliński WiktorMarek Julia3 G
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Smoliński KarolBarczyńska Maja3 G
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Łazorczyk KrzysztofDuda Amelia3 G
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Mitura KacperZielińska Hanna2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jankowski KamilKrysa Aleksandra10 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Puszka MichałNasalska Izabela11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jeleń ErnestFaber Agata1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Puszka MichałNasalska Izabela18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kostrzewa PawełLewandowska Martyna1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gołębiowski DanielSidor Paulina6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gołębiowski DanielSidor Paulina9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kostrzewa PawełLewandowska Martyna1 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaJankowski KamilKrysa Aleksandra14 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaJankowski KamilKrysa Aleksandra9 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Jankowski KamilKrysa Aleksandra8 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Jankowski KamilKrysa Aleksandra5 D
Puchar WieczystegoPuszka MichałNasalska Izabela17 A
Puchar WieczystegoPuszka MichałNasalska Izabela18 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Boś BłażejWojciechowska Alicja7 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Puszka MichałNasalska Izabela9 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Waszczuk KrzysztofWawrynek Katarzyna4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Jankowski KamilKrysa Aleksandra4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Jankowski KamilKrysa Aleksandra6 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Jankowski KamilKrysa Aleksandra3 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Jankowski KamilKrysa Aleksandra3 E
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAJankowski KamilKrysa Aleksandra5 E
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Wosiak RafałKarwatowska Marzena4 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Izzo LorenzoLubaszewska Magdalena34 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Jeleń ErnestFaber Agata5 OPEN
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAJankowski KamilKrysa Aleksandra4 D
OTTT DŻET 2019 Jankowski KamilKrysa Aleksandra5 E
OTTT DŻET 2019 Jankowski KamilKrysa Aleksandra7 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Kostrzewa PawełLewandowska Martyna3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Puszka MichałNasalska Izabela5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Izzo LorenzoLubaszewska Magdalena4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Jeleń ErnestFaber Agata1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Rydz RafałRubacha Anna5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Puszka MichałNasalska Izabela4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Kostrzewa PawełLewandowska Martyna1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Jankowski KamilKrysa Aleksandra2 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Gołębiowski DanielSidor Paulina2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Gołębiowski DanielSidor Paulina4 OPEN
Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych PTT;Mistrzostwa Polski w Show na 2019 Izzo LorenzoLubaszewska Magdalena1 OPEN
Puchar Klas A, B i C Puszka MichałNasalska Izabela10 A
Puchar Klas A, B i C Rydz RafałRubacha Anna15 A
Puchar Klas A, B i C Puszka MichałNasalska Izabela4 A
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Gołębiowski DanielSidor Paulina3 B
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Jankowski KamilKrysa Aleksandra2 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Gołębiowski DanielSidor Paulina3 B
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Jankowski KamilKrysa Aleksandra2 D
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Izzo LorenzoLubaszewska Magdalena26 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Wosiak RafałKarwatowska Marzena29 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Kostrzewa PawełLewandowska Martyna3 OPEN
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Jankowski KamilKrysa Aleksandra5 D
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Jankowski KamilKrysa Aleksandra5 E
Polish Open ChampionshipsKostrzewa PawełLewandowska Martyna3 OPEN
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaJankowski KamilKrysa Aleksandra5 D
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Boś RemigiuszLis Zuzanna8 E
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaJankowski KamilKrysa Aleksandra5 E
Polish Open Championships WDC Wosiak RafałKarwatowska Marzena16 OPEN
Polish Open Championships WDC Jeleń ErnestFaber Agata7 OPEN
Polish Open ChampionshipsWosiak RafałKarwatowska Marzena5 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Boś RemigiuszLis Zuzanna7 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Jankowski KamilKrysa Aleksandra1 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Jankowski KamilKrysa Aleksandra5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rydz RafałRubacha Anna9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wosiak RafałKarwatowska Marzena7 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Gołębiowski DanielSidor Paulina2 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Gołębiowski DanielSidor Paulina2 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Jankowski KamilKrysa Aleksandra4 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Jankowski KamilKrysa Aleksandra1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Gołębiowski DanielSidor Paulina13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Boś BłażejWojciechowska Alicja8 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Boś RemigiuszLis Zuzanna4 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Gołębiowski DanielSidor Paulina7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Gołębiowski DanielSidor Paulina2 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Puszka MichałNasalska Izabela2 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Puszka MichałNasalska Izabela5 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Waszczuk KrzysztofWawrynek Katarzyna4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Boś RemigiuszLis Zuzanna7 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Gołębiowski DanielSidor Paulina5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Jeleń ErnestFaber Agata1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Puszka MichałNasalska Izabela15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Izzo LorenzoLubaszewska Magdalena11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Jankowski KamilKrysa Aleksandra4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Rydz RafałRubacha Anna17 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Puszka MichałNasalska Izabela16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Jankowski KamilKrysa Aleksandra3 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Boś RemigiuszLis Zuzanna3 F
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Wosiak RafałKarwatowska Marzena16 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Jeleń ErnestFaber Agata6 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Izzo LorenzoLubaszewska Magdalena25 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPuszka MichałNasalska Izabela35 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiWosiak RafałKarwatowska Marzena18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiJeleń ErnestFaber Agata3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPuszka MichałNasalska Izabela21 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Boś BłażejWojciechowska Alicja14 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Jankowski KamilKrysa Aleksandra3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Boś RemigiuszLis Zuzanna1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Jankowski KamilKrysa Aleksandra6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Boś RemigiuszLis Zuzanna5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Gołębiowski DanielSidor Paulina1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Jankowski KamilKrysa Aleksandra5 E
Akademickie Mistrzostwa PolskiPuszka MichałNasalska Izabela16 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiJeleń ErnestFaber Agata2 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiPuszka MichałNasalska Izabela16 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Waszczuk KrzysztofWawrynek Katarzyna3 C
Polish Cup PTT; WDC AL Wosiak RafałKarwatowska Marzena16 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Jeleń ErnestFaber Agata5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jankowski KamilKrysa Aleksandra3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jankowski KamilKrysa Aleksandra5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Puszka MichałNasalska Izabela28 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rydz RafałRubacha Anna27 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Puszka MichałNasalska Izabela20 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Izzo LorenzoLubaszewska Magdalena16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gołębiowski DanielSidor Paulina5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gołębiowski DanielSidor Paulina7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Boś RemigiuszLis Zuzanna4 F
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Jankowski KamilKrysa Aleksandra9 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Jankowski KamilKrysa Aleksandra3 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Boś BłażejWojciechowska Alicja4 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Boś RemigiuszLis Zuzanna1 F
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Gołębiowski DanielSidor Paulina4 B
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Gołębiowski DanielSidor Paulina5 B
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiPuszka MichałNasalska Izabela16 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Puszka MichałNasalska Izabela7 A
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Gołębiowski DanielSidor Paulina7 B
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Gołębiowski DanielSidor Paulina4 B
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Jankowski KamilKrysa Aleksandra9 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Jankowski KamilKrysa Aleksandra8 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Boś RemigiuszLis Zuzanna10 F
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaJankowski KamilKrysa Aleksandra9 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaJankowski KamilKrysa Aleksandra1 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Jankowski KamilKrysa Aleksandra9 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Jankowski KamilKrysa Aleksandra10 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Jankowski KamilKrysa Aleksandra4 E
XLV Puchar Wieczystego Izzo LorenzoLubaszewska Magdalena11 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Izzo LorenzoLubaszewska Magdalena2 S
XLV Puchar Wieczystego Puszka MichałNasalska Izabela25 A
XLV Puchar Wieczystego Rydz RafałRubacha Anna16 A
XLV Puchar Wieczystego Puszka MichałNasalska Izabela18 A
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Gołębiowski DanielSidor Paulina3 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Gołębiowski DanielSidor Paulina6 B
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Gołębiowski DanielSidor Paulina3 B
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Gołębiowski DanielSidor Paulina3 B
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Jankowski KamilKrysa Aleksandra5 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Jankowski KamilKrysa Aleksandra4 E
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Puszka MichałNasalska Izabela37 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Izzo LorenzoLubaszewska Magdalena25 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Wosiak RafałKarwatowska Marzena24 OPEN
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Puszka MichałNasalska Izabela1 B
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Jankowski KamilKrysa Aleksandra1 E
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Boś RemigiuszLis Zuzanna5 F
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Gołębiowski DanielSidor Paulina3 B
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Gołębiowski DanielSidor Paulina2 B
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Gołębiowski DanielSidor Paulina22 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Puszka MichałNasalska Izabela14 OPEN
DŻET 2018 Gołębiowski DanielSidor Paulina4 B
DŻET 2018 Gołębiowski DanielSidor Paulina2 B
Puchar Klas A,B i C Puszka MichałNasalska Izabela13 A
Puchar Klas A,B i C Rydz RafałRubacha Anna4 A
Puchar Klas A,B i C Puszka MichałNasalska Izabela5 B
KLASA 2018Jankowski KamilKrysa Aleksandra4 E
KLASA 2018Jankowski KamilKrysa Aleksandra2 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Jankowski KamilKrysa Aleksandra5 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Jankowski KamilKrysa Aleksandra1 F
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Gołębiowski DanielSidor Paulina4 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Puszka MichałNasalska Izabela6 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Puszka MichałNasalska Izabela3 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Gołębiowski DanielSidor Paulina5 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Gołębiowski DanielSidor Paulina1 B
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Puszka MichałNasalska Izabela4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Izzo LorenzoLubaszewska Magdalena1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Gołębiowski DanielSidor Paulina3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Gołębiowski DanielSidor Paulina2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Izzo LorenzoLubaszewska Magdalena1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Puszka MichałNasalska Izabela4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Czerw MaciejOlszówka Zuzanna6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Wosiak RafałKarwatowska Marzena3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Puszka MichałNasalska Izabela4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Puszka MichałNasalska Izabela4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Wosiak RafałKarwatowska Marzena3 OPEN
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Puszka MichałNasalska Izabela4 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Jankowski KamilKrysa Aleksandra5 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Jankowski KamilKrysa Aleksandra3 E
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Jankowski KamilKrysa Aleksandra1 E
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Jankowski KamilKrysa Aleksandra1 F
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Jankowski KamilKrysa Aleksandra3 F
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Jankowski KamilKrysa Aleksandra6 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wosiak RafałKarwatowska Marzena10 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Gołębiowski DanielSidor Paulina3 B
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Gołębiowski DanielSidor Paulina2 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wosiak RafałKarwatowska Marzena4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gołębiowski DanielSidor Paulina9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gołębiowski DanielSidor Paulina16 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Puszka MichałNasalska Izabela1 A
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Rydz RafałRubacha Anna1 A
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Puszka MichałNasalska Izabela2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Oberda JakubOworuszko Dominika2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Puszka MichałNasalska Izabela5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Laskowski MichałWadowska Magdalena4 C
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiWosiak RafałKarwatowska Marzena13 OPEN
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Oberda JakubOworuszko Dominika1 B
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Gołębiowski DanielSidor Paulina4 B
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Gołębiowski DanielSidor Paulina4 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Gołębiowski DanielSidor Paulina10 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Oberda JakubOworuszko Dominika2 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Boś RemigiuszRodaczek Magdalena19 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Puszka MichałNasalska Izabela1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Gołębiowski DanielSidor Paulina11 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Puszka MichałNasalska Izabela4 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Jankowski KamilKrysa Aleksandra3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Czerw MaciejOlszówka Zuzanna13 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Puszka MichałNasalska Izabela17 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Jankowski KamilKrysa Aleksandra2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Oberda JakubOworuszko Dominika12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Czerw MaciejOlszówka Zuzanna18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Gołębiowski DanielSidor Paulina22 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Rydz RafałRubacha Anna13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Banaś AdrianTarnowska Magdalena5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Wosiak RafałKarwatowska Marzena8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Puszka MichałNasalska Izabela15 OPEN
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Jankowski KamilKrysa Aleksandra7 F
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Jankowski KamilKrysa Aleksandra5 F
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Puszka MichałNasalska Izabela2 B
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Puszka MichałNasalska Izabela1 B
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Laskowski MichałWadowska Magdalena7 C
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychPuszka MichałNasalska Izabela1 B
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychGołębiowski DanielSidor Paulina5 B
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychPuszka MichałNasalska Izabela2 B
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychGołębiowski DanielSidor Paulina9 B
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Wosiak RafałKarwatowska Marzena13 OPEN
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Puszka MichałNasalska Izabela2 B
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTJesionek KarolGorczyca Sylwia13 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTBanaś AdrianTarnowska Magdalena3 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Wosiak RafałKarwatowska Marzena17 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Banaś AdrianTarnowska Magdalena3 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Wosiak RafałKarwatowska Marzena20 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Wosiak RafałKarwatowska Marzena20 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Puszka MichałNasalska Izabela3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Puszka MichałNasalska Izabela9 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Jankowski KamilKrysa Aleksandra3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Jankowski KamilKrysa Aleksandra3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Puszka MichałNasalska Izabela28 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Jesionek KarolGorczyca Sylwia13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Banaś AdrianTarnowska Magdalena3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Puszka MichałNasalska Izabela21 OPEN
Mistrzostwa Klas A,B,C Rydz RafałRubacha Anna13 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Puszka MichałNasalska Izabela20 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Gazda JanuszKnyś Anna53 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Gołębiowski DanielSidor Paulina50 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Oberda JakubOworuszko Dominika13 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Puszka MichałNasalska Izabela8 B
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Laskowski MichałWadowska Magdalena7 B
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Jankowski KamilKrysa Aleksandra3 F
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Boś RemigiuszRodaczek Magdalena12 F
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Jankowski KamilKrysa Aleksandra2 F
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Laskowski MichałWadowska Magdalena4 C
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Oberda JakubOworuszko Dominika2 B
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Gołębiowski DanielSidor Paulina7 B
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Gazda JanuszKnyś Anna8 B
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Czerw MaciejOlszówka Zuzanna11 B
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Puszka MichałNasalska Izabela4 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jesionek KarolGorczyca Sylwia13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wosiak RafałKarwatowska Marzena13 OPEN
Gwiazdkowy TTT Waszczuk KrzysztofWawrynek Katarzyna3 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Laskowski MichałWadowska Magdalena7 C
II OTTT Respect Cup 2017 Laskowski MichałWadowska Magdalena3 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoTyburek SzymonKamińska Sara5 A
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Laskowski MichałWadowska Magdalena4 C
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Laskowski MichałWadowska Magdalena2 C
Jubileuszowy - DŻET 2017 Gazda JanuszKnyś Anna7 B
Jubileuszowy - DŻET 2017 Laskowski MichałWadowska Magdalena1 C
Jubileuszowy - DŻET 2017 Laskowski MichałWadowska Magdalena1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Laskowski MichałWadowska Magdalena2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Jankowski KamilSawerska Gabriela6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Waszczuk KrzysztofWawrynek Katarzyna6 D
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyPuszka MichałRubacha Anna18 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Laskowski MichałWadowska Magdalena3 C
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyBanaś AdrianTarnowska Magdalena2 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Jesionek KarolGorczyca Sylwia23 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Wosiak RafałKarwatowska Marzena21 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Banaś AdrianTarnowska Magdalena20 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Jeleń ErnestKaplii Anna3 OPEN
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Gazda JanuszKnyś Anna5 B
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Oberda JakubOworuszko Dominika2 B
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Laskowski MichałWadowska Magdalena6 C
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Laskowski MichałWadowska Magdalena1 C
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Waszczuk KrzysztofWawrynek Katarzyna2 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Laskowski MichałWadowska Magdalena1 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Laskowski MichałWadowska Magdalena1 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Puszka MichałRubacha Anna11 OPEN
XV OTTT o Puchar Roztocza Waszczuk KrzysztofWawrynek Katarzyna3 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Laskowski MichałWadowska Magdalena4 C
XV OTTT o Puchar Roztocza Laskowski MichałWadowska Magdalena1 C
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Laskowski MichałWadowska Magdalena2 C
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Mucha OliwierBarczak Milena3 G
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Oberda JakubOworuszko Dominika1 B
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Gazda JanuszKnyś Anna5 B
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Puszka MichałRubacha Anna3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Banaś AdrianTarnowska Magdalena1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Puszka MichałRubacha Anna4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Laskowski MichałWadowska Magdalena1 C
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Waszczuk KrzysztofWawrynek Katarzyna3 D
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Gołębiowski DanielSidor Paulina5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Gołębiowski DanielSidor Paulina4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Jeleń ErnestKaplii Anna1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Banaś AdrianTarnowska Magdalena2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Wosiak RafałKarwatowska Marzena3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Jesionek KarolGorczyca Sylwia4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Oberda JakubOworuszko Dominika3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Gazda JanuszKnyś Anna7 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Puszka MichałRubacha Anna22 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Laskowski MichałWadowska Magdalena4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Laskowski MichałWadowska Magdalena2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Gołębiowski DanielSidor Paulina4 B
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Wosiak RafałKarwatowska Marzena18 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Jeleń ErnestKaplii Anna1 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Puszka MichałRubacha Anna11 A
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Jesionek KarolGorczyca Sylwia22 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Banaś AdrianTarnowska Magdalena16 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Jeleń ErnestKaplii Anna2 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Banaś AdrianTarnowska Magdalena2 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Jesionek KarolGorczyca Sylwia5 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Banaś AdrianTarnowska Magdalena2 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Banaś AdrianTarnowska Magdalena1 OPEN
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Laskowski MichałWadowska Magdalena2 C
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Laskowski MichałWadowska Magdalena4 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Laskowski MichałWadowska Magdalena8 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Laskowski MichałWadowska Magdalena5 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Waszczuk KrzysztofWawrynek Katarzyna8 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Laskowski MichałWadowska Magdalena8 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Laskowski MichałWadowska Magdalena3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Jankowski KamilSawerska Gabriela2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Waszczuk KrzysztofWawrynek Katarzyna3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Gazda JanuszBroniecka Natalia2 C
Polish Open Championships PTT Jesionek KarolGorczyca Sylwia15 OPEN
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Moniek Gazda JanuszBroniecka Natalia4 C
Polish Open Championships PTT Jesionek KarolGorczyca Sylwia5 OPEN
OTTT DŻET 2017 Laskowski MichałWadowska Magdalena3 C
OTTT DŻET 2017 Jankowski KamilSawerska Gabriela6 F
OTTT DŻET 2017 Gazda JanuszBroniecka Natalia1 C
OTTT DŻET 2017 Laskowski MichałWadowska Magdalena2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Gazda JanuszBroniecka Natalia1 C
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Gazda JanuszBroniecka Natalia5 C
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Gazda JanuszBroniecka Natalia3 C
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiWosiak RafałKarwatowska Marzena7 OPEN
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaGazda JanuszBroniecka Natalia10 C
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Puszka MichałRubacha Anna6 OPEN
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Gazda JanuszBroniecka Natalia2 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Gazda JanuszBroniecka Natalia4 C
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Gazda JanuszBroniecka Natalia2 C
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Laskowski MichałWadowska Magdalena5 C
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Waszczuk KrzysztofWawrynek Katarzyna3 D
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Wyroślak DariuszCzerwińska Aleksandra3 D
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Puszka MichałRubacha Anna34 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Jesionek KarolGorczyca Sylwia11 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Wosiak RafałKarwatowska Marzena6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Banaś AdrianTarnowska Magdalena4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Puszka MichałRubacha Anna19 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Gołębiowski DanielSidor Paulina18 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Gołębiowski DanielSidor Paulina21 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Wyroślak DariuszCzerwińska Aleksandra4 D
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Gazda JanuszBroniecka Natalia2 C
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Laskowski MichałWadowska Magdalena3 C
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Gołębiowski DanielSidor Paulina11 B
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Gołębiowski DanielSidor Paulina12 B
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Jankowski KamilSawerska Gabriela2 F
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Jaszczuk AleksanderŁucka Marcelina3 G
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Bielecki DominikRodaczek Magdalena3 G
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Mucha OliwierBarczak Milena3 G
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Barczyński MateuszBańka Aleksandra3 G
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Jesionek KarolGorczyca Sylwia8 OPEN
XIV OTTT o Puchar RoztoczaGazda JanuszBroniecka Natalia4 C
XIV OTTT o Puchar RoztoczaLaskowski MichałWadowska Magdalena5 C
XIV OTTT o Puchar RoztoczaMucha OliwierBarczak Milena3 G
XIV OTTT o Puchar RoztoczaGazda JanuszBroniecka Natalia9 C
XIV OTTT o Puchar RoztoczaLaskowski MichałWadowska Magdalena6 C
XIV OTTT o Puchar RoztoczaWaszczuk KrzysztofWawrynek Katarzyna6 D
XIV OTTT o Puchar RoztoczaBielecki DominikRodaczek Magdalena3 G
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Waszczuk KrzysztofWawrynek Katarzyna4 D
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Gazda JanuszBroniecka Natalia8 C
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Gazda JanuszBroniecka Natalia2 C
Polish Cup PTT Jeleń ErnestKaplii Anna3 OPEN
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Gołębiowski DanielSidor Paulina10 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Gołębiowski DanielSidor Paulina19 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Laskowski MichałWadowska Magdalena6 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Gazda JanuszBroniecka Natalia11 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Gazda JanuszBroniecka Natalia6 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Laskowski MichałWadowska Magdalena11 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyGazda JanuszBroniecka Natalia8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyGazda JanuszBroniecka Natalia6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wosiak RafałKarwatowska Marzena20 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jesionek KarolGorczyca Sylwia29 OPEN
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Rydz RafałPalak Natalia12 A
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Laskowski MichałWadowska Magdalena5 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Gołębiowski DanielSidor Paulina12 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Tyburek SzymonKnyś Anna7 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Rydz RafałPalak Natalia5 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Gołębiowski DanielSidor Paulina8 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Laskowski MichałWadowska Magdalena5 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Gazda JanuszBroniecka Natalia4 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Barczyński MateuszBańka Aleksandra3 G
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Jankowski KamilSawerska Gabriela4 F
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Wyroślak DariuszCzerwińska Aleksandra5 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Waszczuk KrzysztofWawrynek Katarzyna4 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Wyroślak DariuszCzerwińska Aleksandra3 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Boś BłażejSadurska Oliwia3 G
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Boś RemigiuszWarecka Anna2 G
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Bielecki DominikRodaczek Magdalena2 G
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Mucha OliwierBarczak Milena3 G
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Gazda JanuszBroniecka Natalia5