!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
A-Z
Przemyśl (Podkarpackie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Majówka w Krakowie - OTTT Kawiński KacperSzelążek Elżbieta2 C
Majówka w Krakowie - OTTT Sarnowski BrunoSzeląg Zuzanna5 D
Majówka w Krakowie - OTTT Kawiński KacperSzelążek Elżbieta4 B
Majówka w Krakowie - OTTT Starnawski PiotrDąbek Katarzyna1 B
Majówka w Krakowie - OTTT Sarnowski BrunoSzeląg Zuzanna3 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAWiniarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria18 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAKawiński KacperSzelążek Elżbieta12 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAPerłak FilipOgonowska Amanda19 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAPerłak FilipOgonowska Amanda18 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Olchowy PawełPobidyńska Martyna11 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Starnawski PiotrDąbek Katarzyna1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sarnowski BrunoSzeląg Zuzanna7 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kawiński KacperSzelążek Elżbieta4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Olchowy PawełPobidyńska Martyna6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sarnowski BrunoSzeląg Zuzanna10 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Starnawski PiotrDąbek Katarzyna10 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaWiniarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria6 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaSarnowski BrunoSzeląg Zuzanna11 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaOlchowy PawełPobidyńska Martyna16 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaRajek HubertCiżman Joanna14 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKraśnik KacperCebeńko Magdalena17 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaStarnawski PiotrDąbek Katarzyna1 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaPerłak FilipOgonowska Amanda15 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKraśnik KacperCebeńko Magdalena5 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaSarnowski BrunoSzeląg Zuzanna11 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaPerłak FilipOgonowska Amanda13 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKawiński KacperSzelążek Elżbieta5 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaWiniarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria11 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaOlchowy PawełPobidyńska Martyna10 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaStarnawski PiotrDąbek Katarzyna14 C
CeA Puchar Sarnowski BrunoSzeląg Zuzanna5 D
CeA Puchar Sarnowski BrunoSzeląg Zuzanna6 D
CeA Puchar Kawiński KacperSzelążek Elżbieta2 C
CeA Puchar Kawiński KacperSzelążek Elżbieta4 C
CeA Puchar Starnawski PiotrDąbek Katarzyna1 B
Puchar WieczystegoPerłak FilipOgonowska Amanda23 D
Puchar WieczystegoMichalecki MiłoszSkubida Wiktoria37 E
Puchar WieczystegoPerłak FilipOgonowska Amanda25 D
Puchar WieczystegoSarnowski BrunoSzeląg Zuzanna32 D
Puchar WieczystegoOlchowy PawełPobidyńska Martyna24 D
Puchar WieczystegoKraśnik KacperCebeńko Magdalena27 D
Puchar WieczystegoSarnowski BrunoSzeląg Zuzanna28 D
Puchar WieczystegoOlchowy PawełPobidyńska Martyna30 D
Puchar WieczystegoWiniarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria29 B
Puchar WieczystegoStarnawski PiotrDąbek Katarzyna11 B
Puchar WieczystegoKawiński KacperSzelążek Elżbieta12 C
Puchar WieczystegoKraśnik KacperCebeńko Magdalena28 C
Puchar WieczystegoKawiński KacperSzelążek Elżbieta12 C
Puchar WieczystegoStarnawski PiotrDąbek Katarzyna32 C
Puchar WieczystegoWiniarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria43 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaOlchowy PawełPobidyńska Martyna2 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaŁukaczyk FilipSzymczak Kinga3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaMichalecki MiłoszSkubida Wiktoria13 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaPerłak FilipOgonowska Amanda5 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaPerłak FilipOgonowska Amanda7 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaMichałowski SzymonGłowacka Weronika2 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaSarnowski BrunoSzeląg Zuzanna9 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaOlchowy PawełPobidyńska Martyna11 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaMichałowski SzymonGłowacka Weronika1 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaWiniarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria7 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKraśnik KacperCebeńko Magdalena4 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaSarnowski BrunoSzeląg Zuzanna10 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaStarnawski PiotrDąbek Katarzyna3 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaStarnawski PiotrDąbek Katarzyna8 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaWiniarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria6 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKawiński KacperSzelążek Elżbieta3 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKraśnik KacperCebeńko Magdalena9 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKawiński KacperSzelążek Elżbieta3 C
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Kawiński KacperSzelążek Elżbieta7 C
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Kawiński KacperSzelążek Elżbieta8 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Kawiński KacperSzelążek Elżbieta4 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Kawiński KacperSzelążek Elżbieta4 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Olchowy PawełPobidyńska Martyna12 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Baran SzymonZubilewicz Karolina5 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Sarnowski BrunoSzeląg Zuzanna2 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Michałowski SzymonGłowacka Weronika9 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Sarnowski BrunoSzeląg Zuzanna11 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria8 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Michałowski SzymonGłowacka Weronika1 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Olchowy PawełPobidyńska Martyna5 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kawiński KacperSzelążek Elżbieta3 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kawiński KacperSzelążek Elżbieta4 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria4 B
Puchar Rektora AGH Starnawski PiotrDąbek Katarzyna7 B
Puchar Rektora AGH Perłak FilipOgonowska Amanda9 D
Puchar Rektora AGH Perłak FilipOgonowska Amanda10 D
Puchar Rektora AGH Olchowy PawełPobidyńska Martyna15 D
Puchar Rektora AGH Kraśnik KacperCebeńko Magdalena8 C
Puchar Rektora AGH Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria11 C
Puchar Rektora AGH Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria10 B
Puchar Rektora AGH Kraśnik KacperCebeńko Magdalena10 D
Puchar Rektora AGH Olchowy PawełPobidyńska Martyna13 D
Puchar Rektora AGH Starnawski PiotrDąbek Katarzyna10 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Sarnowski BrunoSzeląg Zuzanna2 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Sarnowski BrunoSzeląg Zuzanna3 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Michałowski SzymonGłowacka Weronika1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Michałowski SzymonGłowacka Weronika7 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Kawiński KacperSzelążek Elżbieta6 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Kawiński KacperSzelążek Elżbieta10 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Starnawski PiotrDąbek Katarzyna13 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Starnawski PiotrDąbek Katarzyna3 B
OTTT DŻET 2019 Sarnowski BrunoSzeląg Zuzanna2 E
OTTT DŻET 2019 Krawczyk KrystianSzelążek Emilia3 G
OTTT DŻET 2019 Łukaczyk FilipSzymczak Kinga3 G
OTTT DŻET 2019 Perłak FilipOgonowska Amanda8 D
OTTT DŻET 2019 Perłak FilipOgonowska Amanda11 D
OTTT DŻET 2019 Niemiec JakubGrzywacz Wiktoria12 F
OTTT DŻET 2019 Baran SzymonZubilewicz Karolina9 F
OTTT DŻET 2019 Michalecki MiłoszSkubida Wiktoria11 E
OTTT DŻET 2019 Sarnowski BrunoSzeląg Zuzanna3 E
OTTT DŻET 2019 Kawiński KacperSzelążek Elżbieta8 C
OTTT DŻET 2019 Kraśnik KacperCebeńko Magdalena3 D
OTTT DŻET 2019 Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria4 B
OTTT DŻET 2019 Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria6 C
OTTT DŻET 2019 Kraśnik KacperCebeńko Magdalena9 C
OTTT DŻET 2019 Kawiński KacperSzelążek Elżbieta3 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Kawiński KacperSzelążek Elżbieta12 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria10 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Kawiński KacperSzelążek Elżbieta4 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Sarnowski BrunoSzeląg Zuzanna1 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Sarnowski BrunoSzeląg Zuzanna2 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Perłak FilipOgonowska Amanda9 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Perłak FilipOgonowska Amanda7 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Niemiec JakubGrzywacz Wiktoria9 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Michałowski SzymonGłowacka Weronika3 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Kawiński KacperSzelążek Elżbieta1 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Michałowski SzymonGłowacka Weronika2 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Kawiński KacperSzelążek Elżbieta1 C
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Olchowy PawełPobidyńska Martyna2 D
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Olchowy PawełPobidyńska Martyna4 D
Puchar Klas A, B i C Kawiński KacperSzelążek Elżbieta20 C
Puchar Klas A, B i C Starnawski PiotrDąbek Katarzyna24 B
Puchar Klas A, B i C Kawiński KacperSzelążek Elżbieta7 C
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Olchowy PawełPobidyńska Martyna8 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Sarnowski BrunoSzeląg Zuzanna3 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Sarnowski BrunoSzeląg Zuzanna10 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Kraśnik KacperCebeńko Magdalena4 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Kawiński KacperSzelążek Elżbieta3 C
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Starnawski PiotrDąbek Katarzyna6 B
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Olchowy PawełPobidyńska Martyna9 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Kawiński KacperSzelążek Elżbieta6 C
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Baran SzymonZubilewicz Karolina5 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Kawiński KacperSzelążek Elżbieta8 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria7 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Starnawski PiotrDąbek Katarzyna5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Starnawski PiotrDąbek Katarzyna6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria5 B
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Starnawski PiotrDąbek Katarzyna3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Kraśnik KacperCebeńko Magdalena1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Kraśnik KacperCebeńko Magdalena2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Kawiński KacperSzelążek Elżbieta3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Kawiński KacperSzelążek Elżbieta5 C
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Krawczyk KrystianSzelążek Emilia3 G
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Trysła KacperKośmider Ewelina5 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Michalecki MiłoszSkubida Wiktoria8 E
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Baran SzymonZubilewicz Karolina5 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Trysła KacperKośmider Ewelina3 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Sarnowski BrunoNowiczuk Amelia5 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria11 C
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Kraśnik KacperCebeńko Magdalena1 E
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Sarnowski BrunoNowiczuk Amelia4 E
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Kraśnik KacperCebeńko Magdalena9 D
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Kawiński KacperSzelążek Elżbieta3 C
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Kawiński KacperSzelążek Elżbieta7 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaTrysła KacperKośmider Ewelina6 F
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaBaran SzymonZubilewicz Karolina11 F
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaTrysła KacperKośmider Ewelina4 F
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaPerłak FilipOgonowska Amanda6 E
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaKraśnik KacperCebeńko Magdalena1 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaKraśnik KacperCebeńko Magdalena7 E
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaStarnawski PiotrDąbek Katarzyna7 B
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaKraśnik KacperCebeńko Magdalena16 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kawiński KacperSzelążek Elżbieta18 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria17 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Starnawski PiotrDąbek Katarzyna15 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kraśnik KacperCebeńko Magdalena12 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Starnawski PiotrDąbek Katarzyna6 B
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kawiński KacperSzelążek Elżbieta7 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kraśnik KacperCebeńko Magdalena3 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Baran SzymonZubilewicz Karolina5 F
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Kraśnik KacperCebeńko Magdalena10 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Perłak FilipOgonowska Amanda2 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Michalecki MiłoszSkubida Wiktoria10 E
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Kraśnik KacperCebeńko Magdalena8 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Kraśnik KacperCebeńko Magdalena3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria8 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria12 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Starnawski PiotrDąbek Katarzyna13 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaStarnawski PiotrDąbek Katarzyna9 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaKraśnik KacperCebeńko Magdalena2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaKraśnik KacperCebeńko Magdalena1 D
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Niemiec JakubGrzywacz Wiktoria5 F
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Cichoński KrzysztofBalicka Karolina2 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Krawczyk KrystianSzelążek Emilia3 G
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Łukaczyk FilipSzymczak Kinga3 G
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Baran SzymonZubilewicz Karolina5 F
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Michalecki MiłoszSkubida Wiktoria4 F
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Perłak FilipOgonowska Amanda4 E
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Sarnowski BrunoNowiczuk Amelia3 E
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Kawiński KacperSzelążek Elżbieta6 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Olchowy PawełPobidyńska Martyna7 D
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Kawiński KacperSzelążek Elżbieta8 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria10 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria2 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Michalecki MiłoszSkubida Wiktoria6 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria15 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Perłak FilipOgonowska Amanda4 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria5 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kawiński KacperSzelążek Elżbieta10 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kawiński KacperSzelążek Elżbieta14 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Starnawski PiotrDąbek Katarzyna4 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Starnawski PiotrDąbek Katarzyna2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Starnawski PiotrDąbek Katarzyna3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria6 C
Majówka w Krakowie - OTTT Kawiński KacperSzelążek Elżbieta15 C
Majówka w Krakowie - OTTT Michalecki MiłoszSkubida Wiktoria2 F
Majówka w Krakowie - OTTT Perłak FilipOgonowska Amanda5 E
Majówka w Krakowie - OTTT Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria1 C
Majówka w Krakowie - OTTT Kawiński KacperSzelążek Elżbieta14 C
Majówka w Krakowie - OTTT Starnawski PiotrDąbek Katarzyna12 C
Majówka w Krakowie - OTTT Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria18 C
Majówka w Krakowie - OTTT Starnawski PiotrDąbek Katarzyna2 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Starnawski PiotrDąbek Katarzyna13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Starnawski PiotrDąbek Katarzyna5 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Starnawski PiotrDąbek Katarzyna3 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Perłak FilipOgonowska Amanda5 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Starnawski PiotrDąbek Katarzyna13 C
Puchar Klas F, E i D Olchowy PawełPobidyńska Martyna3 E
Puchar Klas F, E i D Olchowy PawełPobidyńska Martyna26 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Starnawski PiotrDąbek Katarzyna5 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Starnawski PiotrDąbek Katarzyna9 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DancePerłak FilipOgonowska Amanda3 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceStarnawski PiotrDąbek Katarzyna5 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceStarnawski PiotrDąbek Katarzyna12 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceWiniarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiHamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiStarnawski PiotrDąbek Katarzyna19 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Sarnowski BrunoNowiczuk Amelia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Sarnowski BrunoNowiczuk Amelia3 F
ArtDance Cup 2019Perłak FilipOgonowska Amanda2 E
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Olchowy PawełPobidyńska Martyna6 D
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Niemiec JakubGrzywacz Wiktoria4 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Cichoński KrzysztofBalicka Karolina1 H
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Krawczyk KrystianSzelążek Emilia3 G
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Baran SzymonZubilewicz Karolina9 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Michalecki MiłoszSkubida Wiktoria3 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Perłak FilipOgonowska Amanda3 E
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Sarnowski BrunoNowiczuk Amelia3 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Łukaczyk FilipSzymczak Kinga1 H
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria6 C
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Sarnowski BrunoNowiczuk Amelia3 E
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria2 C
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Kawiński KacperSzelążek Elżbieta6 C
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Starnawski PiotrDąbek Katarzyna7 B
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Starnawski PiotrDąbek Katarzyna6 C
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Olchowy PawełPobidyńska Martyna2 E
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Kawiński KacperSzelążek Elżbieta7 C
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria8 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Starnawski PiotrDąbek Katarzyna6 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Perłak FilipOgonowska Amanda8 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria12 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria9 OPEN
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Kawiński KacperSzelążek Elżbieta7 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria4 C
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Olchowy PawełPobidyńska Martyna10 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Doroszuk OktawiuszKierkało Weronika10 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Olchowy PawełPobidyńska Martyna5 E
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiWiniarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria11 C
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiStarnawski PiotrDąbek Katarzyna4 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Sarnowski BrunoNowiczuk Amelia5 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Krawczyk KrystianSzelążek Emilia3 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Łukaczyk FilipSzymczak Kinga2 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Perłak FilipOgonowska Amanda10 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria6 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Doroszuk OktawiuszKierkało Weronika7 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Olchowy PawełPobidyńska Martyna11 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Olchowy PawełPobidyńska Martyna3 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Sarnowski BrunoNowiczuk Amelia7 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria2 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Kawiński KacperSzelążek Elżbieta13 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria14 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria5 OPEN
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKawiński KacperSzelążek Elżbieta12 C
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaPerłak FilipOgonowska Amanda2 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaOlchowy PawełPobidyńska Martyna2 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaOlchowy PawełPobidyńska Martyna2 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaStarnawski PiotrDąbek Katarzyna1 C
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaWiniarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria2 C
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKawiński KacperSzelążek Elżbieta12 C
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Gierczak OliwierFlis Gabriela4 D
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Sarnowski BrunoNowiczuk Amelia2 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Niemiec JakubGrzywacz Wiktoria8 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Łukaczyk FilipSzymczak Kinga1 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Olchowy PawełPobidyńska Martyna4 E
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Sarnowski BrunoNowiczuk Amelia6 E
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Baran SzymonZubilewicz Karolina9 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Perłak FilipOgonowska Amanda3 E
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Olchowy PawełPobidyńska Martyna5 E
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Gierczak OliwierFlis Gabriela5 D
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Rajek HubertCiżman Joanna2 D
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena5 D
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Starnawski PiotrDąbek Katarzyna2 C
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria4 C
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Kawiński KacperSzelążek Elżbieta6 C
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria7 C
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena1 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Olchowy PawełPobidyńska Martyna6 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Perłak FilipOgonowska Amanda7 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Sarnowski BrunoNowiczuk Amelia3 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena3 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Olchowy PawełPobidyńska Martyna4 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Sarnowski BrunoNowiczuk Amelia9 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena4 D
XLV Puchar Wieczystego Gierczak OliwierFlis Gabriela10 D
XLV Puchar Wieczystego Sarnowski BrunoNowiczuk Amelia2 F
XLV Puchar Wieczystego Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena17 D
XLV Puchar Wieczystego Gierczak OliwierFlis Gabriela23 D
XLV Puchar Wieczystego Sarnowski BrunoNowiczuk Amelia15 F
XLV Puchar Wieczystego Kawiński KacperSzelążek Elżbieta2 D
XLV Puchar Wieczystego Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria10 C
XLV Puchar Wieczystego Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena13 D
XLV Puchar Wieczystego Olchowy PawełPobidyńska Martyna16 E
XLV Puchar Wieczystego Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria23 C
XLV Puchar Wieczystego Kawiński KacperSzelążek Elżbieta26 C
XLV Puchar Wieczystego Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria27 C
XLV Puchar Wieczystego Perłak FilipOgonowska Amanda9 E
XLV Puchar Wieczystego Starnawski PiotrDąbek Katarzyna5 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna6 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Krawczyk KrystianSzelążek Emilia1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Łukaczyk FilipSzymczak Kinga1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Niemiec JakubGrzywacz Wiktoria2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Michalecki MiłoszWoźniak Gabriela9 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Baran SzymonZubilewicz Karolina11 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna6 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena3 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Perłak FilipOgonowska Amanda7 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Olchowy PawełPobidyńska Martyna9 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena5 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria5 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Kawiński KacperSzelążek Elżbieta5 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria10 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Starnawski PiotrDąbek Katarzyna4 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Kawiński KacperSzelążek Elżbieta7 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Michalecki MiłoszWoźniak Gabriela9 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna5 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna3 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena5 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Starnawski PiotrDąbek Katarzyna4 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena7 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Sarnowski BrunoNowiczuk Amelia1 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Starnawski PiotrDąbek Katarzyna3 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Sarnowski BrunoNowiczuk Amelia5 F
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Rajek HubertCiżman Joanna2 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Kawiński KacperSzelążek Elżbieta8 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena10 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Starnawski PiotrDąbek Katarzyna3 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena7 D
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria20 OPEN
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria3 C
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Starnawski PiotrDąbek Katarzyna2 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kawiński KacperSzelążek Elżbieta5 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Michalecki MiłoszWoźniak Gabriela11 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna5 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna7 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria4 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kawiński KacperSzelążek Elżbieta5 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Niemiec JakubGrzywacz Wiktoria1 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena12 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena5 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Gierczak OliwierFlis Gabriela11 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Rajek HubertCiżman Joanna3 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Starnawski PiotrDąbek Katarzyna8 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Starnawski PiotrDąbek Katarzyna1 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Gierczak OliwierFlis Gabriela14 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena10 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Perłak FilipOgonowska Amanda9 E
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna10 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Kawiński KacperSzelążek Elżbieta6 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna8 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Gierczak OliwierFlis Gabriela13 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Gierczak OliwierFlis Gabriela11 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Kawiński KacperSzelążek Elżbieta9 C
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Rajek HubertCiżman Joanna8 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena9 D
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Michalecki MiłoszWoźniak Gabriela6 F
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Kawiński KacperSzelążek Elżbieta9 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Baran SzymonZubilewicz Karolina10 F
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Starnawski PiotrDąbek Katarzyna5 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Gierczak OliwierFlis Gabriela6 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena8 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena9 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Gierczak OliwierFlis Gabriela6 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Starnawski PiotrDąbek Katarzyna3 C
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria2 C
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Kawiński KacperSzelążek Elżbieta13 C
DŻET 2018 Kawiński KacperSzelążek Elżbieta6 D
DŻET 2018 Niemiec JakubGrzywacz Wiktoria1 G
DŻET 2018 Łukaczyk FilipSzymczak Kinga2 H
DŻET 2018 Perłak FilipOgonowska Amanda11 E
DŻET 2018 Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena3 D
DŻET 2018 Michalecki MiłoszWoźniak Gabriela4 F
DŻET 2018 Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena4 D
DŻET 2018 Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria1 C
DŻET 2018 Kawiński KacperSzelążek Elżbieta11 C
DŻET 2018 Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria12 C
DŻET 2018 Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria7 C
KLASA 2018Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria15 C
KLASA 2018Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna5 D
KLASA 2018Kawiński KacperSzelążek Elżbieta4 D
KLASA 2018Kawiński KacperSzelążek Elżbieta11 C
KLASA 2018Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna8 D
KLASA 2018Baran SzymonZubilewicz Karolina9 F
KLASA 2018Starnawski PiotrDąbek Katarzyna1 D
KLASA 2018Rajek HubertCiżman Joanna5 D
KLASA 2018Starnawski PiotrDąbek Katarzyna1 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Łukaczyk FilipSzymczak Kinga2 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Baran SzymonZubilewicz Karolina2 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Niemiec JakubGrzywacz Wiktoria3 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Michalecki MiłoszWoźniak Gabriela1 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna4 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna6 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Sarnowski BrunoNowiczuk Amelia4 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Sarnowski BrunoNowiczuk Amelia4 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Perłak FilipOgonowska Amanda3 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Krawczyk KrystianSzelążek Emilia1 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Gierczak OliwierFlis Gabriela4 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kawiński KacperSzelążek Elżbieta9 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria1 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena4 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kawiński KacperSzelążek Elżbieta5 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena8 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria1 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kawiński KacperSzelążek Elżbieta8 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria9 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Starnawski PiotrDąbek Katarzyna1 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Rajek HubertCiżman Joanna3 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Starnawski PiotrDąbek Katarzyna1 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria10 OPEN
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Starnawski PiotrDąbek Katarzyna1 D
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁGierczak OliwierFlis Gabriela2 E
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁKawiński KacperSzelążek Elżbieta6 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Starnawski PiotrDąbek Katarzyna5 D
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁKawiński KacperSzelążek Elżbieta11 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria3 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Kawiński KacperSzelążek Elżbieta2 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria6 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Baran SzymonZubilewicz Karolina2 G
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria3 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Baran SzymonZubilewicz Karolina3 G
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Michalecki MiłoszWoźniak Gabriela2 G
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Kawiński KacperSzelążek Elżbieta1 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Starnawski PiotrDąbek Katarzyna1 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena5 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena5 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria3 C
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Starnawski PiotrDąbek Katarzyna3 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Gierczak OliwierFlis Gabriela3 E
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Krawczyk KrystianSzelążek Emilia2 H
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Perłak FilipOgonowska Amanda1 F
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Gierczak OliwierFlis Gabriela2 E
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria2 C
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena5 D
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria5 D
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena4 D
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Starnawski PiotrDąbek Katarzyna2 D
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Starnawski PiotrDąbek Katarzyna1 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna5 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Krawczyk KrystianSzelążek Emilia2 H
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Łukaczyk FilipSzymczak Kinga2 H
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Baran SzymonZubilewicz Karolina2 G
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Michalecki MiłoszWoźniak Gabriela3 G
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Perłak FilipOgonowska Amanda6 F
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Gierczak OliwierNowiczuk Amelia8 F
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria1 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna6 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena4 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria5 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Kawiński KacperSzelążek Elżbieta7 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena11 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiWiniarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiStarnawski PiotrFlis Gabriela6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiStarnawski PiotrFlis Gabriela6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiKawiński KacperSzelążek Elżbieta5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiKawiński KacperSzelążek Elżbieta6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Finał Rekreacji MałopolskiejPerłak FilipOgonowska Amanda5 F
PERFECT DANCE Kawiński KacperSzelążek Elżbieta11 D
PERFECT DANCE Perłak FilipOgonowska Amanda11 F
PERFECT DANCE Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria3 D
PERFECT DANCE Starnawski PiotrFlis Gabriela7 D
PERFECT DANCE Kawiński KacperSzelążek Elżbieta3 D
PERFECT DANCE Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria2 C
PERFECT DANCE Starnawski PiotrFlis Gabriela8 D
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria4 D
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria5 D
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria3 D
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria13 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Baran SzymonZubilewicz Karolina3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Michalecki MiłoszWoźniak Gabriela3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena1 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Starnawski PiotrFlis Gabriela2 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Starnawski PiotrFlis Gabriela5 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Łukaczyk FilipSzymczak Kinga2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Kawiński KacperSzelążek Elżbieta9 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria2 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria4 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria5 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Kawiński KacperSzelążek Elżbieta2 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria9 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna3 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Niemiec JakubGrzywacz Wiktoria3 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Michalecki MiłoszWoźniak Gabriela3 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna2 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Baran SzymonZubilewicz Karolina2 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Łukaczyk FilipSzymczak Kinga1 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena4 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Perłak FilipOgonowska Amanda5 F
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria3 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria4 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Starnawski PiotrFlis Gabriela2 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria7 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Kawiński KacperSzelążek Elżbieta4 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria9 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Starnawski PiotrFlis Gabriela2 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Kawiński KacperSzelążek Elżbieta6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria19 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Kawiński KacperSzelążek Elżbieta2 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria5 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Kawiński KacperSzelążek Elżbieta8 D
Puchar Klas F, E i DStarnawski PiotrFlis Gabriela19 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria3 C
Puchar Klas F, E i DStarnawski PiotrFlis Gabriela16 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Kawiński KacperSzelążek Elżbieta5 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria2 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Kawiński KacperSzelążek Elżbieta8 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria2 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Kazura KrystianPobidyńska Martyna4 E
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena2 E
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena2 E
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kazura KrystianPobidyńska Martyna4 E
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Niemiec JakubGrzywacz Wiktoria3 G
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kawiński KacperSzelążek Elżbieta7 D
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kawiński KacperSzelążek Elżbieta6 D
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychHamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria6 C
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychWiniarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria4 D
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychWiniarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria10 D
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychHamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria8 D
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychKazura KrystianPobidyńska Martyna8 E
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychDoroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena6 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Kawiński KacperSzelążek Elżbieta12 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Niemiec JakubGrzywacz Wiktoria3 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena2 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Kazura KrystianPobidyńska Martyna7 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria4 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria7 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria4 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Kawiński KacperSzelążek Elżbieta6 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria7 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna6 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Starnawski PiotrFlis Gabriela4 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Starnawski PiotrFlis Gabriela1 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Kawiński KacperSzelążek Elżbieta7 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Baran SzymonZubilewicz Karolina3 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria10 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Kawiński KacperSzelążek Elżbieta15 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna4 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria17 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Starnawski PiotrFlis Gabriela4 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena4 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Kazura KrystianPobidyńska Martyna11 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Starnawski PiotrFlis Gabriela3 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Kazura KrystianPobidyńska Martyna12 E
Stars Final 2018 Starnawski PiotrFlis Gabriela6 D
Stars Final 2018 Starnawski PiotrFlis Gabriela8 D
Stars Final 2018 Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria14 D
Stars Final 2018 Kawiński KacperSzelążek Elżbieta11 D
Stars Final 2018 Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria3 D
Stars Final 2018 Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria8 D
Stars Final 2018 Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria1 D
Stars Final 2018 Kazura KrystianPobidyńska Martyna1 E
Stars Final 2018 Niemiec JakubGrzywacz Wiktoria3 G
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Kazura KrystianPobidyńska Martyna8 E
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna3 D
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria4 D
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria1 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria9 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Niemiec JakubGrzywacz Wiktoria3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena1 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Kazura KrystianPobidyńska Martyna3 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Baran SzymonZubilewicz Karolina3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria1 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna1 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Starnawski PiotrFlis Gabriela5 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Starnawski PiotrFlis Gabriela7 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Kawiński KacperSzelążek Elżbieta8 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Starnawski PiotrFlis Gabriela7 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Starnawski PiotrFlis Gabriela6 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria4 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria6 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria5 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria8 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Gierczak OliwierOgonowska Amanda15 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Starnawski PiotrFlis Gabriela7 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna4 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Kazura KrystianPobidyńska Martyna5 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Łukaczyk FilipSzymczak Kinga2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Baran SzymonZubilewicz Karolina3 G
II OTTT Respect Cup 2017 Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena2 F
II OTTT Respect Cup 2017 Kawiński KacperSzelążek Elżbieta1 E
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Kazura KrystianPobidyńska Martyna6 E
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria4 D
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria4 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria3 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria7 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Kawiński KacperSzelążek Elżbieta3 E
Jubileuszowy - DŻET 2017 Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria4 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria6 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Gierczak OliwierOgonowska Amanda12 E
Jubileuszowy - DŻET 2017 Kazura KrystianPobidyńska Martyna8 E
Jubileuszowy - DŻET 2017 Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna5 E
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyHamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria11 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Kawiński KacperSzelążek Elżbieta1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Starnawski PiotrFlis Gabriela5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Kawiński KacperSzelążek Elżbieta2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Starnawski PiotrFlis Gabriela1 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Gierczak OliwierOgonowska Amanda8 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Kazura KrystianPobidyńska Martyna6 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria4 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Gierczak OliwierOgonowska Amanda14 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna2 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria5 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Starnawski PiotrFlis Gabriela1 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria4 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kawiński KacperSzelążek Elżbieta7 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria3 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Starnawski PiotrFlis Gabriela1 E
XV OTTT o Puchar Roztocza Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria2 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Doroszuk OktawiuszCebeńko Magdalena5 F
XV OTTT o Puchar Roztocza Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria8 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Kawiński KacperSzelążek Elżbieta4 E
XV OTTT o Puchar Roztocza Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria8 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria4 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna2 E
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówKawiński KacperSzelążek Elżbieta2 E
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówStarnawski PiotrFlis Gabriela1 E
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówHamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówHamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria6 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówHamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria14 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówKazura KrystianPobidyńska Martyna4 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Kawiński KacperSzelążek Elżbieta4 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Starnawski PiotrFlis Gabriela1 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Kazura KrystianPobidyńska Martyna7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Niemiec JakubGrzywacz Wiktoria3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Pankiewicz AntoniBielecka Julia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Łukaczyk FilipSzymczak Kinga2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Cichoński KrzysztofSzelążek Emilia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Baran SzymonZubilewicz Karolina3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Kawiński KacperSzelążek Elżbieta1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Starnawski PiotrFlis Gabriela3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Kazura KrystianPobidyńska Martyna6 E
Klasa Leliwa 2017 Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna7 E
Klasa Leliwa 2017 Kazura KrystianPobidyńska Martyna12 E
Klasa Leliwa 2017 Starnawski PiotrFlis Gabriela1 E
Klasa Leliwa 2017 Kawiński KacperSzelążek Elżbieta10 E
Klasa Leliwa 2017 Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria10 D
Klasa Leliwa 2017 Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria4 D
Klasa Leliwa 2017 Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria9 D
Klasa Leliwa 2017 Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria9 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna2 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kazura KrystianPobidyńska Martyna4 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Gierczak OliwierOgonowska Amanda8 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria6 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria5 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Starnawski PiotrFlis Gabriela1 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kawiński KacperSzelążek Elżbieta5 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria4 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria1 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Niemiec JakubGrzywacz Wiktoria3 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Pankiewicz AntoniBielecka Julia1 H
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Łukaczyk FilipSzymczak Kinga2 H
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Baran SzymonZubilewicz Karolina3 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Cichoński KrzysztofSzelążek Emilia3 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria11 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria11 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Baran SzymonZubilewicz Karolina3 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria10 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria8 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria8 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria5 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna8 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Kazura KrystianPobidyńska Martyna9 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Gierczak OliwierOgonowska Amanda10 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Starnawski PiotrFlis Gabriela1 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Kawiński KacperSzelążek Elżbieta5 E
24 TTT o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Kawiński KacperSzelążek Elżbieta3 E
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Starnawski PiotrFlis Gabriela3 E
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Starnawski PiotrFlis Gabriela1 F
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Kawiński KacperSzelążek Elżbieta7 E
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Krawczyk KrystianGęsiorska Julia2 H
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Pankiewicz AntoniBielecka Julia2 H
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Łukaczyk FilipSzymczak Kinga2 H
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Damaszko ŁukaszBielecka Emilia2 H
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Łabędzki DominikSieńkowska Wiktoria 3 G
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Starnawski PiotrFlis Gabriela3 F
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna4 E
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Cichoński KrzysztofSzelążek Emilia2 H
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Niemiec JakubGrzywacz Wiktoria2 H
OTTT DŻET 2017 Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna8 E
OTTT DŻET 2017 Gierczak OliwierOgonowska Amanda12 E
OTTT DŻET 2017 Starnawski PiotrFlis Gabriela4 F
OTTT DŻET 2017 Kawiński KacperSzelążek Elżbieta9 E
OTTT DŻET 2017 Trysła KacperCebeńko Magdalena11 E
OTTT DŻET 2017 Niemiec JakubGrzywacz Wiktoria1 H
OTTT DŻET 2017 Haręza KasjanZubilewicz Karolina2 H
OTTT DŻET 2017 Krawczyk KrystianGęsiorska Julia2 H
OTTT DŻET 2017 Michalecki MiłoszDzierżawin Klaudia3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Niemiec JakubGrzywacz Wiktoria1 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Kawiński KacperSzelążek Elżbieta6 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria2 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Starnawski PiotrFlis Gabriela2 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Haręza KasjanZubilewicz Karolina2 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Michalecki MiłoszDzierżawin Klaudia3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Kazura KrystianPobidyńska Martyna15 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Gierczak OliwierOgonowska Amanda13 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna6 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria3 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Trysła KacperCebeńko Magdalena7 E
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Starnawski PiotrFlis Gabriela4 F
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Kazura KrystianPobidyńska Martyna4 E
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Kawiński KacperSzelążek Elżbieta1 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Kawiński KacperSzelążek Elżbieta1 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria10 E
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Gierczak OliwierOgonowska Amanda4 F
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoGierczak OliwierOgonowska Amanda2 F
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoHamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria3 E
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoKazura KrystianPobidyńska Martyna7 E
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoKawiński KacperSzelążek Elżbieta1 F
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoStarnawski PiotrFlis Gabriela8 F
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoWiniarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria3 E
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoTrysła KacperCebeńko Magdalena9 E
ArtDance Cup 2017Kawiński KacperSzelążek Elżbieta5 F
ArtDance Cup 2017Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria6 E
ArtDance Cup 2017Gierczak OliwierOgonowska Amanda3 F
XIV OTTT o Puchar RoztoczaGierczak OliwierOgonowska Amanda3 F
XIV OTTT o Puchar RoztoczaKawiński KacperSzelążek Elżbieta3 F
XIV OTTT o Puchar RoztoczaWiniarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria3 E
XIV OTTT o Puchar RoztoczaTrysła KacperCebeńko Magdalena6 E
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna3 F
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Kawiński KacperSzelążek Elżbieta4 F
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria3 E
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria2 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaKopeć WojciechSzeląg Zuzanna2 F
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaTrysła KacperCebeńko Magdalena13 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaWiniarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria7 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaGierczak OliwierOgonowska Amanda3 F
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaHamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria3 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaKazura KrystianPobidyńska Martyna11 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaŁukaczyk FilipSzymczak Kinga2 H
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaNiemiec JakubGrzywacz Wiktoria1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Michalecki MiłoszDzierżawin Klaudia3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Kazura KrystianPobidyńska Martyna11 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria6 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Gierczak OliwierOgonowska Amanda3 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Kawiński KacperSzelążek Elżbieta3 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Łabędzki DominikSieńkowska Wiktoria 3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna1 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Damaszko ŁukaszBielecka Emilia2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Niemiec JakubGrzywacz Wiktoria1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Krawczyk KrystianGęsiorska Julia2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Pankiewicz AntoniBielecka Julia2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Cichoński KrzysztofSzelążek Emilia2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Haręza KasjanZubilewicz Karolina2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Trysła KacperCebeńko Magdalena10 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria4 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKopeć WojciechSzeląg Zuzanna2 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKazura KrystianPobidyńska Martyna11 E
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaKazura KrystianPobidyńska Martyna4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaHamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaGierczak OliwierOgonowska Amanda12 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaKawiński KacperSzelążek Elżbieta11 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaKazura KrystianPobidyńska Martyna5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaTrysła KacperCebeńko Magdalena15 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaWiniarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria10 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaHaręza KasjanZubilewicz Karolina2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaKopeć WojciechSzeląg Zuzanna7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaKról KarolZawadzka Dominika3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaNiemiec JakubGrzywacz Wiktoria2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaMichalecki MiłoszDzierżawin Klaudia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaCichoński KrzysztofSzelążek Emilia2 H
Festiwal Tańca Emika 2016 Trysła KacperCebeńko Magdalena15 E
Festiwal Tańca Emika 2016 Kawiński KacperSzelążek Elżbieta2 G
Festiwal Tańca Emika 2016 Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria5 E
Festiwal Tańca Emika 2016 Kazura KrystianPobidyńska Martyna4 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna3 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Kazura KrystianPobidyńska Martyna8 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Gierczak OliwierOgonowska Amanda12 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria5 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Kazura KrystianPobidyńska Martyna1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Trysła KacperCebeńko Magdalena9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Kazura KrystianPobidyńska Martyna9 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Gierczak OliwierOgonowska Amanda10 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria5 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasWiniarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria6 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasKazura KrystianPobidyńska Martyna12 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasHamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria15 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasGierczak OliwierOgonowska Amanda13 F
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Trysła KacperCebeńko Magdalena1 F
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna5 F
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Kawiński KacperSzelążek Elżbieta2 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Gierczak OliwierOgonowska Amanda7 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria7 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria5 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Kazura KrystianPobidyńska Martyna11 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Trysła KacperCebeńko Magdalena6 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Kawiński KacperSzelążek Elżbieta1 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna1 G
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna1 G
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Kawiński KacperSzelążek Elżbieta2 G
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Trysła KacperCebeńko Magdalena3 F
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Kazura KrystianPobidyńska Martyna8 F
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Gierczak OliwierOgonowska Amanda13 F
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria6 E
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria8 E
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Trysła KacperCebeńko Magdalena3 F
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Kazura KrystianPobidyńska Martyna8 F
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Trysła KacperCebeńko Magdalena7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria11 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Trysła KacperCebeńko Magdalena9 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Kazura KrystianPobidyńska Martyna11 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Olchowy PawełGałęza Martyna13 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Iwasieczko DominikObłąk Anita4 F
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Kopeć WojciechSzeląg Zuzanna2 G
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria3 F
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Trysła KacperCebeńko Magdalena6 F
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Kazura KrystianPobidyńska Martyna8 F
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria6 E
MDT Cup 2016 Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego Olchowy PawełGałęza Martyna9 F
MDT Cup 2016 Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria4 E
MDT Cup 2016 Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego Trysła KacperCebeńko Magdalena9 F
MDT Cup 2016 Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria4 F
MDT Cup 2016 Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego Kazura KrystianPobidyńska Martyna9 F
Beskidiana 2016 Kazura KrystianPobidyńska Martyna2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaWiniarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaTrysła KacperCebeńko Magdalena6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaKazura KrystianPobidyńska Martyna7 F
O Puchar Dyrektora MCK Sokół Nowy Sącz Kazura KrystianPobidyńska Martyna1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Olchowy PawełGałęza Martyna4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Iwasieczko DominikObłąk Anita3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Banaś WiktorFlis Gabriela4 F
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Iwasieczko DominikObłąk Anita5 F
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria2 F
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Kazura KrystianPobidyńska Martyna3 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Trysła KacperCebeńko Magdalena3 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria2 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Trysła KacperCebeńko Magdalena7 F
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Kazura KrystianPobidyńska Martyna4 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Trysła KacperCebeńko Magdalena12 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Iwasieczko DominikObłąk Anita8 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Banaś WiktorFlis Gabriela11 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Olchowy PawełGałęza Martyna10 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria8 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Kazura KrystianPobidyńska Martyna7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaOlchowy PawełGałęza Martyna10 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaKazura KrystianPobidyńska Martyna13 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Haręza KasjanZubilewicz Karolina2 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria7 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Banaś WiktorFlis Gabriela14 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Olchowy PawełGałęza Martyna10 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria8 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Trysła KacperCebeńko Magdalena7 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Kazura KrystianPobidyńska Martyna10 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Bielecka JuliaBielecka Emilia2 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Czesielska OliwiaGęsiorska Julia2 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Niemiec JakubGrzywacz Wiktoria1 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Bahir JózefSzeląg Zuzanna2 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Lula MateuszChorążykiewicz Martyna1 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Tarnawska DominikaWyskiel Daria2 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Dzierżawin KlaudiaSzymczak Kinga1 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Cichoński KrzysztofSzelążek Emilia1 H
Mistrzostw Okręgu Podkarpackiego w Sportowym Tańcu Towarzyskim / Turnieje towarzyszące PREMIUM Kazura KrystianPobidyńska Martyna7 F
Mistrzostw Okręgu Podkarpackiego w Sportowym Tańcu Towarzyskim / Turnieje towarzyszące PREMIUM Banaś WiktorFlis Gabriela15 F
Mistrzostw Okręgu Podkarpackiego w Sportowym Tańcu Towarzyskim / Turnieje towarzyszące PREMIUM Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria11 F
Mistrzostw Okręgu Podkarpackiego w Sportowym Tańcu Towarzyskim / Turnieje towarzyszące PREMIUM Lula MateuszChorążykiewicz Martyna3 G
Mistrzostw Okręgu Podkarpackiego w Sportowym Tańcu Towarzyskim / Turnieje towarzyszące PREMIUM Łaba NikolasSawicka Weronika3 G
Mistrzostw Okręgu Podkarpackiego w Sportowym Tańcu Towarzyskim / Turnieje towarzyszące PREMIUM Cichoński KrzysztofSzelążek Emilia2 H
Mistrzostw Okręgu Podkarpackiego w Sportowym Tańcu Towarzyskim / Turnieje towarzyszące PREMIUM Bahir JózefSzeląg Zuzanna2 G
Przemyska Gala Taneczna - XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Trysła KacperCebeńko Magdalena7 F
Przemyska Gala Taneczna - XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Łaba NikolasSawicka Weronika4 G
Przemyska Gala Taneczna - XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Król KarolZawadzka Dominika3 G
Przemyska Gala Taneczna - XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Bahir JózefSzeląg Zuzanna2 G
Przemyska Gala Taneczna - XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Lula MateuszChorążykiewicz Martyna2 G
Przemyska Gala Taneczna - XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Banaś WiktorFlis Gabriela10 F
Przemyska Gala Taneczna - XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Kopeć WojciechKępczyńska Jagoda6 F
Przemyska Gala Taneczna - XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Olchowy PawełGałęza Martyna7 F
Przemyska Gala Taneczna - XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria6 F
Przemyska Gala Taneczna - XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria5 E
Przemyska Gala Taneczna - XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Gierczak OliwierOgonowska Amanda7 F
Przemyska Gala Taneczna - XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Rząsa KarolSzelążek Elżbieta6 F
Przemyska Gala Taneczna - XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Kazura KrystianPobidyńska Martyna4 F
Przemyska Gala Taneczna - XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Iwasieczko DominikObłąk Anita5 F
Przemyska Gala Taneczna - XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Mielnik BartłomiejStarzyńska Aurelia6 F
III OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2015\" Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria11 E
III OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2015\" Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria7 F
III OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2015\" Trysła KacperCebeńko Magdalena8 F
III OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2015\" Banaś WiktorFlis Gabriela10 F
III OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2015\" Olchowy PawełGałęza Martyna11 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2015 Hamzayev ElwinMarkiewicz Wiktoria5 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2015 Winiarczyk ArkadiuszRupar Wiktoria7 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2015 Bahir AdamZając Oliwia2 E