!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
SKT PASJA
Kraków (Małopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Puchkov YuriyPuchkova Tatsiana1 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020Puchkov YuriyPuchkova Tatsiana1 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Nowak Mateusz PawełGrzywnowicz Natasza10 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Nowak FilipPłatek Nadia9 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Nowak Mateusz PawełGrzywnowicz Natasza10 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa MaĹ‚opolskiego BiaĹ‚ka TatrzaĹ„ska 19.12.2020Nowak FilipPłatek Nadia10 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych Mistrzostwa Polski FTS w klasie \"B\" LA Mistrzostwa Polski FTS PD Majster Cup Sierpc 5-6.12.2020Fazullin ArmandIwańska Klaudia7 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Fedko AdamFedko Joanna2 OPEN
MP FTS \"LA\" oraz MP FTS w klasie B \"ST\" Konin 07.11.2020Fazullin ArmandIwańska Klaudia4 OPEN
MP FTS \"LA\" oraz MP FTS w klasie B \"ST\" Konin 07.11.2020Puchkov YuriyPuchkova Tatsiana4 OPEN
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAGaik GabrielLubojańska Kaja4 E
MISTRZOSTWA POLSKI FTS 10 Tańców Rumia 29.02.2020Puchkov YuriyPuchkova Tatsiana5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Fedko AdamFedko Joanna2 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS 10 Tańców Rumia 29.02.2020Fazullin ArmandIwańska Klaudia1 OPEN
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Pach MateuszSzramik Julia5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gaik GabrielLubojańska Kaja8 OPEN
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Pach MateuszSzramik Julia3 E
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020Gaik GabrielLubojańska Kaja2 E
Puchar WieczystegoDanak MarcinWłoch Angelika30 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaDanak MarcinWłoch Angelika5 C
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Gaik GabrielLubojańska Kaja11 OPEN
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Danak MarcinWłoch Angelika10 C
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Puchkov YuriyPuchkova Tatsiana1 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Gaik GabrielLubojańska Kaja10 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Puchkov YuriyPuchkova Tatsiana1 OPEN
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Puchkov YuriyPuchkova Tatsiana1 OPEN
IV OTTT Czeladź 2019 Andruszko JacekMadaj Klaudia7 C
GAR DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS \r\nDolnoślaska Liga Taneczna Wrocław \r\n23.11.2019Pach MateuszSzramik Julia2 E
GAR DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS \r\nDolnoślaska Liga Taneczna Wrocław \r\n23.11.2019Pach MateuszSzramik Julia3 D
GAR DANCE CUP GPP EFTS Dol Liga Tan Wrocław 23.11.2019Pach MateuszSzramik Julia3 D
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Fedko AdamFedko Joanna8 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Gaik GabrielLubojańska Kaja27 OPEN
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła K-P Liga Nakło 10.11.2019Gaik GabrielLubojańska Kaja5 E
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła K-P Liga Nakło 10.11.2019Gaik GabrielLubojańska Kaja5 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Danak MarcinWłoch Angelika8 B
Polish Cup 2019 - WDSF ECH Show Dance Warszawa 09.11.2019Sciamanna ErosJaglińska Anna Angelika3 OPEN
Polish Cup 2019 - WDSF ECH Show Dance Warszawa 09.11.2019Fazullin ArmandIwańska Klaudia8 OPEN
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Thomas Jakub, AdamKozłowska Lena9 E
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Gaik GabrielLubojańska Kaja7 E
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Thomas Jakub, AdamKozłowska Lena9 E
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Gaik GabrielLubojańska Kaja7 D
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Gaik GabrielLubojańska Kaja7 E
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Gaik GabrielLubojańska Kaja2 D
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Gaik GabrielLubojańska Kaja7 D
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Gruszkowski DawidHorowitz Anna1 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Gaik GabrielLubojańska Kaja2 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Gruszkowski DawidHorowitz Anna1 D
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Gruszkowski DawidHorowitz Anna4 C
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Puchkov YuriyPuchkova Tatsiana4 D
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Puchkov YuriyPuchkova Tatsiana4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Danak MarcinWłoch Angelika6 B
Puchar Klas A, B i C Andruszko JacekMadaj Klaudia14 C
Puchar Klas A, B i C Danak MarcinWłoch Angelika26 B
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Fazullin ArmandIwańska Klaudia20 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Fazullin ArmandIwańska Klaudia12 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Fedko AdamFedko Joanna1 OPEN
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Danak MarcinWłoch Angelika6 B
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Danak MarcinWłoch Angelika4 B
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Fedko AdamFedko Joanna9 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Fedko AdamFedko Joanna2 OPEN
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Andruszko JacekMadaj Klaudia14 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaAndruszko JacekMadaj Klaudia10 C
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Fazullin ArmandIwańska Klaudia1 OPEN
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Sciamanna ErosJaglińska Anna Angelika2 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Danak MarcinWłoch Angelika3 B
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Andruszko JacekMadaj Klaudia7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaAndruszko JacekMadaj Klaudia13 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Andruszko JacekMadaj Klaudia8 C
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Thomas Jakub, AdamKozłowska Lena9 E
International Dance Festival-Zabrze 2019 Zabrze 12.05.2019Fazullin ArmandIwańska Klaudia1 OPEN
Energa Dance Festival KrakĂłw 27.04.2019Gaik GabrielLubojańska Kaja4 D
Energa Dance Festival KrakĂłw 27.04.2019Misiaszek Konrad, JarosławMisiaszek Wiktoria5 E
Energa Dance Festival KrakĂłw 27.04.2019Gaik GabrielLubojańska Kaja3 E
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Ambrożkiewicz WojciechMłodnicka Gabriela14 E
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Gaik GabrielLubojańska Kaja8 E
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Pach MateuszSzramik Julia10 E
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Fedko AdamFedko Joanna2 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Gaik GabrielLubojańska Kaja15 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Gaik GabrielLubojańska Kaja13 D
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Gaik GabrielLubojańska Kaja2 E
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Pach MateuszSzramik Julia9 E
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Fazullin ArmandIwańska Klaudia2 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Fedko AdamFedko Joanna6 OPEN
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Fazullin ArmandIwańska Klaudia2 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Danak MarcinWłoch Angelika15 C
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Puchkov YuriyPuchkova Tatsiana4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Fedko AdamFedko Joanna2 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Fazullin ArmandIwańska Klaudia1 OPEN
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Danak MarcinWłoch Angelika1 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Andruszko JacekMadaj Klaudia30 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Danak MarcinWłoch Angelika27 C
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Fazullin ArmandIwańska Klaudia5 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Puchkov YuriyPuchkova Tatsiana6 OPEN
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Gruszkowski DawidHorowitz Anna4 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Gruszkowski DawidHorowitz Anna2 D
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Gruszkowski DawidHorowitz Anna5 C
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Gruszkowski DawidHorowitz Anna8 C
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Pach MateuszSzramik Julia5 E
WirFestival 2019 Nowy Sącz 03.03.2019Gaik GabrielLubojańska Kaja5 E
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Sciamanna ErosJaglińska Anna Angelika6 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Fazullin ArmandIwańska Klaudia10 OPEN
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Gaik GabrielLubojańska Kaja5 E
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019Pach MateuszSzramik Julia8 E
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Gruszkowski DawidHorowitz Anna7 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Gruszkowski DawidHorowitz Anna7 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Gaik GabrielLubojańska Kaja5 E
XLV Puchar Wieczystego Andruszko JacekMadaj Klaudia20 C
XLV Puchar Wieczystego Danak MarcinWłoch Angelika7 C
XLV Puchar Wieczystego Andruszko JacekMadaj Klaudia23 D
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Misiaszek Konrad, JarosławMisiaszek Wiktoria13 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Thomas Jakub, AdamNajder Natalia15 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Gaik GabrielLubojańska Kaja6 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Banaś MikołajKozłowska Lena4 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Pach MateuszSzramik Julia17 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Thomas Jakub, AdamNajder Natalia15 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Misiaszek Konrad, JarosławMisiaszek Wiktoria13 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Gaik GabrielLubojańska Kaja5 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Pach MateuszSzramik Julia17 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Misiaszek Konrad, JarosławMisiaszek Wiktoria13 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Pach MateuszSzramik Julia9 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Banaś MikołajKozłowska Lena8 OPEN
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa MZTan Skawina 09.12.2018Thomas Jakub, AdamNajder Natalia15 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Gaik GabrielLubojańska Kaja6 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Thomas Jakub, AdamNajder Natalia15 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Misiaszek Konrad, JarosławMisiaszek Wiktoria13 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Pach MateuszSzramik Julia9 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Andruszko JacekMadaj Klaudia7 D
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Fazullin ArmandIwańska Klaudia1 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Banaś MikołajKozłowska Lena4 OPEN
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Gaik GabrielLubojańska Kaja5 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Andruszko JacekMadaj Klaudia8 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Danak MarcinWłoch Angelika3 C
Mistrzostwa Województwa MZTan Skawina 09.12.2018Banaś MikołajKozłowska Lena8 OPEN
OTTT Siewierz 2018Danak MarcinWłoch Angelika5 C
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Danak MarcinWłoch Angelika2 C
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Gaik GabrielLubojańska Kaja6 E
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Gruszkowski DawidHorowitz Anna8 D
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Fedko AdamFedko Joanna9 OPEN
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Pach MateuszSzramik Julia13 E
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Gruszkowski DawidHorowitz Anna5 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Danak MarcinWłoch Angelika2 C
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Andruszko JacekMadaj Klaudia8 C
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Fazullin ArmandIwańska Klaudia6 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Pach MateuszSzramik Julia9 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Gaik GabrielLubojańska Kaja3 OPEN
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Banaś MikołajKozłowska Lena17 OPEN
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Banaś MikołajKozłowska Lena16 OPEN
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Gruszkowski DawidHorowitz Anna3 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Chrapek ErykJanas Julia6 E
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Gruszkowski DawidHorowitz Anna1 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Pach MateuszSzramik Julia10 E
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Banaś MikołajKozłowska Lena9 E
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Gaik GabrielLubojańska Kaja7 E
DŻET 2018 Danak MarcinWłoch Angelika3 C
Puchar Klas A,B i C Danak MarcinWłoch Angelika13 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELASciamanna ErosJaglińska Anna Angelika3 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELAGruszkowski DawidHorowitz Anna2 D
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELAGruszkowski DawidHorowitz Anna5 D
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Misiaszek Konrad, JarosławMisiaszek Wiktoria2 F
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Gaik GabrielLubojańska Kaja1 F
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Banaś MikołajKozłowska Lena3 F
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Pach MateuszSzramik Julia1 F
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAFazullin ArmandIwańska Klaudia7 OPEN
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Thomas Jakub, AdamNajder Natalia3 F
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Fazullin ArmandIwańska Klaudia7 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Fedko AdamFedko Joanna1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Fedko AdamFedko Joanna4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Andruszko JacekMadaj Klaudia6 C
MiÄ™dzynarodowy Festiwal TaĹ„ca Zabrze 13.05.2018Fazullin ArmandIwańska Klaudia7 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Gruszkowski DawidHorowitz Anna10 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Gruszkowski DawidHorowitz Anna1 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Gruszkowski DawidHorowitz Anna6 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Gruszkowski DawidHorowitz Anna11 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Chrapek ErykJanas Julia3 E
TATRY CUP 2018 Nowy Targ 24.03.2018Pach MateuszSzramik Julia11 E
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup KoĹ‚obrzeg 24.03.2018Fazullin ArmandIwańska Klaudia1 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup Kołobrzeg 24.03.2018Fazullin ArmandIwańska Klaudia1 OPEN
TATRY CUP 2018 Nowy Targ 24.03.2018Chrapek ErykJanas Julia4 E
Mistrzostwa Polski w Tańcach Standardowy Konin 10-11.03.2018Szulgo MarekSchodnik Renata12 OPEN
Mistrzostwa Polski w TaĹ„cach Standardowy Konin 10-11.03.2018Sciamanna ErosJaglińska Anna Angelika6 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Gaik GabrielLubojańska Kaja3 E
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Pach MateuszSzramik Julia8 E
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Chrapek ErykJanas Julia5 E
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Gruszkowski DawidHorowitz Anna1 D
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Gruszkowski DawidHorowitz Anna4 D
MP FTS w tańcach latynoamerykańkich Szczecinek 24.02.2018Fedko AdamFedko Joanna11 OPEN
MP FTS w tańcach latynoamerykańkich Szczecinek 24.02.2018Fazullin ArmandIwańska Klaudia5 OPEN
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Banaś MikołajKozłowska Lena3 E
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Banaś MikołajKozłowska Lena2 F
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Gruszkowski DawidHorowitz Anna2 D
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Gruszkowski DawidHorowitz Anna3 D
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Chrapek ErykJanas Julia10 E
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Gruszkowski DawidHorowitz Anna1 D
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Tatara MaciejNoworolska Marcela4 E
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Gruszkowski DawidHorowitz Anna2 D
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Fazullin ArmandIwańska Klaudia2 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Fazullin ArmandIwańska Klaudia2 OPEN
GPP EKS. - VII OTTT o Puchar Bur. Żukowa Żukowo 26.11.2017Fazullin ArmandIwańska Klaudia1 OPEN
GPP EKS. - VII OTTT o Puchar Bur. Żukowa Żukowo 26.11.2017Fazullin ArmandIwańska Klaudia1 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Stoiński TomaszPałetko Lena1 H
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Szymczyk ZosiaMachaj Zosia1 H
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Ptak HelenaSolo Solo1 H
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Karcz BasiaKrzywda Oliwia1 H
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Kania NataliaHajdus Laura1 H
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Darwisz DagmaraSolo Solo1 H
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Tran Than ShonStec Ada1 H
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Stós AdamBazylińska Julia1 H
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Dziemba WojciechCegielny Hania1 H
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Kiereś PatrycjaCzechowska Natalia1 H
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Dzik RafalMazur Kalina1 H
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Czubrowska IwonaRogala Maja1 H
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Dziedzic FranciszekChamerlińska Milena1 H
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Drzewicka MajaRadew Julia1 H
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Bętkowska MilenaĆwik Gabriela1 H
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Brodzik NataliaLorek Maja1 H
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Fazullin ArmandIwańska Klaudia2 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Mikoś SzymonMartyniec Anastazja2 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Szyszko BartłomiejNowak Lidia1 H
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Fedko AdamFedko Joanna1 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Jamka GabrielaKowalska Nikola1 H
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Ambrożkiewicz WojtekTatara Hanna2 G
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Olbrot NataliaKisiel Julia1 H
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Misiaszek KonradMisiaszek Wiktoria4 F
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Pach MateuszSzramik Julia3 F
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Solo SoloBrzyżek Julia3 G
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Smoczyński JakubPałetko Kinga2 G
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Skowronek JuliaSolo Solo4 F
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Gaik GabrielGruszkowska Julia5 F
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Banaś MikołajKozłowska Lena3 F
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Solo SoloPierzga Natalia2 G
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Sarota ArekGuzowska Zuzia4 F
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Solo SoloPieczonka Aleksandra3 G
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Bazylińska AmeliaSolo Solo3 G
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Thomas JakubLubojańska Kaja2 G
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Lobchenko NikitaStovba Anna55 OPEN
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Lobchenko NikitaStovba Anna20 OPEN
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Szulgo MarekSchodnik Renata19 OPEN
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Gruszkowski DawidHorowitz Anna1 E
Skierniewice Dance Festival Skierniewice 04.11.2017Thomas JakubLubojańska Kaja3 G
Skierniewice Dance Festival Skierniewice 04.11.2017Sarota ArekGuzowska Zuzia3 F
Skierniewice Dance Festival Skierniewice 04.11.2017Gaik GabrielGruszkowska Julia3 F
Skierniewice Dance Festival Skierniewice 04.11.2017Banaś MikołajKozłowska Lena1 F
Skierniewice Dance Festival Skierniewice 04.11.2017Gałka KrystianNajder Natalia3 G
Skierniewice Dance Festival Skierniewice 04.11.2017Czubrowska IwonaBrodzik Natalia1 H
Skierniewice Dance Festival Skierniewice 04.11.2017Pach MateuszSzramik Julia1 F
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Pach MateuszSzramik Julia3 F
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Chrapek ErykJanas Julia1 F
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Gruszkowski DawidHorowitz Anna1 E
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Tatara MaciejNoworolska Marcela5 E
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Tatara MaciejNoworolska Marcela5 E
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Gruszkowski DawidHorowitz Anna1 E
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Chrapek ErykJanas Julia1 F
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Pach MateuszSzramik Julia3 F
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 14.10.2017Szulgo MarekSchodnik Renata11 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Walat PiotrKmiecik Marcelina4 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Banaś MikołajKozłowska Lena5 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Banaś MikołajKozłowska Lena7 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Mikoś SzymonMartyniec Anastazja1 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Szulgo MarekSchodnik Renata1 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Lobchenko NikitaStovba Anna4 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 07.10.2017Fedko AdamFedko Joanna1 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Szulgo MarekSchodnik Renata9 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (SOBOTA)Fedko AdamFedko Joanna11 OPEN
Pieniny Cup Szczawnica 11.06.2017Pietrzkiewicz SzymonSkowronek Julia7 F
Pieniny Cup Szczawnica 11.06.2017Pach MateuszSzramik Julia6 F
International Dance Sport Gala Łódź OPEN Łódź 06.05.2017Lobchenko NikitaStovba Anna3 OPEN
International Dance Sport Gala Łódź OPEN Łódź 06.05.2017Mikoś SzymonMartyniec Anastazja1 OPEN
International Dance Sport Gala Łódź OPEN Łódź 06.05.2017Pach MateuszSzramik Julia1 G
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Gruszkowski DawidHorowitz Anna3 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Tatara MaciejKaim Magdalena7 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Walat PiotrKmiecik Marcelina3 B
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Mikoś SzymonMartyniec Anastazja2 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Walat PiotrKmiecik Marcelina9 OPEN
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Walat PiotrKmiecik Marcelina2 B
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Mikoś SzymonMartyniec Anastazja2 OPEN
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Danak MarcinBodu Laura1 C
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Fazullin ArmandIwańska Klaudia4 OPEN
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Fazullin ArmandIwańska Klaudia1 OPEN
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Danak MarcinBodu Laura3 C
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Walat PiotrKmiecik Marcelina4 B
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Fazullin ArmandIwańska Klaudia2 OPEN
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Fazullin ArmandIwańska Klaudia6 OPEN
TATRY CUP Nowy Targ 01.04.2017Gruszkowski DawidHorowitz Anna1 E
TATRY CUP Nowy Targ 01.04.2017Tatara MaciejKaim Magdalena2 E
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach LA Ruda Śląska 11.03.2017Fedko AdamFedko Joanna9 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach LA Ruda Śląska 11.03.2017Fazullin ArmandIwańska Klaudia12 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach LA Ruda Śląska 11.03.2017Mikoś SzymonMartyniec Anastazja5 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach ST Elbląg 25-26.02.2017Szulgo MarekSchodnik Renata7 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach ST Elbląg 25-26.02.2017Fazullin ArmandIwańska Klaudia11 OPEN
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Walat PiotrKmiecik Marcelina2 B
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Gruszkowski DawidHorowitz Anna4 E
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Danak MarcinBodu Laura1 C
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Chrapek ErykJanas Julia5 F
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Lobchenko NikitaStovba Anna3 OPEN
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Mikoś SzymonMartyniec Anastazja3 OPEN
XXXI TTT \"TURNIEJ ASÓW-ZAWIERCIE 2016\" Zawiercie 27.11.2016Fazullin ArmandIwańska Klaudia3 OPEN
XXXI TTT \"TURNIEJ ASÓW-ZAWIERCIE 2016\" Zawiercie 27.11.2016Fedko AdamFedko Joanna5 OPEN
XXXI TTT \"TURNIEJ ASÓW-ZAWIERCIE 2016\" Zawiercie 27.11.2016Fazullin ArmandIwańska Klaudia6 OPEN
Jesienny Turniej Tańca o Puchar Prezesa Skawina 19.11.2016Tatara MaciejKaim Magda2 F
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Fazullin ArmandIwańska Klaudia2 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Fazullin ArmandIwańska Klaudia1 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Lobchenko NikitaStovba Anna4 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Mikoś SzymonMartyniec Anastazja2 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Fazullin ArmandIwańska Klaudia1 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Szulgo MarekSchodnik Renata2 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Lobchenko NikitaStovba Anna4 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Fedko AdamFedko Joanna1 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Fazullin ArmandIwańska Klaudia2 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016Walat PiotrKmiecik Marcelina5 OPEN
O PUCHAR PRZEWODNICĄCEGO RADY m.KRAKOWA Kraków 17.09.2016Gruszkowski DawidSzczęsna Natalia3 E
Taneczna Czerwcówka Kraków 11.06.2016Gruszkowski DawidSzczęsna Natalia4 E
Taneczna Czerwcówka Kraków 11.06.2016Holik MaksymilianStęplewska Dorota8 E
Taneczna Czerwcówka Kraków 11.06.2016Mikoś SzymonVasylenko Iana2 D
Taneczna Czerwcówka Kraków 11.06.2016Mikoś SzymonVasylenko Iana1 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2016 Wieliczka 28.05.2016Szulgo MarekSchodnik Renata3 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2016 Wieliczka 28.05.2016Danak MarcinBodu Laura1 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2016 Wieliczka 28.05.2016Danak MarcinBodu Laura3 C
Olimpijski Turniej Tańca Kraków 22.05.2016Danak MarcinBodu Laura2 C
Olimpijski Turniej Tańca Kraków 22.05.2016Danak MarcinBodu Laura4 C
Olimpijski Turniej Tańca Kraków 22.05.2016Gruszkowski DawidSzczęsna Natalia5 E
TTS o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 24.04.2016Holik MaksymilianStęplewska Dorota13 E
TTS o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 24.04.2016Chrapek ErykHorowitz Anna11 E
TTS o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 24.04.2016Mikoś SzymonVasylenko Iana1 E
TTS o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 24.04.2016Mikoś SzymonVasylenko Iana1 D
HASTON CUP 2016 Wrocław 02.04.2016Danak MarcinBodu Laura3 C
HASTON CUP 2016 Wrocław 02.04.2016Danak MarcinBodu Laura5 C
HASTON CUP 2016 Wrocław 02.04.2016Mikoś SzymonVasylenko Iana2 E
HASTON CUP 2016 Wrocław 02.04.2016Mikoś SzymonVasylenko Iana5 D
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Fedko AdamFedko Joanna2 OPEN
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Danak MarcinBodu Laura3 C
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Danak MarcinBodu Laura2 C
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach ST 2016 Kołobrzeg 27.02.2016 - sobotaSzulgo MarekSchodnik Renata9 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS Ostrołęka 13.02.2016Fedko AdamFedko Joanna1 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS Ostrołęka 13.02.2016Fedko AdamFedko Joanna9 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 13.12.2015Szulgo MarekMarcinkiewicz Halina1 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 13.12.2015Król OlaJanas Julia1 H
SALT CUP 2015 Wieliczka 13.12.2015Scąber OlaŚledzikowska Amelia1 H
SALT CUP 2015 Wieliczka 13.12.2015Sawicka WiktoriaDługosz Hanna1 H
SALT CUP 2015 Wieliczka 13.12.2015Schab PiotrBogacz Agnieszka1 H
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Tatara MaciejKaim Magda1 G
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Chrapek ErykHorowitz Anna1 F
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Gruszkowski DawidHohenauer Zosia7 E
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Holik MaksStęplewska Dorota13 E
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Szulgo MarekSchodnik Renata2 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Kurek JuliaKurek Julia1 G
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Rogala WeronikaRogala Weronika1 G
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Kopacz GabrysiaKopacz Gabrysia2 G
MP FTS Dzieci i Juniorów Młodszych Łódź 25.10.2015Mikoś SzymonZielińska Ola9 OPEN
MP FTS Dzieci i Juniorów Młodszych Łódź 25.10.2015Mikoś SzymonZielińska Ola14 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Mikoś SzymonZielińska Ola2 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Mikoś SzymonZielińska Ola4 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Szulgo MarekSchodnik Renata1 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Walat PiotrKowalska Julia6 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Walat PiotrKowalska Julia7 OPEN
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015Mikoś SzymonZielińska Ola2 OPEN