!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
ALFA-ASTRA
Stargard (Zachodniopomorskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
<
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Świąteczną Bombkę\" Lampart AlanŁukasik Aleksandra3 E
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Sędecki KacperNawrocka Natalia4 E
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Grydziuszko DamianPągowska Katarzyna1 E
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Sokołowski WiktorStefankiewicz Julia1 G
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Gralak BartłomiejHuk Antonina1 H
Mikołajkowy OTTT 2022 Kamiński DawidDerda Wiktoria2 F
Mikołajkowy OTTT 2022 Sokołowski WiktorStefankiewicz Julia2 G
Mikołajkowy OTTT 2022 Wieczorek WiktorZielińska Agata7 E
Mikołajkowy OTTT 2022 Szwiec WiktorBabula Hanna6 E
Mikołajkowy OTTT 2022 Stolarczyk KarolRychlewska Agata3 E
Mikołajkowy OTTT 2022 Sędecki KacperNawrocka Natalia2 E
Mikołajkowy OTTT 2022 Grydziuszko DamianPągowska Katarzyna1 E
Wielkopolan CUP 2022 Sokołowski WiktorStefankiewicz Julia2 G
Wielkopolan CUP 2022 Grydziuszko DamianPągowska Katarzyna2 E
Wielkopolan CUP 2022 Stolarczyk KarolRychlewska Agata1 E
Wielkopolan CUP 2022 Kamiński DawidDerda Wiktoria1 F
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Dominiczak KrzysztofDominiczak Blanka2 F
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Dominiczak KrzysztofDominiczak Blanka4 F
XXVIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI 2022 Sędecki KacperNawrocka Natalia3 E
XXVIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI 2022 Stolarczyk KarolRychlewska Agata1 E
XXVIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI 2022 Kamiński DawidDerda Wiktoria2 F
II Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego \"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL\" Grydziuszko DamianPągowska Katarzyna3 E
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Grydziuszko DamianPągowska Katarzyna3 E
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Sędecki KacperNawrocka Natalia1 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz JANAS LOGISTIC CUPGralak WojciechDominiczak Aleksandra2 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz JANAS LOGISTIC CUPWieczorek WiktorRybicka Iga1 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz JANAS LOGISTIC CUPKamiński DawidDerda Wiktoria3 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz JANAS LOGISTIC CUPSędecki KacperNawrocka Natalia4 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz JANAS LOGISTIC CUPGrydziuszko DamianPągowska Katarzyna2 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz JANAS LOGISTIC CUPSzwiec WiktorBabula Hanna7 E
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2022 Stolarczyk KarolRychlewska Agata2 E
Wielkopolan CUP 2022 Stolarczyk KarolRychlewska Agata2 E
Wielkopolan CUP 2022 Kamiński DawidDerda Wiktoria2 F
Wielkopolan CUP 2022 Gralak WojciechDominiczak Aleksandra2 E
WIELKOPOLAN CUP 2022 Grydziuszko DamianOrysiak Lena2 E
WIELKOPOLAN CUP 2022 Skrzypczyński JakubSzelkowska Ewa1 H
WIELKOPOLAN CUP 2022 Stolarczyk KarolZąbek Julia2 E
WIELKOPOLAN CUP 2022 Kamiński DawidDerda Wiktoria1 F
WIELKOPOLAN CUP 2022 Wieczorek WiktorRybicka Iga2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL 2022 Kamiński DawidDerda Wiktoria4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL 2022 Wieczorek WiktorRybicka Iga1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL 2022 Grydziuszko DamianOrysiak Lena1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL 2022 Słowik MiłoszDuklas Hanna3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL 2022 Polański GracjanPągowska Katarzyna4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL 2022 Jakubowski JakubŁukasik Aleksandra5 E
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Serafin ArturSerafin Alicja3 D
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia4 D
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Marzec ŁukaszMarzec Karolina4 E
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Walczak GrzegorzWalczak Małgorzata1 E
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia1 D
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Marzec ŁukaszMarzec Karolina8 E
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Walczak GrzegorzWalczak Małgorzata3 E
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Grydziuszko DamianOrysiak Lena4 E
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Patzki HubertKowalik Zuzanna2 F
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Wieczorek WiktorRybicka Iga1 F
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Polański GracjanPągowska Katarzyna4 E
KASZTELAŃSKI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego w klasach tanecznych H, G, F – SOLIŚCI Grydziuszko DamianOrysiak Lena1 E
KASZTELAŃSKI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego w klasach tanecznych H, G, F – SOLIŚCI Gralak WojciechDominiczak Aleksandra1 F
KASZTELAŃSKI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego w klasach tanecznych H, G, F – SOLIŚCI Skrzypczyński JakubSzelkowska Ewa1 H
TURNIEJ PREMIUM !!!! XLII WIOSNA 2022 OGÓLNOPOLSKI TSTT ; MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO 2022 Szwiec WiktorBabula Hanna2 F
TURNIEJ PREMIUM !!!! XLII WIOSNA 2022 OGÓLNOPOLSKI TSTT ; MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO 2022 Korzeniowski OskarMasztalerz Liliana2 H
KONWALIOWY Turniej Tańca Wieczorek WiktorRybicka Iga5 F
KONWALIOWY Turniej Tańca Szwiec WiktorBabula Hanna2 F
KONWALIOWY Turniej Tańca Stolarczyk KarolZąbek Julia1 F
KONWALIOWY Turniej Tańca Gralak WojciechDominiczak Aleksandra1 F
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Słowik SzymonKarcewicz Roksana3 C
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Słowik SzymonKarcewicz Roksana3 D
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Patzki HubertKowalik Zuzanna3 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Patzki HubertKowalik Zuzanna1 F
WIELKOPOLAN CUP Skrzypczyński JakubSzelkowska Ewa1 H
WIELKOPOLAN CUP Grydziuszko DamianOrysiak Lena1 E
WIELKOPOLAN CUP Polański GracjanPągowska Katarzyna4 E
WIELKOPOLAN CUP Lampart AlanRychlewska Agata1 E
VII Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Lampart AlanRychlewska Agata2 E
VII Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Szwiec WiktorBabula Hanna3 F
VII Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Stolarczyk KarolZąbek Julia1 F
VII Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Słowik MiłoszDuklas Hanna1 F
VII Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Gralak WojciechDominiczak Aleksandra3 F
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówWalczak GrzegorzWalczak Małgorzata2 E
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówWalczak GrzegorzWalczak Małgorzata4 E
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówPrzybylak JacekPrzybylak Małgorzata8 F
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówPrzybylak JacekPrzybylak Małgorzata4 F
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoGrydziuszko DamianOrysiak Lena5 E
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoPolański GracjanPągowska Katarzyna7 E
WIELKOPOLAN CUP Stolarczyk KarolZąbek Julia1 F
WIELKOPOLAN CUP Korzeniowski OskarMasztalerz Liliana2 H
WIELKOPOLAN CUP Gralak WojciechDominiczak Aleksandra2 F
WIELKOPOLAN CUP Skrzypczyński JakubSzelkowska Ewa1 H
WIELKOPOLAN CUP Patzki HubertKowalik Zuzanna1 F
WIELKOPOLAN CUP Szwiec WiktorBabula Hanna3 F
WIELKOPOLAN CUP Lampart AlanRychlewska Agata2 E
WIELKOPOLAN CUP Sędecki KacperNawrocka Natalia4 E
WIELKOPOLAN CUP Polański GracjanPągowska Katarzyna6 E
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Jakubowski JakubŁukasik Aleksandra2 F
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Stolarczyk KarolZąbek Julia1 F
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Skrzypczyński JakubSzelkowska Ewa1 H
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Lampart AlanRychlewska Agata1 E
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Sędecki KacperNawrocka Natalia3 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Walczak GrzegorzWalczak Małgorzata4 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Walczak GrzegorzWalczak Małgorzata2 E
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2022, Turniej Towarzyszący Szczecin Dance Festival Sędecki KacperNawrocka Natalia6 E
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2022, Turniej Towarzyszący Szczecin Dance Festival Skrzypczyński JakubSzelkowska Ewa1 H
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2022, Turniej Towarzyszący Szczecin Dance Festival Gralak WojciechDominiczak Aleksandra2 F
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2022, Turniej Towarzyszący Szczecin Dance Festival Jakubowski JakubŁukasik Aleksandra1 F
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2022, Turniej Towarzyszący Szczecin Dance Festival Szwiec WiktorBabula Hanna2 F
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2022, Turniej Towarzyszący Szczecin Dance Festival Stolarczyk KarolZąbek Julia3 F
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2022, Turniej Towarzyszący Szczecin Dance Festival Wieczorek WiktorRybicka Iga5 F
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2022, Turniej Towarzyszący Szczecin Dance Festival Lampart AlanRychlewska Agata4 E
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2022, Turniej Towarzyszący Szczecin Dance Festival Patzki HubertKowalik Zuzanna1 OPEN
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2022, Turniej Towarzyszący Szczecin Dance Festival Grydziuszko DamianOrysiak Lena4 E
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2022, Turniej Towarzyszący Szczecin Dance Festival Słowik SzymonKarcewicz Roksana4 D
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2022, Turniej Towarzyszący Szczecin Dance Festival Słowik SzymonKarcewicz Roksana2 C
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2022, Turniej Towarzyszący Szczecin Dance Festival Słowik MiłoszDuklas Hanna3 OPEN
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2022, Turniej Towarzyszący Szczecin Dance Festival Słowik SzymonKarcewicz Roksana4 OPEN
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2022, Turniej Towarzyszący Szczecin Dance Festival Sucholas BłażejPilarczyk Inga7 OPEN
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2022, Turniej Towarzyszący Szczecin Dance Festival Grydziuszko DamianOrysiak Lena5 OPEN
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2022, Turniej Towarzyszący Szczecin Dance Festival Słowik SzymonKarcewicz Roksana6 OPEN
WIELKOPOLAN CUP Grydziuszko DamianOrysiak Lena1 E
WIELKOPOLAN CUP Sokołowski WiktorKosiedowska Amelia3 G
WIELKOPOLAN CUP Sucholas BłażejPilarczyk Inga4 F
WIELKOPOLAN CUP Korzeniowski OskarMasztalerz Liliana2 H
WIELKOPOLAN CUP Słowik MiłoszDuklas Hanna1 F
WIELKOPOLAN CUP Jakubowski JakubŁukasik Aleksandra1 F
WIELKOPOLAN CUP Lampart AlanRychlewska Agata2 E
WIELKOPOLAN CUP Patzki HubertKowalik Zuzanna2 F
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Patzki HubertKowalik Zuzanna2 F
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lampart AlanRychlewska Agata1 E
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Grydziuszko DamianOrysiak Lena1 E
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Sucholas BłażejPilarczyk Inga2 F
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lampart AlanRychlewska Agata1 E
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 Grydziuszko DamianOrysiak Lena4 E
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 Stolarczyk KarolZąbek Julia4 F
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 Wieczorek WiktorRybicka Iga2 F
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 Jakubowski JakubŁukasik Aleksandra1 F
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia7 E
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Serafin ArturSerafin Alicja1 C
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Walczak GrzegorzWalczak Małgorzata3 E
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia1 E
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Serafin ArturSerafin Alicja1 C
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Przybylak JacekPrzybylak Małgorzata2 F
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia1 E
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Walczak GrzegorzWalczak Małgorzata2 E
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Serafin ArturSerafin Alicja1 B
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Przybylak JacekPrzybylak Małgorzata2 F
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia1 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaGrydziuszko DamianOrysiak Lena2 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaSłowik MiłoszDuklas Hanna1 G
Gwiazdkowy Turniej TańcaLampart AlanRychlewska Agata1 F
Gwiazdkowy Turniej TańcaWieczorek WiktorRybicka Iga3 F
Gwiazdkowy Turniej TańcaStolarczyk KarolZąbek Julia5 F
Gwiazdkowy Turniej TańcaSędecki KacperPągowska Katarzyna2 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaSłowik SzymonKarcewicz Roksana2 D
Gwiazdkowy Turniej TańcaSłowik SzymonKarcewicz Roksana1 D
Gwiazdkowy Turniej TańcaSłowik SzymonKarcewicz Roksana3 C
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia1 E
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Serafin ArturSerafin Alicja1 B
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Serafin ArturSerafin Alicja1 C
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Walczak GrzegorzWalczak Małgorzata2 E
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia1 E
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Słowik MiłoszDuklas Hanna2 G
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Szwiec WiktorBabula Hanna1 G
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Grydziuszko DamianOrysiak Lena3 F
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Błażejewski KrzysztofBłażejewska Katarzyna4 F
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Walczak GrzegorzWalczak Małgorzata3 E
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Słowik SzymonKarcewicz Roksana3 C
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Sędecki KacperPągowska Katarzyna1 F
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Jakubowski JakubŁukasik Aleksandra2 F
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Wieczorek WiktorRybicka Iga4 F
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Słowik SzymonKarcewicz Roksana4 D
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Słowik SzymonKarcewicz Roksana1 D
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Sędecki KacperPągowska Katarzyna3 F
Mistrzostwa Polski StandardSerafin ArturSerafin Alicja14 OPEN
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyPatzki HubertKowalik Zuzanna5 F
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyGralak WojciechDominiczak Aleksandra1 G
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySłowik MiłoszDuklas Hanna1 G
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySucholas BłażejNawrocka Natalia4 E
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyKamiński DawidDerda Wiktoria1 G
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySokołowski WiktorKosiedowska Amelia3 G
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyGrydziuszko DamianOrysiak Lena1 F
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySędecki KacperPągowska Katarzyna3 F
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyWieczorek WiktorRybicka Iga4 F
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySłowik SzymonKarcewicz Roksana1 D
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySłowik SzymonKarcewicz Roksana1 C
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyLampart AlanRychlewska Agata1 F
Otwarte Mistrzostwa Dzieci, Juniorów i Młodzieży WIELKOPOLAN CUP 2021 Grydziuszko DamianOrysiak Lena4 F
Otwarte Mistrzostwa Dzieci, Juniorów i Młodzieży WIELKOPOLAN CUP 2021 Słowik SzymonKarcewicz Roksana4 C
Otwarte Mistrzostwa Dzieci, Juniorów i Młodzieży WIELKOPOLAN CUP 2021 Słowik SzymonKarcewicz Roksana1 D
Otwarte Mistrzostwa Dzieci, Juniorów i Młodzieży WIELKOPOLAN CUP 2021 Wieczorek WiktorRybicka Iga3 F
Otwarte Mistrzostwa Dzieci, Juniorów i Młodzieży WIELKOPOLAN CUP 2021 Gralak WojciechDominiczak Aleksandra1 G
Otwarte Mistrzostwa Dzieci, Juniorów i Młodzieży WIELKOPOLAN CUP 2021 Sucholas BłażejNawrocka Natalia3 E
Otwarte Mistrzostwa Dzieci, Juniorów i Młodzieży WIELKOPOLAN CUP 2021 Szwiec WiktorBabula Hanna1 G
Otwarte Mistrzostwa Dzieci, Juniorów i Młodzieży WIELKOPOLAN CUP 2021 Kamiński DawidDerda Wiktoria1 G
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Patzki HubertKowalik Zuzanna10 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Szwiec WiktorBabula Hanna1 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Marzec TomaszDerlatka Amelia4 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Marzec TomaszDerlatka Amelia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Wieczorek WiktorRybicka Iga1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Gralak WojciechDominiczak Aleksandra1 G
Grand Prix Polski Seniorów PTT Walczak GrzegorzWalczak Małgorzata3 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia1 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia2 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT Walczak GrzegorzWalczak Małgorzata1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Lampart AlanRychlewska Agata1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Patzki HubertKowalik Zuzanna1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Korzeniowski OskarMasztalerz Liliana2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Kamiński DawidDerda Wiktoria1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Stolarczyk KarolZąbek Julia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Kostrzewski BłażejBłaszak Sandra2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Szwiec WiktorBabula Hanna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021 Sucholas BłażejNawrocka Natalia3 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Stolarczyk KarolZąbek Julia1 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Kostrzewski BłażejBłaszak Sandra2 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Słowik MiłoszDuklas Hanna3 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Patzki HubertKowalik Zuzanna1 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Szwiec WiktorBabula Hanna1 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Lampart AlanRychlewska Agata1 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Grydziuszko DamianOrysiak Lena2 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Wieczorek WiktorRybicka Iga2 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Sędecki KacperPągowska Katarzyna4 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Marzec TomaszDerlatka Amelia3 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Marzec TomaszDerlatka Amelia5 D
Grand Prix Seniorów PTT Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia2 E
Grand Prix Seniorów PTT Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia1 E
Grand Prix Seniorów PTT Walczak GrzegorzWalczak Małgorzata1 F
Grand Prix Seniorów PTT Walczak GrzegorzWalczak Małgorzata1 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Stolarczyk KarolZąbek Julia2 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Patzki HubertKowalik Zuzanna1 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Słowik MiłoszDuklas Hanna1 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Gralak WojciechDominiczak Aleksandra2 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Jakubowski JakubŁukasik Aleksandra1 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Wieczorek WiktorRybicka Iga2 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Kostrzewski BłażejBłaszak Sandra2 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Kamiński DawidDerda Wiktoria1 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Szwiec WiktorBabula Hanna2 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Lampart AlanRychlewska Agata1 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Polański GracjanZielińska Agata3 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Sędecki KacperPągowska Katarzyna4 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Marzec TomaszDerlatka Amelia3 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Marzec TomaszDerlatka Amelia4 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021Grydziuszko DamianOrysiak Lena1 F
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Kamiński DawidDerda Wiktoria13 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Patzki HubertKowalik Zuzanna3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Gralak WojciechDominiczak Aleksandra4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Sucholas BłażejNawrocka Natalia6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Grydziuszko DamianOrysiak Lena11 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Kamiński DawidDerda Wiktoria13 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Sucholas BłażejNawrocka Natalia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Grydziuszko DamianOrysiak Lena6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Sucholas BłażejNawrocka Natalia7 E
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia2 OPEN
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOSędecki KacperPągowska Katarzyna5 F
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOStolarczyk KarolZąbek Julia1 G
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOGrydziuszko DamianOrysiak Lena1 F
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOPolański GracjanZielińska Agata4 F
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOMarzec TomaszDerlatka Amelia9 D
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOPatzki HubertKowalik Zuzanna1 G
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOWieczorek WiktorRybicka Iga1 G
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOMarzec TomaszDerlatka Amelia2 D
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOJakubowski JakubŁukasik Aleksandra1 G
ŚWIĘTO BZÓW Lampart AlanRychlewska Agata1 G
ŚWIĘTO BZÓW Gralak WojciechDominiczak Aleksandra1 G
ŚWIĘTO BZÓW Jakubowski JakubŁukasik Aleksandra1 G
ŚWIĘTO BZÓW Sędecki KacperPągowska Katarzyna3 F
ŚWIĘTO BZÓW Stolarczyk KarolZąbek Julia1 G
ŚWIĘTO BZÓW Sucholas BłażejNawrocka Natalia1 F
ŚWIĘTO BZÓW Marzec TomaszDerlatka Amelia3 D
ŚWIĘTO BZÓW Marzec TomaszDerlatka Amelia3 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Lampart AlanRychlewska Agata1 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Kamiński DawidDerda Wiktoria1 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Stolarczyk KarolZąbek Julia2 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Grydziuszko DamianOrysiak Lena1 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Kostrzewski BłażejBłaszak Sandra3 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Sucholas BłażejNawrocka Natalia3 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Walczak GrzegorzWalczak Małgorzata2 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Wieczorek WiktorRybicka Iga1 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Jakubowski JakubŁukasik Aleksandra3 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Sędecki KacperPągowska Katarzyna3 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Polański GracjanZielińska Agata5 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia3 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia1 E
Mistrzostwa Klas A, B i C Oleszak HubertChytra Klaudia20 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria24 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Oleszak HubertChytra Klaudia23 C
CeA Challenge Cup Puchar Walczak GrzegorzWalczak Małgorzata3 F
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Grydziuszko DamianOrysiak Lena1 G
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Sucholas BłażejNawrocka Natalia4 F
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia2 E
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia1 E
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Chwiałkowski FilipMarzec Zuzanna8 C
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Jakubowski JakubŁukasik Aleksandra2 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Patzki HubertKowalik Zuzanna2 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Lampart AlanRychlewska Agata1 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Wieczorek WiktorRybicka Iga1 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Kamiński DawidDerda Wiktoria3 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Stolarczyk KarolZąbek Julia3 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Sucholas BłażejNawrocka Natalia1 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Polański GracjanZielińska Agata3 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria4 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria5 C
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Gralak WojciechMajorek Eliza2 G
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Marzec TomaszDerlatka Amelia11 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Marzec TomaszDerlatka Amelia12 D
Mistrzostwa Polski Latin Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn Elwira6 OPEN
GRAND PRIX SENIORÓW Marzec ŁukaszMarzec Karolina1 F
GRAND PRIX SENIORÓW Marzec ŁukaszMarzec Karolina1 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria9 D
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Marzec ŁukaszMarzec Karolina1 F
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Marzec ŁukaszMarzec Karolina1 F
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Oleszak HubertChytra Klaudia7 C
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Oleszak HubertChytra Klaudia9 C
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria5 D
Puchar Wieczystego SeniorMarzec ŁukaszMarzec Karolina6 F
Puchar Wieczystego SeniorMarzec ŁukaszMarzec Karolina3 F
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra2 B
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Słowik SzymonKarcewicz Roksana6 D
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Sucholas BłażejZielińska Agata5 F
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Polański GracjanOrysiak Lena3 F
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Sędecki KacperNawrocka Natalia6 F
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Grydziuszko DamianŁukasik Aleksandra1 G
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Kłodarski GracjanJabłońska Zuzanna3 F
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Gryciuk MarekBłaszczyk Paulina8 E
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Marzec TomaszDerlatka Amelia7 D
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Marzec TomaszDerlatka Amelia7 D
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Słowik SzymonKarcewicz Roksana2 D
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria1 D
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria1 D
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Oleszak HubertChytra Klaudia1 C
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Oleszak HubertChytra Klaudia2 C
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Słowik SzymonKarcewicz Roksana6 D
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Sucholas BłażejZielińska Agata1 G
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Grydziuszko DamianŁukasik Aleksandra1 G
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Polański GracjanOrysiak Lena1 G
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Jakubowski JakubPągowska Katarzyna1 G
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Słowik SzymonKarcewicz Roksana1 D
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Serafin ArturSerafin Alicja1 C
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Serafin ArturSerafin Alicja1 B
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra1 B
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Oleszak HubertChytra Klaudia2 C
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Kłodarski GracjanJabłońska Zuzanna2 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria3 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria2 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Chwiałkowski FilipSkiba Maja6 C
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Oleszak HubertChytra Klaudia3 C
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Chwiałkowski FilipSkiba Maja6 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra6 B
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra1 B
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria2 D
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria3 D
Puchar Klas A, B i C Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra14 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Kłodarski GracjanJabłońska Zuzanna4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Grydziuszko DamianŁukasik Aleksandra1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Sędecki KacperNawrocka Natalia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Sucholas BłażejZielińska Agata1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Marzec TomaszBaszak Gabriela2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria2 D
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2019 – KATEGORIE SENIOR Serafin ArturSerafin Alicja2 OPEN
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2019 – KATEGORIE SENIOR Serafin ArturSerafin Alicja2 OPEN
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2019 – KATEGORIE SENIOR Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia4 OPEN
Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2019 – KATEGORIE SENIOR Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia4 OPEN
POWITANIE LATA Sędecki KacperNawrocka Natalia1 G
Polish Open Championships WDC Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra13 B
Polish Open Championships WDC Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra6 B
Polish Open ChampionshipsGralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra8 OPEN
ŚWIĘTO BZÓWGralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra1 B
ŚWIĘTO BZÓWStarski KacperSkrzypczyńska Julia7 B
ŚWIĘTO BZÓWGralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra4 B
ŚWIĘTO BZÓWStarski KacperSkrzypczyńska Julia6 C
ŚWIĘTO BZÓWKłodarski GracjanJabłońska Zuzanna5 F
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Starski KacperSkrzypczyńska Julia7 B
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Słowik SzymonKarcewicz Roksana3 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Starski KacperSkrzypczyńska Julia3 C
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra10 B
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra2 B
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymJabłoński PiotrJabłońska Sylwia5 E
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymJabłoński PiotrJabłońska Sylwia6 E
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra2 B
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra6 B
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Kłodarski GracjanJabłońska Zuzanna2 F
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Starski KacperSkrzypczyńska Julia8 B
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Starski KacperSkrzypczyńska Julia5 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria3 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria1 D
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Serafin ArturSerafin Alicja1 E
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia2 F
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia2 F
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria2 D
Polish Cup PTT; WDC AL Chwiałkowski FilipSkiba Maja6 C
Polish Cup PTT; WDC AL Chwiałkowski FilipSkiba Maja8 C
Polish Cup PTT; WDC AL Starski KacperSkrzypczyńska Julia3 C
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Sędecki KacperNawrocka Natalia1 G
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Ubych MarcelDerlatka Amelia5 D
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Ubych MarcelDerlatka Amelia3 D
Polish Cup PTT; WDC AL Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra25 OPEN
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria2 E
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Kłodarski GracjanJabłońska Zuzanna2 F
Polish Cup PTT; WDC AL Starski KacperSkrzypczyńska Julia13 B
Polish Cup PTT; WDC AL Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra9 B
Polish Cup PTT; WDC AL Słowik SzymonKarcewicz Roksana19 OPEN
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Gryciuk MarekBłaszczyk Paulina1 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyChwiałkowski FilipSkiba Maja6 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyGryciuk MarekBłaszczyk Paulina1 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyKłodarski GracjanJabłońska Zuzanna8 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySobczak SebastianKrakowska Wiktoria2 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyNogalski KacperBaszak Gabriela8 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyChwiałkowski FilipSkiba Maja7 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySłowik SzymonKarcewicz Roksana1 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyMarzec TomaszLew Julia2 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySobczak SebastianKrakowska Wiktoria1 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySędecki KacperNawrocka Natalia1 G
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Oleszak HubertChytra Klaudia2 D
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Kłodarski GracjanJabłońska Zuzanna6 F
IX GPS \"Biała Dama\" Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia4 F
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra6 B
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Słowik SzymonKarcewicz Roksana1 E
IX GPS \"Biała Dama\" Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia4 F
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria3 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Starski KacperSkrzypczyńska Julia6 C
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Oleszak HubertChytra Klaudia5 C
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Oleszak HubertChytra Klaudia1 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra2 B
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Starski KacperSkrzypczyńska Julia7 B
IX GPS \"Biała Dama\" Serafin ArturSerafin Alicja1 C
IX GPS \"Biała Dama\" Serafin ArturSerafin Alicja2 B
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Starski KacperSkrzypczyńska Julia7 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra9 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra3 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna4 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Słowik SzymonKarcewicz Roksana3 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna5 OPEN
IX GPS \"Biała Dama\" Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia4 E
IX GPS \"Biała Dama\" Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia7 E
IX GPS \"Biała Dama\" Serafin ArturSerafin Alicja2 E
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Gryciuk MarekBłaszczyk Paulina1 F
Mistrzostwa Klas A, B i C Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra12 B
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria5 E
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna1 D
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Oleszak HubertChytra Klaudia1 D
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria3 D
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Oleszak HubertChytra Klaudia11 C
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna2 D
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Gryciuk MarekBłaszczyk Paulina3 F
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Nogalski KacperBaszak Gabriela4 F
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Kłodarski GracjanJabłońska Zuzanna6 F
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Błaszak RafałMałek Alicja3 D
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Oleszak HubertChytra Klaudia1 D
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Błaszak RafałMałek Alicja4 D
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Serafin ArturSerafin Alicja1 E
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria4 E
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Słowik SzymonKarcewicz Roksana3 E
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Marzec TomaszLew Julia5 E
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria1 D
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Ubych MarcelDerlatka Amelia5 D
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra4 B
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia1 E
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia1 E
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna2 D
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra4 B
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Starski KacperSkrzypczyńska Julia3 B
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Chwiałkowski FilipSkiba Maja8 C
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Starski KacperSkrzypczyńska Julia3 C
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Chwiałkowski FilipSkiba Maja5 C
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Ubych MarcelDerlatka Amelia4 D
XLV Puchar Wieczystego Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra14 B
XLV Puchar Wieczystego Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra33 B
XLV Puchar Wieczystego Starski KacperSkrzypczyńska Julia27 B
XLV Puchar Wieczystego Starski KacperSkrzypczyńska Julia22 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Gryciuk MarekBłaszczyk Paulina2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Marzec TomaszLew Julia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Nogalski KacperBaszak Gabriela1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Ubych MarcelDerlatka Amelia8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Ubych MarcelDerlatka Amelia5 D
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna1 D
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna4 D
Gwiazdkowy Turniej TańcaSobczak SebastianKrakowska Wiktoria2 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaKrawczyk KacperChytra Klaudia9 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaKrawczyk KacperChytra Klaudia3 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaIgielski BartłomiejMarzec Zuzanna5 D
Gwiazdkowy Turniej TańcaIgielski BartłomiejMarzec Zuzanna2 D
Gwiazdkowy Turniej TańcaMarzec TomaszLew Julia10 E
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra27 OPEN
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Krawczyk KacperChytra Klaudia13 C
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Krawczyk KacperChytra Klaudia5 C
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia2 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia1 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna7 D
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna6 D
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria4 E
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria2 E
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Marzec TomaszLew Julia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Marzec TomaszLew Julia5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria4 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Serafin ArturSerafin Alicja2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Ubych MarcelDerlatka Amelia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Ubych MarcelDerlatka Amelia8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra4 B
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Serafin ArturSerafin Alicja5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna4 D
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Oleszak HubertFriedensberg Estera1 D
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna3 D
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Ubych MarcelDerlatka Amelia5 D
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna2 D
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Ubych MarcelDerlatka Amelia8 D
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria7 E
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria8 E
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Błaszak RafałMałek Alicja1 D
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Marzec TomaszLew Julia4 E
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Błaszak RafałMałek Alicja7 D
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Oleszak HubertFriedensberg Estera5 C
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Krawczyk KacperChytra Klaudia6 C
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Starski KacperSkrzypczyńska Julia5 C
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Krawczyk KacperChytra Klaudia6 C
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra4 B
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Starski KacperSkrzypczyńska Julia7 B
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra2 B
Mistrzostwa Polski Standard Serafin ArturSerafin Alicja10 OPEN
Puchar Klas A,B i C Piechota KonradPietrzykowska Natalia28 B
Puchar Klas A,B i C Starski KacperSkrzypczyńska Julia18 C
Puchar Klas A,B i C Piechota KonradPietrzykowska Natalia28 C
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Zięba JakubPułka Marta6 D
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Zięba JakubPułka Marta2 D
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Słowik SzymonKarcewicz Roksana1 E
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Błaszak RafałMałek Alicja3 D
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Błaszak RafałMałek Alicja2 D
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria4 E
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria3 E
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTZięba JakubPułka Marta6 D
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTZięba JakubPułka Marta2 D
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTChwiałkowski FilipSkiba Maja3 D
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTSerafin ArturSerafin Alicja8 OPEN
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTMarzec ŁukaszMarzec Karolina1 F
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTSerafin ArturSerafin Alicja3 C
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTMarzec ŁukaszMarzec Karolina1 F
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Chwiałkowski FilipSkiba Maja1 D
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOChwiałkowski FilipSkiba Maja3 D
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOChwiałkowski FilipSkiba Maja2 D
\"Taneczne Powitanie Lata\"Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria3 E
\"Taneczne Powitanie Lata\"Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna2 D
\"Taneczne Powitanie Lata\"Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna2 D
\"Taneczne Powitanie Lata\"Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria1 E
\"Taneczne Powitanie Lata\"Zięba JakubPułka Marta3 D
\"Taneczne Powitanie Lata\"Chwiałkowski FilipSkiba Maja1 D
\"Taneczne Powitanie Lata\"Oleszak HubertFriedensberg Estera2 D
\"Taneczne Powitanie Lata\"Chwiałkowski FilipSkiba Maja4 D
\"Taneczne Powitanie Lata\"Zięba JakubPułka Marta5 D
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria2 E
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Marzec TomaszJabłońska Zuzanna2 F
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna5 D
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Ubych MarcelDerlatka Amelia6 D
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna6 D
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Ubych MarcelDerlatka Amelia7 D
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra4 B
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria4 E
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Zięba JakubPułka Marta2 D
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Chwiałkowski FilipSkiba Maja3 D
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Chwiałkowski FilipSkiba Maja2 D
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Zięba JakubPułka Marta6 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiKrawczyk KacperChytra Klaudia2 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiZięba JakubPułka Marta8 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiChwiałkowski FilipSkiba Maja5 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiChwiałkowski FilipSkiba Maja6 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiZięba JakubPułka Marta3 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiSobczak SebastianKrakowska Wiktoria8 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiSobczak SebastianKrakowska Wiktoria3 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiMarzec TomaszJabłońska Zuzanna15 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiIgielski BartłomiejMarzec Zuzanna3 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiIgielski BartłomiejMarzec Zuzanna2 D
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Serafin ArturSerafin Alicja1 C
Puchar Klas F, E i DOleszak HubertFriedensberg Estera6 D
Puchar Klas F, E i DSobczak SebastianKrakowska Wiktoria7 F
Puchar Klas F, E i DOleszak HubertFriedensberg Estera1 D
Puchar Klas F, E i DSobczak SebastianKrakowska Wiktoria11 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Chwiałkowski FilipSkiba Maja3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Marzec TomaszJabłońska Zuzanna1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Zięba JakubPułka Marta4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Chwiałkowski FilipSkiba Maja1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Zięba JakubPułka Marta5 D
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYChwiałkowski FilipSkiba Maja4 D
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYChwiałkowski FilipSkiba Maja1 D
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Chwiałkowski FilipSkiba Maja4 D
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Chwiałkowski FilipSkiba Maja2 D
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria6 E
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria2 E
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORMarzec ŁukaszMarzec Karolina2 F
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORSerafin ArturSerafin Alicja1 C
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORMarzec ŁukaszMarzec Karolina1 F
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Chwiałkowski FilipSkiba Maja3 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria3 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria1 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Chwiałkowski FilipSkiba Maja3 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria2 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Piechota KonradPietrzykowska Natalia4 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Ubych MarcelDerlatka Amelia5 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Ubych MarcelDerlatka Amelia7 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria1 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Oleszak HubertFriedensberg Estera1 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Chwiałkowski FilipSkiba Maja7 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Oleszak HubertFriedensberg Estera1 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Chwiałkowski FilipSkiba Maja4 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Krawczyk KacperChytra Klaudia6 D
Polish Cup PTT WDC AL Piechota KonradPietrzykowska Natalia1 C
Polish Cup PTT WDC AL Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria2 E
Polish Cup PTT WDC AL Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria2 E
Polish Cup PTT WDC AL Stolarczyk SzymonMysiorek Julia4 C
Polish Cup PTT WDC AL Stolarczyk SzymonMysiorek Julia4 B
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Piechota KonradPietrzykowska Natalia1 C
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria10 E
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria4 E
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna7 D
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna5 D
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Nogalski KacperKarcewicz Roksana6 F
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Marzec ŁukaszMarzec Karolina2 F
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Marzec TomaszJabłońska Zuzanna5 F
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Marzec ŁukaszMarzec Karolina2 E
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Marzec ŁukaszMarzec Karolina2 F
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Marzec ŁukaszMarzec Karolina3 E
Mistrzostwa Klas A,B,C Piechota KonradPietrzykowska Natalia13 C
Mistrzostwa Klas A,B,C Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra17 C
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Chwiałkowski FilipSkiba Maja2 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Krawczyk KacperChytra Klaudia6 C
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Starski KacperSkrzypczyńska Julia2 C
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra1 C
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Błaszak RafałMałek Alicja6 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Oleszak HubertFriedensberg Estera3 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Starski KacperSkrzypczyńska Julia6 B
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Zięba JakubPułka Marta5 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Błaszak RafałMałek Alicja8 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Marzec TomaszJabłońska Zuzanna8 F
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Krawczyk KacperChytra Klaudia4 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Chwiałkowski FilipSkiba Maja2 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Oleszak HubertFriedensberg Estera1 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Słowik SzymonLew Julia3 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Słowik SzymonLew Julia3 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra5 B
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Piechota KonradPietrzykowska Natalia2 C
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria5 E
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna4 D
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria3 E
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Marzec ŁukaszMarzec Karolina4 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Marzec ŁukaszMarzec Karolina4 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra8 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Ubych MarcelDerlatka Amelia5 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra8 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Ubych MarcelDerlatka Amelia5 D
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Stolarczyk SzymonMysiorek Julia4 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Ubych MarcelDerlatka Amelia7 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Ubych MarcelDerlatka Amelia8 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Słowik SzymonLew Julia3 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Słowik SzymonLew Julia3 OPEN
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"WALENTYNKI 2018\" Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"WALENTYNKI 2018\" Marzec TomaszJabłońska Zuzanna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"WALENTYNKI 2018\" Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"WALENTYNKI 2018\" Starski KacperSkrzypczyńska Julia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"WALENTYNKI 2018\" Krawczyk KacperChytra Klaudia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"WALENTYNKI 2018\" Błaszak RafałMałek Alicja4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"WALENTYNKI 2018\" Błaszak RafałMałek Alicja4 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Zięba JakubPułka Marta4 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Chwiałkowski FilipSkiba Maja4 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Chwiałkowski FilipSkiba Maja6 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Ubych MarcelDerlatka Amelia7 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Krawczyk KacperChytra Klaudia2 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Słowik SzymonLew Julia1 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Nogalski KacperKarcewicz Roksana5 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Marzec TomaszJabłońska Zuzanna3 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Zięba JakubPułka Marta5 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra3 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna9 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna11 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Błaszak RafałMałek Alicja3 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Błaszak RafałMałek Alicja4 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Ubych MarcelDerlatka Amelia4 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra1 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Stolarczyk SzymonMysiorek Julia5 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Stolarczyk SzymonMysiorek Julia3 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoStarski KacperSkrzypczyńska Julia34 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoStolarczyk SzymonMysiorek Julia6 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoStarski KacperSkrzypczyńska Julia4 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra41 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoStolarczyk SzymonMysiorek Julia35 B
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowySerafin ArturSerafin Alicja2 C
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardSłowik SzymonLew Julia2 E
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardOleszak HubertFriedensberg Estera2 D
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardIgielski BartłomiejMarzec Zuzanna4 D
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardUbych MarcelDerlatka Amelia8 D
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardIgielski BartłomiejMarzec Zuzanna6 D
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardUbych MarcelDerlatka Amelia7 D
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardBłaszak RafałMałek Alicja2 D
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardBłaszak RafałMałek Alicja4 D
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowySerafin ArturSerafin Alicja4 OPEN
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardMarzec TomaszJabłońska Zuzanna2 F
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardNogalski KacperKarcewicz Roksana3 F
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardGryciuk MarekMarszał Maja4 F
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardStarski KacperSkrzypczyńska Julia7 C
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardZięba JakubPułka Marta3 D
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardPiechota KonradPietrzykowska Natalia2 C
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardKrawczyk KacperChytra Klaudia4 D
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardStolarczyk SzymonMysiorek Julia5 C
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardGralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra4 C
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardGralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra3 C
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardStolarczyk SzymonMysiorek Julia4 B
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardStarski KacperSkrzypczyńska Julia1 C
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardZięba JakubPułka Marta6 D
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardOleszak HubertFriedensberg Estera5 D
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardChwiałkowski FilipSkiba Maja4 D
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardKrawczyk KacperChytra Klaudia2 D
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardChwiałkowski FilipSkiba Maja5 D
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Stolarczyk SzymonMysiorek Julia5 C
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Stolarczyk SzymonMysiorek Julia7 B
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Gryciuk MarekMarszał Maja12 E
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Oleszak HubertFriedensberg Estera9 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna7 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna7 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria8 E
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria6 E
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Zięba JakubPułka Marta5 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Krawczyk KacperChytra Klaudia7 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Chwiałkowski FilipSkiba Maja9 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Marzec TomaszJabłońska Zuzanna13 E
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Krawczyk KacperChytra Klaudia6 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra3 C
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Chwiałkowski FilipSkiba Maja9 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Starski KacperSkrzypczyńska Julia6 C
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Stolarczyk SzymonMysiorek Julia5 C
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Serafin ArturSerafin Alicja1 E
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Starski KacperSkrzypczyńska Julia6 C
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra3 C
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Zięba JakubPułka Marta13 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Oleszak HubertFriedensberg Estera9 D
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Błaszak RafałMałek Alicja2 E
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Krawczyk KacperChytra Klaudia4 D
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Serafin ArturSerafin Alicja3 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Słowik SzymonLew Julia3 E
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Ubych MarcelDerlatka Amelia5 D
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Ubych MarcelDerlatka Amelia8 D
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Chwiałkowski FilipSkiba Maja4 D
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Zięba JakubPułka Marta6 D
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Krawczyk KacperChytra Klaudia5 D
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Chwiałkowski FilipSkiba Maja10 D
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Starski KacperSkrzypczyńska Julia4 C
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra5 C
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra4 C
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Starski KacperSkrzypczyńska Julia13 C
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Gralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra16 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Zięba JakubPułka Marta14 D
OTTT Jesień 2017Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria2 E
OTTT Jesień 2017Słowik SzymonLew Julia4 E
OTTT Jesień 2017Nogalski KacperKarcewicz Roksana9 E
OTTT Jesień 2017Marzec TomaszJabłońska Zuzanna10 E
OTTT Jesień 2017Błaszak RafałMałek Alicja1 E
OTTT Jesień 2017Sobczak SebastianKrakowska Wiktoria3 E
OTTT Jesień 2017Krawczyk KacperChytra Klaudia4 D
OTTT Jesień 2017Oleszak HubertFriedensberg Estera2 D
OTTT Jesień 2017Chwiałkowski FilipSkiba Maja3 D
OTTT Jesień 2017Krawczyk KacperChytra Klaudia1 D
OTTT Jesień 2017Zięba JakubPułka Marta2 D
OTTT Jesień 2017Oleszak HubertFriedensberg Estera3 D
OTTT Jesień 2017Chwiałkowski FilipSkiba Maja4 D
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Serafin ArturSerafin Alicja1 E
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Serafin ArturSerafin Alicja8 C
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEZubek JakubPietrzykowska Natalia6 C
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEGralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra1 C
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEOleszak HubertFriedensberg Estera3 D
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEGralak MateuszSzymkiewicz Aleksandra1 C
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEOleszak HubertFriedensberg Estera7 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT Serafin ArturSerafin Alicja1 E
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEZubek JakubPietrzykowska Natalia6 D
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSKonarzewski JakubKot Nikola6 C
Polish Open Championships PTT Konarzewski JakubKot Nikola35 OPEN
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Ubych MarcelChytra Klaudia2 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Ubych MarcelChytra Klaudia4 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Gryciuk MarekMarszał Maja6 F
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Marzec TomaszJabłońska Zuzanna9 F
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Nogalski KacperKarcewicz Roksana10 F
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Gryciuk MarekMarszał Maja6 F
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Nogalski KacperKarcewicz Roksana8 F
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Marzec TomaszJabłońska Zuzanna9 F
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Błaszak RafałMałek Alicja7 E
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Zubek JakubPietrzykowska Natalia5 D
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna3 E
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Kościelniak ErykBaszak Gabriela7 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAKonarzewski JakubKot Nikola9 C
ŚWIĘTO BZÓW Zubek JakubPietrzykowska Natalia2 C
ŚWIĘTO BZÓW Marzec TomaszJabłońska Zuzanna11 F
ŚWIĘTO BZÓW Kościelniak ErykBaszak Gabriela1 F
ŚWIĘTO BZÓW Zubek JakubPietrzykowska Natalia5 D
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Marzec ŁukaszMarzec Karolina2 F
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia3 F
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Marzec ŁukaszMarzec Karolina3 F
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Jabłoński PiotrJabłońska Sylwia6 F
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Serafin ArturSerafin Alicja1 E
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Ubych MarcelChytra Klaudia5 D
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Ubych MarcelChytra Klaudia8 D
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Słowik SzymonDerlatka Amelia6 OPEN
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Zubek JakubPietrzykowska Natalia7 C
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Konarzewski JakubKot Nikola4 C
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna1 E
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Słowik SzymonDerlatka Amelia4 D
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Słowik SzymonDerlatka Amelia7 D
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Kościelniak ErykBaszak Gabriela5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaBłaszak RafałMałek Alicja4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaZubek JakubPietrzykowska Natalia2 D
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Zubek JakubPietrzykowska Natalia6 C
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Błaszak RafałMałek Alicja4 E
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Konarzewski JakubKot Nikola6 C
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Zubek JakubPietrzykowska Natalia2 D
Polish Cup PTT Zubek JakubPietrzykowska Natalia3 C
Polish Cup PTT Konarzewski JakubKot Nikola5 C
Polish Cup PTT Piechota KonradMysiorek Julia1 C
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Ubych MarcelChytra Klaudia8 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Ubych MarcelChytra Klaudia7 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Błaszak RafałMałek Alicja7 E
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Piechota KonradMysiorek Julia2 C
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Zubek JakubPietrzykowska Natalia2 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Starski KacperŚwiąder Aleksandra2 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna5 E
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Zubek JakubPietrzykowska Natalia22 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaIgielski BartłomiejMarzec Zuzanna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaUbych MarcelChytra Klaudia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaUbych MarcelChytra Klaudia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaBłaszak RafałMałek Alicja2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaPiechota KonradMysiorek Julia4 C
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Chudzia MichałSzymkiewicz Aleksandra10 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Zięba JakubPułka Marta6 E
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Chwiałkowski FilipSkiba Maja2 E
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Chudzia MichałSzymkiewicz Aleksandra16 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Starski KacperŚwiąder Aleksandra11 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Zięba JakubPułka Marta6 E
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Chwiałkowski FilipSkiba Maja3 E
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Krawczyk KacperTomoń Julita4 D
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Markowiak JakubKałuża Anna1 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Piechota KonradMysiorek Julia13 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Stolarczyk SzymonPszczoła Natalia7 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Konarzewski JakubKot Nikola11 C
Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT, Elite Dance CupKrawczyk KacperTomoń Julita4 D
Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT, Elite Dance CupUbych MarcelChytra Klaudia7 D
Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT, Elite Dance CupUbych MarcelChytra Klaudia5 D
Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT, Elite Dance CupKonarzewski JakubKot Nikola5 C
Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT, Elite Dance CupChudzia MichałSzymkiewicz Aleksandra4 D
Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT, Elite Dance CupChudzia MichałSzymkiewicz Aleksandra1 D
Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT, Elite Dance CupStarski KacperŚwiąder Aleksandra5 D
Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT, Elite Dance CupSłowik SzymonDerlatka Amelia1 D
Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT, Elite Dance CupSłowik SzymonDerlatka Amelia5 D
Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT, Elite Dance CupKościelniak ErykBaszak Gabriela8 E
Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT, Elite Dance CupIgielski BartłomiejMarzec Zuzanna5 E
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Starski KacperŚwiąder Aleksandra6 D
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Chudzia MichałSzymkiewicz Aleksandra1 D
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Krawczyk KacperTomoń Julita8 D
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Starski KacperŚwiąder Aleksandra10 C
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Piechota KonradMysiorek Julia1 C
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Markowiak JakubKałuża Anna2 C
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Stolarczyk SzymonPszczoła Natalia2 C
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Konarzewski JakubKot Nikola11 C
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Chudzia MichałSzymkiewicz Aleksandra4 D
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Chwiałkowski FilipSkiba Maja1 E
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Kościelniak ErykBaszak Gabriela8 E
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna2 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGralak MateuszSkrzypczyńska Julia2 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGralak MateuszSkrzypczyńska Julia13 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoStolarczyk SzymonPszczoła Natalia3 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMarkowiak JakubKałuża Anna6 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPiechota KonradMysiorek Julia12 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoStolarczyk SzymonPszczoła Natalia8 C
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDKrawczyk KacperTomoń Julita2 D
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDPacelik PatrykKraszewska Monika7 D
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDGralak MateuszSkrzypczyńska Julia1 C
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDGralak MateuszSkrzypczyńska Julia2 C
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDStarski KacperŚwiąder Aleksandra9 C
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDPacelik PatrykKraszewska Monika7 D
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDKonarzewski JakubKot Nikola6 C
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDMarkowiak JakubKałuża Anna1 C
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDStolarczyk SzymonPszczoła Natalia2 C
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDPiechota KonradMysiorek Julia4 C
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDStolarczyk SzymonPszczoła Natalia1 C
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDChudzia MichałSzymkiewicz Aleksandra1 D
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDOleszak HubertFriedensberg Estera6 D
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDChudzia MichałSzymkiewicz Aleksandra5 D
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDOleszak HubertFriedensberg Estera7 D
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDChwiałkowski FilipSkiba Maja1 E
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDSłowik SzymonDerlatka Amelia2 E
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDKościelniak ErykBaszak Gabriela5 E
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDIgielski BartłomiejMarzec Zuzanna4 E
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDUbych MarcelChytra Klaudia6 D
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDUbych MarcelChytra Klaudia7 D
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDZięba JakubPułka Marta2 E
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDBłaszak RafałMałek Alicja4 E
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDKrawczyk KacperTomoń Julita3 D
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDStarski KacperŚwiąder Aleksandra6 D
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Gralak MateuszSkrzypczyńska Julia24 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy, Seniorzy i MP Show w ST i LA Gralak MateuszSkrzypczyńska Julia14 OPEN
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Stolarczyk SzymonPszczoła Natalia5 C
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Chudzia MichałSzymkiewicz Aleksandra1 D
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Markowiak JakubKałuża Anna3 C
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Piechota KonradMysiorek Julia1 C
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Ubych MarcelChytra Klaudia8 D
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Krawczyk KacperTomoń Julita3 D
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Chudzia MichałSzymkiewicz Aleksandra5 D
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Krawczyk KacperTomoń Julita4 D
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Chwiałkowski FilipSkiba Maja1 E
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna5 E
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Kościelniak ErykBaszak Gabriela3 E
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Ubych MarcelChytra Klaudia8 D
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Stolarczyk SzymonPszczoła Natalia5 C
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Gralak MateuszSkrzypczyńska Julia21 OPEN
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Krawczyk KacperTomoń Julita2 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Chudzia MichałSzymkiewicz Aleksandra4 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Stolarczyk SzymonPszczoła Natalia6 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Konarzewski JakubPietrzykowska Natalia5 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Stolarczyk SzymonPszczoła Natalia3 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Markowiak JakubKałuża Anna2 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Chudzia MichałSzymkiewicz Aleksandra1 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Starski KacperŚwiąder Aleksandra3 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Krawczyk KacperTomoń Julita2 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna5 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Błaszak RafałMałek Alicja6 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Zięba JakubPułka Marta3 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Chwiałkowski FilipSkiba Maja1 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Kościelniak ErykBaszak Gabriela5 E
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Gralak MateuszSkrzypczyńska Julia3 C
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Krawczyk KacperTomoń Julita6 D
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Gralak MateuszSkrzypczyńska Julia3 C
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Zięba JakubPułka Marta4 E
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Piechota KonradMysiorek Julia3 C
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Konarzewski JakubPietrzykowska Natalia11 C
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Starski KacperŚwiąder Aleksandra5 D
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Starski KacperŚwiąder Aleksandra3 D
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Słowik SzymonDerlatka Amelia1 E
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Krawczyk KacperTomoń Julita3 D
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Błaszak RafałMałek Alicja6 E
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Chwiałkowski FilipSkiba Maja5 E
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Ubych MarcelChytra Klaudia8 D
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Ubych MarcelChytra Klaudia7 D
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Zięba JakubFriedensberg Estera9 D
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Starski KacperŚwiąder Aleksandra7 D
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Starski KacperŚwiąder Aleksandra5 D
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Chudzia MichałSzymkiewicz Aleksandra2 D
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Gralak MateuszSkrzypczyńska Julia3 C
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Krawczyk KacperTomoń Julita4 D
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Chudzia MichałSzymkiewicz Aleksandra2 D
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Błaszak RafałMałek Alicja3 E
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Kowalczuk MaurycySkiba Maja2 E
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna5 E
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Gralak MateuszSkrzypczyńska Julia2 C
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Krawczyk KacperTomoń Julita3 D
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Pacelik PatrykKraszewska Monika7 D
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Pacelik PatrykKraszewska Monika5 D
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Markowiak JakubKałuża Anna3 C
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Stolarczyk SzymonPszczoła Natalia4 C
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Piechota KonradMysiorek Julia5 C
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Jabłoński BartłomiejKot Nikola7 C
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Stolarczyk SzymonPszczoła Natalia2 C
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Konarzewski JakubPietrzykowska Natalia6 C
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Toczko PatrykRot Agata7 C
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Jabłoński BartłomiejKot Nikola8 C
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Toczko PatrykRot Agata9 B
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Słowik SzymonDerlatka Amelia2 E
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Ubych MarcelChytra Klaudia1 E
XVIII SOLNY OTTTOleszak HubertRadoń Anna4 D
XVIII SOLNY OTTTKościelniak ErykBaszak Gabriela6 E
XVIII SOLNY OTTTUbych MarcelChytra Klaudia3 E
XVIII SOLNY OTTTIgielski BartłomiejMarzec Zuzanna5 E
XVIII SOLNY OTTTBłaszak RafałMałek Alicja2 E
XVIII SOLNY OTTTKrawczyk KacperTomoń Julita1 D
XVIII SOLNY OTTTOleszak HubertRadoń Anna3 D
XVIII SOLNY OTTTChudzia MichałSzymkiewicz Aleksandra5 D
XVIII SOLNY OTTTKrawczyk KacperTomoń Julita1 D
XVIII SOLNY OTTTStarski KacperŚwiąder Aleksandra2 D
XVIII SOLNY OTTTChudzia MichałSzymkiewicz Aleksandra5 D
XVIII SOLNY OTTTPacelik PatrykKraszewska Monika6 D
XVIII SOLNY OTTTPacelik PatrykKraszewska Monika7 D
XVIII SOLNY OTTTPiechota KonradMysiorek Julia2 C
XVIII SOLNY OTTTKonarzewski JakubPietrzykowska Natalia3 C
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Ubych MarcelChytra Klaudia4 E
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Igielski BartłomiejMarzec Zuzanna7 E
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Kowalczuk MaurycySkiba Maja5 E
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Kościelniak ErykBaszak Gabriela2 F
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Konarzewski JakubPietrzykowska Natalia5 C
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Gralak MateuszSkrzypczyńska Julia17 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Gralak MateuszSkrzypczyńska Julia8 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Gralak MateuszSkrzypczyńska Julia3 C
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Stolarczyk SzymonPszczoła Natalia7 C
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Gralak MateuszSkrzypczyńska Julia4 C
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Stolarczyk SzymonPszczoła Natalia3 C
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Markowiak JakubKałuża Anna2 C
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Starski KacperŚwiąder Aleksandra6 D
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Krawczyk KacperTomoń Julita3