!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
THOMAS DANCE
Kraków (Małopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Capik TomaszKot Wiktoria7 F
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA SŁABY MAKSYMILIANHEBDA KAMILA6 F
FINAŁ REKREACJI MAŁOPOLSKIEJ PTT 2023/2024 ORAZ KLASY H i G Bernacki HubertNowakowska Lilianna1 G
FINAŁ REKREACJI MAŁOPOLSKIEJ PTT 2023/2024 ORAZ KLASY H i G BERNACKI KSAWERYLENIAR MATYLDA1 G
IV Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2024 Capik TomaszKot Wiktoria4 F
IV Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2024 SŁABY MAKSYMILIANHEBDA KAMILA5 F
PERFECT DANCE KRAKÓW 2023 Bernacki HubertNowakowska Lilianna2 G
PERFECT DANCE KRAKÓW 2023 BIERNAT BŁAŻEJWĘGIEL OLGA2 H
PERFECT DANCE KRAKÓW 2023 SŁABY MAKSYMILIANHEBDA KAMILA2 F
PERFECT DANCE KRAKÓW 2023 Capik TomaszKot Wiktoria6 F
II OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY MORAWICA Miękina JakubĆwierz Anna4 B
II OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY MORAWICA Capik TomaszKot Wiktoria3 F
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Miękina JakubĆwierz Anna11 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” BERNACKI KSAWERYLENIAR MATYLDA2 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Miękina JakubĆwierz Anna8 B
„Cracow Dance Festival 24 GPP” BIERNAT BŁAŻEJWĘGIEL OLGA1 H
„Cracow Dance Festival 24 GPP” BERNACKI KSAWERYLENIAR MATYLDA2 G
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Bajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara3 C
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Bajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara3 D
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Bernacki HubertNowakowska Lilianna2 G
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu BIERNAT BŁAŻEJWĘGIEL OLGA1 H
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu SŁABY MAKSYMILIANHEBDA KAMILA5 F
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Miękina JakubĆwierz Anna8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Bajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Bajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara3 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś SŁABY MAKSYMILIANHEBDA KAMILA7 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Bernacki HubertNowakowska Lilianna1 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś BERNACKI KSAWERYLENIAR MATYLDA1 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś BIERNAT BŁAŻEJWĘGIEL OLGA1 H
XXXIV Turniej Tańca „O WAWELSKIEGO SMOKA” BIERNAT BŁAŻEJWĘGIEL OLGA2 H
XXXIV Turniej Tańca „O WAWELSKIEGO SMOKA” BERNACKI KSAWERYLENIAR MATYLDA1 G
XXXIV Turniej Tańca „O WAWELSKIEGO SMOKA” Bernacki HubertNowakowska Lilianna1 G
XXXIV Turniej Tańca „O WAWELSKIEGO SMOKA” SŁABY MAKSYMILIANHEBDA KAMILA3 F
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Bajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara5 C
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Miękina JakubĆwierz Anna9 B
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Bajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara4 D
V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA SŁABY MAKSYMILIANHEBDA KAMILA5 F
V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Bernacki HubertNowakowska Lilianna3 G
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Bernacki HubertNowakowska Lilianna2 G
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 SŁABY MAKSYMILIANHEBDA KAMILA6 F
Polish Cup PTT Miękina JakubĆwierz Anna21 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Bajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara3 C
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Miękina JakubĆwierz Anna7 OPEN
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta BERNACKI KSAWERYLENIAR MATYLDA1 H
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORBajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara2 D
Puchar WieczystegoMiękina JakubĆwierz Anna11 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego BERNACKI KSAWERYLENIAR MATYLDA1 H
Puchar Krakowa BERNACKI KSAWERYLENIAR MATYLDA1 H
XXVI TTT \"O Pierścień Św. Kingi\" Rekreacja Małopolska Bernacki HubertNowakowska Lilianna1 H
XXVI TTT \"O Pierścień Św. Kingi\" Rekreacja Małopolska BERNACKI KSAWERYLENIAR MATYLDA1 H
OTTT STARDANCE PREMIUM Bernacki HubertNowakowska Lilianna1 H
OTTT STARDANCE PREMIUM BERNACKI KSAWERYLENIAR MATYLDA1 H
OTTT STARDANCE PREMIUM SŁABY MAKSYMILIANHEBDA KAMILA10 F
OTTT STARDANCE PREMIUM Miękina JakubĆwierz Anna2 C
OTTT STARDANCE PREMIUM Miękina JakubĆwierz Anna3 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Miękina JakubĆwierz Anna4 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Miękina JakubĆwierz Anna2 C
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"SŁABY MAKSYMILIANHEBDA KAMILA4 F
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera SŁABY MAKSYMILIANHEBDA KAMILA1 G
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Miękina JakubĆwierz Anna5 B
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Miękina JakubĆwierz Anna2 C
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Capik TomaszWojciechowska Marcelina3 G
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Miękina JakubĆwierz Anna13 C
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Miękina JakubĆwierz Anna9 B
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Miękina JakubĆwierz Anna3 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Miękina JakubĆwierz Anna8 B
XIV Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno GOLDEN DANCE - REKREACJA Capik TomaszWojciechowska Marcelina3 G
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Miękina JakubĆwierz Anna10 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Stal KacperGawor Jowita3 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Stal KacperGawor Jowita3 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Miękina JakubĆwierz Anna3 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas SŁABY MAKSYMILIANHEBDA KAMILA1 G
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Bernacki HubertNowakowska Lilianna1 H
Festival Tańca Zawirowani 2023 Capik TomaszWojciechowska Marcelina3 G
Festival Tańca Zawirowani 2023 Miękina JakubĆwierz Anna2 C
Festival Tańca Zawirowani 2023 Miękina JakubĆwierz Anna3 B
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Miękina JakubĆwierz Anna5 B
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Stal KacperGawor Jowita1 B
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Stal KacperGawor Jowita5 B
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Miękina JakubĆwierz Anna1 C
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Bajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara3 D
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Stal KacperGawor Jowita2 B
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Stal KacperGawor Jowita2 B
Perfect Dance Kraków 2023 Bernacki HubertNowakowska Lilianna2 H
Perfect Dance Kraków 2023 SŁABY MAKSYMILIANHEBDA KAMILA1 G
II Międzynarodowy Taneczny Festiwal Asów 2023 Bernacki HubertNowakowska Lilianna1 H
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Miękina JakubĆwierz Anna8 C
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Bernacki HubertNowakowska Lilianna2 H
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś SŁABY MAKSYMILIANHEBDA KAMILA1 G
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Stal KacperGawor Jowita10 B
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Miękina JakubĆwierz Anna2 B
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Stal KacperGawor Jowita5 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Stal KacperGawor Jowita6 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Stal KacperGawor Jowita7 B
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Miękina JakubĆwierz Anna7 C
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Capik TomaszWojciechowska Marcelina3 G
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Bernacki HubertNowakowska Lilianna1 H
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Capik TomaszWojciechowska Marcelina3 G
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 SŁABY MAKSYMILIANHEBDA KAMILA2 G
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Stal KacperGawor Jowita1 B
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Stal KacperGawor Jowita5 B
27 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Capik TomaszWojciechowska Marcelina3 G
27 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu SŁABY MAKSYMILIANHEBDA KAMILA3 G
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Miękina JakubĆwierz Anna3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Stal KacperGawor Jowita3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI ORAZ IV OTTT ROYAL CUP WIELICZKA POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Stal KacperGawor Jowita7 OPEN
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA SŁABY MAKSYMILIANHEBDA KAMILA2 G
MISTRZOSTWA KLAS CBA Stal KacperGawor Jowita23 B
MISTRZOSTWA KLAS CBA Miękina JakubĆwierz Anna9 C
MISTRZOSTWA KLAS CBA Stal KacperGawor Jowita22 B
MISTRZOSTWA KLAS CBA Miękina JakubĆwierz Anna29 B
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Miękina JakubĆwierz Anna6 B
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Miękina JakubĆwierz Anna6 C
STARDANCE - PREMIUM Stal KacperGawor Jowita2 B
STARDANCE - PREMIUM Miękina JakubĆwierz Anna1 B
STARDANCE - PREMIUM Stal KacperGawor Jowita6 B
STARDANCE - PREMIUM Miękina JakubĆwierz Anna7 C
STARDANCE - PREMIUM Bajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara2 D
Puchar Wieczystego kategorie SENIORBajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara3 C
Puchar Wieczystego kategorie SENIORBajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara2 D
Puchar WieczystegoMiękina JakubĆwierz Anna32 C
Puchar WieczystegoStal KacperGawor Jowita29 B
Puchar WieczystegoMiękina JakubĆwierz Anna3 C
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Miękina JakubĆwierz Anna1 C
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Stal KacperGawor Jowita5 B
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Stal KacperGawor Jowita5 B
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Miękina JakubĆwierz Anna3 C
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Miękina JakubĆwierz Anna6 C
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Miękina JakubĆwierz Anna2 C
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Miękina JakubĆwierz Anna5 C
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Stal KacperGawor Jowita3 B
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Stal KacperGawor Jowita6 B
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Miękina JakubĆwierz Anna8 C
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Stal KacperGawor Jowita18 B
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Miękina JakubĆwierz Anna5 C
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Stal KacperGawor Jowita16 B
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Stal KacperGawor Jowita4 B
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Stal KacperGawor Jowita6 B
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Miękina JakubĆwierz Anna1 C
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Miękina JakubĆwierz Anna6 C
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyMiękina JakubĆwierz Anna2 C
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Miękina JakubĆwierz Anna1 C
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Stal KacperGawor Jowita8 B
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Miękina JakubĆwierz Anna7 C
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Stal KacperGawor Jowita9 B
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Stal KacperGawor Jowita6 B
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Stal KacperGawor Jowita9 B
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Miękina JakubĆwierz Anna4 C
PERFECT DANCE Kraków 2022Stal KacperGawor Jowita2 B
PERFECT DANCE Kraków 2022Stal KacperGawor Jowita3 B
PERFECT DANCE Kraków 2022Miękina JakubĆwierz Anna9 C
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Miękina JakubĆwierz Anna13 C
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Miękina JakubĆwierz Anna13 C
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Stal KacperGawor Jowita4 B
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Stal KacperGawor Jowita7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Miękina JakubĆwierz Anna8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Miękina JakubĆwierz Anna2 C
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Bajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara4 D
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Bajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „LIBIĄŻ DANCE FESTIVAL” Bajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „LIBIĄŻ DANCE FESTIVAL” Bajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara3 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Miękina JakubĆwierz Anna6 C
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Bajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara4 D
Cracow Dance FestivalMiękina JakubĆwierz Anna6 C
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Miękina JakubĆwierz Anna4 C
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Ojczyk StanisławGrabka Nadia4 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Ojczyk StanisławGrabka Nadia4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Stal KacperGawor Jowita2 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Ojczyk StanisławGrabka Nadia1 OPEN
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Kustosz NikodemMalec Gabriela3 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Stal KacperGawor Jowita11 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Ojczyk StanisławGrabka Nadia2 OPEN
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Miękina JakubĆwierz Anna7 C
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Stal KacperGawor Jowita5 C
CeA Challenge Cup Puchar Stal KacperGawor Jowita4 C
CeA Challenge Cup Puchar Stal KacperGawor Jowita1 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Miękina JakubĆwierz Anna27 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Miękina JakubĆwierz Anna29 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Stal KacperGawor Jowita12 C
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ojczyk StanisławGrabka Nadia4 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ojczyk StanisławGrabka Nadia4 OPEN
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Stal KacperGawor Jowita2 C
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Miękina JakubĆwierz Anna10 C
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Miękina JakubĆwierz Anna7 C
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Miękina JakubĆwierz Anna2 C
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorBajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara7 D
Puchar WieczystegoOjczyk StanisławGrabka Nadia2 C
Puchar WieczystegoOjczyk StanisławGrabka Nadia3 C
Puchar WieczystegoMiękina JakubĆwierz Anna28 C
Puchar WieczystegoStal KacperGawor Jowita12 C
Puchar WieczystegoMiękina JakubĆwierz Anna50 C
Puchar WieczystegoStal KacperGawor Jowita34 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Ojczyk StanisławGrabka Nadia16 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Ojczyk StanisławGrabka Nadia15 OPEN
CeA Challenge Cup Jesienny Miękina JakubĆwierz Anna5 C
CeA Challenge Cup Jesienny Stal KacperGawor Jowita3 C
CeA Challenge Cup Jesienny Miękina JakubĆwierz Anna6 C
CeA Challenge Cup Jesienny Stal KacperGawor Jowita3 C
CeA Challenge Cup Jesienny Miękina JakubĆwierz Anna6 C
CeA Challenge Cup Jesienny Stal KacperGawor Jowita2 C
CeA Challenge Cup Jesienny Stal KacperGawor Jowita2 C
CeA Challenge Cup Jesienny Miękina JakubĆwierz Anna7 C
CeA Challenge Cup UskrzydloneBajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara2 D
CeA Challenge Cup UskrzydloneStal KacperGawor Jowita7 C
CeA Challenge Cup UskrzydloneStal KacperGawor Jowita5 C
CeA Challenge Cup Uskrzydlone Stal KacperGawor Jowita2 C
CeA Challenge Cup Uskrzydlone Stal KacperGawor Jowita3 C
Mistrzostwa Polski StandardOjczyk StanisławGrabka Nadia13 OPEN
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Stal KacperGawor Jowita1 C
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Stal KacperGawor Jowita1 C
OTTT DŻET 2021 Stal KacperGawor Jowita2 C
OTTT DŻET 2021 Stal KacperGawor Jowita9 C
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Ojczyk StanisławGrabka Nadia7 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Ojczyk StanisławGrabka Nadia8 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Ojczyk StanisławGrabka Nadia6 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Bajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara2 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Stal KacperGawor Jowita2 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Stal KacperGawor Jowita7 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Szydłowski SzymonKica Karolina3 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Szydłowski SzymonKica Karolina6 E
Puchar Klas F, E i D Szydłowski SzymonKica Karolina18 E
Puchar Klas F, E i D Szydłowski SzymonKica Karolina8 E
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Stal KacperGawor Jowita7 C
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Stal KacperGawor Jowita5 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT Bajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara5 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT Bajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara5 D
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Szydłowski SzymonKica Karolina9 E
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Szydłowski SzymonKica Karolina5 E
Grand Prix Polski PTT Ojczyk StanisławGrabka Nadia7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Ojczyk StanisławGrabka Nadia8 OPEN
CeA Spring Stal KacperGawor Jowita4 C
Polish Open Championships WDC Ojczyk StanisławGrabka Nadia1 OPEN
Polish Open Championships WDC Ojczyk StanisławGrabka Nadia2 OPEN
Polish Open Championships WDC Ojczyk StanisławGrabka Nadia4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Szydłowski SzymonKica Karolina5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Szydłowski SzymonKica Karolina10 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Stal KacperGawor Jowita5 C
Cracow Dance Festival Stal KacperGawor Jowita12 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Stal KacperGawor Jowita16 C
CeA Puchar Stal KacperGawor Jowita2 C
CeA Puchar Klimek MaksymilianMendel Martyna2 E
CeA Challenge Cup Puchar Bajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara3 D
CeA Challenge Cup Puchar Bajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara7 D
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTOjczyk StanisławGrabka Nadia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTOjczyk StanisławGrabka Nadia1 OPEN
47 Puchar Wieczystego Ojczyk StanisławGrabka Nadia6 OPEN
47 Puchar Wieczystego Ojczyk StanisławGrabka Nadia8 OPEN
47 Puchar Wieczystego Widełka MateuszKural Amelia32 D
47 Puchar Wieczystego Miękina JakubBabraj Katarzyna23 C
47 Puchar Wieczystego Widełka MateuszKural Amelia29 D
47 Puchar Wieczystego Miękina JakubBabraj Katarzyna21 C
47 Puchar Wieczystego Szydłowski SzymonKica Karolina20 E
47 Puchar Wieczystego Stal KacperGawor Jowita18 C
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Szydłowski SzymonKica Karolina4 F
CeA Challenge Cup Miękina JakubBabraj Katarzyna6 C
CeA Challenge Cup Miękina JakubBabraj Katarzyna9 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Ojczyk StanisławGrabka Nadia4 OPEN
Mikołajowy OTTT Szydłowski SzymonKica Karolina2 F
Mikołajowy OTTT Stal KacperGawor Jowita2 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Stal KacperGawor Jowita1 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Szydłowski SzymonKica Karolina5 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Miękina JakubBabraj Katarzyna5 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Miękina JakubBabraj Katarzyna7 C
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Widełka MateuszKural Amelia7 E
Mistrzostwa Polski Latin Ojczyk StanisławGrabka Nadia5 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Ojczyk StanisławGrabka Nadia3 OPEN
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAŚwierczek SebastianNowicka Weronika3 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKASzydłowski SzymonKica Karolina1 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAKlimek MaksymilianMendel Martyna3 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAWidełka MateuszKural Amelia7 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAŚwierczek SebastianNowicka Weronika4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ojczyk StanisławGrabka Nadia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ojczyk StanisławGrabka Nadia3 OPEN
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Klimek MaksymilianMendel Martyna4 E
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Widełka MateuszKural Amelia5 E
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Miękina JakubBabraj Katarzyna1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ojczyk StanisławGrabka Nadia2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ojczyk StanisławGrabka Nadia2 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaMiękina JakubBabraj Katarzyna3 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaWidełka MateuszKural Amelia1 E
Puchar WieczystegoOjczyk StanisławGrabka Nadia4 OPEN
Puchar WieczystegoŚwierczek SebastianNowicka Weronika17 OPEN
Puchar WieczystegoOjczyk StanisławGrabka Nadia12 OPEN
Puchar WieczystegoStal KacperGawor Jowita3 D
Puchar WieczystegoWidełka MateuszKural Amelia13 E
Puchar WieczystegoStal KacperGawor Jowita19 D
Puchar WieczystegoMiękina JakubBabraj Katarzyna19 D
Puchar WieczystegoMiękina JakubBabraj Katarzyna28 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Ojczyk StanisławGrabka Nadia9 OPEN
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Miękina JakubBabraj Katarzyna6 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Widełka MateuszKural Amelia1 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Klimek MaksymilianMendel Martyna4 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Szydłowski SzymonKica Karolina1 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Szydłowski SzymonKica Karolina2 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Klimek MaksymilianMendel Martyna5 E
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Ojczyk StanisławGrabka Nadia12 OPEN
Puchar Rektora AGH Widełka MateuszKural Amelia2 E
Puchar Rektora AGH Klimek MaksymilianMendel Martyna2 E
Puchar Rektora AGH Miękina JakubBabraj Katarzyna7 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Miękina JakubBabraj Katarzyna5 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Widełka MateuszKural Amelia4 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Szydłowski SzymonKica Karolina1 G
OTTT DŻET 2019 Bajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara2 E
OTTT DŻET 2019 Miękina JakubBabraj Katarzyna9 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Miękina JakubBabraj Katarzyna5 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Świerczek SebastianNowicka Weronika4 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Świerczek SebastianNowicka Weronika6 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Ojczyk StanisławGrabka Nadia10 OPEN
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Widełka MateuszKural Amelia7 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Miękina JakubBabraj Katarzyna2 D
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Miękina JakubBabraj Katarzyna2 D
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Miękina JakubBabraj Katarzyna1 D
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Widełka MateuszKural Amelia5 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Miękina JakubBabraj Katarzyna8 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Miękina JakubBabraj Katarzyna8 D
GPS \" Bieruń 2019\" Bajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara2 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Ojczyk StanisławGrabka Nadia3 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Ojczyk StanisławGrabka Nadia3 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Miękina JakubBabraj Katarzyna4 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Miękina JakubBabraj Katarzyna5 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Ojczyk StanisławGrabka Nadia2 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Ojczyk StanisławGrabka Nadia2 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Miękina JakubBabraj Katarzyna2 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Miękina JakubBabraj Katarzyna1 D
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Ojczyk StanisławGrabka Nadia19 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Bajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara7 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Miękina JakubBabraj Katarzyna8 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Miękina JakubBabraj Katarzyna9 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaMiękina JakubBabraj Katarzyna4 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaMiękina JakubBabraj Katarzyna9 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaŚwierczek SebastianNowicka Weronika6 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaŚwierczek SebastianNowicka Weronika6 D
Polish Open ChampionshipsOjczyk StanisławGrabka Nadia5 OPEN
Polish Open Championships WDC Ojczyk StanisławGrabka Nadia6 OPEN
Polish Open Championships WDC Ojczyk StanisławGrabka Nadia4 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Miękina JakubBabraj Katarzyna5 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Klimek MaksymilianMendel Martyna4 E
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Miękina JakubBabraj Katarzyna7 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Miękina JakubBabraj Katarzyna2 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Widełka MateuszKural Amelia5 E
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Ojczyk StanisławGrabka Nadia5 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Świerczek SebastianNowicka Weronika9 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Świerczek SebastianNowicka Weronika3 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Ojczyk StanisławGrabka Nadia4 D
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Widełka MateuszKural Amelia1 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Widełka MateuszKural Amelia2 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Klimek MaksymilianMendel Martyna11 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Ojczyk StanisławGrabka Nadia3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Ojczyk StanisławGrabka Nadia3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Świerczek SebastianNowicka Weronika4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Świerczek SebastianNowicka Weronika2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Stal KacperPut Gabriela5 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Ojczyk StanisławGrabka Nadia2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Ojczyk StanisławGrabka Nadia1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Miękina JakubBabraj Katarzyna2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Miękina JakubBabraj Katarzyna6 OPEN
Majówka w Krakowie - OTTT Widełka MateuszKural Amelia3 F
Majówka w Krakowie - Senior Bajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara5 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Stal KacperPut Gabriela4 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Miękina JakubBabraj Katarzyna4 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Miękina JakubBabraj Katarzyna4 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Widełka MateuszKural Amelia1 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Klimek MaksymilianMendel Martyna3 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceMiękina JakubBabraj Katarzyna5 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceWidełka MateuszKural Amelia1 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceStal KacperPut Gabriela4 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceMiękina JakubBabraj Katarzyna6 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceŚwierczek SebastianNowicka Weronika3 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceŚwierczek SebastianNowicka Weronika4 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceKlimek MaksymilianMendel Martyna5 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceOjczyk StanisławGrabka Nadia1 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceBabło DanielMalec Gabriela3 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceKula FranciszekŁucarz Natalia2 H
ArtDance Cup 2019Widełka MateuszKural Amelia7 F
ArtDance Cup 2019Ojczyk StanisławGrabka Nadia1 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Świerczek SebastianNowicka Weronika7 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Ojczyk StanisławGrabka Nadia2 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Świerczek SebastianNowicka Weronika4 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Miękina JakubBabraj Katarzyna10 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Miękina JakubBabraj Katarzyna8 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Miękina JakubBabraj Katarzyna6 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Miękina JakubBabraj Katarzyna8 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Świerczek SebastianNowicka Weronika5 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Świerczek SebastianNowicka Weronika7 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Klimek MaksymilianMendel Martyna9 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Ojczyk StanisławGrabka Nadia2 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Klimek MaksymilianMendel Martyna4 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Ojczyk StanisławGrabka Nadia1 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Świerczek SebastianNowicka Weronika6 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Świerczek SebastianNowicka Weronika2 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Miękina JakubBabraj Katarzyna7 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Miękina JakubBabraj Katarzyna12 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Klimek MaksymilianMendel Martyna5 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Ojczyk StanisławGrabka Nadia3 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Ojczyk StanisławGrabka Nadia3 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Klimek MaksymilianMendel Martyna2 E
XXXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Złote Pantofelki\"Ojczyk StanisławGrabka Nadia1 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKlimek MaksymilianMendel Martyna7 E
XLV Puchar Wieczystego Miękina JakubBabraj Katarzyna15 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Ojczyk StanisławGrabka Nadia15 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Świerczek SebastianNowicka Weronika12 OPEN
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Miękina JakubBabraj Katarzyna3 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Klimek MaksymilianMendel Martyna8 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Ojczyk StanisławGrabka Nadia2 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Miękina JakubBabraj Katarzyna4 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Bajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara2 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Ojczyk StanisławGrabka Nadia2 F
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Klimek MaksymilianMendel Martyna11 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Miękina JakubBabraj Katarzyna7 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Miękina JakubBabraj Katarzyna5 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Ojczyk StanisławGrabka Nadia2 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Miękina JakubBabraj Katarzyna6 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Miękina JakubBabraj Katarzyna3 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Klimek MaksymilianMendel Martyna2 F
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Miękina JakubBabraj Katarzyna3 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Miękina JakubBabraj Katarzyna4 D
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Bajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara3 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Świerczek SebastianNowicka Weronika14 OPEN
KLASA 2018Miękina JakubBabraj Katarzyna2 D
KLASA 2018Klimek MaksymilianMendel Martyna3 F
KLASA 2018Ojczyk StanisławGrabka Nadia4 F
KLASA 2018Miękina JakubBabraj Katarzyna7 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Miękina JakubBabraj Katarzyna7 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Miękina JakubBabraj Katarzyna3 D
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁKlimek MaksymilianMendel Martyna1 F
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁOjczyk StanisławGrabka Nadia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiOjczyk StanisławGrabka Nadia5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiKlimek MaksymilianMendel Martyna2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiMalec KarolKrokosz Aleksandra3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiMiękina JakubBabraj Katarzyna1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiŚwierczek SebastianNowicka Weronika2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiMiękina JakubBabraj Katarzyna1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Finał Rekreacji MałopolskiejWidełka MateuszMaź Karolina2 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Bajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara7 E
MDT CUP - Nowy Sącz Rekreacja MałopolskaWidełka MateuszMaź Karolina2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Świerczek SebastianNowicka Weronika4 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Babło DanielMalec Gabriela2 H
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Stal KacperPut Gabriela6 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Miękina JakubBabraj Katarzyna6 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Miękina JakubBabraj Katarzyna5 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Kuras KarolKural Amelia8 F
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Klimek MaksymilianMendel Martyna2 F
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Malec KarolKrokosz Aleksandra5 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Ojczyk StanisławGrabka Nadia4 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Świerczek SebastianNowicka Weronika2 E
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Miękina JakubBabraj Katarzyna5 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Widełka MateuszMaź Karolina2 G
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Miękina JakubBabraj Katarzyna8 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Ojczyk StanisławGrabka Nadia14 F
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychBajer WojciechJagiełło-Bajer Barbara2 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Miękina JakubBabraj Katarzyna7 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Miękina JakubBabraj Katarzyna7 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Stal KacperPut Gabriela2 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Stal KacperPut Gabriela7 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Miękina JakubBabraj Katarzyna8 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Miękina JakubBabraj Katarzyna6 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Ojczyk StanisławGrabka Nadia1 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Stal KacperPut Gabriela15 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Stal KacperPut Gabriela2 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Miękina JakubBabraj Katarzyna5 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Miękina JakubBabraj Katarzyna3 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Ojczyk StanisławGrabka Nadia1 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Świerczek SebastianNowicka Weronika1 E
XXIX O KRAKOWSKA CZAPECZKĘ Malec KarolKrokosz Aleksandra4 F
XXIX O KRAKOWSKA CZAPECZKĘ Ojczyk StanisławGrabka Nadia1 G
XXIX O KRAKOWSKA CZAPECZKĘ Kuras KarolKural Amelia6 F
Stars Final 2018 Miękina JakubBabraj Katarzyna4 D
Stars Final 2018 Malec KarolKrokosz Aleksandra4 F
Stars Final 2018 Kuras KarolKural Amelia9 F
Stars Final 2018 Miękina JakubBabraj Katarzyna2 D
Stars Final 2018 Ojczyk StanisławGrabka Nadia1 G
Stars Final 2018 Stal KacperPut Gabriela3 D
Stars Final 2018 Stal KacperPut Gabriela6 D
Stars Final 2018 Zieliński BartłomiejKuras Julia9 E
Stars Final 2018 Zieliński BartłomiejKuras Julia12 E
Mini Karnawałowy Pląs Kuras KarolKural Amelia6 F
Mini Karnawałowy Pląs Ojczyk StanisławGrabka Nadia2 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Miękina JakubBabraj Katarzyna1 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Miękina JakubBabraj Katarzyna3 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Stal KacperPut Gabriela5 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Stal KacperPut Gabriela4 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Kuras KarolKural Amelia5 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Ojczyk StanisławGrabka Nadia1 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Stal KacperPut Gabriela3 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Stal KacperPut Gabriela2 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Kuc DawidGawor Jowita6 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Kuras KarolKural Amelia6 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Świerczek SebastianNowicka Weronika3 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoStal KacperPut Gabriela17 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKlimek MaksymilianPłachta Aniela11 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoŚwierczek SebastianNowicka Weronika9 OPEN
Jubileuszowy - DŻET 2017 Stal KacperPut Gabriela5 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Stal KacperPut Gabriela1 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Kuras KarolKural Amelia1 F
Jubileuszowy - DŻET 2017 Klimek MaksymilianPłachta Aniela4 E
Jubileuszowy - DŻET 2017 Świerczek SebastianNowicka Weronika2 E
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Legutko WiktorSzymocha Liliana5 F
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Malec KarolKrokosz Aleksandra2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Świerczek SebastianNowicka Weronika2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Stal KacperPut Gabriela2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Malec KarolKrokosz Aleksandra4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Legutko WiktorSzymocha Liliana8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Kuc DawidGawor Jowita8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Stal KacperPut Gabriela3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Kuc DawidGawor Jowita4 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Świerczek SebastianNowicka Weronika3 E
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówKuc DawidGawor Jowita5 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówKlimek MaksymilianPłachta Aniela6 E
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówStal KacperPut Gabriela1 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówKuc DawidGawor Jowita9 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówMiękina JakubBabraj Katarzyna11 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówStal KacperPut Gabriela4 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówKlimek MaksymilianPłachta Aniela3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówMiękina JakubBabraj Katarzyna7 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówŚwierczek SebastianNowicka Weronika1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówStal KacperPut Gabriela3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówMiękina JakubBabraj Katarzyna7 OPEN
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówStal KacperPut Gabriela7 OPEN
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówMiękina JakubBabraj Katarzyna10 OPEN
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówŚwierczek SebastianNowicka Weronika4 E
Klasa Leliwa 2017 Stal KacperPut Gabriela3 D
Klasa Leliwa 2017 Stal KacperPut Gabriela6 D
Klasa Leliwa 2017 Miękina JakubBabraj Katarzyna5 D
Klasa Leliwa 2017 Miękina JakubBabraj Katarzyna10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Miękina JakubBabraj Katarzyna7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Kuc DawidGawor Jowita6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Miękina JakubBabraj Katarzyna7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Kuc DawidGawor Jowita3 D
Thomas Dance 2017 Miękina JakubBabraj Katarzyna7 D
Thomas Dance 2017 Miękina JakubBabraj Katarzyna7 D
Thomas Dance 2017 Zieliński BartłomiejKuras Julia8 F
Thomas Dance 2017 Zieliński BartłomiejKuras Julia9 F
Thomas Dance 2017 Kuc DawidGawor Jowita6 D
Thomas Dance 2017 Kuc DawidGawor Jowita10 D
Thomas Dance 2017 Stal KacperPut Gabriela2 D
Thomas Dance 2017 Stal KacperPut Gabriela6 D
Thomas Dance 2017 Kuras KarolKural Amelia5 F
Thomas Dance 2017 Malec KarolKrokosz Aleksandra4 F
Thomas Dance 2017 Klimek MaksymilianPłachta Aniela4 E
Thomas Dance 2017 Świerczek SebastianNowicka Weronika2 E
Thomas Dance 2017 Legutko WiktorSzymocha Liliana2 G
Stardance Finał Gwiazd 2017Miękina JakubBabraj Katarzyna5 D
Stardance Finał Gwiazd 2017Miękina JakubBabraj Katarzyna3 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Klimek MaksymilianPłachta Aniela2 F
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Legutko WiktorSzymocha Liliana2 G
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Malec KarolKrokosz Aleksandra7 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Malec KarolKrokosz Aleksandra6 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Kuc DawidGawor Jowita6 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Miękina JakubBabraj Katarzyna4 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Legutko WiktorSzymocha Liliana2 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Miękina JakubBabraj Katarzyna6 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Mida DominikMida Paulina12 E
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Mida DominikMida Paulina6 E
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoMida DominikMida Paulina5 E
ArtDance Cup 2017Świerczek SebastianNowicka Weronika4 E
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Kuc DawidGawor Jowita6 E
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Kuras KarolKural Amelia5 F
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Malec KarolKrokosz Aleksandra9 F
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Mida DominikMida Paulina10 E
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Stal KacperPut Gabriela4 E
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Mida DominikMida Paulina5 E
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Legutko WiktorSzymocha Liliana2 G
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Mida DominikMida Paulina7 E
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Zieliński BartłomiejKuras Julia9 F
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Kuc DawidGawor Jowita5 E
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Stal KacperPut Gabriela4 E
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Malec KarolKrokosz Aleksandra7 F
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Kuras KarolKural Amelia6 F
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Zieliński BartłomiejKuras Julia10 F
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaŚwierczek SebastianNowicka Weronika2 F
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaKlimek MaksymilianPłachta Aniela5 F
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaKuc DawidGawor Jowita2 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaMida DominikMida Paulina11 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaLegutko WiktorSzymocha Liliana1 G
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Malec KarolKrokosz Aleksandra1 G
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Legutko WiktorSzymocha Liliana2 G
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Kuc DawidGawor Jowita3 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Stal KacperPut Gabriela8 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Mida DominikMida Paulina10 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Mida DominikMida Paulina6 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKuras KarolKural Amelia9 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaŚwierczek SebastianNowicka Weronika3 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaMiękina JakubBabraj Katarzyna3 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaStal KacperPut Gabriela7 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaMida DominikMida Paulina9 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaZieliński BartłomiejKuras Julia12 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaZieliński BartłomiejKuras Julia14 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKuc DawidGawor Jowita2 E
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaŚwierczek SebastianNowicka Weronika1 F
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Kuras KarolKural Amelia5 F
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Miękina JakubBabraj Katarzyna2 E
KARNAWAŁOWY mini pląs 2017 Mida DominikMida Paulina3 F
KARNAWAŁOWY mini pląs 2017 Kuras KarolKural Amelia2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Świerczek SebastianNowicka Weronika2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Klimek MaksymilianPłachta Aniela3 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mida DominikMida Paulina2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Miękina JakubBabraj Katarzyna2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stal KacperPut Gabriela3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuc DawidGawor Jowita5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zieliński BartłomiejKuras Julia11 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zieliński BartłomiejKuras Julia9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaMida DominikMida Paulina6 F
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Mida DominikMida Paulina6 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMiękina JakubBabraj Katarzyna8 OPEN
Festiwal Tańca Emika 2016 Kuras KarolKural Amelia3 G
Festiwal Tańca Emika 2016 Mida DominikMida Paulina11 F
Festiwal Tańca Emika 2016 Klimek MaksymilianPłachta Aniela12 F
Festiwal Tańca Emika 2016 Tomczyk FilipFrey Anita2 G
Festiwal Tańca Emika 2016 Malec KarolKrokosz Aleksandra2 G
Festiwal Tańca Emika 2016 Kuc DawidGawor Jowita2 E
Festiwal Tańca Emika 2016 Miękina JakubBabraj Katarzyna6 E
Festiwal Tańca Emika 2016 Stal KacperPut Gabriela3 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Mida DominikMida Paulina2 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Świerczek SebastianNowicka Weronika1 F
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Stal KacperPut Gabriela2 E
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Kuc DawidGawor Jowita1 E
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Zieliński BartłomiejKuras Julia5 E
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Miękina JakubBabraj Katarzyna6 E
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Mida DominikMida Paulina7 F
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Klimek MaksymilianPłachta Aniela6 F
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Legutko WiktorSzymocha Liliana3 G
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Malec KarolKrokosz Aleksandra2 G
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Kuras KarolKural Amelia1 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Kuras KarolKural Amelia2 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Legutko WiktorSzymocha Liliana2 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Malec KarolKrokosz Aleksandra2 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Tomczyk FilipFrey Anita3 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Klimek MaksymilianPłachta Aniela3 F
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Miękina JakubBabraj Katarzyna4 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Mida DominikMida Paulina4 F
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Klimek MaksymilianPłachta Aniela4 F
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Miękina JakubBabraj Katarzyna1 E
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Kuc DawidGawor Jowita3 E
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Stal KacperPut Gabriela5 E
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Świerczek SebastianNowicka Weronika1 OPEN
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Miękina JakubBabraj Katarzyna4 OPEN
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Mida DominikMida Paulina6 F
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Mida DominikMida Paulina7 E
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Stal KacperPut Gabriela4 E
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Zieliński BartłomiejKuras Julia8 E
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Klimek MaksymilianPłachta Aniela6 F
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Mida DominikMida Paulina5 F
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Tomczyk FilipFrey Anita3 G
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Kuc DawidGawor Jowita2 E
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Miękina JakubBabraj Katarzyna5 E
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Kuras KarolKural Amelia2 G
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Legutko WiktorSzymocha Liliana3 G
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Malec KarolKrokosz Aleksandra3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Miękina JakubBabraj Katarzyna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Świerczek SebastianNowicka Weronika1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Klimek MaksymilianPłachta Aniela1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Kuras KarolKural Amelia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Legutko WiktorSzymocha Liliana3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Malec KarolKrokosz Aleksandra3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Stal KacperPut Gabriela6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Kuc DawidGawor Jowita7 E
MDT Cup 2016 Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego Legutko WiktorSzymocha Liliana3 G
MDT Cup 2016 Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego Kuras KarolKural Amelia3 G
MDT Cup 2016 Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego Malec KarolKrokosz Aleksandra2 G
MDT Cup 2016 Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego Miękina JakubBabraj Katarzyna1 E
MDT Cup 2016 Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego Kuc DawidGawor Jowita3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaTomczyk FilipFrey Anita3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaMiękina JakubBabraj Katarzyna4 E
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Put MaciejTobjasz Wiktoria4 F
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Stal KacperPut Gabriela3 E
O Puchar Dyrektora MCK Sokół Nowy Sącz Put MaciejTobjasz Wiktoria2 F
Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance Legutko WiktorSzymocha Liliana3 G
Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance Kuc DawidGawor Jowita5 E
Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance Stal KacperPut Gabriela2 E
Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance Miękina JakubBabraj Katarzyna3 E
Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance Malec KarolKrokosz Aleksandra2 G
Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance Tomczyk FilipFrey Anita2 G
Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance Gaczoł SzymonRozwadowska Maja2 G
Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance Kuras KarolKural Amelia1 G
Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance Klimek MaksymilianPłachta Aniela1 G
Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance Świerczek SebastianNowicka Weronika1 G
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Datoń JakubBieda Gabriela13 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Put MaciejTobjasz Wiktoria3 F
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Miękina JakubBabraj Katarzyna3 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Datoń JakubBieda Gabriela9 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Put MaciejTobjasz Wiktoria2 F
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaPut MaciejTobjasz Wiktoria8 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Świerczek SebastianNowicka Weronika1 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Miękina JakubBabraj Katarzyna2 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Put MaciejTobjasz Wiktoria3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Datoń JakubBieda Gabriela12 C
XXVII Międzyklubowy Turniej Tańca Towarzyskiego \"O KRAKOWSKĄ CZAPECZKĘ\"Legutko WiktorSzymocha Liliana3 G
XXVII Międzyklubowy Turniej Tańca Towarzyskiego \"O KRAKOWSKĄ CZAPECZKĘ\"Kuras KarolKural Amelia3 G
XXVII Międzyklubowy Turniej Tańca Towarzyskiego \"O KRAKOWSKĄ CZAPECZKĘ\"Gaczoł SzymonRozwadowska Maja3 G
XXVII Międzyklubowy Turniej Tańca Towarzyskiego \"O KRAKOWSKĄ CZAPECZKĘ\"Tomczyk FilipFrey Anita2 G
XXVII Międzyklubowy Turniej Tańca Towarzyskiego \"O KRAKOWSKĄ CZAPECZKĘ\"Malec KarolKrokosz Aleksandra2 G
XXVII Międzyklubowy Turniej Tańca Towarzyskiego \"O KRAKOWSKĄ CZAPECZKĘ\"Klimek MaksymilianPłachta Aniela2 G
XXVII Międzyklubowy Turniej Tańca Towarzyskiego \"O KRAKOWSKĄ CZAPECZKĘ\"Świerczek SebastianNowicka Weronika1 G
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Miękina JakubBabraj Katarzyna1 F
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Put MaciejTobjasz Wiktoria3 F
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Stal KacperPut Gabriela2 F
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Kuc DawidGawor Jowita1 F
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Stal KacperPut Gabriela3 F
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Put MaciejTobjasz Wiktoria8 F
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Datoń JakubBieda Gabriela3 C
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Miękina JakubBabraj Katarzyna5 F
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Świerczek SebastianNowicka Weronika1 G
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Klimek MaksymilianPłachta Aniela1 G
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Kuras KarolKural Amelia2 G
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Malec KarolKrokosz Aleksandra2 G
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Gaczoł SzymonRozwadowska Maja3 G
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Legutko WiktorSzymocha Liliana3 G
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Tomczyk FilipFrey Anita3 G
Złote Pantofelki Miękina JakubBabraj Katarzyna2 F
Złote Pantofelki Datoń JakubBieda Gabriela3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaŚwierczek SebastianNowicka Weronika1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaKlimek MaksymilianPłachta Aniela2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaMiękina JakubBabraj Katarzyna2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaStal KacperPut Gabriela4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaKuc DawidGawor Jowita5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaPut MaciejTobjasz Wiktoria10 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaDatoń JakubBieda Gabriela6 C
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Put MaciejTobjasz Wiktoria8 F
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Miękina JakubBabraj Katarzyna1 F
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Datoń JakubBieda Gabriela6 C
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Klimek MaksymilianPłachta Aniela2 G
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Stal KacperPut Gabriela4 F
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Kuc DawidGawor Jowita2 F
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaKuc DawidGawor Jowita1 F
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaStal KacperPut Gabriela4 F
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaMiękina JakubBabraj Katarzyna5 F
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaPut MaciejTobjasz Wiktoria7 F
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Miękina JakubBabraj Katarzyna6 F
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Kuc DawidGawor Jowita3 F
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Gruszka BartłomiejBrągiel Magdalena1 OPEN
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Gruszka BartłomiejBrągiel Magdalena2 OPEN
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Kuc DawidGawor Jowita3 F
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Miękina JakubBabraj Katarzyna4 F
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Put MaciejTobjasz Wiktoria8 F
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Stal KacperPut Gabriela1 F