!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
PROMENADA
Augustów (Podlaskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
IV OTSTT o P. Burm. Wejherowa MW PZTS Wejherowo 08.12.2019Bogdanowicz MichałKrukowska Izabela7 D
IV OTSTT o P. Burm. Wejherowa MW PZTS Wejherowo 08.12.2019Bogdanowicz MichałKrukowska Izabela6 D
Mistrzostwa W-MZST oraz II OTTS Olsztyn 07.12.2019Studnicki JędrzejStefanowska Anna2 H
Mistrzostwa W-MZST oraz II OTTS Olsztyn 07.12.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 OPEN
Mistrzostwa W-MZST oraz II OTTS Olsztyn 07.12.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 OPEN
GPP Ekstraklasa FTS Gr. Majster-CUP Sierpc 07.12.2019Sienica IgorSzymulewska Julia4 E
Mistrzostwa W-MZST oraz II OTTS Olsztyn 07.12.2019Cimochowski MateuszStefanowska Izabela6 F
Mistrzostwa W-MZST oraz II OTTS Olsztyn 07.12.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika5 OPEN
Mistrzostwa W-MZST oraz II OTTS Olsztyn 07.12.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika4 OPEN
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Bartoszewicz IgnacyBernatowicz Martyna5 F
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Kosiorek JulianPodhajska Natalia1 D
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Kosiorek JulianPodhajska Natalia1 D
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Nosalik Jan JózefKosiorek Barbara2 D
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel1 D
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel2 D
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Nosalik Jan JózefKosiorek Barbara1 D
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna2 E
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Gajewicz MaciejKielich Weronika1 E
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Świderski DamianSamel Gabriela6 F
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Świderski WiktorStawińska Zuzanna6 F
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Bartoszewicz AntoniSadowska Kinga4 F
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Gorlo RafałTopolska Róża3 G
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Kosiorek JulianPodhajska Natalia2 E
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Paszkiewicz OliwierOlechwierowicz Nikola6 F
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Wyszyński RafałBarszczewska Milena3 D
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Sokołowski SzymonJuchniewicz Laura4 F
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Cimochowski MateuszStefanowska Izabela3 F
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Bujnowski BartoszKleczkowska Zofia7 E
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Bartkowiak GabrielRękawek Kalina6 E
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Sienica IgorSzymulewska Julia2 E
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Nosalik Jan JózefKosiorek Barbara1 E
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Gajewicz MaciejKielich Weronika6 D
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Michaluk MiłoszKarandziej Kalina5 F
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna8 D
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Jóźwik MateuszSienkiewicz Gabriela4 C
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Gajewicz MaciejKielich Weronika4 D
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna1 B
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika4 B
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia3 B
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria7 B
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Tomecki Oskar MaciejSztukowska Paulina6 B
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Bujnowski AdrianUrbanowicz Julia5 B
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Pilecki JakubPolakowska Weronika2 B
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria6 C
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria3 A
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Nalbach ŁukaszPomichter Julia3 C
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Waluś WiktorWaluś Julia4 D
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Jóźwik MateuszSienkiewicz Gabriela2 C
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna9 D
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Łukowski SzymonOrzechowska Natalia5 C
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Łukowski SzymonOrzechowska Natalia2 C
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Wyszyński RafałBarszczewska Milena5 D
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Bogdanowicz MichałKrukowska Izabela7 D
XXIII Mikołajkowy OTTS Augustów 01.12.2019Krejczman MarcinWalicka Izabela2 D
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Waluś WiktorWaluś Julia8 D
XXIII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 01.12.2019Bogdanowicz MichałKrukowska Izabela9 D
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Bartkowiak GabrielRękawek Kalina8 E
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Jóźwik MateuszSienkiewicz Gabriela5 C
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Kosiorek JulianPodhajska Natalia1 E
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Wyszyński RafałBarszczewska Milena5 D
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Gajewicz MaciejKielich Weronika7 D
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna10 D
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Bogdanowicz MichałKrukowska Izabela6 D
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Waluś WiktorWaluś Julia3 D
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Bujnowski BartoszKleczkowska Zofia9 E
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Smokowski KamilŁęczycki Lena1 H
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Bujnowski AdrianUrbanowicz Julia5 B
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Pilecki JakubPolakowska Weronika1 B
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Tomecki Oskar MaciejSztukowska Paulina2 B
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria7 B
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Stawiński MichałZyskowska Liliana1 H
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Chmielewski SzymonFiodorow Zuzanna2 H
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika6 B
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Nalbach ŁukaszPomichter Julia2 C
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel2 E
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Jóźwik MateuszSienkiewicz Gabriela6 C
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Sienica IgorSzymulewska Julia4 E
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Gajewicz MaciejKielich Weronika2 E
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Nosalik Jan JózefKosiorek Barbara1 E
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Świderski WiktorStawińska Zuzanna4 F
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Kawałko BartoszChmielewska Gabriela1 H
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Pikul SzymonMarsella Amber2 F
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Krysiuk DominikChabasińska Nikola1 G
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Chmielewski MarcelMikielska Martyna2 G
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Kawałko MichałWysocka Zofia3 G
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Sokołowski SzymonJuchniewicz Laura1 F
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Cimochowski MateuszStefanowska Izabela2 F
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Paszkiewicz OliwierOlechwierowicz Nikola3 F
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Gorlo RafałTopolska Róża2 G
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Bogdanowicz MichałKrukowska Izabela10 D
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna3 E
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Bartoszewicz AntoniSadowska Kinga5 F
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Bartoszewicz IgnacyBernatowicz Martyna5 F
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Świderski DamianSamel Gabriela6 F
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Gajewicz MaciejKielich Weronika6 D
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Wyszyński RafałBarszczewska Milena8 D
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna10 D
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Krejczman MarcinWalicka Izabela4 D
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019Waluś WiktorWaluś Julia7 D
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Sienica IgorSzymulewska Julia2 E
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Nosalik Jan JózefKosiorek Barbara1 E
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Wyszyński RafałBarszczewska Milena5 D
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Bartkowiak GabrielRękawek Kalina6 E
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Nalbach ŁukaszPomichter Julia3 C
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Łukowski SzymonOrzechowska Natalia5 C
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Łukowski SzymonOrzechowska Natalia2 C
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Krejczman MarcinWalicka Izabela2 D
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Waluś WiktorWaluś Julia8 D
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Bogdanowicz MichałKrukowska Izabela9 D
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Waluś WiktorWaluś Julia4 D
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Bogdanowicz MichałKrukowska Izabela7 D
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Jóźwik MateuszSienkiewicz Gabriela2 C
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Bujnowski BartoszKleczkowska Zofia7 E
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Kosiorek JulianPodhajska Natalia1 D
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria6 C
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Pilecki JakubPolakowska Weronika2 B
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Bujnowski AdrianUrbanowicz Julia5 B
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Tomecki Oskar MaciejSztukowska Paulina6 B
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria7 B
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia3 B
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika4 B
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria3 A
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna1 B
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Kosiorek JulianPodhajska Natalia1 D
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Jóźwik MateuszSienkiewicz Gabriela4 C
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Nosalik Jan JózefKosiorek Barbara2 D
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Świderski DamianSamel Gabriela6 F
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel1 D
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Cimochowski MateuszStefanowska Izabela3 F
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Sokołowski SzymonJuchniewicz Laura4 F
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Michaluk MiłoszKarandziej Kalina5 F
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Świderski WiktorStawińska Zuzanna6 F
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Paszkiewicz OliwierOlechwierowicz Nikola6 F
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Gorlo RafałTopolska Róża3 G
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Bartoszewicz AntoniSadowska Kinga4 F
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Bartoszewicz IgnacyBernatowicz Martyna5 F
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Kosiorek JulianPodhajska Natalia2 E
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Gajewicz MaciejKielich Weronika1 E
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Gajewicz MaciejKielich Weronika4 D
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna9 D
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Gajewicz MaciejKielich Weronika6 D
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Wyszyński RafałBarszczewska Milena3 D
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna8 D
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Nosalik Jan JózefKosiorek Barbara1 D
XXII MikoĹ‚ajkowy OTTS AugustĂłw 28.11.2019Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna2 E
XXII Mikołajkowy OTTS Augustów 28.11.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel2 D
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Wyszyński RafałBarszczewska Milena6 D
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Świderski DamianSamel Gabriela6 F
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Waluś WiktorWaluś Julia1 D
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Bogdanowicz MichałKrukowska Izabela8 D
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria9 D
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Wyszyński RafałBarszczewska Milena5 D
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Krejczman MarcinWalicka Izabela8 D
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Waluś WiktorWaluś Julia10 D
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Bogdanowicz MichałKrukowska Izabela11 D
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Paszkiewicz OliwierOlechwierowicz Nikola5 F
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Kosiorek JulianPodhajska Natalia2 E
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Kamiński DanielPaczyńska Antonina6 F
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Krysiuk DominikChabasińska Nikola1 G
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Michaluk MiłoszKarandziej Kalina5 F
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Świderski WiktorStawińska Zuzanna4 F
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Sokołowski SzymonJuchniewicz Laura4 F
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Cimochowski MateuszStefanowska Izabela3 F
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Pikul SzymonMarsella Amber2 F
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Wieczorkowski PawełGarncarek Lena3 G
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Jurkiewicz MichałKornelius Paulina2 G
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Chmielewski MarcelMikielska Martyna3 G
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Kawałko MichałWysocka Zofia3 G
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Suchodolski GabrielPiekarska Aleksandra1 G
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Chmielewski SzymonFiodorow Zuzanna2 H
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Smokowski KamilŁęczycki Lena1 H
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna3 E
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Gajewicz MaciejKielich Weronika2 E
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel1 OPEN
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel1 OPEN
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Bujnowski BartoszKleczkowska Zofia9 E
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria4 A
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Łukowski SzymonOrzechowska Natalia6 C
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Łukowski SzymonOrzechowska Natalia9 C
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika6 B
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia5 B
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria13 C
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Jóźwik MateuszSienkiewicz Gabriela7 C
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika3 C
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria13 B
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Bujnowski AdrianUrbanowicz Julia9 B
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Pilecki JakubPolakowska Weronika4 B
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Jóźwik MateuszSienkiewicz Gabriela10 C
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Bartkowiak GabrielRękawek Kalina6 E
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel3 E
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Nosalik Jan JózefKosiorek Barbara4 E
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria1 OPEN
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria2 OPEN
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Bujnowski AdrianUrbanowicz Julia4 OPEN
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Pilecki JakubPolakowska Weronika2 OPEN
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Pilecki JakubPolakowska Weronika3 OPEN
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Łukowski SzymonOrzechowska Natalia6 OPEN
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna3 OPEN
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Łukowski SzymonOrzechowska Natalia6 OPEN
XXIII OTTT, Mistrzostwa WojewĂłdztwa PZT PiÄ…tnica 23.11.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna1 OPEN
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Pilecki JakubPolakowska Weronika3 B
XIII OTTS LATINO CAFE, GPPE Kowale 16.11.2019Pilecki JakubPolakowska Weronika18 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Pilecki JakubPolakowska Weronika2 B
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola4 OPEN
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola4 OPEN
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria10 A
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna18 B
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia22 B
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria29 B
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Bujnowski AdrianUrbanowicz Julia25 B
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna23 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia7 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia22 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria10 A
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Bujnowski AdrianUrbanowicz Julia7 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna23 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna18 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Bujnowski AdrianUrbanowicz Julia25 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Wasilewski MarekWasilewska Krystyna1 OPEN
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria29 B
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna4 E
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Świderski DamianSamel Gabriela6 F
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Bartoszewicz IgnacyBernatowicz Martyna5 F
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Bartoszewicz AntoniSadowska Kinga5 F
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Paszkiewicz OliwierOlechwierowicz Nikola6 F
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Michaluk MiłoszKarandziej Kalina6 F
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Świderski WiktorStawińska Zuzanna5 F
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Sokołowski SzymonJuchniewicz Laura5 F
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Kawałko MichałWysocka Zofia3 G
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Suchodolski GabrielPiekarska Aleksandra1 G
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Jóźwik MateuszSienkiewicz Gabriela4 C
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Pikul SzymonMarsella Amber1 F
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Wieczorkowski PawełGarncarek Lena2 G
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Jurkiewicz MichałKornelius Paulina2 G
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Dzietczyk JakubNiekraś Zuzanna2 G
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Stawiński MichałZujko Kinga2 H
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Smokowski KamilŁęczycki Lena1 H
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Krysiuk DominikChabasińska Nikola1 G
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Jóźwik FilipMierzejewska Hanna5 E
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Kosiorek JulianPodhajska Natalia1 E
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Jóźwik MateuszSienkiewicz Gabriela9 C
II OTTT o Mistrzostwo Grodu Sambora Tczew 20.10.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna4 B
II OTTT o Mistrzostwo Grodu Sambora Tczew 20.10.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna6 B
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Bogdanowicz MichałKrukowska Izabela6 D
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Waluś WiktorWaluś Julia2 D
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel1 E
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Łukowski SzymonOrzechowska Natalia1 D
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Wyszyński RafałBarszczewska Milena5 D
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Wyszyński RafałBarszczewska Milena6 D
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Nalbach ŁukaszPomichter Julia1 C
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Bogdanowicz MichałKrukowska Izabela8 D
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Waluś WiktorWaluś Julia7 D
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Krejczman MarcinWalicka Izabela4 D
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Bartkowiak GabrielRękawek Kalina5 E
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Sienica IgorSzymulewska Julia4 E
XX OTTT o Puchar Burmistrza Choroszczy Choroszcz 20.10.2019Nosalik Jan JózefKosiorek Barbara2 E
II OTTT o Mistrzostwo Grodu Sambora Tczew 20.10.2019Pilecki JakubPolakowska Weronika4 B
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 C
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Wyszyński RafałBarszczewska Milena5 D
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Łukowski SzymonOrzechowska Natalia2 D
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Wyszyński RafałBarszczewska Milena4 D
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Nosalik Jan JózefKosiorek Barbara4 E
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 C
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika10 C
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Kosiorek JulianPodhajska Natalia1 E
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Łukowski SzymonOrzechowska Natalia2 D
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika11 OPEN
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Krejczman MarcinWalicka Izabela2 D
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Bujnowski AdrianUrbanowicz Julia9 B
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Pilecki JakubPolakowska Weronika2 B
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria16 B
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna2 B
XVII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 19.10.2019Nalbach ŁukaszPomichter Julia2 C
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika3 C
PRPP FTS i GPP Ekstrakl. FTS Koszalin 19.10.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika12 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel19 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola6 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel16 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola9 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Wasilewski MarekWasilewska Krystyna5 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola6 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria22 OPEN
BALTIC CUP - POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS ElblÄ…g 11.10.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel23 OPEN
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Pikul SzymonMarsella Amber4 F
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Suchodolski GabrielPiekarska Aleksandra2 G
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Gajewicz MaciejKielich Weronika4 E
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna7 E
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel2 E
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Sienica IgorSzymulewska Julia3 E
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Bogdanowicz MichałKrukowska Izabela1 E
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Łukowski SzymonOrzechowska Natalia4 D
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Łukowski SzymonOrzechowska Natalia7 D
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Kosiorek JulianPodhajska Natalia1 F
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Pilecki JakubPolakowska Weronika4 B
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Bogdanowicz MichałKrukowska Izabela7 D
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Nalbach ŁukaszPomichter Julia4 C
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika2 C
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia4 B
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika1 C
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Jóźwik MateuszSienkiewicz Gabriela4 C
XXXV OTTT o Złotą Podwiązkę Ostrołęka 25.09.2019Bogdanowicz MichałKrukowska Izabela6 D
MISTRZOSTWA POLSKI - Kleczew 21.09.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola7 OPEN
VRATISLAVIA Wrocław 14.09.2019Wasilewski MarekWasilewska Krystyna10 OPEN
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Kawałko MichałWysocka Zofia1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Stawiński MichałVoulgaris Anastazja2 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Olszewska AdriannaNawoć Naila2 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Wieczorkowski PawełGarncarek Lena1 G
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Zackiewicz AustinKuczykowska Wiktoria2 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Jurkiewicz MichałKornelius Paulina2 G
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Pikul SzymonMarsella Amber1 F
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Dzietczyk JakubSzenkowska Amelia2 F
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Paszkiewicz OliwierOlechwierowicz Nikola1 G
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Sosnowski MarcelChmielewska Zofia1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Zyskowski MateuszFiodorow Zuzanna2 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Chmielewski MarcelMiłun Hanna1 G
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Kamiński DanielPaczyńska Antonina1 G
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Michaluk MiłoszKarandziej Kalina1 G
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Zamojski BartoszKozłowska Lilianna1 G
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Sienica IgorSzymulewska Julia3 F
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Nosalik Jan JózefKosiorek Barbara1 F
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Sadowski KonradZofia Chomicz2 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Studnicki JędrzejAnna Stefanowska2 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Bouaddi SaraBouaddi Nadia1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Chmielewski SzymonFormejster Lena2 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Sutuła AleksandraWiśniowska Sara1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Sokołowski SzymonJuchniewicz Laura5 F
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Bołtruczek KorneliaKropiwnicka Inez1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Chmielewska GabrielaKornelia Nehring1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Hanc ZofiaRutkowska Alicja1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Jeglińska HannaAmpulska Diana1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Kotfis FranciszekSulimowicz Lena1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Lachowicz AleksanderGórska Amelia1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Sienkiewicz AntoniŁopacz Zuzanna1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Szczech ZuzannaOmilian Natasza1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Derencz WiktorHumen Aleksandra2 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Waszkiewicz AdamUłas Kornelia1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Woronko DawidMilczarek Hanna1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Barszczewski BartoszPolakowska Zuzanna1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Jastrzębska MonikaBielecka Nikola1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Kropiwnicki PawełCimochowska Hanna1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Paszkiewicz LauraZyskowska Liliana1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Smokowski KamilGłuchowska Hanna1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Terlecki MichałKlekotko Hanna1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Bartkowiak GabrielRękawek Kalina4 F
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Gorlo RafałTopolska Róża1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Cimochowski MateuszStefanowska Izabela6 F
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Jóźwik FilipMierzejewska Hanna12 E
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Pilecki JakubSztukowska Paulina1 B
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria7 B
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Bujnowski AdrianPolakowska Weronika9 B
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Gajewicz MaciejKielich Weronika3 E
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna6 E
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Stefański BartłomiejKrukowska Izabela7 E
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Jabłoński WiktorPawełko Oliwia9 E
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Pilecki JakubSztukowska Paulina1 B
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Krejczman MarcinWalicka Izabela3 D
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia4 B
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Borowski JakubFiodorow Ida Sara7 B
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna4 B
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna3 B
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika1 C
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Nalbach ŁukaszPomichter Julia1 C
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika2 C
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Waluś WiktorWaluś Julia6 D
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Waluś WiktorWaluś Julia3 D
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Wasilewski MarekWasilewska Krystyna1 OPEN
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Sienica IgorSzymulewska Julia2 E
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Świderski WiktorStawińska Zuzanna6 F
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Świderski DamianSamel Gabriela1 G
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Kosiorek JulianPodhajska Natalia4 F
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Bartoszewicz AntoniSadowska Kinga4 F
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Bartoszewicz IgnacyBernatowicz Martyna5 F
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Paszkowski MateuszTopolska Gabriela6 F
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Bujnowski BartoszMarsella Angelica1 E
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel3 E
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 C
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Bartkowiak GabrielRękawek Kalina5 E
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel2 D
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel2 D
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Wyszyński RafałBarszczewska Milena5 D
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Zysko DanielOrzechowska Natalia1 D
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Wyszyński RafałBarszczewska Milena4 D
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Zysko DanielOrzechowska Natalia1 D
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 C
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria1 A
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria6 OPEN
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Bartoszewicz AntoniSadowska Kinga5 F
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna6 E
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Borowski JakubFiodorow Ida Sara5 B
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Kamiński DanielPaczyńska Antonina1 G
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Michaluk MiłoszKarandziej Kalina1 G
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Chmielewski MarcelMiłun Hanna3 G
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Zysko DanielOrzechowska Natalia3 D
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Świderski DamianSamel Gabriela2 G
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Bartoszewicz IgnacyBernatowicz Martyna5 F
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Zysko DanielOrzechowska Natalia2 D
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Gajewicz MaciejKielich Weronika4 E
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna1 C
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Bujnowski BartoszMarsella Angelica2 E
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel3 E
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Waluś WiktorWaluś Julia4 D
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Krejczman MarcinWalicka Izabela6 D
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika2 C
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Nalbach ŁukaszPomichter Julia1 C
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika3 C
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria6 B
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Gorlo RafałPuchalska Julia3 G
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Cimochowski MateuszStefanowska Izabela6 F
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Bartoszewicz IgnacyBernatowicz Martyna1 G
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Kosiorek JulianPodhajska Natalia1 G
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Bujnowski BartoszMarsella Angelica2 E
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Gajewicz MaciejKielich Weronika2 E
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Jabłoński WiktorPawełko Oliwia6 E
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna3 E
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Krysiuk DominikNiekraś Zuzanna4 F
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Świderski WiktorStawińska Zuzanna5 F
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Kamiński DanielPaczyńska Antonina1 G
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Nosalik Jan JózefKosiorek Barbara4 F
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Sienica IgorSzymulewska Julia3 F
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Bartkowiak GabrielRękawek Kalina2 F
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Kotowski PawełKornelius Paulina3 G
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Chmielewski MarcelMiłun Hanna3 G
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Giedrojć BartoszGiedrojć Maja2 G
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Zamojski BartoszKozłowska Lilianna2 G
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Suchodolski GabrielPiekarska Aleksandra2 G
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Paszkiewicz OliwierOlechwierowicz Nikola1 G
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Michaluk MiłoszKarandziej Kalina1 G
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Jóźwik FilipMierzejewska Hanna12 E
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Świderski DamianSamel Gabriela2 G
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel3 E
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika1 C
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Wasilewski MarekWasilewska Krystyna1 B
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika3 C
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Nalbach ŁukaszPomichter Julia2 C
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Waluś WiktorWaluś Julia5 D
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia5 B
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Borowski JakubFiodorow Ida Sara6 B
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Pilecki JakubSztukowska Paulina2 B
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Waluś WiktorWaluś Julia8 D
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Krejczman MarcinWalicka Izabela4 D
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Bartoszewicz AntoniSadowska Kinga5 F
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria9 B
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Bujnowski AdrianPolakowska Weronika6 B
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna1 C
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Wyszyński RafałBarszczewska Milena5 D
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Zysko DanielOrzechowska Natalia3 D
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 C
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 C
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Zysko DanielOrzechowska Natalia5 D
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Wyszyński RafałBarszczewska Milena6 D
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Pilecki JakubSztukowska Paulina4 B
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Bujnowski AdrianPolakowska Weronika8 C
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Gajewicz MaciejKielich Weronika4 E
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika2 C
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika5 C
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Pilecki JakubSztukowska Paulina5 B
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Bujnowski AdrianPolakowska Weronika14 B
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Pilecki JakubSztukowska Paulina10 B
OTT PERLA BALTYKU XIV EDYCJA Międzyzdroje 25.05.2019Wasilewski MarekWasilewska Krystyna1 OPEN
OTT PERLA BALTYKU XIV EDYCJA Międzyzdroje 25.05.2019Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria5 B
OTT PERŁA BAŁTYKU XIV EDYCJA Międzyzdroje 25.05.2019Wasilewski MarekWasilewska Krystyna1 OPEN
OTT PERŁA BAŁTYKU XIV EDYCJA Międzyzdroje 25.05.2019Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria5 B
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz Gdański 19.05.2019Bujnowski AdrianPolakowska Weronika5 B
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika3 C
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna6 B
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna6 C
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika7 C
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Pikul SzymonMarsella Amber1 G
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika3 C
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Bujnowski BartoszMarsella Angelica5 E
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel6 E
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Gajewicz MaciejKielich Weronika5 E
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna9 E
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 D
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 D
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika6 C
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Borowski JakubFiodorow Ida Sara7 B
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Pikul SzymonMarsella Amber4 F
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna4 E
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Bujnowski BartoszMarsella Angelica6 E
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel9 E
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika5 C
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika3 C
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Pikul SzymonMarsella Amber1 G
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel8 E
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Bujnowski BartoszMarsella Angelica7 E
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Stefański BartłomiejKrukowska Izabela6 E
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Pikul SzymonMarsella Amber1 G
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel5 E
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Pikul SzymonMarsella Amber1 G
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Bujnowski BartoszMarsella Angelica4 E
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna6 E
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Krejczman MarcinWalicka Izabela3 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 D
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Sienica IgorSzymulewska Julia3 F
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Świderski WiktorStawińska Zuzanna6 F
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Sokołowski SzymonJuchniewicz Laura4 F
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Bartkowiak GabrielRękawek Kalina5 F
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Kawałko MichałWysocka Zofia1 H
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Krysiuk DominikNiekraś Zuzanna6 F
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Wyszyński RafałBarszczewska Milena8 D
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Bogdanowicz MichałPomichter Julia6 D
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Waluś WiktorWaluś Julia4 D
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Bartoszewicz AntoniSadowska Kinga5 F
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Pilecki JakubSztukowska Paulina3 B
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Bujnowski AdrianPolakowska Weronika9 B
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Zysko DanielOrzechowska Natalia4 D
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Nosalik Jan JózefKosiorek Barbara4 F
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Michaluk MiłoszKarandziej Kalina1 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel2 F
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Jóźwik FilipMierzejewska Hanna13 E
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Jabłoński WiktorPawełko Oliwia10 E
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Stefański BartłomiejKrukowska Izabela7 E
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Bogdanowicz MichałPomichter Julia10 D
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Waluś WiktorWaluś Julia7 D
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Zamojski BartoszKozłowska Lilianna3 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Suchodolski GabrielPiekarska Aleksandra1 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Paszkiewicz OliwierOlechwierowicz Nikola1 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Chmielewski MarcelMiłun Hanna1 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Kinga WalentowiczSieńko Weronika2 H
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Zyskowski MateuszFiodorow Zuzanna1 H
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Sosnowski MarcelChmielewska Zofia1 H
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Wyszyński RafałBarszczewska Milena8 D
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Zysko DanielOrzechowska Natalia6 D
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Jurkiewicz MichałPaszkiewicz Laura1 H
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Pilecki JakubSztukowska Paulina2 B
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Pikul SzymonMarsella Amber1 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia6 B
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola5 OPEN
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 D
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 D
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola3 C
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel4 E
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Bujnowski BartoszMarsella Angelica2 E
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Świderski DamianSamel Gabriela2 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Gorlo RafałPuchalska Julia3 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Bartoszewicz IgnacyBernatowicz Martyna2 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Michniewicz MikołajJagłowska Marcelina5 F
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Jurkiewicz MichałKornelius Paulina3 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Wieczorkowski PawełGarncarek Lena2 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Wiśniewski JanKęcik Michalina2 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Dzietczyk JakubSzenkowska Amelia1 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Nalbach ŁukaszKalisz Justyna7 C
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Borowski JakubFiodorow Ida Sara11 B
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria2 A
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria3 OPEN
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika4 C
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Zujko KingaZyskowska Liliana2 H
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Bujnowski AdrianPolakowska Weronika7 C
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika2 C
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Nalbach ŁukaszKalisz Justyna8 C
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna6 OPEN
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna3 OPEN
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Kropiwnicki PawełCimochowska Hanna1 H
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Terlecki MichałKlekotko Hanna1 H
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 D
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Kamiński DanielPaczyńska Antonina1 G
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika1 D
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna5 C
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika3 D
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia8 B
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Bujnowski AdrianPolakowska Weronika12 B
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Bujnowski AdrianPolakowska Weronika8 C
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Pilecki JakubSztukowska Paulina10 B
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria12 B
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 D
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Pilecki JakubSztukowska Paulina2 B
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Michniewicz MikołajJagłowska Marcelina1 G
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Pilecki JakubSztukowska Paulina8 B
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela9 C
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna9 E
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 D
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela10 C
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Bujnowski AdrianPolakowska Weronika7 C
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Bujnowski AdrianPolakowska Weronika12 B
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika5 C
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Pilecki JakubSztukowska Paulina5 B
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika3 D
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika3 D
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 D
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria18 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel3 F
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Stefański BartłomiejKrukowska Izabela7 E
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Kotowski PawełKleczkowska Zofia2 G
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Bogdanowicz MichałPomichter Julia10 D
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna4 C
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Waluś WiktorWaluś Julia7 D
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika2 D
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Bogdanowicz MichałPomichter Julia1 E
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Paszkiewicz OliwierOlechwierowicz Nikola3 G
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Suchodolski GabrielPiekarska Aleksandra3 G
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Giedrojć BartoszGiedrojć Maja3 G
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Michaluk MiłoszKarandziej Kalina2 G
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Kamiński DanielPaczyńska Antonina2 G
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Zysko DanielOrzechowska Natalia5 D
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Cimochowski MateuszStefanowska Izabela1 G
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Jurkiewicz MichałKornelius Paulina3 G
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Wieczorkowski PawełGarncarek Lena1 H
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Jurkiewicz MichałPaszkiewicz Laura1 H
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna7 E
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Stefański BartłomiejKrukowska Izabela5 E
Małe Grand Prix Michniewicz MikołajJagłowska Marcelina1 G
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna7 C
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Wasilewski MarekWasilewska Krystyna5 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna4 C
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Bartoszewicz IgnacyBernatowicz Martyna2 G
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Bogdanowicz MichałPomichter Julia11 D
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Wyszyński RafałBarszczewska Milena8 D
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Bujnowski AdrianPolakowska Weronika9 B
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika2 D
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria3 A
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia15 B
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Pilecki JakubSztukowska Paulina7 B
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Nalbach ŁukaszKalisz Justyna10 C
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Bujnowski AdrianPolakowska Weronika9 C
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika8 C
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna1 C
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna1 C
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Pilecki JakubSztukowska Paulina7 B
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Bartoszewicz AntoniSadowska Kinga6 F
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Krysiuk DominikNiekraś Zuzanna6 F
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Sienica IgorSzymulewska Julia3 F
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel2 F
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Bartkowiak GabrielRękawek Kalina1 F
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika9 C
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Nalbach ŁukaszKalisz Justyna8 C
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Wyszyński RafałBarszczewska Milena6 D
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Zysko DanielOrzechowska Natalia5 D
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Waluś WiktorWaluś Julia8 D
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna2 C
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna2 C
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika1 D
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika2 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria15 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia11 B
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Bogdanowicz MichałPomichter Julia3 E
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia9 B
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina5 B
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia8 B
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Borowski JakubFiodorow Ida Sara11 B
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela6 C
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna2 C
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika2 C
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia6 C
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika3 B
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Chmielewska GabrielaNehring Alicja1 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria10 B
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria1 A
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Wasilewski MarekWasilewska Krystyna1 OPEN
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna3 C
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Stawiński MichałZyskowska Liliana1 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Derencz WiktorHumen Aleksandra1 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Erfort TymekOkrągła Maja1 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Głuchowska HannaSieczkowska Kornelia1 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Jeglińska HannaKropiwnicka Inez1 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Kisiel MarcelaVoulgaris Anastazja1 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela7 C
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Bogdanowicz MichałPomichter Julia8 D
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria4 OPEN
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Waluś WiktorWaluś Julia4 D
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Terlecki MichałKlekotko Hanna1 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Wyszyński RafałBarszczewska Milena1 E
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Zysko DanielOrzechowska Natalia2 D
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Kaszuba PiotrDudar Weronika2 D
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Zysko DanielOrzechowska Natalia7 D
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Waluś WiktorWaluś Julia6 D
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Klekotko MateuszPiotrowska Nikola2 D
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 D
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Bogdanowicz MichałPomichter Julia5 D
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria1 OPEN
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela4 OPEN
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna3 OPEN
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika4 OPEN
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina3 OPEN
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia7 OPEN
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Bujnowski BartoszMarsella Angelica2 OPEN
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Bujnowski BartoszMarsella Angelica2 OPEN
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela6 OPEN
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna3 OPEN
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Sutuła AleksandraBołtruczek Kornelia1 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Kotowski PawełKleczkowska Zofia6 F
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Wiśniewski AdamWiśniowska Sara1 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Paszkiewicz OliwierOlechwierowicz Nikola1 G
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Bujnowski BartoszMarsella Angelica3 E
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Gorlo RafałPuchalska Julia1 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Sosnowski MarcelChmielewska Zofia2 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Cimochowski MateuszStefanowska Izabela1 G
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Kamiński DanielPaczyńska Antonina1 G
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Bartoszewicz IgnacyBernatowicz Martyna1 G
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Giedrojć BartoszGiedrojć Maja1 G
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Kotowski PawełKleczkowska Zofia1 G
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Chmielewski MarcelMiłun Hanna3 G
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Stefański BartłomiejKrukowska Izabela7 E
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Bartkowiak GabrielRękawek Kalina3 F
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Nosalik Jan JózefKosiorek Barbara5 F
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Bartoszewicz AntoniSadowska Kinga5 F
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Paszkowski MateuszTopolska Gabriela6 F
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Świderski WiktorStawińska Zuzanna6 F
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Jurkiewicz MichałKornelius Paulina1 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Świderski DamianJakubiak Kamila3 G
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Jabłoński WiktorPawełko Oliwia5 F
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna5 F
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Gajewicz MaciejKielich Weronika8 E
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Sienica IgorSzymulewska Julia3 F
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Sokołowski SzymonJuchniewicz Laura3 F
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Jastrzębska MonikaBielecka Nikola2 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Pikul SzymonMarsella Amber1 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Suchodolski GabrielPiekarska Aleksandra1 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Wiśniewski JanKęcik Michalina2 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Zamojski BartoszKozłowska Lilianna2 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Zyskowski MateuszFiodorow Zuzanna2 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Kropiwnicki PawełCimochowska Hanna2 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Wieczorkowski PawełGarncarek Lena2 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Krysiuk DominikNiekraś Zuzanna2 F
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Błaszkiewicz JakubPrzybył Anna2 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Pawłowska WiktoriaPaszkiewicz Laura2 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Wasilewski JakubDenert Magdalena2 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Denert MariaZujko Kinga2 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Wasilewska OliwiaChomicz Zofia2 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Wiśniewska ZofiaKuczykowska Wiktoria2 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Sokołowski SzymonJuchniewicz Laura2 G
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Michaluk MiłoszKarandziej Kalina3 G
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Dzietczyk JakubSzenkowska Amelia3 G
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel1 F
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Kawałko MichałWysocka Zofia1 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Michniewicz MikołajJagłowska Marcelina2 G
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Kamiński DanielPaczyńska Antonina1 G
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna3 F
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika7 B
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina5 B
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Borowski JakubFiodorow Ida Sara2 C
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia8 B
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika4 C
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia5 C
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina2 B
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Kotowski PawełKleczkowska Zofia2 G
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Stefański BartłomiejKrukowska Izabela11 E
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria7 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Waluś WiktorWaluś Julia6 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Zysko DanielOrzechowska Natalia4 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Paszkiewicz OliwierOlechwierowicz Nikola3 G
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Kamiński DanielPaczyńska Antonina3 G
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Chmielewski MarcelMiłun Hanna2 G
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Bartoszewicz IgnacyBernatowicz Martyna1 G
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Cimochowski MateuszStefanowska Izabela1 G
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Wyszyński RafałBarszczewska Milena4 E
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Dzietczyk JakubSzenkowska Amelia2 G
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Michaluk MiłoszKarandziej Kalina1 G
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Wieczorkowski PawełFiodorow Zuzanna2 H
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Kawałko MichałKozlowska Liliana2 H
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Jurkiewicz MichałKornelius Paulina1 H
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Waluś WiktorWaluś Julia9 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Zysko DanielOrzechowska Natalia7 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Sokołowski SzymonJuchniewicz Laura1 G
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Klekotko MateuszPiotrowska Nikola2 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Świderski WiktorStawińska Zuzanna6 F
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria2 A
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia8 C
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria6 C
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Bujnowski BartoszMarsella Angelica6 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika4 C
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Borowski JakubFiodorow Ida Sara2 C
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Bartoszewicz AntoniSadowska Kinga6 F
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina3 B
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Sienica IgorSzymulewska Julia5 F
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika13 B
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina5 B
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Bujnowski BartoszMarsella Angelica6 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Klekotko MateuszPiotrowska Nikola2 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Bujnowski BartoszMarsella Angelica3 E
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 E
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia13 B
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 24.11.2018Wieczorkowski PawełFiodorow Zuzanna2 H
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 24.11.2018Kawałko MichałKozlowska Liliana2 H
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 24.11.2018Jurkiewicz MichałKornelius Paulina1 H
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina5 B
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Kamiński DanielPaczyńska Antonina2 G
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna5 F
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia8 C
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika6 B
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina4 B
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia11 B
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Borowski JakubFiodorow Ida Sara4 C
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika5 C
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Borowski JakubFiodorow Ida Sara5 C
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Stefański BartłomiejKrukowska Izabela13 E
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia5 B
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia13 C
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Wasilewski MarekWasilewska Krystyna2 OPEN
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina22 B
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika23 B
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina15 B
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria9 A
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Wasilewski MarekWasilewska Krystyna9 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Wasilewski MarekWasilewska Krystyna9 OPEN
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Olechwierowicz NikolaOlechwierowicz Nikola2 G
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Juchniewicz LauraJuchniewicz Laura1 G
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Jakubiak KamilaJakubiak Kamila2 G
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Giedrojć BartoszGiedrojć Maja3 G
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 E
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna1 G
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela2 D
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Marsella AmberMarsella Amber1 G
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Krysiuk DominikNiekraś Zuzanna3 F
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel2 F
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Kamiński DanielPaczyńska Antonina1 G
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Paszkiewicz OliwierOlechwierowicz Nikola2 G
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Chmielewski MarcelMiłun Hanna2 G
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Sokołowski SzymonJuchniewicz Laura2 G
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Pikul SzymonPaszkiewicz Laura1 H
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Stefański BartłomiejKrukowska Izabela8 E
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Cimochowski MateuszStefanowska Izabela1 G
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Bartkowiak GabrielRękawek Kalina1 G
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Kawałko MichałMikielska Martyna2 H
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Jurkiewicz MichałKornelius Paulina2 H
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Wieczorkowski PawełOlechwierowicz Nikola1 H
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Suchodolski GabrielPiekarska Aleksandra1 H
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela5 C
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia10 B
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Sienica IgorSzymulewska Julia3 F
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Waluś WiktorWaluś Julia5 D
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Świderski WiktorStawińska Zuzanna6 F
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina4 B
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika7 B
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina3 B
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Waluś WiktorWaluś Julia3 D
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria2 D
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Kamiński MaciejJankowska Paulina5 D
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria4 D
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria2 OPEN
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria10 C
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia9 C
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika8 C
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Borowski JakubFiodorow Ida Sara2 C
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Paszkowski MateuszTopolska Gabriela6 F
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Kamiński MaciejJankowska Paulina2 D
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina2 B
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Zysko DanielOrzechowska Natalia4 D
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Zysko DanielOrzechowska Natalia6 D
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina6 B
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Kotowski PawełOlechwierowicz Nikola2 G
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Dzietczyk JakubSzenkowska Amelia3 G
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Bartkowiak GabrielRękawek Kalina1 G
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Bogdanowicz MichałPomichter Julia3 E
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina2 B
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika7 B
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Zysko DanielOrzechowska Natalia7 D
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Borowski JakubFiodorow Ida Sara3 C
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 E
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Wyszyński RafałBarszczewska Milena2 E
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Stefański BartłomiejKrukowska Izabela10 E
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Zysko DanielOrzechowska Natalia4 D
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela5 D
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia8 B
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Kamiński DanielPaczyńska Antonina2 G
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika5 C
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Waluś WiktorWaluś Julia2 D
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina2 B
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Bogdanowicz MichałPomichter Julia3 D
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria7 C
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Waluś WiktorWaluś Julia4 D
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela6 C
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia8 C
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria2 D
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Michniewicz MikołajJagłowska Marcelina1 OPEN
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Kamiński DanielPaczyńska Antonina2 G
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Dzietczyk JakubSzenkowska Amelia2 G
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Skarżyński PatrykWoronko Kornelia3 G
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Stankiewicz DanielGiedrojć Maja3 G
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Sienica IgorSzymulewska Julia1 F
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Bartoszewicz AntoniSadowska Kinga3 F
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Saliński PiotrKielich Weronika4 F
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Bujnowski BartoszMarsella Angelica3 E
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Chmielewski MarcelMiłun Hanna2 G
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Zaręba AdamKozłowska Klaudia5 F
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Ośka MateuszCebeterewicz Amelia5 F
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Wyszyński RafałBarszczewska Milena2 E
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Klekotko MateuszKramarewicz Anna4 D
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Michaluk MiłoszKarandziej Kalina2 G
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Cimochowski MateuszStefanowska Izabela1 G
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Krysiuk DominikNiekraś Zuzanna1 G
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Klekotko MateuszKramarewicz Anna2 D
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Bartkowiak GabrielRękawek Kalina1 G
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Kalata LenaWrotna Dominika2 H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Jurkiewicz MichałKornelius Paulina2 H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Kozłowska LiliannaMikielska Martyna2 H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Drobiszewski FilipŁęczycki Lena2 H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Rutkowski KacperSkomin Maja2 H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Wieczorkowski PawełKleczkowska Zofia1 H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Zamojski BartoszChmielewska Zofia1 H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Wysocki FilipCimochowska Hanna1 H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Wojciechowska AleksandraAmpulska Diana1 H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Wiśniowska SaraSieczkowska Kornelia1 H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Wiśniewski AdamStefanowska Anna1 H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Wasilewska OliwiaWiśniewska Zofia1 H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Bujnowski BartoszMarsella Angelica5 D
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Stefański BartłomiejKrukowska Izabela6 E
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Bujnowski BartoszMarsella Angelica5 D
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Kamiński MaciejJankowska Paulina6 D
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Borowski JakubFiodorow Ida Sara6 C
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Bogdanowicz MichałPomichter Julia2 E
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Waluś WiktorWaluś Julia5 D
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Kamiński MaciejJankowska Paulina1 D
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia8 B
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina6 B
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia9 C
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika7 C
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Gąsiewski MichałAndraka Sylwia3 C
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Borowski JakubFiodorow Ida Sara6 C
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Bogdanowicz MichałPomichter Julia8 D
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia2 C
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria4 D
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina4 B
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria3 D
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Kukliński KarolKalisz Justyna3 E
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna4 C
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia7 C
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela7 D
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika7 B
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Waluś WiktorWaluś Julia5 D
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia10 B
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria9 B
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna7 C
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela10 C
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia9 C
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Bujnowski BartoszMarsella Angelica11 E
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia9 C
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia5 C
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Stefański BartłomiejKrukowska Izabela10 E
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria2 D
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria6 D
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Kukliński KarolKalisz Justyna7 D
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Wasilewski MarekWasilewska Krystyna4 OPEN
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Bujnowski BartoszMarsella Angelica11 E
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria3 D
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Stefański BartłomiejKrukowska Izabela10 E
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Kukliński KarolKalisz Justyna7 D
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Sturgulewski PiotrSturgulewska Elżbieta5 E
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Wasilewski MarekWasilewska Krystyna1 C
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Wasilewski MarekWasilewska Krystyna1 C
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Sturgulewski PiotrSturgulewska Elżbieta5 E
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna3 G
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel4 F
Mistrzostwa Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji TaĹ„cĂłw / OTTS Pomosty ElblÄ…g 02.06.2018Kukliński KarolKalisz Justyna7 D
Mistrzostwa Dzieci i Juniorów Młodszych w Kombinacji Tańców / OTTS Pomosty Elbląg 02.06.2018Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia9 C
Mistrzostwa Dzieci i Juniorów Młodszych w Kombinacji Tańców / OTTS Pomosty Elbląg 02.06.2018Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia5 C
Mistrzostwa Dzieci i Juniorów Młodszych w Kombinacji Tańców / OTTS Pomosty Elbląg 02.06.2018Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria3 D
Mistrzostwa Dzieci i Juniorów Młodszych w Kombinacji Tańców / OTTS Pomosty Elbląg 02.06.2018Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria2 D
Mistrzostwa Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji TaĹ„cĂłw / OTTS Pomosty ElblÄ…g 02.06.2018Kukliński KarolKalisz Justyna7 D
Mistrzostwa Dzieci i Juniorów Młodszych w Kombinacji Tańców / OTTS Pomosty Elbląg 02.06.2018Wasilewski MarekWasilewska Krystyna4 OPEN
Mistrzostwa Dzieci i Juniorów Młodszych w Kombinacji Tańców / OTTS Pomosty Elbląg 02.06.2018Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria6 D
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria13 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia13 C
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia3 C
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia8 C
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Stefański BartłomiejKrukowska Izabela10 E
II OTTT o Puchar Burmistrza Pruszcz Gdański 20.05.2018Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia5 C
II OTTT o Puchar Burmistrza Pruszcz Gdański 20.05.2018Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia4 B
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Gajewicz MaciejPawełko Oliwia6 F
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna8 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia9 B
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika8 B
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria7 B
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina6 B
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Bogdanowicz MichałPomichter Julia2 E
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Zysko DanielOrzechowska Natalia2 D
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela1 D
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Saliński PiotrKielich Weronika5 F
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela10 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Stefański BartłomiejKrukowska Izabela3 F
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Zysko DanielOrzechowska Natalia6 D
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela5 D
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Pietruczuk KrystianKowalewska Oliwia3 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna2 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Bartoszewicz IgnacyZiarko Marika3 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Świderski DamianJakubiak Kamila2 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Bartoszewicz AntoniSadowska Kinga1 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia9 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna4 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Chodukiewicz MaksymilianKuczyńska Magda1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Gąsiewski MichałAndraka Sylwia5 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Wasilewski MarekWasilewska Krystyna1 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia7 B
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina5 B
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia7 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Borowski JakubFiodorow Ida Sara6 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Gąsiewski MichałAndraka Sylwia5 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika4 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Borowski JakubFiodorow Ida Sara6 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Czajkowski Sebastian