!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
PROMENADA
Augustów (Podlaskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Wasilewski MarekWasilewska Krystyna1 OPEN
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Kawałko MichałWysocka Zofia1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Zackiewicz AustinKuczykowska Wiktoria2 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Stawiński MichałVoulgaris Anastazja2 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Olszewska AdriannaNawoć Naila2 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Wieczorkowski PawełGarncarek Lena1 G
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Jurkiewicz MichałKornelius Paulina2 G
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Pikul SzymonMarsella Amber1 F
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Dzietczyk JakubSzenkowska Amelia2 F
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Sosnowski MarcelChmielewska Zofia1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Sadowski KonradZofia Chomicz2 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Zyskowski MateuszFiodorow Zuzanna2 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Chmielewski MarcelMiłun Hanna1 G
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Kamiński DanielPaczyńska Antonina1 G
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Michaluk MiłoszKarandziej Kalina1 G
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Paszkiewicz OliwierOlechwierowicz Nikola1 G
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Zamojski BartoszKozłowska Lilianna1 G
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Nosalik Jan JózefKosiorek Barbara1 F
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Sienica IgorSzymulewska Julia3 F
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Studnicki JędrzejAnna Stefanowska2 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Chmielewski SzymonFormejster Lena2 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Sokołowski SzymonJuchniewicz Laura5 F
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Sutuła AleksandraWiśniowska Sara1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Bołtruczek KorneliaKropiwnicka Inez1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Bouaddi SaraBouaddi Nadia1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Chmielewska GabrielaKornelia Nehring1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Hanc ZofiaRutkowska Alicja1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Jeglińska HannaAmpulska Diana1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Kotfis FranciszekSulimowicz Lena1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Lachowicz AleksanderGórska Amelia1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Szczech ZuzannaOmilian Natasza1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Derencz WiktorHumen Aleksandra2 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Waszkiewicz AdamUłas Kornelia1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Woronko DawidMilczarek Hanna1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Barszczewski BartoszPolakowska Zuzanna1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Jastrzębska MonikaBielecka Nikola1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Kropiwnicki PawełCimochowska Hanna1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Paszkiewicz LauraZyskowska Liliana1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Smokowski KamilGłuchowska Hanna1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Terlecki MichałKlekotko Hanna1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Bartkowiak GabrielRękawek Kalina4 F
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Sienkiewicz AntoniŁopacz Zuzanna1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Cimochowski MateuszStefanowska Izabela6 F
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Pilecki JakubSztukowska Paulina1 B
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Pilecki JakubSztukowska Paulina1 B
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria7 B
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Gajewicz MaciejKielich Weronika3 E
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna6 E
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Stefański BartłomiejKrukowska Izabela7 E
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Jabłoński WiktorPawełko Oliwia9 E
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Jóźwik FilipMierzejewska Hanna12 E
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia4 B
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Krejczman MarcinWalicka Izabela3 D
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Borowski JakubFiodorow Ida Sara7 B
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna4 B
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna3 B
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika1 C
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Nalbach ŁukaszPomichter Julia1 C
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika2 C
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria1 A
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Świderski WiktorStawińska Zuzanna6 F
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Waluś WiktorWaluś Julia6 D
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Bujnowski AdrianPolakowska Weronika9 B
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Waluś WiktorWaluś Julia3 D
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel3 E
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Gorlo RafałTopolska Róża1 H
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Świderski DamianSamel Gabriela1 G
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Kosiorek JulianPodhajska Natalia4 F
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Bartoszewicz AntoniSadowska Kinga4 F
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Bartoszewicz IgnacyBernatowicz Martyna5 F
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Paszkowski MateuszTopolska Gabriela6 F
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 C
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Sienica IgorSzymulewska Julia2 E
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Bujnowski BartoszMarsella Angelica1 E
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Bartkowiak GabrielRękawek Kalina5 E
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Zysko DanielOrzechowska Natalia1 D
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel2 D
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel2 D
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Wyszyński RafałBarszczewska Milena5 D
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Zysko DanielOrzechowska Natalia1 D
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Wyszyński RafałBarszczewska Milena4 D
OTTS LEGA DANCE CUP 2019 Olecko 15.06.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 C
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria6 OPEN
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Kamiński DanielPaczyńska Antonina1 G
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Michaluk MiłoszKarandziej Kalina1 G
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Chmielewski MarcelMiłun Hanna3 G
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Zysko DanielOrzechowska Natalia3 D
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Świderski DamianSamel Gabriela2 G
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Bartoszewicz AntoniSadowska Kinga5 F
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Bartoszewicz IgnacyBernatowicz Martyna5 F
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna6 E
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Gajewicz MaciejKielich Weronika4 E
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Zysko DanielOrzechowska Natalia2 D
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna1 C
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Nalbach ŁukaszPomichter Julia1 C
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Bujnowski BartoszMarsella Angelica2 E
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria6 B
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika3 C
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Borowski JakubFiodorow Ida Sara5 B
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika2 C
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Krejczman MarcinWalicka Izabela6 D
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Waluś WiktorWaluś Julia4 D
OTTT Mazury 2019 Giżycko 08.06.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel3 E
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Krysiuk DominikNiekraś Zuzanna4 F
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Jabłoński WiktorPawełko Oliwia6 E
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Gajewicz MaciejKielich Weronika2 E
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Gorlo RafałPuchalska Julia3 G
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Świderski DamianSamel Gabriela2 G
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Kosiorek JulianPodhajska Natalia1 G
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Bartoszewicz IgnacyBernatowicz Martyna1 G
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Cimochowski MateuszStefanowska Izabela6 F
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Świderski WiktorStawińska Zuzanna5 F
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Chmielewski MarcelMiłun Hanna3 G
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Nosalik Jan JózefKosiorek Barbara4 F
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Sienica IgorSzymulewska Julia3 F
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Bartkowiak GabrielRękawek Kalina2 F
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Kotowski PawełKornelius Paulina3 G
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Jóźwik FilipMierzejewska Hanna12 E
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Giedrojć BartoszGiedrojć Maja2 G
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Zamojski BartoszKozłowska Lilianna2 G
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Suchodolski GabrielPiekarska Aleksandra2 G
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Paszkiewicz OliwierOlechwierowicz Nikola1 G
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Michaluk MiłoszKarandziej Kalina1 G
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Kamiński DanielPaczyńska Antonina1 G
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna3 E
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Zysko DanielOrzechowska Natalia5 D
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Bujnowski BartoszMarsella Angelica2 E
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel3 E
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Wasilewski MarekWasilewska Krystyna1 B
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika3 C
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Nalbach ŁukaszPomichter Julia2 C
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Waluś WiktorWaluś Julia5 D
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia5 B
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Borowski JakubFiodorow Ida Sara6 B
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Pilecki JakubSztukowska Paulina2 B
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Waluś WiktorWaluś Julia8 D
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Krejczman MarcinWalicka Izabela4 D
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika1 C
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria9 B
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Pilecki JakubSztukowska Paulina4 B
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Bujnowski AdrianPolakowska Weronika6 B
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna1 C
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Wyszyński RafałBarszczewska Milena5 D
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Zysko DanielOrzechowska Natalia3 D
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 C
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 C
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Wyszyński RafałBarszczewska Milena6 D
XIII OTTS PROMENADA CUP 2019 AugustĂłw 01.06.2019Bartoszewicz AntoniSadowska Kinga5 F
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Bujnowski AdrianPolakowska Weronika8 C
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Gajewicz MaciejKielich Weronika4 E
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika2 C
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Pilecki JakubSztukowska Paulina5 B
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Pilecki JakubSztukowska Paulina10 B
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Bujnowski AdrianPolakowska Weronika14 B
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika5 C
OTT PERŁA BAŁTYKU XIV EDYCJA Międzyzdroje 25.05.2019Wasilewski MarekWasilewska Krystyna1 OPEN
OTT PERŁA BAŁTYKU XIV EDYCJA Międzyzdroje 25.05.2019Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria5 B
OTT PERLA BALTYKU XIV EDYCJA Międzyzdroje 25.05.2019Wasilewski MarekWasilewska Krystyna1 OPEN
OTT PERLA BALTYKU XIV EDYCJA Międzyzdroje 25.05.2019Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria5 B
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz Gdański 19.05.2019Bujnowski AdrianPolakowska Weronika5 B
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika7 C
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika3 C
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna6 B
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna6 C
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 D
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna9 E
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Gajewicz MaciejKielich Weronika5 E
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel6 E
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Bujnowski BartoszMarsella Angelica5 E
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Pikul SzymonMarsella Amber1 G
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika6 C
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 D
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Pikul SzymonMarsella Amber4 F
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika3 C
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Borowski JakubFiodorow Ida Sara7 B
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Pikul SzymonMarsella Amber1 G
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna4 E
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Bujnowski BartoszMarsella Angelica6 E
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel9 E
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika5 C
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika3 C
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel8 E
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Bujnowski BartoszMarsella Angelica7 E
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Stefański BartłomiejKrukowska Izabela6 E
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Pikul SzymonMarsella Amber1 G
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel5 E
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Pikul SzymonMarsella Amber1 G
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Bujnowski BartoszMarsella Angelica4 E
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna6 E
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Krejczman MarcinWalicka Izabela3 D
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Wyszyński RafałBarszczewska Milena8 D
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Zysko DanielOrzechowska Natalia4 D
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel2 F
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Pilecki JakubSztukowska Paulina3 B
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Bartoszewicz AntoniSadowska Kinga5 F
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Waluś WiktorWaluś Julia4 D
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Bogdanowicz MichałPomichter Julia6 D
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Świderski WiktorStawińska Zuzanna6 F
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Krysiuk DominikNiekraś Zuzanna6 F
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Bartkowiak GabrielRękawek Kalina5 F
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Sokołowski SzymonJuchniewicz Laura4 F
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Nosalik Jan JózefKosiorek Barbara4 F
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Sienica IgorSzymulewska Julia3 F
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Bujnowski AdrianPolakowska Weronika9 B
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Jóźwik FilipMierzejewska Hanna13 E
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Jabłoński WiktorPawełko Oliwia10 E
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Stefański BartłomiejKrukowska Izabela7 E
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Bogdanowicz MichałPomichter Julia10 D
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Waluś WiktorWaluś Julia7 D
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Zamojski BartoszKozłowska Lilianna3 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Suchodolski GabrielPiekarska Aleksandra1 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Paszkiewicz OliwierOlechwierowicz Nikola1 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Michaluk MiłoszKarandziej Kalina1 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Chmielewski MarcelMiłun Hanna1 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Kinga WalentowiczSieńko Weronika2 H
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Zyskowski MateuszFiodorow Zuzanna1 H
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Sosnowski MarcelChmielewska Zofia1 H
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Kawałko MichałWysocka Zofia1 H
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Wyszyński RafałBarszczewska Milena8 D
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Zysko DanielOrzechowska Natalia6 D
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia6 B
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Pilecki JakubSztukowska Paulina2 B
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Dzietczyk JakubSzenkowska Amelia1 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola5 OPEN
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 D
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 D
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola3 C
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel4 E
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Bujnowski BartoszMarsella Angelica2 E
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Świderski DamianSamel Gabriela2 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Gorlo RafałPuchalska Julia3 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Bartoszewicz IgnacyBernatowicz Martyna2 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Michniewicz MikołajJagłowska Marcelina5 F
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Jurkiewicz MichałKornelius Paulina3 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Wiśniewski JanKęcik Michalina2 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Pikul SzymonMarsella Amber1 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Wieczorkowski PawełGarncarek Lena2 G
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Zujko KingaZyskowska Liliana2 H
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Nalbach ŁukaszKalisz Justyna7 C
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Borowski JakubFiodorow Ida Sara11 B
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria2 A
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria3 OPEN
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika4 C
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Terlecki MichałKlekotko Hanna1 H
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Bujnowski AdrianPolakowska Weronika7 C
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika2 C
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Nalbach ŁukaszKalisz Justyna8 C
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna6 OPEN
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna3 OPEN
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Jurkiewicz MichałPaszkiewicz Laura1 H
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Kropiwnicki PawełCimochowska Hanna1 H
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia8 B
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Kamiński DanielPaczyńska Antonina1 G
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika1 D
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Bujnowski AdrianPolakowska Weronika12 B
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna5 C
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika3 D
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Pilecki JakubSztukowska Paulina10 B
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 D
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 D
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria12 B
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Pilecki JakubSztukowska Paulina2 B
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria8 OPEN
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Bujnowski AdrianPolakowska Weronika8 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Michniewicz MikołajJagłowska Marcelina1 G
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Pilecki JakubSztukowska Paulina8 B
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 D
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela9 C
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna9 E
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela10 C
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 D
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Bujnowski AdrianPolakowska Weronika12 B
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Pilecki JakubSztukowska Paulina5 B
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Bujnowski AdrianPolakowska Weronika7 C
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika3 D
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika3 D
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika5 C
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria18 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel3 F
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Stefański BartłomiejKrukowska Izabela7 E
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Cimochowski MateuszStefanowska Izabela1 G
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Waluś WiktorWaluś Julia7 D
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika2 D
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Bogdanowicz MichałPomichter Julia1 E
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Paszkiewicz OliwierOlechwierowicz Nikola3 G
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Suchodolski GabrielPiekarska Aleksandra3 G
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Giedrojć BartoszGiedrojć Maja3 G
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Michaluk MiłoszKarandziej Kalina2 G
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Kotowski PawełKleczkowska Zofia2 G
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Kamiński DanielPaczyńska Antonina2 G
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Bartoszewicz IgnacyBernatowicz Martyna2 G
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Jurkiewicz MichałKornelius Paulina3 G
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Wieczorkowski PawełGarncarek Lena1 H
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Jurkiewicz MichałPaszkiewicz Laura1 H
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna7 E
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Stefański BartłomiejKrukowska Izabela5 E
Małe Grand Prix Michniewicz MikołajJagłowska Marcelina1 G
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna7 C
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Wasilewski MarekWasilewska Krystyna5 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna4 C
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Wasilewski MarekWasilewska KrystynaQ OPEN
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna4 C
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Bogdanowicz MichałPomichter Julia10 D
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Waluś WiktorWaluś Julia8 D
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Zysko DanielOrzechowska Natalia5 D
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Pilecki JakubSztukowska Paulina7 B
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria3 A
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia15 B
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Pilecki JakubSztukowska Paulina7 B
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Nalbach ŁukaszKalisz Justyna10 C
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Bujnowski AdrianPolakowska Weronika9 C
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika8 C
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna1 C
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna1 C
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Bujnowski AdrianPolakowska Weronika9 B
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Bartoszewicz AntoniSadowska Kinga6 F
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Krysiuk DominikNiekraś Zuzanna6 F
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Sienica IgorSzymulewska Julia3 F
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel2 F
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Bartkowiak GabrielRękawek Kalina1 F
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika9 C
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Nalbach ŁukaszKalisz Justyna8 C
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Wyszyński RafałBarszczewska Milena6 D
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Zysko DanielOrzechowska Natalia5 D
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Bogdanowicz MichałPomichter Julia11 D
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Wyszyński RafałBarszczewska Milena8 D
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika2 D
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna2 C
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna2 C
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika1 D
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Kaszuba PiotrDudar Weronika2 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria15 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia11 B
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Bogdanowicz MichałPomichter Julia3 E
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 D
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela7 C
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia9 B
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia8 B
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Borowski JakubFiodorow Ida Sara11 B
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela6 C
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna2 C
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika2 C
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia6 C
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika3 B
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Chmielewska GabrielaNehring Alicja1 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria10 B
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria1 A
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Wasilewski MarekWasilewska Krystyna1 OPEN
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Derencz WiktorHumen Aleksandra1 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Erfort TymekOkrągła Maja1 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Głuchowska HannaSieczkowska Kornelia1 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Jeglińska HannaKropiwnicka Inez1 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Kisiel MarcelaVoulgaris Anastazja1 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Stawiński MichałZyskowska Liliana1 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina5 B
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Klekotko MateuszPiotrowska Nikola2 D
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna3 C
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Bogdanowicz MichałPomichter Julia5 D
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Wyszyński RafałBarszczewska Milena1 E
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Zysko DanielOrzechowska Natalia2 D
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Kaszuba PiotrDudar Weronika2 D
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Zysko DanielOrzechowska Natalia7 D
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Waluś WiktorWaluś Julia6 D
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Bogdanowicz MichałPomichter Julia8 D
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Terlecki MichałKlekotko Hanna1 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 D
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Waluś WiktorWaluś Julia4 D
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela4 OPEN
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria4 OPEN
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna3 OPEN
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika4 OPEN
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina3 OPEN
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia7 OPEN
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Bujnowski BartoszMarsella Angelica2 OPEN
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Bujnowski BartoszMarsella Angelica2 OPEN
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela6 OPEN
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna3 OPEN
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria1 OPEN
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Sutuła AleksandraBołtruczek Kornelia1 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Pikul SzymonMarsella Amber1 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Wiśniewski AdamWiśniowska Sara1 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Chmielewski MarcelMiłun Hanna3 G
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Gorlo RafałPuchalska Julia1 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Sosnowski MarcelChmielewska Zofia2 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Cimochowski MateuszStefanowska Izabela1 G
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Kamiński DanielPaczyńska Antonina1 G
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Bartoszewicz IgnacyBernatowicz Martyna1 G
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Giedrojć BartoszGiedrojć Maja1 G
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Kotowski PawełKleczkowska Zofia1 G
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Paszkiewicz OliwierOlechwierowicz Nikola1 G
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Bartkowiak GabrielRękawek Kalina3 F
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Gajewicz MaciejKielich Weronika8 E
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Sienica IgorSzymulewska Julia3 F
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Jurkiewicz MichałKornelius Paulina1 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Bartoszewicz AntoniSadowska Kinga5 F
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Kotowski PawełKleczkowska Zofia6 F
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Paszkowski MateuszTopolska Gabriela6 F
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Świderski WiktorStawińska Zuzanna6 F
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Świderski DamianJakubiak Kamila3 G
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Jabłoński WiktorPawełko Oliwia5 F
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna5 F
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Bujnowski BartoszMarsella Angelica3 E
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Nosalik Jan JózefKosiorek Barbara5 F
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Stefański BartłomiejKrukowska Izabela7 E
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Błaszkiewicz JakubPrzybył Anna2 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Sokołowski SzymonJuchniewicz Laura3 F
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Kawałko MichałWysocka Zofia1 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Suchodolski GabrielPiekarska Aleksandra1 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Wiśniewski JanKęcik Michalina2 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Zamojski BartoszKozłowska Lilianna2 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Zyskowski MateuszFiodorow Zuzanna2 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Kropiwnicki PawełCimochowska Hanna2 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Wieczorkowski PawełGarncarek Lena2 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Jastrzębska MonikaBielecka Nikola2 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Pawłowska WiktoriaPaszkiewicz Laura2 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Wasilewski JakubDenert Magdalena2 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Denert MariaZujko Kinga2 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Wasilewska OliwiaChomicz Zofia2 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Wiśniewska ZofiaKuczykowska Wiktoria2 H
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Sokołowski SzymonJuchniewicz Laura2 G
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Michaluk MiłoszKarandziej Kalina3 G
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Dzietczyk JakubSzenkowska Amelia3 G
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel1 F
Mistrzostwa Woj. Podlaskiego - XXII OTTS Augustów 08.12.2018Krysiuk DominikNiekraś Zuzanna2 F
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika7 B
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Kamiński DanielPaczyńska Antonina1 G
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna3 F
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Michniewicz MikołajJagłowska Marcelina2 G
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina5 B
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Borowski JakubFiodorow Ida Sara2 C
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia8 B
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika4 C
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia5 C
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina2 B
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Kotowski PawełKleczkowska Zofia2 G
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Stefański BartłomiejKrukowska Izabela11 E
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria7 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Waluś WiktorWaluś Julia6 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Zysko DanielOrzechowska Natalia4 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Paszkiewicz OliwierOlechwierowicz Nikola3 G
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Kamiński DanielPaczyńska Antonina3 G
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Chmielewski MarcelMiłun Hanna2 G
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Bartoszewicz IgnacyBernatowicz Martyna1 G
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Cimochowski MateuszStefanowska Izabela1 G
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Wyszyński RafałBarszczewska Milena4 E
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Dzietczyk JakubSzenkowska Amelia2 G
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Sokołowski SzymonJuchniewicz Laura1 G
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Michaluk MiłoszKarandziej Kalina1 G
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Wieczorkowski PawełFiodorow Zuzanna2 H
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Kawalko MichalKozlowska Liliana2 H
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Jurkiewicz MichałKornelius Paulina1 H
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Zysko DanielOrzechowska Natalia7 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Waluś WiktorWaluś Julia9 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Klekotko MateuszPiotrowska Nikola2 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Świderski WiktorStawińska Zuzanna6 F
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Bujnowski BartoszMarsella Angelica6 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina3 B
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia8 C
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria6 C
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika4 C
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Borowski JakubFiodorow Ida Sara2 C
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Bartoszewicz AntoniSadowska Kinga6 F
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria2 A
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Sienica IgorSzymulewska Julia5 F
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika13 B
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina5 B
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Bujnowski BartoszMarsella Angelica6 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Klekotko MateuszPiotrowska Nikola2 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Bujnowski BartoszMarsella Angelica3 E
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 E
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia13 B
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 24.11.2018Wieczorkowski PawełFiodorow Zuzanna2 H
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 24.11.2018Kawalko MichalKozlowska Liliana2 H
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 24.11.2018Jurkiewicz MichałKornelius Paulina1 H
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina5 B
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Kamiński DanielPaczyńska Antonina2 G
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna5 F
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia8 C
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika6 B
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina4 B
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia11 B
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Borowski JakubFiodorow Ida Sara4 C
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika5 C
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Borowski JakubFiodorow Ida Sara5 C
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Stefański BartłomiejKrukowska Izabela13 E
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia5 B
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia13 C
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Wasilewski MarekWasilewska Krystyna2 OPEN
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina22 B
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika23 B
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina15 B
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria9 A
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Wasilewski MarekWasilewska Krystyna9 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Wasilewski MarekWasilewska Krystyna9 OPEN
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Jakubiak KamilaJakubiak Kamila2 G
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Olechwierowicz NikolaOlechwierowicz Nikola2 G
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 E
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel2 F
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna1 G
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela2 D
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela5 C
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Pikul SzymonPaszkiewicz Laura1 H
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Marsella AmberMarsella Amber1 G
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Krysiuk DominikNiekraś Zuzanna3 F
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Kamiński DanielPaczyńska Antonina1 G
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Giedrojć BartoszGiedrojć Maja3 G
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Paszkiewicz OliwierOlechwierowicz Nikola2 G
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Chmielewski MarcelMiłun Hanna2 G
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Sokołowski SzymonJuchniewicz Laura2 G
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Sienica IgorSzymulewska Julia3 F
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Cimochowski MateuszStefanowska Izabela1 G
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Bartkowiak GabrielRękawek Kalina1 G
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Kawałko MichałMikielska Martyna2 H
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Jurkiewicz MichałKornelius Paulina2 H
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Wieczorkowski PawełOlechwierowicz Nikola1 H
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Suchodolski GabrielPiekarska Aleksandra1 H
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Stefański BartłomiejKrukowska Izabela8 E
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Juchniewicz LauraJuchniewicz Laura1 G
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Świderski WiktorStawińska Zuzanna6 F
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria2 D
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Paszkowski MateuszTopolska Gabriela6 F
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina4 B
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia10 B
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika7 B
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Kamiński MaciejJankowska Paulina5 D
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Waluś WiktorWaluś Julia3 D
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina3 B
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Waluś WiktorWaluś Julia5 D
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Borowski JakubFiodorow Ida Sara2 C
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Kamiński MaciejJankowska Paulina2 D
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria2 OPEN
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria10 C
XIV OTTT MAZURY 2018 GIĹ»YCKO 06.10.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia9 C
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika8 C
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria4 D
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina2 B
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina6 B
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Zysko DanielOrzechowska Natalia4 D
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Zysko DanielOrzechowska Natalia6 D
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Dzietczyk JakubSzenkowska Amelia3 G
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Kamiński DanielPaczyńska Antonina2 G
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Bartkowiak GabrielRękawek Kalina1 G
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina2 B
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika7 B
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Klekotko MateuszPiotrowska Nikola1 E
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Bogdanowicz MichałPomichter Julia3 E
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Zysko DanielOrzechowska Natalia7 D
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela5 D
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Zysko DanielOrzechowska Natalia4 D
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Stefański BartłomiejKrukowska Izabela10 E
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Wyszyński RafałBarszczewska Milena2 E
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Borowski JakubFiodorow Ida Sara3 C
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia8 B
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Kotowski PawełOlechwierowicz Nikola2 G
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika5 C
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Waluś WiktorWaluś Julia2 D
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria7 C
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Bogdanowicz MichałPomichter Julia3 D
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina2 B
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Waluś WiktorWaluś Julia4 D
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria2 D
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela6 C
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia8 C
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Michniewicz MikołajJagłowska Marcelina1 OPEN
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Jurkiewicz MichałKornelius Paulina2 H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Kalata LenaWrotna Dominika2 H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Bartkowiak GabrielRękawek Kalina1 G
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Cimochowski MateuszStefanowska Izabela1 G
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Krysiuk DominikNiekraś Zuzanna1 G
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Chmielewski MarcelMiłun Hanna2 G
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Michaluk MiłoszKarandziej Kalina2 G
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Stankiewicz DanielGiedrojć Maja3 G
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Kamiński DanielPaczyńska Antonina2 G
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Dzietczyk JakubSzenkowska Amelia2 G
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Skarżyński PatrykWoronko Kornelia3 G
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Drobiszewski FilipŁęczycki Lena2 H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Sienica IgorSzymulewska Julia1 F
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Bartoszewicz AntoniSadowska Kinga3 F
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Bujnowski BartoszMarsella Angelica3 E
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Saliński PiotrKielich Weronika4 F
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Kozłowska LiliannaMikielska Martyna2 H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Zamojski BartoszChmielewska Zofia1 H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Rutkowski KacperSkomin Maja2 H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Kowalewska AntoninaGłuchowska HannaQ H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Ośka MateuszCebeterewicz Amelia5 F
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Ardziejewska BarbaraNowik MariaQ H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Bołtruczek KorneliaKropiwnicka InezQ H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Chomicz ZofiaGałgowska NadiaQ H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Jastrzębska MonikaBielecka NikolaQ H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Kowalczyk MichałChmielewska GabrielaQ H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Terlecki MichałKlekotko HannaQ H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Wasilewska OliwiaWiśniewska Zofia1 H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Zamojski BartoszWasilewska ZuzannaQ H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Wiśniewski AdamStefanowska Anna1 H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Wiśniowska SaraSieczkowska Kornelia1 H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Wojciechowska AleksandraAmpulska Diana1 H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Wysocki FilipCimochowska Hanna1 H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Wieczorkowski PawełKleczkowska Zofia1 H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Suchodolski GabrielPiekarska AleksandraQ H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Szupieńko DorianWysocka ZofiaQ H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Zaręba AdamKozłowska Klaudia5 F
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Borowski JakubFiodorow Ida Sara6 C
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Stefański BartłomiejKrukowska Izabela6 E
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Waluś WiktorWaluś Julia5 D
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Wyszyński RafałBarszczewska Milena2 E
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia2 C
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Waluś WiktorWaluś Julia5 D
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Kamiński MaciejJankowska Paulina1 D
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia8 B
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina6 B
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia9 C
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika7 C
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Gąsiewski MichałAndraka Sylwia3 C
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Borowski JakubFiodorow Ida Sara6 C
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Kamiński MaciejJankowska Paulina6 D
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria4 D
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria3 D
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Bogdanowicz MichałPomichter Julia8 D
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela10 C
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Kukliński KarolKalisz Justyna3 E
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela7 D
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Klekotko MateuszKramarewicz Anna4 D
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna7 C
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Klekotko MateuszKramarewicz Anna2 D
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Bujnowski BartoszMarsella Angelica5 D
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Bogdanowicz MichałPomichter Julia2 E
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Bujnowski BartoszMarsella Angelica5 D
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna4 C
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina4 B
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika7 B
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria9 B
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia10 B
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia7 C
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Wasilewski MarekWasilewska Krystyna4 OPEN
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Bujnowski BartoszMarsella Angelica11 E
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Stefański BartłomiejKrukowska Izabela10 E
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Kukliński KarolKalisz Justyna7 D
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria6 D
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria2 D
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia5 C
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria3 D
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia9 C
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel4 F
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Kukliński KarolKalisz Justyna7 D
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Wasilewski MarekWasilewska Krystyna1 C
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Wasilewski MarekWasilewska Krystyna1 C
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Sturgulewski PiotrSturgulewska Elżbieta5 E
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Bujnowski BartoszMarsella Angelica11 E
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Stefański BartłomiejKrukowska Izabela10 E
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna3 G
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Sturgulewski PiotrSturgulewska Elżbieta5 E
Mistrzostwa Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji TaĹ„cĂłw / OTTS Pomosty ElblÄ…g 02.06.2018Kukliński KarolKalisz Justyna7 D
Mistrzostwa Dzieci i Juniorów Młodszych w Kombinacji Tańców / OTTS Pomosty Elbląg 02.06.2018Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia9 C
Mistrzostwa Dzieci i Juniorów Młodszych w Kombinacji Tańców / OTTS Pomosty Elbląg 02.06.2018Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia5 C
Mistrzostwa Dzieci i Juniorów Młodszych w Kombinacji Tańców / OTTS Pomosty Elbląg 02.06.2018Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria3 D
Mistrzostwa Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji TaĹ„cĂłw / OTTS Pomosty ElblÄ…g 02.06.2018Kukliński KarolKalisz Justyna7 D
Mistrzostwa Dzieci i Juniorów Młodszych w Kombinacji Tańców / OTTS Pomosty Elbląg 02.06.2018Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria2 D
Mistrzostwa Dzieci i Juniorów Młodszych w Kombinacji Tańców / OTTS Pomosty Elbląg 02.06.2018Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria6 D
Mistrzostwa Dzieci i Juniorów Młodszych w Kombinacji Tańców / OTTS Pomosty Elbląg 02.06.2018Wasilewski MarekWasilewska Krystyna4 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria13 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia13 C
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia3 C
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia8 C
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Stefański BartłomiejKrukowska Izabela10 E
II OTTT o Puchar Burmistrza Pruszcz Gdański 20.05.2018Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia5 C
II OTTT o Puchar Burmistrza Pruszcz Gdański 20.05.2018Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia4 B
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Stefański BartłomiejKrukowska Izabela3 F
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika8 B
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria7 B
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina6 B
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Bogdanowicz MichałPomichter Julia2 E
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Zysko DanielOrzechowska Natalia2 D
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela1 D
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Gajewicz MaciejPawełko Oliwia6 F
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Saliński PiotrKielich Weronika5 F
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Zysko DanielOrzechowska Natalia6 D
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna8 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela5 D
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Pietruczuk KrystianKowalewska Oliwia3 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna2 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Bartoszewicz IgnacyZiarko Marika3 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Świderski DamianJakubiak Kamila2 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Bartoszewicz AntoniSadowska Kinga1 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Grygo AleksandraPrawdzik Magdalena2 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Chodukiewicz MaksymilianKuczyńska Magda1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel1 F
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia9 B
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia9 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Solecki JakubPiekarska Weronika2 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia1 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Wasilewski MarekWasilewska Krystyna1 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia7 B
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina5 B
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia7 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Borowski JakubFiodorow Ida Sara6 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Gąsiewski MichałAndraka Sylwia5 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika4 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Borowski JakubFiodorow Ida Sara6 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Gąsiewski MichałAndraka Sylwia5 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Kamiński MaciejJankowska Paulina7 D
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela10 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Waluś WiktorWaluś Julia5 D
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria4 D
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria1 D
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria5 D
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Waluś WiktorWaluś Julia4 D
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Kamiński MaciejJankowska Paulina1 D
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria2 OPEN
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia5 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna4 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Wieczorkowski PawełFiodorow Zuzanna2 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Mikielska MartynaŁęczycki Lena2 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Świderski DamianPawełko Oliwia3 F
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Pikul SzymonZyskowska Liliana1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Skowrońska GabrysiaMierzejewska Dorota1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Solecki MateuszDyczewska Milana1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Dąbrowska ŁucjaBielawska Julia1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Solecki JakubDenert Maria1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Wiśniewski AdamStefanowska Anna1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Wysocki FilipCimochowska Hanna1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Waszkiewicz MartynaChomicz Zofia1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Wasilewska OliwiaWiśniewska Zofia1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Pawłowska WiktoriaPaszkiewicz Laura1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Chmielewska GabrielaWiśniowska Sara1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Waszkiewicz MartynaChomicz Zofia1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Fiodorow ZuzannaPiekarska Aleksandra1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Wasilewski JakubBurak Gabriela1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Jurkiewicz MichałGarncarek Lena1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Terlecki MichałKlekotko Hanna1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Suchodolski GabrielDenert Magda1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Jabłoński WiktorChełmińska Patrycja9 E
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Wyszyński RafałBarszczewska Milena6 E
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Świderski WiktorStawińska Zuzanna4 F
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Baranowski FranekOch Ala1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Kosiorek ZosiaKulcak Magdalena1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Zyskowski MateuszKopania Zuzanna2 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Paszkiewicz OliwierOlechwierowicz Nikola3 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Wiśniewski JanKęcik Michalina2 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Suchodolski GabrielRuba Urszula2 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Rutkowski KacperSkomin MajaQ H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Nosalik Jan JózefKleczkowska ZofiaQ H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Michaluk MiłoszRękawek KalinaQ H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Mazurkiewicz JakubPiekarska AleksandraQ H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Jurkiewicz MichałKornelius PaulinaQ H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Cimochowski MateuszStefanowska IzabelaQ H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Stankiewicz DanielGiedrojć Maja3 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Świderski WiktorPaczyńska Antonina3 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Wierzbicka JuliaCebelińska Amelia1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Sokołowski SzymonJuchniewicz Laura3 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Skarżyński PatrykWoronko Kornelia3 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Dzietczyk JakubSzenkowska Amelia2 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Krukowski MaciejBernatowicz Martyna2 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Chmielewski MarcelMiłun Hanna2 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Nosalik Jan JózefKosiorek Barbara1 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Krysiuk DominikNiekraś Zuzanna1 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Giedrojć BartoszChmielewska Oliwia1 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Bernatowicz Marlenasolo solo1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Wieczorkowski PawełZujko Kinga1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Nosalik Jan JózefKleczkowska ZofiaQ H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Pawłowska WiktoriaPaszkiewicz Laura1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Gajewicz MaciejPawełko Oliwia6 F
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela10 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia9 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna8 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Bogdanowicz MichałPomichter Julia2 E
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Zysko DanielOrzechowska Natalia6 D
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela5 D
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Zysko DanielOrzechowska Natalia2 D
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela1 D
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Saliński PiotrKielich Weronika5 F
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia5 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Stefański BartłomiejKrukowska Izabela3 F
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Jabłoński WiktorChełmińska Patrycja9 E
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Wyszyński RafałBarszczewska Milena6 E
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Pietruczuk KrystianKowalewska Oliwia3 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna2 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Świderski WiktorStawińska Zuzanna4 F
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Świderski DamianPawełko Oliwia3 F
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Solecki JakubDenert Maria1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Świderski DamianJakubiak Kamila2 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna4 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria2 OPEN
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Grygo AleksandraPrawdzik Magdalena2 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Gąsiewski MichałAndraka Sylwia5 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Wasilewski MarekWasilewska Krystyna1 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia7 B
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina5 B
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia9 B
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika8 B
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria7 B
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina6 B
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia7 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Borowski JakubFiodorow Ida Sara6 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika4 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Kamiński MaciejJankowska Paulina1 D
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Borowski JakubFiodorow Ida Sara6 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Gąsiewski MichałAndraka Sylwia5 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia1 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Kamiński MaciejJankowska Paulina7 D
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Waluś WiktorWaluś Julia5 D
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria4 D
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria1 D
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria5 D
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Waluś WiktorWaluś Julia4 D
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Bartoszewicz AntoniSadowska Kinga1 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Bartoszewicz IgnacyZiarko Marika3 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Chodukiewicz MaksymilianKuczyńska Magda1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Wysocki FilipCimochowska Hanna1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Wierzbicka JuliaCebelińska Amelia1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Kosiorek ZosiaKulcak Magdalena1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel1 F
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Baranowski FranekOch Ala1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Skowrońska GabrysiaMierzejewska Dorota1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Solecki MateuszDyczewska Milana1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Dąbrowska ŁucjaBielawska Julia1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Solecki JakubDenert Maria1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Wiśniewski AdamStefanowska Anna1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Wieczorkowski PawełZujko Kinga1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Cimochowski MateuszStefanowska IzabelaQ H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Wasilewska OliwiaWiśniewska Zofia1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Pikul SzymonZyskowska Liliana1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Pawłowska WiktoriaPaszkiewicz Laura1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Waszkiewicz MartynaChomicz Zofia1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Fiodorow ZuzannaPiekarska Aleksandra1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Wasilewski JakubBurak Gabriela1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Jurkiewicz MichałGarncarek Lena1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Terlecki MichałKlekotko Hanna1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Suchodolski GabrielDenert Magda1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Bernatowicz Marlenasolo solo1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Chmielewska GabrielaWiśniowska Sara1 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Jurkiewicz MichałKornelius PaulinaQ H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Krysiuk DominikNiekraś Zuzanna1 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Stankiewicz DanielGiedrojć Maja3 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Paszkiewicz OliwierOlechwierowicz Nikola3 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Świderski WiktorPaczyńska Antonina3 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Sokołowski SzymonJuchniewicz Laura3 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Skarżyński PatrykWoronko Kornelia3 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Mazurkiewicz JakubPiekarska AleksandraQ H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Krukowski MaciejBernatowicz Martyna2 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Chmielewski MarcelMiłun Hanna2 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Nosalik Jan JózefKosiorek Barbara1 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Dzietczyk JakubSzenkowska Amelia2 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Giedrojć BartoszChmielewska Oliwia1 G
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Wieczorkowski PawełFiodorow Zuzanna2 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Solecki JakubPiekarska Weronika2 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Mikielska MartynaŁęczycki Lena2 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Zyskowski MateuszKopania Zuzanna2 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Wiśniewski JanKęcik Michalina2 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Suchodolski GabrielRuba Urszula2 H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Rutkowski KacperSkomin MajaQ H
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Michaluk MiłoszRękawek KalinaQ H
OTTS BLACK DANCE WIOSENNA 2018 Gdańsk 13.05.2018Bujnowski BartoszMarsella Angelica8 E
OTTS BLACK DANCE WIOSNA 2018 Gdańsk 13.05.2018Bujnowski BartoszMarsella Angelica8 E
INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL OSTRÓDA Ostróda 12.05.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina7 B
INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL OSTRÓDA Ostróda 12.05.2018Wyszyński RafałBarszczewska Milena8 E
INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL OSTRÓDA Ostróda 12.05.2018Bujnowski BartoszMarsella Angelica7 E
INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL OSTRÓDA Ostróda 12.05.2018Saliński PiotrKielich Weronika4 F
INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL OSTRÓDA Ostróda 12.05.2018Borowski JakubFiodorow Ida Sara11 C
INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL OSTRÓDA Ostróda 12.05.2018Wasilewski MarekWasilewska Krystyna8 OPEN
INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL OSTRÓDA Ostróda 12.05.2018Borowski JakubFiodorow Ida Sara8 C
INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL OSTRÓDA Ostróda 12.05.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika8 C
INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL OSTRÓDA Ostróda 12.05.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia11 C
INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL OSTRÓDA Ostróda 12.05.2018Klekotko MateuszKramarewicz Anna1 E
INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL OSTRÓDA Ostróda 12.05.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika13 B
XII SĹ‚oneczny TTS DziwnĂłw 12.05.2018Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna4 C
INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL OSTRÓDA Ostróda 12.05.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela3 D
INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL OSTRÓDA Ostróda 12.05.2018Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia14 C
XII SĹ‚oneczny TTS DziwnĂłw 12.05.2018Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna4 C
INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL OSTRÓDA Ostróda 12.05.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela5 D
INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL OSTRÓDA Ostróda 12.05.2018Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia10 C
INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL OSTRÓDA Ostróda 12.05.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina5 B
INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL OSTRÓDA Ostróda 12.05.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia15 B
OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 05.05.2018Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia9 C
OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 05.05.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela5 D
OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 05.05.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela2 D
OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 05.05.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina11 B
OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 05.05.2018Pilecki JakubSztukowska Paulina8 B
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna8 C
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Saliński PiotrKielich Weronika4 F
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna13 C
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Wyszyński RafałBarszczewska Milena5 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria3 C
Strefa Tańca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia5 C
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia9 C
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia11 B
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia2 C
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018Zysko DanielOrzechowska Natalia9 D
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia11 B
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia9 C
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018Zysko DanielOrzechowska Natalia8 D
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela4 D
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela7 D
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna7 C
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna5 C
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela10 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela4 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria3 C
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Borowski JakubFiodorow Ida Sara11 C
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Borowski JakubFiodorow Ida Sara12 C
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria2 C
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela8 D
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela8 D
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria5 D
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Wyszyński RafałBarszczewska Milena3 E
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia5 C
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia5 C
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Świderski DamianPawełko Oliwia1 G
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Chomicz ZofiaCimochowska Hanna1 H
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Stankiewicz DanielGiedrojć Maja3 G
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Skarżyński PatrykWoronko Kornelia3 G
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Bernatowicz MartynaSadowska Kinga2 H
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Cimochowski MateuszPuchalska Julia2 H
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Grygo AleksandraPrawdzik Magdalena2 H
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Kotowski PawełKleczkowska Zofia3 G
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Baranowski FranciszekBurak Gabriela1 H
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Drobiszewski FilipŁęczycki Lena1 H
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Dzietczyk JakubMarsella Amber3 G
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Głuchowska HannaChmielewska Gabriela1 H
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Jurkiewicz MichałKornelius Paulina1 H
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Milewska JuliaBielecka Nikola1 H
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Wasilewski JakubPaszkiewicz Laura1 H
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Olejnicka DominikaBernatowicz Marlena1 H
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Terlecki MichałKlekotko Hanna1 H
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Bartoszewicz AntoniSadowska Kinga2 G
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Kamiński DanielPaczyńska Antonina3 G
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Mikielska MartynaKozłowska Lilianna2 H
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Krukowski MaciejBernatowicz Martyna2 G
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Paszkiewicz OliwierOlechwierowicz Nikola1 H
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Sienica IgorSzymulewska Julia3 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Michniewicz MikołajJagłowska Marcelina1 H
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Bartkowiak GabrielRękawek Kalina1 H
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Cimochowski MateuszStefanowska Izabela1 H
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Dzietczyk JakubSzenkowska Amelia1 H
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Michaluk MiłoszKarandziej Kalina1 H
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Nurkiewicz OliwierKleczkowska Zofia1 H
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Zamojski BartoszChmielewska Zofia1 H
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Krysiuk DominikNiekraś Zuzanna2 G
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Szupieńko DorianWysocka Zofia2 H
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Suchodolski GabrielPiekarska Weronika2 H
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Wiśniewski JanKęcik Michalina2 H
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Giedrojć BartoszChmielewska Oliwia1 G
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Nosalik Jan JózefKosiorek Barbara1 G
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Nurkiewicz OliwierMarsella Annabel1 G
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Chmielewski MarcelMiłun Hanna2 G
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Paszkowski MateuszTopolska Gabriela2 G
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Bartoszewicz IgnacyZiarko Marika3 G
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Zysko DanielOrzechowska Natalia9 D
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Kotowski PawełMarsella Annabel4 F
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Świderski WiktorStawińska Zuzanna5 F
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria5 D
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Czajkowski SebastianUrbanowicz Julia5 C
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria2 C
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Gąsiewski MichałAndraka Sylwia10 C
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Borowski JakubFiodorow Ida Sara12 C
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Wyszyński RafałBarszczewska Milena5 E
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Jabłoński WiktorChełmińska Patrycja15 E
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika9 B
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria3 D
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Borowski JakubFiodorow Ida Sara5 C
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Gąsiewski MichałAndraka Sylwia4 C
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Bujnowski AdrianPolakowska Weronika9 C
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia10 C
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria4 A
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Tomecki Oskar MaciejZapolnik Wiktoria4 A
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Chmielewski MarcelMiłun Hanna2 G
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Kotowski PawełKleczkowska Zofia3 G
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Waluś WiktorWaluś Julia4 D
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Jóźwik MateuszMięczkowska Natalia7 B
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria4 D
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela7 D
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Pietruczuk KrystianKowalewska Oliwia3 G
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Stefański BartłomiejKrukowska Izabela4 F
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Zaręba AdamKozłowska Klaudia5 F
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Saliński PiotrKielich Weronika6 F
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Ośka MateuszCebeterewicz Amelia6 F
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Łukowski SzymonSienkiewicz Gabriela5 D
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Zysko DanielOrzechowska Natalia9 D
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Waluś WiktorWaluś Julia3 D
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Klekotko MateuszKramarewicz Anna3 E
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Bujnowski BartoszMarsella Angelica4 E
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna2 C
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia6 C
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Świątkowski SzymonKruszniewska Zuzanna2 C
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Kaszuba PiotrCebeterewicz Natalia4 C
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Kukliński KarolKalisz Justyna3 E
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Sadowski WojciechLeszczyńska Martyna2 G
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria2 C
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Michniewicz MikołajJagłowska Marcelina1 H
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria2 D
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Krejczman MarcinWasilewska Monika Maria2 C
Mikołajkowy Międzynarodowy Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Augustowa 17.12.2017Zimnicki BartoszKowalewska Wiktoria2 D
Mikołajkowy Międzynarodowy Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Augustowa 17.12.2017Bujnowski Adrian