!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
CHAMPION TEAM
Wrocław (Dolnośląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Wiltowski JakubDytwińska Gabriela10 OPEN
Polish Open ChampionshipsWiltowski JakubDytwińska Gabriela17 OPEN
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Woźniak JakubBieńczyk Maria3 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Woźniak JakubBieńczyk Maria4 C
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Wiltowski JakubDytwińska Gabriela9 OPEN
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Woźniak JakubBieńczyk Maria1 B
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Woźniak JakubBieńczyk Maria1 C
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Woźniak JakubBieńczyk Maria13 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Woźniak JakubBieńczyk Maria6 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTWiltowski JakubDytwińska Gabriela10 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Wiltowski JakubDytwińska Gabriela15 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Wiltowski JakubDytwińska Gabriela3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Wiltowski JakubDytwińska Gabriela1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Wiltowski JakubDytwińska Gabriela4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Vaskanian DavidWiśniewska Julia1 OPEN
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Wiltowski JakubDytwińska Gabriela2 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Wiltowski JakubDytwińska Gabriela4 B
Puchar WieczystegoWiltowski JakubDytwińska Gabriela10 C
Puchar WieczystegoWoźniak JakubBieńczyk Maria1 C
Puchar WieczystegoWoźniak JakubBieńczyk Maria47 C
Puchar WieczystegoWiltowski JakubDytwińska Gabriela1 C
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Woźniak JakubBieńczyk Maria5 C
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Woźniak JakubBieńczyk Maria1 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaWoźniak JakubBieńczyk Maria4 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaWoźniak JakubBieńczyk Maria3 C
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Woźniak JakubBieńczyk Maria1 C
Puchar Klas C, B i A Woźniak JakubBieńczyk Maria14 C
47 Puchar Wieczystego Gabrysz SzymonDytwińska Gabriela5 OPEN
47 Puchar Wieczystego Gabrysz SzymonDytwińska Gabriela3 OPEN
47 Puchar Wieczystego Woźniak JakubBieńczyk Maria1 D
47 Puchar Wieczystego Woźniak JakubBieńczyk Maria6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Woźniak JakubBieńczyk Maria1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Woźniak JakubBieńczyk Maria3 D
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Gabrysz SzymonDytwińska Gabriela2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Gabrysz SzymonDytwińska Gabriela4 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Gabrysz SzymonDytwińska Gabriela9 OPEN
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Woźniak JakubBieńczyk Maria1 E
Mistrzostwa Polski Latin Gabrysz SzymonDytwińska Gabriela6 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Gabrysz SzymonDytwińska Gabriela4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gabrysz SzymonDytwińska Gabriela2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gabrysz SzymonDytwińska Gabriela2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Woźniak JakubBieńczyk Maria3 E
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Woźniak JakubBieńczyk Maria1 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAKrogulec MiłoszBuczek Sandra2 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Gruszecki WojciechSzawernoga Natalia7 C
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Gruszecki WojciechSzawernoga Natalia6 C
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna8 B
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Perczak AleksanderCzopnik Emilia11 C
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna3 D
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Krogulec MiłoszBuczek Sandra1 E
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna7 OPEN
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Gruszecki WojciechSzawernoga Natalia4 C
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Gruszecki WojciechSzawernoga Natalia6 C
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Krogulec MiłoszBuczek Sandra1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak JakubBieńczyk Maria4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Antos AdrianDaniłów Oliwia6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Antos AdrianDaniłów Oliwia5 OPEN
Puchar WieczystegoAntos AdrianDaniłów Oliwia4 OPEN
Puchar WieczystegoGabrysz SzymonDytwińska Gabriela12 OPEN
Puchar WieczystegoGabrysz SzymonDytwińska Gabriela13 OPEN
Puchar WieczystegoPerczak AleksanderCzopnik Emilia27 C
Puchar WieczystegoŻukowski MikołajKozołub Zofia16 C
Puchar WieczystegoCzinar MateuszWidz Marcelina11 A
Puchar WieczystegoKucharski DamianSadowska Magdalena46 B
Puchar WieczystegoAntos AdrianDaniłów Oliwia13 A
Puchar WieczystegoStaśkowiak SzymonRyś Zuzanna19 D
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna4 D
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Howley AleksanderŁukasiewicz Karolina1 H
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Kucharski DamianSadowska Magdalena15 B
O Świąteczną Bombkę Krogulec MiłoszBuczek Sandra5 E
O Świąteczną Bombkę Howley AleksanderŁukasiewicz Karolina1 H
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Sokołowski DawidWłodarczyk Weronika6 OPEN
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kucharski DamianSadowska Magdalena9 B
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna3 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Żukowski MikołajKozołub Zofia5 C
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Gabrysz SzymonDytwińska Gabriela17 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Sokołowski DawidWłodarczyk Weronika6 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Żukowski MikołajKozołub Zofia21 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Antos AdrianDaniłów Oliwia16 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2019 Czinar MateuszWidz Marcelina4 A
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Kaczmarek DamianHomenda Maja3 C
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Żukowski MikołajKozołub Zofia2 C
OTTT DŻET 2019 Gruszecki WojciechSzawernoga Natalia6 C
Oleski Festiwal Tańca 2019 Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Howley AleksanderŁukasiewicz Karolina2 H
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Sokołowski DawidWłodarczyk Weronika7 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Gabrysz SzymonDytwińska Gabriela23 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Żukowski MikołajKozołub Zofia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna6 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kaczmarek DamianHomenda Maja5 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kaczmarek DamianHomenda Maja7 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Żukowski MikołajKozołub Zofia6 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna10 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Żukowski MikołajKozołub Zofia2 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Kaczmarek DamianHomenda Maja3 C
Puchar Klas A, B i C Czinar MateuszWidz Marcelina9 A
Puchar Klas A, B i C Kucharski DamianSadowska Magdalena35 B
Puchar Klas A, B i C Antos AdrianDaniłów Oliwia1 B
Puchar Klas A, B i C Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna1 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Antos AdrianDaniłów Oliwia1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna3 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna3 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Gabrysz SzymonDytwińska Gabriela2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Gabrysz SzymonDytwińska Gabriela3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Żukowski MikołajKozołub Zofia6 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Antos AdrianDaniłów Oliwia2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Sokołowski DawidWłodarczyk Weronika1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Sokołowski DawidWłodarczyk Weronika1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Czinar MateuszWidz Marcelina8 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Gruszecki WojciechSzawernoga Natalia4 C
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Gocoł JanRotko Gabriela7 D
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Gocoł JanRotko Gabriela8 D
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Antos AdrianDaniłów Oliwia1 C
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Kucharski DamianSadowska Magdalena8 B
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Antos AdrianDaniłów Oliwia1 B
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Antos AdrianDaniłów Oliwia18 OPEN
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna3 D
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Żukowski MikołajKozołub Zofia28 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Sokołowski DawidWłodarczyk Weronika13 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Sokołowski DawidWłodarczyk Weronika9 OPEN
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna2 C
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Sokołowski DawidWłodarczyk Weronika14 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Gruszecki WojciechSzawernoga Natalia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Gruszecki WojciechSzawernoga Natalia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Gruszecki WojciechSzawernoga Natalia1 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Gruszecki WojciechSzawernoga Natalia6 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Gruszecki WojciechSzawernoga Natalia3 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna9 C
POWITANIE LATA Kuzio KrzysztofWoldan Maria1 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna14 D
Polish Open ChampionshipsAntos AdrianDaniłów Oliwia17 OPEN
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaGruszecki WojciechSzawernoga Natalia2 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaGruszecki WojciechSzawernoga Natalia1 D
Polish Open ChampionshipsŻukowski MikołajKozołub Zofia4 C
Polish Open Championships WDC Gruszecki WojciechSzawernoga Natalia2 D
Polish Open Championships WDC Gruszecki WojciechSzawernoga Natalia4 D
Polish Open Championships WDC Gocoł JanBuczek Sandra5 D
Polish Open Championships WDC Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna4 D
Polish Open Championships WDC Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna2 C
Polish Open Championships WDC Sokołowski DawidWłodarczyk Weronika7 OPEN
Polish Open Championships WDC Żukowski MikołajKozołub Zofia18 OPEN
Polish Open Championships WDC Sokołowski DawidWłodarczyk Weronika7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Antos AdrianDaniłów Oliwia6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sokołowski DawidWłodarczyk Weronika3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sokołowski DawidWłodarczyk Weronika3 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicKuzio KrzysztofWoldan Maria5 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinGruszecki WojciechSzawernoga Natalia1 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinGruszecki WojciechSzawernoga Natalia1 D
MAŁE GRAND PRIX Gruszecki WojciechSzawernoga Natalia1 D
MAŁE GRAND PRIX Gruszecki WojciechSzawernoga Natalia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsŻukowski MikołajKozołub Zofia6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsGruszecki WojciechSzawernoga Natalia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsGruszecki WojciechSzawernoga Natalia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsGocoł JanBuczek Sandra7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsKaczmarek DamianDytwińska Gabriela5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsKaczmarek DamianDytwińska Gabriela4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsGocoł JanBuczek Sandra7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsKuzio KrzysztofWoldan Maria4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsStaśkowiak SzymonRyś Zuzanna2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsAntos AdrianDaniłów Oliwia1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsCzinar MateuszPych Izabela5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsAntos AdrianDaniłów Oliwia1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsStaśkowiak SzymonRyś Zuzanna6 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna6 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Żukowski MikołajKozołub Zofia5 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Kaczmarek DamianDytwińska Gabriela4 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Kaczmarek DamianDytwińska Gabriela4 C
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Antos AdrianDaniłów Oliwia1 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Kaczmarek DamianDytwińska Gabriela2 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Kaczmarek DamianDytwińska Gabriela3 C
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Antos AdrianDaniłów Oliwia1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Sokołowski DawidWłodarczyk Weronika3 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kaczmarek DamianDytwińska Gabriela2 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kaczmarek DamianDytwińska Gabriela5 C
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Antos AdrianDaniłów Oliwia11 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Żukowski MikołajKozołub Zofia14 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Sokołowski DawidWłodarczyk Weronika5 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna6 D
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Gocoł JanBuczek Sandra3 D
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Gocoł JanBuczek Sandra5 D
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Czinar MateuszPych Izabela6 A
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Żukowski MikołajKozołub Zofia4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiSokołowski DawidWłodarczyk Weronika6 OPEN
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Żukowski MikołajKozołub Zofia4 C
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Gocoł JanBuczek Sandra3 D
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Gocoł JanBuczek Sandra4 D
Polish Cup PTT; WDC AL Sokołowski DawidWłodarczyk Weronika5 OPEN
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna6 D
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna1 C
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Gocoł JanBuczek Sandra7 D
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Gocoł JanBuczek Sandra7 D
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiStaśkowiak SzymonRyś Zuzanna24 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Czinar MateuszPych Izabela36 A
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna5 D
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Dziedzic MichałCzopnik Emilia3 D
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Gocoł JanBuczek Sandra7 D
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Gocoł JanBuczek Sandra5 D
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna9 C
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Czinar MateuszPych Izabela3 A
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Czinar MateuszPych Izabela5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gocoł JanBuczek Sandra7 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gocoł JanBuczek Sandra10 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kaczmarek DamianWajcfelt Julia2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kaczmarek DamianWajcfelt Julia14 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Dziedzic MichałCzopnik Emilia6 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Mrozek DanielDomaradzka Julia2 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna19 C
XLV Puchar Wieczystego Żukowski MikołajKozołub Zofia1 D
XLV Puchar Wieczystego Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna20 D
XLV Puchar Wieczystego Kaczmarek DamianWajcfelt Julia4 D
XLV Puchar Wieczystego Kaczmarek DamianWajcfelt Julia22 C
XLV Puchar Wieczystego Zawistowski KamilSzemiel Kinga26 A
XLV Puchar Wieczystego Cieśla MarcinBudkiewicz Zuzanna25 C
XLV Puchar Wieczystego Piotrowski WojciechRasz Natalia11 C
XLV Puchar Wieczystego Kliminowski AmadeuszLisowiec Aleksandra17 B
XLV Puchar Wieczystego Piotrowski WojciechRasz Natalia3 C
XLV Puchar Wieczystego Czinar MateuszPych Izabela23 A
XLV Puchar Wieczystego Zawistowski KamilSzemiel Kinga24 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Piotrowski WojciechRasz Natalia1 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Iwanowski KacperNawrot Wiktoria1 G
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Piotrowski WojciechRasz Natalia6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Kaczmarek DamianWajcfelt Julia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Kaczmarek DamianWajcfelt Julia3 C
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna5 D
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Iwanowski KacperNawrot Wiktoria1 G
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Gocoł JanBuczek Sandra4 D
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Gocoł JanBuczek Sandra1 D
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Piotrowski WojciechRasz Natalia1 C
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Kaczmarek DamianWajcfelt Julia2 D
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Piotrowski WojciechRasz Natalia2 C
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Dziedzic MichałCzopnik Emilia6 D
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Gruszecki WojciechMelnarowicz Oliwia7 D
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Żukowski MikołajKozołub Zofia2 D
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Gruszecki WojciechMelnarowicz Oliwia5 D
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna6 D
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Czinar MateuszPych Izabela1 B
Gwiazdkowy Turniej TańcaŻukowski MikołajKozołub Zofia3 D
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Woźniak JakubJędras Wiktoria1 H
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Iwanowski KacperNawrot Wiktoria1 G
Gwiazdkowy Turniej TańcaStaśkowiak SzymonRyś Zuzanna1 D
Gwiazdkowy Turniej TańcaKaczmarek DamianWajcfelt Julia4 D
Gwiazdkowy Turniej TańcaStaśkowiak SzymonRyś Zuzanna10 D
Gwiazdkowy Turniej TańcaCzinar MateuszPych Izabela4 B
Gwiazdkowy Turniej TańcaZawistowski KamilSzemiel Kinga5 A
Gwiazdkowy Turniej TańcaZawistowski KamilSzemiel Kinga5 A
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Piotrowski WojciechRasz Natalia1 C
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Lorek BartoszKarpińska Natalia2 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Dziedzic MichałCzopnik Emilia16 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Sokołowski DawidDytwińska Gabriela2 OPEN
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Kaczmarek DamianWajcfelt Julia5 D
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Lorek BartoszKarpińska Natalia2 OPEN
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICCieśla MarcinBudkiewicz Zuzanna3 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICIwanowski KacperNawrot Wiktoria1 G
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICCzinar MateuszPych Izabela1 B
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICKliminowski AmadeuszLisowiec Aleksandra4 B
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kaczmarek DamianWajcfelt Julia4 D
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Iwanowski KacperNawrot Wiktoria1 G
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Gocoł JanBuczek Sandra3 D
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna3 D
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Gocoł JanBuczek Sandra2 D
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Żukowski MikołajKozołub Zofia2 D
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna8 D
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Dziedzic MichałCzopnik Emilia2 C
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Kliminowski AmadeuszLisowiec Aleksandra9 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Zawistowski KamilSzemiel Kinga7 A
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Gruszecki WojciechMelnarowicz Oliwia4 E
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Iwanowski KacperNawrot Wiktoria1 G
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Gocoł JanBuczek Sandra7 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Gocoł JanBuczek Sandra4 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Kaczmarek DamianWajcfelt Julia2 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Dziedzic MichałCzopnik Emilia1 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Czinar MateuszPych Izabela4 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Zawistowski KamilSzemiel Kinga6 A
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna1 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Żukowski MikołajKozołub Zofia1 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna5 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Cieśla MarcinBudkiewicz Zuzanna9 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Kliminowski AmadeuszLisowiec Aleksandra5 B
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Dziedzic MichałCzopnik Emilia4 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Gruszecki WojciechMelnarowicz Oliwia5 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Sokołowski DawidDytwińska Gabriela6 OPEN
OTTT Będzin 2018Gruszecki WojciechMelnarowicz Oliwia1 E
OTTT Będzin 2018Gocoł JanBuczek Sandra6 D
OTTT Będzin 2018Gocoł JanBuczek Sandra4 D
OTTT Będzin 2018Iwanowski KacperNawrot Wiktoria1 H
OTTT Będzin 2018Żukowski MikołajKozołub Zofia2 D
Mistrzostwa Polski Standard Mrozek DanielDomaradzka Julia5 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Zagurskas JustasMatuszewska Oliwia1 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Sokołowski DawidDytwińska Gabriela5 OPEN
Milicz Dance Festival Iwanowski KacperNawrot Wiktoria1 H
Milicz Dance Festival Kaczmarek DamianWajcfelt Julia1 D
Milicz Dance Festival Gruszecki WojciechMelnarowicz Oliwia1 E
Milicz Dance Festival Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna2 D
Milicz Dance Festival Kaczmarek DamianWajcfelt Julia6 D
Milicz Dance Festival Żukowski MikołajKozołub Zofia2 D
Milicz Dance Festival Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna9 D
Mistrzostwa Polski Standard Mrozek DanielDomaradzka Julia4 OPEN
Milicz Dance Festival Gocoł JanBuczek Sandra8 D
Milicz Dance Festival Gocoł JanBuczek Sandra7 D
OTTT RAWICZ 2018Iwanowski KacperNawrot Wiktoria1 H
Puchar Klas A,B i C Piotrowski WojciechRasz Natalia7 C
Puchar Klas A,B i C Zawistowski KamilSzemiel Kinga26 A
Puchar Klas A,B i C Piotrowski WojciechRasz Natalia11 C
Puchar Klas A,B i C Antos AdrianYermak Sofiia1 C
Puchar Klas A,B i C Czinar MateuszPych Izabela14 B
Puchar Klas A,B i C Zawistowski KamilSzemiel Kinga21 A
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Gruszecki WojciechMelnarowicz Oliwia3 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Piotrowski WojciechRasz Natalia3 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Kaczmarek DamianWajcfelt Julia1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Antos AdrianYermak Sofiia1 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna4 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Gocoł JanBuczek Sandra4 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Kaczmarek DamianWajcfelt Julia4 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Iwanowski KacperNawrot Wiktoria1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Sokołowski DawidDytwińska Gabriela2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Sokołowski DawidDytwińska Gabriela2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Gocoł JanBuczek Sandra2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Mrozek DanielDomaradzka Julia1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Kaczmarek DamianWajcfelt Julia6 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Dziedzic MichałCzopnik Emilia3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Kaczmarek DamianWajcfelt Julia5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Mrozek DanielDomaradzka Julia2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Zawistowski KamilSzemiel Kinga8 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Gułaj SebastianDrozd Wiktoria3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Martoń BartoszWidz Marcelina4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Zawistowski KamilSzemiel Kinga7 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Czinar MateuszPych Izabela9 OPEN
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna2 D
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Iwanowski KacperNawrot Wiktoria1 H
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Gruszecki WojciechMelnarowicz Oliwia2 E
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Zawistowski KamilSzemiel Kinga2 A
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna6 D
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Czinar MateuszPych Izabela3 B
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Zawistowski KamilSzemiel Kinga3 A
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Czinar MateuszPych Izabela2 B
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Czinar MateuszPych Izabela2 C
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Gruszecki WojciechMelnarowicz Oliwia1 E
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Gruszecki WojciechMelnarowicz Oliwia1 E
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Dziedzic MichałCzopnik Emilia1 C
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna9 D
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Kaczmarek DamianWajcfelt Julia1 D
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Kaczmarek DamianWajcfelt Julia2 D
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Gruszecki WojciechMelnarowicz Oliwia1 F
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Sokołowski DawidDytwińska Gabriela5 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Lorek BartoszKarpińska Natalia1 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Lorek BartoszKarpińska Natalia2 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Sokołowski DawidDytwińska Gabriela6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiGułaj SebastianDrozd Wiktoria1 OPEN
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTGocoł JanBuczek Sandra4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mrozek DanielDomaradzka Julia5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kaczmarek DamianWajcfelt Julia11 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kaczmarek DamianWajcfelt Julia1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czinar MateuszPych Izabela5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czinar MateuszPych Izabela5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dziedzic MichałCzopnik Emilia5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dziedzic MichałCzopnik Emilia8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mrozek DanielDomaradzka Julia3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sokołowski KamilSnopek Kaja9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gułaj SebastianDrozd Wiktoria13 OPEN
Polish Open Championships Sokołowski DawidDytwińska Gabriela6 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna1 E
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Kaczmarek DamianWajcfelt Julia1 D
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Żukowski MikołajKozołub Zofia5 D
Polish Open Championships Sokołowski DawidDytwińska Gabriela6 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Kaczmarek DamianWajcfelt Julia4 D
Polish Open Championships Mrozek DanielDomaradzka Julia2 OPEN
Polish Open Championships Sokołowski KamilSnopek Kaja13 OPEN
Polish Open Championships Martoń BartoszWidz Marcelina15 OPEN
Polish Open Championships Gułaj SebastianDrozd Wiktoria17 OPEN
Polish Open Championships Zawistowski KamilSzemiel Kinga19 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Gocoł JanBuczek Sandra4 E
Polish Open Championships Gułaj SebastianDrozd Wiktoria9 OPEN
Polish Open Championships Martoń BartoszWidz Marcelina11 OPEN
Polish Open Championships Lorek BartoszKarpińska Natalia1 OPEN
Polish Open Championships Sokołowski KamilSnopek Kaja11 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Zawistowski KamilSzemiel Kinga5 A
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Czinar MateuszPych Izabela1 C
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna2 C
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna9 B
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Czinar MateuszPych Izabela5 B
Polish Open Championships Sokołowski DawidDytwińska Gabriela4 OPEN
Polish Open Championships Lorek BartoszKarpińska Natalia3 OPEN
Polish Open Championships Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna15 OPEN
Polish Open Championships Dziedzic MichałCzopnik Emilia17 OPEN
Polish Open Championships Mrozek DanielDomaradzka Julia4 OPEN
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOCzinar MateuszPych Izabela2 C
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOKaczmarek DamianWajcfelt Julia2 D
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOKaczmarek DamianWajcfelt Julia3 D
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOGocoł JanBuczek Sandra1 E
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOGruszecki WojciechMelnarowicz Oliwia6 E
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOStaśkowiak SzymonRyś Zuzanna1 E
\"Taneczne Powitanie Lata\"Gruszecki WojciechMelnarowicz Oliwia7 E
\"Taneczne Powitanie Lata\"Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Martoń BartoszWidz Marcelina7 OPEN
\"Taneczne Powitanie Lata\"Gocoł JanBuczek Sandra1 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Dziedzic MichałCzopnik Emilia3 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Kaczmarek DamianWajcfelt Julia6 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Kaczmarek DamianWajcfelt Julia8 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Gruszecki WojciechMelnarowicz Oliwia5 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Kaczmarek DamianWajcfelt Julia2 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna4 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Gruszecki WojciechMelnarowicz Oliwia6 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Kaczmarek DamianWajcfelt Julia5 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Żukowski MikołajKozołub Zofia7 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna3 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna5 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Gocoł JanBuczek Sandra2 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Cieśla MarcinBudkiewicz Zuzanna6 C
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Dziedzic MichałCzopnik Emilia1 C
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Gruszecki WojciechMelnarowicz Oliwia3 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna4 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Gocoł JanBuczek Sandra2 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Sokołowski DawidDytwińska Gabriela4 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiDziedzic MichałCzopnik Emilia1 C
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiMrozek DanielDomaradzka Julia2 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiSokołowski DawidDytwińska Gabriela2 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiSokołowski DawidDytwińska Gabriela2 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiDziedzic MichałCzopnik Emilia8 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiSokołowski KamilSnopek Kaja8 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiLorek BartoszKarpińska Natalia1 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiLorek BartoszKarpińska Natalia1 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiGułaj SebastianDrozd Wiktoria11 OPEN
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Żukowski MikołajKozołub Zofia5 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Kaczmarek DamianWajcfelt Julia4 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Kaczmarek DamianWajcfelt Julia2 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Gocoł JanBuczek Sandra2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Lorek BartoszKarpińska Natalia1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Sokołowski DawidDytwińska Gabriela3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Sokołowski DawidDytwińska Gabriela1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Sokołowski KamilSnopek Kaja6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Lorek BartoszKarpińska Natalia1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Gułaj SebastianDrozd Wiktoria13 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Dziedzic MichałCzopnik Emilia1 C
XIX TRZEBNICA CUP O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY Zawistowski KamilSzemiel Kinga1 B
XIX TRZEBNICA CUP O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna1 C
XIX TRZEBNICA CUP O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna3 E
XIX TRZEBNICA CUP O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY Kaczmarek DamianWajcfelt Julia1 E
XIX TRZEBNICA CUP O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY Gruszecki WojciechMelnarowicz Oliwia1 F
XIX TRZEBNICA CUP O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY Iwanowski KacperNawrot Wiktoria1 H
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYGocoł JanBuczek Sandra2 E
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYCzinar MateuszPych Izabela2 B
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYZawistowski KamilSzemiel Kinga1 B
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYCzinar MateuszPych Izabela1 C
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYGruszecki WojciechMelnarowicz Oliwia1 F
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna1 F
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Gocoł JanBuczek Sandra4 E
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Kaczmarek DamianWajcfelt Julia1 E
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna2 E
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Zawistowski KamilSzemiel Kinga3 B
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Mrozek DanielDomaradzka Julia4 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Mrozek DanielDomaradzka Julia1 OPEN
I Ogólnopolski Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich - turniej towarzyszący GRAND PRIX SENIOR Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna1 F
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Sokołowski DawidDytwińska Gabriela1 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Sokołowski DawidDytwińska Gabriela2 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTGułaj SebastianDrozd Wiktoria8 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Zawistowski KamilSzemiel Kinga1 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Kaczmarek DamianWajcfelt Julia1 E
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Żukowski MikołajKozołub Zofia6 D
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Żukowski WiktorYermak Sofiia4 D
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kaczmarek DamianWajcfelt Julia1 E
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Dziedzic MichałCzopnik Emilia1 C
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Gocoł JanBuczek Sandra3 E
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Czinar MateuszPych Izabela3 C
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Żukowski WiktorYermak Sofiia2 D
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna3 E
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Cieśla MarcinBudkiewicz Zuzanna6 C
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Czinar MateuszPych Izabela7 B
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Sokołowski DawidDytwińska Gabriela3 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna14 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Dziedzic MichałCzopnik Emilia15 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Gułaj SebastianDrozd Wiktoria27 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Zawistowski KamilSzemiel Kinga3 B
XXXIII Noworudzkie Spotkania Taneczne Staśkowiak SzymonRyś Zuzanna2 F
XXXIII Noworudzkie Spotkania Taneczne Czinar MateuszPych Izabela1 C
XXXIII Noworudzkie Spotkania Taneczne Zawistowski KamilSzemiel Kinga1 B
XXXIII Noworudzkie Spotkania Taneczne Czinar MateuszPych Izabela2 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Dziedzic MichałCzopnik Emilia3 C
XXXIII Noworudzkie Spotkania Taneczne Kaczmarek DamianWajcfelt Julia2 E
Polish Cup PTT WDC AL Sokołowski KamilSnopek Kaja14 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Lorek BartoszKarpińska Natalia2 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Mrozek DanielDomaradzka Julia2 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Sokołowski DawidDytwińska Gabriela8 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Lorek BartoszKarpińska Natalia2 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Sokołowski DawidDytwińska Gabriela6 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Gułaj SebastianDrozd Wiktoria21 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Lorek BartoszKarpińska Natalia2 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Sokołowski DawidDytwińska Gabriela6 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Sokołowski DawidDytwińska Gabriela8 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Mrozek DanielDomaradzka Julia2 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Sokołowski KamilSnopek Kaja14 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Lorek BartoszKarpińska Natalia2 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Gułaj SebastianDrozd Wiktoria21 OPEN
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Zawistowski KamilSzemiel Kinga1 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Żukowski MikołajKozołub Zofia7 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Żukowski WiktorYermak Sofiia3 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Czinar MateuszPych Izabela3 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Iwaszuk MateuszKorzeniowska Anna2 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Czinar MateuszPych Izabela5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Sokołowski DawidDytwińska Gabriela4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Sokołowski DawidDytwińska Gabriela1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Gułaj SebastianDrozd Wiktoria11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Lorek BartoszKarpińska Natalia2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Sokołowski KamilSnopek Kaja13 OPEN
Mistrzostwa Klas A,B,C Lorek BartoszKarpińska Natalia20 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Czinar MateuszPych Izabela8 C
Mistrzostwa Klas A,B,C Czinar MateuszPych Izabela13 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna3 C
Mistrzostwa Klas A,B,C Zawistowski KamilSzemiel Kinga39 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Iwaszuk MateuszKorzeniowska Anna18 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zawistowski KamilSzemiel Kinga13 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zawistowski KamilSzemiel Kinga6 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Martoń BartoszWidz Marcelina10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gułaj SebastianDrozd Wiktoria10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mrozek DanielDomaradzka Julia1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zawistowski KamilSzemiel Kinga9 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zawistowski KamilSzemiel Kinga7 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna2 C
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna1 C
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Zawistowski KamilSzemiel Kinga6 B
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Zawistowski KamilSzemiel Kinga7 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGułaj SebastianDrozd Wiktoria4 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoIwaszuk MateuszKorzeniowska Anna7 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSokołowski DawidDytwińska Gabriela6 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGułaj SebastianDrozd Wiktoria1 S
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoAntos AdrianLudkiewicz Katarzyna6 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZawistowski KamilSzemiel Kinga9 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCzinar MateuszPych Izabela18 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZawistowski KamilSzemiel Kinga16 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoIwaszuk MateuszKorzeniowska Anna21 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCzinar MateuszPych Izabela15 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoIwaszuk MateuszKorzeniowska Anna27 A
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJIwaszuk MateuszKorzeniowska Anna5 B
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJGocoł JanBuczek Sandra5 F
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJŻukowski WiktorYermak Sofiia4 D
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJŻukowski WiktorYermak Sofiia4 D
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJŻukowski MikołajKozołub Zofia3 D
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyDziedzic MichałCzopnik Emilia9 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzySokołowski DawidDytwińska Gabriela7 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyLorek BartoszKarpińska Natalia5 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyAntos AdrianLudkiewicz Katarzyna22 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Gułaj SebastianDrozd Wiktoria32 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Szeliga MichałBogucka Nikola25 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Lorek BartoszKarpińska Natalia2 OPEN
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Zawistowski KamilSzemiel Kinga4 B
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Gocoł JanBuczek Sandra6 F
XXXII NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEZawistowski KamilSzemiel Kinga1 B
XXXII NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEGocoł JanBuczek Sandra2 F
XXXII NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEZawistowski KamilSzemiel Kinga1 B
XXXII NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNECzinar MateuszPych Izabela2 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Czinar MateuszPych Izabela7 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Zawistowski KamilSzemiel Kinga5 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Zawistowski KamilSzemiel Kinga3 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Zawistowski KamilSzemiel Kinga11 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Zawistowski KamilSzemiel Kinga13 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna2 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Gocoł JanBuczek Sandra2 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Lorek BartoszKarpińska Natalia4 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Lorek BartoszKarpińska Natalia7 OPEN
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówDziedzic MichałCzopnik Emilia3 OPEN
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna1 C
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Cieśla MarcinBudkiewicz Zuzanna1 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Gocoł JanBuczek Sandra10 E
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Mrozek DanielDomaradzka Julia7 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Gocoł JanBuczek Sandra7 E
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna2 C
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Dziedzic MichałCzopnik Emilia1 D
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Żukowski MikołajKozołub Zofia6 D
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Żukowski WiktorYermak Sofiia5 D
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Żukowski WiktorYermak Sofiia3 D
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Lorek BartoszKarpińska Natalia2 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Cieśla MarcinBudkiewicz Zuzanna1 D
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Sokołowski DawidDytwińska Gabriela5 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Dziedzic MichałCzopnik Emilia7 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna8 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Czinar MateuszPych Izabela7 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Czinar MateuszPych Izabela2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Zawistowski KamilSzemiel Kinga1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Zawistowski KamilSzemiel Kinga3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Cieśla MarcinBudkiewicz Zuzanna1 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Lorek BartoszKarpińska Natalia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Dziedzic MichałCzopnik Emilia2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Sokołowski DawidDytwińska Gabriela1 OPEN
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Zawistowski KamilSzemiel Kinga2 B
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Cieśla MarcinBudkiewicz Zuzanna3 D
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Czinar MateuszPych Izabela9 B
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Zawistowski KamilSzemiel Kinga8 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Martoń BartoszWidz Marcelina20 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lorek BartoszKarpińska Natalia1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sokołowski DawidDytwińska Gabriela2 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Lorek BartoszKarpińska Natalia4 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Dziedzic MichałCzopnik Emilia12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Krawczyk DawidPiskozub Martyna13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dziedzic MichałCzopnik Emilia2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gułaj SebastianDomaradzka Julia16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gułaj SebastianDomaradzka Julia18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dziedzic MichałCzopnik Emilia3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Krawczyk DawidPiskozub Martyna14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zawistowski KamilSzemiel Kinga5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zawistowski KamilSzemiel Kinga14 B
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSKrawczyk DawidPiskozub Martyna8 C
Polish Open Championships PTT Lorek BartoszKarpińska Natalia2 OPEN
Polish Open Championships PTT Gułaj SebastianDomaradzka Julia5 OPEN
Polish Open Championships PTT Lorek BartoszKarpińska Natalia1 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSKrawczyk DawidPiskozub Martyna9 C
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSAntos AdrianLudkiewicz Katarzyna6 C
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSŻukowski WiktorYermak Sofiia2 D
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSAntos AdrianLudkiewicz Katarzyna1 D
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSSokołowski DawidDytwińska Gabriela3 D
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSDziedzic MichałCzopnik Emilia1 D
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSDziedzic MichałCzopnik Emilia4 D
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSSokołowski DawidDytwińska Gabriela3 D
Polish Open Championships PTT Dziedzic MichałCzopnik Emilia9 OPEN
Polish Open Championships PTT Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna28 OPEN
Polish Open Championships PTT Krawczyk DawidPiskozub Martyna23 OPEN
Polish Open Championships PTT Krawczyk DawidPiskozub Martyna27 OPEN
Polish Open Championships PTT Piotrowski WojciechKrawczyk Małgorzata17 OPEN
Polish Open Championships PTT Gułaj SebastianDomaradzka Julia7 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSCzinar MateuszPych Izabela1 C
Polish Open Championships PTT Sokołowski DawidDytwińska Gabriela2 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSPiotrowski WojciechKrawczyk Małgorzata8 B
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSZawistowski KamilSzemiel Kinga7 B
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSZawistowski KamilSzemiel Kinga5 B
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSGruszecki WojciechJankowska Julia4 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Czinar MateuszPych Izabela2 C
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Gocoł JanBuczek Sandra6 E
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Zawistowski KamilSzemiel Kinga7 B
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Piotrowski WojciechKrawczyk Małgorzata7 B
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Łabiński WojciechZielazek Anna6 B
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Czinar MateuszPych Izabela1 C
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Zawistowski KamilSzemiel Kinga3 B
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Gruszecki WojciechJankowska Julia5 E
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Cieśla MarcinBudkiewicz Zuzanna1 D
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Żukowski MikołajKozołub Zofia2 E
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Żukowski WiktorYermak Sofiia6 D
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna3 D
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Woźniak JakubKorzeniowska Aleksandra2 H
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Zawistowski KamilSzemiel Kinga5 B
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Zawistowski KamilSzemiel Kinga8 B
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiDziedzic MichałCzopnik Emilia13 D
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiDziedzic MichałCzopnik Emilia5 D
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiLorek BartoszKarpińska Natalia3 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiDziedzic MichałCzopnik Emilia4 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiAntos AdrianLudkiewicz Katarzyna14 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPiotrowski WojciechKrawczyk Małgorzata30 OPEN
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWACieśla MarcinBudkiewicz Zuzanna3 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWACzinar MateuszPych Izabela1 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAZawistowski KamilSzemiel Kinga3 B
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAGocoł JanBuczek Sandra5 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAŻukowski MikołajKozołub Zofia3 E
ŚWIĘTO BZÓW Żukowski MikołajKozołub Zofia4 E
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Dziedzic MichałCzopnik Emilia3 D
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Dziedzic MichałCzopnik Emilia1 D
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Cieśla MarcinBudkiewicz Zuzanna2 D
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Czinar MateuszPych Izabela1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaŁabiński WojciechZielazek Anna6 B
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Lorek BartoszKarpińska Natalia1 OPEN
Powitanie WiosnyAntos AdrianLudkiewicz Katarzyna3 C
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Szeliga MichałPrzydział Katarzyna17 OPEN
Powitanie WiosnyCzinar MateuszPych Izabela3 C
Powitanie WiosnyKrawczyk DawidPiskozub Martyna4 C
Powitanie WiosnyCieśla MarcinBudkiewicz Zuzanna7 D
Powitanie WiosnyKrawczyk DawidPiskozub Martyna2 C
Powitanie WiosnyCieśla MarcinBudkiewicz Zuzanna9 D
Powitanie WiosnyGocoł JanBuczek Sandra2 E
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Łabiński WojciechZielazek Anna4 B
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Dziedzic MichałCzopnik Emilia5 D
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Dziedzic MichałCzopnik Emilia2 D
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Cieśla MarcinBudkiewicz Zuzanna7 D
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Czinar MateuszPych Izabela1 C
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Cieśla MarcinBudkiewicz Zuzanna5 D
Polish Cup PTT Szeliga MichałPrzydział Katarzyna22 OPEN
Polish Cup PTT Sokołowski DawidDytwińska Gabriela3 OPEN
Polish Cup PTT Sokołowski KamilLytvynenko Maria12 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Krawczyk DawidPiskozub Martyna5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Łabiński WojciechZielazek Anna3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Krawczyk DawidPiskozub Martyna3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Czinar MateuszPych Izabela2 C
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Cieśla MarcinBudkiewicz Zuzanna6 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Łabiński WojciechZielazek Anna3 B
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Cieśla MarcinBudkiewicz Zuzanna1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sokołowski KamilLytvynenko Maria17 OPEN
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Czinar MateuszPych Izabela6 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Łabiński WojciechZielazek Anna14 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Piotrowski WojciechKrawczyk Małgorzata23 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Zawistowski KamilSzemiel Kinga31 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Boluk BartłomiejSkuła Eliza39 A
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluZawistowski KamilSzemiel Kinga4 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sokołowski KamilLytvynenko Maria10 OPEN
XI OGÓLNOPOLSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAZawistowski KamilSzemiel Kinga7 B
XI OGÓLNOPOLSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAPiotrowski WojciechKrawczyk Małgorzata4 B
XI OGÓLNOPOLSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICADziedzic MichałCzopnik Emilia1 D
XI OGÓLNOPOLSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAGocoł JanBuczek Sandra3 E
XI OGÓLNOPOLSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICADziedzic MichałCzopnik Emilia4 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSzeliga MichałPrzydział Katarzyna8 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCieśla MarcinBudkiewicz Zuzanna9 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCieśla MarcinBudkiewicz Zuzanna3 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPiotrowski WojciechKrawczyk Małgorzata17 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZawistowski KamilSzemiel Kinga26 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSokołowski KamilLytvynenko Maria1 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoLorek BartoszRudkowska Barbara27 A
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJKrawczyk DawidPiskozub Martyna2 C
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJZawistowski KamilSzemiel Kinga3 B
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJPiotrowski WojciechKrawczyk Małgorzata2 B
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJCieśla MarcinBudkiewicz Zuzanna1 E
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJKrawczyk DawidPiskozub Martyna7 C
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJAntos AdrianLudkiewicz Katarzyna1 D
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJCieśla MarcinBudkiewicz Zuzanna3 E
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Lorek BartoszRudkowska Barbara11 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Gułaj SebastianWidz Marcelina17 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Piotrowski WojciechKrawczyk Małgorzata29 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Gułaj SebastianWidz Marcelina36 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Szeliga MichałPrzydział Katarzyna24 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Lorek BartoszRudkowska Barbara5 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Piotrowski WojciechKrawczyk Małgorzata28 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy, Seniorzy i MP Show w ST i LA Gułaj SebastianWidz Marcelina7 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Lorek BartoszRudkowska Barbara5 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Sokołowski DawidDytwińska Gabriela3 OPEN
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Gułaj SebastianWidz Marcelina4 B
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Sokołowski KamilLytvynenko Maria11 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Sokołowski KamilLytvynenko Maria21 OPEN
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyGułaj SebastianWidz Marcelina1 B
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Dziedzic MichałCzopnik Emilia12 OPEN
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Krawczyk DawidPiskozub Martyna18 OPEN
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Sokołowski DawidDytwińska Gabriela1 OPEN
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Krawczyk DawidPiskozub Martyna7 C
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Krawczyk DawidPiskozub Martyna10 C
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Gułaj SebastianWidz Marcelina22 OPEN
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna1 D
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Dziedzic MichałCzopnik Emilia4 D
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Dziedzic MichałCzopnik Emilia10 D
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Gocoł JanBuczek Sandra1 G
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna4 D
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Krawczyk DawidPiskozub Martyna7 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Gułaj SebastianWidz Marcelina4 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Sokołowski KamilLytvynenko Maria5 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Krawczyk DawidPiskozub Martyna7 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Dziedzic MichałCzopnik Emilia7 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Dziedzic MichałCzopnik Emilia9 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna1 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Gułaj SebastianWidz Marcelina4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Sokołowski KamilLytvynenko Maria2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Krawczyk DawidPiskozub Martyna2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Krawczyk DawidPiskozub Martyna2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Krawczyk DawidPiskozub Martyna1 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Gocoł JanBuczek Sandra2 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna2 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Dziedzic MichałCzopnik Emilia2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Sokołowski DawidDytwińska Gabriela2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Dziedzic MichałCzopnik Emilia3 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Dziedzic MichałCzopnik Emilia4 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Sokołowski KamilLytvynenko Maria3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Gułaj SebastianWidz Marcelina2 OPEN